Standardní hloubka horních skříněk je 31 cm včetně dvířek vyrobeno z desky 16 mm. Model. Standardní výška horních skříněk je 72 cm.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Standardní hloubka horních skříněk je 31 cm včetně dvířek vyrobeno z desky 16 mm. Model. Standardní výška horních skříněk je 72 cm."

Transkript

1 23 24 Skříňka dvoje plná dvířka a volná polička, obsahuje jednu poličku v uzavřené části. Skříňka dvoje prosklená dvířka, dvě poličky Standardní hloubka horních skříněk je 31 cm včetně dvířek vyrobeno z desky 16 mm Skříňka nad digestoř, šíře 50 cm má jedny dvířka otevíraná vzhůru, šíře 60 cm má dvoje vedle sebe. Výška je 40 cm. Skříňka dvoje plná dvířka, vybavená dvěma poličkami Standardní výška horních skříněk je 72 cm Skříňka jedny plná dvířka, na perokresbě pravé provedení, obsahuje dvě poličky. Skříňka jedny plná dvířka, na Obsahuje jednu poličku a dolní odkládací prostor. Pro bezchybnou objednávku je nejlepší provést rukou náčrtek půdorysu skříněk, jak budou umístněné, včetně jednotlivých čísel skříněk a jejich rozměrů ( šířka ).

2 x 60 cm Skříňka jedny dvířka dvě poličky, na Rohový díl prosklený, jedna polička, na Od cm Skříňka vyrovnávající rozměr kuchyně horní libovolná šíře podle potřeby kuchyně. Možnost cm zásuvek. Obrázek vpravo. Jednoduchá zásuvka pro vyrovnávací skříňku č. 31 obrázek vlevo, převážně použito bez těchto zásuvek. Horní skříňky umožňují regulaci ve třech rovinách zavěšení již vybaveno příslušným závěsem. Šířka 60 cm Skříňka dvoje dvířka, stojící prosklená se dvěma zásuvkami, vitrína stojí na pracovní desce, její výškou se řídí zavěšení horních skříněk. Obsahuje dvě poličky. Skříňka jedny dvířka, stojící prosklená s jednou zásuvkou, vitrína stojí na pracovní desce, její výškou se řídí zavěšení horních skříněk. Obsahuje dvě poličky. Na Pro bezchybnou objednávku je nejlepší provést rukou náčrtek půdorysu skříněk, jak budou umístněné, včetně jednotlivých čísel skříněk a jejich rozměrů ( šířka ). Veškeré vzorníky lamina, rámečků MDF, zdobení a druhy úchytek a pracovních desek najdete na webu prodejce, nebo přímo na prodejně.

3 35 36 Zakončovací horní polička se zkosenými hranami, libovolná šířka. Na Zakončovací horní polička s okrouhlými hranami, libovolná šířka. Na cm = Skříňka zkosená v šíři pouze 34 cm. Na Atrapa se používá k zakrytí mezer atypických rozměrů u horních skříněk, tak aby byl celek působil kompaktně. Například Vám schází ke konci stěny 15 cm lze vyřešit tímto způsobem. Nabízíme běžně korpusy 6 ti typů (cenových relací) 1. Základní lamino 2. Lamino (Ola,Impuls,Iza) 3. Softforming Anna,( Lena) 4. Rámeček MDF(Celina, Dorota) 5. Rámeček MDF+zdobení (Celina) 6. MDF fólie

4 45 46 Skříňka vybavená již otevíracím mechanizmem, jedny dvířka sklo, jedny plné otevíraná směrem vzhůru. Skříňka vybavená již otevíracím mechanizmem, dvoje plná dvířka otevíraná směrem vzhůru. Barva skla odpovídá modelu na fotografii kuchyně. Možnost kouřového, nebo mléčného skla podle požadavku Skříňka vybavená již otevíracím mechanizmem, vysoká 40 cm prosklená. Skříňka určená mezi dolní a horní skříňky k praktickému odkládání.

5 cm = Zakončovací skříňka, levé nebo pravé provedení ohýbaná dvířka. Na Skříňka s odkapávačem, 80 cm má dvoje dvířka plná a 50 cm volitelná levá / pravá jedny. Umístnění nad dřezem. Vysouvací plastový prostor na vodu, držáky nádobí kov Skříňka rohová plná horní, jedna polička. Na Skříňka dvoje dvířka tři zásuvky, nebo možnost 50 a 40 cm levé a pravé provedení se dvěma zásuvkami. Jedna polička. Pro bezchybnou objednávku je nejlepší provést rukou náčrtek půdorysu skříněk, jak budou umístněné, včetně jednotlivých čísel skříněk a jejich rozměrů ( šířka ).