european championship

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "european championship"

Transkript

1 european championship sam rc models Ivančice Czech Republic SAM CZECHOSLOVAKIA CHAPTER NO. 78 LMK CZECH HEAVEN

2 XIII European championship SAM RC models Vážení kolegové, Na počátku příprav nadcházejícího XIII. mistrovství it tí Evropy zastihla českou modelářskou veřejnost velmi smutná zpráva: Jaroslav Rybák, modelář tělem i duší a současně i prezident klubu SAM 311, nás navždy opustil. Tato událost citelně zasáhla nás všechny. Zasáhla i klub SAM 311, pověřený organizací naší vrcholné soutěže v roce 2015, neboť tento klub ztratil vůdčí osobnost, která byla garancí úspěšného průběhu této vrcholné soutěže. Upřímně, nebylo to snadné rozhodování. Každý, kdo zkusil organizovat soutěž, ať již na klubové, národní, nebo mezinárodní úrovni, ví, že je to věc vždy velmi náročná a mnohdy i nevděčná. Cíle našeho klubu byly jasné. Věnovat soutěž Jaroslavovi, uctít tak jeho památku. Současně ale zajistit, Sponzoři: Byl to právě Jaroslav Rybák, který stál u zrodu klubu SAM 78 Czechoslovakia v roce Snad právě proto, snad i kvůli přímluvě našeho europrezidenta Fera Swieteho, převzal klub SAM 78 odpovědnost za organizaci mistrovství v roce aby soutěž byla příjemným set- káním všech, kterým učarovala modelářská historie. Myslíme, že náš klub udělal vše pro to, aby soutěž proběhla důstoj- které je modelá- ně a v prostředí, řům veskrze nakloněno. Partnera jsme nalezli nejen v LMK Czech Heaven, které vlastní špič- kově vybavené modelářské letiště, včetně veškerého nezbytného zá- zemí a pro věc zapálených členů, podporu přislíbilo i město Ivančice a Jihomoravský kraj. Na následujících stránkách se dozvíte veškeré potřebné inforsamotné soutěži, ale mace nejen o také získáte informace o uby- místech v okolí a pravid dlech modelářského tování, o zajímavých letiště. Přesto vám doporučujeme sledo- stránky našeho vat Internetové klubu, kde budou informace postupně doplňovány a upřesňovány. Nechť je XIII. mistrovství Evropy soutěží, která bude nejen sportovní událostí, ale také příjemným společným setkáním Výbor klubu SAM 78 JETI model MODELLSTUDIO CZ CzechAero.cz Classic models Light wheels BB model z cz MP JET Z-TRADE

3 Letiště v Budkovicích aneb Česk ké nebe Letiště: Soukromé modelářské letiště Czech Heaven Adresa: Ivančice 119, Ivančice GPS Souřadnice: N, E Web: hh / Modelářské letiště Czech Heaven v Ivančicích-Budkovicích se nachází 20 km jihozápadně od jihomoravské metropole - Brna. Jedná seonovésoukromé letiště, které bylo vystavěno samotnými modeláři, a tak poskytuje veškeré potřebné modelářské zázemí v kvalitě, která je obvykle málokdy k vidění. Své kvality již prokázalo řadou vrcholných modelářských akcí včetně akcí mezinárodních. Areál nabízí ubytování ve stanech s možností připojení elektrické energie, k dispozici jsou také bungalovy nebo ubytování přímo v hlavní budově. Pro soutěžící, kteří využijí ubytování mimo prostory areálu, je k dispozici vyhrazená parkovací plocha. Přímo v areálu je restaurace, která bude v průběhu mistrovství otevřena jak pro potřeby soutěžících, tak i případných návštěvníků v průběhu celého dne. K dispozici je rovněž možnost večerního posezení. Zázemí letiště je jistě věc důležitá, nicméně neméně důležitým je i samotný letový prostor. Letová plocha je vybavena velmi kvalitním asfaltovým povrchem, je oddělena od zbývající části areálu dostatečně vysokou sítí. Bez zajímavosti není ani to, že orientace plochy je taková, aby pilot při létání nebyl v žádné denní době oslňován sluncem. Je těžké popsat veškeré vlastnosti tohoto areálu, které lze shrnout jedním slovem: perfektní. Přesto jsme jeden nedostatek nalezli. Modelářská plocha je sice dostatečně rozměrná pro létání s motorovými modely, pro start modelů kategorie OTVR ve větším množství jí přeci jen trochu na velikosti schází. Modelařům ale evidentně fandí i místní zemědělci, a tak bude pro potřeby našeho mistrovství část pole sklizena o nějaký ten den dříve tak, aby bylo možno natáhnout startovací šňůry v dostatečném množs ství i délce.

4 Letiště v Budkovicích aneb Česk ké nebe Závěrem několik technických informací: Příjezd Bohužel, v průběhu mistrovství bude probíhat rekonstrukce silnic v okolí obce Tetčice, což bude poněkud komplikovat příjezd z dálnice D1 (Praha - Brno). Doporučujeme tedy Exit 182, a dále pokračovat přes Rosice, Zbýšov, Oslavany, Ivančice na letiště v Budkovicích. Pravidla modelářského letiště Modelářské letiště dbá na bezpečnost všech, kteří se pohybují na letišti, tedy nejen soutěžících a pilotů, ale také diváků. Tímto bych chtěl apelovat na všechny soutěžící, aby důsledně dodržovali pravidla a pokyny, se kterými budou seznámeni v rámci každodenních briefingů. Areál je vybaven asfaltovými cestami pro pohyb vozidel, samotné parkovací plochy jsou ale travnaté. V důsledku specifického podloží travnatý povrch při dešti velmi rychle změkne, nicméně voda se po dešti velmi rychle vsakuje. Chovejte se tedy se svými vozy tak, abyste zbytečně tento krásný areál letiště nepoškozovali. Celý areál je pro případ škod pojištěn, nicméně způsobí-li soutěžící nějakou škodu, bude po něm vymáhána. Zkontrolujte si tedy, jestli je vaše modelářská pojistka stále platná.

5 Harmonogram soutěže, pravidla, registrace sou utěžících :00-19:00 Přejímka modelů 18:00-20:00 International Committee Meeting :00-11:00 Zahájení 11:00-11:30 Briefing 11:30-18:00 OTVR - OTMR"AB" 18:00-19:00 Fly off 19:00-19:30 Vyhodnocení a předání- cen :00-09:30 Briefing 09:30-18:00 ELOT - NMR 2,5 - ELEKTRO ORUBER 18:00-19:00 Fly off 19:00-19:30 Vyhodnocení a předání- cen :00-09:30 Briefing 09:30-18:00 SPEED 400-1/2 TEXACO - NMR 18:00-19:00 Fly off 19:00-19:30 Vyhodnocení a předání- cen :00-09:30 Briefing 09:30-17:00 TEXACO - OTMR"C" - ALOT 17:00-18:00 Fly off 18:00-19:30 Modelářská show 19:30 -? Vyhodnocení a předání- ce en Ukončení Banket a ohňostroj :00-09:30 Náhradní den Pravidla Na mistrovství se bude létat dle pravidel schválených Evropským výborem pro roky 2014 až 2016 včetně kategorií ALOT (Altitude Limited Old Timer) a Electrorubber. Kompletní znění pravidel je dostupné na stránkách Registrace soutěžících Vyplněné přihlášky současně s vyplněnými startovními kartami v katena kontaktní goriích, ve kterých se budete soutěže účastnit, zasílejte adresu: Zdeněk Hanáček Velké Kunětice Velké Kunětice Czech Republic Tel.: Uzávěrka přihlášek je Startovné je stanoveno o na 10 EUR za kaž- aktuálně platného dý model. Úhrada bude probíhat při registraci i v CZK dle kurzu. Přihlášky a startovní karty jsou dostupné na stránkách.

6 Ubytování - hotely a ubytovny y v okolí HOTEL BESEDNÍ DŮM Tesařovo náměstí 1, Ivančice tel./fax: dvoulůžkových pokojů s TV (kabelové připojení), 10 pokojů po 4 5 lůžkách bez TV Vzdálenost cca 4 km od letiště. PENZION PRINC Jana Fibicha 12, Ivančice tel.: , , lůžek (5 jednolůžkových, 6 dvoulůžkových pokojů, 1apartmán s WC a sprchou) Cena: 1/1 500 Kč/pokoj, 1/2 700 Kč/pokoj Vzdálenost cca 4 km od letiště. SNACK BAR Oldřich Marek Komenského nám. 18, Ivančice tel.: třílůžkové a 1 dvoulůžkový pokoj s WC a sprchou Cena: 350 Kč/lůžko Vzdálenost cca 4 km od letiště. PENZION U URBANŮ Pod Hájkem 94, Ivančice-Alexovice tel.: , Ubytovací kapacita: 5 dvoulůžkových pokojů Cena: 1/2 900 Kč/pokoj se snidani Vzdálenost cca 3 km od letiště. Penzion ChaCha Kounická 26, Ivančice tel.: Vedoucí penzionu: Soňa Zaliborová Vzdálenost cca 3 km od letiště. Penzion Senorady Senorady 159 tel./fax: Vzdálenost cca 13 km od letiště. Hotel Vinum Coeli **** Masarykovo náměstí 5, Dolní Kounice Recepce: Vzdálenost cca 14 km od letiště. Penzion Pamír Padělky 381, Zbýšov u Brna tel.: fax: Vzdálenost cca 14 km od letiště. Hotel Ryšavý Vémyslice 73 Ubytovani obsahuje wellness, doporučujeme! Hotel, gastronomie, víno tel.: Sport a wellness tel.: Vzdálenost cca 14 km od letiště.

7 Zajímavá místa vokol lí letiště Jaderná elektrárna Dukovany GPS: N, E Jaderná elektrárna Dukovany byla spuštěna v roce 1985 a svým výkonem 1760 MW pokrývá přibližně 20% spotřeby elektrické ké energie v České republice. Informační centrum je ote evřeno každý ždýden od d900d 9:00 do :00 a nabízí virtuální prohlídku celou elektrárnou Dalešický pivovar GPS: N, E Pivovar proslavený filmem Postřižiny s okouzlující Magdou Vašáryovou v jedné z hlavních rolí. V areálu pivoprovozu pivovaru, prohlédnout je ale varu je muzeum rakousko-uherského pivovarnictví včetně původního možno i současný provoz včetně ochutnávky tamního piva. Hrad a zámek Dolní Kounice GPS: N, E Hrad, jehož historie sahá až do roku Klášter Rosa Coeli - Dolní Kounice GPS: N, E Pozůstatky kláštera řádu premonstrátek, založeného v roce 1181 Židovská synagoga, židovský hřbitov - Dolní Kounice GPS: N, E Do třetice Dolní Kounice. Židovské osídlení v této obci sahá do čtrnáctého století. V Dolních Kounicích se načást původní židovské chází rekonstruovaná synagoga s barokní výzdobou, židovský hřbitov a čtvrti Technické muzeum - Brno GPS: N, E Technické muzeum v Brně nabízí zajímavé sbírky mj. v oblastech vozidel, letecké techniky, parních strojů, řemesel. Moravské zemské muzeum - Anthropos - Brno GPS: N, E Stálá expozice Moravského zemského muzea věnovaná nejstaršímu osídlení Moravy Třebíč GPS: N, E Zámeksexpozicemi pohyblivých betlémů, dýmek a vltavínů. V areálu se nachází Bazilika svatého Prokopa, která se stejně jako třebíčská židovská čtvrť nachází na seznamu památek UNESCO. Zámek Náměšť nad Oslavou GPS: N, E Renesanční zámek z 2. poloviny 16. století. Zámek Jaroměřice nad Rokytnou GPS: N, E Barokní zámek z 1. poloviy 18. století.

Z RCA DLO. /Moravský Krumlov/ Fakt, že autobusy firmy Tredos parkují různě po městských ulicích, se nelíbí některým zastupitelům Moravského

Z RCA DLO. /Moravský Krumlov/ Fakt, že autobusy firmy Tredos parkují různě po městských ulicích, se nelíbí některým zastupitelům Moravského Z RCA DLO Ročník VI. Číslo 9 4. kvetna ˇ 2007 PROVOZNÍ DOBA: po, út, čt, pá: 9-16, so: 9-12, st, ne: zavřeno KONTAKT: mobil: 731 566 786 tel./fax: 515 255 392, e-mail: ivoboril@tiscali.cz Distribuční Z

Více

Jihomoravský kraj hostil Benedikta XVI.

Jihomoravský kraj hostil Benedikta XVI. JIHOMORAVSKÝ List pro transparentní rozvoj podnikání v Jihomoravském kraji ŘÍJEN 2009 Jihomoravský kraj hostil Benedikta XVI. Návštěva Jeho svatosti Benedikta XVI., která se v Brně uskutečnila za mimořádného

Více

Městského obvodu Plzeň2 Slovany NEJDE O REKLAMNÍ TISKOVINU. j Stoletfarnosti na Slovanech

Městského obvodu Plzeň2 Slovany NEJDE O REKLAMNÍ TISKOVINU. j Stoletfarnosti na Slovanech informační Zpravodaj Městského obvodu Plzeň2 Slovany XVIII. ročník číslo 1 únor 2010 NEJDE O REKLAMNÍ TISKOVINU ZDARMA j VHabrovéulici donovétřídy - str.8 jvbožkověodzáří donovéškolky - str.9 j Stoletfarnosti

Více

ROSA. Rosický zpravodaj. Rosický zpravodaj ČERVENEC SRPEN 2005 7/8

ROSA. Rosický zpravodaj. Rosický zpravodaj ČERVENEC SRPEN 2005 7/8 ROSA Rosický zpravodaj Rosický zpravodaj ČERVENEC SRPEN 2005 7/8 Z OBSAHU: Na otázky odpovídá starosta.............. 4 Výpisy z usnesení rady................... 6 Požární prevence........................

Více

Hejtman pozval papeže na jižní Moravu

Hejtman pozval papeže na jižní Moravu www.listyjm.cz červen 2011 6 Jižní Moravou za prací i zábavou Foto: archiv TV Prima Foto: JMK Host do pořadu Bůh do pořadu Cvičná havárie ve Fosfě prověřila záchranáře Zdolání následků úniku a požáru fosforu

Více

Měsíční vydání - SRPEN 2007 Z RCA DLO. Ročník VI. Číslo 14 27. července 2007

Měsíční vydání - SRPEN 2007 Z RCA DLO. Ročník VI. Číslo 14 27. července 2007 ODVOZ AUTOVRAKŮ a železného šrotu Doklad o ekologické likvidaci ZDARMA Odtahová služba - tel.: 774 999 291 Z RCA DLO Ročník VI. Číslo 14 27. července 2007 Distribuční síť: cílený roznos do schránek: Ivančice

Více

7/2013. Hlavní překážkou v poznání pravdy není lež, ale zdánlivá pravda. Arthur Schopenhauer. Ve Zlíně se sešla špička kolové.

7/2013. Hlavní překážkou v poznání pravdy není lež, ale zdánlivá pravda. Arthur Schopenhauer. Ve Zlíně se sešla špička kolové. Hlavní překážkou v poznání pravdy není lež, ale zdánlivá pravda. Arthur Schopenhauer 7/2013 Kam k vodě 4 Ve Zlíně se sešla špička kolové 14 Tip: Masters of Rock 19 staré fotky Vážení čtenáři, tentokrát

Více

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz Karta hosta pro letní sezónu 2011 www.lipnocard.cz VÍTEJTE V JIHOČESKÉM KRAJI Zavedeme vás do doby slavných Rožmberků. Prožijte spolu s námi Rožmberský rok 2011 ve víru dobové hudby, městských slavností,

Více

U příležitosti 5. ročníku rally Krkonoše si dovolím pár slov.

U příležitosti 5. ročníku rally Krkonoše si dovolím pár slov. Obsah: 1. úvodní slovo 2. historie Rally Krkonoše 3. organizace 4. program rally 5. přihlášení 6. administrativní a technická přejímka 7. start a cíl rally 8. povolená vozidla 9. harmonogram 10. servisní

Více

Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí

Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 75 Vysvětlivky Ikony: obecné kurzy kurzy pro začátečníky obchodní kurzy kurzy zakončené

Více

K R O N I K A. Moravský Krumlov Okres Znojmo. Zápis do kroniky provedla Mgr. Květoslava Kotková. Kroniku píše od roku 2000.

K R O N I K A. Moravský Krumlov Okres Znojmo. Zápis do kroniky provedla Mgr. Květoslava Kotková. Kroniku píše od roku 2000. 1 K R O N I K A Moravský Krumlov Okres Znojmo Rok 2009 Zápis do kroniky provedla Mgr. Květoslava Kotková. Kroniku píše od roku 2000. 2 Poezie živlů v Moravském Krumlově V rámci zpracované Marketingové

Více

VV pondělí 14. března 2005 byly otevřeny

VV pondělí 14. března 2005 byly otevřeny MĚSÍČNÍK KARLOVARSKÉHO KRAJE 132 000 výtisků Ročník 3 číslo 3 21. 3. 2005/ Pro občany ZDARMA Noviny jsou součástí projektu www.ceskydomov.cz Kraj je připraven Doprava OPTIMALIZOVAT ŠKOLSTVÍ V roce 2002

Více

Milevský. zpravodaj ZDARMA 11. Ročník: XIX

Milevský. zpravodaj ZDARMA 11. Ročník: XIX Milevský zpravodaj ZDARMA Ročník: XIX 11. 1. listopadu 2011 Den Sociálních služeb Města Milevska v Domě kultury v Milevsku Ve středu 12. října 2011 se v Domě kultury v Milevsku uskutečnil Den Sociálních

Více

VYDÁVÁ MĚSTO UHERSKÝ BROD BŘEZEN 2014 ZDARMA WWW.UB.CZ 3/2014 UŽ SA FAŠANK KRÁTÍ... foto: Markéta Švehlíková

VYDÁVÁ MĚSTO UHERSKÝ BROD BŘEZEN 2014 ZDARMA WWW.UB.CZ 3/2014 UŽ SA FAŠANK KRÁTÍ... foto: Markéta Švehlíková VYDÁVÁ MĚSTO UHERSKÝ BROD BŘEZEN 2014 ZDARMA WWW.UB.CZ 3/2014 BRODSKÝ ZPRAVODAJ UŽ SA FAŠANK KRÁTÍ... foto: Markéta Švehlíková KULTURNÍ FOTOGALERIE Muzeum J. A. Komenského obsadili predátoři ptačí říše

Více

12 Jižní Moravou za prací i zábavou

12 Jižní Moravou za prací i zábavou www.listyjm.cz prosinec 2011 12 Jižní Moravou za prací i zábavou Foto: Petr Podroužek Brněnská veslařka od Vltavy Domov pro seniory v Zastávce má nový pavilon Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek

Více

XXI. Pohlednice z Japonska. Zodolňování elektrárny. Příloha Zpravodaj + Na problémy nejste sami. Muzeum průmyslových železnic

XXI. Pohlednice z Japonska. Zodolňování elektrárny. Příloha Zpravodaj + Na problémy nejste sami. Muzeum průmyslových železnic XXI. XXI / číslo 2 / 2014 Pohlednice z Japonska Zodolňování elektrárny Příloha Zpravodaj + Na problémy nejste sami Muzeum průmyslových železnic bsah ZPRAVODAJ ČÍSLO 2/2014 Toto číslo vyšlo 6. června 2014

Více

Chorvatsko Makarská riviéra ostrov Korčula. Bosna a Hercegovina Neum. www.ckmeteor.cz. online nákup Vaší dovolené na www.ckmeteor.

Chorvatsko Makarská riviéra ostrov Korčula. Bosna a Hercegovina Neum. www.ckmeteor.cz. online nákup Vaší dovolené na www.ckmeteor. www.ckmeteor.cz online nákup Vaší dovolené na www.ckmeteor.cz Chorvatsko Makarská riviéra ostrov Korčula Bosna a Hercegovina Neum a další naše služby... Poznejte svět z paluby lodě Cestovní pojištění Exotické

Více

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO A SO AC CI O B OD N ÝCH E SV OD BO R Ů speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO 2012 Vážené kolegyně, Vážení kolegové, rádi bychom Vám představili naši cestovní kancelář ČD travel s.r.o. (CK) a současně Vás

Více

Městský úřad STRÁŽNICE

Městský úřad STRÁŽNICE 9/2013 1 2 9/2013 Městský úřad STRÁŽNICE http://www.straznice-mesto.cz Vážení a milí Strážničané, všichni milí přátelé! Tak už jsme zase po roce znovu všichni zváni k účasti na jedinečné městské slavnosti,

Více

Do Krušných hor, do Loučné pod Klínovcem vás zve Après restaurant

Do Krušných hor, do Loučné pod Klínovcem vás zve Après restaurant XIX. ročník, 12/2014 Jak vypadá zima v Živém kraji? str. 5 Roudnice jako výchozí bod str. 8 Turistické informace z České republiky, Slovenska a Polska www.travel-profi.cz Co pro vás připravuje Severovýchod

Více

M A G A Z Í N. zlín. Stavba roku 2008 Zlínského kraje

M A G A Z Í N. zlín. Stavba roku 2008 Zlínského kraje M A G A Z Í N zlín 7 â E R V E N E C 2 0 0 9 R O â N Í K X V Stavba roku 2008 Zlínského kraje VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ, rok se s rokem sešel a já mám opět milou, a pro mne i tak trochu vzácnou příležitost vás

Více

NÁVRH PODNIKATELSKÉHO ZÁMĚRU PRO ZALOŽENÍ PENZIONU

NÁVRH PODNIKATELSKÉHO ZÁMĚRU PRO ZALOŽENÍ PENZIONU VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV FINANCÍ FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUTE OF FINANCES NÁVRH PODNIKATELSKÉHO ZÁMĚRU PRO ZALOŽENÍ PENZIONU

Více

lázně termály wellness 2013 Maďarsko, Polsko, Slovinsko Česko, Slovensko

lázně termály wellness 2013 Maďarsko, Polsko, Slovinsko Česko, Slovensko lázně termály wellness 2013 Maďarsko, Polsko, Slovinsko Česko, Slovensko Přírodní doplňky stravy z Finclubu Společnost FINCLUB již 20 let nabízí široký sortiment přírodních doplňků stravy, které jsou původem

Více

Z RCA DLO Z RCA DLO. Vize Muchy: Epopej v Krumlově 300 DRUHŮ KOPAČEK A OBUVI AKCE! PŘIJĎTE SI VYBRAT... VÍCE NEŽ. Nezávislý regionální čtrnáctideník

Z RCA DLO Z RCA DLO. Vize Muchy: Epopej v Krumlově 300 DRUHŮ KOPAČEK A OBUVI AKCE! PŘIJĎTE SI VYBRAT... VÍCE NEŽ. Nezávislý regionální čtrnáctideník www.penizelevne.cz Pavel PROCHÁZKA, IČ: 871 85 202 EXEKUCE? Dluhy? Finanční tíseň? Řešte svoji situaci ještě dnes! volejte: 724 680 736 www.vrata-zaluzie.cz AKCE 2011: 4 rozměry - 10 dekorů CENA 23.950,-

Více

Bezpečnostní opatření Upozornění Délka zájezdu Přeprava zvířat Vlastní doprava

Bezpečnostní opatření Upozornění Délka zájezdu Přeprava zvířat Vlastní doprava DŮLEŽITÉ INFORMACE Doporučujeme pečlivé přečtení následujících informací a upozornění, které by měly napomoci k vašemu bezproblémovému pobytu a zabránit případným nedorozuměním při porovnání reality s

Více

5 Květen 2004. Koncept Územního plánu velkého územního celku kraje Vysočina OBSAH. Cvičení Integrovaného záchranného systému HORIZONT 2004.

5 Květen 2004. Koncept Územního plánu velkého územního celku kraje Vysočina OBSAH. Cvičení Integrovaného záchranného systému HORIZONT 2004. 5 Květen 2004 Koncept Územního plánu velkého územního celku kraje Vysočina OBSAH (výber) Začíná veřejné projednávání konceptu řešení Územního plánu velkého územního celku kraje Vysočina. Krajský úřad kraje

Více

Mladí lidé se zkušenostmi ze stáží a soutěží v zahraničí jsou úspěšnější

Mladí lidé se zkušenostmi ze stáží a soutěží v zahraničí jsou úspěšnější ZPRAVODAJ JIHOČESKÉ HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ročník 10 Mladí lidé se zkušenostmi ze stáží a soutěží v zahraničí jsou úspěšnější S nedostatkem absolventů technických škol se potýká pracovní trh celé Evropy, Česko

Více

ABY VŠECHNO DOBŘE DOPADLO

ABY VŠECHNO DOBŘE DOPADLO ABY VŠECHNO DOBŘE DOPADLO 5147 klientů se rozhodlo v roce 2012 vycestovat s CK Za Sluncem Cestujte i Vy s příjemným pocitem, že Vám Vaši dovolenou nemůže nic pokazit. Pojistíte-li si u Vaší CK zájezd u

Více

Z RCA DLO Z RCA DLO. PŮJČKY na dluhy a exekuce VÝROBA RAZÍTEK. Průtah městem dokončen. Tel.: 739 443 544 www.dinero.cz AKCE! PŘIJĎTE SI VYBRAT...

Z RCA DLO Z RCA DLO. PŮJČKY na dluhy a exekuce VÝROBA RAZÍTEK. Průtah městem dokončen. Tel.: 739 443 544 www.dinero.cz AKCE! PŘIJĎTE SI VYBRAT... PŮJČKY na dluhy a exekuce Tel.: 739 443 544 www.dinero.cz ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRO VÍCE VĚŘITELŮ Nezávislý regionální čtrnáctideník Z RCA DLO Ročník X. Číslo 21 18. listopadu 2011 Distribuční síť: cílený roznos

Více

Zahájili stavbu pomníku

Zahájili stavbu pomníku Diskuze s občany se poprvé bude konat také v místních částech Velkého Meziříčí. Tentokrát to bude Hrbov, Svařenov - 5. září od 16 hodin v tamním kulturním domě. 4 klíče k velkomeziříčské bráně. Náměstí

Více