Majstrovstvá Slovenska PREDPIS TURNAJA Dorastenci sezóna 2016/17 kód súťaže: MSR-Do

PREDPIS SÚŤAŽE Mladšia prípravka sezóna 2016/17 kód súťaže: BAMP

VODNÉ PÓLO - ROZPIS SÚŤAŽE ZIMNÉ MAJSTROVSTVÁ SR JUNIOROV 2017

Školská športová liga - Plávanie

VZDELÁVANIE TRÉNEROV A UDEĽOVANIE TRÉNERSKÝCH LICENCIÍ SZFB (súťažná smernica)

Vás pozývajú na. IV. kolo Atletickej ligy, Trnavské memoriály a 45. ročník Štítu mesta Trnava

U11 POHÁR PRÍPRAVIEK júna Štadión Pasienky

Otvorené Majstrovstvá Slovenska v skoku na koni 2018 (180927MS) Finále Bratislavskej ligy 2018

Západoslovenský zväz karate SÚŤAŽNÝ PORIADOK

KVALIFIKAČNÝ SYSTÉM UCI NA MAJSTROVSTVÁ SVETA V ROKU 2016 Výkonný Výbor UCI vypracuje kvalifikačný systém každý rok.

SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ

Počet hráčů: 3 6 Věk: 8+ Hrací doba: cca 15 minut

13.3. Úprava pravidiel pre súťaže prípraviek U10 - U11

Dodanie tovaru a reťazové obchody Miesto dodania tovaru - 13/1

Odkazy na pravidlá sú podľa aktuálnych pravidiel na stránke Slovenská verzia pravidiel sa pripravuje

Zásady volieb do Akademického senátu Fakulty medzinárodných vzťahov Ekonomickej univerzity v Bratislave

Túra olympijských nádejí TON 2017

Zápasnícky klub Baník, Olympionikov 4, P r i e v i d z a. R O Z P I S 42. ročníka Medzinárodného turnaja mládeže v zápasení voľným štýlom

Otvorené Majstrovstvá SR 2017 v skoku na koni pony, deti, juniori a mladí jazdci Šamorín

Hornogemerská junácka pasovačka

PROPOZÍCIE. 11. ročníka. Celoslovenských zimných športových hier pre sluchovo postihnutých v Kremnici.

Zápisnica o vyhodnotení ponúk- časť Kritériá

Predpis pre súťaže v plážovom tenise

INTERLIGA SOŠ POLYTECHNICKÁ. Demänovská cesta 669, Liptovský Mikuláš

DIAGRAMY K PRAVIDLU XI - HRÁČ MIMO HRY

Návrh postupu pre stanovenie počtu odborných zástupcov na prevádzkovanie verejných vodovodov a verejných kanalizácií v správe vodárenských spoločnosti

Pravidlá florbalu. Pravidlá florbalu a ich výklad. Platné od 1. júla Podľa oficiálnych pravidiel florbalu IFF International Floorball Federation

KRITÉRIÁ A OSTATNÉ PODMIENKY prijatia na štúdium na školský rok 2018/2019

BANSKOBYSTRICKÝ PLAVECKÝ POHÁR 13.ROČNÍK

8. ROČNÍK OTVORENEJ SÚŤAŽE TAEKWON-DO ITF NITRA CUP 2014

SLOVENSKÁ GOLFOVÁ ASOCIÁCIA. v spolupráci s Golfovým klubom Borša. vyhlasuje GREEN RESORT HRUBÁ BORŠA

Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, Bratislava K R I T É R I Á. na prijímacie skúšky pre školský rok 2018/ K hotelová akadémia

SLOVENSKÝ ZVÄZ VOJAKOV V ZÁLOHE PROPOZÍCIE 19. MEDZINÁRODNÉ STRELECKÉ PRETEKY PRIATEĽSTVA 2018 B P B BRATISLAVA, PRAHA, BRNO

Základná škola s materskou školou Rabča

KATEGÓRIE VO FLORBALOVÝCH SÚŤAŽIACH (súťažná smernica)

11. ROČNÍK NITRA CUP

KRITÉRIÁ A PODMIENKY PRIJATIA ŽIAKOV NA ŠTÚDIUM V ŠKOLSKOM ROKU 2017/2018

Referenčná ponuka na prístup ku káblovodom a infraštruktúre. Príloha 7 Poplatky a ceny

Pravidlá marketingovej akcie Tablety

KRITÉRIÁ PRE PRIJATIE UCHÁDZAČOV O ŠTÚDIUM V ŠKOLSKOM ROKU 2017/2018

EKONOMICKÁ UNIVERZITA V BRATISLAVE ZÁSADY VOLIEB DO AKADEMICKÉHO SENÁTU EKONOMICKEJ UNIVERZITY V BRATISLAVE

Kritériá prijímania uchádzačov o magisterské štúdium na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave na akademický rok 2016/2017

organizuje 1. ročník BANK OPEN 2017

Kritéria prijímacieho konania pre žiakov 9. ročníka ZŠ pre školský rok 2016/2017

Poslanecký klub Srdce pre Žilinu

LESY SKI CUP - Horehronská liga v zjazdovom lyžovaní Súťažný poriadok LESY SKI CUP - Horehronská liga v zjazdovom lyžovaní na sezónu 2017/18

STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA TECHNICKÁ. SOŠ, Vranovská ul. 4, Bratislava, Tel.: ; P R O P O Z Í C I E

Prevádzkový poriadok viacúčelového ihriska v ZŠ Polianska 1, Košice

Pracovnoprávny vzťah závislá práca

KRITÉRIÁ PRIJÍMACIEHO KONANIA pre školský rok 2016/2017 Štvorročné štúdium, vyučovací jazyk slovenský, vyučovací jazyk maďarský

DHZ Púchov Vás pozýva

Zápisnica o vyhodnotení ponúk. LS Hronec na roky

1. Otec, mama a dcéra majú spolu 69 rokov. Koľko rokov budú mať spolu o 7 rokov? a) 76 b) 90 c) 83 d) 69

Základná škola s materskou školou

umeleckých škôl I. stupňa,

Kritériá prijatia žiakov na štúdium v SOŠ LT pre školský rok 2015/2016

Základná škola, Ostredková ul. č. 14, Bratislava

K R I T É R I Á pre prijímanie uchádzačov z 9. ročníka základných škôl do I. ročníka Športového gymnázia v Bratislave pre šk. r.

Zásady odmeňovania poslancov Obecného zastupiteľstva obce Mojtín, ďalších volených orgánov obce Mojtín a zástupcu starostu obce Mojtín

Kombinatorická pravdepodobnosť (opakovanie)

Ponuky sa vyhodnocujú na základe kritéria na vyhodnotenie ponúk: Najnižšia celková cena vyjadrená v EUR bez DPH

Propozície

Slovenská basketbalová asociácia. Interná smernica SBA

ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM KUKUČÍNOVA 4239/1, POPRAD. KRITÉRIÁ PRIJÍMACIEHO KONANIA pre šk. rok 2016/2017

ZŠ vzlatých Klasoch je verejným obstarávateľom podľa 6 ods. 1 písm. b) zákona o verejnom obstarávaní.

N á v r h k pripomienkovaniu. sa uznieslo na tomto

Užívateľská príručka k funkcii Zastavenie a pretočenie obrazu

MESTSKÁ ČASŤ BRATISLAVA-STARÉ MESTO

S M E R N I C A. Smernica o prijímaní žiakov na štúdium

291/2004 Z. z. VYHLÁŠKA Ministerstva školstva Slovenskej republiky. z 15. apríla 2004,

MATURITA Pokyny na hodnotenie písomnej formy internej časti. maturitnej skúšky

LÁTKY MLÁKY marec 2015 SLOVENSKÝ POHÁR V BEHU NA LYŽIACH PROPOZÍCIE. 7. marec marec 2015

LHL - Liptovská Hokejová Liga

ŽIADOSŤ O GRANT. Zaradenie projektu do oblasti. Názov projektu. Žiadateľ. Číslo projektu

Smernica č.2/2013 Štúdium v zahraničí

Súhrnný výkaz v roku Ing. Mgr. Martin Tužinký, PhD.

PROPOZÍCIE SÚŤAŽE 2016/2017

(Text s významom pre EHP)

Základná škola, Slnečná 422, Spišský Štiavnik. Smernica. Štúdium v zahraničí. Osobitný spôsob plnenia školskej dochádzky a vzdelávania

Gymnázium P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín Hviezdoslavovo nám. č. 18, Dolný Kubín

ROZPIS PRETEKOV. Názov pretekov: Júnová regata Slovenský pohár KJP ČTK: 355 Triedy a koeficienty: KJP-5 (T1, T2, T3)

ODMEŇOVACÍ PORIADOK poslancov Miestneho zastupiteľstva MČ Bratislava - Ružinov

MATURITA 2016 ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Článok 1 Zmluvné strany

Organizačný poriadok súťaže v programovaní počítačových hier IHRA

ORGANIZAČNÝ PORIADOK OLYMPIÁDY ZO SLOVENSKÉHO JAZYKA A LITERATÚRY

ŠTATÚT RADY KVALITY. Technickej univerzity vo Zvolene

KRITÉRIÁ PRIJATIA ŽIAKOV 9. ROČNÍKA ZÁKLADNÝCH ŠKÔL DO GYMNÁZIA IVANA KRASKA V RIMAVSKEJ SOBOTE

Koryo sa odohráva vo vymyslenom politicko-steampunkovom svete, ktorý pôvodne inšpirovaný historickou Kóreou v období okolo 10. storočia.

Akceptačné kritéria pre nominovaných vedúcich pracovníkov organizácie spracované na základe 145.B.10(4)

Slovenský pohár kord , nominácie na ME, MS.

Túra olympijských nádejí TON 2012

PREDPIS TURNAJA Vekové kategórie pre účasť: Dorastenci - ročníky nar. 2000 a 2001 a starší žiaci - ročník nar. 2002 a 2003. Rozlosovanie turnajových skupín: Rozlosovanie turnajových skupín určí Komisia mládeže SZFB v rozpise turnajových zápasov. Spôsob turnaja: Osem družstiev, ktoré sú rozdelené do dvoch skupín, podľa platného rozpisu Komisie mládeže SZFB. Prvé, druhé miesto v základnej skupine, postup do prvej štvorky (o 1., 2., 3., 4. miesto). Tretie, štvrté miesto v základnej skupine, postup do druhej štvorky (o 5., 6., 7., 8. miesto). Hrací deň: Hracím dňom turnajových stretnutí je piatok, sobota a nedeľa v rámci určeného víkendu Komisiou mládeže SZFB. Hodnotenie výsledkov: Za víťazstvo sa družstvu do turnajovej tabuľky prideľujú 2 body, za remízu 1 bod, za prehru 0 bodov. Pri dosiahnutí rozdielu skóre 15 gólov (príklad 23:8), bude zápas predčasne ukončený pre veľkú prevahu. Hrací čas: 3 x 20 min. hrubý čas, 2 x 3 min. prestávka, minimálny čas na jedno stretnutie je 90 minút. Čas sa nezastavuje. Posledné 3 minúty poslednej tretiny sa hrajú na čistý čas. Čas sa zastavuje pri strelení gólu, vylúčení, trestnom strieľaní, time-oute, zranení, technických problémoch, mimoriadnom prerušení (trojitý signál). Vo všetkých stretnutiach organizátor umožní družstvám minimálne 5-minútovú rozcvičku na pripravenom ihrisku; (t.j. vstup na pripravené ihrisko najneskôr 5 minút pred zápasom). Organizátor zápasu je povinný sprístupniť priestor športovej haly 50 minúť pred začiatkom každého stretnutia, sprístupniť družstvám 45 minút pred svojim každým zápasom prístup do šatne. Organizátor je povinný mať pripravené florbalové ihrisko 30 minút pred začiatkom každého zápasu, čiary florbalového ihriska vyznačené podľa predpisu jednotlivej súťaže. Oficiálna loptička: Loptička bielej farby schválená IFF. Hracia plocha: 40 m x 20 m podľa pravidiel florbalu (počet hráčov na ihrisku 5+1). Na ihrisku sú vyznačené bránkoviska podľa pravidiel florbalu. Určenie poradia družstiev v tabuľke: - vyšší počet bodov - vyšší počet bodov zo vzájomných zápasov - gólový rozdiel, potom gólový pomer zo súčtu daných a inkasovaných gólov vo vzájomných zápasoch - gólový rozdiel a následne pomer zo všetkých zápasov Počet hráčov na ihrisku: 5+1 Tresty: Podľa platných pravidiel florbalu. Hodnotenie výsledkov v stretnutí o umiestnenie: Stretnutia o umiestnenie sa hrajú do rozhodnutia o víťazovi zápasu, ak sa zápas v riadnom hracom čase skončí nerozhodne, musí nasledovať 5-minútové predĺženie s počtom hráčov na ihrisku 5 na 5. Hrá sa dovtedy, kým jedno družstvo nestrelí gól. Pred predĺžením majú družstvá nárok na 2-minútovú prestávku, strany sa nemenia. Počas predĺženia sa čas meria ako v riadnom hracom čase. Predĺženie sa nedelí na tretiny. Vylúčenia, ktoré sa neskončili v riadnom hracom čase, pokračujú v predĺžení. Ak sa zápas nerozhodol ani v predĺžení, nasledujú trestné strieľania s počtom troch trestných strieľaní. Po poslednom stretnutí oficiálny víťaz turnaja. 1 Predpis súťaže Majstrovstvá Slovenska dorastenci sezóna 2016/17

Trestné strieľania po predĺžení: Trestné strieľanie vykoná z každého družstva postupne 3 hráči v poli (každý hráč má 1 strieľanie). Ak sa nerozhodne, tí istí hráči strieľajú po jednom, kým sa nerozhodne (pri trestnom strieľaní sa družstvá striedajú po jednom hráčovi). Bránku, na ktorú sa bude strieľať, určí rozhodca. O poradí družstiev pri trestnom strieľaní losujú kapitáni. Víťaz rozhodne, kto začne. Kapitáni, alebo členovia realizačných tímov, písomne informujú rozhodcov a stolík zapisovateľov o číslach a presnom poradí hráčov, ktorí nastúpia na trestné strieľanie. Rozhodcovia sú zodpovední za to, že trestné strieľania prebehnú tak, ako boli nahlásené. Ak sa počas trestného strieľania rozhodne, zápas sa skončí (víťaz vyhráva s konečným výsledkom plus 1 gól). Počas 1.série trestných strieľaní je rozhodnuté, ak jedno družstvo vedie o vyšší počet gólov, ako je počet strieľaní, ktoré má ešte súper k dispozícii. Počas extra sérií trestných strieľaní je rozhodnuté, ak jedno družstvo strelilo o 1 gól viac ako druhé, pričom obe družstvá uskutočnili rovnaký počet trestných strieľaní. Počas trestných strieľaní v extra sériách nemusia hráči nastúpiť v rovnakom poradí ako v základnej sérii. Hráč však nesmie uskutočniť 3. strieľanie, kým všetci ostatní nominovaní hráči nestrieľali 2-krát, atď... Ak niektorému hráčovi počas trestného strieľania bude uložený akýkoľvek trest, kapitán družstva musí rozhodnúť o jeho nahradení iným hráčom v poli, ktorý pôvodne na trestné strieľania nominovaný nebol. Ak je takto potrestaný brankár, musí byť nahradený náhradným brankárom. Ak družstvo náhradného brankára nemá, má družstvo 3 minúty na to, aby hociktorého hráča z poľa, ktorý nebol nominovaný na trestné strieľanie, vybavil na post brankára. Tieto 3 minúty sa nesmú využiť na jeho rozcvičenie. Nový brankár musí byť uvedený v zápise zo zápasu aj s časom výmeny. Ak družstvo nemôže na trestné strieľanie nominovať 3 hráčov, môže uskutočniť len toľko strieľaní, koľko hráčov nominovali. Toto platí aj pre extra série trestných strieľaní. Odmena rozhodcovi: Dvaja licencovaní rozhodcovia SZFB na zápas, odmena 10,00 netto jeden rozhodca. Náklady na rozhodcov v celej súťaži vypláca v hotovosti organizátor zápasu, turnaja pred začiatkom príslušného zápasu priamo rozhodcom. Zabezpečenie rozhodcov: Zabezpečuje organizátor turnaja v spolupráci s Komisiou rozhodcov a delegátov SZFB. Odmena zapisovateľovi: Jeden zapisovateľ na zápas, odmena 3,50 netto jeden zapisovateľ. Náklady na zapisovateľov v celej súťaži vypláca v hotovosti organizátor zápasu, turnaja pred začiatkom príslušného zápasu priamo zapisovateľom. Zabezpečenie zapisovateľa: Zabezpečuje organizátor turnaja. Odmena časomeračovi: Jeden časomerač na zápas, odmena 3,50 netto jeden časomerač. Náklady na časomeračov v celej súťaži vypláca v hotovosti organizátor zápasu, turnaja pred začiatkom príslušného zápasu priamo časomeračom. Zabezpečenie časomerača: Zabezpečuje organizátor turnaj. Odmena zdravotníkovi: Zdravotník s odbornou spôsobilosťou odmena 7,50 netto/hod. Zabezpečenie zdravotníka: Zabezpečuje organizátor turnaj. Pitný režim pre zúčastnené všetky družstvá: Zabezpečuje organizátor turnaja. Športová hala: Komisia mládeže SZFB schvaľuje športovú halu, ktorá sa riadi predpisom pre kategorizáciu športových hál. Bránky: IFF certifikovaný rozmer 160 cm x 115 cm. Mantinely: Na každom turnaji, zápase povinnosť hrať zápasy na certifikované mantinely IFF. Organizátor: Organizátor turnaja, organizuje turnaj podľa Rozpisu turnajových zápasov, ako ich určí Komisia mládeže SZFB. Organizátor turnaja zabezpečí športovú halu, v ktorej je povinnosť postaviť florbalové ihriská, podľa Rozpisu turnajových zápasov. Organizátor turnaja zaistí šatne pre zúčastnené družstvá a rozhodcov. Vymedzenie priestoru pre divákov: Ak nie je v hale tribúna alebo iný priestor vymedzený pre divákov, dostatočným spôsobom vymedziť priestor, za ktorý sa nesmie divák priblížiť k ihrisku. Tento priestor by mal byť vzdialený minimálne 3 m od hracej plochy (mantinelov a striedačiek). Po dobu zápasu, prestávky a prestávky medzi zápasmi, zabrániť vstupu divákom do priestoru hracej plochy a do priestorov pre striedanie hráčov. Zápis o stretnutí: Družstvá používajú Zápis o stretnutí SZFB. Vypĺňanie tlačeného zápisu: Podľa pokynov pre vyplňovanie Zápisu o stretnutí SZFB. Individuálne štatistiky hráčov: Behom turnaja budú zaznamenané do zápisu o stretnutí individuálne štatistiky hráčov. Trénerské vedenie a vedenie družstva: Tréner s licenciou sa odporúča, vyškolený vedúci družstva je povinný. 2 Predpis súťaže Majstrovstvá Slovenska dorastenci sezóna 2016/17

Družstvo: Pred zápasom tréner skontroluje, či všetci jeho hráči majú vhodnú športovú obuv, nie na vonkajšie nosenie. Hráč nesmie mať na sebe osobnú výbavu, ktorá by mohla spôsobiť zranenie. Pred zápasom tréner skontroluje, či všetci jeho brankári majú správnu brankársku výstroj. Látky, ktoré sa lepia alebo ovplyvňujú trenie, sú zakázané. Brankár nesmie používať takú ochrannú výbavu, ktorá by zakrývala viac ako len telo brankára (napr. ramenné vypchávky, futbalové rukavice). Rozhodca: Počas zápasu vysvetliť chyby a zamedziť tak opakovaniu priestupkov v budúcnosti. Vykonávať pedagogickú a odbornú činnosť na ihrisku a v dianí z pohľadu florbalu. Nedovoliť, aby diváci v hale kričali neprimeraným spôsobom a urážali, porušovali morálku. Spolupracovať s trénermi a hráčmi, aby ich hra bavila a mali chuť hrať. Využívať skúsených rozhodcov s citom pre hru a chuťou učiť novú generáciu. Zdravotná služba: Na turnaj je organizátor povinný zaistiť zdravotnú službu (ďalej len ZS ), osobu ktorá je jasne označená a má dosiahnuté vzdelanie oprávňujúce vykonávať túto činnosť a nevykonáva žiadnu inú funkciu pri zápase. Za ZS sa ale považuje i lekár prítomný na striedačke domáceho družstva - organizátora súťažného zápasu. Zdravotná služba je povinná mať pri sebe lekárničku. Lekárnička musí obsahovať základný zdravotnícky materiál, aby bola schopná vykonať ošetrenie či záchranu života v prípade ohrozenia. Zodpovedná osoba za turnaj: Organizátor turnaja, ktorého určí Komisia mládeže SZFB na základe výberového konania. Majstrovstvá Slovenska SZFB: Regionálna súťaž v súťažnom ročníku vrcholí záverečným turnajom Majstrovstvami Slovenska, ktoré sa uskutočňujú v termíne od 1. mája do 15. júna kalendárneho roka. Hlavným organizátorom záverečných turnajov je SZFB v spolupráci s klubmi SZFB, určuje Komisia mládeže SZFB na základe výberového konania. Regionálna súťaž je dlhodobá súťaž, ktorej účastníkmi sú minimálne tri družstvá z prislúchajúceho regiónu a odohrajú navzájom minimálne tri regionálne turnaje, zápasy. Na Majstrovstvá Slovenska postupujú najlepšie družstvá z regionálnych líg podľa postupového kľúča mládeže: 1. Regióny v ktorých prebehne regionálna súťaž majú zabezpečené 2 postupové miesta na Majstrovstvá Slovenska v prislúchajúcej vekovej kategórii. 2. Regióny, v ktorých neprebehne regionálna súťaž a prebehne kvalifikačný turnaj, zápas, budú mať zabezpečené jedno postupové miesto na Majstrovstvá Slovenska v prislúchajúcej vekovej kategórii. 3. Regióny, v ktorých je prihlásený len jeden účastník, postupuje na Majstrovstvá Slovenska priamo. Nevyužité postupové miesto z regiónov prechádza postupne na regióny s najvyšším počtom účastníkov regionálnej súťaži, rozhoduje Komisia mládeže SZFB. Majstrovstvá Slovenska sa riadia Predpisom turnaja. Majstrovstiev Slovenska sa môže zúčastniť družstvo, ktoré splní podmienky podľa predpisu turnaja, odohralo v príslušnej sezóne regionálnu súťaž podľa postupového kľúča mládeže vo svojej kategórii a má vysporiadané všetky finančné záväzky voči SZFB. Vytvorený Rozpis turnajových zápasov: Družstvá dostanú od organizátora turnaja a Komisie mládeže, Rozpis turnajových zápasov, a to do 30. apríla. Rozpis turnajových zápasov bude odoslaný na vytvorené klubové e-mailové adresy...@szfb.sk a uvedené e-mailové adresy v regionálnej prihláške. Dodatočné ustanovenie: Minimálny počet hráčov jedného družstva (6+1), ktoré sa musia dostaviť na stretnutie. Maximálny počet zúčastnených hráčov jedného družstva na turnaji je v počte 18. Komisia mládeže SZFB spolu s organizátorom turnaja odovzdá víťazným družstvá medaily pre 18 hráčov a pre realizačný tím v počte 2 medaily. 3 Predpis súťaže Majstrovstvá Slovenska dorastenci sezóna 2016/17

FLORBALOVÉ IHRISKO Nákres florbalového ihriska: Rozmer 40 m x 20 m; Nákres veľkého bránkoviska florbalového ihriska: 4 Predpis súťaže Majstrovstvá Slovenska dorastenci sezóna 2016/17

ROZDELENIE DO TURNAJOVÝCH SKUPÍN Skupiny základná časť: Skupina A družstvo A1 A2 A3 A4 miesto skóre body A1 BA - 1. miesto A1 A2 ZA - 2. miesto A2 A3 STR - 1. miesto A3 A4 VY - 2. miesto A4 Skupina B družstvo B1 B2 B3 B4 miesto skóre body B1 BA - 2. miesto B1 B2 ZA - 1. miesto B2 B3 STR - 2. miesto B3 B4 VY - 1. miesto B4 Konečné poradie skupín základná časť: Skupina A družstvo Skupina B družstvo 1A 1. miesto 1B 1. miesto 2A 2. miesto 2B 2. miesto 3A 3. miesto 3B 3. miesto 4A 4. miesto 4B 4. miesto 5 Predpis súťaže Majstrovstvá Slovenska dorastenci sezóna 2016/17

ROZPIS TURNAJOVÝCH ZÁPASOV Rozpis turnajových zápasov základná časť: Ihrisko MSR-Do (piatok) čas zápasu družstvo družstvo výsledok 8:00 hod. B2 B3 : 9:30 hod. B1 B4 : 11:00 hod. A2 A3 : 12:30 hod. A1 A4 : 14:00 hod. B4 B3 : 15:30 hod. B2 B1 : 17:00 hod. A4 A3 : 18:30 hod. A2 A1 : Predpokladaný koniec o 20:00 hod. Ihrisko MSR-Do (sobota) čas zápasu družstvo družstvo výsledok 8:00 hod. B4 B2 : 9:30 hod. B3 B1 : 11:00 hod. A3 A1 : 12:30 hod. A4 A2 : 14:00 hod. o 5. - 8. miesto: 3A - 4B : 15:30 hod. o 5. - 8. miesto: 3B - 4A : 17:00 hod. o 1. - 4. miesto: 1A - 2B : 18:30 hod. o 1. - 4. miesto: 1B - 2A : Predpokladaný koniec o 20:00 hod. Rozpis turnajových zápasov o umiestnenie: Ihrisko MSR-Do (nedeľa) čas zápasu družstvo družstvo výsledok 9:00 hod. o 7. - 8. miesto: porazený 3A/4B - porazený 3B/4A : 10:30 hod. o 5. - 6. miesto: víťaz 3A/4B - víťaz 3B/4A : 12:00 hod. o 3. - 4. miesto: porazený 1A/2B - porazený 1B/2A : 13:30 hod. o 1. - 2. miesto: víťaz 1A/2B - víťaz 1B/2A : Predpokladaný koniec o 15:00 hod. (po každom zápase o konečné umiestnenie sa vždy vyhodnotí umiestnenie). 6 Predpis súťaže Majstrovstvá Slovenska dorastenci sezóna 2016/17

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Konečné poradie družstiev na Majstrovstvách Slovenska Názov družstva 7 Predpis súťaže Majstrovstvá Slovenska dorastenci sezóna 2016/17