SAUNY VITAL. Kontakty. Český výrobce saun, infrasaun a kombinovaných saun

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SAUNY VITAL. www.sauny-vital.cz. Kontakty. Český výrobce saun, infrasaun a kombinovaných saun"

Transkript

1 SAUNY VITAL Český výrobce saun, infrasaun a kombinovaných saun Kontakty Ostrava - sídlo firmy, vzorková prodejna a zkušebna infrasauny a kombinované sauny, výroba Šalounova 470/38, Ostrava Vítkovice tel./fax: / mob.: Praha - vzorková prodejna a zkušebna infrasauny a kombinované sauny Poděbradská 55/88, Praha 9 Hloubětín tel./fax: / mob.:

2 Doplňky PODSVÍCENÍ LED DIODAMI SVĚTELNÁ TERAPIE COLOUR LIGHT ŘÍDICÍ JEDNOTKA (COLOUR LIGHT) RGB BAREVNÉ SPEKTRUM TVAROVANÉ MASIVNÍ LEHÁTKO PODHLAVNÍK POLOHOVACÍ LEHÁTKO ZÁVĚSNÁ AROMA MISKA PODSVÍCENÉ VĚDRO VĚDRO S NABĚRAČKOU KAMENNÝ TEPLOMĚR S VLHKOMĚREM TEPLOMĚR S VLKOMĚREM PŘÍDAVNÁ ZÁDOVÁ OPĚRKA AROMA MISKA DO INFRASAUNY KRYTY OSVĚTLENÍ DO FINSKÉ SAUNY KAMENNÝ CHRLIČ VODY

3 Showroom Praha. Showroom Ostrava. Úvod Naše společnost, Vital Trend s. r. o., vstoupila na český a slovenský trh v roce 1999 s novinkou v oblasti saunování - infrakabinou Paradise. V zájmu zkvalitnění služeb jsme pro naše zákazníky otevřeli předváděcí centra v Ostravě a v Praze, kde si mohou prohlédnout veškerý sortiment saun a získat vlastní zkušenost při odzkoušení kvalitní infrasauny. Ve spolupráci s odborníky je realizován profesionální vývoj, který neustále posouvá možnosti terapeutických účinků saunování dopředu. Tato forma profesionálního přístupu zaměřená na zvyšování kvality účinku technologie se odráží v zavádění nových typů infrasaun, finských saun a kombinovaných saun, o čemž svědčí získaná ocenění a především velká obliba u zákazníků. Naše infrasauny jsou jedinečné tím, že získaly kromě základního certifikátu EZU i odborné posouzení Státního zdravotního ústavu (SZÚ) v Praze, a to s kladným posudkem Ministerstva zdravotnictví ČR (MZČR) č. j. HEM pro saunování dětí v předškolních zařízeních a využití ve veřejných provozovnách. Náš sortiment se vyznačuje nejen vysokou kvalitou technologie, ale i zpracováním a designem, čímž se stává příjemnou součástí vašeho domova, wellness zařízení, rehabilitačního či lázeňského prostředí a přináší tak vašemu životnímu stylu nový rozměr. Certifikáty a ocenění

4 Náš sortiment finské sauny, infrasauny (infrakabiny), kombinované sauny, solné sauny. Panty zn. Dorma. Všechny typy saun vyrábíme na klíč do libovolného prostoru, ať už se jedná o sauny volně stojící či vestavěné, nebo si můžete vybrat z naší typizované řady. Nabízíme sauny rodinné, veřejné i komerční. Vaši saunu vyrobíme na míru dle daného projektu nebo ji navrhneme sami. Jsme schopni velmi variabilně řešit design sauny a splnit tak veškeré individuální požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Zabezpečíme vám kompletní služby od poradenství, přes zaměření, výrobu a realizaci vaší sauny, až po záruční a pozáruční servis. Záruční podmínky Na veškerý sortiment poskytujeme záruku minimálně 24 měsíců, na infrapanely zn. Redwell Wellina 5 let a na infrazářiče zn. Elstein 7 let. Pro zjednodušení a ušetření vašeho času navštivte naše webové stránky kde naleznete poptávkový formulář. Jak si objednat saunu Zašlete nám vaši poptávku s nákresem prostoru určeného pro saunu nebo přímo požadavek na konkrétní typizovanou saunu dle nabídky. Bezplatně vám zpracujeme dispoziční řešení sauny a cenovou nabídku (zahrnuje kompletní saunovou kabinu, včetně vytápění, řídicí jednotky, světla, dopravy, montáže a zprovoznění). Na základě vaší objednávky uzavřeme smlouvu o dílo a dle potřeby provedeme bezplatné zaměření prostoru pro saunu. Termín dodání je 3 5 týdnů od podpisu smlouvy a složení zálohy. Montáž dle typu sauny se pohybuje v rozpětí 2 hodin až 1 dne. Saunu vám dopravíme zdarma po celém území České a Slovenské republiky.

5 Kvalitu dřeva nelze při stavbě sauny opomenout. Oceníte jeho vůni i design, který působí výrazně esteticky. V nabídce použitých materiálů nejsme omezeni, v rámci speciálního přání klienta jsme schopni vyrobit saunu i z těch dřevin, které naše základní nabídka neobsahuje. Použité materiály Severský smrk má příjemný vzhled s drobnými zdravými suky a živou strukturou dnes stále častěji požadován pro svůj pestrý přírodní design dřeva je vhodný k vnějším i vnitřním obkladům stěn, zejména u finských saun Severská borovice je hustá dřevina s drobnými zdravými suky, designově stálá je ideální pro vnitřní i vnější obklad stěn u infrasaun Topol má čistý estetický vzhled dřevo měkké, bez suků, pryskyřice a třísek má vynikající absorpční vlastnosti nezahřívá se, při dotyku nepálí je ideálním materiálem pro veškeré vnitřní vybavení sauny, včetně obložení stěn je určen pro zákazníky s vysokými nároky na kvalitu, což se projeví na celkovém provedení a životnosti sauny Hemlock je exkluzivní saunové dřevo s velmi jemnou strukturou bez suků a pryskyřice extrémně stabilní, minimálně pracuje je vhodné pro vnitřní i vnější obklady stěn Kanadský cedr je exkluzivní dřevo s extrémní odolností vůči vlhku má antiseptické vlastnosti obsahuje silice, jeho typická vůně uchovává v interiéru příjemné aroma po několik let je vhodný pro vnitřní i vnější obklady stěn, vyznačuje se širokou škálou odstínů je určen pro zákazníky s vysokými nároky na kvalitu, což se projeví na celkovém provedení a životnosti sauny Abachi (africká vrba) je exkluzivní dřevo pro vnitřní vybavení sauny lavice, rošty, opěrky dřevo je měkké, bez suků, pryskyřice a třísek velmi pomalu přijímá teplo z okolí a zůstává příjemné na dotyk Osika je tradiční materiál ideální pro interiér i exteriér sauny dřevo je světlé, hladké, s jemnou kresbou má exkluzivní vzhled

6 Interiér finské sauny z topolového dřeva, obklad stěn z kanadského cedru, polohovací lavice, podsvícení opěrek. Finská sauna Finové znají tajemství kvalitní regenerace těla a mysli již celá staletí, inspirujte se i vy a nechejte na sebe blahodárně působit účinky tradicí prověřené finské sauny stejně, jako tak činí miliony lidí na celém světě. Naše saunové kabiny jsou vyráběny z materiálů vysoké kvality (severský smrk, topol, kanadský cedr, hemlock, osika, aj.) o síle palubky min. 16 mm a šíři 9,6 cm až 18,5 cm pro vnitřní i vnější obklad stěn, lze zvolit i masiv. Stěna sauny obsahuje tepelnou izolaci s parozábranou a její celková šíře je cca 10 cm. Standardní vnější výška sauny je 220 cm. Rozměrové řady a varianty dispozičního uspořádání lavic najdete v zadní části katalogu.

7 Interiér i obklad stěn komerční sauny z topolového dřeva, elektrická saunová kamna zn. Harvia Profi, podsvícená solná vyzdívka, podsvícené vědro a lavice skleněnými vlákny. Dodávka zahrnuje saunovou kabinu typizovanou nebo vyrobenou designově a rozměrově dle přání klienta, včetně případného prosklení stěn (skladba stěny: min. 16 mm palubkový obklad, parozábrana, izolace, znovu min. 16 mm palubkový obklad, celková šíře cca 10 cm; kabina je vně ošetřena speciálním lakem odolným proti vlhkosti a plísním), celoskleněné kalené dveře o síle 8 mm, případně dřevěné dveře s částečným prosklením za příplatek, zádové opěrky, mezilavicové opěrky, podhlavník, podlahový rošt (dřevěný nebo umělý), elektrická saunová kamna Harvia s digitální regulací, případně s ovládáním na plášti kamen, kryt kamen, otvory pro nasávání a odsávání vzduchu, osvětlení, dopravu a montáž. Nadstandard saunu lze doplnit o solný program, možnost napuštění lavic, opěrek a podlahového roštu parafínovým olejem, polohovací lavice, nadstandardní prosklení stěn, audio systém, reprosoustava, saunové osvětlení dle nabídky na saunové doplňky a příslušenství.

8 Exkluzivní design interiéru finské sauny v kombinaci kanadský cedr topol, elektrická saunová kamna zn. Harvia Kivi, podsvícení lavic skleněnými vlákny. Naše nabídka zahrnuje široký sortiment saunových kamen finské značky Harvia. Můžete volit mezi dvěma typy elektrická nebo na dřevo. Kamna Nejžádanější typy Harvia Moderna Topclass Combi Tato elektrická celonerezová kamna se řadí mezi nejpoužívanější. Jsou zejména pro rodinné sauny. Kamna umožňují polévání lávových kamenů, což způsobuje zvýšení vlhkosti v prostoru sauny (parní náraz). Vybírat můžete z několika barevných odstínů. Tato kamna jsou mimo jiné ideálním řešením pro biosaunu. Součástí kamen je parní vyvíječ a keramické misky na aroma esence. Kamna taktéž umožňují polévání lávových kamenů (parní náraz). Kivi Kamna jsou mimořádná svým efektem dlouhodobého stabilního sálání tepla, které je naakumulováno ve 100 kg lávových kamenů. Jedná se o síťovou konstrukci z nerez oceli naplněnou kameny a s topnými tyčemi uvnitř. Díky možnosti hojného polévání lávových kamenů vodou jsou tato kamna také ideálním řešením pro alternativu ruské bani.

9 Naše společnost jako jediná v České republice využívá do infrasaun německou keramickou infratechnologii značky Elstein s řídicí jednotkou Infra Red System vyvinutou speciálně pro rehabilitační provoz infrasaun. Infrasauna Výjimečnost této technologie spočívá v tom, že získala odborný posudek Ministerstva zdravotnictví ČR a schválení Státního zdravotního ústavu a tím vyhovuje normám pro provoz ve zdravotnických i předškolních zařízeních. Infrasauna přináší svým uživatelům maximum ze saunování při relativně nízké provozní teplotě (do 60 ºC), díky čemuž se saunování stává dostupným téměř pro každého, i pro ty, kterým je saunování v klasické finské sauně ze zdravotních důvodů zapovězeno. Zároveň nebudete o nic ochuzeni s infračerveným teplem se dokonale uvolníte, vypotíte a kvalitně zregenerujete celé tělo. Další velkou výhodou je její nenáročnost z hlediska technických parametrů.

10 Interiér komerční infrasauny z topolového dřeva, vyhřívaná lavice a zrcadlo infratechnologií zn. Redwell Wellina, infratechnologie zn. Elstein ve stěnách, podsvícená solná vyzdívka. Při výběru infrasauny věnujte velkou pozornost kvalitě infrazářičů, neboť trh nabízí i produkty s vysokou hladinou elektrosmogu a s nekvalitním povrchem (fólie, omítková vrstva, kovové trubice, apod.), které při zahřátí produkují škodlivé látky a mohly by tak nepříznivě působit na váš organismus. Naše saunové kabiny jsou vyráběny z materiálů vysoké kvality (severská borovice, cedr, topol, hemlock, osika, aj.) o síle palubky min. 12 mm a šíři 9,6 cm až 18,5 cm pro vnitřní i vnější obklad stěn, lze zvolit i masiv. Standardní vnější výška infrasauny je 203 cm. Stěna sauny obsahuje speciální přepážky včetně odvětrávacích otvorů pro zabudovanou infratechnologii, které zabezpečují cirkulaci vzduchu v kabině. Šíře stěny je cca 9 cm. Vybrat si lze z naší typizované řady nebo můžete zvolit cestu výroby infrasauny na míru dle vlastní představy a prostorových možností.

11 Dodávka zahrnuje infrasaunu (s vlastní samonosnou podlahou) typizovanou nebo vyrobenou designově a rozměrově dle přání klienta, včetně případného prosklení stěn (skladba stěny: min. 12 mm palubkový obklad vně i uvnitř, celková šíře cca 9 cm; součástí stěny jsou speciální přepážky a odvětrávací otvory pro zabudovanou infratechnologii zabezpečující cirkulaci vzduchu v kabině), kabina je vně ošetřena speciálním lakem odolným proti vlhkosti a plísním, lavice a zádové opěrky v provedení topol nebo abachi, u řady LUX lavice s vyhříváním a podhlavník, celoskleněné kalené dveře o síle 8 mm, případně dřevěné dveře s částečným prosklením za příplatek, infratechnologii značky Elstein s digitální řídicí jednotkou Infra Red System s připojením na 230 V, případně na 400 V (dle velikosti infrasauny), osvětlení, keramickou aroma misku, dopravu a montáž. Nadstandard saunu lze doplnit o solný program, možnost napuštění lavic, opěrek a podlahového roštu parafínovým olejem, nadstandardní prosklení stěn, audio systém, reprosoustava, saunové osvětlení dle nabídky na saunové doplňky a příslušenství.

12 Infrapanel zn. Redwell Wellina zabudovaný ve stropě. Kombinovaná sauna na mokrou variantu, světelná terapie Colour Light, podsvícené solné panely. Kombinovaná sauna V oblasti výroby kombinovaných saun jsme na trhu z hlediska odbornosti naprostou špičkou. Kombinované sauny se v dnešní době stávají na trhu číslem jedna, jelikož jejich využití je všestranné. Jsou vhodné jak pro domácnost, tak pro veřejný provoz. Zároveň nabízí svým majitelům širší spektrum možností saunování jsou spojením klasické finské sauny a infrasauny. Umožňují v prostoru jedné sauny souběžný i samostatný provoz obou technologií, čímž se stávají jedinečnou saunovou kombinací, která uspokojí veškeré individuální potřeby každého uživatele. Kombinované sauny vyrábíme ve dvou variantách: 1. Mokrá varianta Tato varianta zahrnuje instalaci infratechnologie v podobě speciálních infračervených plošných panelů rakouského výrobce Redwell Welina s krytím IP 65, které umožňují provoz v prostředí s vyšší vlhkostí, s digitální řídicí jednotkou Infra Red System a saunových elektrických kamen značky Harvia s ovládáním na plášti nebo s digitální řídicí jednotkou. Tato varianta je vhodná pro rozměrově větší sauny, ve kterých je vytvořen tzv. infrakout. Dvojí využití: Finská sauna využívá samostatně saunová kamna. Kombinovaná sauna využívá kombinaci obou systémů souběžně, při teplotě dle potřeby, nejčastější rozpětí teplot je C.

13 Interiér kombinované sauny na suchou variantu z topolového dřeva, infratechnologie zn. Elstein, elektrická saunová kamna zn. Harvia s ovládáním na plášti. Při výběru kombinované sauny věnujte velkou pozornost kvalitě infrazářičů a infrapanelů, neboť trh nabízí i produkty s vysokou hladinou elektrosmogu a s nekvalitním povrchem (fólie, omítková vrstva, kovové trubice, apod.), které při zahřátí produkují škodlivé látky a mohly by tak nepříznivě působit na váš organismus. POZOR ne všechny nabízené kombinované sauny na trhu umožňují souběžný provoz obou technologií. V tom případě to znamená, že se nejedná o kombinovanou saunu. 1. Suchá varianta Tato varianta zahrnuje instalaci infratechnologie Elstein (ve stěnách, v podsedáku a v lavici) s digitální řídicí jednotkou Infra Red System a saunových elektrických kamen značky Harvia s ovládáním na plášti nebo s digitální řídicí jednotkouna vnější stěně sauny. Tato varianta je vhodná pro rozměrově menší sauny. Trojí využití: Infrasauna využívá samostatně infrasystém. Finská sauna využívá samostatně saunová kamna. Kombinovaná sauna využívá kombinaci obou systémů souběžně; ideální varianta: kamna se nastaví na C a současně se zapne infrasystém. Dochází tak k povrchovému i hloubkovému rehabilitačnímu prohřátí (díky infrasystému), k vysoké potivosti a zároveň k prodloužení doby saunování na cca 20 min. Organismus se optimálně detoxikuje. Tato velmi oblíbená varianta umožňuje také závěrečnou ochlazovací koupel.

14 Interiér solné infrasauny z osikového dřeva, obklad ze solných cihel, podsvícení. Sůl se všeobecně doporučuje do suchých saun. Pokud je vystavena příliš velké vlhkosti, má tendenci se rozpouštět, tzv. plakat, případně začne vytvářet mapy, čímž trpí interiér sauny. Ze stejného důvodu není vhodná do venkovních saun. Vždy je také lepší vyhnout se umístění soli přímo u saunových kamen vystavená takto vysoké teplotě má zase tendenci drolit se a vysychat. Solná terapie Pod pojmem solná sauna se rozumí využití jakéhokoliv typu sauny, vyjma sauny s vysokou vlhkostí vzduchu, kdy je maximální možný vnitřní obklad stěn řešen ze solného materiálu (solné cihly, solné panely nebo štípané solné kameny), čímž se dosáhne maximální koncentrace aniontů v prostředí sauny. Doporučené množství soli je 16 kg na 1,5 2 m³ prostoru sauny. Zvýšení množství soli je přímo úměrné navýšení koncentrace aniontů. Solná terapie se stala v dnešní době velmi oblíbenou léčebnou metodou. Její blahodárné účinky vycházejí z principu uvolňování aniontů (záporných iontů) a minerálních látek ze soli a jejich následného působení na lidský organismus. Likvidují viry a bakterie, důkladně čistí lidský organismus, působí hojivě a podporují schopnost pokožky vylučovat toxiny. Jako součást vaší sauny vytvoří prostředí vhodné k inhalaci soli a současně k příjemné relaxaci. Anionty jsou tzv. vzdušné vitamíny a mají přímý vliv na podporu imunitního systému. Jejich působení na náš organismus se projeví v okamžiku, kdy je jejich koncentrace ve vzduchu aniontů na cm³. Jedná se o přírodní léčebnou a relaxační metodu, která v posledních letech zažívá obrovský rozvoj. Aby solná terapie působila co nejefektivněji, je zapotřebí využívat ji pravidelně.

15 Interiér finské sauny z topolového dřeva, obklad stěn z kanadského cedru, solné panely podsvícené kruhovou zářivkou, světelná terapie Colour Light. Sůl do saun instalujeme ve dvou podobách Solný panel rozměr 50x50 cm (14-16 kg soli) v různých designových kombinacích (barva krystalů, podsvícení). Doporučujeme instalovat jeden solný panel na 1,5-2 m³ prostoru vaší saunové kabiny. Solné cihly rozměr jedné cihly je 20x10x5 cm nebo 20x10x2,5 cm. Cihly se využívají k vyzdění či obkladu různě velkých ploch saunové kabiny. Doporučujeme podtrhnout krásu solné stěny vhodným nasvícením. Získáte: spojení solné terapie s účinky sauny, atraktivní interiér vaší sauny, komfort při saunování, znásobené blahodárné účinky na lidský organismus.

16

17

18 Půdorysy finské sauny S 160x160x220 SR 200x180x220 SR 160x160x220 S 180x160x220 SR 180x160x220 SR 180x160x220 S 200x160x220 SR 200x160x220 S 200x180x220 S 220x180x220 SR 220x180x220 S 220x200x220 SR 220x200x220 S 220x200x220 S 250x250x220 SR 250x250x220 Půdorysy infrasauny IS 1 100x115x203 Řada IS / IS R IS 2 130x115x203 IS 3 150x115x203 IS 4 183x115x203 IS R1 110x110x203 IS R2 135x135x203 IS R4 160x160x203 Řada LUX IS LUX 200x130x203 IS R LUX 200x130x203 IS R LUX 220x140x203 IS LUX DUO 200x210x203 IS R LUX DUO 230x230x203 IS LUX 200x130x203 Půdorysy kombinované sauny na suchou variantu 200x140x x140x210

19 Doplňky PODSVÍCENÍ LED DIODAMI SVĚTELNÁ TERAPIE COLOUR LIGHT ŘÍDICÍ JEDNOTKA (COLOUR LIGHT) RGB BAREVNÉ SPEKTRUM TVAROVANÉ MASIVNÍ LEHÁTKO PODHLAVNÍK POLOHOVACÍ LEHÁTKO ZÁVĚSNÁ AROMA MISKA PODSVÍCENÉ VĚDRO VĚDRO S NABĚRAČKOU KAMENNÝ TEPLOMĚR S VLHKOMĚREM TEPLOMĚR S VLKOMĚREM PŘÍDAVNÁ ZÁDOVÁ OPĚRKA AROMA MISKA DO INFRASAUNY KRYTY OSVĚTLENÍ DO FINSKÉ SAUNY KAMENNÝ CHRLIČ VODY

20 SAUNY VITAL Český výrobce saun, infrasaun a kombinovaných saun Kontakty Ostrava - sídlo firmy, vzorková prodejna a zkušebna infrasauny a kombinované sauny, výroba Šalounova 470/38, Ostrava Vítkovice tel./fax: / mob.: Praha - vzorková prodejna a zkušebna infrasauny a kombinované sauny Poděbradská 55/88, Praha 9 Hloubětín tel./fax: / mob.:

Okna. Rady, tipy, informace OB-1

Okna. Rady, tipy, informace OB-1 Okna Rady, tipy, informace OB-1 Obsah Základní parametry okenního systému 2 Materiál okenního systému 3 Dřevo 3 Plast 4 Kov 5 Kombinace 7 Energetická úspora oken 8 Rozhodující kritéria 10 Postup při výměně

Více

SAINT-GOBAIN. pro developery

SAINT-GOBAIN. pro developery SAINT-GOBAIN pro developery SAINT-GOBAIN O nás Saint-Gobain působí na světových trzích již od roku 1665 a je jednou z nejstarších firem na světě. Patří k top 100 průmyslových podniků světa a je dnes díky

Více

www.sulko.cz. 800 155 156

www.sulko.cz. 800 155 156 www.sulko.cz. 800 155 156 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu jejich bydlení.

Více

Vytápění. Rady, tipy, informace

Vytápění. Rady, tipy, informace Rady, tipy, informace Měřiče spotřeby Díky PRE jsem ušetřila 1 500 Kč na ročním provozu kombinované chladničky. Půjčte si i vy zdarma měřič spotřeby. www.energetickyporadce.cz/merici-zarizeni 2 Centrum

Více

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o.

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. Fenstarová 1, 684 01 Hodějice tel. +420 544 146 111, fax +420 544 146 006 info@fenstar.com www.fenstar.com KATALOG VÝROBKŮ Katalog výrobků Společnost FenStar 4 Proč právě

Více

ThermoWood ŽIVOT TERASY FASÁDY SAUNY NÁBYTEK. www.prokom.cz DOPRAVA ZBOŽÍ PO CELÉ ČR ZDARMA DO 3 5 DNÍ!

ThermoWood ŽIVOT TERASY FASÁDY SAUNY NÁBYTEK. www.prokom.cz DOPRAVA ZBOŽÍ PO CELÉ ČR ZDARMA DO 3 5 DNÍ! TERASY FASÁDY SAUNY NÁBYTEK CELÝ NA ŘEŠENÍ C 212 teplotě při Vyrobeno ŽIVOT L 0 let let! URČENO PRO EXTERIÉR! www.prokom.cz DOPRAVA ZBOŽÍ PO CELÉ ČR ZDARMA DO 3 5 DNÍ! Největší specialista na materiál

Více

4/2015. www.moje-bydleni.com HEDVÁBNÉ SNY. Stavba od A do Z

4/2015. www.moje-bydleni.com HEDVÁBNÉ SNY. Stavba od A do Z bydlení www.moje-bydleni.com 4/2015 HEDVÁBNÉ SNY Stavba od A do Z Na míru vašemu životnímu stylu Německá kvalita a skutečná variabilita nábytkových částí a materiálů Služby na klíč 10 let záruka zdarma

Více

Byty, Domy, Zahrady. pro. Domácí posilovna: Nutnost, nebo móda? Kamenná klasika pro každého Plánujeme nový bazén ROZŠÍŘENÁ PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE

Byty, Domy, Zahrady. pro. Domácí posilovna: Nutnost, nebo móda? Kamenná klasika pro každého Plánujeme nový bazén ROZŠÍŘENÁ PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE pro prosinec 2007 Byty, Domy, Zahrady www.hyperbydleni.cz ZDARMA pro obchodní partnery Domácí posilovna: Nutnost, nebo móda? Kamenná klasika pro každého Plánujeme nový bazén ROZŠÍŘENÁ PŘÍLOHA BUSINESS

Více

KATALOG INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ

KATALOG INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ KATALOG INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ OBSAH Historie firmy a její vývoj Prokázané kořeny firmy sahají do roku 1897, kdy na základě živnostenského listu, vydaného CK okresním hejtmanstvím v Tišnově, začal jako truhlář

Více

Byty, Domy, Zahrady PŘÍLOHA HOME OFFICE PRAHA URČUJE TRH S BYDLENÍM NEBOJTE SE HYPOTÉKY KOUZLO ŽIVÉHO PLOTU. CENA 58 Kč DLAŽBA JAKO RÉBUS

Byty, Domy, Zahrady PŘÍLOHA HOME OFFICE PRAHA URČUJE TRH S BYDLENÍM NEBOJTE SE HYPOTÉKY KOUZLO ŽIVÉHO PLOTU. CENA 58 Kč DLAŽBA JAKO RÉBUS listopad/prosinec 2006 Byty, Domy, Zahrady PRAHA URČUJE TRH S BYDLENÍM CENA 58 Kč DLAŽBA JAKO RÉBUS PŘÍLOHA HOME OFFICE NEBOJTE SE HYPOTÉKY KOUZLO ŽIVÉHO PLOTU TEPLO PRO VÁS SPRÁVNÁ VOLBA ŠIROKÝ SORTIMENT

Více

36/2011 ročník 14. Koupelna s luxferami vypadá nádherně. Přitom tento efekt je snadno realizovatelný.

36/2011 ročník 14. Koupelna s luxferami vypadá nádherně. Přitom tento efekt je snadno realizovatelný. 36/2011 ročník 14 Hledáte rady a tipy na bydlení? Zveme Vás na FOR ARCH PVA EXPO Praha 21. 25. 9. v Letňanech Evropské dotace pomáhají zlepšit prostředí českých sídlišť www.panelovydum.cz Koupelna s luxferami

Více

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156 Průvodce nabídkou 2011. 800 155 156 02 03 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu

Více

Byty, Domy, Zahrady NOVÉ TRENDY PRO VAŠI KOUPELNU CHYTRÁ VODA ZE ZÁSUVKY Z KANCELÁŘÍ ZASE BYTY PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE. duben 2007

Byty, Domy, Zahrady NOVÉ TRENDY PRO VAŠI KOUPELNU CHYTRÁ VODA ZE ZÁSUVKY Z KANCELÁŘÍ ZASE BYTY PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE. duben 2007 duben 2007 Byty, Domy, Zahrady ZDARMA pro obchodní partnery NOVÉ TRENDY PRO VAŠI KOUPELNU CHYTRÁ VODA ZE ZÁSUVKY Z KANCELÁŘÍ ZASE BYTY PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE Editorial Vybrali jsme z obsahu Trh s byty

Více

POROTHERM DŮM...hotová věc. Postavíme vám. dům DŮM ROKU 2012. www.porothermdum.cz

POROTHERM DŮM...hotová věc. Postavíme vám. dům DŮM ROKU 2012. www.porothermdum.cz POROTHERM DŮM...hotová věc Postavíme vám dům DŮM ROKU 2012 Vítězné realizace a studie soutěže POROTHERM DŮM BRICK AWARD www.porothermdum.cz Nejlepší dům je ten, který splňuje vaše sny Tak jako cihlový

Více

Okna do rodinných domů

Okna do rodinných domů W W W. D O M O V I N Y. C Z BAVTE SE BYDLENÍM srpen 2008 ZDARMA Zdokonalené vlastnosti střešní krytiny str. 8-9 Předokenní rolety str. 6-7 Okna do rodinných domů i paneláků str. 10-11 12 833 Kč nebo 1

Více

1/2009. Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod. Dřevěné zásuvky

1/2009. Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod. Dřevěné zásuvky Schachermayer, spol. s r.o., Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 1/2009 Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod Vysoce kvalitní zásuvkový systém holzbox byl vyvinut v návaznosti na výrobky

Více

PSMCZ 4+5. stavební infozpravodaj CIHLOVÝ PASIVNÍ DŮM HELUZ. www.psmcz.cz. HELUZ FAMILY 50 2in1. U = 0,11 W/m 2 K

PSMCZ 4+5. stavební infozpravodaj CIHLOVÝ PASIVNÍ DŮM HELUZ. www.psmcz.cz. HELUZ FAMILY 50 2in1. U = 0,11 W/m 2 K PSMCZ 4+5 ISSN 1802-6907 www.psmcz.cz 2012 stavební infozpravodaj CIHLOVÝ PASIVNÍ DŮM HELUZ AREÁL VÝSTAVIŠTĚ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH HELUZ FAMILY 50 2in1 broušené cihelné bloky s integrovanou tepelnou izolací

Více

Internetové stránky obsahové zadání 18 10 2012

Internetové stránky obsahové zadání 18 10 2012 TRVALÁ INVESTICE DO VYSNĚNÉHO BYDLENÍ Internetové stránky obsahové zadání 18 10 2012 Štěpánka Vágnerová, Ing. Konzultant pro efektivní komunikaci E stepanka.vagnerova@seznam.cz M 00 420 603 104 200 OKNA

Více

Zateplete ušetříte dvakrát

Zateplete ušetříte dvakrát 44/2014 ročník 17 Zateplete ušetříte dvakrát díky stabilnímu úvěruod státu TIPY pro hezkou koupelnu Úsporné vytápění bytových domů Kompletní rekonstrukce: Panelový dům Praha 4 - Modřany Revitalizujete

Více

26/2008. Jak nejlépe opravit panelové domy. ročník 11. Naše tipy:

26/2008. Jak nejlépe opravit panelové domy. ročník 11. Naše tipy: Jak nejlépe opravit panelové domy 26/2008 ročník 11 Naše tipy: Financování oprav, rekonstrukcí a modernizací bytových domů Produkty banky Wüstenrot Specifickou oblast úvěrové činnosti stavební spořitelny

Více

PSMCZ 1 2010. stavební infozpravodaj. www.psmcz.cz

PSMCZ 1 2010. stavební infozpravodaj. www.psmcz.cz www.psmcz.cz PSMCZ 1 2010 ISSN 1802-6907 stavební infozpravodaj Maloformátová krytina do extrémních podmínek Svitkové plechy pro falcované krytiny Okapové systémy Záruka 40 let www.prefa.com Prefa Aluminiumprodukte

Více

Již od roku 1993. O nás

Již od roku 1993. O nás Již od roku 1993 Je to již přes 20 let od zahájení prvních dodávek a montáží oken a dveří. Je proto velice možné, že i Vám jsme dodávali některé z našich výrobků. Pokud ano, věříme, že jste s naší prací

Více

3C E R T I F I K Á T Y. Výrobní proces je v souladu s normami platnými v Evropské

3C E R T I F I K Á T Y. Výrobní proces je v souladu s normami platnými v Evropské FIRMA 2 Firma OKNOPLAST-Group vznikla v roce 1994 na základě zkušenosti s výrobou moderních plastových oken a s využitím hloubkových znalostí jak tohoto odvětví, tak situace na trhu. Podnik se skládá z

Více

TIPY. Topná sezona může začít. na příchod podzimu! PRO VÁS. Domácí lázně v koupelně NÁVOD NA DOKONALY RELAX Jak vybrat masážní vanu nebo sprchu?

TIPY. Topná sezona může začít. na příchod podzimu! PRO VÁS. Domácí lázně v koupelně NÁVOD NA DOKONALY RELAX Jak vybrat masážní vanu nebo sprchu? Č. 9, ROČNÍK 10, VYCHÁZÍ 4. ZÁŘÍ 2012 ČASOPIS NOVÝCH TRENDŮ, STYLŮ A DESIGNU PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / WWW.GRANDBYDLENI.CZ / ZDARMA Domácí lázně v koupelně NÁVOD NA DOKONALY RELAX Jak vybrat masážní vanu

Více

MODERNÍ ENERGETICKY ÚSPORNÉ BUDOVY. Ing. Jiří Labudek, Ph.D. I Ing. Jiří Teslík Ing. Naďa Zdražilová I Ing. Jan Neuwirt

MODERNÍ ENERGETICKY ÚSPORNÉ BUDOVY. Ing. Jiří Labudek, Ph.D. I Ing. Jiří Teslík Ing. Naďa Zdražilová I Ing. Jan Neuwirt MODERNÍ ENERGETICKY ÚSPORNÉ BUDOVY Ing. Jiří Labudek, Ph.D. I Ing. Jiří Teslík Ing. Naďa Zdražilová I Ing. Jan Neuwirt PODĚKOVÁNÍ Realizační tým Moravskoslezského energetického klastru věnuje poděkování

Více

Prima domov! 20LET ISO NORMY GARANCE MAXIMÁLNÍ KVALITA MINIMÁLNÍ CENY! Stavte se u nás! www.prima-okna.cz PERFEKTNÍ NABÍDKA!

Prima domov! 20LET ISO NORMY GARANCE MAXIMÁLNÍ KVALITA MINIMÁLNÍ CENY! Stavte se u nás! www.prima-okna.cz PERFEKTNÍ NABÍDKA! 2014 Prima domov! 20LET PERFEKTNÍ NABÍDKA! Stavte se u nás! www.prima-okna.cz MAXIMÁLNÍ KVALITA MINIMÁLNÍ CENY! DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA CZ TRADIČNÍ ZNAČKA ISO NORMY GARANCE ŠPIČKOVÁ KVALITA MODERNÍ DESIGN ODBORNÉ

Více

Zařizujeme. kuchyň. Ideální podlaha: parkety, dlažba, nebo koberec?

Zařizujeme. kuchyň. Ideální podlaha: parkety, dlažba, nebo koberec? bydlení Zařizujeme kuchyň Ideální podlaha: parkety, dlažba, nebo koberec? OJEDINĚLÁ MOŽNOST PRO VÁS Hledáte absolutní soukromí a klid blízko Prahy? Chcete bydlet v přírodě ve srubovém domě s vlatním jezerem?

Více

3/2013. www.moje-bydleni.com. Zařizujeme kuchyň. Budete se stěhovat?

3/2013. www.moje-bydleni.com. Zařizujeme kuchyň. Budete se stěhovat? 3/2013 www.moje-bydleni.com Zařizujeme kuchyň Budete se stěhovat? KOMERČNÍ PREZENTACE Na první pohled by se mohlo zdát, že na vstupních dveřích se mění maximálně design. Chyba lávky změn probíhá i v tomto

Více

3 NOVÉ VANY NOVÁ ŘADA 6 TIPŮ. Collection STRAN SPRCHOVÝCH KOUTŮ SMARTLINE NA DOKONALE SLADĚNÝ CELEK PRAKTICKÝCH TIPŮ A ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOUPELNU

3 NOVÉ VANY NOVÁ ŘADA 6 TIPŮ. Collection STRAN SPRCHOVÝCH KOUTŮ SMARTLINE NA DOKONALE SLADĚNÝ CELEK PRAKTICKÝCH TIPŮ A ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOUPELNU Collection KOMPLETNÍ SORTIMENT RAVAK 2012 228 STRAN PRAKTICKÝCH TIPŮ A ŘEŠENÍ PRO VAŠI KOUPELNU NOVÁ ŘADA SPRCHOVÝCH KOUTŮ SMARTLINE 3 NOVÉ VANY 6 TIPŮ NA DOKONALE SLADĚNÝ CELEK Collection 2011 1 Úvod

Více

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2013 2014

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2013 2014 KATALOG OKEN A DVEŘÍ 013 014 O NÁS Okna a dveře mohou mít desítky různých podob ale vždy jsou prvkem, který je pro váš projekt mimořádně důležitý. Jakékoli chybné rozhodnutí při výběru materiálu či zasklení

Více