Váš Vysněný dům v zeleném srdci Evropy. ... s 63 golfovými jamkami přímo přede dveřmi. Cesko. to má

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Váš Vysněný dům v zeleném srdci Evropy. ... s 63 golfovými jamkami přímo přede dveřmi. Cesko. to má"

Transkript

1 Váš Vysněný dům v zeleném srdci Evropy... s 63 golfovými jamkami přímo přede dveřmi Cesko to má

2 Váš vysněný dům v Česku Jako hráč golfu si přijdete v Česku na své. Česko není pouze na vzestupu jako místo určení pro dovolenou bohatou na kulturu, ale také jako národ hráčů golfu. V zemi už existují četné golfové kluby a mezinárodně proslulá golfová hřiště. Nejnovějším přírůstkem je areál nachází uprostřed rozsáhlých lesů, zelených pahorků, rybníků a lázeňských vesnic. Toužíte-li po kultuře: V nejbližším okolí leží zámky, neporušená středověká městečka se spoustou možností nákupů a zábavy. A také návštěva Prahy nebo Vídně je Vám na dosah. Golfresort Monachus, který projektovala společnost Willems Meerssen B.V. U těchto golfových hřišť na zelené hranici mezi Českem a Rakouskem realizuje Willems Meerssen B.V. projekt Obora Golfvillage, opravdu to nejlepší, co se týče golfu, přírody a kvality pobytu na zelené hranici Česka a Rakouska. Potrpíte-li si na kvalitu: Infrastruktura, vily, domy venkovského typu (Landhaus) a bungalovy se staví s největší pečlivostí a podle přísných norem kvality. Zkrátka: Hledáte-li cennou investici nebo alternativu pro čím dál rušnější golfová centra na jihu, tak je potom rozlehlé, na přírodu bohaté Česko jedinečným Chcete-li si zahrát golf: Golfová hřiště Golfresortu Monachus s 9 a 18 jamkami považují znalci za nejkrásnější v zemi. doporučením. Kromě toho je uskutečnění Vašeho vysněného domu zde ještě možné zaplatit, od ,-- do ,-- bez Máte-li rádi DPH (5% do 2006). přírodu, turistiku, jízdu na kole, vodní sporty nebo lyžování: Obora Golfvillage se Cesko to má

3

4 Cesko to má Cesko stabilní, ambiciózní a zaplatitelné! Česko je již po celá staletí křižovatkou evropských kultur.četné staré hrady a monumentální města jsou tichými svědky bohaté a pohnuté minulosti. Části země netvoří jen tak důležité součásti evropského kulturního dědictví. Česko je však také moderní, stabilní západoevropská společnost a od roku 2004 členem Evropské Unie. Země silně upoutává pozornost jako srdce Evropy bohaté na kulturu a přírodu. Pro investory je Česko teď ještě stále atraktivní, mimo jiné díky nízké DPH a nízkým mzdovým nákladům, stejně tak jako nízkým nákladům na živobytí a bydlení. V srdci kultury a přírody Vedle milovníka kultury se také aktivní turista nebude v Česku rychle nudit. Tato země je také čím dál častějším cílem pro aktivní dovolenou: pro golf, jízdu na koni, na horském kole, turistiku, lyžování, snowboarding, horolezectví toto vše je zde možné, v jedinečných přírodních podmínkách. Také sousední Rakousko nabízí vynikající možnosti zimních sportů. Obora Golfvillage se nachází u velkého rybníka, obklopena pahorky, lesy a lázněmi, spoustou autentických vesnic a měst v přímé blízkosti (mimo jiné Třeboň, Jindřichův Hradec a České Budějovice). Existují tu všechny podmínky pro perfektní místo k bydlení a rekreaci. A to jsme se ještě nezmínili o srdečné, přátelské národní povaze.

5 Ještě neobjevený golfový ráj: s 63 golfovými jamkami přímo přede dveřmi Projekt "Obora Golfvillage" nabízí zájemcům o koupi ten největší luxus a komfort. Kromě toho bydlí na jednom z nejkrásnějších golfových resortů v Česku, obklopeni rozsáhlými lesy, zelenými pahorky, rybníky, lázněmi, starými hrady a malebnými středověkými městy s různými možnostmi nákupů a zábavy. Dokonce i ten nejnáročnější hráč golfu najde v golfovém resortu Obora dostatečné množství možností. Určitě byste nebyl první Nizozemec, který se odvrátil od stále rušnějších golfových center na jihu a rozhodl se pro rozlehlé, rustikální Česko s jeho překypujícím způsobem života, kde se vysněné domy dají ještě koupit za reálnou cenu. Zelené srdce Evropy nabízí všechno, co si jenom může člověk ve svém (druhém) bydlišti přát: klid a soukromí, přírodu, kulturu, gastronomii a rychlá spojení všemi směry. Obora Golfvillage je golfový resort, který už má mnoho přirozených kladných bodů díky své poloze na mezinárodní křižovatce golfových hřišť, ale který Vám díky nizozemskému podnikatelství a vedení zaručí také ostatní jistoty, které hledáte. Přesvědčte se sami! Golfový sport se rozvinul na zelené hranici Česka a Rakouska obzvláště dobře. Jen Obora Golfvillage má k dispozici dvě vlastní golfová hřiště (9 a 18 jamek), které znalci považují za nejkrásnější v zemi. V přímé blízkosti na rakouské straně v zalesněném Waldviertel se nachází Golfresort Haugschlag s dvěma nejznámějšími rakouskými závodními golfovými hřišti s 18 jamkami. NIZOZEMÍ AMSTER RDAM BRUSEL BELGIE YON RSEILLE LUCEMBURK LUCEMBURSKO STRASBURK BONN STUTTGART CURYCH BERN SVYCARSKO ZEN EVA MILÁN JANOV HAMBU RG NEMECKO FRANKFURT ITÁ TÁLIE LIPSKO MNICHOV FLORENCIE BERLÍN BENÁTKY PRAHA NOVÁ BYSTRICE LUBLAN 750 KM 600 KM 450 KM 300 KM 150 KM VÍDEN RAKOUSKO INNSB RUCK CESKO ZÁHREB GDANSK POLSKO BRNO SLOVINS NSKO CHORVA ORVATSKO BOSNA VARSAVA BRATIS LAVA KRAKOV SLOVENSKO BUDAPEST MADARSKO BELEHRAD Praha GC Nová Bystrice GC Haugschlag ag GC Litschau GC Weit itra Jindrichuv Hradec Nová Bystrice Waldviertel RUM GC Mnich Špičková architektura, rozsáhlé parcely! Domy venkovského typu (Landhaus), vily a bungalovy, které se už zčásti staví, jsou speciálně navržené se zřetelem na rychle rostoucí zájem z Nizozemí. Plánované domy jsou velmi prostorné, s obsahem 600 až m 3 a na parcelách kolem 800 až m 2. Stavbu a její dokončení provádí kvalifikované stavební podniky, které jsou na vysoké stavitelské Víden úrovni. Nabízí se různé architektonické typy: domy venkovského typu (Landhaus), vily a bungalovy, které jsou vzhledem k obsahu a obytné ploše prostorné, až velmi prostorné. Ceská Kanada GC Waidhofen Díky našim mnohaletým zkušenostem v České republice vám můžeme poradit do těch nejmenších detailů.

6 Luxusní vily Domy NovaBystrice ^ Typ bungalovu s velmi praktickým členěním, mimo jiné s velmi velkým obytným prostorem, oddělenou kuchyní se spíží. 2 ložnice, luxusní koupelna, dodatečný úložný prostor a přístřešek pro auto. Obsah ca 627 m 3. Užitková plocha 113 m 2. Maastricht Dvoupodlažní vila v obytném parku s garáží uvnitř domu a stylovou střešní konstrukcí. Obývací pokoj s otevřenou kuchyní, 3 ložnicemi, šatnou a luxusní koupelnou. Obsah ca 950 m 3. Užitková plocha 198 m 2. Brusel Typ bungalovu s velkým obytným a pracovním prostorem a prostorem pro spaní. Promyšlené členění, mimo jiné s velkou obývací místností, ložnicí s oddělenou šatnou, koupelnou, 2 ložnicemi a přístřeškem pro auto. Obsah ca 631 m 3. Užitková plocha 142 m 2. Linz Půvabná vila typu Landhaus". Velkorysá obytná část vedoucí do zahrady, oddělená obytná kuchyně a garáž. Na poschodí 3 prostorné ložnice, luxusní koupelna a šatna. Obsah ca 856 m 3. Užitková plocha 187 m 2.

7 venkovského typu (Landhaus) a bungalovy Frankfurt Vídeň Obzvláště výrazná architektura. Velkorysý bungalov s mnoha jedinečnými detaily. Velmi velký obytný prostor a kuchyně, 2 ložnice, luxusní koupelna a přístřešek pro auto. Obsah ca 966 m 3. Užitková plocha 198 m 2. Reprezentativní, velmi luxusní vila s mnoha architektonickými detaily. Přesně ta špičková kvalita, na kterou si potrpíte. Maximálně prostorná. 3 velkorysé ložnice, každá s vlastní koupelnou. Střešní zahrada o velikosti 40 m 2 s úchvatným výhledem. Bazén uvnitř domu ca 25 m 2 s vlastní koupelnou, dvojgaráž a velká zahradní terasa. Obsah ca m 3. Užitková plocha 380 m 2. Praha Amsterdam Typ Landhaus" s velkým vnitřním a vnějším prostorem. Obzvláště vkusná architektura. Dostatek prostoru pro pohodlí a zájmy. Velký obytný prostor a kuchyně, 3 ložnice, luxusní koupelna, koupelna pro hosty a pracovna. Prostorná garáž. Obsah ca m 3. Užitková plocha 265 m 2. Semi-bungalov s mj. obytným prostorem ve tvaru Z, oddělenou kuchyní a garáží uvnitř domu, ložnicí a koupelnou v přízemí. Na poschodí 2 ložnice/ pracovny a koupelna pro hosty. Obsah ca m 3. Užitková plocha 218 m 2.

8 Hrát golf, užívat si, zažít... Obora Golfvillage je založena díky iniciativě podnikatele a hráče golfu Jules Willems z městečka Meerssen na jihu Nizozemí. Od roku 1994 je Jules Willems v České republice aktivní jako investor a projektant především v oblasti rekreace. Prvním českým milníkem byla realizace projektu Golfresort Monachus, jednoho z nejhezčích golfových komplexů v bezprostředním okolí s 9 jamkovým veřejným golfovým hřištěm a 18 jamkovým mistrovským hřištěm. Již během dokončení areálu Golfresort Monachus vyvstala myšlenka, aby se golfový resort doplnil několika exkluzivními možnostmi ubytování. Po několika letech neúnavné snahy se mohlo v roce 2005 začít se stavbou projektu Obora Golfvillage. Hrát golf, užívat si, zažít. To jsou základní solidní pilíře golfového a rekreačního konceptu Obora Golfvillage. Exkluzivní prostředí pro bydlení očekává zájemce o koupi s prostornými vilami, bungalovy a domy venkovského typu (Landhaus), které budou postavené na velkoryse dělených parcelách. První domy budou předány kupcům již tento rok. Jules Willems nepustí přitom nikdy nic ze zřetele. Cesko to má Eurotime s.r.o. Kostelni 1226/ České Budějovice CZ Tel. Buro Pavlina Sandova Tomas Heijptr Změny a technické údaje vyhrazeny. Z obsahu nemohou být odvozena žádná práva.

residential golf lifestyle

residential golf lifestyle residential golf lifestyle Vážení klienti a přátelé, je mi ctí, že Vám mohu na následujících stránkách představit resort AURA, který poprvé v České republice představuje zcela unikátní řešení bydlení spojeného

Více

Zveme Vás na krátkou dovolenou ve dvou X1170 MUS. Přejeme Vám příjemný pobyt!

Zveme Vás na krátkou dovolenou ve dvou X1170 MUS. Přejeme Vám příjemný pobyt! Zveme Vás na krátkou dovolenou ve dvou Tento hotelový šek obsahuje pozvání pro dvě osoby na krátkou dovolenou ve 4 nebo 5hvězdičkovém hotelu. Vyberte si Váš hotel z tohoto hotelového šeku nebo z rozšířené

Více

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK KOUZLO & TRADICE EDICE C1560

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK KOUZLO & TRADICE EDICE C1560 CONNEX HOTELOVÝ ŠEK KOUZLO & TRADICE EDICE C1560 Zveme Vás na krátkou dovolenou pro dva Tento hotelový šek obsahuje pozvání pro dvě osoby na krátkou dovolenou v hotelu vysoké kategorie. Vyberte si Váš

Více

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK EDICE X1270

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK EDICE X1270 CONNEX HOTELOVÝ ŠEK EDICE X1270 Zveme Vás na krátkou dovolenou pro dva Tento hotelový šek obsahuje dovolenou pro dvě osoby v hotelu té nejvyšší kategorie. Vyberte si Váš hotel z rozšířené nabídky hotelů

Více

Komparace ubytovacích služeb ve dvou zvolených destinacích

Komparace ubytovacích služeb ve dvou zvolených destinacích JIHOČESKÁ UNIVERZITA V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH Ekonomická fakulta Katedra strukturální politiky EU a rozvoje venkova Studijní program: N6208 Ekonomika a management Obor: Strukturální politika EU a rozvoj

Více

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK VITAL & AKTIV EDICE V1960

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK VITAL & AKTIV EDICE V1960 CONNEX HOTELOVÝ ŠEK VITAL & AKTIV EDICE V1960 Zveme Vás na krátkou dovolenou pro dva Tento hotelový šek obsahuje krátkou dovolenou pro dvě osoby v hotelu vyšší kategorie. Vyberte si Váš hotel z rozšířené

Více

Mauritius a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho

Mauritius a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho Vítejte na cestě do ráje na ostrovy a Reunion se specializovanou cestovní kanceláří Travel & Business Centre. Připravíme Vám zájezd podle Vašich přání a postaráme

Více

FACTORYARD1842 CULTURE4LEISURE & LOFT4LEISURE. SPA a víkendové lofty - projekt horského design resortu, který v Evropě nemá obdoby zdroj: KPMG, 2009]

FACTORYARD1842 CULTURE4LEISURE & LOFT4LEISURE. SPA a víkendové lofty - projekt horského design resortu, který v Evropě nemá obdoby zdroj: KPMG, 2009] FACTORYARD1842 CULTURE4LEISURE & LOFT4LEISURE SPA a víkendové lofty - projekt horského design resortu, který v Evropě nemá obdoby zdroj: KPMG, 2009] OBSAH IDEA 3 LOFT CHARAKTER 4 KOMFORT 4 DISPOZICE 4

Více

Sféra zeleného světa Golfové noviny SFÉRA ZELENÉHO SVĚTA ČR & SR

Sféra zeleného světa Golfové noviny SFÉRA ZELENÉHO SVĚTA ČR & SR Golf v ČR a SR Lifestyle Cestování strana 1 až 7 strana 8 až 10 strana 11 Sféra zeleného světa 5. vydání Golfové noviny SFÉRA ZELENÉHO SVĚTA ČR & SR editorial Vážení čtenáři, milí golfisté! Je mi potěšením

Více

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK DE LUXE. Edice X1100

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK DE LUXE. Edice X1100 CONNEX HOTELOVÝ ŠEK DE LUXE Edice X1100 Zveme Vás na krátkou dovolenou ve dvou Tento hotelový šek je pozváním na krátkou dovolenou ve dvou v jednom z exkluzivních hotelů 4- nebo 5-hvězdičkové kategorie.

Více

Vydejte se na výlet a užijte si hotelového komfortu ve dvou C1390 MUS. V rámci hotelového poukazu GE Money Auto získáváte:

Vydejte se na výlet a užijte si hotelového komfortu ve dvou C1390 MUS. V rámci hotelového poukazu GE Money Auto získáváte: Vydejte se na výlet a užijte si hotelového komfortu ve dvou Prostřednictvím tohoto hotelového poukazu GE Money Auto si můžete užít třídenní pobyt ve dvou dle vlastního výběru v některém z mnoha hotelů

Více

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO A SO AC CI O B OD N ÝCH E SV OD BO R Ů speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO 2012 Vážené kolegyně, Vážení kolegové, rádi bychom Vám představili naši cestovní kancelář ČD travel s.r.o. (CK) a současně Vás

Více

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály A world of languages Vítejte v Bavard language! Objevte více než 250 vzrušujících jazykových destinací po celém světě vybrané pečlivě našimi experty.

Více

STAVÍME KOLEM 2015 REZIDENČNÍ PROJEKTY KOMERČNÍ PROJEKTY HOTELOVÉ PROJEKTY PROJEKTOVÝ MANAGEMENT VÁS

STAVÍME KOLEM 2015 REZIDENČNÍ PROJEKTY KOMERČNÍ PROJEKTY HOTELOVÉ PROJEKTY PROJEKTOVÝ MANAGEMENT VÁS STAVÍME KOLEM 2015 REZIDENČNÍ PROJEKTY KOMERČNÍ PROJEKTY HOTELOVÉ PROJEKTY PROJEKTOVÝ MANAGEMENT VÁS Guy Kawasaki Nadšení je nejčistší formou prodeje. Nadšení dokáže proměnit lidské srdce, mysl a činy,

Více

PRODÁNO. S Vaší nemovitostí přijďte k nám! Proč? www.realspektrum.cz

PRODÁNO. S Vaší nemovitostí přijďte k nám! Proč? www.realspektrum.cz číslo 2 2011 Poctivý obchod s nemovitostmi S Vaší nemovitostí přijďte k nám! Proč? 2 930 potenciálních kupců 20 let zkušeností kompletní servis bezpečí a právní jistota síť poboček po celé ČR PRODÁNO Kancelářské

Více

realitní magazín RK NEMO Kratochvílova 117/8, Přerov (u kostela)

realitní magazín RK NEMO Kratochvílova 117/8, Přerov (u kostela) NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PŘEROVSKA duben - květen 2014 realitní magazín RK NEMO Kratochvílova 117/8, Přerov (u kostela) www.rknemo.cz, tel.: 581 332 233, mail: rknemo@rknemo.cz novostavby Míst r Vá - 4+kk patrový

Více

bydleni-berounsko.cz

bydleni-berounsko.cz bydleni-berounsko.cz Benefity Berounska Čisté město, kouzelné okolí > Foto, Vladimír Kasl Bydlení v přírodě i ve městě najednou. Kouzelné okolí (Karlštejn, řeka Berounka), sportovní ráj (cyklotrasy, vodáctví,

Více

kontakt sleva 10% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 8% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 6% při zakoupení zájezdu do 15.12.

kontakt sleva 10% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 8% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 6% při zakoupení zájezdu do 15.12. JADRAN pro kolektivy 2010 Chorvatsko Pula Fažana Medulin Rabac Pag Povljana Biograd na Moru Vodice Baška Voda Promajna Gradac Itálie Lignano Sabbiadoro Bibione Caorle Rimini Riccione Cupra Marittima Martinsicuro

Více

***Apartmán u moře za cenu bytu v Praze s využitím financování v České republice***

***Apartmán u moře za cenu bytu v Praze s využitím financování v České republice*** ***Apartmán u moře za cenu bytu v Praze s využitím financování v České republice*** Specializujeme se na investice do apartmánů v dobrých lokalitách na španělském pobřeží, v blízké vzdálenosti od pláže

Více

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS KATALOG POBYTOVÝCH A POZNÁVACÍCH ZÁJEZDŮ Řecko Kréta Rhodos Kos Chalkidiki Olympská riviéra Samos Korfu Zakynthos Santorini Mykonos Paros Attika Kypr Praha 2:00 2:50 hod. letu Korfu Informace o oblasti

Více

www.marco-polo.cz MARCO POLO INTERNATIONAL Centrála: Pobočky:

www.marco-polo.cz MARCO POLO INTERNATIONAL Centrála: Pobočky: MARCO POLO INTERNATIONAL Vážení přátelé! Je nám velkou ctí opět oslovit ty z Vás, kteří nám zachovávají svou přízeň a jezdí s naší CK pravidelně, ale i Vás, kterým se naše nabídka dostala do rukou poprvé.

Více

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi Pobyty na VYSOČINĚ Pobyty pro rodiny s dětmi Vysočina kraj, který hladí duši Máte-li dost uspěchaného života, zajeďte si odpočinout na Vysočinu. Najdete tu panenskou přírodu vybízející k toulkám mírně

Více

Itálie. Itálie Popis. Severní Jadran str. 40. Emilia Romagna str. 48. Palmová riviéra str. 53. Apulie str. 60. Kampánie, Kalábrie str. 66.

Itálie. Itálie Popis. Severní Jadran str. 40. Emilia Romagna str. 48. Palmová riviéra str. 53. Apulie str. 60. Kampánie, Kalábrie str. 66. Itálie Itálie Popis Sladká, božská, veselá, nespoutaná Země mnoha tváří, která stále přitahuje návštěvníky svými nekonečnými plážemi, jedinečnými historickými památkami a proslulou kuchyní. Severní Jadran

Více

Realita v realitách Trh se stabilizuje, lidé začínají opět kupovat nemovitosti

Realita v realitách Trh se stabilizuje, lidé začínají opět kupovat nemovitosti Nové byty, domy, pozemky a komerční prostory Speciální vydání vychází 4. června 2013 zdarma Realita v realitách Trh se stabilizuje, lidé začínají opět kupovat nemovitosti Novinky z práva Přehled aktuální

Více

STRATEGICKÁ VIZE ROZVOJE MĚSTA VYMEZENÍ KRITICKÝCH OBLASTÍ IMPLEMENTACE STRATEGICKÉHO PLÁNU

STRATEGICKÁ VIZE ROZVOJE MĚSTA VYMEZENÍ KRITICKÝCH OBLASTÍ IMPLEMENTACE STRATEGICKÉHO PLÁNU STRATEGIE ROZVOJE MĚSTA HORNÍ PLANÁ STRATEGICKÁ VIZE ROZVOJE MĚSTA VYMEZENÍ KRITICKÝCH OBLASTÍ IMPLEMENTACE STRATEGICKÉHO PLÁNU Město Horní Planá DHV CR, spol. s r.o. Květen 2002 STRATEGIE ROZVOJE MĚSTA

Více

CHORVATSKO ČERNÁ HORA SLOVINSKO RAKOUSKO ITÁLIE ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO LÉTO 2014 EVROPA AUTEM

CHORVATSKO ČERNÁ HORA SLOVINSKO RAKOUSKO ITÁLIE ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO LÉTO 2014 EVROPA AUTEM LÉTO 2014 CHORVATSKO ČERNÁ HORA SLOVINSKO RAKOUSKO ITÁLIE ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO VOLEJTE ZDARMA 800 220 800 REZERVACE ON-LINE www.itsbilla.cz EVROPA AUTEM Dovolená s úsměvem! Volejte Zdarma Rezervace

Více

MANUÁL ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU V JIHOČESKÉM KRAJI

MANUÁL ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU V JIHOČESKÉM KRAJI MANUÁL ROZVOJE CESTOVNÍHO RUCHU V JIHOČESKÉM KRAJI pro zpracovala Jihočeskou centrálu cestovního ruchu INCOMA Research, s.r.o. květen 2007 OBSAH 1. ÚVOD 1.1. CÍLE PROJEKTU 1.2. METODIKA PROJEKTU 1.3. SEZNAM

Více

KATALOG LÉTO. www.italiatravel.cz. více na: www.italiatravel.cz

KATALOG LÉTO. www.italiatravel.cz. více na: www.italiatravel.cz KATALOG LÉTO Letní dovolená v Itálii www.italiatravel.cz 2 mapa ITÁLIE Vážení klienti a přátelé CK Italia Travel, připravili jsme pro Vás letní katalog se širokou nabídkou kvalitního ubytování. Itálie

Více

Možná proto, že ji antické mýty označují jako rodiště boha Dia. Něco na tom asi bude, protože tento největší řecký ostrov je divoce krásný, opojně

Možná proto, že ji antické mýty označují jako rodiště boha Dia. Něco na tom asi bude, protože tento největší řecký ostrov je divoce krásný, opojně Kréta Proč je Kréta tak krásná? Možná proto, že ji antické mýty označují jako rodiště boha Dia. Něco na tom asi bude, protože tento největší řecký ostrov je divoce krásný, opojně voňavý a vlídně romantický.

Více