Katalog 2012 foto a tiskové služby

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Katalog 2012 foto a tiskové služby"

Transkript

1 Nejširší síť specializovaných prodejen v ČR Katalog 2012 foto a tiskové služby Za Vaše fotozakázky body. Za body slevy. klub.fotolab.cz KLUBOVÁ KARTA klub.fotolab.cz Platnost od CEWE FOTOKNIHY digi foto foto z filmu velké formáty a fotoobrazy fotokalendáře fotopřání a vizitky školní a kancelářské potřeby fotodárky Platnost od do odvolání ve fotosběrnách a prodejnách FOTOLAB.cz a na Tento ceník nahrazuje všechny doposud vydané ceníky a dodatky k ceníkům. Právo na změnu cen a na tiskové chyby vyhrazeno. Tento katalog byl vyroben stejnou technologií jako CEWE FOTOKNIHA ve vlastní fotolaboratoři v Praze.

2 Možnosti objednání U každého produktu je takto vyznačeno, jakým způsobem jej lze objednat. FOTO DFM CD NEG Termíny dodání U každého produktu naleznete ikonku s termínem dodání. Číslo určuje termín dodání v pracovních dnech. Den přijetí zakázky se do lhůty nezapočítává. Pomocí internetu Takto označené produkty lze objednat prostřednictvím programu FOTOLAB Můj fotosvět, který je zdarma ke stažení. Zároveň je možné objednávku připravit v programu a vypálit na CD a objednat prostřednictvím prodejen FOTOLAB.cz nebo sítě fotosběren. Takto označené produkty lze objednat přímo na Na prodejně/fotosběrně 3 FOTO DFM CD NEG Takto označené produkty lze objednat z papírové fotografie. Takto označené produkty lze objednat pomocí kiosku, který umí načíst digitální fotografie z paměťových karet, bluetooth, USB a CD/DVD. Objednávku lze buď vypálit na CD, které vložené do zakázkového sáčku bude předáno ke zpracování. Nebo rovnou odeslat on-line (pouze vybrané prodejny FOTOLAB.cz a vybrané fotosběrny). Takto označené produkty lze objednat z volných jpg obrázků, vypálených na CD nebo uložených na USB nebo paměťových kartách. Takto označené produkty lze objednat z nevyvolaných i vyvolaných negativů, event. diapozitivů. 10 (pracovní 1 dny) Při objednávce přes zakázkový sáček může být termín prodloužen o 1 až 2 pracovní dny vzhledem k termínu svozů. NOVÁ VERZE Můj fotosvět Na přípravu a objednání CEWE FOTOKNIH, fotografií, fotoobrazů, fotokalendářů, fotosáčků a ostatních fotoproduktů. obsahuje novinky 2012 jednoduchá obsluha rychlé nahrání fotografií a zpracování zakázky možnost nastavení barevné optimalizace u každé fotografie možnost korekce červených očí možnost dalších úprav jednotlivých fotografií možnost uložení objednávky možnost vypálení na CD a objednání na prodejně FOTOLAB.cz nebo fotosběrně Stahujte ZDARMA na Staňte se fanouškem a dozvíte se vše jako první! Při vyzvednutí fotozakázky na prodejně nebo ve fotosběrně účtujeme ke každé fototozakázce manipulační poplatek Kč. Při doručení zpracované fotozakázky poštou na udanou adresu účtujeme ke každé fotozakázce poštovné a balné ve výši 129,90 Kč. Příplatek za design v programu FOTOLAB Můj fotosvět 29 Kč. Příplatek za Disney design 29 Kč (malý), 49 Kč (střední) a 99 Kč (velký). Ceny jsou uvedeny s DPH. Den přijetí zakázky se nezapočítává do termínu dodání.

3 FOTOLAB klub IHNED fotoslužby a fotozboží levněji klubové nabídky za body výhody Celoroční výhody Aktualizace sleva na vybrané fotoslužby 20% sleva na digi foto šíře 10, kvalita prémium (prodejna i online) 20% sleva na CEWE FOTOKNIHU vysoký lesk - velká A4, velká A4 panorama a čtvercováxl (online) 20% sleva na foto na plátno formát 60x80 cm (online) slevu uplatníte zadáním čísla karty v průběhu Vaší objednávky do políčka číslo slevového kódu. nelze kombinovat s jinými slevami Postup registrace na prodejně 1. Navštivte jakoukoliv značkovou prodejnu FOTOLAB.cz, vyzvedněte si svoji klubovou kartu a zaregistrujte si ji na klub.fotolab.cz vyplněním registračního formuláře. 2. sbírání bodů, za body slevy v prodejnách FOTOLAB.cz ihned body za nákup zboží a fotoslužeb předložením klubové karty ve fotosběrnách si body za nákup fotoslužeb registrujete online přímo ve svém klubovém účtu výhody a slevy si vybíráte sami ve svém klubovém účtu nebo v jakékoliv prodejně FOTOLAB.cz 3. speciální časově omezené nabídky pouze pro členy FOTOLAB klub info o klubových nabídkách na prodejnách FOTOLAB.cz nebo na osobním účtu FOTOLAB klub. Hodnota bodů FOTOLAB klubu: FOTOPRÁCE - za každou 1 Kč 2 body FOTOZBOŽÍ - za každou 1 Kč 1 bod Platí pouze na prodejnách FOTOLAB.cz. 2. Postup registrace na internetu S Vaší klubovou kartou Vám budou body za nákupy na prodejně FOTOLAB.cz automaticky přičteny. Na klub.fotolab.cz vyplňte registrační formulář. Následně se přihlašte svým číslem elektronické karty, které Vám bylo zasláno na , a Vámi zadaným heslem. Pokud chcete také svou klubovou plastovou kartu a pokud chcete získávat body i za nákup zboží, navštivte jakoukoliv ze značkových prodejen FOTOLAB.cz, kde Vám kartu rádi vydáme a tu si přiřadíte ke svému klubovému účtu. Registrujte se ZDARMA také na klub.fotolab.cz

4 Co je CEWE FOTOKNIHA? Fotokniha je fotoalbum profesionálně vytištěných fotografií svázaných jako kniha. Každý si tak může vytisknout například originální svatební fotoalbum, fotoknihu ze své dovolené či rodinné fotografie svých dětí. CEWE FOTOKNIHA je archiv Vašich vzpomínek a je bezkonkurenčním a originálním dárkem. Čtvercová XL je nejoblíbenějším formátem a je vyráběna profesionální knihařskou technologií za dohledu odborníků. Neváhejte a využijte velkého prostoru až 14 stran k uchování svých nejkrásnějších vzpomínek. Již od 899 Kč Program ZDARMA Druhy vazby Školení ZDARMA Program na přípravu CEWE FOTOKNIH si zcela ZDARMA stáhněte na Za jedinou hodinu Vás naučíme, jak sestavit CEWE FOTOKNIHU jako profesionál, a to z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Zapište se do kurzu na pevná a odolná vazba s potiskem a laminací Měkká vazba lehká a elegantní vazba s potiskem a laminací Design service Z Vašich fotografií sestavíme CEWE FOTOKNIHU za Vás. Platí pouze pro objednávky zadané přes internet na Vazba sešit klasická sešitová drátková vazba Sestavení na prodejně CD velká A4, tvrdá vazba (26, 34 nebo 42 stran) Plátno prémium kvalitní pevná vazba s lněným povrchem CEWE FOTOKNIHA 26 stran: 30 Kč Dalších 8 stran: 100 Kč Předvýběr fotografií: 10 Kč Sestavení CEWE FOTOKNIHY: 00 Kč Při vyzvednutí fotozakázky na prodejně nebo ve fotosběrně účtujeme ke každé fototozakázce manipulační poplatek Kč. Při doručení zpracované fotozakázky poštou na udanou adresu účtujeme ke každé fotozakázce poštovné a balné ve výši 129,90 Kč. Příplatek za design v programu FOTOLAB Můj fotosvět 29 Kč. Příplatek za Disney design 29 Kč (malý), 49 Kč (střední) a 99 Kč (velký). Ceny jsou uvedeny s DPH. Den přijetí zakázky se nezapočítává do termínu dodání.

5 S videem Jako jediní na světě Vám nabízíme fotoknihu s videem. Jedná se o moderní technologii, která je vložena do desek knihy. Tímto originálním způsobem můžete uchovávat i fotografie, které se Vám do CEWE FOTOKNIHY nevešly, a také několik hodin kvalitního videa. Již od 1789 Kč 10 (pracovní dny) Ve vysokém lesku Tato novinka v naší nabídce je vytištěna ve stejně vysoké kvalitě jako klasická, ale na povrch stránek je nanesen vysoce lesklý lak, který zvýší kontrast a jas barev a ochrání Vaše fotografie také před vlhkem a znečistěním. Již od 449 Kč Návod na objednání CEWE FOTOKNIHY s videem V programu FOTOLAB "Můj fotosvět" si standardně připravte Vaší CEWE FOTOKNIHU. V posledním kroku objednávky zvolte volbu "vypálit na CD". Na samostatné CD nebo DVD nahrajte fotografie nebo videa, která chcete nahrát do videomodulu. Takto připravenou zakázku doneste do jakékoli značkové prodejny FOTOLAB.cz. Videomodul dodáváme v CEWE FOTOKNIZE typu: čtvercová XL, velká A4 a velká A4 panorama tištěná nebo ve vysokém lesku pouze v tvrdé vazbě Videomodul 4,3 Videomodul 7 10 (pracovní 10 (pracovní dny) dny) 990 Kč + cena CEWE FOTOKNIHY velké A4 nebo velké A4 panorama 1990 Kč + cena CEWE FOTOKNIHY velké A4 panorama nebo čtvercové XL 100% garance vrácení peněz CEWE FOTOKNIHA je produkt nejvyšší kvality. Pokud se však přesto stane, že s Vaší CEWE FOTOKNIHOU nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni, můžete ji do 7 dnů od zaplacení vrátit a my Vám vrátíme 100% zaplacené částky. 289 knih pro Vaší inspiraci Inspirujte se více jak 000 vzorky knih, které přihlásili lidé do soutěže Česko-Slovenská CEWE FOTOKNIHA roku.

6 CEWE FOTOKNIHA - přehled formátů Nejoblíbenější formát (také s videem) (také s videem) XXL panorama (42x30 cm) 1 XXL (28x36 cm) čtvercová XL (30x30 cm) velká A4 panorama (28x21 cm) 1 TISK TISK TISK TISK TISK Typ vazby 26 stran formát: 39x28 cm 1399, počet stran: Plátno prémium formát: 42x30 cm 1999, počet stran: Imitace kůže formát: 42x30 cm 2499, počet stran: Dalších 8 stran 199, Typ vazby 26 stran formát: 28x36 cm 1399, počet stran: Dalších 8 stran 199, Typ vazby formát: 30x30 cm počet stran: Plátno prémium formát: 30x30 cm počet stran: Imitace kůže formát: 30x30 cm počet stran: stran 999, 899, 899, Dalších 8 stran 129, Typ vazby 26 stran formát: 28x21 cm počet stran: Měkká vazba formát: 28x21 cm počet stran: Dalších 8 stran 99, 799, 99, VYSOKÝ LESK VYSOKÝ LESK Typ vazby formát: 38x29 cm počet stran: stran 1499, 1 Dalších 8 stran 229, VYSOKÝ LESK Typ vazby 26 stran formát: 30x30 cm 1099, počet stran: Dalších 8 stran 19, VYSOKÝ LESK Typ vazby 26 stran formát: 28x21 cm 899, počet stran: Dalších 8 stran 129, FOTOPAPÍR FOTOPAPÍR LESK Typ vazby formát: 30x30 cm počet stran: stran 1499, 1 Dalších 8 stran 199, FOTOPAPÍR MAT 1499, formát: 30x30 cm počet stran: FOTOPAPÍR LESK Typ vazby formát: 28x21 cm počet stran: stran 999, 1 Dalších 8 stran 19, FOTOPAPÍR MAT 999, formát: 28x21 cm počet stran: Dalších 8 stran 199, Dalších 8 stran 19, Při vyzvednutí fotozakázky na prodejně nebo ve fotosběrně účtujeme ke každé fototozakázce manipulační poplatek Kč. Při doručení zpracované fotozakázky poštou na udanou adresu účtujeme ke každé fotozakázce poštovné a balné ve výši 129,90 Kč. Příplatek za design v programu FOTOLAB Můj fotosvět 29 Kč. Příplatek za Disney design 29 Kč (malý), 49 Kč (střední) a 99 Kč (velký). Ceny jsou uvedeny s DPH. Den přijetí zakázky se nezapočítává do termínu dodání.

7 Základní dělení CEWE FOTOKNIH: Klasický formát (také s videem) CEWE FOTOKNIHY ve vysokém lesku vysoký kontrast barev vyšší odolnost vůči okolním vlivům luxusní vzhled CEWE FOTOKNIHY tištěné vysoká kvalita kresby věrohodnost barev vysoká kvalita tisku CEWE FOTOKNIHY na fotopapír kvalitní značkový fotopapír dlouhá životnost nejvyšší kvalita CEWE FOTOKNIHY s videem exkluzivní novinka LCD modul až 7 fotografie i videa v jednom velká A4 (21x28 cm) čtvercová (21x21 cm) DFM DFM kompakt panorama (19x1 cm) malá (14x13 cm) mini (1x11 cm) DFM TISK TISK TISK TISK TISK Typ vazby formát: 21x28 cm počet stran: Lněná vazba formát: 22x30 cm počet stran: stran 799, 699, Typ vazby formát: 21x21 cm počet stran: Měkká vazba formát: 21x21 cm počet stran: stran 699, 499, Typ vazby formát: 19x1 cm počet stran: Měkká vazba formát: 19x1 cm počet stran: stran 399, 299, Typ vazby 26 stran Vazba sešit formát: 14x13 cm 179, počet stran: 26-0 Dalších 8 stran 49, Typ vazby 26 stran Měkká vazba formát: 1 x 11 cm 199, počet stran: Dalších 8 stran 49, Měkká vazba formát: 21x28 cm počet stran: Vazba sešit formát: 20,x27 cm počet stran: , 399, Dalších 8 stran 99, Vazba sešit formát: 21x21 cm počet stran: , Dalších 8 stran 89, Vazba sešit formát: 19x1 cm počet stran: , Dalších 8 stran 79, Soutěž 2012 Česko-Slovensko-Polská CEWE FOTOKNIHA roku 2012 VYSOKÝ LESK Typ vazby 26 stran formát: 21x28 cm 899, počet stran: Dalších 8 stran 129, FOTOPAPÍR LESK Typ vazby formát: 21x28 cm počet stran: stran 999, 1 VYSOKÝ LESK Typ vazby 26 stran formát: 19x1 cm 449, počet stran: Dalších 8 stran 99, Přihlašte svou CEWE FOTOKNIHU do soutěže o nejkrásnější CEWE FOTOKNIHU roku Získáte tak IHNED 00 Kč slevu na další CEWE FOTOKNIHU. Již třetí ročník soutěže probíhá od do Kč pro každého hodnotné výhry možnost sdílení Tímto symbolem jsou označeny knihy, které se mohou zúčastnit soutěže. Dalších 8 stran 19, FOTOPAPÍR MAT 999, formát: 21x28 cm počet stran: Dalších 8 stran 19, FOTOPAPÍR MAT 799, formát: 21x21 cm počet stran: Dalších 8 stran 129, FOTOPAPÍR MAT 499, formát: 19x1 cm počet stran: Dalších 8 stran 99, Množstevní slevy Množstevní slevy Vám budou automaticky zohledněny v případě objednání více kusů stejného typu produktu v rámci jedné objednávky. Motivy mohou být různé. ks 10 ks 20 ks 0 ks 100 ks 20 ks 2,% % 10% 1% 20% 2% Staňte se fanouškem a dozvíte se vše jako první!

8 Digitální fotografie Klasické vyvolání osvitovou metodou. DFM CD 3 : Již žádná omezení! Cena od 1 kusu! šíře 9 cm (9 x až 1,6 cm) šíře 10 cm (10 x až 17,9 cm) šíře 11 cm ( 11 x až 20,2 cm) šíře 13 cm (13 x až 22, cm) šíře 1 cm (1 x až 27 cm) Kvalita STANDARD Kvalita PRÉMIUM 1, 99 Kč 2,99 Kč 4,99 Kč , Kč 3, Kč - Kč 6, 99 Kč - 7, Kč Kč Bílý nebo barevný okraj šíře 9, 10, 13, kvalita prémium šíře 9, 10, 11, 13, kvalita standard Formáty fotografií PŮVODNÍ FORMÁT bude zachován poměr stran 3:4 a při š. 10, bude délka cca 13 cm KLASICKÝ FORMÁT bude změněn poměr stran na klasický 2:3 a při š. 10, bude délka 1 cm, ale dojde tím k ořezu Příplatek za bílý nebo barevný okraj +1, 00 Kč/ks Kvality fotografií Kvalita STANDARD tisk pouze na lesklý povrch dlouhá životnost Kvalita PRÉMIUM lesklý i matný povrch značkový kvalitní papír prodloužená životnost Při vyzvednutí fotozakázky na prodejně nebo ve fotosběrně účtujeme ke každé fototozakázce manipulační poplatek Kč. Při doručení zpracované fotozakázky poštou na udanou adresu účtujeme ke každé fotozakázce poštovné a balné ve výši 129,90 Kč. Příplatek za design v programu FOTOLAB Můj fotosvět 29 Kč. Příplatek za Disney design 29 Kč (malý), 49 Kč (střední) a 99 Kč (velký). Ceny jsou uvedeny s DPH. Den přijetí zakázky se nezapočítává do termínu dodání.

9 Klasická fotografie Klasické vyvolání osvitovou metodou. NEG 4 Kvalita STANDARD 9 x 13 cm 10 x 1 cm 13 x 18 cm 1 x 21 cm Vyvolání kinofilmu Prvozakázka Prvozakázka Prvozakázka Prvozakázka 3,99 Kč 3,99 Kč - - Přiobjednávka Přiobjednávka Přiobjednávka Přiobjednávka 4,99 Kč 4,99 Kč - - Včetně indexu, nelze objednat pouze vyvolání. CD digitalizace Lze objednat u prvozakázky (volba na zakázkovém sáčku). 129 Kč 20 Kč Kvalita PRÉMIUM Prvozakázka Prvozakázka Prvozakázka Prvozakázka 4,99 Kč 4,99 Kč 6,99 Kč 19 Kč Přiobjednávka Přiobjednávka Přiobjednávka Přiobjednávka,99 Kč,99 Kč 7,99 Kč 19 Kč 129 Kč 20 Kč Foto za akrylovým sklem Exkluzivní balíček NEG 3 Balíček EXKLUZIVNÍ LINIE z nevyvolaného negativu obsahuje: vyvolaný film, CD s naskenovaným filmem, fotografie formátu 13 x 19 v kvalitě prémium (lesk) a fotoindex, vše v praktické krabičce. Cena s fotografiemi formátu 13 x 19 cm 349 Kč 10x1 cm (se stojánkem) 13x18 cm (se stojánkem) 249 Kč 299 Kč

10 Sety digitálních fotografií Jedná se fotografie v kvalitě prémium v setu. Set fotografií je tvořen z jedné fotografie ve více formátech. Fotoset XL 3 Fotoset XL se skládá z těchto fotografií: 1x foto 13x18 cm 1x foto 9x13 cm 2x foto 9x6, cm (na fotografii velikosti 9x13 cm) 4x foto 6,x4, cm (na fotografii velikosti 9x13 cm) 39 Kč Fotoset klasik 3 Fotoset klasik se skládá z těchto fotografií: 2x foto 9x13 cm 4x foto 6,x4, cm (na fotografii velikosti 9x13 cm) 29 Kč Fotoset mini 3 Fotoset mini se skládá z těchto fotografií: 8x foto 3x4, cm (na fotografii velikosti 9x13 cm) 9 Kč Foto IHNED na každé prodejně FOTOLAB.cz a vybraných fotosběrnách na počkání Vám zhotovíme ve značkových prodejnách FOTOLAB.cz tyto produkty z CD/DVD, paměťové karty, USB, Bluetooth: digitální fotografie blahopřání kalendáře fotografie s koláží fotosety vícedílné fotografie Dostupné formáty: 10x1 cm, 13x18 cm, 1x21 cm, 20x30 cm Strana 10 Při vyzvednutí fotozakázky na prodejně nebo ve fotosběrně účtujeme ke každé fototozakázce manipulační poplatek Kč. Při doručení zpracované fotozakázky poštou na udanou adresu účtujeme ke každé fotozakázce poštovné a balné ve výši 129,90 Kč. Příplatek za design v programu FOTOLAB Můj fotosvět 29 Kč. Příplatek za Disney design 29 Kč (malý), 49 Kč (střední) a 99 Kč (velký). Ceny jsou uvedeny s DPH. Den přijetí zakázky se nezapočítává do termínu dodání.

11 Připravujeme pro Vás Mobilní aplikace Nabízíme Vám možnost objednání fotografií přímo z Vašeho mobilního telefonu. Jednoduché objednání je prioritou této aplikace a zvládne to opravdu každý. Program je zcela ZDARMA! Verze pro iphone Verze pro Android Stahujte ZDARMA již brzy na: fotolab.cz/mobil

12 Foto na plátno DFM Z a DFM pouze vybrané formáty. Od Vašich čtyř stěn vyzdobených fotografiemi na plátně nebudou moci Vaši přátelé, příbuzní a známí odtrhnout oči. Vyberte si z mnoha nabízených formátů pro Vás ten nejvhodnější. Plátno je napnuté na dřevěný rám a cca 3 cm okraje jsou využity na ohyb, proto při výběru vhodné fotografie dbejte na to, aby se v této okrajové části nenacházel žádný důležitý prvek Vašeho motivu. Kvalitní tisk na nejmodernějších strojích. Foto na plátno - vyráběné formáty , , , , , , , , , , , , ,- Strana 12 Při vyzvednutí fotozakázky na prodejně nebo ve fotosběrně účtujeme ke každé fototozakázce manipulační poplatek Kč. Při doručení zpracované fotozakázky poštou na udanou adresu účtujeme ke každé fotozakázce poštovné a balné ve výši 129,90 Kč. Příplatek za design v programu FOTOLAB Můj fotosvět 29 Kč. Příplatek za Disney design 29 Kč (malý), 49 Kč (střední) a 99 Kč (velký). Ceny jsou uvedeny s DPH. Den přijetí zakázky se nezapočítává do termínu dodání.

13 TIP: Využijte nabídku šablon na vytvoření originální koláže. Detail textury plátna Ohyb plátna na dřevěný rám Rámování cm 349 Kč cm 449 Kč cm 49 Kč cm 649 Kč cm 699 Kč Rámy typu Art Rámy typu Havana Detail okrasného rámu Vzorky rámů k dispozici na prodejnách FOTOLAB.cz a vybraných fotosběrnách. Vyráběné formáty 40x60 cm 799 Kč 60x60 cm 899 Kč 60x80 cm 999 Kč 90x130 cm 1999 Kč 30x40 cm 99 Kč 20x30 cm 399 Kč 30x30 cm 499 Kč 40x40 cm 699 Kč 0x70 cm 899 Kč 80x100 cm 1299 Kč 90x160 cm 2499 Kč

14 Foto na fotopapír - velké formáty Klasické vyvolání osvitovou metodou. DFM CD NEG Z DFM pouze vybrané formáty. Vaše fotografie zpracována na značkový lesklý fotopapír klasickou osvitovou technologií. 20x30 cm 30x4 cm 40x60 cm 0x7 cm 39 Kč 99 Kč 299 Kč 399 Kč Dekorativní fotoobrazy Vaši fotografii zpracována osvitovou technologií na značkový fotopapír, zalaminovaná ochrannou fólií, nalepená na dřevěné desce a zarámovaná do dřevěného okrasného rámu dle Vašeho výběru. TIP: Využijte nabídku šablon na vytvoření originální koláže. 20x30 cm 30x4 cm 40x60 cm 0x7 cm 399 Kč 99 Kč 799 Kč 999 Kč Rám Style Rám Home Strana 14 Při vyzvednutí fotozakázky na prodejně nebo ve fotosběrně účtujeme ke každé fototozakázce manipulační poplatek Kč. Při doručení zpracované fotozakázky poštou na udanou adresu účtujeme ke každé fotozakázce poštovné a balné ve výši 129,90 Kč. Příplatek za design v programu FOTOLAB Můj fotosvět 29 Kč. Příplatek za Disney design 29 Kč (malý), 49 Kč (střední) a 99 Kč (velký). Ceny jsou uvedeny s DPH. Den přijetí zakázky se nezapočítává do termínu dodání.

15 Plakáty DFM Z DFM a pouze vybrané formáty. Novinkou v naší nabídce je tisk na velkoplošných plotrech až do formátu 10 x 22 cm! Díky nejmodernějším tiskovým strojům a značkovému papíru s gramáží 240 g/m 2 Vám můžeme nabídnout výjimečnou kvalitu. Tento produkt je dodáván v kartonovém tubusu. Čtvercové formáty 30 x 30 cm 9,- 40 x 40 cm 109,- 0 x 0 cm 299,- 60 x 60 cm 349,- 70 x 70 cm 99,- 80 x 80 cm 699,- 90 x 90 cm 799,- 100 x 100 cm 899,- Panorama formáty 20 x 60 cm 79,- 30 x 90 cm 179,- 40 x 120 cm 399,- 0 x 10 cm 699,- Obdélníkové formáty 20 x 30 cm 39,- 30 x 40 cm 89,- 30 x 4 cm 99,- 40 x 0 cm 199,- 4 x 60 cm 299,- 40 x 60 cm 299,- 0 x 60 cm 399,- 0 x 70 cm 449,- 0 x 7 cm 499,- 60 x 80 cm 49,- 60 x 90 cm 99,- 70 x 100 cm 699,- 80 x 100 cm 799,- 80 x 120 cm 899,- 90 x 120 cm 899,- 90 x 130 cm 899,- 100 x 10 cm 999,- XXL formáty 60 x ,- 70 x ,- 80 x ,- 90 x ,- 100 x ,- 10 x 140* 999,- 120 x 120* 1099,- 120 x 160* 1199,- 120 x 180* 1299,- 13 x 180* 1399,- 140 x 140* 1299,- 140 x 210* 1499,- 10 x 10* 1399,- 10 x 200* 199,- 10 x 22* 1699,- * 1 dní. 1 NOVÉ FORMÁTY

16 Doporučujeme Fotoobrazy pro náročné Foto na plastové desce Foto na hliníkové podložce DFM Z DFM pouze vybrané formáty. Fotografii vytiskneme, zalaminujeme a nalepíme na mm pěněnou PVC desku. Vaše fotografie ve vysoké kvalitě na fotopapíru, nalepená na hliníkové kompozitní desce o tloušťce 3 mm ,- 30 x ,- 30 x 40 99, ,- 30 x ,- 40 x ,- 40 x 0 799, ,- 40 x ,- 4 x ,- 0 x 0 899,- 0 x ,- 0 x , ,- 0 x ,- 60 x ,- 60 x ,- 60 x ,- 70 x ,- 70 x ,- 80 x ,- 80 x ,- 80 x ,- 90 x ,- 90 x ,- 100 x ,- 100 x ,- 20x30 cm 30x4 cm 40x60 cm 0x7 cm 699 Kč 999 Kč 1399 Kč 1999 Kč Vrstva s fotografi í Hliníkový plech Plastové jádro Hliníkový plech 16 Při vyzvednutí fotozakázky na prodejně nebo ve fotosběrně účtujeme ke každé fototozakázce manipulační poplatek Kč. Při doručení zpracované fotozakázky poštou na udanou adresu účtujeme ke každé fotozakázce poštovné a balné ve výši 129,90 Kč. Příplatek za design v programu FOTOLAB Můj fotosvět 29 Kč. Příplatek za Disney design 29 Kč (malý), 49 Kč (střední) a 99 Kč (velký). Ceny jsou uvedeny s DPH. Den přijetí zakázky se nezapočítává do termínu dodání.

17 Gallery print Foto za akrylovým sklem 1 DFM Z DFM pouze vybrané formáty. Typ fotoobrazu vhodný pro prezentaci fotografií v galeriích. Přímý tisk na zadní stranu 4 mm silného akrylového skla, které je podlepeno 3 mm hliníkovou podložkou. Vaše fotografie ve vysoké kvalitě na fotopapíru, nalepená na zadní stranu akrylového skla o tloušťce - 10 mm (dle formátu). 20 x 30 cm 999,- 20 x 60 cm 1 799,- 30 x 30 cm 1 249,- 30 x 40 cm 1 399,- 30 x 4 cm 1 499,- 30 x 90 cm 2 999,- 40 x 40 cm 1 999,- 40 x 0 cm 2 099,- 40 x 60 cm 2 499,- 40 x 120 cm 4 799,- 4 x 60 cm 2 999,- 0 x 0 cm 2 499,- 0 x 60 cm 2 999,- 0 x 70 cm 3 499,- 0 x 7 cm 3 499,- 0 x 10 cm 6 799,- 60 x 60 cm 3 299,- 60 x 80 cm 4 999,- 60 x 90 cm 799,- 70 x 70 cm 4 499,- 70 x 100 cm 6 299,- 80 x 80 cm 799,- 80 x 100 cm 7 299,- 80 x 120 cm 8 299,- 90 x 90 cm 6 999,- 90 x 120 cm 8 999,- 100 x 100 cm 8 299,- 100 x 10 cm ,- 20x30 cm 30x4 cm 40x60 cm 0x7 cm Závěsné systémy foto za akrylovým sklem foto na hliníkové podložce foto na plastové desce Gallery print Kovové háčky 2 ks Akrylové sklo / 10 mm Vrstva s fotografi í 899 Kč 1199 Kč 2199 Kč 2999 Kč Šroubové úchyty 4 ks 0,- 499,-

18 Vícedílné fotoobrazy Nově možnost rozdělení jednoho snímku do 2, 3 nebo 4 obrazů. Volitelné u produktů: Foto na plátno Plakáty XXL Gallery print Vytvořte si vlastní umělecké dílo, které zaujme každou Vaši návštěvu. Jednoduše si zvolte kombinaci 2, 3 nebo 4 fotoobrazů pro Vaši fotografii. Nebojte se experimentovat. Ihned uvidíte, jak Váš fotoobraz bude vypadat. Připravili jsme pro Vás desetitisíce fotografií profesionálních fotografů z celého světa. Každou z těchto fotografií si můžete vložit do Vašeho vlastního obrazu. Fotoobrazy z fotogaler Strana 18 Fotografie jsou vhodné pro obrazy: Foto na plátno Dekorativní foto Plakáty Foto za akrylovým sklem Foto na hliníkové podložce Jednoduchý výběr fotografie podle motivu, orientace, barvy atd. Při vyzvednutí fotozakázky na prodejně nebo ve fotosběrně účtujeme ke každé fototozakázce manipulační poplatek Kč. Při doručení zpracované fotozakázky poštou na udanou adresu účtujeme ke každé fotozakázce poštovné a balné ve výši 129,90 Kč. Příplatek za design v programu FOTOLAB Můj fotosvět 29 Kč. Příplatek za Disney design 29 Kč (malý), 49 Kč (střední) a 99 Kč (velký). Ceny jsou uvedeny s DPH. Den přijetí zakázky se nezapočítává do termínu dodání.

19 2x 20 x 30 cm 2x 30 x 40 cm 2x 40 x 40 cm Plátno 798 Kč 1198 Kč 1398 Kč Plakát 78 Kč 178 Kč 218 Kč Gallery print 1998 Kč 2798 Kč 3998 Kč 3x 20 x 60 cm 3x 30 x 90 cm Plátno 1797 Kč 2697 Kč Plakát 237 Kč 37 Kč Gallery print 397 Kč 8997 Kč 3x 40 x 60 cm 3x 60 x 80 cm Plátno 2397 Kč 2997 Kč Plakát 897 Kč 1647 Kč Gallery print 7497 Kč Kč U produktu foto na plátno je okrajová část každého dílu ohnuta na rám, a proto není vícedílný obraz vhodný pro např. portrétní fotografie. 4x 20 x 30 cm 4x 30 x 40 cm 4x 40 x 60 cm Plátno 196 Kč 2396 Kč 3196 Kč Plakát 16 Kč 36 Kč 1196 Kč Gallery print 3996 Kč 96 Kč 9996 Kč 4x 30 x 30 cm 4x 40 x 40 cm 4x 60 x 60 cm Plátno 1996 Kč 2796 Kč 396 Kč Plakát 236 Kč 436 Kč 1396 Kč Gallery print 4996 Kč 7996 Kč Kč ie profesionálů Náhled obrazu v reálném prostředí s možností volby barvy zdi. 99,- Fotografie + cena fotoobrazu obrazy.fotolab.cz

20 Fotopřání, pohlednice a PF Vytvořte si originální fotopřání, pohlednici nebo PF. Je to opravdu jednoduché. Do předpřipravených designů vložíte fotografie, texty, obrázky z galerie nebo si vytvoříte vlastní motiv a jednoduše objednáte vložením do košíku tématických šablon ihned k využití Narození dítěte Vánoce Velikonoce Narozeniny Příroda Verze EASY jeden motiv na všech 10 kusech Verze VARIO Valentýn Pozvánka Dovolená Promoce Oslavy na každém přání může být jiný motiv První školní den PF Den matek Oznámení Svátky Cedulky na stůl sada 10 ks Množství: sada 10 kusů Rozměry: x 10 cm Materiál: 300 g/m 2 EASY 19, 90 Kč/ks Pouze jako sada 10 kusů Skládací blahopřání sada 10 ks včetně obálek Blahopřání sada 10 ks včetně obálek (kvalitní fotopapír prémium) Skládací blahopřání XL sada 10 ks včetně obálek ohyb na kratší straně Množství: sada 10 kusů Rozměry: 14 x 10 cm Materiál: 300 g/m 2 EASY i VARIO Množství: sada 10 kusů Rozměry: 19 x 10,2 cm Materiál: značkový fotopapír lesk EASY Množství: sada 10 kusů Rozměry: 21 x 10, cm Materiál: 300 g/m 2 EASY i VARIO 1, 90 Kč/ks, 90 Kč/ks 19, 90 Kč/ks 22, 90 Kč/ks Pouze jako sada 10 kusů Pouze jako sada 10 kusů Pouze jako sada 10 kusů Pouze jako sada 10 kusů Jednostranný tisk Oboustranný tisk Při vyzvednutí fotozakázky na prodejně nebo ve fotosběrně účtujeme ke každé fototozakázce manipulační poplatek Kč. Při doručení zpracované fotozakázky poštou na udanou adresu účtujeme ke každé fotozakázce poštovné a balné ve výši 129,90 Kč. Příplatek za design v programu FOTOLAB Můj fotosvět 29 Kč. Příplatek za Disney design 29 Kč (malý), 49 Kč (střední) a 99 Kč (velký). Ceny jsou uvedeny s DPH. Den přijetí zakázky se nezapočítává do termínu dodání.

21 Jídelní lístek sada 10 ks Blahopřání 13x18 cm sada 10 ks včetně obálek Blahopřání 14x14 cm sada 10 ks včetně obálek Množství: sada 10 kusů Rozměry: 14,8 x 21 cm Materiál: 300 g/m 2 EASY Množství: sada 10 kusů Rozměry: 17,8 x 12,7 cm Materiál: 300 g/m 2 EASY Množství: sada 10 kusů Rozměry: 14 x 14 cm Materiál: 300 g/m 2 EASY Jednostranný tisk Oboustranný tisk Jednostranný tisk Oboustranný tisk Jednostranný tisk Oboustranný tisk, 90 Kč/ks 9, 90 Kč/ks Pouze jako sada 10 kusů Pouze jako sada 10 kusů 37, 90 Kč/ks 39, 90 Kč/ks Pouze jako sada 10 kusů Pouze jako sada 10 kusů 32, 90 Kč/ks 3, 90 Kč/ks Pouze jako sada 10 kusů Pouze jako sada 10 kusů Skládací blahopřání XL sada 10 ks včetně obálek ohyb na delší straně Pohlednice XL sada 10 ks Pohlednice sada 10 ks Množství: sada 10 kusů Rozměry: 21 x 10, cm Materiál: 300 g/m 2 EASY i VARIO Množství: sada 10 kusů Rozměry: 21 x 10, cm Materiál: 270 g/m 2, laminace EASY i VARIO Množství: sada 10 kusů Rozměry: 14,8 x 10,4 cm Materiál: 270 g/m 2, laminace EASY i VARIO 19, 90 Kč/ks 22, 90 Kč/ks 12, 90 Kč/ks 9, 90 Kč/ks Pouze jako sada 10 kusů Pouze jako sada 10 kusů Pouze jako sada 10 kusů Pouze jako sada 10 kusů Jednostranný tisk Oboustranný tisk

22 Fotokalendáře tištěné nebo ve vysokém lesku s volitelným počátečním měsícem Množstevní slevy Množstevní slevy Vám budou automaticky zohledněny v případě objednání více kusů stejného typu produktu v rámci jedné objednávky. Motivy mohou být různé. 2-4 ks - 9 ks ks od 2 ks 10% 20% 2% 30% A4 z Vašich fotografií A4 rodinný z Vašich fotografií A4 jmenný s volitelným počátečním měsícem A4 panorama z Vašich fotografií DFM CD Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 21 x 29,7 cm Vazba: kroužková ve vysokém lesku 349,- 399,- Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 21 x 29,7 cm Vazba: kroužková 349,- Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 21 x 29,7 cm Vazba: kroužková 349,- Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 29,7 x 21 cm Vazba: kroužková ve vysokém lesku 349,- 399,- A3 z Vašich fotografií A3 rodinný z Vašich fotografií A3 jmenný s volitelným počátečním měsícem DFM CD A3 panorama z Vašich fotografií Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 29,7 x 42 cm Vazba: kroužková 449,- ve vysokém lesku 499,- Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 29,7 x 42 cm Vazba: kroužková 449,- Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 29,7 x 42 cm Vazba: kroužková 449,- Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 42 x 29,7 cm Vazba: kroužková 449,- ve vysokém lesku 499,- Při vyzvednutí fotozakázky na prodejně nebo ve fotosběrně účtujeme ke každé fototozakázce manipulační poplatek Kč. Při doručení zpracované fotozakázky poštou na udanou adresu účtujeme ke každé fotozakázce poštovné a balné ve výši 129,90 Kč. Příplatek za design v programu FOTOLAB Můj fotosvět 29 Kč. Příplatek za Disney design 29 Kč (malý), 49 Kč (střední) a 99 Kč (velký). Ceny jsou uvedeny s DPH. Den přijetí zakázky se nezapočítává do termínu dodání.

23 A3 plánovací na výšku A2 plánovací na výšku A3 3-měsíční z Vašich fotografií A2 3-měsíční z Vašich fotografií Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 29,7 x 42 cm Vazba: kroužková + dírka na zavěšení Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 42 x 9,4 cm Vazba: kroužková + dírka na zavěšení Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 29,7 x 42 cm Vazba: kroužková Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 42 x 9,4 cm Vazba: kroužková + dírka na zavěšení 449,- 649,- 449,- 649,- Kuchyňský fotokalendář Stolní ležící Stolní stojící A3 roční jednolistý V plechové krabičce na fotopapír Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 13 x 29,7 cm Vazba: kroužková + dírka na zavěšení Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 29,7 x 10 cm Vazba: kroužková Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 29,7 x 10 cm Vazba: kroužková Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 42 x 29,7 cm Vazba: kroužková Volitelný počáteční měsíc 12 stran plus titulní strana Rozměr: 13 x 14, cm 249,- 249,- 249,- 99,- 299,-

Vánoce 2012. Kvalitní dárky z fotografií. Katalog plný inspirací. www.fotolab.cz

Vánoce 2012. Kvalitní dárky z fotografií. Katalog plný inspirací. www.fotolab.cz Kvalitní dárky z fotografií Vánoce 2012 Katalog plný inspirací CEWE FOTOKNIHA kvalitní fotografie v dárkové krabičce fotoobrazy fotokalendáře fotopřání a PF foto na keramiku a textil www.fotolab.cz CEWE

Více

Ceník digitální fotografie Ceník klasické fotografie Ceník fotodárků

Ceník digitální fotografie Ceník klasické fotografie Ceník fotodárků KOMPLETNÍ CENÍK FOTOPRACÍ NALEZNETE ZDE: Ceník digitální fotografie Ceník klasické fotografie Ceník fotodárků AV TECHNIK SEDLČANY, ING. JOSEF ČIHÁK, UL. VÍTA NEJEDLÉHO 313 26401 SEDLČANY TEL: 606 322 049,

Více

Vyvolání negativu C41* Kinofilm / svitek 069,- Vyvolání negativu + uložení na CD (bez fotografií) 169,- Vyvolání ostatní

Vyvolání negativu C41* Kinofilm / svitek 069,- Vyvolání negativu + uložení na CD (bez fotografií) 169,- Vyvolání ostatní www. Vinohradská 160, 130 00 Praha 3 271 73 74 60, 602 89 09 42, 777 66 71 72 minilabfuji@volny.cz CENÍK SLUŽEB.cz Otevřeno Po Čt 9,00 17,00 Pá 9,00 16,30 Vyvolání negativu C41* Kinofilm / svitek 069,-

Více

DIGITÁLNÍ FOTO - Barevné a černobílé amatérské fotografie

DIGITÁLNÍ FOTO - Barevné a černobílé amatérské fotografie DIGITÁLNÍ FOTO Barevné a černobílé amatérské fotografie ROZMĚR 300 a více ks 200 299 ks 100 199 ks 50 99 ks 1 49 ks popis 9x13 24 HODIN 2,90 Kč 3,50 Kč 4,50 Kč 5,50 Kč 6,50 Kč 7,50 Kč FUJI DO 1 HODINY

Více

KATALOG SLUŽEB A VÝROBKŮ. GRAFICKÉ STUDIO SVOBODA +420 603 422 526 info@dsvoboda.cz www.dsvoboda.cz

KATALOG SLUŽEB A VÝROBKŮ. GRAFICKÉ STUDIO SVOBODA +420 603 422 526 info@dsvoboda.cz www.dsvoboda.cz Plocha 2014 KATALOG SLUŽEB A VÝROBKŮ GRAFICKÉ STUDIO SVOBODA +420 603 422 526 info@dsvoboda.cz www.dsvoboda.cz OBSAH GRAFICKÉ A DTP STUDIO 3 DIGITÁLNÍ TISK 4 OFSETOVÝ TISK 4 REKLAMNÍ PŘEDMĚTY 5 FOTOBANKA

Více

www.mcprint.cz Zakázkový potisk fotopotisk

www.mcprint.cz Zakázkový potisk fotopotisk Zakázkový potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie Puzzle obrázek z vlastní fotografie PUZZLE Puzzle obrázek formát dílky rozměr cena Kč A01 3404 152 x 102 cm 1996, A0 1748 102 x 78 cm 1146,

Více

Ceny zboží si může zákazník ověřit u jednotlivých položek zboží. Ceny dopravy a dalších poplatků může ověřit na stránce Doprava a platba.

Ceny zboží si může zákazník ověřit u jednotlivých položek zboží. Ceny dopravy a dalších poplatků může ověřit na stránce Doprava a platba. 1. Základní údaje Dodavatel USB Media, spol. s r.o. se sídlem Nádražní 349/3, 152 00 Praha 5. Dodavatel je plátcem DPH. IČ: 24115131 DIČ: CZ24115131 (dále jen "dodavatel") 2. Objednávka zboží Seznam zboží

Více

Obchodní podmínky společnosti Realitní kuchařka s.r.o., IČ: 04198948, se sídlem Holandská 630/11, 101 00, Praha 10

Obchodní podmínky společnosti Realitní kuchařka s.r.o., IČ: 04198948, se sídlem Holandská 630/11, 101 00, Praha 10 Obchodní podmínky společnosti Realitní kuchařka s.r.o., IČ: 04198948, se sídlem Holandská 630/11, 101 00, Praha 10 Tyto obchodní podmínky jsou nedílnou součástí kupní smlouvy a platí pro nákup v internetovém

Více

Fotografování dětí-miminek-těhulekrodinné fotografie-akty-glamour-portrétyprůkazové

Fotografování dětí-miminek-těhulekrodinné fotografie-akty-glamour-portrétyprůkazové Fotografování dětí-miminek-těhulekrodinné fotografie-akty-glamour-portrétyprůkazové foto Průkazové foto Standartní průkazové foto 4ks Sada 1 Jeden záběr, fotografie bez dalších úprav, cca 20 snímků Sada

Více

Gigoloz s.r.o., Generála Svobody 242/21, Č. Budějovice 370 01

Gigoloz s.r.o., Generála Svobody 242/21, Č. Budějovice 370 01 Obchodní podmínky 1. Základní údaje Dodavatel Gigoloz s.r.o., Generála Svobody 242/21, Č. Budějovice 370 01 Dodavatel je zapsán pod spisovou značkou C 20398 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky Kontaktní údaje Název: KES-kabelové a elektrické systémy, spol. s r.o. Bydliště: Popinecká č.p.983, 739 32 Vratimov IČ: 46581448 DIČ: CZ46581448 Zapsán v obchodním rejstříku,

Více

To nejdůležitější z obchodních podmínek:

To nejdůležitější z obchodních podmínek: To nejdůležitější z obchodních podmínek: Možnosti platby V obchodě MujOdšťavňovač.cz je možno platit: Na dobírku (při převzetí zboží) Převodem na účet (670100 2207690562/6210 mbank) Platební kartou dopravci

Více

Obchodní podmínky. pro nákup v internetovém obchodě www.dub.cz. Zápis: živnostenský rejstřík vedený Úřadem městské části Praha 1.

Obchodní podmínky. pro nákup v internetovém obchodě www.dub.cz. Zápis: živnostenský rejstřík vedený Úřadem městské části Praha 1. Obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě www.dub.cz. Kontaktní údaje prodávajícího: Prodávající: Tomáš Pfeiffer Sídlo: Soukenická 21, 110 00 Praha 1. IČ: 12609498, DIČ: CZ530830166. Zápis: živnostenský

Více

PUZZLE PUZZLE. Potisk fotopotisk. Potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie. 246, Kč. 226, Kč

PUZZLE PUZZLE. Potisk fotopotisk. Potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie. 246, Kč. 226, Kč Puzzle obrázek z vlastní fotografie Puzzle obrázek z vlastní fotografie PUZZLE Puzzle obrázek formát dílky rozměr cena Kč A01 3404 152 x 102 cm 1996, A0 1748 102 x 78 cm 1146, Puzzle obrázek s krabičkou

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY NÁKUPNÍ ŘÁD. 1. Všeobecná ustanovení. 2. Předmět smlouvy. 3. Místo plnění

OBCHODNÍ PODMÍNKY NÁKUPNÍ ŘÁD. 1. Všeobecná ustanovení. 2. Předmět smlouvy. 3. Místo plnění OBCHODNÍ PODMÍNKY NÁKUPNÍ ŘÁD 1. Všeobecná ustanovení 2. Předmět smlouvy 3. Místo plnění 4. Objednání zboží, uzavření smlouvy 5. Cena a placení 6. Dodací lhůta 7. Dopravní podmínky, poštovné 8. Záruka,

Více

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup na internetovém obchodě www.alkoelektro.cz

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup na internetovém obchodě www.alkoelektro.cz Všeobecné obchodní podmínky pro nákup na internetovém obchodě www.alkoelektro.cz 1. Základní údaje Dodavatel Vladimír Horák, Jarní 5715, 430 04 Chomutov. Dodavatel je plátcem DPH. Telefon: +420 777 220

Více

1. Obchodní a dodací podmínky

1. Obchodní a dodací podmínky Vážený zákazníku, velice si Vážíme Vašeho zájmu o naše výrobky. Pro maximální spokojenost s našimi službami a výrobky, Vám doporučujeme seznámit se s následujícími obchodními podmínkami. 1. Obchodní a

Více

Reklamační řád 1. Všeobecná ustanovení a vymezení pojmů

Reklamační řád 1. Všeobecná ustanovení a vymezení pojmů Reklamační řád 1. Všeobecná ustanovení a vymezení pojmů a. Tento reklamační řád byl zpracován dle ustanovení zákona č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, č. 513/1991 Sb. a z.č. 634/1992 Sb., Zákon o ochraně

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY. 1. Úvodní ustanovení

OBCHODNÍ PODMÍNKY. 1. Úvodní ustanovení 1. Úvodní ustanovení OBCHODNÍ PODMÍNKY Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.emission.cz (prodávající), jehož provozovatelem je společnost Full Capacity s.r.o. Podmínky blíže

Více

CENÍK PRACÍ A SLUŽEB

CENÍK PRACÍ A SLUŽEB CENÍK PRACÍ A SLUŽEB uvedené ceny včetně příslušné daně z přidané hodnoty ( DPH ) platnost ceníku od 1. června 2014 KOPÍROVÁNÍ TISK do rozměru SRA3 (320mm x 450 mm) (PDF, PLT, DWG, CRD, PSD, AI, DOCX,

Více

(2) Objednávka zboží je přijata tehdy, jestliže potvrdíme přijetí objednávky zasláním e-mailové zprávy.

(2) Objednávka zboží je přijata tehdy, jestliže potvrdíme přijetí objednávky zasláním e-mailové zprávy. Všeobecné obchodní podmínky (VOP) společnosti Parfümerie Douglas GmbH platné pro prodej na dálku a elektronický obchod realizovaný prostřednictvím webových stránek douglas.cz pro nákupy soukromých zákazníků

Více

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě Top Clean CZ s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě Top Clean CZ s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě Top Clean CZ s.r.o. Bod 1. Úvodní ustanovení Práva a povinnosti účastníků kupní smlouvy se řídí právní úpravou kupní smlouvy dle ust. 588 a

Více

www.advertech.cz Všechny ceny jsou uvedené bez DPH.

www.advertech.cz Všechny ceny jsou uvedené bez DPH. Všechny ceny jsou uvedené bez DPH. Dodavatel si vyhrazuje právo na změnu ceny nebo druhu zboží v případě výrazných kurzových změn nebo dodacích podmínek výrobců. Ceny za potisk, výšivku, gravír předmětů

Více

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Mětským soudem v Praze, oddíl C, vložka 223519.

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Mětským soudem v Praze, oddíl C, vložka 223519. Obchodní podmínky Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží v internetovém obchodě www.littlecool.cz. Podmínky blíže upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Kontaktní údaje: Název:

Více

Ceník. reprografických prací

Ceník. reprografických prací Ceník reprografických prací Černobílé a barevné kopírování, barevný digitální tisk, tisk vizitek, skenování, DTP sazba, retuš, ofsetový tisk prospektů, letáků, pozvánek, hl. papírů, promočních oznámení,

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY. Objednávky. Storno objednávky

OBCHODNÍ PODMÍNKY. Objednávky. Storno objednávky OBCHODNÍ PODMÍNKY Obchodní podmínky upravují vztah mezi společností, jako dodavatele zboží a služeb, a zákazníky firmy, jako odběratele. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti dodavatele

Více

Všeobecné obchodní podmínky www.ekostavivo.cz

Všeobecné obchodní podmínky www.ekostavivo.cz Všeobecné obchodní podmínky www.ekostavivo.cz 1. Kontaktní údaje Název: Jiří Lodr Sídlo/bydliště: Osvračín 37, 345 61 Staňkov IČ: 88634248 Telefon: +420 606 346 883 Email: info@ekostavivo.cz Kontaktní

Více

Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb KUBYX trade s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb KUBYX trade s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb KUBYX trade s.r.o. Obchodní společnost KUBYX trade s.r.o. je zhotovitelem potisků na textilie, v rámci této své činnosti poskytuje kupujícím buď pouze

Více

1. Všeobecná ustanovení

1. Všeobecná ustanovení Obchodní podmínky 1. Všeobecná ustanovení Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.bazarpocitacu.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým

Více

2) Přijetí a vyřízení objednávky, kupní smlouva

2) Přijetí a vyřízení objednávky, kupní smlouva Obchodní podmínky Provozovatel e-shopu A-Z toner Zbyněk Baránek Družstevní 917 Petřvald u Karviné 735 41 IČ: 47968826 DIČ: CZ7301275531 Odpovědná osoba a kontakt Zbyněk Baránek Tel: 604 579 312 E-mail:

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY. Platba převodem: bankovní spojení : Ceny : Recyklační a autorské poplatky : Identifikační a kontaktní údaje společnosti:

OBCHODNÍ PODMÍNKY. Platba převodem: bankovní spojení : Ceny : Recyklační a autorské poplatky : Identifikační a kontaktní údaje společnosti: OBCHODNÍ PODMÍNKY Identifikační a kontaktní údaje společnosti: ATLUS GAME. cz Miluše Světlíková Rozhraní 476/28 (sídlo) 619 00, Brno IČ : 87901471 Platba převodem: bankovní spojení : Číslo účtu : - ČR

Více

Obchodní podmínky platné a účinné od 1.6.2014

Obchodní podmínky platné a účinné od 1.6.2014 Obchodní podmínky platné a účinné od 1.6.2014 1. Úvodní ustanovení 1.1 V souladu s ustanovením 1751 odst.1 zák. č. 89/2012 Sb. (Občanský zákoník) v platném znění vydává společnost REDVEL s.r.o. tyto obchodní

Více

Obchodní podmínky. Provozovatel. Objednávka. Provozovatelem internetového obchodu repabloshop.com a prodávajícím (dále provozovatel, prodávající)

Obchodní podmínky. Provozovatel. Objednávka. Provozovatelem internetového obchodu repabloshop.com a prodávajícím (dále provozovatel, prodávající) Obchodní podmínky Provozovatel Provozovatelem internetového obchodu repabloshop.com a prodávajícím (dále provozovatel, prodávající) je: Josef Düringer Hlavní 119 356 01 Březová IČ: 87650657 DIČ: 8504122396

Více

-Tillova lékárna U Černého orla., Masarykovo náměstí 43/37, 68201 Vyškov-Město, tel: 773 46 20 20.

-Tillova lékárna U Černého orla., Masarykovo náměstí 43/37, 68201 Vyškov-Město, tel: 773 46 20 20. Obchodní podmínky I. Provozovatel - prodávající Pharmaceutical Biorechnology s.r.o., zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, složka 138220, se sídlem Slezská 949/32, 120

Více

CENÍK PRODUKTŮ platný od 01/2015

CENÍK PRODUKTŮ platný od 01/2015 CENÍK PRODUKTŮ platný od 01/2015 OBSAH: 1. LETÁKY... strana 4 1.1 LETÁKY A6 strana 4 1.2 LETÁKY A5 strana 4 1.3 LETÁKY A4 strana 5 1.4 LETÁKY A3 strana 5 1.5 LETÁKY DL strana 5 1.6 PŘÍPLATKY ZA PAPÍR

Více

MALOFORMÁT tisk a kopírování (do formátu A3)

MALOFORMÁT tisk a kopírování (do formátu A3) CENÍK MALOFORMÁT tisk a kopírování (do formátu A3) Černobílý tisk a kopírování A4 A3 Jednostranně (1-9 ks) kopie 3,00 Kč 4,00 Kč Oboustranně (1-9 ks) kopie 4,00 Kč 6,00 Kč Jednostranně (1-99 ks) tisk 2,00

Více

! Informace poskytované před uzavřením smlouvy

! Informace poskytované před uzavřením smlouvy ! Informace poskytované před uzavřením smlouvy, IČO: 27115411, se sídlem Milady Horákové 2774, Kladno zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vl.č. 97385, tel tel+420 776

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY PERDORMIRE

OBCHODNÍ PODMÍNKY PERDORMIRE OBCHODNÍ PODMÍNKY PERDORMIRE Provozovatelem e-shopu je společnost MACHALA GROUP SE, IČ: 24 13 34 18, se sídlem Hybernská 1271/32, 110 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu

Více

Článek I. Úvodní ustanovení

Článek I. Úvodní ustanovení VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY pro uzavírání kupních smluv v internetovém obchodě na serveru www.motivationbelt.com Článek I. Úvodní ustanovení 1. Tyto všeobecné smluvní podmínky, dále jen VSP, upravují práva

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY. B. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

OBCHODNÍ PODMÍNKY. B. Objednávka a uzavření kupní smlouvy A. Úvodní ustanovení OBCHODNÍ PODMÍNKY Tyto obchodní podmínky platí pro nákup produktu od firmy INTERBUBAK s.r.o. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je společnost

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Platné od 1.9.2014, verze 1401 společnosti Media One s.r.o. Pobřežní 16/18 186 00 Praha 89 - Karlín IČO: 27417298 Web: WWW.PROSTRENOESHOP.CZ e-mail: INFO@PROSTRENOESHOP.CZ Zákaznická

Více

ejčastější dotazy k nákupu Obchodní podmínky

ejčastější dotazy k nákupu Obchodní podmínky Obchodní podmínky 1. Nejčastější dotazy k nákupu 2. Všeobecná ustanovení 3. Vymezení pojmů 4. Informace o kupní smlouvě 5. Odstoupení od kupní smlouvy uzavřené pomocí komunikace na dálku 6. Práva z odpovědnosti

Více

DIGITÁLNÍ ČERNOBÍLÁ KOPIE A TISK A4 - A3

DIGITÁLNÍ ČERNOBÍLÁ KOPIE A TISK A4 - A3 DIGITÁLNÍ ČERNOBÍLÁ KOPIE A TISK A4 - A3 A4 A3 jednostr. oboustr. jednostr. oboustr. 1-99 ks 2,00 Kč 3,00 Kč 3,00 Kč 6,00 Kč 100-249 ks 1,80 Kč 2,80 Kč 2,80 Kč 5,60 Kč 250-500 ks 1,60 Kč 2,60 Kč 2,60 Kč

Více

2.3. Spotřebitelská smlouva je smlouva, kterou se spotřebitelem uzavírá podnikatel.

2.3. Spotřebitelská smlouva je smlouva, kterou se spotřebitelem uzavírá podnikatel. Obchodní podmínky a reklamační řád 1. Úvodní ustanovení 1.1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup na internetových stránkách www.cz.1dea.me. Obchodní podmínky vymezují a upřesňují práva a povinnosti

Více

Obchodní podmínky platné do 31.12.2013

Obchodní podmínky platné do 31.12.2013 Obchodní podmínky platné do 31.12.2013 Provozovatel e-shopu Provozovatelem tohoto e-shopu je společnost B2B Partner s.r.o. se sídlem Plzeňská č.p. 3070 Ostrava - Zábřeh PSČ 700 30, IČO 278 30 306, společnost

Více

Obchodní podmínky platné a účinné od 1.5.2015

Obchodní podmínky platné a účinné od 1.5.2015 Obchodní podmínky platné a účinné od 1.5.2015 1. Úvodní ustanovení 1.1 V souladu s ustanovením 1751 odst.1 zák. č. 89/2012 Sb. (Občanský zákoník) v platném znění vydáváme tyto obchodní podmínky, jež jsou

Více

Obchodní podmínky. kupující - spotřebitel

Obchodní podmínky. kupující - spotřebitel Obchodní podmínky kupující - spotřebitel I. Základní ustanovení, vymezení pojmů. Obchodní podmínky a Reklamační řád (dále jen Obchodní podmínky), je zpracován dle Zákona na ochranu spotřebitele č. 634/1992

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY pro smlouvy uzavírané se spotřebiteli (dále jen obchodní podmínky )

OBCHODNÍ PODMÍNKY pro smlouvy uzavírané se spotřebiteli (dále jen obchodní podmínky ) OBCHODNÍ PODMÍNKY pro smlouvy uzavírané se spotřebiteli (dále jen obchodní podmínky ) 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ 1.1 Níže uvedené obchodní podmínky jsou platné pro nákup zboží od obchodní společnost ALTRO spol.

Více

REKLAMAČNÍ ŘÁD META Obsah reklamačního řádu: 1. OBECNÁ USTANOVENÍ

REKLAMAČNÍ ŘÁD META Obsah reklamačního řádu: 1. OBECNÁ USTANOVENÍ ,META skladovací technika s.r.o. U Smaltovny 2 (areál Sfinx) CZ-370 01 České Budějovice Czech Republic Tel: ++420-38-7316796 Fax: ++420-38-7316702 Email: meta@meta-online.cz Internet:www.meta-online.cz

Více

kopírovací materiály pro černobílé kopírky a jejich prodej A4 2,- 1,- 2,- 4,- 2,- 8,- - 8,- 8,- - velkokapacitní řezačka (max. 100 listů): 5 Kč/řez

kopírovací materiály pro černobílé kopírky a jejich prodej A4 2,- 1,- 2,- 4,- 2,- 8,- - 8,- 8,- - velkokapacitní řezačka (max. 100 listů): 5 Kč/řez 20-99 1000-1999 nad 2000 330,- 390,- 1,20 1,10 1,- 1,- 1,- 1,70 1,50 1,40 1,30 1,10 3,40 3,- 2,80 2,60 2,20 1-49 50 a více 1,20 1,- 2,40 2,- 20-99 1000-1999 nad 2000 2,30 2,10 1,90 1,90 1,90 3,- 2,70 2,50

Více

Reklamační řád. Všeobecná ustanovení

Reklamační řád. Všeobecná ustanovení Reklamační řád Všeobecná ustanovení Tento reklamační řád byl zpracován dle platného Občanského zákoníku (č. 89/2012 Sb.) a zákonu o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.) a vztahuje se na zboží, jenž bylo

Více

a) bezvadné zboží v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží

a) bezvadné zboží v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží Všeobecná ustanovení Provozovatel: Jaromíra Kolkowská, Průběžná 118, 390 02 Tábor, Česká republika IČ: 10322311 Tel.: 725 995 367 E-mail: jaromira.kolkowska@tiscali.cz Kupující učiněním objednávky akceptuje

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu www.koracell.cz

OBCHODNÍ PODMÍNKY pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu www.koracell.cz OBCHODNÍ PODMÍNKY pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu www.koracell.cz Provozovatel: Žitnoostrovská 1302/3, 929 01 Dunajská Streda, Slovenská republika IČO: 35 763 931 IČ DPH: SK2020273959

Více

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ, DEFINICE A VÝKLAD POJMŮ

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ, DEFINICE A VÝKLAD POJMŮ Obchodní podmínky pro velkoodběratele Všeobecné obchodní podmínky prodeje zboží na www.magic-outlet.cz podnikatelským subjektům (pro velkoobchody) Firma Nákupní Galerie s.r.o. místem podnikání Stolín 51,

Více

Obchodní podmínky. Základní ustanovení

Obchodní podmínky. Základní ustanovení Obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky Josef Frýbort F. X. Šaldy 5301/25 586 01 Jihlava IČO: 69719403 s platností od 16.3.2011 Nejsem plátce DPH Základní ustanovení Tyto Všeobecné obchodní podmínky

Více

CENÍK. reprografických prací a spotřebního materiálu

CENÍK. reprografických prací a spotřebního materiálu CENÍK reprografických prací a spotřebního materiálu Dejvická 29 Provozní doba : Praha 6 po pá 8 00-18 00 Tel.: 224 313 118 so 8 30-12 30 Fax : 233 326 381 e-mail : dejvice@mpcopier.cz www: www.mpcopier.cz

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY 1 Fiat 500126 VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Internetového obchodu Fiat 500126 se sídlem Dělnická kolonie 107, Broumov 550 01 identifikační číslo (IČ): 02189852 prodej zboží prostřednictvím internetového

Více

Kupující může objednávat zboží nabízené prodávajícím prostřednictvím internetového obchodu. Kupující je svoji objednávkou vázán.

Kupující může objednávat zboží nabízené prodávajícím prostřednictvím internetového obchodu. Kupující je svoji objednávkou vázán. OBCHODNÍ PODMÍNKY Toto jsou závazné nákupní podmínky serveru www.tdifun.cz. Tyto obchodní podmínky popisují a upravují vzájemný smluvní vztah mezi prodávajícím (Zdeněk Hájek, Okružní 1754/5, 737 01 Český

Více

grafické studio: 222 922 230 produkce@sprinterstudio.cz mobil: 777 224 664 kopírovací centrum: 222 922 234

grafické studio: 222 922 230 produkce@sprinterstudio.cz mobil: 777 224 664 kopírovací centrum: 222 922 234 CENÍK SLUŽEB 2012 grafika digitální tisk velkoformátový tisk velkoformátová laminace řezaná grafika prezentační systémy polepy aut polepy výloh ofsetový tisk kopírování prezentační vazby laminace potisk

Více

AIP. velkoplošný tisk reklama. aiptisk.cz finecolors.cz. AIP spol. s r.o. Vavrečkova 5673, 760 01 Zlín (54. budova areálu Svit)

AIP. velkoplošný tisk reklama. aiptisk.cz finecolors.cz. AIP spol. s r.o. Vavrečkova 5673, 760 01 Zlín (54. budova areálu Svit) AIP velkoplošný tisk reklama aiptisk.cz finecolors.cz AIP spol. s r.o. Vavrečkova 5673, 760 01 Zlín (54. budova areálu Svit) 606 797 055 aip@aip.zlin.cz Kapa deska - výstavnictví - obrazy, včetně rámování

Více

Společnost. Úvodní ustanovení. Uzavření kupní smlouvy. MAGSY, s.r.o. Prštné 523 760 01 Zlín. Česká republika IČO: 26230224

Společnost. Úvodní ustanovení. Uzavření kupní smlouvy. MAGSY, s.r.o. Prštné 523 760 01 Zlín. Česká republika IČO: 26230224 Společnost MAGSY, s.r.o. Prštné 523 760 01 Zlín Česká republika IČO: 26230224 Společnost zapsaná v obchodním rejstříku Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 38124 Obchodní podmínky jsou platné do doby

Více

DIVOKÁ KOSMETIKA Obchodní a reklamační podmínky

DIVOKÁ KOSMETIKA Obchodní a reklamační podmínky V Náchodě dne: 1.5.2014 DIVOKÁ KOSMETIKA Obchodní a reklamační podmínky I. Úvodní ustanovení Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen "VOP") jsou závazné pro nákup výrobků značky DIVOKÁ KOSMETIKA (dále

Více

Obchodní podmínky. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě http://www.kosmetikaguenerve.cz, společnosti Guenerve s.r.o.

Obchodní podmínky. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě http://www.kosmetikaguenerve.cz, společnosti Guenerve s.r.o. Obchodní podmínky Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě http://www.kosmetikaguenerve.cz, společnosti Guenerve s.r.o. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího,

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ, ZÁRUČNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ, ZÁRUČNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY Výtažek z obchodních podmínek pro rychlou orientaci: Cena dopravy Pro tuto akci je doprava zdarma. Reklamace Všem zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc. Pokud se na zboží objeví jakákoliv vada,

Více

Obchodní podmínky pro nákup zboží v e-shopu www.humlmusic.cz

Obchodní podmínky pro nákup zboží v e-shopu www.humlmusic.cz Obchodní podmínky pro nákup zboží v e-shopu www.humlmusic.cz Prodávající: Václav Huml, Petýrkova 1956, Praha 4,14800 IČO: 62420691 DIČ: CZ6502091981, ŽL vydán Mú Praha 11 Č.jednací:3303/94/fyz Provozovna:

Více

REKLAMAČNÍ PODMÍNKY PRO STŔEDISKO REPASE

REKLAMAČNÍ PODMÍNKY PRO STŔEDISKO REPASE REKLAMAČNÍ PODMÍNKY PRO STŔEDISKO REPASE Společnost EMOS spol. s r. o. se sídlem Přerov, Přerov I Město, Šířava 295/17, PSČ 750 02, IČ : 190 14 104, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem

Více

Obchodní podmínky. na webových stránkách WWW.DVIRKASIKORA.cz

Obchodní podmínky. na webových stránkách WWW.DVIRKASIKORA.cz Obchodní podmínky na webových stránkách WWW.DVIRKASIKORA.cz Prostřednictvím internetových stránek umožňujeme zákazníkům zakoupení zboží bez osobní návštěvy. Tyto obchodní podmínky platí pro prodej kuchyňských

Více

CENÍK SLUŽEB 2014. tel.: 222 922 230 mobil: 777 224 664 e-mail: sprinter@sprinterstudio.cz www.sprinterstudio.cz provozní doba: po pá 9 00 18 00

CENÍK SLUŽEB 2014. tel.: 222 922 230 mobil: 777 224 664 e-mail: sprinter@sprinterstudio.cz www.sprinterstudio.cz provozní doba: po pá 9 00 18 00 CENÍK SLUŽEB 2014 grafika digitální tisk velkoformátový tisk velkoformátová laminace řezaná grafika prezentační systémy polepy aut polepy výloh ofsetový tisk kopírování prezentační vazby laminace potisk

Více

Ceník. stolní kalendáře. KALENDÁŘ A5, stolní (na výšku nebo na šířku), týdenní, 56 stran,28 listů, 7 archů SRA 3

Ceník. stolní kalendáře. KALENDÁŘ A5, stolní (na výšku nebo na šířku), týdenní, 56 stran,28 listů, 7 archů SRA 3 stolní kalendáře Canon imagepress C1+ Digitální barevný tisk s novými efekty KALENDÁŘ A5, stolní (na výšku nebo na šířku), týdenní, 56 stran,28 listů, 7 archů SRA 3 1-5 kusů: 480,- Kč/ks 6-9 kusů: 470,-

Více

http://www.mimanci.cz/top-obchodni-podminky-9

http://www.mimanci.cz/top-obchodni-podminky-9 1 z 5 10.2.2014 16:28 Obchodní I. Základní ustanovení Všeobecné obchodní upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím e-shopen Mimánci v oblasti prodeje zboží. Prodávajíci: Pavel Balek Nová Včelnice 333,

Více

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o. Obchodní podmínky 1. Všeobecná ustanovení Všeobecné podmínky pro nakupování prostřednictvím e-shopu determinují obchodní vztahy mezi společností Realtime Technologies, s.r.o., IČ: 27110079, se sídlem Veská

Více

Obchodní podmínky. Zrušení objednávky. Zaslání zboží. Dodací lhůta. Způsob dopravy

Obchodní podmínky. Zrušení objednávky. Zaslání zboží. Dodací lhůta. Způsob dopravy Obchodní podmínky Seznam zboží na stránkách www.insahar.com je katalogem běžně dodávaného zboží. Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží. Dostupnost zboží bude vždy potvrzena na základě

Více

!!! V RAZNÉ SLEVY!!! BAREVN CH KOPIÍ A TISKÒ, VIZITEK, VAZEB...

!!! V RAZNÉ SLEVY!!! BAREVN CH KOPIÍ A TISKÒ, VIZITEK, VAZEB... REPROSTUDIO CENÍK SLUŽEB Platnost od: březen / 2011!!! V RAZNÉ SLEVY!!! BAREVN CH KOPIÍ A TISKÒ, VIZITEK, VAZEB... - BAREVNÉ A ČERNOBÍLÉ KOPÍROVÁNÍ A TISK - SAZBA LETÁKŮ, PROSPEKTŮ, POZVÁNEK, HLAVIČKOVÝCH

Více

Obchodní podmínky zakázkové výroby Platnost od 01.04.2015 (dále jen podmínky)

Obchodní podmínky zakázkové výroby Platnost od 01.04.2015 (dále jen podmínky) Obchodní podmínky zakázkové výroby Platnost od 01.04.2015 (dále jen podmínky) Dodavatel: Jan Pávek Žamberk 564 01 CZ IČ: 00962244 Zapsán v registru Městského úřadu Žamberk, Odbor právní, oddělení obecní

Více

Prodávajícím a provozovatelem internetového obchodu www.conexfit-shop.cz je:

Prodávajícím a provozovatelem internetového obchodu www.conexfit-shop.cz je: Obchodní podmínky CONEXFIT-SHOP.CZ 1. Úvodní ustanovení Tyto obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího v rámci smluvních vztahů uzavřených prostřednictvím

Více

A centrum Kladno s.r.o.

A centrum Kladno s.r.o. A centrum Kladno s.r.o. Na Stráni 2588, 272 01 Kladno GPS 50 8'45.31"N, 14 5'40.50"E www.acentrum.cz zakazky@acentrum.cz tel. 312 256 000 603 900 001 606 900 000 fax 312 256 001 Ceník kopírovacích služeb

Více

Obchodní podmínky e-shopu www.azsklad.cz

Obchodní podmínky e-shopu www.azsklad.cz Obchodní podmínky e-shopu www.azsklad.cz 1. Úvodní ustanovení, vymezení pojmů, kontakt Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.azsklad.cz. Podmínky blíže upřesňují práva a povinnosti

Více

Článek I - úvodní ustanovení

Článek I - úvodní ustanovení Kompletní znění obchodních podmínek Článek I - úvodní ustanovení 1. Tyto všeobecné smluvní podmínky, dále jen VSP, upravují práva a povinnosti účastníků kupní smlouvy uzavřené na dálku mezi prodávajícím

Více

Obchodní podmínky pro dodávku zboží společnosti Anterix s.r.o.

Obchodní podmínky pro dodávku zboží společnosti Anterix s.r.o. Obchodní podmínky pro dodávku zboží společnosti Anterix s.r.o. Tyto obchodní podmínky vycházejí ze vzorových obchodních podmínek vydaných společností dtest pro rok 2014 - viz tento odkaz zde 1. Kontaktní

Více

Obchodní podmínky obchodu MYUNICARD

Obchodní podmínky obchodu MYUNICARD Obchodní podmínky obchodu MYUNICARD I. Úvodní ustanovení 1. Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi společností mobile2card a.s., IČ 24301761, se sídlem Hanusova 353/12, 140 00 Praha 4 Michle, zapsanou

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO NÁKUP V INTERNETOVÉM OBCHODĚ: Obchodní podmínky vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je: A KUPUJÍCÍHO (zákazník, spotřebitel). Veškeré smluvní vztahy

Více

CENÍK SLUŽEB 2011. grafické studio: 222 922 230. produkce@sprinterstudio.cz mobil: 777 224 664. kopírovací centrum: 222 922 234

CENÍK SLUŽEB 2011. grafické studio: 222 922 230. produkce@sprinterstudio.cz mobil: 777 224 664. kopírovací centrum: 222 922 234 CENÍK SLUŽEB 2011 grafika digitální tisk velkoformátový tisk velkoformátová laminace řezaná grafika prezentační systémy polepy aut polepy výloh ofsetový tisk kopírování prezentační vazby laminace potisk

Více

Daňové identifikační číslo: Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 193414.

Daňové identifikační číslo: Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 193414. Obchodní firma: Sídlo: WEDA consulting s.r.o. Neumannova 1453/28, 156 00 Praha Identifikační číslo 24290564 Daňové identifikační číslo: CZ24290564 Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u Městského

Více

Číslo bankovního účtu: 78-5164960297 / 0100 Komerční banka a.s.

Číslo bankovního účtu: 78-5164960297 / 0100 Komerční banka a.s. Obchodní podmínky platné do 6.12.2009 Provozovatel Ing. Petr Sedláček Slunečná 442/8 408 01 Rumburk (dále jen prodávající) IČ: 76145514 DIČ: CZ8209142370 Odpovědná osoba: Ing. Petr Sedláček Telefonní číslo:

Více

Obchodní podmínky platné od 1.1.2014

Obchodní podmínky platné od 1.1.2014 Obchodní podmínky platné od 1.1.2014 Tyto obchodní podmínky upravují v souladu s ustanovením 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen občanský zákoník ) vzájemná práva a povinnosti

Více

Obchodní podmínky. Provozovatelem internetového obchodu elotechnik.cz je společnost ELO Toman Divišova 1520 564 01 Žamberk Email: info@elotechnik.

Obchodní podmínky. Provozovatelem internetového obchodu elotechnik.cz je společnost ELO Toman Divišova 1520 564 01 Žamberk Email: info@elotechnik. Obchodní podmínky Provozovatelem internetového obchodu elotechnik.cz je společnost ELO Toman Divišova 1520 564 01 Žamberk Email: info@elotechnik.cz IČO: 60148101 DIČ: CZ470907163 1. Všeobecná ustanovení

Více

Vlastnické právo ke zboží přechází na Kupujícího úplným zaplacením kupní ceny a jeho převzetím.

Vlastnické právo ke zboží přechází na Kupujícího úplným zaplacením kupní ceny a jeho převzetím. Obchodní podmínky 1. Úvodní ustanovení Tyto Obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě Stephencordina.cz (www.stephencordina.cz). Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti Prodávajícího

Více

- TISK - KOPÍROVÁNÍ - FOTOGRAFIE - Adámkova 237, Hlinsko 539 01 tel.: 605 865 142, 469 311 433 www.bbshlinsko.cz e-mail: copy@bbshlinsko.

- TISK - KOPÍROVÁNÍ - FOTOGRAFIE - Adámkova 237, Hlinsko 539 01 tel.: 605 865 142, 469 311 433 www.bbshlinsko.cz e-mail: copy@bbshlinsko. - TISK - KOPÍROVÁNÍ - FOTOGRAFIE - Adámkova 237, Hlinsko 539 01 tel.: 605 865 142, 469 311 433 www.bbshlinsko.cz e-mail: copy@bbshlinsko.cz ČERNOBÍLÉ KOPÍROVÁNÍ/tisk K realizaci zakázek používáme stroj

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY MORIS distribution, divize spol. MORIS design s.r.o.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY MORIS distribution, divize spol. MORIS design s.r.o. 1. Společná ustanovení VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY MORIS distribution, divize spol. MORIS design s.r.o. 1.1 Všeobecné obchodní podmínky prodávajícího (dále jen VOP ) upravují běžnou obchodní spolupráci

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Níže jsou uvedeny všeobecné obchodní podmínky, kterými se řídí vztah mezi společností Tandemové centrum Liberec (dále jen poskytovatel) a mezi objednatelem či uživatelem služeb či výrobků uvedené firmy

Více

Všeobecné obchodní a dodací podmínky

Všeobecné obchodní a dodací podmínky Všeobecné obchodní a dodací podmínky Všeobecné obchodní a dodací podmínky společnosti STASTO Automation s.r.o., se sídlem Týnec nad Sázavou, K Náklí 512, PSČ 257 41, IČO 496 84 175, zapsané v obchodním

Více

Nabídka POS pokladen. Selva váhy s.r.o.

Nabídka POS pokladen. Selva váhy s.r.o. Nabídka POS pokladen od provozovna: tel.: 573351740, 573351742, 573352830, fax.: 573352831 zpracoval: 775 111 583 strana 1 z 7 Úvod I. Základní charakteristika dodavatele Společnost byla založena v březnu

Více

Uživatelská příručka programu CEWE fotosvět profi

Uživatelská příručka programu CEWE fotosvět profi Uživatelská příručka programu CEWE fotosvět profi Program CEWE fotosvět profi Vám umožní pomocí Adobe InDesign objednat CEWE FOTOKNIHU. Abyste vše zvládli správně na první pokus, přečtěte si prosím níže

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Níže jsou uvedeny všeobecné obchodní podmínky, kterými se řídí vztah mezi společností Sky Centrum Příbram s.r.o. (dále jen poskytovatel) a mezi objednatelem či uživatelem služeb či výrobků uvedené firmy

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

OBCHODNÍ PODMÍNKY 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ OBCHODNÍ PODMÍNKY obchodní společnosti pomalý svět s.r.o. se sídlem Palackého třída 3048/124, 61200, Brno identifikační číslo: 28318579 zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY společnosti EC PROFIT s.r.o.

OBCHODNÍ PODMÍNKY společnosti EC PROFIT s.r.o. OBCHODNÍ PODMÍNKY společnosti EC PROFIT s.r.o. 1. OBECNÁ USTANOVENÍ 1.1. Tyto obchodní podmínky obchodní společnosti EC PROFIT s.r.o. se sídlem Koldínova 1145/4, 130 00 Praha 3 Žižkov, IČO: 24247413, zapsané

Více

2. Fotografie tiskneme sami... 10

2. Fotografie tiskneme sami... 10 Tištěné fotoalbum OBSAH 1. Tištěné fotoalbum... 3 2. Fotografie tiskneme sami... 10 2.1 Snímky jsou uloženy v paměti fotoaparátu... 10 2.2 Snímky jsou uloženy na paměťové kartě... 10 2 1. TIŠTĚNÉ FOTOALBUM

Více

Obchodní podmínky. Obecná ustanovení. Obchodní podmínky. Způsoby dodání zboží. Způsoby platby. Dodací lhůty

Obchodní podmínky. Obecná ustanovení. Obchodní podmínky. Způsoby dodání zboží. Způsoby platby. Dodací lhůty Obchodní podmínky Tyto obchodní podmínky upravují v souladu s ustanovením 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen občanský zákoník ) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé

Více

REKLAMAČNÍ ŘÁD společnosti MAŠLAŇ s.r.o.

REKLAMAČNÍ ŘÁD společnosti MAŠLAŇ s.r.o. REKLAMAČNÍ ŘÁD společnosti MAŠLAŇ s.r.o. se sídlem Kelč č.553, 756 43 IČ: 26843439 Článek 1 Úvodní ustanovení Práva kupujícího z vadného plnění (dále jen reklamace ) musí být vždy uplatněna v souladu s

Více

Reklamní bonbóny točené 3,5 g v bílé twist fólii (cena za 1 kg) kód popis zboží potisk od 25 kg od 50 kg od 100 kg od 200 kg od 300 kg od 500 kg

Reklamní bonbóny točené 3,5 g v bílé twist fólii (cena za 1 kg) kód popis zboží potisk od 25 kg od 50 kg od 100 kg od 200 kg od 300 kg od 500 kg Sladká reklama Reklamní bonbóny točené 3,5 g v bílé twist fólii (cena za 1 kg) kód popis zboží potisk od 25 kg od 50 kg od 100 kg od 200 kg od 300 kg od 500 kg 90411.B 1 barva 341,60 316,40 294,00 273,00

Více