16. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "16. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forhabitat.cz 5. 8. 3. 2009 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY"

Transkript

1 16. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

2 ÚVODNÍ SLOVO Vážení vystavovatelé a obchodní přátelé, veletrh bydlení FOR HABITAT má za sebou šestnáctý ročník, který se opět stal místem setkání předních firem z oboru, architektů, projektantů, ale i široké veřejnosti. Jsme rádi, že i v době krize, o níž se nyní často hovoří, se nám podařilo výrazně navýšit výstavní plochu, přivést na veletrh podstatně více vystavovatelů, než kdykoliv předtím, a v neposlední řadě přilákat o 15 % více návštěvníků. Z výsledků veletrhu je patrné, že vy jste se krize nezalekli a rozhodli jste se jí čelit. V době krize dochází k selekci firem. Přežijí totiž jen nejsilnější společnosti, kterým zákazníci dají důvěru. FOR HABITAT za šestnáct let vyrostl, a to nejen co se týče rozlohy. Dnes se řadí společně s dalšími souběžně probíhajícími veletrhy pod souhrnným názvem FOR FAMILY k největším veletržním akcím v hlavním městě Praze. Na veletrhu byla představena také celá řada novinek a zajímavých expozic, do jejichž stavby a návrhu vystavovatelé investovali i více finančních prostředků než v minulosti. Na závěr bych chtěla vyjádřit potěšení nad tím, že tradice a kvalitně zastoupená nomenklatura poskytla mnohým z vás nové obchodní příležitosti. Věřím, že jsme vám umožnili ty nejlepší podmínky k navázání kontaktů a že vás výsledky tohoto ročníku přesvědčí k úvaze o účasti na již 17. veletrhu bydlení, který se bude konat ve dnech března Za tým pořádající společnosti ABF se na setkání s vámi těší Ing. arch. Maria Wohlrabová Ředitelka OT FOR FAMILY vystavovatelé výstavní plochy návštěvnost Počet vystavovatelů: 274 Celková výstavní plocha: m 2 Čistá výstavní plocha: 6508 m 2 Návštěvníci doprovodného programu: 134 Počet hostů společenského večera: 203 Počet akreditovaných novinářů: 142 Počet návštěvníků: (soubor FOR FAMILY) SOUBOR VELETRHŮ FOR FAMILY

3 VERNISÁŽ Soubor veletrhů pro bydlení, rodinu a volný čas FOR FAMILY slavnostně zahájil ministr pro místní rozvoj Cyril Svoboda. Úvodní slovo vernisáže pronesl generální ředitel společnosti ABF Radomír Dočekal. Mezi dalšími významnými hosty byl také Jan Wagner ze Státního fondu rozvoje bydlení, místostarosta městské části Praha Letňany David Kolínský, Jan Wiesner, viceprezident Hospodářské komory České republiky, radní pražského magistrátu Petr Štěpánek a Martina Pásková z Ministerstva životního prostředí. BYTOVÁ PROBLEMATIKA Přednáška Ing. Milana Půčka, MBA, PhD., náměstka ministra pro regionální, územní a bytovou politiku. TREVIRA (bezpečné a trendové textilie) Přednáška Mgr. Hany Topiarzové a PhDr. Radomíry Vondruškové, kde představily novinky a trendy v bytových textiliích na rok DŘEVĚNÉ ODPŮLDNE Posezení s Martinem Patřičným s kytarou, tancem, zpěvy a trochou poezie. Tentokrát s jeho Monografií, tj. knížkou o něm, nejen o dřevě. BRÁNA ŘEMESEL Ve spolupráci se sdružením pro umělecká řemesla RUDOLFINEA proběhl 4. ročník doprovodné výstavy. DOPROVODNÝ PROGRAM NOVÉ MOŽNOSTI BYDLENÍ V rámci tohoto programu se představila řada developerských projektů, které prezentují široké portfolio bytů, rodinných domů a rezidencí. VELKÁ NÁVŠTĚVNICKÁ SOUTĚŽ V návštěvnické soutěži o hodnotné ceny bylo v neděli vylosováno 115 výherců. ŘEKLI O VELETRHU Ing. arch. Martin Sladký, de.fakto Musíme ocenit perfektní organizaci a maximální vstřícnost celého veletržního týmu. V současné těžké situaci nás překvapil velký zájem návštěvníků veletrhu. Naši účast jsme vyhodnotili jako nečekaně efektivní. Aleš Cafourek, INDECO S veletrhem jsme spokojeni a věříme, že tato účast bude pro nás také přínosná. Jsme potěšeni také vysokou návštěvností. Ing. Petr Havlena, PROWORK S veletrhem FOR HABITAT jsme spokojeni. Je to sympatická výstava, která je dobře zvládnutá i po organizační stránce. Účast vnímáme pozitivně, protože teprve pracujeme na tom, abychom se dostali do povědomí veřejnosti, a to se nám tady dařilo.

4 SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝROBEK - GRAND PRIX 2009 V rámci slavnostního večera vystavovatelů souboru veletrhů FOR FAMILY byli vyhlášeni vítězové soutěže o nejlepší výrobek GRAND PRIX. Touto cenou ohodnotila odborná komise první den veletrhu vybrané exponáty, které byly do soutěže přihlášeny. Celkově udělila porota tři ceny GRAND PRIX FOR HABITAT o nejlepší výrobek. OCENĚNÍ V SOUTĚŽI GRAND PRIX Kaplan výroba nábytku za jídelní set EDITA Zdůvodnění: Komise ocenila jednoduchý účelný koncept a kompaktní design v základním i rozloženém stavu. Vysoká užitná hodnota celého setu v příznivé cenové relaci. FURNITURE s.r.o. za křeslo SIGN Zdůvodnění: Komise ocenila univerzální křesílko, jehož odlehčená jemně dynamizovaná konstrukce řezaného masivu je vypointovaná delikátně opěrákem. Williams Galerie Světla za kolekci svítidel OCCHIO SD 102 Zdůvodnění: Komise ocenila minimalistické tvarování, které je umocněno sofistikovaným způsobem ovládání intenzity osvětlení. SOUTĚŽ O NEJZDAŘILEJŠÍ EXPOZICI - TOP EXPO V rámci soutěže TOP EXPO odborná porota vyhodnotila jako nejlepší expozici firmy de.fakto CZ s.r.o. s názvem LABYRINT ARCHITEKTURY A DESIGNU. Komise ocenila invenční pojetí expozice vytvořené minimálními materiálními prostředky k dosažení maximálního účinku.

5 TRENDY INTERIÉR - SOUTĚŽ OBLÉKÁME INTERIÉR V Hale 3 probíhal letos již 3. ročník výběrové výstavy TRENDY INTERIÉR - designových objektů, novinek z oboru a exponátů se zajímavým technickým řešením, kreativního a moderního přístupu návrhářů a výrobců. Cílem trendového fóra není jen prezentace kvalitního designu, ale i prezentace kvalitních materiálů a technologií. Mediální partner: Součástí výstavy byla také doprovodná soutěž s názvem OBLÉKÁME INTERIÉR, jejímž cílem bylo představení interiérů tzv. na klíč. OCENĚNÍ V SOUTĚŽI - OBLÉKÁME INTERIÉR DORIAN DEKOR za decentní sladění barevných odstínů použitých textilií. Mediální partner: SPOLEČENSKÝ VEČER VYSTAVOVATELŮ V pátek 6. března se v Pražském veletržním areálu Letňany konal společenský večer vystavovatelů, na kterém byly slavnostně vyhlášeny výsledky soutěží GRAND PRIX, Oblékáme interiér a TOP EXPO. Po skončení vyhlášení výsledků následoval raut, kde se o hudební zážitek postarala folklorní indiánská skupina Hugo Patricio Paredes Gualli.

6 MEDIÁLNÍ KAMPAŇ Propagace 16. ročníku veletrhu bydlení FOR HABITAT byla po celý rok směřována na odborníky v oboru, později také na širokou laickou veřejnost. Mediální kampaň ve srovnání s předešlými ročníky ještě více posílila. Propagace probíhala nejen v odborném a denním tisku, ale také v rádiích, na internetu, televizi a formou venkovní reklamy. Do reklamy investovala pořádající společnost ABF více finančních prostředků, což ocenili jak vystavovatelé, tak se tento fakt promítnul do návštěvnosti. Informace o konání veletrhu se objevila ve více než ve sto padesáti odborných titulech a na webových stránkách oborově zaměřených portálů. Zájem o veletrh projevila také televize NOVA, která přímo z veletržního dění natočila reportáž a rozhovory s vystavovateli. Pozvánka na FOR HABITAT proběhla také v pořadech Jak se staví sen na TV Prima a Bydlení je hra v České televizi. Mediální mix FOR HABITAT DENÍKY - MF DNES, Právo, Metro, Deníky Moravia, Deníky Bohemia, Hospodářské noviny OUTDOOR - Billboardy na hlavních silničních tazích do Prahy, rámečky B1 u eskalátorů v metru, QS fólie na autobusech a tramvajích v Praze, plakáty na autobusových zastávkách v hlavním městě a jeho okolí, city gate green nad magistrálou INDOOR - Spoty na obrazovkách v celorepublikové síti hypermarketů Globus, v nákupních centrech v Praze (např. Palladium) a Aquapalace Hotel Prague RÁDIA Impuls, Country, Český rozhlas, Fajn, Oldies, Classic TELEVIZE - TV Prima sponzorství Jak se staví sen, ČT 1 - sponzorství Bydlení je hra, TV NOVA - reportáž z veletrhu, TV DEKO, internetová televize tn.cz EVENTS - Tisková konference v Clarion Congress Hotel Prague, partnerství KIKA, BAUMAX, vernisáž, doprovodné programy DIRECT MAIL - Obesílka databáze oborových odborníků s čestnými vstupenkami ( ks) Veletržní správa vydala ve spolupráci s redakcí Euroveletrhů Veletržního průvodce, který byl distribuován v počtu ks do schránek v Praze.

7 4C MINERALS 4P&P AAA BYTY.CZ ABAT INTERIÉR PROCHÁZKA ABSOLÍNOVÁ Františka Abstract Aforjet - masážní křesla Aglas furniture Aheadmedia Alena Sargsyan - Business panorama Aleš Kuchař Aleš Svoboda - GREENSPOL Alice Jeřábková - HAILO AMICA COMMERCE AMICUS PRAHA ANTICO ANTISA - Dana Fulínová Apis - zateplování oken APRO LUX AQUAPOL ARQUATI CZECH Asociace českých nábytkářů ASON interiér ATEX PLANÁ AVANTI KOBERCE AZ skříně BIB Bali Teak s.r.o. BARTH produkt BAZÉNY BRANDEJSKÝ be kara OK! Bed & Bedroom / B&N Holding BELTERRA BERGER & PARTNERS Bio krby PLANIKA Design Biokamin EU Borgis Boris Roller Bořivoj Valíček - KSK BPE EURO TARGI Building World BURDA Praha Business Media CZ CASSANDRA PRAHA CCB - ČASOPIS GOLF CE MEDIA ONLINE CEJP Martin Centers Publishing Centrum Holdings Certus Mercatus CIZLER Rudolf COLOSSEUM CONCEPT 2M CORHA JIHLAVA Časopisy 2005 Časopisy pro volný čas ČESKÉSTAVBY ČESKOMORAVSKÁ STAVEBNÍ SPOŘITELNA Český porcelán ČZT D.R.E.G.S. DAKLS DALTEN media Danuše Přibylová Dárkové předměty Pavel Smetana David Drozd de.fakto CZ DÉCOR DE TABLE DEGR postele DELSO Detail Diamant Spa DISEMO Consulting Dominika Bučková - Net Press Media DomoSwiss DORIAN dekor - Z. Juppeová DŘEVOSPOL, hotelový nábytek DTS Interiéry e-domicil CZ EastMedia EKOSPOL EKOSTYREN EL TRADE CZ ELBEN Emil Kleman Enymedia CZ - Visual Impact ESSENTIA ESTRELLA ES-PRESS EuroFirma EUROMEDIA GROUP EuroStavba EUROtest FENESTRA střešní okna FinReal Service FLAMENE FLOWER A&F FONTANA WATERCOOLERS František Hörl - FH interier FURNITURE GLASSPO GOLEM GROUP GRAND PRINC HAGOS HOKR ATX Hornschuch CS Hutňan Ján HYDROCLAR Hyperinzerce Hypocentrum MODRÉ PYRAMIDY IBC PARKETY INDECO CZ Ing. Petr Jankovský - Areal Ing. Radovan Pešl Ing. Václav Dostál - TERRAPOLIS INT INTER DESIGN PRAHA Interiéry Šesták INTERSERVIS Export - Import INZERTSPOJ ISMC BOHEMIA Iva Pawlitková Jaga Media Jan Macháček Jana Střelbová - velkoobchod Jaromír Golasovski Nábytek Jaroslav Kadlec Jaroslav Martínek Jaroslav Zika - Prozi Jawa JECH CZ Jindřich Chramosta NATUR - DESIGN Jiří Slopovský Josef Čurda K-atelier Kapitán Kaplan výroba nábytku KB Král KMD PLUS KOVOEFEKT KRAPP KRESSIDA La Casa Nova LENALI CZ LHOTSKÝ LIRA PRAHA LIRA Lomax & Co. Luboš Francl MACROWORLD MAKRA Martek Martin Ertl - Kompas Martin Lhoták - SAL Martin Novák - NOMA Martin Patřičný Martin Ptáčník MAT COMPANY MEDIA LABORATORY MEDICAL DEVICES Medical Home Products MICKA - GROUP Mikolášek Pavel Miloslav Čermák - RELAX MIRLAND MLADÁ FRONTA Modrá pyramida stavební spořitelna Nábytek Lupínková NAKLADATELSTVÍ MISE NetMagazines New Media Group NEXT NEXUS GROUP NEXUS MULTIMEDIA Nizza No. 1 FAMILY Obec architektů obydleni.cz ONYX PAK IMPEX PANEL PLUS PRESS Pavel Ciml - CIMEX Pavel Jandík - WOODEXPORT Pavel ŠPELDA - Umělecké řezbářství a rámařství PEGA PERFEKTUM Group Petr Mlenský PETROŠ INTERIÉR PhDr. Radomíra Vondrušková Piskač - Interiér PK Interiér - Pavel Kružík Podnikatelské centrum Pozemky CZ PRAGO-MEDIA Pricetown PRO BYT - Vladimír Chilko PROMONT střešní okna PROWORK Raiffeisen stavební spořitelna RAMI ORIENT Reichl Kamil - INTERNAL DVEŘE RICHARD KANTA - SKLOART Romantické krby - INOP ROSANA Rott Rozenkranzová Hana RUDOLFINEA Řídící systémy SAUNA Sednisi.cz SEKAR Selene SEMQELB Schweizer CZ SICC kuchyně Skanska Reality Sladký sen Slezák Jaroslav SMART-VAC Smreček Zdeněk SNplus - vydavatel PREMISA SOB - NÁBYTEK BOKSJAN SOFA LINE SOFALAND Sogeprom Michle SOU nábytkářské STAMP - Stavební informace Státní fond rozvoje bydlení Střední škola řemesel a služeb Střední umělecko-průmyslová škola sklářská Střední uměleckoprům. škola hudebních nástrojů Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín SULTÁN SUNCOM CZ Svaz českých a moravských výrobních družstev Telekom Austria CR TKF TKG Trade Group TOPP - Štěpán Kos TOTAL BROKERS TROJA CATERING TRUHLÁŘSTVÍ Martin Čuda TV PRODUCTS CZ Umělecko-kovářská dílna Běhal UNIFORM PRAHA UNIPRO-CZECH UNIS-N UNIVERSUM Václav Šebek VÁVRA osvětlení Vega Vital Trend VITRÁŽE - Petr Švamberg Vladimír Svitek - SVIH Vlasta Coubalová VLASTNÍ DOMOV VOÏVO.wool INTERACCESS VOPE ZLÍN Vše pro váš dům Vydavatelství Atemi - Design&Home Vydavatelství LENNY Vydavatelství Media-press Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola WAGNER - NÁBYTEK & DEKORACE WERTO Williams Galerie světla WM Profi WOODFACE WS International ZANAK interiery Zbyněk Dokulil - DODO ZEPTER INTERNATIONAL VYSTAVOVATELÉ 2009

8 SOUBĚŽNÉ AKCE FOR GARDEN FOR KIDS FOR SENIOR FOR TRAVEL ředitelka obchodního týmu Ing. arch. Maria Wohlrabová tel.: , fax: ZVEME NA 17. VELETRH BYDLENÍ manažer veletrhu Mgr. Lukáš Vilímek tel.: fax.: produkce veletrhu Bc. Zuzana Bílá tel.: fax.: ABF, a.s. veletržní správa Mimoňská Praha 9 - Prosek PROBÍHAJÍCÍ V RÁMCI VELETRHŮ PRO BYDLENÍ, RODINU A VOLNÝ ČAS FOR FAMILY PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 17. 20. 3. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY. www.abf.cz

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 17. 20. 3. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY. www.abf.cz ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.abf.cz 17. 20. 3. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY Termín konání: 17. 20. března 2011 Místo konání: Pražský veletržní areál Letňany Organizátor: ABF, a.s. Soubor veletrhů: Počet

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 21. 24. 3. 2013

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 21. 24. 3. 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.abf.cz 21. 24. 3. 2013 ÚVODNÍ SLOVO Termín konání: 21. 24. března 2013 místo konání: PVA EXPO PRAHA Organizátor: ABF, a.s. Počet vystavovatelů: 592 Návštěvnost: 36 296 Čistá výstavní

Více

5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forsenior.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forsenior.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY 5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.forsenior.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO FOR SENIOR Termín konání: 31. 3. 3. 4. března 2011 Místo konání:

Více

ZPRÁVA ZÁVĚREČNÁ. www.abf.cz 4. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A DESIGNU 4. VELETRH DEKORACÍ, BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DÁRKŮ

ZPRÁVA ZÁVĚREČNÁ. www.abf.cz 4. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A DESIGNU 4. VELETRH DEKORACÍ, BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DÁRKŮ 4. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A DESIGNU 4. VELETRH DEKORACÍ, BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DÁRKŮ 3. VELETRH GASTRONOMICKÉHO ZAŘÍZENÍ, VYBAVENÍ RESTAURACÍ A HOTELŮ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.abf.cz 26. 29. 9. 2013 SOUBOR

Více

VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.for-pets.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.for-pets.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.for-pets.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO FOR PETS Termín konání: 31. 3. 3. 4. 2011 Místo konání: Pražský

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 15-18 9 2011 Výstaviště Praha - Holešovice. www.tendence.eu www.bonexpo.cz. nábytek - osvětlení - stolování - kuchyně

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 15-18 9 2011 Výstaviště Praha - Holešovice. www.tendence.eu www.bonexpo.cz. nábytek - osvětlení - stolování - kuchyně ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA nábytek - osvětlení - stolování - kuchyně spotřebiče - podlahy - dekorace - textil 15-18 9 2011 Výstaviště Praha - Holešovice www.tendence.eu www.bonexpo.cz 16. mezinárodní veletrh interiéru

Více

SOUBOR VELETRHŮ 15. VELETRH BYDLENÍ, NÁBYTKU, VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A BAZÉNŮ 2. VELETRH ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY, NÁBYTKU A TECHNIKY

SOUBOR VELETRHŮ 15. VELETRH BYDLENÍ, NÁBYTKU, VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A BAZÉNŮ 2. VELETRH ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY, NÁBYTKU A TECHNIKY SOUBOR VELETRHŮ 15. VELETRH BYDLENÍ, NÁBYTKU, VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A BAZÉNŮ 2. VELETRH ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY, NÁBYTKU A TECHNIKY 4. VELETRH POTŘEB PRO DĚTI 2. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT VE ZRALÉM

Více

3. VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

3. VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 3. VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.for-pets.cz 11. 14. 4. 2013 ÚVODNÍ SLOVO FOR PETS Termín konání: 11. 14. dubna 2013 Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech Organizátor:

Více

ABSCHLUSSBERICHT. www.abf.cz. 17. 20. März, 2011 Prager Messegelände Letňany

ABSCHLUSSBERICHT. www.abf.cz. 17. 20. März, 2011 Prager Messegelände Letňany ABSCHLUSSBERICHT www.abf.cz 17. 20. März, 2011 Prager Messegelände Letňany Termin: 17. 20. März 2011 Ort: Prager Messegelände Letňany Organisator: ABF, a.s. Komplex der Messen: Ausstelleranzahl: 535 Ausstellerfläche

Více

závěrečná zpráva art & interior 2008

závěrečná zpráva art & interior 2008 9. ročník komplexu výběrových mezinárodních výstav moderního designu nábytku, svítidel, architektury a developmentu 9. 12. října 2008 Z Á V Ě R E Č N Á Z P R Á V A 1 OBSAH: 1. statistické údaje a základní

Více

MOTOCYKL/MOTOCYKEL. Vystavovatel a návštěvník spojené nádoby bez jednoho ani druhého není kvalitní akce

MOTOCYKL/MOTOCYKEL. Vystavovatel a návštěvník spojené nádoby bez jednoho ani druhého není kvalitní akce Salima sleduje trendy v potravinářství (str. 2) Kalendáře veletrhů v ČR a zahraničí únor až duben 2008 (str. 10, 12, 13) Pozvánka na jarní veletrhy Incheby Praha a Bratislava (str. I VIII) Redakce je čestným

Více

Doprovodný program. Doprovodné akce 22. - 25.3. 2012 DOPROVODNÝ PROGRAM. Design Shaker - špičkový český a zahraniční design Hala 2 sektor D

Doprovodný program. Doprovodné akce 22. - 25.3. 2012 DOPROVODNÝ PROGRAM. Design Shaker - špičkový český a zahraniční design Hala 2 sektor D Doprovodný program Doprovodné akce 22. - 25.3. 202 DOPROVODNÝ PROGRAM Design Shaker - špičkový český a zahraniční design Hala 2 sektor D Nábytek roku 202 - přehlídka finalistů soutěže pořádané AČN Vstupní

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 22. 24. 1. 2015 PVA EXPO PRAHA LETŇANY

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 22. 24. 1. 2015 PVA EXPO PRAHA LETŇANY ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 22. 24. 1. 2015 PVA EXPO PRAHA LETŇANY 17. ročník veletrhu střešních materiálů, doplňků, dřevěných konstrukcí a služeb pro stavbu a renovace střech 11. ročník veletrhu úspor energií a

Více

ČESKÉHO POHOSTINSTVÍ

ČESKÉHO POHOSTINSTVÍ ROČNÍK 2 ČERVEN 2008 Generální partner AHR ČR ČESKÉHO POHOSTINSTVÍ Perfektní pokrm... s jistotou a bezpečně! Kauza autorské odměny (str. 6) Wellness nejen módní trend (str. 19) Liblice se otevírají světu

Více

ČESKOMORAVSKÉ. 5 6/2006, roč. 13 9 Kč

ČESKOMORAVSKÉ. 5 6/2006, roč. 13 9 Kč Kalendáře veletržních organizací z ČR a ze zahraničí na rok 2007 Fenomén České Budějovice, str. 8 ČD nabízejí vystavovatelům služby z domu do domu, str. 3 Jarní Pragointeriér ve zcela nové podobě, str.

Více

výrobní družstevnictví

výrobní družstevnictví 11/2011 l MĚSÍČNÍK l ROČNÍK 57 l CENA 20 Kč výrobní družstevnictví časopis českých a moravských výrobních družstev LIDOVÁ TVORBA slaví 75 let vzniku Český patron 2010 MODĚVA Konice business kostým Veletrhy:

Více

Představení 5. mezinárodního veletrhu gastronomie, hotelového a restauračního zařízení

Představení 5. mezinárodního veletrhu gastronomie, hotelového a restauračního zařízení Představení 5. mezinárodního veletrhu gastronomie, hotelového a restauračního zařízení - termín konání: 1.- 4.10.2015, místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech - jediný největší odborný veletrh v regionu

Více

SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE

SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE Obsah: 1 Plánek PVA 2 Organizační pokyny 3 Produkční služby a/ Parkovací karta do areálu b/ Jednodenní parkovací karta c/ Parkovací lístek pro partnery d/

Více

e-zpravodaj 3/2013 Otevření podávání žádostí Nová zelená úsporám Pozvánka na veletrh ForArch Otevřeny nové vzdělávací kurzy EdUR

e-zpravodaj 3/2013 Otevření podávání žádostí Nová zelená úsporám Pozvánka na veletrh ForArch Otevřeny nové vzdělávací kurzy EdUR 3/2013 Otevření podávání žádostí Nová zelená úsporám Pozvánka na veletrh ForArch Otevřeny nové vzdělávací kurzy EdUR... než začnete stavět!!! Obsah Úvodník 3 Co bylo akce, veletrhy Pilotní ověření vzdělávacího

Více

SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE

SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE 1. VELETRH HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ, PŘÍSLUŠENSTVÍ, ZVUKOVÉ A OSVĚTLOVACÍ TECHNIKY, JEVIŠTNÍCH TECHNOLOGIÍ 1. VELETRH FOTOGRAFICKÉ TECHNIKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE Obsah:

Více

Stavební veletrhy Brno 2014. 23. 26. dubna 2014 Brno - Výstaviště

Stavební veletrhy Brno 2014. 23. 26. dubna 2014 Brno - Výstaviště Stavební veletrhy Brno 2014 23. 26. dubna 2014 Brno - Výstaviště Novinky pro rok 2014 Zkrácení doby veletrhu středa - sobota Posílení návštěvnosti koncových zákazníků segment B2C změna otevírací doby 10:00

Více

ČTĚTE. reportáž SMĚR Praha. aktualita ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH CELOSTÁTNÍ PORADA SČMVD. Družstva na veletrzích FOR TOYS, FOR BABIES a FOR HOBBY

ČTĚTE. reportáž SMĚR Praha. aktualita ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH CELOSTÁTNÍ PORADA SČMVD. Družstva na veletrzích FOR TOYS, FOR BABIES a FOR HOBBY 12/2013 MĚSÍČNÍK ROČNÍK 58 CENA 20 Kč ČASOPIS ČESKÝCH A MORAVSKÝCH VÝROBNÍCH DRUŽSTEV reportáž SMĚR Praha výrobní družstvo ČTĚTE Družstva na veletrzích FOR TOYS, FOR BABIES a FOR HOBBY aktualita ČESKÝCH

Více

výrobní družstevnictví

výrobní družstevnictví 12/2011 l MĚSÍČNÍK l ROČNÍK 57 l CENA 20 Kč výrobní družstevnictví časopis českých a moravských výrobních družstev Reportáže: Slezská tvorba Opava Jihokov České Budějovice Medical Fair Brno Rehaprotex

Více

ČTĚTE ROZHOVOR: Ing. Josef Klíma předseda družstva ELAP Světlá Hora. Češi. Veletrh. pomáhají Nepálu MOBITEX 2015 MARKETÉR ROKU MANAŽER ROKU

ČTĚTE ROZHOVOR: Ing. Josef Klíma předseda družstva ELAP Světlá Hora. Češi. Veletrh. pomáhají Nepálu MOBITEX 2015 MARKETÉR ROKU MANAŽER ROKU 6/2015 MĚSÍČNÍK ROČNÍK 61 CENA 20 Kč ČASOPIS ČESKÝCH A MORAVSKÝCH VÝROBNÍCH DRUŽSTEV Češi pomáhají Nepálu Veletrh MOBITEX 2015 ČTĚTE ROZHOVOR: Ing. Josef Klíma předseda družstva ELAP Světlá Hora MARKETÉR

Více

TISKOVÁ ZPRÁVA. 20. PARDUBICKÁ STAVEBNÍ VÝSTAVA 5.. - 7. 3. 2015 výstavní centrum IDEON Pardubice

TISKOVÁ ZPRÁVA. 20. PARDUBICKÁ STAVEBNÍ VÝSTAVA 5.. - 7. 3. 2015 výstavní centrum IDEON Pardubice TISKOVÁ ZPRÁVA z tiskové konference konané dne 20.1.2015 v areálu Pardubického pivovaru, a.s., (generální partner) týkající se stavebních výstav v Pardubicích a Hradci Králové : 20. PARDUBICKÁ STAVEBNÍ

Více

DESIGN. Studie o sociálně ekonomickém potenciálu kulturních a kreativních průmyslů v České republice Zuzana Sedmerová a Lenka Žižková 2010

DESIGN. Studie o sociálně ekonomickém potenciálu kulturních a kreativních průmyslů v České republice Zuzana Sedmerová a Lenka Žižková 2010 Studie o sociálně ekonomickém potenciálu kulturních a kreativních průmyslů v České republice Zuzana Sedmerová a Lenka Žižková 2010 Studie je vydávána Institutem umění Divadelním ústavem v rámci projektu

Více

OSTROVSKÝ MĚSÍČNÍK. Strana č. 13 Rozhovor s Richardem Langerem. Strana č. 2 Cesta porcelánu. Strana č. 7 Ohlédnutí za festivalem

OSTROVSKÝ MĚSÍČNÍK. Strana č. 13 Rozhovor s Richardem Langerem. Strana č. 2 Cesta porcelánu. Strana č. 7 Ohlédnutí za festivalem OSTROVSKÝ MĚSÍČNÍK TÉMA MĚSÍČNÍKU: CESTA PORCELÁNU PROPOJÍ BAVORSKO SE ZÁPADNÍMI ČECHY ZDARMA 11 2012 Strana č. 2 Cesta porcelánu Strana č. 7 Ohlédnutí za festivalem Strana č. 13 Rozhovor s Richardem Langerem

Více

Česká společnost pro jakost vstupuje do roku svého významného výročí

Česká společnost pro jakost vstupuje do roku svého významného výročí Ročník 17 (2/2015) www.iprosperita.cz Promýšlíte nové webové stránky? Chcete originální vizitku? Potřebujete pomoci s firemní grafikou? Rádi byste vylepšili logo? Hledáte pomoc? Volejte profesionály: 606

Více

e-zpravodaj 1/2014 Nový mobilní pasivní dům od společnosti Domestav nový bazén od společnosti Mountfield nové vzdělávací kurzy pro laickou veřejnost

e-zpravodaj 1/2014 Nový mobilní pasivní dům od společnosti Domestav nový bazén od společnosti Mountfield nové vzdělávací kurzy pro laickou veřejnost Nový mobilní pasivní dům od společnosti Domestav nové vzdělávací kurzy pro laickou veřejnost Každý exponát jsme pro Vás označili QR kódem nový bazén od společnosti Mountfield... než začnete stavět!!! Obsah

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR ARCH FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER OBSAH: UZÁVĚRKA: 18. 7.

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR ARCH FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER OBSAH: UZÁVĚRKA: 18. 7. OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE FOR ARCH FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER OBSAH: 1 Důležitá upozornění 2 Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních

Více