Nechat se unést příjemným pocitem masáže a cítit uvolnění bez hranic, to není luxus, ale požitek z dotyku těla a duše

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Nechat se unést příjemným pocitem masáže a cítit uvolnění bez hranic, to není luxus, ale požitek z dotyku těla a duše"

Transkript

1 Nechte nás o Vás pečovat MASÁŽE Nechat se unést příjemným pocitem masáže a cítit uvolnění bez hranic, to není luxus, ale požitek z dotyku těla a duše Sportovně rekondiční masáže Ruční masáže prováděné zkušenými maséry emulzí či olejem. Doporučujeme těm, kteří chtějí v relativně krátkém čase zregenerovat namáhané části těla. Aktivuje celkový krevní a lymfatický oběh, který následně zlepšuje okysličení organismu a odliv škodlivých látek z těla. Ideální při blokádách zad i při namožených končetinách. Terapeutické masáže Míčkování Pomáhá při alergických a astmatických problémech, bolestech zad a kloubů. Jedná se o povrchovou masáž s pomocí speciálních molitanových míčků. Touto metodou lze upravit imunitní nedostatečnost a zlepšit alergické a astmatické problémy. Míčkování se doporučuje i u malých dětí a je vhodné i jako doplněk při léčbě dětských skolióz. Klasické masáže Působí příznivě na celý organismus, zejména tlumí bolesti páteře, kloubů, svalů, povzbuzuje krevní oběh a odtok lymfy, zlepšuje svalovou činnost, prokrvuje a zlepšuje činnosti hloubkových tkání a orgánů, zrychluje metabolizmus, příznivě ovlivňuje nervový systém, harmonizuje celý organizmus. Reflexní masáže Speciálními tahy můžeme aktivovat konkrétní části těla, zároveň uklidnit bolesti jednotlivých orgánu nebo odstranit nepříjemné blokády. Doporučujeme při všech problémech, hlavně při bolestech. Kontraindikace: varixy, trombózy, flebitidy, gravidita, některá kožní onemocnění Reflexní masáž chodidel s peelingem a ošetřujícím balzámem Jde o ruční tlakovou masáž, při které dochází k působení na reflexní body umístěné na ploskách dolních končetin. Ploska představuje mikrosystém celého těla, prostřednictvím kterého je možno diagnostikovat a zároveň účinně působit na celý organismus. Celá masáž je doplněna regeneračním peelingem a na závěr ošetřujícím balzámem.

2 Komplexní uvolnění plosky s vířivou nožní lázní Na chodidlech je spousta bodů, které nám pomáhají k uvolnění a regeneraci. Před terapií jsou chodidla nahřátá a uvolněná léčivou lázní. Masáž a uvolnění plosek nohou a kotníků éterickým olejem s použitím měkkých a mobilizačních technik budete cítit hlubokou relaxaci ještě dlouho poté. Komplexní terapie krční či bederní páteře s fyzioterapeutem Zhodnocení příčin poruch pohybového aparátu a následné navržení terapie. Cílené ovlivnění problému manuálními technikami (techniky měkkých tkání, protažení zkrácených struktur, mobilizace kloubů, obnova pohyblivosti po úrazech) Instruktáž a zaučení protahovacích a uvolňovacích cviků, instruktáž k cvičení. Masáže DE LUXE Čokoládová masáž Čokoládová masáž je nejen skvělá relaxace, ale i nezapomenutelná vůně čokolády Díky čokoládové masáži tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxydanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonu radosti (endorfinu a serotoninu), jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi. Masáž horkými lávovými kameny Masáž doporučujeme klientům, kteří mají problémy se spánkem, koncentrací a jsou dlouhodobě vystaveni psychické zátěži. O blahodárném účinku teplých kamenů při masážích věděli lidé již před 5000 lety. Dochází při ní k odblokování důležitých bodů na meridiánech a k rozproudění energie v našem tele. Obnovený tok energie Vás nejprve uklidní, člověk pociťuje nesmírně slastné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na konci masáže přichází hluboký klid a vyrovnání a tento účinek vydrží po několik dnů. Vhodné také pro ženy v klimakteriu, podnikatele, kteří jsou pod stálým tlakem a lidem, kteří jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon. Medové detoxikační masáže Relaxační medová masáž má dvojí účinek. Odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Na rozdíl od klasické masáže, medová masáž odstraňuje škodlivé látky v tele tzv. pumpováním. Vaše tělo je polité voňavým tekutým medem, který se poté speciální technikou vmasíruje do těla. Med vlivem napětí a pod tlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se. Přináší tedy nejenom úžasný pocit očisty a uvolnění ale celkově prospívá zlepšení zdraví a životní pohody.

3 Relaxační masáž hlavy s aromaterapeutickými ušními svíčkami Rychlá pomoc a preventivní ošetření při mnoha obtížích. Speciální svíce jsou vyrobeny ze směsi kvalitního včelího vosku a parafínu a napuštěný vonnými silicemi podporujícími léčebný účinek. Teplem a pod tlakem, které je vytvořené hořením svíčky, dochází k vyčistění ušních dutin, uvolnění tlaku v hlavě a uších. Je to účinná a rychlá pomoc při nespavosti, nedoslýchavosti a depresích. Teplo ze svíčky prohřívá mikrosystém ušního boltce a tím působí na reflexní zóny ovlivňující průběh nemocí z nachlazení. Masáže pro děti Míčkování Pomáhá při alergických a astmatických problémech, bolestech zad a kloubů. Jedná se o povrchovou masáž s pomocí speciálních molitanových míčků. Touto metodou lze upravit imunitní nedostatečnost a zlepšit alergické a astmatické problémy. Míčkování se doporučuje i u malých dětí a je vhodné i jako doplněk při léčbě dětských skolióz. Klasická olejová masáž Jedná se o specifický druh dětské relaxace. Přitom velmi účinně působí na celou řadu problémů. Pomáhají dítěti rozpouštět psychické bloky - nejistotu, stres, strach, nespavost, nervozitu. Masáž je složena z jemných hmatů, přiměřeným věku dítěte. Provádí se kvalitními bio-oleji a je doprovázena vhodnou tichou hudbou na masážním lůžku. Přítomnost rodičů je vítána, pokud ji dítě samo neodmítá. Masáže na objednávku Shiatsu - japonská akupresurní technika Shiatsu masáže mají původ v tradiční čínské medicíně. Jedná se o léčitelské umění založené na stejné východní tradici jako akupunktura, kdy se ke stimulaci meridiánu a energetických bodu využívá tlak prstů, dlaní, loktů či kolenou. Shiatsu masáže Vám pomohou rozpustit zablokovanou energii v těle, která způsobuje nejčastěji bolesti svalů, kloubů a páteře či poruchy funkce vnitrních orgánu. Uvolní napětí, pomohou zbavit Vaše tělo jedu a bolesti a obnoví jeho energetickou rovnováhu. Tím se harmonizuje Vaše tělo i psychika. Načerpáte novo životní sílu a vitalitu! Cítíte se přetažení a unavení? Jste ve stresu? Bolí Vás hlava či záda? Vyzkoušejte shiatsu masáže! Havajská masáž Lomi lomi Havajská masáž LOMI LOMI patří svými relaxačními a terapeutickými účinky mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, obnovuje pohyblivost kloubů a v neposlední řadě napomáhá očistě organismu.

4 Tibetská masáž Jedná se o luxusní relaxační masáž. Je vhodná při nemocech pohybového ústrojí, neurovegetativní dystonii, stavech únavy a předráždění, rekonvalescenci,nespavosti, migrenózní bolesti hlavy, pro osoby zatížené stresem (podnikatele, manažery, ale i studenty apod.) Baňkování Spolehlivá metoda k odstranění bolesti zad. Stará a účinná rehabilitační metoda, známá již od starověku. Podtlak způsobí prokrvení a okysličení kritických bodů, odplaví škodliviny a vede k úlevě od bolesti.baňky se používají zejména při bolestech zad, při nachlazení, potížích s klouby a meziobratlovými ploténkami. Uvolňuje svalové tkáně po fyzické námaze. ZÁBALY A TERMOTERAPIE Léčebný účinek tepla je všeobecně znám a využíván. Léčba teplem patří k základním pilířům fyzioterapie Lavatherm Tepelný obklad, procedura určená k prohřátí postižené části těla.léčebný účinek tepla je protibolestivý, zklidňující a spolu se zvýšeným prokrvením tkáně navíc urychluje regeneraci a hojení ran. Je-li předepsána současně masáž, používá se tepelný obklad k přípravě před masáží. Rašelinový zábal Klasická lázeňská kúra využívající blahodárné síly přírody prováděná moderní formou jednorázových rašelinových zábalu. Rašelinové zábaly jsou doporučovány jako podpůrný prostředek při léčení chorob pohybového systému zánětlivého, degenerativního a úrazového původu, u oběhových, gynekologických i nervových chorob. Parafínový zábal na ruce Patří mezi procedury pozitivní termoterapie. K přípravě se užívá bílý parafín s příměsí parafínového oleje. Tyto zábaly se již dlouhá léta využívají v medicíně a fyzioterapii k odstranění otoku svalstva a k tišení bolesti kloubu a vaziva. Vlhkost a teplo působí jako lokální sauna a suchá kůže změkne a zvlhčí. Výsledkem je měkká a hladká kůže.

5 Zábal z bahna z Mrtvého moře Vyzkoušejte zázračné vlastnosti Mrtvého moře na vlastní kůži! Čisté bahno z Mrtvého moře obsahuje 26 druhu minerálu a stopových prvků. Samotné bahno má velice dobré čistící účinky na pokožku, lze jej použít jako vyživující masku na obličej, neboť účinně odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky, pokožku zásobuje minerály a zanechává ji pružnou a čistou.pokožka vypadá mladší, je svěží na dotek a uklidněná. Minerální bahno lze aplikovat i jako hřejivý tělový zábal na bolavé svaly a klouby. Zeštíhlující zábal dolních končetin proti celulitidě Je účinný v boji proti celulitidě a podporuje spalování podkožního tuku. Zlepšuje vzhled kůže postižené celulitidou.je vhodný na stehna, hýždě, břicho. Dle doporučení je možné vybrat si skořicový, kofeinový či kakaový krém. HYDROTERAPIE Mezi vodou a lidským tělem existuje přirozená harmonie, daná tím, že veškerý život pochází z vody Vířivé koupele Mají uklidňující účinky. Teplem se ve svalech a vazivových tkáních uvolňují zablokovaná místa, zlepšuje se pohyblivost a pružnost. Mikromasáží kůže se dosahuje lepšího prokrvení a relaxace organismu. Doporučujeme při potřebě totálního uvolnění svalstva a celého těla. Vířivé koupele s aromatickou solí, se solí z mrtvého moře Mimořádný vjem vůně z přidané esence, dokreslené uklidňující hudbou, pomáhá při harmonizaci, relaxaci a uvolnění. Při koupeli se uvolňují svaly, zpomaluje dýchání a snižuje se krevní tlak. Výsledkem je zbavení se stresu a svalového napětí. Aroma koupel povzbuzující. Vířivé koupele DE LUXE Mimořádný vjem l vůně z přidané esence dokreslený uklidňující hudbou, pomáhá při harmonizaci, relaxaci a uvolnění. Při koupeli se uvolňují svaly, zpomaluje dýchání a snižuje se krevní tlak. Výsledkem je zbavení se stresu a svalového napětí. Šumavská rašelinová koupel Přináší úlevu při bolestech pohybového aparátu, zlepšuje ekzémy, akné a kožní záněty

6 Sládkova pivní koupel Položte se do teplé vody a nechte se unášet na pocitu absolutního uvolnění z Vaší koupele. A víte, co je nejlepší? Jená se o pivní lázeň. Královská smetanová koupel Nejjemnější péče v luxusní smetanové lázni, která Vaši plet prozáří, osvěží a vyhladí. OSTATNÍ LÉČEBNÉ PROCEDURY Skupinový léčebný tělocvik Zahrnuje všeobecné kondiční cvičení s ohledem na konkrétní postižení klientů. Vhodná terapie pomáhající v boji s obezitou a zvyšující pohybovou aktivitu v každém veku. Skupinu max. 10 osob vede zkušený cvičitel a za pomocí rehabilitačních pomůcek, např. velké gymnastické míče,to vše ve spojení s příjemnou hudbou. Minimální počet 4 osoby. Skupinový léčebný tělocvik v bazénu Procedura využívající podněty hydroterapie a termoterapie s aktivní účastí klienta. Díky vztlaku vody dochází k odlehčení kloubů a tím umožňuje snadný pohyb i těm, kteří mají problémy s mobilitou. Cvičení je prováděno v hotelovém bazénu, který je po dobu cvičeni pro veřejnost uzavřen, s odborným terapeutem. Rehabilitace s fyzioterapeutem Oblíbená metoda rehabilitace, svým charakterem patřící mezi aktivní procedury.je zaměřena na konkrétní rehabilitační účelu individuálního klienta. Významná pomoc při poruchách funkce pohybového systému. Vyšetření a konzultace s nutričním terapeutem Nutriční terapie využívá léčebného účinku potravin, změny životního stylu a je-li to nezbytné i potravních doplňků, jak v prevenci, pro udržení co nejoptimálnějšího zdraví, tak v léčbě mnoha nemocí a potíží. Konzultace v nutriční terapii jsou individuální a na prvním místě celé terapie je klient, jeho pocity a možnosti. Nutriční terapie pracuje s přirozenou stravou a pohybem, ale při tom vychází z vědeckých poznatků fyziologie a biochemie člověka. Smyslem nutriční terapie je dobře poznat osobnost klienta, jeho každodenní stravovací, pohybové, pracovní zvyklosti a zdravotní potíže, případně farmakoterapii a na základě těchto informací provést změny.

7 Lymfodrenáž přístrojová (Pneuven) Lymfatické cévy odpovídají za odplavování toxických látek ze tkání. Nedostatečné odvádění lymfy mívá za následek pocity zvýšené únavy, těžké nohy, otoky, celulitidu, oslabení imunitního systému. Lymfomasáž má vynikající regenerační, preventivní i terapeutické účinky. Příznivě ovlivňuje křečové žíly, poúrazové a pooperační otoky, ale i průběh rehabilitace po sportovním výkonu, turistice, při zaměstnání s vysokým zatížením nohou. Kontraindikace: otoky způsobené onemocněním ledvin a srdce, akutní kožní záněty Inhalace s minerální vodou Vincentka Jde o vdechování mikroskopických částic přírodních solných roztoků ve formě aerosolu.nejčastěji jsou používány alkalické vody např. luhačovická Vincentka. K přírodním minerálním vodám je možno přidat různé přísady, např. eukalyptový olej, působící antisepticky.je vhodná pro všechny, kteří trpí na infekční a alergická onemocnění dýchacích cest. Suchá uhličitá koupel Jedná se o jednu z nejpříjemnějších a nejpoužívanějších lázeňských procedur. Kysličník uhličitý rozšiřuje cévy a zvyšuje prokrvení v povrchových vrstvách pokožky i hlouběji v organizmu. Ovlivňuje zejména odvádění škodlivých látek z problematických partií pokožky, má hojivé a vitalizační účinky, odstraňuje vyčerpanost. Elektroterapie K léčbě se využívají různé druhy elektrických proudů, které zlepšují prokrvení tkání, uvolňují napětí příčně pruhované a hladké svaloviny nebo ji naopak posilují, působí protibolestivě a protizánětlive. Podle převažujícího účinku se volí daný typ elektroléčebné procedury při onemocnění pohybového aparátu, při poruchách prokrvení u chronických zánětlivých a degenerativních onemocnění, u pooperačních stavu apod. Magnetoterapie Nízkofrekvenční pulzní magnetické pole 3,5 14 Hz patří mezi moderní progresivní metody současné medicíny. Urychluje proces regenerace, potlačuje bolesti a záněty. Nejčastější užití je při léčbě artrózy, revmatu, bolestech zad, kloubů a páteře. Pomáhá proti nespavosti, migrénám a stresu. Kontraindikace: gravidita, kardiostimulátor, poruchy srdečního rytmu, krvácivé stavy.

8 RELAXAČNÍ BALÍČKY 3 PROCEDUR FIT Kombinace teplého rašelinového obkladu s výbornými protibolestivými účinky suché uhličité koupele a nakonec účinná masáž. To je způsob, který Vám pomůže odstranit bolesti zad a zlepší Vaši pohybovou aktivitu: 1x rašelinový zábal 1x klasická částečná masáž 1x suchá uhličitá koupel STOP CELULITIDĚ Proč nevypadat a cítit se lépe... Nabízíme Vám komplexní terapii, která Vám pomůže nejen v případě "pomerančové kůže", ale i pokud Vás trápí otoky a svalové bolesti. 1 x suchá uhličitá koupel 1 x lymfatická drenáž přístrojová 1 x skořicový zábal ZDRAVÉ DÝCHÁNÍ Trpíte onemocněním dýchacích cest? Pomůže Vám aromatická masáž s eukalyptem, dýchací cesty uvolní teplý obklad lavatherm a inhalace speciální minerální vody Vincentka. Účinný balíček na vaše potíže obsahuje: 3x inhalace Nechte nás o Vás pečovat

WELLNESS CENTRUM VITALINE - CENÍK

WELLNESS CENTRUM VITALINE - CENÍK WELLNESS CENTRUM VITALINE - CENÍK Wellness centrum VitaLine Vstup do wellness centra na 1 hodinu (vnitřní bazén + whirlpool): dospělý 90 Kč dítě do 11,9 let 45 Kč Vstup do wellness centra na 2 hodiny (zahrnuje

Více

Kontraindikace: Indikace:

Kontraindikace: Indikace: SLUŽBY NEHRAZENÉ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNOU REHABILITACE Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a. s. červen 2008 PEDIKÚRA To všichni víme, že péče o nohy je důležitá nejen z estetického hlediska, a to zejména

Více

LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ a. s.

LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ a. s. LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ a. s. LEXIKON LÉČEBNÝCH PROCEDUR Lázeňská léčba Tradice a současnost Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s., navazuje na dlouholetou tradici lázeňské léčby v Mariánských

Více

Pohybový aparát. 60 minut 690,-Kč

Pohybový aparát. 60 minut 690,-Kč Pohybový aparát 60 minut 680,- Kč ČÍNSKÁ ENERGETICKÁ MASÁŽ - působí především na centrální nervový systém a na většinu orgánů v těle, pomůže při bolestech zad, hlavy, nervozitě, atd., masáž je silně vitalizující

Více

w w w. v n e b i. c z

w w w. v n e b i. c z www.vnebi.cz Srdečně Vás vítáme u nás V nebi Užijte si Vaši dovolenou...... a nechte se rozmazlit pohodovým odpočinkem... za každého počasí... s perfektním servisem a dokonalými službami Budete se cítit

Více

léčba v hotelu dvořák geriatrický léčebný program To je vaše geriatrická lázeňská

léčba v hotelu dvořák geriatrický léčebný program To je vaše geriatrická lázeňská geriatrický léčebný program geriatrický léčebný program O procesu stárnutí existují nesčetné teorie: Vědci se zabývali telomerázou, melatoninem, podkalorickou výživou, poškozením buněk, opotřebováním,

Více

COSMETICS. Sfagnum Cosmetic. kosmetika, která působí blahodárně na pokožku celého těla KOSMETIKA S RAŠELINOVÝM EXTRAKTEM

COSMETICS. Sfagnum Cosmetic. kosmetika, která působí blahodárně na pokožku celého těla KOSMETIKA S RAŠELINOVÝM EXTRAKTEM COSMETICS Sfagnum Cosmetic kosmetika, která působí blahodárně na pokožku celého těla KOSMETIKA S RAŠELINOVÝM EXTRAKTEM KOSMETIKA Sfagnum Cosmetic je kosmetika, která díky vysokému obsahu minerálních látek

Více

Masáže Resort Green Valley

Masáže Resort Green Valley Masáže Resort Green Valley Základní popis nabízených masáží ZÁKLADNÍ POPIS NABÍZENÝCH MASÁŽÍ klasická relaxační, regenerační a sportovní masáž Je založena na tzv. švédské masáži. Využívá různé typy tření

Více

OBECNÉ ZÁSADY PROVOZOVÁNÍ WELLNESS CENTER

OBECNÉ ZÁSADY PROVOZOVÁNÍ WELLNESS CENTER OBECNÉ ZÁSADY PROVOZOVÁNÍ WELLNESS CENTER 1. Úvod Miroslav Veselý,Vodní ráj Jihlava V současné době se dostává do popředí zcela nový trend, který se jmenuje Wellness. Mluví se dokonce o tzv. Wellness revoluci.

Více

OBECNÉ ZÁSADY PROVOZOVÁNÍ WELLNESS CENTER

OBECNÉ ZÁSADY PROVOZOVÁNÍ WELLNESS CENTER OBECNÉ ZÁSADY PROVOZOVÁNÍ WELLNESS CENTER 1. Úvod Miroslav Veselý,Vodní ráj Jihlava V současné době se dostává do popředí zcela nový trend, který se jmenuje Wellness. Mluví se dokonce o tzv. Wellness revoluci.

Více

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE Hypertrichóza a nežádoucí ochlupení je běžným kosmetickým problémem jak u mužů, tak u žen. Mechanismus depilace pomocí pulsního světla a VPL je založen na principu selektivní

Více

Infračervené záření a jeho působení na lidský organismus

Infračervené záření a jeho působení na lidský organismus Infračervené záření a jeho působení na lidský organismus Z čistě fyzikálního hlediska je infračervené záření elektromagnetické vlnění, které se na stupnici elektromagnetického vlnění nalézá mezi červenou

Více

L ék ař sk ý magazín. 3. ročník, prosinec 2009, 45,- Kč. Chutná. hezky jihočesky... JAK. na chronické bolesti. FitVibe.

L ék ař sk ý magazín. 3. ročník, prosinec 2009, 45,- Kč. Chutná. hezky jihočesky... JAK. na chronické bolesti. FitVibe. B.O.D.Y. L ék ař sk ý magazín 3. ročník, prosinec 2009, 45,- Kč Chutná hezky jihočesky... JAK na chronické bolesti FitVibe Jindřichův Hradec LUXURY SPA & WELLNESS HOTEL enjoy the difference - první holistický

Více

VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA. Zdraví a výživa. Daniela Lojková

VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA. Zdraví a výživa. Daniela Lojková VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA Zdraví a výživa Daniela Lojková Praha 2012 VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA Zdraví a výživa Daniela Lojková Praha 2012 Autor: Daniela Lojková

Více

Magnetoterapie pro ženy Krása a péče

Magnetoterapie pro ženy Krása a péče Magnetoterapie pro ženy Krása a péče MASKY NA OBLIČEJ relaxační, detoxikační, proti vráskám Aplikovat magnetoterapii před anebo po aplikaci masky? Lépe po aplikaci masky, buňky zintenzivní, regeneraci

Více

Co vás tedy může na dovolené

Co vás tedy může na dovolené fit & fun editorial > Sedavé zaměstnání a pracovní stres nejdou příliš dohromady se zdravím a kondicí. Aktivně odpočívat však lze denně a dokonce i v kanceláři. Samozřejmě není nad dovolenou. Víme, jak

Více

METODA VOJTOVA METODA BOBATHOVA

METODA VOJTOVA METODA BOBATHOVA METODA VOJTOVA Je metoda, kterou vypracoval spolu s týmem spolupracovníků český dětský neurolog Prof. MUDr. Václav Vojta. Kořeny této metody sahají až do 50.let minulého století. Původně byla určena k

Více

7 Nových. Čajů DOPLŇKY STRAVY

7 Nových. Čajů DOPLŇKY STRAVY 7 Nových Čajů DOPLŇKY STRAVY Dr. Ka Dev Jha Ajurvédský lékař Dr. Ka Dev Jha Bylinné směsi jsou připravovány pod přísnou kontrolou nepálského ajurvédského lékaře Dr. Ka Dev Jha (*1935), který vystudoval

Více

Wellness - životní nutnost?

Wellness - životní nutnost? MAGAZÍN Přidejte se k nám Wellness hotely nejen v Česku Nové trendy Význam vody Wellness - životní nutnost? ÚPLNE NOVÝ SPÔSOB PREŽITIA DOVOLENKY Vonkajšie termálne bazény, Mayská pyramída, tobogany, vodné

Více

Sponzorováno edukačním grantem fi rmy Novo Nordisk s. r. o. Novo Nordisk s. r. o., Evropská33c, 160 00, Praha 6, tel.: 233 089 611, fax: 233 089 613

Sponzorováno edukačním grantem fi rmy Novo Nordisk s. r. o. Novo Nordisk s. r. o., Evropská33c, 160 00, Praha 6, tel.: 233 089 611, fax: 233 089 613 Příloha o zdraví a nemoci, prevenci a léčbě, o léčivech a doplňcích stravy... 2008/7 Na stránkách této přílohy, i když v příkladech hovoříme o konkrétních přípravcích, usilujeme o vzdělávání, a to zejména

Více

MASARYKOVA UNIVERZITA LÉKAŘSKÁ FAKULTA KATEDRA PORODNÍ ASISTENCE

MASARYKOVA UNIVERZITA LÉKAŘSKÁ FAKULTA KATEDRA PORODNÍ ASISTENCE MASARYKOVA UNIVERZITA LÉKAŘSKÁ FAKULTA KATEDRA PORODNÍ ASISTENCE Komplementární postupy v praxi porodní asistentky a jejich využití ve fyziologickém těhotenství Bakalářská práce Autor práce: Monika Chytilová

Více

KATALOG VýROBKU 2015

KATALOG VýROBKU 2015 KATALOG VýROBKU 2015 BYLINÁŘSTVÍ-KOŘENÁŘSTVÍ s.r.o. Bohumil JUKL Sádek 98, 572 01 Polička www.jukl.cz, www.jukl.sk bylinarstvi@jukl.cz Katalog Bylinářství-kořenářství s.r.o. Stránka 2 Vážení zákazníci,

Více

Sportovní masáž. Dominik Volavý 2013, www.ascm.cz; www.omasazi.cz

Sportovní masáž. Dominik Volavý 2013, www.ascm.cz; www.omasazi.cz Sportovní masáž Dominik Volavý 2013, www.ascm.cz; www.omasazi.cz Obsah 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. Úvod.....4 Historie masáží...7 Účinky

Více

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1 Beta glukany Pro koho jsou glukany určeny? I když se cí7te zdravě, doporučuje se užívání beta- glukanu jako prevence. Mnoho lidí používá beta- glukan v období chřipkových a virových epidemií. Je určený

Více

V době každodenního spěchu a stresu potřebuje vaše tělo, milé ženy, zvláštní péči a účinnou ochranu, kterou si ale můžete částečně zajistit i samy.

V době každodenního spěchu a stresu potřebuje vaše tělo, milé ženy, zvláštní péči a účinnou ochranu, kterou si ale můžete částečně zajistit i samy. V době každodenního spěchu a stresu potřebuje vaše tělo, milé ženy, zvláštní péči a účinnou ochranu, kterou si ale můžete částečně zajistit i samy. Uvolněte se, naslouchejte sama sobě. Vy sama nejlépe

Více

Přinášíme nové procedury z bohatství nekonečné Sibiře

Přinášíme nové procedury z bohatství nekonečné Sibiře Jiří Fadler obchodní ředitel Lázní Kostelec u Zlína Vážení čtenáři, zatímco terasa lázeňského hotelu rozkvetla muškáty a posezení v těchto dnech evokuje alpskou usedlost s uklidňujícím výhledem na golfové

Více

Zdravé. zdraví. Světelná. příloha. Víte, co skutečně potřebují naše střeva? Velcí pomocníci Doplňky stravy. zbavit škodlivin. Metody, které zabírají

Zdravé. zdraví. Světelná. příloha. Víte, co skutečně potřebují naše střeva? Velcí pomocníci Doplňky stravy. zbavit škodlivin. Metody, které zabírají celostátní vydání / zdarma ročník 1, speciál březen vychází 25. ŮNORA 2013 www.grandkrasnaazdrava.cz příloha zdraví Velcí pomocníci Doplňky stravy Zdravé Odborný rádce Detoxikace Jak organismus zbavit

Více

Magic of Nature. Hanna Maria Therapy PRODUKTOVÝ KATALOG

Magic of Nature. Hanna Maria Therapy PRODUKTOVÝ KATALOG Magic of Nature Hanna Maria Therapy PRODUKTOVÝ KATALOG Magie přírody Vždy, když se ponořím do nové práce s éterickými oleji a hledám odpověď na otázku, jak nejlépe sestavit kompozici, kterou bych mohla

Více

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou Jarní úklid těla aneb jak se zbavit nebezpečných toxinů. R E P O R T Á Ž Více vitamínů pro Vás Divize farmacie otevřela část nových prostor a uvedla do provozu novou blistrovací linku, která umožní balit

Více

Knihovnička Dr. Nona, klinika Lenom. Doporučené programy na použití produktů Dr. Nona nenahrazují konvenční léčení ale efektivně ho doplňují

Knihovnička Dr. Nona, klinika Lenom. Doporučené programy na použití produktů Dr. Nona nenahrazují konvenční léčení ale efektivně ho doplňují Knihovnička Dr. Nona, klinika Lenom 1 Doporučené programy na použití produktů Dr. Nona nenahrazují konvenční léčení ale efektivně ho doplňují I. KOMPLEMENTÁRNÍ METODY LÉČENÍ REVMATICKÉ ARTRÓZY POMOCÍ PREPARÁTÚ

Více