SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život"

Transkript

1 SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE Prosinec 2013 Motto: Učíme se pro život Obsah : Mikulášská nadílka Pečeme Mince pies Anglické vánoce Vánoční pochody do přírody Perník tradice i současnost Vánoční hrátky Rozsvícení vánočního stromku a zpěv koled...7 Vánoce s keramikou...8 Projekt finanční gramotnost..9 Vánoční koncert a povídání o Vánocích Vánoční kvíz...11

2 Po roce k nám opět zavítal Mikuláš se svými čerty a anděly. Podívali se do tříd na prvním stupni, jestli jsou děti hodné a poslouchají paní učitelky. Po škole se ozýval rachot, řinčení řetězů a křik od čertů, kteří přišli z pekla. Mikuláš si však své čerty zklidnil a ani letos nikoho do pekla neodnesli. O hodné i zlobivé děti se starali andělé, kteří všem rozdávali dobré bonbony. Děti přednesly krásné básničky i písničky a za ně je čekala sladká odměna v podobě balíčků a vánočních kalendářů. Když Mikuláš se svou nadílkou na prvním stupni skončili, šli se jako obvykle podívat na děti do mateřské školky. Ale pozor, zlobivci! Své telefonní číslo do pekla nám ve škole pro jistotu nechali!!!

3 5. prosince se uskutečnila již tradiční akce pro zájemce z řad žáků druhého stupně Pečeme Mince pies. Školní kuchyňkou se linula příjemná vůně tohoto tradičního anglického cukroví, které má v sobě zvláštní vánoční kouzlo. Těm, kteří jej ochutnají, přinese štěstí. Všem zájemcům o zaručené štěstí upečení této dobroty doporučujeme. A pokud si myslíte, že tento malý koláček vás šťastnější neučiní, tak si ho upečte jen tak pro radost a pro chuťové potěšení. Recepty si snadno najdete na internetu.

4 Další setkání žáků 5. třídy s angličtinou bylo věnováno Vánocům. Páťáci byli tentokrát posíleni o dva šesťáky, pro které již angličtina není ničím neobvyklým. Protože na minulých akcích měly děti největší zájem o hry, při kterých se mohly pohybovat, tak i tentokrát se vánoční slovíčka učily při těchto hrách. A na závěr poznaly kousek skutečných anglických Vánoc pro štěstí dostaly tradiční anglické vánoční cukroví Mince pie. Všem přejeme MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR!

5 V tomto předvánočním čase se stalo naší milou tradicí, že chodíme do přírody a přilepšujeme volně žijícím zvířátkům před zimou. Letos je to již 12. ročník, kdy každá naše třída naloží do batůžků nějaké zvířecí pamlsky, vyzbrojí se teplým oblečením a vyráží do přírody. Cílem našich pochodů bývá nejčastěji proboštovský lesopark, Zámecká zahrada nebo les pod Doubravkou. Potravu pro zvířátka rozmisťujeme na místa, která jsou pro ně dobře přístupná, většinou jim přinášíme jablka, mrkve, staré pečivo, ořechy, různá semena a lojové koule. Věříme, že tímto naším počinem alespoň částečně pomáháme zvířatům přečkat těžké zimní období. Tak zvířátka... zase za rok.

6 Projektový den Perník. Slovo, při kterém se každému z nás vybaví tajemná vůně koření a jemná chuť medu. Žáci devátých tříd si vlastnoručně vyzkoušeli v rámci projektového dne, jak proměnit hroudu perníkového těsta v kouzelně vyzdobené perníčky rozličných tvarů. A protože je předvánoční čas, tak všechny perníčky připomínaly toto sváteční období. Přímo s uměleckým zaujetím všichni proměnili své upečené výtvory v křehce vypadající nádheru. Perníkové tvoření však bylo jenom částí činností, které deváťáci prováděli. Jejich dalším úkolem bylo zjistit, jak vlastně perník vznikl, jakým způsobem se dříve vyráběl a co všechno s ním souviselo. Zjištěné informace jim pomohly vyluštit perníkovou křížovku a sestavit stručný přehled o jeho historii, který si můžete prohlédnout na druhém patře. Informace to jsou velmi zajímavé a nečekané. Věděli jste například, že těsto na perník zrálo třeba i půl roku a pak se muselo vysekávat sekerkami?

7 Letošní rok jsme vánoční dílny změnili na vánoční hrátky. V pátek se žáci 1. stupně společně sešli ve velké tělocvičně a již od rána si užívali vánočních soutěží. Nechyběl nám ozdobený stromeček a veselá nálada. Soutěží bylo plno, že nás ani zvonění nevyrušilo a přes 2 hodiny děti soutěžily ve zdobení papírových stromků, házení koulí do bedny, skládání sněhuláků, hádání ve vánočním kvízu dokonce všechny děti zvládly slalom velkých míčů kolem stromku. Velká zábava byla u lovení kapříků udicí, bohužel jen papírových, ale i přesto si každý rád ulovil svou rybku. Na závěr děti skládaly vánoční puzzle a každá třída si slepila vánoční řetěz. Všichni vyhráli a pochutnávali si na vyhraných bonbonech. Každé veselení má svůj konec a nás ještě čekalo milé zpívání u stromečku. Pěkně jsme si užili a těšíme se na vánoční prázdniny.

8 Rozsvícení vánočního stromku a zpěv koled V předvánočním čase se u nás ve škole stále něco děje. V pátek třináctého jsme nečekali žádnou katastrofu, a tak jsme si na tento den naplánovali hned dvě akce. Od rána jsme se všichni bavili v tělocvičně při "Vánočních hrátkách" a hned po svačince se všichni z prvního stupně sešli u vánočního stromku. Každoročně společně stromek slavnostně rozsvítíme a tím odstartujeme klidný předvánoční čas, kdy se snažíme být k sobě navzájem milí, kamarádští, nezlobíme, pomáháme si a s velkým očekáváním se všichni těšíme na Vánoce. U rozzářeného stromku jsme si letos společně zazpívali hned čtyři krásné vánoční písně a koledy - Prosinec, Vánoční strom, Půjdem spolu do Betléma a oblíbené Rolničky. Pěkný zpěv a příjemná vánoční atmosféra se tak dnes nesly celou školou. Tak zase za rok u stromečku.

9 Vánoce s keramikou Výsledky vánoční inspirace v keramickém kroužku prvňáčků i lehce pokročilých jsou vystaveny na chodbě v prvním patře. Několik podobných výrobků si také děti mohly zakoupit ve středu na burze - projektovém dni finanční gramotnosti. Také děti z přípravné třídy, které pracují s keramickou hlínou teprve krátce, se věnovaly vánočnímu tématu. Na svém kroužku vyrobily velice zdařilé svícínky, které jsou vystaveny na chodbě v prvním patře. Všichni malí keramici si zaslouží velkou pochvalu za svou snahu, trpělivost a pečlivou práci.

10 V rámci dalšího ročníku finanční gramotnosti, která má zajistit u žáků seznámení se základy bankovnictví a finančnictví a naučit je hospodařit s našetřenými penězi, které žáci získali za perfektně splněné úkoly, výbornou docházku, sběr papíru a jiné mimořádné akce. Prosincová burza byla protknuta vánoční atmosférou. Děti si mohly nakoupit dárečky pro své blízké, udělat radost sobě i kamarádům. Z davu bylo i často slyšet "to mám pro paní učitelku". Dále si děti mohly ve vánočním bufetu ochutnat vánoční punč a mnoho dobrot, bagety, cukroví a další sladkosti. Které šly mimochodem nejvíce naodbyt. Projekt již po třetí splnil očekávání a rozhodně byl pro žáky velkou motivací k plnění školních povinností. Věřím, že se nám stejně dobře povede i letní burza naplánovaná na měsíc květen.

11 V předvánočním týdnu naši školu navštívili přátelé z církve OÁZA. Jejich posláním bylo přiblížit našim žákům vznik vánočních tradic, proč si rozdáváme dárky, proč jíme na vánoce kapra a další vánoční tradice. Celé pásmo nás uvítalo slavnostním troubením a úvodním videem o příchodu Marie a Josefa do Betléma, kde Marie porodila Ježíše Krista. Dále se nám představily děti, které zazpívaly několik vánočních písní, včetně písně Václava Neckáře "Půlnoční". Eliška nám přednesla vánoční básničku, kterou složil chlapec z DD a zazpívala píseň Chvála. Ve velké tělocvičně také zazněl příběh o narození děťátka Ježíška ve městě Betlémě a nemohlo chybět ani divadelní představení na téže téma. Konec koncertu opět odtroubila slavnostní fanfára. Pak už jen zbývalo rozloučit se a popřát si navzájem klid a pohodu o Vánocích. Všechny děti dostaly při odchodu malou sladkou odměnu.

12 Poslední den před vánočními prázdninami si žáci druhého stupně zpestřili svůj vánoční program ve třídách společně strávenou hodinkou při plnění kvízových úkolů. Nešlo o to zadané úkoly splnit co nejrychleji, ale zpříjemnit si už trochu nekonečné čekání na Vánoce. Zábavu dětem přinesly tyto úkoly: poznat koledu podle obrázku, správně doplnit vánoční pranostiku, zapamatovat si rozmístění obrázků a na závěr si složit origami skládanku prasátka pro štěstí. Společná hodinka utekla velmi rychle a přiblížila nás zase o krůček k netrpělivě očekávaným Vánocům.

Únor 2014. MŠ Týn nad Vltavou Hlinecká 729 KAMARÁD. Mateřská škola Týn nad Vltavou, Hlinecká 729, 375 01 Týn nad Vltavou. Pořádá

Únor 2014. MŠ Týn nad Vltavou Hlinecká 729 KAMARÁD. Mateřská škola Týn nad Vltavou, Hlinecká 729, 375 01 Týn nad Vltavou. Pořádá Únor 2014 MŠ Týn nad Vltavou Hlinecká 729 KAMARÁD Občasník pro děti a rodiče Mateřská škola Týn nad Vltavou, Hlinecká 729, 375 01 Týn nad Vltavou Pořádá Den otevřených dveří v MŠ Hlinecká 729 v MŠ U Lípy

Více

MŠ Blatenská 2145, Praha 4

MŠ Blatenská 2145, Praha 4 Blateňáček 29. Číslo, 2011 (březen) MŠ Blatenská 2145, Praha 4 Z OBSAHU: VÁNOCE 2010 U LVÍČAT SLŮŇATA V PROSINCI 2010 ADVENTNÍ VESELENÍ, ANEB TYGŘÍCI SE TĚŠÍ NA JEŽÍŠKA VÝLET DO CENTRA KOALA CAFÉ PROSINEC

Více

OBSAH: MATEŘSKÁ ŠKOLA BLATENSKÁ 21 45, 1 48 00 PRAHA 4 TELEFON: 272 933 1 37 MOBIL: 724 251 550 ŠKOLNÍ JÍDELNA: 272 933 46 22. titt ČÍSLO 38/201 4

OBSAH: MATEŘSKÁ ŠKOLA BLATENSKÁ 21 45, 1 48 00 PRAHA 4 TELEFON: 272 933 1 37 MOBIL: 724 251 550 ŠKOLNÍ JÍDELNA: 272 933 46 22. titt ČÍSLO 38/201 4 titt ČÍSLO 38/201 4 Blateňáček 38. číslo, 201 4 (únor) MŠ Blatenská 21 45, Praha 4 OBSAH: Nejhezčí vánoční ozdoba Vánoční výstava na MÚ Prahy 11 Vánoční čas Slůňat Recept na kouzelné Vánoce Advent a Vánoce

Více

Základní škola a mateřská škola Adamov Školní zpravodaj č.32

Základní škola a mateřská škola Adamov Školní zpravodaj č.32 Strana 1 Základní škola ZŠ Komenského 4 515 531 196 zsadamov@adamov.cz 724 370 198 Klapka Název místnosti Klapka Název místnosti 200 Ředitelna 209 Kabinet prevence 201 Výchovná poradkyně 209 Kabinet Cj

Více

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Více

ŠKOLNÍ ČASOPIS Základní škola a Mateřská škola Vlčnov leden 2014

ŠKOLNÍ ČASOPIS Základní škola a Mateřská škola Vlčnov leden 2014 ŠKOLNÍ ČASOPIS Základní škola a Mateřská škola Vlčnov leden 2014 Z Mateřské školy Vlčnov Můj den se čtvrťáky Je pondělí 6. ledna. Po čtrnáctidenním volnu se již těším na moje děti ze čtvrté třídy mateřské

Více

Zpravodaj. V tomto čísle:

Zpravodaj. V tomto čísle: ZŠ HORÁCKÉ NÁM. BRNO 1/2014 Zpravodaj Projekt OPVK alias šablony Možná jste někdo uslyšel začátkem ledna jednu velkou ránu, která se ozvala z naší školy. To byl kámen, který spadl ze srdce paní ekonomky.

Více

Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách

Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách Příloha č. 1 Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách Start do školy 4. září 2013 http://www.zsstramberk.cz/start-do-skoly/ V pondělí 2. září 2013 se uskutečnilo slavnostní uvítání prvňáčků.

Více

SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život

SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE Červen 2013 Motto: Učíme se pro život Obsah : Mladý záchranář...1 Návštěva střední školy stavební...2 Návštěva planetária......3

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy

VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy Základní škola a mateřská škola Žandov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Kostelní 200, 471 07 Žandov VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy za školní rok 2011/2012 V Žandově 15. října 2012 Zpracovala

Více

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb ALMANACH 2011-2012

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb ALMANACH 2011-2012 Škola Kavčí hory - Mateřská škola, ALMANACH 2011-2012 Úvod... 4 Slovo úvodem... 5 Září 2011... 6 Slavnostní uvítání prvňáčků... 7 Adaptační kurz 1. ročníků... 7 Návštěva ze zahraničí... 8 Říjen 2011...

Více

ALMANACH 2007-2008 Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb

ALMANACH 2007-2008 Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb ALMANACH 2007-2008 1. Obsah Září...3 Slovo úvodem...4 Říjen...5 Závody na kolech a koloběžkách...6 Netradiční drakiáda...6 Malované pohádky...6 Pyžámkový den ve školní družině...7 Listopad...8 Dětský čin

Více

Rok: 2013 Číslo: 4. Karolína Hloušová, 8. A

Rok: 2013 Číslo: 4. Karolína Hloušová, 8. A Číslo: 4 Karolína Hloušová, 8. A Úvodník Rok 2013 Slovo šéfredaktorky Stránka 2 Čauko, to nám ten čas rychle utíká. Vánoce už klepou na dveře, a my jsme stále ve škole. Však si těch prázdnin užijeme dost!

Více

pro rodiče, žáky, pedagogy a přátele ZŠ v Řečanech nad Labem

pro rodiče, žáky, pedagogy a přátele ZŠ v Řečanech nad Labem pro rodiče, žáky, pedagogy a přátele ZŠ v Řečanech nad Labem šk. rok 2012 2013 / č. 41 / vydáno 15. listopadu 2012 Vážení rodiče, přinášíme další číslo Zpravodaje, ve kterém najdete nejdůležitější informace

Více

Zimní hádanky Jiřího Žáčka. Ze střech visí nanuky pro holky i pro kluky, ale jen když klesá rtuť. Ochutnejte, dobrou chuť! Co je to?

Zimní hádanky Jiřího Žáčka. Ze střech visí nanuky pro holky i pro kluky, ale jen když klesá rtuť. Ochutnejte, dobrou chuť! Co je to? podzim/zima 2006/2007 Zahrádková školička Ahoj rodiče, ahoj děti, ve školce se událo mnoho nového. V září jsme přivítali nové školkáčky, přibyla nám nová paní učitelka a jedna nová teta. Školka se nám

Více

ŘÍJEN PROSINEC 2014. Loucký Mlýn

ŘÍJEN PROSINEC 2014. Loucký Mlýn ŘÍJEN PROSINEC 2014 Loucký Mlýn 1 SLOVO ŘEDITELKY Vážení a milí, rok 2014 je za námi a připomíná nám starou knížku, ve které je dočtena i poslední kapitola. Nový rok 2015 začíná od prvního bílého listu

Více

Bobování Divadlo Hasiči

Bobování Divadlo Hasiči Bobování Zima nás trošku překvapila svým brzkým nástupem v plné polní. Však také zasněžené silnice a neuklizené chodníky potrápily všechny cestující v metropoli. Ne však děti! Sněhová nadílka pro ně znamená

Více

LEDEN ÚNOR BŘEZEN. Novoroční turnaj v šipkách. Beseda s p. Liborem Širůčkem o Indii. Beseda s p. Bohuslavem Kudou o historii Letovic

LEDEN ÚNOR BŘEZEN. Novoroční turnaj v šipkách. Beseda s p. Liborem Širůčkem o Indii. Beseda s p. Bohuslavem Kudou o historii Letovic NÁŠ DOMOV č. 29 leden, únor, březen 2013 PŘEDBĚŽNÝ SEZNAM AKCÍ LEDEN Novoroční turnaj v šipkách Beseda s p. Liborem Širůčkem o Indii Beseda s p. Bohuslavem Kudou o historii Letovic Představení western

Více

Číslo 4 Ročník: XXXVII Datum: 17. 12. 2012 Cena výtisku: 10,- Kč vč. DPH. Pavlína Jíšová a přátelé (folková legenda)

Číslo 4 Ročník: XXXVII Datum: 17. 12. 2012 Cena výtisku: 10,- Kč vč. DPH. Pavlína Jíšová a přátelé (folková legenda) Číslo 4 Ročník: XXXVII Datum: 17. 12. 2012 Cena výtisku: 10,- Kč vč. DPH Město Kardašova Řečice Vás srdečně zve na letošní Vánoční trhy Náměstí J. Hrubého, sobota 22. prosince 2012, ve 14.00 Doprovodný

Více

Zprávičky z Jimlína a Zeměch slovem i obrazem

Zprávičky z Jimlína a Zeměch slovem i obrazem Z Podhradí Zprávičky z Jimlína a Zeměch slovem i obrazem 4. číslo/vii. ročník Zima 2012 Stromečku stříbrný, zlatý M. Tetourová Stromečku stříbrný, zlatý, jaké máš kouzelné šaty, třpytivé ozdoby... Děti

Více

Obecnický ZPRAVODAJ PROSINEC 2013. Tradiční zpívání u vánočního stromu na Štědrý den 24. prosince 2013, začínáme ve 22 hodin

Obecnický ZPRAVODAJ PROSINEC 2013. Tradiční zpívání u vánočního stromu na Štědrý den 24. prosince 2013, začínáme ve 22 hodin Obecnický ZPRAVODAJ PROSINEC 2013 Vydává Obec Obecnice ( 318 614 056) Redakce Bohouš Svoboda ( 318 614 079) www.obecnice.eu Co najdete v Obecnickém zpravodaji: OÚ SDH MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA MATEŘSKÁ

Více

Vlaštovka. ČASOPIS ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HORNÍM BENEŠOVĚ šk.rok 2007/2008

Vlaštovka. ČASOPIS ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HORNÍM BENEŠOVĚ šk.rok 2007/2008 Vlaštovka ČASOPIS ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HORNÍM BENEŠOVĚ šk.rok 2007/2008 F. M ag alh aes vy plu l na ces tu kolem světa a 5 loděmi a 250 muži. Po dvou letech dokončila cestu jen jediná z nich s 18 muži. Kdy

Více

rok 2014 se pomalu chýlí ke svému konci a stojíme na prahu roku 2015.

rok 2014 se pomalu chýlí ke svému konci a stojíme na prahu roku 2015. číslo 4/2014 Co v tomto čísle najdete Novoroční přání... 3 Příspěvek do heřmanoměsteckého zpravodaje... 4 Sněhulák (Jaroslav Seifert)... 5 Adventní čas... 6 Setkání s rodinnými příslušníky... 7 Sportovní

Více

23. prosince 2013-26 (612) Cena výtisku 7 Kč. dobré a ať se daří! Řevnická minizoo má nový přírůstek, urzona kanadského

23. prosince 2013-26 (612) Cena výtisku 7 Kč. dobré a ať se daří! Řevnická minizoo má nový přírůstek, urzona kanadského V tomto čísle Našich novin * Kalendář na rok 2014 V novém roce jen vše dobré a ať se daří! 23. prosince 2013-26 (612) Cena výtisku 7 Kč Starostové se bouří: Nerušte pošty! RYCHTÁŘI PROTESTUJÍ PROTI ZÁMĚRU

Více

SBÍRÁŠ, SBÍRÁM, SBÍRÁME

SBÍRÁŠ, SBÍRÁM, SBÍRÁME ročník 7/ číslo 1 (13) Základní škola Mokrá únor 2014 strana 1 Opět vás zdravíme, neuvěřitelně po třinácté. Co k tomu dodat? Že by dneska stručně? Tady to máte rovnou horké z tiskárny, tak lehce pofoukat

Více

Základní škola, Brno, Staňkova 14

Základní škola, Brno, Staňkova 14 Základní škola, Brno, Staňkova 14 číslo 7 / ročník IV. / září prosinec 2008 Úvodní slovo Vážení přátelé, čtenářky a čtenáři našeho časopisu Staník! Nezadržitelně se blíží krásná doba Vánoc, s neopakovatelnou

Více

K M B 2010. Život se podobá knize. Blázen v ní letmo listuje, moudrý při čtení přemýšlí, protože ví, že ji může číst jen jednou.

K M B 2010. Život se podobá knize. Blázen v ní letmo listuje, moudrý při čtení přemýšlí, protože ví, že ji může číst jen jednou. CENA VÝTISKU 7KČ. ROČNÍK XXIX, LEDEN 2010 / ČÍSLO 1. K M B 2010 Život se podobá knize. Blázen v ní letmo listuje, moudrý při čtení přemýšlí, protože ví, že ji může číst jen jednou. Jan Paul Podle staré

Více

Novorolský zpravodaj 1-2

Novorolský zpravodaj 1-2 Novorolský zpravodaj 1-2 informace z MěÚ informace z MěÚ 1-2 Slovo starostky Vážení spoluobčané, mám tu čest znovu pokračovat v započaté práci pro naše město a jeho obyvatele. Vaše podpora v povolebních

Více

KNĚŽDUBSKÝ ZPRAVODAJ

KNĚŽDUBSKÝ ZPRAVODAJ Kněždubský zpravodaj 4/2013 1 strana ČTVRTLETNÍK OBCE KNĚŽDUBSKÝ ZPRAVODAJ 4/2013 www.knezdub.cz strana 2 Kněždubský zpravodaj 4/2013 Obsah 1. Úvodní slovo 2. Nejdůležitější body z usnesení ZO za období

Více

za aktivní práci ve školním parlamentu a příkladný přístup k plnění školních povinností Tomáši Musilovi

za aktivní práci ve školním parlamentu a příkladný přístup k plnění školních povinností Tomáši Musilovi ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 UDĚLILI JSME CENY ŘEDITELKY ŠKOLY za úspěchy ve sportovních soutěžích a reprezentaci školy Ajdinu Naprelacovi za úspěchy ve sportovních soutěžích a reprezentaci školy Jiřímu Kosmákovi

Více