Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 19 /17

Podobné dokumenty
Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 20 /18

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 18/16

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 17/2015

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 16/14

Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla. značeno a

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

GÜNTER HUJBER! soupis exlibris !

A Seznam obrázků. Seznam obrázků 52

Minimální píhoz: 50,- K

Výstava obrazů skupiny BENE

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BABŠICKÁ Věra Golfový Klub Líšnice 27,9 BALAZIK-SPEIDEL Ingeborg Royal Golf Club

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x Kč

Jana Káninská Mlýn. Neznámý autor Tučňáci. 500,- Kč. 500,- Kč. Patron: Suchá jehla 8 x 8 cm. Vyvolávací cena: Suchá jehla 10x 10 cm.

FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST

100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar

ODEHNAL KATALOG VÝSTAVY

EXLIBRIS A DROBNÁ GRAFIKA

Statistický přehled vytvořených a zachovaných obrazů

23. září Dobročinná aukce výtvarných děl plzeňských autorů na podporu kostelíku U Ježíška

T - MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY Galerie SmetanaQ. JUDITA SEREGHY art.amnesty.

8: (11:1) TJ - TJ

Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP

SBÍRKA ŠETLÍKOVA KOLEKCE

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaného dne

Ing. Milan Vacura. doc. Ing. Aleš Tomek, CSc. Ing. Martin Čásenský, Ph.D. Ing. Václav Tatýrek, Ph.D. Ing. Michal Vondruška. Ing.

ANTIKVITY ART AUKCE HOTEL BRIONI,

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne

PROSECCO SUPERIOR CUP 2013, , Mariánské Lázně Kategorie: Společná Brutto Výsledková listina

Doc. ak. mal. Vladimír Drápal, Červený kůň, 40 x 31 cm, malba na skle, 2003 Cena: 4000

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne

Doprodej k mimořádné aukci obrazů na Žofíně

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

Fulín František Neštětice 9 *1763

Akademie výtvarných umění v Praze

PRDECKÁ LYŽE 2019 PASEKY NAD JIZEROU SOBOTA SJEZD DÍVKY 5-8 LET

dobroãinná aukce aukãní katalog

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

1.SKUPINA 2.SKUPINA 3.SKUPINA. 5.SKUPINA bodů postup 6.SKUPINA. 7.SKUPINA bodů postup 8.SKUPINA bodů postup. 9.SKUPINA bodů postup 10.SKUPINA.

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2013

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

ZLATÉ KOLO VYSOČINY - VÝSLEDKOVÁ LISTINA

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA

1 Seznam účastníků a oceněných trienálních přehlídek v Chrudimi. I. přehlídka českého ex libris 1971 *

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

Ročník Výsledková listina - střelba ze vzduchovky. Kategorie: m61 až 70

1. Svatá Ludmila, Manětín Vysoká cesta, 1728, foto: NPÚ Plzeň

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

Služby LSPP stomatologické na období od do sobota, neděle, svátek: 09:00-12:00 hodin

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2014

Katalog aukce pro Green Doors. O.s. Green Doors Galerie Artinbox

Benefice pro Borůvku Galerie Portheimka Štefánikova 12 Praha října 2014 od 18 hodin

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

Vážení hosté benefičního večera, KATALOG DRAŽENÝCH UMĚLECKÝCH DĚL. Mgr. Jiří Pitaš

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, Územní pracoviště České Budějovice Odloučené pracoviště Český Krumlov O Z N Á M E N Í

Olomoucká obrazárna IV

Benefice pro Borůvku Výsledky aukce 23. října 2014 Nabídka nevydražených děl

ZÁPIS O VÝSLEDKU VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE 1) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu)

Státní závěrečné zkoušky bakalářského studia FSv ČVUT v Praze na katedře Ekonomiky a řízení ve stavebnictví K126

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

Tab. 1 č. p. Vlastník Náhon u Podolského potoka

Složení výborů Zastupitelstva města Moravská Třebová ve volebním období

Katalog. výtvarných děl a grafických listů zařazených do aukce. Nadační fond onkologie pro 21. století

AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST

Rozpis žáků u maturitní zkoušky

Maturitní zkouška jaro 2016

Děti do 6 let - 5 km. Kadaňské babí léto,

matematické soutěže Pythagoriáda pro žáky 6. ročníků ZŠ a víceletých gymnázií

TEMATICKÝ PLÁN. září. říjen. listopad. prosinec

FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST VÝSLEDKY AUKCE

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST VÝSLEDKY AUKCE

DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP ANTON Petr Golf & Racing Club Karlovy Vary 9,5 BALCAR JUN. Ivo Golf Club Poděbrady

PROTOKOL O HLASOVÁNÍ na shromáždění SVJ konaném dne

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

V Y R O Z U MĚNÍ. Úřad městyse Pozořice, stavební úřad Na Městečku 14, Pozořice ÚČASTNÍKA ŘÍZENÍ O PODANÉM ODVOLÁNÍ

Aloy Vojtěch Plzeň. Matěj Bajer Plzeň

ZŠ Veronské náměstí. Julie Ježková, 15 let Cirkus, cm, pastelka

Matrika vlastníků parcel Nová Osada k č.leg. Příjmení a jméno st.parc.č. č.parc. výměra/br.h.platby/čl.zn důvěrník čch/ev.

5: (6:6) TJ

autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka Kč

ZLATÉ KOLO VYSOČINY - VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Dvouhra muži Jméno Klub Poznámka Koukal Petr jun. SoVeselý Jehnice Vondra Jan Spoje Praha Florián Pavel SKB Čes.Krumlov Bitman Jakub So RadotínMeteor

VÝSLEDKOVÁ LISTINA Mistrovství StČ kraje

Nýrovský košt slivovice seznam přihlášených

Výherci dresů: Tomáš B., Hustopeče. Ilona B., Golčův jeníkov. Jana B., Hustopeče. Jaroslav B., Hustopeče. Michaela B., Hustopeče

ZÁPIS O VÝSLEDKU VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE 1) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu)

ZÁPIS O VÝSLEDKU VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE 1) Ve volbách do zastupitelstva obce (městysu, města, městské části, městského obvodu)

Ženy KK Slovan Rosice - 2.února 2014 Poř. Příjmení Jméno Oddíl Plné Dor. Ch. Celkem Vaverková 607 Gabrhelová 606 Ševčíková 571 Budišová 570

MUO dětem, žákům a studentům

Rok Top 20 50m volný způsob - 10 let

Společná STK VČ soutěž, skupina B Zpravodaj č.: 12 Ročník 2018/2019

10.z. ZBP Hotel Happy Star cross km Výsledky kategorie Poř. kat.

B. A 1: (3,5:8,5) TJ

Společná STK VČ soutěž, skupina B Zpravodaj č.: 15 Ročník 2018/2019

Transkript:

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 29. 11. 2017 pod. č. j. 19 /17 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč činí 300,- Kč v hodnotě nad 5 000,- Kč činí 500,- Kč Poř. číslo Jméno dárce, autor Název díla (technika) Rozměr v cm (v x š) Cena obvyklá Nejnižší podání 1 Vladimír Suchánek EX LIBRIS Jiang Wenxue 12 x 10 1 000 500 2 Vladimír Suchánek EXLIBRIS Štěpánka Tůmová 12 x 10 1000 500 3 Jan M. Krejčí Kytička - tempera 17 x 8 1 400,- 700,- 4 Jan M. Krejčí Kytice - tempera,akryl 30x20 2000,- 1000,- 5 Günter Hujber Rajky E.A. 14,5 x 11,8 800,- 400,- 6 Günter Hujber Arachne E.A. 14,6 x 10,7 800,- 400,- 7 Günter Hujber EXLIBRIS Dívka s nosorožcem E.A. 8,5 x 11 800,- 400,- 8 Günter Hujber Dívka z Honkongu,1/XXV 8,5x11 1 500 600 9 Marie Michaela Šechtlová Z cyklu "Pocity" 48x36,5 6 000 2 500 10 Otakar Hudeček Zvědavé rybičky - olej na sololitu 620 x 420 10 000 5000 11 Josef Mžyk Zelený interiér 2009 ofset-litografie 130/150 41 x 40 5 000 3 000 12 Libuše Žilinská Kvetoucí louka - OLEJOMALBA 50 x 40 19 000 11 000 13 Libuše Žilinská Kouzlo noci olejomalba 50 x 40 19 000 11 000 14 Jiří Anderle Dialog, podzim2016, počítačový tisk s 70 x 100 9 000 5 000 kresbami 15 Eva Hašková Praha hraje jazz 05,30/100 13,5 x 13,3 1 600 800 16 Eva Hašková Zkrocení Kerbera III., 010, VI/XX 12,4 x 10 1 000 500 17 Eva Hašková Přelouč 14,5x9,7 1 700 800 18 Eva Hašková Variace na dané téma, 16/100 19,5x18 2 000 1 000 19 Eva Hašková Český Krumlov 3, E.A. 20,5x14,5 2 000 1 000 20 Eva Hašková Český Krumlov 2, E.A. 20,5x14,5 2 000 1 000 21 Eva Hašková Český Krumlov 1, E.A. 20,5x14,5 2 000 1 000 22 Eva Hašková F. Chopin v Mariánských Lázních, 28x 20,5 3 800 2 000

23 Eva Hašková Chrudim,E.A. 25x10 1 600 800 24 Eva Hašková Lázně Bohdaneč, E.A. 14,5x9 1 600 800 25 Eva Hašková Hlinsko, E.A. 14,5x9,5 1 600 800 26 Tomáš Hřivnáč Bez masky E.A. 34,5 x 25 6 000 3 000 27 Tomáš Hřivnáč Karel IV. 2/20 - suchá jehla 39 x 29 6 000 3 000 28 Emanuel Ranný Volná grafika I, 14/90 23 x 18 1 800 1 000 29 Emanuel Ranný Volná grafika II, 56/90 23 x 18 1 800 1 000 30 Emanuel Ranný Volná grafika III, 55/90 23 x 18 1 800 1 000 31 Olga Vyleťalová Paprsek, 2014 15x15 3 800 2 500 32 Olga Vyleťalová Vznášení 15x15 3 800 2 500 33 Jan Jankůj skleněný džbán výška 21,2 1 400 600 34 Pavel Roučka Ležící figura E.A. 5/25 42 x 64 6 000 2 000 35 Pavel Starý Tiské skály 44 x 31 2 600 1 000 36 Alena Antonová Malířské zátiší E.A. 13,5x9,5 1 900 850 37 Alena Antonová Akt u stolu E.A. 17,3x13 2 000 900 38 Alena Antonová S rukama na hlavě E.A. 18,5x11 2 000 900 39 Hana Čápová Andělská hudba 14,5x11,5 1 500 600 40 Helena Horálková 3/10 2013 15 x 11,5 700 400 41 Helena Horálková 5/7 2011 36,8 x 24,5 3 000 1 600 42 Ladislav Hodný Vzpomínky na něco obraz 30 X 40 15 500 10 500 43 Ladislav Kuklík Adam a Eva 38/120 60 x 49,5 10 000 6 000 44 Jan Kavan Ohrožený život 8/80 48,5 x 41 5 000 4 000 45 Markéta Králová Zrcadlení, 8/12 17,5 x 12,1 700 400 46 Jiří Suchý Modrá Karkulka v říši divů 38,7 x 32,5 5500 3000 47 Jiří Suchý Moritát 39/120 35,5x45,7 6 000 3 500 48 Emma Srncová Mám Tě ve svém srdci 26,8 x 24 5 500 3 000 49 Václav Ježek von Thienfeld Hrad Bezděz 7/30 45 x 35 3 000 1 500 50 Václav Ježek von Thienfeld Hrad Trosky 7/25 35 x 35 3 000 1 500 51 Václav Ježek von Thienfeld Hrad Karlštejn 1/10 45 x 35 3 000 1 500 52 Václav Ježek von Thienfeld Mt.Lilydale College 1/30 45 x 35 3 000 1 500 53 Václav Ježek von Thienfeld Vranov nad Dyjí I/5 45 x 35 3 000 1 500 54 Václav Ježek von Thienfeld Třešňový sad 18/30 38 x 27 3 000 1 500 55 Petr Ptáček Tučko a.t. 26 x 40 4 000 2 500 56 Petr Ptáček Nad celinami a.t. 29 x 41 4 500 2 500

57 Petr Ptáček Mig 15 52/60 27,5 x 41 4 000 2 500 58 Eduard Milka Kostel ve Stínavě 17,5 x 12,5 2 000 2 000 59 Eduard Milka Moravský motiv, Akvarel E.A.XXIII/XXX 37,5x26 4 000 2 000 22.11.1964 60 Ivana Lomová 35 x 32 5 000 2 500 orig.litografie 18/45 Dar 61 Hana Storchová 35 x 28 5 500 3 300 bar.litografie 1/1 62 Karel Šafář zemřel Bludný Holanďan lept 28,5 x 19 3 800 2 000 63 Karel Musil Znamení zvěrokruhu 33 x32 2 500 1 200 64 Michael Rittstein Procházka na jezu, 42/50 72 x 51 5 500 3 500 65 Boris Jirků Holešovský zámek(červený) 20x28,5 4 000 2 000 66 Boris Jirků Holešovský zámek(zelený)) 20x28,5 4 000 2 000 67 Jiří Mocek Imprese, olej-plátno 30 X 40 18 000 9 000 68 Marina Richter V kleci II., 12/40 grafika 38 x 27 4 500 2 500 69 Jaroslav Chudomel zemřel Potok 3/50 39 x 49 4 000 2 000 70 Jaroslav Chudomel zemřel Starý strom 1996 2/25 39 x 32 4 000 2 000 71 Olga Vychodilová Hvězdná noc,35/100 12,2x8,8 1 200 600 72 Olga Vychodilová To jsou mé lásky-báseň J.Hrubý,35/100 12,2x8,8 1 200 600 73 Karel Beneš Na téj Hluckej věži - litografie 30/65 38 x 49 5 000 3 000 74 Kamila Ženatá Pavlačový dům 4/50, grafika 40 x 40 2 500 1 000 75 Michal Halva Nautilus pronásleduje velkou rybu 110/150 25 x 19 2 000 1 000 76 Michal Halva Horká noc obraz.k.t. sololit 48x41 21 000 12 000 77 Pavel Sukdolák Rébus 15/30 54 x 46 7 000 3 700 78 Pavel Sukdolák Mušle 29,5x24 3 000 1 500 79 Curt H. Geiselhart SRN Portrét ženy E.A. linořez 42 x 30 2 000 1 000 80 Petr Jež Podzim akvarel 30,2 x 22,2 4 400 2 900 81 Karla Ryvolová Šťastná domácnost 8,5 x 12 600 300 82 Karla Ryvolová Věčná přitažlivost, kolorováno 11,8 x 8,8 600 300 83 Karla Ryvolová Pasta Milovník těstovin, 10 x 13,5 700 350 84 Karla Ryvolová Hospodyňka 2/30, 11,1x8,3 620 200

85 Milan Bauer Strážce tajemství - lept 39,5 x 29,5 8 000 5 000 86 Eduard Ovčáček 62 R4 1/10 36 x 50,5 3 500 2 000 87 Jaroslav Dajč Tři Gracie - orig. 42 x 29,5 3 000 1 000 88 Jan Odvárka Tání - obraz 28 x 40,5 8000 3 500 89 Kateřina Vítečková Dětský motiv 13,5x11 1 100 500 90 Jiří Surůvka Jaro 17 x 25 5 000 2 000 91 Jiří Surůvka Gilbert a George 17 x 25 5000 2000 92 Markéta Králová Ježek, kresba 13 x 17 1 200 400 93 Vlastimil Zábranský Z cyklu: Zde stojím a nemohu jinak 38,5x29 45 000,- 20 000,- 94 Markéta Králová Varianta IV. 2/40 9 x 29,5 1 000 400 95 Markéta Králová Varianta XI 3/40 9 x 29,5 1000 400 96 Markéta Králová Barvy II. 4/30 24,5 x 17 1000 400 97 Markéta Králová Barvy IV. 5/30 24,5 x 17 1 000 400 98 Karla Ryvolová Kočky 1/73 graf.list 7 x 6,3 800 400 99 Karla Ryvolová Hojnost 27/50 graf. list 10,5 x 8 800 400 100 Karla Ryvolová Poklid 1/50 graf.list 10 x 7,8 800 400 101 Karla Ryvolová Měsíc graf.list 14,5 x 6 800 400 102 Karla Ryvolová Kráska a zvíře graf.list 11,5 x 8,2 800 400 103 Karla Ryvolová Karel Čapek graf.list 16,5 x 8,5 1000 500 104 Karla Ryvolová Lombardie graf.list 11,7 x 8,8 1000 500 105 Karla Ryvolová Pijáci vína, lept 8,3 x 11,5 600 300 106 Herbert Kisza Dhaulágiri II., 38/60 15,5x17,5 1 200 500 107 Herbert Kisza Holešovský zámek E.A. 20,5 x 29,5 1600 900 108 Herbert Kisza Konopiště 7/80 24,8 x 18 1 500 800 109 Herbert Kisza Výkřik E.A. 22,5 x 17,2 1 500 700 110 Herbert Kisza "První parlamentáři" Island 52/60 21,2 x 11,8 900 300 111 Jiří Brázda Žena v krajině 22,5 x 15,5 4 000 1800 112 Josef Dudek Osvícení graf.list 15,1 x 26,8 2000 800 113 Josef Dudek Panna a lev graf.list 15,1 x 11,8 1 000 400 114 Josef Velčovský Podzim na Baťově kanálu 16/90 33,5 x 41,4 5 000 3 000 115 Josef Velčovský Pietrasanta/ Toskánsko 40/70 33,5 x 42 5 000 3 000 116 Mont.ST. MICHEL Josef Velčovský v přílivu X/90 23 x 24,5 1600 800 117 EX LIBRIS LUIGI BERGOMI 15 x 10 1600 1000 118 EX LIBRIS WILLEM VAN DE WEERD 12 x 12 1600 1000 119 EX LIBRIS B.KRČMÁŘ 14,3 x 10,2 1600 1000

120 121 EX LIBRIS IVA A MARTIN SALVETOVI 11 x 14 1600 1000 EX LIBRIS JOOP SLIP 15 x 11,6 1600 1000 122 EX LIBRIS A. SIROTKOVÁ 14 x 13,5 1600 1000 123 Zdeněk Mézl zemřel Gea a.t. A.T. - linoryt 24 x 18 3 000 1 200