Era osobní účet Příručka pro klienty, kteří dovršili 18 let

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Era osobní účet Příručka pro klienty, kteří dovršili 18 let"

Transkript

1 Era osobní účet Příručka pro klienty, kteří dovršili 18 let

2 Co se na vašem účtu mění Způsob podepisování Nyní už všechny dokumenty podepisujete pouze vy. Platební karta Týdenní limit pro výběry z bankomatů a platby u obchodníků si nově můžete navýšit až na Kč. Změnu můžete provést na kterémkoli obchodním místě. Internetové bankovnictví Vaše přístupové údaje a limity vám zůstávají. Prostřednictvím internetového bankovnictví si můžete změnit PIN, výpisy z účtu a kontaktní údaje. O změnu limitů a dalších parametrů lze požádat na kterémkoli obchodním místě. A co zůstává Vedení účtu vás nic nestojí 2 výběry měsíčně z bankomatů Ery/ČSOB zdarma Všechny příchozí platby zdarma Internet i mobil máte. Využijte toho! Hlavní výhodou Era osobního účtu je jeho rychlé a příjemné ovládání přes internet a mobil. Stačí si zřídit internetové bankovnictví a okamžitě získáte: zvýhodněné poplatky za všechny odchozí platby, jednoduchý, rychlý a pohodlný přístup k penězům, elektronické výpisy zdarma. Ušetříte čas a peníze a sami se rozhodnete, kdy budete zadávat platby 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Vlastníte chytrý telefon nebo tablet? Stáhněte si zdarma aplikaci Era smartbanking na

3 Jaké jsou výhody Era smartbankingu? Svůj účet budete obsluhovat skutečně kdykoli a kdekoli Máte neustálý přehled o svých financích Poplatky za transakce jsou stejně výhodné jako v internetovém bankovnictví Získáte okamžitý přístup k dalším informacím o pobočkách a bankomatech, kurzovním lístku atd. Vyzkoušejte nyní i nové internetové bankovnictví Era portál! Můžete si zde libovolně sjednávat produkty nebo například zjistit, za co nejvíc utrácíte, a to díky službě Era osobní finance. Platební karta toho umí víc K účtu automaticky získáte bezkontaktní platební kartu. Díky ní zaplatíte nákupy do 500 Kč pouhým přiložením karty ke čtečce (bez nutnosti zadávání PIN a vkládání karty do čtečky). Víte, že moderní bankomaty slouží nejen k výběrům hotovosti? Ve vybraných bankomatech Ery/ČSOB můžete díky platební kartě také: zadávat platební příkazy, dobít si kredit u mobilních operátorů, sjednat cestovní pojištění, vložit hotovost. Konkrétní možnosti zjistíte na webu nebo v menu obrazovky bankomatu. A víte, že výběry hotovosti zdarma a zvýhodněné výběry se týkají i bankomatů Volksbank, Oberbank a Commerzbank? S platební kartou v kapse ale hlavně nepotřebujete mít u sebe žádnou hotovost! Nakupování je díky ní pohodlné, bezpečné a placení kartou vás nic nestojí.

4 Karty jsou rozdány dobře Požádejte si o kartu EYCA (dříve EURO<26), plnou výhod a slev, které uplatníte v ČR i v zahraničí. Bez poplatku za vydání získáte více než slev v oblastech, jako jsou cestování a doprava, kultura, památky, ubytování, stravování, obchody, sport, služby nebo vzdělávání. Už jste slyšeli o službě CashBack? Při platbě kartou nad 300 Kč vám tato služba umožní vybrat si zdarma hotovost až Kč. Označení CashBack najdete zejména u pokladen větších obchodů např. Albert, Interspar, Globus, COOP, Schlecker, u čerpacích stanic Čepro EuroOil, ale i v menších prodejnách a restauracích. Image karta vám bude slušet! Klienti do 26 let mají vydání Image karty za zvýhodněnou cenu. S platební kartou si můžete sjednat různé druhy pojištění. Konkrétní možnosti naleznete na webových stránkách nebo nám zavolejte, případně napište. Vyberte si z dalších produktů S Era kontokorentem už vás vyčerpaný účet nezaskočí, peníze na účtu totiž můžete čerpat i do minusu. K hlavním výhodám patří: finanční rezerva na nečekané výdaje, jistota provedených transakcí při nedostatku peněz na účtu, úročení pouze vyčerpané částky. Klienti do 26 let mají Era kontokorent bez poplatku. Využijte také naši půjčku na bydlení nebo neúčelovou půjčku na cokoli jiného. Reprezentativní příklad splácení Era kontokorentu pro mladé ve výši Kč: RPSN 19,4 %, úroková sazba 17,9 % p. a., doba splácení 3 měsíce, bez poplatku za podání žádosti, poskytnutí a služby spojené s kontokorentem, celková částka k úhradě Kč. Pro reprezentativní příklad platí, že smlouva je uzavřena 1. den v měsíci, ve stejný den klient jednorázově vyčerpá úvěr v plné výši a splatí jej po uplynutí 3 měsíců.

5 Era kreditku použijete doma i v zahraničí, když vám občas chybějí vlastní peníze a chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým. K hlavním výhodám patří: dostatek peněz na běžné i nečekané výdaje, odklad splátek až o 55 dnů i při výběrech z ATM, záruka na vybrané druhy zakoupeného zboží zdarma prodloužená o 1 rok a ochrana nákupů proti zničení nebo odcizení. Era červené konto je spořicí účet, který vám umožní výhodnější úročení již při zůstatku Kč. Další výhody: zdarma vedení účtu i veškeré transakce, moderní obsluha přes internet, peníze vždy na dosah ruky. Komunikujte s námi, jak je vám to milé Vždycky máte na vybranou. Komunikujte s námi způsobem, který vám vyhovuje. Napište nám nebo využijte kontaktní formulář na webových stránkách. WEB (www.erasvet.cz) CHAT / / ZAVOLÁME VÁM ZPĚT FACEBOOK (www.facebook.com/erajednoduse) KLIENTSKÉ CENTRUM Infolinka: Klientská linka: Helpdesk internetového bankovnictví: OBSLUHA V POBOČCE ČESKÉ POŠTY Pokud dáváte přednost osobní obsluze, navštivte kterékoli naše Era finanční centrum nebo pobočku České pošty ERA JE OBCHODNÍ ZNAČKA ČSOB.