Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 29. 11. 2017 pod. č. j. 19 /17 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč činí 300,- Kč v hodnotě nad 5 000,- Kč činí 500,- Kč Poř. číslo Jméno dárce, autor Název díla (technika) Rozměr v cm (v x š) Cena obvyklá Nejnižší podání 1 Vladimír Suchánek EX LIBRIS Jiang Wenxue 12 x 10 1 000 500 2 Vladimír Suchánek EXLIBRIS Štěpánka Tůmová 12 x 10 1000 500 3 Jan M. Krejčí Kytička - tempera 17 x 8 1 400,- 700,- 4 Jan M. Krejčí Kytice - tempera,akryl 30x20 2000,- 1000,- 5 Günter Hujber Rajky E.A. 14,5 x 11,8 800,- 400,- 6 Günter Hujber Arachne E.A. 14,6 x 10,7 800,- 400,- 7 Günter Hujber EXLIBRIS Dívka s nosorožcem E.A. 8,5 x 11 800,- 400,- 8 Günter Hujber Dívka z Honkongu,1/XXV 8,5x11 1 500 600 9 Marie Michaela Šechtlová Z cyklu "Pocity" 48x36,5 6 000 2 500 10 Otakar Hudeček Zvědavé rybičky - olej na sololitu 620 x 420 10 000 5000 11 Josef Mžyk Zelený interiér 2009 ofset-litografie 130/150 41 x 40 5 000 3 000 12 Libuše Žilinská Kvetoucí louka - OLEJOMALBA 50 x 40 19 000 11 000 13 Libuše Žilinská Kouzlo noci olejomalba 50 x 40 19 000 11 000 14 Jiří Anderle Dialog, podzim2016, počítačový tisk s 70 x 100 9 000 5 000 kresbami 15 Eva Hašková Praha hraje jazz 05,30/100 13,5 x 13,3 1 600 800 16 Eva Hašková Zkrocení Kerbera III., 010, VI/XX 12,4 x 10 1 000 500 17 Eva Hašková Přelouč 14,5x9,7 1 700 800 18 Eva Hašková Variace na dané téma, 16/100 19,5x18 2 000 1 000 19 Eva Hašková Český Krumlov 3, E.A. 20,5x14,5 2 000 1 000 20 Eva Hašková Český Krumlov 2, E.A. 20,5x14,5 2 000 1 000 21 Eva Hašková Český Krumlov 1, E.A. 20,5x14,5 2 000 1 000 22 Eva Hašková F. Chopin v Mariánských Lázních, 28x 20,5 3 800 2 000
23 Eva Hašková Chrudim,E.A. 25x10 1 600 800 24 Eva Hašková Lázně Bohdaneč, E.A. 14,5x9 1 600 800 25 Eva Hašková Hlinsko, E.A. 14,5x9,5 1 600 800 26 Tomáš Hřivnáč Bez masky E.A. 34,5 x 25 6 000 3 000 27 Tomáš Hřivnáč Karel IV. 2/20 - suchá jehla 39 x 29 6 000 3 000 28 Emanuel Ranný Volná grafika I, 14/90 23 x 18 1 800 1 000 29 Emanuel Ranný Volná grafika II, 56/90 23 x 18 1 800 1 000 30 Emanuel Ranný Volná grafika III, 55/90 23 x 18 1 800 1 000 31 Olga Vyleťalová Paprsek, 2014 15x15 3 800 2 500 32 Olga Vyleťalová Vznášení 15x15 3 800 2 500 33 Jan Jankůj skleněný džbán výška 21,2 1 400 600 34 Pavel Roučka Ležící figura E.A. 5/25 42 x 64 6 000 2 000 35 Pavel Starý Tiské skály 44 x 31 2 600 1 000 36 Alena Antonová Malířské zátiší E.A. 13,5x9,5 1 900 850 37 Alena Antonová Akt u stolu E.A. 17,3x13 2 000 900 38 Alena Antonová S rukama na hlavě E.A. 18,5x11 2 000 900 39 Hana Čápová Andělská hudba 14,5x11,5 1 500 600 40 Helena Horálková 3/10 2013 15 x 11,5 700 400 41 Helena Horálková 5/7 2011 36,8 x 24,5 3 000 1 600 42 Ladislav Hodný Vzpomínky na něco obraz 30 X 40 15 500 10 500 43 Ladislav Kuklík Adam a Eva 38/120 60 x 49,5 10 000 6 000 44 Jan Kavan Ohrožený život 8/80 48,5 x 41 5 000 4 000 45 Markéta Králová Zrcadlení, 8/12 17,5 x 12,1 700 400 46 Jiří Suchý Modrá Karkulka v říši divů 38,7 x 32,5 5500 3000 47 Jiří Suchý Moritát 39/120 35,5x45,7 6 000 3 500 48 Emma Srncová Mám Tě ve svém srdci 26,8 x 24 5 500 3 000 49 Václav Ježek von Thienfeld Hrad Bezděz 7/30 45 x 35 3 000 1 500 50 Václav Ježek von Thienfeld Hrad Trosky 7/25 35 x 35 3 000 1 500 51 Václav Ježek von Thienfeld Hrad Karlštejn 1/10 45 x 35 3 000 1 500 52 Václav Ježek von Thienfeld Mt.Lilydale College 1/30 45 x 35 3 000 1 500 53 Václav Ježek von Thienfeld Vranov nad Dyjí I/5 45 x 35 3 000 1 500 54 Václav Ježek von Thienfeld Třešňový sad 18/30 38 x 27 3 000 1 500 55 Petr Ptáček Tučko a.t. 26 x 40 4 000 2 500 56 Petr Ptáček Nad celinami a.t. 29 x 41 4 500 2 500
57 Petr Ptáček Mig 15 52/60 27,5 x 41 4 000 2 500 58 Eduard Milka Kostel ve Stínavě 17,5 x 12,5 2 000 2 000 59 Eduard Milka Moravský motiv, Akvarel E.A.XXIII/XXX 37,5x26 4 000 2 000 22.11.1964 60 Ivana Lomová 35 x 32 5 000 2 500 orig.litografie 18/45 Dar 61 Hana Storchová 35 x 28 5 500 3 300 bar.litografie 1/1 62 Karel Šafář zemřel Bludný Holanďan lept 28,5 x 19 3 800 2 000 63 Karel Musil Znamení zvěrokruhu 33 x32 2 500 1 200 64 Michael Rittstein Procházka na jezu, 42/50 72 x 51 5 500 3 500 65 Boris Jirků Holešovský zámek(červený) 20x28,5 4 000 2 000 66 Boris Jirků Holešovský zámek(zelený)) 20x28,5 4 000 2 000 67 Jiří Mocek Imprese, olej-plátno 30 X 40 18 000 9 000 68 Marina Richter V kleci II., 12/40 grafika 38 x 27 4 500 2 500 69 Jaroslav Chudomel zemřel Potok 3/50 39 x 49 4 000 2 000 70 Jaroslav Chudomel zemřel Starý strom 1996 2/25 39 x 32 4 000 2 000 71 Olga Vychodilová Hvězdná noc,35/100 12,2x8,8 1 200 600 72 Olga Vychodilová To jsou mé lásky-báseň J.Hrubý,35/100 12,2x8,8 1 200 600 73 Karel Beneš Na téj Hluckej věži - litografie 30/65 38 x 49 5 000 3 000 74 Kamila Ženatá Pavlačový dům 4/50, grafika 40 x 40 2 500 1 000 75 Michal Halva Nautilus pronásleduje velkou rybu 110/150 25 x 19 2 000 1 000 76 Michal Halva Horká noc obraz.k.t. sololit 48x41 21 000 12 000 77 Pavel Sukdolák Rébus 15/30 54 x 46 7 000 3 700 78 Pavel Sukdolák Mušle 29,5x24 3 000 1 500 79 Curt H. Geiselhart SRN Portrét ženy E.A. linořez 42 x 30 2 000 1 000 80 Petr Jež Podzim akvarel 30,2 x 22,2 4 400 2 900 81 Karla Ryvolová Šťastná domácnost 8,5 x 12 600 300 82 Karla Ryvolová Věčná přitažlivost, kolorováno 11,8 x 8,8 600 300 83 Karla Ryvolová Pasta Milovník těstovin, 10 x 13,5 700 350 84 Karla Ryvolová Hospodyňka 2/30, 11,1x8,3 620 200
85 Milan Bauer Strážce tajemství - lept 39,5 x 29,5 8 000 5 000 86 Eduard Ovčáček 62 R4 1/10 36 x 50,5 3 500 2 000 87 Jaroslav Dajč Tři Gracie - orig. 42 x 29,5 3 000 1 000 88 Jan Odvárka Tání - obraz 28 x 40,5 8000 3 500 89 Kateřina Vítečková Dětský motiv 13,5x11 1 100 500 90 Jiří Surůvka Jaro 17 x 25 5 000 2 000 91 Jiří Surůvka Gilbert a George 17 x 25 5000 2000 92 Markéta Králová Ježek, kresba 13 x 17 1 200 400 93 Vlastimil Zábranský Z cyklu: Zde stojím a nemohu jinak 38,5x29 45 000,- 20 000,- 94 Markéta Králová Varianta IV. 2/40 9 x 29,5 1 000 400 95 Markéta Králová Varianta XI 3/40 9 x 29,5 1000 400 96 Markéta Králová Barvy II. 4/30 24,5 x 17 1000 400 97 Markéta Králová Barvy IV. 5/30 24,5 x 17 1 000 400 98 Karla Ryvolová Kočky 1/73 graf.list 7 x 6,3 800 400 99 Karla Ryvolová Hojnost 27/50 graf. list 10,5 x 8 800 400 100 Karla Ryvolová Poklid 1/50 graf.list 10 x 7,8 800 400 101 Karla Ryvolová Měsíc graf.list 14,5 x 6 800 400 102 Karla Ryvolová Kráska a zvíře graf.list 11,5 x 8,2 800 400 103 Karla Ryvolová Karel Čapek graf.list 16,5 x 8,5 1000 500 104 Karla Ryvolová Lombardie graf.list 11,7 x 8,8 1000 500 105 Karla Ryvolová Pijáci vína, lept 8,3 x 11,5 600 300 106 Herbert Kisza Dhaulágiri II., 38/60 15,5x17,5 1 200 500 107 Herbert Kisza Holešovský zámek E.A. 20,5 x 29,5 1600 900 108 Herbert Kisza Konopiště 7/80 24,8 x 18 1 500 800 109 Herbert Kisza Výkřik E.A. 22,5 x 17,2 1 500 700 110 Herbert Kisza "První parlamentáři" Island 52/60 21,2 x 11,8 900 300 111 Jiří Brázda Žena v krajině 22,5 x 15,5 4 000 1800 112 Josef Dudek Osvícení graf.list 15,1 x 26,8 2000 800 113 Josef Dudek Panna a lev graf.list 15,1 x 11,8 1 000 400 114 Josef Velčovský Podzim na Baťově kanálu 16/90 33,5 x 41,4 5 000 3 000 115 Josef Velčovský Pietrasanta/ Toskánsko 40/70 33,5 x 42 5 000 3 000 116 Mont.ST. MICHEL Josef Velčovský v přílivu X/90 23 x 24,5 1600 800 117 EX LIBRIS LUIGI BERGOMI 15 x 10 1600 1000 118 EX LIBRIS WILLEM VAN DE WEERD 12 x 12 1600 1000 119 EX LIBRIS B.KRČMÁŘ 14,3 x 10,2 1600 1000
120 121 EX LIBRIS IVA A MARTIN SALVETOVI 11 x 14 1600 1000 EX LIBRIS JOOP SLIP 15 x 11,6 1600 1000 122 EX LIBRIS A. SIROTKOVÁ 14 x 13,5 1600 1000 123 Zdeněk Mézl zemřel Gea a.t. A.T. - linoryt 24 x 18 3 000 1 200