AUKČNÍ NABÍDKA. HOTEL BRIONI, Stodolní, Ostrava AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA

Download "AUKČNÍ NABÍDKA. HOTEL BRIONI, Stodolní, Ostrava AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA"

1 AUKČNÍ NABÍDKA AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA HOTEL BRIONI, Stodolní, Ostrava vyvolávací cena Jaroš Bohumil 1 "S ovcemi na pastvě v pozdním létě" - olej a kvaš, signováno vlevo dole B.JAR Kč 2 "Barevné překrývání" - koláž, signováno vpravo dole J NOVOTNÝ, datováno Kč Ralenovský Vladimí 3 "Z Koníkova" - olej na plátně podloženém hobrou, signováno vlevo dole VL. R 600 Kč 4 "Zima pod vysokou horou" - olej na plátně, signováno vpravo dole, nepřečteno, Kč Weiss Rudolf (?) 5 "Romantická krajina se statkem, jezerem a figurální stafáží" - zajímavý naivistic Kč Martiník Jaromír 6 "Podzim ve Frýdlantu" - olej na tvrzené malířské desce, signováno vpravo dole Kč 7 "Zátiší s ovocem a sklenicí" - olej na plátně, signováno vlevo nahoře, nepřečten Kč Dobeš Antonín 8 "Podzimní krajina" - olej na malířské desce, signováno vpravo dole A DOBEŠ, Kč Juříček Alois 9 "Z Beskyd" - olej na plátně podloženém lepenkou, signováno vpravo dole A. JU Kč Wünsche Vilém 10 "Učňové před směnou" - velký reprezentativní olej na plátně, signováno V. WÜ Kč Treuchel Josef 11 "Zelené bárky" - olej na malířské desce, signováno vpravo dole, nedatováno, vz Kč Juříček Alois 12 "Říjen" - olej na kartonu, signováno vlevo dole A.JUŘÍČEK, kolem roku 1940, Kč 13 "Mladý muž v biedermeierském oblečení" - bravurní portrétní olej na plátně, sig Kč Procházka Lubomír 14 "Pohled do krajiny" - olej na sololitu, signováno vlevo dole L.PROCHÁZKA, d 900 Kč Soukup Jaroslav 15 "Klatovy" - mistrovský galerijní akvarel, signováno JAROSLAV SOUKUP, dat Kč Hrnčárek Jan 16 "Beskydská krajina pod Lysou horou" - velký mistrovský olej na tvrzené malířs Kč Duša Ferdiš 17 "Ženy v krojích" - mistrovský akvarel a kvaš, signováno vpravo dole F DUŠA, Kč Tkaczyk Bedřich A 18 "Podhorská vesnice v zimě" - mistrovský galerijní olej na tvrzené malířské desc Kč 19 "Dvě kočky v Koloseu" - mistrovský lept, mimo desku signováno vpravo dole, d 350 Kč Istler Josef 20 "Hlava" - velký mistrovský galerijní olej na německé lepence, signováno vpravo Kč 21 Honosný zdobný svícen - měď původně stříbřená, dnes pouze zbytky stříbření, Kč 22 Dóza s víkem - sklo zelené, vrstvené sklem mléčným, probrušované, ručně mal 500 Kč 23 Luxusní masivní hluboká mísa - sklo olovnaté, bohatě broušené, Čechy, první p 900 Kč 24 Luxusní masivní váza - sklo olovnaté, bohatě broušené, Čechy, první polovina 600 Kč 25 Masážní fluorescenční elektrický přístroj - varianta je známá z filmu "Postřižiny 800 Kč 26 Váza na jeden květ - sklo čiré, olovnaté, broušené do osmi vertikálních faset, ze Kč 27 Plastika "Stojící kavalír se šňupkou na tabák" - porcelán, značeno růžovým trojú 500 Kč 28 Vysoký honosný džbán ve tvaru amfory s jedním uchem - porcelán bílý, zdoben 900 Kč 29 Váza s víkem - porcelán bohatě zdobený mírně reliéfním tlačeným a malovaný 900 Kč 30 Luxusní plastika "Dáma v nosítkách a dva kavalíři se psem" - porcelán bíle a m Kč 31 Váza - náročná a bohatá figurální řezba v červeném laku, Čína, kolem poloviny 700 Kč 32 Váza - náročná a bohatá figurální řezba v červeném laku, Čína, kolem poloviny 700 Kč 33 Dvě sklenice na pivo nebo limonádu - sklo zelenkavé, zdobeno plasticky souběž 400 Kč 34 Luxusní párové vázičky - sklo zelené, zdobené malbou em s motivem růží 500 Kč 35 Luxusní párové vázičky - sklo rubínové, zdobené ruční malbou a nálepy s motiv 500 Kč 36 Luxusní párové vázičky - sklo rubínové, zdobené ruční malbou a nálepy s motiv 500 Kč 37 Sklenice na pivo nebo limonádu - sklo zdobené ruční malbou barevnými y 250 Kč 38 Luxusní sklenice na pivo nebo limonádu - sklo zelenkavé, ručně malované zlate 250 Kč 39 Luxusní sklenice na pivo nebo limonádu - sklo s jemným matem, ručně malovan 250 Kč 40 Hodiny nástěnné, kyvadlové, tzv. houslovky - dvě závaží, dělený ciferník, římsk Kč Drha Josef 41 "Bohatá kytice šeříků v malovaném džbáně" - velký mistrovský olej na plátně, s Kč Hauptmann - Sedláč 42 "Pavlače na dvorku starého domu" - mistrovský olej na kartonu, signováno vpra Kč 43 "Pohoří Zillertalen Alpen" - olej na plátně, signováno vlevo dole, nedatováno, vz Kč Kroča Antonín 44 "Jarní louka" - olej na sololitu, signováno vlevo dole KROČA práce z roku Kč 1

2 Kroča Antonín 45 "V lese" - olej na sololitu, signováno vlevo dole KROČA práce z roku Kč 46 "Ruská trojka v zimě" - olej na plátně, signum nenalezeno, podle majitele poříze Kč Hlavsa Jaromír 47 "Tůň v lese" - mistrovský olej na plátně, signováno vpravo dole JARA HLAVS Kč Zapletal Alois 48 "Přede žněmi na Ostravsku" - mistrovský olej na plátně, signováno vlevo dole Kč Vaculka Vladislav 49 "Na ulici v Uherském Hradišti" - mistrovský galerijní olej na plátně, signováno v Kč Vaculka Vladislav 50 "Paridův soud" - vynikající mistrovský galerijní olej na plátně, signováno vlevo n Kč Vaculková Ida 51 "Milenci v lese" - mistrovský galerijní olej na plátně, signováno vlevo dole VAC Kč Vaculková Ida 52 "Zátiší s konvicí, nádobím a dýmkou" - mistrovský galerijní kubistický olej na dř Kč Baran Edgar 53 "Kompozice TEMPI PASSATI" - mistrovský olej na sololitu, signum nenalezen Kč Baran Edgar 54 "Náčrt z podzimu" - mistrovský akvarel na kartonu, signováno vpravo dole ED Kč Baran Edgar 55 "Sedící" - mistrovský kvaš na kartonu, signováno vlevo dole EDGAR BARAN, Kč Baran Edgar 56 "Fáze kruhu" - mistrovský akvarel na kartonu, signováno vpavo dole monogram Kč 57 "Bolek Polívka - WHAW" - velká mistrovská kombinovaná technika - tuš, past Kč 58 "Postava na cestě k domu" - mistrovský olej na kartonu, signováno vpravo dole Kč Herot Bohumír 59 "Zátiší s pohárem, rybou, ovocem a výhledem z okna" - kombinovaná technika Kč Larsen Oskar 60 "Milenci" - velký mistrovský galerijní olej na plátně, signováno vpravo dole OSC Kč 61 Luxusní nápojová sklenice - sklo modré, čiré, ručně malované zlatem a barevný 250 Kč 62 Luxusní nápojová sklenice - sklo modré, čiré, ručně malované zlatem a barevný 250 Kč 63 Luxusní drobný šálek s podšálkem - sklo ručně malované zlatem a barevnými e 150 Kč 64 Štamprle - odlivka na alkohol - sklo s rubínovou lazurou, ve tvaru drobného hrní 250 Kč 65 Malá odkládací miska na prsten, resp. léky - sklo čiré, ručně malované zlatem a 100 Kč Pleva Artur 66 Luxusní váza se čtyřmi tančícími postavami - sklo zelené malachitové, ve svislý Kč 67 Popelník čtyřboký - sklo zelené, malachitové, boční stěny zdobeny dvanácti reli 400 Kč 68 Honosná mohutná mísa na nízké noze s širokou kruhovou patkou - sklo čiré, olo 500 Kč Jurnikl Rudolf 69 Váza - sklo lahvově zelené, ručně lisované, zdobené abstraktním plastickým de 800 Kč Benda Břetislav 70 "Po koupeli - matka s dítětem" - hlína pálená, signováno B.BENDA na soklu, m Kč 71 Podnos na servírování - lipové dřevo ručně vyřezávané květinovým dekorem p 400 Kč 72 Talíř velký se symboly myslivosti - cín, na přední straně vyryta scéna lovce se Kč 73 Plastika "Věnec růží" - ručně tvarovaná a malovaná keramika (majolika), zespo Kč 74 Amfora s úchyty ve tvaru okřídlených draků - majolika ručně malovaná a plasti Kč 75 Luxusní váza s projmutým hrdlem - sklo čiré, bezbarvé, vrstvené kobaltovým, n 700 Kč 76 Unikátní plastika "Dva pelikáni" - keramika glazovaná a malovaná, podstavu tv Kč 77 Váza velká, s poklopem - porcelán bílý, zdobený malbou růží a zlatým dekorem, 900 Kč 78 Toaletní souprava velká - porcelán zdobený motivem růží, umyvadlo a džbán zn Kč 79 Vzduchovka HAENEL model 45 - na hlavni značení: HAENEL mod. 45, cal Kč 80 Luxusní konvice na čaj se stojanem a lihovým vařičem - konvice i vařič měděn Kč Jaroš Jan 81 "U valašského statku - Uherská u Zděchova" - olej na kartonu, signováno vpra 600 Kč Stroff Karel 82 "Hodování mnichů a kněží" - dvě karikaturní mistrovské kresby kombinovanou t Kč Stroff Karel 83 "Rozjařený mnich" - karikaturní mistrovská galerijní komorní kresba kombinova 700 Kč Born Adolf 84 "Galerie Patro - Ostrava" - barevná litografie, signováno dole uprostřed A BO Kč Drobik Alexander 85 "Hutě" - mistrovský olej na plátně, signováno vlevo dole DROBIK, datováno Kč 86 "Žena s nůší na cestě k dřevěnicím" - mistrovský olej na tvrzené malířské desc Kč Kocůrková Anděla 87 "Přede žněmi v beskydském podhůří" - mistrovský olej na řídkém plátně lepené Kč Wünsche Vilém 88 "Dva havíři" - olej na dřevěné desce, signováno vlevo dole V.Wünsche, nedato Kč 89 "Ženy při svačině v trávě" - olej na plátně, signováno vpravo dole K.SIŘINEK, Kč 90 "Zátiší s ginem, citrony, cigaretou a brýlemi" - mistrovský olej na plátně lepené Kč 2

3 Říhovský Karel 91 "Včelín" - velká mistrovská galerijní tempera na tvrzené malířské desce, signov Kč Říhovský Karel 92 "Architektura dřevokazů" - galerijní reprezentativní olej - tempera, signováno vl Kč Říhovský Karel 93 "Květy poezie z Hošťálkovic" - velká mistrovská galerijní olej -tempera na tvrze Kč Říhovský Karel 94 "Zvědavost" - mistrovský galerijní olej na plátně, signováno vpravo nahoře ŘÍH Kč Říhovský Karel 95 "Co to je?" - velký mistrovský galerijní olej na tvrzené desce, signováno vlevo Kč 96 "Malý Kamil Lhoták se svým otcem" - fotografie, rámováno v tenkém černém 900 Kč Vitovský František 97 "Alice - švagrová Kamila Lhotáka" - mistrovský pastel, nesignováno, značeno v Kč Lhoták Kamil 98 "Před vchodem do samoobsluhy" - mistrovská lavírovaná kresba tuší a kvaš, ne Kč Lhoták Kamil 99 "Dva mladíci s měšcem" - mistrovská kombinovaná technika na kartonu - tuš, k Kč Burian Zdeněk 100 "Ovčák - pastevec ovcí" - mistrovský olej na dřevěné překližce, signováno vpra Kč 101 Kolekce profesionálních modelů pro výuku fungování pohonu automobilů - mod Kč 102 Kazeta - šperkovnice patrová - kombinace tvrzené lepenky a překližky, potažen 950 Kč 103 Panenka v kroji, velká - korpus z malované tvrzené lepenky, ruce i nohy pohybli Kč 104 Panenka v kroji - korpus z malované tvrzené lepenky, ruce i nohy pohyblivé, bo Kč 105 Reprezentativní kalamář na psací stůl "V.L.U. PROSTĚJOV " - na Kč 106 Stojan ke krbu s lopatkou a pohrabáčem - mosaz (bronz) bohatě plasticky zdob Kč 107 Svícen čtyřplamenný - zlacený bronz, secesní provedení, kolem roku Kč 108 Kořenka nástěnná, šuplíčková - dřevo, zadní deska vyřezávaná, úchyty porcelá 500 Kč Vízner František 109 Váza masivní, na jeden květ - sklo čiré, silnostěnné, válcovitý tvar, velmi těžké, Kč 110 Luxusní raritní mlýnek na kávu - korpus dřevěný, bohatě intarzovaný neuvěřitel Kč 111 Váza trojboká, na jeden květ - sklo měnící barvu zelené, růžové, světle a tmavě Kč 112 Váza vysoká, na hraněné patce - sklo šedofialové, tělo úzké, vysoké, lehce proj Kč 113 Váza s hraněnou patkou - sklo žluté, čiré, leštěné a matované, tělo vzhůru roze Kč 114 Váza na stříbrném podstavci - sklo čiré s jemně fialovým zabarvením, tělo tryc Kč 115 Luxusní váza - sklo černofialové, neprůhledné - hyalitové, broušené, řezané a le Kč 116 Svítidlo nástěnné - leštěná mosaz, stínítko sklo béžové barvy, kvalitní provedení, Kč 117 Luxusní svítidlo nástěnné - masivní leštěná mosaz, na konci zdobně konstruova Kč 118 Darovací dekret k udělení Řádu Klementa Gottwalda Revolučnímu odborovém Kč 119 "Atlas RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Atlas OF THE REPUBLIC OF Kč 120 "Erotická scéna" - mistrovská barevná rytina na měděné desce "LE MODELE Kč Říhovský Karel 121 "Procházky Vítkovickým labyrintem 1" - mistrovská galerijní tempera, signován Kč Říhovský Karel 122 "Procházky Vítkovickým labyrintem 2" - mistrovská galerijní tempera, signován Kč Říhovský Karel 123 "Procházky Vítkovickým labyrintem 3" - mistrovská galerijní tempera, signován Kč Říhovský Karel 124 "Procházky Vítkovickým labyrintem 4" - mistrovská galerijní tempera, signován Kč Říhovský Karel 125 "Procházky Vítkovickým labyrintem 5" - mistrovská galerijní tempera, signován Kč Říhovský Karel 126 "Procházky Vítkovickým labyrintem 6" - mistrovská galerijní tempera, signován Kč Říhovský Karel 127 "Procházky Vítkovickým labyrintem 7" - mistrovská galerijní tempera, signován Kč Říhovský Karel 128 "Procházky Vítkovickým labyrintem 8" - mistrovská galerijní tempera, signován Kč Říhovský Karel 129 "Procházky Vítkovickým labyrintem 9" - mistrovská galerijní tempera, signován Kč Říhovský Karel 130 "Procházky Vítkovickým labyrintem 10" - mistrovská galerijní tempera, signová Kč Říhovský Karel 131 "Procházky Vítkovickým labyrintem 11" - mistrovská galerijní tempera, signová Kč Říhovský Karel 132 "Procházky Vítkovickým labyrintem 12" - mistrovská galerijní tempera, signová Kč Říhovský Karel 133 "Perly - Atributy Ostravy" - mistrovská galerijní olejová tempera, signováno vpr Kč Říhovský Karel 134 "Vítkovická aglomerace" - mistrovská lavírovaná kresba, signováno svisle vlevo Kč Říhovský Karel 135 "Předvádějící se cizokrajný pták" - mistrovská galerijní tempera, nesignováno, n Kč Říhovský Karel 136 "Zrcadlo života" - akryl, tempera na kartonu s povrchem plátna, signováno, dato Kč 3

4 Říhovský Karel 137 "Perly přírody" - olejová tempera na kartonu s povrchem plátna, signováno vpra Kč Říhovský Karel 138 "Terč" - mistrovský olej - tempera na malířském kartonu, signováno vlevo naho Kč Říhovský Karel 139 "Muzeum vycpaných ptáků" - mistrovský galerijní olej na kartonu s povrchem ší Kč Říhovský Karel 140 "Červená krajina" - velká reprezentativní mistrovská olejová tempera na tvrzen Kč 141 Pudřenka se zrcátkem - stříbro zdobené rytinou, značeno platnou puncovní zna 900 Kč 142 Pudřenka se zrcátkem - stříbro zdobené rytinou, na víku rytý monogram KM, z Kč 143 Tabatěrka - stříbro zdobené geometrickou rytinou, polovina minulého století, zn Kč 144 Tabatěrka - stříbro zdobené rytinou, značeno platnou puncovní značkou, první p Kč 145 Tabatěrka - stříbro zdobené rytinou, značeno platnou puncovní značkou, první p Kč 146 Pudřenka se zrcátkem - stříbro zdobené rytinou, značeno platnou puncovní zna Kč 147 Kleště na cukr - stříbro, značeno platnou puncovní značkou, první polovina min 450 Kč 148 Figurka "Hráčka na flétnu" - mistrovská řezba ve slonovině, orientální provenie Kč 149 Prsten pečetní, šlechtický - stříbro, na oválné ploše vyryta koruna s pěti perlami Kč 150 Cedník na čaj nebo bylinky a popelníček - Cedník - stříbro, značeno lotovou pun 500 Kč 151 Kalamář na jeden inkoust - mosaz zlacená, bohatě plasticky zdobená ornament 800 Kč 152 Cukřenka s úchopem tvaru vavřínového věnce na víčku - mosaz stříbřená, tělo 400 Kč 153 Flakon na parfém s tvarovanou zátkou - sklo modré, čiré a matované, zabrušov 500 Kč 154 Plastika "Dobrý voják Švejk" - sklo tažené, různobarevné, doplněno nálepy, sklá Kč 155 Košíček s klenutým uchem - sklo malachitové, po obou stranách plastický figur 450 Kč 156 Vázička Putti - sklo malachitové, plasticky zdobené postavičkami dětí, Curt Sch 250 Kč 157 Popelníček - sklo malachitové, misku s drážkami na cigarety nesou tři koníci, C 400 Kč 158 Zrcátko s rukojetí - sklo malachitové, plasticky zdobené sedícím dívčím aktem, 550 Kč 159 Plastika "Horník s kahanem" - bronz, neznačeno, padesátá léta minulého století. 500 Kč 160 Kahan hornický - ocel, benzínový se zapalovačem, padesátá léta minulého stole Kč 161 "Dřevěnice v zimní krajině" - olej na tvrzené desce, signováno vpravo dole HO Kč 162 "Světlo v lese" - impresionistický olej na sololitu, signováno vpravo dole, nepřečt Kč Myslikovjan Karel 163 "Pohled do otevřené krajiny" - mistrovský olej na tvrzené malířské desce, signo Kč 164 "Panna Maria, pomocnice křesťanů" - olej na plátně, první třetina minulého stol Kč Drha Josef 165 "Podzim v zahrádkách" - mistrovský olej na plátně, signováno vpravo dole J.DR Kč Drha Josef 166 "Konec zimy v Beskydech" - mistrovský olej na plátně lepeném na sololitu, sign Kč 167 "Lovecké zátiší se slukou a modrým džbánem" - olej na plátně, signováno vprav 800 Kč Martiník Jaromír 168 "Zátiší s pomerančem" - olej na sololitu, signováno vpravo dole J.MARTINÍK, 900 Kč 169 "Zátiší s poloaktem, kytarou a ovocem" - velký profesionální vrstvený olej (špac Kč Drha Josef 170 "Chalupy" - mistrovský olej na lepence, signováno vpravo dole J.DRHA, nedat Kč Hinčica Jan 171 "Plachetnice u mola" - olej na kartonu, signováno vpravo dole J.HINČICA, dat 670 Kč Kocůrková Anděla 172 "Letní podhorská krajina" - olej na plátně lepeném na lepence, signováno vprav Kč 173 "Kytice karafiátů v modré váze" - olej na tvrzené malířské desce, signováno vp Kč Schoř Jaromír 174 "Orání koňmi" - olej na plátně, signováno vlevo dole JARA SCHOŘ, nedatován Kč Drha Josef 175 "Z Bystřičky" - mistrovský olej na tvrzené malířské desce, signováno vpravo do Kč Fajkus Jaromír 176 "Zvlněná krajina" - mistrovský olej na malířské lepence, signováno vpravo dole Kč 177 "Javorník - U hřbitova" - mistrovský olej na malířské desce s povrchem plátna, Kč 178 "Židovské pece" - mistrovský olej na dřevěné desce (překližce), signováno vpra Kč Holeček Jaroslav 179 "Dřevěnice v létě" - mistrovský galerijní olej na kartonu, signováno vpravo dole Kč Hýžová Jaroslava 180 "Ze Soláně" - mistrovský galerijní olej na kartonu, signováno vpravo dole J.HÝ Kč 181 Sada stylových nápojových sklenic - sklo čiré, zdobené čočkami, v prostřední b Kč 182 Dvě miniaturní plastiky "Galantní pár" - porcelán bílý, malovaný, signováno, zna 800 Kč 4

5 183 Sada talířků dvanáctiosobní - porcelán bílý, zlacené okraje a ozdobný dekor, zna 900 Kč 184 Sada sbírkových talířů - cín, každý závěsný, 19 a 18 století, dobrý stav Kč Španiel Otakar 185 Plastika "Sokol - XI. Všesokolský slet" - kov patinovaný, vzadu signováno O. Š 300 Kč 186 Miska odkládací - keramika šedomodré barvy, značeno tištěnou značkou DIT 200 Kč 187 Miska odkládací - keramika šedomodré barvy, značeno tištěnou značkou DIT 150 Kč 188 Sklenice na nízké patce - sklo jantarové barvy přejímané sklem mléčným, brouš 150 Kč 189 Váza na nízké patce - sklo modré barvy přejímané sklem mléčným, broušené a 200 Kč 190 Luxusní koule dovednosti a "boží" trpělivosti - bohatá mistrovská řezba ve slono Kč 191 Sklenice na nízké patce - grogovka, vyšší typ - sklo lité, zdobené zlacením a mo 200 Kč 192 Sklenice na nízké patce - grogovka - sklo silnostěnné lité a zabrušované, ručně 200 Kč 193 Sklenice na nízké patce - grogovka - sklo silnostěnné, lité, patka sklo čiré, kulpa 300 Kč 194 Korbel - sklo čiré, s rubínovou lazurou, bohatě broušené motivem květů, soudko 250 Kč Říhovský Karel 195 Plastika "Ptáček na kamenné kostce" - sochařská masa barevně malovaná, nes 600 Kč 196 Dózička na šperky - porcelán bílý, střídmě malovaný, na víku plasticky tvarova 400 Kč 197 Sada šesti kusů luxusních sklenic - číší na víno - sklo čiré, na vysoké stopce, ko Kč 198 Sada šesti kusů sklenic - číší na víno - sklo čiré, bezbarvé, bohatě broušené, na 300 Kč Špetík Ambrož 199 Plastika "Stojící valašská žena v šátku" - mistrovský sádrový ateliérový model p 900 Kč 200 Luxusní stolní pětiplamenný svícen - stříbro, přeznačeno puncovní značkou lilie Kč Lejček František Mil 201 "Mateřská láska" - olej na plátně, signováno vlevo dole LEJČEK, datováno Kč Konečný Žar Josef 202 "Stařenka z Horňácka" - olej na plátně, signováno vpravo dole KONEČNÝ ŽA Kč Koudelka Josef 203 "U kolébky" - olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno vpravo dole J.KO Kč Mega Bohumil 204 "Jízda králů" - olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno vpravo dole, kole Kč Mega Bohumil 205 "Pohled na Uherské Hradiště" - olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno Kč Dvořák 206 "Na pouti" - olej na plátně, signováno, první polovina minulého století Kč Salichová Helena 207 "Kosatce ve váze" - olej na tvrzené malířské desce s plátěným povrchem, signo Kč Pospíšil Bohumil 208 "Cesta v prosluněném lese" - olej na tvrzené malířské desce, signováno vlevo d Kč Šimková - Elgrová 209 "Krajina se stromy a vodou" - olej na tvrzené malířské desce, signováno vpravo Kč Kristin Vladimír 210 "Ostrava" - velký mistrovský reprezentativní olej na plátně, nesignováno, vhodn Kč Držkovic Valentin 211 "Bramboříky v květináči" - olej na kartonu, signováno vlevo dole V.DRŽKOVI Kč 212 "Loď Veslec" - olej na lepence, nesignováno, nedatováno, název Veslec je psá Kč Sabev Miroslav 213 "Ženský akt zezadu" - velký mistrovský olej na tvrzené malířské desce, signum Kč Sabev Miroslav 214 "Pablo Picasso" - velký mistrovský olej na tvrzené malířské desce, signováno v Kč Drha Josef 215 "Letní krajina se skupinou stromů" - mistrovský galerijní olej na plátně, signován Kč Kafka Jaroslav 216 "Rondokubistické zátiší s rybami a pohárem" - mistrovský galerijní oboustranný Kč 217 "Krajina s vodou za zdmi asijského paláce" - mistrovský galerijní olej na plátně ( Kč Wünsche Vilém 218 "Letní krajina s vodou" - mistrovský olej - tempera, signováno vpravo dole V.W Kč Anderle Jiří 219 "Kráska z Benátek" - mistrovský kolorovaný lept, signováno vpravo dole JIŘÍ Kč Vasarely Viktor 220 "Dvě geometrické kompozice v černé a zlaté barvě" - serigrafie, signováno, ne Kč 221 Váza vysoká, s figurálním a ornamentálním dekorem - sklo mléčné, vrstvené ja 600 Kč 222 Váza nízká, dekor ptáčků a květin - sklo mléčné, vrstvené jasně červeným ema 400 Kč Dolejš Václav 223 Luxusní šestiosobní souprava na kávu - porcelán zdobený kobaltovými pásy, bo Kč 224 Luxusní šestiosobní souprava na kávu - porcelán, bílý a hnědý povrch se stylizo 900 Kč 225 Souprava likérová šestiosobní na tácu - sklo jantarové barvy, lité, těla karafy i li 300 Kč Nitra (Nytra) Karel 226 Reliéfní plastika "Čtyři horníci" - dřevořezba, signováno v levém dolním rohu, k Kč 227 Kniha "Písmo svaté v obrazech" - zpracoval profesor Emanuel Žák s použitím 900 Kč 228 Tác předkládací - porcelán, bílá glazura, květinový dekor, protáhlý oválný tvar, 800 Kč 5

6 229 Čajová souprava šestiosobní - porcelán, na mírně nazelenalém podkladě modrý Kč 230 "Břízy na podzim" - goblén nástěnný, nesignováno, neznačeno, patrně Kučera, 900 Kč Pelikán Julius 231 Nástěnná reliéfní plastika "Mistr Jan Hus" - kov s patinou zlaceného bronzu, sig 800 Kč Pelikán Julius 232 Nástěnná reliéfní plastika "Jan Žižka" - kov s patinou zlaceného bronzu, signová 800 Kč Pelikán Julius 233 Nástěnná reliéfní plastika "Tomáš Garrigue Masaryk" - kov s patinou zlacenéh 800 Kč 234 Polní přenosný vojenský telefon v černé kožené brašně s ramenním řemenem Kč 235 Luxusní váza ve tvaru rozevírajícího se květu - porcelán bílý, bohatě reliéfně tv Kč 236 Plastika "Žena s dlouhými vlasy sedící na patách" - mistrovský komorní bronz, Kč 237 Radiopřijímač TALISMAN 305U - korpus bakelitový, made in Czechoslovakia, Kč 238 Radiopřijímač TALISMAN 308U - korpus bakelitový, made in Czechoslovakia, Kč 239 Hodiny stolní - kovová slitina pochromovaná na starozlatou barvu stojící na dře Kč 240 Kazeta - šperkovnice - dřevo lakované, horní hrany zaoblené, víko shora zdobe Kč Hrnčárek Jan 241 "Frenštát pod Radhoštěm" - mistrovský pastel na úrovni veduty, signováno vlev Kč Kocůrková Anděla 242 "Sečení obilí v podhorské krajině" - akvarel, kvaš, signováno vpravo dole KOC 900 Kč Švabinský Max 243 "Karel Hynek Mácha" - mistrovská černobílá litografie, vlevo dole v desce sign Kč Kocůrková Anděla 244 "Krajina s vodou a figurální stafáží" - mistrovský galerijní olej na plátně podlepe Kč Kocůrková Anděla 245 "Na pastvě pod Beskydami" - mistrovský olej na tvrzené malířské lepence, sign Kč 246 "Sviadnov - Lembergrova kolonie" - mistrovský olej na malířské lepence, signov Kč 6

Nejdražší starožitnosti prvního pololetí Nejdražší starožitnosti prvního pololetí Starožitnosti vydražené od ledna do června 2014 text SKŘIVÁNEK JAN datum 15.07.2014 Ceny starožitností se pohybují o řád jinde než ceny obrazů, pro obě kategorie

www.glamur.cz * chrom žárovka není součástí svítidla * černý dřevěný stojan, chromované doplňky žárovka není součástí svítidla

www.glamur.cz * chrom žárovka není součástí svítidla * černý dřevěný stojan, chromované doplňky žárovka není součástí svítidla S001 * chrom ROZMĚRY (cm) : v 195 x š 37 x h 37 CENA: 21 546,- Kč bez DPH HMOTNOST: 10 kg ŽÁROVKA: E27, 60W, 1 ks S002 * černý dřevěný stojan, chromované doplňky ROZMĚRY (cm) : v 102 x š 44 x h 43 CENA:

TRADICE UMĚNÍ RUČNÍ VÝROBA. Růžová hmota, nikoliv glazura nebo barva Poslední existující výrobce KOLEKCE RŮŽOVÉHO PORCELÁNU TRADICE UMĚNÍ RUČNÍ VÝROBA Růžová hmota, nikoliv glazura nebo barva Poslední existující výrobce KOLEKCE RŮŽOVÉHO PORCELÁNU 1. Sonáta 072204150158 0,22 l 2. Sonáta 072204140158 0,15 l 072204130158 0,10

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

HANA LENDROVÁ POZŮSTALOST :00

HANA LENDROVÁ POZŮSTALOST :00 HANA LENDROVÁ POZŮSTALOST 25. 11. 2018 18:00 001 Hana Lendrová Pavoučice kombinovaná technika na papíře, 21,2 x 36 cm 300 Kč 002 Hana Lendrová Podzimní déšť kombinovaná technika na papíře, 15,1 x 37,2

AUKČNÍ NABÍDKA. HOTEL BRIONI, Stodolní, Ostrava 20. 12. 2015 AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA

AUKČNÍ NABÍDKA. HOTEL BRIONI, Stodolní, Ostrava 20. 12. 2015 AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA AUKČNÍ NABÍDKA AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA HOTEL BRIONI, Stodolní, Ostrava 20. 12. 2015 vyvolávací cena Wünsche Vilém 1 "Kolo, kolo mlýnské - ilustrace k písni a hře" - mistrovská kombinovaná techni

TECHNICKÉ ÚDAJE. Rozměry H x L x D x Ø (cm) Obrázek Kód Název Kategorie, Barva, Doplňky. Povrchová úprava, Popis INTERIÉROVÝ NÁBYTEK 20-1001 DVORAK Konferenč.stolek - rám, Grafit Deska - dřevo VIVA 18-6000, MARIA 18-6001 H:42 L:72,5 D:72,5 Interierová úprava. 20-1002 DVORAK Jídelní stůl - rám čtvercový, Grafit Deska

KATALOG 121. AUKCE - OSTRAVA Šperky, obrazy, porcelán, kuriozity, starožitnosti, umělecké předměty. AAA s.r.o.

KATALOG 121. AUKCE - OSTRAVA Šperky, obrazy, porcelán, kuriozity, starožitnosti, umělecké předměty. AAA s.r.o. Šperky, obrazy, porcelán, kuriozity, starožitnosti, umělecké předměty AAA s.r.o., JÍLOVÁ 2, Brno Člen Asociace starožitníků ČR a mezinárodní organizace CINOA KATALOG V neděli 9. října 2016 od 11 hodin

4 "Tání na Zděchově" - olej na sololitu, signováno vlevo dole Jos. Tomek, datov Kč

4 Tání na Zděchově - olej na sololitu, signováno vlevo dole Jos. Tomek, datov Kč AUKČNÍ NABÍDKA AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA AAA Jílová 2, Brno 17. 7. 2016 vyvolávací cena Čihák Jan 1 "Svratka v Lačnově" - olej na sololitu, signováno vpravo dole ČIHÁK, datová 4 500 Kč Lenhart Jindřich

www.glamur.cz odkládací stolek z mangového dřeva CENA: 13 446,- Kč bez DPH matné mangové dřevo, postaršené, lehce bělené

www.glamur.cz odkládací stolek z mangového dřeva CENA: 13 446,- Kč bez DPH matné mangové dřevo, postaršené, lehce bělené T001 odkládací stolek z mangového dřeva CENA: 13 446,- Kč bez DPH matné mangové dřevo, postaršené, lehce bělené rozměry (cm): v 77 x š 86 x h 38 hmotnost: 13,10 kg T002 odkládací stolek z mangového dřeva

FLAKONKY Číslo Výška (mm) Objem (ml) Barva flakonu Barva zdobení Tvar Zdobení Struktura Cena prodej 450097 63 7 tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys

FLAKONKY Číslo Výška (mm) Objem (ml) Barva flakonu Barva zdobení Tvar Zdobení Struktura Cena prodej 450097 63 7 tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys 450097 63 7 tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys kámen - 254 Kč 450197 63 7 sv. zelená zlatá šestiúhelník - - 146 Kč 450213 61 6 tm. fialová zlatá lastura rudý kámen - 269 Kč 450397 61 6 tyrkys zlatá lastura

15. 6. 2014 FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST

Ústecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje. DODATEK Č. 34 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č.J. 202/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje bod 14. 3 příloha č. 3 Ústecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje DODATEK Č. 34 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č.J. 202/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace

KONFERENČNÍ STOLEK. www.glamur.cz. konferenční stolek z indického palisandru CENA: 8 586,- Kč bez DPH

KONFERENČNÍ STOLEK. www.glamur.cz. konferenční stolek z indického palisandru CENA: 8 586,- Kč bez DPH KF001 konferenční stolek z indického palisandru CENA: 8 586,- Kč bez DPH rám - masivní indický palisandr s matnou povrchovou úpravou odnímatelné nohy Rozměry (cm): v 37 x š 110 x h 60 Hmotnost: 28 kg KF002

Ceník chodské dekorační keramiky maloobchodní Květa Korečková - KETTY

Ceník chodské dekorační keramiky maloobchodní Květa Korečková - KETTY Ceník chodské dekorační keramiky maloobchodní Květa Korečková - KETTY Pořadové 1 Amfora 1 490 Kč 660 Kč 2 Amfora 2 510 Kč 680 Kč 3 Amfora VV 1 320 Kč 1 980 Kč 4 Amforka 14 200 Kč 300 Kč 5 Amforka 71 200

Pátrací oběžník 1/2018

Pátrací oběžník 1/2018 Pátrací oběžník 1/2018 Pátrací oběžník 1/2018 Čl. 19/2017 Krádež obrazů a starožitností ze soukromého domu, Nizozemí Čl. 21/2017 Krádež obrazů a plastiky z umělecké sbírky, Bosna a Hercegovina Čl. 1/2018

Keramika brněnského měšťana v 17. a 18. století

Keramika brněnského měšťana v 17. a 18. století Keramika brněnského měšťana v 17. a 18. století Vít Kozák S obdobím baroka a rokoka (17. a 18. století) se u nás projevuje dokonalejší keramickou výrobou. Brno bylo správním a hospodářským centrem Moravy

FRANC R&I s.r.o. Nabízíme komplexní servis od návrhu vašeho loveckého pokoje až po jeho plné vybavení v loveckém stylu. Nabízíme kvalitu a účelnost!

FRANC R&I s.r.o. Nabízíme komplexní servis od návrhu vašeho loveckého pokoje až po jeho plné vybavení v loveckém stylu. Nabízíme kvalitu a účelnost! FRANC R&I s.r.o. preparace loveckých trofejí návrhy loveckých interiérů výroba loveckého nábytku z paroží a doplňků Vážení přátelé lovu a myslivosti, dovolte abychom Vám v krátkosti představili náš výrobní

AUKČNÍ NABÍDKA. AAA Jílová 2, Brno 8. 11. 2015 AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA

AUKČNÍ NABÍDKA. AAA Jílová 2, Brno 8. 11. 2015 AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA AUKČNÍ NABÍDKA AAA ANTIKVITY ART AUKCE, OSTRAVA AAA Jílová 2, Brno 8. 11. 2015 vyvolávací cena Dungel Jan 1 "Abstraktní kompozice" - olej na plátně, signováno dole uprostřed, datováno 1 2 700 Kč Svítil

Aktuální dražba - Září, čtvrtek, 25.9.2014 od 18.00 hod

Thomas. Pro vás a váš životní styl.

Thomas. Pro vás a váš životní styl. Thomas Pro vás a váš životní styl. Design, se kterým je radost žít a stolování je radostí. Praktické, originální, inovativní a kreativní, multifunkční a nekomplikované. Takové jsou výrobky Thomas, společnosti

CENÍK lienbacher 2012

CENÍK lienbacher 2012 21.02.003.2 Krbová souprava 4 - dílná, černá ocel a lešt. mosaz 3 122 Kč 21.02.005.2 Koš na dřevo, černý 2 628 Kč 21.02.006.2 Koš na dřevo, černý, s mosazným držadlem 2 639 Kč 21.02.007.2 Koš na dřevo,

Tvar E U R O Platnost :01.03.2010

Tvar E U R O Platnost :01.03.2010 Tvar E U R O Platnost :01.03.2010 Platnost od: 01.02.2006 Sortiment Talíř hluboký 25 cm 78,00 2 Talíř hluboký 23 cm 74,00 Talíř mělký 22 cm 72,00 Talíř mělký 25 cm 80,00 Talíř mělký 28 cm 128,00 Talíř

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

TECHNICKÁ SPECIFIKACE Příloha č. 2 c zadávací dokumentace TECHNICKÁ SPECIFIKACE Název veřejné zakázky Dodávka zařízení a vybavení odborných učeben Registrační číslo projektu CZ 1.11/3.3.00/36.01564 Část veřejné zakázky 3 -

ZAHRADNÍ, BYTOVÁ A STAVEBNÍ ARCHITEKTURA Z UMĚLÉHO PÍSKOVCE INTERIÉROVÉ PRVKY. SOŠKY a BUSTY

ZAHRADNÍ, BYTOVÁ A STAVEBNÍ ARCHITEKTURA Z UMĚLÉHO PÍSKOVCE INTERIÉROVÉ PRVKY. SOŠKY a BUSTY ZAHRADNÍ, BYTOVÁ A STAVEBNÍ ARCHITEKTURA Z UMĚLÉHO PÍSKOVCE INTERIÉROVÉ PRVKY SOŠKY a BUSTY Kameno Ateliér Hořice s. r. o. Třebnouševes 29, 508 01 Hořice tel. 493 696 617, info@kamenoatelier.cz Kameno

matouš holý návrat k umění a řemeslu

matouš holý návrat k umění a řemeslu matouš holý návrat k umění a řemeslu Výroba kopie busty prezidenta E.Beneše v areálu vily H. a E. Benešových - zadavatel - Úřad vlády ČR materiál - patinovaný sklolaminát Snímání plastiky z Bílkova pomníku

PORCELÁN GASTRO/EURO, BISTRO/BANKET, BASIC HOTEL A DOPLŇKY PRAHA/PRINCIP, DIANA, EXCELLENCY, ISABELL ACTUAL MELODIE BENEDIKT, DIXY COUNTRY RANGE

PORCELÁN GASTRO/EURO, BISTRO/BANKET, BASIC HOTEL A DOPLŇKY PRAHA/PRINCIP, DIANA, EXCELLENCY, ISABELL ACTUAL MELODIE BENEDIKT, DIXY COUNTRY RANGE GATRO/EURO, BITRO/BANKET, BAIC HOTEL A DOPLŇKY str. 4 str. 5 PRAHA/PRINCIP, DIANA, EXCELLENCY, IABELL str. - 9 ACTUAL str. 0 MELODIE str. E-NEW MELODY, E-KLAE str. BENEDIKT, DIXY str. COUNTRY RANGE str.

Portfolio. No vot n a

Portfolio. No vot n a Portfolio A le No vot n a ná EARTH WITHOUT ART IS EH Alena Novotná * 4.4.1993 Sobotecká 92, 511 01 Turnov, ČR +420 720 241 914 info@atelierartmix.com artmix@email.cz www.atelierartmix.com Výtvarné práce

1237 - pralinky. 1243 - pralinky. gramáž : 125 g kartonové množství : 6 ks Cena : 303,00 Kč. gramáž : 75 g kartonové množství : 8 ks Cena : 195,00 Kč

1237 - pralinky. 1243 - pralinky. gramáž : 125 g kartonové množství : 6 ks Cena : 303,00 Kč. gramáž : 75 g kartonové množství : 8 ks Cena : 195,00 Kč Jaro 2014 1243 - pralinky gramáž : 75 g kartonové množství : 8 ks Cena : 195,00 Kč 1237 - pralinky gramáž : 125 g kartonové množství : 6 ks Cena : 303,00 Kč 0840 - pralinky 2 gramáž : 150 g kartonové množství

Ozdoby z foukaných perlí. Ozdoby z foukaného skla. Simaxové svícny. Simaxové svícínky Ozdoby z foukaných perlí Tradiční korálkové ozdoby z foukaných dutých perlí, možný výběr z bohaté kolekce na základě poptávky. Malé ozdoby do 10 cm 25-001 Cena: 60,- až 150,- Kč/ks dle velikosti, složitosti

místo 299,-** 179,- Dekorační polštář místo 49,-** 389,- Povlečení, 100% bavlna 1.299,- Domeček na hraní místo 1.999,-**

místo 299,-** 179,- Dekorační polštář místo 49,-** 389,- Povlečení, 100% bavlna 1.299,- Domeček na hraní místo 1.999,-** Adventní inspirace Nabídka platí 03.12.2018 do 17.12.2018. Dekorační polštář POVLEČENÍ, 100% bavlna, na zip, 140/200, 70/90cm 100% polyester, 140/200, 70/90 cm DEKORAČNÍ VĚTVIČKA, plast, V: 108cm 89,-

MARY ANNE dekory. dekor 0363

MARY ANNE dekory. dekor 0363 MARY ANNE dekory dekor 0363 Registrační číslo Název 1 Cena prodejní Značka 031000050363 dóza na čajové sáčky 0,65 l. - víko Leander 031007130363 konvice kávová - víko 0.25 l. Leander 031007170363 konvice

Střední odborné učiliště Domažlice,Prokopa Velikého 640, Domažlice, MPV Stod, Plzeňská 322 Charakteristika výukového materiálu: Číslo projektu:

Střední odborné učiliště Domažlice,Prokopa Velikého 640, Domažlice, MPV Stod, Plzeňská 322 Charakteristika výukového materiálu: Číslo projektu: Střední odborné učiliště Domažlice,Prokopa Velikého 640, Domažlice, MPV Stod, Plzeňská 322 Charakteristika výukového materiálu: Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_01.06 Inventář odbytového

MOREX, spol. s r. o.

MOREX, spol. s r. o. Strana č.1 Číslo výrobku MOREX, spol. s r. o. Nádražní 481, 768 33 Morkovice-Slížany Tel: 573 371 044 fax : 573 370 115, e-mail : morex@post.cz, www.morex.info Maloobchodní ceník výrobků Platnost od 1.

17. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY

17. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY Občanské sdružení Archiv výtvarného umění 17. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY Kostelec nad Černými lesy náměstí Smiřických 28. května 2005 Občanské sdružení Archiv výtvarného umění DRAŽBA STARÉ KERAMIKY

PROHLÁŠENÍ O SHODĚ. Seznam výrobků : 1. AS 01 Dárková sada - v krabičce 1 keramický hrneček, 1 plastový podnos a 1 plastový tácek s květinovými dekory

PROHLÁŠENÍ O SHODĚ. Seznam výrobků : 1. AS 01 Dárková sada - v krabičce 1 keramický hrneček, 1 plastový podnos a 1 plastový tácek s květinovými dekory PROHLÁŠENÍ O SHODĚ Identifikační údaje společnosti vydávající prohlášení o shodě : Obchodní jméno : AUTRONIC s.r.o. Adresa : Chrustenice 270 26712 Loděnice u Berouna IČ : 49549642 DIČ : CZ49549642 Prohlašujeme

Dekorace pro krásný domov Nabidka platí od do

Dekorace pro krásný domov Nabidka platí od do Nabidka platí od 03.10.2016 do 16.10.2016 místo 869,-** 69,- 799,- Umělá rostlina v: cca 90 cm -8% místo 229,-** Stínitko svítidla -13% Zástěra místo 229,-** -17% Ubrus místo 229,-** -17% místo 259,-**

Výstava obrazů skupiny BENE

CENÍK SÁDROVÝCH LIŠT A DEKORACÍ

CENÍK SÁDROVÝCH LIŠT A DEKORACÍ CENÍK SÁDROVÝCH LIŠT A DEKORACÍ JKR group s.r.o. Otakara Březiny 72/11 Františkovy Lázně 351 01 tel.: +420 773 670 934 fax: +420 359 119 833 www.dekoracniprvky.cz 1/19 10 KAZETY NÁSTĚNNÉ MJ 10010 Nástěnný

Typový plán Young Users 4137488.99 3.6.2015

Typový plán Young Users 4137488.99 3.6.2015 Závěsná deska na front Tabla 6016850 Závěsná deska na front žlutý silikon 45x45x0,5 4137488.99 6016896 Závěsná deska na front červený silikon 45x45x0,5 4137488.00 Zrcadlo 6013193 Zrcadlo 40 YU 40 4137488.01

O Z N Á M E N Í. o výběrovém řízení čís. SKO/M/001/2016 a jeho podmínkách na zjištění zájemce o koupi movitého majetku

O Z N Á M E N Í. o výběrovém řízení čís. SKO/M/001/2016 a jeho podmínkách na zjištění zájemce o koupi movitého majetku 1387/SKO/2016-SKOM Č.j.: UZSVM/SKO/2183/2016-SKOM Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových odbor Odloučené pracoviště Kolín, Karlovo náměstí 45, 280 50 Kolín 1 O Z N Á M E N Í o výběrovém řízení

NABÍDKA ARANŽMÁ.

NABÍDKA ARANŽMÁ. NABÍDKA ARANŽMÁ www.stablovice.cz Vážení budoucí novomanželé, pro Váš snadnější výběr jsme pro Vás nyní připravili katalog s rozsáhlou nabídkou svatebního aranžmá včetně podrobných ukázek. Nejdůležitější

249 Kč [9,95 ] 149 Kč. 199 Kč [7,95 ] 69 Kč [2,75 ] 99 Kč [3,95 ] 99 Kč. 5 DA4131 Čokoládový pléd s pruhy, 190 x 90 cm, měkčená viskóza.

249 Kč [9,95 ] 149 Kč. 199 Kč [7,95 ] 69 Kč [2,75 ] 99 Kč [3,95 ] 99 Kč. 5 DA4131 Čokoládový pléd s pruhy, 190 x 90 cm, měkčená viskóza. DA07 Organzový bordó-cihlový šál měnící odstín, prošívaný elastickou nití x 80 cm. 99 Kč [7,9 ] DA Čokoládový pléd s pruhy, 90 x 90 cm, měkčená viskóza. 9 Kč 9 Kč [9,9 ] Přírodní režný zdobený klobouk.

MIA 649,- 149,- 259,- Závěsný květináč 829,- 149,- 469,- 799,- 259,-

MIA 649,- 149,- 259,- Závěsný květináč 829,- 149,- 469,- 799,- 259,- Nový Möbelix Nové inspirace v Praze Vysočany Nabídka platí 24.0.2018 do 07.10.2018. ÚLOŽNÝ BOX zvenku 100% bavlna; zevnitř 100% polyester skládací 33/33/32 cm 14- ÚLOŽNÝ BOX různé barvy bavlna skládací

Telefon a fax : 596 883 007 mobil : 604 971 520

Telefon a fax : 596 883 007 mobil : 604 971 520 Telefon a fax : 596 883 007 mobil : 604 971 520 1 EBRO kolekce Talíř hluboký 23,5 cm 36 ks/kart. 1296 ks/pal. Talíř mělký 25 cm 36 ks/kart. 1296 ks/pal. Talíř dezertní 20 cm 36 ks/kart. 2376 ks/pal. Talíř

STERLING SILVER Made in Germany

STERLING SILVER Made in Germany Již od 18. století je Pforzheim znám jako středisko Kdo byl Otto Hutt? zpracování drahých kovů. V malých řemeslných dílnách stejně jako v průmyslových závodech zde vyrábějí zlaté a stříbrné šperky, hodinky

Hrnky. Hrnek bílý A+ Hrnek bílý extra white. Hrnek bílý malý. Hrnek bílý - srdce. Hrnek bílý - ucho srdce. do 330 ml.

Hrnky. Hrnek bílý A+ Hrnek bílý extra white. Hrnek bílý malý. Hrnek bílý - srdce. Hrnek bílý - ucho srdce. do 330 ml. Hrnky do 330 ml od 99 K č Hrnek bílý A+ ( 300 ml ) -A+ kvalita (standardní kvalita za dobrou cenu - nejprodávanější hrnek tohoto výrobce) Hrnek bílý extra white ( 300 ml ) Hrnek bílý malý ( 150 ml ) Hrnek

Místo, datum a čas zahájení dražby od 16:00 hod. v aukční síni společnosti Aukční centrum Bussmark, s.r.o., Štúrova 1701/55, Praha 4 Krč. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo, datum a čas zahájení dražby

Katalog výrobků z umělého kamene KORTE

Katalog výrobků z umělého kamene KORTE TETRAM, s.r.o. Mírové náměstí 86 CZ 294 01 Bakov nad Jizerou Tel. + Fax: +420 326 781 541 E-mail: obchod@tetram.cz Internet: www.tetram.cz Katalog výrobků z umělého kamene KORTE 2. část dekorativní výrobky

HAVÍŘOV-PODLESÍ KULTURNÍ PŘEDMĚTY 2015 (BEZ KULTURNÍ PAMÁTKY)

HAVÍŘOV-PODLESÍ KULTURNÍ PŘEDMĚTY 2015 (BEZ KULTURNÍ PAMÁTKY) HAVÍŘOV-PODLESÍ KULTURNÍ PŘEDMĚTY 2015 (BEZ KULTURNÍ PAMÁTKY) LEŽÍCÍ ŽENA Autor: akad. sochař Jiří Babíček Místo: před zdravotním střediskem na Dlouhé třídě, Havířov-Podlesí Vlastník: statutární město

REKLAMY. Od 2. listopadu 2016

REKLAMY.  Od 2. listopadu 2016 www.kik.cz Od 2. listopadu 2016 1 2 Skřítci 1 Výška: cca 65 cm, každý kus jen 279,- 2 Výška: cca 36 cm, každý kus jen 139,- 3 Výška: cca 40 cm, každý kus jen 279,- 4 Houpací, výška: cca 64 cm, každý kus

HAVÍŘOV-PODLESÍ KULTURNÍ PŘEDMĚTY (BEZ KULTURNÍCH PAMÁTEK)

HAVÍŘOV-PODLESÍ KULTURNÍ PŘEDMĚTY (BEZ KULTURNÍCH PAMÁTEK) HAVÍŘOV-PODLESÍ KULTURNÍ PŘEDMĚTY (BEZ KULTURNÍCH PAMÁTEK) LEŽÍCÍ ŽENA Autor: akad. sochař Jiří Babíček Místo: před zdravotním střediskem na Dlouhé třídě, Havířov-Podlesí Správce: odbor školství a kultury

Hrnky Hrnek klasik Klasický bílý hrníček 330ml, vhodný pro mytí v myčce, kvalita A+, potisk až 85x215 mm. Hrnek bílý, úzký.

Hrnky Hrnek klasik Klasický bílý hrníček 330ml, vhodný pro mytí v myčce, kvalita A+, potisk až 85x215 mm. Hrnek bílý, úzký. Hrnky Hrnek klasik Klasický bílý hrníček 330ml, vhodný pro mytí v myčce, kvalita A+, potisk až 85x215 mm Váha: +- 330g Hrnek bílý, úzký Bílý hrníček 300ml, nízká hmotnost, vhodný pro mytí v myčce Výška:

European arts investments auction house. Aukce , 16 hodin, diplomat Hotel Prague Užité umění a starožitnosti

European arts investments auction house. Aukce , 16 hodin, diplomat Hotel Prague Užité umění a starožitnosti European arts investments auction house European arts investments auction house Aukce 23. 6. 2013, 16 hodin, diplomat Hotel Prague Užité umění a starožitnosti Aukční katalog 4/2013 užité UMĚNÍ a starožitnosti

platnost od 01.05.2011 CENÍK SÁDROVÝCH LIŠT A DEKORACÍ Cena s DPH Cena bez DPH Kód Popis výrobku Mj.

platnost od 01.05.2011 CENÍK SÁDROVÝCH LIŠT A DEKORACÍ Cena s DPH Cena bez DPH Kód Popis výrobku Mj. platnost od 01.05.2011 CENÍK SÁDROVÝCH LIŠT A DEKORACÍ Kód Popis výrobku Mj. Cena bez DPH 1 Cena s DPH 10 KAZETY NÁSTĚNNÉ 10010 Nástěnný rám - hladký 50x39cm ks 317 380 10011 Nástěnný rám - vinař 50x39cm

16. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY

16. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY Občanské sdružení Archiv výtvarného umění 16. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY Kostelec nad Černými lesy 29. května 2004 Občanské sdružení Archiv výtvarného umění DRAŽBA STARÉ KERAMIKY Položka číslo

Inventář na úseku obsluhy

Inventář na úseku obsluhy Inventář na úseku obsluhy Inventář=předměty používané při obsluze 1. Stolový inventář 2. Sedací inventář 3. Restaurační prádlo 4. Drobný stolní inventář 5. Příbory (kovový inventář) jídelní, překládací

www.sypka.cz strana 2

www.sypka.cz strana 2 V www.sypka.cz strana 2 SOBOTA 19. 5. 2012 od 13.30 hodin www.sypka.cz (pozor, nová adresa!) (nová adresa!) strana 7 Bez názvu Záda I., 1992 / 599 Záda II., 1992 / 599 / 519 Bez názvu / 759 Bez názvu,

11. společenský večer s dobročinnou aukcí

11. společenský večer s dobročinnou aukcí 11. společenský večer s dobročinnou aukcí Katalog exponátů Hlavní partner: Partneři: Neodpírej dobrodiní těm, kteří je potřebují, je-li v tvé moci je prokázat. Přísloví 3.27 Program: Prohlídka výstavy

VII. PŘÍLOHA (CD) Dokumentární snímky z tvorby Heliane Wiesauer-Reiterer. kresby malby skulptury plastiky objekty instalace fotografie

VII. PŘÍLOHA (CD) Dokumentární snímky z tvorby Heliane Wiesauer-Reiterer. kresby malby skulptury plastiky objekty instalace fotografie VII. PŘÍLOHA (CD) Dokumentární snímky z tvorby Heliane Wiesauer-Reiterer kresby malby skulptury plastiky objekty instalace fotografie Dokumentární fotografie Heliane Wiesauer-Reiterer pouze jako příloha

CENÍK KARTELL BY LAUFEN 2013 Doporučené maloobchodní brutto ceny v Kč bez DPH platné do 31. 3. 2014

CENÍK KARTELL BY LAUFEN 2013 Doporučené maloobchodní brutto ceny v Kč bez DPH platné do 31. 3. 2014 CENÍK KARTELL BY LAUFEN 2013 Doporučené maloobchodní brutto ceny v Kč bez DPH platné do 31. 3. 2014 2013 KOUPELNOVÁ KERAMIKA VANY A VANIČKY KOUPELNOVÝ NÁBYTEK VODOVODNÍ BATERIE KARTELL by LAUFEN volně

formát rámečku 9 x 13 cm 13 x 18 cm 15 x 21 cm 18 x 24 cm 20 x 25 cm 20 x 20 cm 20 x 30 cm 21 x 29.7 cm 24 x 30 cm 25 x 38 cm 28 x 35 cm 30 x 30 cm

formát rámečku 9 x 13 cm 13 x 18 cm 15 x 21 cm 18 x 24 cm 20 x 25 cm 20 x 20 cm 20 x 30 cm 21 x 29.7 cm 24 x 30 cm 25 x 38 cm 28 x 35 cm 30 x 30 cm CLIP - FIX ANTIREFLEX KLIPRÁMY - antireflexní sklo - obdélníkové formáty: oboustranná pasparta bílá/černá s perforací - čtvercové formáty: pasparta bílá bez perforace CLIP - FIX NORMAL - normální sklo

Petr Kříž Platnost od 1.3.2012

Petr Kříž Platnost od 1.3.2012 Petr Kříž Platnost od 1.3.2012 10 KAZETY NÁSTĚNNÉ Cena Kč bez Cena Kč s 10011 Nástěnný rám - vinař 39x50cm ks 430,00 516,00 10012 Nástěnný rám - vinobraní 39x50cm ks 430,00 516,00 10020 Kazeta hladká 20x50cm

Dětská kuchyňka ze dřeva, bez příslušenství, rozměry: cca cm, každé balení jen 1290,-

Dětská kuchyňka ze dřeva, bez příslušenství, rozměry: cca cm, každé balení jen 1290,- www.kik.cz Od 30. listopadu 2016 OTOČTE Dětská kuchyňka ze dřeva, bez příslušenství, rozměry: cca 55 30 85 cm, každé balení jen 1290,- Náš tip na vánoční dárek 1 3 2 4 Mercedes AMG GT3 Funkce turbo, rychlost

30%1) 149,- MÍNUS NEJKRÁSNĚJŠÍ INSPIRACE NA VÁNOČNÍ SVÁTKY NA JEDEN VÝROBEK DLE VAŠEHO VÝBĚRU Z VÁNOČNÍHO TRHU 799,-** DEKORAČNÍ TRAKAŘ, 53X20X19 CM

30%1) 149,- MÍNUS NEJKRÁSNĚJŠÍ INSPIRACE NA VÁNOČNÍ SVÁTKY NA JEDEN VÝROBEK DLE VAŠEHO VÝBĚRU Z VÁNOČNÍHO TRHU 799,-** DEKORAČNÍ TRAKAŘ, 53X20X19 CM NEJKRÁSNĚJŠÍ INSPIRACE NA VÁNOČNÍ SVÁTKY 299,- 629,-** PTAČÍ BUDKA, 20X9X40 CM 299,- 629,-** PTAČÍ BUDKY NA PODSTAVCI 39,- 69,-** ZÁVĚSNÁ VLOČKA 399,- 799,-** DEKORAČNÍ TRAKAŘ, 53X20X19 CM Dekorační trakař,

Upozornění ke sběru. Starý papír, kartony. Bílé sklo. Barevné sklo

Upozornění ke sběru. Starý papír, kartony. Bílé sklo. Barevné sklo Upozornění ke sběru Sběrné frakce se mohou region od regionu velice lišit. Zde jsou proto uvedeny moduly nejpoužívanějších variant sběru druhotných surovin, které lze sestavit v závislosti na daném regionu.

U s n e s e n í (Dražební vyhláška)

U s n e s e n í (Dražební vyhláška) 1.j.: 039 EX 390/04-99 povený k provedení exekuce usnesením Obvodního soudu pro Prahu 2 ze dne 3.9.2004,.j. 5 Nc 1339/2004-8a, kterým byla naízena exekuce rozsudku Obvodního soudu pro Prahu 2 ze dne 18.9.2003,.j.

VI. KATALOG PŘEDMĚTŮ

VI. KATALOG PŘEDMĚTŮ VI. KATALOG PŘEDMĚTŮ 1. MÍSA Inv. č.: 10E 1 Popis: mísa hluboká, s odsazeným okrajem, glazura bílé barvy, modrý kobaltový dekor z obloučků, modrá linka a rostlinný motiv, se dvěma uchy. Materiál: fajáns

PŘÍLOHA č. 4 Technická specifikace dodávky TŘÍDY. Třída č. 1. RAL 1018 žlutá

PŘÍLOHA č. 4 Technická specifikace dodávky TŘÍDY. Třída č. 1. RAL 1018 žlutá PŘÍLOHA č. 4 Technická specifikace dodávky TŘÍDY Třída č. 1. RAL 1018 žlutá 1. Žákovská výškově stavitelná lavice pro dva žáky počet kusů: 15 - žákovská výškově stavitelná lavice pro dva žáky - výška stolové

WK-101, úzká skříň 40 x 38 x 202 cm Kč. WK-100, regál 2D 40 x 38 x 202 cm Kč. TB-551, noční stolek 35 x 38 x Kč

WK-101, úzká skříň 40 x 38 x 202 cm Kč. WK-100, regál 2D 40 x 38 x 202 cm Kč. TB-551, noční stolek 35 x 38 x Kč Platnost letáku do 15.7.2019 BARVA WENGE + DUB BELFORT PŘEDSÍŇ MÁŠENKA - barva wenge + dub Belfort, nebo jasan světlý + tmavý - v základní sestavě je: věšák 80 x 15 x 142, zrcadlo 40 x 2 x 112, botník

Odkaz na loga: Manuál JVS JMK http://www.kr-jihomoravsky.cz/default.aspx?id=2650&typeid=2

Odkaz na loga: Manuál JVS JMK http://www.kr-jihomoravsky.cz/default.aspx?id=2650&typeid=2 Příloha smlouvy 1.2. Kupující: Jihomoravský kraj Žerotínovo nám. 3/5, 601 82 Brno Odbor vnějších vztahů KrÚ JMK Odpovědná osoba kupujícího ve věcech technických: Bc. Alena Andělová, DiS. tel.: + 420 541

Dekorativní zajíčci Od 15. března 2017

Dekorativní zajíčci Od 15. března 2017 www.kik.cz Dekorativní zajíčci 1 Na vajíčku, výška: cca 13 cm, každý kus jen 39,- 2 Stojící, výška: cca 16 cm, každý kus jen 49,- 3 Stojící, výška: cca 21 cm, každý kus jen 70,- 4 Stojící, výška: cca 45

OVOCE Kód Tvar Název výrobku 080H 03162011 Mary - Anne jídelní souprava 25-dílná

OVOCE Kód Tvar Název výrobku 080H 03162011 Mary - Anne jídelní souprava 25-dílná OVOCE Kód Tvar Název výrobku 080H 03162011 Mary - Anne jídelní souprava 25-dílná 7 454,00 Kč 03160119 Mary - Anne Talířová sada 18-díl. s t.des.19 2 960,00 Kč 03160714 Mary - Anne kávová soupr.15-díl.-šál.0.15

KOUZELNÉ OSVĚTLENÍ. KiK více než filiálek po celé Evropě REKLAMY TZ3 TZ3. Od 2. listopadu LED světelné řetězy.

KOUZELNÉ OSVĚTLENÍ. KiK více než filiálek po celé Evropě REKLAMY TZ3 TZ3.  Od 2. listopadu LED světelné řetězy. 0 LED, solární napájení, délka: cca 0 cm, každý kus jen 9,80 LED, elektrické napájení, délka: cca 0 cm, každý kus jen 79,9 LED, časový spínač, délka: cca 70 cm, každý kus jen 9,8 LED, časový spínač, délka:

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč

Katalog & nahlédnutí. do inventáře. Residence Lipno

Katalog & nahlédnutí. do inventáře. Residence Lipno Katalog & nahlédnutí do inventáře Residence Lipno Červenec 2011 Změny jsou vyhrazeny Vzorky barev možnost 1 oranžová / červená Pohovka z umělé kůže soft dark brown 210 nebo Křeslo a polštáře na pohovku