sobota pátek denně od 12 do 19 hodin (sobota od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1 Aukce

Podobné dokumenty
artkunst edice parter Soukromá sbírka českého umění od 60. let do současnosti A private collection of Czech art from the 1960 s until today

sobota pátek denně od 12 do 19 hodin (sobota od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1

Moderní a poválečné umění Modern and post-war art. artkunst edice parter. a Galerie Pecka. Současné umění Contemporary art. Fotografie Photographs

sobota pátek denně od 12 do 19 hodin (sobota od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1 Aukce

sobota pátek denně od 12 do 19 hodin (sobota od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1 Aukce

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs

Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization)

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs

Moderní a poválečné umění Modern and post-war art. artkunst edice parter. a Galerie Pecka. Současné umění Contemporary art. Fotografie Photographs

AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS

Moderní a poválečné umění Modern and post-war art. artkunst edice parter. a Galerie Pecka. Současné umění Contemporary art. Fotografie Photographs

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs

MIROSLAV TICHÝ. 25. září 2016, hodin

Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla. značeno a

Moderní a poválečné umění Modern and post-war art. artkunst edice parter. a Galerie Pecka. Současné umění Contemporary art. Fotografie Photographs

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art

AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

Moderní umění & fotografie

AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST :00

Benefiční aukce pro Gaudia proti rakovině o.s. The charity auction for Gaudia against cancer (non-profit organization)

AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art Photographs

AUKCE STARÉHO MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ 30. ŘÍJNA 2011 AUGUSTINE HOTEL PRAGUE

Exhibition. Výstava. Aukce. Auction. úterý sobota denně od do hodin v Galerii 5. patro Myslíkova 9, Praha 1

Exhibition. Výstava. Aukce. Auction. čtvrtek pondělí denně od do hodin v Galerii 5. patro Myslíkova 9, Praha 1

3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel,

FINE ART AUCTION RESULTS

Exhibition. Výstava. Aukce. Auction. pátek úterý denně od do hodin v Galerii 5. patro Myslíkova 9, Praha 1

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria,

FOTOGRAFIE, VÝTVARNÉ UMĚNÍ AUKCE , 18:00h. MÍSTO KONÁNÍ Art Mozaika Politických vězňů 8, Praha 1

SBÍRKA ŠETLÍKOVA KOLEKCE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

23. září Dobročinná aukce výtvarných děl plzeňských autorů na podporu kostelíku U Ježíška

100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar

VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE

38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin

Aukce. Auction. Exhibition. Výstava. Saturday December 1 st, 2007 from 2 p.m. Sobota 1. prosince 2007 od hodin

Katalog aukce pro Green Doors. O.s. Green Doors Galerie Artinbox

VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 1. ČERVNA 2014

FINE ART AUCTION RESULTS

BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH GREEN DOORS

Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria,

A Seznam obrázků. Seznam obrázků 52

Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér

AUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x Kč

autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka Kč

55. AUKCE. 3. øíjna 2004 v 13 hodin. Obrazy a kresby 19. a 21. století Èeská a svìtová grafika. Kulturní centrum ŽOFåN - SLOVANSKÝ OSTROV

Místo, datum a čas zahájení dražby od 16:00 hod. v aukční síni společnosti Aukční centrum Bussmark, s.r.o., Štúrova 1701/55, Praha 4 Krč.

SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016

Doprodej k mimořádné aukci obrazů na Žofíně

Zamýšlená akvizice výtvarného umění

46. AUKCE Spolek Hlahol, Masarykovo nábř dubna 2003 v 11 hodin

40. AUKCE. Grafika, kresby stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (d

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

42. AUKCE. Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika. ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV 6. října 2002 v 11 hodin.

Vyobrazení. 1. Mikoláš Aleš: Dva poutníci přicházející do Prahy, pravděpodobně 1869, kresba perem tuší

DRAŽBA středa od hodin. Atraktivní ideální 1/2 pozemku o výměře m2 v obci Záříčí

VELKÁ CENA HRADCE KRÁLOVÉ A KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE V PLAVÁNÍ 2. ročník ČESKÝ POHÁR V PLAVÁNÍ 1. kolo:

ZNALECKÝ POSUDEK č. 166/2015

Dražba dobrovolná souboru věcí movitých. Dražba dne: středa od 15:00 hod.

49. AUKCE. 12. října 2003 v 13 hodin. Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika. Kulturní centrum ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

SPOLEČNÁ AUKCE V neděli v hodin v AUREOLE fusion restaurant & lounge,

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ

Srdečně Vás zveme na pravidelné dražby umění, vždy každý měsíc!

56. AUKCE. Spolek Hlahol. Grafika, kresby stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. 6. listopadu 2004 v 11 hodin

78. AUKČNÍ DEN GALERIE KODL. neděle 28. květen 2017, 12 hodin Žofín Slovanský ostrov, Praha Výběr výtvarného umění

45. AUKCE. Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika. ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV Neděle 16. února 2003 v 11 hodin.

LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY Galerie SmetanaQ. JUDITA SEREGHY art.amnesty.

DRAŽBA:středa od 14:00 hod.

1. Černý anděl. keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- Spací anděl. textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,-

Výtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo

4. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Radisson Blu Alcron,

50. AUKCE. Spolek Hlahol. 1. listopadu 2003 v 11 hodin. Práce na papíře Česká a světová grafika stol Dopisy, podpisy, kuriozity

Aktuální dražba - ZÁŘÍ, sobota, od hod

Česká a světová grafika

GENERAL INFORMATION MATCH: ALSA PRO ARENA MASTERS DATE: TIME SCHEDULE:

ODEHNAL KATALOG VÝSTAVY

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

Vyvolávací cena: ,-Kč!!!

České umění druhé poloviny 20.století

DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě

48. AUKCE. Spolek Hlahol. 14. června 2003 v 11 hodin. Praha 1, Masarykovo nábř. 16

Galerie Františka Drtikola Zámeček - Ernestinum Příbram. Jaroslav Vančát OBRAZ. Obrazy nás pozorují

Kategorie = nejmladší žáci I. Vagner Karel 2001 Pacov

Ústecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje. DODATEK Č. 25 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č. J. 122/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje

Portfolio. No vot n a

PHOTOGRAPHS AUCTION RESULTS

43. AUKCE Galerie Nová síň, Voršilská ul listopadu 2002 v 11 hodin

ZPRAVODAJ Vč. přeboru sk. A

VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2. stupeň

AUKCE 64 PRAHA HLAHOL, SOBOTA 22. DUBNA OD HODIN. Práce na papíře, česká a světová grafika století, podpisy, rukopisy

Moderní a současné umění

Transkript:

MODERNÍ A POVÁLEČNÉ UMĚNÍ SOUČASNÉ UMĚNÍ FOTOGRAFIE Předaukční výstava sobota 16. 2. pátek 22. 2. 2019 denně od 12 do 19 hodin (sobota 23. 2. od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1 MODERN AND POST-WAR ART CONTEMPORARY ART PHOTOGRAPHS Auction preview Saturday 16. 2. Friday 22. 2. 2019 daily from 12 noon until 7 pm (Saturday 23. 2. from 10 am - 12 noon) at the premises of artkunst / gallery Vojtěšská 11, Prague 1 Aukce sobota 23. 2. 2019 od 14 hodin Auction Saturday 23. 2. 2019 from 2 pm Galerie Fotografie Louvre (1.patro) Národní 22, Praha 1 artkunst / galerie / aukční síň Vojtěšská 11, 110 00 Praha 1 mobil +420 608 238 402 www.artkunst.cz

Důležitá upozornění a pravidla aukce 1. Registrace dražitelů je možná nejdříve 1 hodinu před aukcí na místě jejího konání. Účastník dražby je povinen doložit svou totožnost pomocí občanského průkazu či cestovního pasu, zapsat se do seznamu účastníků dražby a podepsat čestné prohlášení, že není osobou vyloučenou z dražby podle zákona č. 26/2000 Sb. 2. Písemné nabídky. Účastník dražby může dražit i bez své osobní přítomnosti na dražbě na základě písemné plné moci, kterou zmocní dražebníka k svému zastoupení v aukci. Tato plná moc musí obsahovat čísla položek katalogu, jejich přesný popis, vyvolávací cenu a nákupní limit, za který je zmocněnec oprávněn předměty dražit. 5. Příhozy určuje licitátor tímto způsobem: Okamžitá dražební cena příhoz do 2 000 Kč 100 Kč 2 000 10 000 Kč 200 Kč 10 000 Kč 100 000 Kč 1 000 Kč 100 000 Kč 500 000 Kč 5 000 Kč 500 000 Kč 1 000 000 Kč 10 000 Kč nad 1 000 000 Kč 50 000 Kč O pořadí a výši příhozů rozhoduje licitátor. 3. Dražení po telefonu. Účastník dražby může po dohodě s aukční síní dražit po telefonu. Plná moc musí obsahovat veškeré údaje jako při písemné nabídce, kromě nákupního limitu. Žádosti o dražení po telefonu je třeba po dohodě s dražitelem zaregistrovat nejpozději 24 hodin před začátkem aukce. 4. Průběh dražby. Předměty se draží v pořadí uvedeném v katalogu, které může licitátor z organizačních důvodů změnit. Po vyvolání předmětu mohou dražitelé činit příhozy zvednutím dražebního čísla. Dražba předmětu se koná, pokud dražitelé činí příhozy. Licitátor může podání bez odůvodnění odmítnout. Nebylo-li přes dvojí výzvu licitátora učiněno podání vyšší, oznámí licitátor ještě jednou poslední podání a po třetí výzvě udělí příklep účastníkovi dražby, který učinil nejvyšší podání. Učiněným podáním je účastník dražby vázán. Cenu dosaženou vydražením nelze dodatečně snížit. Vydražitelem se stává účastník dražby, kterému je dražený předmět přiklepnut a jakékoliv spory v tomto ohledu závisí výlučně na rozhodnutí aukční síně. 6. Provize. Vydražiteli je účtována k vydražené ceně aukční provize ve výši 22 % (včetně DPH). 7. Způsob úhrady. Vydražitel je povinen uhradit cenu dosaženou vydražením buď v hotovosti (do zákonem stanovené maximální výše 270 000,- Kč), platební kartou nebo bankovním převodem, nejpozději však do 5 kalendářních dnů ode dne konání dražby. 8. Nabytí vlastnictví a vyzvednutí vydražených předmětů. Vydražené předměty budou dražebníkem vydražiteli předány po zaplacení celé ceny dosažené vydražením na základě potvrzení o zaplacení od pondělí 25. 2. do pátku 1. 3. 2019 od 13 do 18 hodin, nebo po telefonické domluvě v prostorách artkunst / galerie, Vojtěšská 11, Praha 1. Poznámka: Vyvolávací ceny uvedené v EUR jsou zaokrouhleny a pouze orientační.

Important information and auction notice 1. Enrollment of bidders - For bidders, it is possible to enroll on the day of the auction itself, one hour before the auction begins at the venue of the public sale. Upon the demand of the Auctioneer or one of his proxies, the participants are obliged to prove their identity with on official ID card or passport and to submit a declaration of honour according to which they are not ineligible for public sales. 2. Absentee bids - A participant may also make his bid without being present at the auction, based upon a power of attorney with date, address and phone contact that authorizes the Auctioneer to represent him at the auction. This power of attorney must contain the catalogue number, the detailed description of the object and the maximum purchase limit that the proxy may bid. 3. Bidding by telephone - Subject to on agreement with the Auction House & Gallery, the participant may bid by telephone. The respective power of attorney must contain the same data as stated above for written offers, except for the purchase limit. Upon the respective agreement with the auctioneer, all motions for bidding by telephone must be registered 48 hours prior to the commencement of the auction at the very latest. 4. The course of auction - The auctioned goods are put up in the order listed in the catalogue, subject to organizational changes by the Auctioneer. After the respective object is put up, the participants may make their bids by raising their bidding number. The auction continues as long as bids are made. The Auctioneer may deny a bid without giving reasons. If, despite two calls by the Auctioneer, no further bid is made, then the Auctioneer announces the lost bid again and, after a third call, knocks down for the benefit of the participant with the highest bid. The participant is bound by his bid. The bidding price may not be curtailed afterwards. The increment goes to the participant whose bid was knocked down. Any disputes in this regard are settled exclusively by virtue of the Auction House & Gallery s decision. 5. The increments - The Auctioneer states the increments as follows: Actual bidding price Increment up to 2 000 Kč 100 Kč 2 000 10 000 Kč 200 Kč 10 000 Kč 100 000 Kč 1 000 Kč 100 000 Kč 500 000 Kč 5 000 Kč 500 000 Kč 1 000 000 Kč 10 000 Kč over 1 000 000 Kč 50 000 Kč The Auctioneer reserves the right to decide the order and amount of the increments. 6. Buyer s Premium - The Auctioneer will charge a buyer s premium of 22 % (incl. VAT) of the hammer price on behalf of the purchaser. 7. Terms of Payment - The bidder is obliged to pay the price achieved in the public sale in cash (up to max. 270 000 Kč), by credit card or by bank transfer, however, 5 calendar days after the day of auction at the very latest. 8. Passage of ownership and takeover of auctioned goods - The objects will be handed out to the bidder upon payment of the auction price in full, based upon a payment certificate, from Monday 25. 2. until Friday 1. 3. 2019 on the premises of artkunst / gallery, Vojtěšská 11, Praha 1, from 1 pm to 6 pm - or by appointment. Note: The starting prices in Euro are rounded off and only for the purpose of information.

Index Anderle Jiří 91 Balcar Jiří 46 Baňka Pavel 292 Beneš Vincenc 11 Beran Zdeněk 53 Blaboliová Marie 166, 167 Bolf Josef 270, 271, 281 Born Adolf 49 Boštík Václav 22, 23, 24, 33, 34, 35, 36, 37, 125, 126, 127, 128, 129, 130 Bratrstvo (Václav Jirásek, Ivan Pinkava, Robert V. Novák) 304 Brázda Pavel 189, 190, 191, 192, 193, 194, 215, 216, 217 Brunovský Albín 49 Císařovský Tomáš 254, 255 Dali Salvador 187 David Jiří 222, 260, 285, 286 David Dalibor 264 Dias Pavel 315 Dlouhý Bedřich 165 Dobeš Milan 74 Dorazio Piero 111, 112 Dostál František 317, 318, 319 Fárová Gabina 295 Feyfar Zdenko 315 Fila Rudolf 210, 213, 214 Filko Stanislav 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 Francis de Nim (Matoušek František) 188, 257, 282, 283 Gažiová Ladislava 274, 275 Gerboc Martin 270, 271 Gross František 32, 39, 202 Grygar Milan 67, 140, 141, 156, 157, 158, Grygar Štěpán 298 Hampl Josef 58, 59, 62, 63 Hanke Jiří 299 Hankeová Jiřina 293 Hanzlík Daniel 154 Hilmar Jiří 73 Hísek Jan 230, 231, 290, 291 Hliněnský Robert 204 Hodonský František 200 Hoffmeister Adolf 42 Hochová Dagmar 315, 320 Hommage a Jiří Suchý 49 Hošek Jakub 258, 284 Hošková Anežka 259, 263 Houdek Václav 272 Hudeček František 17 Humhal Pavel 277 Huptych Miroslav 185, 186 Chaba Alois 49 Chagall Marc 195, 196, 197 Chatrný Ivan 69, 70 Chatrný Dalibor 207, 208, 209 Chochola Václav 314, 315 Janoušek Vladimír 164 Janoušková Věra 172, 174, 178, 206 Jíra Josef 49 John Jiří 25 Karlík Viktor 221, 287 Karlíková Olga 205 Klimeš Svatopluk 89, 90 Knap Jan 225, 226 Knížák Milan 52 Koblasa Jan 44, 229 Kolář Jiří 85, 86, 116, 117, 118, 119 Kolíbal Stanislav 28, 133, 134, 135, 150, 151, 152, 155 Konůpek Jan 9, 10 Kopecký Vladimír 139 Kotík Jan 162, 163 Kovanda Jiří 223, 224 Kratina Radoslav 71 Krátký Čestmír 321 Kratochvíl Antonín 311, 312 Kubíček Jan 64, 65, 66, 68, 115, 142, 145

Kučerová Alena 29, 40, 41, 122, 123, 124 Kuklík Karel 315 Kulhánek Oldřich 92, 93, 97, 98, 99, 100 Kunc Milan 220 Kyncl František 143, 144 Lhoták Kamil 47, 54, 55, 57 Luskačová Markéta 315 Mainer Martin 239, 251 Masker (Jakub Matuška) 276 Matasová Adéla 177 Medková Emila 315 Merta Jan 261 Miró Joan 104, 105, 106, 107, 108, 109, 198 Mirvald Vladislav 147, 153, 159 Molnár Karol 13, 14 Načeradský Jiří 199 Nepraš Karel 27, 201 Nepraš Karel 201 Nikl Petr 244, 245, 249, 252 Novotný Miloň 315 Novák Ladislav 50 Novák Rostislav 88 Novák Ladislav 51 Ouhel Ivan 237, 238 Ovčáček Eduard 30 Pacovská Květa 160, 161 Pavlík Petr 87 Petrbok Jiří 262, 270, 271 Písařík Petr 266, 267, 268, 273 Pivovarov Viktor 212 Prachatická Markéta 240, 241 Preclík Vladimír 49 Preissig Vojtěch 3 Reich Jan 315 Reynek Bohuslav 56 Rittstein Michael 211, 227, 233, 234, 235 Robinsonová Magdalena 316 Rykr Zdeněk 12 Sadovská Dorota 294 Ságlová Zorka 171 Saudek Jan 300, 301, 302, 303 Saudková Sára 296 Sitenský Ladislav 322 Smetana Tomáš 253, 278, 279, 280 Sopko Jiří 101, 218, 219 Sovák Pravoslav 45, 242 Stach Jiří 305. 306, 307, 308, 309, 310 Stratil Václav 248 Střížek Antonín 203, 228 Suchánek Václav 94 Sukdolák Pavel 95, 96 Sýkora Zdeněk 60, 61, 136, 137, 138, 146, 148, 149 Šalamoun Jiří 49, 243, 246 Šerých Jaroslav 31 Šíma Josef 1, 2 Šimotová Adriena 26, 102, 103, 168, 169, 170, 175, 176 Škoda Vladimír 131, 132 Šlitr Jiří 48 Špála Václav 7 Špaňhel Jakub 250 Štědrý Karel 269 Štech Adam 265 Švankmajer Jan 179, 180, 181, 182, 183, 184 Tichý František 15, 16, 18, 19, 20, 21 Tikal Václav 38 Trnka Jiří 43 Typlt Lubomír 247 Urbásek Miloš 72 Váchal Josef 4, 5, 6 Válová Jitka 120, 173 Vasarely Victor (FR) 113 Viková Jindra 288, 289 Vlčková Tereza 297 Yoshikawa Shizuko 114 Zoubek Olbram 49, 236

1 2 1 Šíma Josef 1891-1971 Z alba Paříž 1927, kolorovaný lept, 29 24 cm, signováno, fleky, silně zahnědlý papír 3 000 Kč / 118 2 Šíma Josef 1891-1971 Krystal 1936, barevný dřevoryt, 19,5 15,5 cm, signováno, rám 9 500 Kč / 373

3 3 Preissig Vojtěch 1873-1944 Slezské písně 3x dřevoryt, ca. 9 7 cm, 3 signováno, vytvořeno jako ilustrace ke knize Petr Bezruč, Slezské písně, 1909 6 000 Kč / 235 6 4 5 4 Váchal Josef 1884-1969 Z knihy Aloise Emmericha Hrušky Zpívající hetéry, 1914, dřevoryt, 11 7,5 cm, nesignováno 1 300 Kč / 51 5 Váchal Josef 1884-1969 Z knihy Aloise Emmericha Hrušky Zpívající hetéry, 1914, dřevoryt, 10 3,5 cm, nesignováno 1 300 Kč / 51 6 Váchal Josef 1884-1969 Ex Libris Ctibor Šťastný 1946, dřevoryt, 34 27,5 cm, signováno vpravo dole: Xyl.J.Váchal, Kolaborant, značeno: Erster Druck eines eingelegten Stockes (Zangholz, Ahorn) 5 000 Kč / 196

7 8 7 Špála Václav 1885-1946 Podzim 1920, linoryt, 16,5 11,5 cm, signováno, rám 8 500 Kč / 333 8 Emilu Fillovi jeho žáci 1992 Soubor grafik, tisků a vzpomínek žáků Emila Filly (nekompletní) 30 21 cm, obsahuje 32 grafik a reprodukcí různých autorů a novotisk leptu Emila Filly Zátiší s podnosem, sklenicí, dýmkou a hroznem z roku 1930. 3 000 Kč / 118

9 10 9 Konůpek Jan 1883-1950 Extáze 1912 (?), lept, 10 6 cm, signováno 600 Kč / 24 10 Konůpek Jan 1883-1950 Milosrdný samaritán 1915, linoryt, 23 17 cm, nesignováno, příloha časopisu Veraikon 1915, ze sbírky Dr. Chylíka 400 Kč / 16 11 12 11 Beneš Vincenc 1883-1979 Kubistické zátiší 1914, litografie, 24 20,5 cm, nesignováno, papír mírně pomačkán, příloha časopisu Umělecký měsíčník 1914, provenience: Moravské umělecko-průmyslové muzeum Brno 4 000 Kč / 157 12 Rykr Zdeněk 1900-1940 Česání 1920, linoryt, 19 13 cm, nesignováno, příloha časopisu Veraikon 1920 1 800 Kč / 71

13 14 13 Molnár Karol 1903-1981 Abstraktní kompozice konec 30. let, olej na papíře, 33 21 cm, signováno Malíř Karol Molnár pobýval v letech 1938 1939 v Paříži a v ateliéru Františka Kupky v Paříži, jehož dílo ovlinilo Molnárovy abstrakce inspirované hudebními motivy. 27 000 Kč / 1 059 14 Molnár Karol 1903-1981 Abstraktní kompozice konec 30. let, tempera na papíře, 33 20 cm, signováno Malíř Karol Molnár pobýval v letech 1938 1939 v Paříži a v ateliéru Františka Kupky v Paříži, jehož dílo ovlinilo Molnárovy abstrakce inspirované hudebními motivy. 27 000 Kč / 1 059

15 15 Tichý František 1897-1961 Leda s labutí 1947, suchá jehla, 24,5 29 cm signováno, datováno a věnováno, rám F. Dvořák, F. Tichý, Grafické dílo č. 146 18 000 Kč / 706 16 17 16 Tichý František 1897-1961 Clown s lampou, ofset podle stejnojmenné suché jehly z roku 1938, 32 25,5 cm, autorem signováno a datováno 1 500 Kč / 59 17 Hudeček František 1909-1990 Noční chodec 1945, dřevoryt, 21 14,5 cm, nesignováno, příloha časopisu Život, 1945 1 800 Kč / 71

18 18 Tichý František 1897-1961 (Harlekýni) 1946, 27 19 cm, kombinovaná technika na papíře, v levém horním rohu signováno, datováno, rámováno, v horních částech zašpiněno 45 000 Kč / 1 765 19 19 Tichý František 1897-1961 R. L. Stevenson (návrh obálky ke knize Pavilon na písčinách) cca.1950, kombinovaná technika na papíře, 28 18 cm, nesignováno, rám, přiložena kniha R.L.Stevenson, Pavilon na písčinách, Vyšehrad, Praha 1950 18 000 Kč / 706

20 20 Tichý František 1897-1961 Hadí muž III 1945, suchá jehla, 27,5 21 cm,signováno, datováno, rámováno, zahnědlé okraje F. Dvořák, F. Tichý, Grafické dílo č. 116/2 24 000 Kč / 941 21 21 Tichý František 1897-1961 Černý Arlecchino, 1944/1945, suchá jehla, 28 19 cm, signováno, datováno, věnováno, rám, zahnědlé okraje F. Dvořák, F. Tichý, Grafické dílo č. 107 20 000 Kč / 784

22 23 22 Boštík Václav 1913-2005 1968, suchá jehla, 8,5 12 cm, I/XXI, 1 signováno, datováno, číslováno 5 500 Kč / 216 23 Boštík Václav 1913-2005 1965, suchá jehla, A.T.,10 9 cm, signováno, datováno 4 500 Kč / 176 24 24 Boštík Václav 1913-2005 1965, suchá jehla, A.T.,10 9 cm, signováno, datováno á jehla, A.T., 4 7,5 cm, signováno, datováno 3 500 Kč / 137

25 25 John Jiří 1923-1972 (Růst) 60 léta, kombinovaná technika na papíře, 15 20 cm, na zadní straně signováno, pravděpodobně návrh na gobelín pro Čs.Velvyslanectví v Sofii 5 000 Kč / 196 26 26 Šimotová Adriena 1926-2014 1965, suchá jehla, 10/10, 19,5 23,3 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 7 500 Kč / 294

27 27 Nepraš Karel 1932-2002 Dva psi si mezi sebou povídají 1963, suchá jehla, 29/40, 24 49 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 9 000 Kč / 353 28 28 Kolíbal Stanislav 1926 (Stavení) 1948, 2 kresba uhlem na papíře, 30 42 cm, datováno, signováno, nezafixováno, mírně rozmazáno 12 000 Kč / 471

29 30 29 Kučerová Alena 1935 Přiblížení, lept, 1963, 28 28 cm, autorský tisk, signováno, datováno 5 500 Kč / 216 31 31 Šerých Jaroslav 1928-2014 Utajená stéla 1964, strukturální lept, 11/20, 31,5 22,5 cm, signováno, číslováno 9 000 Kč / 353 30 Ovčáček Eduard 1933 Konec šťastných dnů 1963, strukturální grafika, 29/35/II., 35 21,5 cm, signováno, datováno, číslováno 4 800 Kč / 188 32 32 Gross František 1909-1985 Sedící figura 1971, litografie, 13,3 9,7 cm, signováno, soupis grafiky F. Grosse č.337 800 Kč / 31

33 33 Boštík Václav 1913-2005 Konvolut 4 skic tužka (3x), pero (1x) na papíře, ca: 18x14 / 6x6 / 10x15 / 13x15 cm, 2 na zadní straně tužkou potvrzení autorství K. Havranová, roz.boštíková, 1 přiloženo dodatečné potvrzení Prof. Zemina 6 000 Kč / 235 34 34 Boštík Václav 1913-2005 Konvolut 2 skic tužka a akvarel na papíře, ca: 10x17 / 29x18 cm, 2 na zadní straně tužkou potvrzení autorství K. Havranová, roz.boštíková, 1 přiloženo dodatečné potvrzení pravosti Prof. Zemina 6 000 Kč / 235

35 35 Boštík Václav 1913-2005 Konvolut 4 skic tužka / pastelky na papíře, ca: 14x20 / 29x21 / 13x17 / 29x21 cm, 2 na zadní straně tužkou potvrzení autorství K. Havranová, roz. Boštíková 6 000 Kč / 235 36 37 36 Boštík Václav 1913-2005 Konvolut 5 drobných skic pero na papíře,ca: 5x18 / 6x20 / 6x8 / 1x2 / 10x6 cm, 1 na zadní straně potvrzení autorství K. Havranová, roz.boštíková, 2 potvrzení pravosti Prof. Zemina 6 000 Kč / 235 37 Boštík Václav 1913-2005 Konvolut 5 skic tužka, propiska, pastel, ca. 12x12 / 21x15 / 10x14 / 10x15 / 15x10 cm, 1 potvrzení pravosti Prof.Zemina 6 000 Kč / 235

38 39 39 Gross František 1909-1985 Slovensko 1964, litografie, 14/30, 21 30 cm, signováno, datováno, číslováno 1 500 Kč / 59 38 Tikal Václav 1906-1965 Hlava clowna 1963, olej na kartonu, 44 30 cm, signováno, datováno, rám 55 000 Kč / 2 157 40 40 Kučerová Alena 1935 1966, tisk z perforovaného plechu, 2/5, 30 38 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 16 000 Kč / 627

41 42 41 Kučerová Alena 1935 Jednoduché obláčky 1966, tisk z trhaného plechu, 12/20, 38 53 cm, signováno, datováno, číslováno Publikováno: Alena Kučerová, 2005, ed. Marie Klimešová / Galerie Pecka 30 000 Kč / 1 176 42 Hoffmeister Adolf 1902-1973 Kein Zweiter hörte davon 1967, koláž, 31,5 44 cm, monogramováno a datováno 18 000 Kč / 706 43 43 Trnka Jiří 1912-1969 Sen noci svatojánské V 1961, litografie, 44 32,5 cm, vlevo dole tužkou 14/V, datováno, signováno, rám 32 000 Kč / 1 255

44 45 44 Koblasa Jan 1932-2017 Pocta Janu Palachovi 1969, lept, suchá jehla, 64 49 cm, 19/60, signováno, číslováno, datováno 5 000 Kč / 196 46 45 Sovák Pravoslav 1926 Paříž suchá jehla, 12 23,5 cm, 22/25, signováno, číslováno 5 000 Kč / 196 47 46 Balcar Jiří 1929-1968 Devět náhodných příhod 1965, suchá jehla, 24,5 16,5 cm, 10/20, signováno, číslováno, datováno 9 000 Kč / 353 47 Lhoták Kamil 1912-1990 Žena v horách (Démon) 1971, lept, 33 23,6 cm, signováno, datováno, Publikováno: L. Štefek, Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby. Praha 2015 16 000 Kč / 627

48 48 Šlitr Jiří 1924-1969 Z balkonu na Rue Dunkerque Kresba tužkou, 21,5 31 cm, signováno 3 000 Kč / 118 49 49 Hommage a Jiří Suchý Praha, 1. října 1981 Sborník 21 grafických listů (z 22) následujících autorů: J. Šalamoun, J. Slíva, V. Komárek, J. Jíra, A. Brunovský, A. Born, K. Štanclová, V. Tesař, D. Grečner, V. Jarcovják, D. Kállay, L. Kuklík, F. Kratochvíl, O. Zoubek, J. Kavan, K Teissig, K. Chaba, M. Činovský, V. Preclík, V. Zábranský, V. Suchánek, (schází P. Sukdolák), 30 21 cm, vyšlo nákladem autorů v počtu 31 souborů, všechny listy signované, částečně datované a číslované 9 000 Kč / 353

50 50 Novák Ladislav 1925-1999 Une sirene vers 9:20 1973, froasáž, papír, 33 53 cm, signováno a značeno dole uprostřed, rám 28 000 Kč / 1 098 51 52 53 51 Novák Ladislav 1925-1999 Topologická kresba 60. léta, tuš na papíře, 30 21 cm, nesignováno 1 500 Kč / 59 52 Knížák Milan 1940 Body-painting for nonpolitical rituals 1971, kresba na papíře, 21,5 14,5 cm, signováno, datováno, rám 3 500 Kč / 137 53 Beran Zdeněk 1937-2014 1973, kresba, 21 30 cm, signováno, datováno 1 000 Kč / 39

54 54 Lhoták Kamil 1912-1990 České středohoří 1978, suchá jehla, 11/12, 20 49,5 cm, signováno, datováno, číslováno Publikováno: L. Štefek, Kamil Lhoták: grafické dílo v kontextu ostatní tvorby. Praha 2015, č.439 15 000 Kč / 588 55 56 55 Lhoták Kamil 1912-1990 3 P.F. 1977/78/81 (2 dr. F. Dvořák) 3 litografie, cca 10 15 cm, signováno 1 400 Kč / 55 56 Reynek Bohuslav 1892-1971 Na pastvě Suchá jehla, 10 8 cm, nesignováno (posthumní tisk) 1 500 Kč / 59

57 57 Lhoták Kamil 1912-1990 (Bradbury) 1977, tuš a akvarel na papíře, 45 33 cm, signováno, datováno, rám, z významné soukromé sbírky 80 000 Kč / 3 137

58 59 58 Hampl Josef 1932 Serie S 28-71 1971, olej na plátně, 112 90 cm, na rubu signováno a datováno 135 000 Kč / 5 294 59 Hampl Josef 1932 Serie S 28-71 1971, olej na plátně, 112 90 cm, na rubu signováno a datováno 135 000 Kč / 5 294

60 60 Sýkora Zdeněk 1920-2011 Černo-bílá struktura 1971, serigrafie, 76/100, 60 60 cm, na štítku na zadní straně signováno a číslováno, rám, vydavatel: Kunstverein Hannover, publikováno: Zdeněk Sýkora, Grafika, Gallery Praha 2008 35 000 Kč / 1 373 61 61 Sýkora Zdeněk 1920-2011 Hnědo-bílá struktura 1973, serigrafie, 44/250, 51 51 cm, signováno, číslováno, datováno, rám, vydavatel Editions Gheebrant, Montreal, publikováno: Zdeněk Sýkora, Grafika, Gallery Praha 2008 46 000 Kč / 1 804

62 62 Hampl Josef 1932 Serie S 28-71 1971, olej na plátně, 90 112 cm, na rubu signováno a datováno 135 000 Kč / 5 294 63 63 Hampl Josef 1932 Serie S 28-71 1971, olej na plátně, 110 86 cm, na rubu signováno a datováno 135 000 Kč / 5 294

64 65 64 Kubíček Jan 1927-2013 Geometrická kompozice 1968, serigrafie, 59 42 cm, signováno, datováno, na povrchu mírně odřeno 6 500 Kč / 255 65 Kubíček Jan 1927-2013 Pohyb linií ve čtvercích 1970/74, serigrafie, 59,5 60 cm, signováno, datováno, rám 15 000 Kč / 588 66 66 Kubíček Jan 1927-2013 Konvolut drobných grafik / PF 1982-2009, 7 serigrafie, 22x15,5cm - 21x10,5cm, signováno, datováno 3 800 Kč / 149

67 68 67 Grygar Milan 1926 Akustická kresba 1968, litografie, 12/20, 73 49 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 14 000 Kč / 549 68 Kubíček Jan 1927-2013 Geometrická kompozice 1970/76, serigrafie, 2/30 - V., 38 38 cm, signováno, číslováno, datováno, rám 6 500 Kč / 255 69 70 69 Chatrný Ivan 1928-1983 Čtverce a kruhy XV 1969, serigrafie, 14/20, 61 43 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 1 800 Kč / 71 70 Chatrný Ivan 1928-1983 Album 76 1976, serigrafie, 54 36 cm, signováno, datováno, rám 1 800 Kč / 71

71 72 71 Kratina Radoslav 1928-1999 Geometrická kompozice 1982, serigrafie, 87/100, 38 25 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 3 800 Kč / 149 73 72 Urbásek Miloš 1932-1988 1981, serigrafie, 1/12, 65 50 cm, signováno, datováno, číslováno, rám, na horním levém rohu mírně pomačkáno 10 000 Kč / 392 74 73 Hilmar Jiří 1937 Kompozice serigrafie, 49 49 cm, 7/50, signováno 5 000 Kč / 196 74 Dobeš Milan (SK) 1929 Pohyb (PF 2011) serigrafie, 34/160, signováno, datováno, číslováno, rám 800 Kč / 31

75 75 Filko Stanislav 1937-2015 (Babymouth) 1983, akryl na plátně (oboustranně), 90 121 cm, na zadní straně signováno a datováno: Filko 1955, Fylko 1978-1983 170 000 Kč / 6 667

76 77 76 Filko Stanislav (SK) 1937-2015 Asociácie XX. 1969 / XIV. 1965-68 / XXI. 1969-70 / XX. 1969 / XVIII. 1968, 5 ofset, velikost ca. 66 46, nesigováno, mírně ořiznuté okraje, drobná poškození 5 000 Kč / 196 77 Filko Stanislav (SK) 1937-2015 Asociácie XXXIII a 1969, ofset, 68,8 47 cm, signováno, datováno, mírně oříznuté okraje, drobná poškození 2 500 Kč / 98 78 79 80 78 Filko Stanislav (SK) 1937-2015 Reál - Bratislava ČSSR 1965, ofset, 66,6 46,6 cm, signováno, mírně oříznuté okraje, fleky, špatný stav 2 000 Kč / 78 79 Filko Stanislav (SK) 1937-2015 Moje rodisko 1968, ofset, 67 47 cm, signováno, mírně oříznuté okraje, na okraji zvlněno, fleky, špatný stav 2 000 Kč / 78 80 Filko Stanislav (SK) 1937-2015 Asociácie - Moje rodisko 1968/69, ofset, 70 49 cm, signováno, datováno, mírně oříznuté okraje, fleky, špatný stav 2 000 Kč / 78

81 82 81 Filko Stanislav (SK) 1937-2015 Láska Erotika 1965/66, ofset (dvojlist), (2x) 63 45 cm, mírně oříznuté okraje, silně poškozeno, fleky, špatný stav 3 500 Kč / 137 82 Filko Stanislav (SK) 1937-2015 Manifest prierode 1968, ofset, 67 50 cm, signováno, datováno, fleky, poškozeno, špatný stav 2 000 Kč / 78 83 84 83 Filko Stanislav (SK) 1937-2015 Stano Filko, Tvorba II 1965-69 1970, katalog, ofset, 20,8 24 cm, texty Pierre Restany a další, v Bratislavě vydal vlastním nákladem St. Filko v roce 1970, přiložena barevná skládačka 3 500 Kč / 137 84 Filko Stanislav (SK) 1937-2015 Asociácie III 1968, ofset, 67 47 cm, signováno, datováno, mírně oříznuté okraje, na okraji lehce zvlněno 4 500 Kč / 176

85 86 85 Kolář Jiří 1914-2002 Hommage a Picasso I / II / III 1973, 3 barevný offset, ex. 49/90, 23x63 / 63x24 / 35x63 cm (papír 56 76 cm), signováno, datováno, číslováno, rámováno 13 500 Kč / 529 86 Kolář Jiří 1914-2002 Motýli 1968, serigrafie, 79 67 cm, rám 3 800 Kč / 149

87 88 87 Pavlík Petr 1945 1988, kombinovaná technika na papíře, 40 30 cm, signováno, datováno, rám 6 500 Kč / 255 88 Novák Rostislav 1942 1986, kombinovaná technika na papíře, 44 62 cm, signováno, datováno 2 000 Kč / 78 89 89 Klimeš Svatopluk 1944 Abstraktní kompozice 1991, propálená kresba, 63 48 cm, signováno, datováno 3 800 Kč / 149 90 90 Klimeš Svatopluk 1944 1980, kombinovaná technika na kartonu, 60 83 cm, monogramováno, datováno 5 000 Kč / 196

91 92 91 Anderle Jiří 1936 Krysař 1974, barevná suchá jehla, 160/200, 32 24,5 cm, číslováno, signováno, rám 2 500 Kč / 98 93 92 Kulhánek Oldřich 1940-2013 1973, barevná suchá jehla, 30/200, 33 23 cm, číslováno, signováno, rám 3 000 Kč / 118 94 Suchánek Václav 1933 Franz Kafka 1986, barevná litografie, 50 35 cm, 62/100, signováno, číslováno, zahnědlý papír, lehce pomačkáno, drobná poškození na okrajích 1 400 Kč / 55 94 93 Kulhánek Oldřich 1940-2013 Oko (Tab.III) 1974, barevná suchá jehla, 24,5 18,5 cm, signováno, datováno 1 500 Kč / 59

95 96 95 Sukdolák Pavel 1925 Zákon 1987, barevný lept, 8/40, 56 49 cm, signováno, číslováno 4 500 Kč / 176 96 Sukdolák Pavel 1925 Skála 1987, barevný lept, 10/40, 56 46,5 cm, signováno, číslováno 4 500 Kč / 176 97 97 Kulhánek Oldřich 1940-2013 Shakespeare, Sonety 1986, 2 knižní Ilustrace, kresba perem, cca 8 7,5 cm, signováno, datováno, tiskařské značky 6 000 Kč / 235

98 98 Kulhánek Oldřich 1940-2013 Shakespeare, Sonety 1986, 2 knižní Ilustrace, kresba perem, cca 8 15 cm, signováno, datováno, tiskařské značky 6 000 Kč / 235 100 99 99 Kulhánek Oldřich 1940-2013 Shakespeare, Sonety 1986, 2 knižní Ilustrace, kresba perem, ca 5 7 / 8 7,5 cm, signováno, datováno, tiskařské značky 6 000 Kč / 235 100 Kulhánek Oldřich 1940-2013 Shakespeare, Sonety 1986, 2 knižní Ilustrace, kresba perem, cca 8 15 cm, signováno, datováno, tiskařské značky 6 000 Kč / 235

101 101 Sopko Jiří 1942 Hlavy 1997, akvarel, 41 59 cm, signováno, datováno 13 000 Kč / 510 102 103 102 Šimotová Adriena 1926-2014 Hlava 1997, serigrafie, 123/130, 45 45 cm, signováno, číslováno, na horním okraji pomačkáno 5 500 Kč / 216 103 Šimotová (podle) Adriena 1926-2014 Plakát, Oeuvres graphiques, Centre tscheque Paris 2003, 60 42 cm, ofset 500 Kč / 20

104 105 104 Miró Joan (ES) 1893-1983 Z cyklu Maravillas con variaciones acròsticas en el jardín de Miró 1975, litografie, 50 71,5 cm, signováno v kameni 4 500 Kč / 176 105 Miró Joan (ES) 1893-1983 Z cyklu Maravillas con variaciones acròsticas en el jardín de Miró 1975, litografie, 50 36 cm, signováno v kameni 3 000 Kč / 118 106 107 108 106 Miró Joan (ES) 1893-1983 Z cyklu Maravillas con variaciones acròsticas en el jardín de Miró 1975, litografie, 50 36 cm, signováno v kameni 3 000 Kč / 118 107 Miró Joan (ES) 1893-1983 Escultor Japan 1974, litografie, 20 40 cm, signováno v kameni, tisk Atelier Mourlot, vydavatel: Poligrafia Barcelona 1 900 Kč / 75 108 Miró Joan (ES) 1893-1983 Poligrafia XV anos 1979, litografie, 37 27 cm, vydavatel: Poligrafia Barcelona 2 200 Kč / 86

109 110 109 Miró Joan (ES) 1893-1983 Ma de Proverbis 1970, litografie, 37 55 cm, signováno v kameni 3 500 Kč / 137 110 Calder (podle) Alexander (USA) 1896-1976 Plakát: At Pace / Columbus 1971, 64 82 cm 2 600 Kč / 102 111 112 111 Dorazio Piero (IT) 1927-2005 Plimiri 1976, litografie, e.a. (číslovaný náklad 90 ex.), 49 73 cm, signováno, datováno, slepostisk vydavatele: Erker Presse St. Gallen, drobné stopy stáří, trhlinka na okraji 4 500 Kč / 176 112 Dorazio Piero (IT) 1927-2005 Natale 1984, litografie, 37 55 cm, signováno, datováno 2 800 Kč / 110

113 114 114 Yoshikawa Shizuko (JPN/CH) 1934 Kompozice 1983, serigrafie, 14/99, 48 48 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 3 000 Kč / 118 113 Vasarely Victor (FR) 1908-1997 Tupa 70. léta, serigrafie, 57/90, 56 47 cm, signováno, číslováno 15 000 Kč / 588 115 115 Kubíček Jan 1927-2013 Geometrická kompozice 1996/98, serigrafie, 24x16,5 cm, 116/170, signováno, číslováno, datováno, rám 900 Kč / 35

116 117 116 Kolář Jiří 1914-2002 1989, koláž, 14,5 10,5 cm, na zadní straně signováno a datováno 2 800 Kč / 110 117 Kolář Jiří 1914-2002 Smrt v chrámu (Vraždící kamen) 1992, koláž, 10,5 14,5 cm, na zadní straně signováno a datováno 2 800 Kč / 110 118 119 118 Kolář Jiří 1914-2002 1992, koláž, 10,5 14,5 cm, na zadní straně signováno a datováno 2 800 Kč / 110 119 Kolář Jiří 1914-2002 1992, koláž, 10,5 14,5 cm, na zadní straně signováno a datováno 2 800 Kč / 110

120 120 Válová Jitka 1922-2011 Triptych 2005, litografie, A.T., 13 9 cm (3x), vytištěno na jednom archu, signováno, datováno, přidáno: Konvolut 80 exemplářů levé části, 10 ex. střední části, 50 ex. pravé části. Všechny přidané litografie signované, datované a číslované. 2 000 Kč / 78 122 121 121 Konvolut 8 PF 1988-2003, Josef Hampl (2x koláž), Věra Janoušková (2xkoláž), Jiří Mrázek (4 kresba), 21x10cm - 15x10,5cm, signováno, datováno 1 200 Kč / 47 122 Kučerová Alena 1935 1989-1995, 3 suchá jehla, 9,5x13cm / 7x10,5cm / 8x10cm, signováno, datováno 3 000 Kč / 118

123 123 Kučerová Alena 1935 Krajina u Jizery 1987, tisk z perforovaného plechu, 59 87 cm, autorský tisk, 3/60, signováno, datováno, číslováno 17 000 Kč / 667 124 124 Kučerová Alena 1935 Večerní les 1988, tisk z perforovaného plechu, 8/60, 53 75 cm, signováno, datováno, číslováno publikováno: Alena Kučerová, 2005, Galerie Pecka / Marie Klimešová 17 000 Kč / 667

125 126 125 Boštík Václav 1913-2005 Hermann Hesse, Večerní mraky 1989, kolorovaná suchá jehla, 17,5 13 cm, signováno 4 000 Kč / 157 126 Boštík Václav 1913-2005 05 Hermann Hesse, Večerní mraky 1989, kolorovaná suchá jehla, 17,5 13 cm, signováno 4 000 Kč / 157 127 127 Boštík Václav 1913-2005 Hermann Hesse, Večerní mraky 1989, kolorovaná suchá jehla, 17,5 13 cm, signováno 4 000 Kč / 157

128 129 128 Boštík Václav 1913-2005 Li Po, Jdu tichou půlnocí 1997, kolorovaná suchá jehla, 16 14 cm, signováno, vydalo Nakladatelství Aulos v Praze 1997 7 000 Kč / 275 130 129 Boštík Václav 1913-2005 Li Po, Jdu tichou půlnocí 1997, suchá jehla, 16 14 cm, signováno, vydalo Nakladatelství Aulos v Praze 1997 4 500 Kč / 176 130 Boštík Václav 1913-2005 Li Po, Jdu tichou půlnocí 1997, suchá jehla, 16 14 cm, signováno, vydalo Nakladatelství Aulos v Praze 1997 4 500 Kč / 176

131 132 132 Škoda Vladimír 1942 1989, lept, 6/14, 49 65 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 3 800 Kč / 149 131 Škoda Vladimír 1942 1977, lept, 2/7, 65 50 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 3 800 Kč / 149 133 133 Kolíbal Stanislav 1925 Tao 1993, suchá jehla, lept, 101/200, 33 24 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 4 800 Kč / 188

134 134 Kolíbal Stanislav 1925 Menší a větší 1998, akvarel a tužka na ručním papíře, 47 31,5 cm, signováno, datováno, rám 18 000 Kč / 706 135 135 Kolíbal Stanislav 1925 Texty 1995, 3 originální kresby Stanislava Kolíbala v bibliofilii, 34 25 cm, každá kresba signována, v impresu číslováno 22 ( z 40 ex.), vydalo nakladatelství Aulos Praha 18 000 Kč / 706

136 136 Sýkora Zdeněk 1920-2011 7 linií pro Uměleckou besedu 1996, 44,5 44,5 cm, 116/150, signováno, datováno, číslováno, rám, publikováno: Z. Sýkora, Grafika, Gallery Praha 2008 19 000 Kč / 745 137 Sýkora Zdeněk 1920-2011 Konvolut, 7 linií pro Uměleckou besedu 1996, 44,5 44,5 cm, 3 nesignovaný nátisk na větším archu 3 000 Kč / 118 138 139 138 Sýkora Zdeněk 1920-2011 1999, serigrafie (na zadní straně potištěno textem), 15,5 21 cm, signováno, mírně odřeno, pozvánka nakladelství Aulos Praha k vydání bibliofilie Jan Neruda, Písně kosmické 3 500 Kč / 137 139 Kopecký Vladimír 1931 Geometrická kompozice 2010, serigrafie, 14/100, 30 30 cm, signováno, datováno 1 000 Kč / 39

140 141 140 Grygar Milan 1926 1999, serigrafie, IV/XII, 100 70 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 15 000 Kč / 588 141 Grygar Milan 1926 Kompozice 1995, serigrafie, e.a., 35 38 cm, signováno, datováno, rámováno 9 000 Kč / 353 142 142 Kubíček Jan 1927-2013 Geometrická kompozice 1993/97, serigrafie, 93/110, 45 62,5 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 4 500 Kč / 176

143 143 Kyncl František 1934-2011 Fialová monostruktura 1993, kombinovaná technika na ručním papíře, 105 78 cm, signováno a datováno na zadní straně 28 000 Kč / 1 098 144 145 144 Kyncl František 1934-2011 1997, 4 tempera na papíře, 15 21 cm, signováno, datováno, rám 4 800 Kč / 188 145 Kubíček Jan 1927-2013 Progrese - od části k celku 2003, 2 kresba perem na papíře, 38 27 cm, signováno, datováno 12 000 Kč / 471

146 146 Sýkora Zdeněk 1920-2011 Trio Hiršal 1980, serigrafie, 48/60, 70 70 cm, signováno, datováno, číslováno, rám, vydavatel: Galerie Edition Media, Neuchatel, CH (součást alba Linie), publikováno: Zdeněk Sýkora, Grafika, Gallery Praha 2008 55 000 Kč / 2 157 147 147 Mirvald Vladislav 1921-2003 Rombergovy křivky 2000, olej na kartonu, 50 40 cm, na zadní straně signováno, datováno 69 000 Kč / 2 706

148 148 Sýkora Zdeněk 1920-2011 2001, serigrafie, XIX/XX., 34 23,5 cm, signováno, číslováno, rámováno, vydáno jako příloha katalogu nakladatelství Aulos 9 000 Kč / 353 149 149 Sýkora Zdeněk 1920-2011 13 linií pro St. Hawkinga 2003, serigrafie, 43/50, 66 66 cm, signováno, datováno, číslováno, na povrchu mírně odřeno, publikováno: Z. Sýkor, Grafika, Gallery Praha 2008 29 000 Kč / 1 137

150 151 150 Kolíbal Stanislav 1925 Pomyslné místo úniku 2006, kresba perem, 35 25 cm, signováno, datováno 7 500 Kč / 294 151 Kolíbal Stanislav 1925 Jeden malý a čtyři větší 2006, kresba perem, 35 25 cm, signováno, datováno 7 500 Kč / 294 152 152 Kolíbal Stanislav 1925 2012, 5 litografie, 33 25 cm, signováno, vytvořeno pro bibliofilii Marcus Aurelius, Hovory k sobě, Aulos Praha, 2012 4 800 Kč / 188

153 153 Mirvald Vladislav 1921-2003 Zátiší: Krychle a kruhy 2001, olej na kartonu, 42 30 cm, na zadní straně značeno, signováno a datováno 30. III. 2001, na povrchu drobná poškození 58 000 Kč / 2 275 155 154 154 Hanzlík Daniel 1970 2003, akryl na plátně, 40 65 cm, signováno, datováno na zadní straně 18 000 Kč / 706 155 Kolíbal Stanislav 1925 2007, suchá jehla, 85/100, 31,5 23 cm, signováno, datováno, číslováno, rám, přidáno: Pozice kruhu, 1993, akvatinta, lept, 30 21 cm - tisk z proškrtané desky, nesignováno 2 400 Kč / 94

156 156 Grygar Milan 1926 2004, serigrafie, a.e., 50 50 cm, signováno, datováno, rám 6 000 Kč / 235 157 158 157 Grygar Milan 1926 Barevná partitura 1972-2009, ofset, 40 28 cm, 5 složených dvojlistů (20 stran), ex. 30/50, číslováno, signováno, datováno 2009 1 000 Kč / 39 158 Grygar Milan 1926 2011, serigrafie, 31,5 31,5 cm, signováno, vytvořeno pro bibliofilii Samuel Beckett, Texty pro nic, Aulos Praha, 2011 1 800 Kč / 71

159 160 159 Mirvald Vladislav 1921-2003 Geometrické zátiší - Hranol a koule 1999, olej na kartonu, 45 33 cm, na zadní straně značeno, datováno, signováno, drobná poškození na okrajích 55 000 Kč / 2 157 160 Pacovská Květa 1928 (Tiskový arch ke knize Otázky prostoru) 2001, litografie, 100 70 cm, signováno 4 000 Kč / 157 161 161 Pacovská Květa 1928 2005, serigrafie, 1/35, 80,5 70,5 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 9 000 Kč / 353

162 162 Kotík Jan 1916-2002 1980, kvaš, uhel, koláž na papíře, 80 60 cm, signováno, datováno, rám 28 000 Kč / 1 098 163 163 Kotík Jan 1916-2002 Der Hexer Pseudofigur 1984, kvaš, uhel, tuš, papír, 64 50 cm, monogramováno, datováno, rám 16 000 Kč / 627

164 164 Janoušek Vladimír 1922-1986 Postavy 1981, tuš na papíře, 30 42 cm, signováno, datováno, rám 5 500 Kč / 216 165 165 Dlouhý Bedřich 1932 Doma 2001, lept, koláž, 100/100, 25,5 34 cm, signováno, datováno, číslováno, rám 1 800 Kč / 71 166 166 Blaboliová Marie 1948 Moře 1984, lept, 3/50, 28 39 cm, signováno, datováno, číslováno 1 800 Kč / 71 167 167 Blaboliová Marie 1948 Obilí 1981, lept, 10/50, 39 32 cm, signováno, datováno, číslováno 2 200 Kč / 86

168 168 Šimotová Adriena 1926-2014 (přípravná kresba ke knize Emily Dickinsonová - Jsem Nikdo! Kdo jsi Ty?) 2002, pigment na transparentním papíře, 42 29,5 cm, signováno 25 000 Kč / 980 170 169 169 Šimotová Adriena 1926-2014 Viola Fišerová - Babí hodina 1993, 6 barevných leptů (vernis mou) v bibliofilii, 16 15,5 cm, 6 signováno, v impresu číslováno 123/200, vydalo nakladatelství Bonaventura a nakladatelství Franze Kafky 18 000 Kč / 706 170 Šimotová Adriena 1926-2014 BEZ NÁZVU 1995, barevný lept, E.A., 16 9,5 cm, datováno, signováno 3 000 Kč / 118

171 172 171 Ságlová Zorka 1942-2003 1997, serigrafie, 6/90, 50 35 cm, signováno, číslováno, datováno 900 Kč / 35 173 172 Janoušková Věra 1922-2010 Hlava 1997, 2 serigrafie, A.T. - 7/X, 40 30 cm, signováno, datováno 1 200 Kč / 47 174 173 Válová Jitka 1922-2011 Postavy 1992, lept, suchá jehla, 18/20, 30 23,5 cm, signováno, číslováno, datováno 2 200 Kč / 86 174 Janoušková Věra 1922-2010 Hlava 1999, koláž, 70 50 cm, na zadní straně signováno, datováno 5 500 Kč / 216

175 176 175 Šimotová Adriena 1926-2014 1999, vernis mou, X/XXX, 10,5 11 cm, signováno, datováno, číslováno 2 500 Kč / 98 176 Šimotová Adriena 1926-2014 1999, vernis mou, X/XXX, 10,5 11 cm, signováno, datováno, číslováno 2 500 Kč / 98 177 178 177 Matasová Adéla 1940 2008, serigrafie, autorský tisk, 46 46 cm, signováno, datováno 1 200 Kč / 47 178 Janoušková Věra 1922-2010 Hlava 1988, koláž, 60 42 cm, na zadní straně datováno a monogramováno, rám 8 000 Kč / 314

179 180 179 Švankmajer Jan 1934 Z cyklu Přírodopis, Tab.1 1973-2012, ručně kolorovaný lept, 29/35, 64 49 cm, signováno, datováno, číslováno 16 500 Kč / 647 181 180 Švankmajer Jan 1934 Z cyklu Přírodopis, Tab.3 1973-2012, ručně kolorovaný lept, 24/35, 64 49 cm, signováno, datováno, číslováno 16 500 Kč / 647 182 181 Švankmajer Jan 1934 Z cyklu Přírodopis, Tab.9 1973-2012, ručně kolorovaný lept, 8/35, 64 49 cm, signováno, datováno, číslováno 16 500 Kč / 647 182 Švankmajer Jan 1934 Sbírka 3 2015, litografie, 28/40, 43 32 cm, signováno 900 Kč / 35

183 184 183 Švankmajer Jan 1934 Z cyklu Přírodopis, Tab.5 1973-2012, ručně kolorovaný lept, 25/35, 64 49 cm, signováno, datováno, číslováno 16 500 Kč / 647 184 Švankmajer Jan 1934 Z cyklu Přírodopis, Tab.6 1973-2012, ručně kolorovaný lept, 26/35, 64 49 cm, signováno, datováno, číslováno 16 500 Kč / 647 185 186 185 Huptych Miroslav 1952 1987, koláž, 23 29 cm, signováno a datováno vpravo dole 2 500 Kč / 98 186 Huptych Miroslav 1952 1987, koláž, 23 29 cm, signováno a datováno vpravo dole 2 500 Kč / 98

187 187 Škoda Michal (ES) 1962 2000, tužka na kartonu, 35 25 cm, signatura a datace na zadní straně kartonu poškozená adujstáží, na zadní stěně rámu dodatečně signováno a datováno 2 800 Kč / 110 188 188 Francis de Nim (Matoušek František) 1967 Konvolut: Jiskra 2003 / Wrangler Jeans 1995 / 2001 / Modré proužky, 2000, 97/100 (na horním okraji hnědé fleky), 4 serigrafie, 50 35 cm, signováno, datováno, číslováno 1 600 Kč / 63

189 190 189 Brázda Pavel 1926-2017 Závodníci 2-3-5 2005, serigrafie 30/35, 25 25,2 cm, signováno, číslováno 8 000 Kč / 314 191 190 Červeno-zeleno-modrý závodník 2005, serigrafie na ručním papíře, 1/17, 29,9 21 cm, signováno, číslováno, rám 9 000 Kč / 353 191 Brázda Pavel 1926-2017 Modrý, červený a žlutý 2005, serigrafie, 30 14 cm, 29/30, signováno, číslováno 8 000 Kč / 314

192 193 192 Brázda Pavel 1926 2017 Závodník a diváci 2005, serigrafie na ručním papíře, II/XI, 21 30 cm, signováno, číslováno 9 000 Kč / 353 193 Brázda Pavel 1926 2017 Závodník s? 2005, serigrafie na ručním papíře, XII/XVI, 25 25 cm, signováno, číslováno, rám 9 000 Kč / 353 194 194 Brázda Pavel 1926 2017 Fialový závodník 2005, serigrafie na ručním papíře, VI/XXVIII., 25 25 cm, signováno, číslováno, rám 9 000 Kč / 353

195 196 195 Chagall Marc (RU/FR) 1887-1985 Le jeu des acrobats 1963, litografie, 31 24 cm, tisk F. Mourlot, soupis litografií Mourlot/Chagall č. 401 2 200 Kč / 86 197 196 Chagall Marc (RU/FR) 1887-1985 Le Clown fleuri 1963, litografie, 31 24 cm, tisk F. Mourlot, soupis litografií Mourlot/Chagall č.399 2 200 Kč / 86 198 197 Chagall Marc (RU/FR) 1887-1985 Le Ciel de la Place de la Concorde 1963, litografie, 31 24 cm, tisk F. Mourlot, soupis litografií Mourlot/Chagall č.393 2 200 Kč / 86 198 Miró Joan (ES) 1893-1983 1977, litografie, 31 23 cm, soupis díla F. Mourlot, Miró Lithographe III, Paris 1977 1 000 Kč / 39

199 200 200 Hodonský František 1945 Z lužních zahrad Podzim 2014, matrice, dřevotříska, barva, 60 90 cm, na zadní straně signováno, datováno 32 000 Kč / 1 255 199 Načeradský Jiří 1939-2014 Výletníci 1991, tuš a akvarel na papíře, 60 40 cm, signováno, datováno, rám 10 000 Kč / 392 202 201 201 Nepraš Karel 1932-2002 Kruh 1992, litografie, 100/110, 30 42 cm, signováno, datováno, číslováno na dolním okraji vytištěno: výroční list klubu přátel za rok 1992 1 500 Kč / 59 202 Gross František 1909-1985 Bílý (modrý) dům 1984, barevná litografie, 50 42 cm, autorský tisk, signováno, datováno, rám 4 500 Kč / 176

203 204 203 Střížek Antonín 1959 Papriky 2013, akvarel, 38 54 cm, signováno, datováno 6 500 Kč / 255 205 206 204 Hliněnský Robert 1908-1979 1975, suchá jehla, 11 6,5 cm, signováno, datováno 600 Kč / 24 205 Karlíková Olga 1923-2004 Skřivani 1998, 2 litografie, 90/100 - AT, 42 30 cm, signováno, datováno 1 000 Kč / 39 206 Janoušková Věra 1922-2010 Kameny / Pozorovatel / Poutníci 3x suchá jehla, signováno, číslováno (3x) 11/25, 25 18 cm, 21 16 cm, 17,3 12,7 cm 1 800 Kč / 71

207 208 207 Chatrný Dalibor 1925-2012 2000, kombinovaná technika na papíře, 21 30 cm, signováno, datováno 1 800 Kč / 71 208 Chatrný Dalibor 1925-2012 2000, kombinovaná technika na papíře, 21 30 cm, signováno, datováno 1 800 Kč / 71 209 210 209 Chatrný Dalibor 1925-2012 2000, kombinovaná technika na papíře, 21 30 cm, signováno, datováno 1 800 Kč / 71 210 Fila Rudolf 1932-2015 Brautentenpaar in der Nisthöhle (Premaľba) 1976, kombinovaná technika, papír, 21,5 12,5 cm, signováno, datováno, rám 1 500 Kč / 59

211 212 211 Rittstein Michael 1949 Srdce králů 1990/91, 6 litografie v bibliofilii H.H.Ewers, Srdce králů, vydalo Nakladatelství Trigon v nákladu 200 výtisků, 30,5 22 cm, 6 litografie signované a datované 1 200 Kč / 47 212 Pivovarov Viktor 1937 Katalog k výstavě Soňa a andělé, galerie Rudolfinum 1996, 24x16 cm, 7 svazků v kartonovém obalu, na první straně kresba a signatura autora 600 Kč / 24 213 214 214 Fila Rudolf 1932 2015 Vlna (Premaľba) 1973, kombinovaná technika, papír, 15 20 cm, signováno, datováno, rám 3 000 Kč / 118 213 Fila Rudolf 1932-2015 Premaľba V 2009, kombinovaná technika, papír, 28 20,5 cm, signováno, datováno, rám 2 500 Kč / 98

215 215 Brázda Pavel 1926-2017 Opilý konec odpoledne 2010-14, inkoustový tisk na plátně, 85 75 cm, signováno a datováno na rubu 16 500 Kč / 647 216 217 216 Brázda Pavel 1926-2017 Velký astronaut 2011, serigrafie, 60/70, 70 50 cm, signováno, datováno, číslováno 2 400 Kč / 94 217 Brázda Pavel 1926-2017 Chůze s hadí ženou 2011, serigrafie, 63/70, 70 50 cm, signováno, datováno, číslováno 2 400 Kč / 94

218 219 218 Sopko Jiří 1942 Poutníkova noční píseň 1996, kolorovaný linoryt, 99/100, 25 25 cm, signováno, datováno, číslováno, vydalo nakladatelství Aulos Praha 3 500 Kč / 137 219 Sopko Jiří 1942 Sedící akt 1995, tužka a akvarel, 24 33 cm, signováno, datováno 5 500 Kč / 216 220 221 220 Kunc Milan 1944 1986, lept, 52 41 cm, signováno, datováno 2 000 Kč / 78 221 Karlík Viktor 1962 linoryt, 15/15, 16 21,5 cm, signováno, číslováno 900 Kč / 35

222 222 David Jiří 1956 Zdena 1975, olej na plátně, 47 30 cm, na zadní straně signováno, datováno 15 000 Kč / 588 223 224 224 Kovanda Jiří 1953 Svíčka 1995, kombinovaná technika na papíře, 41 29 cm, signováno, datováno, rám 7 000 Kč / 275 223 Kovanda Jiří 1953 Twist 12 (9/95) 1995, akvarel na ručním papíře, 42 29 cm, signováno, datováno na zadní straně, rám 6 000 Kč / 235

225 225 Knap Jan 1949 akvarel, tužka na papíře, 42 58 cm, signováno, rám 9 500 Kč / 373 226 226 Knap Jan 1949 litografie, 29/50, 37,5 53,5 cm, signováno, číslováno, okraje papíru minimálně pomačkané 2 200 Kč / 86 227 228 228 Střížek Antonín 1959 Květy 2014, akvarel, 50 34 cm, signováno, datováno 2 200 Kč / 86 227 Rittstein Michael 1949 tužka, pastelky na papíře, 30 24 cm, signováno, rám 2 200 Kč / 86

229 229 Koblasa Jan 1932 1994, 4 lept, 14 10 cm, signováno, různě číslováno, vytvořeno k bibliofilii K. H. Mácha, Máj, nakladatelství Aulos Praha 2 200 Kč / 86 230 231 230 Hísek Jan 1965 Ochránce 2009, mezzotinta,17,5 12 cm, 36/77, signováno, datováno, číslováno, slepotisk: Aulos 1 200 Kč / 47 232 231 Hísek Jan 1965 Zjevení Janovo I+II 1998, 2 mezzotinta, 29,5 15,5 cm, A.T.( XVI / XX a XIV/ XX), signováno, datováno, číslováno, na jednom listu na dolním okraji lehnce zašpiněno 4 000 Kč / 157 232 Konvolut 3 grafických listů Stanislav Diviš, Katedrála, 1997 / Dva světy 1998 / Michal Gabriel,, 50 35 cm, signováno, číslováno 1 500 Kč / 59

233 234 233 Rittstein Michael 1949 Pláč nad českou krajinou tužka a pastelky na papíře, 30 23 cm, signováno 2 800 Kč / 110 235 234 Rittstein Michael 1949 2001, kresba na papíře 35 25 cm, signováno, datováno 1 200 Kč / 47 236 235 Rittstein Michael 1949 2003, 2 barevná litografie, 31 46 cm, signováno, papír přeložen, v ohybu perforace 1 000 Kč / 39 236 Zoubek Olbram 1926-2017 Adam a Eva reliéfní tisk, 34 34 cm, 93/100, číslováno, nesignováno, slepotisk: Aulos 1 000 Kč / 39

237 237 Ouhel Ivan 1945 Krajina 2003, olej, plátno, dřevo, 28 24 cm, signováno, datováno, rám 12 000 Kč / 471 238 238 Ouhel Ivan 1945 2000, 3 barevný dřevoryt, 17 11-18 18 cm, signováno, datováno, vytvořeno k bibliofilii F. Hölderlin, Duch času, nakladatelství Aulos Praha 1 500 Kč / 59 239 239 Mainer Martin 1959 Konvolut: Duše v mracích 2002 / / Plutí 2003 / 1998 / 4 serigrafie, 50 35 cm, signováno, číslováno 2 000 Kč / 78

240 241 242 240 Prachatická Markéta 1953 3 suchá jehla, 20 20-28 21 cm, signováno 2 200 Kč / 86 243 241 Prachatická Markéta 1953 Lewis Carroll Tlachapoud 2001, 6 leptů v bibliofilii, 20x20-28x20 cm (lepty), 33,5 26,5 cm (kniha), 6 signováno, v impresu číslováno 44 (z 70 výtisků), Vydalo nakladatelství Aulos 2 000 Kč / 78 242 Sovák Pravoslav 1926 Sacred mountain 1986-90, barevný lept, suchá jehla, 33 40 cm, 72/100, signováno 3 500 Kč / 137 243 Šalamoun Jiří 1935 Příměří / Varovná odpověď 1996/1989, 2 litografie, cca 50 70cm, 31/40-16/70, signováno, datováno, mírně poškozené okraje 1 800 Kč / 71

244 244 Nikl Petr 1960 2001, tužka a pastelky na papíře, 50 70 cm, signováno a datováno 4 800 Kč / 188 245 246 245 Nikl Petr 1960 2001, tužka a pastelky na papíře, 50 70 cm, signováno a datováno 4 800 Kč / 188 246 Šalamoun Jiří 1935 Teď anebo nikdy / Recidiva, 1992/1993-97, 2 litografie, 44 60 cm a 58 72 cm, signováno, datováno 1 800 Kč / 71

247 247 Typlt Lubomír 1975 Nohy 2004, tempera a tuš na papíře, 50 70 cm, signováno, datováno 8.12.2004, rám 24 000 Kč / 941 248 249 248 Stratil Václav 1950 (Bože poznej mě 1992, kresba perem na papíře, na zadní straně signováno, datováno 5 000 Kč / 196 249 Nikl Petr 1960 2003, kresba tuší, 30 40 cm, signováno, datováno 1 800 Kč / 71

250 251 250 Špaňhel Jakub 1976 Konvolut: Interiér kostela 2007 / Oltář, 2 litografie, 70 50 cm / 50 35 cm, signováno, číslováno (z nákladu 100 ex.) 1 000 Kč / 39 252 251 Mainer Martin 1959 Konvolut: 2 akvarel na papíře, 21x21,5 cm / 21,5x28 cm, 1 signováno 1 200 Kč / 47 253 252 Nikl Petr 1960 2009, litografie, A.T., 71 70 cm (papír) signováno, datováno, na dolním okraji malý flek 1 600 Kč / 63 253 Smetana Tomáš 1960 ESB+sklenička+svícen 2005, litografie, 6/20, 32 23 cm, signováno, datováno, číslováno 800 Kč / 31

254 254 Císařovský Tomáš 1962 Muž a chobotnice 2008, akvarel, 50 65 cm, na zadní straně signováno a datováno, rám 7 000 Kč / 275 255 256 255 Císařovský Tomáš 2010, litografie, 1/100, 64,5 50 cm, signováno, datováno, číslováno 1 000 Kč / 39 256 Nesázal Michal 1963 1998, kombinovaná technika na papíře, 30 21 cm, signováno, datováno 800 Kč / 31

257 257 Francis de Nim (Matoušek František) 1967 Kindertherapie 2011, vypárávaná džinovina a akryl, 26 21 cm na zadní straně signováno a datováno 8 000 Kč / 314 258 259 260 258 Hošek Jakub 1979 2010, serigrafie, 100/100, 70 50 cm, signováno, datováno, číslováno, přidáno:, 2011, tuška na papíře,21 29,5cm 500 Kč / 20 259 Hošková Anežka 1982 2014, serigrafie, 37/50, 67 47 cm, signováno, datováno, číslováno 500 Kč / 20 260 David Jiří 1956 1990, serigrafie, 38 24 cm, signováno, datováno, číslováno, výroční list Klub přátel 1991 500 Kč / 20

261 261 Merta Jan 1952 Trest I 2005, olej na plátně, 30,5 25 cm, na rubu signováno, datováno 90 000 Kč / 3 529 262 262 Petrbok Jiří 1962 Z cyklu Červená 2008, 2 akryl na papíře, 29 13,5 cm / 21 15 cm, signováno, datováno, rám 8 000 Kč / 314

263 264 263 Hošková Anežka 1982 akvarel, 42 59 cm, nesignováno, rám 4 000 Kč / 157 264 David Dalibor 1972 Na barevném gauči 2006, akryl na plátně, 55 55 cm, signováno, datováno na rubu 5 500 Kč / 216 265 266 265 Štech Adam 1980 Hlava kombinovaná technika na papíře, 41,5 29,5 cm, nesignováno 4 500 Kč / 176 266 Písařík Petr 1968 serigrafie, E.A., 50 37 cm 1 200 Kč / 47

267 267 Písařík Petr 1968 2006, kombinovaná technika, 66 70 7 cm, signováno, datováno vzadu 20 000 Kč / 784 268 269 268 Písařík Petr 1968 2003, akryl na plátně, 46 34 cm, signováno, datováno vzadu 9 000 Kč / 353 269 Štědrý Karel 1985 Exploze č.1 2012, serigrafie, A.T., 70 50 cm, signováno, datováno 1 500 Kč / 59

270 270 Inverzní romantika Portfolio 2012 Josef Bolf (1971) / Martin Gerboc (1971) / Jiří Petrbok (1962), 3 barevná serigrafie, 11/35, 70 50 cm, signováno, číslováno, datováno, rámováno, vydala v roce 2012 Galerie 5.patro, Praha v celkovém nákladu 35 exemplářů, z nichž bylo prvních deset autory ručně přepracováno 6 000 Kč / 235

271 271 Inverzní romantika Portfolio 2012 Josef Bolf (1971) / Martin Gerboc (1971) / Jiří Petrbok (1962), 3 barevná serigrafie, autory ručně přepracováno, 1/35, 70 50 cm, signováno, číslováno, datováno, rámováno, vydala v roce 2012 Galerie 5.patro, Praha v celkovém nákladu 35 exemplářů, z nichž bylo prvních deset autory ručně přepracováno 12 000 Kč / 471

272 272 Houdek Václav 1984 Tma - Slepota / A. Dvořák II (diptych) 2010, olej na sololitu, (2x) 40 40 6 m, signováno, datováno na rubu 38 000 Kč / 1 490 273 273 Písařík Petr 1968 KONVOLUT: H 1998 / M, 1996 / Bílá linka 1997 / 3 serigrafie, 50 35 cm, signováno, číslováno, datováno 1 200 Kč / 47

274 275 274 Gažiová Ladislava 1981 Židle 2012, sprej na papíře, 20 13,5 cm, signováno, datováno, rám 3 000 Kč / 118 276 275 Gažiová Ladislava 1981 2008, serigrafie, 57/100, 30 42 cm, signováno, datováno, číslováno 1 000 Kč / 39 277 276 Masker (Jakub Matuška) 1981 2013, serigrafie, 3/100, 68 48 cm, signováno, datováno, číslováno 1 400 Kč / 55 277 Humhal Pavel 1969 2 serigrafie, 50 35 cm, signováno, číslováno 500 Kč / 20

278 279 278 Smetana Tomáš 1960 Odraz v hrnci 2006, pastelky na papíře, 24 23 cm, na rubu signováno a datováno 2 800 Kč / 110 280 279 Smetana Tomáš 1960 NY / Zrození 2016, 2 litografie, 16x17 cm / 18x16 cm, autorský tisk, signováno 900 Kč / 35 280 Smetana Tomáš 1960 Zátiší s anthurií 2004-2007, barevné pastelky, 51 58 cm, na rubu signovnáno, datováno, rám 9 500 Kč / 373

281 281 Bolf Josef 1971 Kuchyně 2008, serigrafie, 78/100, 30,5 46,5 cm, signováno, datováno, číslováno,rám 2 500 Kč / 98 282 283 282 Francis de Nim (Matoušek František) 1967 New York 2007, serigrafie, A.T., 50 70 cm, signováno, datováno 1 800 Kč / 71 283 Francis de Nim (Matoušek František) 1967 Pipilotti Rist 1999, serigrafie, 17/20, 52 52 cm, signováno, datováno, přidáno: Petr, 2004, serigrafie, 48 62 cm, signováno, datováno, číslováno 1 200 Kč / 47

284 285 284 Hošek Jakub 1979 2008, giclée print na plátně, 30 30 4 cm, signováno a číslováno vzadu, multipl v nákladu 10 exemplářů vydala edice MUKEKE 2 000 Kč / 78 286 285 David Jiří 1956 Zelený pinďour 1997, serigrafie, 13/30, 38 28 cm, signováno, datováno, číslováno 1 200 Kč / 47 287 286 David Jiří 1956 Nic nemá cenu!!! 2004, serigrafie, 80/100, 50 35 cm, signováno, datováno, čislováno 1 200 Kč / 47 287 Karlík Viktor 1962 Pro rozkvět umění... linoryt, 24/25, 58 38 cm, číslováno, signováno 800 Kč / 31

288 289 288 Viková Jindra 1946 Tvář s rouškou 2017, porcelán, dřevo, 32 34 cm, signováno, datováno 13 000 Kč / 510 289 Viková Jindra 1946 Me 2017, porcelán, 35 28 cm, signováno, datováno, plexibox 13 000 Kč / 510 290 290 Hísek Jan 1965 Laguna 2003, mezzotinta, 39/71, 11 26 cm, signováno, datováno, rám 2 400 Kč / 94 291 291 Hísek Jan 1965 Duch lodi 2007, mezzotinta, 17/28, 12,3 12,3 cm, signováno, datováno, rám 1 900 Kč / 75

FOTOGRAFIE 292 292 Baňka Pavel 1941 Oregon Seascape # 2, Three Rockies 2005, barevná fotografie, extrudované plexisklo, technologie Diasec, 81 105 cm, na zadní straně signováno, číslováno 2/6 35 000 Kč / 1 373 293 293 Hankeová Jiřina 1948 Džin 2018, barevná fotografie, inkoustový tisk, 50 60 cm, signováno 2 900 Kč / 114

294 294 Sadovská Dorota 1973 Z cyklu Corporalities 2003, barevná fotografie, autorský tisk, 29 29 cm, signováno, datováno 2 800 Kč / 110 295 296 295 Fárová Gabina 1963 Pod vlivem slunce 2000, čb fotografie, 2/10, 45 36 cm, signováno, datováno, číslováno, rám, 9 000 Kč / 353 296 Saudková Sára 1967 Milostné dopisy tónovaná fotografie, 38 30 cm, signováno, na okrajích vzadu stopy lepící pásky 3 000 Kč / 118

297 297 Vlčková Tereza Ze série Two (č.12) 2008, barevná fotografie, dig. tisk, 1/20, 50 50 cm, na zadní straně signováno, číslováno a datováno 18 000 Kč / 706 298 299 298 Grygar Štěpán 1955 (Praha) 1999, čb fotografie, 22 33 cm, na zadní straně datováno, signováno a dedikováno 2 000 Kč / 78 299 Hanke Jiří 1944 Pohledy z okna mého bytu 22. 6. 1984 / 12,20, later silver gelatin print, 36 25,5 cm, vzadu signováno a vročení 1984 / 2000 15 000 Kč / 588

300 300 Saudek Jan 1932 The Nargile tónovaná fotografie, 38 30 cm, autorem na dolním okraji připsáno: Gabrielle Sucks, Model print, finished July 31. 1908, signováno 19 500 Kč / 765 301 301 Saudek Jan 1932 Evička černobílá fotografie, 39 29 cm, autorem na dolním okraji připsáno: Evička, Model Print, finished Dec. 6, 1908, signováno 19 500 Kč / 765

302 302 Saudek Jan 1932 Mothers and Daughters černobílá fotografie, 40 30 cm, autorem na dolním okraji připsáno: Johanna & Berenika, end of seventies. Print finished: January 17, 1908, signováno 19 500 Kč / 765 303 303 Saudek Jan 1932 Fountain černonbílá fotografie, 30 25 cm, autorem na dolním okraji připsáno: Modelprint. Print finished: July 17, 1908, signováno 19 500 Kč / 765

304 304 Bratrstvo (Václav Jirásek, Ivan Pinkava, Robert V. Novák) Kostnice Sedlec 1995, černobílá fotografie, 13 18 cm (na 22 28 cm), na zadní straně všemi autory signováno, razítko: Kostnice Sedlec MCMXCV 13 000 Kč / 510 306 305 305 Stach Jiří 1944 Na zámku 1979, černobílá fotografie, pozdější inkoustový tisk, 1/10, 28,5 40 cm, signováno, číslováno 4 500 Kč / 176 306 Stach Jiří 1944 1982, černobílá fotografie, pozdější inkoustový tisk, 1/10, 40 28 cm, signováno, číslováno 4 500 Kč / 176

307 308 307 Stac Jiří 1944 2001, barevný inkoustový tisk, 2/10, 30 40 cm, signováno, číslováno 4 500 Kč / 176 308 Stac Jiří 1944 Zátiší s hruškou 2015, inkoustový tisk, 1/10, 27 40 cm, signováno, číslováno 4 500 Kč / 176 309 310 309 Stac Jiří 1944 Krajina 2017, inkoustový tisk, 2/10, 32 40 cm, signováno, číslováno 4 500 Kč / 176 310 Stac Jiří 1944 Nedělní sen 1995, inkoustový tisk, 1/10, 16 24 cm, signováno, číslováno 2 000 Kč / 78

311 311 Kratochvíl Antonín 1947 Jennifer Lopez, San Antonio 1997/2000, černobílá fotografie, 59 40 cm, na zadní straně signováno Publikováno: Antoní Kratochvíl, Incognito, Arena Edicion Santa Fe, New Mexico 2001 27 000 Kč / 1 059 312 312 Kratochvíl Antonín 1947 Isabelle Huppert, Berlin 1990/2001, černobílá fotografie, 40 59 cm, na zadní straně signováno Publikováno: Antoní Kratochvíl, Incognito, Arena Edicion Santa Fe, New Mexico 2001 27 000 Kč / 1 059

313 313 Neurčený fotograf 1.pol. 20.století Portréty ze slovenského venkova, 5 bromostříbrná fotografie, cca 28 18 cm, přidáno: Zliechov u Ilavy, čb.tónovaná fografie, 19 29 cm 18 000 Kč / 706 314 314 Chochola Václav 1923-2005 František Tichý 1956, černobílá fotografie, 38 28 cm, nesignováno, silně poškozeno 1 500 Kč / 59

315 315 U Kulatého stolu 1984 Portfolio 11 fotografií autorů: Pavel Dias, Zdenko Feyfar, Dagmar Hochová, Václav Chochola, Karel Kuklík, Markéta Luskačová, Emila Medková, Miloň Novovtný, Jan Reich, Dana Sýkorová, Jan Šplíchal 11 černobílá fotografie, 1946-1984, různé velikosti na papíru 38,5 28 cm, všechny fotografie signované, v impresu číslováno XVIII (z celkového nákladu 25 exemplářů), původní kartonový přebal, tiráž s popisem fotografií, biografiemi autorů a textem Karla Dvořáak 24 000 Kč / 941 Pavel Dias Dagmar Hochová Zdenko Feyfar Václav Chochola Karel Kuklík Markéta Luskačová

315 Miloň Novovtný Emila Medková Jan Reich Dana Sýkorová Jan Šplíchal

316 317 316 Robinsonová Magdalena 1924-2006 Pompeje ( z cyklu Itálie) 1959, čb fotografie, 20,7 18 cm, na zadní straně popis, razítko autorky, pomačkáno 1 800 Kč / 71 317 Dostál František 1938 Ze souboru Letní lidé 1968-1990, černobílá fotografie, 35 25 cm, na zadní straně signováno, datováno 2 800 Kč / 110 319 318 318 Dostál František 1938 Pauza (Staroměstské náměstí) 1975, čb fotografie, 27 37 cm, na zadní straně signováno, datováno 2 800 Kč / 110 319 Dostál František 1938 Telefon (sídliště Novodvorská) 1975, čb fotografie, 35 26 cm, na zadní straně signováno, datováno 2 800 Kč / 110

320 321 320 Hochová Dagmar 1926-2012 Čekárna v Osturni 1980, čb fotografie, 18 28 cm, 2/5, signováno, číslováno 1 500 Kč / 59 322 321 Krátký Čestmír 1932-2016 Zvíře III. 60.léta, čb fotografie, 40 27 cm, na zadní straně monogram, Zvíře III 4 500 Kč / 176 322 Sitenský Ladislav 1919-2009 Koleje černobílá fotografie, 58 40 cm, nalepeno na kartonu, signováno na kartonu vpravo dole, poškozeno 3 500 Kč / 137

Plná moc k zastupování při dražbě Pověřuji dražebníka artkunst s.r.o. aby mne zastupoval v dražbě konané dne 23. 2. 2019 v Galerii Fotografie Louvre, Národní 22, Praha 1, a dražil za mne následující položky až do výše uvedených limitů: Kat. číslo Název položky Vyvolávací cena (Kč) Limit Zavazuji se, že uhradím cenu dosaženou vydražením a navýšenou o 22 % provize (včetně DPH) ve lhůtách stanovených v dražební vyhlášce. jméno a příjmení adresa telefon/mobil e-mail datum narození číslo OP / pasu, vydal Čestně prohlašuji, že nejsem osobou vyloučenou z dražby podle zákona č.26/2000 Sb. Potvrzuji, že jsem byl dražebníkem podrobně seznámen s informací o nakládání s osobními údaji, a souhlasím se zpracováním svých osobních údajů uvedených v této plné moci a/nebo jinak poskytnutých dražebníkovi v souvislosti s výše uvedenou dražbou. Dne podpis artkunst / galerie, Vojtěšská 11, 110 00 Praha 1 +420 608 238 402, info@artkunst.cz, www.artkunst.cz

Dražební vyhláška společnosti artkunst, s.r.o., IČ: 275 94 564 (provozovna artlkunst/galerie, Vojtěšská 11, Praha 1) Článek 1. Všeobecná ustanovení 1. Aukční síň artkunst s.r.o., sídlem Praha 1, Vojtěšská 11, PSČ 110 00, IČO: 27594564 (dále jen Dražebník ) provádí na žádost vlastníků dražených předmětů veřejnou dobrovolnou dražbu podle ustanovení zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů, při dodržování zákona č. 21/2000 Sb., o právu autorském, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 26/1987 Sb., o státní památkové péči, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 71/1994 Sb., o prodeji a vývozu předmětů kulturní hodnoty. 2. Předměty dražby (aukce) uvedené v aukčním katalogu budou vystavovány v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1, od 16. 2. 2019 do 22. 2. 2019, kde je možno učinit prohlídku těchto předmětů, a to denně od 13.00 do 19.00 hodin.. 3. Aukce proběhne dne 23. 2. 2019 od 14 hodin v Galerii Fotografie Louvre, Národní 22, Praha 1. Článek 2. Předměty dražby 1. Předměty dražby jsou označeny a popsány včetně nejnižšího podání (vyvolávací cena) v aukčním katalogu, který je nedílnou součástí této dražební vyhlášky. 2. Údaje o předmětu dražby v aukčním katalogu nebo jejich část, zejména pak popis stavu předmětu dražby a údaje o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích, jsou uvedeny pouze podle dostupných informací. Průběh dražby Článek 3. 1. Účastníci dražby jsou povinni na vyzvání dražebníka nebo osoby jím pověřené doložit svou totožnost pomocí občanského průkazu či cestovního pasu, popřípadě doložit své oprávnění jednat za účastníka dražby. Dále jsou účastníci povinni dát se zapsat do seznamu účastníků dražby a předložit své čestné prohlášení, že nejsou osobami vyloučenými z dražby. 2. Po vyvolání předmětu dražby mohou dražitelé činit příhozy viditelným zvednutím dražebního čísla. Účastníci dražby přihazují během aukce osobně a výhradně pomocí dražebních čísel, která obdrží při registraci před aukcí. 3. Draží se, pokud účastníci dražby činí vyšší podání. Výše jednotlivých příhozů je vázána na okamžitou dražební cenu (tj. částku, na kterou byly již v průběhu dražby učiněny příhozy) a je určena v Článku 4. této vyhlášky. 4. Učiněným podáním (příhozem) je účastník dražby vázán. 5. Jakékoli spory týkající se toho, komu byl předmět dražby přiklepnut, rozhoduje Dražitel. 6. Nebylo-li učiněno ani po opakované výzvě nejnižší podání, licitátor dražbu daného předmětu dražby ukončí a předmět je pokládán za nevydražený. Článek 4. 1. Účastník dražby může dražit i bez své osobní přítomnosti na dražbě na základě písemné plné moci s datem, adresou a telefonním spojením, kterou zmocní dražebníka k zastoupení na dražbě. Tato plná moc musí obsahovat katalogové číslo, přesný popis předmětu a nákupní limit, za který je zmocněnec oprávněn předmět vydražit. V případě shodných limitů má přednost limit obdržený dříve. Při dosažené ceně shodné s limitem má přednost příklep dražitele, který je osobně přítomen v sále. 2. Účastník může po dohodě s aukční síní dražit po telefonu. Plná moc musí obsahovat veškeré údaje jako při písemné nabídce, kromě nákupního limitu. 3. Všechny písemné dražební nabídky, stejně jako žádosti o dražení po telefonu, je třeba zaregistrovat po dohodě s dražitelem, žádosti o dražení po telefonu nejpozději 48 hodin před začátkem aukce. Článek 5. Výše příhozů Příhozy určuje licitátor tímto způsobem: Okamžitá dražební cena příhoz 2 000 Kč 100 Kč 2 000 10 000 Kč 200 Kč 10 000 Kč 100 000 Kč 1 000 Kč 100 000 Kč 500 000 Kč 5 000 Kč 500 000 Kč 1 000 000 Kč 10 000 Kč nad 1 000 000 Kč 50 000 Kč O pořadí a výši příhozů rozhoduje licitátor Článek 6. Cena dosažená vydražením, Odměna dražebníka, Způsob úhrady 1. Cena dosažená vydražením je nejvyšší podání učiněné vydražitelem. Cenu dosaženou vydražením nelze dodatečně snížit. 2. S každým předmětem dražby je spojena povinnost vydražitele uhradit dražebníkovi odměnu za provedení dražby, která zahrnuje zejména poplatek za provedení dražby, uskladnění předmětu dražby do doby jejího převzetí ze strany vydražitele. Výše této odměny je 22 % z ceny dosažené vydražením daného předmětu dražby, včetně DPH. 3. Cenu dosaženou vydražením a odměnu dražebníka je vydražitel povinen uhradit nejpozději do 5 kalendářních dnů ode dne konání dražby. 4. Je-li cena dosažená vydražením vyšší než 500 000 Kč, je vydražitel povinen uhradit cenu dosaženou vydražením ve lhůtě 10 dnů ode dne skončení dražby. 5. V případě neuhrazení ceny vydražitelem ve stanovené lhůtě může dražebník zrušit bezodkladně (bez dalšího poskytnutí lhůty) příklep, čímž se věc stane nevydraženou.

Článek 7. Nabytí vlastnictví a předání předmětu dražby 1. Uhradil-li vydražitel cenu dosaženou vydražením ve stanovené lhůtě, přechází na něj vlastnictví předmětu dražby k okamžiku udělení příklepu. 2. Vydražené předměty budou dražebníkem vydražiteli předány po zaplacení celé ceny dosažené vydražením na základě potvrzení o zaplacení, a to v prostorách dražebníka v uvedených otevíracích dobách. Vydražitel je povinen převzetí předmětu dražby písemně potvrdit, jinak je dražitel oprávněn předmět dražby zadržet. 3. Veškeré náklady spojené s předáním a převzetím předmětu dražby nese vydražitel. 4. Nebezpečí škody na předmětu dražby přechází z navrhovatele na vydražitele dnem předání předmětu dražby; v týž den přechází na vydražitele odpovědnost za škodu způsobenou v souvislosti s předmětem dražby. Je-li vydražitel v prodlení s převzetím předmětu dražby, nese nebezpečí škody a odpovědnost za škodu vydražitel. Článek 8. Závěrečná ustanovení 1. Předměty dražby se vydávají ve stavu, ve kterém se nacházejí v okamžiku příklepu. Udělením příklepu končí povinnost záruky dražebníka. Veškeré předměty jsou popsány v katalogu podle nejlepšího vědomí a svědomí a draží se bez ohledu na vady a nedostatky či chybný popis. Zobrazení v katalogu slouží pouze pro identifikaci předmětu. Všechny údaje týkající se autorství, přisuzovaných vlastností, pravosti, původu, data, provenience, stavu či vyvolávací ceny vyjadřují pouze názor dražitele. Účastník dražby se musí před dražbou sám seznámit se stavem každé věci a je výhradně na jeho uvážení, zda věc odpovídá uvedenému popisu. Veškeré reklamace jsou tímto vyloučeny. 2. Popis předmětu dražby a odhad zpravidla provádějí odborníci dražebníka. U jednotlivých předmětů, zejména starožitností a obrazů, se uvádějí chyby a poškození jen v případě, že ovlivňují uměleckou hodnotu. Tyto předměty mohou tedy být i restaurované, poškozené, apod. 3. Položky označené (*) může dražit pouze občan ČR, který se při placení prokáže platným občanským průkazem. Vývoz těchto předmětů kulturní hodnoty podléhá zvláštnímu režimu podle zákona č. 71/1994 Sb., o prodeji a vývozu předmětů kulturní hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. Vývoz těchto předmětů z území ČR lze uskutečnit pouze při doložení osvědčení, že nejsou prohlášeny za kulturní památku nebo národní kulturní památku, nejsou součástí souboru prohlášeného za kulturní památku nebo národní kulturní památku a nepodléhají režimu dle zákona č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči, ve znění pozdějších předpisů. 4. Osoby účastnící se dražby se podřizují podmínkám obsaženým v této dražební vyhlášce, přičemž průběh dražby se řídí touto dražební vyhláškou. 5. Dražební vyhláška je vypracována v souladu s českým právem a řídí se příslušnými právními předpisy v platném znění. Všechny transakce upravené či vzešlé na základě této dražební vyhlášky, jakož i další související skutečnosti, se řídí českým právem. Článek 9. Informace o zpracování osobních údajů společnosti artkunst s.r.o. ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů 1. Tyto informace o nakládání s osobními údaji stanovují, jakým způsobem společnost artkunst, s.r.o., se sídlem Praha 1, Vojtěšská 240/11, PSČ 110 00, IČ: 27594564, DIČ: CZ27594564, zapsaná u Městského soudu Praze, oddíl C, vložka 117674, e-mail: info@artkunst.cz, www.artkunst.cz, zpracovává a chrání vaše osobní údaje, které získá v souvislosti s činností spočívající v pořádání aukcí uměleckých předmětů a pořádání výstav, pro potřeby zasílání informací o své činnosti. 2. Vaše osobní údaje: jméno a příjmení, emailová a poštovní adresa, číslo telefonu, které od vás obdržíme, budou shromážděny, uloženy a použity v souladu s platnými právními předpisy, zejména v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES ze dne 27. dubna 2016 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, a zákonem č. 101/2000 Sb.), o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů 3. Se zpracováním osobních údajů uvedených v bodě 2 udělujete společnosti artkunst s.r.o. svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu na adresu info@artkunst.cz nebo dopisu na adresu Vojtěšská 11, 110 00 Praha 1. Stejně tak máte právo požadovat od společnosti artkunst s.r.o. informace, jaké Vaše osobní údaje společnost zpracovává, požadovat vysvětlení týkající se zpracování osobních údajů a jeho účelu, vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, nebo požadovat výmaz těchto osobních údajů. 4. Zpracování je prováděno v sídle společnosti za dodržení všech bezpečnostních zásad pro správu a zpracování osobních údajů. Nebude docházet k předávání či sdílení Vašich osobních údajů s třetími osobami. Společnost artkunst s.r.o. bude ukládat vaše osobní údaje po dobu nezbytně nutnou, nejdéle však po dobu deseti let.