Turnaj Extraligy poomsae Turnaj Národní ligy poomsae

Výsledky školního kola Astronomické olympiády v kategoriích AB a CD

United Energy víkend stolního hokeje 2017

Havířov, Haškova 1 tel:

ŽÁDOST O POSKYTNUTÍ DOTACE Z FONDU VYSOČINY

ON-LINE TURNAJ TENIS

LEDEN O KRÁLE V HOKEJOVÝCH NÁJEZDECH. Turnaj v kalču, v člověče, nezlob se, v dámě a skládání puzzle

Sbor dobrovolných hasičů

Granty Sociální a zdravotní

Zpráva o činnosti Atletického klubu AHA Vyškov v roce 2015

SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život

TRADIČNÍ VÁNOČNÍ DÍLNIČKY

LIBEREC HANDBALL. ve spolupráci s generálními partnery. Liberecký kraj a Město Liberec pořádají

Skautské fotbalové turnaje v Hlinsku v prvním desetiletí 21. století

16. ročník memoriálu Filipa Čepa

Krátký fotbalový zpravodaj č. 8

BADMINTONOVÉ CENTRUM MLÁDEŽE STŘEDOČESKÉHO KRAJE VÝROČNÍ ZPRÁVA 2017

Zpráva o činnosti Šachového oddílu Hraničář Horní Stropnice rok 2009

Liga RAFL ( ) regionální amatérská florbalová liga. Hlavní garant soutěže: Ing. Tomáš Suchý,

CZECH OPEN POOMSAE 2019 & 6 th HAVÍŘOVSKÝ POHÁR 2019

Výroční zpráva sportovní gymnastika kluci 2011

U příležitosti 60 let založení města Havířova a 200 let od narození Don Boska. Turnaj extraligy poomsae. Turnaj národní ligy poomsae

PŘÍLOHA K VÝROČNÍ ZPRÁVĚ ZA ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

SK MALEŠOV, PSČ mob: , ,

AKADEMIE. CSVČ Šumbark Čas: Vedoucí: Michaela Hlívová. Účastníci: děti z kroužků a hosté OBSAH

O pohár hlavního města Prahy

1. turnaj Šprtec-tour

Datum Prezentace do 8:30 / 12:45 Zahájení 9:00 / 13:45 Ukončení 13:30 / 15:45

Úspěchy Soutěž Dance Cup Markvartice Taneční skupina roku region Most

Mistrovství České republiky družstev mužů, žen a mládeže neslyšících Mistrovství České republiky jednotlivců mužů, žen a mládeže

VI. ZNOJMO OPEN 2013

Město Hradec nad Moravicí

Filip VÍT sportovní naděje Mladé Boleslavi v karate

Prosinec 2015, Zprávy z obce

TAEHAN - klub korejských bojových umění, o. s. ve spolupráci s. Českým svazem taekwondo WTF. Pořádají

HODNOTÍCÍ ZPRÁVA o činnosti SCD v OB SK Žabovřesky Brno v roce 2015

HIRUNDO POOMSAE CUP 2018

Zima v Majáku. Na začátku ledna proběhl v Majáku novoroční příměstský tábor ve dnech

V sobotu 8. února se střetne naše A mužstvo s celkem TJ Sokol Štěpánkovice.

Na Týřově FUN AEROBIC Rakovník

Občanské sdružení. Naše škola

6.ročník futsalového turnaje SportNES Ostrava. O pohár pod záštitou starosty MO Ostrava-Poruba

DUBEN. Nejlepší skokan střediska Tiger Woods aneb turnaj v Minigolfu Turnaj v Kalču. Turnaj ve stolním tenise

2010 Vicemistr ČR v kategorii dospělých Česká korfbalová extraliga

Nejlepší žáci ve III. čtvrtletí

ŠKOLNÍ NOVINY. Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633.

TZM Čochtanklub Žďár nad Sázavou Souhrn medailí a titulů

Dům dětí a mládeže Blovice, Tyršova 807, Blovice Tel.: Časopis CHOBOTNICE

5. 7. květen Delegát ČAMB: Petr Hála

Základní škola Dukelských bojovníků, Dubenec, okres Trutnov. Výroční zpráva o činnosti školy šk. r. 2004/2005

Hodnocení 2. kola BWLN Morava

Svaz potápěčů České republiky. Finále ligy mládeže SPČR v PP / RP 2014 kategorie E,D a C. Propozice

LETNÍ SEZÓNA 2011 ZAHRANIČNÍ ZÁVODY: GILOWICE Polsko ( ) (lyžařský oddíl skoku na lyžích TJ Frenštát p. R. výsledkový přehled)

VÍTÁME VÁS NA SETKÁNÍ RODIČŮ A TK CHOCEŇ & VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ 2014

Upřesňující technické normy

Zpráva o činnosti MC Domeček za r. 2006

I. Pražský sportovní klub neslyšících, o.s. Založen 1922

Salesiánský klub mládeže Rumburk Jiříkov Výroční zpráva 2010

INFORMACE starosty, ZO, výborů ZO

1. benefiční aukce. Křivánkovo náměstí 11, Brno, T: , E: Zřizovatelem školy je městská část Brno-Žebětín

PŘÍSLOVÍ 1) Řekni mi, co čteš, a já Ti povím, kdo jsi. ( anglické přísloví ) 2) Cizí chyby máme na očích, svoje však za zády. ( arabské přísloví )

Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536

POZVÁNKA. Registrace závodníků, trenérů (koučů) na turnaj probíhá pouze přes internetový systém sportdata.org do čtvrtka

2. DOROST SKŠ. STATISTIKA HRÁČU dorost SK ŠENOV: Tabulka CELKOVÁ DOROST SK ŠENOV Městská soutěž MěFS Ostrava ročník 2010/2011:

CZECH OPEN POOMSAE 2013 CZECH REPUBLIC

SEZNAM HRÁČŮ KRAJSKÝ PŘEBOR DOSPĚLYCH 2014 Herna stolního tenisu, SKST Baník Havířov, Havířov-Šumbark

Mgr. Marie Hrachová Renáta Štrbíková Ing. Libuše Horáková Hana Bartošová

Rok Vajrauch Zdeněk, Telecí

SK COBRA DOJANG PRAGUE

Navštívili nás Salesiáni z Brna - Žabin

Šumperákon to vše a ještě mnohem více na největším magicovém Conu letošního podzimu!

Prázdninový výlet na Filipku

Zvýšení počtu spojů linky č. 9 zajíždějících na Lesní hřbitov

TYNCUP mladší ž U13-(M Ž) pořadí záp. pořadí záp. pořadí záp. pořadí záp. Pořadí Pořadí. Pořadí

Transkript:

Šumbarská oratoř v říjnu 2012 První dva měsíce školního roku 2012-13 bylo na středisku Šumbark opět živo jak v kroužcích tak i mimo ně v tzv. oratoři. Říká se: Kdo si hraje, nezlobí! Ale naše děti stihnou mnohdy obojí. Následující fotogalerie bude dost výmluvná, jak to u nás v měsíci říjnu žilo na plné pecky Pěkné počasí v říjnu nám umožnilo plně využívat hřiště u střediska. Vrcholila příprava na tradiční drakiádu v modelářském kroužku.

Když je venku pošmourno tak modelářský kroužek a šikovné ručičky jedou na plné obrátky.

Florbalisté využívali tělocvičnu na pravidelné tréninky. A ti co už nevěděli co by, alespoň lítali vzduchem nebo viseli hlavou dolů

Historický úspěch Taekwonda WTF Don Bosko Havířov Hradec nad Moravicí hostil první ročník Národní ligy poomse České republiky a my jsme byli při tom. Průkopníkem korejského moderního bojového umění sebeobrany Taekwondo WTF v Havířově je středisko DON BOSKO HAVÍŘOV. Kurzy sebeobrany a taekwonda začaly ve středisku již před šesti lety. V současné době je oddíl Taekwondo WTF Don Bosko Havířov oficiálním havířovským samostatným oddílem registrovaným v českém svazu Taekwondo WTF.

Poslední sobota v září byla ve znamení prvního ročníku národní ligy poomse ČR, která se konala v Hradci nad Moravicí. Zúčastnilo se sedm oddílů Taekwondo WTF z celé české republiky. V nabité konkurenci však nakonec štěstí přálo DON BOSKU HAVÍŘOV. Havířovští vyhráli celou soutěž a odvezli si domů nejen první místo a 37 bodů, ale také putovní pohár pro vítěze.

1. turnaj Šprtec-tour Bohumín Šprtcového turnaje nové sezóny mezi regionálními kluby šprtce se zúčastnilo sedm družstev v počtu 40 hráčů - z toho byly dvě z Polska. Turnaj byl určen pro čtyři kategorie: žáky, juniory, ženy a muže. Turnaj se hrál Švýcarským systémem na sedm kol. Celkově bylo odehráno 140 zápasů. Na konci turnaje bylo vyhodnocení jednotlivých kategorií, družstev a celkových vítězů - byli odměněni medailemi, poháry a cenami. Z našich hráčů se za žáky na prvním místě umístil Filip Caránek a na druhém místě Daniel Dvořák, v juniorech byl nejúspěšnější Vojtěch Pískala na třetí pozici a v družstvech jsme celkově obsadili třetí příčku.

Výsledné pořadí družstev: 1. Šprtec partyja Ostrava 25 bodů 2. B.H.C. Dobrá 23 3. CSVČ Dona Boska Havířov 18 4. Kedzierzyn - Kozle 14,5 5. Vsetín 13 Wodzislaw 13 7. DDM Fontána Bohumín 4

2. turnaj Šprtec - tour Bruzovice V sobotu 20. 10. 2012 se na ZŠ v Bruzovicích odehrál druhý turnaj mezi regionálními kluby šprtce serie Šprtec - tour 2012-13, jehož se zúčastnilo pět družstev v počtu 25 hráčů. Turnaj byl určen pro čtyři kategorie: žáci, junioři, ženy a muži. Z našeho střediska se ho zúčastnilo osm hráčů. Turnaj se hrál Švýcarským systémem na sedm kol. Celkově bylo odehráno 84 zápasů. Na konci turnaje bylo vyhodnocení jednotlivých kategorií, družstev a celkových vítězů - byli odměněni medailemi a poháry. Z naších hráčů se za žáky na prvním místě umístil Filip Caránek a na třetím místě Matěj Skýba, v juniorech byl nejúspěšnější David Miklovič na druhé místě a Vojtěch Pískala na třetí pozici. V družstvech jsme celkově obsdadili třetí příčku. Turnaj proběhl v přátelské atmosféře. Výsledné pořadí družstev: 1. B.H.C. Dobrá 21,5 bodů 2. Šprtec partyja Ostrava 18,5 3. CSVČ J. Boska Havířov 17,5 4. Future Zábřeh 14 5. Vsetín 7,5

Drakiáda 2012 na Šumbarku Ve čtvrtek 25. 10. 2013 o podzimních prázdninách jsme uspořádali v šumbarské pobočce drakiádu. Třebaže jsme v minulých týdnech vyráběli vlastní draky, na drakiádu si děti přinesly pouze draky koupené v obchodech :-). Ze skladu jsme ale vytáhli také 2 "obří" šumbarské draky a vyrazili jsme létat.

Počasí bylo pro drakiádu jako stvořené, jen foukalo místy až moc:-). Dráčci a draci výborně létaly, jen ti dva "obři" nedopadli nejlíp:-). "Obr drak krabice" se po prvním vzletu těžce poškodil prudkým pádem na zem a "obr drak hvězda" (který po celou drakiádu lítal výborně) skončil po prudkém větrném poryvu s přetrženou šňůrou vysoko ve větvích stromů. Přesto se nám všem drakiáda moc líbila a báječně jsme si při ní zalítali :-).