VÝROČNÍ ZPRÁVA. Společnost pro rozvoj Pěkova a Honů, o. s. Pěkov 17, Police nad Metují. Bankovní spojení: /2010, Fio Banka, a. s.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "VÝROČNÍ ZPRÁVA. Společnost pro rozvoj Pěkova a Honů, o. s. Pěkov 17, 549 54 Police nad Metují. Bankovní spojení: 2900076480/2010, Fio Banka, a. s."

Transkript

1 VÝROČNÍ ZPRÁVA Společnost pro rozvoj Pěkova a Honů, o. s. Pěkov 17, Police nad Metují IČ: DIČ: CZ Bankovní spojení: /2010, Fio Banka, a. s.

2 1 Orgány občanského sdružení Daniel Denygr (Hony) předseda sdružení Ivana Vrbová (Pěkov) místopředseda sdružení Dana Hoffmannová (Pěkov) hospodář Milan Kozár (Hony) člen výboru Ing. Norbert Marel (Pěkov) člen výboru Revizní komise Ing. Norbert Marel (Pěkov) člen komise PharmDr. Ingrid Denygrová (Hony) člen komise 2 Informace o Společnosti pro rozvoj Pěkova a Honů, o. s. Společnost pro rozvoj Pěkova a Honů, o. s. byla založena a registrována Ministerstvem vnitra České republiky v dubnu Počet členů občanského sdružení je ke dni celkem 7. Hlavními partnery občanského sdružení v roce 2011 byli Město Police nad Metují Nadace VIA CDS Náchod, s. r. o. Společnost pro rozvoj Pěkova a Honů, o. s. má za úkol zlepšení společenského a kulturního života v obcích Pěkov a Hony. Tím se rozumí pořádání a spolupořádání akcí místního i regionálního významu. Vytváření příležitostí k setkávání obyvatel a budování pozitivního vnímání obce a života v ní. Hlavní náplní činnosti občanského sdružení je předkládání grantových žádostí v rámci dotačních titulů zaměřených na regionální rozvoj, obnovu venkova, ekologii, vzdělávání a péči o místní dědictví. Důležitou součástí celého procesu je partnerství se spolky v místní komunitě jakými jsou Sbor dobrovolných hasičů, Sportovní klub, Pěkovské ženy a loutkový spolek.

3 Přehled realizovaných projektů Královehradecký kraj JE Dukovany poznávací výjezd, nebylo podpořeno Město Police nad Metují Oslavy 755 let obce Pěkov, Kč Město Police nad Metují Den v Polsku, Kč Nadace VIA, Fond T-Mobile Honská zvonička a úprava návsi, Kč Sponzorský dar: CDS Náchod, traktůrek na sečení trávy, Kč Ekonomická zpráva Příjmy v roce 2011: Obdržené dotace: Sponzorské dary: Ostatní příjmy: Kč Kč Kč Kč Výdaje v roce 2011: Realizace projektů Ostatní výdaje: Kč Kč Kč Hospodářský výsledek: zisk Kč Více informací o Společnosti pro rozvoj Pěkova a Honů na

4 Přehled realizovaných akcí a projektů v roce ledna 2011 Kde se tvoří tlaková níže Jaroslav a Lenka Soumarovi Cestovatelská beseda o zajímavých místech ostrova Madeira a Azorských ostrovů v Atlantském oceánu. Na 20 posluchačů shlédlo zajímavé promítání doplněné poutavým komentářem Jaroslava a Lenky Soumarových. Nechyběla ochutnávka čaje a manželé Koneční přispěli k příjemné podvečerní atmosféře křupavými řízečky. 27. února 2011 Nedělní dopoledne ve vodním světě! Společnost pro rozvoj Pěkova a Honů, o. s. pořádala v neděli 27. února dopolední zájezd do vodního světa v Kudowě Zdrój. Téměř 30 účastníků z Pěkova a hlavně z Honů se vydalo tradičním hasičským autobusem v 9 hodin na cestu. Malá zastávka byla v obci Brzozowe u místní zvonice a kostelíka, který byl bohužel uzamčený. Po desáté jsme již stáli ve frontě u pokladny. Po dvaceti minutách již všichni byli v šatnách a bazénech. Malé děti si užívaly bazénku se skluzavkou, dospělí velký bazén, tobogán, vířivky a další vodní atrakce. 25. března 2011 Pěkov a jeho historie - Jiří Kohl První z řady výročních akcí k 755 letům založení obce Pěkov. Pan Jiří Kohl přednesl zaplněnému sálu v budově bývalé školy kapitoly a zajímavosti z historie obce. Akce se zúčastnila i starostka města Police nad Metují Mgr. Ida Seidlmanová. 7. května 2011 Poznávací exkurze do polské Wroclawi Jaroslav Soumar Sobota 7. května byla ve znamení příjemné poznávací exkurze do Wroclawi. Průvodcem zájezdu byl pan Jaroslav Soumar z Pěkova. Během poznávací exkurze si na 35 účastníků prohlédlo historické centrum města a pivnici v budově radnice. Výlet byl ukončen na květinovém rynku, kde probíhá prodej květin 365 dní v roce. Dík patří hlavnímu průvodci, panu Jaroslavu Soumarovi z Pěkova.

5 června 2011 Oslavy 130 let SDH Pěkov a 755 let obce Pěkov Obec Pěkov si v sobotu připomněla 755 let od první písemné zmínky a místní hasiči 130 let od založení sboru. Páteční podvečer proběhl ve slavnostním duchu výroční schůze za účasti hostů ze sousedních hasičských sborů. Nálada byla velmi příjemná a přátelská. Došlo na společné fotografování, předání ocenění a večerní rozpravy nad pivečkem. Sobotní dopoledne bylo opět v režii hasičů, kteří připravili u Honského rybníka soutěž v požárním útoku. Soutěže se zúčastnilo na 10 družstev přespolních a 3 týmy sestavil SDH Pěkov. Jak se komu dařilo si můžete přečíst v článku věnovanému pouze soutěži v rubrice Akce na

6 Milena Čápová, Ivana Vrbová a Šárka Pokorná připravily program pro sraz rodáků v budově pěkovské školy. Paní Marie Pfeiferová přivítala rodáky a připomněla zapomenutou historii obce. Paní Čápová ve spolupráci s monsiňorem Marianem Lewickim uspořádala svěcení zvonění v kapli Panny Marie Pomocné. Šárka Pokorná připravila v místní knihovně pěknou výstavu fotografií starého Pěkova a Ivana Vrbová se starala o rodáky, kteří zavítali do Pěkova na tuto akci. Po druhé hodině probíhal hlavní program na pěkovském hřišti. Po úvodním slově Daniela Denygra (SpRPH) a Zdeňka Pohla (SDH) přišlo na řadu poděkování partnerům akce. Slovo dostala starostka města Police nad Metují Mgr. Ida Seidlmanová, která popřála Pěkovu do budoucna vše dobré. Město Police n. M. přispělo SpRPH i SDH významnou částku na realizaci oslav. Odpolední program zahájila kapela Náladovka se Suchého Dolu, která s přestávkami hrála do pozdních odpoledních hodin. Hlavní program si připravili sami Pěkováci. V půl čtvrté předvedli krojovaný tanec "Česká beseda". Velmi zdařilé vystoupení odměnilo zhruba 400 návštěvníků potleskem. Během odpoledne hasičský autobus s průvodcem Karlem Knittlem projel s rodáky vyhlídkový okruh po obci. Kolem půl páté nás navštivil soubor SPONA ze Suchého Dolu. Opět zdařilé vystoupení bylo zaměřeno na módní přehlídku a kolekci oděvů z dob nedávno minulých. Mezi "manekýny" nechyběl ani starosta obce pan Vítězslav Vítek. Po skončení přehlídky se již blížil podvečer a s ním spojená taneční zábava. Pánové Mazač a Trnovský hráli do ranních hodin ke spokojenosti publika.

7 Závěrem hodnotíme akci jako velmi zdařilou a po dohodě mezi Společností pro rozvoj Pěkova a Honů, o. s. a Sborem dobrovolných hasičů v Pěkově bude zisk z akce investován zpět do rozvoje obce. Poděkování: Společnost pro rozvoj Pěkova a Honů, o. s. děkuje SDH Pěkov za organizaci, paní Mileně Čápové za pomoc při zprostředkování slavnostního svěcení a pečení koláčků, paní Šárce Pokorné za uspořádání výstavy, všem výše jmenovaným kulturním tělesům a všem, kdo se aktivně podílel na přípravách a realizaci oslav. Dík si zaslouží i Michal Kozár za pečení a obsluhu stánku s prasátkem, děvčata a chlapci (muži), kteří pomáhali s prodejem nápojů a piva. Rovněž si zaslouží poděkování pánové Josef Knittel a Karel Knittel za natočení celé akce a poskytnutí materiálu pro výrobu pamětního DVD. 1. října 2011 Turistický výlet do Broumovských stěn Náš stálý spolupracovník Jaroslav Soumar připravil pro dvě desítky pochodníků zajímavý výšlap z obce Slavný přes Broumovské stěny do sousední obce Martínkovice na Broumovsku. V Martínkovicích byla toho dne pořádána Hubertova jízda s posezením na chatě pod Korunou, což byla pěkná tečka za povedeným dnem.

8 6. listopadu 2011 Na skok do Polska Muzeum hraček a Vodní svět v Kudowě Zdrój Celkem 16 občanů Honů a jeden z Pěkova vyrazili v neděli po deváté hodině do polského města Kudowa Zdrój. Cílem byla návštěva muzea hraček, které bylo velmi pěkné a všichni zavzpomínali na hračky ze svého dětství. Dětem udělal radost elektrický vláček a model kolotoče. Ve druhé části výletu jsme navštívili nedaleký Vodní svět. Přes hodinu koupání, relaxace a klouzání na tobogánu bylo příjemným strávením nedělního dopoledne. Do Pěkova a Honů jsme se vrátili před druhou hodinou. Vstupné a doprava byly hrazeny z grantu Města Police nad Metují v celkové výši 1000 Kč. 27. listopadu 2011 Advent v Pěkově 12. listopadu 2011 Vánoční aranžmá s Inez Šťovíčkovou Akce byla určena především pro šikovné dámy a slečny, které se chtěly přiučit novým technikám vánoční výzdoby. Tento malý kurz vedla naše spolupracovnice ze sousední obce Křinice, která se věnuje rukodělným řemeslům již dlouhá léta. Na první adventní neděli 27. listopadu bylo připraveno u kaple Panny Marie Pomocné rozsvícení vánočního stromu s následným posezením a promítáním. Na padesát občanů vytvořilo příjemnou sváteční atmosféru v budově bývalé školy. Během promítání DVD z letních oslav v obci byl k dispozici čaj, grog a limonáda. Akce se stala v obci tradiční a těší se oblibě u místních občanů. Akce proběhla ve spolupráci s Osadním výborem Pěkov Hony. 7. prosince 2011 Lenka Soumarová zdobení z korálků Na závěr roku si paní Lenka Soumarová připravila velmi pěkné zdobení pomocí korálků v budově bývalé školy v Pěkově.

9 Projekt Honská zvonička a úprava návsi (realizace od do ) Společnost pro rozvoj Pěkova a Honů, o. s. uspěla v grantovém řízení Fondu T-Mobile. Hodnotící komise rozhodla o přidělení dotace ve výši Kč. Celkové náklady projeku budou Kč. Dne 28. listopadu 2011 byl zástupcům Společnosti pro rozvoj Pěkova a Honů, o. s. předán v sídle společnosti T - Mobile v Hradci Králové šek a byly představeny úspěšné projekty. Celkem bylo podáno 60 projektů za Kč. Fond T-Mobile rozdělila mezi úspěšné projekty celkem Kč. Společnost pro rozvoj Pěkova a Honů, o. s. získala 100% žádaných prostředků, tj Kč. Na grant dosáhlo pouze 16 projektů z 60. Projekt "Honská zvonička a úprava návsi" bude realizován od do Během ledna až března 2012 proběhne výroba zvonu, odpočinkového místa, mostku a praporu. Dále potom od dubna do června budeme svědky stavebních a instalačních prací. Slavnostní svěcení zvonu a doprovodný program proběhne 1. září 2012 Občané Honů jsou informováni o projektu na webových stránkách v Polickém měsíčníku a tištěnými zprávami, které obdrží do poštovních schránek. Zpracováno , Daniel Denygr

Jankovská ročenka. rok 2011

Jankovská ročenka. rok 2011 Jankovská ročenka rok 2011 Vážení spoluobčané, dovolte mi, abych vás přivítal na stránkách nové Jankovské ročenky. Máme tu zimní období, venku je ještě velký nečas, a proto je vhodné zbilancovat si předešlý

Více

Libnatovské noviny ÚNOR 2013

Libnatovské noviny ÚNOR 2013 ˇ Libnatovské noviny ÚNOR 2013 Oslavy 120. výročí založení SDH Libňatov Libňatovské noviny - 2 - Úvodní slovo starosty obce Vážení spoluobčané! Držíte v rukách Libňatovské noviny s datem únor 2013 a jistě

Více

Zpravodaj. Sovětický kalendář uvede Josef Klíma ZLATO KEMPU LODÍN. Pochod historických jednotek bojištěm z roku 1866

Zpravodaj. Sovětický kalendář uvede Josef Klíma ZLATO KEMPU LODÍN. Pochod historických jednotek bojištěm z roku 1866 Zpravodaj číslo 3-2013 www.nechanicko.cz Náklad 3500ks Pochod historických jednotek bojištěm z roku 1866 V pátek 5. července 2013 proběhl v jihozápadní části královéhradeckého bojiště, v předvečer oslav

Více

Zpravodaj. Slovo starostky O B E C N E V Ř E Ň. Občasník Číslo 4 Zima 2014/15

Zpravodaj. Slovo starostky O B E C N E V Ř E Ň. Občasník Číslo 4 Zima 2014/15 Zpravodaj Občasník Číslo 4 Zima 2014/15 Informace z obecního úřadu Strana 2 Jubilanti, CCN Strana 3 Voda v krajině nevřeňské a nová tůň Strana 4 Zpráva o vývoji obce v období 2010-2014 Strana 5-8 Z pera

Více

ZPRAVODAJ 3 / 2005 OBECNÍ ÚŘAD KOVÁŘOV

ZPRAVODAJ 3 / 2005 OBECNÍ ÚŘAD KOVÁŘOV ZPRAVODAJ 3 / 2005 OBECNÍ ÚŘAD KOVÁŘOV UPOZORNĚNÍ HŘBITOVY Obec Kovářov je správcem pohřebiště v katastru obce - na hřbitově v Kovářově, Předbořicích a Lašovicích. Podle zákona o pohřebnictví uzavřela

Více

1. Obec a její koncepční dokumenty

1. Obec a její koncepční dokumenty O B E C M Ř Í Č N Á 512 04 Mříčná čp. 211, IČO 275 930, tel. 481 543 283, 724 180 838, www.mricna.cz 1. Obec a její koncepční dokumenty Obec Mříčná s rozlohou 1005 ha a nadmořskou výškou 450 m.n.m.se rozkládá

Více

Mikroregion obcí Památkové zóny 1866

Mikroregion obcí Památkové zóny 1866 Mikroregion obcí Památkové zóny 1866 Obecní úřad Všestary, Všestary 35, 503 12 Všestary tel.: 495 458 155 fax: 495 260 758 e-mail: urad@vsestary-obec.cz mobil (předseda): 724 184 485 Valná hromada svazku

Více

Z p r a v o d a j o b c e B ř e z n í k

Z p r a v o d a j o b c e B ř e z n í k B ř e z n i c k ý č t v r t l e t n í k Z p r a v o d a j o b c e B ř e z n í k R o k 2 0 0 7 Č í s l o : 2 5 D a t u m v y d á n í : 2 5. 0 9. 2 0 0 7 OKÉNKO STAROSTY V roce 2006 rozhodlo zastupitelstvo

Více

zprávy OÚ Lukavice červenec/2012 Základní a mateřská škola Lukavice

zprávy OÚ Lukavice červenec/2012 Základní a mateřská škola Lukavice červenec/2012 zprávy OÚ Lukavice Usnesení Obecního zastupitelstva obce Lukavice konaného dne 26. 4. 2012 ve Výsoníně Zastupitelstvo schvaluje: 1. Závěrečný účet obce Lukavice za rok 2011 s výhradou, náprava

Více

Novoměstský zpravodaj

Novoměstský zpravodaj Novoměstský zpravodaj 5 květen 2013 Foto: František Prouza zpravodaj@novemestonm.cz www.novemestonm.cz Otázky pro starostu Ve středu 17. dubna 2013 byly ve foyeru sálu Zastupitelstva Královéhradeckého

Více

Slovo starosty. Výtah z 12. jednání zastupitelstva obce, konaného 24. 11. 2011

Slovo starosty. Výtah z 12. jednání zastupitelstva obce, konaného 24. 11. 2011 foto: www.nejzahradnictvi.cz V poslední době se poměrně často setkáváme ve všech médiích s různými pohledy na naše školství. Dovolte mi, abych i já vyjádřil svůj názor na tuto součást našeho celospolečenského

Více

cena 5 Kč Z OBSAHU Komentář starostky Z jednání Zastupitelstva MěÚ informuje Školy informují Hasiči Fulnečka 2011 Zveme Vás říjen 2011 číslo 10

cena 5 Kč Z OBSAHU Komentář starostky Z jednání Zastupitelstva MěÚ informuje Školy informují Hasiči Fulnečka 2011 Zveme Vás říjen 2011 číslo 10 cena 5 Kč F u l n e c k ý Komentář starostky Parádní akcička, super bolo, luxusní místo, muzika, zvuk, světla a bramboráky, takto trefně hodnotili na facebooku někteří ze zhruba tisícovky účastníků koncert

Více

MAS vybrala první projekty v programu Leader a uspořádala Národní konferenci Venkov 2009

MAS vybrala první projekty v programu Leader a uspořádala Národní konferenci Venkov 2009 Číslo 2 / Zima 2009 www.mas-mostenka.cz Zpravodaj MAS Partnerství Moštěnka, o.s. pro Strategický plán Leader 2008 2013 MAS vybrala první projekty v programu Leader a uspořádala Národní konferenci Venkov

Více

KŘIŽANOVICKÝ ZPRAVODAJ I/2007

KŘIŽANOVICKÝ ZPRAVODAJ I/2007 Akce na rok 2007 10. 2. Tradiční ostatky 9. 4. Velikonoční pomlázka 19. 5 Babské hody hrají Žadovjáci 25. 5. Nočník 2007 23. 6. Oslavy 80. výročí založení oddílu kopané a 110. výročí TJ Sokol v naší obci

Více

úpravě vchodové části, šaten a pedagogického

úpravě vchodové části, šaten a pedagogického 1/2015 PŘEPYŠSKÝ ZPRAVODAJ SLOVO STAROSTKY V nedávné době byly zahájeny též restaurátorské práce na některých památkách v obci (kříž u hřbitova, sousoší Kalvárie před kostelem Sv. Prokopa, schody do kapličky

Více

Hvozdnický zpravodaj. Zprávy obecního úřadu. Blahopřejeme k narození nových občánků Nikolky Poláčkové a Emy Abrahamové.

Hvozdnický zpravodaj. Zprávy obecního úřadu. Blahopřejeme k narození nových občánků Nikolky Poláčkové a Emy Abrahamové. Hvozdnický zpravodaj 3/2009 Zprávy obecního úřadu Obecní zastupitelstvo na svém řádném zasedání dne 10. 6. 2009 projednalo nabídky firem přihlášených do poptávkového řízení na zřízení kontaktního místa

Více

Mikroregion obcí Památkové zóny 1866

Mikroregion obcí Památkové zóny 1866 Mikroregion obcí Památkové zóny 1866 Všestary 35, 503 12 Všestary tel.: 495 458 155, 495 426 160 fax: 495 260 758 e-mail: urad@vsestary-obec.cz, ou@horineves.cz web: http://www.opz1866.eu Z Valné hromady

Více

číslo: MK ČR E 11974. Vychází v nákladu 1 000 ks. Adresa redakce : MěÚ Masarykovo nám. 98, 549 54 www.meu-police. e-mail: meu@meu-police.

číslo: MK ČR E 11974. Vychází v nákladu 1 000 ks. Adresa redakce : MěÚ Masarykovo nám. 98, 549 54 www.meu-police. e-mail: meu@meu-police. 5 Registrační KVĚTEN 2007 Socha sv Václava - text na zadní straně Foto: Oldřich Jenka číslo: MK ČR E 11974. Vychází v nákladu 1 000 ks. Adresa redakce : MěÚ Masarykovo nám. 98, 549 54 www.meu-police. e-mail:

Více

Tisovské okénko. Dokončení na straně 2

Tisovské okénko. Dokončení na straně 2 Tisovské okénko Zpravodaj obce Tisová prosinec 2014 Pěšky na Pekárku bezpečně V polovině listopadu byl zkolaudován nový chodník z centra obce na Pekárku. Na jeho výstavbu obec obdržela dotaci ve výši 1,5

Více

2. května 2011 ZDARMA ročník 20/číslo 96

2. května 2011 ZDARMA ročník 20/číslo 96 2. května 2011 ZDARMA ročník 20/číslo 96 ZE ŽIVOTA OBCE Z RADY A ZASTUPITELSTVA OBCE ŠKOLY INFORMUJÍ Z TJ SIGMA LUTÍN ZAJÍMAVOSTI ZE ŽIVOTA OBCE SPOZ je 55 let Již od roku 1956 patří Sbor pro občanské

Více

Oucmanický zpravodaj leden 2014

Oucmanický zpravodaj leden 2014 Leden 24. 1. 2014 Kalendář akcí 1. pololetí 2014 Hasičský ples SDH Leden Přednáška o zdraví p. Opat Seniorský klub Únor Zpívání s harmonikou Seniorský klub Únor Beseda nad kronikou Seniorský klub Únor

Více

Oucmanický. zpravodaj leden 2015 č. 8. Kalendář akcí 1. pololetí 2015. Leden 1. 1. 2015

Oucmanický. zpravodaj leden 2015 č. 8. Kalendář akcí 1. pololetí 2015. Leden 1. 1. 2015 Leden 1. 1. 2015 Leden 23. 1. 2015 Leden 26. 1. 2015 Únor 20. 2. 2015 Únor 9. 2. 2015 Březen 14. 3. 2015 Březen 23. 3. 2015 Duben 30. 4. 2015 Duben 30. 4. 2015 Kalendář akcí 1. pololetí 2015 Novoroční

Více

Strana ZPRAVODAJ NEVEKLOVSKA leden-únor 2014 ZPRAVODAJ NEVEKLOVSKA. V tomto čísle si přečtete:

Strana ZPRAVODAJ NEVEKLOVSKA leden-únor 2014 ZPRAVODAJ NEVEKLOVSKA. V tomto čísle si přečtete: LEDEN-ÚNOR 2014 ZPRAVODAJ NEVEKLOVSKA Strana ZPRAVODAJ NEVEKLOVSKA leden-únor 2014 Vážení čtenáři! FOTO MĚSÍCE Čím bude rok 2014 výjimečný? 28. června si připomeneme již sto let od vypálení smrtelné kulky

Více

s e Váš průvodce na cestě po Místní akční skupině (MAS) Království - Jestřebí hory, o.p.s. Listopad 2014 / 9. vydání

s e Váš průvodce na cestě po Místní akční skupině (MAS) Království - Jestřebí hory, o.p.s. Listopad 2014 / 9. vydání Listopad 2014 / 9. vydání B er m e j u ud eg lečnou o p s e s ion budoucností Společník Váš průvodce na cestě po Místní akční skupině (MAS) Království - Jestřebí hory, o.p.s. Evropský zemědělský fond pro

Více

Hvězdlický zpravodaj Číslo 3 říjen 2011

Hvězdlický zpravodaj Číslo 3 říjen 2011 Hvězdlický zpravodaj Číslo 3 říjen 2011 Milý čtenáři zpravodaje. Podle data v kalendáři, na který se dívám, je podzim. Podle modré oblohy bez mráčků a čísla 25 na teploměru, vrcholící léto. Jakoby příroda

Více

TRADIČNÍ AKCE NAŠEHO KLUBU

TRADIČNÍ AKCE NAŠEHO KLUBU Krátké ohlédnutí za činností Klubu českých turistů Krásná Lípa a za naší spoluprací s krásnolipskou radnicí v letech 2010-2014 ÚVODEM U příležitosti kulatých výročí vznikají různé ročenky, sborníky, publikace

Více

z jednání rady a zastupitelstva - Dění ve městě - Ze základní školy

z jednání rady a zastupitelstva - Dění ve městě - Ze základní školy z jednání rady a zastupitelstva - Dění ve městě - Ze základní školy - VÁNOČNÍ PROGRAMY V BĚLÉ - společenská rubrika - ze sportu PROSINEC 12/2013 Vážení spoluobčané, vítejte na stránkách prosincového Zpravodaje,

Více

Výroční zpráva o činnosti školy

Výroční zpráva o činnosti školy Základní škola a Mateřská škola Andělská Hora, okres Bruntál Andělská Hora č. 215. PSČ: 793 32. IČO: 70645558. DIČ: CZ70645558 Tel.: 554 737 031, 603 717 216. E-mail: zsandel@gmail.com Bankovní spojení:

Více

Valných hromadách 15.4.2008 a 11.11.2008 Rady KSRaP Informačního centra mládeže

Valných hromadách 15.4.2008 a 11.11.2008 Rady KSRaP Informačního centra mládeže Vážení přátelé V roce 2008 pokračoval Klub studentů, rodičů a přátel v naplňování cílů, které si při svém vzniku stanovil pomáhat škole vytvářet materiální, kulturní a společenské zázemí. Za více jak 15let

Více

PŘEDMĚŘICKÝ. zpravodaj ZDARMA. PROSINEC 2013 Vydává Obecní úřad Předměřice nad Labem jako informační věstník. Základní škola Předměřice nad Labem

PŘEDMĚŘICKÝ. zpravodaj ZDARMA. PROSINEC 2013 Vydává Obecní úřad Předměřice nad Labem jako informační věstník. Základní škola Předměřice nad Labem PŘEDMĚŘICKÝ zpravodaj ZDARMA PROSINEC 2013 Vydává Obecní úřad Předměřice nad Labem jako informační věstník Základní škola Předměřice nad Labem TJ Slavoj Předměřice nad Labem fotbal Mateřská školka Mikuláš

Více