119. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 26.-28.3.2014



Podobné dokumenty
100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST :00

Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla. značeno a

A Seznam obrázků. Seznam obrázků 52

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

VOJTĚCH PREISSIG. Personální bibliografie Z DÍLA VOJTĚCHA PREISSIGA. Knihy

38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin

FRANTIŠEK MACHÁČEK (* ) Inventář osobního fondu

ANTIKVITY ART AUKCE AAA

114. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem Kč

FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST

EXLIBRIS A DROBNÁ GRAFIKA

96. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 2Mařanová Jarmila Hnízdo 400 Kč

106. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

Vyobrazení. 1. Mikoláš Aleš: Dva poutníci přicházející do Prahy, pravděpodobně 1869, kresba perem tuší

AUKCE 64 PRAHA HLAHOL, SOBOTA 22. DUBNA OD HODIN. Práce na papíře, česká a světová grafika století, podpisy, rukopisy

113. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Kozák Chrám sv.

Přehled moderních básnických směrů přelomu 19. a 20. století ve světové literatuře.

131. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

Výstavy v barokním areálu Skalka od roku 1993

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST VÝSLEDKY AUKCE

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

Kraj Jihočeský Matematický klokan 2018 Kategorie Cvrček. 11 nejlepších řešitelů. Jméno a příjmení Třída

Erbovní sešity

Volby do zastupitelstev obcí výsledky hlasování

ANTIKVITY ART AUKCE HOTEL BRIONI,

1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI

AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

ČESKÝ POHÁR LP V případě neúčasti střelce na finále nebude v Českém poháru klasifikován.

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne

Praha historické památky

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

40. AUKCE. Grafika, kresby stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A.

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

FOTOGRAFIE VÝSLEDKY AUKCE

118. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

ČESKÝ POHÁR SPORTING

Vítězové jednotlivých turnajů

Jarní prázdniny ÚNOR. 8 Petr Hladík 21 Martin Jiránek. 28 Martin Jiránek. Nj obchod, služby a cestovní ruch. Nj obchod, služby a cestovní ruch

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 20 /18

117. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 2 Theodor Hilšer Ležící dívčí akt 6

CHODSKÝ ČAKAN Poř. Příjmení a jméno RN Č.pr CEL 1 MACH Milan SSK DUKLA Plzeň

Inovace výuky prostřednictvím šablon pro SŠ Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín PaedDr.

Jak se jinak nazývá způsob, kterým umělec dosáhne rozmnožitelnosti díla (2D) na stanovený náklad a přitom vzniknou samé originály?

N.N. JEVREJNOV : VESELÁ SMRT (Scéna adeptů, 1924 Osvobozené divadlo, 1926)

HOTEL PRAHA AND CESKA POJISTOVNA AUCTION RESULTS

ČESKÁ MEZIVÁLEČNÁ POESIE

Knihy. Seznam knih žánru Poezie (139)

Jazyk a jazyková komunikace

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009

Galerie a pamětní síně

TRAFO MTB BIATLON 2017

Výsledky I. PKO v soutěžích zimní sezóny 2012/2013

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne

Studentské práce z archivu Katedry dějin umění FF UP ( )

Česká 3D lukostřelba - sezóna 2012/2013

SBÍRKA ŠETLÍKOVA KOLEKCE

Tab. 1 č. p. Vlastník Náhon u Podolského potoka

127. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

Datum Čas Střelec Nástřel Pořadí :40 Machan Marek :40 Jeleň Ivan :20 Mácha Karel

Testy pro obor Prezentace a ochrana kulturního dědictví Historický ústav Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové

Severočeská divize Praha, Zpravodaj č. 15/

FOTOGRAFIE I. VÝSLEDKY AUKCE

ČESKÝ POHÁR SPORTING

VÁCLAV NEBESKÝ (* ) Inventář osobního fondu

Severočeská divize Praha, Zpravodaj č. 9/

Ráda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš.

INSCENACE OPER LEOŠE JANÁČKA V NDM

Třída: 1.A. třídní učitel: Mgr. Rešková Ludmila Počet celkem: 15 z toho chlapců: 8 dívek: 7 P.Č PŘÍJMENÍ JMÉNO

Doprodej k mimořádné aukci obrazů na Žofíně

Česká a světová grafika

Uzávěrkový protokol o provedené dražbě

ZPRAVODAJ Vč. přeboru sk. A

Příjmení Jméno RN Č. průkazu Celkem

MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ MÍSTNÍ ORGANIZACE VYŠKOV

ČESKÁ K REPUBLIKA 2007

Olešná (příloha kroniky č. 3)

115. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 23., 24. a

Parcela - výměra. Domažlická 1479/10, Žižkov, Domažlická 1479/10, Žižkov, Domažlická 1479/10, Žižkov, Domažlická 1479/10, Žižkov,

Obrazová příloha. [1.] Hugo Boettinger. [2.] Dr. Desiderius: Řez sněmovnou - detaily, 1919, tuš, papír

celkem chyby celkem plné celkem dorážka TJ Spartak Rokytnice Petr Janák Centropen Dačice

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

VY_32_INOVACE_D5_20_06. Šablona III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT KULTURA A UMĚNÍ

ZLATÉ KOLO VYSOČINY - VÝSLEDKOVÁ LISTINA

VÝPIS PARCEL A JEJICH VLASTNÍKŮ; Hartmanice u Poličky (okres Svitavy); KÚ

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2008

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

Výsledky zápasů 10. kola Fortuna ligy:

Výsledky domácího kola 65. ročníku Matematické olympiády kategorie P

ROMANTISMUS. Bartoníčková Eliška, Tercie C

Ústecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje. DODATEK Č. 25 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č. J. 122/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje

ÚSPĚCHY ŽÁKŮ ŠKOL PLZEŇSKÉHO KRAJE V CELOSTÁTNÍCH KOLECH PŘEDMĚTOVÝCH A UMĚLECKÝCH SOUTĚŽÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2011/2012

Kategorie = nejmladší žáci I. Vagner Karel 2001 Pacov

Plán Českého Malína 1943

Příloha č. 2 k č.j. ZP06/2017/11872/9 ze dne

Vánoční běh pod Černou věží 2013

Transkript:

Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 2 Jiří Winter Neprakta 106 od Neprakty 250 Kč 4 Ludvík Kundera K cyklu dřevorytů B. Laciny 400 Kč 6 Jiří Trnka Jaroslav Seifert: Maminka 1 100 Kč 8 Vladimír Holan Triumf smrti 1 600 Kč 12 Jan Werich Portrét s autogramem 1 000 Kč 14 Ivan Blatný Paní Jitřenka 400 Kč 19 Josef Čapek Karel Čapek: Loupežník 800 Kč 22 Josef Hlinomaz První manifest surneonaivismu 300 Kč 23 Friedensreich Hundertwasser Art Calendar 2008 250 Kč 24 Dalibor Chatrný Jiří Wolker: Balada o očích topičových 200 Kč 28 Jaroslav Klápště Georg Trakl: Lidský žal 1 900 Kč 29 Philipp Melanchton GRAMMATICA PHILIPPI MELANTHONIS DENVO RECOGNITA ET LOCVPLETATA. Item, Tractatus Ioachimi Camerarij de ORTHOGRAPHIA accessit. PRAGAE, Excusa in Officina Georgii Nigrini ANNO M.D.IC 27 000 Kč 30 František Kobliha Praha 500 Kč 31 Ludvík Kundera Josef Istler 500 Kč 36 Kamil Lhoták Fr. Dvořák: Kamil Lhoták Obrazy z let 1939-1956 1 200 Kč 39 Jan Mácha Petr Bezruč 90 400 Kč 42 Jan Mukařovský Jindřich Štyrský 700 Kč 43 Kornelie Němečková Listy o sportu 200 Kč 44 Vítězslav Nezval Katalog výstavy obrazů Štyrského a Toyen v Alšově síni Umělecké besedy v Praze 1931 1 900 Kč 47 Henri de Régnier Scény v soumraku 500 Kč 50 Různí autoři Bohdan Lacina 1948 300 Kč 51 Jan Řezáč Otta Mizera - monotypy, suché jehla a lepty 300 Kč 53 Kája Saudek Jaroslav Foglar: Ztracený kamarád 1 000 Kč 60 Jaroslav Svrček Katalog výstavy obrazů a kreseb Štyrského a Toyen 400 Kč 61 František Tavík Šimon Souborná výstava 1900-1937 v pavilonu Myslbek 450 Kč 62 František Šmejkal Štyrský a Toyen 1921-1945 700 Kč 63 František Šmejkal Imaginativní malířství 1930-1950 500 Kč 64 František Šmejkal Ladislav Novák Práce z let 1962-1966 400 Kč 65 František Šmejkal Fantasijní aspekty současného českého umění 300 Kč 67 Karel Štěch Lidé ze vsi 2 900 Kč 68 Karel Štika Básník a odboj 300 Kč 69 Jindřich Štyrský Katalog výstavy 1946 700 Kč 71 Maxmilián Švabinský Malíř Max Švabinský dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle 500 Kč 73 Karel Teige Vítězslav Nezval: Pantomima 1 000 Kč 74 Karel Teige Josef Istler soubor grafiky 1942-46 1 600 Kč 75 Karel Teige Souborná výstava Josefa Istlera 1 600 Kč 76 Karel Teige Toyen 500 Kč 78 Toyen Karel Teige: Toyen katalog výstavy 1 300 Kč 87 Julius Skuhravý Barevný ornament sborník slohových ozdob všech období umění 2 900 Kč 89 Různí autoři Musaion sborník pro moderní umění (1. a 2. svazek) 10 000 Kč 91 Alfons Mucha Robert de Flers: Ilsée Prinzessin von Tripolis 40 000 Kč 92 Adolf Jelínek Alex Osudové rozcestí vzpomínky malíře Ivana Lena 700 Kč 98 František Bílek Křížová cesta 1 900 Kč 100 Karel Boháček Obrazy a kresby 80 Kč 104 Cyril Bouda Dopisy Karla Hynka Máchy 490 Kč 105 Cyril Bouda Deník Karla Hynka Máchy 1 090 Kč 108 Vratislav Hugo Brunner Václav Rytíř: V.H. Brunner exlibris a supralibros 1903-26 500 Kč 109 Zdeněk Burian Enrique Stanko Vráz: U králů temné pevniny 590 Kč 110 Zdeněk Burian Karel Hloucha: Modří mravenci 590 Kč 112 Martin Cochem von Zlatý Nebesky Kljč neb Wraucné katolické Modlitby na Ssestnáct Djlu rozwržené 1 500 Kč 113 Richard Coudenhove - KalergiEthik und Hyperethik 300 Kč 114 Richard Coudenhove - KalergiPan Europa 300 Kč 115 Richard Coudenhove - KalergiEuropa Erwacht! 300 Kč 117 Karel Černý Katalog k výstavě K. Černého v Topičově saloně 120 Kč 118 Jaroslav Dobrovolský 30 Exlibris původní dřevoryty 1935-1937 800 Kč 120 Göran Göransson Oldtimer ein Fotoalbum 600 Kč 123 Emmerich Alois Hruška Johannesa Doktora Fausta proslulý monolog dávno ztracený čili ročenka Dr. Jindřicha Veselého 400 Kč 124 Antonín Chlebeček Hanuš Jelínek: Zpěvy sladké Francie 290 Kč 141 Alfréd Peter Ex - Libris 790 Kč 142 Votěch Preissig Václav Rytíř: Vojtěch Preissig popisný seznam jeho exlibris 1 000 Kč 146 Různí autoři 25 Exlibris příloha spisu: Viktor Roubal: značky a seznam českých malířů a grafiků exlibris 900 Kč 151 William Shakespeare Julius Caesar 300 Kč 158 Josef Šíma Otakar Štorch - Marien: Venuše s červenou parukou 2 400 Kč 159 František Tavík Šimon Pierre Louys: Leda čili chvála blahoslavených temnot 800 Kč 160 František Tavík Šimon Rachilde: Dcera vlčákova 800 Kč 161 František Tavík Šimon Jaroslav Vrchlický: Praha výbor básní 1 900 Kč 163 Václav Špála Božena Němcová: Babička 2 300 Kč 165 Karel Teige Charlie Chaplin: Hurá do Evropy! 890 Kč 167 Jan Trampota Posmrtná výstava S.V.U. Mánes 1943 80 Kč 172 Karel Vik Praha v barevných dřevorytech 2 100 Kč 175 Karel Weinfurter Tajné síly přírody a člověka 400 Kč 178 Hubert Wilm Hans Brandenburg: Exlibris 3 000 Kč 189 Michael Rittstein Raymond Queneau: Zazi v metru 2 500 Kč 195 Joh. George Schreibern Praha 1 800 Kč 202 Tomáš Bím Pražské zákoutí 4 000 Kč 203 Cyril Bouda Loggie ve Valdickém Libosadu 300 Kč 204 Cyril Bouda Zámek Humprecht 400 Kč 205 Cyril Bouda Topolová alej s Valdickou Loggií 300 Kč

209 Ladislav Čepelák Veltruský zámek 800 Kč 214 František Emler Paříž -Náměstí St. Michael 700 Kč 218 František Emler Paříž 500 Kč 219 Karel Filip Praha 2 000 Kč 227 Boh. Hong Staroměstská mostecká věž Karlova mostu 500 Kč 235 Luigi Kasimir Malostranská mostecká věž 2 000 Kč 242 Karel Koubek Pražský hrad z Malé Strany 250 Kč 249 Anna Macková Ulička v Domažlicích 500 Kč 250 Anna Macková Chodský hrad v Domažlicích 300 Kč 256 Monogramista KB Stárkův dům v Táboře 250 Kč 258 Vincenc Morstadt Nord-Ansicht von Prag aus dem Volksgarten 4 000 Kč 261 neurčený autor Pod Karlovým mostem 500 Kč 280 Vladislav Röhling Karlštejn 700 Kč 282 Vladislav Röhling Daliborka 250 Kč 290 Václav Souček Praha matka měst 1 600 Kč 292 Václav Souček Zlatá ulička 400 Kč 293 Václav Souček Pohled na Národní divadlo 300 Kč 294 Václav Souček Staroměstský orloj 300 Kč 295 Václav Souček Čertovka 250 Kč 296 Václav Souček Ze staré Prahy 250 Kč 298 Lev Šimák Pohled z Petřína na Pražský hrad 600 Kč 300 Karel Štěch Ludvík Páleníček: Naše Kroměříž. Čtení o hanáckých Athénách 700 Kč 303 Maxmilián Švabinský Turnovské skály 300 Kč 308 Josef Vaic Mostecká brána s chrámem sv. Mikuláše 1 000 Kč 309 Josef Vaic Chrám sv. Mikuláše 300 Kč 312 Rudolf Veit Řím 400 Kč 313 Jan Charles Vondrouš Chrám sv. Víta 400 Kč 314 Jan Charles Vondrouš Karlův most 400 Kč 315 Jan Charles Vondrouš Praha 400 Kč 317 Emil Wänke Pohled na chrám sv. Mikuláše 700 Kč 318 Emil Wänke Pohled na Pražský hrad z Karlova mostu 700 Kč 320 Emil Wänke Staroměstské náměstí 400 Kč 321 Emil Wänke Staroměstská mostecká věž 400 Kč 360 Franz Anton Schraembl Maďarsko, Polsko, Ukrajina a Turecko 850 Kč 361 Franz Anton Schraembl Skandinávie 1 350 Kč 362 Franz Anton Schraembl Severozápadní Rusko 1 900 Kč 373 Petr Baďura Nude - Jitka 400 Kč 376 Jan Bartůšek Spartakiáda 2 500 Kč 382 Jaroslav Feyfar Vodopády 350 Kč 383 Jaroslav Feyfar Pohled na zimní Jilemnici 200 Kč 385 Jaroslav Feyfar Chalupa v kopci 200 Kč 387 Jaroslav Feyfar Zimní Jilemnice 200 Kč 388 Jaroslav Feyfar Řeka Jilemka 200 Kč 389 Jaroslav Feyfar Pohled do údolí 200 Kč 398 Alois Zych Dvacet aktů 7 000 Kč 412 Jan Malý Portrét 74 2 000 Kč 418 Ondřej Slabý Struktury 1 000 Kč 426 Jan Saudek I am landing # 334 17 000 Kč 464 Andrej Bělocvětov Sedící ženský akt 600 Kč 465 Andrej Bělocvětov Sedící akt 400 Kč 467 Andrej Bělocvětov Sedící akt 650 Kč 485 Otto Göetze Sedící akt 2 800 Kč 494 Leo Oho: Posice 600 Kč 498 R. J. Mason Sedící akt - studie 900 Kč 499 R. J. Mason Studie ženského aktu 900 Kč 521 Neznámý autor Rytíř Smil 400 Kč 528 Jaroslav Štika Muži v bílém a jejich erotické přednesy 2 100 Kč 537 Andrej Bělocvětov Nuda pláž 400 Kč 542 Jiří Winter Neprakta Dr. Noha 3 000 Kč 545 Jiří Tůma Muž dělající psí kusy 200 Kč 546 Jan Vyčítal Nespravedlivé obvinění 600 Kč 547 Jan Vyčítal Rybí menu 600 Kč 548 Jan Vyčítal Památník 600 Kč 549 Jan Vyčítal Trest 600 Kč 562 neurčený autor Adolf Hitler 250 Kč 597 Václav Hollar Přípitek s Amorem a Smrtkou 500 Kč 598 Václav Hollar Lov na jelena 500 Kč 600 Václav Hollar The jay and the peacocks 1 000 Kč 603 Václav Hollar O lišce a kočce (The fox and the cat) 4 100 Kč 606 Václav Hollar Mulier Wiennensis in Domo 600 Kč 608 Václav Hollar Čtyři medvědi 1 600 Kč 612 Václav Hollar Mulier Anglica habitans Pago 2 500 Kč 616 Radomír Kolář Zraněný partyzán 200 Kč 619 Jan Mikeš Odpočinek 200 Kč 624 Jan Mikeš Sláva revoluce 300 Kč 625 Jan Mikeš Osvobozená Ukrajina 300 Kč 633 Jozef Nemec Návrat domů 300 Kč 636 neurčený autor Vojáci na pochodu 200 Kč 638 Neznámý autor JZD 200 Kč 651 Vladimír Šolta Pilot 2 600 Kč 655 Vladimír Šolta Letiště 800 Kč 657 Vladimír Šolta Z Vietnamu 400 Kč 678 Thomas Jefferys Mapa Čech 1 500 Kč 680 Neznámý autor Mapa Českých zemí 1 000 Kč 697 Antonio Zatta Mapa Moravy 1 500 Kč

743 Karel Čapek Krakatit 300 Kč 746 Vladimír Diviš Apollinaire a Čechy 300 Kč 766 Různí autoři Hollar: Sborník grafického umění, roč. XXII, sv. 1-4 700 Kč 774 František Tichý Arthur Rimbaud: Opilý koráb 300 Kč 800 Josef Váchal Berní a Právník 600 Kč 801 Josef Váchal Rada a Soudce 600 Kč 802 Josef Váchal Otokar Březina: Ruce 900 Kč 803 Josef Váchal...dných stěn a srázů,slatin. 1 000 Kč 804 Josef Váchal míst vyvýšenějších i mladým lesem 1 000 Kč 805 Josef Váchal Pod klenbou o život zápasících smrků 1 000 Kč 807 Josef Váchal Teprve až zaťata bude žíla.. 1 100 Kč 808 Josef Váchal Jak voní zas jinak. 1 200 Kč 809 Josef Váchal Jedinečná krása ŠUMAVY 1 400 Kč 810 Josef Váchal Ať díváme se z kterékoli hory. 1 200 Kč 811 Josef Váchal Vlast 1 200 Kč 812 Josef Váchal Seznam dřevorytů 1 100 Kč 813 Josef Váchal Exemplář tento tištěn byl pro 1 300 Kč 814 Josef Váchal AUTOR KNIHY této vaří si snídani 1 400 Kč 815 Josef Váchal Předmluvu k tomuto dílu.. 1 600 Kč 816 Josef Váchal Na zdar, ďáble! 6 500 Kč 817 Josef Váchal...ty jinovatky neodcházejí více 1 900 Kč 818 Josef Váchal KLATOVY a CESTOU Z HOR 2 100 Kč 819 Josef Váchal ŠUMAVA umírající a romantická 2 600 Kč 820 Josef Váchal Leč zatím nerušenými zůstavají 2 700 Kč 821 Josef Váchal ŠUMAVA! Valuta ustavičně klesající! 3 300 Kč 822 Josef Váchal Bahno měkkých, těkavých půd 11 000 Kč 827 Jan Balzer Praha 2 800 Kč 828 Vladislav Bauer Vesnice 500 Kč 830 Tomáš Bím Konvolut 3 litografií 800 Kč 854 František Gross Laboratoř 3 800 Kč 869 Iva Hüttnerová Nevěstinec 1 400 Kč 872 Dalibor Chatrný Haldy 500 Kč 881 Ota Janeček Ptáček 600 Kč 901 Jan Koblasa Postava 4 104 Kč 905 Vladimír Komárek Květina v okně 1 000 Kč 911 Ladislav Kuklík Klauni 1 200 Kč 912 Oldřich Kulhánek Requiem pro Vietnam 8 166 Kč 913 Oldřich Kulhánek Requiem pro Lidice 5 500 Kč 914 Oldřich Kulhánek Requiem pro Osvětim 8 166 Kč 920 Oskar Laske Evakuační tábor 6 000 Kč 924 Kamil Lhoták Fotoaparát (PF 1981 Václav Chochola) 800 Kč 938 Joan Miro Joan Miró lithographe III 1 500 Kč 948 Patrik Nagel Dvojice 1 000 Kč 953 Neznámý autor Jedová chýše 500 Kč 954 Neznámý autor Pohled na kostel 700 Kč 981 Lubomír Přibyl Smysl ženy 1 300 Kč 982 Petr Ptáček Konvolut 3 grafických listů 500 Kč 1000 Vojtěch Sedláček Pastva 1 000 Kč 1001 Vojtěch Sedláček Jaro 1 500 Kč 1005 Michal Singer Konvolut 3 litografií 700 Kč 1006 Jan Souček Břečťan 900 Kč 1011 Josef Sudek Oltář v zahradě 600 Kč 1022 Maxmilian Švabinský Satyr v shromáždění bohů 900 Kč 1040 Josef Velčovský Růže 800 Kč 1042 Josef Velčovský Krajina 1 500 Kč 1043 Karel Vysušil V kavárně 600 Kč 1051 Jiří Anderle Modrá kompozice (PF 1985) 10 003 Kč 1052 Vladislav Bauer Akt mladé ženy 500 Kč 1053 Vladislav Bauer Akt dívky z boku 500 Kč 1064 Ladislav Zívr Hlava 3 900 Kč 1065 Ladislav Zívr Figura 3 900 Kč 1069 Viktor Dobrovolný Dva sedící ženské akty 1 000 Kč 1075 František Hudeček Periferie 8 700 Kč 1082 Vladimír Jiránek Ufo 800 Kč 1098 František Xaver Naske Jezírko 600 Kč 1125 Vladislav Bauer Muž sedící na židli 500 Kč 1132 Miloš Zeithammel Podstata ženy 500 Kč 1134 Jiří Anderle Ženy 10 000 Kč 1141 Alfréd Fuchs Dívka 1 200 Kč 1157 Karel Chaba Venezia 10 200 Kč 1160 Josef Istler Extáze 6 800 Kč 1164 Ota Janeček Dívka s ptáčkem (ve vínové) 1 400 Kč 1175 Vladimír Komárek Opona 1 000 Kč 1176 Vladimír Komárek Milenci 1 300 Kč 1180 Richard Konvička Znaky 2 100 Kč 1181 Pravoslav Kotík Žena 1 500 Kč 1183 Oldřich Kulhánek Hudební zátiší 18 000 Kč 1187 Josef Liesler Milenci 1 000 Kč 1214 Aegidius (Jiljí Gillis) Sadeler Ze života mnichů 1 400 Kč 1215 Aegidius (Jiljí Gillis) Sadeler Mnich s knihou 3 000 Kč 1221 Viktor Stretti Praha 1 000 Kč 1222 Viktor Stretti Loďky pod Karlovým mostem 1 000 Kč 1242 Josef Váchal Noční ďas 1 000 Kč 1247 Karel/Ludvík Valter/Kundera Horaria / Vzpomínka na krajinu bez měst 2 000 Kč 1250 Rudolf Alois Zörner Otisk 1 000 Kč

1251 Olbram Zoubek Prolnutí 1 100 Kč 1252 Olbram Zoubek Andělé 1 200 Kč 1253 Olbram Zoubek Celý rok II. 1 400 Kč 1262 Alfréd Fuchs Dívka s květinou 1 400 Kč 1263 Genlhofer Hoch - naturns 2 500 Kč 1265 Václav Hejna Kompozice 2 200 Kč 1304 František Xaver Naske Portréty pod stolem (46 kreseb) 4 500 Kč 1368 Neznámý autor Hlava ženy (podle Rafaela) 1 600 Kč 1379 Helmut Bellmann Akuaba Puppe 700 Kč 1383 Cyril Bouda Konvolut 3 grafických listů 500 Kč 1384 Cyril Bouda Vorař a Trosky (PF 1973 František Kozák) 500 Kč 1393 Alfréd Fuchs Sedící dívka 500 Kč 1401 Felix Jenewein Z cyklu Mor 900 Kč 1406 František Kobliha Skály u jezera 600 Kč 1407 František Kobliha Skály 600 Kč 1408 František Kobliha Rokle 700 Kč 1411 Vladimír Komárek Konvolut 3 grafických listů 600 Kč 1415 Nicolas IV Larmessin Les Oyes De Frere Philippe 900 Kč 1416 Josef Liesler Lžička 700 Kč 1417 Josef Liesler Strom 500 Kč 1418 Josef Liesler Střevíček 700 Kč 1420 František Muzika Zahalená postava 600 Kč 1428 Naděžda Plíšková Jablko 500 Kč 1434 Fr. Roth Stavení 900 Kč 1444 Karel Svolinský Sousoší Nejsvětější Trojice na náměstí v Olomouci 1 000 Kč 1451 Olbram Zoubek Akt dívky 1 000 Kč 1500 Pravoš Martínek František Laška: Ze staré slávy Litomyšle 950 Kč 1501. II. středoevropské bienále kresby Plzeň 2000 20 Kč 1508. Jihočeské veduty 19. století 40 Kč 1527. Finské malířství 1910-1930 80 Kč 1531. Bohemia glass Škrdlovice 80 Kč 1539. Hitler v sovětské karikatuře 80 Kč 1559. Naivní umění v Československu 80 Kč 1574. Mexické výtvarné umění 80 Kč 1583. České malířství XIX. století 80 Kč 1597. Země Česká, domov můj - Česká fotografie 1940 100 Kč 1606 František Bílek Výbor z díla 100 Kč 1619 Emil Filla Psí písně v Buchenwaldě 150 Kč 1625 František Gross Výbor z díla 1939-1959 150 Kč 1629 Karel Hojden Havířské písně 80 Kč 1631 František Hudeček František Hudeček 100 Kč 1632 František Hudeček Litografie, lepty, suché jehla a dřevoryty 200 Kč 1633 František Hudeček Obrazy a kresby Františka Hudečka 650 Kč 1656 Joan Murray The best contemporary Canadian art 100 Kč 1659 Rudolf Němec Rudolf Němec 80 Kč 1661 Vojta Nolč Vojta Nolč 80 Kč 1662 Eugen Normand Ze skicáře karikaturisty 10 Kč 1674 Georges Rouault Obrazy a Grafika 80 Kč 1676 Různí autoři František Gross a Ladislav Novák 100 Kč 1677 Různí autoři Město v kresbách a grafice malířů skupiny 42 a Kresby 1. 50 Kč 1678 Různí autoři Výstava ke 100. výročí narození malíře Františka Grosse a sochaře Ladislava Zívra 50 Kč 1679 Různí autoři Skupina 42: Akvarely, kresby, grafika 100 Kč 1684 David Alfaro Siqueiros Siqueiros 80 Kč 1686 Otakar Slavík Otakar Slavík 80 Kč 1693 Maxmilian Švabinský Malíř Max Švabinský - Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle 100 Kč 1696 Jiří Trnka Básník a malíř 80 Kč 1703 Antonín Vojtek Malíř jižní Moravy 100 Kč 1717 František Chalupa Něco nového ze staré Prahy 200 Kč 1718 František Chalupa Starý židovský hřbitov v Praze 200 Kč 1720 Wilhelm Kandler Žatecká brána v Lounech 150 Kč 1723 Wilhelm Kandler Socha Matky boží v hlavním chrámě Plzeňském 200 Kč 1726 Miroslav Malina Hrad Okoř 50 Kč 1735 Neznámý autor Riva del Garda (Itálie) 100 Kč 1748 Alois Pitrmann Pražské mosty 100 Kč 1750 Václav Souček Tatry 200 Kč 1763 Otakar Vaňáč V Praze 200 Kč 1766 Jaroslav Feyfar Koryto Jilemky 100 Kč 1767 Jaroslav Feyfar Muž u klavíru 50 Kč 1768 Jaroslav Feyfar Žena v bílých šatech 50 Kč 1769 Jaroslav Feyfar Muž se psem 50 Kč 1770 Jaroslav Feyfar Muž s doutníkem 50 Kč 1771 Jaroslav Feyfar Jaro v Jilemnici 100 Kč 1772 Jaroslav Feyfar Pohled na JIlemnici 100 Kč 1773 Jaroslav Feyfar Dáma pod rozvetlou jabloní 100 Kč 1775 Jaroslav Feyfar Dáma s chrtem 100 Kč 1776 Jaroslav Feyfar Jilemnická vila 100 Kč 1778 Jaroslav Feyfar Chalupa pod lesem 150 Kč 1779 Jaroslav Feyfar Zasněžené Krkonoše 150 Kč 1781 Jaroslav Feyfar Lesní cesta 150 Kč 1782 Jaroslav Feyfar Viadukt 150 Kč 1783 Jaroslav Feyfar Jilemka 150 Kč 1786 Jaroslav Feyfar Sušení sena na Jilemnicku 150 Kč 1787 Jaroslav Feyfar Chalupy u řeky 150 Kč 1789 Jaroslav Feyfar Zasněžená cesta 150 Kč

1792 Jaroslav Feyfar Lesní polom 150 Kč 1794 Emanuel Julian Kodet Sedící žena 10 Kč 1795 Emanuel Julian Kodet Rodinná fotografie 10 Kč 1797 Emanuel Julian Kodet Otec s dětmi 10 Kč 1798 Emanuel Julian Kodet Matka s dětmi 20 Kč 1799 Emanuel Julian Kodet Žena v námořnických šatech 20 Kč 1800 Emanuel Julian Kodet Sestry 20 Kč 1801 Emanuel Julian Kodet Rodinná fotografie 20 Kč 1803 Emanuel Julian Kodet Manželé 20 Kč 1804 Emanuel Julian Kodet Postava muže 20 Kč 1807 Emanuel Julian Kodet Dívka hledící do dálky 30 Kč 1808 Emanuel Julian Kodet Rozhovor v zahradě 30 Kč 1809 Emanuel Julian Kodet Žena s kloboučkem 30 Kč 1810 Emanuel Julian Kodet Žena u klavíru 30 Kč 1811 Emanuel Julian Kodet Matka s dcerami 30 Kč 1812 Emanuel Julian Kodet Akt v ateliéru 30 Kč 1815 Emanuel Julian Kodet Otec s dcerkou 30 Kč 1817 Emanuel Julian Kodet Sedící žena 30 Kč 1818 Emanuel Julian Kodet Sourozenci 30 Kč 1819 Emanuel Julian Kodet Matka s dětmi 30 Kč 1820 Emanuel Julian Kodet Ruch na ulici 280 Kč 1821 Emanuel Julian Kodet U řeky 180 Kč 1822 Gustav Kovář Generální úklid 285 Kč 1827 Neznámý autor Malostranská mostecká věž 150 Kč 1860 Olga Franzová Podivín z 5.b 40 Kč 1870 Alexej Jaroš Zuzana a kouzelný prstýnek 40 Kč 1880 Richard Landa Kácení stromů v lese 80 Kč 1905 Neznámý autor Kapitán Leši 100 Kč 1907 Vladimír Václav Paleček Hosté 100 Kč 1915 Václav Ševčík Drž se, delfino! 100 Kč 1917 Jiří Školník Pád Itálie 100 Kč 1921 Jan Tománek Maska smrti 100 Kč 1923 Karel Vaca Na zlatém jezeře 80 Kč 1940 Zdeněk Ziegler Případ mrtvého muže 40 Kč 1942 Zdeněk Ziegler Úctyhodní lidé 100 Kč 1943 Zdeněk Ziegler Milovaná žena mechanika Gavrilova 100 Kč 1947 Adolf Jelínek Alex Ilustrace k Legendě o sv. Prokopu II. 200 Kč 1948 Adolf Jelínek Alex Ilustrace k Legendě o sv. Prokopu IV. 200 Kč 1949 Adolf Jelínek Alex Ilustrace k Legendě o sv. Prokopu V. 200 Kč 1950 Adolf Jelínek Alex Ilustrace k Legendě o sv. Prokopu VI. 200 Kč 1951 Adolf Jelínek Alex Ilustrace k Legendě o sv. Prokopu VIII. 200 Kč 1952 Adolf Jelínek Alex Ilustrace k Legendě o sv. Prokopu IX. 200 Kč 1953 Adolf Jelínek Alex Ilustrace k Legendě o sv. Prokopu X. 200 Kč 1954 Adolf Jelínek Alex Ilustrace k Legendě o sv. Prokopu XI. 200 Kč 1957 Alena Antonová Konvolut 5 grafických listů 400 Kč 1960 Eva Bednářová Bez názvu 400 Kč 1971 František Burant Pištec 600 Kč 1980 W. C. T. Dobson The alms-deeds of Dorcas 200 Kč 2000 Vlastimil Hofman Krajina 300 Kč 2004 Jiří Chadima Milenci na nábřeží 300 Kč 2005 Jiří Chadima Na Petříně 300 Kč 2019 František Kobliha Květy šera 300 Kč 2020 Vladimír Komárek Za závěsem 400 Kč 2025 Zdenka Krejčová Masky 200 Kč 2032 Josef Lehoučka Zvířena 350 Kč 2033 Kamil Lhoták Stroj pouště 800 Kč 2038 Matthäus Merian Avxone 200 Kč 2049 neurčený autor Rytířské klání o pannu 400 Kč 2081 Petr Písařík Boss 007 400 Kč 2084 Petr Ptáček Konvolut 7 litografií 500 Kč 2085 Petr Ptáček Konvolut 3 litografií 500 Kč 2086 Václav Radimský Řeka 300 Kč 2087 Václav Radimský Krajina 300 Kč 2088 Václav Radimský Krajina 600 Kč 2089 Václav Radimský Krajina s řekou 300 Kč 2090 Václav Radimský Krajina 300 Kč 2091 Václav Radimský Krajina s domem 400 Kč 2092 Václav Radimský U vody 400 Kč 2093 Václav Radimský Řeka 400 Kč 2094 Emanuel Ranný Krajina 300 Kč 2095 Emanuel Ranný ml. Stély 100 Kč 2096 Emanuel Ranný ml. Trávy I. 100 Kč 2097 Emanuel Ranný ml. Trávy II. 100 Kč 2112 Vojtěch Sedláček Na žebříku 500 Kč 2121 J. Schmid Die Verlarfte Alte (podle Sebastiana Vrancxe) 250 Kč 2125 Vladimír Suchánek Žena s čtyřlístkem (PF 1979) 100 Kč 2127 Vladimír Suchánek Andělky 450 Kč 2128 Pavel Sukdolák Kompozice 67 300 Kč 2129 Matěj Svoboda Novinový článek Nemravnost... 200 Kč 2150 Tomáš Vosolsobě Informelní kompozice 200 Kč 2165 Viktor Dobrovolný Postavy 400 Kč 2186 Vojtěch Kubašta Indián 300 Kč 2228 Mikuláš Medek Mikulá Medek: Dvacet dosud nevystavených obrazů z let 1960/65 150 Kč 2230 Pablo Picasso Picasso a pařížská škola 10 Kč 2236 Stanislav Tůma Stanislav Tůma: Fotografie 10 Kč

2237 Aleš Veselý Aleš Veselý: 35 kreseb 50 Kč 2238. L occident 50 Kč 2239. Sto let českého umění 1830-1930 50 Kč 2241 Cyril Bouda Elisabeth Barrett Browningová: Portugalské sonety 450 Kč 2244 Paul Gauguin Pola Gauguin: Můj otec Paul Gauguin 100 Kč 2248 Josef Lada Jaromír Pečínka: Národní umělec Josef Lada 10 Kč 2250 Josef Lada Václav Formánek: Josef Lada 40 Kč 2257 Martin Benka Ex musicis Jiří Siblík 250 Kč