ANTIKVITY ART AUKCE AAA
|
|
- Luděk Vítek
- před 5 lety
- Počet zobrazení:
Transkript
1 ANTIKVITY ART AUKCE AAA Jílová 2, Brno 1 "Jezdci ve vánici" Gančurinko A. 2 2 "Ruská trojka" neurčeno 3 "Zimní krajina se stromem, jezdci a ptáky" Gančurinko A. 2 4 "V lese při východu slunce - Letnice" Hrabal Arnošt 5 "Písečná mořská pláž" Hosperger Emanuel 6 "U moře" Hosperger Emanuel 7 "Cínie" Štolfa Vojtěch "Šalvěj" Štolfa Vojtěch "Podléška - jaterník trojlaločný" Štolfa Vojtěch "Letní scéna" Husáriková Jindra 1 11 "Odvrácená strana měsíce" Urban Vladislav 12 "Bez názvu" Urban Vladislav 13 "Vzpomínka na US letky 1945" Urban Vladislav "Zátiší 4" Dvořák František "Jezdci v krajině" Brož Josef "Dívka v modrém" nesignováno 17 "Dub za humny v Poříčí na Otavě" Moravec Alois 4 18 "Krajina se stromy kolem potoka" Zezula Oldřich "Mořská zátoka se stromy" neurčeno 1 20 "Alegorie jara" Volejníček Antonín Jan Dalekohled s koženým pouzdrem Reprezentativní publikace "Praha" Šetelík Jaroslav, Harlas F 23 Publikace "Mistrovská díla československých malířů" Talíř Nástěnný reliéf znázorňující rodovou pověst šlechtického rodu Pernštej Popelník - odkládací miska Urban Vladislav Popelník - odkládací miska Urban Vladislav Popelník - odkládací miska Urban Vladislav Plastika "Gordický uzel" Urban Vladislav 30 Dóza velká, na víčku vysoký úchop 31 Miska oválná 3 800
2 32 Vázička s obrázkem děvčátka v oválném medailonu 1 33 Miska na teplý nápoj Konvice se splétaným uchem 35 Plastika "Stojící medvěd" Talíř 37 Pivní sklenice na kruhové patce 38 Plastika "Malý smějící se králík" Fritz, Max Hermann 39 Šálek s podšálkem 40 Váza na kruhové patce, s malbou tří stylizovaných postaviček zajíců "Poesie I." Kulhánek Oldřich 42 "Poesie II." Kulhánek Oldřich 43 "Poesie III." Kulhánek Oldřich 44 "Dívčí akt na koni" Smilková Oxana 45 "MI-CARÊME V PAŘÍŽI" František Tavík Šimon "Postava s krosnou před chalupou v dunách" monogramista LS 47 "Vesnice pod horami" Nowopacky Jan 48 "Únor 1945" Blažek Jan "Plachetnice v přístavu" Kraus František Josef "Léto u Ostravice" Sládek Jan Václav "P.F. 1980" Marková Cecílie 6 52 "Čas tvoření" Marková Cecílie "Květina duše" Marková Cecílie "Sen" Marková Cecílie "Jitro" Marková Cecílie "Probuzení" Marková Cecílie "Autoportrét" Marková Cecílie "Medijní rostlina" Marková Cecílie "Cesta v březovém háji" Schadt Karel "Procházka pod antickou akropolí" Veris - Zamazal Jaroslav Talíř na pěti nožkách Forejtová Jitka 62 Šestiosobní nápojová souprava Helena Metelák Luboš 63 Karafa Cukřenka - miska na bonbony na nožce s patkou 1 450
3 65 Konvička Pohárek "Johann und Elisabeth Goehl" 67 Vázička Luxusní váza na nízké patce 69 Talíř servírovací Velká dóza na sušenky či bonbony a čajová konvice s mléčenkou ze sé Zeisel-Stricker Eva 71 Pohár "Dívka s čepcem" 72 Souprava na punč 2 73 Hračka "Obrněné vozidlo" 74 Dóza se čtyřmi žánrovými výjevy ve zlatem rámovaných medailonech Šálek a podšálek s bohatým zlatým rostlinným dekorem Šálek s podšálkem celoplošně ručně malovaný Šálek s podšálkem Malý talířek "Petersburg" Plastika "Odpočívající pes" Lustr s lipovými listy 81 "Zimní mosty Vltavy" Šott Jiří "Krajina z Orlických hor" Hudeček Antonín "Myslivecké zátiší" Malínský Jaroslav "Stavba přehrady" Štolfa Vojtěch 5 85 "Interiér s ženou v křesle a panoramatem města za okny" Vochoč Jan "Osada na mořském pobřeží - Conradi" Karl Paul Themistocles v "Žena" Čapek Josef "Zasněžená krajina s vodou a břízami" Kalvoda Alois "Severská krajina kolem zátoky" nesignováno "Hradčany a sv. Mikuláš v zimě" Šetelík Jaroslav "Rodinná idyla u dřevěnice pod košatým stromem" Malý Václav "Sedící dívka" monogramista "Hra na housle - Máj" Dvořák Jiří "Vědecké zkoumání králova mozku" neurčeno 95 "Život v St. Brelade s Bay - ostrov Jersey" neurčeno "Kubistické zátiší s ovocem, lahví a číšemi" Hinčica Jan 97 "Pod borovicemi" Jaroněk Bohumír
4 98 "Krajina s vinnou révou a vodou - Dubrovník I." Jaroněk Bohumír 99 "Máchův Máj D 40" Hofman Vlastislav "Můj dům, můj hrad" Vajce Stanislav Lopatka na dort Stojánek na ubrousky 103 Hřeben ve stříbrném otevíracím pouzdře Pudřenka Sada šesti čajových lžiček Dózička na servírování kaviáru Obal na rtěnku Hůl se stříbrnou rukojetí a zapuštěnou stříbrnou aplikací Luxusní vázička - pohár 110 Váza s barevnými lazurami a zlaceným ornamentem Kávová souprava šestiosobní 112 Naběračka Velký obdélníkový podnos Závěsná plastika "Hlava ženy v plédu" 115 Váza Dvě soupravy na překapávanou kávu Dóza ve tvaru kraba 118 Miska 119 Sada šesti dezertních talířků a šesti mističek 120 Souprava na čaj a dezert pro tři osoby, doplněno plochou mísou 121 Párové listy "Pokušení" Landa Michal 122 "Kufr plný dětských vzpomínek a pouliční lampa" neurčeno 123 "Zátiší v garáži se žlutým srdcem" neurčeno 124 "Krajina se stromy" neurčeno 125 "Alegorie podzimu" Fischerová - Kvěchová M "Pohled do krajiny" Jančálek Cyril 127 "Přístav" nesignováno "Měsíčky v modré váze" Dolínková Miroslava "V pískovně" Drha Josef 130 "Zima na návsi" neurčeno 1
5 131 Dva obrazy "New York" André "Kočka" André "Slunečnice" André "Morning of the Tiger" André "Z Dalmácie - Dům nad mořskou zátokou" Mervart Augustin "Plachetnice u mořského pobřeží" Myslivec František "Zima - starý dům" Zakrynyčny Viktor 138 "Rybáři s ulovenou mořskou nymfou" nesignováno 139 "Odpočinek při práci na poli" Tasev Atanas "Růže s květem a poupaty" Manes Antonín Dvě nádoby na vodu a pánvička 142 Váza 143 Luxusní miska ve tvaru bárky Forma na bábovku 145 Luxusní hluboká mísa NEMOURS 146 Židle firmy THONET Židle firmy THONET Židle s opěrkami na ruce - polokřeslo firmy THONET Židle s opěrkami na ruce - polokřeslo firmy THONET Nádoba na květináč 151 Sada pěti kalíšků na vajíčka Šálek s podšálkem 153 Stylová kávová souprava dvanácti osobní Plastika "Smějící se králík" Fritz, Max Hermann Dóza s víkem 156 Šálek s podšálkem a dezertním talířkem Souprava dezertní Korbel s cínovým víčkem a tácek, série "Brotzeit" Wiinblad Björn 159 Lustr na jednu žárovku Pohár s víkem na vysoké nožce 161 "Portrét mladé ženy v klobouku" Haas Leo "Ležící dívčí akt" Kotík Pravoslav "Dva sedící ženské akty" Kotík Pravoslav 3 800
6 164 "Kávovarna Lucerna" Baďura Petr 165 "Stojící ženský akt s drapérií" Kunisch H "Geometrické objekty ve fialovém prostoru" Galbavý Rudolf 167 "Co se děje za závěsem" Kotík Pravoslav "Stavba přehrady" Alex Adolf Jelínek "Bohaté květinové zátiší" Kroča Antonín "Bohatá kytice slunečnic a gladiol ve váze" Tomek V. 171 "Zátiší se zajícem a bažantem" Dobeš Josef "Přípitek krále" Krauer Josef "Portrét ženy s bílým stojáčkem" Münzberg Ida 174 "Kůň na pastvě" Procházka František X. 175 "Barevná abstrakce" Foltýn František, okruh "Stojící dívčí akt" neurčeno "Kapela francouzské královské gardy" neurčeno "Kytice ve džbáně" neurčeno 179 "Pangrác Servác Bonifác" Pařík Jiří 180 "Kolonie" Juhas - Knotek Václav 181 Luxusní váza "Voda" Lípa Oldřich Plastika "Tanečnice v rokokovém stylu" Plastika "Dáma v krajkové krinolíně" 184 Kabelka plesová, biedermeier 185 Zlatý náramek - otevřený ovál Komoda U-453 na čtyřech šikmých nožkách Jiroutek Jiří 187 Komoda U-453 na čtyřech šikmých nožkách Jiroutek Jiří 188 Sada sklenic culbuto Eschler Rudolf 189 Stolní lampa 190 Loutka - marioneta Kašpárek s rolničkou na šaškovské čepici Šestiosobní čajová a dezertní souprava 192 Plastika "Děvčátko se žlutou mašlí, košem a kočičkou" 193 Peněženka na drobné 194 Brož Náramek článkový Oválná brož - přívěs s tváří Madony
7 197 Skládací brýle - spona na kapsu či šátek 198 Řetízek s přívěsem 199 Starý vysavač doutníkový, model Z "Magic Box" - rozkládací pracovní stůl s policemi a výsuvnou lampou "Chalupa v zimní krajině" Hůrka Otakar 202 "Za vesnicí" Jícha Václav "Kvetoucí větvičky v nízké váze" Bič František "Sedící ženský akt zezadu" neurčeno "Dívčí akt" monogramista JK "Cyklista" Koníček Ivo 207 "Telefon" Koníček Ivo 208 "Staří manželé se žlutou petrolejkou" Koníček Ivo 209 "Staří manželé a květovaná petrolejka" Koníček Ivo 210 "Staří manželé se srdcem na talíři" Koníček Ivo 211 "Pražské nábřeží" Hakl Jan 212 "Srna na kraji lesa" nesignováno 213 "Ruská jízda na saních s koňským dvojspřežím" Hlaváč L. 214 "PORGES - Průmyslový objekt" nesignováno 215 "Na návsi" Bubeníček O "Zátiší s lahví a ovocem" neurčeno "Týnský chrám v Praze" neurčeno 218 "Mořské pobřeží - Zlaté Písky" Popov "Houbařské zátiší" Cinkl V "Návrh scény pro divadlo Semafor" Vaca Karel Čajová souprava šestiosobní Upomínkový hrnek ke 40. výročí nástupu Františka Josefa I. na trůn Závěsné uzavíratelné zrcadlo - skříňka se dvěma vzájemně se překrýva Stropní svítidlo Dóza s víkem a miska v kovové montáži v empírovém stylu 226 Sada dvanácti mocca šálků s podšálky Panenka chodící, mrkací a plačící 228 Terina a dvě mísy Dva poháry 800
8 230 Mísa a pět misek se zoubkovaným okrajem 231 Miska Tzv. královská maska Velký nástěnný kruhový tác Perský kobereček Párové vázičky na nožkách Masivní svícen Dřevěná nádobka/pohár Dóza na tabák Velká mísa 240 Maska s vyplazeným jazykem "Cesta mezi skalami" Jančálek Cyril 242 "Na lovu v zimním lese" Bílek František "Vltava ze Zvíkova" Solovjev Arkadij 244 "Park v Poltavě" Patov A "Čtyři ženy" Raymond J. 246 Triptych "Obří bodláky", "Bodlák", "Černý bodlák" Baran Edgar "Pohled do krajiny" Jícha Václav 248 "Pod Pálavou II" Lorencová Jarmila 249 "Čtenář" Hofman Vlastislav "Pohled na katedrálu sv. Petra a sv. Pavla v Brně" Rambousek Jan "Sedící muž s kožešinovou čepicí" Vilka Jan 252 "Portrét muže s knírkem a černým motýlkem" Vilka Jan 253 "Sedící dívka v bílé halence" Vilka Jan 254 "Portrét dívky v modré halence" Vilka Jan 255 "Jaro ve Hvozdnici" Říha Josef 256 "Vinné sklepy" Dyl Miroslav "Za chalupou" neurčeno "Černohorské pobřeží" Říha Josef 259 "Bílé zátiší" Oberthorová - Popelková "Žebrák" Čapek Josef "Dívka se džbánem na cestě před vesnicí" Lada Josef "Homér" Bauch Jan 9 400
9 263 "O drakovi a Bácovi" Lada Josef "O lesní víle" Lada Josef "O jednom starém psu a vlku" Lada Josef "Otesánek" Lada Josef "Pieseň" Galanda Mikuláš "Noc u Gurzufu - Krym" Ajvazovskij - kopista "Rackové v bouři" Toman František Sylva 270 "Faunovo nedělní odpoledne" Kudělka Zdeněk "Stará žena v Jasině" Roškotová Anna "Možná přijede i..." Zlámalová Jindra 273 Prosklená vitrína "Tulipán" Halabala Jindřich Příborník "Tulipán" Halabala Jindřich Pořádající organizace AAA s.r.o. Jílová 2, Brno Celý katalog, telefonní spojení a další informace publikovány na info@aukcnidum.cz
TRADICE UMĚNÍ RUČNÍ VÝROBA. Růžová hmota, nikoliv glazura nebo barva Poslední existující výrobce KOLEKCE RŮŽOVÉHO PORCELÁNU
TRADICE UMĚNÍ RUČNÍ VÝROBA Růžová hmota, nikoliv glazura nebo barva Poslední existující výrobce KOLEKCE RŮŽOVÉHO PORCELÁNU 1. Sonáta 072204150158 0,22 l 2. Sonáta 072204140158 0,15 l 072204130158 0,10
VíceTRADICE UMĚNÍ RUČNÍ VÝROBA. Růžová hmota, nikoliv glazura nebo barva Poslední existující výrobce KOLEKCE RŮŽOVÉHO PORCELÁNU
TRADICE UMĚNÍ RUČNÍ VÝROBA Růžová hmota, nikoliv glazura nebo barva Poslední existující výrobce KOLEKCE RŮŽOVÉHO PORCELÁNU 1. Sonáta 072204150158 0,22 l 2. Sonáta 072204140158 0,15 l 072204130158 0,10
Vícedobroãinná aukce aukãní katalog
Domov sv. Karla Boromejského dobroãinná aukce aukãní katalog ãtvrtek 23. 11. 2017 D R U H É M U D Ò M D A R E M â T Y J E D E N S V ù T Ò 1. Plastika Madony s Jezulátkem od: Ing. Václav Šnajdr hodnota
VíceMARY ANNE dekory. dekor 0363
MARY ANNE dekory dekor 0363 Registrační číslo Název 1 Cena prodejní Značka 031000050363 dóza na čajové sáčky 0,65 l. - víko Leander 031007130363 konvice kávová - víko 0.25 l. Leander 031007170363 konvice
VíceANTIKVITY ART AUKCE HOTEL BRIONI,
ANTIKVITY ART AUKCE HOTEL BRIONI, Stodolní, Ostrava 2 "Z Beskyd I" Häring (Hajný) Josef 1 500 1 500 3 "Z Beskyd II" Häring (Hajný) Josef 1 500 1 500 5 "Barevná krajina" Kaván František 15 000 15 000 7
VíceANTIKVITY ART AUKCE AAA
ANTIKVITY ART AUKCE AAA Jílová 2, Brno 3 "Malíř malující Katedrálu svatého Víta v plenéru" Emler František 350 350 7 "Démokritos a Abdéritští" Trnka Jiří 1 200 5 200 8 "Patent" Slíva Jiří 500 850 11 "Krajina
Více15. 6. 2014 FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST
15. 6. 2014 FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST Číslo / Nr. Autor / Author Název / Name Cena / Price 401 František Vobecký Dívka s náhrdelníkem / Dívka s náhrdelníkem 1 000 Kč 402 František Vobecký Letní zátiší
VíceANTIKVITY ART AUKCE AAA
ANTIKVITY ART AUKCE AAA Jílová 2, Brno 1 "Tři dívčí akty v krajině" Menšík Stanislav 4 2 "Pohled do letní krajiny" Ungar Otto 4 900 3 "V zahradě - Dolní Kalná" Zemina Otakar 4 "Alegorie hudby" Brun Richard
VíceTvar E U R O Platnost :01.03.2010
Tvar E U R O Platnost :01.03.2010 Platnost od: 01.02.2006 Sortiment Talíř hluboký 25 cm 78,00 2 Talíř hluboký 23 cm 74,00 Talíř mělký 22 cm 72,00 Talíř mělký 25 cm 80,00 Talíř mělký 28 cm 128,00 Talíř
VíceInventář na úseku obsluhy
Inventář na úseku obsluhy Inventář=předměty používané při obsluze 1. Stolový inventář 2. Sedací inventář 3. Restaurační prádlo 4. Drobný stolní inventář 5. Příbory (kovový inventář) jídelní, překládací
VícePORCELÁN GASTRO/EURO, BISTRO/BANKET, BASIC HOTEL A DOPLŇKY PRAHA/PRINCIP, DIANA, EXCELLENCY, ISABELL ACTUAL MELODIE BENEDIKT, DIXY COUNTRY RANGE
GATRO/EURO, BITRO/BANKET, BAIC HOTEL A DOPLŇKY str. 4 str. 5 PRAHA/PRINCIP, DIANA, EXCELLENCY, IABELL str. - 9 ACTUAL str. 0 MELODIE str. E-NEW MELODY, E-KLAE str. BENEDIKT, DIXY str. COUNTRY RANGE str.
VíceTECHNICKÉ ÚDAJE. Rozměry H x L x D x Ø (cm) Obrázek Kód Název Kategorie, Barva, Doplňky. Povrchová úprava, Popis
INTERIÉROVÝ NÁBYTEK 20-1001 DVORAK Konferenč.stolek - rám, Grafit Deska - dřevo VIVA 18-6000, MARIA 18-6001 H:42 L:72,5 D:72,5 Interierová úprava. 20-1002 DVORAK Jídelní stůl - rám čtvercový, Grafit Deska
VíceStřední odborné učiliště Domažlice,Prokopa Velikého 640, Domažlice, MPV Stod, Plzeňská 322 Charakteristika výukového materiálu: Číslo projektu:
Střední odborné učiliště Domažlice,Prokopa Velikého 640, Domažlice, MPV Stod, Plzeňská 322 Charakteristika výukového materiálu: Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_01.06 Inventář odbytového
VíceKatalog & nahlédnutí. do inventáře. Residence Lipno
Katalog & nahlédnutí do inventáře Residence Lipno Červenec 2011 Změny jsou vyhrazeny Vzorky barev možnost 1 oranžová / červená Pohovka z umělé kůže soft dark brown 210 nebo Křeslo a polštáře na pohovku
VíceMOREX, spol. s r. o.
Strana č.1 Číslo výrobku MOREX, spol. s r. o. Nádražní 481, 768 33 Morkovice-Slížany Tel: 573 371 044 fax : 573 370 115, e-mail : morex@post.cz, www.morex.info Maloobchodní ceník výrobků Platnost od 1.
VícePodmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka
Příloha č.1 usnesení č. 300 RM ze dne 21.5.2008 Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka 1. Minimální přípustná kupní cena je cena dle znaleckého posudku č. 125/2003 2. Nabídky na odkup obrazů
VícePROHLÁŠENÍ O SHODĚ. Seznam výrobků : 1. AS 01 Dárková sada - v krabičce 1 keramický hrneček, 1 plastový podnos a 1 plastový tácek s květinovými dekory
PROHLÁŠENÍ O SHODĚ Identifikační údaje společnosti vydávající prohlášení o shodě : Obchodní jméno : AUTRONIC s.r.o. Adresa : Chrustenice 270 26712 Loděnice u Berouna IČ : 49549642 DIČ : CZ49549642 Prohlašujeme
VíceDekorace pro krásný domov Nabidka platí od do
Nabidka platí od 03.10.2016 do 16.10.2016 místo 869,-** 69,- 799,- Umělá rostlina v: cca 90 cm -8% místo 229,-** Stínitko svítidla -13% Zástěra místo 229,-** -17% Ubrus místo 229,-** -17% místo 259,-**
VíceKdyž se pohádky stávají skutečností.
Když se pohádky stávají skutečností. Proměňte stůl v pohádkové království...... a Vánoce v opravdový požitek. Limited Edition 2013 Fairytale park annual christmas edition Titulní strana: Fairytale Park
VíceMIA 649,- 149,- 259,- Závěsný květináč 829,- 149,- 469,- 799,- 259,-
Nový Möbelix Nové inspirace v Praze Vysočany Nabídka platí 24.0.2018 do 07.10.2018. ÚLOŽNÝ BOX zvenku 100% bavlna; zevnitř 100% polyester skládací 33/33/32 cm 14- ÚLOŽNÝ BOX různé barvy bavlna skládací
VíceKDYŽ SE POHÁDKY STÁVAJÍ SKUTEČNOSTÍ.
KDYŽ SE POHÁDKY STÁVAJÍ SKUTEČNOSTÍ. PROMĚŇTE STŮL V POHÁDKOVÉ KRÁLOVSTVÍ...... A VÁNOCE V OPRAVDOVÝ POŽITEK. Limited Edition 2013 FAIRYTALE PARK ANNUAL CHRISTMAS EDITION Titulní strana: Fairytale Park
VíceCeník chodské dekorační keramiky maloobchodní Květa Korečková - KETTY
Ceník chodské dekorační keramiky maloobchodní Květa Korečková - KETTY Pořadové 1 Amfora 1 490 Kč 660 Kč 2 Amfora 2 510 Kč 680 Kč 3 Amfora VV 1 320 Kč 1 980 Kč 4 Amforka 14 200 Kč 300 Kč 5 Amforka 71 200
VíceKatalog sortimentu Jednorázové nádobí
Katalog sortimentu Jednorázové nádobí www.petruzalek.cz Telefon pro objednání: +420 519 365 111 Pohárky a šálky na teplé nápoje 0,15 l PP 0,2 l PP 0,3 l transp. šálek 180 ml Pohárek 0,15 l PP bílý, bez
VíceKATALOG 104. AUKCE BRNO OBRAZY, PORCELÁN, KURIOZITY, STAROŽITNOSTI, UMĚLECKÉ PŘEDMĚTY. AAA s.r.o., JÍLOVÁ 2, Brno
OBRAZY, PORCELÁN, KURIOZITY, STAROŽITNOSTI, UMĚLECKÉ PŘEDMĚTY AAA s.r.o., JÍLOVÁ 2, Brno Člen Asociace starožitníků ČR a mezinárodní organizace CINOA KATALOG V NEDĚLI 17. BŘEZNA 2019 OD 11 HODIN POŘÁDÁ
VíceThomas. Pro vás a váš životní styl.
Thomas Pro vás a váš životní styl. Design, se kterým je radost žít a stolování je radostí. Praktické, originální, inovativní a kreativní, multifunkční a nekomplikované. Takové jsou výrobky Thomas, společnosti
VíceNejdražší starožitnosti prvního pololetí
Nejdražší starožitnosti prvního pololetí Starožitnosti vydražené od ledna do června 2014 text SKŘIVÁNEK JAN datum 15.07.2014 Ceny starožitností se pohybují o řád jinde než ceny obrazů, pro obě kategorie
VíceANTIKVITY ART AUKCE AAA
ANTIKVITY ART AUKCE AAA Jílová 2, Brno 1 "Krajina Vysočiny za bouře" Jambor Josef 400 2 "Pohled na Brno" Milén Eduard 400 3 "Příprava oběda na poli při žních" Hošek 1 4 "Žena v šátku" Světlík Eduard 700
VíceNABÍDKA ARANŽMÁ.
NABÍDKA ARANŽMÁ www.stablovice.cz Vážení budoucí novomanželé, pro Váš snadnější výběr jsme pro Vás nyní připravili katalog s rozsáhlou nabídkou svatebního aranžmá včetně podrobných ukázek. Nejdůležitější
VíceDekorativní zajíčci Od 15. března 2017
www.kik.cz Dekorativní zajíčci 1 Na vajíčku, výška: cca 13 cm, každý kus jen 39,- 2 Stojící, výška: cca 16 cm, každý kus jen 49,- 3 Stojící, výška: cca 21 cm, každý kus jen 70,- 4 Stojící, výška: cca 45
VíceUvedené ceny jsou včetně DPH a EXW Chyšky květen 12 Č.výrob. Název výrobku Cena Rozměr Strana kat.2005 Běžně vyráběné A.BBB. vč.dph cm /pozice dekory
MAKRA Keramstudio závod Chyšky 150 : tel.fax: +420 381 272 327 Zhoř 6 mobil : tel. : +420 777 584421 399 01 Milevsko sídlo Zhoř : tel.fax: +420 382 584 421 www.makrakeramstudio.cz e-mail : info@makrakeramstudio.cz
VíceANTIKVITY ART AUKCE AAA
ANTIKVITY ART AUKCE AAA Jílová 2, Brno 2 "Dívka v kroji na pouti" Štěpánek Vladimír 4 800 5 200 13 "Zátiší s bohatou kyticí, lahví a jablky" nesignováno 5 500 5 500 14 "Malý šohaj a kůzle na kvetoucí louce"
VícePoř. Položka, předmět a popis výrobku Cena Kč Cena - Kč číslo: bez DPH včetně DPH
Poř. Položka, předmět a popis výrobku Cena Kč Cena - Kč číslo: bez DPH včetně DPH PK 1 adventní věneček -nádoba na vodu průměr 18 22 cm (typy: 206,00 A, B) 171,67 PK 2 aroma lampa výška 11 cm 185,83 223,00
VíceKód SMERO Název zboží Typ Prodejní cena bez DPH Balicí papír pro potraviny havana - eko
Kód SMERO Název zboží Typ Prodejní cena bez DPH 6201210 Balicí papír pro potraviny havana - eko 373.000 6201615 Balicí papír pro potraviny pergamenová náhrada, žlutá 515.000 654060 Pečící papír 400 x 600
VíceModerně a výhodně 8.899,- Extra kupóny 80,- na zadní straně. Cenový. trhák. místo 13.999,-* Dvoulůžko + 2 noční stolky + šatní skříň
Extra kupóny na zadní straně. Moderně a výhodně Nabídka platí od 20.04.2015 do 03.05.2015 místo 13.999,-* Dvoulůžko + 2 noční stolky + šatní skříň -36% Kompletní ložnice, šatní skříň Š/V/H: cca 215/210/63
VíceNABÍDKA ARANŽMÁ.
NABÍDKA ARANŽMÁ www.stablovice.cz Vážení snoubenci, pro Váš snadnější výběr jsme pro Vás připravili katalog s rozsáhlou nabídkou svatebního aranžmá včetně podrobných ukázek. Nejdůležitější otázkou před
VíceI NA PODZIM VÁS OSLOVÍME NÍZKÝMI CENAMI
I NA PODZIM VÁS OSLOVÍME NÍZKÝMI CENAMI Dámská zimní bunda, různé barvy, S-XL Dívčí bunda s kapucí obšitou kožíškem, 2-7 let Chlapecká bunda s kapucí, 2-7 let Chlapecké zimní boty, 22-27 299,- 179,- 179,-
Více22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST
22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST Číslo / Nr. Autor / Author Název / Name Cena / Price 001 Jiří Balcar Konvolut, 5 ks / Konvolut, 5 ks 1 000 Kč 002 Jiří Balcar Konvolut, 5 ks / Konvolut, 5 ks 1 000
VíceREKLAMY. Od 2. listopadu 2016
www.kik.cz Od 2. listopadu 2016 1 2 Skřítci 1 Výška: cca 65 cm, každý kus jen 279,- 2 Výška: cca 36 cm, každý kus jen 139,- 3 Výška: cca 40 cm, každý kus jen 279,- 4 Houpací, výška: cca 64 cm, každý kus
VíceHOTEL PRAHA AND CESKA POJISTOVNA AUCTION RESULTS
HOTEL PRAHA AND CESKA POJISTOVNA AUCTION RESULTS OVERALL venality: 44 % overall: 411 100 Kč HOTEL PRAHA venality: 92 % overall: 43 600 Kč 601 Reprodukce Sold for 200 Kč 602 Autor neurčen: Praha Sold for
VíceÚstecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje. DODATEK Č. 34 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č.J. 202/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje
bod 14. 3 příloha č. 3 Ústecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje DODATEK Č. 34 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č.J. 202/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace
VíceVítejte v barevném světě kika!
Vítejte v barevném světě kika! kika - jednička v nápadech na bydlení! 199. Ḵč Osvětlení,,Spoton" senzor pohybu, různé barvy, včetně 3 kusů alkalických baterií. (např. 17432238,-246,-254) 129. Ḵč původní
VíceTvar Ofelie OF 390 OF 134/0, OF 655 Sortiment OF 392, OF 087 OF 406/0, OF 662, OF 673V
Tvar Ofelie OF 390 OF 134/0, OF 655 Sortiment OF 392, OF 087 OF 406/0, OF 662, OF 673V Jídelní souprava 25d 3286,00 3498,00 Kávová souprava 9d 1442,00 1562,00 Čajová souprava 9d 1484,00 1606,00 Talířová
Vícewww.glamur.cz * chrom žárovka není součástí svítidla * černý dřevěný stojan, chromované doplňky žárovka není součástí svítidla
S001 * chrom ROZMĚRY (cm) : v 195 x š 37 x h 37 CENA: 21 546,- Kč bez DPH HMOTNOST: 10 kg ŽÁROVKA: E27, 60W, 1 ks S002 * černý dřevěný stojan, chromované doplňky ROZMĚRY (cm) : v 102 x š 44 x h 43 CENA:
Více16057.P 16048.S 16047.C 16052.P 35724.Q 35722.S. Domácí pohoda. Stylový louskáček na ořechy Crack-it. Trvanlivé bambusové prkénko
Stylový louskáček na ořechy Crack-it Ø 160 205 mm ks 1-19 20+ 60+ 200+ Kč 325,- 294,- 283,- 277,- 16057.P Trvanlivé bambusové prkénko 430 260 19 mm ks 1-29 30+ 60+ 200+ Kč 201,- 181,70 175,30 171,30 16048.S
VíceSoupis majetkové podstaty - doplnění
Soupis majetkové podstaty - doplnění Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem, Národního odboje 1274/26, 400 92 Ústí nad Labem Sp. zn.: KSUL 69 INS 22547/2012 Dlužník: Otto Hubert, RČ: 730126/2848, IČ: 63788969,
VíceKatalog výrobků z umělého kamene KORTE
TETRAM, s.r.o. Mírové náměstí 86 CZ 294 01 Bakov nad Jizerou Tel. + Fax: +420 326 781 541 E-mail: obchod@tetram.cz Internet: www.tetram.cz Katalog výrobků z umělého kamene KORTE 2. část dekorativní výrobky
VíceZnačka By inspire dodává na trh prvotřídní. keramiku a porcelán. Jedinečné designové. kolekce porcelánového nádobí, bytových
COLLECTION 2015 Značka By inspire dodává na trh prvotřídní keramiku a porcelán. Jedinečné designové kolekce porcelánového nádobí, bytových a kuchyňských doplňků. Najdete zde elegantní hrnky, šálky i celé
Více1237 - pralinky. 1243 - pralinky. gramáž : 125 g kartonové množství : 6 ks Cena : 303,00 Kč. gramáž : 75 g kartonové množství : 8 ks Cena : 195,00 Kč
Jaro 2014 1243 - pralinky gramáž : 75 g kartonové množství : 8 ks Cena : 195,00 Kč 1237 - pralinky gramáž : 125 g kartonové množství : 6 ks Cena : 303,00 Kč 0840 - pralinky 2 gramáž : 150 g kartonové množství
VíceLETNÍ AKČNÍ NABÍDKA ZVÝHODNĚNÉ CENY NA VYBRANÝ SORTIMENT
LETNÍ AKČNÍ NABÍDKA NAKUPUJTE NA NAŠEM E-SHOPU Při první registraci sleva 10% na Váš první nákup jako dárek. Nevztahuje se na akční ceny. ZVÝHODNĚNÉ CENY NA VYBRANÝ SORTIMENT Platnost akční nabídky: 15.
VíceBydlení a nábytek 19. století
Bydlení a nábytek 19. století Klasicismus (z lat.): v nábytkářství období1770 1830, vychází ze slohuludvíka XVI., čerpá z odkazů antiky a renesance Empír (z franc.): slohové období vymezené ve Francii
VíceVánoce & Zima. Cena za kus: 77,29 Kč. Cena za kus: 50,52 Kč
Vánoce & Zima S blížícími se Vánocemi přinášíme nabídku produktů s vánoční a zimní tématikou. Věříme, že Vás produkty zaujmou a zpříjemní Vám čas strávený v pohodlí domova. Keramická konvice v kabátku
VícePORCELÁN GASTRO/EURO 22 BISTRO/BANKET 22 BASIC 22. HOTEL a doplňky 23 PRAHA/PRINCIP 24 DIANA 25 EXCELLENCY 26 ISABELLE 27 ACTUAL 28 MELODIE 29
PORCELÁN GASTRO/EURO 22 BISTRO/BANKET 22 BASIC 22 HOTEL a doplňky 23 PRAHA/PRINCIP 24 DIANA 25 EXCELLENCY 26 ISABELLE 27 ACTUAL 28 MELODIE 29 ESS-KLASSE 30 ESS-NEW MELODY 30 DIXY 30 LIFESTYLE 31 BENEDIKT
VíceKatalog výrobků z umělého kamene KORTE
TETRAM, s.r.o. Mírové náměstí 86 CZ 294 01 Bakov nad Jizerou Tel. + Fax: +420 326 781 541 E-mail: obchod@tetram.cz Internet: www.tetram.cz Katalog výrobků z umělého kamene KORTE 2. část dekorativní výrobky
VíceJARNÍMI CENAMI! Nechte se okouzlit. Více za méně každý den! 119,- 159,- 249,- 119,- cenový. cenový
Nechte se okouzlit JARNÍMI CENAMI! 1 Flitrovaný top se zlatým vzorem, světle hnědý, korálový nebo slonovinový, S-XL Lehké dámské tričko s plastickým potiskem, bílé nebo tyrkysové, XS-XL Elegantní 7/8 kalhoty
VíceOVOCE Kód Tvar Název výrobku 080H 03162011 Mary - Anne jídelní souprava 25-dílná
OVOCE Kód Tvar Název výrobku 080H 03162011 Mary - Anne jídelní souprava 25-dílná 7 454,00 Kč 03160119 Mary - Anne Talířová sada 18-díl. s t.des.19 2 960,00 Kč 03160714 Mary - Anne kávová soupr.15-díl.-šál.0.15
VíceZvonkohra (keramika, 36 cm) vytvořily a do aukce věnovaly děti z Asociace Pro HANDICAP. vyvolávací cena: 100,- Andělský zvon (keramika, 15 cm)
1 Zvonkohra (keramika, 36 cm) vytvořily a do aukce věnovaly děti z Asociace Pro HANDICAP vyvolávací cena: 100,- 2 Andělský zvon (keramika, 15 cm) Mirka Beranová vyvolávací cena: 300,- 3 Perníkový zvon
VíceCukrářství - Alena Jelínková
Cukrářství - 1 - D0404-440,- 8 - D0410-500,- Kulatý z 10 vajec Kulatý z 10 v. marcipánový 2 - D0405-440,- 9 - D0411-500,- Kulatý z 10v. Kulatý z 10 v. marcipánový 3 - C034-440,- 10 - D0412-520,- Kulatý
VíceKOUZELNÉ OSVĚTLENÍ. KiK více než filiálek po celé Evropě REKLAMY TZ3 TZ3. Od 2. listopadu LED světelné řetězy.
0 LED, solární napájení, délka: cca 0 cm, každý kus jen 9,80 LED, elektrické napájení, délka: cca 0 cm, každý kus jen 79,9 LED, časový spínač, délka: cca 70 cm, každý kus jen 9,8 LED, časový spínač, délka:
VíceÚstecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje. DODATEK Č. 25 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č. J. 122/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje
Bod příloha č. 1 Ústecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje DODATEK Č. 25 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č. J. 122/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích,
VíceU s n e s e n í (Dražební vyhláška)
1.j.: 039 EX 390/04-99 povený k provedení exekuce usnesením Obvodního soudu pro Prahu 2 ze dne 3.9.2004,.j. 5 Nc 1339/2004-8a, kterým byla naízena exekuce rozsudku Obvodního soudu pro Prahu 2 ze dne 18.9.2003,.j.
VíceImage Item assortiment Description CZ Description HU Barcode Rec Retail Rec Retail Rec Retail Inner QGift Boxedmnožství množství množství množství
DPH v Ft JC250002 Cherry Blossom čtvercový talíř 13 cm kistányér 13cm 9315121613314 89,00 115,00 890,00 12 N JC250003 Cherry Blossom čtvercový dezertní talíř 18 cm kistányér 18cm 9315121613321 129,00 164,00
Víceakce Navštivte nejkrásnější vánoční trhy v kika! Deka X Mas 130 x 170 cm, 100% PES, pratelná na 40 C. (17496359)
Navštivte nejkrásnější vánoční trhy v kika! 99. Ḵč/ks Hrnek a miska Jumbo materiál kamenina. (17066079, -89, -87) 99. Ḵč Deka X Mas 130 x 170 cm, 100% PES, pratelná na 40 C. (17496359) akce Hier bitte
VíceDatum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla. značeno a
Evid enčn í číslo Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla 001 Anderle Jiří Jiřímu Kotalíkovi k 75 lept 20x8,5 cm 002 Benda Jan Zátiší 30. léta skica tužkou 10,2x14,5
VícePORCELÁN A DOPLŇKY BASIC 22 BISTRO/BANKET 22 SIMPLE 22 GASTRO/EURO 23. HOTEL a doplňky 24. Doplňky káva, čaj 25 DIXI 25 DIANA 26 EXCELLENCY 27
PORCELÁN A DOPLŇKY BASIC 22 BISTRO/BANKET 22 SIMPLE 22 GASTRO/EURO 23 HOTEL a doplňky 24 Doplňky káva, čaj 25 DIXI 25 DIANA 26 EXCELLENCY 27 ISABELLE 28 ACTUAL 29 ESS-KLASSE, ESS-NEW MELODY 30 LIFESTYLE
VíceHRNKY PORCELÁN DĚTSKÝ. Hrnek dekorovaný dětský ZOO. 20,90 Kč. Dětský hrnek s různými motivy zvířat. Hrnek nedekorovaný. 6602c.
HRNKY 6601 Hrnek dekorovaný dětský ZOO Dětský hrnek s různými motivy zvířat Cena bez DPH 20,90 Kč 6602c Hrnek nedekorovaný 18,40 Kč 6603 Hrnek nedekorovaný dětský 19,50 Kč 6602b Hrnek nedekorovaný štosovací
VícePRACOVNÍ LISTY. Inspirace. každý den si můžeš cvaknout... a témata pro MŠ
PRACOVNÍ LISTY Inspirace a témata pro MŠ každý den si můžeš cvaknout... Spojování Rozebírání Když spojujete dva dílky k sobě, cvaknutím se přesvědčíte, že jsou pevně spojeny. Pokud chcete rozebrat dva
Více2 v 1 keramická čajová konvice a hrníček, 400 ml. Cena : 140,00 Kč/ks. Ceny jsou uvedeny bez DPH a do vyprodání zásob
2 v 1 keramická čajová konvice a hrníček, 400 ml. Cena : 140,00 Kč/ks Dámské šátky - sada 5 ks šátků složená z náhodně vybraných barev a motivů rozměr : 45 x 45 cm Cena : 27,00 Kč/sada 2v1 - náramek a
VíceDŘEVĚNÁ PÁRÁTKA DREVENÉ ŠPÁRADLÁ
DŘEVĚNÁ PÁRÁTKA DREVENÉ ŠPÁRADLÁ ( ) 60 mm ( ) 65 mm ( ) 80 mm Dřevěná párátka plochá Drevené špáradlá ploché Dřevěná párátka Drevené špáradlá Dřevěná napichovátka Drevené napichovadlá 66711 bal. = 500
VíceC-1761/1 Au 580 1 ks 1,70 g Prsten, briliant cca 0,2 ct. liška. C-1761/3 Au 585 1 ks 5,75 g Prsten, briliant cca 0,68 ct. labuť
Aukční číslo 1 Vyvolávací cena 5 150,00 Kč C-1761/8 Au 585 4 ks 9,25 g Směs, 2x řetízek, 2 x přívěšek čejka Aukční číslo 2 Vyvolávací cena 5 900,00 Kč C-1761/5 Au 585 1 ks 12,35 g Hodinky, značka Doxa,
VíceVI. KATALOG PŘEDMĚTŮ
VI. KATALOG PŘEDMĚTŮ 1. MÍSA Inv. č.: 10E 1 Popis: mísa hluboká, s odsazeným okrajem, glazura bílé barvy, modrý kobaltový dekor z obloučků, modrá linka a rostlinný motiv, se dvěma uchy. Materiál: fajáns
VíceCukrářství - Alena Jelínková
Cukrářství - Alena Jelínková Atypické dorty 1. D0126 700,- Sumec 2. D0127 600,- dort jeseter 3. D0128 550,- Kapr 4. D0129 700,- Rybník s rybářem 5. D0130 700,- Rybář marcipánový 6. D0131 750,- Rybář s
Vícewww.mcprint.cz Zakázkový potisk fotopotisk
Zakázkový potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie Puzzle obrázek z vlastní fotografie PUZZLE Puzzle obrázek formát dílky rozměr cena Kč A01 3404 152 x 102 cm 1996, A0 1748 102 x 78 cm 1146,
VíceVýstava obrazů skupiny BENE
Výstava obrazů skupiny BENE Nosticova galerie na zámku v Trmicích od 1.9.2010 do 31.10.2010 katalog obrazů 1 1 ZIMNÍ LES 2 STARÝ MAJÁK Novozámská Miluše Novozámská Miluše rozměr 30 x 26 rozměr 30 x 50
VíceANTIKVITY ART AUKCE AAA
ANTIKVITY ART AUKCE AAA Jílová 2, Brno 1 "Krojovaný tančící pár" Klečka 2 "Děvucha z Olbrachtic" Wünsche Vilém 3 "Na bramborách" Kamenický Josef Jiří 3 4 "Pohled do údolí" Raszka 5 "Chalupy v zimní krajině"
VíceZAJÍČCI LOJZA & MÁŇA. SET 6 ks XXL METALICKÝCH BAREVNÝCH VAJEC. od 49 Kč [1,95 ] VELIKONOČNÍ SET 4 KRASLIC VYMALUJ SI SÁM. 99 Kč
příloha k hlavnímu katalogu Platí od..0 od 0:00 hod do 0..0 nebo do vyprodání zásob. VESELÉ VELIKONOCE ZAJÍČCI LOJZA & MÁŇA od Kč [, ] DA ks metalických barevných vajec XXL, která můžete naplnit dle své
VíceAP 731778 Velikost : 690 1820 mm Nafukovací matrace. Materiál : PVC. CENA : 144,00 Kč
Léto 2014 AP 731778 Velikost : 690 1820 mm Nafukovací matrace. Materiál : PVC CENA : 144,00 Kč AP 761037 Velikost : 305 70 190 mm Nafukovací držák na dvě nádoby, PVC. Rozměry vyfouknutého držáku: 350x200x1
VíceHrnky. Hrnek bílý A+ Hrnek bílý extra white. Hrnek bílý malý. Hrnek bílý - srdce. Hrnek bílý - ucho srdce. do 330 ml.
Hrnky do 330 ml od 99 K č Hrnek bílý A+ ( 300 ml ) -A+ kvalita (standardní kvalita za dobrou cenu - nejprodávanější hrnek tohoto výrobce) Hrnek bílý extra white ( 300 ml ) Hrnek bílý malý ( 150 ml ) Hrnek
VíceVíce za méně každý den!
Měkký ručník s ozdobnou výšivkou, různé barvy, 50 90 cm Kč 70 140 cm Kč 249,- Dekorativní povlečení na polštář se skandinávským vzorem, šedá barva, různé motivy, 40 x 40 cm Ozdobný rámeček na 4 fotografie
VíceHrnky Hrnek klasik Klasický bílý hrníček 330ml, vhodný pro mytí v myčce, kvalita A+, potisk až 85x215 mm. Hrnek bílý, úzký.
Hrnky Hrnek klasik Klasický bílý hrníček 330ml, vhodný pro mytí v myčce, kvalita A+, potisk až 85x215 mm Váha: +- 330g Hrnek bílý, úzký Bílý hrníček 300ml, nízká hmotnost, vhodný pro mytí v myčce Výška:
VíceNabídka kvetoucích čajů pro cateringové firmy. Petr Patočka ČAJOVÁ KVĚTINA Jelení kout 258e 46851 Smržovka
花 茶 Nabídka kvetoucích čajů pro cateringové firmy Petr Patočka ČAJOVÁ KVĚTINA Jelení kout 258e 46851 Smržovka Čajová květina ČAJOVÁKVĚTINA je specializovaným dovozcem kvetoucích čajůdo středníevropy a
VíceŠAPO porcelán 25 cl. dekor cappuccino Termoska 2,2 s pumpičkou nerez Terscoma SPORTY 318022 Kvalitní porcelán dekor cappuccino SUPER CENA
< omezené množství > skladem : 2 ks a méně obj.kod: 231 38 20 Výprodej obj.kod: 202 42 20 Výprodej ŠAPO porcelán 25 cl. dekor cappuccino Termoska 2,2 s pumpičkou nerez Terscoma SPORTY 318022 Kvalitní porcelán
VíceSMLOUVA O VÝPŮJČCE ODDĚLENÍ SPOLEČENSKÝCH VĚD Č. 1/2016
Oddělení společenských věd Číslo výpůjčky OSV 1/2016 Odpovědná osoba: Kamil Lukeš Doba výpůjčky od 1.1. 2016 do 31.12. 2016 Prodlouženo do: č. j.: ze dne: Podpis: Vráceno dne: Převzal: Podpis: č. sml.
Vícemísto 299,-** 179,- Dekorační polštář místo 49,-** 389,- Povlečení, 100% bavlna 1.299,- Domeček na hraní místo 1.999,-**
Adventní inspirace Nabídka platí 03.12.2018 do 17.12.2018. Dekorační polštář POVLEČENÍ, 100% bavlna, na zip, 140/200, 70/90cm 100% polyester, 140/200, 70/90 cm DEKORAČNÍ VĚTVIČKA, plast, V: 108cm 89,-
Více640392001-Pokoj č.101 Tanvald VALENDA POLSTAROVA DEMONT I. 1
640392001-Pokoj č.101 Tanvald STOLEK KONFERENCNI I 1 640392001-Pokoj č.101 Tanvald SKRIN DVOUDVEROVA DELENA I 1 640392001-Pokoj č.101 Tanvald STOLEK NOCNI I 1 640392001-Pokoj č.101 Tanvald STOLEK NOCNI
VíceCukrářství - Alena Jelínková
Cukrářství - Atypické dorty 1 - D0126-700,- 8 - D0133-750,- Sumec Sumec s rybářem Dětské dorty - 3D zvířátka 2 - D0127-600,- 9 - D0134-510,- dort jeseter dort marc. s oplatkem a rybářem 3 - D0128-550,-
VíceCeník. Porcelánové. stavební a nábytkové kování. a bytové doplňky. Stránka 1
Ceník Porcelánové stavební a nábytkové kování a bytové doplňky Stránka 1 Stavební kování DALIA BEZ MOTIVU NÁZEV KLIKY DALIA BÍLÝ BEZ MOTIVU AN (antik) 1.164,- 1.351,- DALIA BÍLÝ BEZ MOTIVU OG (kartáčovaný
Více15,- HRNKY spousta druhů 16,- 59,- 95,- Souprava deka + polštář 320,- NOŽE s dřev. rukojetí více druhů 20,- Tlakový hrnec 6L 89,-
ROHOŽKY kokosové vlákno více typů a vzorů - dle aktuální nabídky (obrázky jsou ilustrační) Závěsy do sprchy 1ks 29,- 59,- NOŽE s dřev. rukojetí více druhů Misky plastové průměr 20cm 17,- průměr 24cm 24,-
VíceTelefon a fax : 596 883 007 mobil : 604 971 520
Telefon a fax : 596 883 007 mobil : 604 971 520 1 EBRO kolekce Talíř hluboký 23,5 cm 36 ks/kart. 1296 ks/pal. Talíř mělký 25 cm 36 ks/kart. 1296 ks/pal. Talíř dezertní 20 cm 36 ks/kart. 2376 ks/pal. Talíř
VícePříloha č. 1: Baroko (fotografie)
Příloha č. 1: Baroko (fotografie) Čajová konvice vyrobená asi v roce 1690 z červené anglické kameniny. postmoderní doby, Praha, Slovart, s. 63) Míšeňská čajová konvice z porcelánu. postmoderní doby, Praha,
VíceNOVINKY č.xvii 2014. 70261620 háček 4ks PRINCEZNA. 51707570 cukřenka NR d10cm se sklop.víčkem. 22720030 forma na dort hran.posuvná
70244000 box na banán s vidličkou 51707570 cukřenka NR d10cm se sklop.víčkem 22720030 forma na dort hran.posuvná 70261620 háček 4ks PRINCEZNA samolepící 70244010 box na potraviny dělený 22x15x5,5cm 22700120
Vícewww.glamur.cz * chrom žárovka není součástí svítidla * černý dřevěný stojan, chromované doplňky žárovka není součástí svítidla
S001 * chrom ROZMĚRY (cm) : v 195 x š 37 x h 37 CENA: 21 546,- Kč bez DPH HMOTNOST: 10 kg ŽÁROVKA: E27, 60W, 1 ks S002 * černý dřevěný stojan, chromované doplňky ROZMĚRY (cm) : v 102 x š 44 x h 43 CENA:
VíceCukrářství - Alena Jelínková
Cukrářství - Atypické dorty 1 - D0126-600,- 8 - D0133-600,- Sumec Sumec s rybářem Dětské dorty - 3D zvířátka 2 - D0127-500,- 9 - D0134-400,- dort jeseter dort marc. s oplatkem a rybářem 3 - D0128-480,-
VíceŠetříme na společných nákupech
Šetříme na společných nákupech Stylové pruhované triko, pánské, v šedé barvě, M-XXL 1 Dámský top na ramínka s indiánským potiskem 179,- 219,- Pánské kraťasy s bočními kapsami, modré nebo béžové, M-XL Ležérní
VíceVíce za méně každý den!
119 299,- Ubrus odolný vůči skvrnám s vánočním vzorem, 110 x 155 cm Talíře se zlatým vzorem: dezetrní 29 Kč hluboký 42 Kč velký 59 Kč 24 dílná sada příborů pro každou příležitost Více za méně každý den!
VíceAMBIA HOME 46% POSTEL, PLOCHA LŮŽKA CCA 180X200 CM 1.399,- STYLOVÝ NÁBYTEK A DOPLŇKY ,-* UŠETŘÍTE
AMBIA HOME STYLOVÝ NÁBYTEK A DOPLŇKY 6.160,-* 2.499,- PARAVÁN 3.680,-* 1.399,- ODKLÁDACÍ STOLEK 27.944,-* 14.999,- 46% POSTEL, PLOCHA LŮŽKA CCA 180X200 CM 4.999,- 9.772,-* SEDACÍ LAVICE Ložnice, skládá
VíceVnitřní předpis č. 1/08-REV1-2014
Vnitřní předpis č. 1/08-REV1-2014 Pravidla pro pronájem společenských prostor KD PZKO Mosty u Jablunkova Výbor MS PZKO Mosty u Jablunkova vydává tento vnitřní předpis: Společenské prostory KD PZKO Mosty
VíceRESTAURAČNÍ VYBAVENÍ
Snídaňové sety, bankety str. 64-67 Nerezové podnosy str. 68-70 Plastové a granitové podnosy, servírovací pánev str. 71-72 Košíky na pečivo, držáky novin str. 73-75 Omáčník, menážky, cukřenky, kasírky str.
VíceVYROSTLI JSME S VÁMI
VYROSTLI JSME S VÁMI Sedací souprava ve tvaru U látka černá / tmavě šedá, 193-363-223 90-104 102 cm lůžko 120 280 cm, komfortní sezení až pro 9 lidí, úložný prostor, potažení zad, polohování opěrek hlavy,
VíceNovinky a TOP produkty Jaro 2007
Novinky a TOP produkty Jaro 2007 Zapomínáte? Připomeňte se svým zákazníkům! Praktický bloček s Vaším logem, sloganem Magnetický podklad udrží bloček stále na očích! Rozměry dle přání. Cena již od: 19,-
VíceD R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A
číslo jednací: 125 EX 697/09-71 D R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A Soudní exekutor JUDr. Marek Frank, Exekutorský úřad Český Krumlov, pověřený provedením exekuce usnesením ze dne 6.8.2009, č.j.: 17Nc 2637/2009-3,
Více