200 Zdice - Březnice - Protivín Putim Protivín 6. září 2018 v čase 8:05 hod. až 15:35 hod. provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje, že ve výše uvedených dnech proběhne denní výluka v úseku Putim Protivín na trati 200 Zdice - Protivín. Vlaky R 631, 633, 632 budou v době výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Protivín Písek - Písek město a 634 (po ukončení výluky) v úseku Písek město Písek, R 1250, 17 a 16 v úseku Protivín Písek. Všechny osobní vlaky v době výluky budou ze stanice Putim odkloněny do stanice Ražice, kde bude zajištěn přípoj na vlak R ve směru České Budějovice, v opačném směru pojedou osobní vlaky ve směru Písek a Zdice ze stanice Ražice, kde bude zajištěn přípoj ze směru České Budějovice a Protivín. Zastávka Heřmaň se po dobu výluky neobsluhuje! (Zdice ) Písek Ražice Protivín (v jízdní řádu jsou pouze vlaky dotčené výlukou) lak 7902 R 663 7904 R 665 7906 R 667 7908 R 669 Ze stanice Zdice 170 7 08 9 08 11 14 13 07 Písek 9 08 11 08 13 08 15 08 Písek 9 09 11 09 13 09 15 09 Putim 9 14 11 14 13 14 15 14 Putim 9 14 11 14 13 14 15 14 Ražice 190 9 17 9 18 9 17 11 18 13 17 13 18 15 17 15 18 Heřmaň Protivín 190 9 26 11 26 13 26 15 26 Do stanice Brno Brno Brno Brno Protivín Ražice Písek (- Zdice) (v jízdní řádu jsou pouze vlaky dotčené výlukou) lak R 656 7905 R 654 7907 R 668 7909 R 666 Ze stanice Jihlava H.Brod Brno Brno Protivín 190 8 32 10 32 12 32 14 32 Heřmaň Ražice 190 8 39 8 40 10 39 10 40 12 39 12 40 14 39 14 40 Putim 8 43 10 43 12 43 14 43 Putim 8 44 10 44 12 44 14 44 Písek 8 48 10 48 12 48 14 48 Písek 8 49 10 49 12 49 14 49 Zdice 170 10 43 12 43 14 43 16 43 Do stanice Písek město Písek Protivín před nádražní budovou před nádražní budovou po levé straně; 7911
200 Zdice Protivín a 201 Tábor - Ražice Písek Putim 10. a 11. září 2018, v čase 8:05 hod. až 18:20 hod. provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje, že ve výše uvedeném dnu proběhne denní výluka v úseku Písek - Putim na trati 200 Zdice Protivín a 201 Tábor - Ražice. Všechny osobní vlaky v době výluky budou ze stanice Písek nahrazeny a odkloněny náhradní dopravou do stanice Ražice, kde bude zajištěn přípoj na vlak R ve směru České Budějovice, v opačném směru pojede náhradní doprava za osobní vlaky ve směru Písek a Zdice ze stanice Ražice, kde bude zajištěn přípoj ze směru České Budějovice a Protivín. ND za vlaky R 631, 633, 632, 634 a 635 jedou do a ze zastávky Písek město. Vlaky R 1250, 17, 16, 19 a 12 budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Protivín Písek a opačně. Nahrazené osobní vlaky na trati 201 Tábor Ražice jedou dle pravidelného vlakového jízdního řádu. Pro trať 200 Zdice - Protivín platí tento VJŘ. Zastávka Heřmaň se po dobu výluky neobsluhuje! (Zdice ) Písek Ražice Protivín (pouze osobní vlaky Zdice - Protivín) / ČD, a.s. 7902 R 663 7904 R 665 7906 R 667 7908 R 669 7910 R 655 Zdice 170 7 08 9 07 11 14 13 08 15 08 Písek 9 08 11 08 13 08 15 08 17 08 Písek 9 09 11 09 13 09 15 09 17 09 Putim 9 14 11 14 13 14 15 14 17 14 Putim 9 14 11 14 13 14 15 14 17 14 Ražice 190 9 17 9 18 11 17 11 18 13 17 13 18 15 17 15 18 17 17 17 18 Protivín 190 9 26 11 26 13 26 15 26 17 26 Brno Brno Brno Brno Brno Protivín Ražice Písek (- Zdice) (pouze osobní vlaky Zdice - Protivín) R 656 7905 R 654 7907 R 668 7909 R 666 7911 R 664 7913 R 662 7915 lak Ze stanice Jihlava H.Brod Brno Brno Brno Brno Protivín 190 8 32 10 32 12 32 14 32 16 32 18 32 Ražice 190 8 39 8 40 10 39 10 40 12 39 12 40 14 39 14 40 16 39 16 40 18 39 18 40 Putim 8 43 10 43 12 43 14 43 16 43 18 43 Putim 8 44 10 44 12 44 14 44 16 44 18 44 Písek 8 48 10 48 12 48 14 48 16 48 18 48 Písek 8 49 10 49 12 49 14 49 16 49 18 49 Zdice 170 10 43 12 43 14 43 16 43 18 43 20 43 Do stanice Písek město Písek před nádražní budovou po levé straně; Putim v obci na autobusové zastávce "Putim" Ražice Protivín
Vráž u Písku - Čížová v úseku Vráž u Písku - Čížová na trati 200 Zdice Březnice Protivín. Ve dnech 20.září 2018 od 7:00 hod. do 15:30 hodin denní výluka R vlaky 13, 1250, 16 a 17 budou nahrazeny v úseku Čimelice - Písek. 200 Linka náhradní dopravy za R vlaky Čížová - Písek a zpět Vlaky Os 7902, 7905, 7904, 7907, 7906, 7909, 7908 a 7911 budou nahrazeny v úseku Vráž u Písku - Čížová. Vlaky pojedou podle pravidelného jízdního řádu. Písek před nádražní budovou po levé straně Vráž u Písku v obci Vráž na autobusové zastávce "Vráž, Stará Vráž" a před nádražní budovou Čížová na odstavné ploše nákladového obvodu ČD Čimelice před nádražní budovou
Čížová - Čimelice v úseku Čížová - Čimelice na trati 200 Zdice Březnice Protivín. Ve dnech 12.9.2018 od 7:00 hod. do 15:20 hodin denní výluka R vlaky 13, 1250, 16 a 17 budou nahrazeny v úseku Čimelice Písek. 200 Linka náhradní dopravy za R vlaky Čížová - Písek a zpět Os vlaky 7902, 7905, 7904, 7907, 7906, 7909, 7908 a 7911 budou nahrazeny v úseku Čimelice - Čížová. Písek Čížová Vráž u Písku před nádražní budovou po levé straně na odstavné ploše nákladového obvodu ČD v obci Vráž na autobusové zastávce "Vráž, Stará Vráž", v obci Nová Vráž na autobusové zastávce "Vráž, Nová Vráž" Dolní Ostrovec Smetanova Lhota Čimelice v obci Dolní Ostrovec na autobusové zastávce "Ostrovec, Dolní Ostrovec" na návsi u kapličky před nádražní budovou
Mirovice - Čimelice v úseku Mirovice - Čimelice na trati 200 Zdice Březnice Protivín. Ve dnech 13.9.2018 od 6:40 hod. do 15:10 hodin denní výluka R vlaky 13 a 16 budou nahrazeny v úseku Mirovice Písek. R vlaky 1250 a 17 budou nahrazeny v úseku Březnice Písek. 200 Linka náhradní dopravy za R vlaky Čížová - Písek a zpět Vlak Os 7903 bude jako jediný nahrazen základní linkou v úseku Čimelice Horní Nerestce - Mirovice - Březnice a druhou linkou v úseku Mirovice Myslín Dobrá Voda Březnice s příjezdem do Březnice o cca 10 minut později. Os vlaky 7902, 7905, 7904, 7907, 7906, 7909 a 7908 budou nahrazeny v úseku Mirovice Čimelice. Vlaky pojedou podle pravidelného jízdního řádu. Mirovice Horní Nerestce Čimelice Čížová Písek na sil.č.4 autobusová zastávka "Nerestce, Dolní Nerestce,rozcestí" - 1,5 km; na odstavné ploše nákladového obvodu ČD; před nádražní budovou po levé straně;
Březnice Mirovice v úseku Březnice Mirovice na trati 200 Zdice Březnice Protivín. Ve dnech 18.9.2018 od 7:00 hod. do 15:10 hodin denní výluka R vlaky 13, 1250, 16 a 17 budou nahrazeny v úseku Březnice Písek. 200 Linka náhradní dopravy za R vlaky Čížová - Písek a zpět Os vlaky 7903, 7902, 7905, 7904, 7907, 7906, 7909 a 7908 budou nahrazeny v úseku Březnice Mirovice. Základní linka za Os vlaky pojede v úseku Březnice - Mirovice a opačně. Tato linka jede dle pravidelného železničního jízdního řádu a neobsluhuje zastávky Dobrá Voda u Březnice a Myslín! Linka pro obsluhu zastávky Dobrá Voda u Březnice a Myslín bude provozována v úseku Březnice Dobrá Voda u Březnice Myslín Mirovice a opačně. Tato linka je provozována dle níže uvedeného výlukového jízdního řádu. 200 Linka náhradní dopravy M Březnice Myslín Mirovice a zpět 2 4 6 8 Březnice 203,204 8 07 10 07 12 07 14 07 Dobrá Voda u Březnice 8 12 10 12 12 12 14 12 Myslín 8 10 12 14 Mirovice 8 10 12 14 1 3 5 7 9 11 13 15 Mirovice 8 29 10 29 12 29 14 29 Myslín 6 57 8 36 9 10 36 11 12 36 13 14 36 Dobrá Voda u Březnice 7 05 8 44 9 30 10 44 11 30 12 44 13 30 14 44 Březnice 203,204 7 15 9 40 11 40 13 40 Cestující ze zastávek Myslín a Dobrá Voda u Březnice mohou cestovat protisměrně bez doplatku rozdílu jízdného (např. z Myslína do Březnice přes Mirovice). Písek před nádražní budovou po levé straně; Myslín náves, zastávka BUS Čížová na odstavné ploše nákladového obvodu ČD; Dobrá Voda u Březnice pod zastávkou u kapličky Čimelice Březnice Mirovice