Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Spodní

Save this PDF as:
Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Spodní"

Transkript

1

2 Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Spodní podložka nože Blade lower washer Žací nůž Blade Horní podložka nože Blade upper washer Unašeč nože Blade holder Klínek unašeče Flat key Plastové pouzdro Plastic bushing Řemenice motoru Engine sheave Šroubek řemenice M6x8 Screw M6x Klínový řemen Z710 V-belt Z M-08 Matice M8 Nut M8 13 P-08 Podložka 8 Washer Šroub ST4x16 Screw ST4x Kryt řemenu Belt cover Zadní přepážka Rear channel Poklice předního kola Front wheel cover Ložisko kola Wheel bearing Přední kolo Front wheel Vnitřní kryt předního kola Wheel inner cover Přední osa kol Front wheel axle Držák předního kola Front wheel bracket Plastová matice Knob nut Matice M8 Nut M8 25 M-12 Matice M12 Nut M Svislá osa předního kola Front wheel vertical shaft Ložisko Bearing PK-13 Pojistný kroužek 13 Circlip Matice M8 Nut M Šroub M8x16 Bolt M8x Rám předního kola Front wheel frame 32 SK-04*12 Šroub M4x12 Screw M4x Vodítko Pin support Čep aretace kola Wheel locking pin Pružina Spring Pouzdro Bushing 37 ST4,8*19 Šroub ST4,8x19 Screw ST4,8x Podložka Wave washer Horní kryt předního kola Front wheel upper cover Pouzdro Bushing Usměrňovač bočního výhozu Side-discharge protecting cover Klapka bočního výhozu Side-discharge cover board Pružina bočního výhozu Side-discharge spring Osa bočního výhozu Side-discharge axle Šroub M5x10 Screw M5x10 46 PP-05 Pružná podložka 5 Spring washer Držák bočního výhozu Side-discharge fixing board Třmenový kroužek E-clip Pastorek pojezdu pravý Right output gear Čep pojezdu Pin Domeček ložiska Beraring housing Pojistka zadní osy Rear axle clip Držák převodovky Gearbox fixing board 54 S-06*12 Šroub M6x12 Bolt M6x Převodovka pojezdu Gearbox Pastorek pojezdu levý Left output gear

3 Mulčovací Záslepka Mulching kit Poklice zadního kola Rear wheel cover Zadní kolo Rear wheel Ozubený věnec kola Rear wheel gear ring Vnitřní kryt zadního kola Rear wheel inner cover Tvarová podložka Wave washer Zadní osa kol Rear wheel axle 65 M-06 Matice M6 Nut M Páka zdvihu Height adjustment lever Šroub M6x14 Screw M6x Šroub M5x8 Screw M5x Madlo páky zdvihu Lever handle Hřeben zdvihu Height adjustment board 71 ST5*12 Šroub ST5x12 Screw ST5x Průchodka Grommet Osa víka koše Grasscatcher axle Pravý držák spodního madla Right bracket of lower handle Levý držák spodního madla Left bracket of lower handle Matice M6 Nut M Pravá pružina víka koše Right spring Víko koše Rear flap board Zadní lišta Rear bar Spodní madlo Lower handle Záslepka madla Handle plug Šroub madla Bolt Plastová podložka Plastic washer Křídlová matice Knob nut Svorka bowdenu Cable clamp Šroub ST3x10 Screw ST3x Vnitřní zubový kroužek madla Inner adjustment gear ring Vnější zubový kroužek madla Outer adjustment gear ring 89 P-08 Podložka 8 Washer Šroub madla Handle bolt Přítlačná podložka Pressing plate Páka rychloupínání madla Fastlocking handle Čep Pin Šroub M6x35 Bolt M6x Držák madla startéru Starter handle hook Podložka 6 Washer 6 97 PP-06 Pružná podložka 6 Spring washer Matice M6 Nut M Horní madlo Upper handle Držák bowdenu Cable fixing clip 101 SI-06*60 Šroub M6x60 Screw M6x Vnější kryt držáku páky Holder outer cover Vnitřní kryt držáku páky Holder inner cover Držák páky Pulling pole holder Vnitřní krytka Inner cover Bowden pojezdu Driving cable Bowden brzdy motoru Flameout cable Páka brzdy motoru Flameout pulling pole Páka pojezdu Driving pulling pole Návlek horního madla Upper handler sheath Šroub M8x30 Screw M8x Šroub uchycení motoru Bolt Pružná podložka 8 Spring washer 8

4 Rám koše Grasscatcher bracket Potah koše Grasscatcher bag Horní kryt koše Grasscatcher upper cover Madlo koše Grasscatcher handle Ukazatel plnosti koše Grass level indicator 120 ST4,2x18 Šroub ST4,2x18 Screw ST4,2x P-06 Podložka 6 Washer Levá pružina víka koše Left spring 126 ST5*16 Šroub ST5x16 Screw ST5x Madlo páky aretace Locking lever handle Pravý kryt páky Right cover of lever Páka aretace kola Front wheel locking lever Levý kryt páky Left cover of lever 131 S-06*50 Šroub M6x50 Bolt M6x Bowden aretace kola Locking cable Úchyt kabelu Deck cable hook 134 ST4*12 Šroub ST4x12 Screw ST4x Podložka nože kovová Blade steel washer

5

6 Vačková hřídel Camshaft Zdvihátko Tappet Hrdlo nalévání oleje Oil adding pipe O kroužek 25x3,1 O-ring 25x3, Olejová měrka Oil dipstick Těsnění klikové skříně Crankcase gasket Víko motoru Crankcase cover Gufero 22x35x7 Oil seal 22x35x Vypouštěcí šroub Oil drain bolt Píst Piston Pojistka pístního čepu Piston pin clip Pístní čep Piston pin Ojnice Connecting rod Kliková hřídel Crankshaft Woodruffovo pero 5x6x16 Woodruff key 5x6x Ložisko 6203 Bearing Deska regulátoru Governor board Páka regulátoru Governor lever Vratná pružina Governor return spring Ovládací táhlo regulátoru Governor control rod Membrána odvzdušnění Breathing valve plate Těsnění odvzdušnění Breathing valve washer Kryt odvzdušnění Breathing cover Levý držák nádrže Fuel tank left bracket Deska pod nádrž Fuel tank bracket Pravý držák nádrže Fuel tank right bracket Palivová hadička Fuel tube Palivový filtr nádrže Fuel tank filter Palivová nádrž Fuel tank Těsnění zátky nádrže Fuel tank cap gasket Palivová zátka Fuel tank cap 65 HM Gufero Oil seal Setrvačník Flywheel Ventilátor Fan Miska startéru Starter idle pulley Startér kompletní Starter assembly Rozeta startéru Starter ratchet wheel Západka startéru Ratchet Pružina západky startéru Spring Kladka startéru Starter pulley Pružina startéru Starter coil spring Kryt motoru cover Cívka zapalování Ignition coil Brzda motoru Brake controller Kliková skříň Crankcase Těsnění hlavy Cylinder head gasket Výfukový ventil Exhaust valve Sací ventil Intake valve Hlava válce Cylinder head Těsnění výfuku Exhaust gasket Výfuk Muffler Kryt výfuku Muffler cover 91 A969P Svíčka zapalování Spark plug Pružina ventilu Valve spring Podložka pružiny ventilu Valve spring seat Zdvihací tyčka ventilu Valve push rod

7 Vodící deska ventilu Push rod guide plate Seřizovací šroub ventilu Valve adjustment bolt Vahadlo ventilu Valve rocker Seřizovací matice ventilu Valve adjusting nut Těsnění ventilového víka Cylinder head cover gasket Ventilové víko Cylinder head cover Těsnění příruby karburátoru Intake flange gasket Příruba karburátoru Carburetor intake flange Těsnění karburátoru Carburetor gasket Táhlo plynu Throttle rod Pružina táhla plynu Throttle rod spring Karburátor Carburetor Primer Primer Těsnění vzduchového filtru Air filter gasket Pouzdro příruby filtru Bushing Příruba vzduchového filtru Air filter base Vnitřní kryt vzduchového filtru Air filter inner cover Vzduchový filtr Air filter element Kryt vzduchového filtru Air filter cover Pístní kroužky set Piston ring set Regulátor otáček Governor assembly

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka Blade bolt washer Spodní podložka nože Blade

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka Blade bolt washer Spodní podložka nože Blade 1 26800602301 Šroub nože Blade bolt 2 26300107302 Podložka Blade bolt washer 3 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower washer 4 26300357401 Nůž Blade 5 25271700102 Horní podložka nože Blade upper

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního 2 R41000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R41000003 Držák přední osy Front board 4 R41000004 Poklice předního kola Front wheel cover 7 R48000008 Ložisko kola Wheel bearing 8 R41000008 Levé přední

Více

Position Part number Název Name 1 H Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H Bowden pojezdu

Position Part number Název Name 1 H Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H Bowden pojezdu 1 H541001 Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H541006 Bowden pojezdu Driving cable 7 553SX0055 Křídlová matice Knob nut 9 H4007 Šroub madla Bolt 12 H4010 Víko

Více

Position Part number Název Name 2 553SX0002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 553SX0003 Přední panel šasí Deck front panel 4 553SX0004 Přední rám

Position Part number Název Name 2 553SX0002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 553SX0003 Přední panel šasí Deck front panel 4 553SX0004 Přední rám 2 553SX0002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 553SX0003 Přední panel šasí Deck front panel 4 553SX0004 Přední rám Deck front handle 6 553SX0006 Poklice předního kola Front wheel cover 9 553SX0009 Ložisko

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka nože

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka nože 1 26800606201 Šroub nože Blade bolt 2 551000002 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 551000003 Podložka nože Blade washer 4 546600004 Nůž Blade 5 551000005 Unašeč nože Blade holder 6 551000006 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 6 182SW-010001 Přední madlo šasí Deck front handle 7 DY0701-31

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 1 540600001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 540600002 Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bushing 5 540600005 Kolo Wheel 6 540600006 Levá deska nastavení

Více

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8 4 R46000004 Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R48000005 Poklice předního kola Front wheel cover 8 DY0218-15A Ložisko kola Bearing 9 553SX0010 Přední kolo Front Wheel 11 R46000011 Přední

Více

Position Part number Název Name 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola

Position Part number Název Name 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bearing 5 546SH0005 Táhlo zdvihu sečení Height adjustment rod 7 546SH0007 Pojistka

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Přední panel šasí Deck front panel 4 R Přední rám

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Přední panel šasí Deck front panel 4 R Přední rám 2 R48000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R48000003 Přední panel šasí Deck front panel 4 R48000004 Přední rám Front hanlde frame 5 R48000005 Poklice předního kola Front wheel cover 8 DY0218-15A Ložisko

Více

Position Part number Název Name Madlo páky pojezdu Driving pole handle Páka pojezdu Driving pulling pole Horní

Position Part number Název Name Madlo páky pojezdu Driving pole handle Páka pojezdu Driving pulling pole Horní 1 566600001 Madlo páky pojezdu Driving pole handle 2 566600002 Páka pojezdu Driving pulling pole 3 5666000031 Horní madlo Upper handle 4 566600004 Páka brzdy motoru Flameout pulling pole 5 566600005 Madlo

Více

Position Part number Název Name 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo

Position Part number Název Name 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY0218-15A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo Wheel 7 H40-06 Distanční pouzdro Spacer 11 R41000016 Unašeč nože Blade Hub 12 H4025 Nůž

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade Bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Žací nůž Blade 4

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade Bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Žací nůž Blade 4 1 DY0218-28 Šroub nože Blade Bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY0608-12 Žací nůž Blade 4 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 5 DY0701-31 Klínek 4,7x5x35 Key 4,7x5x35 7 DY0801-3

Více

Pozice Objednací číslo Název Ks 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover SH0003 Přední kolo Front wheel SH0005 Táhlo zdvihu

Pozice Objednací číslo Název Ks 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover SH0003 Přední kolo Front wheel SH0005 Táhlo zdvihu Pozice Objednací číslo Název Ks 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel 2 5 546SH0005 Táhlo zdvihu sečení Height adjustment rod 1 7 546SH0007 Pojistka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer 1 26800602301 Šroub nože Blade bolt 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 1 3 26900205001 Podložka Blade pressing board 1 4 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower pressing plate

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka Blade

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka Blade 1 26800606201 Šroub nože Blade bolt 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 26900205001 Podložka Blade steel washer 4 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower washer 5 26300248802 Nůž

Více

Position Part number Název 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola Wheel

Position Part number Název 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola Wheel Position Part number Název 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bearing 5 546SH0005 Táhlo zdvihu sečení Height adjustment

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka Blade bolt washer Podložka Blade steel

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka Blade bolt washer Podložka Blade steel 1 26800606201 Šroub nože Blade bolt 2 26300107302 Podložka Blade bolt washer 3 26900205001 Podložka Blade steel washer 4 25271600102 Spodní podložka nože Lower pressing plate 5 26300248902 Nůž Blade 6

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka Blade

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka Blade 1 26800602301 Šroub nože Blade bolt 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 26900205001 Podložka Blade pressing board 4 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower pressing plate 5 26300357401

Více

Od výrobního čísla DYM od Matice kola Kolo

Od výrobního čísla DYM od Matice kola Kolo Pozice DYM0918902 do 20.8.2011 DYM1025101 od 20.8.2011 DYM1229701 od 22.11.2012 Název Name Ks 1 23600105002 23600105002 23600105002 Poklice kola Wheel cover 4 2 26800502801 26800502801 26800502801 Matice

Více

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4 1 565400001 Páka spojky Clutch lever 2 565400002 Horní madlo Upper handle 3 565400003 Bowden spojky Clutch cable 4 565400004 Doraz Stopper 5 S-06*30 Šroub M6x30 Bolt M6x30 6 S-06*40 Šroub M6x40 Bolt M6x40

Více

Position Part number Název Name 1 182SW Přední panel šasí Deck front panel

Position Part number Název Name 1 182SW Přední panel šasí Deck front panel 1 182SW-010001 Přední panel šasí Deck front panel 1 DY0701-31 Pero Crankshaft key 2 181SA-020007 Pouzdro unašeče Blade holder bushing 3 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 4 181SA-020001-M Nůž Blade 5

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY0608-12 Nůž Blade 4 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 5 DY0701-31 Klínek unašeče 4,7x5x35 Blade holder key 4x7x5x35

Více

Position Part number Název Name Rám koše Grasscatcher bracket Potah koše Grasscatcher bag Horní kryt koše

Position Part number Název Name Rám koše Grasscatcher bracket Potah koše Grasscatcher bag Horní kryt koše 1 26300238301 Rám koše Grasscatcher bracket 2 25100137915 Potah koše Grasscatcher bag 5 25213900101 Horní kryt koše Grasscatcher upper cover 6 25275500501 Madlo koše Grasscatcher handle 7 25275600901 Ukazatel

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer

Position Part number Název Name Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer 1 26800606201 Šroub nože Blade tighten bolt 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 26900205001 Přítlačná podložka Blade pressing board 4 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower pressing

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer 1 26800602301 Šroub nože Blade bolt 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 1 3 26900205001 Podložka Blade pressing board 1 4 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower pressing plate

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka nože

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka nože 1 26800606201 Šroub nože Blade bolt 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 26900205001 Podložka nože kovová Blade steel washer 4 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower washer 5 26300248802

Více

Position Part number Název Name

Position Part number Název Name 1 26800602301 Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) 26800606201 Šroub nože (r.v. od 2015) Blade tighten bolt (Model year > 2015 inc) 2 26300107302 Podložka šroubu nože Dish washer

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Pružina Spring

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Pružina Spring 1 26800606201 Šroub nože Blade tighten bolt 1 37 26801133101 Pružina Spring 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 1 38 26809012301 Čep aretace kola Wheel locking pin 1 3 26900205001 Přítlačná

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Přítlačná

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Přítlačná 1 26800606201 Šroub nože Blade bolt 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 26900205001 Přítlačná podložka Blade pressing board 4 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower pressing plate

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer

Position Part number Název Name Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 26800602301 Šroub nože Blade tighten bolt 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade dish washer 3 26900205001 Přítlačná podložka nože Blade pressing plate 4 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Dishing washer Přítlačná

Position Part number Název Name Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Dishing washer Přítlačná 1 26800606201 Šroub nože Blade tighten bolt 2 26300107302 Podložka šroubu nože Dishing washer 3 26900205001 Přítlačná podložka Blade suppport pressing board 4 25271600102 Podložka nože spodní Blade lower

Více

Position Part number Název Name Poklice kola Front wheel cover Ložisko kola Bearing Přední kolo Front wheel

Position Part number Název Name Poklice kola Front wheel cover Ložisko kola Bearing Přední kolo Front wheel 1 23600105103 Poklice kola Front wheel cover 2 26800401601 Ložisko kola Bearing 3 25400200305 Přední kolo Front wheel 4 26800706202 Podložka Wave washer 5 26300137401 Přední osa kol Front wheel axle 6

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer

Position Part number Název Name Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 26800606201 Šroub nože Blade tighten bolt 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade dish washer 3 26900205001 Přítlačná podložka nože Blade pressing plate 4 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel bracket 5 746000019 Kolo Wheel 9 746000018 Kryt nože Blade mudguard 10 746000024 Pružina Spring 11 746000025 Závlačka Cotter

Více

Position Part number Název Name 1

Position Part number Název Name 1 1 26800602301 Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) 26800606201 Šroub nože (r.v. od 2015) Blade tighten bolt (Model year > 2015 inc) 2 26300107302 Podložka šroubu nože Dish washer

Více

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013 009 785000009 Čep M8x45 Screw pin M8x45 011 785000010 Ozubené kolo Spur gear 012 785000011 Pružina Spring 013 785000012 Šroub řemenice M6x10 (červík) Screw M6x10 014 785000013 Řemenice motoru Sheave, Engine

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

Position Part number Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Ložisko kola Wheel bearing Přední

Position Part number Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Ložisko kola Wheel bearing Přední 1 23600105103 Poklice předního kola Front wheel cover 2 26800401601 Ložisko kola Wheel bearing 3 25400200305 Přední kolo Front wheel 4 26800706201 Tvarová podložka Wave washer 5 26300137401 Přední náprava

Více

Position Part number Název Name 1

Position Part number Název Name 1 1 26800602301 Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) 26800606201 Šroub nože (r.v. od 2015) Blade tighten bolt (Model year > 2015 incl) 2 26300107302 Podložka šroubu nože Dish washer

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pružina Spring Šroub nože Blade bolt 1 38

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pružina Spring Šroub nože Blade bolt 1 38 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 37 26801133101 Pružina Spring 1 1 26800606201 Šroub nože Blade bolt 1 38 26809012301 Čep aretace kola Wheel locking pin 1 2 26300107302

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistný kroužek Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 5 797000005 Podložka Washer 6 797000006 Pružná podložka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift 1 785000105 Madlo řidítek Handlebar grip 2 2 785000106 Páka spojky Clutch handle 1 3 795000003 Páka řazení Shift lever 1 4 795000004 Bowden spojky Clutch cable 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 2 6 Šroub M4x25

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo spojky Clutch lever Horní madlo upper handle Bowden spojky clutch

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo spojky Clutch lever Horní madlo upper handle Bowden spojky clutch 1 565400001 Madlo spojky Clutch lever 1 2 565400002 Horní madlo upper handle 1 3 565400003 Bowden spojky clutch cord 1 4 565400004 Doraz stopper 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 5 6 Šroub M6x40 Screw M6x40

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistka Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 8 797000008 Pouzdro Bushing 9 797000009 Pero Flat key 13 797000013

Více

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4 1 111900001 Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 111900003 Držák osy kol Wheel axle bracket 4 111900004 Osa kol Wheel axle 5 111900005 Čep 2,5x25 Pin 2,5x25 6 111900006 Kolo Wheel 7

Více

Position Part number Název Name Levá deska Left board Pravá deska Right board Kryt Cover Klapka Flap

Position Part number Název Name Levá deska Left board Pravá deska Right board Kryt Cover Klapka Flap 1 642100001 Levá deska Left board 2 642100002 Pravá deska Right board 3 642100003 Kryt Cover 4 642100004 Klapka Flap board 5 642100005 Opěrka Support 6 642100006 Osa kol Wheel axle 7 642100007 Kryt výhozu

Více

Position Part number Název Name Šasí Deck Kolo Wheel Podložka Washer Šroub Bolt Silenblok

Position Part number Název Name Šasí Deck Kolo Wheel Podložka Washer Šroub Bolt Silenblok 1 620800001 Šasí Deck 2 620800002 Kolo Wheel 3 620800003 Podložka Washer 4 620800004 Šroub Bolt 5 620800005 Silenblok Rubber pad 6 620800006 Opěrná noha Leg 7 620800007 Šroub Bolt 8 620800008 Podložka

Více

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 1 H890-01 šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H890-02 Podložka Washer 3 H890-03 Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 845000003 Kotouč 700x30x4 42Z Saw blade 700x30x4 42T 5 H890-05 Vnitřní příruba kotouče

Více

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel 2 664200002 Pravé kolo Right wheel 3 664200003 Levé kolo Left wheel 4 664200004 Spodní díl výhozu Lower part of tunel 5 664200005 Horní díl výhozu Upper part of tunel 6 664200006 Klapka výhozu Discharge

Více

Pozice Objednací číslo Číslo dodavatele Název Name Ks Páka spojky Clutch lever Návlek madla Foam tube 1 3

Pozice Objednací číslo Číslo dodavatele Název Name Ks Páka spojky Clutch lever Návlek madla Foam tube 1 3 1 564200001 904223 Páka spojky Clutch lever 1 2 564200002 904300 Návlek madla Foam tube 1 3 564200003 B569003 Čep 3x15 Spring-type straight pins 3x15 1 4 564200004 904015 Páčka aretace lock hook trigger

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3 1 26800606201 Šroub nože Blade tighten bolt 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3 26900205001 Přítlačná podložka nože Blade pressing plate 1 4 25271600102 Spodní podložka nože Blade

Více

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 7 B54100044 Šroub M8x16 Screw M8x16 11 587000011 Klínek řemenice Small sheave key 12 587000012 Řemenice motoru Engine sheave 15 587000015 Kryt převodu Body cover

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 M-08 Matice M8 Nut M8 2 6 M-08 Matice M8 Nut M8 1 8 M-10 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 1 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock nut M8 11 4 Podložka kola Nylon washer 2 5 746000019 Kolo Wheel 1 6 746000058 Pravý kryt nože

Více

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt 1 857400001 Přední kryt tunelu Front plate 2 857400002 Sběrný tunel Collection tunnel 3 857400003 Šroub M12x130 Bolt M12x130 4 857400004 Kolo 13*5.00-6 Wheel 13*5.00-6 5 857400005 Závlačka kola Wheel pin

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2 111100002 Madlo kompletní 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x40 4 9 Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 4 111100003 Bowden plynu s ovládáním Flat washer 5 1 90 Bolt M5x30 1

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage screw M6x35 2 4 KC214A-12 Pouzdro kola Wheel spacer 2 5 KC214-18 Zadní kolo Rear wheel 2

Více

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Opěrná noha Supprot leg Osa Axle Šroub Bolt 11

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Opěrná noha Supprot leg Osa Axle Šroub Bolt 11 1 638900001 Silenblok Rubber foot 2 638900002 Opěrná noha Supprot leg 9 638900009 Osa Axle 10 642000010 Šroub Bolt 11 642000011 Šroub Bolt 12 638900007 Výhoz Discharge chute 13 638900008 Klapka výhozu

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade bolt Pružina Spring 1 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade bolt Pružina Spring 1 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 26800606201 Šroub nože Blade bolt 1 37 26801133101 Pružina Spring 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 1 38

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 26800602301 Šroub nože Blade tighten bolt 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3 26900205001 Přítlačná podložka Pressing washer 1 4 25271600101

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 26800602301 Šroub nože (r.v. 2014) Blade bolt (Model year 2014) 26800606201 Šroub nože (r.v. od 2015) Blade bolt (Model year > 2015 inc) 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Dishing washer 1 3 26900205001

Více

Position Part number Název Name 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4

Position Part number Název Name 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x90 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4 750000004 Podložka 8x22x2 Washer 8x22x2 5 750000005 Drážkový řemen 5PK730 Ribbed belt

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade bolt Pružina Spring 1 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade bolt Pružina Spring 1 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 26800606201 Šroub nože Blade bolt 1 37 26801133101 Pružina Spring 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 1 38

Více

Pozice Objednací číslo Číslo dodavatele Název Name Ks 1 KC214A-01 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 GB/T Matice M6 Flange nut

Pozice Objednací číslo Číslo dodavatele Název Name Ks 1 KC214A-01 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 GB/T Matice M6 Flange nut 1 KC214A-01 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 GB/T6177.1-2000 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 GB/T12-1988 Šroub vratový M6x35 Carriage screw M6x35 2 4 KC214A-12 KC214A-12 Pouzdro kola Wheel

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) Šroub nože (r.v.

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) Šroub nože (r.v. Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 26800602301 Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) 26800606201 Šroub nože (r.v. od 2015) Blade tighten bolt (Model year > 2015 inc) 1 2 26300107302

Více

Pozice Objednací číslo Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4

Pozice Objednací číslo Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY0608-12 Nůž Blade 4 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 5 DY0701-31 Klínek unašeče 4,7x5x35 Blade holder key 4x7x5x35

Více

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 26800401601 ložisko kola bearing 8 3 25400200305 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) Šroub nože (r.v.

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) Šroub nože (r.v. Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 26800602301 Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) 26800606201 Šroub nože (r.v. od 2015) Blade tighten bolt (Model year > 2015 inc) 1 2 26300107302

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 5 2 GB/T96.1-2002 Velká podložka 8 Big washer 8 5 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 1 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 1 5 M-08 Matice M8

Více

Position Part number Název Name Čerpadlo kompletní Pump assembly Příruba čerpadla Pump housing Víko čerpadla Pump

Position Part number Název Name Čerpadlo kompletní Pump assembly Příruba čerpadla Pump housing Víko čerpadla Pump 17 18 19 20 21 1 363500001 Čerpadlo kompletní Pump assembly 2 363500002 Příruba čerpadla Pump housing 3 363500003 Víko čerpadla Pump cover 4 363500004 Vstupní příruba Input flange 5 363500005 Výstupní

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45 001 Štítek Warning label 1 002 Motor 168FB Engine 168FB 1 003 M-08 Matice M8 Nut M8 4 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 005 M-08 Matice M8 Nut M8 2 006 M-08 Matice M8 Nut M8 1 008 M-10 Matice M10 Nut

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Pozice Objednací číslo Název Name

Pozice Objednací číslo Název Name Šasí 1 182SW-010001 Přední panel Front panel 1 2 182SW-010101 Šasí Deck 1 3 ST4,2*16 Šroub ST4,2x16 Screw ST4.2x16 4 4 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 3 5 1P64F Motor Engine 1 6 Q08.12-10D Kryt motoru Engine

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 26800602301 Šroub nože Blade tighten bolt 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3 26900205001 Přítlačná podložka nože Blade pressing plate 1 4

Více

Objednací číslo Objednací číslo Pozice r.v r.v Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt

Objednací číslo Objednací číslo Pozice r.v r.v Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Objednací číslo Objednací číslo Pozice r.v. 2014 r.v. 2015 Název Name Ks 1 26800602301 26800606201 Šroub nože Blade tighten bolt 1 2 26300107302 26300107302 Podložka šroubu nože Dishing washer 1 3 26900205001

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 B54100001 Šasí Deck 1 2 B54100002 Táhlo zdvihu Height adjustment Pull Rod 1 3 H40-02 Poklice předního kola

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 B54100001 Šasí Deck 1 2 B54100002 Táhlo zdvihu Height adjustment Pull Rod 1 3 H40-02 Poklice předního kola 1 B54100001 Šasí Deck 1 2 B54100002 Táhlo zdvihu Height adjustment Pull Rod 1 3 H40-02 Poklice předního kola Front Wheel Cover 2 4 B54100004 Šroub M6x14 Screw M6x14 9 5 B54100005 Podložka 6x18x1,5 Washer

Více

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 ložisko kola Bearing 8 3 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel 2 4 26800703601 podložka Wave washer

Více

Position Part number Název Name 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M Ochranný rám

Position Part number Název Name 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M Ochranný rám 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M12 4 111500004 Ochranný rám motoru Engine protecting frame 5 S-12*20 Šroub M12x20 Bolt M12x20 6 PP-12 Pružná podložka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name 168FA(E) 168FB(E) KB Ventilové víko Cylinder head cover KB Těsnění ventilového

Pozice Objednací číslo Název Name 168FA(E) 168FB(E) KB Ventilové víko Cylinder head cover KB Těsnění ventilového 1 11221-KB01-0700 Ventilové víko Cylinder head cover 1 1 2 90229-KB01-0100 Těsnění ventilového víka Cylinder head cover gasket 1 1 3 Šroub M8x55 Flange bolt M8x55 2 2 4 Šroub M8x55 Flange bolt M8x55 2

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Podložka uchycení kartáče Brush holder Ložisko 6003

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Podložka uchycení kartáče Brush holder Ložisko 6003 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 860000001 Podložka uchycení kartáče Brush holder 2 39 6003 Ložisko 6003 Bearing 6003 4 2 860000002 Vnější rotační kartáč Nylon

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) Šroub nože (r.v.

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) Šroub nože (r.v. 1 26800602301 Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) 26800606201 Šroub nože (r.v. od 2015) Blade tighten bolt (Model year > 2015 inc) 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Dishing washer

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M6x40 Flange bolt M6x Ventilové víko Cylinder head cover Těsnění

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M6x40 Flange bolt M6x Ventilové víko Cylinder head cover Těsnění 1 Šroub M6x40 Flange bolt M6x60 1 2 650000002 Ventilové víko Cylinder head cover 1 3 650000003 Těsnění ventilového víka Cylinder head cover gasket 1 4 650000004 Hadička odvzdušnění Breathing pipe 1 5 650000005

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 130ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Objednací číslo Číslo r.v r.v Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Podložka

Objednací číslo Číslo r.v r.v Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Podložka Objednací číslo Číslo r.v. 2014 r.v. 2015 Název Name Ks 1 26800602301 26800606201 Šroub nože Blade tighten bolt 1 2 26300107302 26300107302 Podložka šroubu nože Dishing washer 1 3 26900205001 26900205001

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16x1x24 Screw 5/16x1x24 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24 1 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 1

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005 Matice M8 Nut M8 4

Více

Position Part number Název Name 2 SJ-066 Závlačka kola 6x40 Wheel pin 6x Disk kola Wheel disc Pneumatika 12x4.

Position Part number Název Name 2 SJ-066 Závlačka kola 6x40 Wheel pin 6x Disk kola Wheel disc Pneumatika 12x4. 2 SJ-066 Závlačka kola 6x40 Wheel pin 6x40 3 955500003 Disk kola Wheel disc 4 955500004 Pneumatika 12x4.00-6 Tyre 12x4.00-6 5 SK-08*20 Šroub M8x20 Bolt M8x20 7 AG43-6 Závlačka 1,5x25 Cotter pin 1,5x25

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin Kolol kompletní Wheel assembly Pneumatika Tyre

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin Kolol kompletní Wheel assembly Pneumatika Tyre 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2 587002002 Kolol kompletní Wheel assembly 2-1 5870020021 Pneumatika Tyre 2-2 5870020022 Duše kola Tube 2-3 5870020023 Ráfek kola Wheel disc 3 587002003 Kroužek

Více