the most inspirational golf experiences TURKEY Published By Matrix Travel

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "the most inspirational golf experiences 2014-2015 TURKEY Published By Matrix Travel"

Transkript

1 the most inspirational golf experiences TURKEY Published By Matrix Travel

2 ANTALYA SERİK ALANYA KADRİYE BELEK DENİZKENT KARADAYI 14 golfových hřišť Lykia Links Golf Course Robinson Nobilis Golf Course Gloria Old Course Gloria New Course Montgomerie Maxx Royal Golf Course Cornelia Faldo Golf Course Sueno Pines Golf Course Sueno Dunes Golf Course Carya Golf Course Kaya Eagles Golf Course PGA Sultan Golf Course Pasha Golf Course National Golf Course Tat International Golf Course Více než 50 5* hotelů Průměrný sluneční svit 300 dní v roce Golfová sezóna: září - květen Z Prahy do Antalye cca 2:45min letu Z letiště Antalya do Beleku trvá transfer 35 minut

3 the most inspirational golf experiences Oblast Belek v Turecku je velmi oblíbenou a vyhledávanou destinací pro golfisty. V listopadu 2013 se zde konalo opět finale Evropské tour a Victor Dubuisson si odnesl trofej ze hry na Montgomerie Maxx Royalu.Turkish Open se vrací v roce 2014 spolu s Ladies European Tour, která se hraje na hřišti National. V Beleku se také v minulosti konal Eisenhower Trofej a European Challenge Tour. 14 prvotřídních golfových hřišť a luxusní pětihvězdičkové plážové hotely jsou ideální pro golfovou dovolenou. Golftoursturkey využívá svých několikaletých zkušeností a připraví pro Vás perfektnígolfovou dovolenou. Naše firemní filozofie je jednoduchá: připravit tu nejkrásnější golfovou dovolenou, kde se zaměřujeme na individuální potřeby každého z Vás. Naši společnost jsme budovali s vědomím, že se zaměříme na kvalitní služby a úroveň produktu, které nabízíme a hlavně na spokojenost našich klientů. Ti budou pro nás i nadále nejdůležitějšími faktory při sestavování golfové dovolené v Beleku. Jak to děláme? Máme české zastoupení, jehož zaměstnanci Vám připraví nabídku přímo na míru. Náš tým zná osobně velmi dobře hotely a golfová hřiště, protože v Turecku několik let žili, hovoří turecky a vždy se ujišťují, co je pro Vás to pravé. Jakmile přijedete do Beleku, náš místní tým, včetně našeho golfového trenéra (PRO) je pro Vás k dispozici 24 hod. denně. Každý, kdo je součástí naší společnosti, včetně mne, má možnost se rychle přizpůsobit měnícím se potřebám Vás hráčů. Golftoursturkey je součástí Matrix Travel, registrované cestovní kanceláře s licencí IATA. To vám dává jistotu a finanční ochranu při rezervaci Vaší dovolené. Já a celý tým slibujeme, že Vám připravíme golfovou dovolenou v Beleku plnou krásných inspirativních zážitků. Yavuz Ungor Generální ředitel

4 REGNUM CARYA GOLF & SPA Regnum Carya Golf & Spa Tento luxusní resort je nejnovějším přírůstkem do golfové hotelové rodiny a drahokam v Beleku, díky luxusnímu all inclusive konceptu a nápoji vynikající kvality. Pokoje jsou prostorné a vkusně zařízené, koupelny ve standartním pokoji mají dvojité umyvadlo. Velké Spa nabízí řadu procedur, abyste načerpali sílu na další golfovou hru.

5 Carya Golfové hřiště Oblíbené hřiště mezi golfisty, kteří cestují do Beleku. Ti, kteří budou ubytovaní v Regnum CARYA získají přednostní Tee Time na první hřiště v Turecku s vřesovišti. Hřiště v minulosti hostilo Challenge Tour, nachází se na zvlněném písečném kopci a je lemované borovicovými a eukalyptovými háji. Vynikající architekt Peter Thomson pozdvihl Caryi na jedno znejlepších hřišť v Beleku. Golf Tours Turkey Tip Carya je první a jediné golfové hřiště v Evropě, které má noční osvětlení a tak je možné hrát déle. Hotel nabízí ubytování v pokojích s výhledem na moře nebo na golfové hřiště, na které je krásný výhled hlavně večer.

6 SIRENE BELEK Sirene Belek Sirene Belek je stále jedním z nejoblíbenějších možností pro golfisty. Populární hotel s prvotřídními přístupy ke dvěma z nejlepších hřišť v Beleku. Standartní pokoje jsou veliké s bohatým vybavením. Nabízí concept all inclusive

7 Paša a PGA Sultan Golfové hřiště Tato dvě golfová hřiště spadají pod záštitu Antalya Golf klubu a patří mezi nejlepší hřiště v Turecku. Pravidelně jsou hodnocená v top 5 hřištích našich klientů, na PGA Sultan hrál světové finále Tiger Woods a nejlepší hráči světa v roce Vždy je v tip top stavu. Golf Tours Turkey Tip PGA Sultan je jediné hřiště, které prodloužilo interval mezi startovacími časy na 11 minut. Velké množství hráčů není problém na tomto hřišti.

8 KEMPINSKI,THE DOME Kempinski, the Dome Kempinski je známou značkou po celém světě a právě hotel v Beleku je opravdu jedinečný. Hotel butikového stylu se vyznačuje kvalitou. Výběr jídla a nápojů je fantastický, hráči dostávají vždy VIP servis. Hotel je výborná volba pro ty z Vás, kteří hledáte opravdový luxus. Nově jsi lze zakoupit pobyt i s all inclusive.

9 Paša a PGA Sultan Golfové hřiště Společně se Sirene Belek, Kempinski hosté mají výsadu nejlepších startovacích časů na hřišti. Paša je kratší se složitými terénní zlomy a PGA Sultan je test Vašich golfových schopností. Golf Tours Turkey Tip Golfové hřiště Pasha je poměrně krátké, takže můžete vynechat driver. Dejte si pozor na pravou stranu zejména na PGA Sultan.

10 SUENO HOTELS GOLF BELEK Sueno Hotels Golf Belek Sečteno a podtrženo, tento hotel byl postaven pro golfisty. Sueno je jediný resort, který se nachází uprostřed golfových hřišť. Hotel má příjemnou klubovnu. Pobyt můžete rezervovat buď s polopenzí nebo s all Inclusiv. Intimní a útulné prostředí hotelu Sueno je spojenou s polohou na golfových hřištích a je volbou číslo jedna pro skupiny.

11 Pines a Dunes hřiště Tato dvě 18 jamková golfová hřiště nabízí divoké ferveje a navzájem doplňují. Dunes nabízí více přirozený bunkr styl a Pines je skutečnou výzvou s dlouhými borovicemi lemovanými fervejemi. Golf Tours Turkey Tip Vyplatí se připlatit si za Senior pokoje, které mají nádherný výhled na hřiště Pines i Dunes.

12 GLORIA GOLF RESORT Gloria Golf Resort Golf Tours Turkey Tip Dobře zavedený favorit, Gloria Golf Resort má příjemnou unikátní atmosféru. Hotel nabízí vynikající možnosti stravování a to hlavně u nadstandartních večeří a lahodnými nápoji. Gloria Golf nabízí polopenze i all inclusive a je oblíbený u skupin a párů. Standardní pokoje v hotelu Gloria Golf jsou v zahradě, za drobný doplatek je možné získat pokoje v hlavní budově.

13 Gloria Old a Gloria New golfové hřiště Gloria se může pochlubit největší golfovým klubem v Turecku s celkem 45 jamkami. Dvě 18 jamková hřiště jsou doplněna nádherným 9 jamkovým mistrovským hřištěm Gloria Verde. Gloria Old je lemovaná háji borovic. Gloria New je delší a modernější.

14 GLORIA SERENITY RESORT Gloria Serenity Resort Gloria Serenity působí uklidňujícím dojmem, feng shui design ve kterém je vystavěn Vás jistě nadchne. Tento stylový resort je doslova fascinující.most přes řeku Acisu vede na pískovou pláž, hotel se zároveň může pochlubit nejlepšími lázněmi v Beleku. Tento hotel předčí Vaše očekávání. Gloria Old a Gloria - největší golfovým klub v Turecku s celkem 45 jamkami. Dvě 18 jamková hřiště jsou doplněna nádherným 9 jamkovým mistrovským hřištěm Gloria Verde.

15 GLORIA VERDE RESORT Gloria Verde Resort Gloria Verde je nejmenší ze tří Gloria hotelů, nabízí vynikající služby a je finančně nejdostupnější. Jídlo a nápoje jsou na stejné úrovni jako další hotely Glorie. V hale se nachází hlavní bar, který je otevřený 24hod., pro golfisty nabízí občerstvení či balíčky na hru pro ty, kteří odcházejí hrát v brzkých ranních hodinách. Vyhlášené Spa Thalasso je opravdovým rájem s bazénem, který je otevřený 24ho din denně. Golf Tours Turkey Tip Využijte á la carte reastaurace, na rozdíl od jiných hotelů v Beleku, zde můžete využít 3 zdarma během Vašeho pobytu. Gloria New golfové hřiště Gloria Old je lemovaná háji borovic. Gloria New je delší a modernější.

16 CORNELIA DE LUXE RESORT Cornelia De Luxe Resort Cornelia De Luxe je oblíbený mezi rodinami a golfisty, kteří hledají více intimní prostředí hotelu. Hotel nabízí venkovní snack bar u bazénu, uklidňující Eco Spa Centrum, výbornou restauraci a několik a la carte restaurací. Je to příjemný, relaxační hotel doplněný nádherným golfové hřištěm.

17 Cornelia Faldo Golf Course Na 27 jamkové hřiště má také David Leadbetter akademii s fantastickým výcvikovým zařízením. Neváhejte a přijďte ho vyzkoušet. Navrženo v přírodním borovicovém lese a je připraveno pro odvážné golfisty. Golfové zájezdy Turecko Tip Během pobytu je možné hrát na všech 3 hřištích s různými kombinacemi. V zimě jsou všechna otevřená a mají stejnou úroveň.

18 CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT & SPA Cornelia Diamond Golf Resort & Spa Jedná se o hotel, který na Vás udělá dojem. Moderní vstupní hala s barem, posezením a klavírem. Komplex je veliký, nabízí vyhlášené Spa centrum, standartní velké pokoje, několik á la carte restaurací a mnoho dalšího. Ideální pro zimní golfovou dovolenou.

19 Cornelia Faldo Golf Course Hřiště má přírodní písčité podloží a borovicový háj, hřiště má 27 jamek a můžete kombinovat 3 x 9 jamek dle vašeho přání. Jedná se o jedno z nejoblíbenějších hřišť v Beleku, jamky na hřišti jsou hodně ve tvaru Dogleg. Hřiště je pravidelně zavlažováno. Golf Tours Turkey Tip Dobrý úder na odpališti je výhra pořádně procvičte Váš driver na drivingu. Téměř každá jamka a hlavně 4. a 5. je Dogleg.

20 MAXX ROYAL BELEK GOLF & SPA Maxx Royal Belek Golf & Spa Tento hotel je jedním z nejluxusnějších v Beleku. Pokoje v hlavní budově jsou všechny apartmány s vlastním jacuzzi a dvěmi umyvadly. Bezkonkurenční patiserrie, 24 hodin jídlo a nápoje s vynikajícím koncep tem.

21 Montgomerie Maxx Royal hřiště Hřiště je místem, kde se odehrává Turkish Open světové finále, Monty je náročné a zvlněné hřiště, je hodnoceno vlastním architektem jako jedno z jeho nejlepších návrhů. Přirozeně písčitá půda je stále udržovaná. Nabízí Golden Swing akademii s velkým rozsahem výcvikových zařízení. Golf Tours Turkey Tip Díky speciálnímu druhu trávy je toto hřiště jedinečné a rychlejší, než jsou ostatní hřiště v Beleku. Soustřeďte se na svůj chipping a putting, abyste měli nejlepší skóre.

22 VOYAGE BELEK GOLF & SPA Voyage Belek Golf & Spa Golf Tours Turkey Tip Pokoje v hotelu Voyage jsou daleko od sebe a pokoje s výhledem na moře jsou jen v hlavní budově. V zimě je příplatek za výhled na moře je nízký a stojí za to si doplatit upgrade. Voyage Belek je vynikající volba pro golfové skupiny. Nabízí bohatý výběr dobrého jídla a nápojů. Nejoblíbější místem pro golfisty je zde anglický pub. Resort je ideální i pro rodiny v létě a pro golfisty v zimě. Voyage má krásný bazén, výborné restaurace stejně jako i cukrárnu.

23 Montgomerie Maxx Royal Golf Course Voyage Belek vlastní akcie s Maxx Royal golfového hřiště Monty, proto pro své hosty nabízí přednostní hrací časy. Monty má rychlé a zvlněné ferveje v přírodním a divokém stylu. Zakončení 18. jamky je jedním z nejlepších v Beleku.

24 KAYA GOLF PALAZZO Kaya Palazzo Golf Resort Golf Tours Turkey Tip Existuje mnoho typů pokojů v Kaya Palazzo, takže se ujistěte, že víte, jaký si přejete rezervovat. Pokoje Swim up u bazénu jsou skvělá volba v teplejších měsících. Hotel je velkolepější verzí svého zavedeného bratra Kaya Belek hotelu, nachází se podél pobřeží a před klubovnou. Kaya Palazzo je velký resort, má vlastní cukrárnu a kuřácký salonek, který se stává golfovou místností v zimních měsících. U á la carte restaurací je z čeho vybírat například z libanonské, která pro Belek není typická.. Pokoje jsou prostorné s minibarem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy.

25 Kaya Eagles hřiště Toto hřiště bylo navrženo Davidem Jonesem a nabízí eukalyptový háj a borový les o rozloze m2. Jedná se o rekreační hřiště, vhodné pro vysoké i nízké HCP s mnoha zajímavými jamkami.

26 BEYOND THE GREENS Discover ANTALYA Kekova

27 Prozkoumejte nejstarší města Dříve známá jako Pamphylia, Antalya je doslova poseta historickými památekami z byzantské, římské a osmanské doby. Sagalassos, jedno z nejlépe dochovaných měst v Asii, navštívíte římský amfiteátr v Aspendosu,obdivujte kostel sv Mikuláše v Demre, vyjděte na Termessos, město, které nedobyl ani Alexander Veliký. Projděte se kouzelnou krajinou Antalya je opravdu unikátní, Turecko je natolik rozmanité, že v určitých měsících můžete ve stejný den dopoledne lyžovat a odpoledne plavat v moři. Vyjeďte na vrcholky zasněžených hor Taurus, do Národního parku Koprulu a navštivte ohromující Dudenské vodopády. Obdivujte Olympos, domov Chimery. Plavte se po azurovém moři Zabavte všechny vaše smysly Přírodní krásy středomořského pobřeží, okouzlí i ty nejvíce zcestovalé jedince, objevte město Kekova, stare lýkijské sarkofágy, malebné okolní ostrovy a Phaselis perlu Středomoří. Pro ty, kteří chtějí aktivní dovlenou nabízíme možnost jízdy na koni, jeep safari nebo rafting na divoké vodě přes horské průsmyky a tradiční vesnice. Horolezectví, paintball, nakupování, návštěvy největšího Akvária v Turecku, taneční vystoupení Anatolský oheň, Oktoberfest, a dokonce i turecký filmový festival Zlatý pomeranč patří mezi to, co Antalya nabízí.

28 GSM: /Golftoursturkey.cz /GolfToursTurkey GSM:

Mauritius a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho

Mauritius a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho Vítejte na cestě do ráje na ostrovy a Reunion se specializovanou cestovní kanceláří Travel & Business Centre. Připravíme Vám zájezd podle Vašich přání a postaráme

Více

www.marco-polo.cz MARCO POLO INTERNATIONAL Centrála: Pobočky:

www.marco-polo.cz MARCO POLO INTERNATIONAL Centrála: Pobočky: MARCO POLO INTERNATIONAL Vážení přátelé! Je nám velkou ctí opět oslovit ty z Vás, kteří nám zachovávají svou přízeň a jezdí s naší CK pravidelně, ale i Vás, kterým se naše nabídka dostala do rukou poprvé.

Více

HURGHADA MARSA ALAM MRTVÉ MOŘE

HURGHADA MARSA ALAM MRTVÉ MOŘE Egypt a Izrael zima 2014 / 2015 HURGHADA MARSA ALAM MRTVÉ MOŘE www.firotour.cz VYBERTE SI SVOU DOVOLENOU 2 3 SLEVY PARKOVÁNÍ 8 8 18 EGYPT 26 IZRAEL Slevy ZA VČASNOU REZERVACI PRO ZÁJEZDY DO EGYPTA Rezervujte

Více

KATALOG 2015 JIŽ 25 LET. www.jokratour.cz

KATALOG 2015 JIŽ 25 LET. www.jokratour.cz KATALOG 2015 jsme tu pro Vás JIŽ 25 LET www.jokratour.cz cestovní kancelář Ing. Josef Kramoliš - JOKRATOUR je ve smyslu zákona 159/99 Sb. pojištěna pro případ úpadku pro rok 2015 (certifikát k dispozici

Více

Vojta Dyk, www.ctenipomaha.cz

Vojta Dyk, www.ctenipomaha.cz Léto 2012 Vojta Dyk, www.ctenipomaha.cz Vážení klienti, v loňském roce jsme vám jako první cestovní kancelář v České republice představili unikátní klub Fun & Active, určený zejména pro mladé a aktivní

Více

Turecko TURECKO. Belek. Antalya. Konakli. Side. Alanya

Turecko TURECKO. Belek. Antalya. Konakli. Side. Alanya TURECKO Turecko Kouzelná země ležící na pomezí Evropy a Asie s atmosférou Orientu se stala jednou z nejoblíbenějších dovolenkových des nací. Tradiční turecká pohos nnost se to ž proměnila v síť kvalitních

Více

cestovní kancelář LÉTO BULHARSKO TURECKO letecky z Pardubic a Prahy www.leteckyzpardubic.cz

cestovní kancelář LÉTO BULHARSKO TURECKO letecky z Pardubic a Prahy www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář BULHARSKO TURECKO LÉTO 2015 letecky z Pardubic a Prahy www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, dámy a pánové, děkujeme vám za to, že jste právě otevřeli katalog naší cestovní kanceláře

Více

www.you-travel.cz v tunisku jako doma : 257 314 800 Katalog zájezdů léto 2014 Novinka: cenové balíčky pro každého Staráme se o Vás a Vaše děti

www.you-travel.cz v tunisku jako doma : 257 314 800 Katalog zájezdů léto 2014 Novinka: cenové balíčky pro každého Staráme se o Vás a Vaše děti www.you-travel.cz : 257 314 800 v tunisku jako doma Specialista na Tunisko Katalog zájezdů léto 2014 VÝHODNÉ FIRST MINUTE CENY Novinka: cenové balíčky pro každého Staráme se o Vás a Vaše děti Bizerte Mateur

Více

KATALOG ZÁJEZDŮ. léto 2015 Staráme se o Vás a Vaše děti. výhodné first minute ceny novinka: seniorské pobyty V TUNISKU JAKO DOMA

KATALOG ZÁJEZDŮ. léto 2015 Staráme se o Vás a Vaše děti. výhodné first minute ceny novinka: seniorské pobyty V TUNISKU JAKO DOMA www.you-travel.cz : 257 315 200 KATALOG ZÁJEZDŮ léto 2015 Staráme se o Vás a Vaše děti V TUNISKU JAKO DOMA výhodné first minute ceny novinka: seniorské pobyty Bizerte Mateur TUNIS Jendouba HAMMAMET NABUL

Více

Letoviska. Limassol. česky mluvící delegát. Vzduch 16 17 19 23 27 31 35 35 31 27 23 18 Voda 16 17 18 20 21 24 26 27 26 25 22 20

Letoviska. Limassol. česky mluvící delegát. Vzduch 16 17 19 23 27 31 35 35 31 27 23 18 Voda 16 17 18 20 21 24 26 27 26 25 22 20 88 Ostrov, kde se podle Homéra zrodila z mořské pěny bohyně lásky a krásy Afrodita, se nachází v severovýchodní části Středozemního moře a má velice příjemné klima s průměrnými denními teplotami neklesajícími

Více

Obsah / mapa destinací

Obsah / mapa destinací OBSAH odlet katalog / strana ceník / strana Slevy, informace, mapa destinací 2 5 Thassos Brno 6 17 99 100 Lesbos Brno 18 24 101 Zakynthos Brno 25 36 102 103 Samos Brno, Ostrava 37 44 104 Kos Brno, Ostrava

Více

Lefkada Matina s ***** Zakynthos Admiral Tsilivi *** Lesbos Silver Bay ****

Lefkada Matina s ***** Zakynthos Admiral Tsilivi *** Lesbos Silver Bay **** Lefkada Matina s ***** Zakynthos Admiral Tsilivi *** Lesbos Silver Bay **** ŘECKO 2015 KLIMA Zakynthos má subtropické klima, v létě zde teploty šplhají nad 35 C a v zimě neklesají pod bod mrazu. Podmínky

Více

cestovní kancelář Léto bulharsko letecky z Pardubic a Prahy turecko www.leteckyzpardubic.cz

cestovní kancelář Léto bulharsko letecky z Pardubic a Prahy turecko www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář bulharsko ŘECKO turecko Léto 2014 letecky z Pardubic a Prahy www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, dámy a pánové, právě držíte v rukou katalog cestovní kanceláře VVV TOUR CZ1

Více

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO A SO AC CI O B OD N ÝCH E SV OD BO R Ů speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO 2012 Vážené kolegyně, Vážení kolegové, rádi bychom Vám představili naši cestovní kancelář ČD travel s.r.o. (CK) a současně Vás

Více

Zájezdy. pobytové poznávací relaxační turistické lyžařské. www.irra.cz

Zájezdy. pobytové poznávací relaxační turistické lyžařské. www.irra.cz Zájezdy pobytové poznávací relaxační turistické lyžařské www.irra.cz 2015 Vážení klienti, již 24 let máte možnost vybrat z tištěného, ale i elektronického katalogu zájezdy do různých destinací na světě.

Více

Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko. Váš specialista na dovolenou již od roku 1992 BULHARSKO 2015. 24. sezóna. Cestovní kancelár STEFANNY

Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko. Váš specialista na dovolenou již od roku 1992 BULHARSKO 2015. 24. sezóna. Cestovní kancelár STEFANNY Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko 24. sezóna Tradice - spolehlivost - kvalita Cestovní kancelár BULHARSKO 2015 STEFANNY www.stefanny.cz 2 5 Kvalita a spolehlivost Zkušenosti a tradice Slevy za rychlé

Více

www.jokratour.cz Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj

www.jokratour.cz Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj www.jokratour.cz Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj Naši milí přátelé, klienti, dostáváte do rukou ucelenou a širokou nabídku kvalitních i cenově velmi výhodných

Více

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář bulharsko Léto 2013 turecko letecky z Pardubic www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, jsme potěšeni, že právě držíte v rukou nový katalog cestovní kanceláře VVV TOUR CZ 1, na

Více

ZIMA 2011/2012. Dovolená u moře EGYPT JORDÁNSKO KANÁRSKÉ OSTROVY MADEIRA TURECKO IZRAEL

ZIMA 2011/2012. Dovolená u moře EGYPT JORDÁNSKO KANÁRSKÉ OSTROVY MADEIRA TURECKO IZRAEL ZIMA 2011/2012 Dovolená u moře EGYPT JORDÁNSKO KANÁRSKÉ OSTROVY MADEIRA TURECKO IZRAEL 22 let na českém trhu Obsah ORIENTUJTE SE V NAŠEM KATALOGU DLE BAREVNÉHO ČLENĚNÍ DESTINACÍ Slevy za včasnou rezervaci

Více

CESTOVNÍ KANCELÁŘ ŘECKO LÉTO 2008. a řecké ostrovy, Itálie. pobytové zájezdy. 10. sezóna. www.jihospol.tours.cz

CESTOVNÍ KANCELÁŘ ŘECKO LÉTO 2008. a řecké ostrovy, Itálie. pobytové zájezdy. 10. sezóna. www.jihospol.tours.cz CESTOVNÍ KANCELÁŘ ŘECKO LÉTO 28 a řecké ostrovy, Itálie pobytové zájezdy 1. sezóna www.jihospol.tours.cz ŘECKO KRÉTA Vážení přátelé, milí zákazníci, již desátým rokem za Vámi přicházíme s nabídkou našich

Více

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS KATALOG POBYTOVÝCH A POZNÁVACÍCH ZÁJEZDŮ Řecko Kréta Rhodos Kos Chalkidiki Olympská riviéra Samos Korfu Zakynthos Santorini Mykonos Paros Attika Kypr Praha 2:00 2:50 hod. letu Korfu Informace o oblasti

Více

Týden golfu v Dubaji spojený s turnajem časopisu GOLF vč. návštěvy Dubai World Championship

Týden golfu v Dubaji spojený s turnajem časopisu GOLF vč. návštěvy Dubai World Championship Týden golfu v Dubaji spojený s turnajem časopisu GOLF vč. návštěvy Dubai World Championship Zveme Vás na týdenní golfový výlet do Dubaje se shlédnutím finále Dubai World Championship. Užijete si hru na

Více

Nejvýhodnější nabídky first minute SARDINIE 2014

Nejvýhodnější nabídky first minute SARDINIE 2014 SLEVY AŽ 25 % + DĚTI ZDARMA SARDEGNA TRAVEL Nejvýhodnější nabídky first minute SARDINIE TOP 10 nový web Cestovní kancelář SARDEGNA TRAVEL vstupuje sezónou léto do 2. desetiletí Proč si vybrat jako cíl

Více

Kypr. www.vtt.cz. ostrov. Tady si to zamilujete. z Prahy. z Brna. z Ostravy. zdarma. odlety. odlety. odlety. také poznávací zájezdy.

Kypr. www.vtt.cz. ostrov. Tady si to zamilujete. z Prahy. z Brna. z Ostravy. zdarma. odlety. odlety. odlety. také poznávací zájezdy. y z Prahy y z Brna y z Ostravy ostrov Kypr transfery zdarma z 88 míst ČR také poznávací zájezdy Tady si to zamilujete www.vtt.cz ostrov Kypr PRG LCA, 03:25 hod., 2240 km TYP LETADLA/SPOL./ČÍSLO LETU: BOE

Více

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy 2015 Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy www.ck-karavan.cz 2 Úvod Vážení a milí zákazníci, představujeme Vám novou nabídku našich pobytových a poznávacích zájezdů na rok 2015. Především

Více

SARDINIE. Jižní pobřeží SARDEGNA TRAVEL

SARDINIE. Jižní pobřeží SARDEGNA TRAVEL SARDINIE Jižní pobřeží SARDEGNA TRAVEL OBSAH 2 Casteddu 6 Seznam ubytovacích kapacit, mapa 7 Kolekce hotelů, vil a apartmánů 38 Garance nejnižší ceny SARDEGNA TRAVEL 40 Důležité informace SARDEGNA TRAVEL

Více

DovolenaSnu.cz. exklusive voyages. Exotika. Mauricius, Réunion, Seychely Maledivy, Vietnam, safari 1

DovolenaSnu.cz. exklusive voyages. Exotika. Mauricius, Réunion, Seychely Maledivy, Vietnam, safari 1 DovolenaSnu.cz exklusive voyages Exotika Mauricius, Réunion, Seychely Maledivy, Vietnam, safari 1 Mauricius DOVOLENÁ SNŮ Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme

Více

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS KATALOG POBYTOVÝCH A POZNÁVACÍCH ZÁJEZDŮ Řecko Kréta Rhodos Kos Chalkidiki Olympská riviéra Samos Korfu Zakynthos Santorini Mykonos Paros Attika Kypr Praha 2:00 2:50 hod. letu Korfu Informace o oblasti

Více

Léto 2013. Turecko Rhodos Kréta Kypr Djerba Tunisko Egypt www.readygo.cz

Léto 2013. Turecko Rhodos Kréta Kypr Djerba Tunisko Egypt www.readygo.cz Léto 2013 Turecko Rhodos Kréta Kypr Djerba Tunisko Egypt www.readygo.cz Vážení klienti a příznivci cestování, rádi Vás vítáme na katalogových stránkách společnosti ReadyGo, s.r.o. Jsme cestovní kancelář

Více

24 let jsme tady pro Vás!

24 let jsme tady pro Vás! 24 let jsme tady pro Vás! Vážení a milí cestovatelé, děkujeme Vám za Vaši stálou přízeň, díky které vstupujeme společně s Vámi do naší 24. sezóny. Letos jsme Vám připravili opět spoustu kvalitních a zajímavých

Více