SPECIÁLNÍ NABÍDKA ZVÝHODNĚNÝCH BANKOVNÍCH PRODUKTŮ PRO ZAMĚSTNANCE EUROAGENTUR HOTELS & TRAVEL, A.S.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SPECIÁLNÍ NABÍDKA ZVÝHODNĚNÝCH BANKOVNÍCH PRODUKTŮ PRO ZAMĚSTNANCE EUROAGENTUR HOTELS & TRAVEL, A.S."

Transkript

1 SPECIÁLNÍ NABÍDKA ZVÝHODNĚNÝCH BANKOVNÍCH PRODUKTŮ PRO ZAMĚSTNANCE EUROAGENTUR HOTELS & TRAVEL, A.S. UniCredit Bank je univerzální banka, která vznikla v listopadu 2007 spojením HVB Bank a Živnostenské banky, a je členem mezinárodní skupiny UniCredit obsluhující celosvětově 40 mil. klientů prostřednictvím poboček a zaměstnanců. Na českém trhu zaujímá UniCredit Bank 7% podíl s bilanční sumou 288 mld. Kč a řadí se tak na čtvrté místo. Nabízíme komplexní, spolehlivé a precizní produkty a služby, které v dané oblasti patří vždy mezi nejlepší. Náš vztah je založený na vzájemné důvěře a diskrétnosti. Velmi si vážíme možnosti nabídnout Vám zvýhodněné bankovní produkty pro osobní potřeby zaměstnanců společnosti. HLAVNÍ VÝHODY NABÍDKY: NABÍDKA PRO MANAŽERY zdarma vyřídíme veškerou administrativu spojenou s převodem účtu, vč. převedení platebních příkazů možnost vedení vybraných osobních kont zcela zdarma poskytnutí hypotéky zdarma s bezkonkurenční úrokovou sazbou aktuálně od 2,20 % p.a. nadstandardní podmínky u spotřebitelských úvěrů, vedení úvěrového účtu zdarma + možnost bonusu 5000Kč zdarma všechny výběry z bankomatů UniCredit Group v ČR a v zahraničí banka v chytrém mobilu zdarma - jednoduchý a pohodlný přístup k účtu vždy a všude Mobito peníze v mobilu zvýhodněné podmínky u spotřebitelských úvěrů Vaši výplatu Vám připíšeme okamžitě po odeslání z účtu u UniCredit Bank poskytnutí a vedení kontokorentu v rámci vybraných kont UNICREDIT BANK Infolinka pro kontakt s pracovníkem banky uveďte prosím Nabídka pro Euroagentur Seznam všech poboček Aktuální změny ve Vaší nabídce najdete zde: po zadání Kódu nabídky: A98980 Heslo: euro0

2 Roční úspora AKTIVNÍ KONTO KONTO, KTERÉ VÁS PODPOŘÍ V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ: za vedení konta 1668 Kč! V AKTIVNÍM kontu získáváte ZDARMA: vedení běžného účtu v Kč, a 1 cizí měně, vč. elektronického výpisu z účtu všechny výběry z bankomatů UniCredit v ČR i zahraničí 1 výběr měsíčně z bankomatů ostatních provozovatelů v ČR všechny tuzemské odchozí standardní platby pořízené na základě trvalého příkazu 10 tuzemských plateb pořízených elektronicky (příchozí a odchozí platby, SIPO a inkaso, případné další el. zadané platby 6 Kč, v rámci banky 3 Kč) internetové bankovnictví Online Banking a Smart Banking, Mobito peníze v mobilu embosovanou platební kartu Visa Basic vklady hotovosti na pobočce nebo prostřednictvím bankomatu UniCredit Bank tuzemské trvalé příkazy, souhlasy s inkasem a SIPO zadání na papírovém formuláři * Vedení Aktivního konta zdarma za podmínky, že zaměstnanci bude zasílána mzda na účet vedený v rámci Aktivního konta, jinak poplatek 139 Kč měsíčně. Roční úspora PERFEKTNÍ KONTO KOMPLETNÍ SPRÁVA OSOBNÍCH FINANCÍ: za vedení konta 2388 Kč! V PERFEKTNÍM kontu získáváte ZDARMA: vedení běžného účtu v Kč, vč. elektronického výpisu prostřednictvím internetového bankovnictví vedení druhého běžného účtu v Kč nebo v cizí měně všechny tuzemské elektronicky zadané příchozí a odchozí platby, vč. trvalých příkazů a SIPO všechny výběry z bankomatů UniCredit v ČR a v zahraničí 1 výběr měsíčně z bankomatů ostatních provozovatelů v ČR internetové bankovnictví Online Banking a Smart Banking až pro 2 uživatele, Mobito peníze v mobilu až 2 platební karty s cestovním pojištěním vklady hotovosti na pobočce nebo prostřednictvím bankomatu UniCredit Bank tuzemské trvalé příkazy, souhlasy s inkasem a SIPO zadání na papírovém formuláři zdravotní asistenci s možností lékařské konzultace 24 hodin denně * Vedení Perfektního konta zdarma za podmínky, že zaměstnanci bude zasílána mzda v minimální výši Kč měsíčně na účet vedený v rámci Perfektního konta, jinak poplatek 199 Kč měsíčně. HYPOTÉKA S EXKLUZIVNÍ ÚROKOVOU SAZBOU hypoteční úvěr bez poplatků za poskytnutí a vedení úvěru* možnost výběru pevné nebo pohyblivé úrokové sazby, kdykoliv možnost změna na pevnou sazbu u hypotéky s pevnou i pohyblivou sazbou sleva z aktuální sazby až 1,1 % p. a. ( 0,5 % pojištění Cardif, 0,5 % aktivní konto, 0,1 % aktivní kreditní karta) atraktivní pohyblivá úroková sazba aktuálně od 2,20 % p. a. s pojištěním exkluzivní fixní sazba - aktuálně od 2,74 % p. a. na 3 roky * Akce hypoteční úvěr bez poplatků za poskytnutí a vedení úvěru platí pro žádosti podané do a zároveň při podepsání smlouvy do 30.9.

3 PRESTO PŮJČKA SLOUČENÍ ÚVĚRŮ, KONTOKORENTŮ A KREDITNÍCH KARET: slučte si své půjčky, kreditní karty a kontokorenty a ušetřete nyní s finančním bonusem 5000 Kč* a bez poplatku za vedení úvěrového účtu jednoduše si ověřte, kolik můžete celkově ušetřit na je možné sloučit úvěry v celkové výši až Kč při sjednání účtu i pojištění za Vás zaplatíme sankce za předčasné splacení stávajících závazků u jiných poskytovatelů Výše úvěru Doba trvání úvěru Výše měsíční splátky Kč 84 měsíců Kč Celková výše úvěru zahrnuje poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1000 Kč a poplatek za pojištění. Úroková sazba je platná v případě sjednání pojištění schopnosti splácet a aktivně využívaného účtu v UniCredit Bank (popř. podepsané mobility účtu.) Úroková sazba platí do odvolání za podmínek daných bankou. UniCredit Bank si vyhrazuje právo poskytnout spotřebitelský úvěr při splnění podmínek daných bankou. Úroková sazba (p.a.) 7,90% Celková splatná částka Kč Z toho celková výše úvěru Kč Z toho poplatek za pojištění Kč RPSN 13,75% *Částka ve výši 5000 Kč bude poskytnuta v případě sjednání PRESTO Půjčky s dobou trvání min. 60 měsíců, s pojištěním schopnosti splácet a aktivně využívaným účtem v UniCredit Bank. Celková výše sloučených úvěrů (bez poplatku za předčasné splacení úvěrů) musí přesáhnout částku Kč. KREDITNÍ KARTA AGIP ZLEVNĚTE SI POHONNÉ HMOTY: Sbírání bodů do programu you&eni 10 bodů = sleva 2Kč/litr vedení karty zdarma při měsíční útratě kartou min Kč, jinak poplatek 40 Kč unikátní cestovní pojištění v ceně karty Služby MasterCard Nonstop Alarm centra Concierge, Home, Auto asistence PODÍLOVÉ FONDY PIONEER INVESTMENT: INVESTUJTE VÝHODNĚ nabídka více jak 50 podílových fondů vhodných pro klienty s různou citlivostí vůči riziku 50% sleva na vstupním poplatku u jednorázových investic do fondů Pioneer možnost pravidelně investovat již od 500 Kč Podmínkou pro poskytnutí slev je zasílání mzdy na účet do UniCredit Bank. Nabídka je určena pro všechny zaměstnance se zaměstnaneckým průkazem společnosti. Tato verze nabídky je platná do odvolání, nejdéle však do Aktuální verzi nabídky naleznete na po zadání Kódu nabídky: A98980 Heslo: euro0 Tato nabídka platí pro nové i současné klienty UniCredit Bank. Úrokové sazby u úvěrových a depozitních produktů jsou platné v momentě zveřejnění nabídky. Banka si vyhrazuje právo sazby měnit a o změnách klienty informovat na svých internetových stránkách. Aktuální znění nabídky bude zveřejňováno na stránkách k tomu zvlášť určených. Zvýhodněné podmínky není možné uplatnit po zprostředkování obchodu třetí stranou.

4 Praha 1 - Bankovní dům - Náměstí Republiky Náměstí Republiky 3a Tel: Fax: Praha 1 - Havelská Havelská 19 Tel: Fax: Praha 1 - Lazarská Spálená 82/4 Tel: Fax: Praha 1 - Na Poříčí Na Poříčí 1933/36 Tel: Fax: Praha 1 - Palác Adria Jungmannova 31 Tel: Fax: Praha 1 - Václavské náměstí Václavské náměstí 815/53 Tel: Fax: Praha 10 - Eden Vršovická 1398/ Praha 10 Tel: Fax: Praha 10 - Vršovice Moskevská 345/ Praha 10 Tel: Fax: Praha 2 - Hlavní Nádraží Wilsonova 300/8 Tel: Fax: Praha 2 - Tylovo náměstí Jugoslávská 479/10 Tel: Fax: Praha 2 - Valdek Jugoslávská 29 Tel: Fax: Praha 3 - Palác Flóra Vinohradská 151 Tel: Fax: Praha 3 - Vinohrady Vinohradská 115 Tel: Fax: Praha 3 - Žižkov Jana Želivského 1859/29 Tel: Fax: Praha 4 - Budějovická Olbrachtova 1946/64 Tel: Fax: Praha 4 - Filadelfie Želetavská 1525/ Praha 4 Tel: Fax: Praha 4 - Nusle Nuselská 401/4 Tel: Fax: Praha 4 - Pankrác Na Pankráci 58 Tel: Fax: Praha 5 - Anděl Štefánikova 281/ Praha 5 Tel: Fax: Praha 5 - Arbes Štefánikova Praha 5 Tel: Fax: Praha 5 - Nové Butovice Petržílkova Praha 5 Tel: Fax: Praha 6 - Dejvická Dejvická Praha 6 Tel: Fax: Praha 6 - Vítězné náměstí Vítězné náměstí Praha 6 Tel: Fax:

5 Praha 7 - Holešovice Komunardů 883/ Praha 7 Tel: Fax: Praha 7 - Strossmayerovo náměstí Pplk. Sochora 693/ Praha 7 Tel: Fax: Praha 8 - Karlín Thámova 84/ Praha 8 Tel: Fax: Praha 8 - Kobyliské náměstí Horňátecká 447/ Praha 8 Tel: Fax: Praha 9 - Horní Počernice - obchodní místo UniCredit Bank Expres Obchodní místo UniCredit Expres poskytuje hotovostní služby pouze prostřednictvím IQ bankomatu. Náchodská 444/ Praha 9 Tel: Fax: Praha 9 - Vysočany Freyova 945/ Praha 9 Tel: Fax: Hradec Králové Ulrichovo náměstí Hradec Králové Tel: Fax: Hradec Králové - Karla IV. Karla IV Hradec Králové Tel: Fax: Karlovy Vary - TGM Zeyerova 892/ Karlovy Vary Tel: Fax: Strakonice Lidická Strakonice Tel: Fax: Jihlava Masarykovo náměstí Jihlava Tel: Fax: Plzeň - Americká Americká Plzeň Tel: Fax: Plzeň - Koterovská Koterovská 2040/ Plzeň Tel: Fax: Plzeň - Náměstí Republiky Náměstí Republiky/Riegrova Plzeň Tel: Fax: České Budějovice U Zimního stadionu České Budějovice Tel: Fax: České Budějovice Nám. Přemysla Otakara II 122/ České Budějovice Tel: Fax: Český Krumlov - obchodní místo UniCredit Bank Expres Obchodní místo UniCredit Expres poskytuje hotovostní služby pouze prostřednictvím IQ bankomatu. Latrán Český Krumlov Tel: Fax:

SPECIÁLNÍ NABÍDKA ZVÝHODNĚNÝCH BANKOVNÍCH PRODUKTŮ PRO ZAMĚSTNANCE SKUPINY SAP

SPECIÁLNÍ NABÍDKA ZVÝHODNĚNÝCH BANKOVNÍCH PRODUKTŮ PRO ZAMĚSTNANCE SKUPINY SAP SPECIÁLNÍ NABÍDKA ZVÝHODNĚNÝCH BANKOVNÍCH PRODUKTŮ PRO ZAMĚSTNANCE SKUPINY SAP Jsme tuzemská banka, která patří do skupiny UniCredit. Naše celosvětová síť pokrývá přibližně 50 trhů s více než 9 500 poboček

Více

Speciální nabídka služeb a produktů UniCredit Bank pro ambulantní lékaře a lékaře podnikatele (firmy)

Speciální nabídka služeb a produktů UniCredit Bank pro ambulantní lékaře a lékaře podnikatele (firmy) Speciální nabídka služeb a produktů UniCredit Bank pro ambulantní lékaře a lékaře podnikatele (firmy) Proč UniCredit Bank? zaujala mě zvýhodněná nabídka bankovních služeb pro lékaře chci být obsluhován

Více

ení a produkty UniCredit Bank pro stomatology

ení a produkty UniCredit Bank pro stomatology Služby, řešen ení a produkty UniCredit Bank pro stomatology UniCredit Bank se představuje dceřiná společnost největší rakouské banky UniCredit Bank Austria AG, která je členem skupiny UniCredit UniCredit

Více

Fyzické osoby. IQkonto ZDARMA balíček produktů a služeb bez měsíčních poplatků

Fyzické osoby. IQkonto ZDARMA balíček produktů a služeb bez měsíčních poplatků Shrnutí přehledu služeb a podmínek LBBW Bank CZ a.s. bbřřeezzeenn 22000099 pro členy základních organizací Fyzické osoby IQkonto ZDARMA balíček produktů a služeb bez měsíčních poplatků - Běžný účet v CZK,

Více

Z JEDNÉ STRANY KREDITKA...

Z JEDNÉ STRANY KREDITKA... Z JEDNÉ STRANY KREDITKA... Zapojte se do výjimečného dobročinného projektu s UniCredit Bank. Díky vaší nové kreditní kartě Visa Classic nám pomůžete podpořit ty, kteří to skutečně potřebují. Na výběr máte

Více

Speciální nabídka služeb a produktů UniCredit Bank pro nemocniční lékaře a lékaře zaměstnance

Speciální nabídka služeb a produktů UniCredit Bank pro nemocniční lékaře a lékaře zaměstnance Speciální nabídka služeb a produktů UniCredit Bank pro nemocniční lékaře a lékaře zaměstnance Proč UniCredit Bank? zaujala mě zvýhodněná nabídka bankovních služeb pro lékaře chci být obsluhován odborníky

Více

Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Platí od 1. 10. 2012 Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby

Více

Přehled nové otevírací doby poboček UniCredit Bank od 1. června 2008 Overwiew of UniCredit Bank Branches opening hours, valid from June 1 st.

Přehled nové otevírací doby poboček UniCredit Bank od 1. června 2008 Overwiew of UniCredit Bank Branches opening hours, valid from June 1 st. Overwiew of Brno - Divadelní Divadelní 2 Út: 08:30 17:00 601 57 Brno St: 08:30 18:00 Brno - Kobližná Kobližná 2 Út: 08:30 17:00 601 80 Brno St: 08:30 18:00 Brno - Spielberk Office Centre Holandská 2 Út:

Více

Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Platí od 1. 7. 2014 Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část

Více

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví LBBW Bank CZ a.s., Vítězná 126/1, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 14893649 (dále jen Banka) Platnost od 1. 6. 2014 I. Běžné, vkladové a úsporné účty,

Více

I. Běžné, vkladové a úsporné účty, šeky

I. Běžné, vkladové a úsporné účty, šeky I. Běžné, vkladové a úsporné účty, šeky v CZK A. IQkonto ZDARMA - produktový balíček Založení účtu zdarma Vedení účtu zdarma Zrušení účtu zdarma Minimální zůstatek 500,- Produktový balíček IQkonto ZDARMA

Více

Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Platí od 1. 2. 2013 Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby

Více

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví Expobank CZ a.s., Vítězná 126/1, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 14893649 (dále jen Banka) Platnost od 15. 10. 2014 I. Běžné, vkladové a úsporné účty,

Více

Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Platí od 1. 9. 2013 Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby

Více

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví Expobank CZ a.s., Vítězná 126/1, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 14893649 (dále jen Banka) Platnost od 1. 1. 2015 I. Běžné, vkladové a úsporné účty

Více

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví LBBW Bank CZ a.s., Vítězná 126/1, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 14893649 (dále jen Banka) Platnost od 1. 5. 2013 I. Běžné, vkladové a úsporné účty,

Více

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví LBBW Bank CZ a.s., Vítězná 126/1, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 14893649 (dále jen Banka) Platnost od 1. 5. 2013 I. Běžné, vkladové a úsporné účty,

Více

Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část fyzické osoby nepodnikající UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Platí od 1. 6. 2015 Sazebník odměn za poskytování bankovních služeb Část

Více

SAZEBNÍK ODMĚN ZA POSKYTOVÁNÍ BANKOVNÍCH SLUŽEB ČÁST FYZICKÉ OSOBY NEPODNIKAJÍCÍ UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC, A.S.

SAZEBNÍK ODMĚN ZA POSKYTOVÁNÍ BANKOVNÍCH SLUŽEB ČÁST FYZICKÉ OSOBY NEPODNIKAJÍCÍ UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC, A.S. SAZEBNÍK ODMĚN ZA POSKYTOVÁNÍ BANKOVNÍCH SLUŽEB ČÁST FYZICKÉ OSOBY NEPODNIKAJÍCÍ UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC, A.S. Platí od 1. 4. 2012 SAZEBNÍK ODMĚN ZA POSKYTOVÁNÍ BANKOVNÍCH SLUŽEB ČÁST FYZICKÉ OSOBY

Více

SAZEBNÍK ODMĚN ZA POSKYTOVÁNÍ BANKOVNÍCH SLUŽEB ČÁST FYZICKÉ OSOBY NEPODNIKAJÍCÍ UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC, A.S.

SAZEBNÍK ODMĚN ZA POSKYTOVÁNÍ BANKOVNÍCH SLUŽEB ČÁST FYZICKÉ OSOBY NEPODNIKAJÍCÍ UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC, A.S. SAZEBNÍK ODMĚN ZA POSKYTOVÁNÍ BANKOVNÍCH SLUŽEB ČÁST FYZICKÉ OSOBY NEPODNIKAJÍCÍ UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC, A.S. Platí od 15. 10. 2010 SAZEBNÍK ODMĚN ZA POSKYTOVÁNÍ BANKOVNÍCH SLUŽEB ČÁST FYZICKÉ OSOBY

Více

Sazebník poplatků. Aktivně nenabízené produkty a služby OBČANÉ

Sazebník poplatků. Aktivně nenabízené produkty a služby OBČANÉ Sazebník poplatků Aktivně nenabízené produkty a služby OBČANÉ Účinný od 7. 7. 2015 Obsah 1. Každodenní bankovnictví 02 1.1 Běžné účty 02 1.2 Bezhotovostní platební styk 04 1.3 Depešový klíč 04 1.4 Platební

Více

ení a produkty UniCredit Bank pro stomatology

ení a produkty UniCredit Bank pro stomatology Služby, řešen ení a produkty UniCredit Bank pro stomatology Novinky UniCredit Bank pro stomatology dostupnější kontokorent Profesionál k podnikatelskému účtu vklady prostřednictvím České pošty na Váš účet

Více

Oznámení o úrokových sazbách Účinnost od 1. 10. 2015

Oznámení o úrokových sazbách Účinnost od 1. 10. 2015 Oznámení o úrokových sazbách Účinnost od 1. 10. 2015 1. Vkladové produkty v české měně 2. Vkladové produkty v cizí měně 3. Úvěrové produkty v české měně pro soukromou klientelu 4. Úvěrové produkty v české

Více

Ceník České spořitelny, a.s., pro bankovní obchody (dále jen Ceník)

Ceník České spořitelny, a.s., pro bankovní obchody (dále jen Ceník) Ceník České spořitelny, a.s., pro bankovní obchody (dále jen Ceník) Část Obsah: 1. Osobní účet České spořitelny II 2. Služba BLUE a Osobní konto České spořitelny 3. Internetový osobní účet České spořitelny

Více

Sazebník poplatků. Aktivně nenabízené produkty a služby OBČANÉ

Sazebník poplatků. Aktivně nenabízené produkty a služby OBČANÉ Sazebník poplatků Aktivně nenabízené produkty a služby OBČANÉ Účinný od 5. 2. 2015 Obsah 1. Každodenní bankovnictví 02 1.1 Běžné účty 02 1.2 Bezhotovostní platební styk 04 1.3 Depešový klíč 04 1.4 Platební

Více

Sazebník ČSOB pro fyzické osoby občany

Sazebník ČSOB pro fyzické osoby občany Sazebník ČSOB pro fyzické osoby občany strana 1 Československá obchodní banka, a. s. Sazebník pro fyzické osoby občany Česká republika, ve znění k 1. 3. 2014 Obsah A B C D E F G H I Osobní konta Karty

Více

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví Expobank CZ a.s., Vítězná 126/1, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 14893649 (dále jen Banka) Platnost od 3. 9. 2015 I. Běžné, vkladové a úsporné účty

Více

Jasné výhody podnikání s Poštovní spořitelnou

Jasné výhody podnikání s Poštovní spořitelnou Jasné výhody podnikání s Poštovní spořitelnou Představení Poštovní spořitelny Součást skupiny ČSOB Samostatná obchodní značka Druhá největší banka v ČR v počtu klientů obsluhuje více jak 2 000 000 klientů

Více

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví

Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví Standardní sazebník odměn a poplatků pro osobní bankovnictví Expobank CZ a.s., Vítězná 126/1, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 14893649 (dále jen Banka) Platnost od 1. 4. 2015 I. Běžné, vkladové a úsporné účty

Více

Sazebník poplatků OBČANÉ

Sazebník poplatků OBČANÉ Sazebník poplatků OBČANÉ Účinný od 7. 7. 2015 Obsah 1. Každodenní bankovnictví 02 1.1 Běžné účty 02 1.2 Jistotní účty 02 1.3 Bezhotovostní tuzemský platební styk 02 1.4 Bezhotovostní zahraniční platební

Více