Číslo Objednací číslo Název Name Ks Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5"

Transkript

1

2

3 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 Pojistná matice M10 Lock nut M Lůžko motoru Engine base plate 1 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Podložka Washer 18 9 Pružná podložka Spring washer S-08*35 Šroub M8x35 Screw M8x Klínek řemenice Small sheave key Řemenice motoru Engine sheave Šroub řemenice Sheave bolt Pojistná matice Lock nut Kryt převodu Body cover plate 1 16 S-08*20 Šroub M8x20 Bolt M8x Šasí Rack housing Pouzdro kola Big wheel sleeve Šroub M8x35 Bolt M8x Náboj kola Wheel hub Levé kolo kompletní Left wheel Kryt kola Wheel cover Levá fixační deska Left fixed plate Šroub Screw Páka napínání řemenu Belt wheel plate 1 26 Podložka Washer 1 27 Pojistná matice Lock nut 4 28 Podložka Washer Hnaná řemenice Driven sheave 1 30 B Šroub M8x16 Screw M8x Držák bowdenu Cable hook Pravé kolo Right wheel Pravá fixační deska Right fixed plate Pružina Tension spring Deska Fixed plate 1

4 36 S-08*20 Šroub M8x20 Bolt M8x Držák spojovacího hřídele Connector shaft bracket Maznice Grease fitting Pružina Tension spring Spojovací hřídel Connector shaft O kroužek O-Ring Steel fixed cap Šroub M10x20 Bolt M10x Převodovka pojezdu Gearbox Napínací kladky kompletní Belt pulley assembly Horní držák Front shield upper bracket 2 47 Šroub M10x80 Screw M10x Spodní držák Bracket Šroub Hex screw Šroub Connector shaft screw Rám kliky Crankshaft frame Spodní vedení Connector shaft base Ojnice Connecting rod Řemen náhonu Engine triangle belt Řemen pojezdu Gearbox triangle belt Řemen sečení Cutting board triangle belt 1 57 Pojistná matice Lock nut 2 58 Podložka Washer Řemenice Sheave Ložisko 6904 Bearing Pero Key Kliková hřídel Crankshaft Pouzdro Bushing Šroub M8x30 Screw M8x S-08*20 Šroub M8x20 Screw M8x Páka pohonu lišty kompletní Tension lever assembly Fixační blok Fixed block Deska převodu Frame plate Podložka Washer 1

5 Ložisko 6203Z Bearing 6203Z Domeček ložiska Bearing housing 1 73 Podložka Washer Šroub M8x16 Inner hex head screw M8x Svěrka nože Blade clamp Šroub nože Blade fixed screw Pouzdro Blade fixed ring Žací lišta Blade bar Kryt ostří Blade bar cover Válcová matice Adjust plate nut Skluz lišty Adjust plate Profilová podložka Adjust fixed plate 2 83 Pružná podložka Spring washer 2 84 Šroub M10x25 Screw M10x Spojovací šroub lišty Blade base bolt Spojovací deska lišty Blade fixed base Šroub M10x20 Hex bolt 10* Přední ochranný kryt Front shield cover Držák madla Handlebar bracket Šroub M10x100 Screw M10x Stahovací pásek Bowden plynu Throttle cable Šroub M6x50 Hex bolt M6x Bowden sečení Mowing cable 1 95 Pojistná matice Lock nut Řidítka Handlebar Vratový šroub Carriage screw 1 98 Šroub M5x10 Screw M5x Pravé pouzdro Right distance bushing Třmen Throttle control bracket Levé pouzdro Left distance bushing Šroub M6x45 Bolt M6x Podložka Washer Rukojeť Handle Páka sečení Control lever 1

6 106 Distanční pouzdro Distance bushing Driving control lever Press wheel trigger Šroub M6x20 Bolt M6x Bowden pojezdu Driving cable Přítlačná destička Pressure plate 1

7

8 Vypouštěcí šroub Oil drain screw Těsnění vypouštěcího šroubu Drain screw gasket Gufero 25x40x7 Oil seal 25x40x je zaměnitelné s H Šroub M8x50 Flange screw M8x Víko motoru Crankcase cover 1 6 Destička regulátoru Pressing pad 1 7 S-06*12 Šroub M6x12 Screw M6x Podložka Washer 2 9 Osa regulátoru Governor shaft Regulátor otáček kompletní Governor assembly 1 11 Podložka Washer Palec Governor slide bushing Těsnění víka motoru Crankcase gasket 1 14 Podložka Washer 1 15 Čep Location pin Kliková hřídel Crankshaft je zaměnitelná s 553SX1042, Zdvihátko Tappet Vačková hřídel Camshaft Ovládací táhlo regulátoru Governor control rod Gufero Oil seal 1 21 Závlačka Cotter pin 1 22 Pouzdro Bushing Táhlo sytiče Choke rod 1 24 Matice Nut 1 25 Šroub M5x10 Screw M5x Vypínač motoru Engine switch Pružina vypínače motoru Switch spring Deska regulace Governor board 1 29 S-06*20 Šroub M6x20 Screw M6x S-06*25 Šroub M6x25 Screw M6x Záchyt hadičky Tube hook Pružina Governor tension spring Pružina Speed tension spring 1 34 Šroub Quadrate head bolt 1

9 35 Matice Nut Páka regulace Governor lever Táhlo regulace Governor rod Pružina táhla Governor rod spring Palivová hadička Fuel pipe 1 40 Svorka palivové hadičky Fuel pipe clip Hadička odvětrání Breathing tube 1 42 Držák nádrže levý Fuel tank left bracket 1 43 Svorka palivové hadičky Fuel pipe clip 1 44 Svorka palivové hadičky Fuel pipe clip Palivový filtr Fuel filter Palivová nádrž kompletní Fuel tank assembly 1 47 Pouzdro Bushing 2 48 S-06*14 Šroub M6x14 Screw M6x Pouzdro Bushing 1 50 Zadní kryt Rear crankcase cover Kryt odvzdušnění Breathing cover Těsnění odvdušnění Breathing seal Membrána odvzdušnění Breathing valve Sítko odvzdušnění Breathing net 1 55 Kliková skříň Crankcase 1 56 Svorník Stud bolt 1 57 Pouzdro Bushing 3 58 Svorník Stud bolt Setrvačník Flywheel Ventilátor Fan Miska startéru Starter idle pulley 1 62 Matice Nut 1 63 Kryt ventilátoru Fan cover 1 64 Krytá matice Cap nut Kryt motoru Engine top cover 1 66 Podložka Washer Startér kompletní Starter assembly Kryt startéru Starter cover

10 67-4 Pružina startéru Starter spring Startovací Šňůra Starter rope Kladka startéru Starter pulley Pružina západky Ratchet spring Západka startéru Starter ratchet Pružina Spring Podložka Washer Šroub Screw Unašeč západek Ratchet wheel Madlo startéru Starter handle Gufero Oil seal 1 69 Držák nádrže pravý Fuel tank right bracket 1 70 S-06*16 Šroub M6x16 Screw M6x Ochranný kryt Crankcase side cover 1 72 Svorník Stud bolt Cívka zapalování Ignition Těsnění výfuku Muffler gasket Výfuk Muffler Kryt výfuku Muffler cover 1 77 Matice Lock nut Těsnění hlavy válce Cylinder head gasket 1 79 Čep Locating pin Sací ventil Intake valve Výfukový ventil Exhaust valve Hlava válce Cylinder head 1 83 Svorník Stud bolt Svíčka F6RTC Spark plug F6RTC Těsnění ventilu Valve seal Pružina ventilu Valve spring Sedlo pružiny sání Intake valve spring seat Sedlo pružiny výfuku Exhaust valve spring seat 1 89 Koncovka ventilu Valve rotator Těsnění ventilového víka Cylinder head cover gasket Ventilové víko Cylinder head cover Matice Nut 2

11 Matice ventilu Valve adjusting nut Vahadlo ventilu Valve rocker Seřizovací šroub ventilu Valve adjusting bolt Zdvihací tyčka ventilu Push rod Vodící deska Valve guide plate 1 98 Svorník Stud bolt Pístní kroužek Piston ring Pístní kroužek Piston ring Stírací kroužek Combination oil ring Píst Piston Pojistka pístního čepu Piston pin circlip Ojnice Connecting rod Ložisko Bearing Pístní čep Piston pin Šroub M6x50 Šroub M6x Čep Locating pin Pouzdro Bushing Olejová měrka kompletní Oil adding tube assembly Těsnění příruby karburátoru Intake flange gasket Příruba Karburátoru Carburetor intake flange Těsnění karburátoru Carburetor gasket Karburátor Carburetor Těsnění vzduchového filtru Air filter gasket Příruba vzduchového filtru Air filter base Pouzdro Bushing Vnitřní kryt filtru Air filter inner cover Vzduchový filtr Air filter Kryt filtru Air filter cover Primer Primer 1

1+2. Obr.1. Počet / Cena brutto Název Anglický název skútr za 1 kus* Symbol HART. Číslo dílu

1+2. Obr.1. Počet / Cena brutto Název Anglický název skútr za 1 kus* Symbol HART. Číslo dílu Obr. Obr. Řídítka Nr Číslo dílu Anglický název skútr za kus* 4000BM0T00 39 488 Řídítka HANDLE JOINTING COMP. 2 B009004063 007 928 Šroub FLANGE BOLT 3 B04702563 007 929 Matice U NUT 0X.25MM 4 4000BM0T000

Více

R O T A R Y S L O P E M O W E R. PARTS MANUAL Spider MINI II (s.n. 735 - )

R O T A R Y S L O P E M O W E R. PARTS MANUAL Spider MINI II (s.n. 735 - ) R O T A R Y S L O P E M O W E R PARTS MANUAL Spider MINI II (s.n. 735 - ) Revision/ vydání 08-01-01-2014 Dvořák svahové sekačky, s.r.o. Dvorce 62 Havlíčkův Brod 58001 Czech Republic Tel: +420 569 425 767

Více

Návod k použití a katalog náhradních dílů Vysokozdvižný vozík s ručním ovládáním MSX_E500/1600, nosnot 500 kg MSX_E1000/1600, nosnost 1000 kg

Návod k použití a katalog náhradních dílů Vysokozdvižný vozík s ručním ovládáním MSX_E500/1600, nosnot 500 kg MSX_E1000/1600, nosnost 1000 kg Bankovní spojení: Komerční banka EMPORO, s.r.o. 43-1814280237/0100 Brandýská 84/10 CZ, 181 00 Praha 8 Firma je zapsaná v OR u MS V Praze tel.: +420 242 428 600 oddíl C, vložka 136881 fax: +420 242 428

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 EUROPA II 5-9 radličný se střižným a EUROPA II 5-8 pružinovým systémem

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

BDR-1200. WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte. Dvoububnová sekačka Double-drum mower Zweitrommelmäher

BDR-1200. WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte. Dvoububnová sekačka Double-drum mower Zweitrommelmäher Dvoububnová sekačka Double-drum mower Zweitrommelmäher BD-00 CZ Česky EN English DE Deutsch Náhradní díly Spare parts Ersatzteile 00 7 WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte

Více

KONTROLA NASTAVENÍ ROZVODU

KONTROLA NASTAVENÍ ROZVODU KONTROLA NASTAVENÍ ROZVODU Nářadí [1] Tyčka na zajištění setrvačníku (dvojitý setrvačník) : (-).0198.A [2] Přípravek pro vystředění krytu pohonu rozvodu : (-).0198.G [3] Tyčka na zajištění ozub. kola vačkového

Více

ENGINE TYPE 250-10-006

ENGINE TYPE 250-10-006 Catalogue & servicing manual ENGINE TYPE 250-10-006 Technical data Engine type 250-10-006 " D-ANA s.r.o. - JRM Divišov e-mail:sales@jawa.cz Vlašimská 216 Tel.: + 420 317 721 649 257 26 Divišov Tel.: +420

Více

Katalog výroby od 1.9.2014

Katalog výroby od 1.9.2014 Katalog výroby od 1.9.2014 Výroba: vyroba@tkmoto.cz Telefon výroba: 733 689 983 Popis výrobku Obrázek Skl. číslo Jawa pérák Krytka zadního kola, surová 0001 Krytka zadního kola, chrom 0002 Krytka předního

Více

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015 Č.položky Název Balení CENA 2015 Cena bez DPH Cena s DPH 1011314 ŠROUB M6x25 ČSN 021151.25 1 1,35 1,63 1012570 ŠROUB M6x6 ČSN 021103.55 1 2,41 2,92 1300516

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ LETOUNU SKYLEADER SKYLEADER AIRCRAFT SPARE PARTS CATALOGUE

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ LETOUNU SKYLEADER SKYLEADER AIRCRAFT SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ LETOUNU SKYLEADER SKYLEADER AIRCRAFT SPARE PARTS CATALOGUE JIHLAVAN airplanes, s.r.o. Znojemská 6 586 5 Jihlava Česká republika / Czech Republic Email: support@skyleader.aero info@skyleader.aero

Více

UKOSOVACÍ A ODHROTOVACÍ SYSTÉM B5

UKOSOVACÍ A ODHROTOVACÍ SYSTÉM B5 N.KO spol. s r.o. IČO: 261 61 109 TÁBORSKÁ 398/22 DIČ: CZ261 61 109 293 01 MLADÁ BOLESLAV č.ú.: Raiffeisen Bank 6626171001/5500 CZECH REPUBLIC email: nko@nko.cz http:www.nko.cz TEL.:++420 326 772 001 FAX:

Více

Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek:

Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek: Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek: OBSAH BOLZONI 5 BOLZONI TSM EASYLIFT - HYDRAULICKÁ JEDNOTKA 5 BOLZONI TSM EASYLIFT - HLAVNÍ RÁM 8 BOLZONI TSM QUICKLIFT - HYDRAULICKÁ

Více

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Obsah Úvodem...9 Základní technický popis...10 Škoda Felicia se představuje...10 Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Údržba a kontrola technického stavu...14 Pravidelná

Více

Plynový gril. Návod na montáž

Plynový gril. Návod na montáž Plynový gril CZ Návod na montáž GT4RSB Seznam součástí GT4RSB-S Č. Popis Výrobní číslo Množství víko Lid Assembly P004742E4 P004742E4 2 teploměr Temperature Gauge P0060484C P0060484C 3 držadlo Lid Handle

Více

Obsah. Úvodem... 9. Přehled výroby traktorů Zetor v letech 1946 2008... 17. Provoz a údržba traktorů Zetor... 141

Obsah. Úvodem... 9. Přehled výroby traktorů Zetor v letech 1946 2008... 17. Provoz a údržba traktorů Zetor... 141 Obsah Úvodem............................................................. 9 Historie traktorů Zetor................................................ 10 Traktory Zetor UŘ I..................................................

Více

Záruční doklady, které obdržíte při uzavření prodloužené záruky CarGarantie, mají skutečné výhody:

Záruční doklady, které obdržíte při uzavření prodloužené záruky CarGarantie, mají skutečné výhody: BEZSTAROSTNÁ JÍZDA Profitujte z dlouhodobé záruky. Váš prodejce Opel Vám nabízí optimální jistotu. Díky prodloužené záruce pro nové vozy Opel budete jezdit i po uplynutí dvouleté výrobní záruky i nadále

Více

Platí od 2012-IV-04 do 2012 -IV-15

Platí od 2012-IV-04 do 2012 -IV-15 Náhradní díly TATRA: Výprodej nadnormativních zásob # Obchodní číslo Interní kód Název CZ Název EN Počet MJ Cena/MJ Hmotnost/MJ Cena celkem CZK 1 1201764055 VIKO ZADNI 7 ks 986,83 140,98 3,40 2 2721110020

Více

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU (pouze pro zvedání materiálu) STAVEBNÍ VRÁTEK P-300

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU (pouze pro zvedání materiálu) STAVEBNÍ VRÁTEK P-300 PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU (pouze pro zvedání materiálu) STAVEBNÍ VRÁTEK P-00 TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení si tuto příručku důkladně

Více

Schémata elektrických obvodů

Schémata elektrických obvodů Schémata elektrických obvodů Schémata elektrických obvodů Číslo linie napájení Elektrický obvod 30 Propojení s kladným pólem akumulátorové baterie 31 Kostra 15, 15a Propojení s kladným pólem akumulátorové

Více

KIA GARANT pojištění prodloužené záruky

KIA GARANT pojištění prodloužené záruky KIA GARANT pojištění prodloužené záruky Vážená paní, vážený pane, blahopřejeme Vám k pořízení vozidla KIA. Velmi nám záleží na Vaší spokojenosti. Proto vozidlo poskytujeme s mimořádnou prodlouženou zárukou.

Více

SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ KITin 1500HF SPARE PARTS LIST OF KITin 1500HF. Kód stroje Machine code. Obj. číslo Part number. Poz. Typ stroje.

SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ KITin 1500HF SPARE PARTS LIST OF KITin 1500HF. Kód stroje Machine code. Obj. číslo Part number. Poz. Typ stroje. SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ KITin 1500HF SPARE PARTS LIST OF KITin 1500HF KITin 1500HF Kód stroje code model Poz. Pos. Part description CZ Cena Kč 50113 KITin 1500HF 31987 1 HF transformátor HF transformer

Více

Šnekový sběrač. Pokyny pro montáž DPM SHODA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ

Šnekový sběrač. Pokyny pro montáž DPM SHODA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ Pokyny pro montáž Šnekový sběrač DPM SHODA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ Výrobek Dodavatel název: Šnekový sběrač typ: DPM název: AGRICO s.r.o. adresa: Rybářská 671, 379 01 Třeboň IČO: 26032163 DIČ: CZ26032163 1 Obsah:

Více

VIADRUS HERCULES ECO nový design 5 čl.

VIADRUS HERCULES ECO nový design 5 čl. VIADRUS HERCULES ECO nový design 1/20 Kotlové těleso Objednací - Kotlové těleso 1 67,128 6 398 Odlitek článku přední ks 1 55,000 2 492 Zátka G 1 1/2 ks 2 0,345 8 853 Těsnění F 60 x 48 x 2 mm ks 2 0,001

Více

ŠKODA 110R ŽIJE - www.unicos.cz/skoda

ŠKODA 110R ŽIJE - www.unicos.cz/skoda UPOZORNĚNÍ Součásti v tomto seznamu uvedené platí pro osobní vůz Škoda 110 R - (levé a pravé řízení) Série Číslo motoru 36 (od 1.1.1973) 919 970-961 969 37 (od 1.4.1973) 961 970-1002 969 38 (od 1.8.1973)

Více

OPEL CARE DELŠÍ BEZSTAROSTNÁ JÍZDA

OPEL CARE DELŠÍ BEZSTAROSTNÁ JÍZDA OPEL CARE DELŠÍ BEZSTAROSTNÁ JÍZDA Opel Service Od pondělí do pátku od 8 do 17 hodin: www.cargarantie.com 105807.2 06/2012 TAKTO OMEZÍTE NÁKLADY NA OPRAVY V případě záruční opravy hradí CarGarantie plné

Více

TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA

TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA Reflexol 76 Základní specifikace produktu Reflexol 76 Řezy KAZETA VEDENÍ A SPODNÍ PROFIL Vedení lanka Spodní profil Ø 42 Spodní profil Ø 35 Spodní profil

Více

TECHNICKÉ PŘEDPISY SKÚTR Národní předpis (2008) Federace motocyklového sportu AČR FMS ACR, Opletalova 29, 110 00 Praha 1 Federace motocyklového sportu AČR schválila a vydala Národní technické předpisy

Více

Anotace materiálu zpracovaného v rámci projektu ESF Investice do rozvoje vzdělání

Anotace materiálu zpracovaného v rámci projektu ESF Investice do rozvoje vzdělání Anotace materiálu zpracovaného v rámci projektu ESF Investice do rozvoje vzdělání Ing. Petr Kroupa Můj podíl na projektu spočíval ve vypracování materiálu vhodného pro výuku strojních předmětů pomocí interaktivní

Více

Návod k použití insportline AUSTIN

Návod k použití insportline AUSTIN Návod k použití insportline AUSTIN STEP 6 ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS ZAJIŠŤUJE: SEVEN SPORT s. r. o., Dělnická 957, 79 0 Vítkov www.insportline.cz tel/fax: +0 556 770 9, email: servis@insportline.cz pre

Více

ContiTech: Odporné poradenství k výměně ozubeného řemene

ContiTech: Odporné poradenství k výměně ozubeného řemene ContiTech: Odporné poradenství k výměně ozubeného řemene Podrobný návod pro Ford Focus C-Max 1,6 l Ti s kódem motoru HXDA, SIDA Při výměně ozubeného řemene se často dělají fatální chyby. Pro zajištění

Více

Opel Vectra B Chybové kódy řídící jednotky (ECU)

Opel Vectra B Chybové kódy řídící jednotky (ECU) Opel Vectra B Chybové kódy řídící jednotky (ECU) 0100 Chybný signál od váhy vzduchu 0101 Chybný signál od váhy vzduchu 0102 Signál od váhy vzduchu nízký 0103 Signál od váhy vzduchu za vysoký 0104 Chybný

Více

Manipulační technika, kladkostroje / Hoisting devices

Manipulační technika, kladkostroje / Hoisting devices Ráčnový řetězový zvedák / Lever chain hoist specifikace: řetěz a háky z leg. oceli tř.7 / chain, hooks forged and tempered steel použití / appl.: do lehkých provozů, 360 o rotace / for light duty, 360

Více

Servis 5. Dílenská příručka FABIA 2000. Motor 1,4/55; 1,4/74 - mechanika Vydání 08.99. Servisní služby. Technické informace AUA AUB BBY BBZ

Servis 5. Dílenská příručka FABIA 2000. Motor 1,4/55; 1,4/74 - mechanika Vydání 08.99. Servisní služby. Technické informace AUA AUB BBY BBZ Servis 5 Dílenská příručka FABIA 2000 Motor 1,4/55; 1,4/74 - mechanika Vydání 08.99 Kód motoru AUA AUB BBY BBZ Servisní služby. Technické informace Printed in Czech Republic S00.5306.00.15 5 Servis Toto

Více

Návod k používání UNIVERZÁLNÍ MOTOROVÉ KYPŘIČE ROBI -56 ROBI -66 ROBI -116 ROBI -156. 2009 1 z 19 www.motorjikov.cz

Návod k používání UNIVERZÁLNÍ MOTOROVÉ KYPŘIČE ROBI -56 ROBI -66 ROBI -116 ROBI -156. 2009 1 z 19 www.motorjikov.cz Návod k používání UNIVERZÁLNÍ MOTOROVÉ KYPŘIČE ROBI -56 ROBI -66 ROBI -116 ROBI -156 2009 1 z 19 www.motorjikov.cz OBSAH SYMBOLY, ŠTÍTKY 1./ TECHNICKÝ POPIS 1.1 Oblast použití 1.2 Technické údaje 1.3 Všeobecné

Více

OBSAH PODVOZEK 1 KONTROLA STAVU ŘÍDICÍHO ÚSTROJÍ, KOL A JEJICH ZAVĚŠENÍ... 11

OBSAH PODVOZEK 1 KONTROLA STAVU ŘÍDICÍHO ÚSTROJÍ, KOL A JEJICH ZAVĚŠENÍ... 11 OBSAH PODVOZEK 1 KONTROLA STAVU ŘÍDICÍHO ÚSTROJÍ, KOL A JEJICH ZAVĚŠENÍ............................... 11 1.1 Kontrola vůlí v řízení a v zavěšení kol....................... 12 1.1.1 Mechanická vůle řízení

Více

Záznamy vozidla. Popis počet cena/ks cena nakup vozu cena 169 tis. (viz smlouva) 0:00 300,00 0,00

Záznamy vozidla. Popis počet cena/ks cena nakup vozu cena 169 tis. (viz smlouva) 0:00 300,00 0,00 Záznamy vozidla Str. 1 26.6.2013 22:21:54 Záznamy vozidla SPZ: 2B6 8788 Jméno: Sobek, Martin Značka, typ: Volkswagen Passat Variant B5 3BGAVBXOS...Adresa: Na lánech 22 Motor: AVB 1,9 TDI PD 74/4000 BOLATICE

Více

Top Line 22. Konstrukční svoboda pro velké skříně

Top Line 22. Konstrukční svoboda pro velké skříně Konstrukční svoboda pro velké skříně Konstrukční svoboda pro velké skříně Kování pro posuvné dveře, zejména pro těžká křídla v ložnicových skříních. Speciální vozíky pro křídla s dřevěným nebo hliníkovým

Více

Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz

Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz Obsah Úvod... 6 1. Škoda 100, 110, 110 R... 7 2. Škoda 105, 120, 130, 135, 136, Garde, Rapid... 14 3. Škoda Favorit, Forman, Pick-up... 29 4. Škoda

Více

www.powerplastics.cz Brněnská 30, 591 01 Žďár nad Sázavou, tel./fax: +420 566 630 843, gsm: +420 775 630 843, info@powerplastics.

www.powerplastics.cz Brněnská 30, 591 01 Žďár nad Sázavou, tel./fax: +420 566 630 843, gsm: +420 775 630 843, info@powerplastics. www.powerplastics.cz Brněnská 30, 591 01 Žďár nad Sázavou, tel./fax: +420 566 630 843, gsm: +420 775 630 843, info@powerplastics.cz OBSAH Obecná charakteristika... 3 Kusovník a materiály... 4 Série ACT-

Více

TAŽENÝ KARTÁČOVÝ SBĚRAČ PROVOZNÍ PŘÍRUČKA

TAŽENÝ KARTÁČOVÝ SBĚRAČ PROVOZNÍ PŘÍRUČKA TAŽENÝ KARTÁČOVÝ SBĚRAČ PROVOZNÍ PŘÍRUČKA BEZPEČNOSTNÍ PRAVIDLA Nezapomeňte, že každé silové zařízení může způsobit zranění, pokud je ovládáno nesprávným způsobem nebo pokud uživatel nerozumí tomu, jak

Více

... ozubená kola se starají o pohyb v p ř e d!

... ozubená kola se starají o pohyb v p ř e d! ... ozubená kola se starají o pohyb v p ř e d! Pro změny točivého momentu a otáček montuje ŠKODA do vozů OCTAVIA moderní plně synchronizované převodovky. SP18-37 2 XXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXX

Více

s l y Série SLY je dostupná v těchto povrchových úpravách: SLY range is available in the following finishes: CR chrom chrome plated sly

s l y Série SLY je dostupná v těchto povrchových úpravách: SLY range is available in the following finishes: CR chrom chrome plated sly Série SLY je dostupná v těchto povrchových úpravách: SLY range is available in the following finishes: chrom chrome plated sly Uvedené ceny jsou doporučené MOC bez DPH. Změna cen vyhrazena. s l y SY 010

Více

Jawa 50 typ 550. rok výroby 1955-1958

Jawa 50 typ 550. rok výroby 1955-1958 Jawa 50 typ 550. rok výroby 1955-1958 1 Motor ležatý dvoudobý jednoválec Chlazení vzduchem Ø 38 mm 44 mm ový objem 49,8 cm 3 Kompresní poměr 6,6 : 1 Největší výkon 1,5k (1,1 kw)/5000 ot/min. Rozvod pístem

Více

Motor automobilu Škoda Octavia

Motor automobilu Škoda Octavia Motor automobilu Škoda Octavia Motor automobilu Škoda Octavia Motor 1,6 AKL/AEH Základní údaje pro kontrolu a údržbu motoru Pořadí zapalování válců motoru 1-3-4-2 Minimální velikost tlaku ve válcích, MPa

Více

Nepřímé vstřikování benzínu Mono-Motronic

Nepřímé vstřikování benzínu Mono-Motronic Předmět: Ročník: Vytvořil: Datum: Silniční vozidla třetí NĚMEC V. 18.12.2013 Název zpracovaného celku: Nepřímé vstřikování benzínu Mono-Motronic Vstřikováním paliva dosáhneme kvalitnější přípravu směsi

Více

DÍLENSKÁ PŘÍRUČKA. 650 cm 3 typ 836

DÍLENSKÁ PŘÍRUČKA. 650 cm 3 typ 836 DÍLENSKÁ PŘÍRUČKA 650 cm 3 typ 836 DÍLENSKÁ PŘÍRUČKA 650 cm 3 typ 836 8360005 DÍLENSKÁ PŘÍRUČKA JAWA 650 cm 3 typ 836 JAWA Moto spol. s r. o., Brodce 35, 2004 257 4 Týnec nad Sázavou 2 DÍLENSKÁ PŘÍRUČKA

Více

Katalog automatických a ručních dveří

Katalog automatických a ručních dveří Katalog automatických a ručních dveří VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol s r.o. OBSAH KATALOGU Automatické dveře Ruční dveře Montážní pokyny Návod na údržbu a mazání Popis šachetních dveří s požární odolností Schéma

Více

Dveřní rám Palermo Glass door frame PALERMO

Dveřní rám Palermo Glass door frame PALERMO Dveřní rám Palermo Glass door frame PALERMO PALERMO Dveřní rám ke skleněným dveřím, používaný u skleněných dělících příček Door frame, installed on glass partition walls Detail 1 / Detail 1 FCM nebo DRM

Více

ÚLOHY K PROCVIČOVÁNÍ U 11

ÚLOHY K PROCVIČOVÁNÍ U 11 ÚLOHY K PROCVIČOVÁNÍ U 11 SPOJENÍ NOSIČE ČEPU S RÁMEM Nosič čepu je přišroubován k rámu průchozími šrouby. Poloha čepu nemusí být přesná. Díry pro šrouby volte podle jemné šroubů a a 1 b b 1 1 M 5 4 30

Více

skupina Číslo zboží Název zboží Číslo mototechny Stav MJ Cena/jedn Cena/clk brzdy 443104000005 Nýty Al zápustné 8x20-700,00 0,19 133 brzdy

skupina Číslo zboží Název zboží Číslo mototechny Stav MJ Cena/jedn Cena/clk brzdy 443104000005 Nýty Al zápustné 8x20-700,00 0,19 133 brzdy skupina Číslo zboží Název zboží Číslo mototechny Stav MJ Cena/jedn Cena/clk brzdy 443104000005 Nýty Al zápustné 8x20-700,00 0,19 133 brzdy 991123400620 Obložení brzdové 16 mm - 8,00 748,99 5991,92 brzdy

Více

Venkovní odpínače Fla 15/6400 Fla 15/6410. trojpólové provedení jmenovité napětí 12, 25 a 38,5 kv jmenovitý proud 400 a 630 A

Venkovní odpínače Fla 15/6400 Fla 15/6410. trojpólové provedení jmenovité napětí 12, 25 a 38,5 kv jmenovitý proud 400 a 630 A Venkovní odpínače Fla 15/6400 Fla 15/6410 trojpólové provedení jmenovité napětí, 25 a 38,5 jmenovitý proud 400 a 630 Venkovní odpínače Fla 15/6400 a Fla 15/6410 Venkovní odpínače pro svislou montáž Fla

Více

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27 Obsah Úvodem............................................................ 9 Seznámení s vozidlem........................................... 10 Technický popis Škody Fabia..........................................

Více

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0185. Název projektu: Moderní škola 21. století. Zařazení materiálu: Ověření materiálu ve výuce:

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0185. Název projektu: Moderní škola 21. století. Zařazení materiálu: Ověření materiálu ve výuce: STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ ODBORNÉ UČILIŠTĚ NERATOVICE Školní 664, 277 11 Neratovice, tel.: 315 682 314, IČO: 683 834 95, IZO: 110 450 639 Ředitelství školy: Spojovací 632, 277 11 Neratovice tel.:

Více

GWSystém spol. s r.o. Hafner - Pneumatik Krämer KG

GWSystém spol. s r.o. Hafner - Pneumatik Krämer KG FRL jednotky HAFNER Hafner - Pneumatik Krämer KG Stammheimer Strasse 10 D - 70806 Kornwestheim tel.:+49 7154 82 72 60 fax:+49 7154 82 72 68 e-mail: info@hafner-pneumatik.de www.hafner-pneumatik.com prodej

Více

Demontáž a montáž převodky servořízení (převodky řízení s posilovačem) u vozi... volantem na levé straně

Demontáž a montáž převodky servořízení (převodky řízení s posilovačem) u vozi... volantem na levé straně Stránka č. 1 z 7 Demontáž a montáž převodky servořízení (převodky řízení s posilovačem) u vozidel s volantem na levé straně Potřebné speciální nářadí, zkušební a měřicí přístroje a pomocné prostředky Hadicové

Více

Servis 5. Dílenská příručka OCTAVIA II 2004. Motor 1,6/75 kw Vydání 02.04. Servisní služby. Technické informace BGU

Servis 5. Dílenská příručka OCTAVIA II 2004. Motor 1,6/75 kw Vydání 02.04. Servisní služby. Technické informace BGU Servis 5 Dílenská příručka OCTAVIA II 2004 Motor 1,6/75 kw Kód motoru BGU Servisní služby. Technické informace Printed in Czech Republic 5 Servis Toto dílo je autorskoprávně chráněno. Každé použití bez

Více

Seřízení ventilů XVS 1100 Postup dle Bimba web: http://bimbo-manufactory.webnode.cz/

Seřízení ventilů XVS 1100 Postup dle Bimba web: http://bimbo-manufactory.webnode.cz/ Potřebné nářadí: Seřízení ventilů XVS 1100 Postup dle Bimba web: http://bimbo-manufactory.webnode.cz/ sada imbusových klíčů ořech 22 na golu s nástavcem sadu ventilových měrek,nejlepší je sada 0,02-0,20

Více

cyklo trenažér ALPHA Návod na použití

cyklo trenažér ALPHA Návod na použití cyklo trenažér ALPHA Návod na použití SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY ZAJIŠŤUJE DODAVATEL SEVEN SPORT s. r. o., nám. J. Zajíce 3, 749 01 Vítkov tel. +420 556 300970, www.insportline.cz pro Slovensko: insportline

Více

Náhradní díly. Stránka 1 z 5

Náhradní díly. Stránka 1 z 5 Sady těsnění k sifonům EU00000 Sada těsnění k umyvadlovým E sif a Sif. (mimo x33x) 1 29,00 ED00000 Sada těsnění k dřezovým E sif a Sif. (mimo x33x; x44x) 1 62,00 EM00000 Sada těsnění k matkovým E sif a

Více

Obsah. Úvod... 11 Seznámení s vozidlem... 14. Příprava vozidla před jízdou... 29. Ovládáte správně svůj automobil?... 39

Obsah. Úvod... 11 Seznámení s vozidlem... 14. Příprava vozidla před jízdou... 29. Ovládáte správně svůj automobil?... 39 Obsah Úvod.............................................................. 11 Seznámení s vozidlem........................................... 14 Všeobecný technický popis...........................................

Více

Komponenty pro dřevěné rolety

Komponenty pro dřevěné rolety Komponenty pro dřevěné rolety Materiál Barva Cena za j. Jednotka Nosič čelní kov 105,- 1513 Nosič boční kov 59,- 1514 Hruška dřevo dub 19,- 142 Brzda kov + + 93,- 1519 Dvoukladka kov + + 45,- 1511 Jednokladka

Více

Uživatelský manuál IN 3651 Eliptical insportline ATLANTA BLACK Děkujeme, že jste se rozhodli pro koupi našeho produktu. Ačkoliv vynakládáme velké úsilí k zajištění kvality každého našeho výrobku, ojediněle

Více

Servisní smlouvy MAN.

Servisní smlouvy MAN. Servisní smlouvy MAN. Již žádné proměnlivé náklady. MAN kann. JIŽ ŽÁDNÉ PROMĚNLIVÉ NÁKLADY. Vyzbrojte se proti riziku neočekávaně vzniklých nákladů na opravy a ulevte svému administrativnímu týmu tím,

Více

Pila přímočará W 79035. Pila přímočará W 79034. počet kmitů 1. počet kmitů 800-3000 0-300 150 MM 125 MM. Bruska stolní dvoukotoučová ot-min

Pila přímočará W 79035. Pila přímočará W 79034. počet kmitů 1. počet kmitů 800-3000 0-300 150 MM 125 MM. Bruska stolní dvoukotoučová ot-min ELEKTRONÁŘADÍ Šikmý řez max.45 Hloubka řezu: dřevo 65mm plast 2mm ocel 8mm) Šikmý řez max.45 Hloubka řezu: dřevo 85mm plast 2mm ocel 8mm Nastavitelný kmit:4 (3+0) Pila přímočará 79034 750 počet kmitů 800-3000

Více

SPOJOVACÍ MATERIÁL N A B Í D K O V Ý K A T A L O G

SPOJOVACÍ MATERIÁL N A B Í D K O V Ý K A T A L O G Z E B R A F A S T N A B Í D K O V Ý K A T A L O G Z E B R A F A S T N A B Í D K O V Ý K A T A L O G Z E B R A F A S T N A B Í D K O V Ý K A T A L O G Z E B R A F A S T N A B Í D K O V Ý K A T A L O G N

Více

Popis Svislá markýza, typ 470

Popis Svislá markýza, typ 470 Popis Svislá markýza, typ 470 1 3 4 Hřídel z průtlačně lisovaného hliníku, Ø mm, tloušťka stěny 1,5 mm, s kedrovou drážkou pro upevnění závěsu. V hřídeli je zabudovaný vřetenový zámek pro vymezení pojezdu

Více

Převodová skříň DSK-316.1PA/PSA. Návod k používání

Převodová skříň DSK-316.1PA/PSA. Návod k používání Převodová skříň DSK-316.1PA/PSA Návod k používání Záruka na převodovou skříň platí pouze při používání s pohonnými jednotkami a adaptéry dodávanými VARI, a.s. Obsah 1 Základní informace....3 2 Úvod...4

Více

Mobilní magnetický korunkový vrtací systém

Mobilní magnetický korunkový vrtací systém Mobilní magnetický korunkový vrtací systém Jednorychlostní model SMD 351 L USCHOVEJTE TENTO NÁVOD PRO POZDĚJŠÍ POTŘEBU Výstraha: U zařízení vybaveného ochranou proti přetížení musí být v případě, že motor

Více

Anglicko-český slovník technických pojmů

Anglicko-český slovník technických pojmů Centra přírodovědného a technického vzdělávání pro moderní výuku žáků středních a základních škol ve Zlínském kraji Anglicko-český slovník technických pojmů Slavičín, 2015 Autorský kolektiv GJP a SOŠ Slavičín:

Více

Uvedené motory jsou zástupci nové generace motorů používaných v rámci koncernu.

Uvedené motory jsou zástupci nové generace motorů používaných v rámci koncernu. Nové moderní vozy, jakým Fabia je, vyžadují odpovídající hnací agregáty. U Fabie se používají dva nové zážehové motory 1,4 l - 16 V 55 kw 1,4 l - 16 V 74 kw Uvedené motory jsou zástupci nové generace motorů

Více

CENÍK - KOMPONENTY / PRICE LIST - COMPONENTS Interiérové vertikální žaluzie / Interior Vertical blinds

CENÍK - KOMPONENTY / PRICE LIST - COMPONENTS Interiérové vertikální žaluzie / Interior Vertical blinds IL 110 V 0750 0000 V 0751 V 0901 V 0902 V 0903 V 0403 9010 V 0404/P IL 126 V 0904 9010 V 0801 9010 V 033 9016 V 034 9016 2-00009-0000 2-00059-0000 2-00061-0000 2-00062-0000 2-00063-0000 2-00064-0000 2-00065-9010

Více

Compact power switches K 16 and K 32 J. Kompaktní výkonové spínače K 16 a K 32 J. Použití. Use > 96 <

Compact power switches K 16 and K 32 J. Kompaktní výkonové spínače K 16 a K 32 J. Použití. Use > 96 < Použití K 16 J a K 32 J jsou 2-modulové třípólové vypínače jmenovitého proudu 16A a 32A se spínacím úhlem 90. Spínače mohou být upevněny na DIN lištu, nebo pomocí šroubů M4 na základovou desku. Rovněž

Více

Návod k montáži, obsluze a údržbě universálních motorových pohonů UM 30

Návod k montáži, obsluze a údržbě universálních motorových pohonů UM 30 Návod k montáži, obsluze a údržbě universálních motorových pohonů UM 30 pohony pro přístroje OM 30 a OMZ 30 montované na čelo kobky jmenovité napětí motoru 230 V AC 1 Universální motorové pohony UM Slouží

Více

skupina Číslo zboží Název zboží Typ vozu Číslo mototechnystav MJ Cena/jedn Cena/clk příslušenství 549613053040 Vložka zámku 1323 B AVIA Avia

skupina Číslo zboží Název zboží Typ vozu Číslo mototechnystav MJ Cena/jedn Cena/clk příslušenství 549613053040 Vložka zámku 1323 B AVIA Avia skupina Číslo zboží Název zboží Typ vozu Číslo mototechnystav MJ Cena/jedn Cena/clk příslušenství 549613053040 Vložka zámku 1323 B AVIA Avia 109988062 10,00 87,89 878,9 příslušenství 443932905490 Podložka

Více

FRÉZOVACÍ NÁSTROJE A VÝSTRUŽNÍKY

FRÉZOVACÍ NÁSTROJE A VÝSTRUŽNÍKY K a t a l o g p r o d u k t ů 2 0 1 4 w w w. k o v y s. c z FRÉZOVACÍ NÁSTROJE A VÝSTRUŽNÍKY 22001 22002 22003 21001 22001 Fréza hlavového složení 1" 22002 Fréza hlavového složení 1 1/8" 22003 Fréza hlavového

Více

SPRINKLEROVÁ CERPADLA s certifikátem VdS 2100

SPRINKLEROVÁ CERPADLA s certifikátem VdS 2100 SPRINKLEROVÁ CERPADLA s certifikátem VdS 2100 Datum vydání: 2009 Řada: U a LT SPECK provedení s elektromotorem provedení s dieselmotorem R 0 Popis : Odstředivá čerpadla Speck pro sprinklerová zařízení,

Více

Tipo C 44. Obsah. strana. jako náhradní díly 4. - Schéma zavěšení zadních kol 4 GEOMETRIE KOL. - Geometrie předních kol 5 - Geometrie zadních kol 6

Tipo C 44. Obsah. strana. jako náhradní díly 4. - Schéma zavěšení zadních kol 4 GEOMETRIE KOL. - Geometrie předních kol 5 - Geometrie zadních kol 6 Zavěšení kol a kola Obsah strana ZAVĚŠENÍ PŘEDNÍCH KOL - Schéma zavěšení předních kol 1 - Prvky zavěšení předních kol dodávané jako náhradní díly 2 ZAVĚŠENÍ ZADNÍCH KOL - Schéma zavěšení zadních kol 4

Více

AXIÁLNÍ PŘÍVODNÍ / ODSÁVACÍ VENTILÁTORY VARIO (V) S MANUÁLNÍ NEBO AUTOMATICKOU MŘÍŽKOU

AXIÁLNÍ PŘÍVODNÍ / ODSÁVACÍ VENTILÁTORY VARIO (V) S MANUÁLNÍ NEBO AUTOMATICKOU MŘÍŽKOU AXIÁLNÍ PŘÍVODNÍ / ODÁVACÍ VENTILÁTORY VARIO (V) MANUÁLNÍ NEBO AUTOMATICKOU MŘÍŽKOU www.klimavex.cz Přívodné/odsávací ventilátory vhodné pro byty, obchody, kavárny, sportovní střediska, tělocvičny, restaurace,

Více

Průmyslové pístové kompresory RL - RH - RK

Průmyslové pístové kompresory RL - RH - RK Průmyslové pístové kompresory RL - RH - RK SPOLEHLIVÁ TECHNOLOGIE RL - RH - RK Kompresor přímo spojený s motorem řešení pro průmysl Vyzkoušená technologie, solidní konstrukce RL-RH-RK jsou kompresory přímo

Více

SERVISNÍ BULLETIN INFORMACE K SERVISNÍ KAMPANI

SERVISNÍ BULLETIN INFORMACE K SERVISNÍ KAMPANI SERVISNÍ BULLETIN INFORMACE K SERVISNÍ KAMPANI VZTAHUJE SE NA MODELY : FP270, FP280, FP290 SKUPINA / PODSKUPINA: 00 000 SKLÍZECÍ ŘEZAČKY 2010-005 VĚC: KAMPAŇ H32 (2010) TOP UPGRADE - ÚPRAVA SBĚRAČE FP200

Více

Zapalovací svíčka BS19LMR x 2 - blistr

Zapalovací svíčka BS19LMR x 2 - blistr Maloobchodní balení 491588S - blistr Pro model: 8, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 20,21. Další balení: 4101 = 5x 491588S v kartonu. Obal: blistr. Baleno po: 5ks karton. BSA6043E 236,84 Kč 272235S - blistr Pro

Více

[Řada System 0] + MONTÁŽNÍ A PROVOZNÍ NÁVOD PRO HŘEBENOVÉ POHONY LINEÁRNÍ POHONY, SYSTÉMY PRO ODVOD KOUŘE

[Řada System 0] + MONTÁŽNÍ A PROVOZNÍ NÁVOD PRO HŘEBENOVÉ POHONY LINEÁRNÍ POHONY, SYSTÉMY PRO ODVOD KOUŘE LINEÁRNÍ POHONY, SYSTÉMY PRO ODVOD KOUŘE DOSTING, spol. s r. o. Košinova 19 612 00 Brno Tel: +420/ 549 522 211 Fax: +420/ 549 522 210 E-mail: obchod@dosting.cz Internet: www.dosting.cz MONTÁŽNÍ A PROVOZNÍ

Více

NÁVOD K OBSLUZE. Zimní sada SWK-20

NÁVOD K OBSLUZE. Zimní sada SWK-20 NÁVOD K OBSLUZE Zimní sada SWK-20 - plynulá regulace otáček ventilátoru - ovládání ohřívače podle okolní teploty -alarm při vysoké kondenzační teplotě - zobrazení aktuální teploty - mikroprocesorové řízení

Více

Návod k použití. MVVS 30 IFS č.: 3003 MVVS 30 IFS SP č.: 3003 SP. Verze 1.1

Návod k použití. MVVS 30 IFS č.: 3003 MVVS 30 IFS SP č.: 3003 SP. Verze 1.1 Návod k použití MVVS 30 IFS č.: 3003 MVVS 30 IFS SP č.: 3003 SP Verze 1.1 Před použitím motoru si přečtěte následující instrukce. Blahopřejeme Vám ke koupi benzínového motoru MVVS 30 ccm. Motory MVVS 30

Více

Návod k použití ed použitím motoru si p te následující instrukce. MVVS 152-BOXER IRS : 3011 MVVS 152-BOXER IRS Technické údaje Twin Spark : 3011TS

Návod k použití ed použitím motoru si p te následující instrukce. MVVS 152-BOXER IRS : 3011 MVVS 152-BOXER IRS Technické údaje Twin Spark : 3011TS Návod k použití MVVS 152-BOXER IRS č: 3011 MVVS 152-BOXER IRS Twin Spark č: 3011TS Před použitím motoru si přečtěte následující instrukce. Blahopřejeme Vám ke koupi benzínového motoru MVVS 152. MVVS 152

Více

KATALOGOVÝ LIST. VENTILÁTORY RADIÁLNÍ VYSOKOTLAKÉ RVM 1600 až 2500 jednostranně sací s osovou regulací

KATALOGOVÝ LIST. VENTILÁTORY RADIÁLNÍ VYSOKOTLAKÉ RVM 1600 až 2500 jednostranně sací s osovou regulací KATALOGOVÝ LIST VENTILÁTORY RADIÁLNÍ VYSOKOTLAKÉ RVM 1600 až 2500 jednostranně sací s osovou regulací KM 12 3336 Vydání: 12/10 Strana: 1 Stran: 7 Ventilátory radiální vysokotlaké RVM 1600 až 2500 jednostranně

Více

MOTOR JIKOV Group a.s. PREZENTACE MOTOR JIKOV GROUP

MOTOR JIKOV Group a.s. PREZENTACE MOTOR JIKOV GROUP PREZENTACE MOTOR JIKOV GROUP HISTORICKÉ MILNÍKY 1899 JULIUS ŠKARLAND a spol. Založen základ strojírenské a slévárenské výroby. 1911 UNION akc. strojírna a slévárna České Budějovice Výroba vodních turbín,

Více

TOLMAX TRX57 Tlačené rozmetadlo

TOLMAX TRX57 Tlačené rozmetadlo TOLMAX TRX57 Tlačené rozmetadlo Návod k použití a montážní návod Mikel s.r.o., obchodní a logistické centrum, výdejní místo internetového obchodu Záhumenní V 329, 763 02 Zlín-Louky (areál Pozemního stavitelství

Více

Výukové texty. pro předmět. Automatické řízení výrobní techniky (KKS/ARVT) na téma

Výukové texty. pro předmět. Automatické řízení výrobní techniky (KKS/ARVT) na téma Výukové texty pro předmět Automatické řízení výrobní techniky (KKS/ARVT) na téma Tvorba grafické vizualizace principu zástavby jednotlivých prvků technického zařízení Autor: Doc. Ing. Josef Formánek, Ph.D.

Více

OBSAH PŘÍRUČKY. TATO KAPESNÍ PŘÍRUČKA je dokument, který rekapituluje charakteristiky, kontrolní a seřizovací údaje a zvláštnosti vozů CITROËN.

OBSAH PŘÍRUČKY. TATO KAPESNÍ PŘÍRUČKA je dokument, který rekapituluje charakteristiky, kontrolní a seřizovací údaje a zvláštnosti vozů CITROËN. OBSAH PŘÍRUČKY TATO KAPESNÍ PŘÍRUČKA je dokument, který rekapituluje charakteristiky, kontrolní a seřizovací údaje a zvláštnosti vozů CITROËN. Příručka je rozdělená do devíti skupin, reprezentujících následující

Více

Výrobce: Velo Stadion, národní podnik, Rakovník Motor, n. p., České Budějovice,závod Stadion, Rakovník. Rok výroby: 1956-1965

Výrobce: Velo Stadion, národní podnik, Rakovník Motor, n. p., České Budějovice,závod Stadion, Rakovník. Rok výroby: 1956-1965 Historie mopedů Výrobce: Velo Stadion, národní podnik, Rakovník Motor, n. p., České Budějovice,závod Stadion, Rakovník Rok výroby: 1956-1965 Mopedy, tedy motocykly s motorem vybaveným pomocný pohonem šlapacími

Více

Princip motoru. Školení H-STEP 3 Školení H-STEP 2 Školení H-STEP 1

Princip motoru. Školení H-STEP 3 Školení H-STEP 2 Školení H-STEP 1 Princip motoru Školení H-STEP 3 Školení H-STEP 2 Školení H-STEP 1 Princip motoru H-STEP 1 Rejstřík Obecný princip funkce 4 Čtyřdobý pracovní cyklus 5 Dělení motorů 7 Obecné požadavky na motory 9 Vrtání

Více

Návod k obsluze DVOUBUB OVÁ SEKAČKA PRO VERTIKÁL Í MOTORY S ODSTŘEDIVOU SPOJKOU ŽT - 82

Návod k obsluze DVOUBUB OVÁ SEKAČKA PRO VERTIKÁL Í MOTORY S ODSTŘEDIVOU SPOJKOU ŽT - 82 Návod k obsluze DVOUBUB OVÁ SEKAČKA PRO VERTIKÁL Í MOTORY S ODSTŘEDIVOU SPOJKOU ŽT - 82 OBSAH: 1. Piktogramy 2. Pravidla dopravní bezpečnosti 3. Bezpečnost práce 4. Požární bezpečnost 5. Technické údaje

Více

NOVINKY 01/2012. obj. číslo: 100-05075 obj. číslo: 100-05076 obj. číslo: 100-05077. Ráčna teleskopická

NOVINKY 01/2012. obj. číslo: 100-05075 obj. číslo: 100-05076 obj. číslo: 100-05077. Ráčna teleskopická - s výkyvnou hlavou - s přepínací páčkou - s vyhazovákem 1/4", 170-220 mm 3/8", 250-350 mm 1/2", 350-490 mm 72 1/4" z obj. číslo: 100-05075 obj. číslo: 100-05076 obj. číslo: 100-05077 Kleště telefonní

Více

KOLBENSCHMIDT Zaostřeno na produkty

KOLBENSCHMIDT Zaostřeno na produkty KOLBENSCHMIDT Zaostřeno na produkty Technika a servis s tradicí KOLBENSCHMIDT KARL SCHMIDT KS GLEITLAGER 1920 1930 1940 1950 1960 19 3. vydání 01.2013 Č. výr. 50 003 991-10 Redakce: Motor Service, Technical

Více

1. Účel a určení. 2. Hlavní části

1. Účel a určení. 2. Hlavní části Obsah 1. Účel a určení... 1 2. Hlavní část... 1 3. Technická data... 2 4. Rozměry a hmotnosti... 2 5. Mazání... 5 5.1. Kontrola stavu oleje... 5 5.2. Lhůty výměn oleje... 5 5.3. Výměna oleje... 6 5.4.

Více