- odstín barevného moření bukového dřeva je B116 Honey. Jedná se o barevný odstín nejpodobnější přírodnímu dubu použitý na bukové dřevo.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "- odstín barevného moření bukového dřeva je B116 Honey. Jedná se o barevný odstín nejpodobnější přírodnímu dubu použitý na bukové dřevo."

Transkript

1 JÍDELNÍ ŽIDLE STOHOVATELNÁ - židle jsou vyrobeny z masivní bukové konstrukce s překližkovým hladkým nečalouněným sedákem i opěradlem. - židle jsou testovány podle normy EN Nábytek Pevnost, životnost a bezpečnost. Testy se provádějí na speciálním stroji, na němž je židle opakovaně vystavena předepsanému tlaku na sedadlo, opěradlo nebo loketník. - záruka 5let na jakost, tedy na celý výrobek s ohledem na opotřebení. - židle jsou dodávány ve smontovaném stavu a jsou zabaleny v papírových kartonech po dvou kusech. Výrobky jsou uvnitř kartonu chráněny ještě bublinkovou folií (návleky) a proloženy vlnitou lepenkou. - židle jsou běžně dokončeny transparentním lakem na vodní bázi. Lakovaný povrch dosahuje stupně lesku 10 Gardnera, což vytváří vysoce matový efekt. UV ochrana v lakové vrstvě zpomaluje přirozené oxidační změny v barevnosti dřeva. Povrch je odolný proti ušpinění a jednoduše se udržuje. - odstín barevného moření bukového dřeva je B116 Honey. Jedná se o barevný odstín nejpodobnější přírodnímu dubu použitý na bukové dřevo. - židle jsou opatřeny kluzáky, které chrání materiál výrobku i podlahy proti poškození, mohou snižovat hlučnost a napomáhají ke snadnější manipulaci se židlí na podlaze, zejména na koberci. Druh kluzáku je specifikovaný podle druhu podlahy plast a filc bílý. - židle je stohovatelná v maximálním doporučeném počtu 4ks. Židle s hladkým sedákem jsou opatřeny plastovými dorazy, které výrazně snižují riziko poškození židlí při jejich časté manipulaci. - kostra židle je vyrobena z bukových nábytkových hranolků a z tvarovaných bukových překližek. - konstrukce: Židle je složena ze sedadlové podsestavy a opěradlové části. Sedadlovou podsestavu tvoří sedadlový přední díl, dva boční a zadní díl, k tomu dvě přední nohy a výlisek sedadlové a opěradlové překližky. Sedadlový přední a sedadlový boční díl jsou spojeny s přední nohou na čep a dlab. Sedadlový zadní díl je začepován do opěradlové nohy pomoci dvojčepu. Sedadlový boční díl je se sedadlovým zadním dílem spojen na kolíkový spoj (2x3ks nábytkového kolíku typu 12/40). Pevnost sedadlové podsestavy je zajištěna čtyřmi rohovými náložkami zafrézovanými do předního, bočního a zadního dílu. Výlisek opěradlové desky (PDP) je naklížen na opěradlovou nohu a zajištěn čtyřmi vruty a čtyřmi krycími začištěnými zátkami. Výlisek sedadlové překližky je upevněn čtyřmi vruty přes sedadlové náložky. Proti poškození při stohování jsou ze spodní strany nalepeny čtyři plastové čočky. Sedadlo je ze spodní strany zakryto černou čalounickou lepenkou upevněnou čtyřmi čalounickými hřebíčky.

2 BAROVÁ ŽIDLE VYSOKÁ - barové židle jsou vyrobeny z masivní ohýbané bukové konstrukce s překližkovým hladkým nečalouněným sedákem. - barové židle jsou testovány podle normy EN Nábytek Pevnost, životnost a bezpečnost. Testy se provádějí na speciálním stroji, na němž je židle opakovaně vystavena předepsanému tlaku na sedadlo. - záruka 5let na jakost, tedy na celý výrobek s ohledem na opotřebení. - barové židle jsou dodávány ve smontovaném stavu a jsou zabaleny v papírových kartonech každá samostatně, po jednom kuse. Výrobky jsou uvnitř kartonu chráněny ještě bublinkovou folií (návleky) a proloženy vlnitou lepenkou. - barové židle jsou běžně dokončeny transparentním lakem na vodní bázi. Lakovaný povrch dosahuje stupně lesku 10 Gardnera, což vytváří vysoce matový efekt. UV ochrana v lakové vrstvě zpomaluje přirozené oxidační změny v barevnosti dřeva. Povrch je odolný proti ušpinění a jednoduše se udržuje. - odstín barevného moření bukového dřeva je B116 Honey. Jedná se o barevný odstín nejpodobnější přírodnímu dubu použitý na bukové dřevo. - barové židle jsou opatřeny kluzáky, které chrání materiál výrobku i podlahy proti poškození, mohou snižovat hlučnost a napomáhají ke snadnější manipulaci se židlí na podlaze, zejména na koberci. Druh kluzáku je specifikovaný podle druhu podlahy plast a filc bílý. - kostra barové židle je z masivního ohýbaného bukového dřeva. Je doplněna o bukový masivní ohýbaný kruhový nožní spoj, který zároveň slouží i jako podpěra na nohy pro sedícího. Konstrukce je upevněna dalšími nožními spoji v provedení půl oblouku, 4ks se nachází pod kruhovým nožním spojem, 4ks se nachází po sedákem. Nožní spoje vždy spojují 4ks masivních ohýbaných bukových noh a masivní kruhové sedadlo, do které je zaklížena buková překližka sedadla. Tímto je zajištěna maximální stabilita a soudržnost židle. Nohy jsou do sedadlového rámu nalisovány a připevněny několika vruty a nožními spoji.

3 JÍDELNÍ STŮL OBDÉLNÍKOVÝ - stoly jsou vyrobeny z masivní bukové konstrukce s plátem z vysokotlakého laminátu HPL+hrana ABS, hrany stolu jsou ostré. - základním materiálem stolového plátu je dřevotřísková deska, která je z horní i spodní strany plátu zalisována vysokotlakým laminátem tloušťky 0,8 mm. HPL pláty nabízíme s nalepenou plastovou ABS hranou tloušťky 2 mm, která má stejný odstín jako povrch plátu. - vysokotlaký laminát (HPL) je nejodolnější dokončení plátu, vhodné především do gastro provozoven, protože odolává teplotám do 180 C, mechanickému poškození (např. příborem), cigaretovému popelu a nelze jej znehodnotit tekutinou ani alkoholem. - stoly jsou testovány podle normy EN Nábytek Pevnost, životnost a bezpečnost. - záruka 2roky na jakost, tedy na celý výrobek s ohledem na opotřebení. - stoly jsou běžně dokončeny transparentním lakem na vodní bázi. Lakovaný povrch dosahuje stupně lestku 20 Gardnera. Pláty HPL lze vybírat pouze z uvedených odstínů laminátů. - stoly jsou v dokončení barevného odstínu B116 Honey. Jedná se o barevný odstín nejpodobnější přírodnímu dubu použitý na bukové dřevo. - ke stolům jsou standardně přikládány tmavé filcové kluzáky, které si zákazník připevní podle potřeby. - stoly jsou dodávány v demontovaném stavu v papírových kartonech (stolový plát a nohy zvlášť). Jednotlivé části jsou chráněny polyuretanovou pěnou. Plát je obalen Miralonem, hrany zajištěny PE profily. Nohy jsou zabaleny v kartonovém pásu a přetaženy stretch fólií a vloženy diagonálně na spodní stranu plátu stolu. K jedné z noh je připevněn sáček s kováním. Celý stůl je vložen do kartonu, který je zajištěn lepící páskou. - materiál: stolový plát (90x130cm) - plát HPL+hrana ABS (DTD tl. 28mm, z horní i spodní strany zalisována vysokotlakým) nohy+lub bukový masiv kování - čtyři kovové rohové náložka, vrut půl. hl. 3/16 (24ks), kombimovaný vrut M8/80 imbus (4ks) - rozměry: Celková výška stolu: 76cm, Výška po lub: 64cm, Rozměr plátu: 90x130cm, Vnitřní rozteč nohou: 79x119cm - konstrukce: Stůl se skládá ze stolového plátu, ke kterému jsou pomocí ARET příchytek a vrutů přišroubovány 4 luby. K lubům jsou přišroubovány 4 rohové kovové výztuže. Přes výztuže jsou připevněny 4 nohy pomocí kombinovaných vrutů, matic a podložek.

4 JÍDELNÍ STŮL ČTVERCOVÝ - stoly jsou vyrobeny z masivní bukové konstrukce s plátem z vysokotlakého laminátu HPL+hrana ABS, hrany stolu jsou ostré. - základním materiálem stolového plátu je dřevotřísková deska, která je z horní i spodní strany plátu zalisována vysokotlakým laminátem tloušťky 0,8 mm. HPL pláty nabízíme s nalepenou plastovou ABS hranou tloušťky 2 mm, která má stejný odstín jako povrch plátu. - vysokotlaký laminát (HPL) je nejodolnější dokončení plátu, vhodné především do gastro provozoven, protože odolává teplotám do 180 C, mechanickému poškození (např. příborem), cigaretovému popelu a nelze jej znehodnotit tekutinou ani alkoholem. - stoly jsou testovány podle normy EN Nábytek Pevnost, životnost a bezpečnost. - záruka 2roky na jakost, tedy na celý výrobek s ohledem na opotřebení. - stoly jsou běžně dokončeny transparentním lakem na vodní bázi. Lakovaný povrch dosahuje stupně lestku 20 Gardnera. Pláty HPL lze vybírat pouze z uvedených odstínů laminátů. - stoly jsou v dokončení barevného odstínu B116 Honey. Jedná se o barevný odstín nejpodobnější přírodnímu dubu použitý na bukové dřevo. - ke stolům jsou standardně přikládány tmavé filcové kluzáky, které si zákazník připevní podle potřeby. - stoly jsou dodávány v demontovaném stavu v papírových kartonech (stolový plát a nohy zvlášť). Jednotlivé části jsou chráněny polyuretanovou pěnou. Plát je obalen Miralonem, hrany zajištěny PE profily. Nohy jsou zabaleny v kartonovém pásu a přetaženy stretch fólií a vloženy diagonálně na spodní stranu plátu stolu. K jedné z noh je připevněn sáček s kováním. Celý stůl je vložen do kartonu, který je zajištěn lepící páskou. - materiál: stolový plát (90x90cm) - plát HPL+hrana ABS (DTD tl. 28mm, z horní i spodní strany zalisována vysokotlakým) nohy+lub bukový masiv kování - čtyři kovové rohové náložka, vrut půl. hl. 3/16 (24ks), kombimovaný vrut M8/80 imbus (4ks) - rozměry: Celková výška stolu: 76cm, Výška po lub: 64cm, Rozměr plátu: 90x90cm, Vnitřní rozteč nohou: 79x79cm - konstrukce: Stůl se skládá ze stolového plátu, ke kterému jsou pomocí ARET příchytek a vrutů přišroubovány 4 luby. K lubům jsou přišroubovány 4 rohové kovové výztuže. Přes výztuže jsou připevněny 4 nohy pomocí kombinovaných vrutů, matic a podložek.

5 JÍDELNÍ STŮL NA CENTRÁLNÍ KOVOVÉ DVOJPODNOŽI - stůl je složený ze stolové kovové centrální černé dvojpodnože obdélníkového podstavce a obdélníkového plátu z vysokotlakého laminátu HPL+hrana ABS. Hrany i rohy stolového plátu jsou ostré. - základním materiálem stolového plátu je dřevotřísková deska, která je z horní i spodní strany plátu zalisována vysokotlakým laminátem tloušťky 0,8 mm. HPL pláty nabízíme s nalepenou plastovou ABS hranou tloušťky 2 mm, která má stejný odstín jako povrch plátu. - vysokotlaký laminát (HPL) je nejodolnější dokončení plátu, vhodné především do gastro provozoven, protože odolává teplotám do 180 C, mechanickému poškození (např. příborem), cigaretovému popelu a nelze jej znehodnotit tekutinou ani alkoholem. - stoly jsou testovány podle normy EN Nábytek Pevnost, životnost a bezpečnost. - záruka 2roky na jakost, tedy na celý výrobek s ohledem na opotřebení. - stolové pláty jsou v dokončení barevného odstínu B116 Honey. Jedná se o barevný odstín nejpodobnější přírodnímu dubu použitý na bukové dřevo. Stolová podnož je v černém provedení. - litinová základna je ze spodní strany opatřena kovovými stavícími šrouby, díky jejich nastavení je možné vyrovnat nerovnosti podlahy a stolovou desku tím nastavit do absolutní roviny. Stavící šrouby jsou opatřeny plastovými násadkami, pro snadnou manipulaci se stolem v prostoru. Zároveň chrání podlahu před podřením. - materiál: Spodní část - litinová základna ve tvaru obdélníku - 48,5x74cm Střední část - 2x tubus (noha) kovová dutá trubka kruhového profilu Horní část - ve tvaru kříže - litina 2x Stolový plát - 9H6 rozměr 70x140cm (plát HPL+hrana ABS - DTD tl. 28mm, z horní i spodní strany zalisována vysokotlakým) - rozměry: Celková výška stolu: 76cm, Rozměr plátu: 70x140cm - konstrukce: Litinová základna je k tubusům připevněna - 4šroub imbus 8/30. Dále je k tubusům připevněn 2x litinový kříž pomocí čtyř šroubů imbus 8/30. Ve stolovém plátu je osm závrtných matic M 6/18 (ocel). Osmi šrouby okrasnými M6/25 půlkulatá hlava s límcem je přes otvory v křížích přišroubována stolová deska. - balení: - litinová základna je zabalena do stretch fólie a vložena do kartonu, který je zajištěn lepící páskou. - každý tubus je také zabalen do stretch fólie a vložen do kartonu, který zajištěn lepící páskou. - každý kříž + sáček s kováním je vložen do kartonu a zajištěn lepící páskou. - plát je obalen Miralonem, hrany zajištěny PE profily, stolová deska vložena do kartonu mezi pláty sololitu (brání poškození). Karton je zajištěn lepící páskou.

6 JÍDELNÍ STŮL NA CENTRÁLNÍ KOVOVÉ PODNOŽI - stůl je složený ze stolové kovové centrální černé podnože čtvercového podstavce a obdélníkového plátu z vysokotlakého laminátu HPL+hrana ABS. Hrany i rohy stolového plátu jsou ostré. - základním materiálem stolového plátu je dřevotřísková deska, která je z horní i spodní strany plátu zalisována vysokotlakým laminátem tloušťky 0,8 mm. HPL pláty nabízíme s nalepenou plastovou ABS hranou tloušťky 2 mm, která má stejný odstín jako povrch plátu. - vysokotlaký laminát (HPL) je nejodolnější dokončení plátu, vhodné především do gastro provozoven, protože odolává teplotám do 180 C, mechanickému poškození (např. příborem), cigaretovému popelu a nelze jej znehodnotit tekutinou ani alkoholem. - stoly jsou testovány podle normy EN Nábytek Pevnost, životnost a bezpečnost. - záruka 2roky na jakost, tedy na celý výrobek s ohledem na opotřebení. - stolové pláty jsou v dokončení barevného odstínu B116 Honey. Jedná se o barevný odstín nejpodobnější přírodnímu dubu použitý na bukové dřevo. Stolová podnož je v černém provedení. - litinová základna je ze spodní strany opatřena kovovými stavícími šrouby, díky jejich nastavení je možné vyrovnat nerovnosti podlahy a stolovou desku tím nastavit do absolutní roviny. Stavící šrouby jsou opatřeny plastovými násadkami, pro snadnou manipulaci se stolem v prostoru. Zároveň chrání podlahu před podřením. - materiál: Spodní část - litinová základna ve tvaru obdélníku - 55,5x55,5cm Střední část - 2x tubus (noha) kovová dutá trubka kruhového profilu Horní část - ve tvaru kříže - litina 2x Stolový plát - 9H6 rozměr 70x90cm (plát HPL+hrana ABS - DTD tl. 28mm, z horní i spodní strany zalisována vysokotlakým) - rozměry: Celková výška stolu: 76cm, Rozměr plátu: 70x90cm - konstrukce: Litinová základna je k tubusům připevněna - 4šroub imbus 8/30. Dále je k tubusům připevněn 2x litinový kříž pomocí čtyř šroubů imbus 8/30. Ve stolovém plátu je osm závrtných matic M 6/18 (ocel). Osmi šrouby okrasnými M6/25 půlkulatá hlava s límcem je přes otvory v křížích přišroubována stolová deska. - balení: - litinová základna je zabalena do stretch fólie a vložena do kartonu, který je zajištěn lepící páskou. - každý tubus je také zabalen do stretch fólie a vložen do kartonu, který zajištěn lepící páskou. - každý kříž + sáček s kováním je vložen do kartonu a zajištěn lepící páskou. - plát je obalen Miralonem, hrany zajištěny PE profily, stolová deska vložena do kartonu mezi pláty sololitu (brání poškození). Karton je zajištěn lepící páskou.

7 CELOČALOUNĚNÁ LAVICE DIVAN - celočalouněná lavice Divan na laminátovém soklu v černém provedení. - lavice jsou testovány podle normy EN Nábytek Pevnost, životnost a bezpečnost. - záruka 2roky na jakost, tedy na celý výrobek s ohledem na opotřebení. - výrobce disponuje certifikáty ISO 14001:2004, ISO 9001: celková metráž je rozdělena do jednotlivých dílců modulárního systému v rozměru 60cm a 100cm, blíže je specifikováno v technické dokumentaci, dle přesného rozkreslení daného prostoru. - jednotlivé díly lavic mají na bocích v zafrézovaných drážkách spojovací kování, které drží díly u sebe. Každé kování je očíslováno podle toho, jak na sebe jednotlivé díly navazují. Opěradlové části jsou spojeny dřevěným kolíkem, který zabraňuje nestejnoměrnému namáhání jednotlivých dílů. Při montáži lavic počítejte navíc s manipulačním prostorem min. 5 cm. - čalounění je vyměnitelné. Základ tvoří kostry k čalounění pro sedadlo a opěradlo. Jsou vyrobeny z DTD tl. 12 mm s nalepenou PUR pěnou. Základ tvoří PUR pěna s vyšší tuhostí H5078 tl. 50 mm (u sedadla), 25 mm (u opěradla). Na ni je nalepena PUR pěna H3050 tl. 30 mm s nižší tuhostí (měkčí a komfortnější sezení, opírání). U opěradla, v místě bederní části zad, je vložen klín z PUR pěny N2538, který vytváří tvar opěradla a zajišťuje správnou oporu zad. Nalepena PUR pěna je obalena netkanou textilií Vigonit a očalouněná nábytkovou koženkou Kaiman. Čalounění je pak pomocí kovových klínů a vrutů připevněno ke kostře lavice. Každý viditelný bok je opatřen čalouněním, které je součástí vyměnitelné části opěradla i sedadla. Záda lavice jsou začištěna černým čalounickým materiálem Lutrasilem (přisponkován BEA sponkami). - druh použitého molitanu a jeho skladba je přizpůsobena technologickými postupům s ohledem na co největší pohodlí a co nejdelší dobu použití výrobku i v náročných gastronomických provozech. Základ tvoří PUR pěna s vyšší tuhostí, která je tvrdší a drží tak tvar sedadla nebo opěradla. Na horní části se používá PUR pěna s nižší tuhostí, která zajistí měkčí a komfortnější sezení. - PUR pěna: Sedadlo: PUR pěna H5078, tl. 50 mm + H3050, tl. 30 mm Opěradlo: PUR pěna H5078, tl. 25 mm + H3050, tl. 30 mm Podhlavník: PUR pěna H3050, tl. 30 mm - lavice jsou čalouněny koženkou Kaiman v barevném odstínu Black 780. Jedná se o vysoce otěru vzdorný čalounický materiál 100tis MD (Oděruvzdornost je uváděna v jednotkách MD dle normy EN ISO Průměrná hodnota MD je pro namáhavou gastro oblast MD. Jednotka MD (Martindale) představuje jeden speciální pohyb stroje testujícího odolnost plošných textilií proti oděru. Počet jednotek MD představuje počet těchto pohybů během testování a to až do chvíle, kdy dojde k roztržení prvního vlákna na testované textilii.), který má 30% obsah bavlny v podlepu, čímž je pohodlnější/měkčí pro sezení a nepraská. Zároveň svojí strukturou velice připomíná přírodní kůži. V souladu s ochranou životního prostředí materiál vyhovuje podmínkám pro

8 certifikát Oeko-Tex Standard 100 (Tento testovací a certifikační systém posuzuje zdravotní nezávadnost textilií. Zkušební vzorky jsou testovány např. na přítomnost pesticidů, těžkých kovů, formaldehydu, karcinogenních barviv aj.) - materiálové složení koženky Kaiman: povrch 100% polyuretan podlep 30% bavlna, 70% polyester. - materiál: Kostra lavice: DTD tl. 18 mm, BK nábytkové hranolky dle ČSN Vyměnitelné opěradlo + sedadlo k čalounění: DTD tl. 12 mm. Sokl: Lamino (DTD tl. 18 mm), pouze černá barva. Kluzáky: PDP BK tl. 5 mm (barva černá). Čalounění: PUR pěna H5078 tl. 25 a 50 mm, H3050 tl. 30 mm a N2538 klínek, Vigonit, Lutrasil, paspule. Kování: Nábyt. kolíky BK, vruty se zápustnou hlavou různé délky, BEA sponky, spojovací kování. - konstrukce: Základní tvar lavice je dán kostrou. Ta je vyrobena z DTD tl. 18 mm a BK lišt, které kostru vyztužují a zpevňují. Vzájemné spojení jednotlivých dílů kostry je provedeno nábyt. kolíky a vruty. Boky lavice (v místě sedadla) jsou opatřeny spojovacím kováním (na každém boku 2 ks). Ke kostře je připevněn sokl (černé lamino) pomocí kovových úhelníků a vrutů. Kluzáky jsou přisponkovány. - Označení výrobku se provádí podle ČSN (dřevěný nábytek). - balí se po 1 ks do PE hadice a bublinkové fólie. Boky jsou opatřeny kartonovým přířezem. Vše je zajištěno stretch fólií a PE lepící páskou.

NÁZEV POPIS MATERIÁL NIPEZ KÓD. Příloha č. 2 k RS ostatní nábytek č.j.mv-86810-65/vz-2013

NÁZEV POPIS MATERIÁL NIPEZ KÓD. Příloha č. 2 k RS ostatní nábytek č.j.mv-86810-65/vz-2013 OSTATNÍ NÁBYTEK Základní barevné provední nábytku: lamino - buk světlý 876 (vzorník Kronospan), kůže a čalounění - černá. Odolnost proti oděru u kůže a čalounění: 100.000 cyklů NÁZEV POPIS MATERIÁL NIPEZ

Více

Veřejná zakázka na dodávky s názvem: Dodávka nábytku a kuchyňského zařízení pro Fakultu elektrotechniky a informatiky

Veřejná zakázka na dodávky s názvem: Dodávka nábytku a kuchyňského zařízení pro Fakultu elektrotechniky a informatiky Veřejná zakázka na dodávky s názvem: Dodávka nábytku a kuchyňského zařízení pro Fakultu elektrotechniky a informatiky Zadavatel: Univerzita Pardubice, Studentská 95, 532 10 Pardubice Specifikace nábytku

Více

Top Line 22. Konstrukční svoboda pro velké skříně

Top Line 22. Konstrukční svoboda pro velké skříně Konstrukční svoboda pro velké skříně Konstrukční svoboda pro velké skříně Kování pro posuvné dveře, zejména pro těžká křídla v ložnicových skříních. Speciální vozíky pro křídla s dřevěným nebo hliníkovým

Více

split bloom ceník 2015 pli

split bloom ceník 2015 pli split bloom ceník 2015 pli t bloom Gradient Přemýšlel jsem nad tím, co můžu dát židli kromě jejího tvaru. Arik Levy Východ slunce, stmívání, barevné listy stromů, hladina moře Gradient v přírodě vytváří

Více

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

TECHNICKÁ SPECIFIKACE Příloha č. 2 c zadávací dokumentace TECHNICKÁ SPECIFIKACE Název veřejné zakázky Dodávka zařízení a vybavení odborných učeben Registrační číslo projektu CZ 1.11/3.3.00/36.01564 Část veřejné zakázky 3 -

Více

POSTELE - ceník platný od 1.11. 2014

POSTELE - ceník platný od 1.11. 2014 13* čela postelí 11* 13* 11* POSTELE - ceník platný od 1.11. 014 Sídlo: UNAR s.r.o., Meziříčská 169, 768 61 Bystřice pod Hostýnem,Česká republika Tel:+40 73 380 88, Fax:+40 73 381 90 mob:+40 774 84 0 /

Více

STARKON Nová Říše s.r.o. Army program - polní vybavení a skříně

STARKON Nová Říše s.r.o. Army program - polní vybavení a skříně STARKON Nová Říše s.r.o. Army program - polní vybavení a skříně Výrobní program naší firmy, která na českém trhu působí již od roku 1994, je zaměřen na výrobu nábytku, stavební truhlářství a komplexní

Více

VÍTEJTE V POHODLÍ. www.pfnabytek.cz BRASIL ŠÍŘKA HLOUBKA VÝŠKA OBRÁZEK KŘESLO OTOČNÉ (VČ. BOKŮ) 87 87 85 A + B DVOJKŘESLO PEVNÉ (VČ.

VÍTEJTE V POHODLÍ. www.pfnabytek.cz BRASIL ŠÍŘKA HLOUBKA VÝŠKA OBRÁZEK KŘESLO OTOČNÉ (VČ. BOKŮ) 87 87 85 A + B DVOJKŘESLO PEVNÉ (VČ. 2010/2011 VÍTEJTE V POHODLÍ BRASIL SEDOVÉ PRVKY O CELKOVÉ HLOUBCE 99 CM S MOŽNOSTÍ KOMBINACE ÚLOŽNÉHO PROSTORU, ROZKLADU NEBO ROHOVÝCH SESTAV. LIBOVOLNOU SESTAVU LZE DOPLNIT OTOČNÝM KŘESLEM. A B BRASIL

Více

Ceník. Alternative by TON

Ceník. Alternative by TON Ceník 015 Alternative by TON 015 Alternative by TON 015 Úvod O společnosti 5 Jak pracovat s ceníkem 6 Sedací nábytek Dřevo, barvy, povrchová úprava 9 Čalounění a čalounické dekorace 1 Kluzáky Stohovatelnost

Více

CENÍK bez DPH. platný od 27.10.2014 do vydání nového

CENÍK bez DPH. platný od 27.10.2014 do vydání nového CENÍK bez DPH platný od 27.10.2014 do vydání nového SITUS furniture s.r.o. Unčovice 128 784 01 Litovel, Czech republic mobil: +420 777 134 341 tel./fax: +420 585 344 166 www.situs.cz info@situs.cz FIGURE

Více

NÁBYTEK PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY. MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA platná od 1. 4. do 31. 5. 2011. Vážení zákazníci,

NÁBYTEK PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY. MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA platná od 1. 4. do 31. 5. 2011. Vážení zákazníci, MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA platná od 1. 4. do 31. 5. 2011 NÁBYTEK PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY Vážení zákazníci, rádi bychom Vám touto cestou představili vybranou část naší kolekce nábytku určeného pro vybavení mateřských

Více

Projektová dokumentace

Projektová dokumentace Př. č. 4 Projektová dokumentace Přehled nábytku 1. lav. sestava 3 místa 2. lav. sestava 5 míst 3. lav. sestava 8 míst 4. lav. sestava 11 míst 5. skříň pro AV technologie 6. počítačová katedra malá 7. počítačová

Více

DTD LAMINOVANÁ /DŘEVOTŘÍSKOVÁ DESKA/

DTD LAMINOVANÁ /DŘEVOTŘÍSKOVÁ DESKA/ 4. Plošný materiál Nabídka plošných materiálů zahrnuje zejména dřevotřískové desky laminované, surové a dýhované, dále dřevovláknité desky, desky MDF a HDF, pracovní desky, překližky, štěpkové desky a

Více

NÁVRHY KOMBINACÍ. 4 Řada[e] 2P800 TAD 1P800 O 2P400 D4 1P400 O Dřevo (dub) Základna (BA)

NÁVRHY KOMBINACÍ. 4 Řada[e] 2P800 TAD 1P800 O 2P400 D4 1P400 O Dřevo (dub) Základna (BA) Řada[e] 2 Řada[e] Řada[e] Pokud jde o řadu Series[e], prakticky jediným omezením je vaše představivost. Multifunkční úložné jednotky lze použít ve většině prostředí; pro neplánované schůzky, jako sedací

Více

Modely Bonalana v nabídce: 11 12 13. Vložené lišty: Povrchy: Sklo v ceně: polykarbonát čirý, polykarbonát mléčný. Dýha. model 15 O4.

Modely Bonalana v nabídce: 11 12 13. Vložené lišty: Povrchy: Sklo v ceně: polykarbonát čirý, polykarbonát mléčný. Dýha. model 15 O4. Modely Bonalana v nabídce: DÝHA Vložené lišty: 15 15 15 S2, O3 LET ZÁRUKA O1 O2 O3 O4 Povrchy: Dýha buk, bříza, dub AM, dub EV, dub finský, jasan, javor AM, javor EV, olše, ořech AM, ořech EV, ořech finský,

Více

NS I BS I L BS I P BS II

NS I BS I L BS I P BS II CENÍK DVEŘÍ Rám dveří je vyroben z masivního smrkového dřeva, výplň papírová voština nebo děrovaná DTD. Povrch dveří je lakovaná MDF nebo dřevotřísková deska s CPL fólií. U prosklených dveří je standardně

Více

KOVOVÝ NÁBYTEK. Základní barevné provedení : barva šedá RAL 7035. Skříně. Příloha č 2 k RS kovový nábytek č.j. MV-86810-65/VZ-2013 39113600-3

KOVOVÝ NÁBYTEK. Základní barevné provedení : barva šedá RAL 7035. Skříně. Příloha č 2 k RS kovový nábytek č.j. MV-86810-65/VZ-2013 39113600-3 KOVOVÝ NÁBYTEK Příloha č 2 k RS kovový nábytek Základní barevné provedení : barva šedá RAL 7035 NÁZEV POPIS MATERIÁL NIPEZ KÓD Lavice šatní lavička, 150 cm konstrukce nohou z ocelových trubek, sedák -

Více

TECHNICKÁ SPECIFIKACE PŘEDMĚTU ZAKÁZKY. ZŠ Pacov náměstí Škola pro život dodávka nábytku a vybavení pro výuku

TECHNICKÁ SPECIFIKACE PŘEDMĚTU ZAKÁZKY. ZŠ Pacov náměstí Škola pro život dodávka nábytku a vybavení pro výuku Příloha č. 4 Technická specifikace předmětu plnění TECHNICKÁ SPECIFIKACE PŘEDMĚTU ZAKÁZKY k veřejné zakázce malého rozsahu na dodávky s názvem ZŠ Pacov náměstí Škola pro život dodávka nábytku a vybavení

Více

CL 200 CLASIC LINE CENÍK 01/2009 PRICE LIST 01/2009. www.samas.cz

CL 200 CLASIC LINE CENÍK 01/2009 PRICE LIST 01/2009. www.samas.cz CL 200 CLASIC LINE CENÍK 01/2009 PRICE LIST 01/2009 www.samas.cz SORTIMENT - STOLY CWB, CTB, CLA (CLB), CDB, CMB CWB Podnože Základními stavebními komponenty jsou kovové nohy a svislé kovové stojny. Nohy

Více

Příloha č.1 Zadávací dokumentace. Technická specifikace předmětu dodávky - nábytek

Příloha č.1 Zadávací dokumentace. Technická specifikace předmětu dodávky - nábytek Příloha č.1 Zadávací dokumentace Technická specifikace předmětu dodávky - nábytek KANCELÁŘE: Stůl psací - 6 ks boční stůl s prostorem pro počítač v pravém rohu, šířka 130cm (+/- 10cm), pravá strana hloubka

Více

U P E V Ň O VA C Í M AT E R I Á L

U P E V Ň O VA C Í M AT E R I Á L UPEVŇOVACÍ MATERIÁL Hmoždinky HM... 101 Hmoždinky HM PE... 101 Hmoždinky HL... 101 Hmoždinky HS... 102 Hmoždinky HN... 102 Příchytky Distanční... 102 Řadové... 102 Oboustranné... 103 Jednostranné... 103

Více

Podrobná specifikace předmětu zakázky Dodávka školního a dílenského nábytku

Podrobná specifikace předmětu zakázky Dodávka školního a dílenského nábytku Stránka 1 z 12 Příloha č. 1 k Výzvě k podání nabídky Podrobná specifikace předmětu zakázky Dodávka školního a dílenského nábytku Číslo položky 1. Skříň policová Počet kusů 1 rozměry - výška 1900 až 2000

Více

informační tabule Urbania, s.r.o., provozovna: ul. Syrovická, 664 44 Ořechov, tel.: 547 217 955,

informační tabule Urbania, s.r.o., provozovna: ul. Syrovická, 664 44 Ořechov, tel.: 547 217 955, Urbania, s.r.o., provozovna: ul. Syrovická, 664 44 Ořechov, tel.: 547 217 955, e-mail: lavičkyinfo@urbania.cz www.urbania.cz OBSAH - beata I-3 foca I-4 tubo I-5 ponávka I-6 bobrava I-7 mbz I-8 akát I-9

Více

STAVEBNICE PLASTOVÉHO PLOTU. +420 774 743 353 frkalova@polyprofil.cz www.polyprofil.cz

STAVEBNICE PLASTOVÉHO PLOTU. +420 774 743 353 frkalova@polyprofil.cz www.polyprofil.cz STAVEBNICE PLASTOVÉHO PLOTU +420 774 743 353 frkalova@polyprofil.cz www.polyprofil.cz STAVEBNICE PLASTOVÉHO PLOTU zakázková výroba stavebnice plastového plotu v nejvyšší kvalitě na trhu prodej jednotlivých

Více

Modely Pixel v nabídce: Povrchy: Sklo v ceně: činčila čiré, float čiré, krizet čiré, kůra čiré, planibel bronz, sapelux bílé, screen čiré.

Modely Pixel v nabídce: Povrchy: Sklo v ceně: činčila čiré, float čiré, krizet čiré, kůra čiré, planibel bronz, sapelux bílé, screen čiré. Modely Pixel v nabídce: VACUO H, R P3, O3 POLO BEZ LET ZÁRUKA Povrchy: Vacuo bílá, bílá arch, bílá art, dub, dub bělený, dub kouřový, dub stříbrný, javor, švestka, vanilka, wenge Sklo v ceně: činčila čiré,

Více

židle Z 10P velikost 6 Z 20V Z 30S velikost 5-7 Z 30C Z 31V Z 40 velikost 3-7 velikost 6 výškově nastavitelná 3-5 nebo 5-7 velikost 6

židle Z 10P velikost 6 Z 20V Z 30S velikost 5-7 Z 30C Z 31V Z 40 velikost 3-7 velikost 6 výškově nastavitelná 3-5 nebo 5-7 velikost 6 www.novatronic.cz židle lavice katedry PC stoly jídelní stoly šatní skříně šatní lavičky mobilní nábytek skříně plechové šatní skříně dílenský nábytek školní tabule kancelářský nábytek kancelářské židle

Více

h a n d b o o k A L F A 3 0 0

h a n d b o o k A L F A 3 0 0 handbook A LFA 300 úvod je stabilní a flexibilní, jehož základním konstrukčním prvkem je most. Vhodný je pro vybavování všech druhů kanceláří, call center, zasedacích či školících místností apod. Stoly

Více

VÝPIS MOBILIÁŘE - technická specifikace

VÝPIS MOBILIÁŘE - technická specifikace Budova B2 - Centrální archiv a správní agendy VÝPIS MOBILIÁŘE - technická specifikace prvek popis kusy technické parametry 1NP 1.1 konferenční židle čalouněná 9 Kovová konstrukce RAL 9006, čalouněný sedák

Více

BASIC PROČ BASIC? BASIC představení řady BASIC

BASIC PROČ BASIC? BASIC představení řady BASIC BASIC Stavebnicový, ekonomický kancelářský nábytek pro široké uplatnění, vyráběný z dřevotřískových desek laminovaných s odolnými ABS hranami. MATERIÁL / POPIS.. dřevotřísková deska laminovaná tl. 18 mm..

Více

polyuretanové výrobky Polyuretanové desky Speciální profily Zábrany proti najetí Polyuretanové ochrany na vidle

polyuretanové výrobky Polyuretanové desky Speciální profily Zábrany proti najetí Polyuretanové ochrany na vidle (PU) je všestranně použitelný materiál Má výborné vlastnosti v oblasti mechanické odolnosti a pružnosti obře se opracovává Odolává oděru Má výborné adhezní vlastnosti a dlouhou životnost Je možné ho použít

Více

Technický list - ABS hrany UNI barvy

Technický list - ABS hrany UNI barvy Technický list - ABS hrany UNI barvy ABS hrany UNI jsou kvalitní termoplastové hrany z maximálně odolného a teplotně stálého plastu ABS (Akrylonitryle Butadiene Styrene). Výhody: ABS hrany UNI jsou v interiéru

Více

solid kancelářský nábytek

solid kancelářský nábytek kancelářský nábytek ceník 04 / 2013 SOLID cube SOLID prime SOLID standard SOLID prime SOLID classic SOLID cube SOLID standard dezény dezény lamina WH - bílá SE - šedá BS - bříza sněžná BE - buk OL - olše

Více

Rozměry: šířka x hloubka x výška. Číslo standardu číslo pod který je uvedena podpoložka ve Specifikaci položek

Rozměry: šířka x hloubka x výška. Číslo standardu číslo pod který je uvedena podpoložka ve Specifikaci položek Způsob orientace v POPISU STANDARDŮ B A 1 Popis: C obrázek Legenda: š x h x v mm A číslo pod který je uvedena podpoložka ve Specifikaci položek B Název položky/podpoložky C Popis detailní specifikace požadovaných

Více

Kontejnery, noční stolky a komody. Mobilní kontejner. Noční stolky. Komody

Kontejnery, noční stolky a komody. Mobilní kontejner. Noční stolky. Komody Technický popis Moderní nábytková řada určena pro vybavování dětských pokojů nabízí široké spektrum prvků, různé modelové řady díky nimž je možné vytvářet kompozice podle vlastního uvážení a potřeb dítěte.

Více

KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE A NÁBYTEK

KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE A NÁBYTEK podložky pod židle (3) věšáky (3) jednací židle (31) kancelářské židle a křesla (31 318) dílenské židle (318) pracovní stoly (319 320) kontejnery ke stolu (320) skříně (321) 18 KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE A NÁBYTEK

Více

Aplikace na dřevěný podklad. Schodišťový systém TOPSTEP. Aplikace na betonový podklad. Aplikace na kovový podklad. Aplikace na ostatní materiály

Aplikace na dřevěný podklad. Schodišťový systém TOPSTEP. Aplikace na betonový podklad. Aplikace na kovový podklad. Aplikace na ostatní materiály SCHODIŠŤOVÝ SYSTÉM Schodišťový systém TOPSTEP Schodišťový systém TOPSTEP snadná údržba oproti dřevěným obkladům materiál nepracuje a nesesychá jednoduchá montáž bez stavebních úprav dlouhá životnost a

Více

OBSAH VYSVĚTLIVKY. Šíhlá postava menší. Šíhlá postava střední. Šíhlá postava vysoká. Robustní postava střední. Robustní postava vysoká

OBSAH VYSVĚTLIVKY. Šíhlá postava menší. Šíhlá postava střední. Šíhlá postava vysoká. Robustní postava střední. Robustní postava vysoká ceník 2015 VYSVĚTLIVKY OBSAH Tento ceník tvoří příslušenství ke katalogu výrobků PROWORK podle názvů kolekcí a obsahuje veškeré potřebné obchodní a technické informace pro prodejce i zákazníky, včetně

Více

1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ

1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 hrana O3 Protipožární dveře ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří SAPELI, dveřní křídlo má potřebnou tuhost a pevnost, je vhodná pro standardně používané

Více

STANDARD PROČ STANDARD? STANDARD představení řady

STANDARD PROČ STANDARD? STANDARD představení řady STANDARD Vyšší řada kancelářského nábytku vyráběné ho z dřevotřískových desek laminovaných s ABS hranami za použití silnějších stolových desek a horních plátů skříněk zvýrazňujících vlastní design nábytku.

Více

Zarážený profil MSP-HDG-RP

Zarážený profil MSP-HDG-RP Zarážený profil MSP-HDG-RP Ražený nosný sloupek pro konstrukci pozemního solárního parku Dostupný v různých délkách 1500 až 3600 mm Přenos síly a momentů díky tvarovaným spojům. Žárově zinkované provedení

Více

Pro normu platí názvy uvedené v ČSN A ČSN EN, viz. Seznam souvisejících norem PN-07-51-00. SLOUPEK NADSVĚTLÍKU VÝPLŇ NS SLOUPEK VÝPLŇ BS PEVNÝ DÍL BS

Pro normu platí názvy uvedené v ČSN A ČSN EN, viz. Seznam souvisejících norem PN-07-51-00. SLOUPEK NADSVĚTLÍKU VÝPLŇ NS SLOUPEK VÝPLŇ BS PEVNÝ DÍL BS 14. 09. 2007 1/10 Tato podniková norma obecně platí pro výrobu, identifikaci, kontrolu, zkoušení, balení, dodání, dopravu, skladování, montáž a údržbu vnitřních dřevěných prosklených stěn. 1. Názvosloví

Více

PŘÍLOHA Č.4 - SEZNAM PRO ZHOTOVENÍ VZORKŮ. HOLEČKOVA 106/8, PRAHA 5 - VYBAVENÍ INTERIÉRU Holečkova 106/8, 150 00 Praha 5 Smíchov

PŘÍLOHA Č.4 - SEZNAM PRO ZHOTOVENÍ VZORKŮ. HOLEČKOVA 106/8, PRAHA 5 - VYBAVENÍ INTERIÉRU Holečkova 106/8, 150 00 Praha 5 Smíchov PŘÍLOHA Č.4 - SEZNAM PRO ZHOTOVENÍ VZORKŮ název projektu: HOLEČKOVA 106/8, PRAHA 5 - VYBAVENÍ INTERIÉRU Holečkova 106/8, 150 00 Praha 5 Smíchov hlavní projektant: AP STUDIO s.r.o. Na Kopečku 2, 180 00

Více

Ceník výrobků. platnost od 1.1.2012

Ceník výrobků. platnost od 1.1.2012 Ceník výrobků platnost od 1.1.2012 Tento ceník je pouze orientační. Ceny jsou uváděny bez DPH. Konečnou cenu může ovlivnit jak výběr vhodné tloušťky použitého materiálu, tak nestandardní barva či způsob

Více

mc design ROZPOČET - NÁBYTEK PRO UČEBNU 512 SPŠEIT BRNO Martina Císařová SPŠEIT - návrh interiérů nadstavby celkem včetně DPH cena za/kus včetně DPH

mc design ROZPOČET - NÁBYTEK PRO UČEBNU 512 SPŠEIT BRNO Martina Císařová SPŠEIT - návrh interiérů nadstavby celkem včetně DPH cena za/kus včetně DPH ROZPOČET - NÁBYTEK PRO UČEBNU 52 SPŠEIT BRNO ks DPH skříň skříň LTD 8mm barva světle šedá U708 a kovově modrá U539 200/2050/600 ÚNOR 205 ROZPOČET - NÁBYTEK PRO UČEBNU 50 SPŠEIT BRNO maximální ks DPH ks

Více

Montované technologie. Technologie staveb Jan Kotšmíd,3.S

Montované technologie. Technologie staveb Jan Kotšmíd,3.S Montované technologie Technologie staveb Jan Kotšmíd,3.S Montované železobetonové stavby U montovaného skeletu je rozdělena nosná část sloupy, průvlaky a stropní panely) a výplňová část (stěny): Podle

Více

Komponenty pro dřevěné rolety

Komponenty pro dřevěné rolety Komponenty pro dřevěné rolety Materiál Barva Cena za j. Jednotka Nosič čelní kov 105,- 1513 Nosič boční kov 59,- 1514 Hruška dřevo dub 19,- 142 Brzda kov + + 93,- 1519 Dvoukladka kov + + 45,- 1511 Jednokladka

Více

Možnost jakýchkoliv barevných kombinací díky dvířkám a zásuvkám, které se objednávají samostatně

Možnost jakýchkoliv barevných kombinací díky dvířkám a zásuvkám, které se objednávají samostatně 90 cm nový typ úchytu 90 cm UZ510011 1390 Kč Čtvercová skříňka na zásuvky Součástí skříňky je jedna pevná polička. Skříňka je přizpůsobena k zasunutí čtyř širokých zásuvek (prodávají se samostatně, což

Více

Stohovatelná židle se znaky klasiky.

Stohovatelná židle se znaky klasiky. outline Stohovatelná židle se znaky klasiky. Čistá, nadčasová forma, lehká a kompaktní v každém detailu. Důslednost v konstrukci nadále trvá také ve funkčních aspektech: kompaktní rozměry, nízká hmotnost

Více

projekce a výroba elektrozařízení automatizace technologických procesů výroba rozváděčů a ovládacích pultů engineering a dodávky do strojírenství

projekce a výroba elektrozařízení automatizace technologických procesů výroba rozváděčů a ovládacích pultů engineering a dodávky do strojírenství projekce a výroba elektrozařízení automatizace technologických procesů výroba rozváděčů a ovládacích pultů engineering a dodávky do strojírenství Rozváděčové skříně DSR Rozváděčové skříně DSR-EKO Datové

Více

Eurohranoly pro výrobu eurooken

Eurohranoly pro výrobu eurooken Eurohranoly pro výrobu eurooken EUROHRANOL je základní polotovar pro výrobu EUROOKEN. Jedná se o třívrstvě lepený hranol, u kterého jsou krycí lamely vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu v radiálním

Více

RECEPCE. RECEPCE představení řady

RECEPCE. RECEPCE představení řady RECEPCE TŘEŠEŇ MERANO BŘÍZA OLŠE BUK MATERIÁL / POPIS... horní desky (pláty) recepčních pultů - dřevotřísková deska laminovaná v tl. 18 a 25 mm.. desén / tloušťka / hrana ABS MERANO 18 mm / 1 mm MERANO

Více

KNÍŽKA PLNÁ TVOŘENÍ DŘEVO, KOV A JÁ III., IV.

KNÍŽKA PLNÁ TVOŘENÍ DŘEVO, KOV A JÁ III., IV. KNÍŽKA PLNÁ TVOŘENÍ DŘEVO, KOV A JÁ III., IV. Vytvořil: kolektiv mistrů odborného výcviku SOU Hluboš Grantový projekt OPVK - Už vím,čím budu? Aneb co se v mládí naučíš, CZ.1. 07/1.1.32/01.0038 SOU Hluboš

Více

s_collection purismus zasáhne emoce

s_collection purismus zasáhne emoce s_collection purismus zasáhne emoce Charakteristika série S13 je jasná, redukovaný tvar bez zbytečných detailů. Formální redukce nabízí optimální přepdoklady pro přizpůsobení různým architekturám. Ve spojení

Více

NÁVOD K MONTÁŽI ROŠTŮ A SCHODŮ

NÁVOD K MONTÁŽI ROŠTŮ A SCHODŮ Montážní návod NÁVOD K MONTÁŽI ROŠTŮ A SCHODŮ OBSAH 1 ZÁKLADNÍ POJMY... 2 2 ULOŽENÍ A PŘIPEVNĚNÍ ROŠTŮ... 3 2.1 ULOŽENÍ... 3 2.2 DOPORUČENÉ ULOŽENÍ ROŠTŮ NA PODPORÁCH MONTÁŽNÍ MEZERY... 3 2.3 PŘIPEVNĚNÍ

Více

Energetické zdroje pro 21. století

Energetické zdroje pro 21. století 1 Projekt: Číslo projektu: Energetické zdroje pro 21. století CZ.1.11/3.4.00/42.01656 1) Hygienické zařízení H01 Odpadkový koš Cena bez DPH za 6 ks H02 Hygienický koš kapacita / objem: 34 l rozměry: 300

Více

h a n d b o o k A L F A 5 0 0

h a n d b o o k A L F A 5 0 0 handbook A LFA 500 úvod Variabilní Alfa 500 s velmi funkčním designem má široké uplatnění. Je vhodný pro vybavení referentských pracovišť, kanceláří mana ge mentu, jednacích místností, aj. Výškové moduly

Více

Habilis Tools přípravky

Habilis Tools přípravky Habilis Tools přípravky HK400 je určena pro frézování spojů kuchyňských pracovních a koupelnových desek všemi typy horních frézek. Systém značení a důmyslných otvorů v šabloně zjednodušuje a zrychluje

Více

PA PLUS, s.r.o. - katalog dveří a zárubní

PA PLUS, s.r.o. - katalog dveří a zárubní Kontakt: PA PLUS, s.r.o. e-mail: vratacz@gmail.com web: www.vratacz.cz tel: +420 606 49 60 60 (CZ) Po-Pá 9:00-18:00 Chceme našim zákazníkům nabídnout poctivě vyrobené interiérové dveře z pravých materiálů

Více

Položky s mernou jednotkou BAL je možné objednať iba po celých baleniach. Cena za ks je iba informatívna.

Položky s mernou jednotkou BAL je možné objednať iba po celých baleniach. Cena za ks je iba informatívna. 1. OBJÍMKY - LEHKÁ ŘADA strana č. 4 Objímky - lehká řada - jednodílné LUPJ s maticí M8, s gum. vložkou 11010015 objímka LUPJ 1/4", 12-15mm, BAL. 100ks 0,45 ks G 11010019 objímka LUPJ 3/8", 15-19mm, BAL.

Více

Zafiízení pro manipulaci se dfievem a dfiívím u dopravních vozíkû

Zafiízení pro manipulaci se dfievem a dfiívím u dopravních vozíkû ZPRACOVÁNÍ D EVA část 4, díl 4, str. 7 Časové využití vozíků se pohybuje mezi 40 až 60 % a počet vozíků určený z časového rozboru je q T T n T = až 1152 1728 Zafiízení pro manipulaci se dfievem a dfiívím

Více

MATEŘSKÁ ŠKOLA NA DLOUHÁM LÁNU, 6 3/ 589 POČET PRVKŮ

MATEŘSKÁ ŠKOLA NA DLOUHÁM LÁNU, 6 3/ 589 POČET PRVKŮ MAEŘSKÁ ŠKOLA NA DLOUHÁM LÁNU, Praha 6 Vokovice, Nechanského / 589 abulky truhlářských výrobků-so 02 MAEŘSKÁ ŠKOLA NA DLOUHÉM LÁNU. POČE PRVKŮ 1 VYJMUO ŘEŠENÍ V RÁMCI INERIÉRU Plastová parapetní deska

Více

ŠKOLNÍ 22 29 NÁBYTEK.

ŠKOLNÍ 22 29 NÁBYTEK. . ŠKOLNÍ NÁBYTEK 22 29 PRIM PRIM certifikované dle EN 1729-1 a 1729-2 lavice opatřeny rektifikacemi výšková stavitelnost pomocí šroubů s vnitřním šestihranem pracovní desky LTD 18 mm ABS hrany 2 mm závrtné

Více

VCHODOVÉ DVEŘE HERSE. 32dB. čepy proti vysazení. horní 3-bodový zámek. křídlo 46 mm s ocelovou výztuhou. dolní 3-bodový zámek. dveře, které otevíráš

VCHODOVÉ DVEŘE HERSE. 32dB. čepy proti vysazení. horní 3-bodový zámek. křídlo 46 mm s ocelovou výztuhou. dolní 3-bodový zámek. dveře, které otevíráš HERSE dveře, které otevíráš horní 3-bodový zámek čepy proti vysazení dolní 3-bodový zámek křídlo 46 mm s ocelovou výztuhou 38 HERSE FINISH, GREKO 4000,-/ 4840,-/ 4600,-* TWIN 6000,-/ 7260,-/ 6900,-* www.erkado.cz

Více

U P E V Ň O VA C Í M AT E R I Á L

U P E V Ň O VA C Í M AT E R I Á L UPEVŇOVACÍ MATERIÁL 2 UPEVŇOVACÍ MATERIÁL Upevňovací materiál Hmoždinky HM... -3 Hmoždinky HM PE... -3 Hmoždinky HL... -3 Hmoždinky HS... - Hmoždinky HN... - Příchytky distanční... - Příchytky řadové...

Více

KATALOG. Židle, stoly, křesla. www.expocs.cz. EXPO-Consult+Service, spol. s r.o. Příkop 4 604 45 Brno

KATALOG. Židle, stoly, křesla. www.expocs.cz. EXPO-Consult+Service, spol. s r.o. Příkop 4 604 45 Brno KATALOG Židle, stoly, křesla ŽIDLE Cena za pronájem 1ks: 250,- Kč + DPH Židle AGNES sedák černý plast Židle DESIGN sedák bílá lak Židle WOOD sedák dřevěný dýha Židle ORANGE sedák oranžový čalouněný konstrukce

Více

elegant klasik akční nabídka

elegant klasik akční nabídka elegant klasik akční nabídka 2012 1 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 hrana O3 Protipožární dveře klima dveře zvukově izolační dveře bezpečnostní dveře ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří

Více

Otevírač nadsvětlíků GEZE OL90 N

Otevírač nadsvětlíků GEZE OL90 N - Tisk č.: 0 0 CZ - Otevírač nadsvětlíků GEZE OL0 N - Nahoře uložený otevírač oken a nadsvětlíků pro svisle osazovaná okna pravoúhlého tvaru s šířkou otevření 0 mm - velká šířka otevření 0 mm - plná šířka

Více

dveřní a jistící madla beryl

dveřní a jistící madla beryl dveřní a jistící maa beryl 30 (ø40) ø* maa rovná typ A30 skladové. 230, 3, 6, 8 mm ostatní. volitelně povrch: RAL, NEREZ zakázkově lze i ø20 mm ø40 typ A40. volitelně zakázkové provedení povrch: RAL, NEREZ

Více

Výr. č. Popis výrobku: standardní Cena bez DPH 20%

Výr. č. Popis výrobku: standardní Cena bez DPH 20% U Abácie 777 757 01 Valašské Meziříčí IČO : 26871416 DIČ : CZ26871416 mob. 608080898, tel. 571610329 Ceník platný od 1.2.2011 30.6.2011 (změny cen a textu vyhrazeny) Výr. č. Ž01 Žák. židle pevná, profil

Více

elegant klasik akční nabídka

elegant klasik akční nabídka elegant klasik akční nabídka 2012 1 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 hrana O3 Protipožární dveře ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří SAPELI, dveřní křídlo má potřebnou tuhost a pevnost,

Více

Oblast použití. Zpracování

Oblast použití. Zpracování ABS hrany - v šíři role Povrchová úprava: - hladká - perlička - gravír Rozsah použití ABS hran je prakticky neomezený a proto jsou vhodné pro všechny typy nábytku, zejména na namáhaná místa, vystavovaná

Více

Zvyšování kvality výuky technických oborů

Zvyšování kvality výuky technických oborů Zvyšování kvality výuky technických oborů Klíčová aktivita V.2 Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji odborných kompetencí žáků středních škol Téma V.2.13 Konstrukce skříňového nábytku Kapitola

Více

Zvyšování kvality výuky technických oborů

Zvyšování kvality výuky technických oborů Zvyšování kvality výuky technických oborů Klíčová aktivita V.2 Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji odborných kompetencí žáků středních škol Téma V.2.13 Konstrukce skříňového nábytku Kapitola

Více

Zvyšování kvality výuky technických oborů

Zvyšování kvality výuky technických oborů Zvyšování kvality výuky technických oborů Klíčová aktivita V.2 Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji odborných kompetencí žáků středních škol Téma V.2.17 Technická příprava výroby Kapitola 26

Více

Společnost LENZA nabízí nábytkovou řadu

Společnost LENZA nabízí nábytkovou řadu Technický popis Společnost LENZA nabízí nábytkovou řadu určenou pro vybavování předsíní. Elegantní a moderní nábytek do předsíně je ergonomický a současně velmi funkční. Velký výběr rozměrů jednotlivých

Více

Portoforte 170. Montážní návod

Portoforte 170. Montážní návod Portoforte 170 Montážní návod Stav 03/2012 Montážní návod přístřešku pro - Portoforte 170 Hlavní rozměry: Na vyobrazených nákresech vidíte všechny hlavní rozměry přístřešku. Kromě toho jsou zde nakresleny

Více

Příloha č. 1 Výzvy k podání nabídky na veřejnou zakázku na dodávky Dodávka nábytku 2014

Příloha č. 1 Výzvy k podání nabídky na veřejnou zakázku na dodávky Dodávka nábytku 2014 Příloha č. 1 Výzvy k podání nabídky na veřejnou zakázku na dodávky Dodávka nábytku 2014 NÁVRHU ŘEŠENÍ INTERIÉRU KANCELÁŘSKÝCH PROSTORŮ Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod, Kounicova 13,

Více

Atic, s.r.o. a Ing. arch. Libor Žák Sdružení

Atic, s.r.o. a Ing. arch. Libor Žák Sdružení Atic, s.r.o. a Ing. arch. Libor Žák Sdružení Riegrova 44a, 612 00 Brno tel. 541 245 286 fax 541 247 312 email: zak.apk@arch.cz Objednatel: Stavba: Jihomoravský kraj Žerotínovo nám. 3/5, 601 82 Brno KOMPETENČNÍ

Více

Geus okna, a.s. ISO 9001:2001 1 / 5. U Nikolajky 912, 150 00 Praha 5 - Smíchov Účinnost od: 1.1.2008. Technologický postup montáže oken OS 04 S

Geus okna, a.s. ISO 9001:2001 1 / 5. U Nikolajky 912, 150 00 Praha 5 - Smíchov Účinnost od: 1.1.2008. Technologický postup montáže oken OS 04 S ISO 9001:2001 1 / 5 V následujících bodech je popsán postup montáže oken do stavby. Jedná se o základní body, které mohou být modifikovány v závislosti na připravenosti a rozměrových tolerancích stavebního

Více

2.695,- 100 TV stolek LE 01-120 š.120 h.43 v.46cm rozměry vnit. otvorů: š.104 v.14cm. 4.190,- 155 Skříň šatní LE 06 š.80 h.58 v.

2.695,- 100 TV stolek LE 01-120 š.120 h.43 v.46cm rozměry vnit. otvorů: š.104 v.14cm. 4.190,- 155 Skříň šatní LE 06 š.80 h.58 v. Systém Levante Technický popis: systém LEVANTE je vyroben z LDTD o tlouštce 18mm, jsou použité hrany ABS o tlouštce 0,5 mm, zapuštěné kovové úchytky a kovové pojezdy, ve vitrínách jsou 3 kusy skleněných

Více

BEZPEČNOSTNÍ ZNAČENÍ FARAM

BEZPEČNOSTNÍ ZNAČENÍ FARAM FARAM Bezpečnostní značení průmyslových hal a areálů S prováděním bezpečnostního značení máme bohaté zkušenosti již od roku 2004. Za tuto dobu, máme za sebou realizace hal a průmyslových areálu jako např.:

Více

POKYNY K INSTALACI. Vážený zákazníku, Děkujeme Vám za nákup naší dýhované dřevěné podlahy Par-ky. Prosím přečtěte si pozorně tento montážní návod.

POKYNY K INSTALACI. Vážený zákazníku, Děkujeme Vám za nákup naší dýhované dřevěné podlahy Par-ky. Prosím přečtěte si pozorně tento montážní návod. 1/5 POKYNY K INSTALACI Vážený zákazníku, Děkujeme Vám za nákup naší dýhované dřevěné podlahy Par-ky. Prosím přečtěte si pozorně tento montážní návod. INSTALAČNÍ MATERIÁL (obrázek 1) Par-ky Instalační souprava

Více

IHNED K DODÁNÍ, SKLADEM

IHNED K DODÁNÍ, SKLADEM CENÍK KOVOVÝCH DVEŘÍ SMART dle ČSN V CENĚ: AKUSTICKÁ VOŠTINA Rw=31 db KOVÁNÍ Všechny dveřní jsou opatřeny ochrannou folií (po montáži nutné odstranit) a poté zabaleny. SKLO Standartně jsou dveřní vyráběny

Více

VÝROBKY KARTONÁŽE OBALY Z VLNITÝCH A HLADKÝCH LEPENEK ISO 9001

VÝROBKY KARTONÁŽE OBALY Z VLNITÝCH A HLADKÝCH LEPENEK ISO 9001 VÝROBKY KARTONÁŽE OBALY Z VLNITÝCH A HLADKÝCH LEPENEK ISO 9001 MODERNÍ TECHNOLOGIE STABILNÍ CENY LOGISTIKA Nestačí jen vyrobit obal nebo výrobek, je zapotřebí jej také dodat v čas a na správné místo. Bez

Více

Ceník pro zákazníky internetového obchodu espotřebka.cz platný k 1.3.2012. www.espotrebka.cz

Ceník pro zákazníky internetového obchodu espotřebka.cz platný k 1.3.2012. www.espotrebka.cz Ceník pro zákazníky internetového obchodu espotřebka.cz platný k 1.3.2012 strana 1 OBSAH Bublinkové obálky 2 Krabice z 3-vrstvé lepenky 3 Krabice z 5-vrstvé lepenky 4 Stretch fólie 5 Bublinková fólie 5

Více

CP - Line. Skříně a kontejnery

CP - Line. Skříně a kontejnery CP - Line Skříně a kontejnery CENÍK 07/2011 Základní typ s vybavením (nutno uvést) OBJEDNACÍ KLÍČ A PROVEDENÍ POVRCHŮ Barevnost provedení (nutno uvést) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 S x x x x x x x x x x Název

Více

MATRACE Vyspěte Vyspite se sa do růžova ružova Nejlepší z nejlepších Přinášíme vám nejlepší výběr z nejlepších matrací 5 190 * Kč * cena za set 1+1 matrace rozměr 200 x 80 a 200 x 90 cm 4 800 cena 3 120

Více

NEXT SD 101, SD 111 BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE EVROPSKÝ STANDARD

NEXT SD 101, SD 111 BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE EVROPSKÝ STANDARD NEXT SD 0, SD BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE EVROPSKÝ STANDARD BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SD 0, SD Nejvyšší bezpečnost a komfort poskytují při použití se zárubní NEXT SF. Bezpečnostní dveře NEXT SD 0 jsou nejpoužívanější

Více

KATALOG Nábytek a zařízení pro mateřské školy

KATALOG Nábytek a zařízení pro mateřské školy KATALOG Nábytek a zařízení pro mateřské školy www.nabytekjirousek.eu 1 2 3 5 4 1 Vybavení jeslí Jesle 2 Vybavení jeslí 3 Vybavení jeslí Skříňky pro malé děti výška 60 cm Art. 24301 Art. 24002 Skříňky

Více

1. Názvosloví Pro normu platí názvy uvedené v ČSN a ČSN EN, viz. seznam souvisejících norem.

1. Názvosloví Pro normu platí názvy uvedené v ČSN a ČSN EN, viz. seznam souvisejících norem. 03. 07. 2007 1/9 Tato podniková norma obecně platí pro výrobu, identifikaci, kontrolu, zkoušení, balení, dodání, dopravu, skladování, montáž a údržbu vnitřních dřevěných dveřních křídel. 1. Názvosloví

Více

Výkaz výměr. Úkon Rozměr / Počet Požadavky zadavatele Kč. Uchazeč je povinen zajistit ekologickou likvidaci odstraněné podlahové krytiny.

Výkaz výměr. Úkon Rozměr / Počet Požadavky zadavatele Kč. Uchazeč je povinen zajistit ekologickou likvidaci odstraněné podlahové krytiny. Výkaz výměr Příloha č. 3 Výkaz výměr Místnost č. S 13: Úkon Rozměr / Počet Požadavky zadavatele Cena v Kč bez DPH Výše DPH v Kč Cena v Kč vč. DPH Odstranění stávající podlahové krytiny, včetně ekologické

Více

* Ceny jednosedů a dvojsedů jsou uvedeny bez boků. Stránka 1 / 7

* Ceny jednosedů a dvojsedů jsou uvedeny bez boků. Stránka 1 / 7 ASPEN, čalouněná sedací souprava látka I látka II látka III kůže I kůže II kůže III kůže IV otočné - podnož kov / dřevo L2 (2P) - dvojsed levý (pravý) * L1 (1P) - jednosed levý (pravý) * 1 - jednosed sestavový

Více

Vyžádejte si od nás tuto šikovnou pomůcku, která Vám usnadní výběr jednorázových ochranných oděvů.

Vyžádejte si od nás tuto šikovnou pomůcku, která Vám usnadní výběr jednorázových ochranných oděvů. Vyžádejte si od nás tuto šikovnou pomůcku, která Vám usnadní výběr jednorázových ochranných oděvů. Na adrese oop.cz@mmm.com, nebo telefonicky na: +420 261 380 111 Nebo navštivte náš web: www.3m.cz/oopp,

Více

NÁVOD NA MONTÁŽ odvětrávaného fasádního systému

NÁVOD NA MONTÁŽ odvětrávaného fasádního systému 1. stránka Návod na montáž SOLID BRICK + SOLID STONE NÁVOD NA MONTÁŽ odvětrávaného fasádního systému www.prostavbu.cz 2. stránka Návod na montáž SOLID BRICK + SOLID STONE Základní prvky fasádního systému

Více

SKŘÍNĚ KONTEJNERY CENÍK 01/2009

SKŘÍNĚ KONTEJNERY CENÍK 01/2009 KONTEJNERY CENÍK 01/200 , KONTEJNERY SKŘÍNĚ MATERIÁLY, PROVEDENÍ, SORTIMENT Všechny prostory, které slouží k administrativní a kancelářské práci se neobejdou bez úložných systémů skříní a kontejnerů. Umožňují

Více

C E N Í K dvířka z masivu - 2 0 0 8

C E N Í K dvířka z masivu - 2 0 0 8 C E N Í K dvířka z masivu - 2 0 0 8 www. stránky připravujeme.cz Kontakt: e-mail: karel.krivak@seznam.cz mobil: 775 586 588 Popis dvířek Dřevěná dvířka - dotek přírody každý den BIO 3 vrstvý celomasivní

Více

www.yatexfoam.eu SYSTÉMY BALENÍ

www.yatexfoam.eu SYSTÉMY BALENÍ SYSTÉMY LENÍ boxy, krabice, proložky a zásobníky pro vícenásobné použití elegantní náhrada papírové kartonáže delší životnost možnost laminace pěnou potisk kombinace s PE a PP pěnami nízké výrobní náklady

Více

A Nábytek všeobecně (dveře, obývací pokoje, ložnice, kuchyně ) 2 5 20 21. B Židle, zábradlí, soustružené dílce, stolové podnoží 6 7 22

A Nábytek všeobecně (dveře, obývací pokoje, ložnice, kuchyně ) 2 5 20 21. B Židle, zábradlí, soustružené dílce, stolové podnoží 6 7 22 Obsah: Postup Zpracování Příklady technologických postupů Popis výrobků A Nábytek všeobecně (dveře, obývací pokoje, ložnice, kuchyně ) 2 5 20 21 B Židle, zábradlí, soustružené dílce, stolové podnoží 6

Více

ACO Stavební prvky. ACO ShowerDrain E-line - Liniové žlaby. Návod k použití. 0153.33.08_V5.1 08/2011 edice Překlad z německého originálu.

ACO Stavební prvky. ACO ShowerDrain E-line - Liniové žlaby. Návod k použití. 0153.33.08_V5.1 08/2011 edice Překlad z německého originálu. Návod k použití ACO ShowerDrain E-line - Liniové žlaby 0..08_V. 08/0 edice Překlad z německého originálu Montáž u vstupu do sprchového koutu (žlab s horizontální přírubou) Montáž u stěny ve sprchovém koutu

Více

Lepší dřevo pro Vaši terasu. Ceník 2013

Lepší dřevo pro Vaši terasu. Ceník 2013 Lepší dřevo pro Vaši terasu. Ceník 2013 Ceník je platný od 1.1.2013 do 31.12.2013 Protfolio produktů biwood Barevné odstíny Vyberte si jeden ze tří ušlechtilých odstínů dřeva: Teak, Bangkirai, Wenge. Profil

Více