Sobota 3. 10. 2009 ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

Podobné dokumenty
HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN

MĚSTO PARDUBICE I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN SK DFO PARDUBICE. vs. START JIHLAVA

Sobota ve 12:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 14:30.

MĚSTO PARDUBICE I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN SK DFO PARDUBICE. vs. FC VIKTORIA PLZEŇ

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Vážení sportovní přátelé,

I. DOROSTENECKÁ LIGA SR 2014/15

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

Město Touškov - Nýřany

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

SK ČERNOLICE VS FK KAUČUK KRALUPY 24. KOLO 02/ KVĚTNA 2003 OBLASTNÍ PŘEBOR JARO 2003 TIRÁŽ ČERNOLICKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ.

Soutěžní ročník žen 2017 / 2018

Soutěžní ročník 2016 / 2017

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

SFL 1. kolo - chlapci

FOTBALOVÁ ROČENKA FC TEMPO PRAHA SEZONA

FK VIKTORIA ŽIŽKOV. ročník sezona 2008 / 2009

C1A I. CELOSTÁTNÍ DOROSTENECKÁ LIGA - U19

TJ BLATNÁ A - FK LAŽIŠTĚ

TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV

HISTORIE, ZPRAVODAJE, FOTOGRAFIE, KONTAKTY, TABULKY GÓLŮ A ZÁPASŮ SPONZOŘI ODDÍLU :

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 6. ročník: BYŠKOVICE CUP

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

Propozice turnaje mladších žáků FK Bolatice

Děkujeme všem sponzorům!! Jílovský fotbalový zpravodaj 2/2014. Podzimní sezóna. Soupeř A týmu SK Lhota

TERMÍNY SOUTĚŽÍ ŘKČ FAČR 2016/2017

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

den datum čas kolo č.utk. pozn. domácí hosté út : ČT4 Sport LIBEREC TŘINEC 3:2pp st : PLZEŇ SPARTA út

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ ASK LOVOSICE FK MOTORLET PRAHA Datum: středa Výkop: 16:30h

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

Město Touškov Černice

SK Ďáblice. Sobota ve 14:00

Zahrajeme si kopanou 1

HALOVÁ SEZÓNA ČR U15 + U /2019

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

Základní propozice 29. ročníku mezinárodního turnaje mladších žáků ve fotbale. O pohár ZŠ Kopaniny

Praktické zkušenosti s využitím vodních sportů a zábavných forem plavání při výuce vysokoškolských studentů

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

SK JINCE 1921 Kovohutě Příbram

První kolo se našim chlapcům a děvčatům moc nevydařilo.

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

Dopravní fakulta Jana Pernera

LIBEŽSKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ LIBEŽ TRH.ŠTĚPÁNOV. sobota 7. listopadu 2015 od hodin. rozhodčí: Jiří Malý.

FK Jablonec, z.s. uspořádal v sobotu ve spolupráci s firmou JBC RADE s.r.o. JBCTRADE cup. pro hráče narozené 1.1.

Z P R AV O D A J FK DRNOVICE A HOŠTICE. Rozhodčí: M. Novotný

Zároveň bych rád popřál všem účastníkům krásný fotbalový zážitek a spoustu radosti ze hry. Filip Peška Ředitel turnaje

Město Touškov Bezdružice

TJ SOKOL SEHRADICE A

C1A Česká liga dorostu U 19

TJ SOKOL SEHRADICE A SK ÚJEZD

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

Termínová listina Ondrášovka Cupu 2017/18 pohár mládeže FAČR. kategorie U10

TJ SLAVOJ MORAVANY. stadion TJ Slavoj. Okresní přebor-19.kolo ročník 2007/2008. Neděle 20.dubna 2007 v 16:00 hod

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

Transkript:

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE MĚSTO PARDUBICE I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN SK DFO PARDUBICE o.s. vs. FC VIKTORIA PLZEŇ Sobota 3. 10. 2009 ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

Vážení sportovní příznivci, vítejte na zápase 1. ligy žen mezi SK DFO Pardubice o.s. a FC VIKTORIA PLZEŇ. Dnes nás čeká druhý domácí zápas podzimní části, kdy se chceme opět porvat o body. Přejeme příjemný sportovní zážitek a doufáme, že nám zachováte přízeň a budete nás nadále podporovat. A TÝM 29.8.2009 SK Slavia Praha - fotbal a.s. - SK DFO Pardubice o.s. 10:0 ( 3:0) Sestava DFO Pardubice: Cvrčková - Kroutilová, Freislerová, Machatková, Koutná Kunáková (Dostálová), Šmahelová, Merklová (Erdélyiová), Krejcarová, Medková (Nevečeřalová) Urbancová (Závišková) Petr Šmeral, trenér SK DFO Pardubice o.s. : Rozdíl mezi oběma týmy je samozřejmě markantní, ale největší náš problém v tomto utkání byla nedůslednost v obranné fázi při standardních situacích soupeře. Ze hry jsme inkasovali pouze tři góly, zato sedm po standardkách. Výsledek je jednoznačný, na druhou stranu jsem však rád, že hráčky zápas nezabalily a bez ohledu na nepříznivý stav makaly až do konce. Kádr našeho celku se teprve sehrává. Pardubický deník 1.9.2009 (pt, jma) 5.9.2009 SK DFO Pardubice o. s. - 1. FC Slovácko a.s. 0:4 (0:0) Sestava DFO Pardubice: Cvrčková Koutná (90 Kubantová), Freislerová, Machatková, Kroutilová - Medková, Krejcarová (K), Závišková, Kunáková Urbancová (80 Cuberková), Erdéyiová (68 Nevečeřalová) Petr Šmeral, trenér SK DFO Pardubice o.s. : V prvním poločase kralovala naše kvalitní obrana, která podala zodpovědný výkon. Druhý poločas nás soupeř zatlačil. Neuvěřitelně jsme dostali gól z rychlého protiútoku po naši standardní situaci - šťastný gól pro Slovácko. Potom jsme otevřeli hru a v posledních 15 minutách jsme ještě 3x inkasovali. Vzhledem k velmi kvalitní hře v prvním poločase je výsledek pro nás příliš krutý. Za bojovnost chválím celý kolektiv. (foto Michal Mach)

13.9.2009 1.FC Brno - SK DFO Pardubice o. s. 8:2 (5:2) Sestava DFO Pardubice: Cvrčková Medková, Freislerová, Machatková, Kroutilová Koutná, Závišková, Krejcarová (K), Kunáková Urbancová, Cuberková Střídání DFO: Kubantová, Nevečeřalová, Erdélyiová Branky DFO: Kunáková, Machatková Vedli jsme 1:0, ale pak jsme dostali dva slepené góly během pěti minut. Dokázali jsme ještě snížit na 4:2, ale to bylo z naší strany vše. Ve 45. minutě domácí hráčky zvyšovaly svůj náskok už na 5:2. Ve druhém dějství domácí celek postupně navyšoval skóre na konečných 8:2. Naše obrana dnes zcela vyhořela. 27.9.2009 FC Hradec Králové - SK DFO Pardubice o. s. 0:0 Sestava DFO Pardubice: Cvrčková Koutná, Freislerová, Merklová, Kubantová (Cuberková) - Erdélyiová, Šmahelová, Závišková, Kunáková (Machatková) Krejcarová (K), Urbancová (Drobná) V prvních dvaceti minutách jsme si vytvořili tlak, který ovšem branku nepřinesl. Poté došlo k vyrovnání hry. Ve druhém poločase tempo polevilo a prostor dostala kombinační hra, která přinesla brankové šance. Ovšem nepovedlo se ani jednu proměnit. Utkání na jaře 2009 s dnešním soupeřem SK DFO Pardubice o. s. FC Viktoria Plzeň 0:3 (0:1) Sestava DFO Pardubice: Holátková Kubantová, Vafková, Merklová (Drobná), Kroutilová - Nevečeřalová (Cuberková), Šmahelová, Krejcarová (K), Kunáková - Dostálová (Erdélyiová), Závišková (Strachotová) Vyjádření domácího trenéra: Vyrovnané utkání, které rozhodla střelecká dispozice obou týmů, hosté své šance proměnili, naše střelkyně v klíčových situacích nastřelily břevno, poté tyč. Kromě těchto uvedených šancí rozhodl zápas i větší důraz soupeře v pokutovém území. V průběhu druhého poločasu se naše hráčky snažily vyrovnat nepříznivý stav, ale neproměnily vyložené šance a v samém závěru nás soupeř již k ničemu nepustil a sám se ještě dvakrát zapsal do střelecké listiny. Další domácí zápas A týmu a juniorky: 17. 10. 2009 od 10:30, juniorky od 13:00 proti AC SPARTA PRAHA

JUNIORKA 29.8.2009 SK Slavia Praha - fotbal a.s. - SK DFO Pardubice o.s. 7:1 (5:1) Branka DFO: Nevečeřalová 5.9.2009 SK DFO Pardubice o. s. - 1. FC Slovácko a.s. 1:4 (1:3) Branka DFO: Kubantová 13.9.2009 1.FC Brno - SK DFO Pardubice o. s. 3:1 (2:0) Branka DFO: Drobná 27.9.2009 FC Hradec Králové - SK DFO Pardubice o. s. 4:0 (1:0) Utkání na jaře 2009 s dnešním soupeřem 9.5.2009 SK DFO Pardubice - FC Viktoria Plzeň 2:3 (2:1) Sestava DFO Pardubice: Kubantová - Kramerová, Merklová, Kuličková ( 60. Nevečeřalová ), Vašíčková - Erdelyiová, Strachotová, Trojáková, Cuberková - Líbalová, Drobná Branky DFO: 10. a 51. min Cuberková Naše juniorky nastoupily bez stabilní brankářky a sehrály s prvním celkem tabulky vyrovnaný zápas. Přestože díky střelecky disponované Cuberkové dvakrát vedly, nakonec to k zisku bodů nestačilo. Opět se tak dá mluvit o zbytečné ztrátě.

Monts s.r.o. Holice www.monts.cz stroje a zařízení pro zpracování živočišného odpadu stroje a zařízení pro skladování a sušení obilí tlakové nádoby lisy na olejniny dopravníky CHLAZENÍ CHOCEŇ Spol s.r.o. VÝROBA, INSTALACE A OPRAVY CHLADÍRENSKÝCH ZAŘÍZENÍ Pernerova 80, 565 01 Choceň http://www.elklima.cz klimatizace vzduchotechnika chlazení regulace větrání odsávání sušení odprašování http://www.sksystems.cz Výkup a zpracování - kovošrot, kovový odpad,železný šrot, barevné kovy, autobaterie, druhotné suroviny.. Vše pro svařování www.hanousek.cz Josef Kroutil Studnařství, vrtné práce Zahradní 239, 539 52 Trhová Kamenice josefkroutil@centrum.cz Včelákov - Bystřice 28 539 01 +420 732 406 004 erik.tomek@tiscali.cz http://www.sovishk.cz Dodávky staveb a zemní práce. Zdeněk Špás Návrhy a kresby reklamních nápisů Za Sokolovnou 652, 533 41 Lázně Bohdaneč +420 466 924 417 Jiří Veleba Klempířství Dašická 1760, 530 02 Pardubice jiriveleba@seznam.cz

Pavel Zdeněk Výroba a montáž schodů, schodišť, vrat a brán. Výroba ocelových konstrukcí. Na Staré poště 508, 530 02 Pardubice zdene.pavel@tiscali.cz ZDE JE MÍSTO I PRO VÁS 777 876 065 H-propag Reklamní agentura Na Hrádku 136, 530 02 Pardubice info@h-propag.cz www.h-propag.cz SK DFO PARDUBICE DĚKUJE VŠEM SVÝM PARTNERŮM A TĚŠÍ SE NA DALŠÍ SPOLUPRÁCI SK DFO PARDUBICE o.s. POŘÁDÁ NÁBOR POHYBOVĚ NADANÝCH DÍVEK OD ROČNÍKU 2001 Máš-li chuť hrát fotbal přijď mezi nás každé pondělí,středu a pátek v 17:00 hodin na Letní stadion Pardubice (vedle ČEZ Areny). info.: 775 025 544 777 005 117 Název oddílu: SK DFO Pardubice o. s. Kontaktní adresa: Trnovská 300 Pardubice 533 53 Hrací plocha: Letní stadion Sukova třída 1735 Pardubice 530 02 skdfopardubice@centrum.cz www.skdfopce.cz