A. Automatické bezdotykové pisoárové splachovače

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "A. Automatické bezdotykové pisoárové splachovače"

Transkript

1

2 A. Automatické bezdotykové pisoárové splachovače APIS 5 ECO W SE ,- Podomítkové provedení s montážní krabicí, el. mag ventilem a uzavíracím ventilem s filtrem, držákem čelního krytu a klíčem na demontáž krytu. Napájení z externího zdroje 12V ~. Provedení s bílým plastovým čelním krytem. APIS 5 ECO Cr SE ,- Provedení s chromovaným lesklým plastovým čelním krytem. APIS 5 ECO CrM SE ,- Provedení s chromovaným matným plastovým čelním krytem. APIS 5 SE ,- APIS 5B SE ,- Podomítkové provedení, elektronika s upevňovacím rámečkem, čelním nerezovým krytem, elmag. ventilem a upevňovacími šrouby, bez pontážni krabice APIS 5M. APIS 5 napájení z ext. zdroje 12V ~. APIS 5B s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. APIS 5M SE ,- Montážní sada pro APIS 5 a APIS 5B, vhodná pro instalace do předstěnových konstrukcí i pro zazdění s montážní krabicí, nastavitelným šroubením, vstupním a výstupním šroubením, mezikusem ventilu pro hrubou instalaci, kulovým ventilem s filtrem, vymezovacím krytem pro obkladačské práce, držákem baterie a zdroje, resp. otvorem pro napájení z externího zdroje. APIS 6 SE ,- APIS 6B SE ,- Podomítkové provedení, elektronika s upevňovacím rámem, ukončena konektorem, čelním nerezovým krytem, elektromagnetickým ventilem, upevňovacími šrouby, filtrem nečistot. Bez montážni krabice APIS 6M. APIS 6 napájení z ext. zdroje 6V DC. APIS 6B s s poůzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterii 6V Li. APIS 6 SQG SE ,- Podomítkové provedení, elektronika s upevňovacím rámem, ukončena konektorem, po připojení externího zdroje 6 V DC, čelním skleneným krytem, elektromagnetickým ventilem, upevňovacími šrouby, filtrem nečistot. Bez montážni krabice APIS 6M. Napájení z ext. zdroje 6V DC, nebo z baterii 6V Li. APIS 6M SE ,- Montážní sada pro výrobky APIS 6, vhodná pro instalace do předstěnových konstrukcí i pro zazdění s montážní krabicí, vstupním a výstupním šroubením, mezikusem ventilu pro hrubou instalaci, válcovým ventilem, filtrem, vymezovacím krytem pro obkladačské práce, se zátkou sedla ventilu pro instalaci a proplach, držákem zdroje, otvorem pro napájení z externího zdroje. APIS 6TLW SE ,- APIS 6TLCr SE ,- APIS 6TLCrM SE ,- APIS 6TLN SE ,- Podomítkové provedení, s tlačidlem, kartušový pneumatický ventil, filtr, držákem čelního krytu a klíčem na demontáž krytu. Bez montážni krabice APIS 6M. APIS 6TLW provedení s čelním bílym plastovým krytem APIS 6TLCr provedení s čelním chrom. lesk. plastovým krytem APIS 6TLCrM provedení s čelním chrom. mat. plastovým krytem APIS 6TLN provedení s nerezovým čelním krytem.

3 A. Automatické bezdotykové pisoárové splachovače APIS 4K1 SE ,- Podomítkové provedení s elektromagnetickým ventilem, nerezovým krytem s elektronikou, s montážní krabicí, vstupním a výstupním šroubením, kulovým ventilem. Napájení z ext. zdroje 12V ~. APIS 4GK1 SE ,- APIS 4BGK1 SE ,- Podomítkové provedení s elektromagnetickým ventilem, nerezovým krytem s elektronikou, s montážní krabicí, výškově nastavitelným šroubením, kulovým ventilem. APIS 4 GK1 napájení z ext. zdroje 12V ~. APIS 4 BGK1 s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení 6V Li. APIS 4.1 SE ,- Podomítkové provedení bez montážni krabice STS 0502 C s elektromagnetickým ventilem, rámečkem na uchycení, nerezovým krytem s elektronikou, šrouby na upevnění do montážní sady TYP 0502C. Napájení z ext. zdroje 12V ~. STS 0502 C SE ,- Montážní sada pro APIS 4.1, vhodná pro instalace do předstěnových konstrukcí i pro zazdění s montážní krabicí, výškově nastavitelným šroubením, vstupním a výstupním šroubením, mezikusem pro ventil, kulovým ventilem, vymezovacím krytem pro obkladačské práce, držákem baterie nebo zdroje, resp. otvorem pro napájení z ext. zdroje. APIS RA SE ,- Podomítkový skupinový splachovač, kompletní s montážní krabicí, odrazkou, armaturní brankou a nerezovým krytem s elektronikou. Napájení z ext. zdroje 12V ~. APIS P 3 SE ,- Předstěnový splachovač pro pisoáry s horním přívodem vody, uzavíracím ventilem, filtrem nečistot, výstupní trubka do pisoáru průměr 18 mm gumovou manžetou. Chromovaný povrch. Napájení baterii, 6V Li. APIS 1VS 9 SE ,- APIS 1VBS 9 SE ,- Univerzální vodivostní snímač vhodný pro montáž pod keramiku pisoáru se zadním vstupem, s elektronikou, elmag. ventilem, rohovým ventilem s filtrem nečistot, vstupní armaturou do keramiky pisoáru, odpojitelným pouzdrem baterie, odsávacím sifonem s elektrodami. Možnost napájaní z baterie 6V Li nebo z externího zdro je 6V DC.

4 A. Automatické bezdotykové pisoárové splachovače APIS 1 VBS 9-GOLEM 8.930,- APIS 1 VS 9-GOLEM 8.330,- Nástěnný keramický pisoár Golem s elektronikou, sifonem s elektrodami, rohovým a elmag. ventilem. Možnost napájeni z ext. zdroja 6V DC, alebo baterii 6V Li. Při bateriove verzii je současti dodávky pouzdro baterie PB-1/DB-1. Golem Apollo Varianty s jinou keramikou APIS 1 VBS 9-APOLLO 8.040,- APIS 1 VS 9-APOLLO 7.460,- APIS 1 VBS 9-GOLF 8.940,- APIS 1 VS 9-GOLF 8.360,- APIS 1 VBS NOVA (KOLO) 8.885,- APIS 1 VS NOVA (KOLO) 8.305,- APIS 1 VBS JADE - s poklopem ,- APIS 1 VS JADE - s poklopem ,- APIS 1 VBS VILA ,- APIS 1 VS VILA ,- APIS 1 VBS 9 CAPRINO - bez poklopu ,- APIS 1 VS 9 CAPRINO - bez poklopu ,- APIS 1 VBS LIVO 8.480,- APIS 1 VS LIVO 7.900,- Na základe konzultace s prodejcem je možné soupravu APIS 1 VS 9 kombinovat z ruzní keramikou. B. Automatické bezdotykové umyvadlové baterie WBS 2.1B EURORA WBS 2.1 EURORA SE SE , ,- Stojánková umyvadlová baterie s integrovanou elektronikou a elmag. ventilem ve výtoku, na studenou nebo předmíchanou vodu s připojovací hadici a filtrem nečistot. WBS 2.1B EURORA s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 2.1 EURORA napájení z ext. zdroje 6V DC. WBS 2.2B EURORA WBS 2.2 EURORA SE SE , ,- Stojánková umyvadlová baterie s s integrovanou elektronikou a elmag. ventilem ve výtoku směšovačem, připojovacími hadicemi s filtry nečistot. Na teplou a studenou vodu. Možnost omezení teplé vody. WBS 2.2B EURORA s s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 2.2 EURORA napájení z ext. zdroje 6V DC. WBS 3.1B EURORA WBS 3.1 EURORA SE SE , ,- Stojánková umyvadlová baterie s integrovanou elektronikou ve výtoku, elmag. ventilem, připojovací hadicí a filtrem nečistot, na studenou nebo předmíchanou vodu. WBS 3.1B EURORA s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 3.1 EURORA napájení z ext. zdroje 12V ~. WBS 3.2B EURORA WBS 3.2 EURORA SE SE , ,- Stojánková umyvadlová baterie s integrovanou elektronikou ve výtoku, elmag. ventilem, směšovačem, připojovacími hadicemi a filtry nečistot, na teplou a studenou vodu. Možnost omezení teplé vody. WBS 3.2B EURORA s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 3.2 EURORA napájení z ext. zdroje 12V ~.

5 B. Automatické bezdotykové umyvadlové baterie WBS 2.2HB EURORA WBS 2.2H EURORA SE SE , ,- Stojánková umyvadlová baterie pro použití s nízkotlakým průtokovým ohřívačem s integrovanou elektronikou a elmag. ventilem ve výtoku, směšovačem, připojovacími hadicemi, filtry nečistot a omezovačem průtoku vody - 4l/min. Ukončení RAPP konektorem. Možnost omezení teplé vody. WBS 2.2HB EURORA s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 2.2H EURORA napájení z ext. zdroje 6V DC. WBS 2.2A WBS 2.2AB SE SE , ,- Stojánková umyvadlová baterie s integrovaným elmag. ventilem, elektronikou a směšovačem, připojovacími hadicemi rohovými ventily se spětnými ventily a filtrem. Ukončení RAPP konektorem. WBS 2.2 napájení z ext. zdroje 6V DC. WBS 2.2AB s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájeni baterii 6V Li. WBS 2.2L1 WBS 2.2L2 SE SE , ,- Stojánková umyvadlová baterie s integrovaným elmag. ventilem, elektronikou a směšovačem, připojovacími hadicemi rohovými ventily se spětnými ventily a filtrem. Ukončení RAPP konektorem. WBS 2.2L1s dosahem na ruce a pevným výtokem. WBS 2.2L2 s krátkym dosahem, funkce START-STOP a otočným výtokem. Napájení z ext. zdroje 6V DC nebo baterií 6V Li. WBS 2.2NB WBS 2.2N SE SE , ,- Stojánková nerezová umyvadlová baterie s integrovanou elektronikou a elmag. ventilem ve výtoku, směšovačem, připojovacími hadicemi a filtry nečistot, na teplou a studenou vodu. Ukončení RAPP konektorem. Možnost omezení teplé vody. WBS 2.2NB s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 2.2N napájení z ext. zdroje 6V DC. WBS 2.2HNB WBS 2.2HN SE SE , ,- Stojánková nerezová umyvadlová baterie pro použití s nízkotlakým průtokovým ohřívačem s integrovanou elektronikou a elmag. ventilem ve výtoku, směšovačem, připojovacími hadicemi, filtry nečistot a omezovačem průtoku vody - 4l/min.. Ukončení RAPP konektorem. Možnost omezení teplé vody. WBS 2.2HNB s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 2.2HN napájení z ext. zdroje 6V DC. WBS 3.1B WBS 3.1 SE SE , ,- Stojánková umyvadlová baterie s automatickým ovládáním na studenou nebo předmíchanou vodu, elektronika ve výtoku, kompletní, včetně rohového ventilu, hadice, šroubení. Chromovaný povrch, výška výtoku 90 mm, dálkové ovládání parametrů. WBS 3.1B s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 3.1 napájení z ext. zdroje 12V ~. WBS 3.2B WBS 3.2 SE SE , ,- Stojánková umyvadlová baterie s automatickým ovládáním na teplou a studenou vodu, elektronika ve výtoku, kompletní, včetně směšovače, rohových ventilů a hadic, nastavení teploty vody rohovými ventily pod umyvadlem. Chromovaný povrch, výška výtoku 90 mm. WBS 3.2B s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 3.2 napájení z ext. zdroje 12V ~.

6 B. Automatické bezdotykové umyvadlové baterie WBS 3.1BV WBS 3.1V SE SE , ,- Stojánková umyvadlová baterie s automatickým ovládáním na studenou nebo předmíchanou vodu, elektronika ve výtoku, kompletní, včetně rohového ventilu, hadice a šroubení. Chromovaný povrch, výška výtoku 170 mm. WBS 3.1BV s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 3.1V napájení z ext. zdroje 12V ~. WBS 3.2BV WBS 3.2V SE SE , ,- Stojánková umyvadlová baterie s automatickým ovládáním na teplou a studenou vodu, elektronika ve výtoku, kompletní, včetně směšovače, rohových ventilů a hadic, šroubení, nastavení teploty vody rohovými ventily pod umyvadlem. Chromovaný povrch, výška výtoku 170 mm. WBS 3.2BV s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 3.2V napájení z ext. zdroje 12V ~. WBS 5.1BS WBS 5.1S SE SE , ,- Umyvadlová baterie s automatickým ovládáním na studenou nebo předmíchanou vodu, jednoduchá montáž elektroniky na rohový ventil, výška výtoku 105 mm, chromovaný povrch. WBS 5.1BS s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 5.1S napájení z ext. zdroje 12V ~. WBS 5.1BL WBS 5.1L SE SE , ,- Umyvadlová baterie s automatickym ovládáním s otočnou optickou hlavou na studenou nebo předmíchanou vodu, jednoduchá montáž elektroniky na rohový ventil, výška výtoku 150 mm, chromovaný povrch. WBS 5.1BL s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 5.1L napájení z ext. zdroje 12V ~. WBS 5.1BLV WBS 5.1LV SE SE , ,- Umyvadlová baterie s automatickým ovládáním s otočnou optickou hlavou na studenou nebo předmíchanou vodu, jednoduchá montáž elektroniky na rohový ventil, výška výtoku 300 mm, chromovaný povrch. WBS 5.1BLV s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 5.1LV napájení z ext. zdroje 12V~. WBS P2/ WBS P2/ SE SE , ,- Předstěnová umyvadlová baterie s termostatickým nastavovaním teploty. Rozteč připojení 150 mm. S výtokem l ~ 160 a 210 mm. Chromované provedení. Napájení baterií 6V Li. WBS 4.2B21 O120 SE ,- WBS 4.2B21 O170 SE ,- WBS 4.2B21 P120 SE ,- WBS 4.2B21 P170 SE ,- Nástěnná nerezová umyvadlová baterie s automatickým ovládáním na studenou a teplou vodu, kompletní s kulovým ventily a šroubením, pouzdrem baterie, regulace teploty na čelním krytu, snímá přítomnost rukou, výtok je součástí dodávky. Výběr výtoků viz. v katalogu. Napájení baterií 6V Li.

7 B. Automatické bezdotykové umyvadlové baterie WBS 4.1B23 O120 SE ,- WBS 4.1B23 O170 SE ,- WBS 4.1B23 P120 SE ,- WBS 4.1B23 P170 SE ,- Nástěnná nerezová umyvadlová baterie s automatickým ovládáním na studenou nebo předmíchanou vodu, kompletní s kulovým ventilem, pouzdrem baterie a šroubením, snímá přítomnost rukou, výtok je součástí dodávky. Výběr výtoků viz. v katalogu. Napájení baterií 6V Li. WBS 3 CNB WBS 3 CN SE SE , ,- Podomítková umyvadlová baterie s automatickým ovládáním na studenou nebo předmíchanou vodu, s montážní krabicí, kompletní s kulovým ventilem a šroubením, snímá přítomnost rukou, nerezový kryt, chromovaný výtok l=240 mm. Zesílené upevnění výtoku v krabici. WBS 3.1 CNB s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 3.1 CN napájení z ext. zdroje 12V ~. WBS 3 CNB WBS 3 CN SE SE , ,- Podomítková umyvadlová baterie s automatickým ovládáním na studenou nebo předmíchanou vodu, s montážní krabicí, kompletní s kulovým ventilem a šroubením, snímá přítomnost rukou, nerezový kryt, chromovaný výtok l=170 mm. Zesílené upevnění výtoku v krabici. WBS 3.1 CNB s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 3.1 CN napájení z ext. zdroje 12V ~. WBS 6RRB WBS 6RR SE SE , ,- Sada pro automatické spouštění vody, elektronika s připojovacími kabely, elmag. ventil, směšovač a připojovací hadice. WBS 6RRB s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterií 6V Li. WBS 6RR napájení ze zdroje 230V/12V ~. WBS 6PTL/E WBS 6PTLB/E SE SE , ,- Elektronika pro specialni aplikace umyvadlových a dřezovích snímačů. WBS 6PTLB/E napájení baterií 6V Li. WBS 6PTL/E napájení ze zdroje 230V/12V ~. C. Automatické bezdotykové sprchové zařízení SABA P2/150 SE ,- Předstěnová sprchová baterie s termostatickým nastavovaním teploty. Rozteč přípojky 150 mm. Těleso ukončené závitovou přípojkou 1/2". Bez sprchové hadice a hlavice. Chromované provedení. Napájení baterií 6V Li. Bez ruční sprchy. SABA 2 NTB.11 SABA 2 NTB.11W SE SE , ,- Nerezová nástěnná sprchovací armatura s chromovanou sprchovací hlavicí (7 l/min.). START a STOP funkce. Nastavení teploty termostatickým směšovačem. Kompletní s elmag. ventilem, kulovými ventily, pouzdrem baterie, filtry, propojovacími hadicemi, držákem baterie a upevňovací sadou. Napájení baterií 6V Li nebo z ext. zdroje 6V DC. SABA 2 NTB.11 - povrch matný broušený. SABA 2 NTB.11W - povrch bílý (RAL 9010).

8 C. Automatické bezdotykové sprchové zařízení SABA 1 NTB.11 SABA 1 NTB.11W SE SE , ,- Nerezová nástěnná sprchovací armatura s chromovanou sprchovací hlavicí (7 l/min.). Ovládaní rukou bezdotykově (START a STOP). Kompletní s elmag. ventilem, kulovými ventily, filtry, propojovací hadici, na studenou nebo předmíchanou vodu, s pouzdrem baterie PB-1/DB-1 a upevňovací sadou. Napájení baterií 6V Li nebo z ext. zdroje 6V DC. SABA 1 NTB.11 - povrch matný broušený. SABA 1 NTB.11W - povrch bílý (RAL 9010). SABA 2 NTB.11REXT SABA 2 NTB.11REXT/W SE SE , ,- Nerezová nástěnná sprchovací armatura s chromovanou sprchovací hlavicí (7 l/min.). Ovládaní rukou bezdotykově (START - STOP), resp. odrazem od těla. Nastavení teploty termostatickým směšovačem. Kompletní s elmag. ventilem, kulovými ventily, s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, filtry, propojovacími hadicemi a upevňovací sadou. Sprchu je možné doplnit proplachovací sadou Bypas určenou k termické desinfekci. Napájení baterií 6V Li nebo z ext. zdroje 6V DC. SABA 2 NTB11R- povrch matný broušený. SABA 2 NTB11RW- povrch bílý (RAL 9010). SABA 1 NTB.11REXT SABA 1 NTB.11REXT/W SE SE , ,- Nerezová nástěnná sprchovací armatura s chromovanou sprchovací hlavicí (7 l/min.). Ovládaní rukou bezdotykově (START - STOP), resp. odrazem od těla. Na studenou nebo předmíchanou vodu. Kompletní s elmag. ventilem, kulovými ventily, pouzdrem baterie, filtry, propojovací hadici, pouzdrem a držákem baterie a upevňovací sadou. Sprchu je možné doplnit proplachovací sadou Bypas určenou k termické desinfekci. Napájení baterií 6V Li nebo z ext. zdroje 6V DC. SABA 1 NTB11R- povrch matný broušený. SABA 1 NTB11RW- povrch bílý (RAL 9010). SABA 2 NTB.11REXT/F SE ,- Nerezová nástěnná sprchovací armatura s chromovanou sprchovací hlavicí (7 l/min.). Doplnena o mikrofilter. Ovládaní rukou bezdotykově (START-STOP), resp. odrazem od těla. Nastavení teploty termostatickým směšovačem. Kompletní s elmag. ventilem, kulovými ventily, filtry, propojovacími hadicemi, s pouzdrem baterie PB-1/DB-1 a upevňovací sadou. Napájení baterií 6V Li nebo z ext. zdroje 6V DC. SABA 1 NB.13 SE ,- Nerezová nástěnná sprchovací armatura s chromovanou sprchovací hlavicí (7 l/min.). START a STOP funkce. Sprchovací armatura je napojená na studenou nebo předmíchanou vodu, která se připravuje v externím termostatickém směšovači. Kompletní s elmag. ventilem, kulovými ventily, s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, filtry, propojovacími hadicemi, držákem baterie a upevňovací sadou. Napájení baterií 6V Li nebo z ext. zdroje 6V DC. SABA 2 TLTB SABA 2 TLT SE SE , ,- Automatická sprchová baterie s termostatickým směšovačem, komplet včetně přípojovacích hadic, uzavíracích kulových ventilů a montážní krabice. START a STOP funkce. SABA 2 TLTB s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterii 6V Li. SABA 2 TLT napájení z ext. zdroje 12V ~. SABA 1 TLB SABA 1 TL SE SE , ,- Automatická sprchová baterie na studenou nebo předmíchanou vodu, nerezový kryt, komplet s montážní krabicí a uzavíracím ventilem. START a STOP funkce. SABA 1 TLTB s pouzdrem baterie PB-1/DB-1, napájení baterii 6V Li. SABA 1 TL napájení z ext. zdroje 12V ~.

9 D. Automatické bezdotykové splachovače toalet ASS 1 M SE ,- Automatický splachovač - elektronika s nerezovým krytem, univerzální tlačítkový vypouštěcí mechanismus ALCA PLAST s elektromotorickým zvedacím zařízením. Ruční funkce splachování zachována. Napájení z ext. zdroje 12V ~. ASS 2 SE ,- Automatický splachovač - ventilová část komplet s uzavíracím ventilem, filtrem a nerezovou armaturní brankou, určený na splachování tlakovou vodou, nerezový kryt elektroniky s přídavným servisním elektrickým tlačítkem na spláchnutí. Napájení z ext. zdroje 12V ~. ASS 3 M ASS 3 MN SE SE , 8.289,- Automatický splachovač k vestavbě do předstěnového modulu SANIT , 705, 697, a s nádržkou. Možnost i manuálního ovládání splachování. Napájení z ext. zdroje 6V, DC. ASS 3 M s plastovým krytem a tlačítkem. ASS 3 MN s nerezovým krytem a tlačítkem. ASS 1 S1 SE ,- Automatický splachovač integrovaný do předstěnového modulu SANIT 980/III s nádržkou, možnost i manuálního ovládání splachování. Napájení z ext. zdroje 12V ~. ASS 1 S2 SE ,- Automatický splachovač integrovaný do předstěnového modulu SANIT 995 s nádržkou vhodný i pro sádrokartonové aplikace, možnost i manuálního ovládání splachování. Napájení z ext. zdroje 12V~. ASS 1 N1 SE ,- Automatický splachovač integrovaný do předstěnového modulu SANIT 980/III s nádržkou, možnost i manuálního ovládání splachování, nerezový kryt. Napájení z ext. zdroje 12V~. ASS 1 N2 SE ,- Automatický splachovač integrovaný do předstěnového modulu SANIT 995 s nádržkou vhodný i pro sádrokartonové aplikace, možnost i manuálního ovládání splachování, nerezový kryt.

10 E. Příslušenství SP 1 SE ,- Sprchový výtok úsporný 7 l/min., chromovaný povrch, směrově nastavitelná hlavice. SP 2 SE ,- Sprchový výtok s masážní hlavicí, průtok 14 l/min., chromovaný povrch. SP 3 SE ,- Sprchový výtok úsporný 7 l/min., chromovaný povrch. TM 3 SE ,- TM 3 H SE ,- TM 3 HB SE ,- Termostatický směšovač určený na zabudování, vypnutí při výpadku studené vody do 3 sec., připojovací rozměr 3/4". Průtok 30 l/min. TM3H včetně pancéřových hadic a kulových ventilů. TM3HB včetně pancéřových hadic, kulových ventilů a armaturní branky. BYPAS. 11BR SE ,- Doplňujíci proplachovací sada k SABA 2NTB.11R za účelem termické desinfekce včetně elmag. ventilu, připojovacích hadic a rozbočovacího šroubení. DO-2 SE ,- Dálkový ovladač pro nastavení parametrů pro WBS, APIS, SABA, ASS, možnost vypnutí zařízení, 4-tlačítkový. DO-2 U SE ,- Dálkový ovladač pro upratovaci servis. Umožňuje vypnutí a zapnutí zařízenít, 2-tlačítkový. ZAS 230/6ST.1 SE ,- ZAS 230A/12A.1 SE ,- ZAS 230A/12A.2 SE ,- Napájecí zdroj 230 V, 50 Hz, 12V ~, použítí pro napájení max. 1 ks pis. snímače, nebo 1 ks VBS armatury s napájením 12V ~. TR 6 SE ,- Napájecí zdroj 230/12V, 50 Hz, 6 VA. Určený pro napájení 1 senzoru.

11 E. Příslušenství TR 8 SE ,- Napájecí zdroj 230/12V, 50 Hz, 9,5 VA se vstupním konektorem. Určený pro napájení 1 senzoru. ZAS 50/12t SE ,- Napájecí zdroj 230/12V, 50 Hz, 50 VA, IP44, signalizace sepnutí LED, vypínač. Určený pro napájení 1-6 senzorů. ZAS 230A/6DS2 SE ,- Napájecí zdroj 230/6V, DC Určený k napájení 1 ks ASS 3M (MN), 1-3 ks WBS B, nebo maximálně 5 ks APIS 1 VS. ZAS 230A/6 DS30 SE ,- Napájecí zdroj v plastovém pouzdře s kabelem, konektory a svorkovnicemi, montážní krabicí a víčkem montážní krabice. Určený pro 1-3 ks WBS.B, 1 ks ASS 3M (MN), 1 až 3 ks APIS VS 1-3 ks SABA. Baterie 6V Li, typ CR P2 SE ,- Lithiová baterie 6V. Napájení pro výrobky označené B. Pouzdro baterie PB1/DB1 SE ,- Pouzdro s držakem baterie CRP2. STS 3010 SE ,- Směšovač k bateriím řady WBS 5 včetně zpětných ventilů a sítek, určen k montáži mezi rohový ventil a elektroniku. APIS 6-5 M SE ,- Montážní sada pro APIS 6, APIS 6B, APIS 6SQG, APIS 6TL s přívodem vody zhora, vhodná pro instalace do předstěnových konstrukcí i pro zazdění s montážní krabicí, vstupním a výstupním šroubením, zátkou ventilu pro hrubou instalaci, kulovým ventilem, vymezovacím krytem pro obkladačské práce. Napájecí adaptér ZAS 24 AD/6D SE ,- Konektor RAPP R2F SE ,- Důležité upozornění 1. Ceny jsou uvedené bez DPH a nezahrnují dopravu k zákaznikovi. 2. Výrobky jsou balené jednotlivě v kartonové krabici. 3. Podrobný seznam dodávaných komponentů s technickými údaji a popisem činnosti je uvedený v průvodní dokumentaci. 4. Nabízené zvláštní příslušenství není zahrnuté v ceně. 5. Postup montáže je nutné provést v souladu s pokyny pro montáž podle průvodní dokumentace výrobku. Doporučujeme instalaci provést odborným servisem. 6. Termostatický změšovač TM3, vzhledem na jeho technické parametry splňující bezpečnostní požadavky výrobce, doporučujeme jako příslušenství k automatickým sprchovým zařízením. 7. Před výběrem vhodného typu zařízení doporučujeme konzultovat s odborníky prodávajících organizací. 8. Výrobce si vyhrazuje právo technických změn výrobků v důsledku jejich průběžného vývoje. 9. Ceník je platný od 05/2011 až do vydaní nového ceníku.

12 SENZOR BOHEMIA s.r.o. Dusíkova 794/3c, Brno, Česká republika tel.: , mobil: , tel./fax: cz,

A. Automatické bezdotykové pisoárové splachovače

A. Automatické bezdotykové pisoárové splachovače A. Automatické bezdotykové pisoárové splachovače APIS 5 ECO W 01.31.02-010 3.058,- Podomítkové provedení s montážní krabicí, el. mag ventilem a uzavíracím ventilem s filtrem, držákem čelního krytu a klíčem

Více

Platný od 6.10.2013. SENZOR - umyvadlové baterie

Platný od 6.10.2013. SENZOR - umyvadlové baterie Cena A WBS 2.1 EUROPA WBS 2.1B SE.02.52.94-000 baterie 6V Li 5 962 8 512 WBS 2.1 SE.02.52.94-010 napájení z extérního zdroje 6V DC 5 242 7 485 Stojánková umyvadlová baterie s integrovanou elektronikou

Více

Bezdotykové sanitární zařízení 2011-2012 APIS WBS SABA ASS PŘÍSLUŠENSTVÍ

Bezdotykové sanitární zařízení 2011-2012 APIS WBS SABA ASS PŘÍSLUŠENSTVÍ Bezdotykové sanitární zařízení 2011-2012 Přehledový katalog APIS WBS SABA ASS PŘÍSLUŠENSTVÍ Vážení zákazníci, obracíme se na Vás s nabídkou moderních automatických zařízení na ovládání vody. Tato zařízení,

Více

CENÍK 2016 Aktualizováno 21.06.2016

CENÍK 2016 Aktualizováno 21.06.2016 CENÍK 2016 Aktualizováno 21.06.2016 Automatické splachovače pisoárů > Infračervené splachovače pisoárů SLP 02K Automatický splachovač pisoáru s elektronikou ALS, 24V DC 3820 Kč SLP 02KZ Automatický splachovač

Více

CENÍK SANIT 2007 (prodejní MO ceny bez DPH)

CENÍK SANIT 2007 (prodejní MO ceny bez DPH) Zastoupení Sanit ČR: Sokolská 24, 66902 Znojmo tel./fax: 515 241 765, mobil: 736 626 255, 736 626 257 e-mail: info@sanit.cz www.sanit.cz platnost ceníku - od 1. 1. 2007 CENÍK SANIT 2007 (prodejní MO ceny

Více

CENÍK PRODUKTŮ AQUA PROGRAM NEREZ PROGRAM MINCOVNÍ AUTOMATY A VYBAVENÍ KEMPŮ BEZPEČNOSTNÍ SEKCE. www.azp.cz. Platné od 1. 4. 2014

CENÍK PRODUKTŮ AQUA PROGRAM NEREZ PROGRAM MINCOVNÍ AUTOMATY A VYBAVENÍ KEMPŮ BEZPEČNOSTNÍ SEKCE. www.azp.cz. Platné od 1. 4. 2014 CENÍK PRODUKTŮ Platné od 1. 4. 2014 AQUA PROGRAM NEREZ PROGRAM MINCOVNÍ AUTOMATY A VYBAVENÍ KEMPŮ BEZPEČNOSTNÍ SEKCE www.azp.cz 2 Ceník Aqua programu Automatické splachovače pisoárů AUP 1 splachovač pro

Více

Elektronické ventily umyvadlové

Elektronické ventily umyvadlové PRESTO 5100 5300 Elektronický ventil umyvadlový, pro studenou/smíchanou vodu, instalace do zdi, standardní výtoková hubice, snadná programovatelnost, dokonalá vodotěsnost, automaticky se přizpůsobuje svému

Více

kapitola 14 - ventily a baterie MCM

kapitola 14 - ventily a baterie MCM kapitola 14 - ventily a baterie MCM 14 2015 Novinkou v naší nabídce je sortiment samouzavíracích ventilů a baterií italské firmy MCM. Firma MCM je výrobcem časových a pedálových ventilů více jak 20 let.

Více

GC CosmoLine CosmoVIS Nadhodnota od GC Technické informace

GC CosmoLine CosmoVIS Nadhodnota od GC Technické informace GC CosmoLine CosmoVIS Nadhodnota od GC Technické informace Předstěnová instalace WC modul pro lehkou příčku stavební výška 820 mm Objednací kód: CVISWCL82 Předstěnová instalace - modul WC CosmoVIS pro

Více

KATALOG VYBRANÝCH PRODUKTŮ VIGOUR 2015 PLATÍ PRO GC SKUPINU

KATALOG VYBRANÝCH PRODUKTŮ VIGOUR 2015 PLATÍ PRO GC SKUPINU KATALOG VYBRANÝCH PRODUKTŮ VIGOUR 2015 PLATÍ PRO GC SKUPINU BATERIE, ARMATURY 2 Umyvadlové baterie stojánkové Dřezové baterie otočné UMYVADLOVÁ BATERIE CLIVIA NEU s výpustí délka výtoku: 100 mm VIGCLIVN

Více

Předstěnová instalace WC modul pro lehkou příčku

Předstěnová instalace WC modul pro lehkou příčku WC modul pro lehkou příčku stavební výška 820 mm Objednací kód: CVISWCL82 Předstěnová instalace - modul WC CosmoVIS pro lehkou příčku s nádržkou na splachovací vodu instalovanou pod omítku 9/6 l, ovládání

Více

Návod na montáž, obsluhu a údržbu

Návod na montáž, obsluhu a údržbu SANItech tel.: 234 706 311, fax: 234 706 300 e-mail: info.cz@koncept-ekotech.com www.koncept-ekotech.com Návod na montáž, obsluhu a údržbu MC 120, MC 122, MC 129, MC 124, MC 125, MC 126 05/2014 (5/2007)

Více

PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY SLIM SLIMBOX PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY IZOLAČNÍ DESKY

PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY SLIM SLIMBOX PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY IZOLAČNÍ DESKY PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY A112 8594045934175 Basicmodul - WC nádrž pro zazdívání 2 940,00 Kč 1 5,90 A100/1000 8594045935790 Alcamodul - Předstěnový instalační systém pro zazdívání (stavební výška

Více

KATALOG VYBRANÝCH PRODUKTŮ VIGOUR 2014

KATALOG VYBRANÝCH PRODUKTŮ VIGOUR 2014 KATALOG VYBRANÝCH PRODUKTŮ VIGOUR 2014 PLATÍ PRO GC SKUPINU BATERIE, ARMATURY ew Umyvadlové baterie stojánkové Dřezové baterie otočné UMYVADLOVÁ BATERIE CLIVIA NEU DŘEZOVÁ NÁSTĚNNÁ s výpustí délka výtoku:

Více

technologie KaRDEX. Velkokapacitní automatizovaný skladovací systém. Profilový projektor. laboratoř oddělení kvality.

technologie KaRDEX. Velkokapacitní automatizovaný skladovací systém. Profilový projektor. laboratoř oddělení kvality. 2013 katalog baterie 2014 vodovodní baterie technologie Vzduchový test na montážní lince. KaRDEX. Velkokapacitní automatizovaný skladovací systém. Detail laserování loga. laser při procesu vypalování loga.

Více

PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY SLIM SLIMBOX PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY IZOLAČNÍ DESKY

PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY SLIM SLIMBOX PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY IZOLAČNÍ DESKY PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY A112 8594045934175 Basicmodul - WC nádrž pro zazdívání 2 940,00 Kč 1 5,90 A100/1000 8594045935790 Alcamodul - Předstěnový instalační systém pro zazdívání (stavební výška

Více

STAVEBNÍ ÚPRAVY OBJEKTU. Investor : Univerzita Palackého v Olomouci

STAVEBNÍ ÚPRAVY OBJEKTU. Investor : Univerzita Palackého v Olomouci P r o s tějov, v. o. s. Plumlovská ul. 841/37, 796 01 Prostějov w ww.vproje kt.cz, e-mail:v proje kt @v proje kt.cz, tel.: +420 582 333 111, fax:+420 582 333 138 LEGENDA Akce : CENTRUM DOKTORSKÝCH STUDIÍ

Více

Ceník náhradních dílů 2014-III.

Ceník náhradních dílů 2014-III. Ceník náhradních dílů 2014-III. 2 Obsah PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 Záchodové sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi 4 Příslušenství k napouštěcím a vypouštěcím

Více

M.A.K s.r.o Jungmannova 1738 Nový Bydžov 504 01

M.A.K s.r.o Jungmannova 1738 Nový Bydžov 504 01 Ceny jsou platné od 1.6.2009 Automatické splachovače pisoárů AUP 1 AUP 2 AUP 3 AUP 3.B AUP 5 AUP 5.B AUP 8.B AUP R AUP 11 AUP 12 AUP 15 AUP 17 AUP 19 AUP 21 AUP 21.B AUP 23 AUP 23.B AUP 26 AUP 26.B AUP

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2013 (prodejní MO ceny bez DPH)

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2013 (prodejní MO ceny bez DPH) Obchodní zastoupení Sanit ČR: Jungmannova 1498/2, 669 02 Znojmo tel./fax: 515 241 765, mobil: 736 626 255 e-mail: info@sanit.cz www.sanit.cz CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2013 (prodejní MO ceny bez DPH)

Více

www.herz.cz Vodovodní baterie Katalog produktů

www.herz.cz Vodovodní baterie Katalog produktů www.herz.cz 2013 Vodovodní Katalog produktů www.herz.cz HERZ Tradice. Kvalita. Design. Kvalitní značka vodovodních baterií pro koupelny a kuchyně. Vodovodní HERZ je možné najít v 75 státech světa. Díky

Více

Návod na montáž, obsluhu a údržbu

Návod na montáž, obsluhu a údržbu SANItech tel.: 234 706 311, fax: 234 706 300 e-mail: info.cz@koncept-ekotech.com www.koncept-ekotech.com Návod na montáž, obsluhu a údržbu PRESTO VOLTA 05/2014 1) POKYNY K UŢÍVÁNÍ (Záruka na výrobek je

Více

KATALOG 2015 WWW.GROHE.CZ

KATALOG 2015 WWW.GROHE.CZ KATALOG 2015 WWW.GROHE.CZ KUCHYŇSKÉ BATERIE Dotykové baterie 5 Grohe Red 7 Grohe Blue 9 Designové baterie 11 Kuchyňské baterie 13 15 Kuchyňské doplňky 17 KOUPELNOVÉ BATERIE Grandera 21 23 Allure Brilliant

Více

GROHE. CENÍK GROHE 2012, verze 1.0. Ceny uvedeny bez DPH. Platnost do vydání nového ceníku nebo do konce roku 2012. Tiskové chyby vyhrazeny.

GROHE. CENÍK GROHE 2012, verze 1.0. Ceny uvedeny bez DPH. Platnost do vydání nového ceníku nebo do konce roku 2012. Tiskové chyby vyhrazeny. KATALOG 2012 OBSAH OBSAH STRANA Koupelnové armatury Allure 4 Quadra 5 Lineare 6 Eurodisc Cosmopolitan 7 Eurocube 8 Essence 9 Concetto NEW 10 Eurostyle Cosmopolitan 11 Eurosmart Cosmopolitan 12 Eurosmart

Více

série TRASPARENZE TRASPARENZE

série TRASPARENZE TRASPARENZE série TRASPARENZE TRASPARENZE 34201 Baterie umyvadlová stojánková s výpustí 1 1/4, s hadièkami 3/8 8 406 Kè 10 089 Kè 10 089 Kè 34203 Baterie umyvadlová stojánková vysoká, s výpustí 1 1/4, s hadièkami

Více

sítko pro urinál Golem, nerez

sítko pro urinál Golem, nerez H0000001 8.4307.0.000.000.1 urinal bez senzoru - náhradní keramika pro seznorové urinály 8910600000001 H;H8910600000001 3088 H8910730000001 8.9107.3.000.000.1 sítko pro urinál Livo, nerez H0000001;H0000001

Více

CENÍK SANITÁRNÍ TECHNIKY 2008

CENÍK SANITÁRNÍ TECHNIKY 2008 CENÍK SANITÁRNÍ TECHNIKY 2008 Automatické splachovače pisoárů SLP 02K 01022 Splachovač pisoáru s montážní krabicí 3.630,- SLP 02KZ 01023 Varianta SLP 02K s integrovaným zdrojem 4.270,- SLP 06K 01062 Bateriový

Více

Od1.2.2012. Doporučená cena Kč/ks bez DPH

Od1.2.2012. Doporučená cena Kč/ks bez DPH Od1.2.2012 Číslo Objednací číslo Název Balení Moduly pro zazdění pro závěsné WC 1 164-14800400-00 JOMOfix s SLK - určen pro zabudování před stěnu k obezdění a zazdění s podomítkovým splachovačem SLK s

Více

KLUDI. Armatury pro koupelnu a kuchyni. Szaniter szerelvények a fürdőszobába és a konyhába

KLUDI. Armatury pro koupelnu a kuchyni. Szaniter szerelvények a fürdőszobába és a konyhába KLUDI Armatury pro koupelnu a kuchyni Szaniter szerelvények a fürdőszobába és a konyhába Árlista Ceník 2016/17 2014 2 Obsah Zákaznický servis 5 Navigátor funkcí 6 Přehled povrchů 10 Rejstřík 12 Kuchyňský

Více

Ceník náhradních dílů 2015-I.

Ceník náhradních dílů 2015-I. Ceník náhradních dílů 2015-I. Platný od 1. 4. 2015 2 Obsah Ceník náhradních dílů 2015 PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 WC sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi 4

Více

Platný od 12.1.2015. SANELA - stojánkové umyvadlové, dřezové baterie. cena A MOC Typ Kód Popis bez DPH vč. DPH

Platný od 12.1.2015. SANELA - stojánkové umyvadlové, dřezové baterie. cena A MOC Typ Kód Popis bez DPH vč. DPH SANELA - stojánkové umyvadlové, dřezové baterie SLU SLU 01N 23018 pro jednu vodu 24V DC 4 220 6 026 SLU 01NB 23019 pro jednu vodu 6V 5 273 7 529 SLU 02N 23028 pro teplou a studenou vodu 24V DC 4 586 6

Více

AUTOMATICKÉ, RADAROVÉ A PIEZO SPLACHOVAČE PISOÁRŮ 4 AUTOMATICKÉ A PIEZO STOJÁNKOVÉ BATERIE PRO UMYVADLA A DŘEZY 7

AUTOMATICKÉ, RADAROVÉ A PIEZO SPLACHOVAČE PISOÁRŮ 4 AUTOMATICKÉ A PIEZO STOJÁNKOVÉ BATERIE PRO UMYVADLA A DŘEZY 7 OBSAH AUTOMATICKÉ, RADAROVÉ A PIEZO SPLACHOVAČE PISOÁRŮ 4 AUTOMATICKÉ A PIEZO STOJÁNKOVÉ BATERIE PRO UMYVADLA A DŘEZY 7 AUTOMATICKÉ A PIEZO NÁSTĚNNÉ BATERIE PRO UMYVADLA A DŘEZY 14 AUTOMATICKÉ A PIEZO

Více

Slepý rozpočet. Název: Stavební úprava budovy č. st. 5055 v areálu Technických služeb Chrudim. Zúčastněné firmy. dle výběrového řízení

Slepý rozpočet. Název: Stavební úprava budovy č. st. 5055 v areálu Technických služeb Chrudim. Zúčastněné firmy. dle výběrového řízení Název: Stavební úprava budovy č. st. 5055 v areálu Technických služeb Chrudim Zúčastněné firmy Dodavatel: Projektant: Investor: dle výběrového řízení Technické služby Chrudim 2000 spol.s r.o. Údaje o zpracovateli

Více

splachovače, vodovodní baterie, nerezový program

splachovače, vodovodní baterie, nerezový program Automatické splachovače pisoárů SLP 02K Splachovač pisoáru s montážní krabicí 3.630,- SLP 02KZ Varianta SLP 02K s integrovaným zdrojem 4.270,- SLP 06K Bateriový splachovač pisoáru 5.380,- SLP 04K SLP 04KB

Více

PRESTO 800S H 800S Z sprchový panel. PRESTO 800S H PT14302800 přívod shora. PRESTO 800S Z PT14302900 přívod ze zdi

PRESTO 800S H 800S Z sprchový panel. PRESTO 800S H PT14302800 přívod shora. PRESTO 800S Z PT14302900 přívod ze zdi PRESTO 800S H 800S Z sprchový panel Sprchový panel s termostatem, s náklopnou hlavicí, protiblokovací mechanismus, start-stop funkce, omezená doba 30 60 sec, možnost blokace max. výstupní teploty, vandaluvzdorné

Více

Ceník náhradních dílů

Ceník náhradních dílů Ceník náhradních dílů 2015 SANITÁRNÍ TECHNIKA ČESKÝ VÝROBEK Platný od 1. 10. 2015 4 Obsah PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 WC sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi

Více

CENÍK platnost od 1.1.2012

CENÍK platnost od 1.1.2012 vypracoval: Pěček VERZE: 1 CENÍK platnost od 1.1.2012 aktualizace 1.1.2012 kód produkt cena bez karton P ř e d s t ě n o v é i n s t a l a č n í W C s y s t é m y A100/1000 Alcamodul - předstěnový instalační

Více

série myday série Dejuna série Silk WC bez splachovacího kruhu (Icon, 4U a Renova Nr. 1) pisoár Renova Nr. 1 Plan se systémem KeraFresh

série myday série Dejuna série Silk WC bez splachovacího kruhu (Icon, 4U a Renova Nr. 1) pisoár Renova Nr. 1 Plan se systémem KeraFresh Ceník 2012 série myday série Dejuna série Silk série Kind, WC sedátka WC bez splachovacího kruhu (Icon, 4U a Renova Nr. 1) pisoár Renova Nr. 1 Plan se systémem KeraFresh Ceník KERAMAG 2012, platný od 1.

Více

Předstěnová/splachovací technika T7 Náhradní díly a přítokové příslušenství

Předstěnová/splachovací technika T7 Náhradní díly a přítokové příslušenství Ceník 2012 - SK Předstěnová/splachovací technika Náhradní díly a přítokové příslušenství Pro všechny komponenty předstěnové techniky Viega je zaručen dlouhodobý nákup náhradních dílů. EAN-Code Číslo EAN

Více

Ceník. kvalitní. esprit.com/bath-concept BATH CONCEPT 2010. platný od 01.04.2010

Ceník. kvalitní. esprit.com/bath-concept BATH CONCEPT 2010. platný od 01.04.2010 BATH CONCEPT 2010 kvalitní baterie V armaturách se spojuje perfektní ruční práce a vysoká funkčnost. Řeč forem soft edge zrcadlí nadčasovou architekturu a přináší značku Esprit do koupelny. Stylové a funkční

Více

Návod na montáž, obsluhu a údržbu

Návod na montáž, obsluhu a údržbu SANItech tel.: 234 706 311, fax: 234 706 300 e-mail: info.cz@koncept-ekotech.com www.koncept-ekotech.com Návod na montáž, obsluhu a údržbu PRESTO P 500 SS, P 500 SZ, P 500 SB SPRCHOVÉ VENTILY PRESTO P

Více

Ceník KERAMAG 2011, platný od 1. 4. 2011

Ceník KERAMAG 2011, platný od 1. 4. 2011 Ceník 2011 icon xs Dejuna Ceník KERAMAG 2011, platný od 1. 4. 2011 sanitární keramika koupelnový nábytek Varicor sprchové vaničky vany Tento ceník je určen odborníkům velkoobchodům a maloobchodům se sanitární

Více

umyvadlová nástěnná baterie Talas s raménkem 21 cm MA0629.0 S 660, 594,

umyvadlová nástěnná baterie Talas s raménkem 21 cm MA0629.0 S 660, 594, SOUBOR EKONOMICKÝCH PRODUKTŮ 1 / 1 01 umyvadlo JIKA, šířka 50 cm MA0187.5 S 680, 476, šířka 55 cm MA0188.5 S 715, 501, šířka 60 cm MA0189.5 S 724, 507, kryt na sifon JIKA MA0190.5 S 561, 393, umyvadlová

Více

ART set 1 NOVINKY. MAX Sprchové dveře do niky MAX 840. EAN 8595176409723 Sprchové dveře do niky Rozměry: 78-84x195 cm Chromový rám Čiré sklo 4 mm 248

ART set 1 NOVINKY. MAX Sprchové dveře do niky MAX 840. EAN 8595176409723 Sprchové dveře do niky Rozměry: 78-84x195 cm Chromový rám Čiré sklo 4 mm 248 Arttec myslí na ženy www.arttec.cz Série ART Série ART Výrobky série ART představují ideální řešení pro ty, kteří si chtějí svoje vybavení koupelny sestavit sami. V této řadě se totiž nacházejí jednotlivé

Více

Automatické, piezo a radarové splachova e pisoár

Automatické, piezo a radarové splachova e pisoár SANITÁRNÍTECHNIKA NEREZOVÝPROGRAM CENÍK 2014/2015 platný od 1.5.2014 Automatické, piezo a radarové splachova e pisoár SLP 02K 01022 SLP 02KZ 01023 Automatický splachova pisoáru, 24V DC Automatický splachova

Více

SLP 02NP 42024 Piezo splachovač pisoáru, 24V DC 5 010,00

SLP 02NP 42024 Piezo splachovač pisoáru, 24V DC 5 010,00 Ceník sanitární techniky platný od 1.3.2015 Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Název Obj. č. Popis Kč/ks Automatické, radarové a piezo splachovače pisoárů SLP 02K 01022 Automatický splachovač pisoáru s elektronikou

Více

Ceník náhradních dílů 2015-II.

Ceník náhradních dílů 2015-II. Ceník náhradních dílů 2015-II. Platný od 1. 8. 2015 2 Obsah Ceník náhradních dílů II. 2015 PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 WC sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi

Více

Cenník sanitárnej techniky 2011/2012 Doporučené maloobchodné ceny v bez DPH platné od Názov obj. č. popis

Cenník sanitárnej techniky 2011/2012 Doporučené maloobchodné ceny v bez DPH platné od Názov obj. č. popis Cenník sanitárnej techniky 2011/2012 Doporučené maloobchodné ceny v bez DPH platné od 1.6.2011. Názov obj. č. popis Automatické splachovače pisoárov SLP 02K 01022 Splachovač pisoára s montážnou krabicou,

Více

KATALOG VYBRANÝCH PRODUKTŮ VIGOUR 2015/2016

KATALOG VYBRANÝCH PRODUKTŮ VIGOUR 2015/2016 KTLOG VYBRNÝCH PRODUKTŮ VIGOUR 2015/2016 PLTÍ PRO GC SKUPINU OBSH KERMIK 03-09 Derby... 03 Derby Style... 07 VNY 10-12 krylátové vany... 11 Smaltované vany... 12 BTERIE 13-21 Clivia... 13 Derby... 12 Derby

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2015

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2015 Obchodní zastoupení SANIT ČR Jungmannova 1498/2, Znojmo, PSČ 669 02, Česká republika tel./fax: 515 241 765, mobil: 736 626 255 e-mail: info@sanit.cz www.sanit.cz CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2015 platnost

Více

Vodovodní baterie KOMPLETNÍ SORTIMENT 2013

Vodovodní baterie KOMPLETNÍ SORTIMENT 2013 Vodovodní baterie KOMPLETNÍ SORTIMENT 13 www.ravak.cz Obsah 4 Vlastnosti baterií RAVAK 6 Suzan 10 Rosa 14 Neo 18 Chrome NOVINKA 4 R-box 8 Termo 3 Možnosti využití podomítkových baterií v koupelně 34 Sprchy

Více

Návod na montáž, obsluhu a údržbu

Návod na montáž, obsluhu a údržbu SANItech tel.: 234 706 311, fax: 234 706 300 e-mail: info.cz@koncept-ekotech.com www.koncept-ekotech.com Návod na montáž, obsluhu a údržbu RADA KOMPAKT 32 4/2009 Rada Kompakt 32 je instalační sestavou

Více

Objem nádoby: Max. teplota kapaliny: + 50 C Provozní rozsah, el. parametry a èerpaná kapalina: dle zvoleného èerpadla Hmotnost nádr e:

Objem nádoby: Max. teplota kapaliny: + 50 C Provozní rozsah, el. parametry a èerpaná kapalina: dle zvoleného èerpadla Hmotnost nádr e: FEKABOX 100 PRO: FEKA 600 M-A FEKA VS-VX 550 M-A FEKA VS-VX 750 M-A VŠEOBECNÉ INFORMACE POU ITÍ Nádoba pro akumulaci a následné automatické èerpání odpadních vod. Je urèena do míst pod úrovní gravitaèní

Více

Návod na montáž, obsluhu a údržbu

Návod na montáž, obsluhu a údržbu SANItech tel.: 234 706 311, fax: 234 706 300 e-mail: info.cz@koncept-ekotech.com www.koncept-ekotech.com Návod na montáž, obsluhu a údržbu PRESTO 704, 705, 712, 7000 6/2013 (8/2007) PRESTO 704, 705, 712,

Více

PA 2200C PA 2200C. Stylová vzduchová clona s integrovanou regulací a dálkovým ovládáním. 1 Bez ohřevu 3 Elektrický ohřev : 3 16 kw 2 Vodní ohřev

PA 2200C PA 2200C. Stylová vzduchová clona s integrovanou regulací a dálkovým ovládáním. 1 Bez ohřevu 3 Elektrický ohřev : 3 16 kw 2 Vodní ohřev R Stylová vzduchová clona s integrovanou regulací a dálkovým ovládáním Doporučená instalační výška 2,2 m Horizontální montáž Délky: 1, 1,5 a 2 m 1 Bez ohřevu 3 Elektrický ohřev : 3 16 kw 2 Vodní ohřev

Více

PŘEDSTĚNOVÉ INSTALACE FRIAFIX

PŘEDSTĚNOVÉ INSTALACE FRIAFIX 1 PŘEDSTĚNOVÉ INSTALACE FRIAFIX Návod pro projektování a montáž 2 Obsah Strana Moduly FRIABLOC a FRIAFIX 3 Ovládací desky 4-6 - velká ovládací deska WC, ovládání zepředu - ovládací deska WC, ovládání shora

Více

TECEprofil Seznam sortimentu

TECEprofil Seznam sortimentu TECEprofil Seznam sortimentu TECEprofil popis výrobku TECEprofil: technologie pro přípravu sanitárních stěn TECEprofil je systém přípravy sanitárních stěn, který prokazuje svoji hodnotu již mnoho let.

Více

Napouštěcí ventily A15P 1/2" A15P 3/8" Napouštěcí ventil boční. A16 3/8" Napouštěcí ventil boční kovový závit

Napouštěcí ventily A15P 1/2 A15P 3/8 Napouštěcí ventil boční. A16 3/8 Napouštěcí ventil boční kovový závit Katalog výrobků 2012 Ventily 30 NAPOUŠTĚCÍ VENTILY Napouštěcí ventily ALCAPLAST jsou založeny na hydromechanickém principu uzavírání tlakem vody v daném vodovodním řádu. Díky konstrukci a použitému materiálu

Více

ROZPOČET Stavba: Komunitní dům pro seniory Broumov Objekt: zdravotní technika Část:

ROZPOČET Stavba: Komunitní dům pro seniory Broumov Objekt: zdravotní technika Část: ROZPOČET Stavba: Komunitní dům pro seniory Broumov Objekt: zdravotní technika Část: Objednatel: Město Broumov JKSO: EČO: Zpracoval: Jiří Zahradníček Zhotovitel: Datum: 16.2.2016 P.Č. Kód položky Popis

Více

WC SPLACHOVAČE. prodejní katalog

WC SPLACHOVAČE. prodejní katalog WC SPLACHOVAČE prodejní katalog 2 Beautiful power of water 5 PODOMÍTKOVÉ SYSTÉMY 23 OVLÁDACÍ TLAČÍTKA 29 BEZKONTAKTNÍ SPLACHOVÁNÍ 35 NADOMÍTKOVÉ WC NÁDRŽKY 43 NÁHRADNÍ DÍLY Série podomítkových systémů

Více

20085-20086 20081-20087 20094-20097 20106 20100-20102 20091-20098 20099-20199

20085-20086 20081-20087 20094-20097 20106 20100-20102 20091-20098 20099-20199 20001 11921 11923 20081-20087 20085-20086 20095 20106 20100-20102 20094-20097 20005 20091-20098 20099-20199 20001 Baterie umyvadlová stojánková s výpustí 1 1/4, s hadièkami 3/8. 250 10 590 13 770 20002

Více

7/2012 KOVOVÝ PROGRAM NOVINKA. www.alcaplast.cz. Ve svém živlu! A402 Sifon umyvadlový Ø32 DESIGN celokovový, masivní

7/2012 KOVOVÝ PROGRAM NOVINKA. www.alcaplast.cz. Ve svém živlu! A402 Sifon umyvadlový Ø32 DESIGN celokovový, masivní INFO KOVOVÝ PROGRAM A402 Sifon umyvadlový Ø32 DESIGN celokovový, masivní 135 140 75 mm 1,178 kg celokovový umyvadlový sifon s chromovou povrchovou úpravou atraktivní masivní design zvýšená odolnost proti

Více

Ceník 2014 [2] [3] E L E G A N Z A [4] [5] E L E G A N Z A ELEGANZA povrchy ELEGANZA ELEGANZA vana str str str 11 15 19 ELEGANZA sprcha str 25 ELEGANZA doplňky str 41 ELEGANZA sanitární keramika str 47

Více

Návod na montáž, obsluhu a údržbu

Návod na montáž, obsluhu a údržbu SANItech tel.: 234 706 311, fax: 234 706 300 e-mail: info.cz@koncept-ekotech.com www.koncept-ekotech.com Návod na montáž, obsluhu a údržbu PRESTO 1000 6/2013 (8/2007) PRESTO 1000 MÍS 1000 M 1000 TC 1000

Více

VĚZEŃSKÁ SKUŽBA ČESKÉ REPUBLIKY V ě z n i c e K u ř i m Blanenská 1191, P.O. Box 21, 664 34 Kuřim Telefon a fax 541 555 111, Fax 541 555 130

VĚZEŃSKÁ SKUŽBA ČESKÉ REPUBLIKY V ě z n i c e K u ř i m Blanenská 1191, P.O. Box 21, 664 34 Kuřim Telefon a fax 541 555 111, Fax 541 555 130 KUŘIM - ZVĚTŠENÍ KAPACITY SPRCH VE VÝROBNÍ HALE SVZ VS/101/33/2010-2/2010-1/log/502 04/2010 Zadávací podklady k veřejné zakázce na stavební práce Soupis výkonů ozn. přílohy B VĚZEŃSKÁ SKUŽBA ČESKÉ REPUBLIKY

Více

Bezpečnostní sprchy celkové interiérové

Bezpečnostní sprchy celkové interiérové HAWS 8122 H Bezpečnostní sprcha interiérová pro celkový oplach těla, instalace do zdi, plastová hlavice, nerezové táhlo, chromovaný mosazný kulový ventil. Aktivace jedním úkonem, nepřetržitý chod až do

Více

Logamax U052(T)/U054(T)

Logamax U052(T)/U054(T) a zvláštnosti Vhodné pro modernizace v řadových domech, rodinných domech a dvojdomech a také při etážovém vytápění Velikost kotle s modulačním rozsahem výkonu od 7,8 do 28 kw Varianty provedení pro zemní

Více

SEZNAM STROJŮ A ZAŘÍZENÍ A TECHNICKÉ SPECIFIKACE

SEZNAM STROJŮ A ZAŘÍZENÍ A TECHNICKÉ SPECIFIKACE SEZNAM STROJŮ A ZAŘÍZENÍ A TECHNICKÉ SPECIFIKACE c ZMĚNY b a DATUM PODPIS INVESTOR: Česká republika - ČSSZ Česká republika - ČSSZ Křížová 25, 225 08 Praha 5 tel.: +420 257 061 111, fax: +420 257 062 860

Více

Technický ceník CONCEPT 2011/2012

Technický ceník CONCEPT 2011/2012 Technický ceník CONCEPT 2011/2012 sanita topení instalace Značka pro odborné montážní rmy Vážení zákazníci, dostává se Vám do rukou TECHNICKÝ CENÍK CONCEPT 2011/2012, který Vám, jak doufáme, bude dobrým

Více

Estetika a funkčnost pro kuchyň kuchyňské armatury od firmy BLANCO.

Estetika a funkčnost pro kuchyň kuchyňské armatury od firmy BLANCO. Estetika a funkčnost pro kuchyň kuchyňské armatury od firmy BLANCO. BLANCOVITIS SILGRANIT BLANCOORIONS BLANCONAVA BLANCOARUM BLANCOWEGA SILGRANIT BLANCOWEGA BLANCOVITISS 35 Funkčnost až do detailu Zaručený

Více

CENÍK SANIT 2006 (prodejní MO ceny bez DPH)

CENÍK SANIT 2006 (prodejní MO ceny bez DPH) Zastoupení Sanit ČR: Sokolská 24, 66902 Znojmo tel./fax: 515 241 765, mobil: 736 626 255, 736 626 257 e-mail: info@sanit.cz www.sanit.cz platnost ceníku - od 1. 7. 2006 CENÍK SANIT 2006 (prodejní MO ceny

Více

SIFONY. prodejní katalog

SIFONY. prodejní katalog SIFONY prodejní katalog 2 Beautiful power of water 4 VÝTOKOVÉ VENTILY 7 SIFONY PRO DŘEZY 11 SIFONY PRO DVOJDŘEZY 12 SPECIÁLNÍ SIFONY PRO DŘEZY 15 SANITÁRNÍ SIFONY 28 NÁHRADNÍ DÍLY VÝTOKOVÉ VENTILY Výtokový

Více

CENÍK 2015 Aktualizováno 31.12.2015

CENÍK 2015 Aktualizováno 31.12.2015 CENÍK 2015 Aktualizováno 31.12.2015 Automatické splachovače pisoárů > Infračervené splachovače pisoárů SLP 02K Automatický splachovač pisoáru s elektronikou ALS, 24V DC 3740 Kč SLP 02KZ Automatický splachovač

Více

Automatické ovládání sprchy SLS 01K SLS 01AK SLS 01TK SLS 02

Automatické ovládání sprchy SLS 01K SLS 01AK SLS 01TK SLS 02 Montážní návod Automatické ovládání sprchy SLS 0K SLS 0AK SLS 0TK SLS 0 Automatické ovládání sprch ZPĚT Vlastnosti: SLS 0K, SLS 0AK, SLS 0 - reaguje na vstup osoby do snímané zóny čidla okamžitým sepnutím

Více

Série keramiky Renova Nr. 1 Plan

Série keramiky Renova Nr. 1 Plan Série keramiky Renova Nr. 1 Plan Sada Ecostat: sprchová souprava a termostatická baterie obsahuje: sprchovou hlavici Croma 2 Jet, 2 různé proudy vy, spořič vy (ušetří 45 % vy), nástěnnou tyč Unica S s

Více

Technický ceník CONCEPT 2009

Technický ceník CONCEPT 2009 Technický ceník CONCEPT 2009 sanita topení instalace Značka pro odborné montážní firmy Vážení zákazníci, dostává se Vám do rukou TECHNICKÝ CENÍK CONCEPT 2009, který Vám, jak doufáme, bude dobrým pomocníkem

Více

OBSAH. KERAMIKA 03-09 Derby... 03 Derby Style... 07. SPRCHOVÉ PŘÍSLUŠENSTÍ 22-23 Sprchové příslušenství... 23

OBSAH. KERAMIKA 03-09 Derby... 03 Derby Style... 07. SPRCHOVÉ PŘÍSLUŠENSTÍ 22-23 Sprchové příslušenství... 23 OBSH KERMIK 03-09 Derby... 03 Derby Style... 07 VNY 10-12 krylátové vany... 11 Smaltované vany... 12 BTERIE 13-21 Clivia... 13 Derby... 12 Derby Style... 18 Dřezové... 20 SPRCHOVÉ PŘÍSLUŠENSTÍ 22-23 Sprchové

Více

Návod. na instalaci sady pro připojení externího zásobníku TUV ke kotlům DAKON Dagas 02-24 RK, RT a Dagas Plus 03-24 RK, RT

Návod. na instalaci sady pro připojení externího zásobníku TUV ke kotlům DAKON Dagas 02-24 RK, RT a Dagas Plus 03-24 RK, RT Návod na instalaci sady pro připojení externího zásobníku TUV ke kotlům DAKON Dagas 02-24 RK, RT a Dagas Plus 03-24 RK, RT Úvod Kotel DAKON Dagas 02-24 RK, RT a Dagas Plus 03-24 RK, RT je možné upravit

Více

Stacionární plynové / olejové kotle G300 a G700 pro tlakový hořák 7

Stacionární plynové / olejové kotle G300 a G700 pro tlakový hořák 7 Obsah Kotle na pevná paliva Kotel s ručním přikládáním Hercules U26 1 Kotel s ručním přikládáním Hercules U24, automatické kotle Hercules ECO a Ekoret, kombinovaný kotel Hercules DUO 2 Plynové kotle Nástěnný

Více

Návod na montáž, obsluhu a údržbu

Návod na montáž, obsluhu a údržbu SANItech tel.: 234 706 311, fax: 234 706 300 e-mail: info.cz@koncept-ekotech.com www.koncept-ekotech.com Návod na montáž, obsluhu a údržbu RADA VA3 LAP 5/2014 (7/2012) Upozornění pro instalatéry: Tento

Více

1. Umyvadlo pro invalidy - počet kusů : 1 - zdravotní umyvadlo - 1 baterie uprostřed - půd. rozměr 640 x 550 - sifon prostorově úsporný pro invalidy

1. Umyvadlo pro invalidy - počet kusů : 1 - zdravotní umyvadlo - 1 baterie uprostřed - půd. rozměr 640 x 550 - sifon prostorově úsporný pro invalidy 1. Umyvadlo pro invalidy - počet kusů : 1 - zdravotní umyvadlo - 1 baterie uprostřed - půd. rozměr 640 x 550 - sifon prostorově úsporný pro invalidy 2. Klozet pro invalidy - počet kusů : 1 - závěsný -

Více

DVOUCESTNÝ ZÓNOVÝ UZÁVĚR

DVOUCESTNÝ ZÓNOVÝ UZÁVĚR Tento ventil se servopohonem lze použít v různých sektorech projektování a výstavby. Používají se zvláště pro regulaci a zaznamenávání jednotlivých nebo vícezónových topných systémů, topných systémů využívajících

Více

A112 8594045934175 Basicmodul - WC nádrž pro zazdívání 3 014,00 Kč 1 5,90

A112 8594045934175 Basicmodul - WC nádrž pro zazdívání 3 014,00 Kč 1 5,90 PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY A112 8594045934175 Basicmodul - WC nádrž pro zazdívání 3 014,00 Kč 1 5,90 A100/1000 8594045935790 Alcamodul - Předstěnový instalační systém pro zazdívání (stavební výška

Více

RPR - Wterm s.r.o. RPR - Bukovecká 1202, 739 91 Jablunkov

RPR - Wterm s.r.o. RPR - Bukovecká 1202, 739 91 Jablunkov Seznámení se s tímto návodem umožní správnou instalaci a využití zaøízení, zajišující dlouhodobou a nezávadnou funkci. Výrobek smí být montován ve smyslu ÈSN 33 2000-7-701, èást 1 v koupelnách, sprchách

Více

Předstěnová/splachovací technika T7 Náhradní díly a přítokové příslušenství

Předstěnová/splachovací technika T7 Náhradní díly a přítokové příslušenství _CZ_090114.fm Seite 1 Montag, 16. Februar 2009 3:57 15 Předstěnová/splachovací technika Náhradní díly a přítokové příslušenství _CZ_090114.fm Seite 2 Montag, 16. Februar 2009 3:57 15 Pro všechny komponenty

Více

Předstěnová/splachovací technika

Předstěnová/splachovací technika Náhradní díly/odvodňovací příslušenství CZ 3/5 Ceník 205 Změny vyhrazeny. Předstěnová/splachovací technika Náhradní díly a přestavovací sady pro splachovací nádrže, ovládací desky pro WC a pisoáry. Všechny

Více

Zehnder Aura, Zehnder Zeta, Zehnder Impa Ceny a technické údaje 04/2014 CZ. Vytápění Chlazení Čerstvý vzduch Čistý Saubere vzduch Luft

Zehnder Aura, Zehnder Zeta, Zehnder Impa Ceny a technické údaje 04/2014 CZ. Vytápění Chlazení Čerstvý vzduch Čistý Saubere vzduch Luft Zehnder Aura, Zehnder Zeta, Zehnder Impa Ceny a technické údaje 04/2014 CZ Vytápění Chlazení Čerstvý vzduch Čistý Saubere vzduch uft zehnder aura Popis výrobku Teplovodní a kombinovaný provoz Designový

Více

Název Obj. č. Popis Kč/ks

Název Obj. č. Popis Kč/ks Ceník sanitární techniky platný od 1.5.2012 Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Název Obj. č. Popis Kč/ks Automatické splachovače pisoárů SLP 02K 01022 Splachovač pisoáru s montážní krabicí, 24V DC 3 630,00

Více

eco stavební připravenost vířivé bazény 763 64 Spytihněv č.p. 576, okres Zlín tel.:+420 577 110 311, fax:+420 577 110 315 teiko@teiko.cz; www.teiko.

eco stavební připravenost vířivé bazény 763 64 Spytihněv č.p. 576, okres Zlín tel.:+420 577 110 311, fax:+420 577 110 315 teiko@teiko.cz; www.teiko. 763 64 Spytihněv č.p. 576, okres Zlín tel.:+420 577 110 311, fax:+420 577 110 315 teiko@teiko.cz; www.teiko.cz zelená linka 800 100 050 stavební připravenost vířivé bazény SPA3 a SPA5 BALBI & ALTAR eco

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2014 (prodejní MO ceny v Kč bez DPH)

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2014 (prodejní MO ceny v Kč bez DPH) Obchodní zastoupení SANIT ČR Jungmannova 1498/2, Znojmo, PSČ 669 02, Česká republika tel./fax: 515 241 765, mobil: 736 626 255 e-mail: info@sanit.cz www.sanit.cz CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2014 (prodejní

Více

Koupelnová série Vivano

Koupelnová série Vivano Umyvadlo s odtokovým a přepadovým systémem Clou odtoková krytka chromovaná 60 x 43 cm 250860 8.428 13,4 16 65 x 47 cm 250865 9.598 16,9 14 70 x 49 cm 250870 11.180 18,8 12 294710, 508030, se spodními skříňkami

Více

Podle druhu paliva a spalovacího zařízení; Podle pracovního média; Podle tlaku spalin v ohništi; Podle materiálu kotlového tělesa;

Podle druhu paliva a spalovacího zařízení; Podle pracovního média; Podle tlaku spalin v ohništi; Podle materiálu kotlového tělesa; Přednáška č. 1 Kotle, hořáky, spalovací zařízení [1] Kotle rozdělení: Podle druhu paliva a spalovacího zařízení; Podle pracovního média; Podle tlaku spalin v ohništi; Podle kotlové konstrukce; Podle materiálu

Více

Novinky 2009 CZK. Hansgrohe Focus E 2 Axor Starck Shower Collection. Hansgrohe. Das Original.

Novinky 2009 CZK. Hansgrohe Focus E 2 Axor Starck Shower Collection. Hansgrohe. Das Original. Novinky 2009 CZK Hansgrohe Focus E 2 Axor Starck Shower Collection Hansgrohe. Das Original. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a rozumějí se jako doporučené prodejní ceny pro konečného spotřebitele. (Tiskové

Více

Ceny bez DPH Obchodní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku: K Mejtku 400, 252 26 Třebotov tel/fax: +420 257 712 909, mobil: +420 602 248 645,

Ceny bez DPH Obchodní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku: K Mejtku 400, 252 26 Třebotov tel/fax: +420 257 712 909, mobil: +420 602 248 645, 1 2 3 1 TECHNIKA PITNÉ VODY 1.1 RESI 2600 Regulační a pojistná centrála, která přináší celkové kompaktní řešení instalace rozvodů vody na ploše 1 m2. Obsahuje jediné připojení a 4 vývody pro topení, zahradu,

Více

Ceník výrobků 2015/2016

Ceník výrobků 2015/2016 Verze: 1 Ceník výrobků 2015/2016 Platnost od 1. 1. 2016 Kód EAN Popis CAT-01 Předstěnové instalační systémy 0,00 0 0 0 0 SUB-01-01 PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY 0,00 0 0 0 0 A112 8594045934175 Basicmodul

Více

ORIENTAČNÍ CENÍK PLATNÝ OD 2.1.2015

ORIENTAČNÍ CENÍK PLATNÝ OD 2.1.2015 s.r.o., Letohradská 54, 170 00 Praha 7 Tel.: +420 234 706 311, Fax: +420 234 706 300 e-mail: info.cz@koncept-ekotech.com www.koncept-ekotech.com ORIENTAČNÍ CENÍK PLATNÝ OD 2.1.2015 Č.ARTIKLU POPIS ARTIKLU

Více

PŘEHLED KERAMIKY. Umyvadla. Klozety, bidety, pisoáry, sedátka. Umyvadla se 2 otvory. Umyvadla rohová. Umyvadla. Asymetrická umyvadla.

PŘEHLED KERAMIKY. Umyvadla. Klozety, bidety, pisoáry, sedátka. Umyvadla se 2 otvory. Umyvadla rohová. Umyvadla. Asymetrická umyvadla. PŘEHLED KERAMIKY Umyvadla 40-49 cm 50-54 cm 55-59 cm Umyvadla 60-64 cm 65-69 cm 70-79 cm 80-89 cm 90-100 cm 110-120 cm Asymetrická umyvadla pravé levé 40-54 cm 55-69 cm 70-85 cm 55-69 cm 70-85 cm Umyvadla

Více

Pracovní plošiny PAUS Ceník platný od 1.2.2012

Pracovní plošiny PAUS Ceník platný od 1.2.2012 Pracovní plošiny PAUS Ceník platný od 1.2.2012 Přívěsné pracovní plošiny Pracovní plošiny jako nástavba na podvozku lehkého nákladního automobilu Pracovní plošiny vyráběné německou firmou Herman PAUS Maschienenfabrik

Více

Alcamodul - Předstěnový instalační systém pro zazdívání (stavební výška 1 m)

Alcamodul - Předstěnový instalační systém pro zazdívání (stavební výška 1 m) PŘEDSTĚNOVÉ INSTALAČNÍ SYSTÉMY A112 8594045934175 Basicmodul - WC nádrž pro zazdívání 3 014,00 Kč 1 5,90 A100/1000 8594045935790 Alcamodul - Předstěnový instalační systém pro zazdívání (stavební výška

Více

Plexo - IP55 Kompletní řada přístrojů do náročného prostředí

Plexo - IP55 Kompletní řada přístrojů do náročného prostředí Plexo - IP55 Kompletní řada přístrojů do náročného prostředí PŘÍSTROJE V KRYTÍ IP55 Plexo IP 55 Široké použití díky modulárním mechanismům > Kompletní přístroj Plexo pro všechny základní funkce > Maximální

Více