Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 1. 12. 2016 pod. č. j. 18/16 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč činí 300,- Kč v hodnotě nad 5 000,- Kč činí 500,- Kč Poř. číslo Jméno dárce, autor Název díla (technika) Rozměr v cm (v x š) Cena obvyklá Nejnižší podání 1 Jan M. Krejčí Kytička - tempera 17 x 8 1 400,- 700,- 2 Jan M. Krejčí Zima - pastel, tužka, ruční papír 8,3 x 10,7 1 000,- 500,- 3 Karel Musil Leonardo da Vinci E.A. 12,5 x 10,8 700,- 350,- 4 Günter Hujber Dívka z Honkongu,1/XXV 8,5x11 1 500 600 5 Günter Hujber Rajky E.A. 14,5 x 11,8 800,- 400,- 6 Günter Hujber Arachne E.A. 14,6 x 10,7 800,- 400,- 7 Günter Hujber 8 Josef Mžyk EXLIBRIS Dívka s nosorožcem E.A. Zelený interiér 2009 ofset-litografie 130/150 8,5 x 11 800,- 400,- 41 x 40 5 000 3 000 9 Marie Michaela Šechtlová Z cyklu "Pocity" 48x36,5 6 000 2 500 10 Otakar Hudeček 11 Jiří Šalamoun 12 Libuše Žilinská 13 Jiří Anderle 14 Eva Hašková 15 Eva Hašková 16 Eva Hašková Zvědavé rybičky - olej na sololitu Sliby - chyby 38/60 orig.litografie Kvetoucí louka - OLEJOMALBA Dialog, podzim2016, počítačový tisk s kresbami Zkrocení Kerbera I. 010,VIII/XX Praha hraje jazz 05,30/100 Zkrocení Kerbera III., 010, VI/XX 620 x 420 10 000 5000 38 x 49 6 000 3 000 50 x 40 19 000 11 000 42 x 30 9 000 5 000 12,3 x 9,9 1 000 500 13,5 x 13,3 1 600 800 12,4 x 10 1 000 500 17 Eva Hašková Přelouč 14,5x9,7 1 700 800 18 Eva Hašková Variace na dané téma, 16/100 19,5x18 2 000 1 000 19 Eva Hašková Český Krumlov 3, E.A. 20,5x14,5 2 000 1 000 20 Eva Hašková Český Krumlov 2, E.A. 20,5x14,5 2 000 1 000
21 Eva Hašková Český Krumlov 1, E.A. 20,5x14,5 2 000 1 000 22 Eva Hašková F. Chopin v Mariánských Lázních, 28x 20,5 3 800 2 000 23 Eva Hašková Chrudim,E.A. 25x10 1 600 800 24 Eva Hašková Lázně Bohdaneč, E.A. 14,5x9 1 600 800 25 Eva Hašková Hlinsko, E.A. 14,5x9,5 1 600 800 26 Eva Hašková Radost, 20/100 11,8x 8,8 1 100 500 27 Ondřej Michálek Velká levitace - Hlubotisk 49,8 x 74,5 7 000 2 500 28 Emanuel Ranný Volná grafika I, 14/90 23 x 18 1 800 1 000 29 Emanuel Ranný Volná grafika II, 56/90 23 x 18 1 800 1 000 30 Emanuel Ranný Volná grafika III, 55/90 23 x 18 1 800 1 000 31 Herbert Kisza Duch Rýchor 22/64 16,5 x 12 1 300 500 32 Herbert Kisza Brest u Papajů 6/64 16,5 x 12 1 300 500 33 Herbert Kisza Dhaulágiri II., 38/60 15,5x17,5 1 200 500 34 Herbert Kisza Zvonička v Trassanel 33/62 15 x 12,5 1 300 500 35 Herbert Kisza St. Mamés 30/62 15 x 12,5 1 300 500 36 Alena Antonová 37 Alena Antonová 38 Alena Antonová Malířské zátiší E.A. Akt u stolu E.A. S rukama na hlavě E.A. 13,5x9,5 1 900 850 17,3x13 2 000 900 18,5x11 2 000 900 39 Jaroslav Dajč Tři Gracie orig. 42 x 29,7 2 500 800 40 Helena Horálková 3/10 2013 15 x 11,5 700 400 41 Helena Horálková Dialog - A.T. 2004 14,5 x 17,5 1 000 500 42 Helena Horálková Dialog - A.T. 2004 14,5 x 17,5 1 000 500 43 Helena Horálková 5/7 2011 36,8 x 24,5 3 000 1 600 44 Jan Kavan Ohrožený život 8/80 48,5 x 41 5 000 4 000 45 Jiří Brázda Žena v krajině, E.A.2015 22,5x15,5 2 900 1 500 46 Ladislav Hodný Vzpomínky na něco obraz 30 X 40 15 500 10 500 47 Markéta Králová Zrcadlení, 8/12 17,5 x 12,1 700 400
48 Markéta Králová Ježek, kresba 13 x 17 1 200 400 49 Václav Ježek von Thienfeld Hrad Bezděz 7/30 45 x 35 3 000 1 500 50 Václav Ježek von Thienfeld Hrad Trosky 7/25 35 x 35 3 000 1 500 51 Václav Ježek von Thienfeld Hrad Karlštejn 1/10 45 x 35 3 000 1 500 52 Václav Ježek von Thienfeld Mt.Lilydale College 1/30 45 x 35 3 000 1 500 53 Václav Ježek von Thienfeld Vranov nad Dyjí I/5 45 x 35 3 000 1 500 54 Václav Ježek von Thienfeld Třešňový sad 18/30 38 x 27 3 000 1 500 55 Vladimír Obr Anděl 1991 40 x 55 16000 1000 56 Radka Kubáníková 57 Jan Jankůj 58 Jaroslav Faltýnek 59 Tomáš Hřivnáč Kamarádi keramika pes a kočka Kobaltová modrá skleněná váza Neznámý ostrov, enkaustika Karel IV. 2/20 - suchá jehla pes výška 23cm kočka výška 4 000 2 500 výška 29cm 2 800 400 19 x 23 6 000 3 000 39 x 29 6 000 3 000 60 Olga Vyleťalová Paprsek, 2014 15x15 3 800 2 500 61 Olga Vyleťalová Vznášení 15x15 3 800 2 500 62 Pavel Hlavatý Léda s labutí - 2015 20,6 x 15 1 300 400 63 Petr Ptáček Tučko a.t. 26 x 40 4 000 2 500 64 Petr Ptáček Nad celinami a.t. 29 x 41 4 500 2 500 65 Petr Ptáček Mig 15 52/60 27,5 x 41 4 000 2 500 66 Ladislav Kuklík Adam a Eva 38/120 60 x 49,5 10 000 6 000 67 Karel Demel G-APOLLINAIRE- MILENEC, E.A. 18,7x12 3 000 1 500 68 Jiří Suchý Moritát 39/120 35,5x45,7 6 000 3 500 69 Zdeněk Mézl zemřel Gea a.t. A.T. - linoryt 24 x 18 3 000 1 200 70 Emma Srncová Mám Tě ve svém srdci 26,8 x 24 5 500 3 000 71 Ing. Jiří Slíva TANGORA 5/50 43 x 32 5 900 3 200 72 Eduard Milka Kostel ve Stínavě 17,5 x 12,5 2 000 2 000 73 Eduard Milka 74 Ivana Lomová Moravský motiv, Akvarel E.A.XXIII/XXX 22.11.1964 orig.litografie 18/45 37,5x26 4 000 2 000 35 x 32 5 000 2 500
75 Hana Storchová Dar bar.litografie 1/1 35 x 28 5 500 3 300 76 Karel Šafář zemřel Bludný Holanďan lept 28,5 x 19 3 800 2 000 77 Pavel Roučka Ležící figura E.A. 5/25 42 x 64 6 000 2 000 78 Pavel Starý Tiské skály 44 x 31 2 600 1 000 79 Josef Velčovský Velká zeď 192/200 21,3 x 16 2 500 1 200 80 Josef Velčovský Maják s elefantastickým výhledem 28/90 24,5 x 34 4 000 2 500 81 Josef Velčovský Etna II/X AT 25 x 34 4 000 2 000 Přelévající se krajina 82 Josef Velčovský 24,5 x 34 4 000 2 500 63/90 83 Hana Čápová Bodlák 15,2x10 1 200 600 84 Jan Odvárka V Pusté Rybné 37 x 34,5 8 000 4 000 85 Michael Rittstein Podobenství 6/50 37,5 x 54 5 500 3 500 86 Michael Rittstein 87 Boris Jirků 88 Boris Jirků 89 Jiří Mocek 90 Vlastimil Zábranský Procházka na jezu, 42/50 Holešovský zámek(červený) Holešovský zámek(zelený)) Imprese, olej-plátno Svatý obrázek + bonbonus 72 x 51 5 500 3 500 20x28,5 4 000 2 000 20x28,5 4 000 2 000 30 X 40 18 000 9 000 40 x 30 40 000 20 000 91 Marina Richter V kleci II., 12/40 grafika 38 x 27 4 500 2 500 92 Olga Vychodilová Hvězdná noc,35/100 12,2x8,8 1 200 600 93 Olga Vychodilová To jsou mé lásky-báseň J.Hrubý,35/100 12,2x8,8 1 200 600 94 Milan Bauer Zvířecí balon 33 x 18,3 3 500 2 200 95 Jaroslav Chudomel zemřel Potok 3/50 39 x 49 4 000 2 000 96 Jaroslav Chudomel zemřel Starý strom 1996 2/25 39 x 32 4 000 2 000 97 Karel Beneš Akvarium 53x38 5 000 3 000 98 Karel Beneš Na téj Hluckej věži - litografie 30/65 38 x 49 5 000 3 000 99 Miroslav Barták Humorná kresba 35 x 25 8 000 5 000 100 Kamila Ženatá Pavlačový dům 4/50, grafika 40 x 40 2 500 1 000
101 Michal Halva Ostrov - K.T. sololit 35 x 40 28 000 15 000 102 Michal Halva 103 Michal Halva Malé moře, velká loď 6/150 Nautilus pronásleduje velkou rybu 110/150 25 x 19 2 000 1 000 25 x 19 2 000 1 000 104 Pavel Piekar Zapadající něžnost 5/8 46,8 x 46,5 5 000 3 000 105 Curt H. Geiselhart SRN Portrét ženy E.A. linořez 42 x 30 2 000 1 000 106 Pavel Sukdolák Rébus 15/30 54 x 46 7 000 3 700 107 Pavel Sukdolák Mušle 29,5x24 3 000 1 500 108 Josef Dudek Léda s labutí 20,5 x 15,5 2 000 800 109 Josef Dudek Promiň 20,6 x 22,8 2 200 1 000 110 Petr Jež Podzim akvarel 30,2 x 22,2 4 400 2 900 111 Karel Benetka Štěstí za peníze nekoupíš 14,6 x 15 700 300 112 Karel Benetka Slušní lidé 22,1 x 16 700 300 113 Karel Benetka Chudí, ale vznešení 22,1 x 16 700 300 114 Karel Benetka Noe 25,4 x 17,7 700 300 115 Petr Urban Kreslený vtip z 90. let 22 x 18,5 3 000 1 500 116 Karla Ryvolová 117 Karla Ryvolová 118 Karla Ryvolová Šťastná domácnost Věčná přitažlivost, kolorováno Pasta Milovník těstovin, 8,5 x 12 600 300 11,8 x 8,8 600 300 10 x 13,5 700 350 119 Karla Ryvolová Eva a had, 8,3 x 11,6 600 300 120 Karla Ryvolová Mateřství, 8 x 11,5 600 300 121 Karla Ryvolová Srdcovka 9,5 x 13,5 700 350 122 Karla Ryvolová 123 Karla Ryvolová Hospodyňka 2/30, Exl. P.J, lept, akvatinta 11,1x8,3 620 200 7,5 x 13,5 600 300 124 Karla Ryvolová Pijáci vína, lept 8,3 x 11,5 600 300 125 Karla Ryvolová Dívka a motýl, lept 8,3 x 11,5 600 300 126 Eduard Ovčáček 62 R4 1/10 36 x 50,5 3 500 2 000
127 Eduard Ovčáček Konstrukce s čísly E/A 41,5 x 41,3 3 500 2 000 128 Eduard Ovčáček Kruh B E/A 42 x 41 3 500 2 000 129 Martin Sladký 130 Martin Sladký sada grafik po 10ks motiv Praha a okolí sada grafik po 10ks motiv Praha a okolí á 6x5 1 sada 4 000 1 sada 1600 á 6x5 4000 1600 131 Kateřina Vítečková Dětský motiv 13,5x11 1 100 500 132 Oldřich Jelen 133 Oldřich Jelen E.L.NELY VAN DE WEERD, A.T. EX LIBRIS Luigi Bergomi, A.T 21,5 x 18,2 2 000 1 000 22 x 15 2 000 1 000 134 Oldřich Jelen Ex libris B. Krčmář, A.T. 17,5 x 20,5 2 000 1 000 135 Oldřich Jelen Ex libris Willém Van De Weerd, A.T. 20,9 x 17 2 000 1 000 136 Oldřich Jelen Don Quijote, A.T. 20,8 x 19,4 2 000 1 000 137 Jiří Surůvka Jaro 17 x 25 5 000 2 000 138 Olbram Zoubek Astronomie 47,5x47,5 40 000 15 000