1. prosinec Kino. 2. prosinec Kino. 3. prosinec Velký sál KD Kino Apatyka Pampeliška. 4. prosinec Parkoviště před KD Kino Kino DDM. 5.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "1. prosinec Kino. 2. prosinec Kino. 3. prosinec Velký sál KD Kino Apatyka Pampeliška. 4. prosinec Parkoviště před KD Kino Kino DDM. 5."

Transkript

1 1. prosinec FILMOVÝ KLUB: ČTYŘI LVI hod. Gymnázium KT SOCHA NENÍ JEN BRONZOVÝ PAŇÁK NA ŽULOVÉM PODSTAVCI hod., přednáška s prezentací pana Václava Fialy, aneb O své výtvarné práci do veřejného prostoru, vstupné na podporu aktivit klubu 20,- Kč SLAVÍME hod., večer s účastí veřejnosti k 10. Výročí obnovení činosti a znovuotevření HIFIKLUBU Klatovy Klub Chapadlo MIKULÁŠSKÁ PÁRTY prosinec TACHO hod. 3. prosinec Velký sál KD Apatyka Pampeliška TANEČNÍ PODZIM 2010 závěrečná lekce, hod. AVATAR (3D) hod. ORDINUJE ČINSKÝ SPECIALISTA DR. WANG YIGWU hod., Pochází z rodiny, kde se znalost tajemství čínského lékařství dědí z generace na generaci. Vystudoval nejprestižnější z vysokých škol tohoto zaměření - Institut tradiční medicíny v Pekingu. Od roku 1993 provozuje v Praze vlastní soukromou ordinaci. Je odborným lektorem kurzů čínské medicíny a čínské masáže. O jeho lékařské praxi a zkušenostech byla publikována řada článků i televizní reportáž. 4. prosinec Parkoviště před KD VÁNOČNÍ FARMÁŘSKÉ TRHY hod., i v kulturním domě při vánoční výstavě. Účastníci trhů zde nabídnou vánoční sortiment. LEGENDA O SOVÍCH STRÁŽCÍCH (3D) hod. HABERMANNŮV MLÝN hod. KLATOVSKÁ VĚŽ šachová turnaj, prezentace od 9.15 hod., začátek zhruba v hod., předpokládaný konec , Startovné: 30,- Kč, přezůvky s sebou. Kategorie: MŠ, třída a Třída. Ve spolupráci s šachovým klubem Sokol Klatovy 5. prosinec LEGENDA O SOVÍCH STRÁŽCÍCH (3D) hod. HABERMANNŮV MLÝN hod. VÁNOCE S KAMARÁDY 15,00 hodin, předplatné skupiny D. Pořad, věnovaný nejkrásnějším svátkům v roce. Společné zdobení vánočního stromečku a zpěv koled. Přijde Mikuláš s dárky! DOŠLI JSME K VÁM NA KOLEDU 18,00 hodin předplatné sk. P/1 a ve 20,00 hodin předplatné sk. P/4 Brněnský soubor KAMARÁDI. Klatovy- divadelní klub. BRONZOVÁ NEDĚLE hod., výroční trh 6. prosinec TACHO hod. PIKO hod. MEJDAN MANŽELEK ŠÍLENÝCH ANEB MANŽELSTVÍ JE KABARET 1 19,30 hod.,předplatné skupiny B/1, Komedie o manželských nevztazích.c.k. PLUTO. Hrají: Ivana Malatová, Pavla Bečková, Alena Kozáková, Jindřiška Kikinčuková, Bronislav Kotiš. Z KAPSKÉHO MĚSTA K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM hod., na 300 fotografií z cesty po Jihoafrické republice, Namibii, Botswaně, Zimbabwe a Zambii připravil a uvádí PhDr. Jan Duchek.

2 7. prosinec Velký sál KD KD Družba DOMAŽLIČANKA hod., Vánoční koncert dechové kapely Domažličanky PIKO hod. TACHO hod. HRAJ, KAPELO, HRAJ aneb VYHRÁVÁ KRAJANKA hod., v pořadu věnovaném populární pražské dechovce účinkuji kapelník Václav Hlaváček a zpěváci Brigita Hlaváčková a Jiří Škvára. Připravil Jaroslav Hošťálek, uvádí František Vondryska PŘÁTELSKÉ SEZENÍ hod., setkání lidí, které baví a zajímá česká historie. Větší důraz se klade na historii a dění v regionu. Součástí bude beseda s hostem večera. Vážní zájemci vítaní. Pořadatel: Přátelé české historie 8. prosinec ĎÁBEL hod. FILMOVÝ KLUB: KRÁLOVSTVÍ ZVĚRSTEV hod. Gymnázium KT ENTOMOLOGIE, ENTOMOLOG JAN ROUBAL hod., přednáška s besedou pana Ing. Stanislava Benedikta, člena České společnosti entomologické. Vstupné na podporu aktivit klubu 20,- Kč Klub seniorů SLADKÁ FRANCIE hod, básník Skarlant. 9. prosinec Klatovská radnice Sál knihovny ŠTĚPÁN RAK hod., Kytarové koncertní vystoupení Štěpána Raka ĎÁBEL hod. ĎÁBEL hod. PERU BOLÍVIE hodin. Filmový dokument z 5-ti týdenního putování po Peru a Bolivii představí jeho tvůrci JANA DVORSKÁ A MILOŠ KAŠPAR. Muzeum PŘEDNÁŠKA RITUÁLY A ČAS Jsou důležité v každé době. narozeniny, křtiny, maturita, svatba, apod. přednáška Dagmar Ruskové; začátek v hodin; vstupné 80,- Kč; v přednáškovém sále muzea. Šumava VÁNOČNÍ COCA-COLA KAMION hod. BEATLEMANIE aneb BEATLES hod., nejslavnější skupina všech dob. Připravil a uvádí Bohumil Knotek DNY ŠPANĚLSKÉ KULTURY V KLATOVECH MULTIKULTURNÍ DEN hod., pořádá Centrum španělské kultury a vzdělávání. Studenti studentům. Multikulturní akce na podporu výuky španělského jazyka v Plzeňském kraji. Vystoupení Martina Cáby - ZUŠ Klatovy, španělská kytara, Gymnázium Sušice - španělské vánoční písně a koledy, Gymnázium Luďka Pika Plzeň - divadelní skeče ve španělštině. Projekce filmu Yo también - Španělsko, 2009, v původním znění s titulky. Odborný úvod Karel Kotěšovec. Jezuitský kostel AVE MARIA BETLÉMSKÉ ZASTAVENÍ hod., Varhanní a pěvecký adventní koncert, pořádá: Oblastní charita Klatovy 10. prosinec Centrum Španělské kultury HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI hod. ZÁŽITKOVÝ KURZ ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA, ANEB GENERÁLKA NA VÁNOCE - info na pořádá Centrum španělské kultury a vzdělávání Café Jednorožec ŠPANĚLSKÉ VÁNOČNÍ ZVYKY A TRADICE hod., otevřená přednáška, Pablo Chacón Gil KUZMICH ORCHESTRA hod., vstupné 100,- Kč. Kuzmich Orchestra je kapela, ve které se sešly dvé výrazné postavy české alternativní scény Dorota Barová a Josef Ostřanský. Skladby K.O. oscilují mezi intimní křehkostí umocňovanou vyjímečným zpěvem Doroty Barové, elektroakustickým neofolkem, v němž se prolíná akustická kytara s vrstvením vokálů a ostřejší bigbítovou polohou, které dominují repetitivní kytarové a baskytarové riffy s minimalisticky pojatými bicími.dorota Barová - vocals, bass, loops?josef Ostřanský - guitars, drums, loops Arciděkanský kostel ADVENTNÍ KONCERT hod., pořádá ZUŠ Klatovy

3 11. prosinec MěKS U Pepina Centrum Španělské kultury O VODNÍKOVI a hod., Marionetová pohádka A. Průchy loutkový soubor Brouček. Vchod od marketu Lidl. D-Perfekt s.r.o.-hlavní sponzor loutkové scény Brouček MACHETE hod. PEKELNÁ DISKOTÉKA hod.. Pro děti vstup pouze v masce čertíků. Odpoledne plné tancování, soutěží a zábavy. Těšit se můžete na vystoupení děti z kroužků Tanečky a Hudebníček. Vstupné 20,- Kč. ODDECHOVÁ VYCHÁZKA sraz ve hod., vycházka je určená pro přejnost a je vhodná pro rodiny s dětmi. Pořadatel: Přátelé české historie KURZ VAŘENÍ SE ŠPANĚLEM hod., pořádá Centrum španělské kultury a vzdělávání. Typické vánoční menu, vaření a stolování Café Jednorožec LAFIESTA hod., španělské vánoční a silvestrovské zvyky v praxi loterie, karaoke, tanec a mnohem víc 12. prosinec Velký sál KD III. ADVENTNÍ KONCERT ŠKOLNÍCH PĚVECKÝCH SBORŮ hod., účinkují: Klubíčko MŠ Máchova, Zvoneček ZŠ Masarykova, Klatováček ZŠ Tolstého, ZŠ Hálkova, ZŠ Měčín, Sněženky a Machři ZŠ Masarykova PÁSMO POHÁDEK hod. MACHETE hod. VÁNOČNÍ KONCERT SKUPINY ABBA STARS 19,30 hodin, Klatovy divadlo, Na pořad přispěli: Pošumavský automotoklub Klatovy STŘÍBRNÁ NEDĚLE hod, výroční trh. 13. prosinec SAW 7 (3D) hod. 14. prosinec SAW 7 (3D) hod. JAK SE ŽIJE V KLATOVECH CÍRKVI BRATRSKÉ hod., zahájení přednáškového cyklu, ve kterém se veřejnosti představí jednotlivé církve a církevní společenství, působící na území města Klatovy. V zahajovací přednášce nás seznámí s činností Sboru Církve bratrské v Klatovech její kazatel Mgr. David Kašper. Večer České křesťanské akademie.

4 15. prosinec Velký sál KD VÁNOČNÍ MINIKABARET 8.30 a hod., děti se pomocí her seznámí s tradicemi vánoc. SAMMYHO DOBRODRUŽSTVÍ (3D) hod. FILMOVÝ KLUB: NESVATBOV hod. TŘI POHÁDKY NA VÁNOCE 8,30 a v 10,00 hodin, Klatovy divadlo, Pohádka. Určeno pro MŠ a tř.ZŠ Galerie 172 BETLÉMSKÉ ZPÍVÁNÍ hod., sál Vídeňské ulice, Vánoční pohádka. Vystupují děti z kroužků hry na flétnu MAX WENKE SOCHY DO VÁNKU hod., (ulice Čs. Legií 172, Klatovy) Klatovský rodák, farmakolog Prof. MUDr. Max Wenke, se představí na své první výstavě, ve svých 84 letech, jako originální autor pohyblivých soch. Výstavu připravil a uvede Václav Fiala. Galerie je přístupná po zazvonění v pracovní dny nebo po předchozí telefonické domluvě Výstava potrvá do 28. února 2010 Klub seniorů VÁNOČNÍ POSEZENÍ S PROGRAMEM hod, Klub Chapadlo VÝROBA SILVESTROVSKÝCH MASEK Zemědělská škola Klatovy ŽÍT hod., Apatyka Pampeliška srdečně zve na přednášku paní Ing. Zdeňky Jordánové, (vchod ze Žižkovy ulice). Je úspěšnou autorkou řady knih: Poznej svůj cíl, Tvoje dítě jako šance pro tebe, Láska a další. Bližší informace v Apatyce Pampeliška, Pražská 25, Klatovy, telefon: , Vstupenky na paní Jordánovou jsou už v prodeji v "Pampelišce". 16. prosinec Velký sál KD VÁNOČNÍ MINIKABARET 8.30 a hod., děti se pomocí her seznámí s tradicemi vánoc. Muzeum SAMMYHO DOBRODRUŽSTVÍ (3D) hod. DOMŮ NA VÁNOCE hod. VÁNOCE S POHÁDKOU vernisáž výstavy proběhne v 16.00hod.Budou zde vystavovat děti z výparněkeramických kroužků Klatovy ve spolupráci s klatovským muzeem. Otevřeno dle provozní doby muzea. KDYŽ ZVONÍ ZVON hod., pozvání na předvánoční posezení v klubu přijal přední český zvonař Petr Rudolf Manoušek 17. prosinec DOMŮ NA VÁNOCE hod. JÁ, PADOUCH (3D) hod. Café Jednorožec CÍSAŘ BAND hod., Císař band je jazz-bluesový kvartet vynikajících mladých muzikantů. V čele stojí charismatický zpěvák a kontrabasista Jan Císař. Kapela hraje dnes již klasické skladby od velikán jako Ray Charles, Nina Simone... v moderních a neotřelých aranžích. Jan Císař - zpěv, kontrabas, Michal Wroblewsky - saxofon, Jiří Hokeš - kytara, Ondřej Sluka bicí 18. prosinec JÁ, PADOUCH (3D) hod. Sál knihovny RODINKA hod. VÁNOČNÍ KONCERT SOUBORU STŘEDOVĚKÝCH PÍSNÍ GUTA 14 hodin, recitace Jiří Hlobil. Komponovaný pořad vánočních koled a poetické povídání o nejkrásnějším svátku.

5 19. prosinec Velký sál KD IV. ADVENTNÍ KONCERT hod., účinkují: děti z kurzu MěKS Zpíváme a tancujeme, Prvňáčci ZŠ Čapkova, Damia MKS Klatovy, Berušky ZŠ Čapkova, Švihovský hlásek ZŠ Švihov, Karafiát ZŠ Čapkova JÁ, PADOUCH (3D) hod. RODINKA hod. PATRIK HARTL- KLÁRA A BÁRA 19,30 hodin, předplatné skupiny C/1, Radikální komedie o dvou manželských krizích a jednom úmyslně založeném požáru.studio Dva.Hrají: Ivana Chýlková, Eva Holubová, Jan Holík, Mojmír Maděrič, Eva Suchánková.Sponzor: AEROXON s.r.o. Klatovy ZLATÁ NEDĚLE hod., výroční trh 20. prosinec MěKS TANEČNÍ KURZY JARO 2011 od hod., zápis přihlášených žáků. Při zápisu se bude vybírat kurzovné v hotovosti a účastník obdrží časový rozpis kurzu a organizační pokyny RODINKA a hod. VÁNOČNÍ ŘEMESLNÝ TRH hod., spojený s vystoupením souborů VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ od hod. na klatovském náměstí, zahájení trhu slavnostními fanfárami, Mateřská škola Klatovy, Studentská ul. odlouč. pracoviště Luby, Základní škola a MŠ Klatovy, Hálkova ul., pěvecký sbor při ZŠ Klatovy, Tolstého 765, pěvecký sbor Berušky při ZŠ Klatovy, Čapkova ul. 126, Dechový orchestr mladých při ZUŠ J. Kličky Klatovy 21. prosinec LETOPISY NARNIE: PLAVBA JITŘNÍHO POUTNÍKA (3D) hod. BENGA V ZÁLOZE hod. Z BETLÉMA SE OZÝVÁ hod., vánoční besídka, vystupují děti z kytarových kroužků VÁNOČNÍ ŘEMESLNÝ TRH hod., spojený s vystoupením souborů VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ od hod. na klatovském náměstí, Mateřská škola Klatovy, Studentská ul. odlouč. Pracoviště, 14,30- pěvecký sbor při ZŠ Klatovy, Plánická ul. 194, 15,00- pěvecké sbory při Masarykově ZŠ Klatovy, 15,30- ženský pěvecký sbor Seniorky, 16,00- Folklórní soubory Šumavánek a Šumava přit.j. Sokol Klatovy 22. prosinec LETOPISY NARNIE: PLAVBA JITŘNÍHO POUTNÍKA (3D) hod. FILMOVÝ KLUB: ILUZIONISTA hod. Kostel Církve čs. VÁNOČNÍ KONCERT SKUPINY ZEBEDEUS hod., (naproti soudu) na koncertu zazní středověké a husitské lidové vánoční písně a koledy ZUŠ Klatovy ADVENTNÍ KONCERT ŽÁKŮ hod. 23. prosinec LETOPISY NARNIE: PLAVBA JITŘNÍHO POUTNÍKA (3D) hod. BENGA V ZÁLOZE hod. ŽIVÝ BELTÉM hod., pořádá Křesťanské společenství Klatovy Dům č. 1 VÁNOČNÍ MEDITACE hod., s Tomášem Lebenhartem a V. Naušovou. Pro zájemce: , prosinec BĚH POD ČERNOU VĚŽÍ (20. ročník) běh městem m, pořadatel: Triatlon klub Klatovy

6 27. prosinec MEGAMYSL (3D) hod. Tělocvična Masarykova ZŠ SOCIAL NETWORK hod. VÁNOCE S MUSICOU BOHEMICOU 19,30 hodin, předplatné skupiny K/1, Musica Bohemica je komorní soubor s třicetiletou tradicí. Interpretuje hudbu historickou,současnou, anonymní a lidovou.uměleckým vedoucím, dirigentem a zakladatelem souboru je Jaroslav Krček. Klatovy - divadlo. FLORBALOVÝ TURNAJ I. STUPEŇ A SŠ prezentace hod., začátek turnaje v 8.00 hod., přihlášky telefonicky předem do , Vánoční vstupné 20,- Kč. Nutné zaplatit předem v. 28. prosinec MEGAMYSL (3D) hod. Tělocvična Masarykova ZŠ SOCIAL NETWORK hod. FLORBALOVÝ TURNAJ II. STUPEŇ - prezentace hod., začátek turnaje v 8.00 hod., přihlášky telefonicky předem do , Vánoční vstupné 20,- Kč. Nutné zaplatit předem v. VESELE I VÁŽNĚ hod., tradiční rozloučení se starám rokem, s živým zpěvem, hrstí programových bonbónků a malým pohoštěním. Večer připravil a s účastí veřejnosti počítá HIFIKLUB KLATOVY Klub Chapadlo POVÍDÁNÍ A PRAKTICKÉ UKÁZKY NA PC prosinec TRON (3D) hod. FILMOVÝ KLUB: SERIÓZNÍ MUŽ hod. SCREAMERS v šapitó 19,30 hodin, Klatovy - divadlo, Nový program naší nejznámější travesti skupiny! Nabídka vánočního dárku! Sál knihovny PŘÍBĚHY KAMENŮ A SKAL ŠUMAVY 18 hodin, křest nových knih JANA KAVALEHO. Sto životních obrazů Jana Kavaleho. Křest knih je spojený s promítáním fotografií autora. Klub Chapadlo SILVESTROVSKÁ DISKOTÉKA prosinec TRON (3D) a hod. 31. prosinec Velký sál KD SILVESTR hod., Silvestrovská taneční zábava. Hudba Music J. Kolorose. Občerstvení zajištěno

7 DLOUHODOBÉ AKCE MěKS Galerie knihovny VÁNOČNÍ VÝSTAVA BETLÉMŮ aneb PŮJDEM SPOLU DO BETLÉMA od hod., výstavu pořádá MěKS spolu se skautskými sběrateli. SOCHY DO BAROKNÍ NIKY (30) a (31) Prodejní výstava potrvá do 7. ledna Vystavují Jiří Ladocha a Jindřich Zeithamml. Výstava je přístupná v době provozu knihovny. JOSEF PROTIVA OBRAZY, KRESBY Muzeum HISTORIE KLATOVSKA stálá expozice, 2. Nadzemní podlaží hlavní budovy muzea CHCEŠ-LI POZNAT NÁŠ KRAJ VÍCE, NESTAČÍ JEN POHLEDNICE IV. do , město Klatovy na starých pohlednicích z přelomu 19. A 20. Století, schodiště mezi 1. A 2. Nadzemním podlažím KLATOVSKO POD ÚTLAKEM NACISMU do , léta , výstavní sál muzea, přednáškový sál muzea a vitríny ve vstupní hale muzea ZA DEVATERO..POHÁDKOVÉ POSTAVIČKY OČIMA DĚTÍ A DOSPĚLÝCH od do , výstava klatovského muzea ve spolupráci s v Klatovech, výstavní sál muzea a vitríny ve vstupní hale. Slavnostní zahájení výstavy proběhne dne 16. prosince 2010 od hodin ve výstavním sále muzea.v rámci této výstavy se uskuteční 19. prosince 2010 od hodin vystoupení hudebních kroužků v Klatovech. VÁNOČNÍ MŠE, KOLEDY A PÍSNĚ od do , notový materiál ze sbírek muzejního archivu, přednáškový sál muzea ČSOB banka VÁNOČNÍ TRH , výrobky tradiční rukodělné výroby a lidových řemesel, přednáškový sál muzea KERAMICKÝ BETLÉM od , vyrobeno od dětí z keramických kroužků

MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO

MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO 2015 červenec MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO Kulturní dům, Domažlická 767, Klatovy, tel.: 376 370 911. Předprodej: 376 370 922; 724 823 466 info@mksklatovy.cz, www.mksklatovy.cz 4. 7. 2015 /sobota/ TURBO -

Více

www.tabor.cz informační zpravodaj pro občany města Tábora zdarma

www.tabor.cz informační zpravodaj pro občany města Tábora zdarma www.tabor.cz informační zpravodaj pro občany města Tábora zdarma ážení spoluobčané, Vtento výtisk našeho měsíčníku dostáváte do rukou v adventním období, které spojujeme s bilancováním uplynulého roku

Více

Říjen Listopad Prosinec. 20 kulturní. 11 kalendář

Říjen Listopad Prosinec. 20 kulturní. 11 kalendář ř í j e n l i s t o p a d p r o s i n e c 2 0 1 1 Říjen Listopad Prosinec 20 kulturní 11 kalendář k a r l o v a r s k é h o k r a j e k u l t u r n í k a l e n d á ř k a r l o v a r s k é h o k r a j e

Více

9 zpravodaj@novemestonm.cz ZÁŘÍ 2012

9 zpravodaj@novemestonm.cz ZÁŘÍ 2012 www.novemestonm.cznovoměstský 9 zpravodaj@novemestonm.cz ZÁŘÍ 2012 Gradual czesky rukopisná kniha novoměstského literátského kůru V pondělí 3. září 2012 bude zahájen školní rok pro všechny žáky školou

Více

požadovaná částka v Kč využití prostředků přínos pro občany Prahy 1

požadovaná částka v Kč využití prostředků přínos pro občany Prahy 1 Přidělení finančních prostředků - "Granty v oblasti kultury pro rok 2015" rozpočet = 4.100.000 Kč číslo předkladatel, sídlo jméno, e-mail, IČ název a popis projektu/ termín a místo konání celk. náklady

Více

MILEVSKÝ. www.milevsko-mesto.cz

MILEVSKÝ. www.milevsko-mesto.cz Milevský zpravodaj 12 2014 MILEVSKÝ str. 1 www.milevsko-mesto.cz prosinec ZPRAVODAJ 2014 www.milevsko-mesto.cz V á ž e n í spoluobčané, milí přátelé dovolte mi, abych Vám jménem všech zaměstnanců městského

Více

Leden Únor Březen. 20 kulturní. 11 kalendář

Leden Únor Březen. 20 kulturní. 11 kalendář L E D E N Ú N O R B Ř E Z E N 2 0 1 1 Leden Únor Březen 20 kulturní 11 kalendář k a r l o v a r s k é h o k r a j e k u l t u r n í k a l e n d á ř k a r l o v a r s k é h o k r a j e 2 0 1 1 2 k u l t

Více

Aktuálně z radnice KULTURNÍ KALENDÁŘ. MKS vás zve Nenechte si ujít! Cena 7,00 Kč

Aktuálně z radnice KULTURNÍ KALENDÁŘ. MKS vás zve Nenechte si ujít! Cena 7,00 Kč 22/2010 3. prosince 2010 Cena 7,00 Kč Vyrůstali jsme s loutkami V dnešních novinách najdete konec seriálu o loutkovém divadle, který pro vás připravila jeho dlouholetá členka, MUDr. Jaroslava Prajerová.

Více

AKTUÁLNÍ INFORMACE O KONANÝCH AKCÍCH OBDRŽÍTE V MĚSTSKÉM INFORMAČNÍM CENTRU A NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH STATUTÁRNÍHO MĚSTA KARVINÉ WWW.KARVINA.

AKTUÁLNÍ INFORMACE O KONANÝCH AKCÍCH OBDRŽÍTE V MĚSTSKÉM INFORMAČNÍM CENTRU A NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH STATUTÁRNÍHO MĚSTA KARVINÉ WWW.KARVINA. AKTUÁLNÍ INFORMACE O KONANÝCH AKCÍCH OBDRŽÍTE V MĚSTSKÉM INFORMAČNÍM CENTRU A NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH STATUTÁRNÍHO MĚSTA KARVINÉ WWW.KARVINA.CZ Městské informační centrum Masarykovo nám. 71, 733 01,

Více

HLASATEL ČASOPIS MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 15 www.praha15.cz ROČNÍK 20 / PROSINEC 2014

HLASATEL ČASOPIS MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 15 www.praha15.cz ROČNÍK 20 / PROSINEC 2014 HLASATEL ČASOPIS MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 15 www.praha15.cz ROČNÍK 20 / PROSINEC 2014 Přejeme Vám úspěšný rok 2015 Foto: Marie Zdeňková 2 HLASATEL / PROSINEC 2014 HLASATEL ročník 20 prosinec 2014 3 ÚVODNÍ SLOVO

Více

NÁZEV AKCE, KDE, POŘADATEL, KONTAKT, MĚSTO

NÁZEV AKCE, KDE, POŘADATEL, KONTAKT, MĚSTO D U B E N KDY 1.4.-27.4. D. NESNÍDAL DEPOZITÁŘ výstava Galerie u Vavřince, KASS Chodov, 352 352 102, Chodov 1.4.-30.4. HELMUT WINDRICH KALEIDOSKOP DER TRÄUME výstava fotografií Panský dům, MKS, 352 683

Více

Karel Liebscher: Údolí pod Domoradicemi, asi 1904, lavírovaná kresba

Karel Liebscher: Údolí pod Domoradicemi, asi 1904, lavírovaná kresba 11/2006 Karel Liebscher: Údolí pod Domoradicemi, asi 1904, lavírovaná kresba Na titulní straně Domoradice (místní část Vysokého Mýta, 4 km jihozápadně od města) Archeologické nálezy svědčí o dávném osídlení

Více

Děti se nebojí a do školy se těší V přátelské atmosféře proběhly 3. a 4. února zápisy prvňáčků do obou sušických základních

Děti se nebojí a do školy se těší V přátelské atmosféře proběhly 3. a 4. února zápisy prvňáčků do obou sušických základních 3/2015 Aktuálně z radnice Starosta Sušice Bc. Petr Mottl se 4. února sešel v Kolinci s tamním starostou Mgr. Pavlem Princem, aby projednal společný postup v několika oblastech. Šlo zejména o plánované

Více

MĚSÍČNÍK CHRUDIMSKÉ RADNICE

MĚSÍČNÍK CHRUDIMSKÉ RADNICE CHRUDIM HRAJE 2010 XiII. ROČNÍK MĚSÍČNÍK CHRUDIMSKÉ RADNICE www.chrudim-city.cz, www.chrudim.eu turistický portál: www.navstevnik.cz LISTOPAD 2010 Složení nového Zastupitelstva města Chrudim Bude v listopadu

Více

OSTROVSKÝ TRADIČNÍ VÁNOČNÍ PROGRAM MĚSÍČNÍK V DOMĚ KULTURY A KLÁŠTEŘE. Strana č. 3 Strana č. 5 Strana č. 14 Strana č. 18 Radní uctili den veteránů

OSTROVSKÝ TRADIČNÍ VÁNOČNÍ PROGRAM MĚSÍČNÍK V DOMĚ KULTURY A KLÁŠTEŘE. Strana č. 3 Strana č. 5 Strana č. 14 Strana č. 18 Radní uctili den veteránů OSTROVSKÝ MĚSÍČNÍK ZDARMA 12 2014 TRADIČNÍ VÁNOČNÍ PROGRAM V DOMĚ KULTURY A KLÁŠTEŘE Strana č. 3 Strana č. 5 Strana č. 14 Strana č. 18 Radní uctili den veteránů Školení zdravotních sester Skupina Roháči

Více

Zastupitelé do rozpočtu zapojili loňský přebytek. Děti vynesly Moranu k Sázavě a přivolávaly jaro

Zastupitelé do rozpočtu zapojili loňský přebytek. Děti vynesly Moranu k Sázavě a přivolávaly jaro Číslo 6/2015 vydáno dne 25. 3. 2015 Zastupitelé do rozpočtu zapojili loňský přebytek Na svém zasedání ve středu 4. března schválili zastupitelé první rozpočtovou změnu roku 2015 spolu s rozpočtovým výhledem

Více

/2/ NÁZEV AKCE, KDE, POŘADATEL, KONTAKT, MĚSTO

/2/ NÁZEV AKCE, KDE, POŘADATEL, KONTAKT, MĚSTO Ř Í J E N KDY NÁZEV AKCE, KDE, POŘADATEL, KONTAKT, MĚSTO /2/ 1.10. VYHLÁŠENÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE PODZIMNÍ STROM Městská knihovna, 352 665 598, Chodov 1.-7.10. TÝDEN KNIHOVEN Městská knihovna, 352 665 598,

Více

NOVINY. Pelhřimovské PELHŘIMOVSKÉ DOŽÍNKY

NOVINY. Pelhřimovské PELHŘIMOVSKÉ DOŽÍNKY Číslo 14 Ročník XIV Zdarma 24. srpna 2012 Pelhřimovské NOVINY Zpravodaj Městského úřadu Pelhřimov, kulturních zařízení a technických služeb e-mail: noviny@kzpe.cz, telefon: 565/322 123, 777/012 396, www.pelhrimovsko.cz

Více

Milevský. zpravodaj ZDARMA. Ročník: XX

Milevský. zpravodaj ZDARMA. Ročník: XX Milevský zpravodaj ZDARMA Ročník: XX 2. 1. února 2012 Z historie Milevských maškar Jubilejní 150. masopustní průvod se uskuteční v sobotu 18. února. Více informací na plakátě na str. 16. Veřejné zasedání

Více

Akce v Železnohorském regionu v měsíci březnu 2015

Akce v Železnohorském regionu v měsíci březnu 2015 Akce v Železnohorském regionu v měsíci březnu 2015 26. 1. - 23. 3. 2015 VÝTVARNÁ SOUTĚŽ HRDINOVÉ OŽÍVAJÍ Místo konání: Městská knihovna Třemošnice Městská knihovna vyhlašuje výtvarnou soutěž pro každého.

Více

TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ A AMATÉRSKÉ TVORBY 17. 25. května 2014 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA A TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ AMATÉRSKÉ TVORBY 1 Úvod Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby je týdnem občanské

Více

Žižkov a jazz patří k sobě

Žižkov a jazz patří k sobě Rozhovor s Janem Vlkem, kurátorem výstavy na žižkovské radnici strana 4 Přehled základních škol v Praze 3 strana 6 a 7 ročník 18 číslo 12/2009 ZDARMA Eb Davis si svým charismatickým projevem a skvělou

Více

Program podpory kultury města Český Krumlov 2011 Výsledky 1. výzvy s uzávěrkou 31.1.2011

Program podpory kultury města Český Krumlov 2011 Výsledky 1. výzvy s uzávěrkou 31.1.2011 Program podpory kultury města Český Krumlov 2011 Výsledky 1. výzvy s uzávěrkou 31.1.2011 Výsledky byly schváleny Radou města Český Krumlov usnesením č. 70/5/2011 ze dne 14.2.2011 a Zastupitelstvem města

Více

A co Sportovní areál Bazén Sušice nabídne, uvádí za Sportoviště města Sušice Dáša Jíchová:

A co Sportovní areál Bazén Sušice nabídne, uvádí za Sportoviště města Sušice Dáša Jíchová: 11/2014 Aktuálně z radnice V plzeňské Měšťanské besedě proběhlo 28. května slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Stavba roku Plzeňského kraje. Za Sušici se do nomi nace dostaly dvě stavby a obě proměnily

Více

Červenec/Srpen 2011 1

Červenec/Srpen 2011 1 Červenec/Srpen 2011 1 I TENTO ROK BEZ ALKOHOLU A DROG 2 LÉTO NA DLANI 3X JINAK 3 Z MLADÉ BOLESLAVI DO PERU 4 PRÁZDNINOVÉ VÝSTAVY KULTURY MĚSTA MLADÁ BOLESLAV 5 OKURKOVÁ SEZÓNA 6 BĚLÁ, BĚLÁ TAM POD BEZDĚZEM

Více

LEDEN ÚNOR BŘEZEN 2012. Leden Únor Březen. 20 kulturní. 12 kalendář

LEDEN ÚNOR BŘEZEN 2012. Leden Únor Březen. 20 kulturní. 12 kalendář Leden Únor Březen 20 kulturní 12 kalendář K A R L O V A R S K É H O K R A J E kulturní kalendář karlovarského kraje 2012 2 kulturní kalendář karlovarského kraje POUŽITÉ ZKRATKY POUŽITÉ ZKRATKY AKS - Ašské

Více

volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list

volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list 8 Aqua-aerobik Baby Club Hrošík Telefon: 737 148 736 babyclub.hrosik@seznam.cz Internetové stránky: www.babyclub-hrosik.cz.

Více

Radniční list. Starostův sloupek. Tradiční slavnosti nabídnou znovu novinky. Města Prachatice, XV. ročník, číslo 6 (červen 2013)

Radniční list. Starostův sloupek. Tradiční slavnosti nabídnou znovu novinky. Města Prachatice, XV. ročník, číslo 6 (červen 2013) Radniční list Měsíčník Města Prachatice, XV. ročník, číslo 6 (červen 2013) Starostův sloupek Obecně bývá červen důležitý především pro všechny školáky. Než si na jeho konci převezmou vysvědčení, mohou

Více

Zájmy města budou v kraji hájit dva zástupci. Číslo 19/2012 vydáno dne 24. 10. 2012. Dny otevřených dveří představily škálu sociální služeb

Zájmy města budou v kraji hájit dva zástupci. Číslo 19/2012 vydáno dne 24. 10. 2012. Dny otevřených dveří představily škálu sociální služeb Číslo 19/2012 vydáno dne 24. 10. 2012 Také v Zábřeze zvítězila ČSSD následovaná KSČM Výsledky voleb v Olomouckém kraji se nijak neliší od většinového trendu v celé republice. Se ziskem 26,70 procenta platných

Více

Řemesla, služby, lidé. Na straně 8 a 9 přinášíme přehled všech certifi kovaných služeb a sedmi nově certifi kovaných výrobků.

Řemesla, služby, lidé. Na straně 8 a 9 přinášíme přehled všech certifi kovaných služeb a sedmi nově certifi kovaných výrobků. Zima 2010/2011 číslo 9 ZARMA Řemesla, služby, lidé Na straně 8 a 9 přinášíme přehled všech certifi kovaných služeb a sedmi nově certifi kovaných výrobků. Objevte Bavorský les Přijměte pozvání k bavorským

Více