Obsah 6. čísla. 1. Shrnutí 6. hracího dne, rozpis a výsledky str. 3-6. 2. Pozvánka na 7. hrací den souboj titánů str. 7

Klid skončil a boje CD*FL se rozeběhly naplno

VS35,- - STS Chvojkovice 2:2 (2:0)

14. kolo Green Bar VS35,- 3:2 pk. (1:1 1:0) STS Chvojkovice Restaurace Na Valech 4:5 pk. (2:2 0:2)

doražte na neformální ukončení sezóny dne aneb

7. HD. Restaurace Na Valech STS Chvojkovice 6:8 (2:2)

Herní řád malé kopané okresu Blansko

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

Zápasy 2. hracího dne. Dřevo Tvrdík Restaurace Na Valech 2:8 (2:5)

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

HC BULDOCI NERATOVICE

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Sezona 2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

Obsah šuměnek. změny v CD*FL pro sezónu 2012/ hrací den CD*FL hrací den CD*FL 7. Pozvánka na 3. hrací den 8

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

PODROBNÁ PRAVIDLA ZAJEČOVSKÉHO POHÁRU 2015

Organizačně. Pravidla

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

Propozice 31.ročník Mezinárodní halový turnaj mladších žáků kategorie U-12

FOTBAL herní činnosti

VII. ročník futsalového turnaje

Sezona 2012/ kolo FC Viktoria Plzeň -FC Baník Ostrava

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

Zpravodaj č.17 3/A. 17.kolo

U 8 O POHÁR LESŮ ČR

Propozice 30.ročník Mezinárodního žákovského halového turnaje. Memoriál Evžena Hadamczika Sportovní hala Dubina

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

HALOVÝ TURNAJ OFS TŘEBÍČ STARŠÍ ŽÁCI ZIMNÍ LIGA 2017

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TLUMAČOV

ASOCIACE PLZEŇSKÉHO FUTSALU o.s. Korespondenční adresa: Pražská 29, Plzeň

MALÁ KOPANÁ TŘINEC - PRAVIDLA

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

U 12. HALOVÝ TURNAJ PRO KATEGORII U ledna 2017

Halový turnaj k okresních výběrů žáků PROPOZICE TURNAJE. Sportovní hala Cheb, Skalná ročník

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

A. Všeobecná ustanovení

HALOVÁ SEZÓNA ČR U13 + U /2018

TJ SOKOL SEHRADICE A SK ZLECHOV

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

X I. B R N O C U P

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Obsah čísla. i. minulé kolo. ii. statistika základní části. iii. tabulky. iv. pohled zpátky. v.fahrplán play-off. vi. soutěţ tipérů na play off Cd*FL

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

Mladší žáci: (hráči narozeni )

O POHÁR STAROSTY MĚSTA CHOCEŇ 2016 II. ROČNÍK

HALOVÁ KOPANÁ MLADŠÍ ŽACTVO

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Viktoria Plzen 1:1 Sparta Praha

Novinky a výklady 2006/7. Tomáš Tůma Hlušice 2007

Aneto, jak vzpomínáte na semifinálový turnaj ve Strakonicích?

Propozice Ondrášovka Cupu 2017/18 pohár mládeže FAČR. kategorie U8

27. února 2014 Starší žáci ročníku 1999 a mladší

Obsah 6. čísla 1. Shrnutí 6. hracího dne, rozpis a výsledky str. 3-6 2. Pozvánka na 7. hrací den souboj titánů str. 7 3. Tabulky, all- stars kola str. 8 4. Statistiky str. 9 5. Pravidlové okénko posuzování skluzů str. 10 6. Rozhovor s Michalem Králem str. 11 7. Shop s plackami, pozvánka na Vánoční výběh na Kaňk str. 12 Všechny foto v tomto čísle jsou od Některé mírně upraveny

Teachers STS Chvojkovice 3:1 (2:0) Skóre zápasu otevřel po dlouhém pasu brankáře Teachers Pav. Váni přesnou hlavičkou Sochůrek 1:0. Do přestávky zvýšil na 2:0 J. Holík, který si našel cestu do haly poprvé od incidentu s D. Muchou, tentokráte překvapivě bez svého bodyguarda. Možná i proto ušetřil rozhodčího svých názorů na jeho výkon. V tu chvíli to s STS vypadalo všelijak. Po přestávce, sice vstřelil kontaktní gól míčový kouzelník s 8O s trenýrky Zdeněk Hurt, ale místo vyrovnání vrátil dvougólové vedení učitelkám jejich jediný kanonýr Hejduk a to na STS stačilo. Branky a nahrávky: 4. Sochůrek (Pav. Váňa), 12. J. Holík (Hejduk), 16. Hejduk (J. Holík) 15. Hurt (Jirásek). Rozhodčí: J. Koleček, bez karet. Teachers: Pav. Váňa T. Šváb, Hejduk, Sochůrek, Valtr, J. Holík. Chvojkovice: Klíma Hurt, Kocourek, Franc, Dostál, Jirásek, Kubát, Čunderlík. Green Bar Energit HC 5:1 (2:0) Green Bar začal se čtyřmi hráči, jelikož zbytek týmu už se nevešel do sedmičky z čáslavského autobusového nádraží,. Skóre po zahrabání Bagra Lagrona otevřel ranou do šibenice Petr Váňa 1:0. Pak přivezl další linkový autobus z Čáslavi zbylé borce a Green Bar začal diktovat tempo hry. Ale pojištění náskoku se dočkal až v poslední minutě poločasu opět P. Váňa. Nováček Energit sice vstřelil kontaktní gól

L. Vokounem, ale pak otevřel hru, což mistr potrestal a do konce inkasoval ještě 3x, když v posledním gólem zkompletoval hattrick. Energit od většího přídělu zachránil jen výborně chytající brankář R. Vokoun. Branky a nahrávky: 2. Petr Váňa, 13. Petr Váňa (J. Šrámek), 16. Veselý (M. Král), 18. M. Král (M. Votava), 25. Petr Váňa (M. Král) 16. L. Vokoun (Mukařovský). Rozhodčí: J. Koleček, bez karet. Green Bar: Korejtko M. Votava, O. Votava, Petr Váňa, M. Král, Veselý, J. Šrámek. Energit HC: R. Vokoun L. Vokoun, Lagron, Jeřábek, Šimůnek, Mukařovský, Dražan, R. Dastych. Restaurace Na Valech Soča Suchdol 7:3 (2:0) Soča brzo proti favoritovi inkasovala. Ve 3. minutě se prosadil nejproduktivnější hráč soutěže Sýs. Přestávkové vedení 2:0 vystřelil Valům Jak. Spáčil. Po krátké pauze zdramatizoval utkání pěknou tvrdou ranou suchdolský Langr 2:1. Minutu nato ale Jak. Vančura vstřelil třetí branku Restaurace. Soča se však nevzdávala P. Bříza pohotovou střelou levačkou snížil opět na rozdíl jedné branky 3:2. Za tohoto stavu přišlo na řadu útočné komando Valů Sýs Jak. Vančura, které nemohlo nechat hattrick Petra Váni v předchozím zápase bez povšimnutí. Nejprve druhou branku zaznamenal Sýs, pak hned jeho bilanci srovnal Vančura. Naději vykřesal sice ještě Dušinský, ale pak se udál ve 24.minutě zázrak na palubovce, kdy si první kanadský bod při 31. gólu Valů v sezóně připsal Radim Vlach a to dokonce gól. Výhru Valů pečetil Jakub Vančura, který zaznamenal 8 gól z posledních 3 zápasů spolu se Sýsem vládnou individuálním statistikám. Vala tak získali v 5 zápasech plný počet bodů. Branky a nahrávky: 3. Sýs (Jan Spáčil), 9. Jak. Spáčil (Sýs), 15. Jak. Vančura (Jan Spáčil), 20. Sýs, 21. Jak. Vančura (Sýs), 24. Vlach (Jak. Vančura), 26. Jak. Vančura (Jak. Spáčil) 14. Langr, 16. P. Bříza (Dvořák), 23. Dušinský. Rozhodčí: J. Koleček, bez karet. Rest. na Valech: Malina Vlach, Jak, Spáčil, Jan Spáčil, Sýs, Kosík, P. Novotný, Jak. Vančura. Soča: M. Novotný Kuchař, P. Bříza, Bohouňovský, Langr, Hebr, B. Bříza, Gembický, Dušinský, Dvořák.

VS35,- : Freaks 2:3 (2:1) Vidina prvních bodů pro VS35,- nebyla před zápasem příznivá. Vodka se Semtexem slátala sestavu, jak se dalo. Freaks byli poprvé kompletní. I tak ale šla VS35,- v 1. minutě do vedení, když Lebedův rohový kop uklidil k tyči Metelkovy brány Černý 1:0. O dvě minuty později bylo v táboře VS35,- ještě veseleji po trefě Kopeckého. Jenže pak přišel zkrat Lebedy. Uviděl za zakopnutý balon druhou žlutou kartu a J. Zelený z penalty za čtvrtý faul snížil na 1:2. Stanislav ebeda, tak k červené kartě v sázavě za KHB zkopletoval sbírku ČK a stal se jejím prvním držitelem v CD*F 2010/2011. Sedmiminutovou přesilovku se ale Freaks k vyrovnání nepodařilo proměnit, až při klasické hře čtyři na čtyři srovnal D. Dastych 2:2. Na konci Freaks dobývali Manusovu bránu a VS35,- zdržovala, jak mohla. Až rozhodla jedovatá střela M. Švába z půlky hřiště necelou minutu před koncem 2:3. VS35,- je sice bez bodu, za to vévodí tabulce nejtrestanějších týmů. VS35,- by tak potřebovala návrat cestovatele E. Holuba do sestavy, ale je otázkou, zda její přání bude vyslyšeno. Branky a nahrávky: 1. Černý (Lebeda), 3. Kopecký (Černý) 9. pok. kop J. Zelený, 14. D. Dastych (Skokan), 26. M. Šváb. Rozhodčí: J. Koleček. ŽK: Zeman, Lebeda (oba VS). ČK: 9. Lebeda (VS). VS35,-: Manus Lebeda, Jakoubek, Černý, Kopecký, Zeman, Hruška. Freaks: Metelka D. Dastych, T. Kozel, P. Kozel, M. Šváb, Snížek, J. Zelený, Skokan, Linhart. Kantor&Spol. Jump Boys 2:3 (1:2) Kantor&Spol. začal hrát ze zajištěné obrany a spoléhal na dobře chytajícího M. Moce. Ten kapituloval poprvé ve 4. minutě: Pavlík připravil balon A. Schwarzovi, který trefil výstavního angličana. Kantor

dokázal odpovědět v 9. minutě, kdy si Blažkův rohový kop srazil do vlastní brány Hylský 1:1. První poločas přesto vyhráli Jump Boys po tvrdé střele Puka 1:2. Do druhé půle vystřídal překvapivě Moce Miloš Říha, ale i on chytal spolehlivě. Jump Boys tak dlouho hráli profesorsky až se jim to vymstilo v 18. minutě, kdy chybu Hylského potrestal Blažek 2:2. Růžový tým ale vrátil vedení na svou stranu za dvě minuty. Přesným střelcem byl Vojtíšek. Při závěrečném závaru Kantoru, kdy Čižinskému pomohlo i břevno a kouskování hry, za čož obdžel Pavlík žlutou kartu. Jump Boys tak těsnou výhru udrželi a upevnili si druhé místo v nabité modré skupině. Branky a nahrávky: 9. vlastní (Hylský), 18. Blažek (J. Špitálník) 4. A. Schwarz (Pavlík), 11. Puk (Vrba), 20. Vojtíšek (Puk). Rozhodčí: J. Koleček. ŽK: Šourek, Pavlík (oba JB). Kantor&Spol: M. Moc (14. Říha) Blažek, R. Poul, Kantor, J. Růžička, Šutek, J. Špitálník, M. Vrba, Bandi. Jump Boys: Čižinský Pavlík, Šourek, Hylský Vojtíšek, A. Schwarz, Puk, Vrba. Rozpis a výsledky Tresty: Stanislav Lebeda - 1 zápas s podmíněným odkladem do 23.12.2010

Při úctě ke všem ostatním soupeřům a zápasům je jasným šlágrem 7. hracího dne i dosavadního průběhu soutěže duel týmů, které zatím neztratily ani bod a vedou jednoznačně tabulky modré (Restaurace na Valech) a žluté (Green Bar) skupiny. V loňské sezóně týmy navíc získaly obě nejprestižnější týmové trofeje, kdy Green Bar ukořistil pohár mistra ligy a Vala presidentovu trofej pro nejlepší tým základní části. V přehlídce individualit se představí nejproduktivnější dvojice L. Sýs- J. Vančura v dresu Valů proti svým pronásledovatelům P. Váňovi a M. Královi. Utkání začíná ve 20:00. Role předskokanů tak připadla týmům, jejichž představení v soutěži je zatím více než tristní. Palma má na rozdíl od VS35,- alespoň bod, který vyválčila se suchdolskou Sočou. VS35,- loňský 3. tým soutěže, příliš spoléhal na umění cestovatele Ondřeje Emila Holuba, ale při jeho absenci je bezzubý a prohrál i s týmy, které by loňské formě porážel. I ve třetím duelu dne se představí tým, který je daleko za očekáváním a to chvojkovická STS, která zatím zvítězila jen s Energitem a i pohled na tabulku produktivity, kde se krčí dole B. Franc, ukazuje na možnou příčinu propadu loňského finalisty. Kantor&spol. se naopak presentuje solidními výkony a pouze s Valy pohořel, ale v minulém kole zle potrápil favorizované Jump Boys. Ve čtvrtém duelu naopak přivítá tým s velkým zlepšením a dosud neporažený Dřevo Tvrdík mužstvo Freaks, které drží v hratelnější žluté skupině pohodlně 2. místo, ale budou se zřejmě muset srovnat s absencí svého nejlepšího střelce T. Kozla. Hrací den uzavře duel Teachers s Energitem, které mají překvapivě stejnou bodovou bilanci. Zatímco pro Energit jsou 2 výhry z 5 zápasů úspěchem, pro Teachers je to zklamání, zvláště poté, co před sezónou posílili o známá jména. Ale pouze Zdeněk Hejduk se zatím výrazněji prosazuje ve střelecké tabulce

Tabulky Modrá skupina Diega Armanda Maradony z. V R P body brankový rozdíl 1. Restaurace na Valech 5 5 0 0 15 21 2. JumpBoys 5 4 0 1 12 16 3. Dřevo Tvrdík 4 2 2 0 8 5 4. Kantor&spol. 5 2 1 2 7-3 5. Teachers 5 2 0 3 6-6 6. NC Palma 4 0 1 3 1-12 Žlutá skupina Paula Gazzy Gascoigneho z. V R P body brankový rozdíl 1. Green Bar 5 5 0 0 15 17 2. Freaks 5 3 0 2 9-2 3. Energit HC 5 2 0 3 6-8 4. STS Chvojkovice 5 1 1 3 4-7 5. Soča Suchdol 5 0 1 4 1-12 6. VS35,- 5 0 0 5 0-9 5. kolo R. Vokoun (Energit) T. Šváb (Teachers) M.Šváb (Freaks) P.Váňa (Green Bar) L. Sýs (RnV)

Statistiky Kanadské bodování Tým G A Body 1 Sýs Ladislav RnV 9 6 15 2 Vančura Jakub RnV 9 5 14 3 Král Michal GBar 6 7 13 4 Váňa Petr GBar 9 3 12 5 Kozel Tomáš Frks 8 1 9 6 Vojtíšek Tomáš JBoys 6 3 9 7 Puk Martin JBoys 6 2 8 8 Hejduk Zdeněk Tchrs 6 2 8 9 Schwarz Antonín JBoys 5 2 7 10 Blažek Michal K&sp 5 1 6 11 Zeman Jiří VS35 4 2 6 12 Kosík Vladimír RnV 4 2 6 13 Veselý Jan GBar 4 2 6 14 Veselý Jan Dřevo 3 3 6 15 Růžička Michal K&sp 3 3 6 16 Zelený Jan Frks 5 0 5 17 Ďoubal Jan RnV 3 2 5 18 Spáčil Jakub RnV 2 3 5 19 Šourek Petr JBoys 2 3 5 20 Pavlík Michal JBoys 0 5 5 Golmani dle průměru Jméno Tým zápasy góly Průměr 1 Rohlíček Milan Frks 1 1 1,00 2 Váňa Pavel Tchrs 1 1 1,00 3 Vlach Radim RnV 1 1 1,00 4 Čižinský David JBoys 6 7 1,17 5 Korejtko Lukáš GBar 5 7 1,40 6 Flégr Pavel Dřevo 4 8 2,00 7 Poul Robert K&sp 1 2 2,00 8 Jakoubek Michal VS35 1 2 2,00 9 Malina Petr RnV 4 10 2,50 10 Moc Martin K&sp 3 8 2,67 Veškeré statistik http://www.d10s.cz/news/statistiky/

Pravidlové okénko - Posuzování skluzů Skluz Skluzem se rozumí využití kluzkosti povrchu hrací plochy k jakémukoli sklouznutí se čelně, ze strany nebo zezadu směrem na soupeře se záměrem odebrat mu míč a tím mu zabránit v další hře. Pro posuzování skluzů platí: skluz, který byl veden směrem na soupeře a k zasažení soupeře nedošlo, kterým ale podle názoru rozhodčího byla ohrožena bezpečnost soupeře, potrestá rozhodčí nařízením přímého volného nebo pokutového kopu skluz, kterým byl zasažen soupeř, se považuje za nedovolenou hru a proto ho rozhodčí potrestá nařízením přímého volného nebo pokutového kopu a hráče napomene žlutou kartou nebo ho vyloučí, pokud jde o surovou hru Skluz se netrestá, jestliže: není veden přímo proti hráči soupeře (je veden souběžně se směrem nebo mimo směr pohybu soupeře), soupeř nemá míč pod kontrolou (má jej tak daleko od nohy, že skluzem nemůže být ohrožen), hráč nejeví snahu hrát míčem, pouze blokuje střelu nebo signalizovanou střelu soupeře. vypíchnutí míče se za skluz nepovažuje Vysvětlivky: co to skluz je a hlavně, co skluz není! Skluzem se rozumí takový zákrok, při němž hráč klouže po hrací podložce s úmyslem využít tohoto mechanismu pohybu ve svůj prospěch při získávání míče nebo v souboji se soupeřem. Při tomto klouzání se dotýká země ještě jinou částí těla než chodidly. Velmi důležité je to, že ke klouzání musí dojít před tím než dojde k souboji nebo zasažení míče. Pokud hráč míč odehraje a teprve potom sklouzne nebo upadne, o skluz se v tomto případě nejedná. Rovněž není skluzem zákrok, při němž hráč odebírá nebo zahrává míč v pozici, při níž je okolnostmi přinucen třeba pokleknout nebo dosednout na podlahu. Pokud se do této pozice nedostane úmyslným sklouznutím, nejedná se v žádném případě o skluz! Hra brankáře a posuzování skluzů. Tady je nutno při posuzování postupovat velmi citlivě. Problém je totiž v tom, že brankář se prakticky při každém svém zákroku, při kterém je nucen jít na zem, dostává do klouzavého pohybu směrem k míči. Zároveň je nutno si uvědomit, že není možné brankáře nutit, aby do soubojů na zemi chodil doslova po hlavě. Funguje zde určitý obranný reflex organismu a proto se občas stane, že brankář padá na zem do souboje bokem, ale přesto se nohy samovolně dostanou v určité fázi před tělo. A tady je opravdu nutné velmi citlivě rozlišit jestli se jedná o běžný brankářský zákrok a nebo jestli šel brankář nohama přímo dopředu před sebe a s jasným úmyslem získat míč skluzem. Tedy - pískat faul jedině v případě, že se jedná o zjevný úmysl a brankář jde nohama přímo před sebe! Pokud šel brankář do souboje více méně bokem a tedy normálním brankářským zákrokem, při kterém se klouzal po podlaze a třeba se při tom i stalo, že se v určité fázi pohybu jeho nohy dostaly před tělo, v žádném případě to neposuzovat jako nedovolenou hru, tedy skluz.

Exkluzivní rozhovor s Michalem Králem, ofenzivním esem Green Baru Michale, co říkáš zatím výkonům Green Baru v soutěži? Od prvního zapasu, předvádíme útočný a pohledný futsal, takže určitě velká spokojenost. Doufám, že v těch výkonech budeme, dal pokračovat První kola si opanoval statistiky, ale pak tě v nich přejel parní válec Sýs-Vančura. Co říkáš jejich výkonům? Tak neviděl jsem ty zápasy, ve kterých hráli, snad jen jeden, ale ta kvalita tam určitě je, když jsou oba tak vysoko. Jen doufám, že nebudu valit oči, až to rozbalí ve čtvrtek proti nám Jak se těším na čtvrteční zápas dvou gigantů a neporažených týmů. Co od něj očekáváš? Strašně se těším a doufám, že tento zapas, přiláká i vice diváku, protože je to fakt šlágr. Myslím si, že ze začátku půjde o opatrný zápas, kde nikdo nebude chtít udělat první chybu, jelikož každá může rozhodnout. Ale až to někdo prolomí a vstřelí branku, mají se všichni na co těšit. Prý máš nového manažera, který ti hned sehnal lukrativní angažmá. Jak vidíš své ambice? Ano je to pravda a jsem strašně rád, že mě zastupuje právě Michal Pavlík. Je pravda, že jdu do Benaga Zruč nad Sázavou, ale bude hodně těžké se prosadit, ale myslím si, že pokud do toho dám všechno a bude se dařit, dostanu určitě velkou šanci. Samozřejmě začnu ve výběru U18. Jak dopadla vlastně tvoje premiéra? Hráli jsme turnaj a za soupeře měli Plzeň, Mělník a Torf Pardubice. Bohužel v každém ze zápasů jsme vedli a první půlku odehráli suprově. Jenže pak se to vždy nějak zvrtlo. Osobně jsem rád za porci minut, kterou jsem dostal, kdy jsem proti Mělníku hrál 35 minut a s Pardubicemi 40 minut. Dokonce hned v prním utkání proti Plzni se mi podařilo skórovat. Nebude ti Green Bar dělat potíže. Stále je to tvůj mateřský klub? Neměl jsi vlastně ještě před sezónou nabídky i z jiných týmů CD*FL. Myslím si, že určitě ne. Vědí, jak velkou šanci mám, takže mi určitě potíže dělat nebudou. Je pravdou, že určitá jednání proběhla, ale rozhodně jsem z Green Baru neutíkal. Spíš šlo o takové oťukávání, ale pak jsme to nechali být a myslím, že jsou oba týmy spokojené. Jaké jsou tvé ambice a jaké jsou ambice tvého týmu v Club Deportivo futsalové lize? Tak mám jen ty největší ambice, ale hlavně chci hrát pro tým a bude důležité, aby se nám dařilo jako celku i když tuším, že ode mě spoluhráči čekají, že hlavně pomůžu v ofenzívě. Samozřejmě, že chceme dojít co nejdále a pokusit se obhájit titul, ale nebude to nic jednoduchého. Co říkáš úrovni ligy? Pískání apod.? Úroveň se podle mě oproti minule sezóně zase zvedla. Žádný tým nemá nic jisté, protože v některých zápasech jsme viděli, že i papírově slabší tým, dokáže porazit silnějšího. S pískáním jsem se také docela spokoje, přišli nový rozhodčí a osobně věřím, že se nebudou opakovat scény jako v předchozích případech, i když to byla vždy záležitost úzkého okruhu hráčů. A jedna otázka na tělo na závěr. Traduje se o tobě, že se příliš rozptyluješ od fotbalu/futsalu a to brání tvému rozvoji. Budu dřít, plivat krev, zatnu zuby a budu pořádně makat! Všechno ostatní než fotbal a futsal teď jde stranou.

Prodej placek http://www.d10s.cz/shop-s-plackami/ Libovolné motivy, velikost 44 mm. Udělej placku sobě či pro svůj tým. Pozvánka pro všechny - info www.d10s.cz a www.dacickeho12.cz