Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Krátký fotbalový zpravodaj č. 2"

Transkript

1 Krátký fotbalový zpravodaj č. 2 Vážení sportovní přátelé, už jsme opět ve fotbalovém kolotoči. Sezóna začala a už jsou známy první výsledky. A mužstvo ke svému debutu v okresním přeboru nejdříve zajíždělo na půdu Malých Hoštic. Bohužel klukům nevyšel hned úvod zápasu a celý první poločas byli na hřišti až těmi druhými. Zlepšení ve druhém poločase nepřineslo branky v síti domácích, ale bohužel zase v té naší. Ve druhém zápase přivítali doma rezervu Pusté Polomi. Po bezbrankovém poločase se ve druhém dokázali díky střelecké potenci Davida Kříže 3x prosadit a připsali si po více jak 8 letech vítězství v okresním přeboru. B tým se ve svém prvním utkání vyšvihl a svého soupeře z Moravice asi nepříjemně překvapil. A tak doma zůstaly všechny tři body. O týden později zajížděl k derby do Holasovic. Bohužel už potřetí odtamtud odjížděli s krutou porážkou a navíc bez vstřelené branky. Dorostenci se zatím v úvodu sezóny drží v čelních pozicích. Nejdříve vyhráli v Holasovicích a pak si doma z chutí zastříleli proti Pusté Polomi, neboť soupeř přijel pouze v 8 lidech. Naši fotbalisté se společensky či sportovně taky podíleli na 10. slavnostech městské části Vávrovice.

2 První mužstvo V Malých Hošticích jsme zaspali prvních 10 minut Malé Hoštice Vávrovice 4:0 (2:0) Branky: Sestava: Jiří Olbrich Petr Laifert Jan Laifert Daniel Šenk Jirka Laifert Jan Schneider (75. Gebauer) Miroslav Rolný Lukáš Scholzig (46. David Kříž) Tomáš Šenk Jan Otipka (80. Štencek) Radim Bartusek Slovo trenéra (Jakub Morbitzer) Zaspali jsme úvodních 10 minut, kdy soupeř měl několik vyložených šancí a z toho 2 proměnil. Ještě předtím mohl vstřelit gól Raďa Bartusek, pak by to vypadalo asi jinak. Zbytek poločasu bylo jedno velké trápení, pohyb, přebírání balónů, aktivita, střelba a přihrávka, to vše bylo na straně soupeře. Do druhého poločasu však vstoupilo jiné mužstvo a prvních 25 minut jsme byli jasně lepší. Vytvářeli jsme si střelecké příležitosti, především T. Šenk, ale bohužel neměl svůj den. Dali jsme sice branku po krásné akci na jeden dotek, ale bohužel neplatila. Konec zápasu nám nevyšel, šlo vidět, že nás opustily zbytky sil.

3 Doma jsme body vybojovali Vávrovice Pustá Polom B 3:1 (0:0) Branky: Kříž 3 Sestava: Hynek Šnajder Jan Otipka Jan Laifert (70. Aleš Gebauer) Daniel Šenk Tomáš Šenk Jan Schneider (65. Jirka Laifert) Miroslav Rolný Petr Levák Lukáš Scholzig (50. Bartusek) Petr Laifert David Kříž Slovo trenéra (Jakub Morbitzer): V prvním poločase byla hra vyrovnaná, každou chvilku tahal nitku někdo jiný. Měli jsme hodně standartních situací, ale nevyužili jsme je. Agilní byl na pravém kraji Honza Schneider, ale zatím mu není střelecky přáno. Zápas vypadal na to, že rozhodne jeden gól. Hrálo se o každý metr hrací plochy. Rozhodla 70. minuta, kdy jsme dali branku, a soupeř se nechal oslabit. I když hned poté vyrovnal, tak se splašeně honil do útoku a chtěl rozhodnout, což se mu stalo osudným. Po druhé brance jsme hráli velice zkušeně, zakopávali jsme míče, kouskovali hru. Pokud byla možnost, udělali jsme rychlý výpad a jednou se to ještě vyplatilo. Posledních 20 minut patřilo Davidu Křížovi, byl téměř 100 % v zakončení.

4 Rezervní tým To Moravice nečekala Vávrovice B Moravice 3:1 (1:1) Branky: David Hanel, Rosťa Vegel, vlastní Sestava: Richard Klein Jan Olbrich Petr Fifeger Roman Lichovník Marek Cagaš Martin Repaský Roman Bartusek (70. Vykoukal) Tomáš Matoušek Lukáš Laifert (88. Foltýn) Zdeněk Richlý R. Vegel (65. David Hanel) Slovo trenéra ( Přemysl Krčmařík): Pokusili jsme se o nátlakovou hru, která nám vycházela pouze v úvodních 10 minutách, kdy jsme se ujali vedení. Poté nás hosté do konce poločasu zatlačili na naši půli, což vyústilo ve vyrovnávací branku.. Druhý poločas byl, po drobných změnách v rozestavení, zcela v naši režii. Moravice se zmohla pouze na nakopávané míče. Vsítili jsme další dvě branky a hosté pak už pouze bránili. Vstup do sezóny se nám podařil a to mě velice těší.

5 Z Holasovic opět s prázdnou Holasovice B Vávrovice B 4:0 (3:0) Branky: Sestava: Richard Klein Jiří Vykoukal Jan Olbrich Petr Král (46. Marek Cagaš) Roman Lichovník (50. Jakub Farkaš) Jan Lichovník Zdeněk Richlý Tomáš Matoušek Roman Bartusek Jan Vincker (46. Martin Repaský) R. Vegel Slovo trenéra ( Přemysl Krčmařík): V zápase platilo staré dobré přísloví: Nedáš, dostaneš.

6 Dorost Z Holasovic jsme po dobrém výkonu přivezli vítězství Holasovice Vávrovice 1:3 (0:0) Branky: David Hanel, Filip Mrusek, Michal Rychta Sestava: Ivo Hanel Lukáš Blaščík (Vojta Černý I) Ondřej Levák Jakub Lichovník Martin Schoppik Jan Lichovník Michal Rychta (Jirka Stoniš) Filip Mrusek Ondřej Volf David Hanel Petr Levák Slovo trenéra (Jan Olbrich): První zápas v sezoně se hrál ve velkém horku, ale i tak jsme byli jasně lepší, pokud bychom proměnili všechny šance, tak jsme mohli vyhrát daleko větším rozdílem.

7 Polom v 8 lidech neměla šanci Vávrovice - Pustá Polom 11:1 (6:0) Branky: Ondřej Levák, Petr Levák, Jan Lichovník, Jirka Stoniš 4, Vojta Černý 2, Filip Mrusek, Kuba Lichovnik Sestava: Martin Schoppik Jan Lichovník Ondřej Levák Lukáš Blaščík Jakub Lichovník Michal Rychta Petr Levák Vojta Černý Dominik Mosler Jirka Stoniš Filip Mrusek Slovo trenéra (Jan Olbrich): Utkání ovlivnil nerovnoměrný počet hráčů na obou stranách. My jsme sice nastoupili v poslepované sestavě, ale v plném počtu, kdežto soupeř měl jen 8 hráčů a tím byl výsledek velmi poznamenán. Konečný výsledek je pro nás velmi dobrý, skóre mohlo být vyšší, ale i tak jsme spokojeni. Škoda jen toho obdrženého gólu.

8 Kam za přeborem a čtverkou Již v prvním zpravodaji nového fotbalového ročníku jsme nakoukli do zázemí jiných klubů a taky tento zpravodaj bude mít své hodnocení. Připomene si, z čeho budeme vycházet, jaké bude hodnocení a kolik bodů získali již hodnocené týmy Hodnocení: Hlavní hřiště výborná hrací plocha (3 body), dobrá (2 body), dostatečná (1 bod), nevyhovující (0 bodů) Vedlejší hřiště výborná hrací plocha (2 body), dobrá (1,5 bodu), jiná varianta nebo dostatečná (1-0,5), žádná (0 bodů) Jiná sportoviště Ano (2 body), ano, málo nebo ne v dobrém stavu (1 bod), žádná (0 bodů) Kabiny zděné výborné (4 body), zděné horší zázemí (3 body) zděné špatné zázemí, jiné a výborné zázemí (2 body), jiné horší zázemí (1bod), špatné zázemí (0 bodů) Občerstvení pěkné, zděné (2 body), horší (1 bod), špatné a vysoké ceny (0 bodů) Klubovna pěkná, velká (2 body), jiná (1 bod), žádná (0 bodů) Místa pro lidi tribuna (3 body), hodně míst a kvalitně připravené (2 body), málo míst (1 bod), málo míst a nekvalitně připravené (0 bodů) Účast v soutěžích V rámci Moravy (4 body, mládež 2 body) V rámci kraje (3 body, mládež 1,5), okresní přebor (2 body, mládež 1 bod), okresní soutěž (1 bod, mládež 0,5 bodu). Dohromady je tedy ve hře až 30 bodů. Prozatímní tabulka hodnocení Okresní přebor Okresní soutěž IV. třídy FK Bolatice 23 bodů Sokol Těškovice 16,5 bodu Spartak Budišov 21,5 bodu Sokol Melč 6 bodů Malé Hoštice 19 bodů SPS Radkov 3 body Berte ohled na to, že je to pouze amatérské jako celý zpravodaj a můžeme vycházet z informací, které už nejsou pravdivé. Autor nechce zesměšnit práci lidí v jiných oddílech, spíše chce poukázat na rozdílnost možností a práci v různých oddílech. Názory jsou a hodnocení jsou subjektivní.

9 Sport klub Pustá Polom (obyvatel cca 1450) Pustá Polom má sportovní ambice na mnohem vyšší úrovni, ovšem jak to je s jeho zázemím? Celý objet je hodně veliký a oplocený, stejně jako v Hošticích a Bolaticích. Co se týká hlavní hrací plochy, tak není o čem mluvit, je v perfektním stavu a zasluhuje plný počet bodů. Vedlejší hřiště, které je po většinu sezóny hlavním hřištěm B mužů a mládeže, je už v horším stavu. Navíc má jeho hrací plocha veliký spád. Proto mu dáváme 1,5 bodu. Kabiny jsou menší, ale vybavení je výborné 3,5 bodu. Malá klubovna i hospůdka je blízko kabin, za obě dáváme 2 body. V Polomi sice disponují velikou tribunou, ale když uvážíme, že hlavním hřištěm pro našeho soupeře je to vedlejší, tak s připravenými místy pro diváky musíme body ubrat. Vedlejší hřiště nemá žádné zábradlí a málo míst k sezení, proto pouze 1,5 bodu. Jiná sportoviště v areálu nenajdete. V Polomi mají 2 družstva mužů, A tým hraje krajský přebor, B tým okresní přebor, dorost okresní přebor, starší, mladší a MINI žáci okresní soutěž. Dohromady od nás Pustá Polom získává 22 bodů. MSA Dolní Benešov (obyvatel cca 4400) Tento tým patří mezi giganty. Přece jenom už se bavíme o menším městě. Areál je zde hodně atypický, protože jej nenajdeme na jednom místě, ale sahá až do nedalekého Zábřehu, proto stejně atypické bude i naše hodnocení. Hlavní hřiště, na které se ale naše mužstvo nepodívá, je kvalitní a proto dostává 3 body. Vedlejší hřiště je poněkud v horším stavu, dáváme 1,5 bodu. Kabiny a ostatní atributy musíme hodnotit v místě, kde budeme hrát my, tedy v Zábřehu. Dle zběžných informací jsou v Zábřehu slušně vybavené kabiny s malou hospůdkou, která se dá využít i na menší akce. Laviček je kolem hřiště celkem dost. Za to všechno od nás dostane 7,5 bodu ( ,5). Dolní Benešov má 2 mužstva mužů, A tým v krajském přeboru, B tým v okresním přeboru, dorost (starší i mladší) hraje divizi, žáci (starší i mladší) krajskou soutěž a MINI žáci okresní soutěž. Benešov zatím získává 23,5 bodu. Velké Heraltice (obyvatel cca 1620) Vesnice, která je na hranici okresu. Tady několik let už fotbal kvete. Také vybavení a vedení klubu se zlepšilo. Hlavní hřiště je slušně udržované, bohužel tráva je po létě dost žlutá, dáváme 1,5 body. Co se týká vedlejšího hřiště, tak klasické tady nenajdeme, ale jsou tady hřiště s umělým povrchem a to je obrovská pomoc. Za ně dáváme 1 bod. Areál je celkem rozlehlý, ale jiná sportoviště zde nenajdeme. Co se týká kabin, tak jsou zděné, s občerstvením a v prvním patře je velká klubovna, tohle vše však nebylo úplně dokonáno, proto dáváme 7 bodů. Místa pro lidi jsou zajištěna ze tří stran. Přestože tady není tribuna, tak dáváme 2 body. Velké Heraltice mají muže v okresním přeboru, dorost v okresní soutěži a žáky ve stejné soutěži. Dohromady získávají 14,5 bodu.

10 TJ Moravice (obyvatel cca 250) Z Radkova a Melče se přesuneme do nedaleké Moravice. Tady fotbalový areál vypadá mnohem lépe. Hlavní hřiště je ale jeho velkou slabinou. Hrací plocha není moc dobře udržovaná, hřiště je sice zatravněné, ale valná část hrací plochy je spálená, navíc je hřiště hodně hrbolaté, dáváme 1 bod. Vedlejší hřiště se v areálu nenachází. Pro zájemce tenisu je zde jeden kurt a za něj dáváme 1 bod. Kabiny jsou celkově velice dobře vyřešeny, spojené s hospodou a klubovnou (částečně otevřená), za to za všechno dáváme 7,5 (3, ). Další slabinou jsou místa pro fanoušky, na zápas se sice dá dívat i z klubovny, ale laviček kolem hřiště je málo a přitom místa pro ně jsou, klidně by se dala udělat i menší tribuna. Proto dáváme pouze 1 bod. Moravice má letos v soutěži pouze mužstvo mužů ve IV. třídě. Dohromady Moravice získává 11,5 bodu. SK Štáblovice (obyvatel cca 600) Štáblovice jsou jeden z nejmladších účastníků okresních soutěží. Areál nemá ani deset let. Hlavní hřiště je malé a poněkud hrbolaté, v létě mělo projít rekonstrukcí. Stav hrací plochy není příliš ideální, dáváme pouze 1,5 bodu. Vedlejší hřiště v areálu není. Jiná sportoviště, a to tenisové kurty, naopak přítomny jsou, dáváme za ně 2 body. Místa pro fanoušky je málo, vyhrazená místa (1 bod) jsou pouze na straně kabin, které jsou nové, zděné a hodně pěkné, navíc je přítomna hospoda s klubovnou, to vše jenom hyzdí malé využití a především studená voda ve sprchách. Krásný obal se shnilým plodem od nás získává 5 bodů. Štáblovice mají v soutěži pouze družstvo mužů ve IV. třídě. Za všechno od nás dostávají 10,5 bodu. TJ Sosnová (obyvatel cca 400) Dostáváme se zase někde jinde. Na opačnou stranu okresu, na hranici s okresem Bruntál. V Sosnové toho pro fotbal příliš neudělali. Hlavní hřiště je sice v trošku lepším stavu než v Radkově, ale kořeny, čouhající ze hřiště, příliš bezpečné nejsou. Dáváme 0,5 bodu. Vedlejší hřiště by se muselo udělat místo pastevní plochy, která je vedle, ale jinak tam místo pro něj není. A jiná sportoviště v areálu nenajdete, pokud byste si nechtěli udělat rodeo na býkovi. Kabiny jsou na pohled vcelku v klidu a hlavně jsou hodně prostorné, ovšem opět je někdy problém s teplou vodou. Občerstvení zde najdete, ale klubovnu nikoliv. Za kabiny dáváme 3 body. Míst k sezení je málo a povětšinou jsou pouze na jedné straně hřiště, za snahu dáváme 0,5 bodu. Sosnová má letos v soutěži mužstvo mužů v okresní IV. třídě. Celkem Sosnová získává 5 bodů.

11 Tabulky TABULKA Muži A okresní přebor Rk. Tým Záp Skóre Body PK (Prav) 1. Slavia Opava : 1 6 ( 3) 2. Žimrovice : 3 6 ( 3) 3. Malé Hoštice : 3 3 ( 0) 4. Stěbořice : 6 3 ( 0) 5. Litultovice : 3 3 ( 0) 6. Šilheřovice : 4 3 ( 0) 7. Služovice : 3 3 ( 0) 8. Budišov n/b : 7 3 ( 0) 9. Vávrovice : 5 3 ( 0) 10. Velké Heraltice : 4 3 ( 0) 11. Bolatice "B" : 12 3 ( 0) 12. Dolní Benešov "B" : 1 1 ( -2) 13. Pustá Polom "B" : 3 1 ( -2) 14. Hněvošice : 5 0 ( -3) TABULKA dorost okresní přebor Rk. Tým Záp Skóre Body PK (Prav) 1. Strahovice : 0 6 ( 3) 2. Vávrovice : 2 6 ( 3) 3. Kobeřice : 1 6 ( 3) 4. Slavkov : 0 3 ( 0) 5. Litultovice : 6 3 ( 0) 6. Holasovice : 4 3 ( 0) 7. Hlavnice : 12 3 ( 0) 8. Stěbořice : 7 3 ( 0) 9. Oldřišov : 3 1 ( -2) 10. Hať : 5 1 ( -2) 11. Zlatníky : 3 0 ( 0) 12. Pustá Polom : 11 0 ( 0) 13. Kylešovice : 11 0 ( -3) 14. Štěpánkovice : 18 0 ( -3) TABULKA Muži B okresní soutěž Rk. Tým Záp Skóre Body PK (Prav) 1. Melč : 4 6 ( 3) 2. Štáblovice : 4 6 ( 3) 3. Holasovice "B" : 3 6 ( 3) 4. Těškovice : 4 3 ( 0) 5. Klokočov : 2 3 ( 0) 6. Moravice : 4 3 ( 0) 7. Sosnová : 7 3 ( 0) 8. Vávrovice "B" : 5 3 ( 0) 9. Radkov : 8 3 ( 0) 10. Palhanec : 2 0 ( 0) 11. Deportivo Opava : 7 0 ( -3) 12. Čermná ve Slezsku : 8 0 ( -3) 13. Deštné : 15 0 ( -3)

12 Okresní přebor mužů podzim kolo neděle v hod Malé Hoštice Vávrovice 4:0 03. kolo neděle v hod Vávrovice Pustá Polom B 3:1 04. kolo neděle v hod Vávrovice Bolatice B 05. kolo neděle v hod Hněvošice Vávrovice 06. kolo sobota v hod Vávrovice Budišov 07. kolo neděle v hod Litultovice Vávrovice 08. kolo sobota v hod Vávrovice Žimrovice 09. kolo neděle v hod Dolní Benešov B Vávrovice 10. kolo sobota 13,10. v hod Vávrovice Šilheřovice 11. kolo sobota v hod Velké Heraltice Vávrovice 12. kolo sobota v hod Vávrovice Stěbořice 13. kolo neděle v hod Služovice Vávrovice 01. kolo sobota v hod Vávrovice Slavia Opava Okresní přebor dorostu podzim kolo neděle v hod Holasovice Vávrovice 1:3 03. kolo neděle v hod Vávrovice Pustá Polom 11:1 04. kolo neděle v hod Vávrovice Oldřišov 05. kolo neděle v hod Slavkov Vávrovice 06. kolo sobota v hod Vávrovice Stěbořice 07. kolo sobota v hod Litultovice Vávrovice 08. kolo sobota v hod Vávrovice Štěpánkovice 09. kolo sobota v hod Kylešovice Vávrovice 10. kolo sobota v hod Vávrovice Strahovice 11. kolo neděle v hod Hlavnice Vávrovice 12. kolo sobota v hod Vávrovice Kobeřice 13. kolo neděle v hod Zlatníky Vávrovice 01. kolo sobota v hod Vávrovice Hať IV. třída mužů, sk. B podzim kolo neděle v hod Vávrovice B Moravice 3:1 03. kolo sobota v hod Holasovice B Vávrovice B 4:0 04. kolo sobota v hod Čermná Vávrovice B 05. kolo neděle v hod Vávrovice B Palhanec 06. kolo sobota v hod Klokočov Vávrovice B 07. kolo neděle v hod Vávrovice B Deportivo Opava 08. kolo sobota v hod Deštné Vávrovice B 09. kolo neděle v hod Vávrovice B Těškovice 10. kolo sobota v hod Radkov Vávrovice B 11. kolo neděle v hod Vávrovice B - Melč 12. kolo sobota v hod Štáblovice Vávrovice B 13. kolo neděle v hod Vávrovice B Sosnová 01. kolo neděle v hod v o l n o Okresní přebor žáků podzim kolo sobota v hod Štěpánkovice Vávrovice 05. kolo neděle v hod Vávrovice Stěbořice 06. kolo neděle v hod Kozmice Vávrovice 07. kolo neděle v hod Vávrovice Kylešovice 08. kolo neděle v hod Větřkovice Vávrovice 09. kolo neděle v hod Vávrovice Bolatice 01. kolo středa v hod Slavkov Vávrovice 02. kolo neděle v hod Vávrovice Litultovice 03. kolo sobota v hod Strahovice Vávrovice

Krátký fotbalový zpravodaj č. 3

Krátký fotbalový zpravodaj č. 3 Krátký fotbalový zpravodaj č. 3 Vážení sportovní přátelé, vesnické soutěže pomalu, ale jistě spějí k polovině podzimní části. Naši hráči se statečně perou s tréninkovými porcemi a se zápasovým zatížením.

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 8

Krátký fotbalový zpravodaj č. 8 Krátký fotbalový zpravodaj č. 8 Vážení sportovní přátelé, zima už se pomalu chýlí ke konci. Opět tedy nastává čas pro druhou část fotbalové sezóny 2011/2012. Všechna naše mužstva už od ledna započala s

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 5

Krátký fotbalový zpravodaj č. 5 Krátký fotbalový zpravodaj č. 5 Vážení sportovní přátelé, Podzimní část soutěžního ročníku 2012/2013 se nám přehoupla do své druhé poloviny. Léto již pomalu a jistě odzvonila hrana a nastupuje pravý podzim.

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 7

Krátký fotbalový zpravodaj č. 7 Krátký fotbalový zpravodaj č. 7 Vážení sportovní přátelé, Dnešním dnem končí fotbalový podzim, jak moc byl úspěšný, to můžou rozdílně posoudit hráči, trenéři či fanoušci. Po dnešních zápasech nastane dvouměsíční

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 10

Krátký fotbalový zpravodaj č. 10 Krátký fotbalový zpravodaj č. 10 Vážení sportovní přátelé, první čtvrtina jarní části soutěžního ročníku 2011/2012 je již za námi. Výkony a výsledky našich mužstev jsou zatím slušné. A-tým si zatím drží

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 8

Krátký fotbalový zpravodaj č. 8 Krátký fotbalový zpravodaj č. 8 Vážení sportovní přátelé a naši čtenáři Naše družstva již rozehrála druhou polovinu soutěže. Aprilové počasí začíná pomalu vystrkovat růžky. Doufejme, že se na tento víkend

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 6

Krátký fotbalový zpravodaj č. 6 Krátký fotbalový zpravodaj č. 6 Vážení sportovní přátelé a naši čtenáři Podzim nám dnešním zápasem končí. Byl dlouhý, náročný a zda-li byl úspěšný to vidíme každý jinak. A tým po pádu do okresní trojky,

Více

SR 2013/2014 PŘEBOR MUŽI

SR 2013/2014 PŘEBOR MUŽI PŘEBOR MUŽI 1. TJ Hradec n/m NE 15:00 tráva 2. TJ Sokol Kobeřice B SO ÚZM tráva 3. TJ Suché Lazce SO ÚZM tráva 4. TJ Slavia Malé Hoštice NE ÚZM tráva 5. TJ Sokol Hněvošice NE ÚZM tráva, tráva 6. TJ Papírny

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 3

Krátký fotbalový zpravodaj č. 3 Krátký fotbalový zpravodaj č. 3 Vážení sportovní přátelé a naši čtenáři Astronomické léto je již za námi. Začíná období, kdy se příroda chystá shazovat svá břímě a pomalu se chystá odpočívat. Naše mužstva

Více

SR 2010/2011 PŘEBOR MUŢI

SR 2010/2011 PŘEBOR MUŢI PŘEBOR MUŢI 1. FC MSA Dolní Benešov B NE ÚZM Zábřeh tráva 2. TJ Sokol Litultovice NE ÚZM tráva 3. TJ Slavia Malé Hoštice NE ÚZM tráva 4. TJ Sokol Slavkov B SO ÚZM tráva 5. TJ Sokol Sluţovice NE ÚZM tráva

Více

Konečné tabulky soutěží OFS Opava pro SR

Konečné tabulky soutěží OFS Opava pro SR ČESKOMORAVSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ OPAVA Vodárenská 18 747 07 Opava Konečné tabulky soutěží OFS Opava pro SR 2008-2009 A1A BULY Aréna přebor muži 1. Štítina 26 16 6 4 80 : 37 54 ( 15)

Více

SR 2016/2017 PŘEBOR MUŽI

SR 2016/2017 PŘEBOR MUŽI PŘEBOR MUŽI 1. Malé Hoštice NE ÚZM tráva 2. Litultovice NE ÚZM tráva 3. Kobeřice B SO ÚZM tráva 4. Hlavnice SO ÚZM tráva 5. Hněvošice NE ÚZM tráva, tráva B 6. Bělá NE 15:00 tráva 7. Pustá Polom B SO ÚZM

Více

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ ŽÁKO-Góólmánie - ČASOPIS NEDĚLE 19.04. 2015 Ročník 1. číslo 13. KRAJSKÁ SOUTĚŽ FA ČR Při MSKFS OSTRAVA Soutěžní ročník 2014/2015 SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ KMS JUVENTUS BRUTÁL o.s. ODDÍL FOTBAL

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 9

Krátký fotbalový zpravodaj č. 9 Krátký fotbalový zpravodaj č. 9 Milí čtenáři, příznivci vávrovického fotbalu S měsíčním zpožděním nám do soutěže vstoupila všechna 4 mužstva. Výsledky a výkony byly proměnlivé. První tým neměl dobrý začátek.

Více

Tabulky všech soutěží v rámci OFS Opava po podzimní části SR

Tabulky všech soutěží v rámci OFS Opava po podzimní části SR FOTBALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ OPAVA Vodárenská 18 747 07 Opava Tabulky všech soutěží v rámci OFS Opava po podzimní části SR 2014-2015 A1A Přebor muži 1. Budišov n/b 13 8 2 3

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 11

Krátký fotbalový zpravodaj č. 11 Krátký fotbalový zpravodaj č. 11 Vážení sportovní přátelé, fotbalové soutěže se opět posunuly do další fáze. Především velké očekávání bylo od prvního mužstva, které je pořád velikým a příjemným překvapením

Více

# KLUB Z V R P S B. 1. Litultovice 14 11 1 2 47:14 34. 2. Suché Lazce 14 9 1 4 44:24 28. 3. Stěbořice 14 9 1 4 33:25 28

# KLUB Z V R P S B. 1. Litultovice 14 11 1 2 47:14 34. 2. Suché Lazce 14 9 1 4 44:24 28. 3. Stěbořice 14 9 1 4 33:25 28 Okresní přebor mužů podzim 2015 -------------------------------------------- 03. kolo neděle 23.08. v 17.00 hod Vávrovice Slavia Opava 2:1 04. kolo neděle 30.08. v 17.00 hod Vávrovice Hradec 1:1 05. kolo

Více

Postup do krajského přeboru

Postup do krajského přeboru 1 Postup do krajského přeboru Po sedmi fotbalových sezónách, kdy jsme hráli I.A třídu, postupují hráči A mužstva Kobeřic do krajského přeboru. O našem vítězství v soutěži I.A třídy skupiny A a možnosti

Více

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ Výsledkový zpravodaj Sokola Blovice č.1/07 Sokol Blovice vs VS PLZEŇ Utkání 16. kola I.A třídy 31. března 2007 od 16:30 hod Hl.rozhodčí: Krauz asistenti: Komanec, Rys delegát: ----- Tabulka Program 16.

Více

2 skupiny po 6 týmech lichá a sudá dle startovacích čísel. Ostatní týmy hrají o umístění dle umístění ve skupině

2 skupiny po 6 týmech lichá a sudá dle startovacích čísel. Ostatní týmy hrají o umístění dle umístění ve skupině Seznam družstev 1 Prodavači Patrik Richlý 2 Kladiváři Roman Bartusek 3 HFC Vastimil Richlý 4 Pivrnci Přemysl Krčmařík 5 Dorost Filip Mrusek 6 Vlaštovka Tomáš Matoušek 7 OBI team Jiří Olbrich 8 Kyles Hill

Více

Program krajské soutěže I. A třídy

Program krajské soutěže I. A třídy 1 Hosté přijeli pro bod mají tři Kobeřice-Oldřišov 1:2 To, že každé utkání se začíná za stavu 0:0 svědčí utkání našeho celku s Oldřišovem. Neslo přívlastek derby, tedy se jednalo o utkání prestižní. Po

Více

Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1)

Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1) Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1) 1 Naši hráči se na sobotní remízu s Českým Těšínem pořádně nadřeli, protože museli dohánět dvougólovou ztrátu. V prvním poločase se na trávníku nejprve hledali, ale po

Více

TJ SVĚTLÁ HORA FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA

TJ SVĚTLÁ HORA FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA Ročník 6. Číslo 4. OKRESNÍ PŘEBOR Soutěžní ročník 2010/2011 TJ SVĚTLÁ HORA FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA Sobota 25.09.2010 v 16 30 hodin Hlavní rozhodčí pro žáky, dorost a muže: Zdeněk VIŠŇOVSKÝ z Krnova golmaniesh@seznam.cz,

Více

Počasí fotbalu moc nepřálo

Počasí fotbalu moc nepřálo 1 Počasí fotbalu moc nepřálo Krajský přebor pokračoval jen pěti zápasy, další tři musely být kvůli nepříznivému počasí a hlavně terénu odloženy. Nehrál ani vedoucí celek, Petřkovice, který i přes tuto

Více

Soutěžní ročník 2015/2016 1. kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Soutěžní ročník 2015/2016 1. kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice X Soutěžní ročník 2015/2016 1. kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice Nejbližší zápasy našeho týmu Kolo Datum Soupeř Čas 1 Sobota 22.08.2015 Řepy - Muži B 10:30

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 1

Krátký fotbalový zpravodaj č. 1 Krátký fotbalový zpravodaj č. 1 Vážení sportovní přátelé a naši čtenáři Je srpen a znova se otvírá fotbalová brána nové sezóny. Ta předchozí byla dosti rozporuplná. Velikou radost na poli sportovním nám

Více

Sportovně technická komise SR Zápis č. 23 ze dne

Sportovně technická komise SR Zápis č. 23 ze dne FOTBALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ OPAVA Vodárenská 18 747 07 Opava Sportovně technická komise SR 2015-2016 Zápis č. 23 ze dne 14.4.2016 Přítomni: Kořínek D., Walach L., Walach S.,

Více

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 17:30

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 17:30 1 Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice ve fotbalové sezóně 2016-2017 Cena 5,- ČTVRTEK 11. srpna 2016 Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 17:30 FC IRP Český Těšín Rozhodčí utkání KRAJSKÉHO

Více

Vítáme vás na utkání 19. kola divize skupina A sezóny 2011/2012. vs. Neděle 1.dubna 2012 od 16.30 hod. na Městském stadionu v Benešově

Vítáme vás na utkání 19. kola divize skupina A sezóny 2011/2012. vs. Neděle 1.dubna 2012 od 16.30 hod. na Městském stadionu v Benešově Vítáme vás na utkání 19. kola divize skupina A sezóny 2011/2012 vs. SK BENEŠOV FK HOŘOVICKO Neděle 1.dubna 2012 od 16.30 hod. na Městském stadionu v Benešově Domácí celek SK Benešov: Realizační tým Trenér

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 10

Krátký fotbalový zpravodaj č. 10 Krátký fotbalový zpravodaj č. 10 Vážení sportovní přátelé a naši čtenáři Máme květen lásky čas, jen borový zaváněl háj. Tento měsíc je měsícem lásky, dne matek a hlavně hokeje. V Minsku naši hokejisté

Více

Informace o klubu najdete na WWW.SKLISEN.COM. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ DIVIZE SK. D 16. KOLO, 15.3. 2008, 14:30 hod. proti

Informace o klubu najdete na WWW.SKLISEN.COM. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ DIVIZE SK. D 16. KOLO, 15.3. 2008, 14:30 hod. proti SK LÍŠEŇ Informace o klubu najdete na WWW.SKLISEN.COM MISTROVSKÉ UTKÁNÍ DIVIZE SK. D 16. KOLO, 15.3. 2008, 14:30 hod. SK LÍŠEŇ proti ČAFC Židenice ROZHODČÍ: Pojezný Asistenti: Reich, Fridrichovský DELEGÁT:

Více

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV PROGRAM Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO proti BANÍK ZBÝŠOV Hlavní rozhodčí: Laštůvka Dušan (Pavlice) Asistenti: Palát Jiří (Micmanice), Krbůšek Radim (Brno) Vážení

Více

TJ Sokol Kobeřice - SO Bruntál 2:1 (2:1)

TJ Sokol Kobeřice - SO Bruntál 2:1 (2:1) 1 TJ Sokol Kobeřice - SO Bruntál 2:1 (2:1) V utkání s Bruntálem chtěli naši hráči dokázat, že fotbal hrát nezapomněli a podali bojovný výkon, který vedl ke druhému vítězství v sezoně krajského přeboru.

Více

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ TJ SOKOL O JENIŠOVICE TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ Sokol Bulovka I. B třída západ 24. kolo Sobota 21. května 2016 od 17:00 hodin Rozhodčí: Jirák Jiří - Šůma Josef, Chwiedziuk Dominik TJ SOKOL JENIŠOVICE B

Více

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE SOKOL JEŽKOVICE. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 16. KOLO 4. DUBNA 2010 V 15:30 VS. SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE SOKOL JEŽKOVICE. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 16. KOLO 4. DUBNA 2010 V 15:30 VS. SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ ZPRAVODAJ 1920 2010 www.tjsokolopatovice.cz SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 16. KOLO SOKOL OPATOVICE VS. SOKOL JEŽKOVICE 4. DUBNA 2010 V 15:30 SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ 20,- Kč tj-opatovice.unas.cz@sendme.cz

Více

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti 1 Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice ve fotbalové sezóně 2016-2017 Cena: 5 Kč Neděle 2.října 2016 Krajská soutěž dorostu 13:15 Fulnek Hlavní utkání - KRAJSKÝ PŘEBOR Šujan Stanislav

Více

TJ SVĚTLÁ HORA SLEZAN JINDŘICHOV B Sobota 01.11.2008 ve 14 00 hodin

TJ SVĚTLÁ HORA SLEZAN JINDŘICHOV B Sobota 01.11.2008 ve 14 00 hodin Ročník 4 Číslo 6 OKRESNÍ PŘEBOR Soutěžní ročník 2008/2009 TJ SVĚTLÁ HORA SLEZAN JINDŘICHOV B Sobota 01112008 ve 14 00 hodin Po posledním zápase v Rudolticích bude v restauraci na hřišti ukončená Hráči

Více

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova ZPRAVODAJ SK STRÁŢOV Sokol STAŇKOV HR : ŠIMEK František z Manětína AR1: KRUTINA Radek z Chomutova AR2: CHRAMOSTA DS : HAJŠMAN Pavel z Tlučné Neděle 23.5. 2010 16:00 1 1. A TŘÍDA EUROFOOTBAL DERBY SKONČILY

Více

Milý čtenáři NOVOVIN.

Milý čtenáři NOVOVIN. Milý čtenáři NOVOVIN. O víkendu se nám už naplno ozvalo hodně podzimní počasí. Na fotbale hold některé musel zahřát čaj jiné grog. Bodové výsledky příliš nezahřály, protože doma prohráli jak muži A tak

Více

V sobotu 8. února se střetne naše A mužstvo s celkem TJ Sokol Štěpánkovice.

V sobotu 8. února se střetne naše A mužstvo s celkem TJ Sokol Štěpánkovice. V sobotu 8. února se střetne naše A mužstvo s celkem TJ Sokol Štěpánkovice. Mužstvo Štěpánkovic je účastníkem krajské soutěže I.B třídy. Po podzimní části fotbalové sezóny 2013-2014 je na 5. místě. Dosud

Více

Systémová podpora rozvoje meziobecní spolupráce v ČR v rámci území správních obvodů obcí s rozšířenou působností

Systémová podpora rozvoje meziobecní spolupráce v ČR v rámci území správních obvodů obcí s rozšířenou působností Systémová podpora rozvoje meziobecní spolupráce v ČR v rámci území správních obvodů obcí s rozšířenou působností Analýza činnosti dobrovolných svazků obcí v území správního obvodu ORP 1 1 Obecné informace

Více

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 6. OKRESNÍ P EBOR Ř FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR Soutěžní ročník 2011/2012 FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA 5. kolo Sobota 17.09.2011 v 16 00 hodin Pro toto utkání

Více

Muži A absolvovali soustředění v areálu Dobré pohody v Žimrovicích

Muži A absolvovali soustředění v areálu Dobré pohody v Žimrovicích 1 Muži A absolvovali soustředění v areálu Dobré pohody v Žimrovicích Ve dnech 21.-24. února se hráči A mužstva Kobeřic zúčastnili soustředění v areálu Dobré pohody v Žimrovicích. Zúčastnili se tito hráči

Více

S Pustou Polomi jsme prohráli vysoko 0:5 a ve středu jsme remizovali s Frenštátem. V neděli změříme síly s TJ Kovohutě Břidličnou

S Pustou Polomi jsme prohráli vysoko 0:5 a ve středu jsme remizovali s Frenštátem. V neděli změříme síly s TJ Kovohutě Břidličnou 1 S Pustou Polomi jsme prohráli vysoko 0:5 a ve středu jsme remizovali s Frenštátem Krajský přebor pokračoval zápasy. Vedoucí celek soutěže hrál doma a zatím si ponechal čisté konto, když porazil Orlovou

Více

SK Jince 1921 SK JINCE 1921

SK Jince 1921 SK JINCE 1921 SK Jince 1921 - Zpravodaj kopané - Ročník I - č. 05 - Vítejte na domácím utkání 21. hraného kola jarní části III. třídy skupiny A příbramského okresu v kopané, ročníku 2007/2008. sobota 17. 5. 2008 v 17:00

Více

Číslo 10 Ročník 2013 TENISKA Tenisová škola MICHALA JUDY

Číslo 10 Ročník 2013 TENISKA Tenisová škola MICHALA JUDY Číslo 10 Ročník 2013 TENISKA Tenisová škola MICHALA JUDY Jarní část tenisové sezóny je v plném proudu a ke slovu přišly soutěže družstev. Bývaly časy, kdy jsem se na tuto část tenisové sezóny velmi těšil.

Více

2. DOROST SKŠ. STATISTIKA HRÁČU dorost SK ŠENOV: Tabulka CELKOVÁ DOROST SK ŠENOV Městská soutěž MěFS Ostrava ročník 2010/2011:

2. DOROST SKŠ. STATISTIKA HRÁČU dorost SK ŠENOV: Tabulka CELKOVÁ DOROST SK ŠENOV Městská soutěž MěFS Ostrava ročník 2010/2011: 2. DOROST SKŠ Tabulka CELKOVÁ DOROST SK ŠENOV Městská soutěž MěFS Ostrava ročník 2010/2011: Poř. Tým PZ V R P SKÓRE BODY +/- 1. Šenov - dorost 12 9 1 2 67:16 28 (10) 2. V.Polom 12 8 1 3 58:21 25 (7) 3.

Více

Pro obec Suché Lazce zpracovalo webdesign studio

Pro obec Suché Lazce zpracovalo webdesign studio davedesign - SL zpravodaj str 1., 12. a Èuníkù, stejnì jako všichni vedoucí, si krásný týden náležitì užili a domù se vrátili ve zdraví, plní zážitkù a vzpomínek. Po prázdninách se mladí hasièi zase sejdou

Více

Město Touškov Tlumačov

Město Touškov Tlumačov TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV Sportovní zpravodaj 31.8.2014 Cena zpravodaje 30 Kč Vážení fotbaloví fanoušci, Vítáme Vás na prvním mistrovském zápase v nové sezóně 2014/2015 v domácím prostředí. Po nevydařené

Více

Soutěžní ročník 2015/2016 7.kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Soutěžní ročník 2015/2016 7.kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice X Soutěžní ročník 2015/2016 7.kolo Pražského přeboru Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice Úvodní slovo Vážení diváci, děkujeme Vám za dnešní návštěvu. Dnes nás čeká jeden z nejlepších

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 7

Krátký fotbalový zpravodaj č. 7 Krátký fotbalový zpravodaj č. 7 Vážení sportovní přátelé a naši čtenáři Ze zpravodajem jsme se rozloučili v listopadu. Dnes máme duben. Čas popošel o něco dále. Prožili jsme celkem netypickou zimu, během

Více

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL www.tjsvetlahora.cz

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL www.tjsvetlahora.cz SOBOTA 26.10.2013 Ročník 9. číslo 11. OKRESNÍ PŘEBOR FA ČR Při OFS BRUNTÁL Soutěžní ročník 2013/2014 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL www.tjsvetlahora.cz SOBOTA 26.10.2013 Delegace rozhodčích

Více

Propozice turnaje mladších žáků FK Bolatice

Propozice turnaje mladších žáků FK Bolatice Fotbalový klub Bolatice Opavská 45, 747 23 Bolatice web: fotbal.bolatice.cz, email: FK.Bolatice@seznam.cz Propozice turnaje mladších žáků FK Bolatice Název akce: Termín akce: Zahájení akce: O pohár starosty

Více

Sportuj s námi 2011 - akce jednorázové

Sportuj s námi 2011 - akce jednorázové 5.2. Přehled o rozdělení finančních prostředků ze státních zdrojů na program Sportuj s námi Sportuj s námi 2011 - akce jednorázové Poř. TJ-SK Název Datum Poč. Celkem čís. 2011 účast. Kč 1. TJ Hlučín Novoroční

Více

TJ SLAVOJ RYCHVALD zápasový zpravodaj

TJ SLAVOJ RYCHVALD zápasový zpravodaj TJ SLAVOJ RYCHVALD zápasový zpravodaj Slosovatelný zpravodaj č. Datum: sobota, 11.4.2015 Cena: 10 Kč ÚVODNÍ SLOVO K ZÁPASOVÉMU ZPRAVODAJI Vážení přátelé a příznivci oddílu TJ Slavoj Rychvald. Do rukou

Více

www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ ASK LOVOSICE FK MOTORLET PRAHA Datum: středa 3. 4. 2013 Výkop: 16:30h

www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ ASK LOVOSICE FK MOTORLET PRAHA Datum: středa 3. 4. 2013 Výkop: 16:30h www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ ASK LOVOSICE - FK MOTORLET PRAHA Datum: středa 3. 4. 2013 Výkop: 16:30h Sezóna: 2012/2013 Soutěž: divize B Kolo: 17 Rozhodčí: Bacík, Svatík, Krupka Delegát: Štěpánek

Více

ŘÍZENÝCH OKRESNÍM FOTBALOVÝM SVAZEM JIČÍN

ŘÍZENÝCH OKRESNÍM FOTBALOVÝM SVAZEM JIČÍN ŘÍZENÝCH OKRESNÍM FOTBALOVÝM SVAZEM JIČÍN V SOUTĚZNÍM ROČNÍKU Za Okresní fotbalový svaz Jičín Jan Šotek v.r. předseda VV OFS Jičín Pavel Kozák, v.r. předseda STK OFS Jičín 1. Struktura soutěží mládeže

Více

Krajská soutěž dorostu 13:45 Studénka

Krajská soutěž dorostu 13:45 Studénka 1 Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice ve fotbalové sezóně 2016-2017 Cena 5 Neděle 18. září 2016 Krajská soutěž dorostu 13:45 Studénka Hlavní utkání - KRAJSKÝ PŘEBOR 16:00 SK Beskyd

Více

Sobota 3. 10. 2009 ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

Sobota 3. 10. 2009 ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30. HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE MĚSTO PARDUBICE I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN SK DFO PARDUBICE o.s. vs. FC VIKTORIA PLZEŇ Sobota 3. 10. 2009 ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30. Vážení

Více

SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim 2006. sobota 5.srpna 2006 17:00 1.kolo

SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim 2006. sobota 5.srpna 2006 17:00 1.kolo 7 / 06 DIVIZE A podzim 2006 náš dnešní soupeř SK JANKOV sobota 5.srpna 2006 17:00 1.kolo Soupeři v DIVIZI A 1. Klatovy 2. FC Bzová 3. Jiskra Třeboň 4. FK Horažďovice 5. FK Králův Dvůr 6. FK Spartak MAS

Více

TJ BLATNÁ A - FK LAŽIŠTĚ

TJ BLATNÁ A - FK LAŽIŠTĚ - 1 - Blatenské trefy Fotbalový zpravodaj č. 8/2014 2. kolo I. A třída sobota 30. srpna 2014 10 : 15 hod. www.blatnafotbal.cz www.tjblatna.cz S L O S O V A T E L N É Sobota 30/8: Blatná Sedlice 13.30 hod

Více

ZPRAVODAJSTVÍ Z PROGRAMU ROZVOJE VENKOVA

ZPRAVODAJSTVÍ Z PROGRAMU ROZVOJE VENKOVA Oddělení metodiky osy 4 PRV V Praze dne 15. října 2012 Ve Smečkách 33, 110 00 Praha 1 tel.: 222 871 620 fax: 222 871 765 e-mail: info@szif.cz Zpracoval: Mgr. Alena Šoborová, kontakt: Alena Šoborová, tel.:

Více

Kravaře-Kobeřice-0:1 V Kravařích bylo v nedělním odpoledni hodně rušno. Výsledky krajského přeboru Kravaře - Kobeřice 0:1 Tabulka krajského přeboru

Kravaře-Kobeřice-0:1 V Kravařích bylo v nedělním odpoledni hodně rušno. Výsledky krajského přeboru Kravaře - Kobeřice 0:1 Tabulka krajského přeboru 1 Kravaře-Kobeřice-0:1 V Kravařích bylo v nedělním odpoledni hodně rušno.. Došlo zde totiž ke slavnostnímu otevřeni rekonstruovaného fotbalového areálu, takže stadion doslova praskal ve švech. Domácí pokřtili

Více

SK ČERNOLICEČ SK BĚLÁB ERNOLICE POD BEZDĚZEM VS. Středočeský oblastní přebor sezóna 2001/2002. podzimní část. 14. kolo, sobota 10.11.

SK ČERNOLICEČ SK BĚLÁB ERNOLICE POD BEZDĚZEM VS. Středočeský oblastní přebor sezóna 2001/2002. podzimní část. 14. kolo, sobota 10.11. Středočeský oblastní přebor sezóna 2001/2002 podzimní část 14. kolo, sobota 10.11. od 14 00 mistrovské utkání SK ČERNOLICEČ ERNOLICE VS. SK BĚLÁB POD BEZDĚZEM SK.cernolice.cz www.cernolice.cz OBSAH AKTUÁLNÍ

Více

9.10. nás čekal první zápas nového cyklu ME naší skupiny, která byla přejmenovaná z 2A na 1B z důvodu lepšího marketingu. Tak to vysvětluje FIRA.

9.10. nás čekal první zápas nového cyklu ME naší skupiny, která byla přejmenovaná z 2A na 1B z důvodu lepšího marketingu. Tak to vysvětluje FIRA. Zpráva Česká republika vs. Polsko 9.10. nás čekal první zápas nového cyklu ME naší skupiny, která byla přejmenovaná z 2A na 1B z důvodu lepšího marketingu. Tak to vysvětluje FIRA. Zápasy pro tuto sezónu

Více

Krátký fotbalový zpravodaj č. 9

Krátký fotbalový zpravodaj č. 9 Krátký fotbalový zpravodaj č. 9 Vážení sportovní přátelé a naši čtenáři Jarní část se pomalu blíží do své poloviny. Zatím jsme těšili velice pěknému počasí. Výjimkou byla minulá sobota, která na některých

Více

Tomáš Hejhal Jirka Doležal Jonáš Borovský

Tomáš Hejhal Jirka Doležal Jonáš Borovský I když od eliminačního turnaje florbalových mladíků na vítkovské "zééšce" utekl už nějaký ten pátek, nedá mi, abych se v krátkém komentáři nevrátil v čase a seznámil vás, naše čtenáře školních stránek,

Více

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory www.tjsvetlahora.cz AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory www.tjsvetlahora.cz AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR Ř FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR Soutěžní ročník 2011/2012 TJ SVĚTLÁ HORA SOKOL TŘEMEŠNÁ A 6. kolo Sobota 10.09.2011 v 16 30 hodin Pro utkání dorostu

Více

V neděli na první jarní mistrovské utkání s Českým Těšínem. Program krajského přeboru

V neděli na první jarní mistrovské utkání s Českým Těšínem. Program krajského přeboru 1 Začíná jarní část fotbalové sezóny Fotbaloví fanoušci se dočkali. Po zimní přestávce se roztočí jarní kola krajského přeboru. Hráči našeho celku nastupují do jarní části jako patnáctý celek této soutěže.

Více

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE TJ SOKOL SRUBY Kompletní info z fotbalového klubu Sezóna 2013-2014 -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE -Tabulka a přehled nadcházejících utkání -Mistrovská utkání Semanín a D.Dobrouč

Více

Přehled podaných kandidátních listin - ORP OPAVA

Přehled podaných kandidátních listin - ORP OPAVA Přehled podaných kandidátních listin - ORP OPAVA Obec/část obce Branka u Opavy Bratříkovice Brumovice Budišovice Dolní Životice Háj ve Slezsku Hlavnice Hlubočec Hněvošice Holasovice Název strany Hasiči

Více

TC Dvůr Králové nad Labem

TC Dvůr Králové nad Labem TENNIS CLUB Dvůr Králové 17. listopadu 485 544 01 Dvůr Králové nad Labem email tcdk@.cz TC Dvůr Králové nad Labem 1 TENNIS CLUB Dvůr Králové 17. listopadu 485 544 01 Dvůr Králové nad Labem email tcdk@.cz

Více

Dolní Benešov. Časy odjezdů. Bělá 900255 5. Bílovec 900262 3. Bolatice 900254 5. 910129 Bruntál. Brumovice 900250 2. 900242 3 (u Vítkova) 900261 3

Dolní Benešov. Časy odjezdů. Bělá 900255 5. Bílovec 900262 3. Bolatice 900254 5. 910129 Bruntál. Brumovice 900250 2. 900242 3 (u Vítkova) 900261 3 ODJEZDY AUTOBUSŮ Z VÝCHODNÍHO NÁDRAŽÍ SMĚR CENTRUM V O P A V Ě Platnost od 14.12.2014 do 12.12.2015 Informace o změnách během platnosti na tel.č. 553/609202 S M Ě R Linka číslo Stanoviště Bělá 900255 5

Více

Opavská míle. 1609 m. A - Muži 39- Opava 9.9.2014

Opavská míle. 1609 m. A - Muži 39- Opava 9.9.2014 A - Muži 39- Opava 9.9.2014 1 1 Ševčík Jakub CZE 1990 SSK Vítkovice 00:04:11 23.08 2 3 Friš Jan CZE 1995 SSK Vítkovice 00:04:11 23.08 3 2 Burian Miroslav CZE 1992 Dukla Praha 00:04:13 00:00:02 22.89 4

Více

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov Neděle 3.dubna 2011 - začátek 16:00 hod. Delegovaní rozhodčí a DS HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov 1 PRVNÍ TŘI JARNÍ

Více

Vítáme vás na utkání čtrnáctého kola divize skupina A sezóny 2011/201. vs. Neděle 13. listopadu 2011 od 14.00 hod.

Vítáme vás na utkání čtrnáctého kola divize skupina A sezóny 2011/201. vs. Neděle 13. listopadu 2011 od 14.00 hod. Vítáme vás na utkání čtrnáctého kola divize skupina A sezóny 2011/201 vs. SK BENEŠOV FK DUKLA PRAHA B Neděle 13. listopadu 2011 od 14.00 hod. Domácí celek SK Benešov: Realizační tým Trenér Martin Bárta

Více

Jílovský fotbalový zpravodaj

Jílovský fotbalový zpravodaj Jílovský fotbalový zpravodaj Sezóna 2015/2016 1. vydání - jaro Soupeř A týmu je SK Votice Sponzor dnešního utkání je PIVNICE HŘIŠTĚ Vážení sportovní přátelé, dovolte mi, abych Vás jménem fotbalového klubu

Více

Informace ke změně daně z nemovitostí od ledna 2012

Informace ke změně daně z nemovitostí od ledna 2012 Informace ke změně daně z nemovitostí od ledna 2012 Od 1. 1. 2012 podléhají zpevněné plochy pozemků (ostatních ploch a zastavěné plochy a nádvoří) zpevněné stavbou nové sazbě daně z pozemků. Pokud se užívají

Více

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ Ročník 1. číslo 4. KRAJSKÁ SOUTĚŽ FA ČR Při MSKFS OSTRAVA Soutěžní ročník 2014/2015 SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ KMS JUVENTUS BRUTÁL o.s. ODDÍL FOTBAL www.kmsjuventus.estranky.cz TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA

Více

Ano tito všichni letos pomáhali při tréninku nejmenších a tak by to mělo být! Přeju všem našim členům a fanouškům

Ano tito všichni letos pomáhali při tréninku nejmenších a tak by to mělo být! Přeju všem našim členům a fanouškům Máme za sebou půlku sezóny 2014/2015 a já si pokládám otázku čeho jsme jako klub dosáhli, zda se něco zlepšilo, či naopak zhoršilo. Nejdříve bych to rozdělil na naše věkové kategorie, jelikož míra zlepšení

Více

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE MĚSTO PARDUBICE I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN SK DFO PARDUBICE vs. FC HRADEC KRÁLOVÉ Sobota 16. 05. 2009 ve 13:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 15:30. Vážení

Více

Jan Zahalka: Stále jsme na cestě

Jan Zahalka: Stále jsme na cestě ZÁPASOVÝ PROGRAM Jan Zahalka: Stále jsme na cestě Boleslavské tažení play-off dnes začíná! V Boleslavi chodí na extraligu nejvíc florbalových fanoušků! 1. zápas ČF play-off florbalové AutoCont extraligy

Více

Rozlosování soutěží. Moravskoslezský KFS. podzim 2014/2015

Rozlosování soutěží. Moravskoslezský KFS. podzim 2014/2015 Rozlosování soutěží Moravskoslezský KFS podzim 2014/2015 Krajský přebor [muži] Los.č. Mužstvo Den Hřiště (náhr.hř.) barva dr.,tr.,st. 1 SK Dětmarovice so ÚZM bílá,modrá,bílá 2 SPORT - CLUB Pustá Polom

Více

TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV

TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV Sportovní zpravodaj Vydání č. 5 17.10.2003 Cena zpravodaje Cena zpravodaje vč. vstupu 15 Kč 25 Kč Vážený fotbalový fanoušku, Vítáme tě po desetiletích na mistrovském derby se Sokolem

Více

Historie v kostce. Z historie obce Trstěnice

Historie v kostce. Z historie obce Trstěnice Historie v kostce Z historie obce Trstěnice Obec Trstěnice leží vzdušnou čarou 4 km jihozápadně od Mariánských Lázní, v nadmořské výšce 550, na hlavní silnici E 21 spojující města Cheb a Plzeň. První písemná

Více

Organizační výbor HLAVNICKÉHO GULÁŠFESTU

Organizační výbor HLAVNICKÉHO GULÁŠFESTU GULÁŠFEST 2015 4. 7. 2015 proběhl už 4. ročník vaření kotlíkového guláše HLAVNICKÝ GULÁŠFEST 2015. Za krásného počasí se v Zámeckém parku sešlo více jak 350 hladových návštěvníků. Naši kuchařští mistři

Více

FK Dynamo Spartak Kaplice B

FK Dynamo Spartak Kaplice B zpravodaj FK Dynama Vyšší Brod Neděle 12. 10. 2008, 16 00 10. kolo I. B třídy skupiny A FK Dynamo Spartak Kaplice B V minulém kole jsme prolomili velmi dlouhou sérii zápasů, ve které jsme nebyli schopni

Více

TJ SLAVOJ RYCHVALD zápasový zpravodaj

TJ SLAVOJ RYCHVALD zápasový zpravodaj TJ SLAVOJ RYCHVALD zápasový zpravodaj Slosovatelný zpravodaj č. Datum: středa, 6.5.2015 Cena: 10 Kč DNEŠNÍ ZÁPAS MUŽI: st, 6.5.2015 17 00 TJ Slavoj Rychvald FK Baník Albrechtice B Ve vloženém středečním

Více

Polanka-Kobeřice 4:0 (3:0)

Polanka-Kobeřice 4:0 (3:0) Polanka-Kobeřice 4:0 (3:0) 1 Naši hráči v Polance totálně vybouchli. Zpočátku jsme sice měli určité příležitosti, ale bez gólového efektu. Nejdříve domácí brankář zlikvidoval dělovku Wirtha, a i když se

Více

Výroční zpráva výkonného výboru SK Slavia Jesenice za rok 2014

Výroční zpráva výkonného výboru SK Slavia Jesenice za rok 2014 Výroční zpráva výkonného výboru SK Slavia Jesenice za rok 2014 Výroční zpráva výkonného výboru za rok 2014 1 Obsah Úvod... 3 Základní údaje... 4 Stav hráčské základny... 4 Výkonný výbor... 4 Revizní komise...

Více

První kolo se našim chlapcům a děvčatům moc nevydařilo.

První kolo se našim chlapcům a děvčatům moc nevydařilo. Víkendové výsledky vodního póla 3. víkend probíhají nadstavbové turnaje vodního póla, ve kterých se rozhoduje o pořadí v jednotlivých soutěžích. Přebor ČR starších žáků Svoji účast v nadstavbových turnajích

Více

Město Touškov - Nýřany

Město Touškov - Nýřany TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV Sportovní zpravodaj Vydání č. 11 20.5.2005 Cena zpravodaje Cena zpravodaje vč. vstupu 15 Kč 25 Kč Vážený fotbalový fanoušku, vítáme tě na dalším domácím utkání. Minulý týden jsme

Více

Obyvatelstvo. z toho. ženy. ve věku 0-14 let ve věku 65 a více let

Obyvatelstvo. z toho. ženy. ve věku 0-14 let ve věku 65 a více let CZ0805 174 899 89 615 25 807 26 754 85 304 76 246 2 481 37 146 20 932 37 044 33 798 73 675 65 041 1. Bělá 51297 4 661 340 85 108 308 264 5 109 98 186 184 259 218 Bělá 00161 9 0 2. Bohuslavice 50619 2 1

Více

VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA 22. - 23. 11. 2015

VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA 22. - 23. 11. 2015 VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA. - 3.. 05... 05 ČESKÝ POHÁR JUNIOREK HRADEC KRÁLOVÉ Ve dnech... 05 pokračoval po předešlé kvalifikaci Český pohár juniorek prvním kolem. Pořadatelem je Slávia Hradec Králové,

Více

Fotbalový turnaj přípravek r. 2005 Velké Meziříčí 25. 11.2012

Fotbalový turnaj přípravek r. 2005 Velké Meziříčí 25. 11.2012 Fotbalový turnaj přípravek r. 2005 Velké Meziříčí 25. 11.2012 Pořadatel: FC Velké Meziříčí Termín: neděle25. 11.2012 Místo konáni: Sportovní hala - Velké Meziříčí, U Světlé Startují: Hráči narození 1.1.2005

Více

Výroční zpráva sportovní gymnastika kluci 2011

Výroční zpráva sportovní gymnastika kluci 2011 Výroční zpráva sportovní gymnastika kluci 2011 Vánoční oddílový pohár 2011 http://www.zs-husova.tabor.cz/webg/ 1 Hodnocení roku V roce 2011 cvičilo 40 žáků a 8 trenérů. Největší část žlenské základny tvoří

Více

Milý čtenáři NOVOVIN.

Milý čtenáři NOVOVIN. Milý čtenáři NOVOVIN. Naše noviny tedy pokračují třetím číslem. Minulé číslo se skoro celé vyprodalo, toto číslo je přece jenom o něco málo chudší a tak opět zlevňujeme.děkujeme za vytisknutí našemu předsedovi,

Více

MEZIKRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ U13, U14 2015/2016

MEZIKRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ U13, U14 2015/2016 MEZIKRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ U13, U14 2015/ 1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ Pořadatel: Fotbalová asociace České republiky Grassroots oddělení a Komise mládeže FAČR. Místo konání: oznámí organizátor utkání nejméně 14

Více

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/2015. 7. vydání - jaro

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/2015. 7. vydání - jaro Jílovský fotbalový zpravodaj Sezóna 2014/2015 7. vydání - jaro Soupeř A týmu je SK Votice Sponzor dnešního utkání je ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ Škarvada Přemysl 27. kol FC Jílové SK Votice Počátek historie votické

Více

III. ročník SEDLČANY CUP

III. ročník SEDLČANY CUP III. ročník SEDLČANY CUP TERMÍN TURNAJE Sobota 27.8.2011 v 8.30-900 hod. prezentace (u později zahajovaných zápasů stačí být ½ hod před prvním zápasem), v 16.00 až 1630 hod. vyhlášení MÍSTO Fotbalové hřiště

Více