DÁRKOVÁ KnížKa. s hodnotou ,- Kč. zákaznická karta. s leva. s s

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "DÁRKOVÁ KnížKa. s hodnotou 10.000,- Kč. zákaznická karta. s leva. s s"

Transkript

1 DÁRKOVÁ KnížKa uto kelly hodnotou ,- Kč zákaznická karta l eva

2 Stěrače StěRače těrače StěRače Vážení zákazníci, gratulujeme Vám k zakoupení vozu u polečnoti AAA Auto. Spolu ním dotáváte dárkovou knížku Auto Kelly, která Vám přináší několik výhod. Tou první jou levové kuopóny, které můžete uplatnit na kterékoliv z více než 53 poboček Auto Kelly. V nabídce výrobků, na které e vztahují tyto kupóny, je zařazen široký ortiment od olejů pře náhradní díly až po autodoplňky. Jako další benefit zíkáváte zákaznickou kartu Auto Kelly, která Vám nabízí možnot dalších zajímavých lev na autodíly a autopotřeby a navíc na práci v íti Auto Kelly Autoervi. Věříme, že Vá naše nabídka zaujme a těšíme e na Vaši návštěvu. tým auto Kelly Obrázky výrobků jou pouze ilutrativní a nemuí e vždy přeně hodovat e zbožím nabízeným v prodejnách. Veškeré změny, změny nabízeného zboží, změny cen, tikové a jiné chyby v letáku jou vyhrazeny. Ceny jou uvedeny vč. DPH. Platí pouze do vyprodání záob. Slevy z kupónů nelze čítat jinými mi. Slevy z kupónů e vztahují na naše aktuálně platné prodejní ceny. Každý levový kupón e vztahuje pouze na nákup jednoho vybraného výrobku, není-li uvedeno jinak. platí na nákup 1 ady nebo 1 k těrače platí na nákup 1 ady nebo 1 k těrače

3 INFORMACE InFORMaCe K POUžItí K POUŽITÍ KUPÓNU INFORMACE InFORMaCe K POUŽITÍ K POUžItí KUPÓNU Přenoný PřenOSný DVD DVD PřehRÁVač PřehráVač Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. 9 diplej poměrem tran 16:9, na otočném kloubu polohovatelný až o 270 integrovaný DVB-T tuner pro příjem digitálního televizního vyílání vtup USB a čtečka SD/MMC/MS, vtup/výtup AV kompatibilní CD, DVD, DivX, VCD, MPEG4, MP3 a JPEG ultraštíhlý deign, v bílém nebo černém provedení balení obahuje držák na edadlo do vozu, dálkové ovládání, adaptér na 220 V i 12 V, anténa, AV kabely, luchátka Maloobchodní cena 4.985,- Kč (DO BE9PDVD01, DO BE9PDVD02)

4 Autorádio autorádio S CD PřehRÁVačeM, Cd přehráva USB a čem, SD VStUPy ub A d vtupy Hodnotu kupónů nelze čítat. výkon 4x 40 W, tuner RDS vtup pro SD/MMC karty, čelní USB vtup přehrává CD, CD-R/RW podpora formátu MP3 Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. Maloobchodní cena 1.680,- Kč (DO BERA8701)

5 Bluetooth BlUetOOth th handsfree handfree Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. pro dva telefony určené k uchycení na tínítko vozu, barva černá, použití např. pro lužební i oukromý telefon oučaně, plně duplexní / DSP (potlačuje okolní hluk), zobrazení tavu baterie a Bluetooth připojení, vyměnitelná dobíjecí baterie Li-Polymer 750 mah, doba hovoru až 6 hodin, pohotovotní režim až 60 hodin Maloobchodní cena 1.056,- Kč (DO CEHBTBSPRIMB)

6 AutoAlArm autoalarm Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. plovoucím kódem dvojzónový otřeový nímač, 2 k dálkového ovládání funkcí LOCK CHECK, imobilizační relé, ovládání centrálního zamykání, napěťový výtup, možnot připojení přídavného nímače Maloobchodní cena 1.457,- Kč (DO TS 13)

7 Parkovací PaRKOVaCí a SaDa ada a Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. e zvukovou ignalizací ada obahuje: 4x přední enzor, reproduktor, řídící jednotka, kabeláž, montážní přílušentví, vrták pro vyvrtání otvorů pro enzory, montážní návod Maloobchodní cena 3.378,- Kč (VA )

8 Měnič MěnIč napětí napětí Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. výkon: 150 W, tlačítko VYP/ZAP měnič napětí: 12 V DC 1x 230 V AV/50 Hz pro notebooky, mobilní telefony, video, nabíječky na baterie atd. USB: 12 V DC 1x 5 V USB, záobování napětím pro PDA, MP3, mobilní telefon atd. Maloobchodní cena 958,- Kč (DO A74181)

9 noič nosič KOl kol thule Thule PRORIDe RID Pro r ide Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. uzamykatelný noič kol, který e nadno upevňuje amonatavující držák rámu umožní jízdní kolo nadno a rychle naložit či undat noič e zabezpečí v nadno přítupné výšce třechy díky hliníkové kolejničce je velmi lehký rozpětí uchycení rámu (průměr): mm (oválné rámy max. 80 x 100 mm) Maloobchodní cena 2.315,- Kč (TH )

10 Střešní BOx box thule t Pahule PaCIFIC 500 Pacific 500 Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. velice protorný box rozšiřující přepravní kapacitu vozu vhodný například pro lyže, hůlky a jiné aerodynamický tvar, nížené dno pro nižší odpor vzduchu, minimalizaci hluku větru a vibrací odolný a trvanlivý materiál ochranou proti UV záření box e otevírá z jedné trany a je vybaven bezpečnotním centrálním zámkem objem 320 litrů, délka 2260 mm, šířka 550 mm, výška 370 mm, váha 12 kg maximální zatížení 50 kg, 5 let záruka, plňuje normu TÜV/GS DIN Maloobchodní cena 7.057,- Kč (TH )

11 Tažné tažné zařízení Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. platní na nákup 1 k

12 Alkohol alkohol Ol tester ter Te Ter Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. 2 LCD dipleje ušetříte na pokutách a budete mít před jízdou klidné vědomí alkohol teter atraktivním deignem rychlá kalibrace při zapnutí rozah měření zvukový ignál při 0.2 a 0.5 zobrazení teploty v C i F funkce odpočítávání vetavěné hodiny budíkem, automatické vypnutí nízká hmotnot, poutko napájení: 2x AAA, 1x AG 13 (baterie jou oučátí balení) Maloobchodní cena 595,- Kč (DO AT3260)

13 varná VaRnÁ KOnVICe konvice Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. varná konvice, napájení 12V, zátrčka do záuvky automobilového zapalovače objem konvice 700ml balení obahuje varnou konvici přívodním kabelem, 2 šálky, ítko na čaj, držák k upevnění konvice a vymezovací adaptér napájení 12 volt, příkon 8 ampér Maloobchodní cena 302,- Kč (DO 07101)

14 ChladíC Chladíí ChlaDíCí C í BC Bí BOx í Box Oí Box Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. kvalitní kontrukce pro chlazení i ohřev diplej vnitřní teplotou teplota v boxu až o 20 C nižší než okolní teplota objem 25 litrů zátrčka do záuvky automobilového zapalovače, zátrčka do ítě 220 V Maloobchodní cena 2.118,- Kč (DO CF07121)

15 autovyavač autovysavač a Vač CyKlÓnOVý cyklónový PaV1205 S PIVOteM PIVOav Pav avm 1205 Pivotem Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. výkon 11 W, průtok vzduchu 859 l/ min. objem nádoby 350 ml, doba provozu 30 min. dvojitá filtrace, čištění (oklep) filtru bohaté přílušentví, kabel 5 m, pivotová otočná a výuvná trubice, praktický textilní vak pro tranport Maloobchodní cena 1.411,- Kč (DO PAV1205)

16 Brašna BRašna DO do KUFRU kufru Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. velikot 53,5 x 40,6 x 24,1 cm praktická brašna vyrobena z pevného materiálu, 100% polyeter Maloobchodní cena 564,- Kč (DO A72776)

17 Sada SaDa a nářadí nářadí DO auta do auta Hodnotu kupónů nelze čítat. ada přílušentví do auta včetně gola klíčů, kleští, oříšků, baterky Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. Maloobchodní cena 898,- Kč (DO BD A7144)

18 Nabíječka nabíječka a luna LUN a Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. inteligentní, energeticky hopodárná nabíječka akumulátorů funkcemi pro všechny akumulátory olověnými články plně automatická, e zkoušečkou a ovětlením typ SMALL - pro akumulátory 12V v kapacitě 3-80Ah nabíjecí proud 1-4A Maloobchodní cena 2.400,- Kč (TT )

19 Baterie BateRIe StaRlIne Starline ah ah Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. autobaterie Starline využívají kalciové kontrukce a jejich provoz je zcela bezúdržbový a ekologický při jejich výrobě jou používány nejmodernější technologické potupy, proto vynikají i kvělými užitnými vlatnotmi prodloužená životnot, minimální amovybíjení, vyoké tartovací proudy, bezúdržbové provedení platí na nákup 1 k

20 ŽÁovky žárovky OSRaM oram BOx BoX h1, h4, H1, h7 H4, H7 Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. ovětlují vozovku až o 50 % větším množtvím větla, a tím pokytují řidiči delší ča pro reakci v nebezpečných ituacích až o 20 m delší větelný kužel pro ještě více bezpečnoti - tříbrný vrchlík u H4 a H7 platí na nákup 1 k balení

21 Zapalovací zapalovací SVíčKy Svíčky Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. platí na nákup 4 k nebo 1 balení/ady na vozidlo

22 filtr FIltR OlejOVý OlEJOVÝ Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. platí na nákup 1 k

23 filtr FIltR PalIVOVý PAliVOVÝ Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. platí na nákup 1 k

24 filtr FIltR VzDUChOVý VZDUCHOVÝ Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. platí na nákup 1 k

25 filtr FIltR KaBInOVý KABiNOVÝ Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. platí na nákup 1 k

26 Olej Starline StaRlIne VISIOn ViS Si On 10W40 10W40 (5l) (5l) Olej Starline Olej StaRlIne ViS Si VISIOn 10W40 (5l) Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. poloyntetický motorový olej dlouhými intervaly výměny, který překračuje požadavky většiny výrobců automobilů jeho použitím je zaručena dokonalá ochrana při tudených tartech, vyoká čitota motoru a nížení potřeby paliva též je vhodný pro motory použí- vající palivo LPG pro výměny je nutno repektovat erviní předpiy výrobce poloyntetický motorový olej dlouhými intervaly výměny, který překračuje požadavky většiny výrobců automobilů jeho použitím je zaručena dokonalá ochrana při tudených tartech, vyoká čitota motoru a nížení potřeby paliva též je vhodný pro motory používající palivo LPG pro výměny je nutno repektovat erviní předpiy výrobce Maloobchodní cena 550,- Kč Maloobchodní cena 550,- Kč (NA V-5) (NA V-5) platí na nákup 1 k platí na nákup 1 k

27 INFORMACE InFORMaCe K POUžItí K POUŽITÍ KUPÓNU INFORMACE InFORMaCe K POUŽITÍ K POUžItí KUPÓNU Olej Starline StaRlIne DiamO DIaMOnD n D PD 5W-40 (5l) Olej Starline StaRlIne DiamO DIaMOnD nd PD 5W-40 (5l) (5l) Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. yntetický motorový olej určený pro ytémy čerpadlo-tryka (PD), API SJ/CF, ACEA A3, B3, výkonotně odpovídá normě: VW /505.00/ Maloobchodní cena 1.026,- Kč yntetický motorový olej určený pro ytémy čerpadlo-tryka (PD), API SJ/CF, ACEA A3, B3, výkonotně odpovídá normě: VW /505.00/ Maloobchodní cena 1.026,- Kč (NA PD-5) (NA PD-5) platí na nákup 1 k platí na nákup 1 k

28 INFORMACE InFORMaCe K POUžItí K POUŽITÍ KUPÓNU INFORMACE InFORMaCe K POUŽITÍ K POUžItí KUPÓNU Olej Starline StaRlIne DIaMOnD DiamOn nd 5W40 5W40 (5l) (5l) Olej Olej Starline StaRlIne DiamOn DIaMOnD D 5W40 (5l) Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. plně yntetický motorový olej dlouhými intervaly výměny jeho použitím je zaručena dokonalá ochrana při tudených tartech, vyoká čitota motoru a nížení potřeby paliva též je vhodný pro motory používající palivo LPG pro výměny je nutno repektovat erviní předpiy výrobce plně yntetický motorový olej dlouhými intervaly výměny jeho použitím je zaručena dokonalá ochrana při tudených tartech, vyoká čitota motoru a nížení potřeby paliva též je vhodný pro motory používající palivo LPG pro výměny je nutno repektovat erviní předpiy výrobce Maloobchodní cena 798,- Kč Maloobchodní cena 798,- Kč (NA D-5) (NA D-5) platí na nákup 1 k platí na nákup 1 k

29 INFORMACE InFORMaCe K POUžItí K POUŽITÍ KUPÓNU INFORMACE InFORMaCe K POUŽITÍ K POUžItí KUPÓNU brzdové BRzDOVé DeStIčKy detičky Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. platí na nákup 1 ady 4 k

30 brzdové BRzDOVé KOtOUče kotouče Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. platí na nákup 1 ady 2 k

31 BRZDOVÁ BRzDOVÁ KaPalIna KAPALINA DOt DOT Ml ML Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. FERODO DOT 4 je brzdová kapalina bodem varu přeahujícím 230 C plňuje polední mezinárodní tandardy: FMVSS 16 DOT 4 a DOT 3, ISO 4925, SAE J 1703, JIS K 2233 Typ 3 a 4, BS AU 174 a NATO pecifikaci OX8 Maloobchodní cena 76,- Kč (AC T72005) platí na nákup 1 k

32 letní PneUMatIKy PneUMAtIKY Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. platí na nákup ady 4 k pneumatik bez diků

33 ZIMNÍ zimní PneUMatIKy PNEUMATIKY Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. platí na nákup ady 4 k pneumatik bez diků

34 Kompreor KOMPReSOR DeSIgn deign PneU pneu Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. nadno a rychle nafoukne penumatiky, nafukovací matrace, gumové čluny atd. na 12 V do autozapalovače, tlak až 12 bar kabel o délce cca 3 m, vzduchová hadice 45 cm rychlovypouštěcím ventilem dvě doplňkové tryky a jehlový adaptér Maloobchodní cena 305,- Kč (DO CF10389)

35 Sněhové SněhOVé řetězy řetězy CaRFaCe Ce CarFa Ce Hodnotu kupónů nelze čítat. rychloupínací něhové řetězy, křížová topa, ada 2 kuy, pro oobní vozy rozměry kol od 13 do 18 Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. Maloobchodní cena od 426,- Kč (DO CF502030, DO CF502040, DO CF502050, DO CF502060, DO CF502070, DO CF502080, DO CF502090, DO CF502100, DO CF502110)

36 Letní letní mě SMěS DO do OStřIKOVačů otřikovačů 3l 3L Letní letní mě SMěS DO do OStřIKOVačů otřikovačů 3l 3L vynikající čiticí chopnoti nepoškozují lak ani gumové čáti karoerie vynikající čiticí chopnoti nepoškozují lak ani gumové čáti karoerie Hodnotu kupónů nelze čítat. Maloobchodní cena 59,- Kč Maloobchodní cena 59,- Kč Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. (NA SWL-3) (NA SWL-3) platí na nákup 1 k platí na nákup 1 k

37 INFORMACE InFORMaCe K POUžItí K POUŽITÍ KUPÓNU INFORMACE InFORMaCe K POUŽITÍ K POUžItí KUPÓNU Letní letní mě SMěS DO do OStřIKOVačů otřikovačů 3l 3L Letní letní mě SMěS DO do OStřIKOVačů otřikovačů 3l 3L vynikající čiticí chopnoti nepoškozují lak ani gumové čáti karoerie vynikající čiticí chopnoti nepoškozují lak ani gumové čáti karoerie Hodnotu kupónů nelze čítat. Hodnotu kupónů nelze čítat. Maloobchodní cena 59,- Kč Maloobchodní cena 59,- Kč Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. Kupón není možno měnit za peníze. (NA SWL-3) (NA SWL-3) platí na nákup 1 k platí na nákup 1 k

38 INFORMACE InFORMaCe K POUžItí K POUŽITÍ KUPÓNU INFORMACE InFORMaCe K POUŽITÍ K POUžItí KUPÓNU Zimní zimní mě SMěS DO do OStřIKOVačů otřikovačů 5l 5L Zimní zimní mě SMěS DO do OStřIKOVačů otřikovačů 5l 5L vynikající čiticí chopnoti nepoškozují lak ani gumové čáti karoerie vynikající čiticí chopnoti nepoškozují lak ani gumové čáti karoerie Hodnotu kupónů nelze čítat. Hodnotu kupónů nelze čítat. Maloobchodní cena 200,- Kč Maloobchodní cena 200,- Kč Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. Kupón není možno měnit za peníze. (NA SW-5) (NA SW-5) platí na nákup 1 k platí na nákup 1 k

39 INFORMACE InFORMaCe K POUžItí K POUŽITÍ KUPÓNU INFORMACE InFORMaCe K POUŽITÍ K POUžItí KUPÓNU Zimní zimní mě SMěS DO do OStřIKOVačů otřikovačů 5l 5L Zimní zimní mě SMěS DO do OStřIKOVačů otřikovačů 5l 5L vynikající čiticí chopnoti nepoškozují lak ani gumové čáti karoerie vynikající čiticí chopnoti nepoškozují lak ani gumové čáti karoerie Hodnotu kupónů nelze čítat. Hodnotu kupónů nelze čítat. Maloobchodní cena 200,- Kč Maloobchodní cena 200,- Kč Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. Kupón není možno měnit za peníze. (NA SW-5) (NA SW-5) platí na nákup 1 k platí na nákup 1 k

40 INFORMACE InFORMaCe K POUžItí K POUŽITÍ KUPÓNU INFORMACE InFORMaCe K POUŽITÍ K POUžItí KUPÓNU zákaznická zákaznická KaRta karta Co je zákaznícká karta a co Vám přinee? Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. Hodnotu kupónů nelze čítat. Slevy na kupónu nelze kombinovat jinými mi. Kupón není možno měnit za peníze. Zákaznická karta Vám přináší výhody v podobě 5% levy na náhradní díly a autopotřeby v prodejnách Auto Kelly a 10% levy na práci v íti Auto Kelly Autoervi. Využijte této jedinečné výhody! K A R T A

41 DISTRIBUČNÍ DIStRIBUční SÍŤ VÍCE SíŤ NEŽ VíCe než POBOČEK POBOčeK V črčr CENTRÁLA AUTO KELLY Praha 9 - Vyočany Ocelářká 16 tel.: REgiONÁLNí PObOčKY AUTO KELLY Praha 4 - Hodkovičky, V Mokřinách 283/8, tel.: Praha 5 - Stodůlky, Jeremiášova 870 (areál), tel.: Praha 9 - Vyočany, Ocelářká 16, tel.: Praha 11, Kulhavého 669, tel.: benešov, Křižíkova 766, tel.: beroun (Králův Dvůr), Plzeňká 67, tel.: brno - Komárov, Dornych 384/102, tel.: brno - Lená, Looova 1C, tel.: čeká Lípa, Žitavká 3112, tel.: čeké budějovice, Huova tř. 13, tel.: Frýdek - Mítek, Bekydká 151, tel.: Havířov, Těšínká 1/992, tel.: Hodonín, Brněnká 3979 (vedle nové ČS Shell), tel.: Hradec Králové, Pražká 16, tel.: Cheb, Truhlářká 14, tel.: Chomutov, Lipká 4696 (areál vodáren), tel.: Jablonec n. Niou, Palackého 3520, tel.: Jičín, Holín 66, tel.: Jihlava, Kainarova 4496, tel.: Karlovy Vary, Jáchymovká 81, tel.: Kladno, Unhošťká 8, tel.: Klatovy, Tyršova 45, tel.: Kolín, Havlíčkova 863, tel.: Liberec, Dr. Milady Horákové 119/103, tel.: Litoměřice, Želetická 1990/5, tel.: Louny, Rybalkova 2952, tel.: Mělník, Nádražní 3740, tel.: Mladá bolelav, Průmylová 862, tel.: Mot, třída Budovatelů 2924, tel.: Nový Jičín, Hřbitovní 3, tel.: Olomouc, Kafkova 1227/6, tel.: Opava, Těšínká 64, tel.: Otrava, Sirotčí 10, tel.: Pardubice, Palackého třída 2713, tel.: Pelhřimov, Pražká 1948, tel.: Píek, Pražká 434, tel.: Plzeň, Koterovká 9, tel.: Podbořany, Šumavká 992, tel.: Příbram, Huova 366, tel.: Rumburk, Šluknovká 9, tel.: Sokolov, Stará Ovčárna 46, tel.: Svitavy, ul. Kapitána Jaroše 49/35, tel.: Šumperk, Žerotínova 18, tel.: Tábor (Sez. Útí), Dr. E. Beneše 1145, tel.: Teplice, Riegrova 1505, tel.: Třebíč, Žďárkého 194, tel.: Třinec, Vendryně 999, tel.: Útí nad Labem, Maarykova 750/316, tel.: Útí nad Orlicí, Moravká 1376, tel.: Vrchlabí, Lánovká 1250, tel.: Vetín, Generála Klapálka 790, tel.: Zlín, Broučkova 5458, tel.: Znojmo, Dukelkých bojovníků 163, tel.: Síť poboček Auto Kelly pro Vá tále rozšiřujeme. Více informací na nebo na zákaznické lince AUTO KELLY

Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce)

Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce) Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce) Rok Měsíc České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov

Více

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67 okres: Městský výbor Praha.. Sektor včelstev k.. k.. a,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, včelstev včelstev včelstev Vykoupeno medu v kg v r. kočujících kočovných vozů kočovných přívěsů, včelstev včelstev včelstev nad

Více

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ)

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) Ústředí ČSSZ Adresa: Křížová 25, 225 08 Praha 5 Telefonní ústředna: +420 257 061 111 Adresa e-podatelny: posta@cssz.cz Regionální pracoviště ČSSZ (včetně Okresních

Více

POPIS ČÍSELNÍKU. Česká republika CZ0100. Praha. Benešov CZ0201. Beroun CZ0202 CZ0203. Kladno. Kolín CZ0204 CZ0205. Kutná Hora.

POPIS ČÍSELNÍKU. Česká republika CZ0100. Praha. Benešov CZ0201. Beroun CZ0202 CZ0203. Kladno. Kolín CZ0204 CZ0205. Kutná Hora. POPIS ČÍSELNÍKU : OKRES_LAU Název: Okresy v České republice Charakteristika: Číselník okresů v České republice založený na číselníku okresů OKRES_LAU, který vydal Český statistický úřad s platností od

Více

Protože se mi z nich tají dech.

Protože se mi z nich tají dech. www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP315 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 31. 5. 2015. Minimální hodnota

Více

Přijeďte na zimní prohlídku a OD 15. 10. DO 15. 12. 2012

Přijeďte na zimní prohlídku a OD 15. 10. DO 15. 12. 2012 Přijeďte na zimní prohlídku a OD 15. 10. DO 15. 12. 2012 ZIMNÍ SERVISNÍ AKCE 2012 SOUTĚŽ 4. 5. Sada pneumatik značky Barum nebo Continental Vážený zákazníku, přijeďte v období od 15. 10. 2012 do 15. 12.

Více

Protože jsou zkrátka in.

Protože jsou zkrátka in. www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP415 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 31. 8. 2015. Minimální hodnota

Více

1399.-Kč SKVĚLÁ CENA 1199.

1399.-Kč SKVĚLÁ CENA 1199. Hvězdná obuv na dosah 1399.- 14% 1199. 1 716 437 vel. 7.5 11.5 * Akční nabídka na vybrané druhy obuvi, vyobrazené na této stránce letáku a označené samolepkou Skvělá cena, platí ve všech prodejnách Deichmann

Více

Protože je chci mít hned. 599.-Kč. 150 Kč Váš slevový kód: CZP115. www.deichmann.com. www.deichmann.com

Protože je chci mít hned. 599.-Kč. 150 Kč Váš slevový kód: CZP115. www.deichmann.com. www.deichmann.com www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP115 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 10. 4. 2015. Minimální hodnota

Více

PŘIJEĎTE NA ZIMNÍ PROHLÍDKU A

PŘIJEĎTE NA ZIMNÍ PROHLÍDKU A PŘIJEĎTE NA ZIMNÍ PROHLÍDKU A OD 15. 10. DO 15. 12. 2012 ZIMNÍ SERVISNÍ AKCE 2012 25 DŮKLADNÝCH KONTROL VAŠEHO VOZIDLA SEZNAM VÝHER: Vážený zákazníku, přijeďte v období od 15. 10. 2012 do 15. 12. 2012

Více

MSC 30-45 MSD 55-75 Pohon přes klínové řemeny. RMC 30-45 RMD 55-75 RME 75-90 Pohon pomocí spojky

MSC 30-45 MSD 55-75 Pohon přes klínové řemeny. RMC 30-45 RMD 55-75 RME 75-90 Pohon pomocí spojky MSC MSD Pohon pře klínové řemeny RMC RMD RME Pohon pomocí pojky Olejem mazané šroubové kompreory pevnou nebo proměnnou í Solidní, jednoduché, chytré Zvýšená polehlivot dodávky tlačeného u MSC/MSD Pohon

Více

Starline = tříletá záruka + vynikající dostupnost + příznivá cena

Starline = tříletá záruka + vynikající dostupnost + příznivá cena sortimentní nabídka Starline = tříletá záruka + vynikající dostupnost + příznivá cena Co znamenají jednotlivé části této rovnice? 3letá záruka = nadstandardní benefit při nákupu náhradních dílů Starline,

Více

999.-Kč. Podzim v ležérním stylu 25 % 50 % každý model TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013. www.deichmann.com KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR SLEVA KUPTE

999.-Kč. Podzim v ležérním stylu 25 % 50 % každý model TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013. www.deichmann.com KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR SLEVA KUPTE JůůůBILEJNÍ TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013 KUPTE 3 PÁRY & NA NEJLEVNĚJŠÍ PÁR DODATEČNĚ KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR 25 % 50 % SLEVA SLEVA Podzim v ležérním stylu 999.-Kč 1 116 515 vel. 36 42 1 116 517

Více

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Sreality.cz Další možnosti pro klienty s aktivací Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování Developerský projekt 25 Kč/inzerát 5 Kč/den V rozmezí od do Koeficient 11 30

Více

Ceník originálního příslušenství Audi A6 * Audi A6 allroad quattro * Audi A6 Avant

Ceník originálního příslušenství Audi A6 * Audi A6 allroad quattro * Audi A6 Avant Ceník originálního příslušenství Audi A6 * Audi A6 allroad quattro * Audi A6 Avant A6 Hliníkový litý disk, v 5ramenném designu, sada 4ks 7,5 J x 16, pro pneumatiky 225/60 R 16 M+S, barva stříbrná, ne pro

Více

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr Seznam stanic systému a InterKurýr Název ŽST Brno hl. n. *IK 725015267 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 12.30 18.00 12.30 18.00 12.30 18.00

Více

Vstup: 5V/1000 mah (max.) Vhodné pro: iphone, Smart Phone, mobily, MP3/MP4,

Vstup: 5V/1000 mah (max.) Vhodné pro: iphone, Smart Phone, mobily, MP3/MP4, USBpromo.cz POWER BANKY A SOLÁRNÍ NABÍJEČKY Ceny k 15.10.2014 KÓD bez DPH při 100 ks OBRÁZEK POPIS, SPECIFIKACE, POČET NABITÍ SPECIFIKACE KAPACITA (v mah) BALENÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ TERMÍN DODÁNÍ POTISK STANDARDNÍ

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva únor 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Rozvoj. Informace o programu podpory

Rozvoj. Informace o programu podpory Rozvoj Informace o programu podpory Program Rozvoj Program Rozvoj, který již využilo několik set význačných podnikatelských subjektů, dotuje investice primárně do strojního a technologického vybavení výrobních

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva duben 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva červenec 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace

Více

KARTY 8. 6. 15. 6. 2009

KARTY 8. 6. 15. 6. 2009 KARTY 8. 6. 15. 6. 2009 KARTA PI.1 strana 1 ROZHODNĚ SPÍŠE SPÍŠE ROZHODNĚ DŮVĚŘUJI DŮVĚŘUJI NEDŮVĚŘUJI NEDŮVĚŘUJI KARTA PI.2 strana 2 SPÍŠE SPÍŠE NEZNÁM NEVÍM DŮVĚŘUJI NEDŮVĚŘUJI 1 2 8 9 KARTA PO.45 strana

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva květen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva srpen 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva srpen 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva srpen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC Vladimír Kebza, National Institute of Public Health, Prague Iva Šolcová, Institute of Psychology, CAS, Prague

Více

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC Vladimír Kebza, National Institute of Public Health, Prague Iva Šolcová, Institute of Psychology, CAS, Prague

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva květen 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Pila přímočará W 79035. Pila přímočará W 79034. počet kmitů 1. počet kmitů 800-3000 0-300 150 MM 125 MM. Bruska stolní dvoukotoučová ot-min

Pila přímočará W 79035. Pila přímočará W 79034. počet kmitů 1. počet kmitů 800-3000 0-300 150 MM 125 MM. Bruska stolní dvoukotoučová ot-min ELEKTRONÁŘADÍ Šikmý řez max.45 Hloubka řezu: dřevo 65mm plast 2mm ocel 8mm) Šikmý řez max.45 Hloubka řezu: dřevo 85mm plast 2mm ocel 8mm Nastavitelný kmit:4 (3+0) Pila přímočará 79034 750 počet kmitů 800-3000

Více

Výpis z veřejné části Živnostenského rejstříku

Výpis z veřejné části Živnostenského rejstříku Výpis z veřejné části Živnostenského rejstříku Platnost k 03.07.2015 07:54:37 Obchodní firma: Okna Macek a.s. Sídlo: Identifikační číslo osoby: 26906724 Statutární orgán nebo jeho členové: Jméno a příjmení:

Více

Případová studie: Vymáhání dlužných televizních poplatků hromadnáelektronická podání v podmínkách české justice

Případová studie: Vymáhání dlužných televizních poplatků hromadnáelektronická podání v podmínkách české justice Případová studie: Vymáhání dlužných televizních poplatků hromadnáelektronická podání v podmínkách české justice Ing. Jiří Lípa, Česká televize Ing. Jan Kracík, MBA, Legal Solutions, a.s. Agenda Historie

Více

Sreality.cz. Zveřejnění inzerátu pro soukromé osoby. Zveřejnění inzerátu pro registrované klienty. Registrace. Realitní zpravodaj

Sreality.cz. Zveřejnění inzerátu pro soukromé osoby. Zveřejnění inzerátu pro registrované klienty. Registrace. Realitní zpravodaj Sreality.cz Zveřejnění inzerátu pro soukromé osoby Inzerát Topování 60 Kč/den 150 Kč/inzerát Platba za soukromou inzerci probíhá strháváním kreditu z Peněženky Seznam.cz (https://penezenka.seznam.cz).

Více

S T Á T N Í ÚŘA D P R O J A D E R N O U B E Z P EČNOST

S T Á T N Í ÚŘA D P R O J A D E R N O U B E Z P EČNOST S T Á T N Í ÚŘA D P R O J A D E R N O U B E Z P EČNOST 110 00 Praha 1, Senovážné náměstí 9 Přírodní radioaktivita dodávané pitné vody (informace) Zákon č.18/1997 Sb., o mírovém využívání jaderné energie

Více

Revoluční 2495/10, Ústí nad Labem Po-Pá 9-18, So 8:30-12:30. Tyršova 173, Benešov Po-Pá 8-18, So 8:30-12. Náměstí 32, Beroun Po-Pá 8-18, So 8-12

Revoluční 2495/10, Ústí nad Labem Po-Pá 9-18, So 8:30-12:30. Tyršova 173, Benešov Po-Pá 8-18, So 8:30-12. Náměstí 32, Beroun Po-Pá 8-18, So 8-12 ÚSTÍ NAD LABEM BENEŠOV BEROUN BRNO BRNO - Avion BRNO - Královo Pole BRNO - Olympia BŘECLAV - Stop Shop CHEB - Dragoun CHOMUTOV DĚČÍN FRÝDEK MÍSTEK HODONÍN HRADEC KRÁLOVÉ HRADEC KRÁLOVÉ HRADEC KRÁLOVÉ -

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva červen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Intervenční centra v České republice

Intervenční centra v České republice Intervenční centra v České republice IC Benešov Právnická osoba: profem o.p.s. Adresa: Piaristická kolej Masarykovo nám. 1, 256 01 Benešov Tel: 774 433 034 (osobní konzultace po předchozí telefonické domluvě)

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva srpen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva červenec 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve

Více

KARTY (3. 10. 2. 2014)

KARTY (3. 10. 2. 2014) KARTY (3. 10. 2. 2014) KARTA PI.1 strana 2 DŮVĚŘUJI DŮVĚŘUJI NEDŮVĚŘUJI NEDŮVĚŘUJI KARTA PI.29 strana 3 SPOKOJEN SPOKOJEN NESPOKOJEN NESPOKOJEN KARTA PD.55 strana 4 ÚPLNÁ DIKTATURA ÚPLNÁ DEMOKRACIE 5 6

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva březen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

SEZNAM ORGÁNŮ STÁTNÍ SPRÁVY (VČETNĚ KRAJE), NA KTERÉ SE VZTAHUJE POVINNOST EVIDENCE V SYSTÉMU MONITORINGU BUDOV

SEZNAM ORGÁNŮ STÁTNÍ SPRÁVY (VČETNĚ KRAJE), NA KTERÉ SE VZTAHUJE POVINNOST EVIDENCE V SYSTÉMU MONITORINGU BUDOV SEZNAM ORGÁNŮ STÁTNÍ SPRÁVY (VČETNĚ KRAJE), NA KTERÉ SE VZTAHUJE POVINNOST EVIDENCE V SYSTÉMU MONITORINGU BUDOV podle 7 odst. 4 písm. e) zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, v platném znění Agentura

Více

PŘIJEĎTE NA ZIMNÍ PROHLÍDKU A OD 15. 10. DO 15. 12. 2012

PŘIJEĎTE NA ZIMNÍ PROHLÍDKU A OD 15. 10. DO 15. 12. 2012 PŘIJEĎTE NA ZIMNÍ PROHLÍDKU A OD 15. 10. DO 15. 12. 2012 ZIMNÍ PROHLÍDKA Vážený zákazníku, přijeďte v období od 15. 10. 2012 do 15. 12. 2012 do našeho autorizovaného servisu RENAULT a využijte naší zajímavé

Více

S originálem držíte stopu. Zimní servis Volkswagen. AUTO Heller s. r. o. Nabídka platí do 31. 12. 2012

S originálem držíte stopu. Zimní servis Volkswagen. AUTO Heller s. r. o. Nabídka platí do 31. 12. 2012 Zimní servis Volkswagen S Bez S originálem držíte stopu. Nabídka platí do 31. 12. 2012 AUTO Heller s. r. o. Otevírací doba servisu Po Pá 06.30 18.00 So 08.00 12.00 Originální stírací lišty a originální

Více

Elektronicky-hydraulické zařízení k zabudování do vysokozdvižných vozíků

Elektronicky-hydraulické zařízení k zabudování do vysokozdvižných vozíků Elektronicky-hydraulické zařízení k zabudování do vysokozdvižných vozíků Typ: KPZ 39-* Elektronicky-hydraulický princip Transportovat a vážit při jednom pracovním chodu 02.10.2012 11:35 1 Elektronicky-hydraulické

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

Původní Název FÚ Nové Číslo. číslo územního. FÚ FÚ pracoviště. 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007

Původní Název FÚ Nové Číslo. číslo územního. FÚ FÚ pracoviště. 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007 Původní Název FÚ Nové Číslo číslo číslo územního FÚ FÚ pracoviště 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007 358 ÚP BRUNTÁL Územní pracoviště v Bruntále 463 3205 35 ÚP ČESKÝ BROD Územní

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva březen 2014 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Dodávka náhradních dílů, provozních kapalin a olejů pro sanitní a referentská vozidla

Dodávka náhradních dílů, provozních kapalin a olejů pro sanitní a referentská vozidla Čj.: 404-103/2013/DP-ÚVN V Praze dne 6. proince 2013 Dodávka náhradních dílů, provozních kapalin a olejů pro anitní a referentká vozidla Útřední vojenká nemocnice Vojenká fakultní nemocnice Praha vypiuje

Více

699.-Kč. www.deichmann.com. www.deichmann.com. 2014 1D Media Ltd under license to Global Merchandising Services, Inc.

699.-Kč. www.deichmann.com. www.deichmann.com. 2014 1D Media Ltd under license to Global Merchandising Services, Inc. 2014 1D Media Ltd under license to Global Merchandising Services, Inc. www.deichmann.com www.deichmann.com od 699.-Kč 1 530 664 vel. 32 38 799,- 1 542 661 1 542 660 vel. 32 38 699,- Protože v nich se budete

Více

Freemont. www.fiat.cz. Razítko smluvního prodejce

Freemont. www.fiat.cz. Razítko smluvního prodejce www.fiat.cz Freemont Razítko smluvního prodejce Ilustrace a popisy v tomto katalogu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo provádět kdykoli bez předchozího ohlášení jakékoli změny konstrukčního

Více

JARO. Údržba. Výměnné náhradní díly DAF. Klimatizace. Příslušenství. Prvotřídní jízdní podmínky za každých okolností - přesně to potřebuji!

JARO. Údržba. Výměnné náhradní díly DAF. Klimatizace. Příslušenství. Prvotřídní jízdní podmínky za každých okolností - přesně to potřebuji! JARO NABÍDKY PACCAR PARTS DUBEN ČERVEN 2015 Údržba Výměnné náhradní díly DAF Klimatizace Příslušenství Prvotřídní jízdní podmínky za každých okolností - přesně to potřebuji! tlumič výfuku Vhodné pro vozidla

Více

ADRESÁŘ PORADEN PRO RODINU v Č R 03.04. 上 午 九 1 /8

ADRESÁŘ PORADEN PRO RODINU v Č R 03.04. 上 午 九 1 /8 ADRESÁŘ PORADEN PRO RODINU v Č R 03.04. 上 午 九 1 /8 B Benešov Beroun Blansko Brno PhDr. Věra Tawilová Malé nám. 1700, 256 01 Benešov 317 724 281 tawilova@seznam.cz SPONTE poradenské a terapeutické centrum

Více

KARTY (6. 13. 6. 2011)

KARTY (6. 13. 6. 2011) KARTY (6. 13. 6. 2011) KARTA PI.1 strana 2 DŮVĚŘUJI DŮVĚŘUJI NEDŮVĚŘUJI NEDŮVĚŘUJI KARTA PS.5 strana 5 VELMI SPOKOJEN SPOKOJEN TAK NAPŮL NESPOKOJEN VELMI NESPOKOJEN 5 KARTA PO.47 strana 6 VELMI SPOKOJEN

Více

PROFESIONAL set. Obsah modulu PROFESIONAL SET. CENA ZA MODUL 57.900,- Kč TECHNICKÁ DATA. Doporučené příslušenství (není součástí setu)

PROFESIONAL set. Obsah modulu PROFESIONAL SET. CENA ZA MODUL 57.900,- Kč TECHNICKÁ DATA. Doporučené příslušenství (není součástí setu) PROFESIONAL set Obsah modulu PROFESIONAL SET KLI13003076 1 Plně automatická plnička klimatizací PICCOLA EVO s tiskárnou KLI488016P 1 PAG univerz. kompresorový olej s kontrastní látkou (480 ml) CAR580 1

Více

MSA PLUS Elektrosvařovací jednotky

MSA PLUS Elektrosvařovací jednotky Elektrosvařovací jednotky Nová generace jednotek Nová rukojeť Ochrana kabelů proti poškození Grafický displej Dobře čitelný, s nastavitelným kontrastem Jednoduchá klávesnice pro snadné ovládání v uživatelském

Více

Úplný název pracoviště ÚFO

Úplný název pracoviště ÚFO Číslo pracoviště Číslo ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO číslo územního pracoviště číslo krajského FU Finanční úřad pro hlavní město Prahu 451 2001 Územní pracoviště pro Prahu 1 451 2002 Územní pracoviště

Více

Záznamy vozidla. Popis počet cena/ks cena nakup vozu cena 169 tis. (viz smlouva) 0:00 300,00 0,00

Záznamy vozidla. Popis počet cena/ks cena nakup vozu cena 169 tis. (viz smlouva) 0:00 300,00 0,00 Záznamy vozidla Str. 1 26.6.2013 22:21:54 Záznamy vozidla SPZ: 2B6 8788 Jméno: Sobek, Martin Značka, typ: Volkswagen Passat Variant B5 3BGAVBXOS...Adresa: Na lánech 22 Motor: AVB 1,9 TDI PD 74/4000 BOLATICE

Více

Zimní nabídka pro osobní vozy. Platnost 1. 1. 28. 2. 2014

Zimní nabídka pro osobní vozy. Platnost 1. 1. 28. 2. 2014 Zimní nabídka pro osobní vozy Platnost 1. 1. 28. 2. 2014 u Šetrnost ke zdrojům surovin: Zpětný sběr olověných dílů u Ekologie: Likvidace všech další komponentů u Nezávisle na výrobci: Sběr všech akumulátorů

Více

SADA NÁSTAVCŮ PRAHŮ** Č. 50903082

SADA NÁSTAVCŮ PRAHŮ** Č. 50903082 Příslušenství Alfa 159 - Alfa 159 Sportwagon SADA NÁSTAVCŮ PRAHŮ** Č. 50903082 Alfa 159 a Alfa 159 Sportwagon Tuning a výbava AERODYNAMICKÁ SADA PRO PŘEDNÍ ČÁST** Č. 50903083 DEFLEKTORY PROTI AERODYNAMICKÉMU

Více

REMKO ARCTIC-WP INVERTOROVÁ TEPELNÁ ČERPADLA

REMKO ARCTIC-WP INVERTOROVÁ TEPELNÁ ČERPADLA REMKO ARCTIC-WP INVERTOROVÁ TEPELNÁ ČERPADLA Řešení s tepelnými čerpadly pro jednoduchou nástěnnou montáž Série RVT-ARCTIC 1-2014 Kvalita se systémem REMKO DODAVATEL SYSTÉMŮ ORIENTOVANÝ NA ZÁKAZNÍKY PO

Více

1/9 Číslo protokolu: csob cr 2178

1/9 Číslo protokolu: csob cr 2178 1/9 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O VOZIDLE

Více

Objednávejte prostřednictvím Autocora Online, Autocora E-shop, Autocora App, u vašeho obchodního zástupce nebo na pobočkách Autocora.

Objednávejte prostřednictvím Autocora Online, Autocora E-shop, Autocora App, u vašeho obchodního zástupce nebo na pobočkách Autocora. Nabídka nosičů jízdních kol značek: Objednávejte prostřednictvím Autocora Online, Autocora E-shop, Autocora App, u vašeho obchodního zástupce nebo na pobočkách Autocora. 10287119 THULE EuroClassic G6 LED

Více

Dodatek. k Metodickému pokynu MMR k hlavním zásadám pro přípravu, hodnocení a schvalování IPRM

Dodatek. k Metodickému pokynu MMR k hlavním zásadám pro přípravu, hodnocení a schvalování IPRM Dodatek k Metodickému pokynu MMR k hlavním zásadám pro přípravu, hodnocení a schvalování IPRM Tento Dodatek k Metodickému pokynu MMR k hlavním zásadám pro přípravu, hodnocení a schvalování Integrovaného

Více

KATALOG VYSAVAČE. CLEANFIX, s.r.o., Šumavská 3 602 00 BRNO tel.+fax: 541 235 012, 541 249 445 www.cleanfix.cz cleanfix@cleanfix.cz.

KATALOG VYSAVAČE. CLEANFIX, s.r.o., Šumavská 3 602 00 BRNO tel.+fax: 541 235 012, 541 249 445 www.cleanfix.cz cleanfix@cleanfix.cz. S 10 Kč 4.180,- Silné vysavače pro úklid v domácnostech i komerční využití. Díky umístění na 5 otočných kolečkách mají vysavače vynikající stabilitu a velmi snadno se s nimi manipuluje. Kompaktní robustní

Více

Tuning & Výkon OCHRANNÝ KRYT NÁRAZNÍKU SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16

Tuning & Výkon OCHRANNÝ KRYT NÁRAZNÍKU SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16 Sedici Tuning & Výkon SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16 Rozměry: 6,5J x 16 Pro použití s pneumatikami 205/60 R16. Skládá se ze čtyř ráfků 71805635. č. 71805634 Ozdobná modrá krytka. č. 71803435 Ozdobná červená

Více

Nabídka platí od 16. 9. do 20. 12. 2013. Podzim / Zima 2013 V síti Peugeot

Nabídka platí od 16. 9. do 20. 12. 2013. Podzim / Zima 2013 V síti Peugeot Nabídka platí od 16. 9. do 20. 12. 2013 Podzim / Zima 2013 V síti Peugeot VČETNĚ SEŘÍZENÍ SVĚTEL PRO VIDĚT A BÝT VIDĚN Pro vaši bezpečnost je VELMI důležité, abyste nezapomínali na pravidelnou kontrolu

Více

Zima. Zábava. Free. Style.

Zima. Zábava. Free. Style. Zima. Zábava. Free. Style. Audi Car Check Před zimní sezónou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, topení nebo kola. Prohlídka je zakončena

Více

Česká pojišťovna v roce 1. Tisková konference 18. října 2012 Pavel Řehák, Jaroslav Jíra

Česká pojišťovna v roce 1. Tisková konference 18. října 2012 Pavel Řehák, Jaroslav Jíra 1 Česká pojišťovna v roce 1 Tisková konference 18. října 2012 Pavel Řehák, Jaroslav Jíra 2 Nová Česká pojišťovna Poslání: Jako odpovědný lídr trhu pomáháme klientům v klíčových okamžicích jejich života

Více

ELIOD liga mladšího dorostu - skupina Západ - rozpis soutěže 1. část

ELIOD liga mladšího dorostu - skupina Západ - rozpis soutěže 1. část ELIOD liga mladšího dorostu - skupina Západ - rozpis soutěže 1. část 1. kolo 07. 09. 2014 neděle 8001 HC Ústí nad Labem Piráti Chomutov C. :. 8002 HC Děčín HC Junior Mělník. :. 8003 HC Kobra Praha HC Baník

Více

BDVR HD IR. Návod na použití

BDVR HD IR. Návod na použití Vážený zákazníku, děkujeme Vám za zakoupení přenosného záznamového zařízení DVR. Před použitím si pozorně přečtěte tento návod na použití. Popis zařízení 3 1) HDMI konektor 2) USB konektor 3) Konektor

Více

Schémata elektrických obvodů

Schémata elektrických obvodů Schémata elektrických obvodů Schémata elektrických obvodů Číslo linie napájení Elektrický obvod 30 Propojení s kladným pólem akumulátorové baterie 31 Kostra 15, 15a Propojení s kladným pólem akumulátorové

Více

SVĚTELNÉ INFORMAČNÍ TABULE

SVĚTELNÉ INFORMAČNÍ TABULE SVĚTELNÉ INFORMAČNÍ TABULE Světelné tabule Securit nabízí možnost výrazné a atraktivní prezentace, která zaujme kolemjdoucí. Jsou vhodné do venkovních prostor, odolné povětrnostním podmínkám. V případě

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

Nabídka na tělo. Zimní servis Volkswagen. Nabídka platí do 31. 12. 2014. Jméno servisního partnera

Nabídka na tělo. Zimní servis Volkswagen. Nabídka platí do 31. 12. 2014. Jméno servisního partnera Nabídka na tělo. Zimní servis Volkswagen. Nabídka platí do 31. 12. 2014 Jméno servisního partnera Originální díly Volkswagen Originální výměnné díly Volkswagen Stěrače Věděli jste, že Startovací baterie

Více

Pracovišt SSZ St ední echy Sokolovská 855/225, 190 00 Praha 9 Š Octavia Sedan 8A2 41 67 1598

Pracovišt SSZ St ední echy Sokolovská 855/225, 190 00 Praha 9 Š Octavia Sedan 8A2 41 67 1598 SSZ úst edí, K ížová 25, 225 08 Praha 5 Volkswagen Transporter 2AA 64 49 1968 Š Octavia Liftback 3A2 46 42 1595 Š Octavia Kombi 4A2 48 74 1595 Š Octavia Sedan 5A5 36 48 1598 Š Octavia Sedan 5A5 36 83 1598

Více

DA 74C servomotor. Technické info

DA 74C servomotor. Technické info Technické info 2 Technické info POPIS VÝROBKU 1 DA 74C DA 74C je servomotor pro regulaci otočných klapek v systémech stájové ventilace. DA 74CV je určen pro plynulou (variabilní) regulaci. V = variabilní.

Více

Profil servisní prodejny GPD Děčín. Auto - pneu centrum

Profil servisní prodejny GPD Děčín. Auto - pneu centrum Profil servisní prodejny GPD Děčín Člen skupiny VIANOR Auto - pneu centrum GPD a.s. IČO: 25031881 Předmostí 1860/6 DIČ: CZ25031881 405 02 Děčín Tel.:412 526 601 hot line: 602 574 257 Fax: 412 526 600 E-mail:

Více

Robustní provedení Robustní vodicí sloupec i měřicí hlava Vysoce přesný měřicí systém s kontrolní měřicí hlavou, systém není citlivý na nečistoty

Robustní provedení Robustní vodicí sloupec i měřicí hlava Vysoce přesný měřicí systém s kontrolní měřicí hlavou, systém není citlivý na nečistoty - 2-16 Nový výškoměr Chcete-li dosáhnout přesných výsledků jednoduše a rychleji, je zde nový výškoměr. Výškoměr je použitelný v dílně i ve výrobě. Přesně jak to od našich měřidel očekáváte. Uživatelsky

Více

Alfa Brera a Alfa Spider

Alfa Brera a Alfa Spider Alfa Brera a Alfa Spider Řešení na míru PŘEDNÍ SPOILER ** č. 50903198 ZADNÍ SPOILER ** Pouze Brera. č. 50903199 2 Řešení na míru ZADNÍ SPOILER ** Pouze Spider. č. 50903200 SADA PRAHOVÝCH NÁSTAVCŮ ** č.

Více

ABITIG standard nově definovaný! Se svařováním a řezáním přicházíme až k Vám

ABITIG standard nově definovaný! Se svařováním a řezáním přicházíme až k Vám TIG svařovací hořáky ABITIG 17, 26 plynem chlazené ABITIG 18 kapalinou chlazený Technická data podle ČSN EN 60 974-7 ABITIG standard nově definovaný! S novou řadou svařovacích hořáků ABITIG z produkce

Více

Digitální alkohol tester

Digitální alkohol tester Digitální alkohol tester Návod k použití Poslední revize: 14.5.2013 OBSAH: POPIS ZAŘÍZENÍ... 3 Reference... 3 Vlastnosti... 3 Vložení baterií... 4 POUŽITÍ ALKOHOL TESTERU... 4 Příprava přístroje... 4 Testování...

Více

Zima. Zábava. Free. Style.

Zima. Zábava. Free. Style. Zima. Zábava. Free. Style. Audi Car Check Před zimní sezónou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, topení nebo kola. Prohlídka je zakončena

Více

Modernizace systému řízení daňové a celní správy - skutečná příležitost pro optimalizaci. (Studie proveditelnosti na GŘC) Ivana Brzoňová 4.4.

Modernizace systému řízení daňové a celní správy - skutečná příležitost pro optimalizaci. (Studie proveditelnosti na GŘC) Ivana Brzoňová 4.4. Modernizace systému řízení daňové a celní správy - skutečná příležitost pro optimalizaci (Studie proveditelnosti na GŘC) Ivana Brzoňová 4.4.2011 Obsah: Cíl studie proveditelnosti Postup zpracování studie

Více

LEDWELL klasik. LEDWELL guard LEDWELL sporo. technika s budoucností

LEDWELL klasik. LEDWELL guard LEDWELL sporo. technika s budoucností LEDWELL klasik technika s budoucností Nová řada LED reflektorů se špičkovým světelným výkonem a nízkou spotřebou energie, na které se můžete spolehnout. LEDWELL guard LEDWELL sporo LED reflektory - řada

Více

TISKOVÁ ZPRÁVA. Vývoj nezaměstnanosti ve Zlínském kraji v červnu 2014. Úřad práce ČR Krajská pobočka Ve Zlíně. Čiperova 5182 760 42 Zlín

TISKOVÁ ZPRÁVA. Vývoj nezaměstnanosti ve Zlínském kraji v červnu 2014. Úřad práce ČR Krajská pobočka Ve Zlíně. Čiperova 5182 760 42 Zlín TISKOVÁ ZPRÁVA Úřad práce ČR Krajská pobočka Ve Zlíně Čiperova 5182 760 42 Zlín Zlín, 8. 7. 2014 Vývoj nezaměstnanosti ve Zlínském kraji v červnu 2014 Tel.: 950 175 411 Červnový vývoj na trhu práce bývá

Více

ŠKODA PŘEDPLACENÝ SERVIS

ŠKODA PŘEDPLACENÝ SERVIS ŠKODA PŘEDPLACENÝ SERVIS Servisní karta ŠKODA Předplacený servis Popis služby Varianta Standard 5 let, max. 60.000 km ŠKODA Předplacený servis je doplňkovou službou společnosti ŠKODA AUTO a.s., která Vám

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Zpracoval: Ing. Petr Malkovský https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/lbk/kop/liberec/statistiky Informace o nezaměstnanosti

Více

S námi bude zima veselejší! Zimní servis Volkswagen pro vozy starší 5 let. AUTO ADÁMEK, spol. s r.o. Nabídka platí do 31. 12. 2014

S námi bude zima veselejší! Zimní servis Volkswagen pro vozy starší 5 let. AUTO ADÁMEK, spol. s r.o. Nabídka platí do 31. 12. 2014 S námi bude zima veselejší! Zimní servis Volkswagen pro vozy starší 5 let. Nabídka platí do 31. 12. 2014 AUTO ADÁMEK, spol. s r.o. Startovací baterie Startovací baterie je jediným zdrojem energie pro nastartování

Více

Nabídka platí do 31. 12. 2015. Autocentrum Jan Šmucler s.r.o.

Nabídka platí do 31. 12. 2015. Autocentrum Jan Šmucler s.r.o. Nabídka platí do 31. 12. 2015 Autocentrum Jan Šmucler s.r.o. Startovací baterie Startovací baterie je jediným zdrojem energie pro nastartování motoru a slouží zároveň jako úložiště energie vyrobené alternátorem

Více

Technická specifikace pro část 3 : Nákup IT vybavení-ch035

Technická specifikace pro část 3 : Nákup IT vybavení-ch035 Technická specifikace pro část 3 : Nákup IT vybavení-ch035 Notebook 7 ks : DISPLEJ - IPS, matný, velikost 15,6", 16:9, rozlišení min. FullHD - 1920 1080; PROCESOR - PassMark min. 8200, min. 4 jádra, technologie

Více

Tepelná čerpadla. Proč Vaillant? Tradice, kvalita, inovace, technická podpora. arotherm VWL vzduch/voda

Tepelná čerpadla. Proč Vaillant? Tradice, kvalita, inovace, technická podpora. arotherm VWL vzduch/voda Tepelná čerpadla Proč Vaillant? Tradice, kvalita, inovace, technická podpora. arotherm VWL vzduch/voda Tepelná čerpadla arotherm VWL vzduch/voda Vzduch jako zdroj tepla Tepelná čerpadla Vaillant arotherm

Více

Ford Ranger - příslušenství

Ford Ranger - příslušenství Ford Ranger - příslušenství Změny vyhrazeny, 19.10.2012, ceny příslušenství platné od 1.1.2013 Pevná střecha - charakteristika vyrobeno z dvojitého tvrzeného plastu (ABS) vlastní šedá barvy uvnitř / stříbrně

Více

AKR 916 IX, AKR 701 IX, AKR 648 IX

AKR 916 IX, AKR 701 IX, AKR 648 IX DOPLŇKOVÉ SPOTŘEBIČE: chladničky, odsavače par, mikrovlnná trouba C H L A D N I Č K Y ART 483/4, ART 471/4 kombinované vestavné chladničky s mrazničkou ARG 737/A+/5 vestavná jednodveřová chladnička s výparníkem

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 958

1/12 Číslo protokolu: csob cr 958 1/12 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum

Více

Známe Vaše auto jako své boty! Servis přímo od výrobce a deset dalších důvodů, proč přijet právě k nám

Známe Vaše auto jako své boty! Servis přímo od výrobce a deset dalších důvodů, proč přijet právě k nám Známe Vaše auto jako své boty! Servis přímo od výrobce a deset dalších důvodů, proč přijet právě k nám ŠKODA Servisní centrum Váš servis přímo od výrobce Přijeďte na pravidelnou údržbu nebo opravu se svým

Více

FULL HD kamera do auta

FULL HD kamera do auta FULL HD kamera do auta Návod k obsluze Výhody produktu: Cenově velmi dobře dostupná kamera FULL HD kamera Jednoduché ovládání www.spionazni-technika.cz Stránka 1 Diagram produktu 1) Mini USB konektor 2)

Více

NOVINKY 01/2012. obj. číslo: 100-05075 obj. číslo: 100-05076 obj. číslo: 100-05077. Ráčna teleskopická

NOVINKY 01/2012. obj. číslo: 100-05075 obj. číslo: 100-05076 obj. číslo: 100-05077. Ráčna teleskopická - s výkyvnou hlavou - s přepínací páčkou - s vyhazovákem 1/4", 170-220 mm 3/8", 250-350 mm 1/2", 350-490 mm 72 1/4" z obj. číslo: 100-05075 obj. číslo: 100-05076 obj. číslo: 100-05077 Kleště telefonní

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1270

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1270 1/12 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky: Místo prohlídky: Místo konečného stanoviště:

Více

TEPELNÉ ČERPADLO THERMA V VZDUCH / VODA

TEPELNÉ ČERPADLO THERMA V VZDUCH / VODA TEPELNÉ ČERPADLO THERMA V VZDUCH / VODA Řešení pro nový dům i rekonstrukci Výrobky řady THERMA V byly navrženy s ohledem na potřeby při rekonstrukcích (zrušení nebo výměna kotle) i výstavbách nových domů.

Více

Propozice soutěže. celostátní soutěž škol ve florbale

Propozice soutěže. celostátní soutěž škol ve florbale 2010 2011 Propozice soutěže celostátní soutěž škol ve florbale kategorie III. - 6. a 7. třída ZŠ IV. - 8. a 9. třída ZŠ + odpovídající ročníky víceletých gymnázií Praha, srpen 2010 Základní informace o

Více