se konala pravidelná schůze SDH POPOVIČKY. Hlavním úkolem byla příprava výroční schůze a zhodnocení loňského roku.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "4.1.2008 se konala pravidelná schůze SDH POPOVIČKY. Hlavním úkolem byla příprava výroční schůze a zhodnocení loňského roku."

Transkript

1 se konala pravidelná schůze SDH POPOVIČKY. Hlavním úkolem byla příprava výroční schůze a zhodnocení loňského roku proběhla výroční členská schůze SDH POPOVIČKY v restauraci u Lojzíka v Popovičkách od 19.00hodin. 13. ledna 2008 se konala již první brigáda letošního roku. Proběhl úklid vánoční výzdoby obce odstrojení vánočního stromu v Popovičkách a úklid vánočního stromu a betlému v Chomutovicích proběhla pravidelná schůze SDH. Hlavním programem schůze bylo naplánování KARNEVALU, ( ) zajištění divadla pro děti, nákup cen pro vítězné masky, zajištění tomboly a hudby na Karneval pro dospělé, který má letos svoji premiéru a další zajištění organizačních věcí ( plakáty a jejich roznesení, sál, výzdoba ).

2 23. února 2008 bylo výjimečné datum pro Sbor dobrovolných hasičů z Popoviček. Rozhodli jsme se, že v tento den uspořádáme historicky první Karneval pro dospělé. V dopoledních hodinách jsme v místní restauraci U Lojzíka v Popovičkách začali připravovat vše potřebné na dětský karneval, který byl od hodin. Brzy po obědě se začaly scházet první děti v maskách v doprovodu dospěláků. Sešlo se celkem 60 dětí. Fantazie dětí a rodičů při výběru masek je neomezená. Všechny masky byly krásné a porota měla nelehký úkol vybrat ty nejlepší. Karneval jsme zahájili diskotékou, po které nám zahrálo pohádku dětské divadélko, pak následovalo vyhlášení nejhezčích nebo nejoriginálnějších masek ( např. liška, vodník, mušketýr, sněhulák, slon ) a pak byl již jen konec dětského karnevalu a těšení se dětí na další ročník. Ještě jedno naše velké díky patří skvělému moderátorovi dětského odpoledne Jirkovi z Modletic ( člen SDH Modletice ), přezdívaného Sádlo. Děkujeme. Dětský karneval skončil v 17 hodin a od 20 hodin měl začít premiérově karneval pro dospělé. Stačili jsme poklidit a dozdobit sál, připravit sezení na večer a jít se honem domu připravit na večerní karneval pro dospělé. K poslechu a tanci hrála skupina VEGET, která se ukázala jako dobrá volba. Kolem devatenácté hodiny se začaly scházet první masky a ve dvacet hodin nebylo v sále jediné volné místečko a sál byl plný všech možných masek. Sešlo se asi na 120 lidí z toho velká většina v maskách. Po prvních tónech kapely Veget byl zaplněný celý taneční parket, který se vyprázdnil až na úplném konci karnevalu. Opravdu bychom se nebáli nazvat karneval,,rejem masek protože na tanečním parketu bylo masek spousta jak z říše zvířat, pohádek, filmů nebo doby historické či současné. Myslíme si, že toto bylo to co tady v našem kraji chybí. Jsme rádi, že jsme se rozhodli karneval pro dospělé uspořádat. Přes naše počáteční obavy zda někdo přijde v maskách jsme byli všichni mile potěšeni když se masky začaly scházet. Tímto bychom chtěli poděkovat všem,, akterům sobotního karnevalu.jsou to ti, kteří pomohli celou akci zorganizovat, vyzdobit sál, postarat se o zábavu, dohlédnout na hladký průběh večera, tomboly a v neposlední řadě i o úklid. Chtěli bychom i touto cestou poděkovat Obecnímu úřadu Popovičky za sponzorský dar, bez kterého by se karneval neuskutečnil, dále potom restauraci U Lojzíka, kde se celá akce odehrávala.

3

4 První pátek v březnu se konala pravidelná schůze našeho SDH. Na programu byl plán akcí a závodů na rok 2008 a proběhlo zhodnocení karnevalu. 4. dubna 2008 proběhla již čtvrtá pravidelná schůze SDH. Hlavním tématem bylo projednat nadcházejí praktický závod cvičení Okrsku č. 3 Floriánek, který se uskuteční 3. května Dále pak proběhlo sestavení družstva na závod Žernovská osmička, který bude Tento závod je netypický pro svá pravidla z roku Na této schůzi byly naplánovány již první tréninky dětí a mužů, brigáda na úklid obcí, školení zdravovědy a čarodějnice proběhl první trénink mužů s mašinou PS 8 u rybníka ve Struhách. Trénink se skládal ze dvou částí, teoretické přípravy a praktické části. Družstvo mužů bylo sestaveno jak ze starších tak i z mladších mužů sboru proběhlo školení zdravovědy pod vedením školitelky a zároveň naší členky Dany Mezeiové měl náš sbor vyrazit na závod na Žernovku, ale bohužel jsme se tohoto netradičního závodu nezúčastnili jelikož některé členy našeho sboru odvolali pracovní povinnosti se mladší a starší žáci našeho sboru zúčastnili Memoriálu L. Báči v Čelákovicích. Soutěžilo se v klasickém požárním útoku.naše obě družstva se na tento závod svědomitě připravovala několika tréninky.soutěž začínala v dopoledních hodinách, bylo i chladnější počasí, ale i přesto bylo závodních družstev hodně. Nejdříve začínali mladší žáci, oba dva pokusy se jim podařily a umístili se na krásném šestém místě. Starší děti na tom byli o trochu lépe, jejich výkon byl bezvadný a i oni se umístili na vynikajícím druhém místě.tímto jim všem gratulujeme a těšíme se na příští rok.

5 Složení družstev: Koš Savice Strojník B Rozdělovač LP PP mladší žáci Patrik Urban Bára Ševčíková, Aneta Krausová velitel - R. Ševčík Honza Urban Aneta Mezeiová Lukáš Štěpánek Míša Mezeiová starší žáci Anna Malá Denisa Sýčková Jakub Ševčík Olečka Nikola Štefanová Karel Novotný Honza Stoklasa čas 0:31,14 - stačil pouze na 2. místo V neděli proběhla brigáda na úklid obcí a úklid škarp od Nebřenic po rozcestí na Modletice. Počasí nám přálo a tak práce šla pěkně od ruky. Byla pohrabána a zametená náves a hlavní část brigády se přesunula k rybníku do Struh. Zde se připravovala hromada klestí na pálení čarodějnic a také úprava můstku a hráze rybníka, za vydatné pomoci techniky. 30.dubna od hodin proběhlo již tradiční pálení čarodějnic ve Struhách u rybníka. Sešel se celý sbor, spoluobčané, ale i přespolní. Počasí bylo příjemné, buřty chutné a pivo mělo správnou teplotu. Letošní pálení čarodějnic se vydařilo.

6 se konala pravidelná schůze SDH Popovičky. Tématem byla soutěž,, Floriánek a příprava dětského dne, který se bude konat v Chomutovicích na návsi se konal druhý ročník praktického výcviku okrsku č.3 Floriánek.Jednalo se o teoretický a praktický výcvik z oblasti požární znalosti. Naše SDH se podílelo na přípravě a mělo v soutěži i bohaté zastoupení-čtyři družstva!!!! Soutěž probíhala ve smíšených družstvech, celkem bylo 5 stanovišť ve třech okolních obcích: - Chomutovice zde se prováděl požární útok za roh a práce s lodí a jako doplňková disciplína bylo uzlovaní a teoretický test - Modletice příprava a provedení požárního zásahu dle cvičebního řádu ( bez vody ) družstva 1+3 a všeobecný test znalostí - Křížkový Újezdec na louce proběhla zdravověda ( vyproštění posádky z havarovaného vozidla ) a ústní test z oblasti komunikace při zásahu ( lanové signály, telefonní čísla ) Naše SDH zastupovaly čtyři družstva ve složení: Popovičky,,team A -Martin Hrdina, Tomáš Hloušek, Monika Ševčíková, Dana Mezeiová Popovičky,,team B -Martin Lehovec, Jan Kubr, Jaromír Aron, Ivana Štěpánková Popovičky,,team C -Viktor Mezei, Magda Lehovcová, Gábina Stoklasová, Kamila Ševčíková Popovičky,,team D -Ondra Bareš, Jarda Švehla ml., Martin Medřický, Petr Doubek Slavností ukončení praktického cvičení, vyhlášení a předávání diplomů se konalo v Chomutovicích na návsi, kde bylo připraveno i občerstvení pro soutěžící. Naše SDH se umístilo na následujících místech: Popovičky,,A 6.místo Popovičky,,B 8.místo Popovičky,,C 10.místo Popovičky,,D 6.místo

7 Všem moc gratulujeme a zároveň děkujeme jak za účast tak i za pomoc na přípravě celé soutěže, která opravdu není jednoduchá! Druhou květnovou neděli ( ) byl Svátek matek. Naši mladí hasiči roznášeli všem ženám v Nebřenicích, Chomutovicích a Popovičkách krásné květiny s přáním od Obecního úřadu Popovičky. Během měsíce května se mladší i starší žáci připravovali pod vedením svých trenérů na nadcházející soutěže v Křížkovém Újezdci a v Radějovicích se konal na návsi v Chomutovicích Dětský den za přispění Obecního úřadu Popovičky, SDH Popovičky a restaurace U Lojzíka. Sešlo se asi 70 dětí, které soutěžily v mnoha disciplínách ( skákání v pytli, rýžování stříbra u rybníka, poznávání pohádkových postav a státních vlajek, bludiště, malování, dopravní hřiště se značkami, chůdy, střelba ze vzduchovky ) a spousta dalších soutěží. Pro děti byl připraven i hromadný běh ve třech kategoriích, který byl oceněn zvláštními cenami.nově jsme měli připravenou, dětskou tombolu, která se dětem moc líbila. SDH Průhonice zpestřila náš dětský den ukázkou staré hasičské stříkačky zvané koňka a dále prohlídkou zásahového hasičského vozu a dále ukázkou hasičského pěnidla, které mělo u dětí velký ohlas sníh v létě. Na úplný závěr dětského dne byla předvedena ukázka hasičského sportu, kde se předvedli nejmladší členové našeho sboru. Počasí nám přálo, byl pěkný slunečný den, pro rodiče i děti bylo připraveno bohaté občerstvení ve stánku.děkujeme všem co se přišli podívat,ale i těm kteří se zúčastnili příprav,organizace, ale i úklidu-děkujeme.

8 6. června se konala pravidelná schůze našeho SDH. Hlavním bodem programu byly závody na měsíc červen a naplánování a zajištění hladkého průběhu Okrskové soutěže Huntovický útok, který se uskuteční u rybníka ve Struhách. 7. června 2008 proběhlo Oujezdské útočení jedná se o dětskou soutěž, kterou pořádá SDH Křížkový Újezdec. Naše děti se na tyto závody velmi svědomitě připravovaly. Jejich snaha byla zúročena. Mladší žáci se umístili na krásném 4. místě, sice byli velmi zklamáni, od třetího místa je dělilo jen pár setinek a starší žáci potvrdili svojí výbornou formu 1. místem. Veliká gratulace!

9 Složení soutěžních družstev: koš savice strojník B rozdělovač LP PP mladší žáci Martin Lehovec, Patrik Urban Bára Ševčíková, Kája Stoklasová,Aneta Krausová velitel Rosťa Ševčík David Aron, Honza Urba Aneta Mezirová Míša Mezeiová Lukáš Štěpánek starší žáci Jakub Ševčík Anna Malá David Ševčík Olečka Nikola Štefanová Kája Novotný Honza Stoklasa 14. června 2008 naše SDH pořádalo Okrskovou soutěž Huntovický útok. V pátek večer probíhaly mohutné přípravy sekání závodní dráhy a okolí, stavění stanů. V sobotu ráno se již dolaďovaly drobnosti, chystal se stánek s občerstvením a čekali jsme na soutěžní družstva z okolních SDH. Účast byla početná, 11 družstev mužů, 4 družstva žen, 3 družstva starších žáků a 2 družstva mladších žáků. Soutěž proběhla hladce, počasí nám přálo. Naše SDH postavilo tři soutěžní družstva, které se umístily takto: muži A 3. místo, muži B 4. místo a ženy 3. místo. Náš hasičský sbor byl s umístěním v takto velké konkurenci spokojen, soutěž se líbila a putovní cenu si letos odvezl sbor dobrovolných hasičů z Říčan. 3. místo - ženy 4. místo muži B 3. místo muži A

10 Složení družstev: Koš Savice Strojník B Rozdělovač LP PP muži A Zdeněk Stoklasa Martin Hrdina Michal Štěpánek Martin Lehovec Jaromír Aron Tomáš Hloušek Mirek Švehla Koš Savice Strojník B Rozdělovač LP PP ženy Monika Ševčíková Dana Mezeiová Ivana Štěpánková Magda Lehovcová Radka Urbanová Jana Švehlová Gábina Stoklasová muži B Martin Hrdina Tomáš Hrdina Martin Medřický Lukáš Palivec Mirek Šobr Petr Doubek Jarda Švehla 21. června 2008 se konala soutěž dospělých v požárním sportu. Soutěž probíhala na louce pod lesem v Křížkovém Újezdci. Naše SDH na soutěž vypravilo dvě družstva ( družstvo mužů a žen ). Tato soutěž nepatří mezi naše oblíbené terén je zde velmi nerovný a organizace soutěže vázne. Obě družstva se umístily na 4. místech. Složení družstev: LP PP B Rozdělovač Strojník Savice Koš ženy Anna Malá Gábina Stoklasová Magda Ledovcová Radka Urbanová Ivana Štěpánková Dana Mezeiová Monika Ševčíková muži Anna Švehlová Martin Medřický Martin Lehovec Jarda Švehla Tomáš Hloušek Rosťa Ševčík Zdeněk Stoklasa

11 28. června 2008 jsem se zúčastnily soutěže v nedalekých Radějovicích. Zde se soutěžilo ve všech kategoriích a tak naše SDH mělo početné zastoupení ( čtyři družstva ). Počasí bylo pěkné, ale foukal velmi silný vítr. Soutěž se konala v lokalitě za starou hospodou. Nejdříve běžely družstva mužů, následovaly družstva žen a poté soutěžily děti. Děti poprvé na této soutěži běžely útok s kompletně novými hadicemi, které jim za jejich snahu na trénincích a krásných umístěních na soutěžích zakoupili jejich trenéři za finanční podpory obecního úřadu. Družstvo mužů se opět umístilo na 4. místě, družstvo žen na 2. místě, starší i mladší žáci skvělých prvních místech. Prostě máme zlaté děti! Soutěžní družstva: LP PP Rozdělovač B Strojník Savice Koš ženy Anička Malá Nikola Štefanová Radka Urbanová Magda Lehovcová Ivana Štepánková Dana Mezeiová Monika Ševčíková muži Jarda Švehla Martin Medřický Ondřej Bareš Tomáš Hloušek Tomáš Hrdina Rosťa Ševčík Martin Hrdina LP PP Rozdělovač B Strojník Savice Koš starší žáci Karel Novotný Honza Stoklasa Olečka Nikola Štefanová David Ševčík Jan Kraus Anička Malá mladší žáci Honza Urban Lukáš Štěpánek Aneta Mezeiová David Aron velitel Rosťa Ševčík Bára Ševčíková,Míša Mezerová, Aneta Krausová Patrik Urban

12 Během července se nekonaly žádné hasičské závody, ale ani to nám nebránilo se scházet a trávit volný čas společně. Opět jsme tento rok vyrazili hromadně do kempu Borný ve Starých Splavech na Máchově jezeře. Podnikli jsem výlety na blízký hrad Bezděz a zámek Zákupy, volný čas jsme trávili pobytem u vody, společenskými hrami a výlety na kolech. A zde je jen pár momentek, které mluví za vše..

13 První srpnový víkend náš sbor pořádal prázdninové posezení u rybníka ve Struhách, kde se peklo pro členy i nečleny sboru a čestné hosty prasátko. Počasí na letošní chladné léto bylo docela uspokojivé a posezení se vyvedlo se konal již pátý ročník Huntovické lávky, spojené s nohejbalovým turnajem a večerním posezením s hudbou. Sešlo se dohromady devět velmi vyrovnaných družstev. Nohejbalový turnaj probíhal v dopoledních hodinách za účasti malých diváků. Po ukončení turnaje, začal přejezd přes lávku. Lávka byla i letos velmi obtížná a účastníků přejezdu bylo také méně než v minulých letech. Ale našli se odvážlivci, kteří lávku statečně přejeli. Odměnou jim byli velmi pěkné ceny, které jim i vítězům turnaje předal starosta obce pan Lubomír Kubr. Umístění v nohejbalovém turnaji: 1. místo Honza Kubr, Ondra Bareš, Martin Medřický - putovní pohár obce 2. místo Martin Hrdina, Jarda Švehla, Tomáš Hrdina 3. místo Michal Štěpánek, Mirek Švehla, Rosťa Ševčík Jako další disciplína nebo jen tak k vyzkoušení byl náš vodorovný jamping, kdy úkolem je napnout gumu co nejdále a zabodnout šroubovák do trávy. Tuto soutěž si letos poprvé vyzkoušely i odvážné ženy. Jako kulturní vložka bylo vystoupení dívčí formace PINK z taneční školy Twist Říčany. Jejich vystoupení bylo velmi pěkné a malé tanečnice sklidily velikánský aplaus.

14 Po celý den byl návštěvním a soutěžícím k dispozici Huntovický stánek s dobrým pitím a dobrým jídlem. K večeru začala hrát kapela POD ALTÁNEM ze sousední obce Modletice. Kapela hraje velice pěkně k tanci i poslechu,tančilo a poslouchalo se do velmi časných ranních hodin. Tímto bychom rádi kapele poděkovali. Letošní ročník Huntovické lávky se vydařil, účast diváků početná a počasí slunečné. Doufáme, že se zase za rok sejdeme ve stejném počtu.

15 6.září 2008 s konal VI. ročník soutěže O pohár starosty obce Modletice v požárním útoku. Náš sbor vyjel do Modletic v hojném počtu s pěti družstvy - ženy, muži A+B, starší a mladší žáci. Složení družstev: ženy muži A muži B LP J. Švehlová M. Švehla T. Hloušek PP P. Krausová V. Mezei M. Šobr Rozdělovač R. Urbanová J. Aron O. Bareš B M. Lehovcová M. Lehovec M. Medřický Koš M. Ševčíková T. Hloušek M. Hrdina Savice D. Mezeiová R. Ševčík T. Hrdina Strojník I. Štěpánková M. Štěpánek J. Kubr LP PP rozdělovač B Koš Savice Strojník starší žáci Kája Novotný Olečka Kudravcevová Lukáš Štěpánek,Honza Urban Jakub Ševčík Anička Malá Honza Kraus David Ševčík mladší žáci Aneta Mezeiová Míša Mezeiová Nikola Štefanová David Aron Aneta Krausová, Bára Ševčíková Patrik Urban, Martin Lehovec Rosťa Ševčík

16 V tento den bylo velmi letní počasí, soutěž začíná v hodin dopoledne a koná se v Modleticích na louce za hasičárnou, kde není kapka stínu. Všichni jsme byli velmi unavení a nedělali jsem si žádné ambice na výborné umístění. Před soutěží neproběhly ani žádné tréninky z důvodu časové vytíženosti a přesto se nám zde velmi dařilo. Náš sbor zde měl medailové žně!!! muži A muži B ženy starší žáci mladší žáci čas 43,97 čas 39,69 čas 46,03 čas 26,12 čas 37,56 3. místo 1. místo 1. místo 1. místo 1. místo Večer jsme poseděli v Modleticích, abychom zde oslavili své skvělé umístění. K poslechu hrála kapela Pod altánem, zábava byla příjemná a bylo to velice pěkné zakončení sezóny. 27.září 2008 se konal 2.ročník hudebního festivalu Rozloučení s létem. Letošní druhý ročník začal mnohem lépe nežli loňský, který nám celý propršel. Letos bylo krásné počasí a od rána byl na naší malé, ale krásné návsi čilý ruch.stavěly se stany na posezení, dále potom podium a v neposlední řadě také stánek s občerstvením. Festival se vydařil, sešlo se spousta lidí, troufáme si napsat, že každý kdo přišel nelitoval. K poslechu bylo několik skupin různých žánrů. Na programu bylo: Akáty - Jitka Vrbová a Stanislav Chmelík Oddechová hudba Vladimír Kozderka Skupina Lemonnashville Tímto děkujeme všem, kteří nám pomohli s celou realizací, stavěním stanů, obsluze ve stánku, ale za velikou zmínku stojí úklid druhý den po akci, který už nikdo nevidí. Děkujeme.

17 Začátkem října se uskutečnila pravidelná schůze našeho SDH. Byla to po prázdninách první schůze. Na této schůze došlo k zhodnocení prázdnin, prázdninového posezení, Huntnovické lávky, soutěže v Modleticích a festivalu. Na programu bylo příprava vánoc a sousedské zábavy se konala příprava postav a zvířat do našeho betlému, který čekal na svůj velký den za naší hasičskou zbrojnicí.letos jsme postavy opět dělali ze sena, pomáhaly námi děti, pro které to byl nevšední zážitek. Postavy, zvířata i betlém se stromkem se rozsvítí první adventní neděli v hodin se konala pravidelná schůze, na které jsme připravovali Sousedské posezení, které se koná v restauraci U Lojzíka od 20 hodin a byl domluven termín brigády na úklid listí v našich obcích. 16. listopadu 2008 proběhla brigáda na úklid listí v našich obcích Chomutovice a Popovičky. Počasí bylo nevlídné, bylo cítit příchod paní zimy. Brigády se zúčastnili i někteří občané obce Chomutovic. Letos jsem měli vydatné pomocníky motorové fukače listí.

18 29. listopadu 2008 od 9.00 hodin ráno bylo na návsi poměrně rušno. Byl pouze jeden den před začátkem adventu a my jsem instalovali vánoční strom, betlém a světelnou výzdobu stromu. Mužská část si vzala na starost usazení stromu do roury v zemi, natažení světýlek a převezení betlému chlévu na místo. Ženské osazenstvo oblíklo postavy ze sena do jejich hábitů, uložilo ježíška do postýlky a proběhla zkouška osvětlení stromu. Ještě jsme ozdobili světýlky borovici v Popovičkách a na zítřejší slavností rozsvícení bylo vše připraveno. 30. listopadu 2008 v hodin proběhlo slavnostní rozsvícení vánočního stromu a betlému na návsi v Chomutovicích. Sešlo se poměrně hodně lidí jak z řad hasičů tak i obyvatel a hlavně dětí, kteří se již nemohou dočkat vánoc jak bývá zvykem čeká děti návštěva Svatých postav. Bylo tomu tak i letos. Na návštěvu za dětmi přišel Mikuláš s krásným andělem, které doprovázeli tři čerti a jedna čertice. Dětem se návštěva líbila a snad na chvilinku přestaly i zlobit se konalo Sousedské posezení v restauraci U Lojzíka ve spolupráci obecního úřadu a našeho sboru. Naše SDH mělo celou akci na starosti ( zajištění tomboly, cukroví, vánoční výzdoby, roznesení pozvánek ). Odpoledne jsme připravili sál, taneční parket, výzdobu a tombolu. K tanci a poslechu hrála skupina VEGET. Posezení bylo velmi pěkným zahájením adventní doby. Účast byla početná a akce se občanům snad líbila se konalo Adventní setkání v Chomutovicích na návsi. Podávalo se cukroví, výborný punč, svařené víno, čaj pro děti a nejstarší občany byly připravené malé dárečky. Počasí bylo opravdu zimní, mrzlo jen sníh nám chyběl..

19

23.1.2009 proběhla výroční členská schůze SDH POPOVIČKY v restauraci u Lojzíka v Popovičkách od 19.00hodin.

23.1.2009 proběhla výroční členská schůze SDH POPOVIČKY v restauraci u Lojzíka v Popovičkách od 19.00hodin. 2009 16.1.2009 se konala pravidelná schůze SDH POPOVIČKY. Hlavním úkolem byla příprava výroční schůze, zhodnocení loňského roku a domluva na letošní první brigádu. Brigáda proběhla hned následující den

Více

Výroční okrskový aktiv Hotel u Novotných 9.1.2004

Výroční okrskový aktiv Hotel u Novotných 9.1.2004 Reg.č. 3201237 IČO: 66132878 Výroční okrskový aktiv Hotel u Novotných 9.1.2004 Dne 9.1.2004 byl náš sbor pověřen organizací Výročního okrskového aktivu. Aktiv byl uspořádán v hotelu U Novotných. Na aktivu

Více

Kroužek - mladý hasič. u SDH Pátek. rok

Kroužek - mladý hasič. u SDH Pátek. rok Kroužek - mladý hasič u SDH Pátek rok 2008 2009 15.06.2008 na základě blížícího se 120. výročí vzniku SDH v Pátku, se uskutečnil od 15,00 hodiny Den otevřených dveří s ukázkou hasičské techniky zároveň

Více

Zpráva o činnosti SDH Veselice za rok 2014

Zpráva o činnosti SDH Veselice za rok 2014 Zpráva o činnosti SDH Veselice za rok 2014 3. 1. 2015 Vážení bratři hasiči, sestry hasičky, vážení hosté. Dovolte, abych Vás seznámil se zprávou o činnosti SDH Veselice za rok 2014. K dnešnímu dni má náš

Více

Stalo se ve školním roce 2009-2010. ŠD Kočička ŠD Sluníčko ŠD Srdíčko

Stalo se ve školním roce 2009-2010. ŠD Kočička ŠD Sluníčko ŠD Srdíčko Stalo se ve školním roce 2009-2010 Zde najdete informace o akcích školních družin, které proběhly v minulém školním roce a byla o nich informace na webových stránkách školy ŠD Kočička ŠD Sluníčko ŠD Srdíčko

Více

Převzetí Domova sv. Moniky

Převzetí Domova sv. Moniky KRONIKA 2008 Převzetí Domova sv. Moniky 1. 1. 2008 jsme převzali od Centra zdravotních a sociálních služeb města Liberce Domov pro matky s dětmi v tísni, který dostal jméno Domov sv. Moniky. Maškarní karneval

Více

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Leden sobota 17. 1. 2015 = 1. Velkolosinský ples (Areál zdraví víceúčelová hala, pořadatel MK Rajo s. r. o.) Únor neděle 1. 2. 2015 = Setkání s rysem Od 13

Více

V příštích týdnech se můžete těšit na následující akce:

V příštích týdnech se můžete těšit na následující akce: Blzecký občasník 08 / 2015 ZPRÁVY ZE ZASTUPITELSTVA V pátek 6.11.2015 na svém zasedání zastupitelstvo obce schválilo vyhlášku o nakládání s odpady, vyhlášku o poplatku za likvidaci odpadu a o poplatku

Více

Výroční zpráva SDH Suhrovice. Rok 2014. Vypracoval Ladislav Bartoň, starosta SDH Suhrovice

Výroční zpráva SDH Suhrovice. Rok 2014. Vypracoval Ladislav Bartoň, starosta SDH Suhrovice Výroční zpráva SDH Suhrovice Rok 2014 Vypracoval Ladislav Bartoň, starosta SDH Suhrovice Dovolte mi, abych Vás informoval prostřednictvím výroční zprávy o stavu a činnosti SDH Suhrovice v uplynulém roce

Více

Blzecký občasník 06 / 2015

Blzecký občasník 06 / 2015 Blzecký občasník 06 / 2015 ZPRÁVY ZE ZASTUPITELSTVA V pátek 22.5.2015 na svém zasedání zastupitelstvo obce, schválilo uzavření smlouvy o poskytnutí úvěru 4 miliony Kč s Českou spořitelnou, úvěr budeme

Více

ROK 2008 NA ZÁMKU A V KULTUŘE

ROK 2008 NA ZÁMKU A V KULTUŘE ROK 2008 NA ZÁMKU A V KULTUŘE V kalendářním roce 2008 jsme na zámku uspořádali 41 kulturních a společenských akcí, u kterých jsme byli jediným nebo hlavním pořadatelem. Šlo o následující akce: 8 pohádek

Více

Trutnodráček březen 2015

Trutnodráček březen 2015 Trutnodráček březen 2015 MÍŠA OSLAVIL JEDENÁCTÉ NAROZENINY Jedenácté narozeniny jsme oslavili dortem, písničkou a milými dárečky. Přejeme Míšovi vše nejlepší do života, především pak stálou vnitřní radost.

Více

ŘECKÉ OLYMPIJSKÉ HRY WALDORFSKÝCH ŠKOL PARDUBICE 2014

ŘECKÉ OLYMPIJSKÉ HRY WALDORFSKÝCH ŠKOL PARDUBICE 2014 ŘECKÉ OLYMPIJSKÉ HRY WALDORFSKÝCH ŠKOL PARDUBICE 2014 V letošním školním roce se naše ZŠW Pardubice s podporou Magistrátu města Pardubic stala organizátorem tradičních olympijských her pro žáky pátých

Více

Bioodpad není odpad Dne 10. ledna 2011 třídy 3. A a 3. B navštívily občanské sdružení Ekodomov se svým projektem Bioodpad není

Bioodpad není odpad Dne 10. ledna 2011 třídy 3. A a 3. B navštívily občanské sdružení Ekodomov se svým projektem Bioodpad není Bioodpad není odpad Dne 10. ledna 2011 třídy 3. A a 3. B navštívily občanské sdružení Ekodomov se svým projektem Bioodpad není odpad. Děti zjistily hravou formou, co to je separace odpadu a kompostování.

Více

KUL TURNI KRONIKA. Centra sociálních služeb Kojetín * * * * * * * * * *

KUL TURNI KRONIKA. Centra sociálních služeb Kojetín * * * * * * * * * * KUL TURNI, KRONIKA Centra sociálních služeb Kojetín * * * * * * * * * * * * 2008 Centrum sociálních služeb Kojetín organizuje pro své obyvatele na domech s pecovatelskou službou a návštevníky Klubu duchodcu

Více

DŘETOVICKÝ M ĚSÍČNÍK. BŘEZEN 2014 (vyšlo 31 3. 2014) Stručné info. Jarní ples 21.3.2014. Akce Rodinného centra. Maškarní bál. Májová zábava.

DŘETOVICKÝ M ĚSÍČNÍK. BŘEZEN 2014 (vyšlo 31 3. 2014) Stručné info. Jarní ples 21.3.2014. Akce Rodinného centra. Maškarní bál. Májová zábava. BŘEZEN 2014 (vyšlo 31 3. 2014) DŘETOVICKÝ M ĚSÍČNÍK Obec Dřetovice, evid.č. MK ČR E 10584, neprodejný výtisk Stručné info. Jarní ples 21.3.2014. Akce Rodinného centra. Maškarní bál. Májová zábava. Placená

Více

Sbor dobrovolných hasičů

Sbor dobrovolných hasičů Sbor dobrovolných hasičů V sobotu 12. ledna 2013 se v místním pohostinství konala od 16 hod. Výroční valná hromada SDH Lhoty u Potštejna. Za práci s mládeží bylo uděleno Čestné uznání Janu Havlovi, Lukáši

Více

Heřmanov 2011 Milí čtenáři, obyvatelé naší malé, milé vesnice. Již popáté Vám přinášíme krátkou rekapitulaci všeho, co nám přinesl uplynulý rok:

Heřmanov 2011 Milí čtenáři, obyvatelé naší malé, milé vesnice. Již popáté Vám přinášíme krátkou rekapitulaci všeho, co nám přinesl uplynulý rok: Heřmanov 2011 Milí čtenáři, obyvatelé naší malé, milé vesnice. Již popáté Vám přinášíme krátkou rekapitulaci všeho, co nám přinesl uplynulý rok: Leden V lednu proběhla každoroční Tříkrálová sbírka, při

Více

třídní učitelky Mgr. Alice Pincová a Mgr. Pavlína Nepožitková ze ZŠ 28. října 1 Příbram VII

třídní učitelky Mgr. Alice Pincová a Mgr. Pavlína Nepožitková ze ZŠ 28. října 1 Příbram VII Poznáváme své děti V červnu 2014 jsme získaly finanční prostředky z dotace v oblasti výchovy a vzdělávání Městského úřadu v Příbrami na projekt s názvem Poznáváme své děti. V rámci této dotace na naší

Více

OLDŘICHOVICKÝ ZPRAVODAJ

OLDŘICHOVICKÝ ZPRAVODAJ OLDŘICHOVICKÝ ZPRAVODAJ 4. čtvrtletí 2010 Zastupitelstvo obce Oldřichovice přeje všem spoluobčanům v roce 2011 mnoho pracovních i osobních úspěchů Volby do obecního zastupitelstva Ve dnech 15.-16. října

Více

PŘÍLEŽITOSTNÉ AKCE ŠD, AKCE VZTAHUJÍCÍ SE K PROJEKTŮM školní rok 2013/2014

PŘÍLEŽITOSTNÉ AKCE ŠD, AKCE VZTAHUJÍCÍ SE K PROJEKTŮM školní rok 2013/2014 PŘÍLEŽITOSTNÉ AKCE ŠD, AKCE VZTAHUJÍCÍ SE K PROJEKTŮM školní rok 2013/2014 PODZIM: Cestou ke zdraví 24. 10. 2013 Mluvili jsme o důležitosti správné výživy, hygienických návycích, přečetli jsme si pohádky

Více

Na úvod. Tereza Huterová, 9. tř.

Na úvod. Tereza Huterová, 9. tř. Na úvod Speciál. Speciál? Speciál! Právě jste nahlédli do speciálního čísla našeho časopisu. Vítáme vás a jsme rádi za vaši přízeň. Redakci Twistu ovládli Mikuláši a andělé samozřejmě i čertíci. Ti se

Více

INFORMAČNÍ LIST č. 11 - OBEC HORNÍ KNĚŽEKLADY. ORANŽOVÝ ROK 2014 - Generální sponzor akcí je SKUPINA ČEZ.

INFORMAČNÍ LIST č. 11 - OBEC HORNÍ KNĚŽEKLADY. ORANŽOVÝ ROK 2014 - Generální sponzor akcí je SKUPINA ČEZ. INFORMAČNÍ LIST č. 11 - OBEC HORNÍ KNĚŽEKLADY Vážení spoluobčané, přestože se na základě rozhodnutí Vlády ČR dostavba Jaderné elektrárny Temelín de-facto zastavila, Skupina ČEZ v podpoře regionu pokračuje

Více

OBSAH: 1. VZNIK, ZAKLADATELÉ, POSLÁNÍ 2. PERSONÁLNÍ OBSAZENÍ, KONTAKT 3. CÍLE 4. AKTIVITY V ROCE 2014 5. FINANČNÍ ZPRÁVA 6.

OBSAH: 1. VZNIK, ZAKLADATELÉ, POSLÁNÍ 2. PERSONÁLNÍ OBSAZENÍ, KONTAKT 3. CÍLE 4. AKTIVITY V ROCE 2014 5. FINANČNÍ ZPRÁVA 6. VÝROČNÍ ZPRÁVA za rok 2014 OBSAH: 1. VZNIK, ZAKLADATELÉ, POSLÁNÍ 2. PERSONÁLNÍ OBSAZENÍ, KONTAKT 3. CÍLE 4. AKTIVITY V ROCE 2014 5. FINANČNÍ ZPRÁVA 6. PODĚKOVÁNÍ Výroční zpráva za rok 2014 Strana 2 (celkem

Více

Zpravodaj Základní školy speciální DČCE a Střediska Světlo ve Vrchlabí Září 2012

Zpravodaj Základní školy speciální DČCE a Střediska Světlo ve Vrchlabí Září 2012 Zpravodaj Základní školy speciální DČCE a Střediska Světlo ve Vrchlabí Září 2012 Slavnostní zahájení 3.9. Jičín město pohádky Růžovo-oranžový den Krakonošův trojboj 13.9. Jičín - město pohádky Na tento

Více

OSLAVY 110 LET SDH TRNOVÁ

OSLAVY 110 LET SDH TRNOVÁ 5. - 6. září 2014 OSLAVY 110 LET SDH TRNOVÁ Minihistorie trnovských hasičů Časté požáry vedly k zakládání Sborů dobrovolných hasičů (SDH). Roku 1898 zakládají SDH v Krašovicích, společný pro obce Trnová

Více

Připravované akce ROK 2014. Prosinec 2014. Zdravověda žádná věda přednášky studentů Lékařské fakulty v Ostravě

Připravované akce ROK 2014. Prosinec 2014. Zdravověda žádná věda přednášky studentů Lékařské fakulty v Ostravě Připravované akce ROK 2014 Prosinec 2014 Zdravověda žádná věda přednášky studentů Lékařské fakulty v Ostravě Mikulášská zastavení a dobrá hudba navíc Perníčkové odpoledne na Vážce Dámský klub - rumové

Více

Z Á P I S z Výroční valné hromady okrsku Zahořany ve Staněticích 23.2.2013

Z Á P I S z Výroční valné hromady okrsku Zahořany ve Staněticích 23.2.2013 Program: 1) Zahájení: p. Dolejš 2) Volba návrhové komise p. Dolejš 3) Zpráva o činnosti okrsku p. Dolejš 4) Zpráva velitele okrsku p. Odvody 5) Zpráva hospodáře p. Kruml František 6) Zpráva strojníka p.

Více

Výroční zpráva 2014. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Výroční zpráva 2014. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů Výroční zpráva 2014 Štěpánkovická fotbalová liga - spolek amatérských hráčů Úvodní slovo Vážení přátelé, předkládáme Vám výroční zprávu o činnosti amatérských hráčů za uplynulý rok 2014. Štěpánkovické

Více

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ Ostrava-Pustkovec. Soutěž hasičských družstev v požárním útoku mužů a žen. O putovní pohár Městského obvodu Pustkovec

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ Ostrava-Pustkovec. Soutěž hasičských družstev v požárním útoku mužů a žen. O putovní pohár Městského obvodu Pustkovec SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ Ostrava-Pustkovec Soutěž hasičských družstev v požárním útoku mužů a žen O putovní pohár Městského obvodu Pustkovec sobota 4. července 2015 Ostrava-Pustkovec zařazena do EXTRALIGY

Více

Kulturní a společenské aktivity v DS Lidická Strakonice červenec/ 2011

Kulturní a společenské aktivity v DS Lidická Strakonice červenec/ 2011 červenec/ 2011 4.7. Návštěva cukrárny s doprovodem - 13.00-15.00 hod. cukrárna Pod Hvězdou 7.7. Bohoslužba slova / duchovní individuální návštěvy 12.7. Přednáška Muzea Strakonice - Rožmberkové a Jižní

Více

Činnost sdružení v roce 2002

Činnost sdružení v roce 2002 Kdo jsme Občanské sdružení I MY (Společnost přátel Rolničky pro podporu lidí s postižením) vzniklo v Soběslavi v březnu 2000. Cílem sdružení je pomáhat prosazovat zájmy dětí i dospělých s postižením a

Více

EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY A EVROPSKÝ DEN BEZ AUT

EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY A EVROPSKÝ DEN BEZ AUT EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY A EVROPSKÝ DEN BEZ AUT 2012 Statutární město Karlovy Vary Statutární město Karlovy Vary se v letošním roce již tradičně zapojilo do kampaní Evropský týden mobility a Evropský den

Více

Poslední valná hromada se konala 14. února roku 2003 v hasičské zbrojnici v Kateřinicích.

Poslední valná hromada se konala 14. února roku 2003 v hasičské zbrojnici v Kateřinicích. Vážení bratři a setry, vážení hosté. je tady skoro polovina roku roku 2005. Je tedy ten správný čas zhodnotit uplynulý rok, bilancujeme úspěchy i neúspěchy a zamyslet se na rokem letošním. Poslední valná

Více

Zpráva o činnosti SDH Slavkovice za rok 2013

Zpráva o činnosti SDH Slavkovice za rok 2013 Zpráva o činnosti SDH Slavkovice za rok 2013 Vážené sestry, vážení bratři, milí vzácní hosté, rok s rokem se sešel a opět jsme tu, abychom zhodnotili, co se povedlo či nepovedlo, v čem bychom se mohli

Více

OSADNÍ VÝBOR - SEDLČÁNKY. Informace o činnosti za rok 2011 Výroční zpráva

OSADNÍ VÝBOR - SEDLČÁNKY. Informace o činnosti za rok 2011 Výroční zpráva OSADNÍ VÝBOR - SEDLČÁNKY Informace o činnosti za rok 2011 Výroční zpráva Předseda OV: Petr Kabát Členové: Lenka Kadlecová, Andrea Maturová, Mgr. Jaroslav Hodyc, Ing. Jakub Procházka, Jindřich Polívka DiS.,

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA RS PŘI MŠ VE VEDROVICÍCH. pro školní rok 2013/2014

VÝROČNÍ ZPRÁVA RS PŘI MŠ VE VEDROVICÍCH. pro školní rok 2013/2014 VÝROČNÍ ZPRÁVA RS PŘI MŠ VE VEDROVICÍCH pro školní rok 2013/2014 ÚVOD: Výroční zpráva Vás seznámí s údaji o činnostech RS s akcemi pořádanými RS s informacemi o hospodaření ORGANIZAČNÍ STRUKTURA: Název

Více

PŘEHLED AKCÍ ZA ROK 2014

PŘEHLED AKCÍ ZA ROK 2014 PŘEHLED AKCÍ ZA ROK 2014 PRO RODIČE A DĚTI V AZYLOVÉM DOMĚ, NA LIŠČINĚ 2, OSTRAVA HRUŠOV 15. 1. 2014 SOUTĚŽNÍ ODPOLEDNE VE SPOLEČENSKÝCH HRÁCH Děti s rodiči a se zaměstnanci Azylového domu strávili příjemné

Více

OHLEDNUTÍ ZA AKCÍ 10 DNÍ FLORBALU 2014 Zimní stadion, Č. Třebová

OHLEDNUTÍ ZA AKCÍ 10 DNÍ FLORBALU 2014 Zimní stadion, Č. Třebová OHLEDNUTÍ ZA AKCÍ 10 DNÍ FLORBALU 2014 Zimní stadion, Č. Třebová Již 7. ročníkem 10 dní florbalu v České Třebové se mohli pyšnit organizátoři z florbalového klubu FbK Orlicko Třebovsko. Během celého týdne

Více

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Leden sobota 17. 1. 2015 = 1. Velkolosinský ples (Areál zdraví víceúčelová hala, pořadatel MK Rajo s. r. o.) Únor neděle 1. 2. 2015 = Setkání s rysem Od 13

Více

Heřmanov 2010 Milí čtenáři, obyvatelé naší malé, milé vesnice. Již počtvrté Vám přinášíme krátkou rekapitulaci všeho co nám přinesl uplynulý rok:

Heřmanov 2010 Milí čtenáři, obyvatelé naší malé, milé vesnice. Již počtvrté Vám přinášíme krátkou rekapitulaci všeho co nám přinesl uplynulý rok: Heřmanov 2010 Milí čtenáři, obyvatelé naší malé, milé vesnice. Již počtvrté Vám přinášíme krátkou rekapitulaci všeho co nám přinesl uplynulý rok: Leden 14.1.2010 se konalo v Praze v Poslanecké sněmovně

Více

Zpráva o činnosti a hospodaření Sboru dobrovolných hasičů v Holáskách za rok 2006. Dovolte mi přednést zprávu o činnosti našeho sboru za rok 2006.

Zpráva o činnosti a hospodaření Sboru dobrovolných hasičů v Holáskách za rok 2006. Dovolte mi přednést zprávu o činnosti našeho sboru za rok 2006. Zpráva o činnosti a hospodaření Sboru dobrovolných hasičů v Holáskách za rok 2006 Vážení hosté, bratři a sestry Dovolte mi přednést zprávu o činnosti našeho sboru za rok 2006. Zpráva začíná stavem naší

Více

Výroční zpráva 2013. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Výroční zpráva 2013. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů Výroční zpráva 2013 Štěpánkovická fotbalová liga - spolek amatérských hráčů Úvodní slovo Vážení přátelé, předkládáme Vám výroční zprávu o činnosti amatérských hráčů za uplynulý rok 2013. Štěpánkovické

Více

V Ř E S K O V Á K leden 2010

V Ř E S K O V Á K leden 2010 V Ř E S K O V Á K leden 2010 Úvodní slovo Vážení spoluobčané, dočkali jsme se přívalu sněhu a tak okusili zase po dlouhé době pravou zimu. Největší radost mají samozřejmě děti, ale dospělým sníh přidělává

Více

Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad)

Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad) Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad) -Počátkem září proběhlo REPUBLIKOVÉ FINÁLE OVOV (odznaku všestrannosti olympijských vítězů) v Praze, kde se probojovala Markéta Camfrlová, která se

Více

Výroční zpráva. za rok. Novoveský okrašlovací spolek, občanské sdružení Nová Ves nad Nisou

Výroční zpráva. za rok. Novoveský okrašlovací spolek, občanské sdružení Nová Ves nad Nisou Novoveský okrašlovací spolek, občanské sdružení Nová Ves nad Nisou Výroční zpráva za rok 2009 1. Základní informace 2. Činnost spolku v roce 2009 3. Hospodaření sdružení v roce 2009 1. Základní informace

Více

KVĚTEN Vrchol sportovních her 4x4 za účasti našich žáků, výměnné pobyty s partnerskými školami z německého Mellendorfu a Wittenbergu nebo další z barevných dnů v 1.A... To je jen ochutnávka aktivit naší

Více

Přehazovaná Prahy 15 Dne 24. ledna 2013 se naše slečny z 6. A 7. tříd zúčastnily soutěže v přehazované O pohár starosty Prahy 15.

Přehazovaná Prahy 15 Dne 24. ledna 2013 se naše slečny z 6. A 7. tříd zúčastnily soutěže v přehazované O pohár starosty Prahy 15. Přehazovaná Prahy 15 Dne 24. ledna 2013 se naše slečny z 6. A 7. tříd zúčastnily soutěže v přehazované O pohár starosty Prahy 15. První zápas se ZŠ Nad Přehradou prohrála naše děvčata 0:2 po setech 12:15

Více

Daniela Zábojníková a Patrik Bída

Daniela Zábojníková a Patrik Bída Staronový král a nová královna V loňském roce se ve spolupráci Šachového oddílu Kunovice a obou kunovických škol uskutečnil první ročník turnaje nazvaného O šachového krále a královnu Kunovických škol.

Více

PŘÍLOHA K VÝROČNÍ ZPRÁVĚ ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

PŘÍLOHA K VÝROČNÍ ZPRÁVĚ ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 PŘÍLOHA K VÝROČNÍ ZPRÁVĚ ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Nový školní rok byl slavnostně zahájen 2. září. Do školy nastoupilo 19 prvňáčků, celkem má škola 119 žáků. Již před zahájením školního roku vystupovali

Více

Informace pro rodiče

Informace pro rodiče Informace pro rodiče časopis MŠ Brouček leden 2015 Vydává: Mateřská škola Brouček Prackovice nad Labem Tel: 416 539 112 http://www.msbroucek.eu e-mail: msbroucek@seznam.cz Platby v MŠ Platbu inkasem provedeme

Více

Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015

Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015 Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015 Každé pondělí až čtvrtek je otevřen klub v DPS Dlouhá 636, Krupka vždy od 13,00 do 17,00 hodin. Možnost využití dvou počítačů včetně připojení na internet,

Více

KALENDÁŘ AKCÍ OBCE LUTÍN 2015 kulturní, společenské a sportovní akce v obou částech obce

KALENDÁŘ AKCÍ OBCE LUTÍN 2015 kulturní, společenské a sportovní akce v obou částech obce KALENDÁŘ AKCÍ OBCE LUTÍN 2015 kulturní, společenské a sportovní akce v obou částech obce Datum Název akce Stručný popis akce Pořadatel Místo konání akce 1.1. Novoroční výstup na Velký Kosíř 27. ročník

Více

SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život

SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE Listopad 2014 Motto: Učíme se pro život Obsah : 2. sportovně zábavné odpoledne...1 Vůně koření...2 Návštěva DDM Duchcov.....3

Více

Výroční zpráva Občanského sdružení Bezva prázdniny za rok 2010

Výroční zpráva Občanského sdružení Bezva prázdniny za rok 2010 Občanské sdružení Bezva prázdniny IČO: 270 55 175 www.bezvaprazdniny.cz info@bezvaprazdniny.cz Výroční zpráva Občanského sdružení Bezva prázdniny za rok 2010 1. Vznik Občanského sdružení Bezva prázdniny

Více

PROPOZICE SOUTĚŽE NOČNÍ HLÍDKA 2014

PROPOZICE SOUTĚŽE NOČNÍ HLÍDKA 2014 PROPOZICE SOUTĚŽE NOČNÍ HLÍDKA 2014 SDH Březiny ve spolupráci s SDH Krásné, Daňkovice, Spělkov, Sněžné, Milovy a Křižánky, pořádají 1. ročník brutální noční soutěže hasičských družstev 1+5 Noční Hlídka.

Více

INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ KLUBU POHÁDKA ROUSÍNOV

INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ KLUBU POHÁDKA ROUSÍNOV INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ KLUBU POHÁDKA ROUSÍNOV Leden únor 2008 Pravidelné schůzky se konají na adrese: Skálova 35 (nad Salonem Kleopatra) v tyto dny: Pondělí: 15:30 17:30 herna pro děti Středa: 9:30 11:30

Více

DC Lokomotiva Stádlec. SDH Slavňovice počet členů: 25

DC Lokomotiva Stádlec. SDH Slavňovice počet členů: 25 poskytnutý příspěvek v roce: 2011 11.000,- DC Lokomotiva Stádlec 2012 11.500,- 2013 13.000,- 15.000,- navrhuji přiznat příspěvek ve výši: 15.000,-Kč - došipná (turnaj pro veřejnost) - šipkový vánoční turnaj.

Více

Program na leden 2014

Program na leden 2014 Program na leden 2014 Čt 2.1. Mše svatá ( od 9.30 hod. ) Čt 16.1. Mše svatá ( od 9.30 hod. ) Čt 30.1. Mše svatá ( od 9.30 hod. ) Pá 17.1. Pedikúra ( od 13.00 hod.) Čt 23.1. Kadeřnice ( od 10.00 hod.) Program

Více

Program na leden 2012

Program na leden 2012 Program na leden 2012 Po Čt 9.1. Setkání s klienty - diskuse s p. ředitelem - od 14.00 hod. na jídelně 12. 1. Vystoupení Církevní mateřské školy z Pacova - od 13.30 hod. na společ. místnosti Pá 6.1. Mše

Více

Výroční zpráva 2010. 52/02 Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Choceň

Výroční zpráva 2010. 52/02 Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Choceň Výroční zpráva 2010 52/02 Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Choceň Kdo jsme? Jsme nezisková organizace. Našimi členy jsou dobrovolníci a naše práce souvisí s činností oddílu mladých ochránců

Více

Počasí nám přálo, návštěvníci dorazili v hojném počtu a při turnaji žáčků se nikdo nezranil. Nabízí se říci, co více si přát

Počasí nám přálo, návštěvníci dorazili v hojném počtu a při turnaji žáčků se nikdo nezranil. Nabízí se říci, co více si přát ANEB OHLÉDNUTÍ ZA PRVNÍM ROČNÍKEM A CO BUDE DÁL Počasí nám přálo, návštěvníci dorazili v hojném počtu a při turnaji žáčků se nikdo nezranil. Nabízí se říci, co více si přát Jsme velice potěšeni, že jste

Více

Slovo starosty. Číslo 2, červen 2012 OBSAH. Němčičské čtení. Číslo 2, červen 201 2. Milí spoluobčané!

Slovo starosty. Číslo 2, červen 2012 OBSAH. Němčičské čtení. Číslo 2, červen 201 2. Milí spoluobčané! Číslo 2, červen 2012 OBSAH Slovo starosty Milí spoluobčané! Jako již tradičně vás vítám na stránkách našeho zpravodaje, druhého letošního Němčičského čtení. Úvodem mi dovolte poděkovat členům místního

Více

rybárský spolek V soboru 3.června jsme u příležitosti dětského dne uspořádali dětské rybářské závody, kterých se zúčastnilo pouze osm dětí a to i z okolních vesnic. Závodům docela přálo počasí, pouze foukal

Více

Cvičení jednotek SDH v roce 2013

Cvičení jednotek SDH v roce 2013 Cvičení jednotek SDH v roce 2013 (okres Strakonice JPO III a JPO V) Schvaluje:... starostka OSH Strakonice Plán jednotek 1. Dokumentace zdolávání požárů Operativní karta a Operativní plán (dále jen DZP

Více

Sbor dobrovolných hasičů

Sbor dobrovolných hasičů Sbor dobrovolných hasičů V neděli 24. ledna 2010 se v místním pohostinství konala od 16 hod. Výroční valná hromada SDH Lhoty u Potštejna. Byl zde zvolen nový výbor - starostou lhoteckého sboru byl opět

Více

Soutěž hasičských družstev v požárním útoku mužů a žen. O putovní pohár starostky městského obvodu Pustkovec. sobota 12.

Soutěž hasičských družstev v požárním útoku mužů a žen. O putovní pohár starostky městského obvodu Pustkovec. sobota 12. SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ Ostrava-Pustkovec Soutěž hasičských družstev v požárním útoku mužů a žen O putovní pohár starostky městského obvodu Pustkovec sobota 12. července 2014 Ostrava-Pustkovec zařazena

Více

Děti byly za své soutěžní příspěvky odměněny tajnými výlety a dobrodružstvím

Děti byly za své soutěžní příspěvky odměněny tajnými výlety a dobrodružstvím Děti byly za své soutěžní příspěvky odměněny tajnými výlety a dobrodružstvím Středa a pátek byli v minulém týdnu u dopravního podniku ve znamení tajných výletů. Tajných a dobrodružných výletů pro školní

Více

Z Á P I S z Výroční valné hromady okrsku Zahořany v Zahořanech 25.1.2014

Z Á P I S z Výroční valné hromady okrsku Zahořany v Zahořanech 25.1.2014 Z Á P I S z Výroční valné hromady okrsku Zahořany v Zahořanech 25.1.2014 Program: 1) Zahájení: p. Dolejš 2) Volba návrhové komise p. Dolejš 3) Zpráva o činnosti okrsku p. Dolejš 4) Zpráva velitele okrsku

Více

Den čtvrtý neděle 21. června 2015 Sloup v Čechách

Den čtvrtý neděle 21. června 2015 Sloup v Čechách Den čtvrtý neděle 21. června 2015 Sloup v Čechách Ráno jsme se opět probudili do neslunečného dne. Dnešní den jsme potřebovali, aby nám počasí přálo a tak jsme poustevníkovi na hrad vzkázali, ať pošle

Více

V Ř E S K O V Á K únor 2007

V Ř E S K O V Á K únor 2007 V Ř E S K O V Á K únor 2007 Úvodní slovo Vážení spoluobčané, s blížícím se jarem vás opět vyzývám, abyste nepálili odpad na svých zahradách. Co se týká dřevního odpadu z prořezání stromů, opět nabízíme

Více

Deváťácké noviny č. 19; školní rok 2012/2013

Deváťácké noviny č. 19; školní rok 2012/2013 1 Úvodník Tak je tady červen a do konce školního roku zbývá už jenom měsíc. To znamená, že zanedlouho přijdou letní prázdniny, na které se těší každý z nás. Nejen děti, ale i učitelé si určitě rádi odpočinou.

Více

Sbor Dobrovolných Hasičů, Novosedly, 387 16 Volenice

Sbor Dobrovolných Hasičů, Novosedly, 387 16 Volenice 55 Výroční valná hromada ze dne 15. 1. 2010 místo: pohostinství U Černých čas zahájení: 19 hodin předsedající: velitel Karel Michálek zapisovatel: Václav Poţárek ml. Program: 1) Zahájení 2) Zpráva o činnosti

Více

Z kulturních a společenských akcí na Vrablovci

Z kulturních a společenských akcí na Vrablovci Z kulturních a společenských akcí na Vrablovci Příloha č. 3 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011 Z 3. zasedání Zastupitelstva obce Ludgeřovice Konalo se 16. března 2011 v restauraci Na Vrablovci. Přítomno

Více

Březen 2014. Příloha ZŠ a MŠ Stehelčeves, www.skolastehelceves.cz. Školní ples

Březen 2014. Příloha ZŠ a MŠ Stehelčeves, www.skolastehelceves.cz. Školní ples Březen 2014 Příloha ZŠ a MŠ Stehelčeves, www.skolastehelceves.cz Školní ples Tak trochu jinak jsme letos pojali školní ples, který se konal ve stylu hudby 80. a 90. let. O zahájení se postaraly děti z

Více

ZPRÁVY ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY ČESKÁ TELEVIZE V DOBŘÍKOVĚ

ZPRÁVY ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY ČESKÁ TELEVIZE V DOBŘÍKOVĚ ČESKÁ TELEVIZE V DOBŘÍKOVĚ V úterý 10. června natáčela Česká televize v Dobříkově reportáž, která by měla být odvysílána v pořadu Toulavá kamera v průběhu července. Reportáž byla natáčena u sochy M. J.

Více

3. ročník mezinárodního vánočního turnaje v Plzni

3. ročník mezinárodního vánočního turnaje v Plzni Pozvánka na basketbalový turnaj 3. ročník mezinárodního vánočního turnaje v Plzni Termín: 26. 28. 12. 2014 (pátek až neděle) Centrem místa konání: Městská sportovní hala Plzeň, Úslavská 75 Kategorie: U10

Více

Základní škola Rýmařov Školní náměstí 1. Školáček Z Á Ř. Motto školy. Některé věci v životě nejsou samozřejmé a automatické.

Základní škola Rýmařov Školní náměstí 1. Školáček Z Á Ř. Motto školy. Některé věci v životě nejsou samozřejmé a automatické. Základní škola Rýmařov Školní náměstí 1 Školáček Z Á Ř Í Motto školy Některé věci v životě nejsou samozřejmé a automatické. Je třeba si je zasloužit. Například slušným chováním. Školní rok 2014/2015 Nový

Více

Základní škola a Mateřská škola při Fakultní Thomayerově nemocnici Vídeňská 800, 146 00 Praha 4 Nadační fond Prague Post Štěpánská 20, Praha 1

Základní škola a Mateřská škola při Fakultní Thomayerově nemocnici Vídeňská 800, 146 00 Praha 4 Nadační fond Prague Post Štěpánská 20, Praha 1 Základní škola a Mateřská škola při Fakultní Thomayerově nemocnici Vídeňská 800, 146 00 Praha 4 a Nadační fond Prague Post Štěpánská 20, Praha 1 Prázdninový provoz na oddělení dětské neurologie, psychiatrie

Více

Motto: SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život

Motto: SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE Leden 2014 Motto: Učíme se pro život Obsah : Výstava v knihovně......1 Má nejoblíbenější květina...2 Beseda v knihovně........3

Více

Výroční zpráva za rok 2007

Výroční zpráva za rok 2007 Agentura Free Time Jemnice, o.s. Třešňová 993 675 31 Jemnice Tel: 737925685 IČ: 27058701 DIČ: CZ 27058701 E-mail: aftjemnice@seznam.cz Web: www.aft.jemnice.cz Výroční zpráva za rok 2007 Zpracoval: Bc.

Více

ICM Bruntál, Dr. E. Beneše 47, 79201 Bruntál. Zpravodaj Informačního centra pro mládež Bruntál při NZDM OPEN HOUSE Bruntál Bruntálsko 17.

ICM Bruntál, Dr. E. Beneše 47, 79201 Bruntál. Zpravodaj Informačního centra pro mládež Bruntál při NZDM OPEN HOUSE Bruntál Bruntálsko 17. Občan a stát: Pavilon v parku dostane nové zázemí Volný čas: ZMĚNA V DIVADLE: Drahé tety a já - detektivní komedie místo hry Play Strindberg. Prostor u hudebního pavilonu v bruntálském městském parku získá

Více

Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů Za výborné výkony ji získali: ročník 2004 Tomáš Trunda 1. místo ročník 2003 Vojta Procházka 3. místo Tomáš Strachota 2. místo Honza Trunda

Více

třídní učitelka: Bc. Kateřina Sedláčková, asistence: Bc. Šárka Klímová

třídní učitelka: Bc. Kateřina Sedláčková, asistence: Bc. Šárka Klímová Výroční zpráva, školní rok 2013 2014, 8. třída třídní učitelka: Bc. Kateřina Sedláčková, asistence: Bc. Šárka Klímová Tento školní rok byl pro osmáky velmi důležitý především v přípravě ročníkových prací.

Více

TJ START BĚLÁ n.r. ve spolupráci s městem BĚLÁ nad Radbuzou. pořádají. XVII. ročník veřejného běžeckého závodu BĚLSKÁ PĚTKA

TJ START BĚLÁ n.r. ve spolupráci s městem BĚLÁ nad Radbuzou. pořádají. XVII. ročník veřejného běžeckého závodu BĚLSKÁ PĚTKA TJ START BĚLÁ n.r. ve spolupráci s městem BĚLÁ nad Radbuzou pořádají XVII. ročník veřejného běžeckého závodu BĚLSKÁ PĚTKA Bělá nad Radbuzou - fotbalové hřiště sobota 11. dubna 2015 od 14 00 hod. Název

Více

číslo 2 duben 2015 www.zahnasovice.cz zdarma

číslo 2 duben 2015 www.zahnasovice.cz zdarma Zpravodaj obce Zahnašovice číslo 2 duben 2015 www.zahnasovice.cz zdarma Krásné ȷarní dny Co nového se plánuȷe v letošním roce v obc? V těchto dnech obec obdržela vyjádření Povodí Moravy k manipulačnímu

Více

Archiv novinek WWW stránek za školní rok 2008-2009

Archiv novinek WWW stránek za školní rok 2008-2009 Archiv novinek WWW stránek za školní rok 2008-2009 SŠP a VOŠ, s. r. o. pracoviště Kroměříž 03.07.09 - Krásné prázdniny! Přejeme všem krásné prázdniny! Úřední hodiny v době prázdnin: - v pracovní dny 8.00

Více

PROGRAM SPORT CAMP PONDĚLÍ 7.7.2014 VŠESPORTOVNÍ PRŮPRAVA, ATLETIKA A KOLEKTIVNÍ HRY

PROGRAM SPORT CAMP PONDĚLÍ 7.7.2014 VŠESPORTOVNÍ PRŮPRAVA, ATLETIKA A KOLEKTIVNÍ HRY PROGRAM SPORT CAMP PONDĚLÍ 7.7.2014 VŠESPORTOVNÍ PRŮPRAVA, ATLETIKA A KOLEKTIVNÍ HRY -odevzdání veškerých dokumentů a vyřízení potřebné administrativy s rodiči 8:00 8:45hod. přivítání dětí na Sport Campu

Více

Do I. třídy byly zakoupeny nové počítače, které se stanou pomocníky při vyučování, ale i ve školní družině.

Do I. třídy byly zakoupeny nové počítače, které se stanou pomocníky při vyučování, ale i ve školní družině. Září 2013 V pátek 27. září proběhla školní drakiáda. Děti s velkým nadšením pouštěly své draky a dráčky. Bylo velmi pěkné, slunečné, ale málo větrné počasí. Akce byla přesunuta na další týden. Do I. třídy

Více

Z JEDNÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE konaného dne 3. srpna 2015

Z JEDNÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE konaného dne 3. srpna 2015 21. ročník září 2015 Z JEDNÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE konaného dne 3. srpna 2015 Usnesením č. 38/2015 zastupitelé vzali na vědomí informaci o stavu smlouvy o smlouvě budoucí o realizaci projektu pro zpracování

Více

SOPTÍK. Časopis mladých hasičů Rozsochatec č.2/2oo9

SOPTÍK. Časopis mladých hasičů Rozsochatec č.2/2oo9 SOPTÍK Časopis mladých hasičů Rozsochatec č.2/2oo9 Co to je CTIF? Už několikátý rok jsou součástí okresního kola hry Plamen dvě nové disciplíny štafeta a útok CTIF,ale co to vlastně znamená CTIF? Pod touto

Více

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření JSDH Popůvky za rok 2014

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření JSDH Popůvky za rok 2014 Výroční zpráva o činnosti a hospodaření JSDH Popůvky za rok 2014 Pro rok 2014 byly stanoveny tyto hlavní úkoly: 1. Zabezpečovat průběžné plnění práce sboru na rok 2014. 2. Podílet se na zabezpečování akceschopnosti

Více

DŘETOVICKÝ M ĚSÍČNÍK. Mistostarostka obce Renata Dobrá. ČERVEN 2014 (vyšlo 30. 6. 2014) Stručné info. Den dětí 1.6.2014

DŘETOVICKÝ M ĚSÍČNÍK. Mistostarostka obce Renata Dobrá. ČERVEN 2014 (vyšlo 30. 6. 2014) Stručné info. Den dětí 1.6.2014 ČERVEN 2014 (vyšlo 30. 6. 2014) DŘETOVICKÝ M ĚSÍČNÍK Obec Dřetovice, evid.č. MK ČR E 10584, neprodejný výtisk Stručné info. Den dětí 1.6.2014 Panckrockmetalový festival Dřetfest 19.7.2014. Výlet na horu

Více

PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINY 2015-2016

PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINY 2015-2016 PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINY 2015-2016 Na začátku školního roku při nástupu do školní družiny dostane každý žák pro rodiče: 1.,, Vnitřní řád školní družiny (příloha) 2. Zápisní lístek 3. Pokyny pro zájemce ŠD 4.

Více

Dům dětí a mládeže při ZŠ Aloise Klára Úštěk Rybniční 203

Dům dětí a mládeže při ZŠ Aloise Klára Úštěk Rybniční 203 Dům dětí a mládeže při ZŠ Aloise Klára Úštěk Rybniční 203 Plán práce na školní rok 2013 2014 platný od 1. 9. 2013 zpracovala Bc. Eliška Ziková 1. Pravidelná zájmová činnost Při DDM bude letos pracovat

Více

Známe vítěze jubilejního ročníku Dětského činu roku! Dětský čin roku 2014 vyvrcholil slavnostním oceněním vítězů

Známe vítěze jubilejního ročníku Dětského činu roku! Dětský čin roku 2014 vyvrcholil slavnostním oceněním vítězů Známe vítěze jubilejního ročníku Dětského činu roku! Dětský čin roku 2014 vyvrcholil slavnostním oceněním vítězů Brožíkova síň Staroměstské radnice v Praze patřila první prosincový čtvrtek dětským hrdinům,

Více

Dobrý den! Přihlašte se! Co se dělo?

Dobrý den! Přihlašte se! Co se dělo? Zpravodaj Domu dětí a mládeže Velké Meziříčí 29.4. 2015 Ročník 1, číslo 4 Dobrý den! Vkvětnu dobíháme do cílové rovinky, atodoslova. Čeká nás spoustu sportovních akcí ahlavně finále: naše domečkovská Akademie,

Více

Z Á P I S z Výroční valné hromady SDH Stanětice 2. 12. 2011 v Hradišti

Z Á P I S z Výroční valné hromady SDH Stanětice 2. 12. 2011 v Hradišti Z Á P I S z Výroční valné hromady SDH Stanětice 2. 12. 2011 v Hradišti Hosté: Ing. Jandečka starosta obce, p. Dolejš starosta okrsku Program: Zahájení Zpráva starosty Zpráva velitele Zpráva o hospodaření

Více

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015 Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015 Termín: sobota 20.6.2015 Místo konání: Účastníci: fotbalové hřiště TJ Sokol Podlesí TJ Sokol Podlesí FC Lhota u Vsetína TJ Sokol Hošťálková

Více