ŽIJEME na plný plyn. Odměny od RWE zachutnají všem. Zemní plyn jako nejlevnější pohonná hmota. 50, 20, 10 Na shledanou ve Varech 2/2015

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ŽIJEME na plný plyn. Odměny od RWE zachutnají všem. Zemní plyn jako nejlevnější pohonná hmota. 50, 20, 10 Na shledanou ve Varech 2/2015"

Transkript

1 2/2015 ŽIJEME na plný plyn Magazín pro zákazníky RWE Odměny od RWE zachutnají všem Novým, stávajícím i znovu nalezeným zákazníkům servírujeme až Kč. Zemní plyn jako nejlevnější pohonná hmota CNG je moderní, ekonomickou a ekologickou pohonnou hmotou. 50, 20, 10 Na shledanou ve Varech Na shledanou od 3. do 11. července na festivalu v Karlových Varech!

2 2 ŽIJEME NA PLNÝ PLYN 2/2015 Vážení zákazníci, milí čtenáři, je mi potěšením, že vás mohu provést právě tímto číslem našeho magazínu. Obsahuje totiž jen to nejlepší z naší aktuální jarní nabídky, vybrané speciality, pomyslné třešničky na dortu. Věřím, že vás zaujmeme a možná i přimějeme k zamyšlení, jaké další výhody můžete jako zákazníci RWE získat. Co takhle například finanční odměnu až korun? Nebo krásnou kuchařku zdarma jako dárek? Čekají na vás v našich zákaznických centrech. Čtěte na straně 3 a zastavte se u nás, není to daleko. Pro inovátory a technické fandy máme inspiraci, jak ušetřit za pohonné hmoty a proč směrovat pozornost ke stlačenému zemnímu plynu a jeho využití v dopravě. Pro milovníky pěkného bydlení přinášíme novinky ze společnosti Lasselsberger, výrobce keramických obkladů. Nezapomínáme ani na cestovatele a příznivce filmové tvorby české i zahraniční. Nechte se pozvat do Karlových Varů. Další ročník vyhlášeného festivalu se kvapem blíží a RWE bude opět u toho. V minulých dvou číslech jsme zaznamenali velký zájem o naše soutěže o ceny. Všem výhercům tímto s radostí gratulujeme a zároveň vás zveme k účasti ve dvou nových soutěžích, které jsme pro vás v tomto čísle připravili. Již nyní se těšíme na vaše odpovědi. I nadále pokračujeme ve spolupráci s našimi partnery a přinášíme vám slevové kupony na nákupy v jejich prodejnách. Zkrátka myslím, že je rozhodně z čeho vybírat. Být zákazníkem RWE se vyplatí! Příjemné čtení vám přeje Alena Petrlíková Herecká rodina bodovala Třetí únorový týden zaplavila média reklamní kampaň RWE před udílením filmových cen Český lev, ve které si zahrálo 13 populárních herců. Ti vyměnili slavnostní róby za pyžama a župany a ztvárnili rodinku, která se velmi pomalu probouzí do nového dne. Reklamu vidělo v televizi téměř 7 milionů diváků. Průzkum SujetFOCUS označil tento spot jako nejlepší ze všech reklam energetických společností za poslední tři roky. Reklama bodovala však i u odborníků, stala se v době svého vysílání vítězem Reklamní katovny, kde mediální odborníci hodnotí kvalitu odvysílaných spotů. Věříme, že filmová rodina zaujala a pobavila i vás, stejně tak jako nové české filmy podporované RWE, které byly hojně zastoupené jak v nominacích na Českého lva, tak na listině vítězů.

3 2/2015 ŽIJEME NA PLNÝ PLYN 3 Odměny od RWE zachutnají všem Novým, stávajícím i znovu nalezeným zákazníkům servírujeme až Kč. Připravili jsme pro vás neodolatelné menu: elektřinu a plyn s každoročním poklesem cen, odměnu až Kč a jako sladkou tečku exkluzivní kuchařku plnou tradičních českých receptů. U RWE si vybere každý. Ten, kdo k nám přichází úplně poprvé, nebo ten, kdo je s námi mnoho let, ale i ten, kdo se před časem rozhodl vyzkoušet služby jiného dodavatele a nyní se vrací zpět k RWE. Neustále vytváříme novou nabídku produktů a odměn, abyste měli z čeho vybírat. Tak například produkt RWE plyn Optimal nabízí každoroční pokles ceny, tedy v prvním roce nižší cenu za odebraný plyn než u produktové řady RWE plyn Standard v okamžiku sjednání smlouvy, ve druhém i třetím roce garanci dalšího cenového snížení; předem známou neměnnou výši ceny za odebraný plyn pro každý ze tří roků trvání smlouvy a jednorázový finanční bonus až Kč (dle výše odběru) za sjednání smlouvy či dodatku (přechod z produktu RWE plyn Standard). Pokud se také zajímáte o elektřinu od RWE, je zde produkt RWE elektřina Optimal. S ním získáte o 11 % nižší cenu silové elektřiny ve srovnání se standardními produkty tradičních regionálních dodavatelů, garanci dalšího poklesu ceny v období a jednorázový finanční bonus 500 Kč za sjednání smlouvy či dodatku. Smlouva na tento produkt je na dobu určitou až do RWE plyn Relax+ a nebo RWE elektřina Relax+ jsou připraveny jako speciální bonusová nabídka pro věrné zákazníky se smlouvou na vybrané produkty. I s nimi máte zaručenou nižší cenu komodity na delší období. Naše nabídka je však ještě širší. Pro podrobnosti volejte kdykoliv a zdarma prodejní linku , navštivte webové stránky nebo nebo navštivte kterékoliv z našich zákaznických center. MÁTE RÁDI DÁRKY? Pro každého, kdo se zastaví na jednom z našich 30 zákaznických center, máme připravený originální dárek kuchařku Vaříme s energií. Tato kniha plná krásných receptů tradiční české kuchyně je připravená opravdu pro každého a zcela bez závazku. Neváhejte, přijďte si k nám pro svůj výtisk a zjistěte, kolik můžete s RWE ušetřit právě vy.

4 4 ŽIJEME NA PLNÝ PLYN 2/2015 Zemní plyn jako nejlevnější pohonná hmota Pro ty, kteří chtějí jezdit ekologicky i ekonomicky zároveň, je vhodnou volbou stlačený zemní plyn (CNG). V současné době u nás jezdí přes 9,5 tisíce vozidel na stlačený zemní plyn. Jedná se o osobní, užitková či nákladní vozidla, komunální auta, autobusy, vysokozdvižné vozíky a také rarity, jako rolby na úpravu ledu na zimním stadionu v Liberci, turistický vláček v Karlových Varech nebo kropicí vůz v Táboře. Největší podíl ovšem mají osobní a užitková auta. Roste totiž nejen počet firem, které přecházejí se svým vozovým parkem na CNG, ale i počet běžných motoristů, kteří chtějí ušetřit. Dnes všichni šetříme, kde to lze, a jezdit levně autem na CNG je jednou z cest. Kilometr ujetý na zemní plyn vás totiž bude stát jen 1 Kč. Cena CNG se dlouhodobě pohybuje okolo 19 Kč za metr krychlový. Tento metr krychlový CNG energeticky odpovídá litru benzinu. Na stanicích je CNG tankováno v kg, platí ovšem přepočet na metry krychlové pomocí koeficientu 1,4. CNG je tak dlouhodobě nejlevnější pohonnou hmotou. Na českém trhu je k dispozici přes 50 druhů sériově vyráběných osobních a užitkových vozidel na zemní plyn. Nejedná se o žádné přestavby, zavazadlový prostor zůstává zachován a CNG auta mají i benzinovou nádrž. Vozidla s CNG pohonem také mají nulovou silniční daň. Další výhodou je i jejich snížená hlučnost a ekologický provoz. Spalováním zemního plynu totiž nevznikají žádné pevné částice. Počet plnicích stanic, kde můžete natankovat CNG, neustále narůstá. Dnes je jich po celé republice přes osmdesát. Další stanice pak staví společnost RWE Energo. Ta nedávno otevřela svoji druhou stanici v Plzni, a to na adrese Jateční 2471 u klasické čerpací stanice Benzina. Provoz je zajištěn nonstop a kromě CNG karet zde akceptují i bankovní a fleetové karty a hotovost. Zaváděcí cena CNG na nové plničce je jen 26,50 Kč za kilogram CNG, což je pouze 18,90 Kč za metr krychlový. Brzy přibude další RWE stanice v Olomouci a do konce tohoto roku se připravuje otevření dalších minimálně pěti stanic. Postupně bude RWE Energo provozovat až padesát CNG plnicích stanic v ČR. Přehled všech stanic včetně cen, typů vozidel na českém trhu, mapu a veškeré novinky ze světa CNG naleznete na webu CNG je moderní, ekonomickou a ekologickou pohonnou hmotou.

5 2/2015 ŽIJEME NA PLNÝ PLYN 5 Zůstaňte na dlažbě Je moderní a odolná. Dalším zákazníkem skupiny RWE, kterého vám chceme představit, je společnost LASSELSBERGER, s.r.o. Ta je v současnosti největším výrobcem keramických obkladových materiálů v ČR. Zachovává a rozvíjí stotřicetiletou tradici značky RAKO s komplexní nabídkou bytové a objektové keramiky, kterou každoročně obohacuje o novu kolekci. nejen kompletní nabídku výrobků, ale i další užitečné informace. A pozor: pro pozorné čtenáře je zde soutěž o 10 svítilen Profi Worklight 24 LED, které dodala značka RAKO. Svou odpověď zašlete nejpozději do na Do předmětu zprávy napište Soutěž RAKO a nezapomeňte uvést svou kompletní zasílací adresu. Každý účastník může být do slosování zařazen pouze jednou. Deset z vás obdrží svítilnu poštou. Rekonstruujete starý byt či dům, nebo naopak zařizujete nový? Pak jistě víte, že vše obvykle začíná volbou materiálů. Zvolte si takové, které se vám nejen líbí, ale do budoucna také splní představy o kvalitním a moderním bydlení bez větších nároků na údržbu. Pokud například vybíráte podlahy, jsou ve hře přírodní, tradiční i zcela nové podlahové krytiny. Keramická dlažba je univerzální a nenáročná a její přednosti oceníte doma i v exteriéru. Můžete ji použít v každé místnosti. Je maximálně odolná, trvanlivá a pořídíte ji za rozumnou cenu. Počítejte s tím, že ušlechtilé přírodní materiály (dřevo), nebo naopak ty umělé (PVC, vinyl, laminát), musíte neustále udržovat a hýčkat. Vadí jim vlhko, větší množství rozlité vody, můžou nabobtnávat, či sesychat, nelíbí se jim styk s chemikáliemi, UV zářením a nepěkné stopy na nich zanechávají také drobné domácí nehody. Keramické dlaždice jsou naopak odolné. Výborně snáší vodu i vlhko a vedou dobře teplo, takže jsou ideální krytinou nad podlahové topení. Jsou vhodné i pro alergiky a trápit se nemusíte ani s jejich údržbou. Na běžnou dlažbu totiž postačí voda, hadr a saponát. Neustále v módě! Nosí se pořád Keramické dlaždice RAKO jsou odrazem aktuální módy, barev, dekoru a životního stylu. Moderní technologie, jako např. digitální zpracování, pomáhají vytvářet kolekce podle posledních trendů. Této keramice to proto sluší jak v jednoduchém, tak i v luxusním interiéru. Přesvědčit se můžete na kde naleznete Stačí odpovědět na soutěžní otázku: Jaké výročí oslavila značka RAKO? A) sté B) stotřicáté KOUPELNA, WELLNESS Místo pro keramiku jako stvořené. Nevadí ji voda, vlhko, pára a střídání teplot. EXTERIÉR Exotické dřevo okolo bazénu či na terase je sice fajn, ale po čase ztrácí vlivem povětrnostních podmínek na atraktivitě a nepěkně šedne. Keramický obklad zůstává beze změn. OBÝVÁK Žhavé okolí krbu zvládá nejlépe keramika. V rodinném domě se dále nabízí bezbariérové a optické propojení obývacího pokoje s venkovní terasou. Díky odolnosti dlažby se při vstupu ze zahrady nemusíte bát žádného poškrábání podlahy. KUCHYŇ Keramika kuchyni sluší. Uplatní se na podlaze, obložit můžete i stěnu nad pracovní deskou. Výhodou jsou chemická nezávadnost, odolnost a snadná údržba. CHODBA, VEDLEJŠÍ MÍSTNOSTI Oproti ostatním materiálům keramika jednoznačně vede v odolnosti, tvrdosti a snadné údržbě.

6 6 ŽIJEME NA PLNÝ PLYN 2/2015 Na dotazy čtenářů odpovídá Martin Leiss, manažer externího prodeje Navštívil mne podomní prodejce a za uzavření smlouvy mi nabídl dárek. Mohu věřit jeho tvrzení o dárku za podpis? S. K., Brno V minulém čísle jsme se věnovali dotazu, který se týkal uzavírání smluv s externími prodejci. V tomto čísle navážeme problematikou nabízení bonusů za uzavření smlouvy ve formě např. LED žárovek za symbolickou cenu 1 Kč. Poskytování dárků např. LED žárovek zdarma nebo za zvýhodněnou cenu je v případě prodejců energií často vázáno na změnu dodavatele elektřiny či plynu. Proč? Při podpisu nové smlouvy mají podomní prodejci ze zákona povinnost dát zákazníkovi 14 dní na rozmyšlení. Pokud ale při podpisu obdržíte dárek nebo si ho koupíte za symbolickou cenu, vypovězení smlouvy bez sankce už není možné. Jestliže si tedy později změnu dodavatele rozmyslíte, bude po vás obchodník požadovat vrácení darovaných LED žárovek v nepoškozeném stavu nebo úhradu jejich plné ceny. A cena, kterou po vás bude obchodník za nevrácené LED žárovky požadovat, bude pravděpodobně velmi vysoká (někdy se jedná i o tisíce korun). Přesnou výši ceny tohoto dárku najdete v kupní smlouvě, kterou budete jistě v souvislosti s převzetím LED žárovek podepisovat. Pozor, někdy se kupní smlouva na LED žárovky tváří jen jako nevinný děkovný dopis, nebo potvrzení o převzetí daru. I zde proto platí varování z minulého čísla: než jakýkoli dokument podepíšete, pozorně si jej přečtěte (včetně přikládaných obchodních podmínek) a důsledně vyžadujte jeho kopii. Pokud podmínky smlouvy nestíháte pro studovat za přítomností externího prodejce a o nabídku máte zájem, domluvte si s ním další setkání. Nebo se zeptejte na nejbližší obchodní zastoupení, kde si můžete dojít bonus vyzvednout. Dobrý a solidní prodej ce pro vás bude mít stejnou nabídku připravenou i na pobočce. Nechcete přece koupit zajíce v pytli. A není příjemné druhý den zjistit, že si nový dodavatel účtuje přehnané poplatky navíc, pro úpravu záloh musíte jet 50 km daleko, nebo darované LED žárovky svítí méně, než potřebujete, a do vašich světel nepasují. Pokud na vás prodejce tlačí, je třeba zbystřit a nenechat sebou manipulovat. Cena, se kterou prodejce přišel dnes, bude zcela jistě platit nejen zítra, ale i za týden. Nenechte se napálit. Hledání ztraceného ráje Soutěž o 40 vstupenek do divadla na jednu z nejlepších komedií Vlastimila Venclíka. Hledání ztraceného ráje je originálně pojatá komedie v režii samotného autora, předního českého dramatika Vlastimila Venclíka, v níž se setkáváme s milostnou dvojicí (v obsazení Zdeňka Podhůrského a Ivany Jirešové) ve čtyřech životních etapách, kdy se mění věk hlavních hrdinů a s ním i postoje a přístup k lásce, sexualitě a vztahům. 10 výherců obdrží vstupenky pro 2 osoby do Brna na úterý 9. června 2015 od 19:00 hod. v Divadle Radost. 10 výherců obdrží vstupenky pro 2 osoby do Prahy na čtvrtek 11. června 2015 od 19:00 hod. v Divadle Rokoko. Svou odpověď zašlete nejpozději do na Do předmětu zprávy napište Soutěž divadlo Brno nebo Soutěž divadlo Praha, podle toho, kam byste chtěli na divadelní představení přijet, a nezapomeňte uvést svou kompletní zasílací adresu. Každý účastník může být do slosování zařazen pouze jednou. Chcete-li vyhrát vstupenky, stačí odpovědět na soutěžní otázku: U které kolonády bude postaven stánek RWE v době konání Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary?

7 50, 20, 10 Na shledanou od 3. do 11. července na festivalu v Karlových Varech! Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary letos slaví v plné síle svůj 50. ROČNÍK. Ne vždy byl tak atraktivní, jako je tomu dnes. Od roku 1948 do roku 1988 se program a výběr filmů řídil ideologickými hledisky. Soutěžní přehlídka neměla diváckou přitažlivost, důvěru filmařů ani mezinárodní prestiž. Jedinou atrakcí pro návštěvníky a zahraniční hosty nebyl festival, nýbrž světoznámé lázeňské město. Celosvětově ojedinělé specifikum festivalu je v současnosti, jak známo, prolínání českých i světových filmových režisérů a hereckých hvězd s tzv. baťůžkáři, kteří velkou měrou přispívají k zaplněným sálům v průběhu konání celé filmové přehlídky. Tuto diváckou podobu má však festival až od roku RWE, ať už se v minulosti jmenovala jakkoliv, podporuje Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary již DVACET let. Každý rok se do Varů těšíme, za celou tu dobu nám festival nezevšedněl. Parta okolo Jiřího Bartošky, Evy Zaoralové a Karla Ocha je tým kreativních a schopných lidí, kteří umí vždy připravit atraktivní program. Filmový, i ten doprovodný. Atrakcí letošního roku bude slavnostní zahájení 50. ročníku, jehož program se bude z velké části odehrávat také pod širým nebem u hotelu Thermal a na lázeňské promenádě. I RWE přispěje do programu slavnostního výkopu jubilejního ročníku svým dílem. Je totiž koproducentem dokumentárního snímku Filmová lázeň, který pro festival vytvořil dvojnásobný držitel Českého lva Miroslav Janek. Dokument mapující historii festivalu bude promítán 3. července od půl dvanácté večer v prostoru u Mlýnské kolonády. Připravena je suchá i mokrá varianta, promítat se tedy bude za každého počasí. Na stejném místě jako v minulých letech bude rovněž u Mlýnské kolonády postaven stánek RWE. Od pátku 3. do pátku 10. července je pro návštěvníky festivalu připraven bohatý program, který v sobě bude zahrnovat nejen odpolední autogramiády tvůrců a herců snímků, které patří do projektu RWE energie českého filmu. V pondělí 6. července vyhlásí zástupci správní rady a výboru výsledky dalšího soutěžního kola FILMOVÉ NADACE, společného dobročinného projektu RWE, Barrandov Studia a České televize. Vítězové si odnesou šeky o celkové hodnotě korun. Ke karlovarskému festivalu také nerozlučně patří Kino bez bariér. Projekt RWE a organizátorů festivalu, který lidem se zdravotním hendikepem umožňuje užít si filmovou přehlídku se vším všudy. Se zajištěnou dopravou, ubytováním a vyhrazenými místy v projekčních sálech. Doprovodná akce Kina bez bariér je naplánována na středu 8. července. Dlouhodobé partnerství karlovarské filmové přehlídky inspirovalo RWE k vytvoření jiného dlouhodobého sponzoringového projektu. RWE energie českého filmu slaví letos DESET let. Je to projekt, který nám dělá jen samou radost. Právě díky němu jsme se vloni stali Evropským kulturním investorem roku. Jsme hrdí na to, že jsme na plátna kin pomohli uvést už 35 celovečerních hraných filmů a 11 celovečerních dokumentů. Veškeré informace o projektu RWE energie českého filmu a také návod, jak si objednat RWE KARTU, díky níž můžete čerpat (nejen) slevy na pořízení vstupenek na české filmy v síti multikin CineStar a Golden Apple Cinema Zlín, najdete na webu

8 8 ŽIJEME NA PLNÝ PLYN 2/2015 Křížovka o ceny Vyluštěnou tajenku zašlete do na adresu ARTE 73 s.r.o., Jana Uhra 13, Brno nebo využijte jednoduchý online formulář na Sto vylosovaných luštitelů odměníme hudebním CD. Rozesílání výher proběhne do Všichni výherci budou před odesláním dárku informováni dopisem. Soutěžící bere na vědomí a pro případ výhry v soutěži souhlasí s uveřejněním svého jména, příjmení a názvu obce bydliště v příštím vydání časopisu a na Každý soutěžící může být do slosování zařazen jen jednou. Výherci soutěže o kuchařku Vaříme s energií z minulého čísla: J. Bartoš, Týniště n. O.; I. Burianová, Brno-Židenice; Š. Kováčiková, Jívová; M. Kučera, Luleč; P. Paul, Pečky; I. Semerádová, Šlapanov; M. Slámová, Podlesí u Sněž.; J. Šimonková, Praha; J. Touš, Kostomlaty; A. Vokáčová, Domažlice; Puzzle 1 (Medium, difficulty rating 0.56) Sudoku Generated by on Tue Apr 21 07:16: GMT. Enjoy! Jména úspěšných luštitelů z minulého čísla P. Bajer, Moravany; H. Balvínová, Sázava; R. Bašičová, Jevíčko; M. Bendová, Brno; P. Birknerová, Přibice; O. Blatná, Ždánice; K. Blažek, Brno; V. Blechová, Praha; P. Bloudek, Kutná Hora; V. Brunclík, Turnov; J. Bureš, Mor. Krumlov; R. Burýšek, Napajedla; M. Buš, Blansko; K. Cimrman, Ořechov; B. Čiháková, Chotěboř; Z. Dostálek, Letohrad; J. Freund, Lázně Bělohrad; H. Fujtíková, Komorní Lhotka; K. Hánělová, Otrokovice; F. Hartl, Brodek u Konice; L. Havíř, Hradec Králové; M. Herka, Hodonín; J. Hladík, Kladno; Z. Hobza, Třebíč; D. Hofbauerová, Brno; P. Hora, Žďár n. Sáz.; M. Hrubá, Habatov; B. Janíčková, Blansko; J. Jícha, Sloup v Mor. Krasu; A. Kačerová, Česká Třebová; M. Kadlecová, Bor; M. Karbánová, Cheb; M. Knodlová, Holýšov; M. Kociňáková, Uh. Brod.; J. Kochová, Žatec; M. Kolář, Havlíčkův Brod; Š. Kováčiková, Bystř. n. Pern.; J. Kratejl, Nýrsko; E. Krejzová, Velké Poříčí; F. Křepela, Plzeň; J. Kuba, Příbram; E. Kuzdasová, Měřín; E. Kuželová, Blansko; M. Maar, Mor. Budějovice; M. Makalová, Kolín; S. Matrasová, Dvůr Králové n. L.; J. Mikeš, Velké Opatovice; M. Mikulášková, Uh. Brod; L. Minařík, Rybitví; F. Mořický, Kyjov; R. Mráz, Břeclav; L. Nantlová, Mohelnice; M. Nováková, Uhřice; V. Opatrný, Kladno; S. Palasová, Brno; M. Panačková, Nedakonice; K. Pátková, Hněvkovice; H. Pekárková, Zábřeh; A. Pitner, Letovice; M. Procházková, Brno; L. Prosser, Praskolesy; P. Radousová, Litoměřice; I. Rachavská, Brno; S. Rojt, Domažlice; M. Rozsypalová, Kroměříž; J. Rychtařík, Šumperk; T. Sapák, Kutná Hora; M. Slámová, Nové Město n. M.; S. Stískalová, Dolní Újezd; J. Strážnický, Rousínov; I. Strnadová, Děčín; M. Sudek, Krásná Lípa; J. Svobodová, Brno; H. Syrovátková, Brno; A. Škrabálková, Brno; M. Špaček, Dolní Bousov; L. Šrámek, Jirkov; M. Štěrbová, Chrudim; J. M. Štica, Brno; R. Tomandl, Lípa; V. Turková, Karlovy Vary; K. Tvarohová, Smržovka; K bezplatnému odběru se můžete přihlásit em na adrese: Nemáte-li zájem o zasílání časopisu, můžete odběr odhlásit na stejné adrese. H. Tvrdíková, Duchcov; E. Valderová, Šumperk; A. Vališová, Kutná Hora; L. Valová, Brno; J. Valská, Semily; J. Vařeka, Drnovice; Z. Vavřena, Liberec; Z. Veselý, Podivín; L. Vilímová, Praha; B. Vitásková, Ústín; A. Vlasáková, Vranov n. Dyjí; E. Vlčková, Březová; V. Vodička, Roztoky u Prahy; L. Zahradník, Polná; A. Závitková, Vrdy; F. Žák, Brno; E. Žáková, Veselí n. Mor.; L. Žaloudková, Kolín Rozesílání výher filmových DVD proběhlo v dubnu Znění tajenky z minulého čísla: Již deset let podporujeme české filmy Všem výhercům blahopřejeme! Impressum: ŽIJEME NA PLNÝ PLYN magazín pro zákazníky RWE Vychází 3 x ročně, číslo: 2/2015, uzávěrka čísla: Evidenční číslo: MK ČR E Pro společnosti skupiny RWE v ČR vydává ARTE 73 s.r.o., IČ , Jana Uhra 13, Brno Redakční rada: Šárka Budinská, Alena Petrlíková, Lenka Samková, Marcela Havlíčková Adresa redakce: RWE Energie, s.r.o., Limuzská 3135/12, Praha 10 Strašnice Foto: Archiv RWE Energie, RWE Česká republika, ARTE 73 Tisk: MHA, s.r.o. Distribuce: Česká pošta Náměty, připomínky a dotazy rádi přivítáme na ové adrese:

ŽIJEME na plný plyn. Levné volání s RWE Mobil. RWE Přepis. 10 let energie českého filmu a lyžování 1/2015. Magazín pro zákazníky RWE

ŽIJEME na plný plyn. Levné volání s RWE Mobil. RWE Přepis. 10 let energie českého filmu a lyžování 1/2015. Magazín pro zákazníky RWE 1/2015 ŽIJEME na plný plyn Magazín pro zákazníky RWE Levné volání s RWE Mobil Pořiďte si RWE Chytrý tarif pro sebe nebo potěšte dárkem své blízké a využívejte chytré volání ještě dnes. RWE Přepis Projekt

Více

Mnoho zajímavých informací nejen o zemním plynu a elektřině

Mnoho zajímavých informací nejen o zemním plynu a elektřině MAGAZÍN PRO ZÁKAZNÍKY RWE Jaro 2014 www.zijemenaplnyplyn.cz RWE MOBIL: výhodné volání, sms, mms a internet Mnoho zajímavých informací nejen o zemním plynu a elektřině Aplikace RWE přepis Online přepis

Více

ÚSPORY ENERGIE S RWE JIŽ POTŘETÍ

ÚSPORY ENERGIE S RWE JIŽ POTŘETÍ Magazín pro uživatele zemního plynu Podzim 2009 www.zijemenaplnyplyn.cz ÚSPORY ENERGIE S RWE JIŽ POTŘETÍ Využijte nabídku RWE a šetřete energii i své finance Mnoho zajímavých informací nejen o zemním plynu

Více

Magazín pro uživatele zemního plynu ročník 5. léto 2008 www.zijemenaplnyplyn.cz MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA PRO ČTENÁŘE ČASOPISU

Magazín pro uživatele zemního plynu ročník 5. léto 2008 www.zijemenaplnyplyn.cz MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA PRO ČTENÁŘE ČASOPISU Magazín pro uživatele zemního plynu ročník 5. léto 2008 www.zijemenaplnyplyn.cz MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA PRO ČTENÁŘE ČASOPISU 2 Magazín pro uživatele zemního plynu ročník 5. léto 2008 www.zijemenaplnyplyn.cz

Více

Mnoho zajímavých informací nejen o zemním plynu

Mnoho zajímavých informací nejen o zemním plynu Magazín pro uživatele zemního plynu Léto 2009 www.zijemenaplnyplyn.cz PŘIPOJTE SE TAKÉ S RWE nyní můžete ušetřit až tisíce korun při nákupu nového kotle, za odebraný zemní plyn nebo odkoupení plynovodní

Více

Mnoho zajímavých informací nejen o zemním plynu

Mnoho zajímavých informací nejen o zemním plynu Magazín pro uživatele zemního plynu Léto 2009 www.zijemenaplnyplyn.cz PŘIPOJTE SE TAKÉ S RWE nyní můžete ušetřit až tisíce korun při nákupu nového kotle, za odebraný zemní plyn nebo odkoupení plynovodní

Více

RWE - ENERGIE ČESKÉHO LYŽOVÁNÍ

RWE - ENERGIE ČESKÉHO LYŽOVÁNÍ Magazín pro uživatele zemního plynu Zima 2010 www.zijemenaplnyplyn.cz RWE - ENERGIE ČESKÉHO LYŽOVÁNÍ jedinečný projekt na podporu rozvoje lyžování pokračuje i v roce 2010 Mnoho zajímavých informací nejen

Více

Mnoho zajímavých informací nejen o zemním plynu a elektřině. Sleva 10 % na silovou elektřinu

Mnoho zajímavých informací nejen o zemním plynu a elektřině. Sleva 10 % na silovou elektřinu MAGAZÍN PRO ZÁKAZNÍKY RWE Podzim 2012 www.zijemenaplnyplyn.cz shrábněte si slevu 10 % na silovou elektřinu a další podzimní výhody! Mnoho zajímavých informací nejen o zemním plynu a elektřině Elektřina

Více

str. 3 Jak šetřit během topné sezóny

str. 3 Jak šetřit během topné sezóny Magazín pro uživatele zemního plynu ročník 2. zima 2005 www.zijemenaplnyplyn.cz str. 3 Jak šetřit během topné sezóny str. 7 Filip Renč - tvůrce televizní reklamy odpovídá str. 5 Zemní plyn v dopravě -

Více

Magazín pro uživatele zemního plynu ročník 4. léto 2007 www.zijemenaplnyplyn.cz

Magazín pro uživatele zemního plynu ročník 4. léto 2007 www.zijemenaplnyplyn.cz Magazín pro uživatele zemního plynu ročník 4. léto 2007 www.zijemenaplnyplyn.cz 2 Magazín pro uživatele zemního plynu ročník 4. léto 2007 www.zijemenaplnyplyn.cz Sjednocení Zákaznické linky 840 11 33 55

Více

str. 3 Jak šetřit během topné sezóny

str. 3 Jak šetřit během topné sezóny Magazín pro uživatele zemního plynu ročník 2. zima 2005 www.zijemenaplnyplyn.cz str. 3 Jak šetřit během topné sezóny str. 7 Filip Renč - tvůrce televizní reklamy odpovídá str. 5 Zemní plyn v dopravě -

Více

Příjemné a důstojné bydlení pod krovy. Nízká hyposplátka výhodný úrok 3,5 % p. a. svět bydlení. specialistův. Tématická příloha uvnitř

Příjemné a důstojné bydlení pod krovy. Nízká hyposplátka výhodný úrok 3,5 % p. a. svět bydlení. specialistův. Tématická příloha uvnitř str. 08 Batole a Rodina stavební spoření pro naše nejmenší str. 18 Přesazujeme květiny str. 28 Soutěž o nejzdařilejší přestavbu bytu v panelovém domě FINANČNÍ PORADENSTVÍ Úvěr Vzájemná důvěra str. 11 BYDLENÍ

Více

3 / 2012 Časopis pro klienty společností Wüstenrot. Vše o pojištění vozidel. Zveme vás na Dny Wüstenrotu

3 / 2012 Časopis pro klienty společností Wüstenrot. Vše o pojištění vozidel. Zveme vás na Dny Wüstenrotu 3 / 2012 Časopis pro klienty společností Wüstenrot Vše o pojištění vozidel Zveme vás na Dny Wüstenrotu author.cz facebook.com/author.cz AUTHOR BICYCL AUTHOR BICYCLES AUTHOR BICYCLES AuthorImage12_195x250_Milos_Wustenrot.indd

Více

Vítání občánků 21. 6. 2015

Vítání občánků 21. 6. 2015 Liptálský zpravodaj - Liptálvesnice roku 2006 ROČNÍK XXXI ČÍSLO 2 DUBEN KVĚTEN ČERVEN 2015 Vítání občánků 21. 6. 2015 Co najdete v tomto čísle? Z jednání zastupitelstva 2 Informace z obecního úřadu 3 Zlatá

Více

Olomouc a Olšany. Věž. nová cyklos-učiteltezka. kostela. strana 7 strana 3. produkty. převzali ceny. na Šantovce. Ročník 14. Číslo 4 Duben 2015

Olomouc a Olšany. Věž. nová cyklos-učiteltezka. kostela. strana 7 strana 3. produkty. převzali ceny. na Šantovce. Ročník 14. Číslo 4 Duben 2015 Číslo 4 Duben 2015 Ročník 14 měsíčník občanů Olomouckého kraje Náklad 256.000 výtisků do schránek zdarma Ceny kultury Olomouckého kraje předány strana 8 Věž děkanského Regionální produkty kostela na Šantovce

Více

Jarní hypotéky 2011: POJIŠTĚNÍ JE JAKO DEŠTNÍK S HYPOTÉKOU OD WÜSTENROTU UŠETŘÍTE. Nižší úroky, lepší podmínky

Jarní hypotéky 2011: POJIŠTĚNÍ JE JAKO DEŠTNÍK S HYPOTÉKOU OD WÜSTENROTU UŠETŘÍTE. Nižší úroky, lepší podmínky Jarní hypotéky 2011: Nižší úroky, lepší podmínky MAGAZÍN. ČÍSLO 1 // 2011. ČASOPIS PRO KLIENTY SPOLEČNOSTÍ WÜSTENROT S HYPOTÉKOU OD WÜSTENROTU UŠETŘÍTE POJIŠTĚNÍ JE JAKO DEŠTNÍK STAVEBNÍ SPOŘENÍ NA JAŘE

Více

www.trocal.cz VyuÏijte technologií TROCAL a pusète Va e okna z hlavy!

www.trocal.cz VyuÏijte technologií TROCAL a pusète Va e okna z hlavy! www.trocal.cz Nejlep í okna jsou ta, o nichï ani nevíte, Ïe je máte. Aby jste se ani Vy o Va e okna nemuseli starat, vyvíjíme pro Vás systémy, na které je v kaïdém smûru spolehnutí. INNONOVA 70, TROCAL-CONFORT,

Více

2010 XIX. ROÈNÍK. www.ligavozic.cz

2010 XIX. ROÈNÍK. www.ligavozic.cz www.ligavozic.cz 1 2010 XIX. ROÈNÍK Výherkyně čtenářské soutěže Vozíčkáře 2009 pojede do Františkových Lázní Cestování bez bariér má na železnici zelenou Něco tvořit je jedinečné Časopis vychází s podporou

Více

PENÍZE 06 Tipy a triky Specialisty 08 Novinky RSTS 10 Krok za krokem 12 Využití stavebního spoření 14 Novinky Raiffeisen

PENÍZE 06 Tipy a triky Specialisty 08 Novinky RSTS 10 Krok za krokem 12 Využití stavebního spoření 14 Novinky Raiffeisen Obsah PENÍZE 06 Tipy a triky Specialisty 08 Novinky RSTS 10 Krok za krokem 12 Využití stavebního spoření 14 Novinky Raiffeisen VOLNÝ ČAS 16 RSTS pomáhá 18 Křížovka 19 Stalo se, stane se 20 Akce 22 Regiony

Více

Wüstenrot nabízí více

Wüstenrot nabízí více Wüstenrot nabízí více Stavební spoření s nejvyšším úrokem MAGAZÍN. ČÍSLO 3 // 2011. ČASOPIS PRO KLIENTY SPOLEČNOSTÍ WÜSTENROT ÚVĚR NA DRUŽSTEVNÍ BYDLENÍ SPOŘICÍ ÚČET S ÚROKEM 2,5 % ROČNĚ HYPOTÉKA NENÍ

Více

Skikrosař Tomáš Kraus: Pořád zkouším, do kolika let je možné jezdit skikros. Pojištění ProAuto je výhodné i pro vás

Skikrosař Tomáš Kraus: Pořád zkouším, do kolika let je možné jezdit skikros. Pojištění ProAuto je výhodné i pro vás 1 / 2012 Časopis pro klienty společnosti Wüstenrot wüstenrot24.cz on-line už i životní pojištění Skikrosař Tomáš Kraus: Pořád zkouším, do kolika let je možné jezdit skikros Pojištění ProAuto je výhodné

Více

Pokládáme plovoucí podlahy. Využijte úvěry v AKCI, která potrvá jen do konce roku. svět bydlení knihovnička. specialistův. Tématická příloha uvnitř

Pokládáme plovoucí podlahy. Využijte úvěry v AKCI, která potrvá jen do konce roku. svět bydlení knihovnička. specialistův. Tématická příloha uvnitř str. 06 Horizont úvěr bez úspor str. 18 Sauna u vás v předsíni str. 27 Soutěž o 100 000 korun FINANČNÍ PORADENSTVÍ Vše pod jednou střechou str. 11 BYDLENÍ Naučíme vás tapetovat str. 13 VOLNÝ ČAS Mistr

Více

Festival nabídne to nejlepší ze světové kinematografie

Festival nabídne to nejlepší ze světové kinematografie únor 2011 2 vydava isy ls te Za tví CCB Časo p www.listyjm.cz eno 1991 l ož Jižní Moravou za prací i zábavou Regiontour přilákal desetitisíce návštěvníků Na třicet tisíc návštěvníků přilákal jubilejní

Více

eva a vašek Čtvrt století spolu Fitness Mini srub Co dělat, Grand pro potěchu duše versus vyšší věk když zestárne

eva a vašek Čtvrt století spolu Fitness Mini srub Co dělat, Grand pro potěchu duše versus vyšší věk když zestárne Časopis nejen pro ty, kteří překročili padesátku Grand eva a vašek Fitness versus vyšší věk Mini srub pro potěchu duše Co dělat, když zestárne pejsek celostátní vydání / zdarma ročník 2, číslo 1 vychází

Více

Novinka Investiční fondy Rozhovor: Petr Janda Olympic už jiný nebude! Vyznejte se ve svých penězích Moudré spoření

Novinka Investiční fondy Rozhovor: Petr Janda Olympic už jiný nebude! Vyznejte se ve svých penězích Moudré spoření Nabídka finančních služeb Modré pyramidy je kompletní Magazín klientů Modré pyramidy www.modrapyramida.cz Novinka Investiční fondy Rozhovor: Petr Janda Olympic už jiný nebude! Vyznejte se ve svých penězích

Více

05 01/2010. téma: uklizená sedmička květen jen kvete Profil: vít máslo den matek v praze 7. Zdarma, vydává mč Praha 7. Časopis o životě na Sedmičce

05 01/2010. téma: uklizená sedmička květen jen kvete Profil: vít máslo den matek v praze 7. Zdarma, vydává mč Praha 7. Časopis o životě na Sedmičce 05 01/2010 Časopis o životě na Sedmičce Zdarma, vydává mč Praha 7 téma: uklizená sedmička květen jen kvete Profil: vít máslo den matek v praze 7 inzerce Úspory rostou p ed o ima Kdy budete vybírat, záleží

Více

Nový výpůjční pult v dětském oddělení městské knihovny dělá radost knihovnicím i malým návštěvníkům.

Nový výpůjční pult v dětském oddělení městské knihovny dělá radost knihovnicím i malým návštěvníkům. IMOŇSK MIMOŇSK 308 Č E RV E N 2013 Nový výpůjční pult v dětském oddělení městské knihovny dělá radost knihovnicím i malým návštěvníkům. Z obsahu Nový strategický plán rozvoje Mimoně Elektronická aukce

Více

Zahájení turistické sezóny Litomyšl opět o týden napřed

Zahájení turistické sezóny Litomyšl opět o týden napřed Zpravodaj Města Litomyšle 5. dubna 2011 Ročník XXI. 4 Zahájení turistické sezóny Litomyšl opět o týden napřed Olbram Zoubek slaví 85. narozeniny Kulaté životní jubileum oslaví akademický sochař Olbram

Více

jaro léto 2015 Rychloúvěr na lepší bydlení Plňte si sny s pomocí finančního plánu

jaro léto 2015 Rychloúvěr na lepší bydlení Plňte si sny s pomocí finančního plánu jaro léto 2015 Magazín klientů Modré pyramidy www.modrapyramida.cz Rychloúvěr na lepší bydlení Plňte si sny s pomocí finančního plánu Postavte a vybavte svůj dům i zahradu na brněnském výstavišti Od 22.

Více

radnièní listy Prostějovské kulturní léto i v Kolářových sadech! Prostějovské Informace Aktuality Oznámení Kultura Publicistika Sport

radnièní listy Prostějovské kulturní léto i v Kolářových sadech! Prostějovské Informace Aktuality Oznámení Kultura Publicistika Sport Prostějovské radnièní listy Číslo 8/2015 www.prostejov.eu 26. srpna 2015 Informace Aktuality Oznámení Kultura Publicistika Sport www.prostejov.eu Prostějovské kulturní léto i v Kolářových sadech! Foto:

Více