Tréninkový kemp stolního tenisu zlatý spin stolního tenisu Rakousko 7 dní / 6 nocí

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Tréninkový kemp stolního tenisu zlatý spin stolního tenisu Rakousko 7 dní / 6 nocí"

Transkript

1 Tento tréninkový kemp stolního tenisu bude nejen dokonalým spojením sportu a kulturního programu, ale také vám poskytne exkluzivní příležitost trénovat s bývalými mistry světa Miroslavem Cecavou a Mikaelem Appelgrenem a stříbrným medailistou ve čtyřhře na mistrovství světa Leszkem Kucharským. Po tomto kempu bude následovat jednodenní turnaj. Samozřejmě nelze vynechat atraktivní doprovodný program, který bude nabitý kulturními zážitky včetně výletů do rakouské metropole Vídně a do regionu Wachau, jenž je na seznamu světového dědictví UNESCO a v němž se nachází klášter Melk a zřícenina hradu Dürnstein. Vrcholem tohoto tréninkového kempu bude velký finálový turnaj, který bude zakončen slavnostní večeří za účasti někdejších mistrů světa ve stolním tenise. V zájmu vysoké kvality je počet účastníků omezen. Kde: Kdy: Stravování: Ubytování: Doprava: Další služby: Hollabrunn / Vídeň července 2014 (k dispozici je rozšířený program) Plná penze Sport- & Seminarhotel, Hollabrunn Autobus nebo minibus Prvotřídní výcvik s legendami stolního tenisu, na který budou dohlížet bývalí mistři světa Miroslav Cecava a Mikael Appelgren a také stříbrný medailista ve čtyřhře na mistrovství světa Leszek Kucharski. Vzdělávání a kultura Objevte kulturu Evropy: Navštivte nová města, nahlédněte do zákulisí světoznámých míst a seznamte se s významnými politickými osobnostmi. Společenství a vztahy Vychutnejte si nové země stejně jako místní obyvatelé: Ochutnejte regionální kuchyně v rodinných restauracích, kontaktujte místní školy, zapojte se do sportovních aktivit nebo pomáhejte na místní farmě. Příroda a udržitelný rozvoj Připojte se k našim aktivitám v rámci sociální odpovědnosti: Podílejte se na našich projektech trvalé udržitelnosti, jejichž náplní může být například rekultivace potoků, zalesňování nebo návštěvy domovů důchodců. Tělo a zdraví Dosáhněte rovnováhy mezi tělem a myslí: Sportujte s místními obyvateli, připojte se v tréninkových kempech k místním týmům a využijte nutričně vyvážených jídelníčků navržených profesionálními dietology. On December 3rd 2013 the PDM Tourism Group s travel concept "PDM Plus - Experiential travelling" was announced as one of the official decade projects by the jury of the Austrian Commission for UNESCO in the course of the UN Decade "Education for Sustainable Development".

2 PROGRAM 1. den: Pondělí Příjezd (možno zajistit vyzvednutí na letišti nebo vlakovém nádraží). Všechny účastníky přivítají na uvítacím setkání Miroslav Cecava, Leszek Kucharski a Mikael Appelgren. Vysvětlení programu. 11:00 14:00 Oběd formou bufetu. 15:00 18:00 Rozcvičení, vyzkoušení pálek atd. 19:00 Uvítací večeře na radnici v Hollabrunnu včetně přivítání starostou. Přenocování v Hollabrunnu. 2. den: Úterý První tréninkový den, na který dohlédnou bývalí mistři světa Miroslav Cecava a Mikael Appelgren a také stříbrný medailista ve čtyřhře na mistrovství světa Leszek Kucharski. 9:00 12:00 Trénink. 12:00 13:00 Oběd, odpočinek. 13:00 15:00 Masáž (dle objednání). 15:00 18:00 Trénink. 17:00 19:00 Masáž (dle objednání). 19:00 Návštěva místních vinných sklepů včetně ochutnávky vín. Přenocování v Hollabrunnu. Volitelný program pro doprovod: 9:00 17:00 Návštěva dvou nejkrásnějších zámků tohoto regionu. Zámek Riegersburg byl původně barokní zámek obehnaný vodním příkopem, který v průběhu 18. století sloužil jako sídlo říšských hrabat z rodu Khevenhüllerů. Po návštěvě Riegersburgu si účastníci vychutnají oběd a poté bude následovat návštěva Rosenburgu, jednoho z nejkrásnějších rakouských renesančních zámků. Původně to byla středověká obranná tvrz, která byla v 16. a 17. století přestavěna na honosný zámek s rozsáhlými zahradami. Dvůr, který sloužil pro rytířské turnaje, je dokonale zachován a je největší svého druhu v Evropě. Toto místo dnes láká místní výletníky a hostí akce a oslavy všeho druhu, například svatby. 3. den: Středa Tento den je zcela věnován rakouskému hlavnímu městu Vídeň. Navštivte slavný zámek Schönbrunn, letní sídlo Habsburků, kde nasajete atmosféru života v rakouském císařství. Po obědě můžete město lépe poznat na volitelné prohlídce na vozítku Segway. Volný čas před večeří můžete využít k samostatnému prozkoumání města při procházkách okouzlujícími ulicemi Vídně nebo k nakupování. Vrcholem bude ochutnávka místních specialit v půvabném prostředí typickém pro Vídeň. Přenocování v Hollabrunnu.

3 Dzień 4: czwartek, 10 lipca 2014 r. Drugi dzień treningu prowadzonego przez mistrzów świata seniorów Miroslava Cecava ę i Mikaela Appelgrena oraz wicemistrza świata w deblu Leszka Kucharskiego. 09:00 12:00 Sesja treningowa 12:00 13:00 Obiad, wypoczynek 13:00 15:00 Masaż (po uprzednim umówieniu się) 15:00 18:00 Sesja treningowa 17:00 19:00 Masaż (po uprzednim umówieniu się) 19:30 Kolacja w Hollabrunn Nocleg w Hollabrunn Program dodatkowy dla osób towarzyszących: 9:00 18:00 Wybierz się na wycieczkę po romantycznej dolinie Helenental i Lesie Wiedeńskim. Odwiedź również cieszący się złą sławą domek myśliwski w Mayerling, gdzie w 1889 r. tragicznie zakończyła się przygoda austriackiego następcy tronu księcia Rudolfa z jego kochanką. W programie znajduje się też wizyta w założonym w 1133 r. klasztorze Cystersów Heiligenkreuz, gdzie będzie można podziwiać średniowieczny krużganek i grobowiec ostatniego władcy z dynastii Babenbergów w Austrii. Po wycieczce łodzią po największym w Europie podziemnym jeziorze znajdującym się w Hinterbrühl, uczestnicy będą mieli wolne popołudnie na zwiedzenie Wiednia. 5. den: Pátek :00 15:00 Výlet do regionu Wachau, který UNESCO prohlásilo za významnou kulturní krajinu. Součástí bude návštěva barokního kláštera Melk, oběd a prohlídka středověkého města Dürnstein s průvodcem. Tento výlet je VOLITELNÝ. Je také možné zůstat v Hollabrunnu na další trénink. 16:00 18:00 Trénink pro ty, kteří se vrátí z výletu. 18:00 Rozprava o průběhu turnaje. 19:30 Večeře v Hollabrunnu. Přenocování v Hollabrunnu. 6. den: Sobota :00 Začátek turnaje. Masáže jsou k dispozici celý den dle objednání. 20:00 Slavnostní večeře se všemi účastníky včetně slavnostního předávání cen a oficiálního rozloučení. Přenocování v Hollabrunnu. 7. den: Neděle Odjezd (možno zařídit odvoz na letiště nebo vlakové nádraží)

4 CENY: za osobu (dvoulůžkový pokoj, WC + koupelna/sprcha) TRÉNINKOVÝ KEMP ( července 2014: 6 nocí) Sportovci: 1 200,00 Doprovod: 950,00 Příplatek za jednolůžkový pokoj 210,00 Minimální požadovaný počet účastníků: 30 CENA ZAHRNUJE TYTO SLUŽBY: Ubytování: dvoulůžkový pokoj, WC + koupelna/sprcha 3 masáže dle objednání 4x služba prádelny v Hollabrunnu Služba zkoušení pálek Plná penze včetně 1 nápoje Doprava soukromým autobusem/minibusem podle specifikací programu Všechny naplánované tréninky a aktivity Exkluzivní přístup do veřejného bazénu v Hollabrunnu (19:00 21:00) Využití okolních tenisových kurtů v Hollabrunnu Využití hotelové posilovny, sauny, parní lázně Každodenní kontrola a výkazy kvality Nonstop podpora ze strany PDM CENA NEZAHRNUJE: Náklady na příjezd/odjezd Příplatek za jednolůžkový pokoj Cestovní pojištění Osobní výlohy, např. nápoje, telefonní poplatky atd. Aktivity, které nejsou součástí programu Změny vyhrazeny OMÓWIENIE I CELE SESJI TRENINGOWYCH: - Indywidualna analiza techniki uczestnika (z pomocą nagrań wideo). - Doskonalenie umiejętności motoryki małej i dużej. - Trening na wiele piłek w małych grupach. - Praca indywidualna z najlepszymi trenerami: Miroslav Cecava, Leszek Kucharski i Mikael Appelgren. - Gwarantowana wizyta Jarka Kołodziejczyka (głównego trenera austriackiej kadry narodowej mężczyzn). FORMAT ROZGRYWEK - Podczas wszystkich rozgrywek zawodnicy będą podzieleni na grupy (włączając rundy wstępne/pośrednie oraz kwalifikacyjne). - W zależności od ilości uczestników, będą również organizowane mecze towarzyskie w oparciu o poziom umiejętności. REJESTRACJA W celu zapewnienia jak najwyższej jakości treningu oraz w związku z ograniczeniami wynikającymi z infrastruktury, jesteśmy zmuszeni do ograniczenia liczby uczestników. Ostateczny termin rejestracji na kurs upływa 30 maja 2014 r. Potwierdzenie jest przesyłane bezzwłocznie po przetworzeniu formularza rejestracyjnego. Uczestnicy otrzymują numery w oparciu o datę rejestracji. Formularze rejestracyjne będą przyjmowane wyłącznie w formie pisemnej. Formularze są dostępne na stronie głównej PDM oraz należy je wypełnić zgodnie z zawartymi tam instrukcjami. Rezerwacja jest zakończona po otrzymaniu potwierdzenia od PDM.

5 Obóz szkoleniowy tenisa stołowego Złoty spin tenisa stołowego Austria 7 dni / 6 noclegów ROZŠÍŘENÝ PROGRAM 7. den: Neděle Rozšířený program: 9:00 Odjezd do Salcburku. Volitelný oběd během cesty. 14:30 Plavba lodí na jezeře Wolfgangssee. 17:00 Pokračování do Salcburku. 18:00 Večeře v Salcburku. 20:00 Koncert v zámku Mirabell. Přenocování v Salcburku (4hvězdičkový hotel, např. Austria Trend Hotel West/Mitte). 8. den: Pondělí :00 Prohlídka města s průvodcem včetně návštěvy pevnosti. Hohensalzburg. Užijte si úchvatný výhled na historické centrum města a okolní hory. Volitelný oběd. 13:00 Výlet do Werfenu, kde se nacházejí největší ledové jeskyně na světě. 19:30 Večeře v Salcburku. Přenocování v Salcburku. 9. den: Úterý :00 Odjezd do Mnichova. Volitelný oběd v Mnichově. 13:00 Objevování hlavního města Bavorska během prohlídky s průvodcem, která zahrnuje nejznámější náměstí, trhy a kostely. 19:00 Večeře v Mnichově. Přenocování v Mnichově (4hvězdičkový hotel, např. Angelo, Leonardo). 10. den: Středa :00 Návštěva Allianz Areny, hlavního fotbalového stadionu v Mnichově. Volitelný oběd. Volné odpoledne. 19:00 Večeře s tradiční atmosférou v pivnici Hofbräuhaus. Přenocování v Mnichově. 11. den: Čtvrtek Individuální odjezd nebo skupinový návrat do Vídně.

6 Obóz szkoleniowy tenisa stołowego Złoty spin tenisa stołowego Austria 7 dni / 6 noclegów CENA ROZŠÍŘENÉHO PROGRAMU ( července 2014: 4 noci) Sportovci/doprovod 840,00 Příplatek za jednolůžkový pokoj 180,00 Minimální požadovaný počet účastníků: 20 CENA ZAHRNUJE TYTO SLUŽBY: Ubytování: dvoulůžkový pokoj, WC + koupelna/sprcha Polopenze (snídaně, večeře) Doprava soukromým autobusem/minibusem podle specifikací programu Všechny naplánované tréninky a aktivity Každodenní kontrola a výkazy kvality Nonstop podpora ze strany PDM CENA NEZAHRNUJE: Náklady na příjezd/odjezd Příplatek za jednolůžkový pokoj Cestovní pojištění Osobní výlohy, např. nápoje, telefonní poplatky atd. Aktivity, které nejsou součástí programu Změny vyhrazeny Contact: PDM Tourism Group Neubaugasse 68/2/ Vídeň Rakousko Telefon: Fax:

ADVENTNÍ ZÁJEZDY 2015

ADVENTNÍ ZÁJEZDY 2015 Tourismus Salzburg ADVENTNÍ ZÁJEZDY 2015 Vážení klienti, dostává se Vám do ruky náš nový katalog specializovaný na Adventní zájezdy 2015. Na jedné straně katalogu naleznete zájezdy, které voní vánoční

Více

Hamburk. Německo. Drážďany Frankfurt Höchst Norimberk Heidelberg Regensburg Mnichov Augsburg Spitzingsee Hintersee.

Hamburk. Německo. Drážďany Frankfurt Höchst Norimberk Heidelberg Regensburg Mnichov Augsburg Spitzingsee Hintersee. , Rakousko, Švýcarsko ŠIRŠÍ NABÍDKU KURZŮ NĚMČINY A STUDIA V NĚMECKY MLUVÍCÍCH ZEMÍCH NAJDETE NA WWW.INTACT.CZ NĚMECKY SE MLUVÍ ZA HUMNY!!! Znalost němčiny je pro Čecha téměř nezbytností. Německy mluvící

Více

ČESKO POLSKO RAKOUSKO NĚMECKO BELGIE NIZOZEMÍ SLOVINSKO MAĎARSKO ITÁLIE ŘECKO

ČESKO POLSKO RAKOUSKO NĚMECKO BELGIE NIZOZEMÍ SLOVINSKO MAĎARSKO ITÁLIE ŘECKO ČESKO POLSKO RAKOUSKO NĚMECKO BELGIE NIZOZEMÍ SLOVINSKO MAĎARSKO ITÁLIE ŘECKO Podrobné informace ke všem zájezdům Vám rádi poskytneme v naší cestovní kanceláři! profesionální přístup k zákazníkům O v prodeji

Více

2015 ZÁJEZDY S KVĚTINOVOU A ZAHRADNÍ TÉMATIKOU

2015 ZÁJEZDY S KVĚTINOVOU A ZAHRADNÍ TÉMATIKOU 2015 ZÁJEZDY S KVĚTINOVOU A ZAHRADNÍ TÉMATIKOU VELETRHY A VÝSTAVY, FESTIVALY A SLAVNOSTI, ZAHRADY A PARKY Tip 1 Tip 2 Tip 3 HOLANDSKO květinové zájezdy 22.4 24.4. a 24.4. 28.4. 2015 RAKOUSKO Císařovy nové

Více

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály A world of languages Vítejte v Bavard language! Objevte více než 250 vzrušujících jazykových destinací po celém světě vybrané pečlivě našimi experty.

Více

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2014

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2014 SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2014 Již 24. sezónu je s vámi CK SLAN tour 24 letuplynulo od prvního zájezdu cestovní kanceláře SLAN tour. V červnu 1990 náš první zahraničí zájezd vedl do italských Benátek.

Více

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2015

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2015 SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2015 Již 25. sezónu je s vámi CK SLAN tour 25 letuplynulo od prvního zájezdu cestovní kanceláře SLAN tour. V červnu 1990 náš první zahraničí zájezd vedl do italských Benátek.

Více

NĚMECKO - Údolí Mosely

NĚMECKO - Údolí Mosely NĚMECKO - Údolí Mosely Nabídka incentivní cesty spojené s degustací vín Termín: 26. 30.8. 2015 Počet: 10-15 osob rodí se zde ta nejušlechtilejší vína z odrůdy Ryzlink rýnský Program cesty Během tohoto

Více

Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj. Katalog zima 2010 2011

Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj. Katalog zima 2010 2011 Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj Katalog zima 2010 2011 Vážení klienti, otvíráte náš nový katalog zimních zájezdů, do kterého jsme zařadili vedle lyžařských zájezdů

Více

Vyberte si dovolenou z pohodlí domova!

Vyberte si dovolenou z pohodlí domova! 2015 www.jedeme.eu Vyberte si dovolenou z pohodlí domova! Nové internetové stránky s on-line vyhledáváním zájezdy CK OCEAN letenky do celého světa parkování na letišti fotogalerie z cest nejširší nabídka

Více

LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou

LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou Vážené dámy a vážení pánové, naši milí klienti! Vstupujeme do naší 25. sezony a věřím, že

Více

EVROPA A STŘEDOMOŘÍ FRANCIE ITÁLIE RAKOUSKO NĚMECKO MAĎARSKO SLOVENSKO ŠPANĚLSKO KYPR ADVENTNÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE ZA SUPER CENY

EVROPA A STŘEDOMOŘÍ FRANCIE ITÁLIE RAKOUSKO NĚMECKO MAĎARSKO SLOVENSKO ŠPANĚLSKO KYPR ADVENTNÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE ZA SUPER CENY Španělsko, Kypr, Itálie POBYTY U MOŘE ZA SUPER CENY www.cedok.cz ADVENTNÍ ZÁJEZDY EUROVÍKENDY & TERMÁLNÍ LÁZNĚ FRANCIE ITÁLIE RAKOUSKO NĚMECKO MAĎARSKO SLOVENSKO ŠPANĚLSKO KYPR EVROPA A STŘEDOMOŘÍ ZIMA

Více

Zájezdy pro seniory 55+ a dotované zájezdy JARO a PODZIM 2013

Zájezdy pro seniory 55+ a dotované zájezdy JARO a PODZIM 2013 Andalusie Costa Brava Mar Menor Mallorca Menorca Sicílie Sardinie Zájezdy pro seniory 55+ a dotované zájezdy JARO a PODZIM 2013 San Remo Malta Portugalsko Madeira Turecko Ischia Kypr Do 28. 2. záloha pouze

Více

Cestovní kancelář PET-TOUR ITÁLIE CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO ZÁJEZDY ZA POZNÁNÍM JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

Cestovní kancelář PET-TOUR ITÁLIE CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO ZÁJEZDY ZA POZNÁNÍM JEDNODENNÍ ZÁJEZDY Cestovní kancelář PET-TOUR ITÁLIE CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO ZÁJEZDY ZA POZNÁNÍM JEDNODENNÍ ZÁJEZDY Cestovní kancelář PET-TOUR BENEŠOV - Masarykovo nám. 6, tel./fax: +420 317 724 335 TÁBOR - Kožešnická

Více

RAKOUSKO. Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu

RAKOUSKO. Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu ZIMNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY RAKOUSKO Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu Pro velký úspěch opakujeme! Vychutnejte si s námi jedinečnou předvánoční atmosféru Mozartova města Salzburku

Více

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz Karta hosta pro letní sezónu 2011 www.lipnocard.cz VÍTEJTE V JIHOČESKÉM KRAJI Zavedeme vás do doby slavných Rožmberků. Prožijte spolu s námi Rožmberský rok 2011 ve víru dobové hudby, městských slavností,

Více

STUDIUM V ZAHRANIČÍ 2015/2016

STUDIUM V ZAHRANIČÍ 2015/2016 STUDIUM V ZAHRANIČÍ 2015/2016 JAZYKOVÉ KURZY PRO MLÁDEŽ ANGLIE SKOTSKO MALTA KANADA NĚMECKO USA WWW.ALFAAGENCY.CZ s námi se vždy domluvíte INFORMACE O JAZYKOVÝCH KURZECH PRO MLÁDEŽ CENTRE OF ENGLISH STUDIES

Více

Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež

Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež v zahranicí Kanada Toronto USA Los Angeles New York Miami Přehled kurzů A0 beginner = začátečník A1 elementary = základní vědomosti A2 pre-intermediate = mírně pokročilý

Více

JAZYKOVÉ POBYTY 2015. Pro juniory

JAZYKOVÉ POBYTY 2015. Pro juniory JAZYKOVÉ POBYTY 2015 Pro juniory Proč na jazykový pobyt s jazykovým centrem English4all? Naše jazykové centrum se převážně specializuje na zajištění jazykových pobytů v anglicky, německy a španělsky mluvících

Více

cestovní kancelář POZNÁVACÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE AKTIVNÍ DOVOLENÁ RELAXACE, LÁZNĚ

cestovní kancelář POZNÁVACÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE AKTIVNÍ DOVOLENÁ RELAXACE, LÁZNĚ cestovní kancelář POZNÁVACÍ ZÁJEZDY POBYTY U MOŘE AKTIVNÍ DOVOLENÁ RELAXACE, LÁZNĚ 2013 Vážení zákazníci, díky přízni, kterou jste nám projevili v předcházející sezoně, nám bylo umožněno v letošní sezoně

Více

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály A world of languages Vítejte v Bavard language! Objevte více než 250 vzrušujících jazykových destinací po celém světě vybrané pečlivě našimi experty.

Více

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz Cestovní kancelář Votrok 2014 Kompletní ceny Cestovní kancelář Votrok, Chelčického 967, 500 02 Hradec Králové Telefon 495 534 066 Mobil 725 848 429 E-mail: votrok@votrok.cz www.votrok.cz Při zakoupení

Více

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii ITÁLIE 2015 CHORVATSKO Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden Děti zdarma Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře Nový kemp ve střední Itálii Obsah 1 Všeobecné informace o zájezdech 2 4 Itálie Lignano (stany

Více

JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ. infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1

JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ. infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1 JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1 Vysvětlivky Ikony 12 18 věkový rozsah pobyt s delegátem individuální pobyt

Více

MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU

MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU BŘEZEN 2013 REGION JIŽNÍ ČECHY Jihočeská centrála cestovního ruchu B. Němcové 12/2 370 76 České Budějovice Telefon: +420 387 201 283 e-mail: info@jccr.cz www.jiznicechy.cz

Více

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK KOUZLO & TRADICE EDICE C1560

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK KOUZLO & TRADICE EDICE C1560 CONNEX HOTELOVÝ ŠEK KOUZLO & TRADICE EDICE C1560 Zveme Vás na krátkou dovolenou pro dva Tento hotelový šek obsahuje pozvání pro dvě osoby na krátkou dovolenou v hotelu vysoké kategorie. Vyberte si Váš

Více

ŠIRŠÍ NABÍDKU KURZŮ ITALŠTINY NAJDETE NA WWW.INTACT.CZ CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI?

ŠIRŠÍ NABÍDKU KURZŮ ITALŠTINY NAJDETE NA WWW.INTACT.CZ CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI? ŠIRŠÍ NABÍDKU KURZŮ ITALŠTINY NAJDETE NA WWW.INTACT.CZ CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI? LASCIATE MI CANTARE!!! Máte rádi italskou kulturu? Chcete porozumět textům italských písniček, ochutnat místní speciality

Více

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK EDICE X1270

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK EDICE X1270 CONNEX HOTELOVÝ ŠEK EDICE X1270 Zveme Vás na krátkou dovolenou pro dva Tento hotelový šek obsahuje dovolenou pro dvě osoby v hotelu té nejvyšší kategorie. Vyberte si Váš hotel z rozšířené nabídky hotelů

Více

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK VITAL & AKTIV EDICE V1960

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK VITAL & AKTIV EDICE V1960 CONNEX HOTELOVÝ ŠEK VITAL & AKTIV EDICE V1960 Zveme Vás na krátkou dovolenou pro dva Tento hotelový šek obsahuje krátkou dovolenou pro dvě osoby v hotelu vyšší kategorie. Vyberte si Váš hotel z rozšířené

Více

Zveme Vás na krátkou dovolenou ve dvou X1170 MUS. Přejeme Vám příjemný pobyt!

Zveme Vás na krátkou dovolenou ve dvou X1170 MUS. Přejeme Vám příjemný pobyt! Zveme Vás na krátkou dovolenou ve dvou Tento hotelový šek obsahuje pozvání pro dvě osoby na krátkou dovolenou ve 4 nebo 5hvězdičkovém hotelu. Vyberte si Váš hotel z tohoto hotelového šeku nebo z rozšířené

Více