DS (4237)

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "DS-521 1001400001 (4237)"

Transkript

1

2 DS ()

3 DS-D () DS-D ()

4 0 NE Samolepka VAI (0x) Sticker Aufkleber - 0 NE Samolepka Líza Sticker Aufkleber - 0 NE Štítek DS- Label Schild Kryt rámu spodní Lower frame cover untere ahmenabdeckung Šroub Mx Bolt Schraube Šroub ST,x-C-AL Bolt Schraube Šroub Mx0 Bolt Schraube Kryt převodovky spodní Lower gearbox cover untere Getribeabdeckung Podložka, Washer Unterlegscheibe Šroub Mx Bolt Schraube - - Kryt převodovky horní Upper gearbox cover obere Getriebeabdeckung Podložka, Washer Unterlegscheibe Matice M Nut Mutter Kryt disku kompletní Disc cover assembly Scheibenverkleidung komplett NE DS- základ DS- base DS- Grundlage Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks DS- Líza Obj. číslo: NE Datum vytvoření:. dubna 00

5 0 NE Samolepka VAI (0x) Sticker Aufkleber - 0 NE Samolepka Líza Sticker Aufkleber - 0 NE Štítek DS-D Label Schild Podložka B, Washer Unterlegscheibe - - Šroub Mx Bolt Schraube NE Kryt EN sestava EN cover assembly EN-Abdeckung Baugruppe Šroub Mx Bolt Schraube Šroub ST,x-C-AL Bolt Schraube Šroub Mx0 Bolt Schraube Kryt převodovky spodní Lower gearbox cover untere Getribeabdeckung Podložka, Washer Unterlegscheibe Šroub Mx Bolt Schraube - - Kryt převodovky horní Upper gearbox cover obere Getriebeabdeckung Podložka, Washer Unterlegscheibe Matice M Nut Mutter Kryt disku kompletní Disc cover assembly Scheibenverkleidung komplett NE DS- základ DS- base DS- Grundlage Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks DS-D Líza Obj. číslo: NE Datum vytvoření:. prosince 00

6 0 NE Samolepka YeLLoW MaX Sticker Aufkleber - 0 NE Štítek DS-D Label Schild Podložka B, Washer Unterlegscheibe - - Šroub Mx Bolt Schraube NE Kryt EN sestava EN cover assembly EN-Abdeckung Baugruppe Šroub Mx Bolt Schraube Šroub ST,x-C-AL Bolt Schraube Šroub Mx0 Bolt Schraube Kryt převodovky spodní Lower gearbox cover untere Getribeabdeckung Podložka, Washer Unterlegscheibe Šroub Mx Bolt Schraube - - Kryt převodovky horní Upper gearbox cover obere Getriebeabdeckung Podložka, Washer Unterlegscheibe Matice M Nut Mutter Kryt disku kompletní Disc cover assembly Scheibenverkleidung komplett NE DS- základ DS- base DS- Grundlage Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks DS-D (YeLLoW MaX) Obj. číslo: NE Datum vytvoření:. prosince 00

7 - Šroub M0x0 Bolt Schraube Podložka 0 Washer Unterlegscheibe Matice M0 Nut Mutter Matice M0 Nut Mutter Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Ložisko 00-S (0xx) Bearing Lager - - Kladka Adela Pulley olle ameno kladky sv. oller arm weldment ollenarm Schweißteil Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks Kladka disku NE Datum vytvoření:. prosince 00

8 - Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Podložka Washer Unterlegscheibe - - Hnací řemenice Driving belt pulley treibende iemenscheibe Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks Hnací řemenice NE Datum vytvoření:. prosince 00

9 0 - Matice M Nut Mutter Podložka Washer Unterlegscheibe Šroub Mx Bolt Schraube - - Šroub M0x0 Bolt Schraube Podložka 0 Washer Unterlegscheibe Matice M0 Nut Mutter Matice M0 Nut Mutter Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Ložisko 00-S (0xx) Bearing Lager - - Kladka Adela Pulley olle ameno napínáku svař. Tension pulley arm weldment Spannrollenarm Schweißteil Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks Kladka pojezdu NE Datum vytvoření:. prosince 00

10 - Šroub M0x0 Bolt Schraube Podložka 0 Washer Unterlegscheibe Matice M0 Nut Mutter - - Matice M0 Nut Mutter Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Ložisko 00-S (0xx) Bearing Lager - - Kladka napínáku Pulley of tension pulley Spannrolle ameno napínáku svař. Tension pulley arm weldment Spannrollenarm Schweißteil Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks Kladka napínáku NE Datum vytvoření:. prosince 00

11 Matice M Nut Mutter 00 - NE Samolepka páčka plynu STAT Sticker Accelerator lever Aufkleber - Gashebel NE Samolepka ADELA náhon Sticker Drive Aufkleber - Antrieb NE Samolepka ADELA pojezd Sticker Wheel drive Aufkleber - adantrieb Červený knoflík STAT AC000 ed knob ote Kugel - - Matice M Nut Mutter Šroub Mx Bolt Schraube - - Podložka B, Washer Unterlegscheibe Bowden spojky DS- Bowden cable of clutch Bowdenzug der Kupplung Bowden kladky DS- Bowden cable of pulley Bowdenzug der olle Bowden brzdy DS- Bowden cable of brake Bowdenzug der Bremse Kroužek etaining ring Sprengring - - Doraz pryžový ubber stop Gummianschlag ukojeť gumová černá AT. Black rubber handle schwarzer Gummigriff - - Čep páčky Lever pin Hebelzapfen 0 0 NE Páčka ovládací Control lever Bedienungshebel Páčka plynu STAT AT000 Accelerator lever Gashebel Řídítka DS- Líza svař. Handlebar weldment Lenkholme Schweißteil Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks Řídítka NE Datum vytvoření:. prosince 00

12 - Matice M Nut Mutter - - Podložka B, Washer Unterlegscheibe - - Šroub Mx Bolt Schraube Boční kryt pravý EN ight side cover echte Seitenabdeckung Boční kryt levý EN Left side cover Linke Seitenabdeckung Kryt střední svař. Middle cover weldment Mittelabdeckung Schweißteil Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks Kryt EN sestava NE Datum vytvoření:. prosince 00

13 - Plenta Screen Blende Držák plenty úplný Screen holder assembly Blendenhalter komplett 0 00 Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks Zástěrka boční - úplná NE Datum vytvoření:. prosince 00

14 0 0 0 (balení ks) - Šroub Mx Bolt Schraube - - Podložka Washer Unterlegscheibe Šroub Mx Bolt Schraube - - Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Ložisko 00-S (0xx) Bearing Lager - - Matice M0 Nut Mutter Podložka B 0, Washer Unterlegscheibe - - Šroub M0x0 Bolt Schraube - - Nůž Blade Messer Podložka Washer Unterlegscheibe Disk spodní Lower disc Untere Scheibe Příruba Flange Flansch Unašeč disku Disc holder Scheibenmitnehmer Disk horní - svařenec Upper disc weldment obere Scheibe Schweißteil Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks Disk nožový nízký NE Datum vytvoření: 0. prosince 00

15 Pozice 0 (Šroub M) je u rámu (pozice ) nahrazen pozicí (MATICE M) - Vymezovací podložka xx0, Spacer ring Distanzunterlegscheibe Vymezovací podložka 0,x0xx0, Spacer ring Distanzunterlegscheibe Řemen OPTIBELT TXx00 Ld TK V-belt Keilriemen Řemen AVX 0x0La V-belt Keilriemen - - Řemen AVX 0xLa V-belt Keilriemen Pero exx Key Feder - - Pero exx Key Feder - - Pojistný kroužek x0, etaining ring Sprengring Pojistný kroužek 0x, etaining ring Sprengring Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Ložisko 00-S (0xx) Bearing Lager - - Podložka Washer Unterlegscheibe Podložka B, Washer Unterlegscheibe - - Podložka B, Washer Unterlegscheibe - - Podložka, Washer Unterlegscheibe Podložka Washer Unterlegscheibe Podložka B Washer Unterlegscheibe Matice M Nut Mutter Šroub Mx Bolt Schraube Matice M Nut Mutter - - Matice M Nut Mutter Matice M Nut Mutter Šroub Mx0 Bolt Schraube - - Šroub Mx0 Bolt Schraube Šroub Mx0 Bolt Schraube - - Šroub Mx Bolt Schraube - - Šroub Mx Bolt Schraube - - Element ovládací M JJW 0 Control element Schaltelement - 0 NE Řídítka Handlebars Lenkholme Element ovládací Mx0 JJZ 0 Control element Schaltelement - NE Zástěrka boční - úplná Side screen assembly Seitenblende Zátka čtvercová 0x0 0 SUNAP Square cap Vierkantkappe Pružina TZ 0,x,x,x00 Spring Feder - NE Kladka pojezdu Wheel drive pulley adantriebsrolle NE Kladka napínáku Pulley of tension pulley Spannrolle Převodovka DS- Gearbox Getriebe NE Hnací řemenice Driving belt pulley treibende iemenscheibe Pero /"x0 Key Feder Podložka 0 Washer Unterlegscheibe Šroub W /"x/" Bolt Schraube Motor HONDA GCV-0 NE Engine Motor - - Domeček ložiska svař. Bearing housing weldment Lagerbuchse Poloosa pravá ight half axle rechte Halbachse Poloosa levá Left half axle linke Halbachse Kolo pravé.0- ight wheel rechtes ad Kolo levé.0- Left wheel linkes ad Vymezovací podložka 0,x0xx0, Spacer ring Distanzunterlegscheibe Pružina čelisti ADELA Brake shoe spring Bremsbackenfeder Hřídel náhonu Drive shaft Antriebswelle NE Disk nožový nízký Low -blade disc niedrige -Messer-Scheibe NE Kladka disku Disc pulley Scheibenrolle Brzdová čelist Brake shoe Bremsbacke Brzdový klíč Brake toggle Bremsnocken Kryt Cover Abdeckung A - Hnaná řemenice Driving belt pulley treibende iemenscheibe Pružina tažná TZ,x,xx0 Spring Feder - - Pružina T NEEZ Spring Feder - - ám barvený Dyed frame gefärbter ahmen Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks DS- základ NE Datum vytvoření:. prosince 00

16 0 0 - Matice M Nut Mutter Podložka B, Washer Unterlegscheibe - - Šroub Mx0 Bolt Schraube Hnaná řem. pojezdu Driven pulley of wheel drive Getriebene iemenscheibe des adantriebs Šroub Mx Bolt Schraube Těsnicí kroužek x ing ing - - Kolík x - - Hnací řemenice Driving belt pulley treibende iemenscheibe Náběhová podložka Leading washer Anlaufunterlage Uzavírací zátka BN pr. Washer Unterlegscheibe - - Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring - - Šroub Mx-.-AL Bolt Schraube Podložka Washer Unterlegscheibe - - Pero exx Key Feder Hřídel šnekového kola Worm wheel shaft Welle des Schneckenrads Ložisko 00 (xx) Bearing Lager - - Těsnicí kroužek G -- Shaft seals Welledichtung Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Víko Cover Abdeckung Šnekové kolo zubů Worm wheel teeth Schneckenrad Zähnen Šnek : Worm Schnecke Ložisko 00 (xx) Bearing Lager - - Ložisko 0-S (xx0) Bearing Lager - - Skříň Casing Kasten Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks Převodovka DS Datum vytvoření: 0. prosince 00

17 00 - Duše.0- - T Tube Schlauch Pneu.0- P TT - KT-0 Tyre eifen Matice M Nut Mutter Podložka Washer Unterlegscheibe Šroub Mx Bolt Schraube áfek kola.00- (bez osy) Wheel rim - moulding Felge - Pressteil áfek kola.00- (s osou) Wheel rim - weldment Felge - Schweißteil Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks Kolo levé Datum vytvoření:. prosince 00

18 00 - Duše.0- - T Tube Schlauch Pneu.0- P TT - KT-0 Tyre eifen Matice M Nut Mutter Podložka Washer Unterlegscheibe Šroub Mx Bolt Schraube áfek kola.00- (bez osy) Wheel rim - moulding Felge - Pressteil áfek kola.00- (s osou) Wheel rim - weldment Felge - Schweißteil Poz. ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Obj.č. Číslo dílu Ks Kolo pravé Datum vytvoření:. prosince 00

19 - Pojistný kroužek x, etaining ring Sprengring Ložisko 00-S (0xx) Bearing Lager - - Příruba Flange Flansch Poz ND Název - ozměr Title (EN) Name (DE) Číslo dílu Ks Příruba 00 NE Datum vytvoření:. července 00.

DS-521D DS-521. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile

DS-521D DS-521. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher DS- Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher DS-D Náhradní díly Spare parts Ersatzteile CZ Česky EN English DE Deutsch 00 DS- 000000 () DS-D DS-D 00000 () 00000

Více

DS-521D. WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher

DS-521D. WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher - -, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte CZ Česky EN English DE Deutsch Náhradní díly Spare parts Ersatzteile 009 Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher DS-D DS-D 00000

Více

BDR-620D. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile

BDR-620D. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher BDR-0 Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher BDR-0D Náhradní díly Spare parts Ersatzteile CZ Česky EN English DE Deutsch 00 BDR-0 obj.č. 00 00 0 BDR-0D obj.č.

Více

BDR-620D. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile

BDR-620D. Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher. Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher. Náhradní díly Spare parts Ersatzteile Bubnová sekačka Drum mower Trommelmäher BDR-60 Vyžínač křovin Brush cutter Gestrüpp-Mäher BDR-60D Náhradní díly Spare parts Ersatzteile CZ Česky EN English DE Deutsch 009 BDR-60 obj.č. 6 009 00 0 BDR-60D

Více

BDR-620D BDR-620. obj.č obj.č. 4263

BDR-620D BDR-620. obj.č obj.č. 4263 BD-60 obj.č. 46 1 009 00 01 BD-60D obj.č. 464 1 009 00 016 4 14 9 16 10 8 9 7 9 1 1 1 6 1 16 NE Zástěrka boční - úplná Side screen assembly Seitenblende - 0014 00 08 1 1 NE Samolepka speed Sticker Aufkleber

Více

DS-521D Líza Číslo dílu:

DS-521D Líza Číslo dílu: 0 Poz. 0 ND Samolepka VAI (0x) SAMOLEPKA LÍZA Štítek DS-D Podložka B, Šroub Mx Kryt EN sestava Šroub Mx Šroub ST,x-C-AL Šroub Mx0 Kryt převodovky spodní Podložka, Šroub Mx KYT PŘEVODOVKY horní Podložka,

Více

BDR-1200. WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte. Dvoububnová sekačka Double-drum mower Zweitrommelmäher

BDR-1200. WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte. Dvoububnová sekačka Double-drum mower Zweitrommelmäher Dvoububnová sekačka Double-drum mower Zweitrommelmäher BD-00 CZ Česky EN English DE Deutsch Náhradní díly Spare parts Ersatzteile 00 7 WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada DS-521Z DS-521B DS-521 Provedení 1004400113 1004400101 1004400146 Obrázek Výroba do konce 2018

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelová bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada BDR-620B BDR-620 BDR-620 (limitovaná edice) Provedení 1004400164 1004400154 1004400186

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5.

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5. 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2A 5870020020 Kolo kompletní pravé 13x5.00-6 Right wheel assembly 13x5.00-6 2 587002002 Kolo kompletní levé 13x5.00-6 Left wheel assembly 13x5.00-6 2-1 5870020021

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Sekačka dvoububnová BDR-1200

Sekačka dvoububnová BDR-1200 7 8 Příslušenství k BD-00 Vodící kola BD-00 číslo dílu: 0008 00 008 Obj.č. Plochu připojovací desky před montáží dvoububnového sečení namazat tukem LV -! Ochranný rám BD-00 číslo dílu: 0008 00 0 Obj.č.

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního 2 R41000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R41000003 Držák přední osy Front board 4 R41000004 Poklice předního kola Front wheel cover 7 R48000008 Ložisko kola Wheel bearing 8 R41000008 Levé přední

Více

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 1 2 154000002 Levé madlo Left handle 1 3 154000003 Svorka Left handle clamp 1 4 M-05 Matice M5 Nut M5 1 5 154000005 Řídítka Handlebar 1 6 154000006 Tubus kompletní Tube

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 A-3 81010003A Čep 6x41 Knurled pin 6x41 2 A-4 81010004A Matice M6 Nut M6 2 A-5 81010005A

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 2 154000002 Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M5 5 154000005 Řídítka Handlebar 6 154000006 Tubus kompletní straight shaft assembly 7 154000007 Tubus AL tube

Více

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4 1 565400001 Páka spojky Clutch lever 2 565400002 Horní madlo Upper handle 3 565400003 Bowden spojky Clutch cable 4 565400004 Doraz Stopper 5 S-06*30 Šroub M6x30 Bolt M6x30 6 S-06*40 Šroub M6x40 Bolt M6x40

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 M-08 Matice M8 Nut M8 2 6 M-08 Matice M8 Nut M8 1 8 M-10 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub

Více

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje.

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. Mulčovač Hurricane Seznam náhradních dílů od r.v. 2005 Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. 2 Rám a pohon nože 100 Šasi mulčovače svařenec 22 9 1536 055 184 023 1 101 102

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45 001 Štítek Warning label 1 002 Motor 168FB Engine 168FB 1 003 M-08 Matice M8 Nut M8 4 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 005 M-08 Matice M8 Nut M8 2 006 M-08 Matice M8 Nut M8 1 008 M-10 Matice M10 Nut

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift 1 785000105 Madlo řidítek Handlebar grip 2 2 785000106 Páka spojky Clutch handle 1 3 795000003 Páka řazení Shift lever 1 4 795000004 Bowden spojky Clutch cable 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 2 6 Šroub M4x25

Více

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 ložisko kola Bearing 8 3 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel 2 4 26800703601 podložka Wave washer

Více

Position Part number Název Name 1 H Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H Bowden pojezdu

Position Part number Název Name 1 H Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H Bowden pojezdu 1 H541001 Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H541006 Bowden pojezdu Driving cable 7 553SX0055 Křídlová matice Knob nut 9 H4007 Šroub madla Bolt 12 H4010 Víko

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 7 B54100044 Šroub M8x16 Screw M8x16 11 587000011 Klínek řemenice Small sheave key 12 587000012 Řemenice motoru Engine sheave 15 587000015 Kryt převodu Body cover

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013 009 785000009 Čep M8x45 Screw pin M8x45 011 785000010 Ozubené kolo Spur gear 012 785000011 Pružina Spring 013 785000012 Šroub řemenice M6x10 (červík) Screw M6x10 014 785000013 Řemenice motoru Sheave, Engine

Více

Position Part number Název Name Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover

Position Part number Název Name Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 9 135000009 Kryt úhlového převodu Gearcase cover 16 135000016 Unašeč nástroje Blade retainer 17 135000017 Podložka nástroje spodní Blade lower washer

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel bracket 5 746000019 Kolo Wheel 9 746000018 Kryt nože Blade mudguard 10 746000024 Pružina Spring 11 746000025 Závlačka Cotter

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 9 135000009 Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 135000016 Unašeč nástroje Blade retainer 1 17 135000017 Podložka nástroje spodní Blade lower

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8 4 R46000004 Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R48000005 Poklice předního kola Front wheel cover 8 DY0218-15A Ložisko kola Bearing 9 553SX0010 Přední kolo Front Wheel 11 R46000011 Přední

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4 1 111900001 Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 111900003 Držák osy kol Wheel axle bracket 4 111900004 Osa kol Wheel axle 5 111900005 Čep 2,5x25 Pin 2,5x25 6 111900006 Kolo Wheel 7

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 26 1 3 Pojistný kroužek 10 Circlip 10 1 4 6000-2RS Ložisko 6000-2RS Bearing 6000-2RS 2 5 Ozubené

Více

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 26800401601 ložisko kola bearing 8 3 25400200305 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16x1x24 Screw 5/16x1x24 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24 1 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 1

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 1 540600001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 540600002 Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bushing 5 540600005 Kolo Wheel 6 540600006 Levá deska nastavení

Více

Position Part number Název Name Vlajka Flag Samolepky set Stickers - set

Position Part number Název Name Vlajka Flag Samolepky set Stickers - set 1 547509001 Vlajka Flag 2 547509003 Samolepky set Stickers - set 1 547500001 Přední světlo Headlight 1-1 547500011 Žárovka malá Small bulb 1-2 547500012 Žárovka velká Big bulb 2 ST4,2x14 Šroub ST4,2x14

Více

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle 2 861610002 Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 861610004 Pružina Spring 5 P-10 Podložka 10 Washer 10 6 861610006

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002 , Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002 Horní tubus Upper pipe 1 15 Madlo ovládání kompletní

Více

Position Part number Název Name 2 553SX0002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 553SX0003 Přední panel šasí Deck front panel 4 553SX0004 Přední rám

Position Part number Název Name 2 553SX0002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 553SX0003 Přední panel šasí Deck front panel 4 553SX0004 Přední rám 2 553SX0002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 553SX0003 Přední panel šasí Deck front panel 4 553SX0004 Přední rám Deck front handle 6 553SX0006 Poklice předního kola Front wheel cover 9 553SX0009 Ložisko

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 1 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock nut M8 11 4 Podložka kola Nylon washer 2 5 746000019 Kolo Wheel 1 6 746000058 Pravý kryt nože

Více

Position Part number Název Name Samolepky na kapotáž set Main cover stickers - set

Position Part number Název Name Samolepky na kapotáž set Main cover stickers - set 1 548020160 Samolepky na kapotáž set Main cover stickers - set 1 548020001 Šroub M6x10 Bolt M6x10 2 548020002 Podložka 6 (pryž) Rubber washer 6 3 548020003 Kryt řetězu Chain cover 4 ST3,8*16 Šroub ST3,8x16

Více

Position Part number Název Name 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4

Position Part number Název Name 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x90 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4 750000004 Podložka 8x22x2 Washer 8x22x2 5 750000005 Drážkový řemen 5PK730 Ribbed belt

Více

Position Part number Název Name Přední nosič Front rack Zadní nosič Rear rack

Position Part number Název Name Přední nosič Front rack Zadní nosič Rear rack 2 568011151 Přední nosič Front rack 3 568011152 Zadní nosič Rear rack 1 548020001 Šroub M6x10 Bolt M6x10 2 548020002 Podložka 6 (pryž) Rubber washer 6 3 568001003 Kryt řetězu Chain cover 4 ST3,8*16 Šroub

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka nože

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka nože 1 26800606201 Šroub nože Blade bolt 2 551000002 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 551000003 Podložka nože Blade washer 4 546600004 Nůž Blade 5 551000005 Unašeč nože Blade holder 6 551000006 Pouzdro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005 Matice M8 Nut M8 4

Více

Objed. číslo Název Name

Objed. číslo Název Name STROJ Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 svorka kabelu wire hold 2 2 závěs popruhu harness clamp assembly 1 3 šroub M5x16 screw M5x16 1 4 objímka clamp 1 5 matice M5 nut M5 1 6 152000006 tubus komplet straight

Více

Pozice Objednací číslo Číslo dodavatele Název Name Ks Páka spojky Clutch lever Návlek madla Foam tube 1 3

Pozice Objednací číslo Číslo dodavatele Název Name Ks Páka spojky Clutch lever Návlek madla Foam tube 1 3 1 564200001 904223 Páka spojky Clutch lever 1 2 564200002 904300 Návlek madla Foam tube 1 3 564200003 B569003 Čep 3x15 Spring-type straight pins 3x15 1 4 564200004 904015 Páčka aretace lock hook trigger

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Přední panel šasí Deck front panel 4 R Přední rám

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Přední panel šasí Deck front panel 4 R Přední rám 2 R48000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R48000003 Přední panel šasí Deck front panel 4 R48000004 Přední rám Front hanlde frame 5 R48000005 Poklice předního kola Front wheel cover 8 DY0218-15A Ložisko

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade Bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Žací nůž Blade 4

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade Bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Žací nůž Blade 4 1 DY0218-28 Šroub nože Blade Bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY0608-12 Žací nůž Blade 4 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 5 DY0701-31 Klínek 4,7x5x35 Key 4,7x5x35 7 DY0801-3

Více

Strana - Page Nožový válec Blade cylinder 2 Kryt nožů Blade cover 3 Přední rám s kolečky Frame with small wheels 4 Řemenový převod (sečení) Belt

Strana - Page Nožový válec Blade cylinder 2 Kryt nožů Blade cover 3 Přední rám s kolečky Frame with small wheels 4 Řemenový převod (sečení) Belt Strana - Page Nožový válec Blade cylinder 2 Kryt nožů Blade cover 3 Přední rám s kolečky Frame with small wheels 4 Řemenový převod (sečení) Belt transmission (mowing) 5 Hřídel pohonu sečení Transmission

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 6 182SW-010001 Přední madlo šasí Deck front handle 7 DY0701-31

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistka Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 8 797000008 Pouzdro Bushing 9 797000009 Pero Flat key 13 797000013

Více

Č. Objed. číslo Název Name Ks šroub M8x25 Screw M8* podložka Washer 8.4*24* vodítko rukojeti Hand fixer 1

Č. Objed. číslo Název Name Ks šroub M8x25 Screw M8* podložka Washer 8.4*24* vodítko rukojeti Hand fixer 1 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 746000001 šroub M8x25 Screw M8*25 1 2 746000002 podložka Washer 8.4*24*2 1 3 746000003 vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2 111100002 Madlo kompletní 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x40 4 9 Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 4 111100003 Bowden plynu s ovládáním Flat washer 5 1 90 Bolt M5x30 1

Více

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator page 1 issued 10/2002 1 40575 Hutnící deska Tamping plate 1 3 40588 Skříň vibrátoru Vibrator case 1 4 40410 Šroub M20x70 Screw M20x70 4 5 61185

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY0608-12 Nůž Blade 4 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 5 DY0701-31 Klínek unašeče 4,7x5x35 Blade holder key 4x7x5x35

Více

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru 1 962001 Matice vzduchového filtru Air filter nut 2 962002 Podložka Washer 15x26x1 3 962003 Kryt vzduchového filtru Air filter upper cover 4 962004 Vzduchový filtr Air filter 5 962005 Těsnění vzduchového

Více

Pozice Název Name Strana / Page 1 Motor, výfuk, řemenice Engine control, Air, Exhaust and Pulley. 2 2 Zdvih sečení Lift.

Pozice Název Name Strana / Page 1 Motor, výfuk, řemenice Engine control, Air, Exhaust and Pulley. 2 2 Zdvih sečení Lift. Pozice Název Name Strana / Page 1 Motor, výfuk, řemenice Engine control, Air, Exhaust and Pulley 2 2 Zdvih sečení Lift 3 3 Sedadlo Seat 4 4 Řízení Steering 5 5 Napínání řemenu sečení Cutting clutch 6 6

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 5 2 GB/T96.1-2002 Velká podložka 8 Big washer 8 5 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 1 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 1 5 M-08 Matice M8

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 133002001 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 133002002 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 1 4 6202 2RS/P5 Ložisko 6202-2RS Bearing

Více

Position Part number Název Name 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola

Position Part number Název Name 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bearing 5 546SH0005 Táhlo zdvihu sečení Height adjustment rod 7 546SH0007 Pojistka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 8SFDD08-16D Šroub Screw 38 8WF-08D Podložka Flap Gasket 2 8WS-08D Podložka

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 8SFDD08-16D Šroub Screw 38 8WF-08D Podložka Flap Gasket 2 8WS-08D Podložka Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 8SFDD08-16D Šroub Screw 38 8WF-08D Podložka Flap Gasket 2 8WS-08D Podložka Washer 39 8341-765001 Kluzná podpěra krytu Slide shoe 3

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve 1 956001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5x40 3 956003 Pouzdro Sleeve 4 956004 Pouzdro Sleeve 5 939000014 Čep 3x14 Pin 3x14 6 945207S Napínací šroub Tensioner screw

Více

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Opěrná noha Supprot leg Osa Axle Šroub Bolt 11

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Opěrná noha Supprot leg Osa Axle Šroub Bolt 11 1 638900001 Silenblok Rubber foot 2 638900002 Opěrná noha Supprot leg 9 638900009 Osa Axle 10 642000010 Šroub Bolt 11 642000011 Šroub Bolt 12 638900007 Výhoz Discharge chute 13 638900008 Klapka výhozu

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

Position Part number Název Name 1 182SW Přední panel šasí Deck front panel

Position Part number Název Name 1 182SW Přední panel šasí Deck front panel 1 182SW-010001 Přední panel šasí Deck front panel 1 DY0701-31 Pero Crankshaft key 2 181SA-020007 Pouzdro unašeče Blade holder bushing 3 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 4 181SA-020001-M Nůž Blade 5

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka Blade bolt washer Spodní podložka nože Blade

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka Blade bolt washer Spodní podložka nože Blade 1 26800602301 Šroub nože Blade bolt 2 26300107302 Podložka Blade bolt washer 3 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower washer 4 26300357401 Nůž Blade 5 25271700102 Horní podložka nože Blade upper

Více

Pozice Objednací číslo Název Ks 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover SH0003 Přední kolo Front wheel SH0005 Táhlo zdvihu

Pozice Objednací číslo Název Ks 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover SH0003 Přední kolo Front wheel SH0005 Táhlo zdvihu Pozice Objednací číslo Název Ks 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel 2 5 546SH0005 Táhlo zdvihu sečení Height adjustment rod 1 7 546SH0007 Pojistka

Více

Position Part number Název Name 1 M-08 Matice M8 Nut M8 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Connecting rod joint 3 GB/T Matice M8x1 Nut M8x1 4

Position Part number Název Name 1 M-08 Matice M8 Nut M8 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Connecting rod joint 3 GB/T Matice M8x1 Nut M8x1 4 1 M-08 Matice M8 Nut M8 2 KC55-10 Kloub táhla řazení Connecting rod joint 3 GB/T 6171-2000 Matice M8x1 Nut M8x1 4 KC26-04A Táhlo řazení Gear connecting rod 5 SB-94 Matice M8 Nut M8 6 955500012 Tvarová

Více

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer 4 927500004 Přední madlo Front handle 5 927500005 Kryt trubky výfuku Exhaust pipe cover 6 927500006 Spodní díl skříně převodu Lower

Více

Position Part number Název Name Rukojeť Handle grip Spínač Switch Ovládání plynu Throttle lever

Position Part number Název Name Rukojeť Handle grip Spínač Switch Ovládání plynu Throttle lever 2 263600002 Rukojeť Handle grip 3 263600003 Spínač Switch 4 263600004 Ovládání plynu Throttle lever 5 263600005 Bowden plynu Throttle cable 6 263600006 Matice M6 Nut M6 7 263600007 Páka spojky Clutch lever

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Podložka uchycení kartáče Brush holder Ložisko 6003

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Podložka uchycení kartáče Brush holder Ložisko 6003 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 860000001 Podložka uchycení kartáče Brush holder 2 39 6003 Ložisko 6003 Bearing 6003 4 2 860000002 Vnější rotační kartáč Nylon

Více

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4 1 941000001 Pravý karter Right crankcase 2 6201/P5 Ložisko 6201 Bearing 6201 3 941000003 Levý karter Left crankcase 4 939000017 Čep 3x9 Pin 3x9 5 941000005 Pojistný kroužek pro díru 32 Circlip for hole

Více

Sestava motoru Motor assembly 2 Převodovka Gearbox 3 Řemenový převod Belt transmission 5 Stojan řídítek, páka řazení Handlebar stand, Gear stick 6

Sestava motoru Motor assembly 2 Převodovka Gearbox 3 Řemenový převod Belt transmission 5 Stojan řídítek, páka řazení Handlebar stand, Gear stick 6 Popis - Description Strana - Page Sestava motoru Motor assembly 2 Převodovka Gearbox 3 Řemenový převod Belt transmission 5 Stojan řídítek, páka řazení Handlebar stand, Gear stick 6 Řidítka - Handlebar

Více

Position Part number Název Name Samolepky -set Stickers - set

Position Part number Název Name Samolepky -set Stickers - set 1 541200154 Samolepky -set Stickers - set 1 541200001 Řidítka Handlebar 2 541200002 Zadní brzda kompletní Rear brake assembly 2-1 5412000021 Zadní brzdič Rear brake 3 541200003 Páčka přední brzdy Rear

Více

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel 2 664200002 Pravé kolo Right wheel 3 664200003 Levé kolo Left wheel 4 664200004 Spodní díl výhozu Lower part of tunel 5 664200005 Horní díl výhozu Upper part of tunel 6 664200006 Klapka výhozu Discharge

Více

Position Part number Název Name Poklice kola Rear wheel cover Matice M12 Hex thin nut M12 3 P-12 Podložka 12 Flat washer 12 4

Position Part number Název Name Poklice kola Rear wheel cover Matice M12 Hex thin nut M12 3 P-12 Podložka 12 Flat washer 12 4 1 560100001 Poklice kola Rear wheel cover 2 560100002 Matice M12 Hex thin nut M12 3 P-12 Podložka 12 Flat washer 12 4 PP-12 Pružná podložka 12 Spring washer 12 5 560100005 Zadní kolo kompletní Rear wheel

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000006 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005 Matice M8 Nut M8 4

Více

Kapotáž Cover components 2 Zdvih sečení Height adjustment 4 Sestava krytu sečení Mowing deck 6 Sběrný koš Grasscatcher bag 8 Kabeláž Power line 10

Kapotáž Cover components 2 Zdvih sečení Height adjustment 4 Sestava krytu sečení Mowing deck 6 Sběrný koš Grasscatcher bag 8 Kabeláž Power line 10 Popis - Description Strana - Page Kapotáž Cover components 2 Zdvih sečení Height adjustment 4 Sestava krytu sečení Mowing deck 6 Sběrný koš Grasscatcher bag 8 Kabeláž Power line 10 Řízení Steering 12 Přední

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 Pojistná matice M10 Lock nut M10 12 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 1 7 B54100044 Šroub

Více

Pozice Objednací číslo Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4

Pozice Objednací číslo Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY0608-12 Nůž Blade 4 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 5 DY0701-31 Klínek unašeče 4,7x5x35 Blade holder key 4x7x5x35

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Čep štítu Shield pin Pouzdro štítu Shield pin

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Čep štítu Shield pin Pouzdro štítu Shield pin 1 945001 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 945199 Čep štítu Shield pin 3 945198 Pouzdro štítu Shield pin gland 5 945200 Čep štítu brzdy Spacer pin 6 945193 Pomocná pružina Secondary brake pin

Více

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever STROJ 52 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 00001 Motor 1E33F Engine 1E33F 1 2 00002 Samořezný šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25 2 3 00003 Podložka 5x12x1,5 Washer 5x12x1,5 12 4 00004 Přední madlo Front

Více