PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo."

Transkript

1 X50

2 NÁDECH Nadechněte se. Okamžik stvořený právě pro vás. Model QX50 je vyjádřením vaší osobnosti a výrazem stylu, který pečuje o pohodlí a odměňuje vaše smysly. Luxusní crossover, který kombinuje atraktivní design coupé a přívětivý interiér s intuitivními technologiemi, mění každou jízdu ve skutečný svátek. INTELIGENTNÍ KLÍČ INFINITI nastaví váš vůz přesně podle vašich potřeb, aniž byste museli hnout prstem. Jakmile stisknete tlačítko zapalování, sedadlo, volant a zrcátka se automaticky přizpůsobí podle vašich osobních preferencí. Tlačítko zapalování vám navíc svým osvětlením oznamuje, že vůz je připraven na váš povel vyrazit na cestu.

3 INTELIGENTNÍ TEMPOMAT (ICC Intelligent Cruise Control) automaticky zpomalí s ohledem na provoz před vámi, v případě nutnosti až na jízdu krokem. Když je cesta volná, opět zrychlí na vámi požadovanou rychlost. Méně úsilí, více lehkosti. ASISTENT KONTROLY VZDÁLENOSTI (DCA Distance Control Assist) pomocí radaru sleduje vzdálenost od vozidla před vámi a pomáhá vám udržovat bezpečný odstup. V případě potřeby vás upozorní nebo lehce přibrzdí či ubere plyn. Je navržen, aby pomáhal, ne aby vás nahradil. INTELIGENTNÍ BRZDOVÝ ASISTENT (IBA Intelligent Brake Assist) s varováním před čelní srážkou 1 (FCW Forward Collision Warning) pomáhá upozornit na hrozící střet a může automatickým přibrzděním snížit rychlost srážky a její následky. Váš inteligentní ochránce v nepředvídatelném světě.

4 PROBUZENÍ Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo. PREVENCE VYJETÍ Z PRUHU (LDP Lane Departure Prevention) sleduje pomocí kamery značení na vozovce a může jemným přibrzděním vozu pomoci zabránit nechtěnému opuštění jízdního pruhu. Jistota, která vás obklopuje, ať již se vydáte kamkoli. SLEDOVÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU 2 (BSW Blind Spot Warning) pozorně sleduje nebezpečí v místech, kam nevidíte, a přispívá tak k vaší jistotě. Pokud zjistí vozidlo v oblasti vašeho slepého úhlu, upozorní vás a pomůže vám vyhnout se srážce.

5 Oživující pocit inspirovaný důvěrně známými gesty. Materiály, které vybízejí k dotyku. Technologie, které umocňují vaše pohyby a umožňují vám vychutnat si každý odstín okamžiku v luxusně přívětivém prostředí. NAVIGAČNÍ SYSTÉM INFINITI S PEVNÝM DISKEM s intuitivním zobrazením a jednoduchým rozhraním snadno a s jistotou zjistí vaši polohu a dovede vás do cíle, a to i v hustém městském provozu. SYSTÉM ROZPOZNÁVÁNÍ HLASU INFINITI umožňuje nastavit cíl v navigačním systému, zavolat na telefonní číslo v seznamu, přehrát zvukový záznam a ovládat mnohé další funkce, aniž byste museli sundat ruce z volantu. Systém rozpoznává širokou paletu příkazů, které usnadňují život a přispívají k elegantnímu zážitku z jízdy. BOSE PREMIUM SOUND SYSTEM obsahuje 11 samostatných výkonných reproduktorů. Jejich rozmístění a seřízení je pečlivě přizpůsobeno interiéru vozu QX50. Systém filtruje nežádoucí zvuky a deformace a obklopí vás bohatým a realistickým zvukem.

6 PLYNUTÍ Přeměna z jedné existence v jinou. Hladký přechod mezi pevnou kontrolou a radostí z volného plynutí. Díky pokročilému pohonu všech kol je vaše jízda nabitá vzrušením i hluboce uspokojující současně. INTELIGENTNÍ POHON VŠECH KOL (AWD All-Wheel Drive) je další systém, který přispívá k větší jistotě a bohatšímu zážitku z jízdy. Byl navržen jako jeden z nejvyspělejších systémů pohonu všech kol na světě. Přizpůsobuje se jízdním podmínkám a přenáší výkon přesně tam, kde jej potřebujete.

7 SYSTÉM SLEDOVÁNÍ OKOLÍ VOZIDLA (AVM Around View Monitor) je přelomová technologie od Infiniti, která nabízí pohled na parkovací místo pod úhlem 360. Simulovaný pohled na okolí vozu z ptačí perspektivy přispívá k jedinečnému přehledu. 19" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY SE ZDVOJENÝMI PAPRSKY podtrhují vzhled a výkon modelu QX50. Jsou velká a výrazná, zhotovená z lehkého materiálu a opatřená nízkoprofilovými pneumatikami, které přispívají k dynamickému a citlivému ovládání. Potěšení pro všechny ambiciózní řidiče, kteří hledají krásu ve formě i funkčnosti.

8 NEODOLATELNÁ PŘITAŽLIVOST INFINITI QX50

9 ATMOSFÉRA Přívětivé a nevšední prostředí interiéru dokáže vzbudit nečekané emoce. 0,6 MM blíže OPTICKÁ DOKONALOST U přechodů mezi prvky interiéru mezi palubní deskou a dveřmi nebo středovým panelem není hlavním kritériem matematická přesnost, ale dokonalý vzhled. Přesným výrobním procesem jsme zúžili rozestup mezi palubní deskou a dveřmi ze 3 na 2,4 mm, aby interiér při pohledu z místa řidiče působil hladkým, uceleným dojmem. Jsme však přesvědčeni, že při vytváření emocionálně působivého prostředí hraje roli každý úhel. POTĚŠENÍ PRO OČI Žádný detail není tak malý, aby nemohl inspirovat naše designéry. Elektroluminiscenční ukazatele modelu QX50 září uklidňujícím jasem a současně podávají přesné a stylové informace. SVĚŽÍ A ČISTÝ VZDUCH PŘI KAŽDÉM NÁDECHU I když není vidět, nelze jej přehlédnout. Systém dvouzónové adaptivní klimatizace se samočinnou recirkulací. Je vybaven polyfenolovým filtrem, který zachycuje až 99,5 % alergenů z okolního vzduchu vstupujícího do interiéru.

10 POHOSTINNOST A DESIGN Jednoduchý a současně efektivní design, který vytváří hluboké emoční propojení bez kompromisu. 7 světel 1 M VÍTEJTE UVNITŘ Světlo používáme nejen k zajištění vaší bezpečnosti, ale také k tomu, abyste si připadali jako vítaní hosté. Systém osvětlení na uvítanou automaticky reaguje na vaši přítomnost. Když se přiblížíte k vozu ze strany řidiče s inteligentním klíčem v kapse na méně než jeden metr, decentně rozsvítí sedm světel včetně světla ve dveřích a několika světel v interiéru. Tečkou za touto choreografií je rozsvícení tlačítka Start/Stop, kterým vám vůz QX50 dává najevo, že je připraven vyrazit na cestu a čeká jen na vaše oživení. UŽITEČNÉ DROBNOSTI Pozornost k detailu je v interiéru modelu Infiniti QX50 všudypřítomná, o čemž svědčí například sklopný věšák na sako zabudovaný do opěrky hlavy. Nachází se na zadní straně sedadla řidiče a umožňuje prakticky pověsit sako nebo oblek z čistírny, aniž by vám bránil ve výhledu. VÝJIMEČNÁ FLEXIBILITA Při přepravě rozměrných předmětů lze jedno nebo obě zadní sedadla sklopit téměř do roviny. Pomocí volitelného, snadno přístupného tlačítka lze sedadla jednoduše vrátit zpět do vzpřímené polohy.

11 JÍZDNÍ VLASTNOSTI Na pohled prostorný a luxusní vůz uvnitř skrývá strhující dynamiku a výkon technologie Infiniti Direct Response. PŘÍVAL BEZ HRANIC Nápor akcelerace, naše vize síly, přináší zcela nový pocit ze zrychlení. Motory Infiniti jsou vyladěny tak, aby dodávaly točivý moment v širším rozsahu otáček. Síla, kterou cítíte, je tím intenzivnější, čím rychleji jedete roste jako postupně se vzpínající vlna, a vrcholí ještě výše. Současně s ní narůstá i emoční energie, která spíše než okamžité vzepětí připomíná příval bez hranic. 3,7LITROVÝ MOTOR V6 představuje mocnou kombinaci strhující reakce a inteligentní účinnosti. Díky technologii variabilního časování a zdvihu ventilů (VVEL Variable Valve Event and Lift) dokáže maximálně využít každou kapku paliva a každý litr nasátého vzduchu. Výsledkem je impozantní výkon 320 koňských sil, a to při spotřebě, která se blíží hodnotě 8,6 l/100 km *. 46 % vzadu 54 % vpředu NEKOMPROMISNĚ POD KONTROLOU Když jsou jízdní podmínky ideální, systém inteligentního pohonu všech kol (AWD All-Wheel Drive) směruje 100 % výkonu na zadní kola a přispívá tak ke sportovnímu pocitu z jízdy. Současně však neustále sleduje otáčení kol, polohu plynového pedálu a rychlost vozu a může přesměrovat až 50 % dostupného výkonu na přední nápravu pro zvýšení trakce a ovladatelnosti v obtížnějších situacích. Již žádné kompromisy mezi ovladatelností a radostí z řízení. INTELIGENTNÍ PROPOJENÍ Posilovač řízení s rozpoznáváním rychlosti jízdy inteligentně sleduje vaši rychlost a zajišťuje vám optimální míru kontroly. Při nižších rychlostech je účinek posilovače vyšší, abyste mohli snadno manévrovat na parkovacích místech. Při vyšších rychlostech se jeho vliv snižuje, což přispívá k pocitu kontroly a vyšší pevnosti řízení na dálnici. ZVUK VÝKONU Výkonný vůz k vám promlouvá svým výfukem a speciální vyladění výfuku u modelu QX50 přetváří tento zvuk v jedinečný zážitek. Vůz Infiniti je díky němu zcela nezaměnitelný a každý pohyb ručičky tachometru směrem nahoru a dolů se tak stává výletem do říše ryzích emocí. PŘIROZENĚ CITLIVÁ ROVNOVÁHA Konstrukční architektura typu FM (Front- Midship), na které jsou založeny výkonné sedany značky Infiniti, je rovněž základem designu modelu QX50. Umístění těžiště motoru za přední nápravu má za následek téměř rovnoměrné předozadní rozdělení hmotnosti. Mírné posunutí směrem vpřed se projevuje rychlejším zatáčením a lepší rovnováhou při akceleraci ze zatáček. LEHKÁ KOLA Atraktivní 19" kola z hliníkové slitiny se zdvojenými paprsky podtrhují vzhled a výkon modelu QX50. Díky své konstrukci a materiálu výrazně snižují neodpruženou hmotnost. Tato úspora hmotnosti umožňuje přesnější vyladění odpružení, což přispívá k citlivějšímu ovládání, větší živosti a celkově lepšímu zážitku z řízení modelu QX50. * Tento údaj odpovídá spotřebě paliva mimo město.

12 ZÁBAVA A ASISTENCE Systém Infiniti InSuite obsahuje řadu intuitivních technologií, které zjednodušují běžné činnosti a předvídají vaše potřeby. Svůj svět tak máte stále pod kontrolou. 360 SNADNÉ PARKOVÁNÍ Systém sledování okolí vozidla (AVM Around View Monitor) s předním a zadním sonarovým systémem zajišťuje výjimečný přehled o okolí při parkování. Na obrazovce vidíte simulovaný pohled z ptačí perspektivy pod úhlem 360, který zřetelně ukazuje předměty kolem vozu. Intuitivně tak přispívá k zachování kontroly a usnadňuje manévrování s vozem. BEZPEČNÝ PROSTOR Asistent kontroly vzdálenosti (DCA Distance Control Assist) pomocí radaru sleduje vozidlo před vámi a pomáhá vám udržovat bezpečný odstup. Pokud se vzdálenost příliš zkrátí, systém může s uvolněním plynového pedálu automaticky aktivovat brzdy a upozornit vás na nutnost brzdění. Pokud máte sešlápnutý plynový pedál a blížíte se k jinému vozidlu, systém může vyvinout sílu, která tlačí pedál vzhůru a pomůže vám jej uvolnit. PŘIZPŮSOBENÉ POHODLÍ Paměťový systém se dvěma profily umožňuje uložit do každého inteligentního klíče Infiniti vlastní nastavení jednoho řidiče. Systém automaticky nastaví polohu sedadla, sloupku řízení a zrcátek podle toho, který klíč máte u sebe. POHODLNĚ V PROVOZU Inteligentní tempomat (ICC Intelligent Cruise Control) se systémem sledování vozidel při nízkých rychlostech (LSF Low Speed Following) umožňuje volbu požadované rychlosti a odstupu. V houstnoucím provozu automaticky zpomalí váš vůz až do úplného zastavení. Jakmile se provoz uvolní, opět zrychlí na přednastavenou rychlost. LEPŠÍ POHLED NA SVĚT Navigační systém Infiniti s pevným diskem je nabitý pokročilými a současně intuitivními technologiemi, které zajišťují snadný přístup k řadě užitečných informací. Pohled z ptačí perspektivy Birdview nabízí přirozenější pohled na mapu a trojrozměrná zobrazení budov usnadňují nalezení cíle v husté městské zástavbě. Úplná integrace se systémem rozpoznávání hlasu Infiniti umožňuje ovládat navigaci hlasovými příkazy. INTELIGENTNÍ OSVĚTLENÍ Systém adaptivních světlometů (AFS Adaptive Front-lighting System) modelu QX50 osvětluje nejen cestu před vámi, ale také prostor v okolí. Nastavuje světlomety podle úhlu natočení volantu a zajišťuje lepší viditelnost v zatáčkách. Pomáhá vám dříve zahlédnout protijedoucí vozidla a chodce a bezpečně dorazit do cíle vaší cesty. LUXUSNÍ POSLECH Bose Premium Sound System obsahuje 11 samostatných výkonných reproduktorů, které zajišťují dokonalou reprodukci hudby všech žánrů. Jejich rozmístění a seřízení je pečlivě přizpůsobeno interiéru vozu QX50. Systém filtruje nežádoucí zvuky a deformace a obklopí vás nepřekonatelně bohatým a realistickým zvukem.

13 OCHRANA Koncepce bezpečnostního štítu Infiniti Safety Shield zahrnuje několik vrstev technologií, které sledují jízdní podmínky, pomáhají vyhnout se nehodě a chránit vás i vaše spolucestující, když k ní přesto dojde. LEPŠÍ STABILITA PŘI BRZDĚNÍ Systém elektronického rozdělování brzdné síly (EBD Electronic Brake force Distribution) zvyšuje brzdný výkon nastavováním brzdné síly působící na přední a zadní kola. Přispívá nejen k rovnoměrnému opotřebovávání brzd, ale omezuje také efekt ponořování přídě při intenzivním brzdění a zlepšuje tak stabilitu a ovladatelnost vozidla. Systém kromě toho zjišťuje rozložení nákladu a v případě potřeby zvýší tlak působící na zadní brzdy MPa OCEL S EXTRÉMNÍ PEVNOSTÍ V TAHU 590 MPa BĚŽNÁ OCEL STÁLE VE STŘEHU Inteligentní brzdový asistent (IBA Intelligent Brake Assist) s varováním před čelní srážkou 1 (FCW Forward Collision Warning) pomocí radaru neustále monitoruje a analyzuje rychlost přibližování k vozidlu před vámi a pomáhá zjistit hrozící kolizi. V případě nebezpečí srážky řidiče varuje, a je-li třeba, může automaticky aktivovat brzdy a pomoci tak snížit rychlost nárazu. PEVNĚJŠÍ A LEHČÍ V konstrukci vozu je použita mimořádně pevná ocel, která pomáhá zachovat vaši bezpečnost v případě nehody. Díky jedinečnému procesu výroby má tento materiál více než dvakrát větší pevnost v tahu než běžná ocel. Mimořádná pevnost nejen přispívá k vyšší odolnosti vozu, ale umožnila nám také snížit jeho celkovou hmotnost. UDRŽOVÁNÍ JÍZDNÍHO PRUHU Systém prevence vyjetí z pruhu (LDP Lane Departure Prevention) pomocí kamery sleduje, zda neopouštíte svůj jízdní pruh bez znamení o změně směru jízdu, a pokud ano, upozorní vás zvukovým signálem. Když i nadále pokračujete ve vyjíždění, systém vám pomůže jemným přibrzděním kol na jedné straně navést vůz zpět. Nikdy vám však nebere kontrolu nad vozem. Je navržen, aby pomáhal, ne aby vás nahradil. VŽDY POD KONTROLOU Systém dynamického řízení vozidla (VDC Vehicle Dynamic Control) přizpůsobuje výkon a aplikuje odpovídající brzdný tlak na jednotlivá kola. Pomáhá tak korigovat přetáčivost či nedotáčivost a udržovat vůz ve správné stopě. Spolupracuje přitom se systémem řízení trakce (TCS Traction Control System), který sleduje otáčení kol a pomáhá udržovat pevný kontakt s vozovkou. OPORA, KDYŽ JI POTŘEBUJETE Aktivní opěrky hlavy na předních sedadlech modelu QX50 se při určitých typech zadních srážek mohou posunout nahoru a dopředu, aby podepřely hlavu a pomohly zabránit zraněním krční páteře.

14 VÝBĚR Odstíny, které se mění podle světla a úhlu pohledu. Kombinace barev exteriéru a interiéru, které odrážejí výjimečnou energii a náladu. To jsou jen dva příklady, jak Infiniti navrhuje barvy k navození pocitu, ztvárnění emocí a vyjádření povahy vozu. Barvy exteriéru (KÓD) Barvy interiéru (KÓD) Obložení interiéru MOONLIGHT WHITE (qaa) LIQUID PLATINUM (k23) GRAPHITE SHADOW (kad) midnight garnet (nab) malbec black (gac) black obsidian (kh3) GRAPHITE (G) Látka WHEAT (C) Látka GRAPHITE (G) Kůže WHEAT (C) Kůže CHESTNUT (P) Kůže Black Lacquer a Aluminium Hand-Stained Maple Wood KOLA 18" kola z hliníkové slitiny s 8 paprsky 19" kola z hliníkové slitiny se 5 zdvojenými paprsky INFINITI Europe, Divize Nissan International SA, CH , Z.A. La Pièce Bât. B2, Route de l Etraz, 1180 Rolle, Švýcarsko Tato brožura obsahuje pouze obecný popis a slouží pro informační účely. Může podléhat změnám a nepředstavuje žádnou nabídku, prohlášení nebo záruku (výslovnou ani předpokládanou) ze strany společnosti INFINITI Europe. Než na základě této brožury přijmete rozhodnutí o nákupu, obraťte se přímo na centrum Infiniti a ověřte si přesnost uvedených informací včetně toho, jak se vztahují na konkrétní vůz. Společnost INFINITI Europe si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění kdykoli provést změny v cenách, barvách, materiálech, výbavě, specifikacích a modelech, případně ukončit dostupnost modelů a vybavení. Z důvodů neustálého vývoje výrobků a dalších okolností před výrobou i po ní se skutečný vůz, použité materiály a výbava mohou lišit od této brožury. Některé vozy jsou vyobrazeny s volitelnou výbavou. Přesné informace získáte prohlédnutím skutečného vozu. Dostupnost a dodací lhůty konkrétních verzí a úrovní výbavy se mohou lišit. Specifikace, výbava a příslušenství mohou být v různých zemích různé. Další informace o dostupnosti, výbavě a příslušenství získáte od svého centra Infiniti. 1 Smyslem systému FCW je upozornit vás, než dojde ke srážce. Sám nemůže srážce zabránit. Pracuje pouze v omezeném rozsahu rychlostí. Jezděte vždy opatrně. 2 Systém BSW (Blind Spot Warning) nenahrazuje správné postupy při změně jízdních pruhů. Systémy nemohou zabránit kontaktům s jinými vozidly a nehodám. Nemusí zjistit každé vozidlo a každý předmět ve vašem okolí. Společnost Infiniti vynaložila značné úsilí na to, aby ukázky barev v této brožuře co nejpřesněji odpovídaly skutečným barvám vozů. Vzorky barev se mohou mírně lišit v závislosti na tisku a na tom, zda jsou osvětleny denním, zářivkovým nebo žárovkovým světlem. Skutečné barvy si můžete prohlédnout ve svém centru Infiniti.

15 ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ INFINITI Při návrhu a výrobě originálního příslušenství Infiniti používáme stejně přísné standardy jako u samotných vozů Infiniti. Široká nabídka kvalitních výrobků navržených s ohledem na hladkou integraci je zárukou dokonalého sladění a stylu. 18" STŘÍBRNÁ KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY Ať již se vydáte kamkoli, nikdo nezapochybuje o vašem smyslu pro styl a sportovní design. Kola z hliníkové slitiny 225/55 R 18 s 8 zdvojenými paprsky. PRAHY DVEŘÍ Osvětlené prahy z nerezové oceli s decentním nápisem Infiniti dodají vašemu vozu moderně sportovní vzhled. Prahy dodávané v sadě po dvou osvětlují vstup do vozu a chrání jeho lak. NOSIČ LYŽÍ S nosičem lyží je vůz QX50 ideálním partnerem na zimní dovolenou. Uzamykatelný nosič se snadnou montáží umožňuje přepravovat až 6 párů lyží. K dispozici i v menších velikostech. TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ Splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost a funkčnost. Tažné zařízení vám umožní vzít si s sebou opravdu cokoli. Tažné zařízení je spolehlivě zabudováno do konstrukce vozu a když se nepoužívá, lze jej snadno odebrat. PŘEDNÍ OZDOBNÝ KRYT Podtrhuje terénní schopnosti vozu QX50 a při jízdě městem působí dojmem vysokého výkonu. VLOŽKA DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU Vložka z odolného a pružného materiálu brání pohybu přepravovaných předmětů při jízdě a chrání zavazadlový prostor před poškozením a poškrábáním. VYOBRAZENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: střešní příčníky, střešní box a přední ozdobný kryt.

16 SPOLEČNÁ VÁŠEŇ Zrychlený tep. Zlomky sekund. Získaná i ztracená vítězství. Svět Formule 1 klade maximální požadavky na technologie i lidskou vynalézavost. Úspěch přímo závisí na vášni vložené do každé inovace a každého projetého kola. A právě díky této vášni se stal tým Infiniti Red Bull Racing dominantní silou posledních závodních sezón. Vyobrazený vůz je model RB10/2014. Informace a obrázky odpovídají situaci v době tisku. V závodech Formule 1 se setkává konstrukční genialita s emočním nadšením, což jsou hodnoty, které vyznává i značka Infiniti. Pocit vzrušení, který se prostřednictvím našeho partnera, týmu Red Bull Racing, šíří mezi příznivce a vytváří svébytnou kulturu Formule 1. Nadšení a odhodlání dovedlo tento tým v posledních pěti letech ke čtyřem vítězstvím v Poháru konstruktérů Formule 1. Naše jedinečné partnerství založené na společných hodnotách je příslibem nových netušených možností pro monoposty Formule 1 i vozy Infiniti. Na této výměně technologií a myšlenek se přímo podílejí i naši jezdci Formule 1. Jejich jedinečný cit pro řízení je zárukou, že každý budoucí vůz Infiniti nabídne svým řidičům maximální dynamiku pro strhující jízdu.

17 Maximální luxus znamená více než dokonalost. Je to pocit nespoutané radosti, která se dotýká něčeho zvláštního ve vašem srdci. V Infiniti jsme přesvědčeni, že jsou situace, kdy je třeba usadit rozum na zadní sedadlo a nechat řídit emoce čisté a původní. A samozřejmě nezapomínat na smyslové vjemy, ať již jde o uhlazené linie karoserie, vůni kůže nebo strhující zvuk motoru. Společnost Infiniti byla založena v roce 1989 a její modelová řada sedanů, coupé, kabrioletů a crossoverů je nyní k dispozici ve 49 zemích po celém světě. Značka Infiniti si získala respekt svým vyzývavým přístupem ke kategorii exkluzivních vozů, popíráním konvencí, neodolatelným a provokativním designem a maximální pozorností k detailu. Naše nadšení pro dokonalou přesnost, strhující výkon a nespoutanou radost z jízdy také přivedlo společnost Infiniti v roce 2011 k partnerství s týmem Red Bull Racing. Není tedy divu, že řídit vůz Infiniti je něco skutečně speciálního.

18 Výbava QX50 QX50 GT QX50 GT Premium QX50 QX50 GT QX50 GT Premium Provozní parametry Posilovač řízení s proměnlivým účinkem Bezpečnost a zabezpečení 6 airbagů (čelní airbagy na straně řidiče a spolujezdce, boční airbagy na ochranu kyčlí a hrudníku, podélné hlavové airbagy) Aktivní opěrky hlavy vpředu Dešťový a světelný senzor Automatické stmívání vnitřního zpětného zrcátka Tempomat Omezovač rychlosti Inteligentní tempomat (ICC - Intelligent Cruise Control) se systémem sledování vozidel při nízkých rychlostech (LSF Low Speed Following) Varování před čelní srážkou (FCW Forward Collision Warning) Inteligentní brzdový asistent (IBA Intelligent Brake Assist) Systémy upozornění a prevence vyjetí z pruhu (LDW Lane Departure Warning a LDP Lane Departure Prevention) Systémy sledování slepého úhlu (BSW Blind Spot Warning) Kola Nouzové dojezdové kolo (nahrazuje lepicí soupravu, není kdispozici sdieselovým motorem 3,0 l V6) 18" kola z hliníkové slitiny s 8 paprsky 19" kola z hliníkové slitiny se 5 zdvojenými paprsky Exteriér Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie Sklopná zrcátka pro couvání Vyhřívaná a elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka Zatmavená skla oken u zadních a pátých dveří Podélné střešní nosiče z leštěného hliníku Xenonové adaptivní světlomety (AFS Adaptive Front-lighting System) s ostřikovači a systémem automatického vyrovnávání výšky Mlhová světla vpředu i vzadu Zadní světla LED Metalická barva karoserie Technologie Barevný centrální displej s ovladačem Infiniti Controller Parkovací čidla vpředu a vzadu se zobrazováním Systém sledování okolí vozidla (AVM Around View Monitor) Systém Connectiviti+ Centrální dotykový displej s vysokým rozlišením s ovladačem Infiniti Controller 30GB HDD navigační systém s RDS-TMC (Traffic Message Channel), průvodci Michelin a 3D POI zájmové body Přehrávač CD/DVD kompatibilní s MP3 WMA DivX, 10GB Infiniti Music Box s podporou databáze hudby Gracenote Systém hlasového ovládání pro navigaci Zadní kamera, parkovací čidla vpředu a vzadu se zobrazováním Technologie Bluetooth pro připojení mobilního telefonu a hlasové ovládání Přehrávání audia přes Bluetooth (audio streaming) Klíč I-Key s inteligentním přístupem, otevíráním pátých dveří a inteligentním zapalováním Elektricky ovládaná okna všech dveří s automatickým zavíráním (propojení s klíčem I-Key) Pohodlí Systém sekvenčního osvětlení Systém osvětlení po vystoupení z vozidla (Follow Me Home) Analogové hodiny Infiniti Dvouzónová adaptivní klimatizace se samočinnou recirkulací Zadní výdechy klimatizace Osvětlená vnitřní zrcátka (u řidiče a předního spolujezdce) Elektricky ovládané střešní okno Zvuk Audio soustava se 7 reproduktory Bose Premium Sound System s 11 reproduktory CD přehrávač kompatibilní s formáty MP3 a WMA, 2GB Infiniti Music Box Systém Connectiviti+ Konektor USB/iPod a kompatibilní audio konektor RCA Lak odolný proti poškrábání (Scratch Shield) Standardní výbava Výbava za příplatek Nelze

19 barvy a ObLOŽENÍ QX50 QX50 GT QX50 GT Premium QX50 QX50 GT/QX50 GT Premium interiér Multifunkční volant Kožený potah volantu a hlavice řadicí páky Sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (manuálně) Sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (elektricky) Obložení interiéru v kombinaci Black Lacquer a Aluminium Obložení interiéru Hand-Stained Maple Wood sedadla Látkové čalounění sedadel Kožené čalounění sedadel Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v 8 směrech Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v 10 směrech Sedadlo spolujezdce elektricky nastavitelné ve 4 směrech Sedadlo spolujezdce elektricky nastavitelné v 8 směrech Čalounění Látka Kůže Barvy interiéru (kód) Graphite (G) Wheat (C) Graphite (G) Wheat (C) Chestnut (P) Barvy exteriéru Kód Typ Black Obsidian KH3 Základní Moonlight White QAA Liquid Platinum K23 Graphite Shadow KAD Metalická Midnight Garnet NAB Malbec Black GAC Obložení interiéru Black Lacquer a Aluminium Hand-Stained Maple Wood Standardní výbava Výbava za příplatek Nelze Bederní opěra páteře u řidiče (manuální nastavení) Bederní opěra páteře u řidiče (elektrické nastavení) Nastavení sedadla řidiče, sloupku řízení a vnějších zpětných zrcátek ukládané do paměti (propojení s I-Key) Vyhřívané sedadlo řidiče a spolujezdce Zabudovaný věšáček na sako (v opěrce hlavy u řidiče) Elektricky ovládané sklopné dělené opěradlo zadních sedadel (2/3 1/3) Systém ISOFIX pro ukotvení dětských autosedaček na zadních sedadlech objem zavazadlového Prostoru Kryt zavazadlového prostoru s dělicí sítí Lékárnička a výstražný trojúhelník bez podélných střešních nosičů s podélnými střešními nosiči QX50 3.0d QX Všechny rozměry jsou uvedeny v mm.

20 TECHNICKÉ ÚDAJE QX50 3.0d QX MOTOR Typ paliva Počet válců Objem Ventilový rozvod Systém sání Výfukový systém Výkon Točivý moment Převodovka Poháněná náprava Diesel V ccm Řetězem poháněné dvojité vačkové hřídele (DOHC Double Overhead Camshafts) se 4 ventily na válec a hydraulickým vymezováním vůlí Systém sání s vysokým průtokem vzduchu Dvojitý výfukový systém, filtr pevných částic pro dieselový motor 175 kw (238 k) při ot/min 550 N.m při ot/min Elektronicky řízená sedmistupňová automatická převodovka s manuálním režimem. Převodovka je vybavena funkcí učení, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsobuje mu automatické řazení převodových stupňů. Režim ručního řazení nabízí sekvenční změnu převodových stupňů Inteligentní pohon všech kol (AWD All-Wheel Drive) Emisní norma Euro 5 b+ PROVOZNÍ PARAMETRY Maximální rychlost 221 km/h km/h 7,9 s Benzin V ccm DOHC, 4 ventily na válec, vačkové hřídele s povrchovou úpravou Micro Finish. Ocelové sací i výfukové ventily. Systém variabilního otevírání a zdvihu sacích ventilů (VVEL) zvyšuje výkon a současně snižuje emise i spotřebu paliva Systém sání s vysokým průtokem vzduchu Dvojitý výfukový systém 235 kw (320 k) při ot/min 360 N.m při ot/min Elektronicky řízená sedmistupňová automatická převodovka s manuálním režimem. Převodovka je vybavena funkcí učení, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsobuje mu automatické řazení převodových stupňů. Režim ručního řazení nabízí sekvenční změnu převodových stupňů Inteligentní pohon všech kol (AWD All-Wheel Drive) Euro 5 b+ 240 km/h 6,4 s Odhadovaná spotřeba paliva 1 Město Mimo město Kombinovaná Emise CO 2 1 OVLADATELNOST Řízení Typ Průměr otáčení Zavěšení kol Vpředu Vzadu Brzdy Vpředu/Vzadu OBJEMY A HMOTNOSTI Pohotovostní hmotnost Celková hmotnost vozidla (provozuschopný stav) Hmotnost taženého vozidla nebrzděný přívěs/brzděné Objem zavazadlového prostoru Objem po kryt zavazadlového prostoru, zadní sedadla v běžné poloze Objem po střechu, sklopená zadní sedadla (maximální objem) Palivová nádrž ROZMĚRY Exteriér Součinitel aerodynamického odporu Celková délka Celková šířka včetně zpětných zrcátek Celková výška bez podélných střešních nosičů Rozvor náprav Rozchod kol vpředu/vzadu 10,8 l/100 km 7,2 l/100 km 8,5 l/100 km 224 g/km Hřebenové řízení vybavené posilovačem s proměnlivým účinkem podle rychlosti vozidla 11,4 m Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Nezávislé, víceprvkové zavěšení s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu kg kg 750 kg/2 000 kg 340 l l 80 l 0,33 x 2, mm mm mm mm mm/1 545 mm 16,0 l/100 km 8,6 l/100 km 11,3 l/100 km 265 g/km Hřebenové řízení vybavené posilovačem s proměnlivým účinkem podle rychlosti vozidla 11,4 m Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Nezávislé, víceprvkové zavěšení s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu kg kg 750 kg/1 500 kg 340 l l 80 l 0,32 x 2, mm mm mm mm mm/1 545 mm 1 Uvedené hodnoty byly stanoveny na základě měřicích metod podle evropské směrnice 715/2007/EC. Spotřeba paliva a úroveň CO 2 emisí vozu nejenom na efektivním využití paliva ve voze, ale jsou ovlivněny též stylem jízdy a dalšími mimotechnickými faktory.

21 INFINITI QX50 Navštivte nás online, sestavte si své ideální Infiniti, podívejte se na ceny a další informace. PŘIPOJTE SE Připojte se k naší komunitě a získáte přístup k novinkám od Infiniti. Facebook.com/InfinitiEurope Twitter.com/InfinitiEurope Reference: I2151QX50BRCZCZ

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Renault kadjar Obsahu této publikace, její přesnosti a aktuálnosti k datu jejího tisku jsme věnovali veškerou péči. Tento dokument byl zpracován na základě nulté

Více

Skříňová dodávka & Mixto.

Skříňová dodávka & Mixto. Vito. Skříňová dodávka & Mixto. Obsah Skříňová dodávka Vito 4 Vito Mixto 12 Řešení pro jednotlivé obory/ Nástavby a vestavby 16 Interiér 18 Komfort a funkčnost 18 Technika 20 Motory 20 BlueEFFICIENCY 22

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

Nový Sprinter. Valníky a podvozky.

Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nejlepší Sprinter všech dob. Výkonný a pracovitý nový Sprinter je víc než jen vozidlo. Je to pravý partner, na kterého se můžete ve všem spolehnout a který Vám důsledně

Více

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU DAF VŽDY SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ Žádná kategorie dopravy není tak různorodá a náročná jako doprava ve stavebnictví. Společnost DAF vyvinula skutečně komplexní řadu vozidel pro toto

Více

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK CENY OD 543 900 KČ 50 NISSAN FINANCE 50 NAVIGACE ZDARMA BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK Nový Nissan X-Trail nyní nabízí pokročilé technologie, které přispívají k bezpečnější jízdě při všech jízdních podmínkách.

Více

California znamená zažít každý den něco jiného.

California znamená zažít každý den něco jiného. Nová alifornia alifornia znamená zažít každý den něco jiného. 04 Koncepce vozu 06 Bezpečnost a asistenční systémy 10 Motory 14 4Motion 18 Nová alifornia omfortline 18 Vnitřní výbava 20 Vnější výbava 22

Více

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Vítejte v novém světě, kde se vše točí jen kolem vás. Kde inovace a technologie jsou vaším sluhou k poskytnutí skvělého jízdního zážitku. Svět, kde technologie denně

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN PULSAR CENY OD 299 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ OPERATIVNÍ LEASING OD 8 799 KČ* MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších

Více

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život renault captur focus Crossover, který změní váš každodenní život CAPTUR POD RENTGENEM Objevte a upravte si jeho interiér www.renault.cz Grafické zpracování MARTEN, spol. s r.o. Realizace Renault ČR, a.s.

Více

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia Editorial 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento Vážení zákazníci, 12 Nová ŠKODA Octavia Scout 14 ŠKODA Octavia G-TEC 15 Tipy na zimní pneu 16 Škoda Economy

Více

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO NEJBEZPEČNĚJŠÍ MALÝ RODINNÝ VŮZ ROKU 2014 CENY OD SLEVA AŽ 384 900 KČ 70 000 KČ V NISSAN CASCO OPERATIVNÍ LEASING OD 10 699 KČ* BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE Nový Nissan Qashqai nabízí široké spektrum nejnovějších

Více

Magazín NOVÁ ŠKODA SUPERB. Začátek nové éry LÉTO 2015. Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA

Magazín NOVÁ ŠKODA SUPERB. Začátek nové éry LÉTO 2015. Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA Magazín Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA LÉTO 2015 NOVÁ ŠKODA SUPERB Začátek nové éry Finanční služby skupiny Volkswagen Group Úvěr Leasing Pojištění Mobilita RAPID SEDAN A RAPID SPACEBACK

Více

160-215 Vysokovýkonné traktory nejlepší ve své třídě 8 typů: 160 až 215 k (190 až 245 k max. zvýšený*) *Viz specifikace

160-215 Vysokovýkonné traktory nejlepší ve své třídě 8 typů: 160 až 215 k (190 až 245 k max. zvýšený*) *Viz specifikace k MF 6400/7400 160-215 Vysokovýkonné traktory nejlepší ve své třídě 8 typů: 160 až 215 k (190 až 245 k max. zvýšený*) *Viz specifikace VIZE INOVACE VEDENÍ KVALITA SPOLEHLIVOST PODPORA HRDOST ZÁVAZEK Nedostižný

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů NOVÝ LEXUS NX ceník STANDARDNÍ VÝBAVA NX AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Režim EV (Electric Vehicle) Systém sledování tlaku v pneumatikách (TPWS)

Více

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství 2013 Model - standardní ceny zážehový motor 2.0 l 103 kw (10 k) 2.0 l CVT 103 kw (10 k) Visia Acenta 360 Tekna 81 700 517 700 566 700 585 700-562 700 611 700 630 700-607 700 656 700 675 700 Speciální nabídka

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h lexus CT 200h Ceník Zaváděcí ceny nového modelu se zvýhodněním 100 000 Kč. STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Režim EV

Více

Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro

Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro Příslušenství RAV4 02 Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro dobrodružství. Díky originálnímu příslušenství

Více

NISSAN QASHQAI+2 2013

NISSAN QASHQAI+2 2013 2013 Speciální nabídka QASHQAI2 již od 0.000 Kč 5* PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA Nissan Finance 50/50 Financování s 0% navýšením* od 01.07.2013 do 31.08.2013 Model - standardní ceny zážehový motor 1.6 l 86 kw (117

Více

MERCEDES-BENZ TŘÍDY C UPGRADE DO VYŠŠÍ TŘÍDY

MERCEDES-BENZ TŘÍDY C UPGRADE DO VYŠŠÍ TŘÍDY HOFFMANN & ŽIŽÁK 01 14 MERCEDES-BENZ TŘÍDY C UPGRADE DO VYŠŠÍ TŘÍDY HI-TECH Elektronika přímo na tělo! PO EVROPĚ ZA GOLFEM Poznejte klasiku i čerstvou krev MERCEDES-BENZ GLA: SPOLEHLIVÁ JÍZDA ZA VŠECH

Více

ELEKTRONICKÉ SYSTÉMY MOTOROVÝCH VOZIDEL

ELEKTRONICKÉ SYSTÉMY MOTOROVÝCH VOZIDEL Prof. Ing. František Vlk, DrSc. ELEKTRONICKÉ SYSTÉMY MOTOROVÝCH VOZIDEL Použití elektroniky v motorovém vozidle vede k odlehčení řidiče a uvolňuje tím lidskou kapacitu k lepšímu pozorování vnějšího dopravního

Více

Údaje uvedené v tomto katalogu mají pouze informativní charakter. Vybavení modelů a příslušné doplňky se mohou lišit na základě specifických požadavků trhu či právních norem. Výrobce si vyhrazuje právo

Více

CENÍK FORD C-MAX. Zvýhodněná nabídka. Základní ceny. Trend. Titanium

CENÍK FORD C-MAX. Zvýhodněná nabídka. Základní ceny. Trend. Titanium CENÍK FORD Trend Titanium Zvýhodněná nabídka Motor Výkon Převodovka Cena včetně DPH Grand 1.0 EcoBoost 100 k (74 kw) 6st. manuální 395 150 426 150 1.6 Duratec Ti-VCT 105 k (77 kw) 5st. manuální 380 150

Více

Obsah. 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti. 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage

Obsah. 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti. 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage obsah editorial Obsah 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage Vážení zákazníci, s radostí Vám představujeme

Více

s BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

s BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN JUKE CENY OD 259 900 KČ s BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ se slevou 55 000 Kč JÍZDA PLNÁ ZÁŽITKŮ DYNAMICKÝ STYL, POHON VŠECH 4 KOL, MOTOR O VÝKONU 190 KONÍ, PRÉMIOVÁ VÝBAVA, BEZPEČNOSTNÍ

Více

KANGOO EXPRESS A KANGOO EXPRESS MAXI

KANGOO EXPRESS A KANGOO EXPRESS MAXI KANGOO EXPRESS A KANGOO EXPRESS MAXI KANGOO EXPRESS A KANGOO EXPRESS MAXI www.renault.cz Grafické zpracování NEXOS Intl., s.r.o. Tisk Marten, s.r.o. Realizace Renault ČR, a.s. červen 2010 doporučuje Obsahu

Více

HYUNDAI i40. Žralok lovící ve vodách střední třídy 7NEJLEPŠÍCH OSOBNOSTOST. Octavia Green E Line. Oblíbený crossover po omlazení

HYUNDAI i40. Žralok lovící ve vodách střední třídy 7NEJLEPŠÍCH OSOBNOSTOST. Octavia Green E Line. Oblíbený crossover po omlazení Č. 2, ROČNÍK 11, VYCHÁZÍ 7. ÚNORA 2012 ČASOPIS PRO ŠIROKOU MOTORISTICKOU VEŘEJNOST / ZDARMA TEST Větší než byste čekali TEST SUZUKI SX4 Oblíbený crossover po omlazení HYUNDAI i40 Žralok lovící ve vodách

Více