AUKČNÍ NABÍDKA. HOTEL BRIONI, Stodolní, Ostrava 20. 12. 2015 AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA

AUKČNÍ NABÍDKA. AAA Jílová 2, Brno AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA

C-1761/1 Au ks 1,70 g Prsten, briliant cca 0,2 ct. liška. C-1761/3 Au ks 5,75 g Prsten, briliant cca 0,68 ct. labuť

Znalecký posudek č.1922/2014 o ceně předložených šperků a hodinek

C-1868/4 Au ks 8,80 g Prsten, 3xlabuť. C-1883/1 Au ks 3,30 g Prsten, briliant cca 0,17 ct., zasazen do Pt labuť

Seznam položek aukce Číslo 1 Au , ,00 Kč C-789/10. Číslo 2 Au , ,00 Kč C-789/1

Číslo 1 au , ,00 Kč au ,30 prsten briliant 2 ks cca 0,1 ct., 1 ks rubín

Číslo 2 pt , ,00 Kč pt ,05 prsten briliant 1 ks cca 0,20 ct.

Číslo 1 au , ,00 Kč au ,95 prsten brilianty 43 ks cca 1,20 ct.

C-2238/2 Ag ks 165,00 g Hodinky, kapesní,mírně pošk.,funkční AW. C-2036/58 Au ks 2,90 g Brož osvědčení

C-789/15 Au ks 7,20 g Prsten, briliant 22 ks cca 0,22 ct., briliant, safír kohout. C-1471/4 Au ks 18,10 g Náramek kohout

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

Zakázkový potisk fotopotisk

HANA LENDROVÁ POZŮSTALOST :00

FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST

Více za méně každý den!

JARNÍMI CENAMI! Nechte se okouzlit. Více za méně každý den! 119,- 159,- 249,- 119,- cenový. cenový

AUKČNÍ NABÍDKA. HOTEL BRIONI, Stodolní, Ostrava AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA

4 "Tání na Zděchově" - olej na sololitu, signováno vlevo dole Jos. Tomek, datov Kč

Řetězy z chirurgické oceli

KATALOG 119. AUKCE - OSTRAVA Šperky, obrazy, porcelán, kuriozity, starožitnosti, umělecké předměty. AAA s.r.o.

Seznam položek aukce Číslo 1 au ,45 760,00 Kč. Číslo 2 au ,80 600,00 Kč. Číslo 3 au ,85 600,00 Kč

Hrnky Hrnek klasik Klasický bílý hrníček 330ml, vhodný pro mytí v myčce, kvalita A+, potisk až 85x215 mm. Hrnek bílý, úzký.

MOREX, spol. s r. o.

Tvar E U R O Platnost :

Hrnky. Hrnek bílý A+ Hrnek bílý extra white. Hrnek bílý malý. Hrnek bílý - srdce. Hrnek bílý - ucho srdce. do 330 ml.

249 Kč [9,95 ] 149 Kč. 199 Kč [7,95 ] 69 Kč [2,75 ] 99 Kč [3,95 ] 99 Kč. 5 DA4131 Čokoládový pléd s pruhy, 190 x 90 cm, měkčená viskóza.

Keramika brněnského měšťana v 17. a 18. století

Více za méně každý den!

KONFERENČNÍ STOLEK. konferenční stolek z indického palisandru CENA: 8 586,- Kč bez DPH

Udělejte si radost i na podzim

Pátrací oběžník 1/2018

PUZZLE PUZZLE. Potisk fotopotisk. Potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie. 246, Kč. 226, Kč

I NA PODZIM VÁS OSLOVÍME NÍZKÝMI CENAMI

16. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY

Thomas. Pro vás a váš životní styl.

PRSTEN CELOZLATY 4,8g PRSTEN CELOZLATY 1,4g PRSTEN CELOZLATY 2,3g PRSTEN CELOZLATY 1,9g

NABÍDKOVÝ KAtAlOg

Šetříme na společných nákupech

European arts investments auction house. Aukce , 16 hodin, diplomat Hotel Prague Užité umění a starožitnosti

odkládací stolek z mangového dřeva CENA: ,- Kč bez DPH matné mangové dřevo, postaršené, lehce bělené

Dekorativní zajíčci Od 15. března 2017

Kancelářské potřeby. Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, Praha 9 tel./fax: , studio.haspa@atlas.cz,

ART & INTERIOR :00

ZAHRADNÍ, BYTOVÁ A STAVEBNÍ ARCHITEKTURA Z UMĚLÉHO PÍSKOVCE INTERIÉROVÉ PRVKY. SOŠKY a BUSTY

SET 3ks RUČNĚ VYŠÍVANÉ. 99 Kč [3,95 ] 149 Kč [5,95 ] 199 Kč [7,95 ] 199 Kč [7,95 ] za soupravu VYROBENO Z LASTUR PERLORODEK. 299 Kč [11,95 ] 399 Kč

PROHLÁŠENÍ O SHODĚ. Seznam výrobků : 1. AS 01 Dárková sada - v krabičce 1 keramický hrneček, 1 plastový podnos a 1 plastový tácek s květinovými dekory

Vánoční dárková taška, L mm. Kč 24,90 23,90 23,10 22,50. Čajový vánoční set v dárkovém balení mm (box)

FLAKONKY Číslo Výška (mm) Objem (ml) Barva flakonu Barva zdobení Tvar Zdobení Struktura Cena prodej tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys

PORCELÁN GASTRO/EURO, BISTRO/BANKET, BASIC HOTEL A DOPLŇKY PRAHA/PRINCIP, DIANA, EXCELLENCY, ISABELL ACTUAL MELODIE BENEDIKT, DIXY COUNTRY RANGE

Ceník chodské dekorační keramiky maloobchodní Květa Korečková - KETTY

pralinky pralinky. gramáž : 125 g kartonové množství : 6 ks Cena : 303,00 Kč. gramáž : 75 g kartonové množství : 8 ks Cena : 195,00 Kč

MARY ANNE dekory. dekor 0363

Když se pohádky stávají skutečností.

Pouze nyní! Ušetřete až 30%

KDYŽ SE POHÁDKY STÁVAJÍ SKUTEČNOSTÍ.

17. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY

Více za méně každý den!

Nabídka, která vás rozhýbe

* chrom žárovka není součástí svítidla * černý dřevěný stojan, chromované doplňky žárovka není součástí svítidla

Výstava obrazů skupiny BENE

NABÍDKA. 249 Kč MIMOŘÁDNÁ KAT. 199 Kč

Objevte. vánoční nabídku

matouš holý návrat k umění a řemeslu

Poř. Položka, předmět a popis výrobku Cena Kč Cena - Kč číslo: bez DPH včetně DPH

2 v 1 keramická čajová konvice a hrníček, 400 ml. Cena : 140,00 Kč/ks. Ceny jsou uvedeny bez DPH a do vyprodání zásob

O Z N Á M E N Í. o výběrovém řízení čís. SKO/M/001/2016 a jeho podmínkách na zjištění zájemce o koupi movitého majetku

Gravírování. Katalog. Dveřní štítky. Domovní čísla Piktogramy Informační systémy. Razítka. Stroje a příslušenství. Hotelové klíčenky.

STERLING SILVER Made in Germany

ZAHRADNÍ, BYTOVÁ A STAVEBNÍ ARCHITEKTURA Z UMĚLÉHO PÍSKOVCE ZAHRADNÍ DEKORACE. SOCHY a BUSTY

Glassline. Glassline. Glasslinie. NOVINKA - Glassline papír. Nápady a příklady k použití

LETNÍ AKČNÍ NABÍDKA ZVÝHODNĚNÉ CENY NA VYBRANÝ SORTIMENT

místo 299,-** 179,- Dekorační polštář místo 49,-** 389,- Povlečení, 100% bavlna 1.299,- Domeček na hraní místo 1.999,-**

Dolce & Gabbana Popular

583,00 705, THOMPSON

NABÍDKA ARANŽMÁ.

99 Kč [3,95 ] 199 Kč [7,95 ]

CELOROČNÍ ROZVRŽENÍ TÉMAT KE ZKOUŠKÁM Z PŘEDMĚTU TECHNOLOGIE OBOR ZLATNÍK A KLENOTNÍK 2. ROČNÍK ZÁŘÍ LISTOPAD

AUKČNÍ NABÍDKA AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA HOTEL BRIONI, Stodolní, Ostrava 20. 12. 2015 vyvolávací cena Wünsche Vilém 1 "Kolo, kolo mlýnské - ilustrace k písni a hře" - mistrovská kombinovaná techni 950 Kč Wünsche Vilém 2 "Zlatá brána otevřená - ilustrace k písni a hře" - mistrovská kombinovaná techn 950 Kč Wünsche Vilém 3 "Šel zahradník do zahrady - ilustrace k písni a hře" - mistrovská kombinovaná t 950 Kč Wünsche Vilém 4 "Čerešničky, čerešničky, čerešně - ilustrace k písni a hře" - mistrovská kombin 950 Kč Wünsche Vilém 5 "Vánoční noc - jesličky" - velký reprezentativní mistrovský galerijní olej na tvr 19 500 Kč Wünsche Vilém 6 "Horník se sbíječkou v rubání" - velký mistrovský olej na plátně, signováno vp 9 500 Kč 7 "Krajina horkého léta" - kvalitní olej na tvrzené malířské desce, signováno vle 1 200 Kč Meisner Karel 8 "Topolová alej v Jaroměři" - olej na malířské lepence, signováno vlevo dole, d 1 800 Kč Světlík Eduard 9 "Na kraji březového lesa" - mistrovský galerijní olej na tvrzené malířské lepen 3 500 Kč Zapletal Alois 10 "Svatá noc" - mistrovský galerijní olej na plátně, signováno, vzadu na štítku úd 9 000 Kč Fischerová - Kvěcho 11 "Děti hola, zde je škola" - mistrovská kombinovaná technika - tuš, akvarel, kva 4 500 Kč Fischerová - Kvěcho 12 "Pan učitel" - mistrovská kombinovaná technika - tuš, akvarel, kvaš, pastel, ze 4 500 Kč Fischerová - Kvěcho 13 "Tři písmena" - mistrovská kombinovaná technika - tuš, akvarel, kvaš, pastel, z 4 500 Kč Fischerová - Kvěcho 14 "Za vysvědčení" - mistrovská kombinovaná technika - tuš, akvarel, kvaš, pastel 4 500 Kč Fischerová - Kvěcho 15 "Modlitba" - mistrovská kombinovaná technika - tuš, akvarel, kvaš, pastel, ze s 4 500 Kč Vácha Pavel 16 "Zbořené město" - velký olej na plátně, signováno vpravo dole, datováno 1973 6 000 Kč Procházka Lubomír 17 "Z Bulharska" - mistrovský olej na sololitu, signováno vlevo dole, vzadu štítek 2 500 Kč 18 "Stromy na březích řeky" - mistrovský galerijní vrstvený olej na plátně, signov 9 000 Kč Malínský Jaroslav 19 "Ze staré Prahy - Za Týnským chrámem" - mistrovský galerijní olej na tvrzené 3 900 Kč Krasický Marcel 20 "Krásná dívka s náhrdelníkem" - mistrovský olej na plátně, signováno vpravo d 14 000 Kč 21 Dvanáctiosobní souprava čajová a moučníková - porcelán bíle glazovaný, plast 10 000 Kč 22 Nástolec a šest dezertních talířků - porcelán bíle glazovaný, zdobeno tištěným 3 500 Kč 23 Luxusní toaletní zrcátko oválné - obal a rukojeť pozlacená alpaka, samotné zrc 1 700 Kč 24 Košíček s klenutým uchem a skleněná vložka - vložka sklo čiré, bezbarvé, brou 700 Kč 25 Talíř - mosaz postříbřená, mírně zvlněné okraje zdobené prořezávaným motive 250 Kč 26 Kovový nástolec na nízké nožce a skleněná vložka - vložka sklo čiré bezbarvé, 1 200 Kč Lichtágová Vlasta 27 Souprava nápojová - sklo mléčné, bublinkaté (pulegoso), tzv. škrdlovická antik 1 500 Kč 28 Dóza na med - sklo čiré uranové, Čechy, první polovina minulého století. 600 Kč Zügel Willy 29 Plastika "Stojící jehňátko" - porcelán barevně glazovaný, značeno ROSENTH 3 500 Kč Oehme Erich 30 Plastika "Puma" - porcelán bíle glazovaný, signováno na podstavci Erich Oeh 3 900 Kč 31 Miska elipsovitého tvaru - porcelán bílý, obvodová stěna pletená jako košík, zd 1 500 Kč 32 Dva podšálky s šálkem - anglická kamenina bíle glazovaná zdobená modrým 1 200 Kč 33 Šálek s podšálkem - porcelán bílý, zdobený plastickými listy vinné révy a zlace 1 500 Kč 34 Váza ve tvaru poháru - sklo čiré, malované modrou barvou a zlacením, motiv k 700 Kč 35 Luxusní vázička - sklo v kombinaci čirého, matného a žlutého, vrstvené, odlept 3 500 Kč 36 Prsten - kombinace růžového a žlutého zlata, ozdobná hlava, jeden modrý a dv 2 900 Kč 37 Přívěs - otevírací kruhový medailon - zlato, na víčku zdobeno jednou diamanto 2 900 Kč 38 Brož - duté růžové zlato, kombinace hladkého a gravírovaného povrchu, v cent 5 500 Kč 39 Reliéf "Adam a Eva - vyhnání z ráje" - stříbrný plech, velmi kvalitní zpracován 9 500 Kč 40 Plastika reliéfní "Boj dvou mužů s mečem a štítem" - stříbro, plasticky figuráln 9 500 Kč Göttlich Miroslav 41 "Tangram II" - mistrovský olej na plátně, signováno vpravo dole, datováno 20 19 000 Kč Göttlich Miroslav 42 "Jáma a kyvadlo" - mistrovský olej na plátně, signováno vpravo dole, vzadu au 19 000 Kč Göttlich Miroslav 43 "Touches" - mistrovský olej na plátně, signováno vpravo dole, vzadu autorův š 19 000 Kč Grus Jaroslav 44 "Cesta mezi stromy" - velký mistrovský olej na papíře, signováno vpravo dole, 14 000 Kč 1

Stehlík Ctirad 45 "Lavina" - velká reprezentativní mistrovská galerijní barevná litografie, signov 3 900 Kč Gahura František Ly 46 "Studie světel a stínů v interiéru" - kresba tuší, studie z válečné doby, signován 26 000 Kč Sychra Vladimír 47 "Únos Evropy" - mistrovská galerijní suchá jehla (lept) z roku 1936, signováno 12 000 Kč Strážnický František 48 "Lesní cesta s motýly" - velký mistrovský olej na plátně, signováno vpravo dol 12 000 Kč Moravec Alois 49 "Blatská náves" - mistrovský olej na malířské lepence, signováno vlevo dole, d 4 800 Kč Zamazal Josef 50 "Muškát" - olej na plátně, signováno vlevo dole, datováno 1948. 3 000 Kč Jiřincová Ludmila 51 "Matka s dítětem" - litografie, signováno tužkou dole uprostřed, kolem polovin 2 500 Kč Obrovský Jakub 52 "Personifikace podzimu" - barevná litografie, signováno vlevo dole OBROVS 2 700 Kč Veris - Zamazal Jaro 53 "Italská krajina" - olej na malířské lepence, signováno vpravo dole VERIS, vza 11 500 Kč Urban Cyril 54 "Osamocená tvář" - mistrovský galerijní olej na plátně, signováno vpravo dole, 29 000 Kč Mikulka František 55 "Náves v Bělově" - tempera na kartonu, signováno vpravo dole, datováno 61, v 2 500 Kč Hůrka Otakar 56 "Krajina s břízou a křížem u cesty" - olej na plátně, signováno vlevo dole, datu 2 000 Kč Gross František 57 "Město - strojky II" - mistrovská barevná litografie, signováno tužkou vpravo d 2 500 Kč Gross František 58 "Strojek" - mistrovská barevná litografie, signováno tužkou dole uprostřed, dat 2 000 Kč Rittstein Michael 59 "Srdce - z cyklu Srdce králů - opus 95" - barevná litografie, signováno tužkou 2 000 Kč Rittstein Michael 60 "Hmyz - z cyklu Srdce králů - opus 93" - barevná litografie, signováno tužkou 2 000 Kč 61 Zlaté náramkové hodinky pánské - mechanické, na ciferníku značeno FORTIS 6 500 Kč 62 Hodinky náramkové pánské - kov, na ciferníku značeno ATLANTIC SUPER 1 200 Kč 63 Hodinky kapesní dvouplášťové - nikl, ciferník porcelán s arabskými číslicemi, 2 200 Kč 64 Řetízek ke kapesním hodinkám s přívěskem - kompasem - stříbro, značeno pun 1 200 Kč 65 Unikátní brož s diamanty - kombinace stříbra, zlata a obecného kovu, stylizova 120 000 Kč 66 Kazeta na kulatých nožkách - stříbro, víko ve tvaru komolého jehlanu, jemná fi 1 100 Kč 67 Luxusní řetěz - náhrdelník - kombinace růžového zlata a platiny, uzávěr karabi 19 000 Kč 68 Šatlén ke kapesním hodinkám - růžové zlato, značeno platnou RU (rakouskouh 10 500 Kč 69 Šatlén ke kapesním hodinkám - růžové zlato, značeno platnou RU (rakouskouh 10 000 Kč 71 Luxusní zlatý řetěz ke kapesním hodinkám - k řetězu připojen přívěsek symbol 22 000 Kč 72 Náramek - zlato žluté a červené, pletené z kroužků, doplněno zlatou mincí - ma 15 000 Kč 73 Luxusní dvouplášťové hodinky dámské závěsné - jeptišky - zlato, na zadním pl 6 900 Kč 74 Dámské dvouplášťové hodinky závěsné - jeptišky - zlato, na zadním plášti čern 5 500 Kč 75 Luxusní dóza s víkem a zámkem - cukřenka - sklo opálové modré, čistý bieder 5 600 Kč 76 Šavle vojenská s pochvou - důstojník německé pěchoty, vzor 1889, čepel zdob 5 900 Kč Vícha Oldřich 77 Plastika "Hráč na fujaru" - keramika malovaná - pálená hlína, signováno mono 1 800 Kč 78 Oválná miska na nízké patce - porcelán bílý, okraje bohatě prořezávané do tvar 1 500 Kč 79 Korbel s víčkem a krátkou nožkou s patkou - sklo broušené, víčko - sklo v cíno 1 500 Kč 80 Svícny párové na mohutných figurálně zdobených podstavcích - porcelán ručn 14 000 Kč Krystyn Bohumír 81 "Kvetoucí jabloně" - mistrovský galerijní olej na plátně, signováno vpravo dol 6 500 Kč Sedlík Emil 82 "Dívka s koněm" - velký reprezentativní olej na plátně, signováno vpravo dole, 3 800 Kč Kroča Antonín 83 "Fojtové vrchy" - mistrovský olej na sololitu, signováno vlevo dole, datováno 3 800 Kč Tomeš Karel 84 "Skládání sena na periferii České Třebové" - olej na dřevěné překližce, signov 1 800 Kč Čermáková Alena 85 "Čajové růže" - mistrovský galerijní olej na tvrzené malířské lepence, signován 3 600 Kč Drha Josef 86 "Kyjovice" - mistrovský olej na tvrzené malířské desce, signováno vpravo dole 3 500 Kč 87 "Zátiší s melounem" - mistrovský galerijní reprezentativní olej na plátně, signo 7 000 Kč Držkovic Valentin 88 "Paridův soud" - mistrovský olej na kartonu, signováno, datováno 1946, výbor 8 500 Kč Křížek Václav 89 "Sama v baru - červená varianta" - mistrovská galerijní kombinovaná technika 7 500 Kč Špála Václav 90 "Pokojné vánoce a šťastný rok 1926 celému ARTĚLU" - akvarel na papíře, sig 69 000 Kč Veris - Zamazal Jaro 91 "Pařížanka v klobouku - poloakt" - mistrovská kombinovaná technika - akvarel 9 000 Kč 2

Veris - Zamazal Jaro 92 "Stojící dívčí akt" - mistrovská kresba tužkou velmi jemně kolorovaná pastele 6 000 Kč Veris - Zamazal Jaro 93 "Dívčí poloakt s náhrdelníkem a závojem" - mistrovská kombinovaná technika 7 000 Kč Plesnivý Vincent 94 "Dvě ženy v kroji" - mistrovský barevně sytý akvarel a kvaš, signováno vpravo 4 500 Kč Sládek Jan Václav 95 "Tři králové" - velký mistrovský galerijní olej na tvrzené malířské desce, signo 39 000 Kč 96 "Zámecký figurální obraz" - olej na plátně, práce italského mistra, signováno š 295 000 Kč Alt Rudolf, von 97 "Nádvoří starého domu" - mistrovský galerijní akvarel na papíře, signováno vp 147 000 Kč Matal Bohumír 98 "Kytice na stole" - mistrovský galerijní olej na plátně, signováno tužkou, datov 55 000 Kč Mucha Alfons 99 "Sedící dívka" - mistrovská galerijní kombinovaná technika - kresba barevným 195 000 Kč Boháč Emanuel 100 "Král Jiří z Poděbrad s vítajícím davem před Staroměstskou radnicí" - velký re 69 000 Kč 101 Váza "V" na hraněné patce - sklo medové, lisované, tělo ploché, otevřené vzhů 2 000 Kč 102 Žardiniéra kruhová - mísa - sklo medové, okraj plasticky zdobený, v centrální č 2 800 Kč 103 Vázička válcovitá - sklo malachitové, po obvodu zdobeno plastickým motivem 500 Kč 104 Figura orla na podstavci - těžítko - celoskleněné, figura orla - sklo čiré, matova 1 600 Kč 105 Dóza velká - červené sklo (tzv. tango) a kovové víko, na vrcholu dřevěný úchyt 1 500 Kč 106 Váza - sklo uranové, matované a broušené, po obvodu zdobeno plastickým mo 1 400 Kč 107 Váza zvonovitého tvaru na patce - sklo, tělo vzhůru otevřené, svisle fasetované 2 700 Kč Vízner František 108 Mísa - sklo světle zelené, hutní, při středu zdobené dekorem mačkaného efektu 2 800 Kč Jelínek Vladimír 109 Mísa z kolekce Olympia - sklo hutní, zelenohnědé, ve středu zdobené několika 5 000 Kč 110 Váza čtyřboká - sklo růžové plynule přecházející v čiré, značeno leptací tinktur 6 500 Kč 111 Váza na masivní hraněné podstavě - sklo ALEXANDRIT, ručně broušené, tělo 2 000 Kč 112 Mísa - sklo masivní, hutní, v kombinaci čirého bezbarvého a žluto hnědého, Če 2 500 Kč Hora Petr 113 Váza válec - sklo čiré bezbarvé a hnědé, při spodní části zdobeno zataveným s 2 200 Kč Svoboda Jaroslav 114 Váza válec - sklo čiré bezbarvé a růžové, zdobené zatavenými bublinkami, Čec 2 200 Kč Vízner František 115 Váza - sklo čiré bezbarvé a zelené, návrh Františka Víznera, sklárna Škrdlovic 2 000 Kč Vízner František 116 Váza - sklo hnědé a zelené, návrh Františka Víznera, sklárna Škrdlovice, 1971. 2 800 Kč Vízner František 117 Váza - sklo čiré bezbarvé a zelené, návrh Františka Víznera, sklárna Škrdlovic 2 800 Kč Vízner František 118 Váza čtyřboká - sklo čiré bezbarvé a azurové, v centrální části bublinkový efek 2 800 Kč Vízner František 119 Prostorová plastika - sklo lahvově zelené, hutně tvarované, lepené, sklárna Škr 6 500 Kč Vajsejtl Pavel 120 Mísa "Viper Bowl" - autorské masivní sklo vícevrstvé v odstínech hnědé, fouk 9 500 Kč Jindřich Rudolf 121 "Zima v Českém Ráji" - mistrovský galerijní pastel, signováno vlevo dole, kole 1 300 Kč Nowak Willi (Vilém 122 "Sedící žena s mísou ovoce" - hnědobílá litografie, signováno vpravo dole, ned 5 000 Kč 123 "Žňová krajina pod horami" - olej na kartonu, signováno vpravo dole, datován 1 500 Kč 124 "Jarní tání na horách" - olej na kartonu, signováno vpravo dole, datováno 1948 1 500 Kč Brož Josef 125 "Zima v horách" - mistrovská galerijní olejová tempera, signováno vpravo dole 6 500 Kč Kupka Karel 126 "Skalka - Motiv ze Starých Kostrčan za Pískem" - olej na tvrzené malířské des 8 000 Kč Číla Otakar - připsá 127 "Tokající tetřevi" - mistrovský olej na kartonu, signum nenalezeno, připsáno Č 2 000 Kč Salichová Helena 128 "Kytice zahradních květin" - mistrovský galerijní olej na malířské lepence, sign 3 500 Kč 129 "Kytice šeříků" - olej na plátně, signováno vpravo dole, datováno 1943, zdobn 1 200 Kč Berger Hans (?) 130 "Bohaté květinové zátiší s perským kobercem" - mistrovský olej na plátně, sign 3 500 Kč 131 "Zvonička v beskydské zimní krajině - Pustevny" - olej na plátně, signováno v 2 400 Kč 132 "Šeříky ve váze" - velký olej na plátně, signováno vpravo dole, kolem roku 19 1 900 Kč 133 "Dřevěnice v Beskydech" - mistrovský olej na tvrzené malířské desce, signová 3 500 Kč 134 "Koňské čtyřspřeží s vozky" - olej na plátně, signováno vlevo dole, nepřečteno 14 000 Kč 135 "Jinoch s nádobami na víno" - olej na plátně, signatura nepřečtena, přelom 19/ 8 900 Kč 136 "Kostel a dům nad vodou" - olej na plátně, signováno vpravo dole, nedatováno 1 500 Kč Procházka Lubomír 137 "Kytice šeříků v malovaném džbánku - mistrovský olej na tvrzené lepence, nes 3 500 Kč 3

138 "Krojované dožínky" - olej na tvrzené desce, signováno monogramem AM, kv 4 500 Kč 139 "Zvonička na Pustevnách" - bravurní komorní kresba tuší a běloba na papíru, si 1 200 Kč 140 "Slunce nad krajinou" - olej na lepence, signatura čtena Nevrlý - Trčka, kvalitn 1 800 Kč 141 Prsten dámský - bílé zlato osazené briliantem, značeno puncovní značkou, prvn 6 900 Kč 142 Prsten dámský - bílé zlato, hlava osazena třemi brilianty, první polovina minulé 5 000 Kč 143 Cvikr - brýle - zlato, druhá polovina 19. století, značeno RU puncovní značkou 3 800 Kč 144 Prsten dámský - zlato osazené smaragdem a třemi diamantovými routami, znač 3 200 Kč 145 Náušnice - bílé zlato, každá náušnice osazena dvěma briliantovými routami, ce 2 900 Kč 146 Souprava - dámský prsten a náušnice - zlato osazené červeným korálem, znače 3 000 Kč 147 Souprava - dámský prsten, náušnice na šroubek a přívěsek - bílé zlato, brilianty 12 000 Kč 148 Madonka - přívěs - kolorovaný tisk na porcelánu ve zlatém rámečku, značeno 1 500 Kč 149 Řetízek s přívěskem ve tvaru křížku - zlato, obojí značeno puncovní značkou, 5 000 Kč 150 Náramek - zlato osazené safíry, značeno puncovní značkou, opatřeno pojistný 7 700 Kč 151 Náramek žužu - zlato, zdobeno devíti přívěsky - paraplíčko, kominíček, srdíčk 8 000 Kč 152 Šperkovnice se zásuvkou a dvířkami - dřevěná konstrukce, na dvířkách a spodn 2 000 Kč 153 Rtěnka - zrcátko s rukojetí - stříbrná montáž, rukojeť je zároveň obalem na rtěn 500 Kč 154 Flakonek na parfém - sedící Buddha - stříbro, uvnitř šroubovací tyčinka, může 1 000 Kč 155 Hodinky náramkové pánské - zlato, na ciferníku DOXA ANTI MAGNETIQU 9 900 Kč 156 Hodinky dámské - jeptišky - obecný kov, na zadním plášti malovaná miniatura 6 000 Kč 157 Luxusní velký secesní přívěs - zlato, tvar květinových rozvilin doplněných 24 d 14 000 Kč 158 Náušnice s červenými kameny - zlato, značeno puncovní značkou, období prvn 3 500 Kč 159 Plastika "Horník s kahanem" - cín patinovaný na bronz, krásná patina, z obdob 4 500 Kč 160 Plastika "Rakouský voják s puškou" - bronz patinovaný, představuje RU voják 6 500 Kč Longen-Pittermann 161 "Voraři na Seině" - Mistrovská a galerijní kombinovaná technika - akvarel, tuš, 49 000 Kč Turek František 162 "Ulička" - mistrovský olej na kartonu, signováno vlevo dole, druhá polovina m 4 500 Kč Gauguin Paul 163 Soubor jedenácti dřevořezů Paula Gauguina - faksimilia, vydal Klub přátel výt 7 500 Kč Christiansen Nils Ha 164 "Zimní krajina s kovárnou" - mistrovský olej na plátně, signováno, kolem roku 22 000 Kč Schön Fráňa 165 "Z Hejčínských luk" - tempera na kartonu, signováno vpravo dole FRÁŇA ŠÉ 6 500 Kč Schön Fráňa 166 "Zahrádky u vody" - olejová tempera na kartonu, signováno vpravo dole FR. Š 5 500 Kč Šuk Antonín (Schüc 167 "Volský potah na dvoře statku" - mistrovský olej na plátně, signováno A. Šuk, 29 000 Kč Křížek Václav 168 "Zátiší se svícnem" - mistrovský olej na dřevité desce, nesignováno, vzadu aut 39 000 Kč Daněk - Sedláček Fr 169 "Motiv z Radlic" - mistrovský olej na kartonu, signováno vpravo dole, datován 19 000 Kč Mervart Augustin 170 "Z Českomoravské vysočiny" - mistrovský olej na kartonu, signováno vpravo d 25 000 Kč Líbal František 171 "Začátek léta - Cestou k Novému rybníku" - mistrovský olej na kartonu, signov 6 900 Kč Winter Neprakta Jiří 172 "Přenést ženicha přes práh" - mistrovská kresba - tuš, akvarel, kvaš, signováno, 13 000 Kč Winter Neprakta Jiří 173 "Ženu neuhodíš ani náhodou" - mistrovská kresba - tuš, akvarel, kvaš, signován 13 000 Kč Wünsche Vilém 174 "Maryčka Magdonova" - olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno vprav 12 000 Kč Plaške Bedřich 175 "Boží muka v horské krajině" - olej na kartonu, signováno vpravo dole B. PLA 5 500 Kč 176 "Zátiší s knihou a pohárem" - mistrovský olej na dřevěné desce, signováno vpr 6 900 Kč 177 "Dívčí akt ve studené vodě" - olej na plátně, signováno vlevo dole, kolem roku 1 200 Kč 178 "Vlčí máky v malovaném džbánku" - olej na tvrzené malířské desce, kvalitní ši 2 000 Kč Mánková Blanka 179 "Ještě tady rostou" - mistrovský olej na plátně, signováno vlevo nahoře, nedato 1 500 Kč Procházka Lubomír 180 "Zátiší s jablky a kyticí" - mistrovský olej na lepence, signováno, datováno 196 3 000 Kč 181 Plastika "Chlapeček na bruslích - alegorie zimy" - porcelán barevně glazovaný, 9 000 Kč 182 Plastika "Chlapeček s květy" - porcelán barevně glazovaný, ručně malovaný, z 9 000 Kč 183 Plastika "Děvčátko s telátkem" - porcelán barevně glazovaný, značeno značko 4 500 Kč 4

Lehmann Ida (Schw 184 Plastika "Dívka s knihou" - keramika barevně glazovaná, vzadu signováno Leh 8 000 Kč 185 Plastika "Chlapci hrající pétanque" - biskvit ručně barevně malovaný, značeno 2 900 Kč 186 Plastika "Stojící dívčí akt s jablkem - Eva" - bronz na dřevěném podstavci, 19. 19 000 Kč 187 Vázička ve tvaru amfory na nízkém podstavci - porcelán glazovaný kobaltovou 1 600 Kč 188 Dóza na tabák "Chlapec sedící na pařezu" - majolika bohatě ručně malovaná, z 4 900 Kč 189 Nástěnná plastika "Hlava dívky se zeleným šátkem" - pálená hlína barevně gla 950 Kč 190 Nástěnná maska "Dívka s modrým šátkem" - pálená hlína barevně glazovaná, z 1 500 Kč 191 Zátka "Jeruzalém" - obecný kov silně postříbřený, kulatý vršek zátky po celém 1 600 Kč 192 Likérová souprava - sklo modré, zdobené geometrickým brusem, na hrdle kara 2 500 Kč 193 Luxusní miniatura "Portrét muže s černými vlasy" - kvaš na slonovinové destič 5 500 Kč 194 Luxusní miniatura "Portrét muže v černém kabátě" - kvaš na slonovinové desti 5 500 Kč Strobach-Königová 195 Plastika "Klečící dívčí akt" - porcelán barevně glazovaný, zdobený ruční malb 2 500 Kč 196 Dózička - porcelán s růžovou glazurou, na víčku barevný tištěný motiv dívek s 900 Kč Šamla Antonín 197 Plastika "Baletka" - bronz na dřevěném podstavci, neznačeno, třicátá léta minu 3 500 Kč Sutnar Ladislav 198 Dvojmiska - porcelán bíle glazovaný, značeno zelenou tištěnou značkou LOK 900 Kč 199 Sada šesti talířků dezertních - porcelán bíle glazovaný, zdobený ruční malbou z 2 500 Kč 200 Plastika "Stojící mladá hrnčířka s malovanou mísou" - fajáns, ručně malovaný 25 000 Kč 201 Miniaturní plastika "Galantní scéna" - porcelán bílý, na několika místech malo 800 Kč 202 Příbor šestiosobní - stříbro, značeno značkou zlatníka JL a prvorepublikovou p 9 000 Kč 203 Vázičky párové - sklo mléčné, lisované, vysoké úzké hrdlo ukončeno přehnutý 900 Kč 204 Reprezentativní jedno nebo pětiplamenný svícen ke stolování - stříbro, tělo zdo 37 500 Kč Mucha Alfons 205 Originální talíř Secesní dívka neboli City of Paris město Paříž - fajáns, si 55 000 Kč 206 Velký hrnek s vysokým ouškem, na patce - porcelán bíle glazovaný, zdobený r 2 900 Kč 207 Miniatura "Portrét ženy v čepci" - mistrovská kombinovaná technika, kresba tu 4 500 Kč 208 Miniatura "Portrét muže" - mistrovská kombinovaná technika, kresba tužkou, a 4 500 Kč 209 Náramek článkový - zlato žluté, bohaté rytí a gravírování, značeno puncovní zn 55 000 Kč 210 Zlatý náramek art deco - zlato žluté, střídavě celozlatý článek a článek s faseto 10 000 Kč 211 Zlatý náramek článkový - zlato žluté, foukané, tři různé dekory jednotlivých čl 4 100 Kč 212 Luxusní dámský prsten - zlato žluté, osazeno patnácti broušenými diamanty - c 90 000 Kč 213 Prsten art deco s brilianty - kombinace žlutého zlata a platiny, hlava osazena se 29 000 Kč 214 Prsten s alexandritem - žluté zlato, částečně gravírováno, krásně fasetovaný sy 5 300 Kč 215 Luxusní brož / přívěs s portrétem mladé renesanční ženy - ruční malba na kostě 9 000 Kč 216 Prsten s tygřím okem - stříbro, ozdobná hlava ve tvaru otevřené knihy, neznače 1 300 Kč 217 Zlatý prsten s velkým leukosafírem - kombinace žlutého a bílého zlata, ozdobn 1 700 Kč 218 Talířek s motivem koně - stříbrný ozdobný talířek, v centru motiv kráčejícího k 2 990 Kč 219 Talířek s motivem berana - stříbrný ozdobný talířek, v centru motiv beraní hlav 3 990 Kč 220 Krátký meč WAKIZAŠI - darovací - čepel pravá mečovina, rukojeť i pochva sl 59 000 Kč Holešovský Ilja 221 Kachel "Ženská hlava v záplavě květů" - keramika ručně malovaná barevnými 1 600 Kč Hospodka Josef Mic 222 Mísa na nízké patce - sklo hutní, zeleno-žluté, čtvercový tvar, návrh Hospodka, 2 500 Kč 223 Džbán nízký - keramika glazovaná, malovaná, tělo kulovité, značeno zbytkovo 400 Kč Pačínek Jiří 224 Luxusní váza - sklo hutní, čiré a rubínové, signováno autorem Jiřím Pačinkem, 3 500 Kč 225 Popelník na doutníky - originální keramika glazovaná a malovaná, značeno špa 500 Kč 226 Tácek s klenutým dvojuchem - tác alpaka, vložka bleděmodré sklo zdobené br 500 Kč 227 Dámská kabelka - pravá krokodýlí kůže, na lícní straně zdobeno krokodýlími d 1 900 Kč 228 Dámská kabelka s uchem - psaníčko - hadí kůže, světle žlutý odstín, uvnitř kab 1 750 Kč 229 Vysoká luxusní figurální stolní lampa - mramor a alabastr, na plintě signováno 37 000 Kč 5

230 Luxusní originální stojanový věšák "HUDBA" - mistrovská umělecká ruční prá 20 000 Kč 231 Přívěs - madonka - porcelán s domalbou pod glazurou, uloženo ve zlatém plášt 2 900 Kč Walz John (?) 232 Socha "Afrodité" - bronz, klasická sochařská práce ve stylu Starého Řecka, sig 39 000 Kč 6