Muži I. A, I. B, dorost

SK Sparta Kopidlno SK Libice Kopidlno- SK Polaban Nymburk SK Slavoj Mladá Boleslav - Kopidlno Kopidlno SK Železničář Nymburk 1:1 (1:0) mistrovský

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

ŘÍZENÝCH OKRESNÍM FOTBALOVÝM SVAZEM JIČÍN

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

SFL 1. kolo - chlapci

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

III. ročník SEDLČANY CUP

Okresní fotbalisté už dostali svůj jízdní řád. Kapelník Bacilů Jan Neckář on-line od 10 hodin! Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci

FANDA ÈERNOLICKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ

Rozpis mistrovských soutěží. dospělých a mládeže. pro soutěžní ročník 2012/13. Čl. 2 Pořadatelem utkání je oddíl uvedený v rozlosování na prvním místě

ŘÍZENÍ SOUTĚŽÍ PRAVIDLA POKUTY A PŘÍKLADOVÝ SAZEBNÍK TRESTŮ

Jak se k nám dostanete?

* Víc, než jen fotbal. vlastního svědomí, protože ligu tým zkazil zejména špatnou morálkou a

TJ SOKOL SEHRADICE FC MALENOVICE

SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim sobota 5.srpna :00 1.kolo

N Y M B U R K ROZPIS SOUT mladších p ípravek žák , starších p ípravek žák a okresního poháru žák

Oslavy 50 let kopané v Kopidlně

FK Kopidlno B : TJ Jiskra Hořice B

1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ TURNAJŮ POHÁRU E.ON JUNIOR CUP 2014

Historie organizované sportovní činnosti a fotbalu v Křenovicích

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

ASOCIACE PLZEŇSKÉHO FUTSALU o.s. Korespondenční adresa: Pražská 29, Plzeň

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ ASK LOVOSICE FK MOTORLET PRAHA Datum: středa Výkop: 16:30h

Turnaj mladšího dorostu U /2018

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

PRAVIDLA FOTBALU 1) HRACÍ PLOCHA. Rozměry hrací plochy. Pokutové území

HALOVÁ SEZÓNA ČR U13 + U /2018

10. F o t balový z pravodaj

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

Zahrajeme si kopanou 1

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

Klubové setkání květen 2007 na Plumlově

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

Informace o klubu najdete na MISTROVSKÉ UTKÁNÍ DIVIZE SK. D 16. KOLO, , 14:30 hod. proti

E.ON Junior Cup dubna, 9:00-17:00, Bechyně - městský stadion

Soutěžní řád PKFL 1. PKFL 2. Administrátor 3. Rada PKFL

1. Sokol Hradec Králové : USK Praha : SBŠ Ostrava : Gambrinus Sika Brno :221 4

Pokyny k vyplňování Zápisu o utkání (Ostravice seminář rozhodčích MS KFS)

Jílovský fotbalový zpravodaj

SK ČERNOLICEČ SK BĚLÁB ERNOLICE POD BEZDĚZEM VS. Středočeský oblastní přebor sezóna 2001/2002. podzimní část. 14. kolo, sobota

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN

FK DRNOVICE F K D. XVIII. kolo. vs. SOKOL LYSOVICE B hod D R N O V I C E. Rozhodčí: Ondřej Šišma

Muži okresní přebor. Trenér: Judl František

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

Okresní fotbalový svaz Kolín

DIVIZE "C" - SK Benátky "A" Jaro 2015

TJ SLAVOJ MORAVANY. stadion TJ Slavoj. Okresní přebor-19.kolo ročník 2007/2008. Neděle 20.dubna 2007 v 16:00 hod

MALÁ KOPANÁ TŘINEC - PRAVIDLA

FOTBAL herní činnosti

TJ BLATNÁ A - FK LAŽIŠTĚ

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

CHYTRÝ FOTBAL. fotbal.indd :16:03

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

SK ČERNOLICE VS FK KAUČUK KRALUPY 24. KOLO 02/ KVĚTNA 2003 OBLASTNÍ PŘEBOR JARO 2003 TIRÁŽ ČERNOLICKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ.

FK Jablonec OS. pořádá v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

NEJLEPŠÍ JIHOČESKÝ SPORTOVEC V ROCE 2013 DO 15 LET. Návrh na zařazení: Anežka Paloudová. MČR dorostu, Hynkov 2013

Úřední zprávy JmKFS č. 28 ze dne

Turnaj mládeže Energie 2010 aktualizováno Časový harmonogram. Prezentace družstev Zahájení turnaje Zápasy ve skupinách

Herní řád malé kopané okresu Blansko

ROZPIS - FOTBAL. M ČR - FOTBALOVÁ SOUTĚŽ NESLYŠÍCÍCH 2013 (M ČR - FSN 2013) SPORTOVNÍ TECHNICKÁ KOMISE FOTBALU (STK F)

Pravidla turnaje v malé kopané. O pohár starosty obce Dolní Lánov

Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1)

TJ SOKOL SEHRADICE A

SOUTĚŽNÍ ŘÁD MALÉ KOPANÉ BLANSKO o.s.

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

Obsah

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

Mistrovské utkání III. třídy skupiny B okresu Praha-východ 17. kolo :00 hřiště Ondřejov rozhodčí:???

SPORTOVNÍ TECHNICKÁ KOMISE FOTBALU (STK F) ČESKÝ SVAZ NESLYŠÍCÍCH SPORTOVCŮ (ČSNS) ROZPIS - FUTSAL M ČR VE FUTSALU

TJ SOKOL SEHRADICE A FC MALENOVICE

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 6. ročník: BYŠKOVICE CUP

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Výroční zpráva výkonného výboru SK Slavia Jesenice za rok 2014

SK JINCE 1921 Kovohutě Příbram

1936 Celkový počet sehraných zápasů IA mužstva byl 32, z toho mistrovských 14 a přátelských 18. V jarním kole skončila Sparta na IV. místě v tabulce. V podzimním kole umístila se na vedoucím místě se ztrátou 2 bodů a s dobrými vyhlídkami do budoucna. V podzimním kole nejlepším střelcem byl Martinek se 14 nastřílenými brankami. Muži I. A, I. B, dorost Muži IA II. třída 1.4. 1936 SK Sparta Kopidlno SK Slavoj Kolín 3:0 přátelský zápas Hosté předvedli velmi pěknou kombinační i rychlou hru. Domácí, ačkoliv jim to ve forwardu pořád ještě neklape a nevyuživše dvou vyložených chancí trestných kopů, které zahodili, výsledek si plně zasloužili, neboť hráli obětavě. 5.4. SK Nová Paka Kopidlno 6:1- přátelský zápas Oboustranně slušná, poněkud tvrdá hra uspokojila. Domácí, kteří byli stále ve slabé převaze, nedovedli tuto vyjádřiti. Naopak byli hosté poškozeni uznáním branky z vyložené pozice offside a po druhé diktováním pokutového kopu. Jinak velmi dobře soudcoval pan Bělka. 12.4. Kopidlno SK Rapid Praha 2:3 přátelský zápas Krásný úspěch Sparty na vlastním hřišti. Pražský klub, který byl hostem, nastoupil se 2 náhradníky, ale i přesto předvedlo jeho mužstvo vzorně slušnou a velice pěknou hru. Hru sledovali diváci s nevšedním zájmem, neboť i domácí, zvlášť ve druhé polovině hry ukázali se býti dobrým soupeřem. Soudce pan Pácal přísně objektivní. V předzápase zvítězili dorostenci nad I. B mužstvem 3:2. Obě mužstva hrála obětavě, mládí však zaslouženě zvítězilo. U dorostenců zvlášť Škaloud přiváděl v údiv a nadšení všechny diváky svojí průbojností. 19.4. SK Loučeň Kopidlno 1:1 (0:1) mistrovský zápas V mistrovském zápase v Loučeni dostalo se Spartě ponaučení, aby svého soupeře nikdy nepodceňovala. Omluvou může býti snad nepříznivé počasí, jakož i malé rozměry hřiště, kde hosté nemohli hru rozvinouti a pouze 3 vnitřní doslova drželi. Sparta se ujala vedení hned ve 2. minutě po zahájení hry Rambouskem, za Loučeň vyrovnal 3 minuty před koncem krásnou brankou z 35 m levé křídlo Jiránek. U Sparty zahrál Hladký v brance, Kořínek se svým partnerem na beku, Todt a Rambousek v útoku. Dobrý soudce pan Žert. 19.4. Kopidlno I. B záj. XI SK Sparta Hořice 4:2 Mužstvo hrálo vzdor nepříznivému počasí s chutí a svým výkonem plně uspokojilo. 26.4. Kopidlno SK Sobotka 2:1 (0:1) - mistrovský zápas Vítězství sice ne slavné, neboť docíleno bylo z diktov. pokutových kopů, ale zachránilo Spartě oba body. Sobotka byla v prvním poločase lepším mužstvem, neboť domácí převyšovala lepší kombinační hrou a rychlejším startem na míč a vedla v prvním poločase 1:0. Ve druhém poločase Sobotka odpadla až na ojedinělé akce, ale byla to příslovečná smůla Sparty, která svoji převahu nedovedla vyjádřiti. Dva diktované pokutové kopy proměnil Janďourek. Útoku domácích schází vedení a spojky zklamaly na sto procent. 3.5. SK Oskořínek Kopidlno 8:0 mistrovký zápas

Neregulérní mistrovský zápas v Oskořínku za obětavé hry hostí, kteří nastoupili o 10 mužích, pokažen byl soudcem p. Salavou. Diktovati pokutový kop za projevenou námitku jednoho z hráčů vůči soudci, nebo vylučovati kapitána mužstva zy konání své povinnosti když napomíná svého hráče, aby vykopával míč od branky lépe než dosud, má ve svých pravidlech snad pouze tento p. soudce. Příští mistrovský zápas nastoupí Sparta Kopidlno se 6 náhradníky za zraněné hráče. 3.5. SK Sparta Jičíněves Kopidlno IB 4:5 přátelský zápas Hosté zvítězili po slušné a obětavé hře, při které zraněn byl Carda, nadějný dorostenec. 10.5. Kopidlno FK Dymokury 0:1 mistrovký zápas V prvním poločase byla SK Sparta ve zdrcující převaze a po celých 45 minut ostřelovala branku hostí, aniž by připustila Dymokurský FK k založení jediného útoku. Vzdor této převaze nebylo docíleno ani jediné vedoucí branky, což podařilo se v 10. minutě druhého poločasu hostujícímu mužstvu, když podařilo se oklamáním obrany vstřeliti jedinou a poslední ránu na gól, kterou byl osud Sparty zpečetěn. Poměr rohů 9:0 pro Spartu. Svým bezvadným rozhodováním uspokojil delegovaný soudce pan Potapovič nejen hráče ale i publikum, stoprocentně. 17.5. SK Bobnice Kopidlno 6:0 mistrovský zápas Zasloužené vítězství Bobnic, ke kterému nastoupila Sparta s 5 ti náhradníky. Oboustranně vzorně fair hraný zápas, jaký Bobnice nepamatují, usnadnil rozhodování velice dobrému soudci, panu Šetkovi. Dorost SK Libáň Dorost SK Sparta Kopidlno 4:6 Dorost Sparty nastoupil o 10 hráčích v odvetném zápase v Libáni a zdolal svého soupeře hladce Branky: Šejstal 4, Lachman Václav, Mifek 24.5. Kopidlno Libáň 2:2 mistrovký zápas Poslední mistrovský a rozhodující zápas hraný v Kopidlně, byl velmi rušný, neboť vítězství pro SK Libáň znamenalo by event. postup do mezitřídy. V prvním poločase a též ke konci zápasu byla to Sparta, která měla zřetelnou převahu, ač hosté po stránce technické byli lepším mužstvem. Sparta neuplatnila své chance pro měkkost svého forvardu a naopak SK Libáni nepodařilo se totéž pro měkkost terénu. Místní Derby a hlavně již dlouholetá rivalita klubů přilákala na půldruhé stovky příznivců z Libáně, kteří pomáhali hlaholiti a povzbuzovati svůj klub. K tomuto zápasu nastoupila SK Sparta opět po dlouhé době v kompletní sestavě a všichni hráli obětavě. Poměr rohů 7:2 pro Libáň. Nejkrásnější branky sezony za Spartu Rohulán a Martinek. Pokutový kop Sparty neproměněn. Soudce zápasu pan Jirků celkem uspokojil. SK Libáň podala protest proti výsledku se Spartou Kopidlno, neboť tvrdí, že byla těžce poškozena soudcem zápasu p. Jirků. Zápas skončil 2:2, ač měl prý správně skončiti 3:2, když nebyla uznána regulerní branka Čapka z Libáně. Libáň měla převahu, scorovala Folprechtem, domácí vyrovnali míčem ze zámezí. Pak Čapek znovu zvyšuje vedení, pak je diktován pokutový kop, který Holý chytá. Kopidlno I. B SK Slovan Veliš 0:2 Hráno jako předzápas mistrovského utkání, v němž zaslouženě vyhrálo lepší mužstvo. Výsledek zápasu jest však úspěchem domácích. 31.5. Kopidlno SK Lázně Poděbrady komb. 2:3 přátelský zápas

Jak hosté, tak i domácí předvedli velmi pěknou hru. Domácí byli po celou hru v převaze, která nebyla číselně vyjádřena. Lázním podařilo se v druhém poločase za stavu 2:1 pro Kopidlno vyrovnati a vstřeliti i vítěznou branku teprve v posledních desíti minutách, kdy Sparta polevila a následkem zranění jednoho z hráčů byla již vyčerpána, když takřka celou druhou polovinu byla nucena hráti o 10 hráčích. Soudcoval pan Strnad. Dorost Kopidlno dorost SK Rožďalovice 4:1 Dorost Sparty byl rychlejší a lépe kombinoval. 14.6. Kopidlno SK Benátky 2:2 přátelský zápas Sparta nastoupila se dvěma náhradníky, podala krásný výkon a hlavně brankář Hladký, který se překonával a zabránil porážce Sparty. Hosté vyrovnali teprve ve druhém poločase a ač nasadili skvělé tempo ku konci zápasu, nedokázali score zvýšiti a tak nerozhodný výsledek je krásným úspěchem domácích, za které scoroval Pavlata. Zápas řídil pan Kaplan. 28.6. Kopidlno SK Libáň 3:0 - hrál se znovu mistrovský zápas po protestu Libáně Hrací komisí anulovaný zápas byl znovu sehrán v Kopidlně, kde proti očekávání Sparta vysoko zvítězila a dokázala tak svoji převahu nad Libání. Zápas měl rekordní návštěvnost. Nejlepším hráčem pole byl brankář Libáně Holý, branky dal Rohulán, Pavlata, Janďourek. Zápas dobře řídil pan Neuman, přítomen byl člen hrací komise Kreische. II. třída na jihu První okrsek 1. SK Oseka Velký Osek bodů 21 58:19 2. Železničáři Nymburk 19 44:22 3. Krchlebský SK 19 41:23 4. AFK Dvory 13 32:30 5. SK Kovanice 11 34:44 6. SK Hořátev 9 23:33 7. Sendražice 6 21:61 Druhý okrsek 1. SK Bobnice bodů 19 38:17 2. SK Libáň 17 50:20 3. SK Sparta Kopidlno 13 28:22 4. Dymokurský SK 13 20:30 5. SK Sobotka 10 22:30 6. SK Oskořínek 10 19:29 7. SK Loučeň 2 14:42 Třetí okrsek 1. SK Chotětov 25 47:26 2. SK Kosořice 22 41:23 3. Vtelno Jizerní 21 58:33 4. SK Mšeno 18 46:32

5. Bezno-Sovinky 14 29:29 6. SK Skalsko 14 37:42 7. Meteor Čejetičky 12 34:42 Čtvrtý okrsek 1. Bor u Č.Lípy 21 44:13 2. Jizeran Doubrava 17 50:17 3. SK Debř 16 42:23 4. Skalice u Č. Lípy 14 31:20 5. SK Bakov 6 17:36 6. SK Hrdlořezy 6 15:44 7. SK Čistá 4 8:54 Muži IA II. třída 19.7. 1936 SK Rožďalovice SK Sparta Kopidlno 0:3 přátelský zápas Pro déšť přerušeno. Odvetné utkání 26. V Kopidlně. Dorosty 4:3 pro Rožďalovice. 26.7. Kopidlno SK Rožďalovice 5:1 přátelský zápas Pěkný zápas byl pokažen nedisciplinovaným odchodem 3 hráčů Rožďalovic, kteří protastovali proti rozhodnutí soudce. Výbor klubu by měl řádně zakročiti, aby dobré jméno nebylo takto poškozováno. 2.8. Kopidlno Meteor Hradišťko 0:3 přátelský zápas Hráno za deště, mužstva si vyměnila vlajky. Zápas skončil prodělkem Kč 200 9.8. Kopidlno SK Horky n. Jiz. 2:1 přátelský zápas Klub, který byl pozván k sehrání přátelského zápasu do Kopidlna, překvapil své hostitele věnováním pěkného poháru, což domácí kvitovali vzájemně věnováním sošky fotballisty. První poločas předvedlo mužstvo Sparty bezvadnou hru, která jak kombinačně, tak i technicky hosty převyšovala, nedokázala však vyjádřiti svoji převahu ve score. Brankář Hladký měl opět jednou svůj den a podařilo se mu též zachrániti obě vstřelené desítky. Ve druhém poločase se hosté rozehráli, ale přes to, že měli rychlejší útok a že Sparta změnila ve druhém poločase sestavu ve svůj neprospěch, nepodařilo se jim výsledek rozhodnouti pro sebe. Svazový soudce na zápas delegovaný se nedostavil, což bylo projeveno jak hráči, tak i obecenstvem velikou nelibostí. Pro mistrovské zápasy činí SK Sparta již přípravy k doplnění útoku, který v jarním kole pro svoji měkkost nevyhovoval a bude proto míti nového středního útočníka Boh. Šenfelda z SK Bakov, který projevil již ochotu tohoto hráče uvolniti. V neděli 16. Srpna t. r. zajíždí SK Sparta Kopidlno k odvetnému přátelskému utkání do Hradišťka u Kolína. Nad posledním utkáním v Kopidlně splakala nad výdělkem i nad konečným výsledkem, který hodlá v neděli opraviti. 30.8. Kopidlno SK Rožďalovice 11:0 mistrovský zápas První mistrovský zápas hraný v Kopidlně, stal se osudným pro nováčka II. třídy a nebýti skutečně obětavé hry mužstva tohoto klubu, které zdrcující nápor domácích do poslední chvíle zápasu tlumilo, musela býti porážka katastrofální. Sparta Kopidlno ač neproměnila dva

pokutové kopy, byla ve vrcholné formě a dokázala tím, že setrvání ve II. třídě bylo nezasloužené a stalo se pouze shodou nepříznivých okolností. Zápas řídil pan Kaplan. 6.9. SK Libáň Kopidlno 1:3 mistrovský zápas Senzačním, ale zaslouženým vítězstvím mistrovského zápasu v Libáni, zajistila si Sparta další dva cenné body. SK Sparta Kopidlno, v jehož mužstvu nebylo slabin, potvrdila i v tomto utkání, že se nachází v dokonalé a vzestupné formě. První poločas patřil SK Libáni, ktrá byla ve zřejmé převaze a hosté měli pernou práci, aby jejich akce zneškodnili, což se podařilo a poločas skončil nerozhodně 0:0. Teprve ve druhé polovině hry, kdy ve 20. minutě ujali se domácí vedení brankou docílenou kopem z rohu a kterou brankář pro scrumage před brankou zapomněl chytat, nasadilo mužstvo Sparty pekelné tempo, zatlačilo domácí do obrany, vyrovnalo Koškem, zajistilo si náskok Rambouskem a konečně zpečetilo porážku Martinkem. Nejlepším hráčem hostí byl bezesporně Rohulán, u domácích pak Drozen. Obrana domácích úplně zklamala, oproti tomu u Sparty byla na výši. Zápas dobře zvládl pan Kaplan. Tuhle bylo sehráno tak zvané derby sousedů, mezi Kopidlnem a Libání. Fandové již týden předem okukovali formu svých Hvězd, hladili jejich výkony, libovali si a na příklad takový brankář zastínil svou popularitou třeba pana radního. Aleč v neděli večer bylo v Libáni jako po vymření, zatím co v Kopidlně jedna siréna pily hlasitě jásala, zatím co na náměstí bylo veselo, jako o posvícení! A hráči? Hrdě vypnuti, ukazovali svoje štíhlá těla a vyzývavě stíhali zrakem obdivující členky druhého pohlaví, které s hrdostí se vzhlížely v kopidlnských hvězdách! Byla to vzácná chvíle sportovního cítění a mnozí ji asi dokonale využili 13.9. Kopidlno SK Kosořice skr. 3:0 mistrovský zápas Sparta podala protest proti zápasu s SK Kosořice, které přijely pozdě. Bylo hráno jako zápas přátelský, neboť Kosořice se zpozdili jen o 1 hodinu. Branky za Spartu: Martinek 3, Rambousek 2, Rohulán. Dobrý soudce Strnad. 20.9. Kopidlno FK Dymokury 4:1 mistrovký zápas Ani v tomto zápase nedokázalo favorizované mužstvo Dymokurského FK ohroziti vítězný postup Sparty, která jest v podzimním kole dosud bez porážky. Sparta nastoupila se dvěma náhradníky. První poločas, jak se dalo očekávati, patřil hostům, kteří projevili znatelnou převahu a ačkoliv obrana domácích nebyla ve formě, skončil poločas 1:1. Teprve druhá polovina hry, ve které se uplatnilo domácí mužstvo s nejlepším hráčem ve středu zálohy Rohulánem a oběma halvy, jakož i Martinkem na pravé spojce, který ve druhém poločase přímo exceloval zajistila domácím oba cenné body. Doibře hrající Dymokurský FK má však ve své středu některé hráče, kteří rozhodně na hřiště nepatří a tak po zásluze byli rozhodčím i v tomto zápase vyloučeni ve 33. minutě II. pol. Kosina a dvě min. před ukončením zápasu též Komárek. Branky za domácí Maxa a Rohulán po 1, Martinek 2. Jeden ze dvou pokup. kopů neproměněn. Soudci p. Kukalovi podařilo se zápas udržeti až do ukončení. SK Sparta Kopidlno může se ještě pochlubiti něčím, co se v historii malých klubů PSžF nebude často opakovati a zatím zůstává ojedinělým případem. Dostalo se jí pozvání ku sehrání přátelského zápasu od AFK Stráže Bezpečnosti v Praze na sportovní slavnosti tohoto klubu dne 28. září na jejich hřišti v Praze. Zůstane-li mužstvo Sparty v dnešní formě, ve které kráčí od vítězství k vítězství, bude to dobré měřítko II. tř. PSžF s prvotřídním klubem IB. tř. Středočeské župy. K tomuto zápasu dostaví se mnoho rodáků kopidlnských, usedlých v Praze a také mnoho příznivců, kteří pojedou na tento zápas z Kopidlna. V předzápase porazil dorost SK Sparty dorost Dymokur 2:0.

Škoda, že k tomuto zápasu nastoupilo za hosty pouze 8 hráčů, kteří byli rozhodně lepší domácích a v kompletní sestavě by určitě museli zvítězit. 27.9. SK Sobotka Kopidlno mistrovský zápas 4:3 28.9. AFK Stráže Bezpečnosti SK Sparta Kopidlno 6:1- přátelský zápas Cenný výsledek s kompletním mužstvem domácích vzdor tomu, že Sparta hrála se 3 náhradníky. 4. 10 Kopidlno SK Oskořínek 6:1 mistrovský zápas Obě mužstva nastoupila s náhradníky, takže to byl velice slabý zápas. Zvlášť Sparta zklamala a nepodala svůj obvyklý výkon. Z náhradníků domácích uplatnil se jedině Mifek. Nejlepším hráčem na hřišti byl Košek Fr. A také Rohulán, který, ač nejstarší, udával tempo. Za Spartu scorovali: Košek Fr. 3, Janďourek 2 a Kořínek. Bezvadný výkon soudce Lebdušky, který nepřipustil surovou hru. 11.10. SK Loučeň Kopidlno 1:6 27.11. Sportovec: SK Sparta Kopidlno ukončila svou podzimní činnost dne 11. října posledním zápasem o mistrovství podzimního kola v Loučeni. Celkem sehráno bylo SK Spartou v roce 1936 32 zápasů, score 87:63, Ib mužstvo 9 zápasů, score 25:31, dorostenci 7 zápasů, score 19:13. Úspěchu, kterého si Sparta nejvíce cení, byl vítězný mistrovský zápas v Libáni 3:1 a přátelský zápas s kompletním mužstvem AFK Stráže Bezpečnosti Liberec na hřišti v Praze 1:6, vzdor tomu, že Sparta hrála se 3 náhradníky. Pro jarní sezonu doplněno bude mužstvo SK Sparty Fr. Labíkem, který ohlásil přestup z SK Viktoria Č. Budějovice. SK Sparta Kopidlno jest pevně odhodlán vybojovati sobě čestně vedoucí místo i v kole jarním a zajistiti sobě postup do IB třídy.věřím, že tentokrát své příznivce nezklame. 27.11. Večerní české Slovo: Rohulán, útočník Sparty Kopidlno, byl nejúspěšnějším střelcem v mistrovství.