TJ SLAVOJ RYCHVALD zápasový zpravodaj

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

Rozlosování soutěží. Městský fotbalový svaz Ostrava. podzim 2015/2016

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1)

Rozlosování soutěží. Moravskoslezský KFS. podzim 2014/2015

2. DOROST SKŠ. STATISTIKA HRÁČU dorost SK ŠENOV: Tabulka CELKOVÁ DOROST SK ŠENOV Městská soutěž MěFS Ostrava ročník 2010/2011:

TJ SVĚTLÁ HORA SLEZAN JINDŘICHOV B Sobota ve hodin

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Jílovský fotbalový zpravodaj

TJ SVĚTLÁ HORA FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA

Město Touškov - Nýřany

KP mužů. Pozn.: Červeně zvýrazněné kluby sestupují. Rk. Družstvo Záp Skóre Body. 1 Pustá Polom :32 66

SK Jince 1921 SK JINCE 1921

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

KRAJSKÝ PŘEBOR MUŽŮ SR

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 17:30

SK ČERNOLICE VS FK KAUČUK KRALUPY 24. KOLO 02/ KVĚTNA 2003 OBLASTNÍ PŘEBOR JARO 2003 TIRÁŽ ČERNOLICKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ.

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

FK LOVOSICE FK CHMEL BLŠANY

FK DRNOVICE F K D. XVIII. kolo. vs. SOKOL LYSOVICE B hod D R N O V I C E. Rozhodčí: Ondřej Šišma

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

Tabulka I.A třídy sk. B

Krátký fotbalový zpravodaj č. 8

Podmínky ochrany ložisek černého uhlí v chráněném ložiskovém území české části Hornoslezské pánve ve vymezené části okresu Karviná

Zařazení družstev do soutěží MěFS Ostrava ročníku 2016/2017 po LA

Město Touškov Tlumačov

Vážení diváci a příznivci Sokola Sezimovo Ústí,

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

TJ BLATNÁ A - FK LAŽIŠTĚ

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

PRESS KIT Sezona2012/ kolo AC Sparta Praha -FK Dukla Praha

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

číslo 2 duben zdarma

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL NEDAKONICE

HISTORIE, ZPRAVODAJE, FOTOGRAFIE, KONTAKTY, TABULKY GÓLŮ A ZÁPASŮ SPONZOŘI ODDÍLU :

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 15:00 SK POLANKA

Vítáme vás na utkání 19. kola divize skupina A sezóny 2011/2012. vs. Neděle 1.dubna 2012 od hod. na Městském stadionu v Benešově

* Víc, než jen fotbal. vlastního svědomí, protože ligu tým zkazil zejména špatnou morálkou a

SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim sobota 5.srpna :00 1.kolo

SETKÁNÍ ALBRECHTIC 41. ROČNÍK 2014

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

Zpráva o činnosti Šachového oddílu Hraničář Horní Stropnice rok 2009

Jan Zahalka: Stále jsme na cestě

I.B-sk. B 1.KOLO č.1 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ ROŠTĚNÍ

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

Sokol vyletěl opět nejvýše!!!

ŘÍZENÝCH OKRESNÍM FOTBALOVÝM SVAZEM JIČÍN

Děkujeme všem sponzorům!! Jílovský fotbalový zpravodaj 2/2014. Podzimní sezóna. Soupeř A týmu SK Lhota

Severomoravský tenisový svaz Ostrava, Vítkovická 1, Ostrava

Ano tito všichni letos pomáhali při tréninku nejmenších a tak by to mělo být! Přeju všem našim členům a fanouškům

Martin Boček Baník OKD Doubrava Brankářské vybavení pro brankáře

FK Dynamo Spartak Kaplice B

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

ROČENKA TĚLOCVIČNÉ 2009 / 2010 JEDNOTY SOKOL KOLÍN ZPRÁVY Z ODDÍLŮ STATISTIKA K SPORTOVNÍ GYMNASTIKA BREAKDANCE

Plavecká akademie bez bariér v rámci předmětu TIP Týdenní intenzivní pobyty připravila

Stanovení dojezdového kritéria pro účely přiznání ubytovacího stipendia studentům prezenční formy studia na VŠB-TUO od

STŘEDA , 18.00

SK JINCE 1921 Kovohutě Příbram

1. Sokol Hradec Králové : USK Praha : SBŠ Ostrava : Gambrinus Sika Brno :221 4

9.10. nás čekal první zápas nového cyklu ME naší skupiny, která byla přejmenovaná z 2A na 1B z důvodu lepšího marketingu. Tak to vysvětluje FIRA.

TJ SLAVOJ RYCHVALD zápasový zpravodaj Slosovatelný zpravodaj č. Datum: sobota, 11.4.2015 Cena: 10 Kč ÚVODNÍ SLOVO K ZÁPASOVÉMU ZPRAVODAJI Vážení přátelé a příznivci oddílu TJ Slavoj Rychvald. Do rukou se vám dostává první číslo nového zápasového zpravodaje, který bychom chtěli, počínaje tímto dnem, vydávat ke všem domácím fotbalovým utkáním týmu mužů. Rádi bychom vás touto cestou pravidelně informovali nejen o fotbalových výsledcích, ale také o dění v našem oddílu, nejrůznějších novinkách nebo třeba společenských akcích pořádaných v našem areálu. Jelikož je zpravodaj určen právě vám, budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu. Proto neváhejte a podělte se s námi o své dojmy, názory a připomínky. Kontakty najdete dále v tomto zpravodaji. A abychom alespoň některé z vás mohli za zakoupení zpravodaje nějakým způsobem odměnit, jsou zpravodaje slosovatelné a tři z vás čekají ceny z naší hospůdky. Nezapomeňte tedy sledovat vyhlašování tří výherních čísel. Vaše číslo je uvedeno v pravém horním rohu této úvodní strany. Více informací o losování pak najdete na zadní straně. Jménem výboru TJ Slavoj Rychvald vám tedy přeji příjemné čtení, hodně štěstí při losu a děkuji, že jste si našli cestu k nám na Slavoj! Prokop Vantuch TJ SLAVOJ RYCHVALD MÁ NOVÝ VÝBOR Jak jste určitě zaznamenali, na Slavoji proběhla v sobotu 21.3.2015 volební výroční členská schůze, v rámci které došlo ke zvolení nového předsedy a členů výboru. Cílem volební schůze bylo vedení oddílu omladit a oživit novými tvářemi, což se podařilo. Na první schůzi výboru v novém složení, která se uskutečnila v úterý 24.3.2015, pak došlo mimo jiné ke zvolení dvou místopředsedů. Nyní bude na novém výboru, aby vedl Slavoj tak, aby byli spokojeni zástupci všech částí oddílu (fotbal, nohejbal, stolní tenis), všichni členové, fanoušci a třeba i jen náhodní kolemjdoucí, kteří se v našem hezkém areálu na Slavoji zastaví třeba jen v létě na jedno pivo. Držte nám palce, ať se nám tato nelehká práce daří, a budeme rádi, pokud kdykoli kdokoli pomůže a přiloží ruku k dílu ať je nám na tom Slavoji všem dobře. TJ Slavoj Rychvald 1 Číslo 1, 11.4.2015

Níže uvádíme nové složení výboru (včetně telefonních čísel), ať víte, na koho se můžete se svými připomínkami, námitkami, nápady a třeba i pochvalami obracet. Karel Lipjak předseda 736 714 849 Prokop Vantuch místopředseda 608 825 573 Ivan Cholevík místopředseda 737 782 673 Lumír Vzatek hospodář 736 626 892 Tomáš Onderek člen výboru 605 254 746 Tomáš Matušek člen výboru za nohejbal 608 208 323 Ondřej Krobot člen výboru za stolní tenis 731 894 617 Jiří Bialek člen výboru 603 784 877 Miroslav Glac člen výboru 732 667 571 Pavel Mikulášek člen výboru 728 386 077 Vlasta Capcarová členka výboru 603 351 227 SPOUŠTÍME NOVÝ WEB TJ SLAVOJ RYCHVALD K dnešní době neodmyslitelně patří internet a my bychom neradi zůstávali pozadu. Rozhodli jsme se proto zapracovat i na této oblasti, které se dosud nevěnovalo tolik pozornosti, kolik by si zasloužila. Připravili jsme tedy nové internetové stránky, které by se měly stát reprezentativním informačním centrem našeho oddílu. Najdete na nich veškeré aktuality, pozvánky, novinky, kontakty, výsledky, ale třeba i fotografie ze zápasů nebo turnajů jednotlivých týmů, kalendář akcí a nechybí ani diskuzní fórum. Své místo na stránkách samozřejmě mají nejen fotbalové týmy, ale nezapomínáme ani na nohejbalisty či stolní tenisty. Aktuálně jsme ve fázi přidávání informací, takže náplň některých sekcí na web doplňujeme postupně. Se spuštěním stránek však nemá smysl dále otálet. Už nyní na nich najdete první články a přibývat budou další. Nové stránky tedy najdete na adrese: www.slavojrychvald.cz. Budeme se těšit na vaši návštěvu! LOGO TJ SLAVOJ RYCHVALD ZÍSKALO MODERNÍ NÁDECH Jelikož jsme v minulých dnech zjistili, že stávající logo našeho oddílu nebylo k dispozici v dostatečné kvalitě, abychom jej mohli pohodlně využívat ke všem potřebným účelům (tištěné materiály, použití na webu, nažehlování na dresy/týmové mikiny), domluvili jsme se na jeho úpravě a v rámci této úpravy i na jeho určitém osvěžení. Výsledkem je modernější vzhled, který nás mile překvapil, a věříme, že se bude líbit i vám. Pro nás je pak důležité, že jsme kromě vylepšeného vzhledu získali logo v profesionálním grafickém TJ Slavoj Rychvald 2 Číslo 1, 11.4.2015

formátu, který nám umožní jeho bezproblémové využívání ke všem potřebným účelům. Tvar loga vidíte níže, v barevném provedení se na něj můžete podívat ve vitríně vedle vstupu do restaurace. Najdete jej i na nových internetových stránkách v sekci Ke stažení. DNEŠNÍ ZÁPAS MUŽI: so, 11.4.2015 15 30 TJ Slavoj Rychvald TJ HEPO Petřvald Muži Slavoje Rychvald se v třetím jarním zápase konečně představí na domácí půdě a soupeřem jim bude TJ Petřvald. Zatímco domácí se před zápasem nacházejí na 11. příčce tabulky, hosté se pohybují na samé špici okresního přeboru a bojují o postup do I.B třídy. Aktuálně jim náleží 3. místo se ztrátou pouhých dvou bodů na vedoucí béčko petrovické Lokomotivy. Slavoj tedy v dnešním zápase nečeká vůbec lehký soupeř, se kterým navíc poslední vzájemný zápas prohrál loni v září 0:5. Na druhou stranu, v posledních dvou zápasech na domácí půdě dokázal Slavoj své soupeře z Petřvaldu porazit (2:1 a 3:0). Pokud by se to povedlo i potřetí v řadě, asi by se na Slavoji nikdo nezlobil. Utkání začíná v 15:30 a hlavní rozhodčí jej bude řídit p. Bebenek. TJ Slavoj Rychvald 3 Číslo 1, 11.4.2015

Poslední vzájemný zápas: 6.9.2014 TJ Petřvald TJ Slavoj Rychvald 5:0 (0:0) Poslední zápasy týmů: 5.4.2015 Slavia Orlová B TJ Slavoj Rychvald 1:1 (0:0) 29.3.2015 Baník Fučík Orlová TJ Petřvald 1:1 (1:1) PŘEDZÁPAS STARŠÍ ŽÁCI: so, 11.4.2015 13 15 TJ Slavoj Rychvald Slovan Horní Žukov Předzápas před hlavním zápasem mužů obstarají starší žáci, kteří změří síly se svými vrstevníky z Horního Žukova. A také naše žáky čeká velmi silný soupeř, protože Horní Žukov vede tabulku okresního přeboru bez ztráty bodu a s úctyhodným skóre 45:8 z dosud odehraných osmi zápasů. Slavoj se v pětičlenné tabulce drží na třetím místě, avšak se stejným bodovým ziskem jako druhé Dětmarovice. Jelikož spolu všechny týmy v soutěži hrají vždy čtyřikrát, už mají Slavoj s Horním Žukovem za sebou v letošní sezóně dva vzájemné zápasy, které skončily vítězstvím našich dnešních hostů v poměru 4:1 a 3:0. Uvidíme, proč by třeba právě dnes nemohli naši žáci sebrat svým soupeřům první body. POZVÁNKA NA PŘÍŠTÍ ZÁPASY Muži: sobota, 18.4.2015 v 16:00 TJ Slovan Havířov TJ Slavoj Rychvald Dorost: sobota, 18.4.2015 ve 13:45 TJ Slavoj Rychvald Fryčovice Starší žáci: sobota, 18.4.2015 ve 13:45 Baník Doubrava TJ Slavoj Rychvald Mladší žáci: neděle, 19.4.2015 ve 13:00 TJ Sokol Pustkovec TJ Slavoj Rychvald Přípravka: neděle, 12.4.2015 v 8:00 Turnaj v Markvartovicích MUŽI JAK SI VEDOU NAŠE FOTBALOVÉ TÝMY 19. kolo okresního přeboru (neděle, 22.3.2015) MUŽI VEZOU Z VĚŘŇOVIC BOD, DOMÁCÍ VYROVNALI V POSLEDNÍ MINUTĚ Sokol Věřňovice Slavoj Rychvald 2:2 (0:0) Branky Slavoje: Vantuch 2 Sestava: Chamrath Mucha, Plánička, Matajsz, Kolibač (Kalivoda) Dzik, Grochovský, Žebrák (Glac), Rozsíval Vantuch, Navrátil (Míček) TJ Slavoj Rychvald 4 Číslo 1, 11.4.2015

V prvním jarním zápase zavítali muži Slavoje na hřiště Věřňovic. Zápas se hrál v chladném počasí a v prvním poločase se s ním lépe vypořádali domácí hráči Věřňovic. Snad kromě první desetiminutovky byli lepší a vytvářeli si šance, které však likvidoval skvělý Michal Chamrath v brance. Ale udeřit mohlo i na druhé straně, když se dvakrát do dobré příležitosti dostal Ondra Navrátil, ale skórovat se mu nepodařilo. Ve druhém poločase se obraz hry možná trochu překvapivě změnil. Hráči Slavoje do druhé půle vstoupili mnohem bojovněji a čím dál víc zaměstnávali domácí obranu, až se jim podařilo vstřelit vedoucí branku. Po prodloužení míče od Honzy Muchy se dostal do šestnáctky Prokop Vantuch, nenechal se v souboji přetlačit obráncem a střelou na první tyč překonal brankáře Věřňovic. Vedení ale hostům nevydrželo dlouho, když se prakticky po minutě prosadili i domácí a po standardní situaci vyrovnali. Hosté z Rychvaldu se přesto nevzdali a ještě jednou se dostali do vedení. Do rozhozené obrany domácích se dostal Martin Míček, přiťuknul doprava Vantuchovi a ten opět strhl vedení na stranu Slavoje, které mohl ještě navýšit střídající Ivo Kalivoda. Míč z jeho kopačky však domácí brankář zachytil na brankové čáře. A hráče Slavoje to mohlo mrzet, protože v poslední minutě řádné hrací doby se Věřňovice opět dokázaly prosadit po rohovém kopu a opakovaném centru a vyrovnaly. Přesto si ještě v hektickém nastavení mohl Slavoj odvézt všechny body, když se po dlouhém nákopu Honzy Pláničky za obranu dostal Vantuch, ale svůj třetí souboj tváří v tvář s domácím gólmanem už nevyhrál. A protože gól nepadl ani z následujícího závaru, skončil zápas remízou 2:2. Bezprostředně po zápase sice převládalo zklamání ze ztraceného vítězství v poslední minutě, ale bod z venku se počítá a je třeba jej brát jako plusový. 21. kolo okresního přeboru (neděle, 29.3.2015) I DRUHÝ JARNÍ ZÁPAS MUŽŮ SKONČIL DĚLBOU BODŮ Slavia Orlová B Slavoj Rychvald 1:1 (0:0) Branka Slavoje: Grochovský Sestava: Chamrath Glac, Plánička, Matajsz, Kolibač (Kalivoda) Rozsíval, Grochovský, Míček, Macura Čudejko (Ježek), Dzik V zápase na hřišti Slávie Orlové B, která svá domácí utkání hraje na umělé trávě v Orlové, postrádal trenér Milan Vantuch hned několik hráčů, kteří byli v minulém utkání na hřišti od začátku. Proto musel sestavou výrazně zamíchat a ve druhé půli se do hry na pozici útočníka dostal i druhý brankář Karel Ježek. V prvním poločase se toho na hřišti moc nedělo, fotbal byl vyrovnaný, oba týmy měly své lepší i horší chvilky. Na větší šance to bylo 3:3, ale v prvním poločase jsme se gólu nedočkali. Ve druhé půli byli aktivnější domácí a okolo 60. minuty se ujali vedení, když po straně utekl Závacký a stříleným centrem našel Danela, který střelu z voleje umístil k tyči. Domácí hrozili TJ Slavoj Rychvald 5 Číslo 1, 11.4.2015

dále hlavně z rohů. Slušnou šanci Slavoje měl Rozsíval, když hlavou po rohu jen těsně minul tyč. Kolem 75. minuty jsme měli možnost standardní situace zhruba ze vzdálenosti 23 metrů, do míče se opřel kapitán Tomáš Grochovský a trefil jednoho z bránících hráčů, od kterého se míč odrazil do protipohybu domácího brankáře Tomáše Kuči a skončil v síti. Hosté se snažili dále hrát, ale síly docházely a na lavičce byli připraveni pouze 2 náhradníci. Domácí tak byli aktivnější a několikrát Slavoj podržela obrana společně s gólmanem. Při posledním tlaku těsně před 90. minutou se odrazil míč k Davidu Glacovi, který mohl jít společně s Michalem Dzikem na posledního bránícího hráče Orlové, a pak snad i na gólmana, ale rozhodčí pro jistotu bez nastavení snad ani vteřiny zápas ukončil. Tím naštval naše hráče, fanoušky a dokonce i pár fanoušků domácích. Zápas tak skončil remízou 1:1 a Slavoj i z druhého jarního zápasu na půdě soupeře veze plusový bod. Závěrem se sluší poděkovat všem fanouškům, kteří se navzdory nepříliš jarnímu počasí přišli na zápas podívat. DOROST 17. kolo krajské soutěže sk. B (sobota, 28.3.2015) DOROSTENCI NA ÚVOD JARA NEUSPĚLI VE VRATIMOVĚ Vratimov Slavoj Rychvald 7:2 (3:0) Branky Slavoje: Kaša 2 Sestava: Satola Kozmon, Strama, Sabal (Tvrdý), Sečkař (Cerman) Zajíc, Sokolovský P., Bonczek (Kohl), Byrtus Kaša, Sokolovský J. Vstup do jarní části soutěže se nám nepodařil. Chtěli jsme co nejdéle vydržet bez inkasované branky, ale to se nám podařilo jen 8 minut. Soupeř měl i další šance, ve hře na míči byl lepší, v 15 minutě to bylo 2:0. Domácí byli lepší, ale i my jsme zahrozili a Kaša jen těsně minul. Do šaten jsme bohužel obdrželi další branku. O poločase jsme si k našemu výkonu něco řekli a snažili jsme se s výsledkem něco udělat. Ve druhé půli jsme zabojovali a soupeř začal dělat chyby, Kaša dvakrát dostal dobrý míč za obranu a už se nemýlil. Bohužel, když jsme mohli srovnat, soupeř z brejku zvýšil na 4:2 a pak už jsme se vezli. Musel jsem střídat ty hráče, kteří byli na hřišti nejvíce vidět, a to bohužel rozhodlo. Je škoda, že jsme se nesešli v plném počtu a tři hráči základu nemohli dojít a někteří z kluků byli dost nachlazení. I tak musím poděkovat za snahu udělat něco s výsledkem a o snahu hrát fotbal. Autor: Ivan Cholevík TJ Slavoj Rychvald 6 Číslo 1, 11.4.2015

MLADŠÍ ŽÁCI 21. kolo městské soutěže (pátek, 10.4.2015) MLADŠÍ ŽÁCI PORAZILI BANÍKOVSKÁ DĚVČATA TJ Slavoj Rychvald FC Baník Ostrava (dívky) 3:0 (2:0) Branky Slavoje: Macura Marek 2, Vašátko V krásném slunečném počasí přivítali v pátek odpoledne mladší žáci na domácím hřišti děvčata Baníku Ostrava. Přestože Baňky statečně bojovaly a byly očividně lepší v práci s míčem, vstřelit gól se jim nepodařilo. Naopak našim žákům se povedlo skórovat třikrát a tak si do tabulky připsali 3 body. STARŠÍ ŽÁCI a PŘÍPRAVKA ještě na jaře nehráli. TABULKY Muži, okresní přebor Tým Z V R P Skóre Body 1. L. Petrovice B 19 15 1 3 82: 23 46 2. Lokomotiva Louky 19 14 3 2 53: 20 45 3. TJ Petřvald 19 14 2 3 77: 17 44 4. Doubrava 19 13 2 4 54: 29 41 5. Slavia Orlová B 20 11 3 6 68: 36 36 6. FK Bohumín B 19 11 1 7 46: 46 34 7. FK Záblatí 19 11 1 7 45: 47 34 8. FK Těrlicko 18 10 1 7 56: 34 31 9. H. Bludovice 19 9 1 9 46: 35 28 10. Sokol Věřňovice 19 7 5 7 47: 30 26 11. TJ SLAVOJ RYCHVALD 19 6 5 8 43: 45 23 12. TJ Slovan Havířov 19 6 3 10 46: 48 21 13. TJ Baník Rychvald 19 4 4 11 43: 65 16 14. B.F. Orlová 18 4 3 11 30: 59 15 15. B. Albrechtice B 19 3 2 14 21: 72 11 16. Slavoj Petřvald 19 2 1 16 19:105 7 17. V. Bohumín 19 2 0 17 24: 89 6 TJ Slavoj Rychvald 7 Číslo 1, 11.4.2015

Dorost, krajská soutěž, sk. B Tým Z V R P Skóre Body 1. Český Těšín 14 13 0 1 63 : 20 39 2. MFK Havířov B 14 11 1 2 66 : 31 34 3. Brušperk 15 11 0 4 59 : 20 33 4. St. Město F-M 14 8 2 4 33 : 29 26 5. Mořkov 14 7 3 4 26 : 23 24 6. Bohumín 14 7 1 6 40 : 37 22 7. Vratimov 14 6 3 5 40 : 39 21 8. B. Albrechtice 15 5 3 7 53 : 35 18 9. Vendryně 14 5 3 6 24 : 31 18 10. Skotnice 14 5 2 7 25 : 30 17 11. Fryčovice 14 3 1 10 20 : 35 10 12. Dolní Datyně 14 2 4 8 17 : 41 10 13. Inter. Petrovice 14 2 0 12 36 : 79 6 14. TJ SLAVOJ RYCHVALD 14 1 3 10 19 : 71 6 Starší žáci, okresní přebor Tým Z V R P Skóre Body 1. H. Žukov 8 8 0 0 45: 8 24 2. SK Dětmarovice 8 4 1 3 41: 11 13 3. TJ SLAVOJ RYCHVALD 8 4 1 3 28: 15 13 4. Doubrava 8 3 0 5 22: 40 9 5. V. Bohumín 8 0 0 8 5: 67 0 Mladší žáci, městský přebor Tým Z V R P Skóre Body 1. Hlubina 10 8 1 1 55: 13 25 2. Vítkovice C 10 7 1 2 43: 24 22 3. Dolní Lhota 10 7 1 2 31: 15 22 4. Markvartovice 10 6 1 3 47: 33 19 5. TJ SLAVOJ RYCHVALD 10 5 0 5 38: 20 15 6. Pustkovec 10 4 1 5 24: 27 13 7. MFK Ostrava 10 4 1 5 32: 36 13 8. FCB - dívky 10 3 0 7 28: 33 9 9. Velká Polom 10 2 0 8 18: 71 6 10. Polanka 10 1 0 9 12: 56 3 TJ Slavoj Rychvald 8 Číslo 1, 11.4.2015

Přípravka, okresní soutěž mladších přípravek Poř. Počet branek Klub 1. 154 FK Bohumín A 2. 136 FK Těrlicko 3. 102 FK Bohumín B 4. 101 TJ Petřvald 5. 100 SK Dětmarovice 6. 97 MFK Karviná B 7. 90 Baník Albrechtice 8. 79 MFK Karviná A 9. 78 IRP Český Těšín 10. 71 TJ Slovan Havířov A 11. 57 Depos Horní Suchá 12. 52 FK Slavia Orlová A 13. 52 TJ SLAVOJ RYCHVALD 14. 50 MFK Havířov A 15. 35 TJ Slovan Havířov B 16. 30 FK Slavia Orlová B 17. 28 MFK Havířov B 18. 12 TJ Slovan Havířov C INFORMACE Z NOHEJBALU NOHEJBALISTÉ SLAVOJE VYHRÁLI ZIMNÍ LIGU! Nohejbalisté reprezentující náš oddíl Slavoj Rychvald, v sestavě Tomáš Matušek, Ivan Buchta a Patrik Mitera, ovládli zimní frýdecko-místeckou ligu! Povedlo se jim to díky triumfu v dramatickém finále posledního turnaje ve Sviadnově, v němž otočili nepříznivý vývoj zápasu a výhrou se vyhoupli na první příčku celkového pořadí. K týmovému úspěchu navíc Tomáš Matušek přidal cenu pro nejlepšího hráče soutěže. Gratulujeme celému týmu i Tomášovi k individuálnímu ocenění a děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu! Konečné pořadí zimní F-M ligy: 1. RYCHVALD 204 bodů 2. Sviadnov 194 bodů 3. Fazoli 174 bodů 4. Kvardi 165 bodů 5. Rudé Komando 150 bodů 6. Staříč 150 bodů 7. Nová Dědina 128 bodů 8. Knedlík 123 bodů TJ Slavoj Rychvald 9 Číslo 1, 11.4.2015

MOŽNOST PRONÁJMU RESTAURACE A SÁLU NA VAŠI AKCI ČI OSLAVU TJ Slavoj Rychvald nabízí možnost pronájmu restaurace a sálu k pořádání různých akcí, například narozeninových oslav. K dispozici je kompletní barové vybavení. V případě zájmu prosím kontaktujte člena výboru Ondřeje Krobota (mobil: 731 894 617), který má restauraci na starosti. ZPRAVODAJ JE SLOSOVATELNÝ Z prodaných zpravodajů budou vylosována tři čísla, jejichž držitelé získají tyto ceny z naší restaurace: 1. cena: Láhev myslivce 2. cena: Láhev vína 3. cena: Guláš nebo uzená klobása SPONZOŘI TJ SLAVOJ RYCHVALD MNOHOKRÁT DĚKUJEME!!! I vy zde můžete mít logo své firmy! Máte firmu a můžete formou sponzorského daru přispět na provoz oddílu? Nebo o někom víte? Dejte nám prosím vědět. Uvítáme jakoukoli pomoc, kterou můžeme dle vašeho přání vyčlenit na vámi určený účel (např. opravy zázemí, míče pro žáky, apod.). Na oplátku vám můžeme nabídnout zviditelnění vaší firmy v tomto zpravodaji, na webu, na reklamních plochách v areálu TJ Slavoj, na plese i při dalších příležitostech dle konkrétní dohody. Příprava zpravodaje: Prokop Vantuch, 608 825 573, pvantuch@gmail.com TJ Slavoj Rychvald 10 Číslo 1, 11.4.2015