PODZIM ZPESTŘÍ NOVÁ 308

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PODZIM ZPESTŘÍ NOVÁ 308"

Transkript

1

2

3 3 EDITORIAL PODZIM ZPESTŘÍ NOVÁ 308 Vážení přátelé a věrní čtenáři Peugeot Bulletinu, doufám, že jste pohodlně usazeni a v dobré náladě. Podzimní večery bývají spíše zadumané, ale právě proto vhodné k četbě kvalitní literatury. Od letního čísla Bulletinu se toho u Peugeotu událo opravdu dost a je proto nejvyšší čas, abychom vás o nejdůležitějších novinkách informovali. Ing. Pavel Havelka Key Account Manager Především má Peugeot Česká republika nového generálního ředitele, pana Nicolase Perrina, jehož vám představujeme hned v úvodu. Přišel k nám ve chvíli, kdy nejen horečně pracujeme na plánech pro rok 2014, ale zároveň byl také u toho, když jsme odborné veřejnosti poprvé předvedli novou generaci modelu Peugeot 308. Tento skvělý vůz samozřejmě dominuje i našemu Bulletinu. Myslím si, že zaslouženě, neboť po všech stránkách učinil velký skok kupředu. Pevně věřím, že budete mít brzy možnost novou 308 sami pořádně vyzkoušet. Máme pro vás připravena testovací auta i atraktivní nabídku, která vychází vstříc potřebám iremních zákazníků. Novináři nový Peugeot 308 zatím hodnotí velmi pozitivně, ale pro nás jsou nejdůležitější vaše první dojmy a názory. Už se na ně těšíme. Jsme rádi, že už teď můžeme považovat rok 2013 za dobrý. Přispěla k tomu rovněž nově navázaná spolupráce s tak renomovanými společnostmi jako je ČD Cargo nebo Cemex. Těmito významnými úspěchy se chceme mírně pochlubit i v Bulletinu. Pomalu vbíháme do pomyslné cílové rovinky letošního roku. Přeji vám výtečný iniš a příjemné čtení o Peugeotech. Ing. Pavel Havelka Key Account Manager PEUGEOT Fleet Bulletin 19 / občasník pro leetové a V.I.P. klienty společnosti PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. Námět a redakční příprava: Kateřina Malá a Ing. Pavel Havelka Layout a graika: Wizard Systems & Jožo Marinica Firma PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. je zapsána v obch. rejstříku vedeném MS v Praze, dne , oddíl C,vložka 47847

4 4 AKTUALITY: Planeta Peugeot PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA MÁ NOVÉHO ŘEDITELE Společnost Peugeot Česká republika má od nového generálního ředitele. Stal se jím čtyřiačtyřicetiletý Nicolas Perrin, který do České republiky přichází z centrály ve Francii, kde měl v rámci oddělení mezinárodního marketingu na starosti management speciálních událostí a sponzoringu (image, autosalony, partnerství, atd.). Na pozici generálního ředitele vystřídal pan Nicolas Perrin Joëla Gorina, který po téměř ročním pobytu v České republice odchází pracovat pro skupinu PSA Peugeot Citroën do Německa. OBCHODNÍ VÝSLEDKY: +9 % PRO PEUGEOT, -9 % pro automobilový Trh Přes přetrvávající klesající tendenci českého automobilového trhu značka Peugeot v ČR posiluje svoji pozici. Zatímco oproti loňskému roku trh o 9 % poklesl, prodeje vozů Peugeot o 9 % narostly. Celkový prodejní výsledek ke konci srpna činil 5920 registrovaných vozů, což představuje 5,19% podíl na trhu a 5. místo v pořadí značek. Díky výhodné akční ceně se jednoznačně nejprodávanějším modelem letošního roku stal Peugeot 308 s 1577 vozy, což představuje 60% nárůst oproti roku Následuje Peugeot 208 s 710 vozy a Peugeot 301 s 620 vozy. Raketový vzestup zažívá také modernizované sportovní kupé Peugeot RCZ. Silnou pozici drží Peugeot v ČR i v oblasti lehkých užitkových vozů. 873 letos prodaných vozů, 12,3% podíl na trhu LCV, 4. místo v pořadí automobilek a 22,8% nárůst oproti roku to jsou výsledky více než uspokojivé. Navíc je v následujících měsících ještě vylepší realizace významné leetové zakázky týkající se modelu Boxer. Pozitivní zprávy přicházejí i z Francie, klíčového trhu pro značku Peugeot. Pokles prodejů je nižší než pokles automobilového trhu a tržní podíl značky mírně roste. Počet objednávek se oproti loňskému roku zvýšil a perspektivy jsou příznivé, zejména díky modelu Peugeot 2008, u něhož již počet objednávek ve Francii překročil kusů.

5 5 AKTUALITY: Planeta Peugeot DVĚSTĚOSMIČKA OPĚT ZÍSKALA FLEETOVÉ ZLATO 3. října 2013 byly na slavnostním galavečeru v Praze vyhlášeny výsledky ankety ALD Automotive Fleet Awards. Tato anketa každoročně oceňuje nejlepší osobnosti, produkty a služby v oblasti pořizování, správy a řízení vozových parků ve firmách. Značka Peugeot si z vyhlašování pravidelně odváží cenné leetové trofeje již po několik let. Ani letošní, v pořadí už šestý ročník nebyl výjimkou. Tentokrát získal ocenění v podobě tradiční sošky Fleetové múzy model Peugeot 208. V kategorii Referentské vozy Standard získal cenu FIREMNÍ AUTO ROKU a obhájil tak loňské prvenství. Stočlennou porotu, která ho zvolila vítězem mezi devíti nominovanými vozy, přesvědčil zejména interiérem a jízdními vlastnostmi. V dalších kategoriích bodoval model Peugeot 508 SW obsazením bronzového stupínku v kategorii Manažerské automobily. 400 ZAKÁZKA ROKU 2013: UžiTkOVých VOZů Vyhlašovatelem bezpochyby nejdůležitějšího letošního výběrového řízení je pro značku Peugeot významná státní společnost zabývající se distribucí pošty v České republice. Náročné požadavky tohoto klíčového zákazníka splnily vozy Peugeot Partner a Peugeot Boxer. Užitkový Partner se podílí na zakázce 120 objednanými vozy, tedy počtem, který převyšuje dosavadní letošní prodeje tohoto vozu; dalších 30 vozů je v osobním provedení Partner Tepee. Největšímu a zároveň nejprodávanějšímu zástupci užitkové řady, modelu Boxer, díky zmiňované zakázce vzroste počet prodaných vozů o 250 ks (240x Boxer Furgon a 10x Boxer Polocombi). Další významnou fleetovou zakázkou jsou lehké užitkové vozy pro ČD Cargo. Značka Peugeot zabodovala ve výběrovém řízení především kombinací vysokých zůstatkových hodnot, nízkých servisních nákladů a atraktivních pořizovacích cen modelů Partner, Expert a Boxer převážně v užitkovém provedení. Obě zmíněné společnosti pořizují vozidla formou operativního leasingu.

6 6 PŘEDSTAVUJEME: Zavolejsikurýra.cz s.r.o. V KURÝRNÍCH SLUŽBÁCH Firma Zavolej si kurýra již ve svém názvu naznačuje, čím se zabývá. Přepravuje zásilky nejen po celé České republice a Slovensku, ale i v rámci Evropské unie. Na trhu působí od roku 2003 a jak říká její jednatel pan Martin Zoch, není pro nás problém v případě zájmu či požadavku klienta doručit zásilku kamkoliv si přeje. V tom jim pomáhají i vozy Peugeot. Pane Zochu, podnikat v oblasti kurýrních a doručovacích služeb je velmi náročné zejména s ohledem na mobilitu a vozový park. Jaká vozidla a v jakém provedení aktuálně provozujete? Samozřejmě že provozování kurýrních a doručovacích služeb je velmi náročná činnost, ale věřím, že když to děláte s nasazením, úsilím a s dobrým kolektivem spolupracovníků, dá se zvládnout všechno. Vozidla, která využíváme v našem vozovém parku, jsou převážně od značky Peugeot. Dále využíváme v menším počtu i vozy jiných značek. Jak je váš vozový park vytížen? Naše iremní vozy jsou v provozu 365 dní v roce, přičemž projezdy jsou velmi rozmanité - od až po km ročně. Jaké aspekty rozhodovaly při volbě dodavatele iremní mobility pro vaši společnost? Na prvním místě je dnes cena a podmínky po prodeji, v tomto případě Peugeot drží u naší společnosti jasné prvenství. Velkou mírou je pro nás i lidský faktor, vstřícnost managementu, prodejců i vedoucích servisů. Opět Peugeot u nás drží první místo. Značka Peugeot se chystá uvést na trh užitkový vůz Partner s elektrickým pohonem. Zvažovali byste jeho zařazení do vozového parku? Tato varianta pohonu je velmi zajímavá a naše společnost je jí nakloněna. Při první příležitosti, kterou budeme mít, bychom rádi Partner Electric vyzkoušeli. Na závěr nám prosím řekněte, co je hlavním cílem pro vaši společnost? To je dobrá otázka; samozřejmě, že nadále udržovat velmi vysoký standard našich služeb a stále rozšiřovat a rozvíjet nabídku, abychom šli s dobou a přizpůsobili se našim klientům k jejich plné spokojenosti. Děkujeme za rozhovor.

7 7 NOVINKY: Facelift pro modely 3008 a 5008 MODELY 3008 A 5008 DOSTALY NOVOU TVÁř Crossover 3008 představuje jeden ze zásadních úspěchů značky Peugeot. Od svého uvedení na trh dosáhl celosvětově prodaných vozů, což je o 50 % více než byl původně stanovený cíl. V roce 2012 tento model nabídl jako první na světě hybridní dieselový pohon a 3008 HYbrid4 dnes tvoří 10 % prodejů vozu Peugeot 5008 je především praktický vůz pro pohodlné a bezpečné cestování. Charakterizuje ho propracované místo řidiče a modularita prostoru pro cestující: pět samostatně sklopných sedadel, rovná podlaha, sedadlo spolujezdce sklopné do polohy stolku. Vůz je určen až pro sedm pasažérů, jimž nabízí dostatek prostoru a vysoký komfort. Oba modely se nyní přibližují k aktuální modelové řadě především novou přední maskou a výraznými předními i zadními světlomety. Přibyly také nové technologické prvky výbavy, které ještě podtrhují dynamiku a lehkost ovládání např. head-up displej s barevným rozlišením nebo zadní parkovací kamera.

8 8 NOVINKA: Peugeot 308 NOVÝ PEUGEOT 308: ELEGANTNÍ DESIGN, INOVATIVNÍ KOKPIT A REKORDNÍ EMISE CO 2 PRO ZCELA NOVÉ POCITY Z JÍZDY Nový Peugeot 308 je ztělesněním posunu směrem k luxusnějším kategoriím vozů, kterým se značka vydala před několika lety. Zadávací podmínky se řídily požadavkem kvality na všech úrovních, ať jde o design, výběr materiálů, spojování dílů, akustické zpracování či odolnost. Kompaktní a lehký vůz s příkladnou dynamikou Nový Peugeot 308 je s délkou 425 cm nejkompaktnějším hatchbackem ve svém segmentu. Díky nové platformě EMP2 došlo ke zkrácení předního i zadního převisu. Objem zavazadlového prostoru (470 litrů, z toho 35 litrů pod podlahou) je v tomto segmentu rekordní. Nová platforma EMP2 přispěla rovněž k vysoké efektivitě. Nižší hmotnost, zkrácené převisy, nižší těžiště, elektrický posilovač řízení, kompaktní volant, výkonné pneumatiky a brzdy - spojené se zkušenostmi značky v oblasti nápravového systému dodávají novému Peugeotu 308 příkladné dynamické chování. Výsledkem je dosud nevídaná syntéza vynikající mrštnosti, komfortu a jízdní stability. Optimalizovanou koncepcí a použitím moderních materiálů (velmi vysokopevnostní ocel THLE, kompozitní materiály, hliník) došlo k celkovému snížení hmotnosti o 140 kg.

9 Elegantní technologický interiér Peugeot i-cockpit představuje zcela novou koncepci interiéru. Tvoří ho čtyři součásti: kompaktní volant, vyvýšený sdružený přístroj umožňující číst informace aniž byste spustili z očí vozovku, velmi kvalitní středová konzola a velký dotykový displej s úhlopříčkou 9.7. Minimum ovladačů a použití ušlechtilých materiálů přinášejí působivou čistotu linií. Účinné motory a rekordně nízké emise Nový Peugeot 308 je vybaven nejnovějšími benzínovými a dieselovými motory. Jde o benzínový tříválec, motor THP (Mezinárodní motor roku 2013) a dieselový motor e-hdi. U benzínových verzí činí výkon k, emise CO 2 začínají na úrovni 114 g/km. Výkony dieselových verzí se pohybují od 92 do 115 k, emise CO 2 od 95 g/km. Podpůrné prvky pro klidnější řízení Pro komfort a bezpečnost posádky je vůz vybaven řadou prvků: systém sledování mrtvého úhlu, elektrická parkovací brzda, kamera pro snadné couvání využívající velký barevný displej, bezklíčový přístup do vozu a nastartování, systém City Park*. Příplatkový paket Driver Assistance Pack zahrnuje tři zařízení využívající radar umístěný v přední části vozu: aktivní tempomat, vizuální a zvukovou výstrahu Distant Alert a automatické nouzové brzdění. Více než třetina vozů bude mít pneumatiky s ultra nízkým valivým odporem. Ty umožňují dosahovat průměrné úspory 3 g CO 2 /km, s vylepšenou brzdnou dráhou na vlhké silnici a se stejnou trvanlivostí jako standardní pneumatiky. Na jaře 2014 se nabídka rozšíří o nový benzínový tříválcový motor s turbodmychadlem 1.2 e-thp, o motor BlueHDi s mimořádně nízkou spotřebou a emisemi (3,1 l/100 km, 82 g CO 2 /km) a o šestistupňové automatické převodovky nové generace. Nový Peugeot 308 se vyrábí ve Francii, později bude zahájena výroba v Číně. Na českém trhu je v prodeji od konce října. * K dispozici od jara 2014.

10 10 REPORTÁŽ: Peugeot Professional Roadshow UŽITKOVÉ VOZY PROJELY REPUBLIKU Společnost Peugeot Česká republika ve spolupráci s koncesionáři uspořádala v září 2013 již 3. ročník Peugeot Professional Roadshow. Tým odborníků značky představil veřejnosti kompletní řadu lehkých užitkových vozů včetně nejrůznějších kombinací, verzí a úprav. Od 3. do 24. září 2013 jezdila po celé České republice demonstrační lotila lehkých užitkových vozů Peugeot. Na svých zastávkách představila návštěvníkům desítku modelů - od nejmenšího zástupce Bipper, přes středně velké modely Expert a Partner v osobních i užitkových verzích až po největší dodávku Boxer ve variantách Combi, Valník a Minibus. K vidění byla i kompletní nabídka užitkových čtyřkolek Dangel pro každý terén i počasí. Koncept roadshow se stal osvědčenou a efektivní součástí naší obchodní strategie. Letošní akce je dalším krokem v upevňování naší silné pozice na trhu užitkových vozů v ČR, prohlásil Marco Venturini, ředitel prodejů společnosti Peugeot ČR.

11 Pro návštěvníky Peugeot Professional Roadshow 2013 byla připravena speciální nabídka inancování užitkových vozů za 7000 Kč měsíčně a kupon na smlouvu Peugeot Optiway Servis na km zdarma. Součástí akce byl také doprovodný program a každodenní soutěž o dvě karty CCS v hodnotě 3000 Kč. Roadshow se zastavila celkem na čtrnácti místech ve větších městech a přilákala zhruba tisícovku zájemců Usměvavé hostesky zvaly živnostníky k návštěvě stánku. 2. Hosté se u kávy či nealko piva dozvěděli veškeré potřebné informace. 3. Roadshow nabízí jedinečnou možnost prohlédnout si kompletní řadu užitkových vozů Peugeot. 4. Pro případné dotazy byl k dispozici prodejce.

12 12 PŘEDPREMIÉRA: RCZ R RCZ R VýkON A účinnost s POdPisEm PEUGEOT sport návštěvníci letošního frankfurtského autosalonu se mohli na stánku Peugeot seznámit s dalším mistrovským kouskem značky z hlediska designu a jízdní dynamiky. Exkluzivní rcz r je supersportovní variantou emblematického kupé rcz, které si od svého uvedení na trh získalo již více než zákazníků. RCZ R se s výkonem 270 k/199 kw stává nejsilnějším sériovým modelem v historii značky: zrychlení z 0 na 100 km/h za méně než 6 sekund, emise CO 2 pouze 145 g/km. Tohoto výsledku bylo dosaženo díky zmenšení objemu motoru (downsizing), aerodynamické optimalizaci a snížení hmotnosti. Ke skvělým jízdním vlastnostem napomáhá i speciický nápravový systém spojený se samosvorným diferenciálem Torsen. K intenzivním pocitům při řízení aktivně přispívá volant malých rozměrů, krátká řadicí páka, speciická hliníková hlavice řadicí páky s červenou lištou a nová sedadla z dílen týmu Peugeot Sport, která poskytují pevnější držení odpovídající úrovni výkonu RCZ R. Peugeot RCZ R se představí ve 4 odstínech karoserie: červená Erythrée, černá Perla Nera, šedá Sidobre a bílá Opale. Nabídne však i řadu prvků umožňujících osobní úpravu na míru, jako je například lesklá nebo matná karbonová střecha, polepy na karoserii nebo černé kryty vnějších zpětných zrcátek. RCZ R bude v prodeji od začátku roku 2014.

13 13 LEASING: ALD AUTOMOTIVE VOZŮ OD ALD AUTOMOTIVE Společnost ALD Automotive je součástí přední evropské bankovní skupiny Société Générale a na českém trhu působí od roku Za tu dobu prošla dynamickým vývojem: došlo k odklonu od retailu a finančního leasingu a od roku 2003 se společnost jednoznačně zaměřila na poskytování operativního leasingu pro firemní klienty. Ze společnosti, která nebyla v TOP 10, se ALD Automotive vypracovala v jednoho z lídrů trhu operativního leasingu. Stále více českých irem si již do svého vozového parku automobily nekupuje. Jejich pořizování a provoz řeší operativním leasingem. Například skupina EUROVIA jich takto využívá už kolem sedmi set. Zatím poslední vůz, Peugeot Partner, převzala koncem října v pražském autosalonu Domanský od irmy ALD Automotive, pro kterou se tento Peugeot stal jubilejním automobilem v portfoliu. Spolupráce mezi společnostmi EUROVIA a ALD Automotive trvá již od roku Většinu automobilů v našem vozovém parku provozujeme v rámci operativního full service leasingu u společnosti ALD Automotive. Tato varianta pořízení automobilů je pro naši společnost ekonomicky příznivější a provozně komfortnější než jejich nákup. Nemáme tak v aktivech vázány vlastní inanční prostředky, které můžeme využít k rozvoji svého hlavního předmětu podnikaní, tvrdí Radim Hliňák, vedoucí útvaru nákupů skupiny EU- ROVIA CS. Vyspělá Evropa používá operativní leasing jako hlavní nástroj inancování automobilových lotil, na vyspělých trzích má operativní leasing podíl až 70 %, upozornil Jaroslav Laur, obchodní a marketingový ředitel ALD Automotive. V České republice je financováno operativním leasingem přes automobilů ročně. Očekáváme posun směrem k intenzivnějšímu outsourcingu služeb a tedy dalšímu posílení role operativního leasingu na tuzemském trhu. Dosažení mety vozidel v portfoliu je pro nás významným okamžikem. Věřím, že i v ekonomicky nelehkých dobách tento pozitivní trend dokážeme udržet, doplnil Jaroslav Laur. Přes stávající stagnaci na českém leasingovém trhu první pololetí potvrdilo zájem podnikatelských subjektů o operativní leasing. Jeho podíl na celkovém leasingovém trhu dosáhl 43 procent. Například u společnosti ALD Automotive vzrostl od ledna do června letošního roku objem smluv operativního leasingu o 11 % ve srovnání s loňskem.

14 14 INTERVIEW: CEMEX 3 OTÁZKY Marek ŠIMÍK Procurement Manager CEMEX Czech Republic Firma CEMEX je předním celosvětovým výrobcem a dodavatelem hotových betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů a má více než stoletou tradici. V České republice, kde působí od roku 2005, provozuje 58 betonáren, 7 štěrkoven, 6 kamenolomů a cementovou mlýnici. Její vozový park budou v několika příštích letech tvořit výhradně vozy Peugeot. 1. Mohl byste krátce uvést fungování Vašeho vozového parku a Vaši pozici? O vozový park osobních vozidel v naší společnosti CEMEX se stará oddělení Procurement, které řídím. Vozidla můžeme rozdělit do dvou základních kategorií: osobní vozidla a dodávky. Tato vozidla jsou dále rozdělena dle pracovních pozic a přiřazení souvisejícího s pracovní náplní zaměstnanců. 2. V nedávné době jste sjednotili car policy pod jednu značku - Peugeot. Jaké aspekty Vás přivedly právě k volbě Peugeotu? Hlavním měřítkem pro nás byla kombinace parametrů: kvalitní výbava, bezpečnost, design a samozřejmě cena. Velmi důležitým faktorem při rozhodování byl i přístup zástupců značky Peugeot, který byl a je na vysoké profesionální úrovni. 3. Jaké modely z portfolia značky Peugeot budete provozovat a kolik aut se lvem na kapotě hodláte pořídit? Z osobních vozů to budou modely 2008, 308 hatchback a 308 SW, 508 sedan a 508 SW, z dodávek modely Partner a Boxer. Množství se bude přímo odvíjet od potřeb, které bude naše společnost mít. V tomto roce to bude cca 15 vozů, v příštích letech okolo vozů ročně, vždy v závislosti na ukončených stávajících nájmech a aktuální potřebě. Děkujeme za rozhovor.

15

16

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

PODZIM S NOVÝM SEDANEM

PODZIM S NOVÝM SEDANEM 3 EDITORIAL PODZIM S NOVÝM SEDANEM Vážení obchodní přátelé, letní období je již za námi a vstupujeme do podzimní části roku. Pevně věřím, že jste si léto užili a v rámci svých dovolených načerpali energii

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů Přes

Více

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Příloha č. 1 zadávací dokumentace Technické podmínky pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Automobily musí splňovat následující

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

PEUGEOT PROFESSIONAL PRODUKTY A SLUŽBY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

PEUGEOT PROFESSIONAL PRODUKTY A SLUŽBY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY PEUGEOT PROFESSIONAL PRODUKTY A SLUŽBY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY ZNAČKA PEUGEOT: 200 LET PRŮMYSLOVÉ HISTORIE 1810 : Jean-Pierre a Jean-Frédéric Peugeot zakládají továrnu zaměřenou na drobnou ocelářskou výrobu.

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

BMW Group Česká republika

BMW Group Česká republika pro Média Group Česká Dr. Josef Reiter Generální ředitel, Group Česká Group Group je se značkami, MINI a Rolls-Royce jedním z nejúspěšnějších výrobců automobilů a motocyklů na světě. Je globální společností

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

jarní novinky značky PEUGEOT

jarní novinky značky PEUGEOT 3 editorial jarní novinky značky PEUGEOT Vážení obchodní přátelé, jistě si říkáte, že vám něco chybí. Máte pravdu, jaro bez Peugeot Fleet Bulletinu by nebylo úplné. Připravili jsme pro vás v pořadí již

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠEMU PODNIKÁNÍ Sleva 17% již od 395 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ Nissan NV200 Combi poskytuje více prostoru, je flexibilní a nabízí širokou

Více

Dacia Celebration. Limitovaná série

Dacia Celebration. Limitovaná série Dacia Celebration Limitovaná série Dacia slaví úspěch a uvádí limitovanou sérii Celebration U značky Dacia je vše možné: koupit si vůz 4X4, elegantní sedan, 5místné stylové vozidlo, jednoprostorový vůz

Více

ZÁVODNÍ VŮZ PRO BĚŽNOU SILNICI

ZÁVODNÍ VŮZ PRO BĚŽNOU SILNICI Je to přesně model Type R, na který jste čekali. Ostřejší, rychlejší, silnější. Byl zkonstruován s využitím veškerých poznatků získaných ze závodních vozů Honda. Jedná se o čistokrevný sportovní vůz, který

Více

Kdy obměnit vozy ve firmě?

Kdy obměnit vozy ve firmě? Kdy obměnit vozy ve firmě? Co děláme? 1. Pomáháme firmám zajistit mobilitu svých pracovníků efektivně 2. Pomáháme dodavatelům na automobilové trhu prodávat produkty a služby s co nejvyšší přidanou hodnotou

Více

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort a inteligentní technologie Dotykový multimediální systém Media Nav 2.0*. Tempomat s omezovačem rychlosti*. Zadní parkovací senzor. * Dostupný v závislosti na verzi. Nevídaný

Více

1 / 2013. Citroën C- Elysée interiér :

1 / 2013. Citroën C- Elysée interiér : Vážení zákazníci a přátelé, Vstoupili jsme do roku 2013 a já pevně věřím, že to bude rok pro vás i pro nás úspěšný a to i přes současnou ekonomickou situaci, při zvyšování daňové zátěže, apod. Těmto negativním

Více

ASPEKTA Trading s.r.o. Rokycanská třída 62 312 00 Plzeň Tel: +420 377 260 122 Fax: +420 377 260 134 www.aspekta.cz

ASPEKTA Trading s.r.o. Rokycanská třída 62 312 00 Plzeň Tel: +420 377 260 122 Fax: +420 377 260 134 www.aspekta.cz ASPEKTA Trading s.r.o. ASPEKTA Trading s.r.o. Rokycanská třída 62 312 00 Plzeň Tel: +420 377 260 122 Fax: +420 377 260 134 www.aspekta.cz MAZDA. ODVážně jiná. zoom-zoom představujeme novou mazdu6 Ve verzi

Více

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva CITROËN C-ELYSÉE AKTUÁLNÍ AKCE Sleva až 36 600 Kč Prodloužená značková záruka EssentialDrive na 5 let nebo 80 000 km* Exkluzivní financování s Citroën Financial Services s dodatečnou slevou 40 000 Kč na

Více

VÝBAVY A CENY CRUZE SW

VÝBAVY A CENY CRUZE SW VÝBAVY A CENY CRUZE SW CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2012 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA EMISE CO2 380 000 Kč + 1.7D Eco 1.4 Turbo 1.7D Eco 2.0 VCDi AT 1.4 Turbo 2.0 VCDi 2.0 VCDi AT 302900 Kč 317900 Kč 415900 Kč

Více

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 ÚDAJE O PROHLÍDCE Dokumenty od

Více

NOVÝ CITROËN BERLINGO A JUMPY MULTISPACE: RADOST Z CESTOVÁNÍ VE VĚTŠÍ SPOLEČNOSTI

NOVÝ CITROËN BERLINGO A JUMPY MULTISPACE: RADOST Z CESTOVÁNÍ VE VĚTŠÍ SPOLEČNOSTI TISKOVÁ ZPRÁVA Paříž, 6. března 2012 NOVÝ CITROËN BERLINGO A JUMPY MULTISPACE: RADOST Z CESTOVÁNÍ VE VĚTŠÍ SPOLEČNOSTI Nový Citroën Berlingo Multispace a Nový Citroën Jumpy Multispace jsou modernější a

Více

1/16 Číslo protokolu: csob cr 1032

1/16 Číslo protokolu: csob cr 1032 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč OOEXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ SÉRIE CLIO R.S. MONACO GP OOLAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM OOR.S. DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 958

1/12 Číslo protokolu: csob cr 958 1/12 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum

Více

OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY NOVÝ JUKE NISMO RS Bonus od CENA OD 589 000 KČ 55 000 KČ FINANCE 50 50 OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY 214 KONÍ, POHON VŠECH 4 KOL, ZESÍLENÁ KAROSERIE, VYLEPŠENÉ BRZDY NISMO RS, VYLEPŠENÉ ODPRUŽENÍ A TLUMIČE,

Více

osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat.

osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat. osobní vozy fiat. stačí si jen vybrat. MNOHÉ MALÉ VĚCI JSOU JEDINEČNÉ. Vidět všechny veselé barevné 500, jak se ženou ulicemi měst, je prostě velkolepé. 500 budí pozornost kdekoli. Drzá barevná maličkost

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669 1/12 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

Objektivní nástroj pro volbu parametrů vozového parku lehkých užitkových automobilů

Objektivní nástroj pro volbu parametrů vozového parku lehkých užitkových automobilů Objektivní nástroj pro volbu parametrů vozového parku lehkých užitkových automobilů O společnosti Fleet Partners Založena 2008 Team: 70 let zkušeností: Automobilový trh Operativní leasing Marketingové

Více

již od 591 000 Kč CENÍK AKČNÍ NABÍDKA ACTIVE 1.6 THP 165k S&S MAN6 691 000 Kč 100 000 Kč 591 000 Kč

již od 591 000 Kč CENÍK AKČNÍ NABÍDKA ACTIVE 1.6 THP 165k S&S MAN6 691 000 Kč 100 000 Kč 591 000 Kč PEUGEOT 508 již od 591 000 Kč CENÍK VÝBAVA MOTOR CENA AKČNÍ NABÍDKA AKČNÍ CENA ACTIVE 1.6 THP 165k 691 000 Kč 100 000 Kč 591 000 Kč 1.6 THP 165k S&S EAT6 731 000 Kč 100 000 Kč 631 000 Kč 1.6 BlueHDI 120k

Více

Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012

Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012 Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012 Historické milníky 1895 založení továrny Laurin&Klement (výroba jízdních kol) 1905 výroba prvního automobilu

Více

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269 1/10 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

tisková zpráva Novinky v CONSTRUCTU Nové produkty řady Vario

tisková zpráva Novinky v CONSTRUCTU Nové produkty řady Vario Novinky v CONSTRUCTU Nové vedení společnosti Nové produkty řady Vario Aktualita NOVÉ VEDENÍ SPOLEČNOSTI Společnost CONSTRUCT, působící na českém trhu více než 20 let, prošla zásadní personální změnou.

Více

Operativní leasing automobilů

Operativní leasing automobilů Město Bílina Břežánká 50/4 418 31 Bílina IČ: 00266230 vyzývá k podání nabídky na plnění veřejné zakázky malého rozsahu zadávané ve smyslu směrnice č.04/2007 Pravidla pro přípravu a zadávání veřejných zakázek

Více

PEUGEOT úspěšně VzDORUJE KRIzI

PEUGEOT úspěšně VzDORUJE KRIzI 3 EDITORIAL PEUGEOT úspěšně VzDORUJE KRIzI Vážené dámy, vážení pánové, přátelé značky Peugeot, v těchto dnech často používáme jedno magické slovo, které má pro většinu z nás velké kouzlo. Ne, tentokrát

Více

Název veřejné zakázky: Dodávka osobních vozidel. Odůvodnění účelnosti veřejné zakázky podle 2 vyhlášky. splněním veřejné zakázky naplněny

Název veřejné zakázky: Dodávka osobních vozidel. Odůvodnění účelnosti veřejné zakázky podle 2 vyhlášky. splněním veřejné zakázky naplněny Odůvodnění účelnosti veřejné zakázky podle vyhlášky č. 232/2012 Sb., o podrobnostech rozsahu odůvodnění účelnosti veřejné zakázky a odůvodnění veřejné zakázky (dále jen vyhláška ) Název veřejné zakázky:

Více

AP/PGPI/BBD KIT CORPORATE 5008. Březen 2012

AP/PGPI/BBD KIT CORPORATE 5008. Březen 2012 AP/PGPI/BBD KIT CORPORATE 5008 Březen 2012 OBSAH 01 KONTEXT 02 PRODUKT 03 CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ (T.C.O.) 04 MODELOVÁ ŘADA 05 PŘÍSLUŠENSTVÍ 06 REFERENCE 07 KONTAKTY / OBCHODNÍ SÍŤ KIT CORPORATE

Více

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1170

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1170 1/11 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky: Místo prohlídky: Místo konečného stanoviště:

Více

Pracovní kalkulace ceny taxislužby Varianta - OSVČ Září 2015 Superb

Pracovní kalkulace ceny taxislužby Varianta - OSVČ Září 2015 Superb Pracovní kalkulace ceny taxislužby Varianta - OSVČ Září 2015 Superb viz. komentář Náklady za rok Kč 1. pořízení vozidla 193 218 2. servis a údržba vozidla 26 198 3. pneumatiky 16 400 4. taxametr 3 436

Více

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR NISSAN NV200 VAN Fleetová sleva již při nákupu 1 vozu 288 810 Již od 288 810 Kč MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 byl chytře navržen tak, aby byly vnitřní rozměry co největší a je tak

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nová California

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nová California Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nová California Motory splňující emisní normu Euro 6 Typ motoru/počet ventilů na válec Vstřikování/přeplňování Zdvihový objem (cm 3 ) Max. výkon (kw) při otáčkách

Více

Inteligentní firemní mobilita - komfort i úspory současně

Inteligentní firemní mobilita - komfort i úspory současně Inteligentní firemní mobilita - komfort i úspory současně Několik faktů o firmě Fleet Partners Aktivní v České republice a dalších zemích Evropy Orientace na: podporu efektivní správy firemních vozových

Více

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč*

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč* NOVÝ MEGANE od 234 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 75 000 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ SKLADOVÉ

Více

CCS FLEET MANAGEMENT. Nabídka pro zákazníky CCS. Věnujte se svému podnikání a starosti s vozovým parkem nechte na nás! CCS FLEET MANAGEMENT

CCS FLEET MANAGEMENT. Nabídka pro zákazníky CCS. Věnujte se svému podnikání a starosti s vozovým parkem nechte na nás! CCS FLEET MANAGEMENT Nabídka pro zákazníky CCS Věnujte se svému podnikání a starosti s vozovým parkem nechte na nás! Není univerzální řešení pro kaţdý vozový park. Pozvěte si odborníky, kteří Vám toto řešení pro právě Váš

Více

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ NISSAN MICRA CENY OD BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ ZIMNÍ PNEUMATIKY ZDARMA S NISSAN FINANCE PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ MICRA CENY OD BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

1/9 Číslo protokolu: csob cr 2178

1/9 Číslo protokolu: csob cr 2178 1/9 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O VOZIDLE

Více

Obecná charakteristika produktu

Obecná charakteristika produktu Obecná charakteristika produktu Název: Výrobce: Cena: Škoda Octavia Combi II Škoda Auto a.s. od 464 900 Kč Popisovaný model: 976 800 Kč Technický popis: Stupeň výbavy: Motor: Elegance 2.0 TDI PD Vznětový,

Více

K dispozici např. pro Boxster, Boxster S, Cayman a Cayman S.

K dispozici např. pro Boxster, Boxster S, Cayman a Cayman S. 4 5 Sady zimních kol a pneumatik určených pro nový Boxster a nový Cayman (typ 98) Nezávisle objevte svůj vlastní směr a cestu, kterou se vydáte. Nový Boxster je ryzí roadster. Nezávislejší než kdy předtím,

Více

1/14 Číslo protokolu: demo ls 170 Datum prohlídky:

1/14 Číslo protokolu: demo ls 170 Datum prohlídky: 1/14 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 RZ: 4L52359 Tovární značka (výrobce): Peugeot Obchodní označení: 208 Výrobní číslo

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více

ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT

ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT Nov ý NOVÉ TWINGO ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT FINANCOVÁNÍ NA TŘETINY NOVÝ RENAULT TWINGO OD 71 633 Kč PŘI ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0% ÚROKEM VÝBAVA MOTOR CENÍK Life 1,0 SCe 12V 70/52 kw

Více

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27 Obsah Úvodem............................................................ 9 Seznámení s vozidlem........................................... 10 Technický popis Škody Fabia..........................................

Více

Název zpracovaného celku: KAROSÉRIE AUTOMOBILŮ

Název zpracovaného celku: KAROSÉRIE AUTOMOBILŮ Předmět: Ročník: Vytvořil: Datum: SILNIČNÍ VOZIDLA DRUHÝ NĚMEC V. 25.6.2012 Název zpracovaného celku: KAROSÉRIE AUTOMOBILŮ Karosérie automobilů Karosérie je ta část automobilu, ve které jsou přepravovány

Více

Informace, statistiky a zajímavosti z oblasti prodeje ojetých vozidel

Informace, statistiky a zajímavosti z oblasti prodeje ojetých vozidel Informace, statistiky a zajímavosti z oblasti prodeje ojetých vozidel Společnost Cebia Vám opět přináší čtvrtletní bulletin o trhu s ojetými vozidly. Naše společnost se v oboru profiluje 22. rokem a ročně

Více

Mimořádná nabídka pro zaměstnance Dopravního podniku Praha

Mimořádná nabídka pro zaměstnance Dopravního podniku Praha Mimořádná nabídka pro zaměstnance Dopravního podniku Praha Pro uplatnění uvedených slev je nutné prokázat se průkazem zaměstnance Dopravního podniku Praha. Pro členy uvedených odborových organizací ZO

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 652

1/12 Číslo protokolu: csob cr 652 1/12 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum

Více

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20.

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Hyundai ix20 Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Model ix20 dokazuje, že největší prostor ve svém segmentu nemusí být na úkor stylu. Přitom jeho svěží a dynamický design je doplněn

Více

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1030

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1030 1/11 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

VÝKON A SPORTOVNOST V KAŽDÉM DETAILU. PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW M PERFORMANCE.

VÝKON A SPORTOVNOST V KAŽDÉM DETAILU. PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW M PERFORMANCE. BMW M Performance BMW řady BMW řady BMW řady BMW řady BMW řady BMW řady BMW X www.bmw.cz Radost z jízdy VÝKON A SPORTOVNOST V KAŽDÉM DETAILU. PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW M PERFORMANCE. BMW řady. BMW řady. BMW řady.

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1270

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1270 1/12 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky: Místo prohlídky: Místo konečného stanoviště:

Více

Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku na dodávky Leasing automobilů Moravian Science Centre Brno, p.o.

Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku na dodávky Leasing automobilů Moravian Science Centre Brno, p.o. Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku na dodávky Leasing automobilů Moravian Science Centre Brno, p.o. zadávanou jako zakázka malého rozsahu dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění

Více

Peugeot Expert Tepee ALLURE L2H1

Peugeot Expert Tepee ALLURE L2H1 Peugeot Expert Tepee ALLURE L2H1 Peugeot Expert Tepee ALLURE L2H1Půjčovna MITOP HB s.r.o.nabízí nový komfortní osmimístní mikrobus značky Peugeot Expert Tepee L2H1. Rok výroby 2013.Mikrobus lze využít

Více

Bosch na 64. veletrhu IAA Užitkové vozy v Hannoveru Hospodárné technologie nabízejí příležitosti k růstu Zaměření na neustálé snižování spotřeby

Bosch na 64. veletrhu IAA Užitkové vozy v Hannoveru Hospodárné technologie nabízejí příležitosti k růstu Zaměření na neustálé snižování spotřeby Tisková zpráva Bosch na 64. veletrhu IAA Užitkové vozy v Hannoveru Hospodárné technologie nabízejí příležitosti k růstu Zaměření na neustálé snižování spotřeby Září 2012 PI 7811 Zvýšení hospodárnosti a

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN NOTE CENY OD 179 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB - SLEVA AŽ 60 000 KČ PROSTORNOST PROSTORNÝ INTERIÉR S POSUVNÝMI ZADNÍMI SEDADLY UMOŽŇUJE ZVĚTŠENÍ

Více

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením S městem na jedné vlně od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního klíče rozpozná

Více

1/8 Číslo protokolu: csob cr 1893

1/8 Číslo protokolu: csob cr 1893 1/8 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE Vozidlo při

Více

OBSAH 01 KONTEXT 02 PRODUKT 03 CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ (T.C.O.) 04 MODELOVÁ ŘADA 05 PŘÍSLUŠENSTVÍ 06 REFERENCE

OBSAH 01 KONTEXT 02 PRODUKT 03 CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ (T.C.O.) 04 MODELOVÁ ŘADA 05 PŘÍSLUŠENSTVÍ 06 REFERENCE KIT CORPORATE 208 OBSAH 01 KONTEXT 02 PRODUKT 03 CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ (T.C.O.) 04 MODELOVÁ ŘADA 05 PŘÍSLUŠENSTVÍ 06 REFERENCE 07 KONTAKTY / OBCHODNÍ SÍŤ PEUGEOT Kit Corporate 208 DM/AP/PGPI 2

Více

1/20 Číslo protokolu: slavia cr 6214 Datum prohlídky: 17.08.2012

1/20 Číslo protokolu: slavia cr 6214 Datum prohlídky: 17.08.2012 1/20 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 Slavia pojišťovna a.s. Revoluční 1 110 00 Praha 1 ZÁKLADNÍ INFORMACE Datum objednávky:

Více

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství Kia Soul osvoboďte svoji mysl Městský crossover Kia Soul je dalším výrazem revolučního rozšiřování produktové řady osobních automobilů značky Kia. Jako

Více

LEASINGOVÉ A ÚVĚROVÉ. Jsme progresivní, naše služby přizpůsobíme Vašim potřebám!

LEASINGOVÉ A ÚVĚROVÉ. Jsme progresivní, naše služby přizpůsobíme Vašim potřebám! LEASINGOVÉ A ÚVĚROVÉ Jsme progresivní, naše služby přizpůsobíme Vašim potřebám! rozpočtovým a příspěvkovým organizacím družstvům Jaké jsou hlavní výhody zpětného leasingu? Leasingové Leasing je služba,

Více

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel - motor Konstrukce: Objem válců: Vrtání: Zdvih: Počet ventilů na válec: Kompresní poměr: Max.výkon: 4válcový benzínový motor.

Více

1/15 Číslo protokolu: csob cr 2203

1/15 Číslo protokolu: csob cr 2203 1/15 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ MICRA OPERATIVNÍ LEASING 99 KČ OD 4 999 BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design.

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. NOVÝ YARIS Ceník - zaváděcí ceny Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. Akční - zaváděcí ceny Entry Power Active

Více

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH FORD RANGER I CENÍK Mimořádná nabídka* Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH Výhodné financování od Ford Credit *Zvýhodněná nabídka platí do 30. 9. 2015.

Více

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel - motor Konstrukce: 4válcový benzínový motor. Objem válců: 1984 cm 3. Vrtání: 82,5 mm. Zdvih: 92,8 mm. Počet ventilů na válec:

Více

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 S městem na jedné vlně od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního

Více

ŠKODA Octavia Combi RS

ŠKODA Octavia Combi RS zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC,

Více

teploty Chromované kliky dveří Výškově nastavitelný volant Systém UConnect Radio s 6 reproduktory, vstupy AUX-IN a USB a ovládáním na volantu

teploty Chromované kliky dveří Výškově nastavitelný volant Systém UConnect Radio s 6 reproduktory, vstupy AUX-IN a USB a ovládáním na volantu N O V Ý POP 500 Verze POP vás vítá ve světě 500. Nabízí ležérní styl, který je ideální pro každý den. POP 7 airbagů LED světla denního svícení Nová elipsovitá světla 14 ocelová kola* Elektricky ovládaná

Více

Barometr CVO 2009 Česká Republika

Barometr CVO 2009 Česká Republika Barometr CVO 2009 Česká Republika 29. dubna 2009 FLEET MANAGEMENT 2009 Jan Tejnor, Sales Manager ARVAL CZ s.r.o. Obsah Představení CVO Trendy ve správě vozových parků Metody financování Dopad hospodářské

Více

Rozdíl mezi nejlevn jší a nejdražší Položka kalkulace položkou (OL) Celková splátka 26%

Rozdíl mezi nejlevn jší a nejdražší Položka kalkulace položkou (OL) Celková splátka 26% TCO - objektivní nástroj pro volbu parametrů vozového parku 1 Rozšířené mýty Výběr nejlevnějšího dodavatele je nejvýhodnější Je jedno univerzálně nejvýhodnější auto Je jedna univerzálně výhodná forma financování

Více

Léto v novém stylu Exkluzivní nabídka vozů z Vašeho Porsche Centra

Léto v novém stylu Exkluzivní nabídka vozů z Vašeho Porsche Centra Léto v novém stylu Exkluzivní nabídka vozů z Vašeho Porsche Centra Cayenne S Diesel Cena bez DPH: 2 550 022,00 Kč Cena včetně DPH: 3 085 527,00 Kč Cayenne Turbo S Cena bez DPH: 3 512 396,69 Kč Cena včetně

Více

Československá obchodní banka, a. s. Radlická 333/150 150 57 Praha 5 tel.: +420 224 111 111

Československá obchodní banka, a. s. Radlická 333/150 150 57 Praha 5 tel.: +420 224 111 111 Praha, 8. srpna 2008 PRVNÍ POLOLETÍ 2008: SKUPINA ČSOB ROSTE A POSILUJE SVOU POZICI NA TRHU. 1F Objem prostředků svěřených do péče Skupiny ČSOB: 697 mld. Kč (11% růst) Objem úvěrů poskytnutých Skupinou

Více

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012 NOVÉ CLIO již od 229 900 Kč NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! OO7" MULTIMEDIÁLNÍ DOTYKOVÝ DISPLEJ S NAVIGACÍ OOMOTORY ENERGY TCe 90 SE SPOTŘEBOU 4,5 l/100 km O O 5 HVĚZDIČEK EURO NCAP RENAULT CLIO,

Více

AUTOLINHART BOREK a.s.

AUTOLINHART BOREK a.s. VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2013 AUTOLINHART BOREK a.s. Obsah: a) Charakteristika společnosti b) Zpráva představenstva o podnikatelské činnosti společnosti c) Zpráva představenstva o vztazích mezi propojenými

Více

GreenPlan. 14. 11. 2007 Peter Tölgyesi. Make a green move GreenPlan. There is a lot to be won

GreenPlan. 14. 11. 2007 Peter Tölgyesi. Make a green move GreenPlan. There is a lot to be won GreenPlan 14. 11. 2007 Peter Tölgyesi Make a green move GreenPlan. There is a lot to be won Představení projektu GreenPlan» je globální iniciativou společnosti LeasePlan. Jde o první iniciativu svého druhu

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move Když se objeví, ulice se změní v galerii. Vyjadřuje individualitu i moderní pohled na svět. Představuje vzkaz městu plnému impulsů, tvarů a

Více

1/10 Číslo protokolu: csob cr 1002

1/10 Číslo protokolu: csob cr 1002 1/10 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK

CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK CAR FLEET SERVICE ŘEŠENÍ PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK CAR FLEET SERVICE Vám přináší efektivní řešení servisu Vašeho vozového parku: Prokazatelné snížení nákladů na servis vozidel Provádění oprav a pravidelného

Více

Nová ŠkodaFabia RS SIMPLY CLEVER

Nová ŠkodaFabia RS SIMPLY CLEVER Nová ŠkodaFabia RS SIMPLY CLEVER Sílu nemusíte využívat stále. Někdy stačí jen vědomí, že když ji budete potřebovat, je tu. Jako 180 koní, které čekají na pobídku Vaší pravé nohy. Vítejte ve světě síly

Více

VÝKON A SPORTOVNOST V KAŽDÉM DETAILU. PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW M PERFORMANCE.

VÝKON A SPORTOVNOST V KAŽDÉM DETAILU. PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW M PERFORMANCE. BMW M Performance BMW řady BMW řady BMW řady 3 BMW řady 4 BMW řady 5 BMW řady 6 BMW X5 www.bmw.cz Radost z jízdy VÝKON A SPORTOVNOST V KAŽDÉM DETAILU. PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW M PERFORMANCE. BMW řady. BMW řady.

Více

Marketing Zacílení vývoje Original Equipment

Marketing Zacílení vývoje Original Equipment Product Fact Book Marketing Zacílení vývoje Original Equipment Pneu ContiEcoContact 5 byla vyvíjena ve spolupráci s našimi OE zákazníky a byly respektovány jejich požadavky na optimalizaci valivého odporu.

Více

AKTUÁLNÍ AKCE. Motor kw / k CEE Cena Sleva

AKTUÁLNÍ AKCE. Motor kw / k CEE Cena Sleva CITROËN C4 AIRCROSS Pro úroveň výbavy TENDANCE pohon 4x4 ZDARMA Sleva až 145 000 Kč Městské SUV s volitelným pohonem 4x4 AKTUÁLNÍ AKCE Exkluzivní financování s Citroën Financial Services s dodatečnou slevou

Více

OPERATIVNÍ LEASING PRO SOUKROMÉ OSOBY

OPERATIVNÍ LEASING PRO SOUKROMÉ OSOBY Full Service Leasing PEUGEOT 208 ACTIVE 1.2 PureTech 82 k MAN5 317 500 Kč RELAX 5 099 Kč 4 599 Kč Metalický lak 0MM0 11 000 Kč Diodová denní světla + vnitřní LED osvětlení FE10 5 000 Kč Automatická dvouzónová

Více

PILOTNÍ PROJEKT ELEKTROMOBILITA SKUPINY ČEZ. Představení projektu a možností spolupráce

PILOTNÍ PROJEKT ELEKTROMOBILITA SKUPINY ČEZ. Představení projektu a možností spolupráce PILOTNÍ PROJEKT ELEKTROMOBILITA SKUPINY ČEZ Představení projektu a možností spolupráce Agenda A Seznámení se společností a s programem FUTUR/E/MOTION B Projekt Elektromobilita Skupiny ČEZ C Naše nabídka

Více

OPEL Combo Combi. již za 290 900 Kč. Fair servis Speciální nabídka servisních prohlídek za předem stanovených zvýhodněných cen a podmínek.

OPEL Combo Combi. již za 290 900 Kč. Fair servis Speciální nabídka servisních prohlídek za předem stanovených zvýhodněných cen a podmínek. OPEL Combo Combi již za 290 900 Kč Přípustná hmotnost Verze Objem nákladového prostoru Max. užitečné zatížení 1.4 (95 k) MT5 1.4 Turbo (120 k) MT6 1.3 CDTI (90 k) MT5 1.6 CDTI (90 k) MTA Start/Stop 1.6

Více