SAUNY VITAL. Kontakty. Český výrobce saun, infrasaun a kombinovaných saun

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SAUNY VITAL. www.sauny-vital.cz. Kontakty. Český výrobce saun, infrasaun a kombinovaných saun"

Transkript

1 SAUNY VITAL Český výrobce saun, infrasaun a kombinovaných saun Kontakty Ostrava - sídlo firmy, vzorková prodejna a zkušebna infrasauny a kombinované sauny, výroba Šalounova 470/38, Ostrava Vítkovice tel./fax: / mob.: Praha - vzorková prodejna a zkušebna infrasauny a kombinované sauny Poděbradská 55/88, Praha 9 Hloubětín tel./fax: / mob.:

2 Doplňky PODSVÍCENÍ LED DIODAMI SVĚTELNÁ TERAPIE COLOUR LIGHT ŘÍDICÍ JEDNOTKA (COLOUR LIGHT) RGB BAREVNÉ SPEKTRUM TVAROVANÉ MASIVNÍ LEHÁTKO PODHLAVNÍK POLOHOVACÍ LEHÁTKO ZÁVĚSNÁ AROMA MISKA PODSVÍCENÉ VĚDRO VĚDRO S NABĚRAČKOU KAMENNÝ TEPLOMĚR S VLHKOMĚREM TEPLOMĚR S VLKOMĚREM PŘÍDAVNÁ ZÁDOVÁ OPĚRKA AROMA MISKA DO INFRASAUNY KRYTY OSVĚTLENÍ DO FINSKÉ SAUNY KAMENNÝ CHRLIČ VODY

3 Showroom Praha. Showroom Ostrava. Úvod Naše společnost, Vital Trend s. r. o., vstoupila na český a slovenský trh v roce 1999 s novinkou v oblasti saunování - infrakabinou Paradise. V zájmu zkvalitnění služeb jsme pro naše zákazníky otevřeli předváděcí centra v Ostravě a v Praze, kde si mohou prohlédnout veškerý sortiment saun a získat vlastní zkušenost při odzkoušení kvalitní infrasauny. Ve spolupráci s odborníky je realizován profesionální vývoj, který neustále posouvá možnosti terapeutických účinků saunování dopředu. Tato forma profesionálního přístupu zaměřená na zvyšování kvality účinku technologie se odráží v zavádění nových typů infrasaun, finských saun a kombinovaných saun, o čemž svědčí získaná ocenění a především velká obliba u zákazníků. Naše infrasauny jsou jedinečné tím, že získaly kromě základního certifikátu EZU i odborné posouzení Státního zdravotního ústavu (SZÚ) v Praze, a to s kladným posudkem Ministerstva zdravotnictví ČR (MZČR) č. j. HEM pro saunování dětí v předškolních zařízeních a využití ve veřejných provozovnách. Náš sortiment se vyznačuje nejen vysokou kvalitou technologie, ale i zpracováním a designem, čímž se stává příjemnou součástí vašeho domova, wellness zařízení, rehabilitačního či lázeňského prostředí a přináší tak vašemu životnímu stylu nový rozměr. Certifikáty a ocenění

4 Náš sortiment finské sauny, infrasauny (infrakabiny), kombinované sauny, solné sauny. Panty zn. Dorma. Všechny typy saun vyrábíme na klíč do libovolného prostoru, ať už se jedná o sauny volně stojící či vestavěné, nebo si můžete vybrat z naší typizované řady. Nabízíme sauny rodinné, veřejné i komerční. Vaši saunu vyrobíme na míru dle daného projektu nebo ji navrhneme sami. Jsme schopni velmi variabilně řešit design sauny a splnit tak veškeré individuální požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Zabezpečíme vám kompletní služby od poradenství, přes zaměření, výrobu a realizaci vaší sauny, až po záruční a pozáruční servis. Záruční podmínky Na veškerý sortiment poskytujeme záruku minimálně 24 měsíců, na infrapanely zn. Redwell Wellina 5 let a na infrazářiče zn. Elstein 7 let. Pro zjednodušení a ušetření vašeho času navštivte naše webové stránky kde naleznete poptávkový formulář. Jak si objednat saunu Zašlete nám vaši poptávku s nákresem prostoru určeného pro saunu nebo přímo požadavek na konkrétní typizovanou saunu dle nabídky. Bezplatně vám zpracujeme dispoziční řešení sauny a cenovou nabídku (zahrnuje kompletní saunovou kabinu, včetně vytápění, řídicí jednotky, světla, dopravy, montáže a zprovoznění). Na základě vaší objednávky uzavřeme smlouvu o dílo a dle potřeby provedeme bezplatné zaměření prostoru pro saunu. Termín dodání je 3 5 týdnů od podpisu smlouvy a složení zálohy. Montáž dle typu sauny se pohybuje v rozpětí 2 hodin až 1 dne. Saunu vám dopravíme zdarma po celém území České a Slovenské republiky.

5 Kvalitu dřeva nelze při stavbě sauny opomenout. Oceníte jeho vůni i design, který působí výrazně esteticky. V nabídce použitých materiálů nejsme omezeni, v rámci speciálního přání klienta jsme schopni vyrobit saunu i z těch dřevin, které naše základní nabídka neobsahuje. Použité materiály Severský smrk má příjemný vzhled s drobnými zdravými suky a živou strukturou dnes stále častěji požadován pro svůj pestrý přírodní design dřeva je vhodný k vnějším i vnitřním obkladům stěn, zejména u finských saun Severská borovice je hustá dřevina s drobnými zdravými suky, designově stálá je ideální pro vnitřní i vnější obklad stěn u infrasaun Topol má čistý estetický vzhled dřevo měkké, bez suků, pryskyřice a třísek má vynikající absorpční vlastnosti nezahřívá se, při dotyku nepálí je ideálním materiálem pro veškeré vnitřní vybavení sauny, včetně obložení stěn je určen pro zákazníky s vysokými nároky na kvalitu, což se projeví na celkovém provedení a životnosti sauny Hemlock je exkluzivní saunové dřevo s velmi jemnou strukturou bez suků a pryskyřice extrémně stabilní, minimálně pracuje je vhodné pro vnitřní i vnější obklady stěn Kanadský cedr je exkluzivní dřevo s extrémní odolností vůči vlhku má antiseptické vlastnosti obsahuje silice, jeho typická vůně uchovává v interiéru příjemné aroma po několik let je vhodný pro vnitřní i vnější obklady stěn, vyznačuje se širokou škálou odstínů je určen pro zákazníky s vysokými nároky na kvalitu, což se projeví na celkovém provedení a životnosti sauny Abachi (africká vrba) je exkluzivní dřevo pro vnitřní vybavení sauny lavice, rošty, opěrky dřevo je měkké, bez suků, pryskyřice a třísek velmi pomalu přijímá teplo z okolí a zůstává příjemné na dotyk Osika je tradiční materiál ideální pro interiér i exteriér sauny dřevo je světlé, hladké, s jemnou kresbou má exkluzivní vzhled

6 Interiér finské sauny z topolového dřeva, obklad stěn z kanadského cedru, polohovací lavice, podsvícení opěrek. Finská sauna Finové znají tajemství kvalitní regenerace těla a mysli již celá staletí, inspirujte se i vy a nechejte na sebe blahodárně působit účinky tradicí prověřené finské sauny stejně, jako tak činí miliony lidí na celém světě. Naše saunové kabiny jsou vyráběny z materiálů vysoké kvality (severský smrk, topol, kanadský cedr, hemlock, osika, aj.) o síle palubky min. 16 mm a šíři 9,6 cm až 18,5 cm pro vnitřní i vnější obklad stěn, lze zvolit i masiv. Stěna sauny obsahuje tepelnou izolaci s parozábranou a její celková šíře je cca 10 cm. Standardní vnější výška sauny je 220 cm. Rozměrové řady a varianty dispozičního uspořádání lavic najdete v zadní části katalogu.

7 Interiér i obklad stěn komerční sauny z topolového dřeva, elektrická saunová kamna zn. Harvia Profi, podsvícená solná vyzdívka, podsvícené vědro a lavice skleněnými vlákny. Dodávka zahrnuje saunovou kabinu typizovanou nebo vyrobenou designově a rozměrově dle přání klienta, včetně případného prosklení stěn (skladba stěny: min. 16 mm palubkový obklad, parozábrana, izolace, znovu min. 16 mm palubkový obklad, celková šíře cca 10 cm; kabina je vně ošetřena speciálním lakem odolným proti vlhkosti a plísním), celoskleněné kalené dveře o síle 8 mm, případně dřevěné dveře s částečným prosklením za příplatek, zádové opěrky, mezilavicové opěrky, podhlavník, podlahový rošt (dřevěný nebo umělý), elektrická saunová kamna Harvia s digitální regulací, případně s ovládáním na plášti kamen, kryt kamen, otvory pro nasávání a odsávání vzduchu, osvětlení, dopravu a montáž. Nadstandard saunu lze doplnit o solný program, možnost napuštění lavic, opěrek a podlahového roštu parafínovým olejem, polohovací lavice, nadstandardní prosklení stěn, audio systém, reprosoustava, saunové osvětlení dle nabídky na saunové doplňky a příslušenství.

8 Exkluzivní design interiéru finské sauny v kombinaci kanadský cedr topol, elektrická saunová kamna zn. Harvia Kivi, podsvícení lavic skleněnými vlákny. Naše nabídka zahrnuje široký sortiment saunových kamen finské značky Harvia. Můžete volit mezi dvěma typy elektrická nebo na dřevo. Kamna Nejžádanější typy Harvia Moderna Topclass Combi Tato elektrická celonerezová kamna se řadí mezi nejpoužívanější. Jsou zejména pro rodinné sauny. Kamna umožňují polévání lávových kamenů, což způsobuje zvýšení vlhkosti v prostoru sauny (parní náraz). Vybírat můžete z několika barevných odstínů. Tato kamna jsou mimo jiné ideálním řešením pro biosaunu. Součástí kamen je parní vyvíječ a keramické misky na aroma esence. Kamna taktéž umožňují polévání lávových kamenů (parní náraz). Kivi Kamna jsou mimořádná svým efektem dlouhodobého stabilního sálání tepla, které je naakumulováno ve 100 kg lávových kamenů. Jedná se o síťovou konstrukci z nerez oceli naplněnou kameny a s topnými tyčemi uvnitř. Díky možnosti hojného polévání lávových kamenů vodou jsou tato kamna také ideálním řešením pro alternativu ruské bani.

9 Naše společnost jako jediná v České republice využívá do infrasaun německou keramickou infratechnologii značky Elstein s řídicí jednotkou Infra Red System vyvinutou speciálně pro rehabilitační provoz infrasaun. Infrasauna Výjimečnost této technologie spočívá v tom, že získala odborný posudek Ministerstva zdravotnictví ČR a schválení Státního zdravotního ústavu a tím vyhovuje normám pro provoz ve zdravotnických i předškolních zařízeních. Infrasauna přináší svým uživatelům maximum ze saunování při relativně nízké provozní teplotě (do 60 ºC), díky čemuž se saunování stává dostupným téměř pro každého, i pro ty, kterým je saunování v klasické finské sauně ze zdravotních důvodů zapovězeno. Zároveň nebudete o nic ochuzeni s infračerveným teplem se dokonale uvolníte, vypotíte a kvalitně zregenerujete celé tělo. Další velkou výhodou je její nenáročnost z hlediska technických parametrů.

10 Interiér komerční infrasauny z topolového dřeva, vyhřívaná lavice a zrcadlo infratechnologií zn. Redwell Wellina, infratechnologie zn. Elstein ve stěnách, podsvícená solná vyzdívka. Při výběru infrasauny věnujte velkou pozornost kvalitě infrazářičů, neboť trh nabízí i produkty s vysokou hladinou elektrosmogu a s nekvalitním povrchem (fólie, omítková vrstva, kovové trubice, apod.), které při zahřátí produkují škodlivé látky a mohly by tak nepříznivě působit na váš organismus. Naše saunové kabiny jsou vyráběny z materiálů vysoké kvality (severská borovice, cedr, topol, hemlock, osika, aj.) o síle palubky min. 12 mm a šíři 9,6 cm až 18,5 cm pro vnitřní i vnější obklad stěn, lze zvolit i masiv. Standardní vnější výška infrasauny je 203 cm. Stěna sauny obsahuje speciální přepážky včetně odvětrávacích otvorů pro zabudovanou infratechnologii, které zabezpečují cirkulaci vzduchu v kabině. Šíře stěny je cca 9 cm. Vybrat si lze z naší typizované řady nebo můžete zvolit cestu výroby infrasauny na míru dle vlastní představy a prostorových možností.

11 Dodávka zahrnuje infrasaunu (s vlastní samonosnou podlahou) typizovanou nebo vyrobenou designově a rozměrově dle přání klienta, včetně případného prosklení stěn (skladba stěny: min. 12 mm palubkový obklad vně i uvnitř, celková šíře cca 9 cm; součástí stěny jsou speciální přepážky a odvětrávací otvory pro zabudovanou infratechnologii zabezpečující cirkulaci vzduchu v kabině), kabina je vně ošetřena speciálním lakem odolným proti vlhkosti a plísním, lavice a zádové opěrky v provedení topol nebo abachi, u řady LUX lavice s vyhříváním a podhlavník, celoskleněné kalené dveře o síle 8 mm, případně dřevěné dveře s částečným prosklením za příplatek, infratechnologii značky Elstein s digitální řídicí jednotkou Infra Red System s připojením na 230 V, případně na 400 V (dle velikosti infrasauny), osvětlení, keramickou aroma misku, dopravu a montáž. Nadstandard saunu lze doplnit o solný program, možnost napuštění lavic, opěrek a podlahového roštu parafínovým olejem, nadstandardní prosklení stěn, audio systém, reprosoustava, saunové osvětlení dle nabídky na saunové doplňky a příslušenství.

12 Infrapanel zn. Redwell Wellina zabudovaný ve stropě. Kombinovaná sauna na mokrou variantu, světelná terapie Colour Light, podsvícené solné panely. Kombinovaná sauna V oblasti výroby kombinovaných saun jsme na trhu z hlediska odbornosti naprostou špičkou. Kombinované sauny se v dnešní době stávají na trhu číslem jedna, jelikož jejich využití je všestranné. Jsou vhodné jak pro domácnost, tak pro veřejný provoz. Zároveň nabízí svým majitelům širší spektrum možností saunování jsou spojením klasické finské sauny a infrasauny. Umožňují v prostoru jedné sauny souběžný i samostatný provoz obou technologií, čímž se stávají jedinečnou saunovou kombinací, která uspokojí veškeré individuální potřeby každého uživatele. Kombinované sauny vyrábíme ve dvou variantách: 1. Mokrá varianta Tato varianta zahrnuje instalaci infratechnologie v podobě speciálních infračervených plošných panelů rakouského výrobce Redwell Welina s krytím IP 65, které umožňují provoz v prostředí s vyšší vlhkostí, s digitální řídicí jednotkou Infra Red System a saunových elektrických kamen značky Harvia s ovládáním na plášti nebo s digitální řídicí jednotkou. Tato varianta je vhodná pro rozměrově větší sauny, ve kterých je vytvořen tzv. infrakout. Dvojí využití: Finská sauna využívá samostatně saunová kamna. Kombinovaná sauna využívá kombinaci obou systémů souběžně, při teplotě dle potřeby, nejčastější rozpětí teplot je C.

13 Interiér kombinované sauny na suchou variantu z topolového dřeva, infratechnologie zn. Elstein, elektrická saunová kamna zn. Harvia s ovládáním na plášti. Při výběru kombinované sauny věnujte velkou pozornost kvalitě infrazářičů a infrapanelů, neboť trh nabízí i produkty s vysokou hladinou elektrosmogu a s nekvalitním povrchem (fólie, omítková vrstva, kovové trubice, apod.), které při zahřátí produkují škodlivé látky a mohly by tak nepříznivě působit na váš organismus. POZOR ne všechny nabízené kombinované sauny na trhu umožňují souběžný provoz obou technologií. V tom případě to znamená, že se nejedná o kombinovanou saunu. 1. Suchá varianta Tato varianta zahrnuje instalaci infratechnologie Elstein (ve stěnách, v podsedáku a v lavici) s digitální řídicí jednotkou Infra Red System a saunových elektrických kamen značky Harvia s ovládáním na plášti nebo s digitální řídicí jednotkouna vnější stěně sauny. Tato varianta je vhodná pro rozměrově menší sauny. Trojí využití: Infrasauna využívá samostatně infrasystém. Finská sauna využívá samostatně saunová kamna. Kombinovaná sauna využívá kombinaci obou systémů souběžně; ideální varianta: kamna se nastaví na C a současně se zapne infrasystém. Dochází tak k povrchovému i hloubkovému rehabilitačnímu prohřátí (díky infrasystému), k vysoké potivosti a zároveň k prodloužení doby saunování na cca 20 min. Organismus se optimálně detoxikuje. Tato velmi oblíbená varianta umožňuje také závěrečnou ochlazovací koupel.

14 Interiér solné infrasauny z osikového dřeva, obklad ze solných cihel, podsvícení. Sůl se všeobecně doporučuje do suchých saun. Pokud je vystavena příliš velké vlhkosti, má tendenci se rozpouštět, tzv. plakat, případně začne vytvářet mapy, čímž trpí interiér sauny. Ze stejného důvodu není vhodná do venkovních saun. Vždy je také lepší vyhnout se umístění soli přímo u saunových kamen vystavená takto vysoké teplotě má zase tendenci drolit se a vysychat. Solná terapie Pod pojmem solná sauna se rozumí využití jakéhokoliv typu sauny, vyjma sauny s vysokou vlhkostí vzduchu, kdy je maximální možný vnitřní obklad stěn řešen ze solného materiálu (solné cihly, solné panely nebo štípané solné kameny), čímž se dosáhne maximální koncentrace aniontů v prostředí sauny. Doporučené množství soli je 16 kg na 1,5 2 m³ prostoru sauny. Zvýšení množství soli je přímo úměrné navýšení koncentrace aniontů. Solná terapie se stala v dnešní době velmi oblíbenou léčebnou metodou. Její blahodárné účinky vycházejí z principu uvolňování aniontů (záporných iontů) a minerálních látek ze soli a jejich následného působení na lidský organismus. Likvidují viry a bakterie, důkladně čistí lidský organismus, působí hojivě a podporují schopnost pokožky vylučovat toxiny. Jako součást vaší sauny vytvoří prostředí vhodné k inhalaci soli a současně k příjemné relaxaci. Anionty jsou tzv. vzdušné vitamíny a mají přímý vliv na podporu imunitního systému. Jejich působení na náš organismus se projeví v okamžiku, kdy je jejich koncentrace ve vzduchu aniontů na cm³. Jedná se o přírodní léčebnou a relaxační metodu, která v posledních letech zažívá obrovský rozvoj. Aby solná terapie působila co nejefektivněji, je zapotřebí využívat ji pravidelně.

15 Interiér finské sauny z topolového dřeva, obklad stěn z kanadského cedru, solné panely podsvícené kruhovou zářivkou, světelná terapie Colour Light. Sůl do saun instalujeme ve dvou podobách Solný panel rozměr 50x50 cm (14-16 kg soli) v různých designových kombinacích (barva krystalů, podsvícení). Doporučujeme instalovat jeden solný panel na 1,5-2 m³ prostoru vaší saunové kabiny. Solné cihly rozměr jedné cihly je 20x10x5 cm nebo 20x10x2,5 cm. Cihly se využívají k vyzdění či obkladu různě velkých ploch saunové kabiny. Doporučujeme podtrhnout krásu solné stěny vhodným nasvícením. Získáte: spojení solné terapie s účinky sauny, atraktivní interiér vaší sauny, komfort při saunování, znásobené blahodárné účinky na lidský organismus.

16

17

18 Půdorysy finské sauny S 160x160x220 SR 200x180x220 SR 160x160x220 S 180x160x220 SR 180x160x220 SR 180x160x220 S 200x160x220 SR 200x160x220 S 200x180x220 S 220x180x220 SR 220x180x220 S 220x200x220 SR 220x200x220 S 220x200x220 S 250x250x220 SR 250x250x220 Půdorysy infrasauny IS 1 100x115x203 Řada IS / IS R IS 2 130x115x203 IS 3 150x115x203 IS 4 183x115x203 IS R1 110x110x203 IS R2 135x135x203 IS R4 160x160x203 Řada LUX IS LUX 200x130x203 IS R LUX 200x130x203 IS R LUX 220x140x203 IS LUX DUO 200x210x203 IS R LUX DUO 230x230x203 IS LUX 200x130x203 Půdorysy kombinované sauny na suchou variantu 200x140x x140x210

19 Doplňky PODSVÍCENÍ LED DIODAMI SVĚTELNÁ TERAPIE COLOUR LIGHT ŘÍDICÍ JEDNOTKA (COLOUR LIGHT) RGB BAREVNÉ SPEKTRUM TVAROVANÉ MASIVNÍ LEHÁTKO PODHLAVNÍK POLOHOVACÍ LEHÁTKO ZÁVĚSNÁ AROMA MISKA PODSVÍCENÉ VĚDRO VĚDRO S NABĚRAČKOU KAMENNÝ TEPLOMĚR S VLHKOMĚREM TEPLOMĚR S VLKOMĚREM PŘÍDAVNÁ ZÁDOVÁ OPĚRKA AROMA MISKA DO INFRASAUNY KRYTY OSVĚTLENÍ DO FINSKÉ SAUNY KAMENNÝ CHRLIČ VODY

20 SAUNY VITAL Český výrobce saun, infrasaun a kombinovaných saun Kontakty Ostrava - sídlo firmy, vzorková prodejna a zkušebna infrasauny a kombinované sauny, výroba Šalounova 470/38, Ostrava Vítkovice tel./fax: / mob.: Praha - vzorková prodejna a zkušebna infrasauny a kombinované sauny Poděbradská 55/88, Praha 9 Hloubětín tel./fax: / mob.:

Úvodní slovo k cenové nabídce exteriérové sauny

Úvodní slovo k cenové nabídce exteriérové sauny Úvodní slovo k cenové nabídce exteriérové sauny Předem Vám děkujeme za Váš zájem o zhotovení sauny a za oslovení naší firmy. Na základě Vašich požadavků Vám předkládáme návrh několika typů již realizovaných

Více

Infrasauna I N F R A S A U N Y

Infrasauna I N F R A S A U N Y představuje ekvivalentní systém v termoterapii, nahrazující klasické saunování. Je založena na principu prohřívánílidského těla pomocípřenosu tepla infrazářením, jehož tepelná složka má výrazný léčebný

Více

Cenová nabídka dodávky venkovní saunové kabiny

Cenová nabídka dodávky venkovní saunové kabiny Cenová nabídka dodávky venkovní saunové kabiny Pro zákazníka: Vypracoval: Testovací zákazník Petr Krichebauer, Tel.: Email: Tel.: Platnost nabídky: 11/21/2014 Nabídka číslo: 137 Strana: 1 Základní informace

Více

DŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK Z MASIVU THERMOWOOD. www.prokom.cz

DŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK Z MASIVU THERMOWOOD. www.prokom.cz DŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK Z MASIVU THERMOWOOD Popis produktů: Výchozí surovinou pro výrobu dřevěného zahradního nábytku je finská borovice, která je tepelnou a vlhkostní úpravou zpracována na tepelně upravené

Více

MOOD Hodnoty. CÍLOVÝ ZÁKAZNÍK Soukromý klient Hotelový sektor. DESIGN Nabídka produktů Instalace Interiéry Komfort

MOOD Hodnoty. CÍLOVÝ ZÁKAZNÍK Soukromý klient Hotelový sektor. DESIGN Nabídka produktů Instalace Interiéry Komfort Sauny 01/10/2015 Naše sauna Mood je dostupná ve 4 různých rozměrech a odpovídá tak co možná nejpřesněji prostorovým požadavkům. Prestižní zpracování a velký výběr volitelných funkcí pro personalizaci produktu

Více

vestavěné skříně nábytek na míru zakázková dřevovýroba www.madekop.cz

vestavěné skříně nábytek na míru zakázková dřevovýroba www.madekop.cz vestavěné skříně nábytek na míru zakázková dřevovýroba www.madekop.cz Vestavěné skříně Vestavěné skříně nacházejí uplatnění všude tam, kde je kladen důraz na využití úložného prostoru. Navrhneme a vyrobíme

Více

M/M nábytek s.r.o. - Výsuvy Základem kvalitní kuchyně je kvalitní kování u zásuvek. Naší stěžejní značkou pro výsuvy je firma GRASS, která zabezpečuje kvalitní ložiskové výsuvy s nosností až 40kg na 1

Více

Alu Click. Systém hliníkového zábradlí pro Vás... AluClick DuoTech s.r.o. DuoTech s.r.o.

Alu Click. Systém hliníkového zábradlí pro Vás... AluClick DuoTech s.r.o. DuoTech s.r.o. AluClick Systém hliníkového zábradlí pro Vás... Úvod : Vážený zákazníku, dovolujeme si Vám představit náš výrobek AluClick - moderní špičkový systém hliníkového zábradlí určený především pro panelové domy

Více

parní sauny a Wellness www.parni-sauny.cz

parní sauny a Wellness www.parni-sauny.cz sauny PARNÍ, INFRA A FINSKÉ 403 parní sauny a Wellness www.parni-sauny.cz Parní sauny a wellness zařízení společnosti SAPHO Hydro & Air s.r.o.. jsou dodávány na klíč a splňují parametry pro domácí i veřejný

Více

interiérové dveře a zárubně

interiérové dveře a zárubně interiérové dveře a zárubně Mezi největší přednosti dveří tohoto slavného italského výrobce patří specifický design, krásný povrch a vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů. Dveře Ghizzi&Benatti

Více

s i n c e 1 9 9 4 katalog produktů - 2014 / 12

s i n c e 1 9 9 4 katalog produktů - 2014 / 12 s i n c e 1 9 9 4 katalog produktů - 2014 / 12 OBSAH Nahlédněte do světa saun... nechte se ovanout příjemným dechem relaxace... představte si příjemné uvolnění, vůni dřeva... sauna CREATIVE sauna KARAT

Více

Hřejivé teplo domova INF RAHEATING. Infratopení infračervený topný systém. Katalog produktů firmy F+Š MARK

Hřejivé teplo domova INF RAHEATING. Infratopení infračervený topný systém. Katalog produktů firmy F+Š MARK INF RAHEATING Infratopení infračervený topný systém Katalog produktů firmy F+Š MARK O nás: Firma F+Š MARK s.r.o. vznikla v roce 1994. Zabývá se výrobou potravinových doplňků a obchodní činností. V roce

Více

BAUHAUS Plzeň BAUHAUS Brno Ivanovice BAUHAUS Brno BAUHAUS České Budějovice BAUHAUS Liberec BAUHAUS Praha Průhonice-Čestlice

BAUHAUS Plzeň BAUHAUS Brno Ivanovice BAUHAUS Brno BAUHAUS České Budějovice BAUHAUS Liberec BAUHAUS Praha Průhonice-Čestlice BAUHAUS Plzeň Stavební 2957/1 (u ul. Folmavská), 301 00 Plzeň BAUHAUS Brno Ivanovice Řečkovická 3/555 (u ul. Hradecká), 621 00 Brno-Ivanovice BAUHAUS Brno Strážní 7 vchod z ul. Heršpická, 639 00 Brno BAUHAUS

Více

Katalog LED osvětlovací techniky

Katalog LED osvětlovací techniky Katalog LED osvětlovací techniky Ing. Zdeněk Švéda COLOR SET Jungmannova 30 533 03 DAŠICE Tel. (fax): + 420 466 951 759 Ukázka svítidla 60x60 cm Popis Ukázka sortimentu Ukázka svítidla kulatého Plochá

Více

PEKstrA BALKONY A LODŽIE OzDOBí KAŽDý Dům OCELOVÉ LODŽIE

PEKstrA BALKONY A LODŽIE OzDOBí KAŽDý Dům OCELOVÉ LODŽIE B A L K O N Y A L O D Ž I E Pekstra balkony a LODŽIE ozdobí každý dům Firma PEKSTRA je českou výrobní firmou, která se specializuje na poradenství, dodávky a servis spojený s výrobou a instalací balkonů

Více

CAROLINA BUK masiv. buk 10 buk 81 buk 82 buk 33 buk 91 buk 96. Carolina 2 BUK - masiv, odstín č.81. Ložnice Carolina 1 BUK - masiv, odstín č.

CAROLINA BUK masiv. buk 10 buk 81 buk 82 buk 33 buk 91 buk 96. Carolina 2 BUK - masiv, odstín č.81. Ložnice Carolina 1 BUK - masiv, odstín č. Ložnice Vašich snů 2013 Carolina 2 BUK - masiv, odstín č.81 Ložnice Carolina 1 BUK - masiv, odstín č.10 buk 10 buk 81 buk 82 buk 33 buk 91 buk 96 Ložnici Carolina vyrábíme v celomasivním provedení v dřevinách

Více

O NÁS INFRASAUNY INFRASAUNY POPIS

O NÁS INFRASAUNY INFRASAUNY POPIS KATALOG 2016 O NÁS INFRASAUNY INFRASAUNY POPIS Infrasauny a tradiční finské sauny od předního evropského výrobce France Sauna nabízí možnost vychutnat si saunování přímo u Vás doma. Díky neustálému sledování

Více

Kvalitní okno poznáte podle kvalitního parapetu OKENNÍ PARAPETY

Kvalitní okno poznáte podle kvalitního parapetu OKENNÍ PARAPETY Kvalitní okno poznáte podle kvalitního parapetu OKENNÍ PARAPETY Okenní parapety Exclusive Jedinečný design a nabízené dekory jsou atraktivní pro moderní architekturu. formátováno přesně na míru dle přání

Více

o firmě o firme sauny sauny

o firmě o firme sauny sauny Odedávna k představě domova patří základní pocit: bezpečí. Bezpečí a pohodlí, řekli bychom v dnešní, sice uspěchané, přesto však nakonec pohodlné době. Už v dávných dobách si lidé hledali domov tam, kde

Více

VYTÁPĚNÍ, KTERÉ MÁ STYL

VYTÁPĚNÍ, KTERÉ MÁ STYL VYTÁPĚNÍ, KTERÉ MÁ STYL Designové otopné těleso Techno Designové otopné těleso Techno Otopné těleso BITHERM TECHNO je představitelem úspěšného spojení technického, estetického, funkčního a užitného pojetí

Více

DVOUKŘÍDLÁ VRATA A VEDLEJŠÍ DVEŘE KRUŽÍK

DVOUKŘÍDLÁ VRATA A VEDLEJŠÍ DVEŘE KRUŽÍK DVOUKŘÍDLÁ VRATA A VEDLEJŠÍ DVEŘE KRUŽÍK dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem dvoukřídlá vrata s nepřerušeným tepelným mostem vedlejší dveře s přerušeným tepelným mostem vedlejší dveře s nepřerušeným

Více

Schodiště od firmy FHS

Schodiště od firmy FHS Schodiště od firmy FHS Protože jsou přírodní materiály v dnešní době stále velmi oblíbené, i dřevěná schodiště se těší velkému ohlasu. Schodiště pro vás vyrábíme už více než 16 let a za tuto dobu jsme

Více

bazény zastřešení bazénů bazénové rolety www.madekop.cz

bazény zastřešení bazénů bazénové rolety www.madekop.cz bazény zastřešení bazénů bazénové rolety www.madekop.cz Bazény Obdélníkové, oválné, kruhové, atypické Se skimmrem nebo přelivovým žlábkem do hloubky 1,5 m Doprava bazénů 3,2 x 8 m (vnitřní míry) vcelku

Více

Topeniště akumulačních kamen RoVe KUBIS

Topeniště akumulačních kamen RoVe KUBIS Topeniště akumulačních kamen RoVe KUBIS OSVĚDČENÝ ZPŮSOB VYTÁPĚNÍ Již v pravěku bylo středem jeskyní, které poskytovaly útočiště lovcům mamutů, ohniště, dodávající teplo, světlo a pocit bezpečí. Před několika

Více

Nabídkový katalog firmy Monivet pro rok 2015

Nabídkový katalog firmy Monivet pro rok 2015 Nabídkový katalog firmy Monivet pro rok 2015 strana 1 Nabídka srubových staveb a srubových prvků z masivu V naší nabídce naleznete originální srubové stavby a zahradní doplňky. Zabýváme se výstavbou srubů

Více

KARBONOVÝ INFRAZÁŘIČ VEITO CH1200 LT MANUÁL

KARBONOVÝ INFRAZÁŘIČ VEITO CH1200 LT MANUÁL KARBONOVÝ INFRAZÁŘIČ VEITO CH1200 LT MANUÁL Veito CH1200LT je volně stojící malý kompaktní ohřívač, vhodný pro zónové vytápění nebo menší pokoje s možností výběru ze 2 různých nastavení tepelné energie

Více

Krása přírodního kamene

Krása přírodního kamene Krása přírodního kamene PŘEDSTAVUJE NEJUCELENĚJŠÍ NABÍDKU MODERNÍHO OBKLADOVÉHO SYSTÉMU Z PŘÍRODNÍHO KAMENE NA TRHU SPOLEČNOST CUPASTONE JE SOUČÁSTÍ ŠPANĚLSKÉ SPOLEČNOSTI CUPAGROUP, KTERÁ MÁ VÍCE NEŽ 25

Více

Profil společnosti. Heluz cihlářský průmysl v. o. s. nová generace stavebního systému. vývoj firmy. ocenění a kvalita

Profil společnosti. Heluz cihlářský průmysl v. o. s. nová generace stavebního systému. vývoj firmy. ocenění a kvalita Profil společnosti Heluz cihlářský průmysl v. o. s. nová generace stavebního systému vývoj firmy ocenění a kvalita HELUZ komplexní systém český výrobce s tradicí od roku 1876 Nová generace stavebního systému

Více

Rodinná firma Haniš. ... společnost Haniš srubové domy s.r.o. Představujeme

Rodinná firma Haniš. ... společnost Haniš srubové domy s.r.o. Představujeme ... společnost Haniš srubové domy s.r.o. Rodinná firma Haniš srubové domy s.r.o. se již bezmála deset let věnuje stavbě celomasivních dřevěných staveb jak z ručně opracované kulatiny (kanadské sruby),

Více

CUSTOMIZED PERFECTION. HighLine

CUSTOMIZED PERFECTION. HighLine CUSTOMIZED PERFECTION HighLine UNIDRAIN Na rozdíl od tradičního řešení podlahových odtoků ve sprchových koutech většinou uprostřed podlahy přichází Unidrain s umístěním odtoku u svislé stěny, umožňující

Více

Krása přírodního kamene

Krása přírodního kamene Krása přírodního kamene STONEPANEL JE MODERNÍ OBKLADOVÝ SYSTÉM Z PŘÍRODNÍHO KAMENE URČENÝ K OBKLÁDÁNÍ STĚN A FASÁD STONEPANEL je nabízen ve variantách břidlice, rula, křemenec, vápenec nebo pískovec. Přírodní

Více

SCREENOVÉ. chrání vaše soukromí.

SCREENOVÉ. chrání vaše soukromí. SCREENOVÉ rolety chrání vaše soukromí. SCREENOVÉ ROLETY chrání vaše soukromí. Pořiďte si vysoce účinnou, estetickou a moderní stínicí techniku screenové rolety ISOTRA. Zajistíte si příjemnou teplotu v

Více

BETTER VINOTÉKY VLHKOST

BETTER VINOTÉKY VLHKOST BETTER VINOTÉKY VLHKOST Vinotéky jsou vybaveny antikorozními hliníkovými stěnami SRA (hliník s reliéfem kamene). Okolní vlhkost přirozeně obsažená ve vzduchu je udržována na garantované ideální úrovni

Více

schodiště zadlabaná použitý materiál je vždy prvotřídní kvality, jedná se výhradně o masivní dřevo

schodiště zadlabaná použitý materiál je vždy prvotřídní kvality, jedná se výhradně o masivní dřevo schodiště zadlabaná Do této skupiny řadíme schodiště, kde jsou nosným prvkem schodiště schodnice (bočnice) a stupně alt. podstupně jsou čepovány do schodnic. každé schodiště je nejen důležitým funkčním

Více

VELKOOBCHODNÍ CENÍK E-shop Studia Vladan

VELKOOBCHODNÍ CENÍK E-shop Studia Vladan VELKOOBCHODNÍ CENÍK E-shop Studia Vladan Platnost ceníku od 01.07.2010 Vybavení pro maséry a relaxační centra Masážní lehátka Lávové kameny Ohřívače lávových kamenů HERBAL COMPRESS BALLS (Bylinné masážní

Více

KATALOG DVEŘÍ DVEŘE INTERIÉROVÉ DVEŘE CELODŘEVĚNÉ ZÁRUBNĚ

KATALOG DVEŘÍ DVEŘE INTERIÉROVÉ DVEŘE CELODŘEVĚNÉ ZÁRUBNĚ KATALOG DVEŘÍ DVEŘE INTERIÉROVÉ DVEŘE CELODŘEVĚNÉ ZÁRUBNĚ CARMAN-DOORS, s.r.o. je výrobní závod v Ostravě-Porubě, který navázal na činnost Moravskoslezských dřevařských závodů Šumperk, a.s. založených

Více

skydoo catalogue 11_02

skydoo catalogue 11_02 skydoo catalogue 11_02 Společnost SKYDOO je specialista na rychlé a spolehlivé dodávky interiérových dveří. Uvědomujeme si, že právě tyto vlastnosti jsou klíčové pro developerské společnosti a regionální

Více

NEW GARDEN O SPOLEČNOSTI

NEW GARDEN O SPOLEČNOSTI PROFIL SPOLEČNOSTI NEW GARDEN Specializujeme se na prodej interiérových a zahradních mrazuvzdorných květináčů, doplňků a svíček. Nabízíme prvotřídní zboží od předních výrobců ze zemí EU, Číny a Thajska.

Více

Rockfon Eclipse Design a akustika v jednom

Rockfon Eclipse Design a akustika v jednom Rockfon Eclipse Design a akustika v jednom Rockfon Eclipse Design a akustika v jednom Elegance volně zavěšeného podhledového prvku, Vysoká úroveň akustického komfortu, Různorodé použití; Rockfon Eclipse

Více

Splň si svůj sen. www.madekop.cz

Splň si svůj sen. www.madekop.cz Splň si svůj sen www.madekop.cz variantně lze nerezový žebřík umístit na jakémkoliv místě bazénu Korfu 1.50 m/ 1.5 m 1.50 m/ 1.5 m Korfu 6x, 4 R/N Korfu 7x, 4 R/N Korfu 8x, 6 R/N Korfu 9x, 8 R/N Korfu

Více

Revitalizace fasády omyvatelný obklad změní tvář vašeho domu V kombinaci se zateplením úspora nákladů na vytápění až 50 %

Revitalizace fasády omyvatelný obklad změní tvář vašeho domu V kombinaci se zateplením úspora nákladů na vytápění až 50 % Revitalizace fasády omyvatelný obklad změní tvář vašeho domu V kombinaci se zateplením úspora nákladů na vytápění až 50 % Bezkontaktní fasády Bezkontaktní fasády (zavěšené provětrávané)-provětrávané fasády

Více

Luxusní carbonové infrasauny série GOLD 2012 + NOVINKA Keramická infrasauna Standard

Luxusní carbonové infrasauny série GOLD 2012 + NOVINKA Keramická infrasauna Standard Luxusní carbonové infrasauny série GOLD 2012 + NOVINKA Keramická infrasauna Standard Infrasauny s carbonovým topidlem vyzařují infračervený paprsek v širším spektru Nabídka luxusních carbonových a keramických

Více

PORTOFORTE, LINEA, MY PORT, NEO

PORTOFORTE, LINEA, MY PORT, NEO Přístřešek na auto www.pristresek-na-auto.cz PORTOFORTE, LINEA, MY PORT, NEO ŘADA NEO ŘADA LINEA ŘADA PORTOFORTE ŘADA MY-PORT Nadčasová elegance a estetika v čistém trendu moderní architektury Optimální

Více

PROFIL společnosti heluz cihlářský průmysl v. o. s. nová generace STAVEBNÍHO SYSTÉMU vývoj FIRMY

PROFIL společnosti heluz cihlářský průmysl v. o. s. nová generace STAVEBNÍHO SYSTÉMU vývoj FIRMY PROFIL společnosti heluz cihlářský průmysl v. o. s. nová generace STAVEBNÍHO SYSTÉMU vývoj FIRMY oceněná KVALITA heluz KOMPLEXNÍ SYSTÉM Nová generace stavebního systému Společnost HELUZ cihlářský průmysl

Více

SONETTO. Vzduchové kompresory SONETTO 8-20

SONETTO. Vzduchové kompresory SONETTO 8-20 SONETTO Vzduchové kompresory SONETTO 8-20 Alup Poháněn technologiemi. Navržen na základě zkušeností. Firma Alup Kompressoren má více než 90 let zkušeností s průmyslovou výrobou. Naší ambicí je nabízet

Více

VÍTEJTE V POHODLÍ. www.pfnabytek.cz BRASIL ŠÍŘKA HLOUBKA VÝŠKA OBRÁZEK KŘESLO OTOČNÉ (VČ. BOKŮ) 87 87 85 A + B DVOJKŘESLO PEVNÉ (VČ.

VÍTEJTE V POHODLÍ. www.pfnabytek.cz BRASIL ŠÍŘKA HLOUBKA VÝŠKA OBRÁZEK KŘESLO OTOČNÉ (VČ. BOKŮ) 87 87 85 A + B DVOJKŘESLO PEVNÉ (VČ. 2010/2011 VÍTEJTE V POHODLÍ BRASIL SEDOVÉ PRVKY O CELKOVÉ HLOUBCE 99 CM S MOŽNOSTÍ KOMBINACE ÚLOŽNÉHO PROSTORU, ROZKLADU NEBO ROHOVÝCH SESTAV. LIBOVOLNOU SESTAVU LZE DOPLNIT OTOČNÝM KŘESLEM. A B BRASIL

Více

MOBILNÍ MODULÁRNÍ DŘEVOSTAVBY WOOD CONSTRUCTION > Ceník 2015/2016 Platnost od: 1.10.2015 CELKOVÁ CENA STAVBY NA KLÍČ

MOBILNÍ MODULÁRNÍ DŘEVOSTAVBY WOOD CONSTRUCTION > Ceník 2015/2016 Platnost od: 1.10.2015 CELKOVÁ CENA STAVBY NA KLÍČ MOBILNÍ MODULÁRNÍ DŘEVOSTAVBY WOOD CONSTRUCTION > Ceník 2015/2016 Platnost od: 1.10.2015 Struktura celkové ceny dodávky dřevostavby Celková cena CELKOVÁ CENA STAVBY NA KLÍČ Cena domu Povinná položka Cena

Více

SCHODIŠTĚ Standardní Nadstandardní Luxusní

SCHODIŠTĚ Standardní Nadstandardní Luxusní Petr Havlíček Vítějeves 71 569 06 okr. Svitavy tel.: 461 526 911, 461 526 117, 461 526 140, 461 526 335 fax: 461 526 912, 461 526 913 e mail: fa havlicek@fa havlicek.cz internet: www.fa havlicek.cz DVEŘE

Více

NEREZOVÉ DOPLŇKY ALEŠ BUBULA. Tel./fax: +420 596 75 22 41 Mobil: +420 602 76 25 04. www.nedo.cz info@nedo.cz PROVOZOVNA:

NEREZOVÉ DOPLŇKY ALEŠ BUBULA. Tel./fax: +420 596 75 22 41 Mobil: +420 602 76 25 04. www.nedo.cz info@nedo.cz PROVOZOVNA: NEREZOVÉ DOPLŇKY ALEŠ BUBULA PROVOZOVNA: Hrabovská 66/350 Ostrava-Nová Bělá 724 00 Tel./fax: +420 596 75 22 41 Mobil: +420 602 76 25 04 www.nedo.cz info@nedo.cz Vážení zákazníci, Dovolte mi, abych Vám

Více

TERMÁLNÍ LÁZNĚ CHRASTAVA

TERMÁLNÍ LÁZNĚ CHRASTAVA TERMÁLNÍ LÁZNĚ CHRASTAVA KATALOG SLUŽEB M ULTIFUNČKNÍ VANA NEOQI O D 1. 1 0. 2 0 1 3 / D O 3 1. 3. 2 0 1 4 MULTIFUNKČNÍ VANA NEOQI CENÍK NÁZEV ČAS CENA HYDROTERAPIE HYDROTERAPIE + aromaterapie TERMOTERAPIE

Více

weetey _ profi DVEŘNÍ KŘÍDLA ZÁRUBNĚ OZNAČENÍ POPIS ORIENTAČNÍ CENA ZA KUS

weetey _ profi DVEŘNÍ KŘÍDLA ZÁRUBNĚ OZNAČENÍ POPIS ORIENTAČNÍ CENA ZA KUS Vážení přátelé! _ Berte prosím v úvahu, že interiérové dveře, zárubně a soklové lišty značky weetey, jsou odlišné od běžných interiérových dveří. Neexistuje totiž žádné standardní provedení. Škála existujících

Více

Šikmá střecha. Zateplení nad, mezi a pod krokvemi izolací z kamenné vlny. Izolace pro požární ochranu a bezpečnost PROVĚŘENO NA PROJEKTECH

Šikmá střecha. Zateplení nad, mezi a pod krokvemi izolací z kamenné vlny. Izolace pro požární ochranu a bezpečnost PROVĚŘENO NA PROJEKTECH Izolace pro požární ochranu a bezpečnost Šikmá střecha Zateplení nad, mezi a pod krokvemi izolací z kamenné vlny Jediný výrobce a prodejce izolace se specializací pouze na kamennou vlnu v České republice.

Více

VÝMĚNA OKEN A DVEŘÍ Z PVC

VÝMĚNA OKEN A DVEŘÍ Z PVC 04.11.2015 NABÍDKA ČÍSLO > 1/2015/117 VÝMĚNA OKEN A DVEŘÍ Z PVC OBSAH > ZÁKAZNÍK > Úvod Technické provedení výrobků Specifikace a ocenění Podmínky pro realizaci zakázky Platební podmínky Služby Doplňky

Více

3-vrstvé desky ze starého dřeva... 1 Firma LUXWOOD s. r. o. je firma specializující. Šindelové desky... 5 dřeva. Program starý dub...

3-vrstvé desky ze starého dřeva... 1 Firma LUXWOOD s. r. o. je firma specializující. Šindelové desky... 5 dřeva. Program starý dub... Katalog produktů ár v t u! o v u v o e n r e d m u á m v Dá staré O nás Obsah 3-vrstvé desky ze starého dřeva... 1 Firma LUXWOOD s. r. o. je firma specializující se na výkup starého dřeva, jeho zpracování

Více

SAUNOVÝ SVĚT AQUAPARKU OLEŠNÁ

SAUNOVÝ SVĚT AQUAPARKU OLEŠNÁ SAUNOVÝ SVĚT AQUAPARKU OLEŠNÁ KRYTÝ AQUAPARK OLEŠNÁ Moderní zařízení určené pro sportovní a relaxační aktivity Provozovatel: SPORTPLEX Frýdek-Místek, s.r.o. Na Příkopě 3162, 738 01 Frýdek-Místek tel: +420

Více

OBSAH NOVINKY ARKTIK... 4-5 CASCADE... 6-7 RETRO... 8-9 NOVÉ 3D CPL... 10-11 AKCE

OBSAH NOVINKY ARKTIK... 4-5 CASCADE... 6-7 RETRO... 8-9 NOVÉ 3D CPL... 10-11 AKCE NOVINKY A AKCE 2016 OBSAH NOVINKY Historie firmy a její vývoj Prokázané kořeny firmy sahají do roku 1897, kdy na základě živnostenského listu, vydaného CK okresním hejtmanstvím v Tišnově, začal jako truhlář

Více

kasper design solutions

kasper design solutions kasper design solutions Vážení zákazníci, v tomto katalogu si Vám dovolujeme prezentovat projektová řešení značky KASPER. Tato rodinná značka se poprvé objevila na trhu v roce 1990 v oborech stavebnictví

Více

Infračervený zářič. BTL-18 Infralampa

Infračervený zářič. BTL-18 Infralampa tepelná terapie Infračervený zářič BTL-18 Infralampa Infralampa BTL-18 je vybavena šesti lampami typu INFRA RUBIN 150 W, které je možné zapínat jednotlivě a výkon žárovek lze plynule regulovat. Tím je

Více

Klasické bazény. Přelivové bazény. Samonosné bazény

Klasické bazény. Přelivové bazény. Samonosné bazény Klasické bazény Přelivové bazény Samonosné bazény Výrobou plastových nádrží se zabýváme již od roku 1996. Vyzkoušeli jsme různé technologie svařování plastů a plastových polypropylenových desek. Z nasbíraných

Více

www.zelenabiomasa.cz ZAHRADNÍ DOMKY OBYTNÉ DOMKY

www.zelenabiomasa.cz ZAHRADNÍ DOMKY OBYTNÉ DOMKY www.zelenabiomasa.cz DŘEVĚNÉGARÁŽE ZAHRADNÍ DOMKY OBYTNÉ DOMKY Znáte ten pocit, když si postavíte domek vlastníma rukama? Ne? A chcete ho znát? Přemýšlíte o zahradním domku, víkendové chatce nebo dokonce

Více

BEZRÁMOVÉ INFRAPANELY

BEZRÁMOVÉ INFRAPANELY specialista NA INFRATOPENI certifikovaný produkt R produktové listy BEZRÁMOVÉ INFRAPANELY Provedení infračervených topných panelů WELLINA Topná plocha Model Příkon Váha Rozměry bílá motiv vlastní WE 1400

Více

Venkovní foliované plastové palubky Alto a Alto+ Hlavní výhody a použití plastových palubek Alto a Alto+:

Venkovní foliované plastové palubky Alto a Alto+ Hlavní výhody a použití plastových palubek Alto a Alto+: Venkovní foliované plastové palubky Alto a Alto+ Jedná se o systém plastových obkladů, který je vhodný pro řešení povrchových úprav jak vnějších, tak i vnitřních prostor.plastové palubky nahrazují klasické

Více

Icynene chytrá tepelná izolace

Icynene chytrá tepelná izolace Icynene chytrá tepelná izolace Šetří Vaše peníze, chrání Vaše zdraví Icynene šetří Vaše peníze Využití pro průmyslové objekty zateplení průmyslových a administrativních objektů zateplení novostaveb i rekonstrukcí

Více

TERASY DECKING. POUŽÍVANÉ MATERIÁLY A ROZMĚRY 21 120 předsušené Massaranduba 21 145. Massaranduba 21 145 / Jatoba

TERASY DECKING. POUŽÍVANÉ MATERIÁLY A ROZMĚRY 21 120 předsušené Massaranduba 21 145. Massaranduba 21 145 / Jatoba TERASY DECKING Provádíme dodávku materiálu a montáž teras z tropických dřevin. Individuální řešení lemů bazenů je zahrnuto v rámci dodávky terasy. Po dohodě Vám připravíme materiál stavebnici pro montáž,

Více

DESIGNOVÉ KONVEKTORY

DESIGNOVÉ KONVEKTORY DESIGNOVÉ KONVEKTORY O NÁS O SPOLEČNOSTI Společnost MINIB,a.s. je ryze českou společností, která patří k předním výrobcům konvektorů v České republice. V současné době exportuje své výrobky do třiceti

Více

TOPENÍ NA MÍRU. Topné panely Classic. Topné panely Delta. Topné panely Beta. www.variotherm.cz VIDEO TOPENÍ. CHLAZENÍ. POCIT POHODY.

TOPENÍ NA MÍRU. Topné panely Classic. Topné panely Delta. Topné panely Beta. www.variotherm.cz VIDEO TOPENÍ. CHLAZENÍ. POCIT POHODY. www.variotherm.cz TOPENÍ NA MÍRU Topné panely Classic. Topné panely Delta. Topné panely Beta. HL 0/ Grafická úprava: HÄC-MÄC, Grafikstudio, Eisenstadt Text: G. Loibelsberger Obálka: Stefan Badegruber,

Více

Renovační program Roto Výměna starých střešních oken. Profesionální a komplexní řešení výměny střešních oken produktové řady Designo

Renovační program Roto Výměna starých střešních oken. Profesionální a komplexní řešení výměny střešních oken produktové řady Designo Renovační program Roto Výměna starých střešních oken Profesionální a komplexní řešení výměny střešních oken produktové řady Designo Uvažujete o výměně střešního okna? Důvodů k výměně střešních oken je

Více

SAUNAMONT. finské sauny. Privátní infra kabina pro 2 osoby rozměry 1500x1100x2100mm. Interiér infra sauny. Infra zářiče

SAUNAMONT. finské sauny. Privátní infra kabina pro 2 osoby rozměry 1500x1100x2100mm. Interiér infra sauny. Infra zářiče finské sauny tel. 776 166560 www.saunamont.cz e-mail saunamont@saunamont.cz SAUNAMONT Privátní infra kabina pro 2 osoby rozměry 1500x1100x2100mm Infra zářiče Interiér infra sauny Infra sauna Rozměry: 1500x1100x2100mm

Více

www.thermowood-furniture.eu

www.thermowood-furniture.eu K O L E K C E Z A H R A D N Í H O D Ř E V Ě N É H O N Á B Y T K U THERMOWOOD - Naprostá výjimečnost materiálu THERMOWOOD Ekologická výroba a balení výrobku Minimální životnost materiálu 30 let Vysoká variabilita

Více

SAUNAMONT. finské sauny. Privátní vestavěná sauna rozměry 2000x2000x2100mm (M 1:20 ) Interiér řady EKONOMIK

SAUNAMONT. finské sauny. Privátní vestavěná sauna rozměry 2000x2000x2100mm (M 1:20 ) Interiér řady EKONOMIK finské sauny tel. 776 166560 www.saunamont.cz e-mail saunamont@saunamont.cz SAUNAMONT Privátní vestavěná sauna rozměry 2000x2000x2100mm (M 1:20 ) Interiér řady EKONOMIK ŘADA EKONOMIK Rozměry: 2000x2000x2100mm

Více

VODOLÉČBA. BTL Slovakia, s.r.o. Pri Rajčianke 37, 010 01 Žilina tel: +421 41 5625 988 fax: +421 41 5625 989 btl@btl.sk www.btl.

VODOLÉČBA. BTL Slovakia, s.r.o. Pri Rajčianke 37, 010 01 Žilina tel: +421 41 5625 988 fax: +421 41 5625 989 btl@btl.sk www.btl. BTL zdravotnická technika, a.s. Šantrochova 6, 62 00 Praha 6 tel: +420 270 002 4 +420 235 363 606 fax: +420 235 36 392 obchod@btl.cz www.btl.cz BTL Slovakia, s.r.o. Pri Rajčianke 37, 00 0 Žilina tel: +42

Více

Band. Dokonalé rovnoměrné širokopásmové osvětlení pomocí technologie LED

Band. Dokonalé rovnoměrné širokopásmové osvětlení pomocí technologie LED Band Dokonalé rovnoměrné širokopásmové osvětlení pomocí technologie LED Vývoj technologie LED a pokrok dosažený firmou Thorn vedl ke vzniku řady Band inovačního lineárního svítidla, které v sobě slučuje

Více

HLINÍKOVÉ STOLY DESIGN INDIVIDUALITA KVALITA ČESKÁ VÝROBA

HLINÍKOVÉ STOLY DESIGN INDIVIDUALITA KVALITA ČESKÁ VÝROBA HLINÍKOVÉ STOLY DESIGN INDIVIDUALITA KVALITA ČESKÁ VÝROBA 1 JÍDELNÍ STOLY Jídelní stoly Benevetti jsou navrhovány s nadčasovým designem zvýrazňujícím pravidelné geometrické tvary a hladké linie v interiéru

Více

Co je hlína? www.procrea.de

Co je hlína? www.procrea.de Co je hlína? Hlína je výsledkem zvětrání pevných hornin a tvoří svrchní povrch Země. Je to směs písku, štěrku a hlíny. Hlína spojuje drobné částečky s hrubšími. Již staletí se využívala jako stavební materiál.

Více

www.thermowood-furniture.eu

www.thermowood-furniture.eu K O L E K C E Z A H R A D N Í H O D Ř E V Ě N É H O N Á B Y T K U THERMOWOOD - Naprostá výjimečnost materiálu THERMOWOOD Ekologická výroba a balení výrobku Minimální životnost materiálu 0 let Vysoká variabilita

Více

Ložnice Carolina. Provedení: - masivní buk - masivní jádrový buk - masivní divoký (sukatý) dub - masivní dub PLATNOST CENÍKU - OD 1.9.

Ložnice Carolina. Provedení: - masivní buk - masivní jádrový buk - masivní divoký (sukatý) dub - masivní dub PLATNOST CENÍKU - OD 1.9. Ložnice Carolina Provedení: - masivní buk - masivní jádrový buk - masivní divoký (sukatý) dub - masivní dub Postele Carolina,noční stolky, zrcadlo, komody jsou vyrobeny z kombinace průběžného masivního

Více

ARCHITECTURAL LIGHTING

ARCHITECTURAL LIGHTING ARCHITECTURAL 09 LIGHTING CORONA - záře, která fascinuje lidstvo od nepaměti... KATALOG MODERNÍ SVÍTIDLA M o d e r n í d e s i g n J e d n o d u c h o s t E l e g a n c e Ú s p o r n o s t CORONA, FRAME,

Více

spanel Stropní svítidlo 60x60cm s přirozeným světlem a úsporným provozem www.snaggi.com Svítidlo oceněno mezinárodním veletrhem Příklad úspory

spanel Stropní svítidlo 60x60cm s přirozeným světlem a úsporným provozem www.snaggi.com Svítidlo oceněno mezinárodním veletrhem Příklad úspory spanel Svítidlo oceněno mezinárodním veletrhem Stropní svítidlo 60x60cm s přirozeným světlem a úsporným provozem LED osvětlení v podobě LED Panel Light je mimořádně univerzální, je určeno pro průmyslové

Více

VOLNĚ ZAVĚŠENÉ ABSORBÉRY ROCKFON ECLIPSE

VOLNĚ ZAVĚŠENÉ ABSORBÉRY ROCKFON ECLIPSE 12.2014 Kódy barev vycházejí ze vzorkovnice NCS Natural Color System, jehož vlastníkem je NCS Colour AB, Stockholm 2010, s jehož svolením mohou být použity. Rockfon si vyhrazuje právo technických a produktových

Více

Zahrada. bez starostí. dřevoplastové podlahy ploty zábradlí LET ZÁRUKA 2

Zahrada. bez starostí. dřevoplastové podlahy ploty zábradlí LET ZÁRUKA 2 Zahrada bez starostí ZÁRUKA 2+20 20 2 LET LET dřevoplastové podlahy ploty zábradlí Podlahy Kvalitní, odolná a skvěle vypadající podlaha je přáním snad každého majitele terasy. A přání jsou od toho, aby

Více

Funkční řešení fasádního a interiérového obložení

Funkční řešení fasádního a interiérového obložení Funkční řešení fasádního a interiérového obložení Dnešní doba klade vysoké nároky na kvalitu, funkčnost a užitné vlastnosti materiálů, které jsou použité pří výstavbě moderních domů nebo při rekonstrukci

Více

KATALOG ZÁBRADLÍ PRO BYDLENÍ

KATALOG ZÁBRADLÍ PRO BYDLENÍ KATALOG ZÁBRADLÍ PRO BYDLENÍ U m ís t ě n í Revitalizace bytových domů Nabízíme bezpočet druhů zábradlí pro balkóny a lodžie, ze kterých si určitě vyberete variantu, která bude Vašemu domu slušet nejlépe.

Více

Představení. Qbiss One 1 je cenově výhodné řešení vaší fasády a ideální alternativa provětrávaných

Představení. Qbiss One 1 je cenově výhodné řešení vaší fasády a ideální alternativa provětrávaných Představení Qbiss One 1 je cenově výhodné řešení vaší fasády a ideální alternativa provětrávaných fasád. Je kombinací absolutní funkčnosti a moderního designu a stává se tak přirozenou volbou pro všechny

Více

Stěnové odvodnění Scada

Stěnové odvodnění Scada Stěnové odvodnění Scada Nové trendy pro sofistikované systémy koupelnového odvodnění Leader v odvodnění 2 Leader v odvodnění Stěnové odvodnění Scada Kvalita, bezpečnost a design Kreativní sprchové odvodnění

Více

Ložnice Carolina. Provedení: - masivní buk - masivní jádrový buk - masivní divoký (sukatý) dub PLATNOST CENÍKU - OD 1.5.2015

Ložnice Carolina. Provedení: - masivní buk - masivní jádrový buk - masivní divoký (sukatý) dub PLATNOST CENÍKU - OD 1.5.2015 Ložnice Carolina Provedení: - masivní buk - masivní jádrový buk - masivní divoký (sukatý) dub LP - lehací plocha Postele Carolina,noční stolky, zrcadlo, komody jsou vyrobeny z kombinace průběžného masivního

Více

PA PLUS, s.r.o. - katalog dveří a zárubní

PA PLUS, s.r.o. - katalog dveří a zárubní Kontakt: PA PLUS, s.r.o. e-mail: vratacz@gmail.com web: www.vratacz.cz tel: +420 606 49 60 60 (CZ) Po-Pá 9:00-18:00 Chceme našim zákazníkům nabídnout poctivě vyrobené interiérové dveře z pravých materiálů

Více

Profesionální řešení... Excelentní kvalita...

Profesionální řešení... Excelentní kvalita... Profesionální řešení... Excelentní kvalita... LED-systems.cz - se specializuje na energeticky vysoce úsporné LED světelné zdroje a osvětlení, osazené výhradně nejmodernějšími POWER LED chipy s důrazem

Více

KATALOG VENKOVNÍ SCREENOVÉ ROLETY

KATALOG VENKOVNÍ SCREENOVÉ ROLETY KATALOG VENKOVNÍ SCREENOVÉ ROLETY OBSAH strana 2 Vlastnosti screenových rolet strana 3 ová roleta Reflexol 125 strana 4 ová roleta Reflexol 103 strana 5 ová roleta Reflexol 103 lock strana 6 ová roleta

Více

SCREENOVÉ. chrání vaše soukromí.

SCREENOVÉ. chrání vaše soukromí. SCREENOVÉ rolety chrání vaše soukromí. SCREENOVÉ ROLETY chrání vaše soukromí. Pořiďte si vysoce účinnou, estetickou a moderní stínicí techniku screenové rolety ISOTRA. Zajistíte si příjemnou teplotu v

Více

GABRIELA LUCIE TEREZA DENISA DOMINIKA ZUZANA PETRA KATALOG TYPOVÝCH DOMŮ. Madera Teco, s. r. o. vsaďte na dřevo

GABRIELA LUCIE TEREZA DENISA DOMINIKA ZUZANA PETRA KATALOG TYPOVÝCH DOMŮ. Madera Teco, s. r. o. vsaďte na dřevo GABRIELA LUCIE TEREZA DENISA DOMINIKA ZUZANA PETRA KATALOG TYPOVÝCH DOMŮ Madera Teco, s. r. o. vsaďte na dřevo O společnosti Historie firmy Madera Teco, s.r.o. se odvíjí od roku 1997, kdy byla založena

Více

Ložnice RÁCHEL z dubového masivu, moření třešeň, prosklené čelo

Ložnice RÁCHEL z dubového masivu, moření třešeň, prosklené čelo Ložnice RÁCHEL z dubového masivu, moření třešeň, prosklené čelo Ložnice RÁCHEL je vyráběna z masivního dubu a buku v síle materiálu 40 mm a 25 mm. Na v několika rozměrových řadách. Zákazník si může vybrat

Více

Patentovaný zámkový mechanismus s profilem Safe-lock, zaručuje bezpečné a kvalitní zaklapnutí jednotlivých lamel do sebe.

Patentovaný zámkový mechanismus s profilem Safe-lock, zaručuje bezpečné a kvalitní zaklapnutí jednotlivých lamel do sebe. Vinylové podlahy Vlastnosti výrobku Vinylové podlahy Parador vynikají díky skvělým vlastnostem, jako je impresivní vzhled, jednoduchá instalace a vynikající vlastnosti z hlediska odolnosti a pohodlí. Izolace

Více

NG nová generace stavebního systému

NG nová generace stavebního systému NG nová generace stavebního systému pasivní domy A HELUZ nízkoenergetické domy B energeticky úsporné domy C D E F G cihelné pasivní domy heluz Víte, že společnost HELUZ nabízí Řešení pro stavbu pasivních

Více

Celoskleněné dveře 4-25 P Í S KOVA N Á S K L A 26-35 G R AV Í R OVA N Á S K L A 36-37 O R N A M E N TÁ L N Í S K L A, KOVÁ N Í

Celoskleněné dveře 4-25 P Í S KOVA N Á S K L A 26-35 G R AV Í R OVA N Á S K L A 36-37 O R N A M E N TÁ L N Í S K L A, KOVÁ N Í k o l e k c e 2 0 0 7 Celoskleněné dveře Firma VV SKLO s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1993. Během této doby jsme se podíleli na mnoha realizacích pro naše zákazníky. Šíří našeho sortimentu jsme

Více

DOTYKOVÉ SPÍNAČE GLASS BLOCK & LIGHT INTERIOR. www.x-koncept.net X-TOUCH - MODERNÍ INTERIEROVÝ SPÍNAČ PRO SPÍNÁNÍ POUHÝM DOTEKEM

DOTYKOVÉ SPÍNAČE GLASS BLOCK & LIGHT INTERIOR. www.x-koncept.net X-TOUCH - MODERNÍ INTERIEROVÝ SPÍNAČ PRO SPÍNÁNÍ POUHÝM DOTEKEM DOTYKOVÉ SPÍNAČE X-TOUCH - MODERNÍ INTERIEROVÝ SPÍNAČ PRO SPÍNÁNÍ POUHÝM DOTEKEM X-TOUCH je jedinečný a moderní spínač pro spínání pouhým dotekem na skleněnou dotykovou plochu. Tento senzorový spínač byl

Více

slamp veřejné LED osvětlení s přirozeným světlem a ekonomickým provozem

slamp veřejné LED osvětlení s přirozeným světlem a ekonomickým provozem Svítidlo oceněno mezinárodním veletrhem veřejné LED osvětlení s přirozeným světlem a ekonomickým provozem LED osvětlení v podobě je mimořádně univerzální, hodí se pro všechny typy veřejných ploch. nahrazuje

Více

Modely Bonalana v nabídce: 11 12 13. Vložené lišty: Povrchy: Sklo v ceně: polykarbonát čirý, polykarbonát mléčný. Dýha. model 15 O4.

Modely Bonalana v nabídce: 11 12 13. Vložené lišty: Povrchy: Sklo v ceně: polykarbonát čirý, polykarbonát mléčný. Dýha. model 15 O4. Modely Bonalana v nabídce: DÝHA Vložené lišty: 15 15 15 S2, O3 LET ZÁRUKA O1 O2 O3 O4 Povrchy: Dýha buk, bříza, dub AM, dub EV, dub finský, jasan, javor AM, javor EV, olše, ořech AM, ořech EV, ořech finský,

Více

FASÁDY. Investice do budoucnosti

FASÁDY. Investice do budoucnosti FASÁDY Investice do budoucnosti Vzhled dekorativních omítek, výhody odvětrávaných fasád Rodinný dům před sanací fasády Rodinný dům po sanaci fasády systémem vinytherm Kvalita a promyšlené detaily Fasádní

Více

Modulový systém pro PODLAHU STĚNU - STROP. 3 jedinečné suché konstrukční systémy pro vytápění a chlazení.

Modulový systém pro PODLAHU STĚNU - STROP. 3 jedinečné suché konstrukční systémy pro vytápění a chlazení. Modulový systém pro PODLAHU STĚNU - STROP. 3 jedinečné suché konstrukční systémy pro vytápění a chlazení. Konstrukční výška je jen 1. Modulové podlahové vytápění. Velmi nízké. VYTÁPĚNÍ Jedinečné! S výškou

Více

příklady nestandardních doplňkových prvků regálového systému

příklady nestandardních doplňkových prvků regálového systému RAL 0 základní barevné provedení prezentovaných výrobků příklady nestandardních doplňkových prvků regálového systému DOPLŇKOVÉ PRVKY REGÁLOVÉHO SYSTÉMU 0 přístěnný regál 00mm s kovovými policemi x00, x00mm,

Více