Pobytově - cyklistický zájezd BALATON

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Pobytově - cyklistický zájezd BALATON"

Transkript

1 Pobytově - cyklistický zájezd BALATON Maďarsko - nenáročná cyklistika + víno + termály (ČT NE) a (SO ÚT) Letošní novinka. Cykloturistický zájezd do rovinatých oblastí největšího maďarského jezera, kde teplé počasí přichází dříve než k nám a trvá dlouho do podzimu. Tento zájezd je určen pro cyklisty, kteří chtějí strávit 4 dny sportem, poznáváním a koupáním v termálních bazénech. Vhodný je i pro rodiny s dětmi. Cyklotrasy 30 km až kolik ujedete za den. Projedeme vinohrady a pobřežím největšího jezera uprostřed Evropy. Navštívíme místa, která patří k nejnavštěvovanějším v Maďarsku Tihany, Badacsony, Keszthély, Zalakaros, Hévíz. Trasy vedou úseky mimo hlavní silnice po asfaltových cyklostezkách. Hotel stojí přímo na balatónském cyklistickém okruhu. cena: 4.840,-Kč č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 3x ubytování s polopenzí, orientační mapky s popisem tras, průvodce, obecní poplatky, zákonné pojištění CK proti úpadku. Pojištění (léčebné výlohy, škoda 3. osobě a storno) = 120,-Kč /os / pobyt Hotel přímo na cyklostezce na břehu jezera Balaton. Dvoulůžkové pokoje, na přání tří i čtyřlůžkové. Každý pokoj má vlastní TV, WC a sprchu. Polopenze v restauraci hotelu. Zájezdovým autobusem. Kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu!!! 1.den: 5.00 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Kvítkovice, Uh.Hradiště. Přejezd do Tihany. Vyložení kol a projížďka jednou z největších atrakcí Maďarska městečkem Tihany s katedrálou a hrobem sv.ondřeje. Dále do Zánky (čedičové skalní stěny kamenné varhany) a nasednutí do busu (17 km). Zdatnější prodloužení přes Badacsony do vinného sklepa u Hegymagas (28 km). Naložení kol, koštovačka, nákup vína a přejezd na ubytování, večeře, nocleh. 2.den: Po snídani přejezd autobusem do Zalakarose. Celodenní koupání v termálech. Zájemci o cyklistiku odpoledne na kolech přes Zalakomár do Vörs (23km) se zastávkami u dřevěných rozhleden na pozorování zvířat na Malém Balatonu. Dále přes Fenékpuszta zpět na hotel (19 km). Večeře, možnost společného posezení, případně prohlídka městečka, nocleh. 3.den: Po snídani přímo z ubytování po jižním břehu do Fonyód (38 km). Lodí na druhý břeh jezera (cca 1.000,-Ft) do Badacsony a dále na Szigliget (8 km). Prohlídka hradní zříceniny (případně odbočka do vinného sklepa). Zpět severním břehem s prohlídkou Afrika muzea. Zájemci možnost posezení ve vinném sklípku. Večeře, nocleh. 4.den: Po snídani ráno vyklizení pokojů a na kolech do Hévízu (7 km). Dopolední koupání v termálním jezeře jedna z hlavních atrakcí oblasti. Možnost prohlídky zámku v Keszthely. Zájemci o cyklistiku na kolech dále přes Kehidakustány (14 km) a dále přes Zalacsány zpět do Hévízu (13 km). Zde naložení kol a odjezd do Česka. Příjezd do Zlína do večer.

2 7. 9. května 2010, (PÁ NE) Pobytově cyklistický zájezd JIŽNÍ SLOVENSKO A MAĎARSKO Ohyb Dunaje u Štúrova + termál Vadaš. Oblíbená jarní akce. Tento zájezd je určen jak pro cyklisty, tak i pro účastníky, kteří chtějí kombinovat cyklistiku a koupání v termálních bazénech. Cyklotrasy 30 km až kolik ujedete za den. Procestujete s námi jedno z míst, kudy procházely dějiny. Projedeme pohořím Pillis a Börzsöny. Navštívíme místa, která byla opěrnými body říše římské i Uherska jako Visegrád, Ostřihom a Komárno. Trasy vedou úseky mimo hlavní silnice po zpevněných a asfaltovaných cestách. Autobus vyváží účastníky do horských středisek do výšek okolo 600 m. n. mořem a ti sjíždí k Dunaji do výšky 100 m. A kdo tvrdí, že Maďarsko je jen rovina, ať jede s námi. Pozná, že i zde mají krásné kopce s hustými lesy a divokými potoky. Cena: 2.360,-Kč č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 2x ubytování se snídaní, orientační mapky s popisem tras, průvodce, obecní poplatky a zákonné pojištění CK proti úpadku. Za dvoulůžkový pokoj = 240,-Kč / os / pobyt Pojištění (léčebné výlohy, škoda 3. osobě a storno = 90,-Kč /os / pobyt Ubytovací zařízení přímo v areálu termálního koupaliště Vadaš. Čtyřlůžkové chatky vybavené palandami, sociálním zařízením a kuchyňkou na drobný ohřev potravin. Možnost koupání v termálních bazénech. Snídaně (ve městě je dostatek restaurací a obchodů). zájezdovým autobusem. Kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu!! 1.den: 5.30 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Kvítkovice, Uh.Hradiště. Přejezd přes Štúrovo do Maďarska do pohoří Pillis a výjezd do střediska Döbögókö ve výšce 650 m. n. m. Sjezd okolo Szentendre horskými silničkami k dominantnímu uherskému hradu Visegrad (bývalý královský hrad a římská opevnění). Prohlídka. Sjezd k Dunaji (100 m. n. m.) do obce Visegrad. Zdatnější mohou přejet ke hradu horskou cestou. Celkem cca km, možnost prodloužení. Naložení kol. Přejezd do Štúrova. Ubytování, možnost večeře v centru města. 2.den: výjezd autobusem do pohoří Börzsöny na východním břehu Dunaje. Návštěva horských středisek a sjezd kolem horské říčky k řece Ipeľ. Posezení v maďarské hospůdce. Naložení kol a návrat do Štúrova. Celkem cca 35 km. Večer koupání v termálech. Trasu možno prodloužit dle zdatnosti. Zájemci o koupání mohou zůstat na ubytování v termálech. 3.den: cyklisté dopoledne přejezd přes Dunaj a výlet po cyklostezkách kolem Ostřihomi. Prohlídka největší maďarské katedrály nad Dunajem. Zdatnější výjezd na vyhlídku nad Ostřihomí. Zájemci o koupání mohou zůstat na ubytování v termálech. Návrat do Zlína kolem hod.

3 Pobytově cyklistický zájezd VELKÝ MEDER + GABČÍKOVO + GYÖR Kolem Dunaje kolem a termální bazény května 2010 (PÁ - NE) a září 2010 (PÁ NE) Cyklistický zájezd do míst, kde již v květnu teploty dosahují letních hodnot a vydrží do začátku října. I tento zájezd je určen jak pro cyklisty, tak pro účastníky, kteří chtějí kombinovat cyklistiku a koupání v termálních bazénech nebo chtějí strávit všechny dny v termálech. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Cyklotrasy 25 km až kolik ujedete za den. Procestujete s námi oblast kolem Dunaje od Bratislavy až po Komárno, prohlídnete si unikátní vodní dílo Gabčíkovo, projedete přírodní ptačí rezervace, navštívíte historická města Arabona (Györ) a Komárno. A na závěr dne máte možnost unavená těla naložit do léčivých vod termálních bazénů ve Velkém Mederu. Trasy jsou rovinaté a vedou mimo hlavní silnice po štěrkových a asfaltovaných cestách a po nábřežních valech řeky Dunaje. cena: 2.950,-Kč č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 2x ubytování s polopenzí, orientační mapky s popisem tras, průvodce, obecní poplatky, zákonné pojištění CK proti úpadku. Pojištění (léčebné výlohy, škoda 3. osobě a storno) = 90,-Kč / os / pobyt děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let = 50,-Kč Penzion přímo ve Velkém Mederu, cca 800 m od termálních bazénů. Dvoulůžkové pokoje vybavené sociálním zařízením. Bohatá polopenze. Zájezdovým autobusem. Kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den: 5.30 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Kvítkovice, Uh.Hradiště. Přejezd přes Bratislavu na Čunovo. Vyložení kol a prohlídka střediska vodních sportů. Podél vodního díla Gabčíkovo po zpevněném břehu (ideální rovina) přes Vojku nad Dunajom k přehradní hrázi Gabčíkovo. Prohlídka a naložení kol. Celkem cca km, zdatnější možnost dojezdu na kole na ubytování ve Velkém Mederu (+ 19 km). Přejezd na ubytování, večeře a večerní koupání. Ostatní: prohlídka hráze Čunovo a přejezd do Mosonmagyaróváru. Celodenní koupání v termálních bazénech. Navečer prohlídka hráze a plavebních komor Gabčíkova. 2.den: Po snídani autobusem do Komárna. Prohlídka památek pevnost, centrum, Nádvoří Evropy. Přejezd Dunajskou cyklostezkou přes CHKO Dunajské luhy k Číčovskému slepému ramenu a na ubytování ve Velkém Mederu. Celkem km dle zdatnosti jednotlivců. Po trase možnost koupání na štěrkovištích, večer možnost koupání v termálech. Večeře, nocleh. Ostatní: prohlídka města Komárno a odpoledne koupání ve V. Mederu nebo celodenní koupání. 3.den: po snídani přejezd autobusem do Medveďova, vyložení kol a kolem Dunaje přes Nagybajcs na soutok Dunaje a Mošoňského Dunaje. Kolem něj do Györu. Celkem 23 km. Prohlídka města a možnost koupání v termálech nebo projížďka na kole k soutoku Mošoňského Dunaje s říčkou Rabča. Zájemci o koupání celodenní pobyt v Györu nebo Velkém Mederu. Ostatní: celodenní koupání v termálech Velký Meder nebo Györ. Návrat do Zlína cca ve hod.

4 Pobytově cyklistický zájezd NEUSIEDLERSKÉ JEZERO Kouzlo jezera na Rakousko - maďarské hranici + termály za vůní kvetoucích akátů nebo dozrávajícího vína (ČT NE) a (PÁ NE) Loňská velmi úspěšná novinka. Cykloturistický zájezd do rovinatých oblastí největšího rakouského jezera. Tento zájezd je určen pro cyklisty, kteří chtějí strávit 4 dny sportem, poznáváním a koupáním v termálních bazénech. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Cyklotrasy 30 km až kolik ujedete za den. Procestujete s námi jedno z míst, kudy procházely dějiny. Projedeme vinohrady a pobřežím nejslanějšího jezera uprostřed Evropy. Navštívíme místa, která byla opěrnými body říše římské i Rakousko-uherska jako Fertöd, Šoproň, Neusiedl. Trasy vedou úseky mimo hlavní silnice po zpevněných cyklostezkách. Po celodenní cyklistice mohou účastníci využít termálních bazénů nedaleko ubytování. Cena: 2.850,-Kč (2.290,-Kč - 3 dny) č. zájezdu Cena zahrnuje: dopravu autobusem, vozík na kola, 3x (2x) ubytování, orientační mapky a popis tras, průvodce, obecní poplatky, zákonné pojištění CK proti úpadku. Pojištění (léčebné výlohy, škoda 3. osobě a storno) = 120 / 90,- / os / pobyt děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let = 50,-Kč apartmánové domky cca 500 m od termálů. Dvoulůžkové pokoje, společné sociální zařízení pro 2-3 pokoje. Vlastní vaření v zařízených kuchyňkách. V místě restaurace a obchod. 1.den: 5.30 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Kvítkovice, Uh.Hradiště. Přejezd do rakouského Neusidlu. Vyložení kol a přes Jois a vinicemi do Breitenbrunnu Dále do Purbachu (možnost posezení u vínka ve sklepě) a zpět kolem jezera do Neusiedlu (38km). Zájemci možnost prodloužení přes Donnerskirchen (19km). Naložení kol a přejezd na ubytování, nocleh. 2.den: (jen 4 denní) přejezd autobusem do Fertörákose. Na kolech do rakouského Mörbische a Rustu (10km). Dále do Oggau a zpět do Fertörákose (25 km) se zastávkami u jezera. Na ubytování autobusem, případně na kole (18 km). Zájemci možnost prodloužit o plavbu lodí přes jezero do Podersdorfu a po absolutní rovině přes Illnitz, Pamhagen a Fertöd na ubytování (37 km). Odpoledne možnost prohlídky zámku Fertöd. Večer koupání v termálech. Nocleh. 3.den: přímo z ubytování přes Fertöboz do Soproně (18 km). Prohlídka centra města a dále do Fertörákos (7 km). Prohlídka starého římského kamenolomu. Zpět přes Balf na ubytování (18 km) s možností posezení ve sklípku. Odpoledne koupání v termálech. Zájemci celodenní koupání, případně prohlídka zámku. Nocleh. 4.den: ráno vyklizení pokojů a autobusem přejezd do Apetlonu. Na kolech do Illnitzu(10km) a dále přes Sandeck a kolem břehu jezera do Podersdorfu (23km). Zde možnost nástupu do autobusu. Zájemci prodloužení trasy přes Weiden do Neusidlu am See(10km). Zde naložení kol a odjezd do Česka. Příjezd do Zlína kolem hod.

5 června 2010 (PÁ NE) Pobytově - cyklistický zájezd MAĎARSKO MOŠOŇSKÝ DUNAJ Kolem termálů kolem dunajskou rovinou. Zájezd do oblasti kolem Mošóňského Dunaje severní hranice Maďarska mezi Bratislavou a Györem. Rovinatá oblast s velkým množstvím jezer a přírodních rezervací mezi hlavním tokem řeky Dunaj a jeho bočním kanálem. Tento zájezd je určen jak pro cyklisty, tak i pro účastníky, kteří chtějí kombinovat cyklistiku a koupání v termálních bazénech nebo chtějí strávit všechny dny v termálech. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Cyklotrasy 25 km až kolik ujedete za den. Navštívíme též historická centra měst Györ a Mosonmagyaróvár s jejich termálními bazény a rekreační oblast Lipót. Trasy jsou rovinaté a vedou mimo hlavní silnice po štěrkových a asfaltovaných cestách a po nábřežních valech řeky Dunaje. Cena: 2.850,-Kč č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 2x ubytování se snídaní, průvodce, orientační mapky a zákonné pojištění CK. Pojištění (léčebné výlohy, škoda 3. osobě a storno) = 90,-Kč / os / pobyt děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let = 50,-Kč Turistický hotýlek v Maďarsku. Dvoulůžkové pokoje. Možnost večerního posezení. Snídaně. V oblasti možnost stravování v restauracích. Zájezdovým autobusem. Kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den: 5.30 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Kvítkovice, Uh.Hradiště. Cyklisté - přejezd z Bratislavy na kolech Dunajskou cyklostezkou přes Čuňovo do Maďarska. Dále přes Rajku do Mosonmagyaróváru. Celkem cca 32 km, možnost prodloužení. Ostatní prohlídka Čuňova a celodenní koupání v termálech v Mosonmagyaróváru. Přejezd na ubytování, nocleh. 2.den: Cyklisté na kolech přímo z ubytování do termálů v Lipotu (16 km), koupání a zpět jinou trasou na ubytování. Možnost prodloužení trasy přes Halászi a Dunakiliti (cca 32 km). Trasu možno prodloužit dle zdatnosti. Ostatní celodenní koupání v termálech v Lipotu nebo v Mosonmagyaróváru 3.den: Cyklisté dopoledne přejezd kolem Mošoňského kanálu do Györu. Zdatnější možnost prodloužit na Vének (soutok Dunaje a Mošoňského Dunaje) a přes Nagybajcs zpět do Györu. Odpolende koupání v termálech. Ostatní - celodenní koupání v termálech v Györu, možnost prohlídky města. Návrat do Zlína kolem hod.

6 Cyklo turistický zájezd ČESKÝ RÁJ Romantické putování rájem na kole i pěšky (PÁ NE) a (SO ÚT) Zájezd do jedné z nejkrásnějších oblastí naší vlasti. Zájezdu se mohou zúčastnit cyklisté i pěší účastníci. Trasy jsou připraveny tak, aby je zvládli začátečníci, rodiny s dětmi, ale užili si i nároční cyklisté a turisté. Projížďky na kole pod skalami, kolem romantických rybníků, výstupy na skalní věže, tajuplné hrady a zámky, množství romantických vesniček s lidovými stavbami a mnoho dalších překvapení vás čeká při našem putování po území, kterému naši předci dali název Český ráj, po území, které si tento název určitě zaslouží. Členitost krajiny s charakteristickými skalními městy přináší velký výběr cyklotras po zpevněných a asfaltovaných silničkách mimo hlavní silnice. Stačí silniční kola. Pěší turisté mohou podnikat pěší vycházky do nejzajímavějších částí oblasti přímo z ubytování. V červnu něco navíc návštěva středověké hospody Dětenice. cena: 2.390,-Kč 3.060,-Kč (4 dny) č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 2x (3x) ubytování se snídaní, průvodce, orientační mapky, zákonné pojištění CK proti úpadku. Dvoulůžkový pokoj = 220,- (4 dny = 330,-) Kč / os / pobyt Pojištění na následky úrazu, škodu 3 osobě a storno = 30,- / 40,-Kč / pobyt Moderní penzion 5 minut chůze od skalního města a zámku Hrubá Skála, 2-4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením, kuchyňka. Možnost večerního posezení. Přímý výhled na zříceninu hradu Trosky. Snídaně formou bufetu. U zámku Hrubá Skála restaurace, v celé oblasti dostatek občerstvení a stylových. Jednou možnost večeře ve středověké hospodě. Zájezdovým autobusem. Kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den: 5.30 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Otrokovice, Přerov. Přejezd přes Jičín do Prachova. Cyklisté od Prachovských skal na kolech ke zřícenině hradu Trosky a dále kolem rybníku Věžák (film Jak dostat tátu do polepšovny) skalním údolím na ubytování (cca 20 km). Pěší Trosky, kouzelné skalní údolí od rybníku Věžák (cca 9 km). Večerní posezení. Nocleh. 2.den: Cyklisté výjezd na nejvyšší vrchol oblasti Kozákov. Sjezd na Rotštejn (skalní hrad). Sedmihorky (lázně) a zámeček Valdštejn. Hradskou cestou přes vyhlídky Hruboskalska na ubytování. Trasa mírně náročná po zpevněných silničkách (cca km). Červnový zájezd zájemci návštěva večerního programu ve středověké hospodě v Dětenicích (www.detenice.cz). Pěší - výjezd na Kozákov a vycházka skalami Sedmihorky Valdštejn Hrubá Skála (6 15 km). 3.den: Cyklisté přejezd k zámku Hrubá Skála. Přes Čertoryje a Libošovice přejezd k hradu Kost. Prohlídka. Průjezd kouzelným údolím Plakánek. Trasy nenáročné, zpevněné cesty mimo hlavní silnic (25-35km). Pěší - Prokopské údolí, hrad Kost a údolí Plakánek. 4.den (jen červenec): Cyklisté po snídani hřebenem na Kopicův statek (skalní výtvory). Přejezd z Příhraz pod skalními stěnami do Dnebohu. Naložení kol. Hodinová zastávka na Drábských světničkách skalní město, nádherné výhledy. Pěší turistika v Příhrazských skalách Staré hrady, Drábské světničky, Klamorna, Valečov. Návrat do Zlína do hod.

7 Cyklo - turistický zájezd KOKOŘÍNSKO + MÁCHOVO JEZERO Pískovcovými skalami Máchova kraje (PÁ NE) a (ČT NE) Zájezd do romantického prostředí pískovcových skal, lidových roubenek, skalních hrádků a kouzelné přírody Máchova kraje. Navštívíme hrad Kokořín, projedeme se kolem Máchova jezera, navštívíme málo známá, ale zato kouzelná místa, jako Husí cesta nebo Šemanovický důl. Zájezdu se mohou zúčastnit cyklisté i pěší účastníci. Trasy jsou připraveny tak, aby je zvládli i začátečníci a rodiny s dětmi, ale aby si je užili i nároční cyklisté a turisté. Délka od 30 km denně až kolik ujedete. Pěší vycházky dle zdatnosti. Trasy vedeny po zpevněných cestách stačí silniční kola (ne galusky). Srpnový zájezd zahrnuje navíc Bezděz a Mnichovo Hradiště. cena: 2.470,-Kč 3.080,-Kč (4 dny) č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 2x (3x) ubytování se snídaní, průvodce, orientační mapky, zákonné pojištění CK proti úpadku. Pojištění na následky úrazu, škodu 3 osobě a storno = 30,- / 40,-Kč / pobyt děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let = 50,-Kč Turistický hotýlek přímo u Máchova jezera. Standardní 2 lůžkové pokoje se sociálním zařízením. Možnost večerního posezení. Koupání v jezeře. Snídaně. V hotelu restaurace, v celé oblasti dostatek dalších možností. Zájezdovým autobusem. Kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den (jen 4-denní zájezd): 5.30 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Otrokovice, Přerov. Přejezd přes Hradec Králové do Mnichova Hradiště prohlídka zámku. Cyklisté po cyklostezkách přes Dolní Krupou a Bělou pod Bezdězem pod hrad Bezděz (možnost prohlídky) a na ubytování na Máchovo jezero. Pěší Mnichovo Hradiště (zámek), výstup na hrad Bezděz, pláže Máchova jezera. Ubytování. 2.den: Po snídani přejezd autobusem do Úštěku. Cyklisté návštěva hrádku Helfenburk. Průjezd skalní cestou (Husí) na Husu, návštěva zříceniny Čap, průjezd 300 letou lipovou alejí k obci Zahrádky a roviny nad Máchovým jezerem se spoustou lidových roubených domků. Pěší Úštěk, starobylé centrum města, turistika Husí cesta, skalní města Kosteleckých hor Na kole na ubytování. Nocleh. 3.den: po snídani přejezd autobusem do Nebužel. Cyklisté údolní cestou na hrad Kokořín, průjezd pískovcovým Šemanovickým dolem do Dobřeně, návštěva městečka Dubá, zdatnější přejezd hřebene Království nad obcí Tupadly. Přes Skalku na ubytování. Pěší CHKO Kokořínsko turistika dle zdatnosti rezervací pískovcových skal okolo Kokořína. Nocleh. 4.den: Cyklisté z ubytování přes Doksy a Ždírec na legendární zámeček Houska, přejezd do Ráje a Máchovou cestou do Mšena. Naložení kol a odjezd domů. Pěší zámeček Houska, skalní vyhlídky u Mšena. Návrat do Zlína kolem hod.

8 Pobytově - cyklistický zájezd SLOVINSKO Vinohrady, lesy a luxusní termály Panonské roviny července 2010 (SO ÚT, státní svátky) Zájezd do východní oblasti Slovinska známé hlavně velkým množstvím termálních pramenů, dobrého vína a pohostinných lidí. Tento zájezd je určen jak pro cyklisty, tak i pro účastníky, kteří chtějí kombinovat cyklistiku a koupání v termálních bazénech. Vhodný je pro všechny věkové kategorie. Cyklotrasy 30 km až kolik ujedete za den. Po cyklostezkách projedete mírně zvlněnou oblast kolem Murské Soboty a Moravských Toplic, navštívíte málo známé místa západní části Panonské roviny a její kouzelné vesničky. A to vše jistě umocní ubytování a relax v komplexu jednoho z největších a nejmodernějších termálů ve střední Evropě Therme3000. Cena: 5.890,-Kč č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 3x ubytování, pobytovou taxu, průvodce, orientační mapky, koupání v hotelových bazénech, využití posilovny, spotřebu vody, energie a úklid apartmánu a zákonné pojištění CK. Pojištění (léčebné výlohy, škoda 3. osobě a storno) = 120,-Kč /os / pobyt děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let = 50,-Kč Moderní apartmánový komplex u hotelu Vivat, 4*, 2 až 4 lůžkové apartmány s kompletně vybavenou kuchyní, koupelna s WC, klimatizace. Vlastní vaření, v oblasti restaurace a obchůdky. Zájezdovým autobusem, kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den: 5.00 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Kvítkovice, Uh.Hradiště. Přejezd přes Bratislavu, Szombathely a Körmend do Zalalövö. Vyložení kol a prohlídka městečka. Cyklisté na kolech prohlídka městečka a dále přes Csöde, Kerkafalva (10km), Magyarszombatfa do Slovinska (18 km). Přes hraniční přechod Prosenjankovci přejezd přímo na ubytování do městečka Moravské Toplice (11km). Ubytování a možnost večerního koupání v hotelu nebo přilehlém komplexu termálů Terme3000. Ostatní prohlídka areálu a koupání v hotelu nebo přilehlém komplexu termálů - Terme3000.Nocleh. 2.den: Cyklisté přímo z ubytování po značené cyklostezce číslo 10 přes Bogojina, Kobilje do Maďarska na Nemesnép, Velemér, přes přechod zpět do Slovinska na ubytování. Okruh měří 52 km. Možnost zkrácení na 31 km. Odpoledne koupání v termálech. Ostatní celodenní pobyt v termálech Nocleh. 3.den: Cyklisté přímo z ubytování po značené cyklostezce č.9 (název Sladká cesta) přes Martjanci, Ivanovci, Ratkovci, Berkovci, Bukovnica, Bogojina (prohlídka kostela) zpět na ubytování. Celý okruh měří 41 km a je možné ho zkrátit na 34 km. Zájemci možnost prodloužení trasy o 10 km přes Bukovniško jezero. Večer koupání v hotelových bazénech. Ostatní - celodenní pobyt v termálech.nocleh. 4.den: Cyklisté na kolech do města Murska Sobota (7 km). Prohlídka městečka a zpět do Moravských Toplic. Možnost prodloužení. Naložení kol a odjezd. Ostatní dopolední pobyt v termálech. Příjezd do Zlína kolem hod.

9 Cyklo - turistický zájezd ŠUMAVA I. Kvilda pramen Vltavy Borová Lada Stožec července 2010 (SO ÚT, státní svátky) Zájezd do cyklisticky nejoblíbenější oblasti naší vlasti. Zájezdu se mohou zúčastnit cyklisté i pěší účastníci. Trasy jsou připraveny tak, aby je zvládli začátečníci, rodiče s dětmi, ale užili si i nároční cyklisté a turisté. Vedou po zpevněných silničkách Přírodního parku Šumava, v převážné míře mimo silniční dopravu. Návštěva Jezerní a Chalupské slatě, Knížecích plání, Stožce, pramene Teplé Vltavy a Horské Kvildy potěší jistě oko každého. Jízda kolem Modravského potoka a Schwarzenberského kanálu bude pro mnohé jistě nezapomenutelným zážitkem. Pěší turisté mohou podnikat vycházky přímo z ubytování nebo využít našeho autobusu nebo místních turistických autobusů. Cena: 2.820,-Kč č.zájezdu Cena zahrnuje: dopravu autobusem, vozík na kola, 3x ubytování se snídaní, orientační mapky s popisem tras, průvodce, obecní poplatky a zákonné pojištění CK proti úpadku. dvoulůžkový pokoj = 270,-Kč / os / pobyt pojištění na následky úrazu, škodu 3. osobě a storno = 40,-Kč / pobyt děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let = 50,-Kč Přímo v centru Šumavy na hranici CHKO v horské osadě Nový Svět 2 km od Borové Lady ve 2-4 lůžkových pokojích, společné sociál. zařízení. Snídaně. V objektu vybavená kuchyně. V místě ubytování bufet se základním občerstvením. V oblasti dostatek obchůdků a stylových hospůdek. Zájezdovým autobusem. Kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den: odjezd 5.30 hod. z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Otrokovice, Kroměříž. Přejezd přes Brno do Českého Krumlova a prohlídka zámku, parku a historické části města. Přejezd na ubytování, krátká zastávka u Chalupské slatě a na večeři. 2.den: Cyklisté přejezd autobusem na Zhůří nad Horskou Kvildou. Vyložení kol. Silnicí na Horskou Kvildu. Přes Filipovu Huť na Modravu a kolem Modravského potoka k rozcestníku Na Ztraceném a přes Ptačí nádrž k pramenu Teplé Vltavy. Přejezd na Knížecí pláně a sjezd na ubytování. Méně zdatní možno zkrátit trasu (délka cca km). Pěší prohlídka Kvildy. Výstup k pramenu Teplé Vltavy a na Bučinu. Sestup na Knížecí Pláně (občerstvení) a sestup na Borovou Ladu (cca 18 km). 3.den: Cyklisté na kole z Borové Lady přes Knížecí Pláně na Strážný a příhraniční cyklostezkou přes Mlaka na Nové údolí. Méně zdatní sjezd do Stožce. Ostatní kolem Schwarzenberskému kanálu a sjezd do Stožce. Zdatnější možno prodloužit o výjezd na Plešné jezero. Trasa po zpevněných silničkách (cca km). Naložení kol a návrat na ubytování. Pěší - Alpská vyhlídka a okruh Boubínským pralesem nebo Stožecké skály a kaple. 4.den: Cyklisté výjezd autobusem na Modravu. Kolem Roklanského potoka na Javoří pilu a Tříjezerní slať. Průjezd kolem Vchynicko-tetovského plavebního kanálu do Antýglu (20 30 km). Naložení kol. Zdatnější možnost prodloužit o návštěvu Srní. Pěší z Modravy přes Antýgl a kolem divoké říčky Vydry na Čeňkovu Pilu. Návrat do Zlína kolem hod.

10 Cyklo - turistický zájezd ČESKO - SASKÉ ŠVÝCARSKO Po cyklostezkách jedním z nejkrásnějších míst Evropy červenec 2010 (SO ÚT) a září 2010 (ČT NE) Zájezd do jednoho z nejkrásnějších přírodních parků Evropy. Zájezdu se mohou zúčastnit cyklisté i pěší účastníci. Trasy jsou připraveny tak, aby je zvládli začátečníci, ale užili si i nároční cyklisté a turisté. Projížďky na kole pod skalami, plavby na lodičkách soutěskami, výstupy na skalní věže, tajuplné hrady a mnoho dalších překvapení vás čeká při našem putování po česko-saské hranici. Kombinace cyklistiky kolem říček s možností výstupu na skalní věže určitě nadchne každého milovníka přírody. Pěší turisté mohou podnikat pěší vycházky do nejzajímavějších částí přímo z ubytování. Trasy jsou vedeny po zpevněných cestách stačí silniční kola. Cena: 2.830,-Kč č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 3x ubytování se snídaní, průvodce, orientační mapky, pojištění léčebných výloh v zahraničí a zákonné pojištění CK. Dvoulůžkový pokoj = 270,-Kč /os / pobyt pojištění na následky úrazu, škodu 3. osobě a storno = 40,-Kč / pobyt Přímo v centru Českého Švýcarska nedaleko Pravčické brány a soutěsek ve 2-4 lůžkových pokojích, společné sociální zařízení. Možnost večerního posezení. Snídaně. V místě ubytování restaurace, v celé oblasti dostatek občerstvení a stylových hospůdek. Zájezdovým autobusem, kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den: 5.30 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Otrokovice, Kroměříž. Přejezd přes Prahu do Hřenska. Pěší turistika (cca 9 km) doplněná o plavbu (cca 1,2 km) na lodičkách Divokou a Tichou soutěskou. Zájemci večerní projížďka k Dolskému mlýnu. Nocleh. 2.den: Cyklisté přejezd Starou českou silnicí na Zadní Jetřichovice a do Německa. Výjezd do Hinterhermsdorfu, rozhledna (výhledy na skalní masívy). Sjezd přes Zadní Doubice a kouzelným skalnatým údolím Kyjovského potoka do Staré Doubice, lidové stavby, hospůdky. Naložení kol. Zdatnější přes chaty na Tokáni do místa ubytování. Trasy mírně náročné (cca km). Pěší Jetřichovské skály, skalní hrad Šaumštejn, Malá Pravčická brána, Mariinina vyhlídka, Jetřichovice. Údolím řeky Kamenice k Dolskému mlýnu a na ubytování (12 24 km dle výběru). 3.den: Cyklisté po snídani průjezd Hlubokým dolem do Německa. Sjezd podél jedné z nejkrásnějších říček Saska Křinice k Labi do lázní Bad Schandau. Výstup (200 m po schůdkách) na nejdivočejší skalní věže nad Labem, Schrammsteine. Krásné výhledy. Kolem Labe stezkou do Hřenska. Trasa nenáročná po zpevněných silničkách a cyklostezkách (cca 35 km). Zdatnější možnost 10 km dojezdu na ubytování. Pěší po snídani přejezd do Hřenska, přechod do saské vesnice Schmilka a výstup do skalního města Schrammsteine, krásné výhledy na řeku Labe (cca 14 km). Možnost prodloužení tras. 4.den: Po snídani přejezd autobusem na Mezní louku a pěší průchod přes Křídelní stěny na Pravčickou bránu. Prohlídka, výstup na vyhlídky, občerstvení a sestup do Hřenska. Cyklisté, kteří nebudou chtít jít na Pravčickou bránu, mohou jet přes Hřensko polabskou cyklostezkou do Děčína. Odpoledne přejezd domů. Návrat do do Zlína kolem hod.

11 Cyklo - turistický zájezd JIZERSKÉ HORY Kouzlo našich nejsevernějších hor července 2010 (ČT NE) Zájezd do našich nejsevernějších hor. Atraktivní cyklistická oblast náhorní plošina, většina tras po lesních silničkách, projížďky mezi rašeliništi v povodí řeky Jizery, bukovými lesy se skalními bloky, velké množství kouzelných rozhleden a úzké soutěsky s hučícími potoky to vše jistě potěší každého, kdo se rád pohybuje přírodou. A navíc navštívíme i některá architektonicky zajímavá místa lázně Libverda, zámek Frýdlant nebo město Liberec s Ještědem. Trasy pro středně náročné cyklisty jsou vedeny po zpevněných cestách zvlněným hřebenovým terénem, stačí silniční kola (ne galusky). Délka 35 km až kolik ujedete. Pěší turisté mohou podnikat pěší vycházky do nejzajímavějších částí oblasti. Cena: 2.890,-Kč č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 3x ubytování se snídaní, průvodce, orientační mapky a zákonné pojištění CK. Dvoulůžkový pokoj = 330,-Kč /os / pobyt Pojištění na následky úrazu, škodu 3. osobě a storno = 40,-Kč / pobyt rodinný hotýlek na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš, v obci Kořenov. 2-4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením. Možnost večerního posezení. Snídaně. V rámci hotýlku restaurace. Možnost večeří. V celé oblasti dostatek stravovacích zařízení. Zájezdovým autobusem. Kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den: 5.30 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Otrokovice, Přerov. Přejezd přes Hradec Králové do Jizerských hor na Smědavu. Cyklisté vyložení kol. Průjezd přes rašeliniště Jizery k chatě Jizerka. Sjezd kolem řeky Jizery na Martinské údolí a přes Polubný na ubytování. Celkem cca 24 km převážně z kopce. Pěší výstup na nejvyšší vrchol pohoří Jizeru. Navečer vyhlídka Štěpánka. 2.den: Cyklisté ze Smědavy přes Paličník do lázní Libverda. Dále přes Ferdinandov a Oldřichov na Hřebínek. Sjezd přes Ruspenavy do Frýdlantu. Prohlídka zámku. Pěší přírodní rezervace jižně od Hejnice Ptačí vrchy, Poledník, Ferdinandov, Frýdlant. 3.den: Cyklisté ze Smědavy úbočím hory Jizery po Jizerské magistrále na Hřebínek. Přes Bedřichov na rozhlednu Královku a dále k Protržené přehradě a na ubytování. Pěší ze Smědavy na Paličník a přes Pytlácké kameny a chatu Jizerku a na Souš. 4.den: Cyklisté ze Smědavy na Knajpu a přes Kristiánov k vodní nádrži Josefův důl. Kolem ní do Hrabětic a sjezd do Liberce. Naložení kol. Pěší - přejezd do Liberce, výjezd na Ještěd, prohlídka ZOO nebo Botanické zahrady. Příjezd do Zlína kolem hod.

12 července 2010 (PÁ NE) Cyklo - turistický zájezd ORLICKÉ HORY Toulky královstvím Kačenky a Rampušáka. Při zájezdu projedete západní část Orlických hor, po zpevněných silnicích přejedete mírně zvlněný hlavní hřeben Orlických hor, pokocháte se krásnými výhledy do okolí, projedete silničky tzv. bunkrovky od Šerlichu až k pevnosti Hanička a navštívíte území u Zemské brány v údolí Divoké Orlice. Díky výjezdu autobusu do horských sedel využijeme tzv. chytré trasy, které nás postupným klesáním svedou s hřebene do hlubokých údolí. Trasy jsou vedeny po zpevněných cestách přírodou mírně zvlněným terénem vhodným i pro nenáročné cyklisty. Stačí silniční kola. Ale i zdatní si přijdou na své možno využít trasy pro horská kola. Zájezdu se mohou zúčastnit i pěší turisté přímo z ubytování možnost turistiky do zajímavých částí hlavního hřebene. Cena: 2.470,-Kč č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 2x ubytování se snídaní, průvodce, orientační mapky, zákonné pojištění CK, pojištění léčebných výloh v Polsku. Pojištění na následky úrazu, škodu 3. osobě a storno = 30,-Kč / pobyt chata Jedlová v Deštném v Orlických horách. 2 lůžkové pokoje se sociálním zařízením na pokoji, možnost večerního posezení. Snídaně přímo v rekreačním zařízení, možnost přiobjednání večeří. V okolí několik restaurací, po trase občerstvení a v obcích stylové hospůdky. Zájezdovým autobusem. Kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den: 5.30 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Otrokovice, Přerov. Přejezd do Deštného v Orlických horách a výjezd na sedlo Šerlich. Sjezd přes Bedřichovku do Orlického Záhoří, přejezd na polskou stranu a kolem řeky Divoké Orlice do Bartošovic. Přejezd k Zemské bráně. Nakládání kol, občerstvení a krátká procházka soutěskou. Zájemci možnost sjezdu ze Šerlichu na polskou stranu do rekreačního střediska Zeleniec a k pramenu řeky Orlice. Odtud kolem řeky až do Bartošovic. Přejezd na ubytování. Pěší: Ze Šerlichu na Šerlišský Mlýn a do Jedlové na ubytování. 2.den: ze sedla Šerlich přejezd hřebene po zpevněné cestě přes Velkou Deštnou a tzv. Bunkrovkou na Pěticestí a přes Komáří vrch na pevnost Hanička. Odtud sjezd přes Klášterec na přehradu Pastviny (celkem 35 km). Zdatnější možnost prodloužení. Pěší výstup z Bedřichovky na hlavní hřeben na Pěticestí, výstup na Velkou Deštnou a sestup přes sedlo Luisino údolí a kolem kostela Sv. Matouše na ubytování. 3.den: ze sedla Šerlich sjezdem na Šerlišký Mlýn a přes Polomské sedlo do Olešnice. Sjezd kolem řeky Olešenky a Peklo do Nového Města n. / M. (celkem 30 km). Pěší: hřebenem přes vrchol Šerlich na Vrchmezí a sestup do Olešnice v Orlických horách. Přejezd do Nového Města nad Metují prohlídka historického centra města. Návrat do Zlína kolem hod.

13 července 2010 (ČT NE) Cyklo - turistický zájezd ŠUMAVA II. Boubín, Horská Kvilda, Srní, Roklanský potok. Zájezd do cyklisticky nejoblíbenější oblasti naší vlasti. Zájezdu se mohou zúčastnit cyklisté i pěší účastníci. Trasy jsou připraveny tak, aby je zvládli začátečníci, rodiče s dětmi, ale užili si i nároční cyklisté a turisté. Vedou po zpevněných silničkách Přírodního parku Šumava, v převážné míře mimo silniční dopravu. Návštěva Tříjezerní a Chalupské slatě, Boubína, Poledníku a sjezdy kolem Vltavy potěší jistě každého. Trasy jsou vedeny po zpevněných cestách stačí silniční kola. Pěší mohou podnikat vycházky přímo z ubytování nebo využít našeho busu. Cena: 2.820,-Kč č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 3x ubytování se snídaní, orientační mapky s popisem tras, průvodce, obecní poplatky a zákonné pojištění CK proti úpadku. Dvoulůžkový pokoj = 270,-Kč /os / pobyt Pojištění na následky úrazu, škodu 3. osobě a storno = 40,-Kč / pobyt Přímo v centru Šumavy na hranici CHKO v horské osadě Nový Svět 2 km od Borové Lady ve 2-4 lůžkových pokojích, společné sociální zařízení. Snídaně. V objektu vybavená kuchyně. V místě ubytování bufet se základním občerstvením. V oblasti dostatek obchůdků a stylových hospůdek. Zájezdovým autobusem, kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den: Odjezd 5.30 hod. z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Otrokovice, Kroměříž. Přejezd přes Brno do Písku. Prohlídka nově rekonstruované památkové zóny města, Křižíkova muzea a nejstaršího mostu u nás. Možnost obědu. Přejezd na Zhůří nad Horskou Kvildou. Cyklisté sjezdou přes Horskou Kvildu a Jezerní slať na Kvildu, množství horských hospůdek (večeře). Sjezd přes Novou Huť na ubytování. Celkem 18 km z toho 15 km z kopce. Pěší - prohlídka Jezerní slatě a Kvildy (kostelík, muzeum, večeře). 2.den: Cyklisté z ubytování přes Šindlov a přes Švajglova Lada a Světlou Horu na Kubovu Huť. Sjezd úbočím Boubína k Boubínskému jezeru a sjezd přes Lenoru do Strážného. Naložení kol a návrat na ubytování (délka cca km možno prodloužit). Pěší z ubytování přes Alpskou vyhlídku a Světlou Horu na Kubovu Huť. Okruh Boubínským pralesem přes rozhlednu a jezero. Sestup do Zátoně (cca 18 km). 3.den: Cyklisté výjezd autobusem na Filipovu Huť, sjezd na Modravu. Kolem Roklanského potoka na Javoří pilu a Tříjezerní slať. Průjezd kolem Vchynicko-tetovského plavebního kanálu do Srní a kolem Klostermannovy vyhlídky sjezd do Antýglu. Zdatnější si mohou trasu prodloužit o výjezd na Poledník a k Prášilskému jezeru (30 45 km). Naložení kol a přejezd na ubytování. Pěší z Modravy přes Tříjezerní slať do Antýglu. Okruh kolem říčky Vydry (cca 16 km). 4.den: Cyklisté z ubytování okruh kolem Chalupské slatě na Svinnou Ladu (okruh naučnou stezkou). Sjezd přes Borovou Ladu kolem Vltavy přes Polku, Horní Vltavici a Zátoň do Lenory. Pěší okruh kolem Chalupské slatě včetně návštěvy naučné stezky a muzea ochrany přírody. Návrat do Zlína kolem hod.

14 Cyklo - turistický zájezd JIŽNÍ ČECHY Česká Kanada Třeboňsko Jindřichohradecko (NE ST) a (ST SO) Zájezd do jedné z nejoblíbenějších oblastí naší vlasti. Trasy jsou připraveny tak, aby je zvládli i začátečníci, ale užili si i nároční cyklisté. Trasy 30 km až kolik ujedete. Cyklozájezd je situován do romantické oblasti jihočeských rybníků. Projížďky lesními cestičkami a po nekonečných hrázích rybníků. Ale i milovníci historie si přijdou na své. Terén je mírně vlnitý až rovinatý. Většina tras vede po zpevněných a asfaltovaných lesních cestičkách mimo hlavní silnice. Stačí silniční kola. Cena: 2.940,-Kč č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 3x ubytování se snídaní, průvodce, orientační mapky a zákonné pojištění CK. Dvoulůžkový pokoj = 330,-Kč / os / pobyt Pojištění na následky úrazu, škodu 3. osobě a storno = 40,-Kč / pobyt Rekreační středisko v Dolním Žďáru pod Jindřichovým Hradištěm. Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, pro 2 pokoje společné sociální zařízení. Možnost večerního osezení v květinové zahradě. Venkovní vyhřívaný zahradní bazén. Snídaně, možnost přiobjednání večeří. V oblasti dostatek obchůdků a stylových rybářských hospůdek. Zájezdovým autobusem, kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den: 5.30 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Otrokovice, Kroměříž. Přejezd přes Brno do obce Mosty u Kunžaku. Projížďka Českou Kanadou Zvůle, Kunžak, Malý Ratmírov, Jindřichův Hradec (30-40 km), možnost prodloužení. Ubytování. 2.den: Po mezinárodní cyklostezce Praha - Vídeň na nejsevernější bod Rakouska (Peršlák) a sjezd do Chlumu u Třeboně. Příhraniční cyklostezkou k řece Dračici a sjezd do Suchdolu nad Lužnicí (30-45 km). Za pěkného počasí možnost koupání na největších štěrkovištích u nás. 3.den: Oblast Zlaté stoky, pomník Emy Destinové, rybník Rožumberk a Svět, Třeboň, Schwarzenberská hrobka, Novořecké močály (30-45 km). Po trase možnost koupání a návštěva památek Třeboně. Přejezd na ubytování. 3.den: Oblast Kardešovy Řečice, návštěva Závišský rybník, pohádkové Evženovo údolí, zámeček a obora Jemčina, Stráž nad Nežárkou zámek Emy Destinové (25-40 km). Naložení kol. Návrat do Zlína kolem hod.

15 srpna 2010 (ST SO) Cyklistický zájezd BABIČČINO ÚDOLÍ + POLABÍ Babiččino údolí + Kuks + Dvůr Králové Zájezd orientován do oblasti, kterou většina z Vás zná z poznávacích zájezdů. Sjedeme na kole z hřebenů Orlických hor, projedeme Babiččino údolí, budeme se toulat krajem A. Jiráska a Boženy Němcové. Navštívíme místa, která sama o sobě jsou historickým pojmem Česká Skalice, Ratibořice, Kuks, Opočno, Jaroměř, Dvůr Králové a další. Trasy jsou vedeny převážně mírně vlnitým až rovinatým terénem po zpevněných nebo asfaltovaných silničkách mimo hlavní silnice. Pro navrhované trasy stačí silniční kola. Nedaleko od ubytování vodní nádrž Rozkoš za pěkného počasí možnost koupání. Délky tras km dle zdatnosti jednotlivců. Cena: 3.250,-Kč č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 3x ubytování se snídaní, orientační mapky, průvodce, zákonné pojištění CK a pojištění léčebných výloh v Polsku. dvoulůžkový pokoj = 330,-Kč / os / pobyt Pojištění na následky úrazu, škodu 3. osobě a storno = 40,-Kč / pobyt Hotel*** a přilehlé objekty přímo v Babiččině údolí. Pokoje 2-4 lůžkové vybavené sociálním zařízením. Hotel proslaven tradiční českou kuchyní. Snídaně formou bufetu. Na hotelu možnost večeří dle výběru. V oblasti velké množství obchůdků, restaurací a stylových hospůdek. Zájezdovým autobusem, kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den: 5.30 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Otrokovice, Přerov. Přejezd do Kladské brány na pevnost Dobrošov. Zájemci možnost prohlídky. Přejezd na Jiráskovu chatu (výhledy) a sjezd do Pekla (turistická chata). Přejezd kolem řeky Metuje do Nového Města nad Metují a sjezd k vodní nádrži Rozkoš. Přejezd na ubytování (cca 25 km). 2.den: Celodenní okruh kolem Babiččina údolí včetně atraktivních míst jako Ratibořice, Červený Kostelec, Vizumburk a Česká skalice. Trasy dle výběru v délce km, možno prodloužit. 3.den: Po snídani přejezd autobusem do oblasti Polabí pod Zvičinu. Na kole přejezd kolem architektonicky nejkrásnější přehrady na Labi Les Království. Cyklostezkou kolem Labe přes Dvůr Králové na Kuks (zámek, Braunův betlém). Přejezd do Jaroměře (železniční muzeum, pevnost Josefov). Nakládání kol. Celkem 35 km. Zdatnější možnost prodloužit o dojezd na ubytování (17 km). 4.den: po snídani na kole k vodní nádrži Rozkoš a kolem ní na druhou stranu do Českého Meziříčí a dále k zámku Opočno. Celkem 32 km po rovině. Prohlídka zámku a nakládání kol. Zájemci možnost koupání na Rozkoši místo cyklistiky. Návrat do Zlína kolem hod.

16 září 2010 (SO NE) Cyklistický zájezd RAKOUSKO údolí WACHAU Dunajská cyklostezka s vůní vinobraní Zájezd do cyklisticky velmi atraktivní oblasti Rakouska. Pojedeme po Dunajské cyklostezce místy, kde se Dunaj prodírá přes nízké pohoří Wachau, než se dostane do Vídně. Oblast známá rozlehlými vinicemi, bizardními hrady, malebnými vesničkami a honosnými městy. A to vše ještě umocněné probíhajícím vinobraním. Trasy převážně rovinaté po zpevněných cyklostezkách v délce cca 35 km. Možnost prodloužení. Vhodné pro silniční kola. Cena: 1.920,-Kč č. zájezdu Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, vozík na kola, 1x ubytování se snídaní, průvodce, orientační mapky a zákonné pojištění CK. Dvoulůžkový pokoj = 110,-Kč / os / pobyt Pojištění léčebných výloh, škoda 3. osobě a storno = 60,-Kč / pobyt Privátní ubytování, 2-4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením. Snídaně. Po trase hospůdky a obchůdky. Zájezdovým autobusem, kola umístěna ve vozíku nakládání při odjezdu. 1.den: 5.30 hod. odjezd z Vizovic. Přisedání Zlín, Malenovice, Otrokovice, Kroměříž. Přejezd přes Brno, Znojmo, Horn, Krems do Ybbsu. Vyložení kol a kolem Dunaje po cyklostezce do Melku (25 km). Prohlídka kláštera. Dále jednou z nejkrásnějších částí Rakouska krajem Wachau do Dürnsteinu (33 km) prohlídka městečka a zříceniny hradu. Možnost návštěvy vinného sklepa. Dále do Kremse (5km). Po cestě méně zdatní možnost přisednutí. Prohlídka města, naložení kol, odjezd na ubytování. 2.den: po snídani přejezd do Kremse, vyložení kol a po cyklostezce kolem Dunaje do Tullnu (37 km). Prohlídka města a dále do Klosterneuburgu (prohlídka kláštera) a do Vídně (10 km). Částečná prohlídka města na kolech. Po cestě méně zdatní možnost přisednutí. Návrat do Zlína kolem hod.

Již 24 let na cestách s Vámi. Slevy až 12 % za včasný nákup Slevy pro stálé zákazníky Slevy pro děti. www.kozaktour.cz

Již 24 let na cestách s Vámi. Slevy až 12 % za včasný nákup Slevy pro stálé zákazníky Slevy pro děti. www.kozaktour.cz 2015 Již 24 let na cestách s Vámi Slevy až 12 % za včasný nákup Slevy pro stálé zákazníky Slevy pro děti www.kozaktour.cz Úvod Vážení přátelé cestování, je nám velký potěšením předložit Vám nový katalog

Více

HOŠKA - TOUR. Kalendář zájezdů na rok 2015. Více než dvacet čtyři let zkušeností a spokojených zákazníků

HOŠKA - TOUR. Kalendář zájezdů na rok 2015. Více než dvacet čtyři let zkušeností a spokojených zákazníků CESTOVNÍ KANCELÁŘ HOŠKA - TOUR Více než dvacet čtyři let zkušeností a spokojených zákazníků Vážení přátelé, děkujeme, že jste otevřeli náš katalog poznávacích a turistických zájezdů. Za čtvrt století jsme

Více

Léto 2006. Česká Slovenská republika

Léto 2006. Česká Slovenská republika Léto 2006 Česká Slovenská republika Úvod katalogu Vážení přátelé, děkujeme za váš zájem o zájezdy cestovní kanceláře ČD travel. Věříme, že v naší nabídce najdete právě to, co hledáte. Přejeme vám krásnou

Více

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2014

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2014 SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2014 Již 24. sezónu je s vámi CK SLAN tour 24 letuplynulo od prvního zájezdu cestovní kanceláře SLAN tour. V červnu 1990 náš první zahraničí zájezd vedl do italských Benátek.

Více

Jan Totter CESTOVNÍ KANCELÁŘ

Jan Totter CESTOVNÍ KANCELÁŘ PROGRAM ZÁJEZDŮ NA ROK 2015 01.02.-08.02. Itálie-Dolomity-Moena. Šestidenní lyžování PO-SO, skipass Val di Fiemme 4+2 (Alpe Cermis, La- Kč 1.850,- 08.03.-15.03 temar 2200, Tre Valli, Civetta), ubytování

Více

s.r.o. SEZÓNA 2011 dětské tábory rodinná dovolená programy pro jednotlivce programy pro skupiny firemní programy školní výlety

s.r.o. SEZÓNA 2011 dětské tábory rodinná dovolená programy pro jednotlivce programy pro skupiny firemní programy školní výlety SEZÓNA 2011 s.r.o. Držitel ocenění Grand Prix Regiontour 2004 a 2006 Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a. s. Vodácká turistika, rafting Cyklistika, horská turistika Poznávací

Více

jubilejní a CYKLOZÁJEZDY pro všechny generace WWW.EUROCYKL.CZ

jubilejní a CYKLOZÁJEZDY pro všechny generace WWW.EUROCYKL.CZ 2014 jubilejní j 20. katalog a CYKLOZÁJEZDY pro všechny generace e e WWW.EUROCYKL.CZ E V R O P A Č E S K O S V Ě T CYKLOZÁJEZDY pro všechny generace Milí přátelé, držíte v rukou Katalog pro rok 2014 cestovní

Více

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář RELAXACE TOUR cestovní kancelář PodjavorinskÈ 1603, 149 00 Praha 4 tel + fax: 283 870 284, 605 582 721, 732 665 713 www.ckrelaxace.cz e-mail: info@ckrelaxace.cz KATALOG 2007 Česko Slovensko Rakousko Maďarsko

Více

2013 Katalog zájezdů.» cykloturistika» pěší turistika» adventní a víkendové zájezdy

2013 Katalog zájezdů.» cykloturistika» pěší turistika» adventní a víkendové zájezdy 2013 Katalog zájezdů» cykloturistika» pěší turistika» adventní a víkendové zájezdy Vážení a milí přátelé! Jsme rádi, že trávíte dovolenou právě s naší cestovní kanceláří a děkujeme vám i za příznivé ohlasy,

Více

26. sezóna. tel.: 553 616 023, mobil: 602 786 895. Obsah: Nyní si Vám dovoluji podat několik základních informací:

26. sezóna. tel.: 553 616 023, mobil: 602 786 895. Obsah: Nyní si Vám dovoluji podat několik základních informací: Cestovní kancelář»vidi«privat: (pro písemný kontakt ) Ing. V. Smolka, Neumannova 16 747 07 Opava, tel.: 553 616 023 Kancelář Opava: (pro osobní kontakt): Horní náměstí 47, 746 01 Opava tel.: 553 616 023,

Více

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2015

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2015 SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2015 Již 25. sezónu je s vámi CK SLAN tour 25 letuplynulo od prvního zájezdu cestovní kanceláře SLAN tour. V červnu 1990 náš první zahraničí zájezd vedl do italských Benátek.

Více

průvodce Manuál pro průvodce v cestovním ruchu Turistická destinace Šumava www.isumava.cz

průvodce Manuál pro průvodce v cestovním ruchu Turistická destinace Šumava www.isumava.cz průvodce Manuál pro průvodce v cestovním ruchu Turistická destinace Šumava únor 2012 Regionální rozvojová agentura Šumava, o.p.s. 384 73 Stachy 422, info@rras.cz, www.rras.cz tel. 380 120 263, 380 120

Více

cestujeme na vlastní pěst

cestujeme na vlastní pěst ŠUMAVA na vlastní pěst turistický průvodce Jozef Petro cestujeme na vlastní pěst www.petro.cz Obsah Místo úvodu 2 Domažlice 4 Klatovy 7 Železná Ruda 8 Vimperk a okolí 13 Boubín 15 Kvilda, Modrava, Antýgl

Více

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY NA ROK 2012

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY NA ROK 2012 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY NA ROK 2012 Okruh Švýcarskem OKRUH - ŠVÝCARSKEM Termín zájezdu: 1) St 13.06. - Ne 17.06.2012 2) St 01.08. - Ne 05.08.2012 1.den: Odjezd ve večerních hodinách. 2.den: Prohlídka města ZÜRICH

Více

Česká republika. Česká republika. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah

Česká republika. Česká republika. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah 1 Vážení přátelé, milí klienti, pro rok 2015 jsme pro vás připravili řadu zajímavých ubytovacích kapacit v České republice. Nabídka je postavena na tradičních a vyzkoušených hotelech a penzionech, lázeňské

Více

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy Penzion Fami Staré Splavy Hotel Bezděz*** Novinka! Staré Splavy Kontakt: Kateřina Štěchová, tel: 97 22 43 053, mob: 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz Kontakt: Jana Handrejchová, tel: 972 243 055,

Více

Rok 2014 je významný. Výročí k zamyšlení pro dospělé i pro žáky našich škol

Rok 2014 je významný. Výročí k zamyšlení pro dospělé i pro žáky našich škol TÝDENÍK 5 5. ÚNORA 2014 XXII. ROČNÍK Přehled základen EXOD 2014 Již po šedesáté prvé nabízí zaměstnancům škol a jejich rodinným příslušníkům Českomoravský odborový svaz pracovníků školství poznávací a

Více

KATALOG ZÁJEZDŮ. www.cktoufar.cz

KATALOG ZÁJEZDŮ. www.cktoufar.cz KATALOG ZÁJEZDŮ www.cktoufar.cz 2015 www.cktoufar.cz Úvodem Letošní úvodník pro Vás píšeme den poté, co jsme si připomněli 25. výročí sametové revoluce. Klidná a pohodová doba, ve kterou jsme před čtvrtstoletím

Více

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za C e s t o v n í k a n c e l á ř SATELIT KLADNO Rodinná rekreace Školy a školky v přírodě Dětské tábory Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za projevenou důvěru, tak i Vám, kteří jste

Více

2012 rocník 21. cestovní kancelář. VELkÝ. katalog 2012

2012 rocník 21. cestovní kancelář. VELkÝ. katalog 2012 2012 rocník 21 cestovní kancelář VELkÝ katalog 2012 OBSAH KURZY 3 PRŮVODCI 3 LYŽE 4 TEAMBUILDING 6 CYKLOTURISTIKA 8 Střední Evropa 8 Středomoří 15 Západní a severní Evropa 21 TURISTIKA 23 TREKY Nepál,

Více

PRO SNADNOU ORIENTACI

PRO SNADNOU ORIENTACI Vážení a milí klienti, dovolte, abych Vám poděkovala za Vaši věrnost našim službám. Vaše přízeň je pro nás závazkem a důvodem pro neustálé zkvalitňování služeb. Je již mnohaletým pravidlem, že Vám touto

Více

Katalog zájezdů 2010. 12. sezona. Cestovní kancelář Mgr. Vladimír Kojan

Katalog zájezdů 2010. 12. sezona. Cestovní kancelář Mgr. Vladimír Kojan 12. sezona Cestovní kancelář Mgr. Vladimír Kojan Katalog zájezdů 2010 turistika cyklistika poznávací zájezdy evropská velkoměsta expedice tuzemské akce vodácké zájezdy jazykové pobyty lázně moře Kalendář

Více

Foto - úvod z našich zájezdů na začátek: A teď už nahlédněte do naší letošní nabídky, kterou Vám předkádáme a VYBÍREJTE! Těší se na Vás Ivan Čížek

Foto - úvod z našich zájezdů na začátek: A teď už nahlédněte do naší letošní nabídky, kterou Vám předkádáme a VYBÍREJTE! Těší se na Vás Ivan Čížek Č. DNY* MÍSTO POZNÁMKA V Kč** STR. 1 3. - 6.12 2010 3/3 Saalbach - Hintergl. Leogang - Rakousko 2 9. - 12.12 2010 3/3 Saalbach - Hintergl. Leogang - Rakousko 3 17. - 19.12 2010 2/2 Tauplitz Rakousko 4

Více

EXOD 2015 62. ROČNÍK EXKURZNÍCH ZÁKLADEN A ZÁJEZDŮ

EXOD 2015 62. ROČNÍK EXKURZNÍCH ZÁKLADEN A ZÁJEZDŮ EXOD 2015 62. ROČNÍK EXKURZNÍCH ZÁKLADEN A ZÁJEZDŮ Akce EXOD Organizují je organizační jednotky ČMOS pracovníků školství, akce vedou členové Českomoravského odborového svazu pracovníků školství. Jsou určeny

Více

POZ O R! Ministerstvo školství letos oslaví 160 let od svého vzniku

POZ O R! Ministerstvo školství letos oslaví 160 let od svého vzniku TÝDENÍK uplyne již dlouhých 160 let. První osobností, které bylo ministerské křeslo v nově vznikajícím úřadu nabídnuto, byl František Palacký. Svými slovy Nebažím po jiné cti, leč po té, abych byl a slul

Více

Lyžování v Rakousku. www.stefl-tour.cz

Lyžování v Rakousku. www.stefl-tour.cz Lyžování v Rakousku Hinterstoder 10.1. a 21.2.2015 450 Kč Zahrnuje 40 km sjezdovek a 13 vleků. Děti do 5 let ZDARMA. Naleznete zde různé druhy sjezdovek. akce!dítě do 10 let skipas k dospělému skipasu

Více

CYKLOZÁJEZDY POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2014. let

CYKLOZÁJEZDY POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2014. let CYKLOZÁJEZDY POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2014 let CYKLOZÁJEZDY A POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2014 Vážení klienti, sportovci a milovníci poznání, ačkoli jsme letos na českém trhu již 20. rokem, ani v nejmenším nezahálíme a

Více

Vyberte si dovolenou z pohodlí domova!

Vyberte si dovolenou z pohodlí domova! 2015 www.jedeme.eu Vyberte si dovolenou z pohodlí domova! Nové internetové stránky s on-line vyhledáváním zájezdy CK OCEAN letenky do celého světa parkování na letišti fotogalerie z cest nejširší nabídka

Více

g zájezdů 2015 Katalo

g zájezdů 2015 Katalo Katalog zájezdů 2015 Katalog zájezdů 2015 Vlasta Radim Slávek Eva Zdeňka Lenka Michal Eva Zdenek Standa Ferda Tonda Lucka Kuba Michal Táňa Martin Tomáš Helča Zbyněk Franta Do nového roku Vám přejeme pevné

Více

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY... 78

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY... 78 ČESKO... 2 BRNO... 2 PRAHA... 3-5 Jižní Čechy - NOVOSEDLY N. NEŽÁRKOU... 6 - ZVÍKOVSKÉ PODHRADÍ... 6 - SEZIMOVO ÚSTÍ... 7 Šumava - STACHY... 7 - ŽELEZNÁ RUDA... 7-8 - KUBOVA HUŤ... 8 Západní Čechy - CHEB...

Více