Mediální skupina Lagardère Active ČR provozuje skupinu rádií: Evropa 2, Frekvence 1, Rádio Bonton, Dance radio a slovenskou stanici Europa 2.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Mediální skupina Lagardère Active ČR provozuje skupinu rádií: Evropa 2, Frekvence 1, Rádio Bonton, Dance radio a slovenskou stanici Europa 2."

Transkript

1

2 Lagardère Active ČR Mediální skupina Lagardère Active ČR provozuje skupinu rádií: Evropa 2, Frekvence 1, Rádio Bonton, Dance radio a slovenskou stanici Europa 2. Od roku 2008 se rovněž intenzivně věnuje internetovým projektům a úspěšně rozvíjí webové stránky svých rádií Evropa2.cz, Frekvence1.cz, Radiobonton.cz, Danceradio.cz a Europa2.sk. Součástí neustále se rozrůstajícího portfolia je hudební přehrávač (YouRadio) a portál Koule.cz, internetové dětské rádio Pigy.cz a sociální síť pro motoristy Motomail.cz. Značka Lagardère patří globálnímu holdingu se sídlem v Paříži. Kromě rozhlasových a internetových projektů zastřešuje také televize, nakladatelství nebo produkční a distribuční společnosti. Spoluzakladatelem skupiny Lagardère Active ČR je její současný prezident Michel Fleischmann. Společnost vznikla v roce 1991, kdy spustila své první rádio Evropa 2. Lagardère Active ČR, a.s., Wenzigova 4, Praha 2 Telefon:

3

4 Značka Evropa 2 láká především mladé lidi od 12 do 39 let. Nezbytnou součástí efektivní komunikace s tuto cílovou skupinou jsou atraktivní webové stránky a silná přítomnost na sociálních sítích. Deset online rádií Stránky Evropa2.cz mají mladistvý look i trendové aplikace, které mladí lidé očekávají. Posluchači Evropy 2 na nich najdou, kromě své oblíbené stanice, také dalších deset žánrových online rádií, jako je například Retro, Heavy či Teenage. Ve všech těchto specializovaných rádiích je prostor pro komunikaci a uspokojení i těch nejnáročnějších klientů, kteří formou audio či video reklamy chtějí oslovit úzkou cílovou skupinu. Nejpopulárnější části webu Mezi nejnavštěvovanější sekce webu patří všechna online rádia, záznamy populárních pořadů z éteru a také TV E2. Ta nechává nahlédnout nejen do zákulisí rádia, ale i do soukromí moderátorů. Oblíbené jsou také soutěže, které lákají atraktivní výhrou a nenásilnou a zábavnou formou umožňují prezentovat produkty. Evropa2.cz v číslech* Webové stránky Evropa2.cz navštíví v průměru 202 tisíc návštěvníků za měsíc. Evropa 2 je mezi mladými lidmi nejposlouchanější české rádio. Denně si ho naladí 852 tisíc lidí a na domácím trhu dosahuje 8,2% podílu. Evropu 2 na Facebooku aktivně podporuje více než 230 tisíc fanoušků. Profil Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým má téměř 180 tisíc příznivců. Jde tedy o jedny z nejpopulárnějších facebookových stránek v České republice. Ve svých chytrých telefonech si Evropu 2 ladí přes 50 tisíc uživatelů. Zajímavé obchodní možnosti jsou v synergickém propojení populárního rádia Evropa 2 s webem Evropa2.cz, profilem stanice na Facebooku a aplikacemi pro mobilní telefony.

5 Formát reklamy na Leader board ( ) Leader board px ( px) Skyscraper px Skyscraper player px Square px Branding Interstitial PR článek 3000 znaků + 5 foto Soutěže Videoreklama ispot 15 preroll Komerční sdělení px (70 znaků) Direct mail (newsletter)

6 Frekvence 1 je značka nejznámnějšího českého rádia. Populární je zejména mezi posluchači a posluchačkami nad 30 let. A protože 83 % z nich má přístup k internetu, efektivní komunikaci s touto cílovou skupinou lze velmi dobře podpořit promyšlenou online strategií. Nejpopulárnější sekce webu Nejčastějším důvodem pro návštěvu webu je online poslech živého vysílání nebo touha naladit si některý z populárních hudebních streamů jako je například Romantika, Retro disco, Československá diskotéka či hity z 90. let. Velkému zájmu se těší také záznamy odvysílaných pořadů jako je Dámský klub, show Rudy z Ostravy nebo rubrika s horoskopy. Frekvence1.cz v číslech* Frekvence 1 je tradiční a zavedená značka s 11,7% podílem na českém trhu. Denně si ji naladí 940 tisíc posluchačů a týdně až 1,870 milionu lidí. Na Facebooku Frekvence 1 je téměř 30 tisíc fanoušků, kteří denně aktivně diskutují s moderátory, reagují na témata ve vysílání a sdílejí svoje příběhy. Prostřednictvím chytrých mobilních telefonů si vysílání Frekvence 1 ladí 13 tisíc lidí. Ideálním nástrojem k oslovení cílové skupiny posluchačů Frekvence 1 je proto vzájemná podpora a kombinace nástrojů on-air a online komunikace jako je živé vysílání, web, online rádia a Facebook.

7 Formát reklamy na Leader board px ( px) Skyscraper px Skyscraper player px Square px ( px) Branding Interstitial PR článek 3000 znaků + 5 foto Soutěže Videoreklama ispot 15 preroll Komerční sdělení px (70 znaků) Direct mail (newsletter)

8 Značka rádia Bonton láká střední generaci posluchačů, kteří se rádi nechají bavit slavnými českými melodiemi, mají v oblibě soutěže a chtějí se pozitivně naladit. Zpravodajství i informace jsou nastaveny tak, aby nerušily příjemný poslech a relaxaci. Každou hodinu mohou posluchači navíc nechat někomu poslat písničku pro radost. Web s pozitivními zprávami a pohodovou hudbou Web Radiobonton.cz umožnuje poslouchat živé vysílání, číst si jen dobré zprávy a prostřednictvím jednoduchého formuláře poslat melodii svým kolegům, známým nebo rodině. Soutěže a dárky Bonton pravidelně připravuje několik typů soutěží s českými filmy nebo se slavnými osobnostmi. Posluchači mohou vyhrávat denně. Ideální způsob pro prezentaci produktů nebo služeb je proto posluchačská soutěž, podpořená reklamními spoty ve vysílání, interaktivními webovými bannery či online spoty. Formát reklamy na Rectangle px Branding Soutěže Videoreklama ispot 15 preroll

9 Taneční rádio Dance radio oslovuje především mladé posluchače od 15 do 35 let. Denně ho naladí 14 tisíc* posluchačů a tráví s ním průměrně dvě hodiny svého času. Unikátní trendové rádio zaměřené na taneční hudbu v její nejčistší podobě vysílá už pět let hity od světových DJs na dvou pražských frekvencích. Hlavně je ale pro zájemce v celé republice i v zahraničí dostupné na internetu a v chytrých telefonech s operačními systémy ios a Android. Webové stránky Danceradio.cz navštíví měsíčně 32 tisíc* unikátních návštěvníků. Na Facebooku rádio podporuje 15 tisíc* fanoušků. Pro prezentaci služeb nebo produktů je proto idealní kombinovat reklamní spoty, promo moderátorské vstupy nebo soutěže s online nástroji, které umožní posluchačům být interaktivní, prohlédnout si zboží či služby do detailu a ihned reagovat. Formát reklamy na Rectangle px Branding Soutěže

10 Koule.cz si nejvíce pozornosti získává díky tzv. osobnímu rádiu YouRadio, které je unikátní službou pro online poslech hudby zdarma a bez stahování. Služba je propojená s portálem o muzice, který cílí na mladé lidi a dodává tak hudební aplikaci atraktivní obsah. Chytré rádio s hudbou zdarma YouRadio je chytré rádio, které hraje podle nálady a vkusu jeho uživatele a samo nabízí tipy na hudbu nebo intreprety. Uživatelé si ho oblíbili zejména proto, že přehrává skladby bez nakupování, stahování a složitého skládání playlistů. V databázi jsou domácí a zahraniční skladby od více než sedmi tisíc interpretů mnoha žánrů jako například, rock, pop, rap, blues, funk nebo country či klasická hudba. V YouRadiu lze také nastavit libovolné nálady související s produkty nebo aktivitami klientů. Podobně lze také reklamní sdělení umístit k hudebním žánrům a zprávám podle individuálních potřeb klientů. Hudební magazín Koule.cz je také hudební magazín, který přináší pravidelné hudební novinky, reportáže z koncertů a festivalů, recenze nových alb a filmů a rozhovory s předními domácími i zahraničními umělci. Koule.cz přináší koncerty Nejvýraznější je ale spolupráce Koule.cz s kapelami a pořádání hudebních turné, která jsou ideální příležitostí pro komunikaci klientských sdělení. Koule.cz má za sebou velmi úspěšnou spolupráci např. se skupinami Nightwork, Charlie Straight nebo se zpěváky Davidem Kollerem či Anetou Langerovou. Koule.cz v číslech* Portál Koule.cz oslovuje unikátních návštěvníků měsíčně. Službu YouRadio využívá 70 % z nich. Na Facebooku dění na stránkách sleduje více než 24 tisíc fanoušků. Koule.cz má také vlastní verzi pro čtení na ipadu nebo v chytrých mobilních telefonech.

11 Formát reklamy na Leader board px ( px) Leader board player px Skyscraper px Square px ( px) Branding Interstitial PR článek 3000 znaků + 5 foto Soutěže Videoreklama ispot 15 preroll Komerční sdělení px (70 znaků) Direct mail (newsletter)

12 Pigy je první české internetové rádio pro děti. Jeho webovou stránku Pigy.cz měsíčně navštíví více než 150 tisíc* malých i velkých unikátních posluchačů. Tři Pigy dětská rádia Rádio, jehož symbolem je růžové prasátko, se zaměřuje především na vzdělávání a zábavu předškoláků a malých školáků od 3 do 8 let. Nepřetržitě vysílá ve třech on-line rádiích: klasické dětské pohádky, nejznámější písničky z pohádek a hitparádu dětských hitů Disko Trysko. Bezpečný web a vzdělávání Audio obsah doplňují interaktivní webové hry, které dětem pomáhají trénovat paměť a soustředění, omalovánky zase rozvíjí jejich představivost. Nechybí ani tematické sekce, kde se děti naučí základy matematiky a angličtiny, zvládání jednoduchých úkonů nebo si zacvičí u videa. Všechny tyto sekce lze obohatit o produktové informace klientů. Pigy v chytrých telefonech Hravá aplikace pro mobilní telefony (ios, Android) Chrochtátko, která propaguje rádio Pigy, byla po několik dnů nejstahovanější aplikací v českém AppStoru a v telefonu ji má přes 10 tisíc lidí. Pigy vysílá také v chytrých telefonech a má několik tisíc podporovatelů na Facebooku. Ideálním způsobem jak zajímavě oslovit tuto dětskou cílovou skupinu a jejich rodiče je proto podpořit webovou reklamu na stránkách Pigy.cz také prostřednictvím na míru ušitých soutěží, interativních her nebo speciálních nástrojů spojených s aktuálním ročním obdobím, svátky nebo jinými sezónními příležitostmi. Navíc může Pigy svojí přítomností podpořit a zpopularizovat klientské akce pro veřejnost. Maskot Pigy je nesmírně populární a na všech akcích, kde se objeví, je během vteřin obklopen dětmi a až do konce je středem jejich pozornosti a zábavy.

13 Formát reklamy na Branding Omalovánka/školička/hra Videoreklama ispot 15 preroll Audio spot MP3 (30 sec) Soutěž

14 Motomail je sociální síť pro řidiče a milovníky či milovnice aut, motorek či kamionů v celé České republice. Přístup do Motomailu je možný přes mobilní telefon či webové stránky. Služba je exkluzivně propojena s rádiem Evropa 2. Mediálně také spolupracuje s pořadem Autosalon na TV Prima. Lidé využívají Motomail jako zdroj zpráv o aktuálním dění na cestách a v dopravě. S jeho pomocí také hledají kamarády se stejným vozem či značkou nebo sdílejí vášeň pro auta a motorky. Motomail.cz v číslech* Službu přes web nebo chytré mobilní telefony využívá reálných uživatelů měsíčně. Web Motomail.cz registruje zobrazení měsíčně. Formát reklamy na Skyscraper - sticky px Branding PR článek 3000 znaků + 5 foto Soutěže

15 Víte, že... Při práci s počítačem si rádio pouští jedna třetina uživatelů. Rádio přes internet naladí měsíčně více než 1 milion posluchačů. Reklama na webu dodává konkrétní vizuál a tvář vaší kampani v rádiu. Více než 50 % teenagerů poslouchá muziku pravidelně online. Propojení on-air reklamy s grafickými webovými formáty zvyšuje úspěšnost kampaně. Mobilní aplikace pro poslech rádia má nainstalováno už 200 tisíc lidí. Ukázky a specifikace Ukázky úspěšných projektů, našich doporučení, technických specifikací a aktuálních ceníků naleznete na Věříme, že vás budou inspirovat. Rádi vám navrhneme řešení přímo na míru. Ve spolupráci s naším obchodně-rozhlasovým zastoupením Regie Radio Music pro vás vytvoříme i efektivní rozhlasové a cross-mediální kampaně. Kontaktujte nás. * SKMO Radioprojekt, Median, STEM/MARK , 12-79, všichni, po-ne NetMonitor 2/2012, Yahoo! Web Analytics 2/2012

16 Vydáno duben 2012 Lagardère Active ČR, a.s., Wenzigova 4, Praha 2 Telefon: ,

případová studie Lagardère Active ČR Řešení webů významných českých rádií a hudebního komunitního portálu www.fg.cz

případová studie Lagardère Active ČR Řešení webů významných českých rádií a hudebního komunitního portálu www.fg.cz případová studie Lagardère Active ČR Řešení webů významných českých rádií a hudebního komunitního portálu www.fg.cz Lagardère Active ČR Řešení webů významných českých rádií a hudebního komunitního portálu

Více

RADIO UNITED OPTIMAL PRODUKT PRO OSLOVENÍ AKTIVNÍ POPULACE. Radio United Services s.r.o. Říčanská 3 Praha 10 101 00 www.radiounited.

RADIO UNITED OPTIMAL PRODUKT PRO OSLOVENÍ AKTIVNÍ POPULACE. Radio United Services s.r.o. Říčanská 3 Praha 10 101 00 www.radiounited. RADIO UNITED OPTIMAL PRODUKT PRO OSLOVENÍ AKTIVNÍ POPULACE Radio United Services s.r.o. Říčanská 3 Praha 10 101 00 www.radiounited.cz www.radiounited.cz Rozhlasový trh v roce 2015 Od ledna 2015 zastupuje

Více

NEWSLETTER 13 PODZIM 2011. www.ctk.cz

NEWSLETTER 13 PODZIM 2011. www.ctk.cz www.ctk.cz Obsah 03 SLOVO GENERÁLNÍHO ŘEDITELE ČTK 04-05 ROK 2011 V ČTK 06 MOBILNÍ APLIKACE ČTK 07 AKADEMIE ČTK 08 PROPŘEHLED 09 FOTOBANKA ČTK 10 KONTROLA ZNEUŽÍVÁNÍ ZPRÁV 11 DATOVÁ GRAFIKA 12 APLIKACE

Více

1/2013. Vytvoření vlastních webových stránek nebylo nikdy snazší

1/2013. Vytvoření vlastních webových stránek nebylo nikdy snazší 1/2013 Vydáno 13. 5. Vytvoření vlastních webových stránek nebylo nikdy snazší Kvalitní firemní webové stránky jsou alfou a omegou podnikání. Zákazník při výběru produktů a služeb na internetu upřednostňuje

Více

ROZHODNUTÍ O UDĚLENÍ LICENCE

ROZHODNUTÍ O UDĚLENÍ LICENCE RADA PRO ROZHLASOVÉ A TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ Rada pro rozhlasové a televizní vysíláni Skřetova 6,120 00 Praha 2 Tel.: + t)20 274 813 830 / Fax: + ipo 274 810 885 / e-mail: info@rrtv. www.rrtv.cz JUKE BOX,

Více

Značka v online prostředí. Petr Luljak

Značka v online prostředí. Petr Luljak Značka v online prostředí Petr Luljak Bakalářská práce 2014 ABSTRAKT Tato bakalářská práce se zabývá analýzou prezentací tuzemských značek hudebních vydavatelství Supraphon a Universal Music v online

Více

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích 7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích Miroslav Král Managing Partner společnosti market UP 1 Obsah Předmluva... 3 Webové stránky jako základ (nejen) online marketingu... 5 Správná homepage...

Více

ČESKÝ GOODWILL 2013. 29. ledna 2014 MIMOŘÁDNÁ PŘÍLOHA Pražského deníku a 10 Deníků středních Čech

ČESKÝ GOODWILL 2013. 29. ledna 2014 MIMOŘÁDNÁ PŘÍLOHA Pražského deníku a 10 Deníků středních Čech ČESKÝ GOODWILL 29. ledna 2014 MIMOŘÁDNÁ PŘÍLOHA Pražského deníku a 10 Deníků středních Čech ČESKÝ GOODWILL 3 ÚVOD EDITORIAL Žijeme ve zvláštní době. Vyznačuje se nejistotou a všeobecným pesimismem. Letos

Více

Obchodní podmínky vydavatelství Axel Springer Praha, a. s.

Obchodní podmínky vydavatelství Axel Springer Praha, a. s. Obchodní podmínky vydavatelství Axel Springer Praha, a. s. 2010 SVĚT MOTORŮ Chcete oslovit ty, kteří se rozhodují nad koupí aut a produktů s nimi spojených? Pak musíte sáhnout po Světu motorů, nejpopulárnějším

Více

newsletter Vážení přátelé, mám to potěšení přivítat Vás v tomto roce již podruhé u dvanáctého vydání našeho zpravodaje pro střední a východní Evropu.

newsletter Vážení přátelé, mám to potěšení přivítat Vás v tomto roce již podruhé u dvanáctého vydání našeho zpravodaje pro střední a východní Evropu. newsletter prosinec 2012 číslo 12 OBSAH Editorial...1 Představení technologií SAT>IP a Ultra HDTV...2 Rozhovor o SAT>IP...3 Vypuštění družic SES-5 a ASTRA 2F, Výročí satelitní televize...4 Kampaň HD v

Více

ČESKÉSTAVBY.cz. portál o stavbě, zahradě a bydlení PŘEDSTAVENÍ PORTÁLU MOŽNOSTI INZERCE CENÍK INZERCE

ČESKÉSTAVBY.cz. portál o stavbě, zahradě a bydlení PŘEDSTAVENÍ PORTÁLU MOŽNOSTI INZERCE CENÍK INZERCE portál o stavbě, zahradě a bydlení PŘEDSTAVENÍ PORTÁLU MOŽNOSTI INZERCE CENÍK INZERCE Internetový portál o stavbě, zahradě a bydlení. 2.000.000 unikátních návštěvníků ročně PROČ INZEROVAT NA SERVERU? vysoká

Více

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE FAKULTA INFORMATIKY A STATISTIKY Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze BAKALÁŘSKÁ PRÁCE 2011 Nikola Míchalová VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE FAKULTA INFORMATIKY

Více

Mezinárodní marketingová komunikační politika Vzdělávací materiál ke kurzu Mezinárodní marketing Slezská univerzita v Opavě Okresní hospodářská

Mezinárodní marketingová komunikační politika Vzdělávací materiál ke kurzu Mezinárodní marketing Slezská univerzita v Opavě Okresní hospodářská Mezinárodní marketingová komunikační politika Vzdělávací materiál ke kurzu Mezinárodní marketing Slezská univerzita v Opavě Okresní hospodářská komora Karviná 2010-2013 1 Výukový materiál je výstupem projektu

Více

MÉDIA A SVĚT ICT. Mgr. Lenka Fojtíková. Havířov 2013

MÉDIA A SVĚT ICT. Mgr. Lenka Fojtíková. Havířov 2013 MÉDIA A SVĚT ICT Mgr. Lenka Fojtíková Havířov 2013 Tyto studijní materiály vznikly za finanční podpory Evropského sociálního fondu (ESF) a rozpočtu České republiky v rámci řešení projektu OP VK CZ.1.07/3.1.00/37.0170

Více

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ PRODUKTY A SLUŽBY O NÁS ARTEMIS WEBDESIGN působí na trhu WEB řešení již od roku 2001. Nabízí komplexní služby z oblasti WEB prezentací a aplikací, provádí konzultace v oblasti webdesignu, aplikační architektury

Více

Český rozhlas Radio Wave na vlně 100,7 FM

Český rozhlas Radio Wave na vlně 100,7 FM Názor člena Rady Českého rozhlasu Štěpána Kotrby Příloha k usnesení Rady Českého rozhlasu ze dne 28. 2. 2007 Český rozhlas Radio Wave na vlně 100,7 FM Rozhodnutí Rady Českého rozhlasu vedoucí ke spuštění

Více

Dr. Pavel Doležal ředitel Zlaté koruny. Vážené dámy, vážení pánové, ÚVODNÍ SLOVO

Dr. Pavel Doležal ředitel Zlaté koruny. Vážené dámy, vážení pánové, ÚVODNÍ SLOVO 2015 ÚVODNÍ SLOVO Dr. Pavel Doležal ředitel Zlaté koruny Vážené dámy, vážení pánové, tak a máme tady třináctku. 13. ročník soutěže Zlatá koruna. Číslo pro někoho k zapomenutí a pro jiné naopak šťastné.

Více

základních veřejné služby leden 2015

základních veřejné služby leden 2015 Odborné posouzení základních hodnot média veřejné služby leden 2015 Odborné posouzení základních hodnot média veřejné služby 3 Odborné posouzení základních hodnot média veřejné služby Posouzení provedli:

Více

Dlouhodobé plány programového, technického, personálního a ekonomického rozvoje České televize na roky 2011-2015

Dlouhodobé plány programového, technického, personálního a ekonomického rozvoje České televize na roky 2011-2015 Dlouhodobé plány programového, technického, personálního a ekonomického rozvoje České televize na roky 2011-2015 Česká televize multimediální galerie pro 21. století Obsah Úvodní slovo generálního ředitele

Více

Monetizace obsahu na internetu studie

Monetizace obsahu na internetu studie Monetizace obsahu na internetu studie Zadavatel: SPIR Řešitel: Internet Info červen říjen 2014 1 Obsah Úvod... 3 Abstrakt... 4 Reklamní trh v ČR... 5 Vývoj mediálního trhu, postavení mediatypů... 5 Současný

Více

VYSOKÁ ŠKOLA FINANČNÍ A SPRÁVNÍ, o.p.s.

VYSOKÁ ŠKOLA FINANČNÍ A SPRÁVNÍ, o.p.s. VYSOKÁ ŠKOLA FINANČNÍ A SPRÁVNÍ, o.p.s. Fakulta sociálních studií Studijní obor: Marketingová komunikace Bakalářské studium prezenční Lukáš Krejča Využití sociálních sítí ve firemní marketingové komunikaci

Více

Naše bezpečnost není samozřejmost a bez bezpečnosti není prosperita

Naše bezpečnost není samozřejmost a bez bezpečnosti není prosperita 1 Naše bezpečnost není samozřejmost a bez bezpečnosti není prosperita XV. ročník Dnů NATO v Ostravě & VI. ročník Dnů Vzdušných sil Armády České republiky, které se oprávněně honosí titulem největší bezpečnostní

Více

ročenka 2012 strana 1

ročenka 2012 strana 1 ročenka 2012 strana 1 Nezávislá profesní organizace Reprezentant podnikatelských zájmů Propagátor direct marketingu a zásilkového obchodu Organizátor konferencí, seminářů a dalších akcí Zdroj odborných

Více

Vážené dámy, vážení pánové,

Vážené dámy, vážení pánové, 2014 2011 ÚVODNÍ SLOVO Dr. Pavel Doležal ředitel Zlaté koruny Vážené dámy, vážení pánové, devátý soutěž Zlatá ročník koruna soutěže vstoupila opět potvrdil, letos dože svého Zlatá dvanáctého koruna má

Více

Nečekejte, až si vás média všimnou! Malá mediální příručka o nových médiích (nejen) pro migrantské organizace

Nečekejte, až si vás média všimnou! Malá mediální příručka o nových médiích (nejen) pro migrantské organizace Nečekejte, až si vás média všimnou! Malá mediální příručka o nových médiích (nejen) pro migrantské organizace! Obsah Úvod 3 Sociální sítě: nový prostor pro vaše kampaně 5 Blogy: komunikujte své názory

Více

RE:PUBLIKUM. Možnosti spolupráce s publikem ve 21. století

RE:PUBLIKUM. Možnosti spolupráce s publikem ve 21. století RE:PUBLIKUM Možnosti spolupráce s publikem ve 21. století 0 Recenzovala: MgA. Blanka Chládková Institut umění Divadelní ústav / Česká kancelář programu Kultura Jakub Deml, Lukáš Hanus, Magdaléna Lišková

Více

Ceník online inzerce. Platný od 1. 4. 2015. Economia Premium Economia Audience Economia Video Economia Reach Private Marketplaces Ostatní produkty

Ceník online inzerce. Platný od 1. 4. 2015. Economia Premium Economia Audience Economia Video Economia Reach Private Marketplaces Ostatní produkty Ceník online inzerce Platný od 1. 4. 2015 Economia Premium Economia Audience Economia Video Economia Reach Private Marketplaces Ostatní produkty Platný od 1. 4. 2015 2 SALES KIT MINI IHNED.cz 795 097 RU,

Více

www.jazyky.compraha jazyky.studium.práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí

www.jazyky.compraha jazyky.studium.práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí Průvodce www.jazyky.compraha jazyky.studium.práce jazykové školy, agentury, studium a práce v zahraničí vydání pro léto 2005 doporučená prodejní cena: 15 Kč Elearning English for Business Proč studovat

Více

Adresa redakce: Palackého náměstí 320, 284 01 Kutná Hora (budova bývalé České pojišťovny, druhé patro).

Adresa redakce: Palackého náměstí 320, 284 01 Kutná Hora (budova bývalé České pojišťovny, druhé patro). Tradiční zpravodajský server z Kutnohorska zprávy sport galerie Redakce Adresa redakce: Palackého náměstí 320, 284 01 Kutná Hora (budova bývalé České pojišťovny, druhé patro). Šéfredaktor zpravodajství:

Více

Analýza marketingové komunikace pořadu Tečka páteční noci. Bc. Adam Rek

Analýza marketingové komunikace pořadu Tečka páteční noci. Bc. Adam Rek Analýza marketingové komunikace pořadu Tečka páteční noci Bc. Adam Rek Diplomová práce 2014 ***nascannované zadání s. 1*** ***nascannované zadání s. 2*** *** naskenované Prohlášení str. 1*** ABSTRAKT Tato

Více