ZIMA NA HORÁCH 2011/2012

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ZIMA NA HORÁCH 2011/2012"

Transkript

1 Benecko / Krkonoše Hotel Star*** Hotel leží v srdci Krkonoš, přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko, na jižně orientované straně vrchu Žalý (1036 m.n.m.) v těsné blízkosti lyžařských vleků skiareálu Benecko a běžeckých a turistických tras, obklopen krásnou přírodou Krkonošského národního parku. V hotelu je restaurace s bohatou nabídkou jídel a nápojů, denní a noční bar, herna se stolním tenisem, sauna s bazénem a vířivou masážní vanou, dětský koutek, půjčovna lyží. Ubytování: 2- a 3- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV+SAT, balkon. Stravování: snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří. Lyžování: ski areál Benecko nabízí 5 sjezdovek různých náročností. Cca 150 m od hotelu je v provozu nová čtyřsedačková lanovka. V okolí je i několik známých běžeckých tras. min.nocí/ strava dospělý dítě 3-12 l. osoba v 1/1 pokoji /PP /PP /S /PP /PP /PP /PP V ceně: 1x ubytování, 1x polopenze (PP), nebo snídaně (S), parkovné. Příplatek: Vánoční menu Kč/osoba, Silvestrovské menu Kč/osoba. Pozn.: dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby. Místní poplatek 19 Kč/ den se hradí na místě. Možnost dětské postýlky za jednorázový příplatek 220 Kč. Poplatek za psa Kč/ den. Parkovné u hotelu zdarma.

2 Mísečky / Krkonoše Hotel Jasmín*** Hotel je situován ve známem horském středisku Vítkovice v Krkonoších, na hlavním tahu Jilemnice - Míšečky Hostům je zde k dispozici restaurace, stylově vybavená vinárna s krbem s nabídkou širokého sortimentu alkoholických i nealkoholických nápojů, kulečník a místnost pro děti. V hotelu lze využít nový krytý bazén (pro hotelové hosty zdarma), saunu a masáže. V zimní i letní sezóně se zde pořádají jednou týdně hudební večery a je zde i příjemná letní terasa s ohništěm. Ve vzdálenosti 6 Km od hotelu se nachází koňská farma HUCUL, kde si lze zakoupit výuku jízdy na koni. Parkování je v omezeném počtu možné přímo u hotelu. Ubytování: 2- až 5- lůžkové pokoje se sprchou a WC, fénem, TV+SAT. Stravování: dle termínu v tabulce. Snídaně formou švédských stolů, večeře výběr formou 3- chodového menu. Lyžování: dva lyžařské areály Vurmovka a Aldrov nabízejí vynikající lyžování jak pro začátečníky tak pro pokročilé lyžaře. V areálu Aldrov naleznete moderní čtyřsedačkovou lanovku o délce 400 m, sjezdové tratě jsou zde uměle zasněžované a samozřejmostí je i noční lyžování. Dobré podmínky jsou zde i pro běžecké lyžování. Dospělý Dítě 6-9 l. Dítě 9-12 l. Dítě l. jako strava lůžko 3. až 5.os. 3. až 5. os. 3. až 5. os. 3.os S S * PP * PP PP PP PP PP V ceně: 1x ubytování, 1x strava dle termínu v tabulce (S = snídaně, PP = polopenze), místní poplatek, vstup do hotelového bazénu, hřiště, stolní tenis, 1x za pobyt nápoj k večeři (pivo, víno, neako). U vánočního a silvestrovského pobytu* v ceně slavnostní menu. Příplatek (den): večeře Kč/dospělý, + 30 Kč/dítě do 9let, + 60 Kč/dítě do 12 let, + 90 Kč/dítě do 15 let. Pozn.: dítě do 6 let zdarma bez nároku na služby. Parkování u hotelu zdarma. Pobyt se psem není možný.

3 Špindlerův Mlýn / Krkonoše Brádlerova Bouda* Chata leží v nejvyšších českých horách Krkonoších, v katastru nejvyhledávanějšího střediska Špindlerův Mlýn pod hraničním hřebenem Krkonošského národního parku v Medvědím dole. Chata má ideální výchozí polohu pro řadu hřebenných tůr, letní i zimní turistiku a cykloturistiku. Poloha a nadmořská výška zde umožňuje každoroční lyžování minimálně do velikonoc. V chatě je k dispozici restaurace s celodenním provozem a s barem, jídelna s TV, sauna. Ubytování: 1- až 4- lůžkové pokoje s umyvadlem (T + S). Sprchy a WC společné na chodbě. Stravování: polopenze formou jednotného menu. Lyžování: pro sjezdové lyžování je k dispozici vlastní vlek (350 m) přímo před depandancí Laura. Je určen především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům. Pro náročnější lyžaře jsou sjezdové tratě s vleky na Medvědíně nebo ve Svatém Petru. Pro zpátečnínávrat na boudu je možné objednat rolbu nebo skutr. CENA ZA OSOBU/DEN osoba V ceně: 1x ubytování Příplatek (den): dospělý dítě do 10 let Snídaně Večeře Pozn. dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby. Na místě se hradí místní poplatek 19 Kč/den. Pes za poplatek 40 Kč/den. V zimě - je možné dojet autem na vyložení zavazadel do Medvědího kolena, auto je nutné poté přeparkovat do Špindlerova Mlýna. U týdenních pobytů je zajištěn vývoz a svoz zavazadel rolbou z Medvědího kolena ZDARMA. Čas přistavení rolby je třeba telefonicky zajistit v den nájezdu. Pro parkování klientů je určené místo v prostoru Technických služeb. Toto místo se nachází zhruba 30 m vlevo ve směru jízdy před závorou do KRNAP. Parkování je zdarma a nehlídané. Pozor nejedná se o parkoviště označené P3, je to sousední prostor.

4 Špindlerův Mlýn / Krkonoše Hotel Horal**** Hotel se nachází na úpatí Kozích hřbetů v nadmořské výšce 900 m v blízkosti lyžařského areálu Svatý Petr. K vybavení hotelu patří 2 restaurace, společenský sál, vinárna, bazén, sauna, solárium, kuželna, kulečník, stolní tenis, tenisová hala, sportovní butigue, přírodní kluziště, půjčovna sportovních potřeb. Ubytování: 1-, 2- až 4- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV + SAT, telefonem a miniseifem. Možnost přistýlky (rozkládací křeslo o délce 190 cm ). Pokoje s balkonem za příplatek. Stravování: polopenze formou bufetu. Lyžování: vynikající lyžařské terény - sport. areál Sv. Petr a Medvědín, (3 lanové dráhy a 20 lyžařských vleků), cvičné louky (lyžařské školy). Je možné využít i večerního lyžování. U hotelu 2 vleky pro méně náročné lyžaře. V okolí jsou desítky kilometrů upravených a značených běžeckých tratí. S POLOPENZÍ dospělý dítě na přistýlce Min. nocí lůžko přist. do 6 l l. 1/1 pokoj zdarma zdarma zdarma zdarma zdarma zdarma zdarma zdarma zdarma zdarma zdarma V ceně: 1x ubytování, 1x polopenze, zdarma vstup do bazénu a whirlpool v době od 7:00 do 12:00 hod., u týdenních pobytů vstup do bazénu od 7:00 do 22:00, místní poplatek. V termínu a cena zahrnuje slavnostní večeři. SLEVA : 5 nocí za cenu 4 (při pobytu neděle pátek v období a ) SLEVA : 7 nocí za cenu 6 (v období , , ). ZDARMA dítě do 6 let s nárokem na přistýlku a stravu (při ubytování s min. 2 dospělými). Pozn.: pes za poplatek 250 Kč/den. Parkování u hotelu 150 Kč/den.

5 Harrachov / Krkonoše Hotel Svornost*** Lyžařský pobyt na 7 nocí Lyžařský pobyt na 3 nocí V ceně: ubytování na 7 nebo 3 noci s polopenzí 15% sleva na skipass na lyžařský areál Harrachov skibus po dobu pobytu zdarma (ráno odvoz od hotelu, odpoledne dovoz k hotelu) 1x za 3 noci wellness procedura dle výběru (v hodnotě do 390 Kč) 1x grog, svařené víno (u pobytu na 7 nocí), 1 káva se zákuskem (u pobytu na 3 noci) zdarma vstup do hotelového bazénu POBYTOVÉ BALÍČKY Slunce a sníh na 7 nocí Slunce a sníh na 5 nocí V ceně: ubytování na 7 nebo 5 nocí s polopenzí 3x grog, svařené víno (u pobytu na 7 nocí) 2x grog, svařené víno (u pobytu na 5 nocí) 1x rašelinový zábal 1x wellness procedura dle výběru (v hodnotě 390 Kč) 2x zapůjčení sáněk 15% sleva na skipass na lyžařský areál Harrachov zdarma vstup do hotelového bazénu Pozn.: dítě do 6 let zdarma bez služeb. Pes 200 Kč/den. Parkovné 100 Kč/den.

6 Harrachov / Krkonoše Hotel Svornost*** Hotel se nachází uprostřed přírody, a přitom 5 minut od centra města Harrachov, známého střediska zimních sportů v Krkonoších. V prvním patře hotelu se nachází recepce s denním i nočním provozem, poskytující služby jako např. směnárna, prodej nápojů, sladkostí, map, rezervace veškerých služeb hotelu a výletů. Dále je zde restaurace s barem, jídelní sál, společenská místnost, billiard. V suterénu hotelu je situováno relaxační centrum - krytý bazén (pro hotelové hosty zdarma), stolní tenis, fitness, sauna, masáže, vodní masáže, perličková lázeň + vonné esence, vířivka na nohy, parafinový zábal, kosmetika. V zimním období je zde v provozu půjčovna lyží, lyžařských doplňků a úschovna lyží. V letních měsících pak půjčovna kol. Před hlavním vstupem do hotelu jsou atrakce pro děti: houpačky, dřevěný hrad a velká houpačka pro dospělé. Parkování je možné za poplatek na uzavřeném hotelovém parkovišti. Ubytování: 2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV+SAT, telefonem, některé pokoje s balkonem. Stravování: polopenze. Snídaně i večeře formou bohatých švédských stolů. Lyžování: lyžařský areál Harrachov čtyřsedačková lanovka na Čertovu Horu, odkud vedou 4 sjezdovky různé náročnosti (2 červené, modrá a černá), sjezdovky jsou uměle zasněžované a je zde noční lyžování (vzdálenost od hotelu cca 10 min.) Strava/ dospělý Dítě 6-13 l. 1/1 min. nocí lůžko přistýlka přistýlka pokoj S/ S/ PP/ * PP/ * PP/ PP/ PP/ PP/ PP/ PP/ V ceně: 1x ubytování se stravou dle termínu, místní poplatek. U vánočního termínu včetně vánoční menu. U Silvestrovského termínu včetně Silvestrovské menu. Příplatek (den): dospělý dítě do 13 let Večeře SLEVA : 7 nocí za cenu 6 (v období , ) SLEVA : 5 nocí za cenu 4 a 4 noci za cenu 3 (v období ) Pozn.: dítě do 6 let zdarma bez služeb. Pes 200 Kč/den. Parkovné 100 Kč/den.

7 Harrachov / Krkonoše Hotel Mitera*** Hotel Mitera je umístěn na malebném místě v centru Harrachova, v blízkosti sedačkové lanovky. Hotel poskytuje pohodlné ubytování během zimních i letních radovánek a dokonalé zázemí při poznávání Krkonoš. Hotel disponuje vlastním parkovištěm a celou řadou nepostradatelných hotelových služeb. Je zde recepce, restaurace a lyžárna. U hotelu je prodejna se širokým sortimentem sportovního vybavení a půjčovna lyží, která poskytuje hostům hotelu Mitera slevu. Nedaleko od hotelu (50 m) je internetová kavárna a kino. Možnost využití sauny v 50 m vzdáleném objektu. Ubytování: 2- lůžkové pokoje s možností přistýlky, se sprchou a WC, TV/SAT, wifi připojením na internet. Stravování: snídaně nebo polopenze dle typu pobytu. Snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu. Lyžování: Harrachov je znám svými skokanskými můstky, včetně mamutího. Na úbočí Čertovy hory je několik sjezdovek od modré po černou a také celý komplex běžeckých tratí. Lyžařské sjezdovky jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování a v dolní části jedné z červených sjezdovek se provozuje večerní lyžování při umělém osvětlení. Hotel je situován cca 200 m od sjezdovek se sedačkovou lanovkou a 100 m od běžeckých tratí. Na lanovku je možno dojet na lyžích. Na všechny sjezdovky je také umožněn přístup snowboardistům. Začátečníkům poskytují kvalitní výuku instruktoři několika lyžařských škol. str ava dospělý dítě 3-12 l. dítě l. senior od 60 l S S S * PP S S S V ceně: 1x ubytování, 1x snídaně, parkovné. Silvestrovský pobyt*- 1 ubytování, 1 polopenze, parkovné. Příplatek (den): večeře Kč/dospělý, + 80 Kč/dítě do 12 let, Kč/dítě do 15 let. Pozn.: dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby. Parkování na monitorovaném hotelovém parkovišti zdarma.