Braun CoolTec: První holicí strojek s technologií aktivního chlazení.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Braun CoolTec: První holicí strojek s technologií aktivního chlazení."

Transkript

1 Příručka projektu trnd Braun CoolTec: První holicí strojek s technologií aktivního chlazení. Projekt trnd Projektový blog: Tvůj trnd kontakt:

2 Staňme se trnd onlinereportéry nového Braun CoolTec. V tomto projektu trnd se snažíme V tomto trnd projektu se staneme vůbec prvními, kdo bude mít exklusivní příležitost uvést na trh tuto světovou novinku: kterou je holicí strojek CoolTec značky Braun.... vyzkoušet Braun CoolTec společně s 200 trnd-partnery z České republiky. Vyzkoušet. CoolTec je prvním holicím strojkem na světě, který je vybavený aktivní chladicí technologií. Tato technologie aktivně chladí pokožku při holení a snižuje tak příznaky podráždění kůže.... podělit se o svou zkušenost s holicím strojkem CoolTec také ostatními. Proto napiš jako správný Braun CoolTec je světovou novinkou. V tomto trnd projektu bychom rádi společně s 200 trnd partnery z České republiky vyzkoušeli Braun CoolTec a následně napsali svou zkušenost s elektrickým strojkem na online hodnotících platformách. online reportér své hodnocení na následujících 5 platformách pro hodnocení produktů: Mall.cz Kasa.cz Heureka.cz Euronics.cz Datart.cz Podělit se o svou zkušenost.... vyjádřit svůj názor na Braun CoolTec prostřednictvím dvou online dotazníků. Vyjádřit svůj názor.

3 Braun provádí revoluci v holení. CoolTec aktivně chladí Tvou pokožku. Je konec s podrážděnou pokožkou při holení. Braun CoolTec s novou technologií může používat každý muž. Braun totiž vyvinul holicí strojek, který může aktivně chladit vaši pokožku během holení. Je vhodný pro normální, stejně jako pro jemnou a citlivou pokožku. Zde můžeš vidět rozdíl, mezi holením s technologií CoolTec v porovnání s klasickými holicími strojky. Pokožka aktivně chlazená během holení? Teď už je to možné. Klasické holicí strojky bez chlazení: Červená vyznačuje, kde je pokožka během holení obzvláště teplá. Tajemstvím je speciální technologie termo-elektrického chlazení, která byla doposud užívána pouze ve vesmírných stanicích a satelitech. A nyní poprvé v historii spojil Braun tuto technologii také s elektrickým holením, což by se od něj i dalo čekat. Oholení je hladké a zabrání se podráždění pokožky. *Gely a krémy už nejsou k holení potřeba. Holicí strojek CoolTec s chladicí technologií: Modrá vyznačuje, kde CoolTec aktivně chladí pokožku během holení. *Jak přesně funguje a více informací o podráždění kůže naleznete na zadních stranách projektové příručky.

4 CoolTec technologie termoelektrického chlazení. Chladicí zařízení CoolTec. Tajemstvím holicího strojku Braun CoolTec je inovativní termo-elektrická technologie od značky Braun. Většina holicích strojků vytváří teplo v holicí hlavici a tím také ohřívá pokožku během holení. Hliníková lišta je nejdůležitější část chladicí technologie. Je zabudována do holicí hlavice. Tím aktivně ochlazuje pokožku během holení se strojkem CoolTec. Termo-elektrická chladicí technologie Braun CoolTec se podobá chladničce. Termoelektrický chladicí systém Chladící část Přesun tepla Spínač zapnutí/ vypnutí chlazení Zastřihovač vousů Chladicí lišta Brown CoolTec Pokožka je během holení aktivně chlazena, protože teplo je odváděno od povrchu kůže. Tepelné čerpadlo odvádí teplo z holící čepele dolů, čímž je holicí hlavice chlazená a teplo se shromažďuje uvnitř. Aby byl zajištěn nepřetržitý kontakt s pokožkou, chladicí lišta je upevněna v mřížce holicí hlavy, aby nedocházelo k jejímu pohybu. Kromě toho tato fixace zajišťuje, aby se holicí čepele netiskly příliš silně na pokožku a nezapříčinily podráždění, či malá poranění pokožky. Chlazení po pouhém stisku tlačítka Különlegessége: Speciální funkce: A Chladicí Thermo-Electric-Cooling termoelektrický systém rendszer lze zapnout egy gombnyomással a vypnout pouhým be- stisknutím és kikapcsolható. tlačítka. Slovo CoolTec je zkratkou pro: termo-elektrické chlazení. Věděli jste, že?

5 Další funkce ve stručnosti. CoolTec je jediný holicí strojek, který chladí pokožku během holení. Zároveň však zaručuje stejné oholení, jaké byste očekávali od značky Braun díky těmto dalším funkcím: Trojitý holicí systém kombinuje dva samostatně se pohybující holicí prvky s integrovanou břitvou. Ty se přizpůsobí každé kontuře obličeje i na obtížněji dostupných místech. Tím zajistí dokonalé oholení. Braun SensoBlade technologie: speciálně navržené holicí břity, které zachycují vousy rostoucí v různých směrech pro naprosto hladké oholení.... ve stručnosti. 100% voděodolný / Wet & Dry Holicí strojek Brown CoolTec je určený pro muže, kteří chtějí mít možnost volby: buď suché holení, nebo osvěžující mokré holení ve sprše. Proto má zcela utěsněný povrch a je vodotěsný až do hloubky 5 metrů. Proto je možné CoolTec opláchnout rychle a snadno pod tekoucí vodou a také používat ve sprše. Zastřihovač dlouhých vousů pomáhá upravit vaše vousy nebo kotlety do požadovaného tvaru. Bez síťového přívodu Jedno nabití zajišťuje až 45 minut holení a až 15 minut s aktivovanou funkcí chlazení. Úplné nabití baterie trvá hodinu. Nabízí se však také možnost rychlého, pěti-minutového nabíjení. Strojek je pak připraven k holení.

6 Použití strojku CoolTec. Tvůj trnd balíček: Nový Braun CoolTec je zejména vhodný pro suché oholení tváře. Jak jej použít: Na začátku projektu dostane každý účastník počáteční výbavu, obsahující následující: 1 Stiskněte vypínač, čímž strojek spustíte. Pro Tebe k vyzkoušení a získání zkušeností, které potom použiješ jako online reportér: Holicí strojek Braun CoolTec, model CT2s Wet & Dry, nabíjecí stojan včetně zvláštní napájecí šňůry, ochranný kryt, štěteček, lahvička s olejem, a návod k použití. 2 Stiskněte během holení spínač chlazení, chcete-li aktivovat funkci chlazení. Symbol na spínači chlazení se rozsvítí modře. (Bliká, pokud je baterie málo nabitá.) 3 Potom se začněte holit, jako obvykle a vychutnejte si chlazení. Pocit chlazení může být u každého jedince odlišný. Je ovlivněn osobními faktory a faktory prostředí (např. pokožka, teplota prostředí). Tipy pro optimální chladící účinek: 1. Pro dosažení nejlepšího výkonu chlazení vám doporučujeme po aktivaci funkce chlazení několik sekund vyčkat. Chlazení bez použití kabelu může začít až po 15 minutách. 2. Nepoužívejte holicí strojek CoolTec společně s holicí pěnou, či gelem. Tak bude zaručeno optimální chlazení. Navíc tak zabráníte jakémukoliv poškození zařízení. Poznámka: V tomto trnd projektu Tě čekají úkoly související s rolí online reportéra. V následujícím seznamu na příštích dvou stránkách si můžeš zaškrtnout, které z nich jsi již splnil.

7 Tvé úkoly coby online reportéra. 1 Otevři balíček a vyzkoušej. 3 Piš hodnocení online. Vyzkoušej: Rozbal svůj trnd balíček třeba společně se svými přáteli, či příbuznými - a seznam se s jeho obsahem: holicím strojkem Braun CoolTec. Pokud Tě zajímá, jaké zajímavé funkce má, můžeš si hned prostudovat manuál. Tvým dalším úkolem bude: Vyzkoušet! Než začneš se zkoušením, musíš nejprve nabít baterii. A pak už ti nic nebrání začít s holením. Poděl se s námi o momenty rozbalování a prvního zkoušení produktu s přáteli a rodinou prostřednictvím fotografií. Ty můžeš snadno nahrát v oblasti můj trnd. Úkol splněn: Testování holicího strojku Braun CoolTec každý den. Jako účastník projektu, obdržíš holicí strojek CoolTec k tomu, aby sis byl schopen utvořit názor na jeho novou chladicí funkci následně mohl napsat online hodnocení na tento produkt. K psaní online recenzí můžeš použít stránky, jako například: Mall.cz, Kasa.cz, Heureka.cz, Sepiš všechna kritéria Tvého testování, výhody a také nevýhody, které jsi objevil. Protože se jedná o kvalitativní hodnocení, může být cenné těm, kteří uvažují o koupi holicího strojku CoolTec. Abychom mohli Tvé hodnocení na těchto online hodnotících platformách vidět, pošli nám prosím internetový odkaz na svou recenzi prostřednictvím tlačítka Recenze v oblasti můj trnd. Tam také najdeš návod, jak na to. Úkoly splněny: 2 Řekni svůj upřímný názor. Recenze na Mall.cz publikována a odkaz odeslán do trnd. Recenze na Kasa.cz publikována a odkaz odeslán do trnd. Recenze na Heureka.cz publikována a odkaz odeslán do trnd. Recenze na Euronics.cz publikována a odkaz odeslán do trnd. Podpoř Braun tým svými nápady a názory, stejně jako návrhy na zlepšení, které může Braun použít v budoucím vývoji produktu. Můžeš nám napsat svůj názor na holicí strojek CoolTec v průběhu čtyř týdnů trvání projektu tím, že vyplníš dva online dotazníky. Tyto dotazníky nalezneš na stránkách trnd, v oblasti můj trnd. Jakmile bude online dotazník připraven, obdržíš od nás informace em. Recenze na Datart.cz publikována a odkaz odeslán do trnd. Úkoly splněny: Počáteční dotazník vyplněn. Závěrečný dotazník vyplněn. Na našem projektovém blogu budeme diskutovat všechny dotazy a nápady: Dotazy a připomínky ohledně projektu můžete zasílat em přímo na:

8 Tipy na online hodnocení. Zásady trnd. Napiš své hodnocení tak, aby obsahovalo důležité a užitečné informace. Oceníme Tvé upřímné hodnocení produktu na 5 různých online hodnotících platformách. To může být užitečné pro ty, kteří hledají užitečné informace o novém produktu. Jako online-reportér trnd projektu, se můžeš podělit o své zkušenosti a předat informace o novém holicím strojku Braun CoolTec. Tématy k Tvým příspěvkům na internetu mohou být: Co si myslíš o způsobu používání a kvalitě holicího strojku CoolTec? Co si myslíš o nápadu funkce aktivního chlazení? Jak se Ti líbí funkce aktivního chlazení? Jak dobře funguje funkce aktivního chlazení? Jak příjemné je chlazení na Tvé pokožce? Jaký máš pocit na pokožce během a po ukončení holení? Jaký snadno se ti zachází s holicím strojkem CoolTec? Jak jsi spokojený s oholením / s konečným výsledkem? Tyto doporučení a návrhy mohou být pro Tebe nápomocnou inspirací. Ty sám však víš nejlépe, o které z vlastních zkušeností a tipů se chceš s ostatními podělit. Buď otevřený. Na trnd projektu není absolutně nic tajného. Nevytváříme žádné prodejní místo, ani se nesnažíme o skrytou reklamu. Všichni členové by měli v době trvání kampaně až budou hovořit se svými přáteli a známými dát všem na vědomí, že jsou účastníky trnd a že se podílí na jednom z projektů. Neměl by ses snažit někoho klamat. V žádném případě nejsi prodejcem, který putuje od dveří ke dveřím ve snaze prodat produkt, anebo myšlenku! Jednoduše buď otevřený a řekni ostatním svůj vlastní názor. Buď upřímný. Zdá se to být samozřejmé, ale bohužel ne vždy tomu tak je. Jedině upřímná šeptanda funguje. To znamená neovlivňovat lidi a nesnažit se vylíčit věci v lepších barvách, než jaké ve skutečnosti jsou. Jednoduše řekni svůj upřímný názor a rovněž názor Tvých přátel a známých. Měj uši nastražené. Šeptanda se nesnaží ovlivnit Tvé přátele, nebo Tvé známé. Není třeba cokoliv přeceňovat jednoduše jim řekni o novém produktu z projektu trnd a nechej je vyjádřit jejich názor i když nesouhlasí s tím Tvým. Byli bychom rádi, kdybys nashromáždil co nejvíce názorů a podělil se o ně s námi! Důležité: Můžeš se zmínit, že se účastníš testování holicích strojků Brown CoolTec v projektu trnd nicméně kromě toho bychom byli rádi, kdyby ses podělil o svůj upřímný názor a zkušenosti.

9 Tipy od Braunu. Suché holení. Pro dosažení nejlepších výsledků Ti Braun doporučuje dodržovat 3 jednoduché kroky: Spousta mužů dává přednost suchému holení, a proto volí elektrické holicí strojky. To má mnoho odůvodnění: 1 Vždy se ohol předtím, než si omyješ tvář. Někteří dávají přednost rychlosti, jiní chválí uzpůsobení hlavice k povrchu pokožky, či hygienické čištění díky čisticí stanici. 2 Za všech okolností drž holicí strojek v pravém úhlu (90 ) k pokožce. Holicí hlava elektrického holicího strojku se skládá ze sady oscilačních nožů. Tyto jsou, k ochraně pokožky, umístěny planžetou holicí hlavy. Přitisknutím holicího strojku na kůži, ostří se blíží k okraji listu. Vousy proniknou otvory planžety a mohou být čepelí odříznuty. Existují dva typy elektrických holicích strojků pro suché holení: planžetové holicí strojky a rotační strojky. Holicí strojky, založené na rotačním systému jsou zpravidla vybaveny třemi rotačními hlavami. 3 Napni pokožku a hol se proti směru růstu vousů. Naproti tomu u planžetových holicích strojků - jako je i Braun CoolTec se planžety pohybují lineárně, to znamená nahoru a dolů. Holicí hlava s planžetou Braun umožňuje velmi důkladné a zároveň jemné oholení. Díky speciálně tvarovaným otvorům v planžetě, může břit zachytit více vousů a zároveň chránit pokožku. Často vyměňuj řezací hlavici Foil & Cutter. Tvůj holicí strojek oholí průměrně vousů během 18 měsíců. A proto Braun doporučuje pro dokonalé oholení vyměňovat řezací hlavici každých 18 měsíců, aby mohl dosahovat maximálního výkonu.

10 Holicí strojek Braun CoolTec pošle podráždění pokožky k ledu. Doporučený dermatology. Braun CoolTec byl dermatologicky testovaný britskou organizací Skin Health Alliance (Aliance pro zdravou pokožku). Když se holicí strojek příliš přitlačí na pokožku, může to mít za následek podráždění kůže. To může mít neblahé následky pro muže s citlivou pokožkou, ale i pro běžné holení. Skin Health Alliance je nezávislou neziskovou společností s dermatology, specialisty a výzkumníky z celého světa. Typickými symptomy mohou být: CoolTec byl dermatologicky testovaný. Viditelné příznaky: suchá pokožka šupinatá pokožka hrubá pokožka zarudnutí zarudnutí malé, červené skvrny malá poranění Pocitové příznaky: Napnutá pokožka svědění pocit pálení po holení Tento holicí strojek byl navíc testován Dr. Marcusem Maurerem, profesorem dermatologie a alergologie na lékařské univerzitě Charite, v Berlíně. Také on doporučuje holení strojkem CoolTec. Braun provedl rozsáhlý výzkum, zaměřený na lepší pochopení podráždění kůže, způsobené suchým holením. Právě tento výzkum přivedl na svět CoolTec. Tento holicí strojek je prvním na světě, který dokáže poslat podráždění pokožky k ledu. Prof. Dr. Marcus Maurer Věděli jste, že? Nový CoolTec, stejně jako všechny přední holicí strojky značky Braun, byl navržen, vyvinut a vyroben v Německu. Zaručuje proto kvalitu a spolehlivost.

11 CoolTec ocenění. Modely CoolTec: Nejen, že je CoolTec šetrný k pokožce, má také líbivý design. Není divu, že Braun CoolTec získal ocenění v soutěži red dot design award. CoolTec je k dispozici ve třech modelech. Kromě CoolTec CT2s, který testujeme v našem trnd projektu, je zde ještě CoolTec CT2cc. Zde je jejich srovnání: CoolTec získal ocenění v soutěži red dot design award Braun CoolTec model CT2s reddot design kitüntetés nyertese 2013-ban A trnd Projekt S nabíjecím stojanem a ochranným krytem. Barva: černá s modrými doplňky. Doporučená maloobchodní cena: Kč *. Kontrast mezi ledově modrou barvou a černými částmi, porotu velice zaujal. Také ergonomie, používání a zapínání/vypínání chladícího zařízení je přesvědčil. CoolTec však není jediným produktem značky Braun, který získal ocenění. Více, než 250 produktů značky Braun již patří k nejuznávanějším soutěžím v oblasti designu na světě. Braun CoolTec model CT2cc S čisticí a dobíjecí stanicí pro nabíjení a údržbu, nabíjecí šňůrou a ochranným krytem. Barva: černá s modrými doplňky. Doporučená maloobchodní cena: Kč *. *Maloobchodní cena. Stanovení prodejní ceny je na zvážení obchodních provozovatelů. Braun nemá žádný vliv na jednotlivé maloobchodní ceny.

12 Charakterisitky a cena. Braun CoolTec CT2s Wet&Dry. Světová jednička: První holicí strojek s aktivní chladící technologií. Tato technologie automaticky chladí pokožku během holení a ta je tím chráněná proti podrážděním. Chlazení lze zapnout stiskem tlačítka a nepotřebuje žádné další produkty, jako jsou gely a krémy. Plně nabitá baterie poskytne až 45 minut holení a až 15 minut s aktivovanou funkcí chlazení. Nový Braun CoolTec je obzvláště vhodný pro suché holení tváře a zároveň je však možné jej použít i ve sprše. Navržený, vyvinutý a vyrobený v Německu. Na trh vstoupil v říjnu Doporučená maloobchodní cena: Braun CoolTec (model CT2s) stojí Kč *. *Maloobchodní cena. Stanovení prodejní ceny je na zvážení obchodních provozovatelů. Braun nemá žádný vliv na jednotlivé maloobchodní ceny.

13 trnd kontakt: 2013 trnd Central Eastern Europe Kft., organizační složka Olgy Havlové 2874/8, Praha 3 - Žižkov

Braun WaterFlex: Pro optimální dokonalost a pocit jemné pokožky při suchém, či mokrém holení, i s pěnou na holení!

Braun WaterFlex: Pro optimální dokonalost a pocit jemné pokožky při suchém, či mokrém holení, i s pěnou na holení! Průvodce trnd-projektem Braun WaterFlex: Pro optimální dokonalost a pocit jemné pokožky při suchém, či mokrém holení, i s pěnou na holení! trnd projekt Projektový blog: www.trnd.cz/braun-waterflex Vaše

Více

Časopis, který se stane Tvým osobním stylistou.

Časopis, který se stane Tvým osobním stylistou. trnd-průvodce projektem InStyle: Časopis, který se stane Tvým osobním stylistou. trnd Projekt Projektový blog: www.trnd.cz/instyle Tvůj trnd-kontakt: alexa@trnd.cz Kdo jsou průzkumnice trhu InStyle? V

Více

ARTNER 1. T7000 Auto Command Srdcem této řady traktorů, zkonstruovaných pro maximální výkon, je nová převodovka a inovovaná multifunkční ovládací páka

ARTNER 1. T7000 Auto Command Srdcem této řady traktorů, zkonstruovaných pro maximální výkon, je nová převodovka a inovovaná multifunkční ovládací páka ARTNER 1 P artnerství trvá. Časopis Partner vychází celoevropsky. Na svých stránkách přináší majitelům strojům a příznivcům značky New Holland zajímavé informace o novinkách a aktivitách značky na různých

Více

K n ow - h ow. Při plném zatížení. Nová hvězda na Manhattanu. Časopis pro zákazníky Jaro/Léto 2015. Statická zkouška konstrukční celistvosti

K n ow - h ow. Při plném zatížení. Nová hvězda na Manhattanu. Časopis pro zákazníky Jaro/Léto 2015. Statická zkouška konstrukční celistvosti K n ow - h ow Časopis pro zákazníky Jaro/Léto 2015 Statická zkouška konstrukční celistvosti Při plném zatížení Referenční stavba Nová hvězda na Manhattanu Spolehlivost Obsah nemá záruční lhůtu. Předtím,

Více

Nový generální ředitel BSH Per Funch odpovídá

Nový generální ředitel BSH Per Funch odpovídá SELL Jediný ČESKÝ B2B magazín o trhu s domácími spotřebiči 6 LET NA TRHU Favia Day 2014 Dealerský den se zaměřením na vestavby letos v pražské Chuchli Co přinesou v příštím roce chytré spotřebiče? A mají

Více

Spolehlivé tipy pro váš e-shop. Trendy na trhu odběrných míst Proč měříme zákaznickou spokojenost?

Spolehlivé tipy pro váš e-shop. Trendy na trhu odběrných míst Proč měříme zákaznickou spokojenost? 2013 e-trend Spolehlivé tipy pro váš e-shop Trendy na trhu odběrných míst Proč měříme zákaznickou spokojenost? Editorial Obsah Trendy E-commerce 2013 pohledem Tomáše Hájka Zeptali jsme se Předních osobností

Více

PODPORA PODNIKAVOSTI inspiromat

PODPORA PODNIKAVOSTI inspiromat PODPORA PODNIKAVOSTI inspiromat Obsah Podpora podnikavosti inspiromat... 5 Systém publikace... 7 První oddíl Studentské firmy... 8 A. JA Firma... 8 Co je Junior Achievement...8 Úloha vyučujícího... 10

Více

www.moje-bydleni.com Starý dům v novém kabátě Vybíráme nová okna Terasa, místo pro odpočinek

www.moje-bydleni.com Starý dům v novém kabátě Vybíráme nová okna Terasa, místo pro odpočinek bydlení www.moje-bydleni.com Starý dům v novém kabátě Vybíráme nová okna Terasa, místo pro odpočinek Zahradě to nejlepší Platnost akce od 1. 4. 2013 do 30. 6. 2013 Ceny jsou uvedené včetně DPH. Sekačky

Více

inspirace 66 % více na str. 46 47 Výprodej slevy až novinka Ceramica Delicia 800 180 181 nabídka platná do 15. 3. 2015 nyní bez DPH matrace Aloe Vera

inspirace 66 % více na str. 46 47 Výprodej slevy až novinka Ceramica Delicia 800 180 181 nabídka platná do 15. 3. 2015 nyní bez DPH matrace Aloe Vera RE0581 IN 196745 O Zimní inspirace Ceramica Delicia více na straně 22 25 novinka Hot Shapers více na str. 45 Akce matrace Aloe Vera nyní bez DPH více na str. 5 Výprodej slevy až 66 % více na str. 46 47

Více

Po přečtení ebooku ohodnotťe prosím přínos získaných informací zasláním částky na můj účet 2400223149/2010 děkuji vám za podporu.

Po přečtení ebooku ohodnotťe prosím přínos získaných informací zasláním částky na můj účet 2400223149/2010 děkuji vám za podporu. Po přečtení ebooku ohodnotťe prosím přínos získaných informací zasláním částky na můj účet 2400223149/2010 děkuji vám za podporu. Jsem snílek, či co je tohle za způsob platby ebooku? Přátelé a čtenáři.

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ Diplomová práce Analýza kritérií hodnocení webových stránek Analysis of the website evaluation criteria Bc. Marika Vondrášková Plzeň 2013 ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

Více

trends Pohyb Od řeči těla po vysokorychlostní manipulaci. in automation Hlavní téma

trends Pohyb Od řeči těla po vysokorychlostní manipulaci. in automation Hlavní téma trends in automation Magazín pro zákazníky společnosti Festo 1. 2015 Inspirace Vysílání signálů Rozhovor se Samym Molchem, mimem a expertem na řeč těla. Impulzy Uzel Vysokorychlostní logistika ve středisku

Více

Pozitivní ovlivňování životních postojů a Orientační dny pro mládež jako formy primární prevence

Pozitivní ovlivňování životních postojů a Orientační dny pro mládež jako formy primární prevence UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE Evangelická teologická fakulta Bakalářská práce Pozitivní ovlivňování životních postojů a Orientační dny pro mládež jako formy primární prevence Vedoucí práce: Ing. Mgr. Jan

Více

CYPRES 2 User s Guide - english version - CYPRES2. Reliability made in Germany. Příručka uživatele

CYPRES 2 User s Guide - english version - CYPRES2. Reliability made in Germany. Příručka uživatele CYPRES 2 User s Guide - english version - CYPRES2 Reliability made in Germany Příručka uživatele 2 User s Guide - english version - CYPRES2 Reliability made in Germany CYPRES 2 Prírucka uživatele - ceská

Více

Webové stránky 5* hotelů v Praze a Moskvě: komparativní analýza

Webové stránky 5* hotelů v Praze a Moskvě: komparativní analýza Webové stránky 5* hotelů v Praze a Moskvě: komparativní analýza Bakalářská práce Albina Kupaeva Vysoká škola hotelová v Praze 8, s.r.o. Katedra hotelnictví Studijní obor: Hotelnictví Vedoucí bakalářské

Více

Ten, kdo nabízí produkty Partners banky, by měl mít v peněžence karty s tyrkysovým logem

Ten, kdo nabízí produkty Partners banky, by měl mít v peněžence karty s tyrkysovým logem www.jsmepartners.cz 1/10 Dagmar Prajzlerová UCB měla jako jediná odvahu vyzkoušet něco nového Ten, kdo nabízí produkty Partners banky, by měl mít v peněžence karty s tyrkysovým logem Exkluzivita a možnost

Více

VÝSLEDKY NEJVĚTŠÍHO TESTU FINANČNÍCH PORADCŮ BROKER CONSULTING ZVÍTĚZIL!

VÝSLEDKY NEJVĚTŠÍHO TESTU FINANČNÍCH PORADCŮ BROKER CONSULTING ZVÍTĚZIL! Magazín společností Broker Consulting, a. s., Fin Consulting, a. s., a Broker srpen 2011 ročník II VÝSLEDKY NEJVĚTŠÍHO TESTU FINANČNÍCH PORADCŮ BROKER CONSULTING ZVÍTĚZIL! 3 ČP INVEST má řešení Editorial

Více

Termotransfer tiskárna. Uživatelská příručka

Termotransfer tiskárna. Uživatelská příručka Termotransfer tiskárna A3 Uživatelská příručka CopyRight by cab / 900 8200 / L45 /75 Překlad VVV Systém s.r.o. V Podhájí 776 / 30 Ústí nad Labem 2 Cab ProduktTechnik GmbH & Co KG / Tharo Systems, Inc A3

Více

Držíme krok: podpora žáků se zdravotním oslabením a postižením na nemocničních školách při pražských nemocnicích

Držíme krok: podpora žáků se zdravotním oslabením a postižením na nemocničních školách při pražských nemocnicích Projekt Držíme krok: podpora žáků se zdravotním oslabením a postižením na nemocničních školách při pražských nemocnicích Informace o projektu a manuál k používání e-learningu (dočasná verze) Projekt realizuje:

Více

Zvýšení počtu uživatelů digitálního fotografování mezi seniory

Zvýšení počtu uživatelů digitálního fotografování mezi seniory Zvýšení počtu uživatelů digitálního fotografování mezi seniory LLP Grundtvig Partnerství 11-Pp-GRU-088 pod záštitou partnerství mezinárodního programu Grundtvig 2 OBSAH Obsah... 2 Úvod... 3 Modul 1: Teoretická

Více

ZÁKLADY MARKETINGU HANA BARTOŠOVÁ PETRA KRAJNÍKOVÁ VYSOKÁ ŠKOLA REGIONÁLNÍHO ROZVOJE PRAHA

ZÁKLADY MARKETINGU HANA BARTOŠOVÁ PETRA KRAJNÍKOVÁ VYSOKÁ ŠKOLA REGIONÁLNÍHO ROZVOJE PRAHA Evropský sociální fond Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti VYSOKÁ ŠKOLA REGIONÁLNÍHO ROZVOJE PRAHA ZÁKLADY MARKETINGU HANA BARTOŠOVÁ PETRA KRAJNÍKOVÁ PRAHA 2011 Název studijní opory Název: Základy

Více

Placená reklama na Facebooku

Placená reklama na Facebooku JANÁČKOVA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V BRNĚ Hudební fakulta Katedra hudebních a humanitních věd a hudebního manažerství Hudební manažerství Placená reklama na Facebooku Bakalářská práce Autor práce: Zuzana

Více

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 NEJ EFEKTI VNĚJ ŠÍ MARKETI NGOVÉ STRATEGI E PROROK2012 J AKÉSTRATEGI EVÁM PŘI NESOU NEJ VÍ CEZÁKAZNÍ KŮVTOMTOROCE EDI CE2012 NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 Copyright 2012 Marketingové

Více

Uživatelská Příručka. Packard Bell EasyNote TE - 1

Uživatelská Příručka. Packard Bell EasyNote TE - 1 Uživatelská Příručka Packard Bell EasyNote TE - 1 Obsah Spuštění počítače 4 Bezdrátové připojení... 4 Registrace... 5 Instalace softwaru... 6 Obnovení... 6 Máte potíže?... 6 Základní informace o počítači

Více

Řízení evropských projektů Informace pro koordinátory centralizovaných projektů Socrates

Řízení evropských projektů Informace pro koordinátory centralizovaných projektů Socrates Řízení evropských projektů Informace pro koordinátory centralizovaných projektů Socrates Přispěvatelé: Ray Kirtley Sue Ling Vesa Purokuro Silvia Wiesinger Eija Wilen Holger Bienzle Editor: Holger Bienzle

Více

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích 7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích Miroslav Král Managing Partner společnosti market UP 1 Obsah Předmluva... 3 Webové stránky jako základ (nejen) online marketingu... 5 Správná homepage...

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ Bakalářská práce Řízení vztahu se zákazníkem a jeho význam pro posílení konkurenceschopnosti podniku Customer Relationship Management and its Importance

Více

Po 1 měsíci: +50 % vyhlazení pleti. Po 2 měsících: 30% hlubokých vrásek.*

Po 1 měsíci: +50 % vyhlazení pleti. Po 2 měsících: 30% hlubokých vrásek.* 3 2008 Testosteron způsobuje pomalejší stárnutí mužské pleti. Vrásky jsou však hlubší. Reti-Fill KONCENTROVANÝ KOREKTOR VRÁSEK UVA OCHRANA Retinol + čistý vitamin C pro vyhlazení hlubokých vrásek. Účinnost

Více

Největší PLOCHA! MULTIPLANER 5.5 přichází s novými funkcemi MULTIBETON vzdělává!

Největší PLOCHA! MULTIPLANER 5.5 přichází s novými funkcemi MULTIBETON vzdělává! MBN06cz 1 Strana 3 Editorial Artuse Feista: Největší topnou plochu má podlahové topení! Ano, některé odborníky v oboru vytápění napadne při čtení tohoto článku: Proč to píše? 4 Článek Manuela Hilberatha,

Více

Průvodce prváka. připravilo IAESTE

Průvodce prváka. připravilo IAESTE Průvodce prváka připravilo IAESTE VŠCHT Praha 2011/2012 CHEMIE JE COOL! Úvodní slovo pana rektora Podmínky soutěže nepatrně měníme a rozdělujeme ji na dvě kategorie: 1. Od 15 do 18 let 2. Od 18 do 22 let

Více