Pohybový aparát. 60 minut 690,-Kč

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Pohybový aparát. 60 minut 690,-Kč"

Transkript

1 Pohybový aparát 60 minut 680,- Kč ČÍNSKÁ ENERGETICKÁ MASÁŽ - působí především na centrální nervový systém a na většinu orgánů v těle, pomůže při bolestech zad, hlavy, nervozitě, atd., masáž je silně vitalizující 60 minut 600,- Kč DORNOVA METODA - šetrná manuální terapie, kterou se mohou léčit onemocnění a obtíže spojené s pohybovým aparátem, dochází při ní k uvolnění blokád a bolesti převážně okolo páteře, kyčelních kloubů, kolen, kotníků a ramen, léčí problémy se skoliózou. Velmi úspěšně vyrovnává rozdílnou délku dolních končetin BREUSSOVA MASÁŽ - působí na nervový systém, dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti, kterou může způsobit tlak na míšní nerv. REKONDIČNÍ MASÁŽ 60 minut 640,-Kč - provádí se zejména u lidí s tzv. civilizačními chorobami, jako je přetíženost jednostranným postojem či posedem při práci VITAL MASÁŽ - masáž zad + Plosky nohou. Užívá se akupresury na uvolnění krční páteře. 60 minut 630,- Kč MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY 60 minut 690,-Kč havajská technika, luxusní regenerace odpočinek a teplo lávových kamenů ihned proniká do svalů a rozpouští svalové křeče a únavu. NEUROMUSKULÁRNÍ MASÁŽ 60 minut 700,- Kč - účinek činek masáže je zesílený působením kódy, které uvolní svaly více než pouze hnětení svalů. Masáž je příjemná pro tělo i duši a účinně léčí mnohé bolesti těla.

2 ČÍNSKÁ SKÁ MASÁŽ + UVOLŇOVÁNÍ BLOKÁD (měkké manipulace) 60 minut 660,-Kč - rozpuštění sraženin a uvolnění strnulosti kloubu, oživení krevního oběhu, je založená na stimulaci zakončení nervového ústrojí a příznivě působí na dokonalé proudění energie v organismu. ČÍNSKÁ LÉČEBNÁ METODA GUASHA (kvaša) 200,- Kč - čili poškrabování, kde používá masážní destička, destičk nabuzuje energii, odvádí toxické látky a uvolňuje ztuhlé a bolavé svaly. Destička je vyrobená z upravené rohoviny čínského buvola. Neprovádí se samostatně pouze jako doplňková procedura k masáži dle vlastního výběru - Neprovádí se samostatně jedná se o doplňkovou proceduru k masáži výběru. 60 minut 660,- Kč BIODYNAMICKÁ MASÁ Ž -odstraňuje odstraňuje svalový pancíř, masáže mají protistresové a uvolňující účinky. Uvolňují se blokády energetického proudu. MOBILIZAČNÍ TECHNIKY 60 minut 620,-Kč - cílem ošetření je uvolnění pohybového segmentu. Obnova vůle kloubů a ošetřeni tzv. Spoušťových bodů 30 minut 350,-Kč REFLEXOLOGIE - diagnosticko-léčebná léčebná metoda. Úkolem a cílem této metody je uvolnit energetické bloky, odstranit krystalickou strukturu a bolestivost ošetřovaného místa. Účinná terapie v případech stresu, napětí a únavy. KLASICKÁ MASÁŽ 60 minut 660,-Kč - patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Masér vždy vychází z individuálních problémů a tělesných dispozic konkrétní osoby, kterým přizpůsobí sled a volbu druhu jednotlivých hmatů.

3 Relaxace a detoxikace RELAXAČNÍ OLEJOVÁ MASÁŽ 60 minut 620,- Kč - přináší uvolnění při nadměrném duševním a fyzickém napětí. Masáž je prováděna teplým olejem. INDICKÁ MASÁŽ HLAVY 45 minut 500,- Kč - antistresová masáž, ulevuje od napětí a stresu, působí na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen, k masáži se přidává antistresová sestava masáže ramen a šíje. Masíruje se i vlasová část hlavy. hlavy MEDOVÁ MASÁŽ 60 minut 640,- Kč 40 minut 490,-Kč - detoxikace organizmu, střevní a žaludeční potíže, jaterní nemoci, slabosti ledvin, revmatické onemocnění svalů, nečistá pleť. AROMATICKÁ MÁSAŽ 60 minut 660,-Kč - je oproti klasické masáži jemnější a pomalejší. Používá se u ní aromaticky olej, tato masáž je relaxační MASÁŽ SVÍČKOU - masáž teplým voskem ze svíce. Jedinečný smyslový a aromaterapeutický zážitek. Teplý vosk umožní masérovi dokonale promasírovat svaly, krásně prohřeje a uvolní. Masáž je prováděna relaxačním tempem. 60 minut 750,-Kč HAVAJSKÁ AVAJSKÁ MASÁŽ "LOMI LOMI" 60 minut 670,-Kč - Havajská masáž vychází z velice jemných a plynulých technik vykonávaných především předloktím. Pohyb maséra připomíná havajský tanec hula hula, z kterého masáž vychází. Odstraňuje velké množství blokád a je velmi relaxační. 200,-Kč MOXOVÁNÍ - zahřívání akupunkturních bodů léčivou moxou z pelyňku stimuluje a léčí dané orgány. Neprovádí se samostatně, jedná se o doplňkovou proceduru k masáži dle vlastního výběru. Neprovádí se samostatně, jedná se o doplňkovou proceduru k masáži. INDICKÁ MASÁŽ HLAVY 45 minut 500,- Kč - antistresová masáž, ulevuje od napětí a stresu, působí na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen, k masáži se přidává antistresová sestava masáže ramen a šíje. Masíruje se i vlasová vl část hlavy.

4 ZÁBAL NA UNAVENÉ NOHY 45 minut 320,- Kč - oteklé unavené nohy. Problémy revmatického charakteru, artróza, dna, poranění pohybového aparátu, kloubů a kostí, šlach a vazů. Je určen pro ty, jejichž zaměstnání vyžaduje celodenní pohyb nebo stání. 60 minut 800,-Kč MASÁŽ BYLINNÝMI MĚŠCI - příjemná ajurvédská masáž prováděná teplým olejem a plátěnými měšci, plněnými speciálními směsi bylin. Je to nádherná uklidňující procedura, která je vhodná pro muže a ženy, ženy kteří mají rádi svěží a čistou pleť. Byliny jsou pečlivě vybírány podle tipu klienta. 60 minut 800,-Kč MAGIC HANDS (kouzelné ruce) jemné drhnutí a otírání celého těla speciálními sáčky naplněné teplými himálajskými kamínky, plynule přechází k masáži teplým argánovým olejem. Masáž je relaxační, zklidní přepracovanou mysl a oživí tělo. VINNÁ MASÁŽ 60 minut 700,- Kč - blahodárná árná velmi osvěžující, detoxikační masáž olejem z jadérek vinných hroznů v závěru doplněná skleničkou červeného vína.

5 Formování postavy HORKÁ ČOKOLÁDA 90 minut 750,- Kč - procedura zaměněna na ošetření celulitidy a zkrášlení pokožky. Masáž začíná ochutnávkou luxusní čokolády a následuje, kakaový peeling, zábal v horké čokoládě, konturovací masáž čokoládovým olejem s pomerančem. Čokoládový rituál je ukončen šálkem horké čokolády. TWIGGI MASÁŽ 60 minut 680,- Kč - zeštíhlující masáž, komplexní ošetření celulitidy, term aktivní aktivní zábal a speciální ruční masáž zajišťuje znatelné výsledky již po první kůře. K procedurám jsou střídavě používány vícesložkové přípravky podporující detoxikaci, zpevňování, zeštíhlení. FITNESS MASÁŽ 60 minut 600,- Kč - inovativní zeštíhlující masáž je inspirována fitness prvky, nabízí zcela nový přístup, kdy klientka aktivně spolupracuje. OZÓNOVÁ TERAPIE - MASÁŽ + OZÓNOVÝ ZÁBAL 40 minut 580,-Kč -masáž se provádí ve velmi rychlém tempu značným tlakem. Provádí se pouze na problémových partiích- hýždě, boky a stehna. Po masáži následuje tlakový zábal za použití ozónového krému ZEŠTÍHLUJÍCÍ KÁVOVÁ MASÁŽ 60 minut 680,- Kč - při ztrátě pevnosti odvádí tekutinu a modeluje. DRENAPRESS 60 minut 690,- Kč zeštíhlující tělový zábal. Jedná se o zabalení těla do osmi bandaží. Zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu. Stlačuje a zeštíhluje zóny, ve kterých se nejvíce ukládá tuk.

6 Krása a omlazení LIFTING OBLIČEJE 45 minut 550,- Kč - nová metoda vyhlazování obličeje, manuální metoda je oblíbená z důvodu ihned viditelného účinku, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými detoxikačními účinky. Odstraňuje strnulý a unavený výraz. Brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pevnost pokožky. LYMFODRENÁŽ OBLIČEJE A DEKOLTU 40 minut 420,- Kč. - výrazně ovlivňuje vzhled pokožky, kterou projasňuje, detoxikuje, vyhlazuje a zabraňuje tvorbě vrásek, účinná při odstraňování otoku okolo očí, také stavy po plastice víček. MASÁŽ JOGURTOVÝM MLÉKEM + PEELING 60 minut 660,- Kč. - peeling je dle vlastního výběru-cukr, jahoda a čokoláda, káva atd., peeling prokrví pokožku a připraví na jogurtovou masáž jogurtovým mlékem JAPONSKÁ MASÁŽ OBLIČEJE 40 minut - stimulace akupresurních bodů v obličeji oddaluje proces stárnutí, zmenšuje váčky pod očima, snižuje prohloubení vrásek okolo očí, změkčuje tvrdý výraz tváře a podporuje obnovu má velmi dobré výsledky na regeneraci a okamžité oživení pleti. - skořicový peeling a jílový zábal, masáž se skořicovým a pomerančovým esenciálem. LYMFATICKÁ MASÁŽ S ČERNÝM MÝDLEM 60 minut - scrub s vanilkou, zábal s marockým balzámem a lymfomasáž argonovým olejem. SHÍRODARA 60 minut -ayurvedická antistresová masáž na unavenou, stresovanou pokožku, něžná masáž uvolňuje svaly tváří, šíje, zbavuje stresu a nespavosti.

7 Těhotenství a děti TĚHOTENSKÁ - MASÁŽ PRO TĚHOTNÉ 60 minut 500,- Kč - masáž pro nastávající maminky přináší úlevu při ztuhlosti a napětí zádových svalů. Masáž je prováděná v poloze na boku. dle minutáže od 120,-Kč BEJBY MASÁŽ - kojenci, batolata, předškoláci-zlepšení zlepšení až odstranění poporodních traumat, zklidnění hyperaktivních dětí, zlepšuje stav astmatiku, alergiku, exematiku,účinně bojuje s novorozeneckou kolikou. Zábaly Před každým zábalem se doporučuje pokožku prohřát v sauně. PEPŘOVÝ ZÁBAL - na všechny tipy celulitidy, relaxace uvolnění, působí na nervový systém, prokrvuje, posiluje metabolismus, odvádí toxiny. ELIXÍR MLÁDÍ ZÁBAL S OLIVOVÝM OLEJEM 40 minut 450,-Kč Tělo - suchá, podrážděná, oslabená pokožka Obličej vrásky, odvodněná pokožka s nedostatkem pružnosti. BAHENNÍ ZÁBAL 50 minut 450,- Kč - bahno z mrtvého moře aktivuje lymfatický systém a zlepšuje krevní oběh, pomáhá při léčbě lupénky, ekzému a akné. Ulevuje při bolestech kloubů, svalů, atd. RAŠELINOVÝ ZÁBAL - doporučuje oporučuje se při bolestech kloubů, artróze, svalových kontrakturách, celulitidě, chorobách pohybového systému degenerativního a úrazového původu. 45 minut 350,-Kč 350, ZÁBAL NA UNAVENÉ NOHY - oteklé unavené nohy. Problémy revmatického charakteru, charakteru, artróza, dna, poranění pohybového aparátu, kloubů a kostí, šlach a vazů. Je určen pro ty, jejichž zaměstnání vyžaduje celodenní pohyb nebo stání. SKOŘICOVÝ ZÁBAL - pomáhá při formování postavy snižování nadváhy a celulitidy. 40 minut 300,-Kč

8 ZÁBAL Z KAMBRICKÉHO KÉHO ŽLUTÉHO JÍLU - má velmi silné detoxikační, protizánětlivé a analgetické účinky. Zlepšuje vzhled a strukturu pleti, ovlivňuje lymfatický a krevní oběh a metabolické procesy v tkáních. Redukuje otok. Artritida, svalové záněty, revmatizmus. ZÁBAL Z MODRÉHO KAMBICKÉHO JÍLU - má obdobné účinky jako žlutý jíl, ale s jemnějším působením na tělo. V terapeutické praxi se modrý jíl používá při terapiích s dětmi, staršími lidmi nebo klienty, kteří jsou oslabení nemocí. ZÁBAL ZE SIRNÉHO MINERÁLNÍHO BAHNA - působí jako silný biostimulátor, který pomáhá nastartovat organismus k samoregulačním ozdravným procesům. Podstata působení sírného bahna spočívá v aktivní iontové výměně, kdy jsou z těla ven odváděny toxiny a zároveň do organismu prostupují přírodní látky. Složení a fyzikální vlastnosti kambrických jílů a sírného minerálního bahna jsou k nahlédnutí v masérně. ZÁBAL BYLINKOVÝ 45 minut 380,- Kč zábalová pasta se připravuje s čerstvých nebo sušených bylinek těsně před aplikací na tělo. Pomáhá vnitřnímu prostředí organismu. Posiluje imunitu, detoxikaci, zmírňuje celulitidu, posiluje srdeční a cévní systém. ZÁBAL KÁVOVÝ 40 minut 350,-Kč kůže je po tomto zábalu hebká, nasycená, pružná. Zábal je detoxikační, zmírňuje celulitidu. Podporuje rozproudění lymfy. Zábal kokosový - vhodný na extrémně suchou pokožku. 40 minut 350,- Kč Zábal syrovátkový 40 minut 350,- Kč - syrovátkové zábaly mají zkrášlující a pěstící účinky. Zábal prokrvuje, vyhlazuje a napíná pokožku. Doporučuje se při ekzémech a lupénce. Vhodné na celé tělo včetně obličeje.

Masáže Resort Green Valley

Masáže Resort Green Valley Masáže Resort Green Valley Základní popis nabízených masáží ZÁKLADNÍ POPIS NABÍZENÝCH MASÁŽÍ klasická relaxační, regenerační a sportovní masáž Je založena na tzv. švédské masáži. Využívá různé typy tření

Více

léčba v hotelu dvořák geriatrický léčebný program To je vaše geriatrická lázeňská

léčba v hotelu dvořák geriatrický léčebný program To je vaše geriatrická lázeňská geriatrický léčebný program geriatrický léčebný program O procesu stárnutí existují nesčetné teorie: Vědci se zabývali telomerázou, melatoninem, podkalorickou výživou, poškozením buněk, opotřebováním,

Více

OSTATNÍ BYLINNÉ KONCENTRÁTY, UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ ZDROJE, ZELENÉ POTRAVINY, DALŠÍ STRAVNÍ DOPLŇKY A ANTISEPTICKÉ PRODUKTY

OSTATNÍ BYLINNÉ KONCENTRÁTY, UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ ZDROJE, ZELENÉ POTRAVINY, DALŠÍ STRAVNÍ DOPLŇKY A ANTISEPTICKÉ PRODUKTY OSTATNÍ BYLINNÉ KONCENTRÁTY, UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ ZDROJE, ZELENÉ POTRAVINY, DALŠÍ STRAVNÍ DOPLŇKY A ANTISEPTICKÉ PRODUKTY STIMARAL - povzbuzující a adaptogenní přípravek MO 387,- Kč - obsah 30ml Přípravek

Více

Produkt Obsah Popis. Rozměr: 7,5 x 7,5cm. 3 LED základna ke krystalům. 500ml

Produkt Obsah Popis. Rozměr: 7,5 x 7,5cm. 3 LED základna ke krystalům. 500ml Produkt Obsah Popis 3 LED základna ke krystalům Rozměr: 7,5 x 7,5cm LED 3 diody - základna ke krystalům. Pomalu mění barvy podle čaker, nebo duhy. Každá barva lze zastavit. Napájení: 3x AAA mikrotužkové

Více

Infračervené záření a jeho působení na lidský organismus

Infračervené záření a jeho působení na lidský organismus Infračervené záření a jeho působení na lidský organismus Z čistě fyzikálního hlediska je infračervené záření elektromagnetické vlnění, které se na stupnici elektromagnetického vlnění nalézá mezi červenou

Více

JARO 2015 Katalog platný od 28. 2. 2015 do 29. 5. 2015. FORSIL AKTIV OXI 1 kg. nebo. TENTO COOL AQUA balení 8 rolí, třívrstvý

JARO 2015 Katalog platný od 28. 2. 2015 do 29. 5. 2015. FORSIL AKTIV OXI 1 kg. nebo. TENTO COOL AQUA balení 8 rolí, třívrstvý ZA KAŽDÝCH SI ZVOLTE: v hodnotě 85 Kč JARO 2015 Katalog platný od 28. 2. 2015 do 29. 5. 2015 1000 Kč VAŠÍ OBJEDNÁVKY ZDARMA Popis výrobků najdete na str. 50 FORSIL AKTIV OXI 1 kg nebo TENTO COOL AQUA balení

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI BAKALÁŘSKÁ PRÁCE

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI BAKALÁŘSKÁ PRÁCE ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE 2012 Ondřej Matthew Pešek FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ Studijní program: Specializace ve zdravotnictví B5345 Ondřej Matthew

Více

Program Colo-Vada Plus (Program 2 Colo-Vada Plus).

Program Colo-Vada Plus (Program 2 Colo-Vada Plus). Program Colo-Vada Plus (Program 2 Colo-Vada Plus). 14 denní program hlubokého očištění organizmu. Program Colo-Vada Plus je v současné době nejefektivnější komplexní systém očištění celého organism. Pokud

Více

Regenerace. v Pentagramu

Regenerace. v Pentagramu Regenerace v Pentagramu REGENERACE V PENTAGRAMU OBSAH Regenerace v Pentagramu Základní principy Harmonie a disharmonie 7 Jin a jang 9 Princip pentagramu prvků 10 16 Vztahy mezi jednotlivými orgány 17

Více

Jak dál po léčbě lymfomu. Informační příručka pro pacienty

Jak dál po léčbě lymfomu. Informační příručka pro pacienty Jak dál po léčbě lymfomu Informační příručka pro pacienty Kolektiv autorů, pacientské sdružení Lymfom Help, 2010 Jak dál po léčbě lymfomu Informační příručka pro pacienty Kolektiv autorů, pacientské sdružení

Více

Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz

Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz 4 5 Obsah Předmluva.............................................................. 7 Rozcvičení, strečink a zklidnění.............................................

Více

PŘÍRODOVĚDNÉ VZDĚLÁVÁNÍ. Základy biologie. Tato studijní opora je spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

PŘÍRODOVĚDNÉ VZDĚLÁVÁNÍ. Základy biologie. Tato studijní opora je spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. PŘÍRODOVĚDNÉ VZDĚLÁVÁNÍ Základy biologie Tato studijní opora je spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Na vzniku této studijní opory se podíleli: Mgr. Viktor Brebera

Více

Když je. změnám, a v takovém. šlachy. vedlejší fyzioterapii. se také, že. fototerapiee

Když je. změnám, a v takovém. šlachy. vedlejší fyzioterapii. se také, že. fototerapiee BioBeam 940 - indikace a výsledky Jak BioBeam 940 zmírňuje bolest Fototerapie byla použita v mnoha klinických aplikacích a pokusech. Vyvolává v zásadě tři typy interakce tkáně: (1) fotochemické účinky

Více

VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA TVORBA KONDIČNÍCH PROGRAMŮ

VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA TVORBA KONDIČNÍCH PROGRAMŮ VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA TVORBA KONDIČNÍCH PROGRAMŮ PALESTRA 2012 Autoři: Petr Řehoř Daniela Stackeová Jana Kruková Palestra 2012 ISBN 978-80-87723-06-7 Obsah 1. Hodnocení pohybového

Více

Byliny používané k léčbě onemocnění u potkanů

Byliny používané k léčbě onemocnění u potkanů Byliny používané k léčbě onemocnění u potkanů Důležité poznámky: Jde hlavně o byliny. U každé si pozorně přečtěte způsob léčby a nepřekračujte dávkování, některé přírodní léky mohou mít při překročení

Více

Pohyb je základným prejavom života. Detoxikácia mozgu nikdy nekoncí... Pangasius alebo, ked ryba nie je rybou

Pohyb je základným prejavom života. Detoxikácia mozgu nikdy nekoncí... Pangasius alebo, ked ryba nie je rybou 1/2013 január február Bulletin informacnej a celostnej medicíny Pohyb je základným prejavom života Pangasius alebo, ked ryba nie je rybou Detoxikácia mozgu nikdy nekoncí... datum čas název akce lektor

Více

PhytoChi ("energie z bylin") PhytoChi - skutečný, nefalšovaný výživový doplněk

PhytoChi (energie z bylin) PhytoChi - skutečný, nefalšovaný výživový doplněk PhytoChi ("energie z bylin") Neobsahuje žádný kofein ani chemické látky na bázi amfetamínu, jako jsou např. efedrin (z mahuangu) nebo synefrin (z hořkých pomerančů) atd. Výraz "energie" je často chybně

Více

Biologie člověka. Mgr.Ludvík Kašpar. Technické lyceum. Ročník: 1. Obsah:

Biologie člověka. Mgr.Ludvík Kašpar. Technické lyceum. Ročník: 1. Obsah: Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3 Vyučující: Předmět: Obor: Mgr.Ludvík Kašpar Biologie Technické lyceum Ročník: 1. Biologie člověka Obsah: 1. Systematické

Více

Život pokračuje! Informační brožura pro pacienty po transplantaci ledviny

Život pokračuje! Informační brožura pro pacienty po transplantaci ledviny Život pokračuje! Informační brožura pro pacienty po transplantaci ledviny Text aktualizovaný 2012 Obsah Úvod 3 Ledviny 4 Transplantace ledviny 7 Zdravotní péče po propuštění z nemocnice 14 Život po transplantaci

Více

LISTY AROMATERAPIE A FYTOTERAPIE

LISTY AROMATERAPIE A FYTOTERAPIE LISTY AROMATERAPIE A FYTOTERAPIE X. ročník číslo 41 2014 Obsah: Úvodník podzim 2014 Vendy Riedlová 3 Detoxikace s vůní květin Tereza Důjková 4 Pečeme a vaříme s éterickými oleji: Ovesné sušenky Vendy Riedlová

Více

PRVNÍ POMOC INFORMACE / POSTUPY / AKTIVITY. Vytvoøme pro dìti bezpeèné prostøedí. Nauème dìti, jak se chovat, aby k úrazu nedošlo.

PRVNÍ POMOC INFORMACE / POSTUPY / AKTIVITY. Vytvoøme pro dìti bezpeèné prostøedí. Nauème dìti, jak se chovat, aby k úrazu nedošlo. PRVNÍ POMOC INFORMACE / POSTUPY / AKTIVITY Vytvoøme pro dìti bezpeèné prostøedí. Nauème dìti, jak se chovat, aby k úrazu nedošlo. Tato publikace je vydávána jako součást projektu Vzdělávání pedagogů v

Více

Člověk. Mgr. Petr Křížek

Člověk. Mgr. Petr Křížek Člověk Mgr. Petr Křížek Copyright istudium, 2005, http://www.istudium.cz Žádná část této publikace nesmí být publikována a šířena žádným způsobem a v žádné podobě bez výslovného svolení vydavatele. Produkce,

Více

PRACOVNÍ POSTUP PŘI PROVÁDĚNÍ KLASICKÉ PEDIKÚRY

PRACOVNÍ POSTUP PŘI PROVÁDĚNÍ KLASICKÉ PEDIKÚRY PRACOVNÍ POSTUP PŘI PROVÁDĚNÍ KLASICKÉ PEDIKÚRY Pracovní postup koupele nohou a dezinfekce ošetření kuřích ok ošetření mozolů, zrohovatělé pokožky a puchýřů ošetření nehtů masáž nohou lakování nehtů ozáření

Více

CATALOGUE. platný do 30. 5. 20143

CATALOGUE. platný do 30. 5. 20143 CATALOGUE platný do 0. 5. 0 PIKNIKBÁGL NOVÉ Stylový PIKNIK BÁGL s praktickým setem kusů nádobí je ideálním řešením pro milovníky pikniků, a to i turisticky zdatnějších, kteří se rádi před piknikem projdou.

Více

Bylinky, které. Koncept odvádění nebo odstraňování vlhkosti se týká podpory odchodu patogenní vlhkosti. odstraňují vlhko

Bylinky, které. Koncept odvádění nebo odstraňování vlhkosti se týká podpory odchodu patogenní vlhkosti. odstraňují vlhko 138 Bylinky, které odstraňují vlhko Koncept odvádění nebo odstraňování vlhkosti se týká podpory odchodu patogenní vlhkosti z těla ve formě moči. Vlhkost je jedním ze šesti rozvracečů a může způsobit řadu

Více

DĚTSKÁ AKUPRESURA. tradiční čínské masáže dětí JÜ TA-FANG VL. ANDO

DĚTSKÁ AKUPRESURA. tradiční čínské masáže dětí JÜ TA-FANG VL. ANDO DĚTSKÁ AKUPRESURA tradiční čínské masáže dětí JÜ TA-FANG VL. ANDO OBSAH: ÚVOD (VI. Ando) 9 Ze základů teorie čínské medicíny 16 Vysvětlení k překladu a používání textu 35 TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MASÁŽE DĚTÍ (Jü-fang

Více

AURICULARIA Auricularia polytricha jidášovo ucho

AURICULARIA Auricularia polytricha jidášovo ucho AURICULARIA Auricularia polytricha jidášovo ucho - léčba oběhového systému + Reishi - snižování rizika trombózy + Reishi - prevence a doplňková terapie arteriosklerózy + Reishi, Shiitake - regulace úrovně

Více

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. 2012 Klára SLÍPKOVÁ

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. 2012 Klára SLÍPKOVÁ Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta BAKALÁŘSKÁ PRÁCE 2012 Klára SLÍPKOVÁ Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta Katedra výchovy ke zdraví Změny tělesné

Více

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme!

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme! Náš příběh Historie firmy Společnost Activstar byla založena na Slovensku. Postupne expandujeme do celé Evropy. Naší vizí je pomoc lidem: zlepšit zdraví a fyzickou kondici, dostat se na vyšší příjem, zlepšit

Více