radost z úspěchu Zaznamenali jsme velký obchodní úspěch

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "radost z úspěchu Zaznamenali jsme velký obchodní úspěch"

Transkript

1 radost z úspěchu Zaznamenali jsme velký obchodní úspěch Chceme se s vámi podělit o naši radost z úspěchu. Letošní léto horským strojům přeje. Během jediného týdne jsme na Ostravsko dodali 5 nových strojů značky Reform Metrac. První čtyři stroje jsme dodali na státní podnik Povodí Odry, pátý stroj o několik dní později do Technických služeb, a.s. Slezská Ostrava. Jaké stroje to u uživatelů vyhrávají Metrac H5 X si vybraly vodohospodářské provozy Český Těšín, Ostrava Kunčičky, Morávka a Olešná. Při výběrovém řízení byl (kromě ceny) hlavní důraz kladen na to, aby stroje měly vysokou svahovou dostupnost, opravdu pevný podvozek a masivní mulčovač. Představíme-li si, v jakém drsném prostředí budou tyto stroje pracovat, jsou tyto priority snadno pochopitelné. Všechny čtyři stroje měly stejnou výbavu. Jako adaptér byl dodán čelní mulčovač na sekání trávy a náletových porostů až do průměru 5 cm. Celkově již podnik Povodí Odry vlastní 18 strojů Reform Metrac v různých verzích a provedeních. Metrac H7 SX vyhovoval nejvíce potřebám Technických služeb, a.s. Slezská Ostrava. Je to první stroj tohoto typu, který zde bude pracovat a je vybaven čelním mulčovačem. Metrac je určený pro údržbu zvlášť těžko přístupných terénů. Do budoucna je naplánováno dokoupení čelního sněhového pluhu a neseného sypače pro zimní údržbu. Takto bude stroj sloužit univerzálně po celý rok. Co budou stroje dělat Tak především budou sekat až 1 metr vysokou trávu ve velmi prudkých svazích. Přitom si budou muset poradit i s velmi silnými náletovými porosty, protože těch je u vody víc než dost. Pro správce povodí je také velmi důležité to, aby se stroj dokázal otočit na malém poloměru (do 4 metrů). Terén je totiž nejen výškově členitý, ale i plný překážek, jakými jsou mosty, sloupy, značky apod. Díky poměrně nízké hmotnosti a širokým pneumatikám může stroj sekat i v podmáčeném terénu. Jak to vidí ekonomové Z ekonomického pohledu je pro nové majitele důležité to, že stroje mají relativně nízkou cenu, dlouhou životnost a malou poruchovost. V našem servisním portfoliu máme i 30 let staré a přitom plně funkční stroje. Spotřeba paliva je v porovnání s množstvím posekané trávy velmi nízká. A co na nové stroje říkají ti, kteří s nimi budou pracovat Využili jsme příležitosti a při předávání strojů jsme se nových uživatelů na jejich názor zeptali. Proč nás jejich odpovědi potěšily, zjistíte na následujících stránkách. za tým společnosti TopKarMoto Pavel Lipenský jednatel společnosti

2 ...na cestě odjíždíme z TopKarMoto na Ostravsko k novým majitelům

3 Český Těšín Lukáš Drobek vodohospodářský dělník VHP Český Těšín Co se strojem budete dělat nejčastěji? U nás hlavně sekáme příhraniční toky s Polskem. Budeme s ním tedy udržovat hráze a vodní toky. Měli jsme zde problémy s invazivní rostlinou křídlatkou sachalinskou. Ta roste až do výšky 2 metrů a dole má průměr až 3 centimetry. Budeme tedy bojovat hlavně s ní. S Reformem máme dobré zkušenosti z minula. Používáme ho tu už pátým rokem, takže víme, že si s ní umí poradit. V čem vidíte přednosti stroje? Dobře se s ním manévruje a má vysokou svahovou dostupnost. Kabina je uzavřená a klimatizovaná, takže se se strojem dobře jezdí i v letních parnech. Doporučil byste stroj někomu? Doporučil. Je spolehlivý. Jeden příklad za všechny. U našeho 15 let starého stroje Metrac H5 jsme neměli nikdy problém s motorem, takže věříme, že i nová H5 X půjde v zajetých šlépějích. A jaké má stroj slabé stránky? I když já se jmenuji Drobek, mám 201 cm, a tak mně je i v dosti prostorné kabině trochu těsno Ale nové stroje už mají větší kabiny a lepší uspořádání ovládacích prvků. Jezdíte se strojem rád? Jasně. Ale nechci ho nikomu půjčovat. Já se o něj totiž dobře starám. Máte pro stroj jméno? Jistě, starý stroj se jmenoval Máňa, tak toto bude Máňa 2 snad ji nikde neutopím (smích)

4 Ostrava Kunčičky Ing. Jan Ondrejček vedoucí VHP Ostrava - Kunčičky K čemu budete stroj nejčastěji využívat? K mulčování v extravilánu a intravilánu měst Ostrava a Bohumín. V čem vidíte přednosti stroje? Kvalitně posekaný mulč. Perfektní spolupráce s firmou TopKarMoto v oblasti dodávek ND, záručního i pozáručního servisu, ale i telefonické podpory a poradenství ze strany servisního mechanika Luboše Luxe. Které adaptéry budete nejčastěji využívat? Mulčovač, kontejner, vozík, štěpkovač. Budete se strojem pracovat v létě i v zimě? Pracujeme se strojem po celý rok, s určitou nadsázkou se dá říci 365 dní v roce (smích), takže stroj je na 100 % využitý. Sečeme stovky hektarů nepřístupných ploch několikrát za rok. V našem provozu máme už čtvrtý stroj značky Metrac. Když se do práce pustí všechny čtyři stroje najednou, hezky to ubývá. Doporučil byste Metrac někomu a proč? Určitě ano. A to pro kvalitní, spolehlivé provedení stroje, perfektně posekaný porost, příjemné a pohodlné pracoviště pro řidiče. Co byste označil za slabé a silné stránky stroje? Slabé: cena stroje a cena náhradních dílů. Silné: slabé stránky jsou vykoupeny kvalitou stroje a spolehlivostí i v extrémních podmínkách, dále i značným výkonem. V čem je podle Vás stroj opravdu dobrý? Příjemné pracoviště pro pracovníka s klimatizovanou kabinou, vysoká svahová dostupnost, stabilita, výkon i při přerostlých travách (poseče i trávu vysokou přes jeden metr), pracuje spolehlivě i v podmáčeném terénu. Budete s ním dělat nějakou neobvyklou (speciální )práci? Stroj bude pracovat se štěpkovačem, a to i pro člověka v naprosto nepřístupném terénu. Budeme také dělat suchý poldr Markvartovice a protipovodňovou ochranu Bohumína.

5 Olešná Rostislav Jadlovec vedoucí hrázný vodní dílo Olešná Kde bude tento stroj pracovat? Budeme jej využívat na vodním díle Olešná a na nedaleké Bašce. Vodní dílo Olešná je zásobárna vody pro firmu Biocel. Je ale určeno i pro rekreaci a tedy zpřístupněno veřejnosti. Je doplněno i aquaparkem a campem. Máme tu i nově vybudovanou unikátní cyklostezku okolo celého vodního díla. Na kole měří jeden okruh 4,5 km. No a tady všude budeme stroj využívat. Metrac je pro Vás první, tedy nový, věděl jste něco o stroji? Měl jste nějaká očekávání? Já jsem Metrac viděl v akci už dříve a taky jsem o něm slyšel od lidí z okolních provozů. Takový stroj s čelně neseným mulčovačem je podstatně lepší a výkonnější, než stroj s bočním příkopovým ramenem. Je o hodně větší než jsme dosud měli a konečně je to stroj s klimatizací. Reform má dostatečnou velikost a dostatečný výkon. Přibyly nám plochy, díky cyklostezce, a to už nešlo stávajícími malými stroji stihnout. Chceme, aby okolí cyklostezky vypadalo pěkně. Dříve se neudržovalo. Teď to díky novému stroji bude pěkně pomulčováno. Už se těším, až se i já s novým Reformem svezu. Zaujalo Vás něco na první pohled? Má pěkné pracoviště pro obsluhu. Toho si musí každý všimnout okamžitě.

6 Morávka Ivo Tošenovjan vedoucí hrázný vodní dílo Morávka Jak budete u vás stroj využívat? Budeme sekat vzdušný líc hráze, přilehlé travnaté plochy u vodního díla a přítoky do přehrady. Stroj chceme využívat i v zimě na zimní údržbu a rovněž i na různé manipulační a převozní práce, kterých je u našeho vodního díla víc než dost. Vodní dílo Morávka není určeno ke koupání a rekreaci, naopak je to zásobárna pitné vody pro města Frýdek Místek a Ostravu, jelikož v horské oblasti vyniká kvalitní vodou bez znečištění. Tento typ stroje jste u vás ještě nevyužívali. Měl jste nějaká očekávání? Od kolegů vím, že jsou to pružné a hbité stroje, mají komfortní ovládání pro řidiče, kabina je klimatizovaná. Slyšel jsem, že Reform má v ČR špičkové zázemí pro následný servis. Těšíme se, že budeme mít podstatně rychleji posekáno než dosavadní technikou. Je něco, co se Vám na stroji na první pohled líbilo? Moderní tvar kabiny, detailní zpracování, smysl pro detail. Hodně mě překvapilo, jak je Metrac příjemně tichý, a to jak venku, tak i v kabině. Jaký je Váš první dojem? Zapůsobilo na mě, s jakou profesionalitou k předávání Reformu firma TopKarMoto přistoupila. Věřím, že i při další životnosti stroje bude přístup stejně profesionální. Je na první pohled poznat řádnou firmu se zázemím.

7 Slezská Ostrava Pavel Procházka vedoucí údržby veřejné zeleně Technické služby, a.s. Slezská Ostrava Co vás vedlo k rozhodnutí pořídit si tento stroj? Především je to rychlost, kvalita a způsob sekání. Uvedu na konkrétním případě: Máme na starosti sad Maxima Gorkého. Ten má rozlohu 5,5 hektaru. S naší stávající technikou, což jsou 3 sekačky střední velikosti určené na parkové sekání, jsme tento sad sekali vždy celý týden. Jak jsem viděl Metrac při práci, počítám, že stejnou plochu budeme dělat maximálně jeden den. Navíc od stávajících sekaček se sběrným košem bylo nutné posekanou hmotu nakládat a odvážet do kompostárny. Metrac má jiný způsob sekání. Protože má horizontální válec, je posekaná hmota rozmulčována na malé kousky a zůstává ležet po celé šíři záběru mulčovače. Není potřeba jí sbírat. To je, vedle již zmíněné rychlosti sekání, další úspora práce a prostředků. Navíc menší sekačky na vysokou trávu prostě nestačily. Museli jsme jet i 3 x jedním místem než bylo řádně posečeno. Reform přejede i metr vysokou trávu jednou a je hotovo. Toto oceníme zejména při první seči, kdy je tráva bujná a rychle roste. Co Vás zaujalo na první pohled? Tvar a obratnost stroje. Má moderní kabinu a příjemné prostředí pro řidiče. Dále je to i dostupnost. Nejen svahová, ale i co se týče průjezdu pod stromy, mosty a podobně. Tam, kde je traktor moc velký, se ode dneška dostaneme s naším Reformem. Další výhoda je, že Reform má mulčovač umístěný před strojem, takže si nejezdí po neposekané trávě. Na jaké práce budete stroj využívat? Máme na starosti údržbu zeleně v celé Slezské Ostravě, což je největší městský obvod v Ostravě. Zároveň je ale jen řídce osídlený, takže má spoustu travnatých ploch. Celkem máme na starosti 78 hektarů, které sekáme 3 x za rok. Potřebovali jsme stroj, který bude flexibilní a budeme jej moci využívat po celý rok. Chtěli jsme skloubit pořízení sekačky na téměř neudržované plochy v těžko dostupných a svahových terénech, zároveň i stroj, kterým bychom mohli v zimě odhrnovat sníh a provádět posyp komunikací. Po dlouhém bádání mezi různými dodavateli jsme se rozhodli pro Reform Metrac H7 SX. V našem plánu je, že se strojem budeme nabízet i služby fyzickým a právnickým osobám, což dosud nebylo možné neboť jsme měli sami dost starostí s naší vlastní plochou. Co Vás nejvíce překvapilo? Výrazně nás potěšila rychlost dodávky, kdy jsme Metrac měli do 12 dní po objednání na dvoře, a to včetně profesionálního předání od zaměstnanců TopKarMoto Žamberk. Dále mě překvapilo jak je stroj tichý, a to jak venku, tak i uvnitř kabiny a to vše v kontrastu s tak velkým výkonem. Na to jsme dosud nebyli zvyklí. Na co jste se nejvíce těšili? Na to, abychom už tady Metrac měli.

Zahradní technika 2013

Zahradní technika 2013 Zahradní technika 2013 1 Naším cílem je, abyste měli nejhezčí trávník ve svém okolí a abyste si svůj čas strávený na Vaší krásné zahradě co nejvíce užili! To jsou hlavní důvody, které nás vedou k neustálému

Více

léto 2014 06 Zručnost karosáře je velmi důležitá! Ženy a finance? Iveco Daily na CNG?

léto 2014 06 Zručnost karosáře je velmi důležitá! Ženy a finance? Iveco Daily na CNG? léto 2014 06 16 18 Ženy a finance? Zručnost karosáře je velmi důležitá! Iveco Daily na CNG? Porovnejte fotografii na titulní stránce s foto grafií na této stránce. Najdete 5 rozdílů? foto: Shutterstock

Více

2012/1 DÁVÁME SVĚTU TVAR

2012/1 DÁVÁME SVĚTU TVAR DÁVÁME SVĚTU TVAR 2012/1 Časopis společnosti Phoenix-Zeppelin pro klienty a obchodní partnery Změny ve Phoenix-Zeppelin Nové dampry série B 10 let energocentra NZ 2 Hyster pomáhá s nábytkem IKEA Přestavba

Více

Škodovák. Škodovácká lokomotiva úspěšně jezdí v běžném provozu s cestujícími

Škodovák. Škodovácká lokomotiva úspěšně jezdí v běžném provozu s cestujícími Škodovák číslo 63 Informační časopis skupiny ŠKODA 1/2011 Škodovácká lokomotiva úspěšně jezdí v běžném provozu s cestujícími MOVO investuje, získalo nové špičkové zázemí Firmy volily nejlepší zaměstnance

Více

podzim 2014 06 12 Průjezdná geometrie Iveco Daily 2014: Generační skok vpřed Servis funguje absolutně bez problémů

podzim 2014 06 12 Průjezdná geometrie Iveco Daily 2014: Generační skok vpřed Servis funguje absolutně bez problémů podzim 2014 06 12 14 Iveco Daily 2014: Generační skok vpřed Průjezdná geometrie Servis funguje absolutně bez problémů Věděli jste, že kreslit se dá i závěrkou fotoaparátu? Výsledek můžete vidět na titulní

Více

Obsah. Mladé pušky a ostřílení kozáci. léto 2015

Obsah. Mladé pušky a ostřílení kozáci. léto 2015 Mladé pušky a ostřílení kozáci Každá firma funguje tak trochu jako sportovní tým. Třeba fotbalový nebo hokejový. Má své vedení, trenéra, osoby, které se starají o zázemí a chod, ale především má své hráče.

Více

1l11. CASE STUDY Argo logistické centrum. 6 SKVĚLÝCH NABÍDEK SAS Čelní vozíky Toyota Tonero s velkorysou podporou

1l11. CASE STUDY Argo logistické centrum. 6 SKVĚLÝCH NABÍDEK SAS Čelní vozíky Toyota Tonero s velkorysou podporou MAGAZÍN O LOGISTICE, SKLADOVÁNÍ A MANIPULAČNÍ TECHNICE 1l11 ROČNÍK VI. l ÚNOR 2011 NOVÝ BT RADIOSHUTTLE Nejrychlejší na trhu REGÁLOVÉ PROFILY EAB OMEGA Typy regálů a jejich výhody CASE STUDY Argo logistické

Více

02 Zelený odpad ze zahrádek putuje do sběrných dvorů 02 Star

02 Zelený odpad ze zahrádek putuje do sběrných dvorů 02 Star 02 Zelený odpad ze zahrádek putuje do sběrných dvorů 02 Star kna a dveře nepatří do kamen 03 Kovové obaly zatím sbírají občané Výškovic a Slezské Ostravy 04 Žhavé téma současnosti nese náze Krajská spalovna

Více

ArcGIS Online. informace pro uživatele software Esri

ArcGIS Online. informace pro uživatele software Esri ArcGIS Online informace pro uživatele software Esri 3 20 11 AKČNÍ NABÍDKA Speciální balíčky 100% kompatibilita Osvědčené řešení Sběr a vizualizace GIS dat Spojení významných hráčů GIS LEHKÉ ŘEŠENÍ Trimble

Více

klientský magazín společnosti Swiss Life Select 2015 2roky v České republice

klientský magazín společnosti Swiss Life Select 2015 2roky v České republice klientský magazín společnosti Swiss Life Select 2015 2roky v České republice 6 Lidé Poznejte naše klienty, kteří mají skutečně zajímavé životní osudy i kariéry Grand Tour. Velká cesta Švýcarskem autem

Více

ČEZINFO. Duální nabídka elektřiny a plynu je pro nás ideální, říká poradce předsedy dozorčí rady společnosti Thun 1794 Vlastimil Argman

ČEZINFO. Duální nabídka elektřiny a plynu je pro nás ideální, říká poradce předsedy dozorčí rady společnosti Thun 1794 Vlastimil Argman ČEZINFO odborný energetický magazín skupiny ČEZ ČÍSLO 13 prosinec 2009 Duální nabídka elektřiny a plynu je pro nás ideální, říká poradce předsedy dozorčí rady společnosti Thun 1794 Vlastimil Argman Chytrá

Více

zpravodaj firmy Aral ČR pro partnery, spolupracovníky a přátele

zpravodaj firmy Aral ČR pro partnery, spolupracovníky a přátele 02/2005 ARAL KLUB zpravodaj firmy Aral ČR pro partnery, spolupracovníky a přátele N O V Ý D E S I G N O L E J Ů, O R I G I N Á L N Í P R É M I E P R O C E L O U R O D I N U O B S A H 03 aktualita Nový

Více

Hipodrom se připravil na novou sezonu

Hipodrom se připravil na novou sezonu DŮLNÍ NOVINY NOVINY CZECH COAL GROUP číslo 4 30. dubna 2014 ZDARMA Nové Fordy Ranger vyjedou do terénu Z pracovníků Rekultivací zemědělci Hipodrom se připravil na novou sezonu Ženy na Mostecku spřádají

Více

Svaz zakládání a údržby zeleně. Inspirace 2/2006. Dětská hřiště a sportoviště Krajinná výstava Cheb - Marktredwitz Soutěž mladých zahradníků

Svaz zakládání a údržby zeleně. Inspirace 2/2006. Dětská hřiště a sportoviště Krajinná výstava Cheb - Marktredwitz Soutěž mladých zahradníků Svaz zakládání a údržby zeleně Inspirace 2/2006 Dětská hřiště a sportoviště Krajinná výstava Cheb - Marktredwitz Soutěž mladých zahradníků Obsah EDITORIAL Vážení čtenáři, Dlouho očekávané jaro se nám

Více

Sport a podnikání ve financích mají mnoho společného

Sport a podnikání ve financích mají mnoho společného www.jsmepartners.cz 4/09 Petr Kroupa Lék na frustraci je zažívat úspěchy Budovat si dobré vztahy a udržovat je na co nejlepší úrovni Vyžaduji maximální nasazení v práci a fair play je důležitá podnikatelská

Více

Kdo si řekne o peníze z Operačního programu Životní prostředí?

Kdo si řekne o peníze z Operačního programu Životní prostředí? Informační zpravodaj Operačního programu Životní prostředí ČÍSLO 5 I KVĚTEN ČERVEN 2010 I zdarma I www.opzp.cz Finanční prostředky v Operačním programu Životní prostředí byly přidělovány řádně, s důrazem

Více

Škodovák. První tramvaj pro Rigu začíná jezdit v Lotyšsku

Škodovák. První tramvaj pro Rigu začíná jezdit v Lotyšsku Škodovák číslo 54 Informační časopis společnosti ŠKODA HOLDING a.s. 3/2010 První tramvaj pro Rigu začíná jezdit v Lotyšsku Škodovka nabízí programy pro mladé Rusko zasáhla krize, Sibelektroprivod ale sílí

Více

Senior klub sdružuje dva tisíce členů

Senior klub sdružuje dva tisíce členů DŮLNÍ NOVINY NOVINY CZECH COAL GROUP číslo 9 září 2014 ZDARMA Pro Rekultivace je zima už za dveřmi Indové si prohlédli Vršany Senior klub sdružuje dva tisíce členů Obědy pro děti v rozhovoru s Ivanou Tykač

Více

4/2005. Limity krajiny Zlatá Písečná Zelená stuha Čehovická oáza Biocentrum Močidla Křivoklátský letohrádek Aktivity MŽP v péči o přírodu a krajinu

4/2005. Limity krajiny Zlatá Písečná Zelená stuha Čehovická oáza Biocentrum Močidla Křivoklátský letohrádek Aktivity MŽP v péči o přírodu a krajinu Svaz zakládání a údržby zeleně Inspirace 4/2005 Limity krajiny Zlatá Písečná Zelená stuha Čehovická oáza Biocentrum Močidla Křivoklátský letohrádek Aktivity MŽP v péči o přírodu a krajinu Hradec Králové

Více

Škodovák. Na návštěvu Škodovky přijel švédský král

Škodovák. Na návštěvu Škodovky přijel švédský král Škodovák číslo 77 Informační časopis skupiny ŠKODA 5/2012 Na návštěvu Škodovky přijel švédský král Rekordmanka mezi tramvajemi zamířila do Rigy ŠKODA BIKE Marathony jelo více než 2000 lidí! Vážení spolupracovníci,

Více

Open Mine. Magazín společnosti New World Resources. č. 1 2013. Ján Fabián: Rok 2013 je plný výzev. OKD je zvládne

Open Mine. Magazín společnosti New World Resources. č. 1 2013. Ján Fabián: Rok 2013 je plný výzev. OKD je zvládne Open Mine č. 1 2013 Magazín společnosti New World Resources interview Ján Fabián: Rok 2013 je plný výzev. OKD je zvládne technologie Doly na Karvinsku propojilo pod zemí unikátní důlní dílo téma Moravskoslezský

Více

Škoda news 2-3/2011. Slavnostní předání certifikátů. Foto AGN.

Škoda news 2-3/2011. Slavnostní předání certifikátů. Foto AGN. VII. ročník 2-3/2011 Chystá se další ročník studentských programů Škodě přibývají zahraniční zakázky, stojí o posily svého týmu! Vyberte si téma odborných prací! Slavnostní předání certifikátů. Foto AGN.

Více

1993 2013 20 let. Propelety s.r.o. další pilíř AXIOM TECH. Informační zpravodaj AXIOM TECH

1993 2013 20 let. Propelety s.r.o. další pilíř AXIOM TECH. Informační zpravodaj AXIOM TECH Informační zpravodaj AXIOM TECH 1993 2013 20 let AXIOM TECH s.r.o. dodavatel komplexního CAx/PLM řešení a služeb 20 LET AXIOM TECH Společnost AXIOM TECH zahájila svoji činnost v roce 1993 distribucí a

Více

Čtvrtým rokem potvrzujeme růstový trend naší firmy

Čtvrtým rokem potvrzujeme růstový trend naší firmy 05 20 15 Zpravodaj pro zaměstnance společnosti MSV Metal Studénka, a.s. a občany města Studénky 04 Čtvrtým rokem potvrzujeme růstový trend naší firmy 13 PRÁCE A ŽIVOT V ČESKU očima zaměstnanců ze zahraničí

Více

MERCEDES-BENZ TŘÍDY C UPGRADE DO VYŠŠÍ TŘÍDY

MERCEDES-BENZ TŘÍDY C UPGRADE DO VYŠŠÍ TŘÍDY HOFFMANN & ŽIŽÁK 01 14 MERCEDES-BENZ TŘÍDY C UPGRADE DO VYŠŠÍ TŘÍDY HI-TECH Elektronika přímo na tělo! PO EVROPĚ ZA GOLFEM Poznejte klasiku i čerstvou krev MERCEDES-BENZ GLA: SPOLEHLIVÁ JÍZDA ZA VŠECH

Více

ArRevue. Elektrobus ARRIVA MORAVA ČASOPIS SKUPINY ARRIVA. Fotbalový turnaj ARRIVA CUP 2014. Elektrobus. v Jeseníkách

ArRevue. Elektrobus ARRIVA MORAVA ČASOPIS SKUPINY ARRIVA. Fotbalový turnaj ARRIVA CUP 2014. Elektrobus. v Jeseníkách ArRevue 2014 ČASOPIS SKUPINY ARRIVA Elektrobus Rozhovor s generálním ředitelem Danielem Adamkou Elektrobus v Jeseníkách Fotbalový turnaj ARRIVA CUP 2014 Strana 3 Strana 10 Strana 14 ÚVODNÍ SLOVO STALO

Více

Budujeme základní pilíře pro úspěšný rozvoj naší firmy 4. Veletrhy mají zelenou. Rok 2014 z pohledu našich počítačových specialistů 13

Budujeme základní pilíře pro úspěšný rozvoj naší firmy 4. Veletrhy mají zelenou. Rok 2014 z pohledu našich počítačových specialistů 13 Zpravodaj pro zaměstnance společnosti MSV Metal Studénka, a.s. a občany města Studénky 2014 Budujeme základní pilíře pro úspěšný rozvoj naší firmy 4 Veletrhy mají zelenou 9 Rok 2014 z pohledu našich počítačových

Více

Datové schránky. Základní registry. www.egovernment.cz ZIFO AIFO ROB ROS RPP RUIAN

Datové schránky. Základní registry. www.egovernment.cz ZIFO AIFO ROB ROS RPP RUIAN Datové schránky Základní registry ZIFO AIFO ROB ROS RPP RUIAN www.egovernment.cz č. 3 /2008 redakce BUDE TO VELKÝ DEN Pamatujete na Neila Armstronga? Stál na posledním stupínku Apolla 11 a těsně před tím,

Více

Lucie Výborná. Když se to tak vezme, nikdy jsem nepracovala; vždycky jsem dělala věci, které mě bavily, a vyhýbala se všemu jinému.

Lucie Výborná. Když se to tak vezme, nikdy jsem nepracovala; vždycky jsem dělala věci, které mě bavily, a vyhýbala se všemu jinému. zima 2014/2015 elita I magazín nejen o informačních technologiích I Lucie Výborná Když se to tak vezme, nikdy jsem nepracovala; vždycky jsem dělala věci, které mě bavily, a vyhýbala se všemu jinému. Exkluzivní

Více

Kontakty: www.hospimed.cz www.medisap.cz www.hoyer.cz www.stargen-eu.cz

Kontakty: www.hospimed.cz www.medisap.cz www.hoyer.cz www.stargen-eu.cz A B O Hospimedu Oslovení (2) Etický kodex (3) Historie firmy (4) Organizační schéma (6, 7) Marketing (38) Poděkování (40) Partneři, dodavatelé a odběratelé Mapa odběratelů a dodavatelů (5) Partneři (9)

Více