PODZIM ZPESTŘÍ NOVÁ 308

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PODZIM ZPESTŘÍ NOVÁ 308"

Transkript

1

2

3 3 EDITORIAL PODZIM ZPESTŘÍ NOVÁ 308 Vážení přátelé a věrní čtenáři Peugeot Bulletinu, doufám, že jste pohodlně usazeni a v dobré náladě. Podzimní večery bývají spíše zadumané, ale právě proto vhodné k četbě kvalitní literatury. Od letního čísla Bulletinu se toho u Peugeotu událo opravdu dost a je proto nejvyšší čas, abychom vás o nejdůležitějších novinkách informovali. Ing. Pavel Havelka Key Account Manager Především má Peugeot Česká republika nového generálního ředitele, pana Nicolase Perrina, jehož vám představujeme hned v úvodu. Přišel k nám ve chvíli, kdy nejen horečně pracujeme na plánech pro rok 2014, ale zároveň byl také u toho, když jsme odborné veřejnosti poprvé předvedli novou generaci modelu Peugeot 308. Tento skvělý vůz samozřejmě dominuje i našemu Bulletinu. Myslím si, že zaslouženě, neboť po všech stránkách učinil velký skok kupředu. Pevně věřím, že budete mít brzy možnost novou 308 sami pořádně vyzkoušet. Máme pro vás připravena testovací auta i atraktivní nabídku, která vychází vstříc potřebám iremních zákazníků. Novináři nový Peugeot 308 zatím hodnotí velmi pozitivně, ale pro nás jsou nejdůležitější vaše první dojmy a názory. Už se na ně těšíme. Jsme rádi, že už teď můžeme považovat rok 2013 za dobrý. Přispěla k tomu rovněž nově navázaná spolupráce s tak renomovanými společnostmi jako je ČD Cargo nebo Cemex. Těmito významnými úspěchy se chceme mírně pochlubit i v Bulletinu. Pomalu vbíháme do pomyslné cílové rovinky letošního roku. Přeji vám výtečný iniš a příjemné čtení o Peugeotech. Ing. Pavel Havelka Key Account Manager PEUGEOT Fleet Bulletin 19 / občasník pro leetové a V.I.P. klienty společnosti PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. Námět a redakční příprava: Kateřina Malá a Ing. Pavel Havelka Layout a graika: Wizard Systems & Jožo Marinica Firma PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. je zapsána v obch. rejstříku vedeném MS v Praze, dne , oddíl C,vložka 47847

4 4 AKTUALITY: Planeta Peugeot PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA MÁ NOVÉHO ŘEDITELE Společnost Peugeot Česká republika má od nového generálního ředitele. Stal se jím čtyřiačtyřicetiletý Nicolas Perrin, který do České republiky přichází z centrály ve Francii, kde měl v rámci oddělení mezinárodního marketingu na starosti management speciálních událostí a sponzoringu (image, autosalony, partnerství, atd.). Na pozici generálního ředitele vystřídal pan Nicolas Perrin Joëla Gorina, který po téměř ročním pobytu v České republice odchází pracovat pro skupinu PSA Peugeot Citroën do Německa. OBCHODNÍ VÝSLEDKY: +9 % PRO PEUGEOT, -9 % pro automobilový Trh Přes přetrvávající klesající tendenci českého automobilového trhu značka Peugeot v ČR posiluje svoji pozici. Zatímco oproti loňskému roku trh o 9 % poklesl, prodeje vozů Peugeot o 9 % narostly. Celkový prodejní výsledek ke konci srpna činil 5920 registrovaných vozů, což představuje 5,19% podíl na trhu a 5. místo v pořadí značek. Díky výhodné akční ceně se jednoznačně nejprodávanějším modelem letošního roku stal Peugeot 308 s 1577 vozy, což představuje 60% nárůst oproti roku Následuje Peugeot 208 s 710 vozy a Peugeot 301 s 620 vozy. Raketový vzestup zažívá také modernizované sportovní kupé Peugeot RCZ. Silnou pozici drží Peugeot v ČR i v oblasti lehkých užitkových vozů. 873 letos prodaných vozů, 12,3% podíl na trhu LCV, 4. místo v pořadí automobilek a 22,8% nárůst oproti roku to jsou výsledky více než uspokojivé. Navíc je v následujících měsících ještě vylepší realizace významné leetové zakázky týkající se modelu Boxer. Pozitivní zprávy přicházejí i z Francie, klíčového trhu pro značku Peugeot. Pokles prodejů je nižší než pokles automobilového trhu a tržní podíl značky mírně roste. Počet objednávek se oproti loňskému roku zvýšil a perspektivy jsou příznivé, zejména díky modelu Peugeot 2008, u něhož již počet objednávek ve Francii překročil kusů.

5 5 AKTUALITY: Planeta Peugeot DVĚSTĚOSMIČKA OPĚT ZÍSKALA FLEETOVÉ ZLATO 3. října 2013 byly na slavnostním galavečeru v Praze vyhlášeny výsledky ankety ALD Automotive Fleet Awards. Tato anketa každoročně oceňuje nejlepší osobnosti, produkty a služby v oblasti pořizování, správy a řízení vozových parků ve firmách. Značka Peugeot si z vyhlašování pravidelně odváží cenné leetové trofeje již po několik let. Ani letošní, v pořadí už šestý ročník nebyl výjimkou. Tentokrát získal ocenění v podobě tradiční sošky Fleetové múzy model Peugeot 208. V kategorii Referentské vozy Standard získal cenu FIREMNÍ AUTO ROKU a obhájil tak loňské prvenství. Stočlennou porotu, která ho zvolila vítězem mezi devíti nominovanými vozy, přesvědčil zejména interiérem a jízdními vlastnostmi. V dalších kategoriích bodoval model Peugeot 508 SW obsazením bronzového stupínku v kategorii Manažerské automobily. 400 ZAKÁZKA ROKU 2013: UžiTkOVých VOZů Vyhlašovatelem bezpochyby nejdůležitějšího letošního výběrového řízení je pro značku Peugeot významná státní společnost zabývající se distribucí pošty v České republice. Náročné požadavky tohoto klíčového zákazníka splnily vozy Peugeot Partner a Peugeot Boxer. Užitkový Partner se podílí na zakázce 120 objednanými vozy, tedy počtem, který převyšuje dosavadní letošní prodeje tohoto vozu; dalších 30 vozů je v osobním provedení Partner Tepee. Největšímu a zároveň nejprodávanějšímu zástupci užitkové řady, modelu Boxer, díky zmiňované zakázce vzroste počet prodaných vozů o 250 ks (240x Boxer Furgon a 10x Boxer Polocombi). Další významnou fleetovou zakázkou jsou lehké užitkové vozy pro ČD Cargo. Značka Peugeot zabodovala ve výběrovém řízení především kombinací vysokých zůstatkových hodnot, nízkých servisních nákladů a atraktivních pořizovacích cen modelů Partner, Expert a Boxer převážně v užitkovém provedení. Obě zmíněné společnosti pořizují vozidla formou operativního leasingu.

6 6 PŘEDSTAVUJEME: Zavolejsikurýra.cz s.r.o. V KURÝRNÍCH SLUŽBÁCH Firma Zavolej si kurýra již ve svém názvu naznačuje, čím se zabývá. Přepravuje zásilky nejen po celé České republice a Slovensku, ale i v rámci Evropské unie. Na trhu působí od roku 2003 a jak říká její jednatel pan Martin Zoch, není pro nás problém v případě zájmu či požadavku klienta doručit zásilku kamkoliv si přeje. V tom jim pomáhají i vozy Peugeot. Pane Zochu, podnikat v oblasti kurýrních a doručovacích služeb je velmi náročné zejména s ohledem na mobilitu a vozový park. Jaká vozidla a v jakém provedení aktuálně provozujete? Samozřejmě že provozování kurýrních a doručovacích služeb je velmi náročná činnost, ale věřím, že když to děláte s nasazením, úsilím a s dobrým kolektivem spolupracovníků, dá se zvládnout všechno. Vozidla, která využíváme v našem vozovém parku, jsou převážně od značky Peugeot. Dále využíváme v menším počtu i vozy jiných značek. Jak je váš vozový park vytížen? Naše iremní vozy jsou v provozu 365 dní v roce, přičemž projezdy jsou velmi rozmanité - od až po km ročně. Jaké aspekty rozhodovaly při volbě dodavatele iremní mobility pro vaši společnost? Na prvním místě je dnes cena a podmínky po prodeji, v tomto případě Peugeot drží u naší společnosti jasné prvenství. Velkou mírou je pro nás i lidský faktor, vstřícnost managementu, prodejců i vedoucích servisů. Opět Peugeot u nás drží první místo. Značka Peugeot se chystá uvést na trh užitkový vůz Partner s elektrickým pohonem. Zvažovali byste jeho zařazení do vozového parku? Tato varianta pohonu je velmi zajímavá a naše společnost je jí nakloněna. Při první příležitosti, kterou budeme mít, bychom rádi Partner Electric vyzkoušeli. Na závěr nám prosím řekněte, co je hlavním cílem pro vaši společnost? To je dobrá otázka; samozřejmě, že nadále udržovat velmi vysoký standard našich služeb a stále rozšiřovat a rozvíjet nabídku, abychom šli s dobou a přizpůsobili se našim klientům k jejich plné spokojenosti. Děkujeme za rozhovor.

7 7 NOVINKY: Facelift pro modely 3008 a 5008 MODELY 3008 A 5008 DOSTALY NOVOU TVÁř Crossover 3008 představuje jeden ze zásadních úspěchů značky Peugeot. Od svého uvedení na trh dosáhl celosvětově prodaných vozů, což je o 50 % více než byl původně stanovený cíl. V roce 2012 tento model nabídl jako první na světě hybridní dieselový pohon a 3008 HYbrid4 dnes tvoří 10 % prodejů vozu Peugeot 5008 je především praktický vůz pro pohodlné a bezpečné cestování. Charakterizuje ho propracované místo řidiče a modularita prostoru pro cestující: pět samostatně sklopných sedadel, rovná podlaha, sedadlo spolujezdce sklopné do polohy stolku. Vůz je určen až pro sedm pasažérů, jimž nabízí dostatek prostoru a vysoký komfort. Oba modely se nyní přibližují k aktuální modelové řadě především novou přední maskou a výraznými předními i zadními světlomety. Přibyly také nové technologické prvky výbavy, které ještě podtrhují dynamiku a lehkost ovládání např. head-up displej s barevným rozlišením nebo zadní parkovací kamera.

8 8 NOVINKA: Peugeot 308 NOVÝ PEUGEOT 308: ELEGANTNÍ DESIGN, INOVATIVNÍ KOKPIT A REKORDNÍ EMISE CO 2 PRO ZCELA NOVÉ POCITY Z JÍZDY Nový Peugeot 308 je ztělesněním posunu směrem k luxusnějším kategoriím vozů, kterým se značka vydala před několika lety. Zadávací podmínky se řídily požadavkem kvality na všech úrovních, ať jde o design, výběr materiálů, spojování dílů, akustické zpracování či odolnost. Kompaktní a lehký vůz s příkladnou dynamikou Nový Peugeot 308 je s délkou 425 cm nejkompaktnějším hatchbackem ve svém segmentu. Díky nové platformě EMP2 došlo ke zkrácení předního i zadního převisu. Objem zavazadlového prostoru (470 litrů, z toho 35 litrů pod podlahou) je v tomto segmentu rekordní. Nová platforma EMP2 přispěla rovněž k vysoké efektivitě. Nižší hmotnost, zkrácené převisy, nižší těžiště, elektrický posilovač řízení, kompaktní volant, výkonné pneumatiky a brzdy - spojené se zkušenostmi značky v oblasti nápravového systému dodávají novému Peugeotu 308 příkladné dynamické chování. Výsledkem je dosud nevídaná syntéza vynikající mrštnosti, komfortu a jízdní stability. Optimalizovanou koncepcí a použitím moderních materiálů (velmi vysokopevnostní ocel THLE, kompozitní materiály, hliník) došlo k celkovému snížení hmotnosti o 140 kg.

9 Elegantní technologický interiér Peugeot i-cockpit představuje zcela novou koncepci interiéru. Tvoří ho čtyři součásti: kompaktní volant, vyvýšený sdružený přístroj umožňující číst informace aniž byste spustili z očí vozovku, velmi kvalitní středová konzola a velký dotykový displej s úhlopříčkou 9.7. Minimum ovladačů a použití ušlechtilých materiálů přinášejí působivou čistotu linií. Účinné motory a rekordně nízké emise Nový Peugeot 308 je vybaven nejnovějšími benzínovými a dieselovými motory. Jde o benzínový tříválec, motor THP (Mezinárodní motor roku 2013) a dieselový motor e-hdi. U benzínových verzí činí výkon k, emise CO 2 začínají na úrovni 114 g/km. Výkony dieselových verzí se pohybují od 92 do 115 k, emise CO 2 od 95 g/km. Podpůrné prvky pro klidnější řízení Pro komfort a bezpečnost posádky je vůz vybaven řadou prvků: systém sledování mrtvého úhlu, elektrická parkovací brzda, kamera pro snadné couvání využívající velký barevný displej, bezklíčový přístup do vozu a nastartování, systém City Park*. Příplatkový paket Driver Assistance Pack zahrnuje tři zařízení využívající radar umístěný v přední části vozu: aktivní tempomat, vizuální a zvukovou výstrahu Distant Alert a automatické nouzové brzdění. Více než třetina vozů bude mít pneumatiky s ultra nízkým valivým odporem. Ty umožňují dosahovat průměrné úspory 3 g CO 2 /km, s vylepšenou brzdnou dráhou na vlhké silnici a se stejnou trvanlivostí jako standardní pneumatiky. Na jaře 2014 se nabídka rozšíří o nový benzínový tříválcový motor s turbodmychadlem 1.2 e-thp, o motor BlueHDi s mimořádně nízkou spotřebou a emisemi (3,1 l/100 km, 82 g CO 2 /km) a o šestistupňové automatické převodovky nové generace. Nový Peugeot 308 se vyrábí ve Francii, později bude zahájena výroba v Číně. Na českém trhu je v prodeji od konce října. * K dispozici od jara 2014.

10 10 REPORTÁŽ: Peugeot Professional Roadshow UŽITKOVÉ VOZY PROJELY REPUBLIKU Společnost Peugeot Česká republika ve spolupráci s koncesionáři uspořádala v září 2013 již 3. ročník Peugeot Professional Roadshow. Tým odborníků značky představil veřejnosti kompletní řadu lehkých užitkových vozů včetně nejrůznějších kombinací, verzí a úprav. Od 3. do 24. září 2013 jezdila po celé České republice demonstrační lotila lehkých užitkových vozů Peugeot. Na svých zastávkách představila návštěvníkům desítku modelů - od nejmenšího zástupce Bipper, přes středně velké modely Expert a Partner v osobních i užitkových verzích až po největší dodávku Boxer ve variantách Combi, Valník a Minibus. K vidění byla i kompletní nabídka užitkových čtyřkolek Dangel pro každý terén i počasí. Koncept roadshow se stal osvědčenou a efektivní součástí naší obchodní strategie. Letošní akce je dalším krokem v upevňování naší silné pozice na trhu užitkových vozů v ČR, prohlásil Marco Venturini, ředitel prodejů společnosti Peugeot ČR.

11 Pro návštěvníky Peugeot Professional Roadshow 2013 byla připravena speciální nabídka inancování užitkových vozů za 7000 Kč měsíčně a kupon na smlouvu Peugeot Optiway Servis na km zdarma. Součástí akce byl také doprovodný program a každodenní soutěž o dvě karty CCS v hodnotě 3000 Kč. Roadshow se zastavila celkem na čtrnácti místech ve větších městech a přilákala zhruba tisícovku zájemců Usměvavé hostesky zvaly živnostníky k návštěvě stánku. 2. Hosté se u kávy či nealko piva dozvěděli veškeré potřebné informace. 3. Roadshow nabízí jedinečnou možnost prohlédnout si kompletní řadu užitkových vozů Peugeot. 4. Pro případné dotazy byl k dispozici prodejce.

12 12 PŘEDPREMIÉRA: RCZ R RCZ R VýkON A účinnost s POdPisEm PEUGEOT sport návštěvníci letošního frankfurtského autosalonu se mohli na stánku Peugeot seznámit s dalším mistrovským kouskem značky z hlediska designu a jízdní dynamiky. Exkluzivní rcz r je supersportovní variantou emblematického kupé rcz, které si od svého uvedení na trh získalo již více než zákazníků. RCZ R se s výkonem 270 k/199 kw stává nejsilnějším sériovým modelem v historii značky: zrychlení z 0 na 100 km/h za méně než 6 sekund, emise CO 2 pouze 145 g/km. Tohoto výsledku bylo dosaženo díky zmenšení objemu motoru (downsizing), aerodynamické optimalizaci a snížení hmotnosti. Ke skvělým jízdním vlastnostem napomáhá i speciický nápravový systém spojený se samosvorným diferenciálem Torsen. K intenzivním pocitům při řízení aktivně přispívá volant malých rozměrů, krátká řadicí páka, speciická hliníková hlavice řadicí páky s červenou lištou a nová sedadla z dílen týmu Peugeot Sport, která poskytují pevnější držení odpovídající úrovni výkonu RCZ R. Peugeot RCZ R se představí ve 4 odstínech karoserie: červená Erythrée, černá Perla Nera, šedá Sidobre a bílá Opale. Nabídne však i řadu prvků umožňujících osobní úpravu na míru, jako je například lesklá nebo matná karbonová střecha, polepy na karoserii nebo černé kryty vnějších zpětných zrcátek. RCZ R bude v prodeji od začátku roku 2014.

13 13 LEASING: ALD AUTOMOTIVE VOZŮ OD ALD AUTOMOTIVE Společnost ALD Automotive je součástí přední evropské bankovní skupiny Société Générale a na českém trhu působí od roku Za tu dobu prošla dynamickým vývojem: došlo k odklonu od retailu a finančního leasingu a od roku 2003 se společnost jednoznačně zaměřila na poskytování operativního leasingu pro firemní klienty. Ze společnosti, která nebyla v TOP 10, se ALD Automotive vypracovala v jednoho z lídrů trhu operativního leasingu. Stále více českých irem si již do svého vozového parku automobily nekupuje. Jejich pořizování a provoz řeší operativním leasingem. Například skupina EUROVIA jich takto využívá už kolem sedmi set. Zatím poslední vůz, Peugeot Partner, převzala koncem října v pražském autosalonu Domanský od irmy ALD Automotive, pro kterou se tento Peugeot stal jubilejním automobilem v portfoliu. Spolupráce mezi společnostmi EUROVIA a ALD Automotive trvá již od roku Většinu automobilů v našem vozovém parku provozujeme v rámci operativního full service leasingu u společnosti ALD Automotive. Tato varianta pořízení automobilů je pro naši společnost ekonomicky příznivější a provozně komfortnější než jejich nákup. Nemáme tak v aktivech vázány vlastní inanční prostředky, které můžeme využít k rozvoji svého hlavního předmětu podnikaní, tvrdí Radim Hliňák, vedoucí útvaru nákupů skupiny EU- ROVIA CS. Vyspělá Evropa používá operativní leasing jako hlavní nástroj inancování automobilových lotil, na vyspělých trzích má operativní leasing podíl až 70 %, upozornil Jaroslav Laur, obchodní a marketingový ředitel ALD Automotive. V České republice je financováno operativním leasingem přes automobilů ročně. Očekáváme posun směrem k intenzivnějšímu outsourcingu služeb a tedy dalšímu posílení role operativního leasingu na tuzemském trhu. Dosažení mety vozidel v portfoliu je pro nás významným okamžikem. Věřím, že i v ekonomicky nelehkých dobách tento pozitivní trend dokážeme udržet, doplnil Jaroslav Laur. Přes stávající stagnaci na českém leasingovém trhu první pololetí potvrdilo zájem podnikatelských subjektů o operativní leasing. Jeho podíl na celkovém leasingovém trhu dosáhl 43 procent. Například u společnosti ALD Automotive vzrostl od ledna do června letošního roku objem smluv operativního leasingu o 11 % ve srovnání s loňskem.

14 14 INTERVIEW: CEMEX 3 OTÁZKY Marek ŠIMÍK Procurement Manager CEMEX Czech Republic Firma CEMEX je předním celosvětovým výrobcem a dodavatelem hotových betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů a má více než stoletou tradici. V České republice, kde působí od roku 2005, provozuje 58 betonáren, 7 štěrkoven, 6 kamenolomů a cementovou mlýnici. Její vozový park budou v několika příštích letech tvořit výhradně vozy Peugeot. 1. Mohl byste krátce uvést fungování Vašeho vozového parku a Vaši pozici? O vozový park osobních vozidel v naší společnosti CEMEX se stará oddělení Procurement, které řídím. Vozidla můžeme rozdělit do dvou základních kategorií: osobní vozidla a dodávky. Tato vozidla jsou dále rozdělena dle pracovních pozic a přiřazení souvisejícího s pracovní náplní zaměstnanců. 2. V nedávné době jste sjednotili car policy pod jednu značku - Peugeot. Jaké aspekty Vás přivedly právě k volbě Peugeotu? Hlavním měřítkem pro nás byla kombinace parametrů: kvalitní výbava, bezpečnost, design a samozřejmě cena. Velmi důležitým faktorem při rozhodování byl i přístup zástupců značky Peugeot, který byl a je na vysoké profesionální úrovni. 3. Jaké modely z portfolia značky Peugeot budete provozovat a kolik aut se lvem na kapotě hodláte pořídit? Z osobních vozů to budou modely 2008, 308 hatchback a 308 SW, 508 sedan a 508 SW, z dodávek modely Partner a Boxer. Množství se bude přímo odvíjet od potřeb, které bude naše společnost mít. V tomto roce to bude cca 15 vozů, v příštích letech okolo vozů ročně, vždy v závislosti na ukončených stávajících nájmech a aktuální potřebě. Děkujeme za rozhovor.

15

16

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

více radosti Více emocí, NOVÁ KIA RIO VROZENÁ DYNAMIKA

více radosti Více emocí, NOVÁ KIA RIO VROZENÁ DYNAMIKA NOVÁ KIA RIO Více emocí, více radosti Stačí jeden pohled na atraktivní, sportovní design nového modelu Kia Rio a Vaše fantazie začne horečně vymýšlet důvody, proč usednout za volant a vyrazit na vyjížďku.

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Amarok

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Amarok Technická data Platná pro modelový rok 2013 Užitkové vozy Amarok Informace o spotřebě paliva a emisích CO 2 najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru, převodovky a karoserie

Více

Subaru odhaluje nový model SUBARU BRZ

Subaru odhaluje nový model SUBARU BRZ Subaru odhaluje nový model SUBARU BRZ Tokio, 30. listopadu 2011: Koncern Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), výrobce automobilů Subaru, oznámil světovou premiéru modelu SUBARU BRZ (výstavní model), která

Více

Camaro Hot Wheels splněný sen

Camaro Hot Wheels splněný sen Camaro Hot Wheels splněný sen S e n m i l i ó n ů f a n o u š k ů H o t W h e e l s v š e c h v ě k o v ý c h k a t e g o r i í s e s t a l s k u t e č n o s t í. V ý r a z n ý, o d v á ž n ý a a t r a

Více

Elektrický motor jako součást ekologické strategie značky Peugeot. Jaromír Heřmanský Brno, 20. března 2012

Elektrický motor jako součást ekologické strategie značky Peugeot. Jaromír Heřmanský Brno, 20. března 2012 Elektrický motor jako součást ekologické strategie značky Peugeot Jaromír Heřmanský Brno, 20. března 2012 Je spalovací motor nenahraditelný? První vůz vybavený spalovacím motorem vyrobil Peugeot už před

Více

PODZIM S NOVÝM SEDANEM

PODZIM S NOVÝM SEDANEM 3 EDITORIAL PODZIM S NOVÝM SEDANEM Vážení obchodní přátelé, letní období je již za námi a vstupujeme do podzimní části roku. Pevně věřím, že jste si léto užili a v rámci svých dovolených načerpali energii

Více

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů Přes

Více

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

OPERATIVNÍ LEASING PRO SOUKROMÉ OSOBY

OPERATIVNÍ LEASING PRO SOUKROMÉ OSOBY Full Service Leasing PEUGEOT 208 ACTIVE 5p 1,2 PureTech 82k BVM5 EURO6 321 700 Kč RELAX 4 780 Kč 4 535 Kč Středová loketní opěrka + chromované zdobení řadicí páky Dotyková obrazovka SMEG + USB/Jack + Bluetooth

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Caddy

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Caddy Technická data Platná pro modelový rok 13 Užitkové vozy Caddy Informace o spotřebě paliva, emisích CO 2 a energetických třídách najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru,

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Transporter

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Transporter Technická data Platná pro modelový rok 3 Užitkové vozy Transporter Informace o spotřebě paliva a emisích CO 2 najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru, převodovky a karoserie

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

BMW Group Česká republika

BMW Group Česká republika pro Média Group Česká Dr. Josef Reiter Generální ředitel, Group Česká Group Group je se značkami, MINI a Rolls-Royce jedním z nejúspěšnějších výrobců automobilů a motocyklů na světě. Je globální společností

Více

ZIMNÍ TESTY PNEUMATIK PIRELLI V ROCE 2013

ZIMNÍ TESTY PNEUMATIK PIRELLI V ROCE 2013 ZIMNÍ TESTY PNEUMATIK PIRELLI V ROCE 2013 Praha, 11.listopadu 2013 S příchodem zimního období zveřejňují hlavní evropské a ruské automobilové časopisy testy zimních pneumatik, které srovnávají nejvýznamnější

Více

Driving Performance. Mercedes-AMG.

Driving Performance. Mercedes-AMG. Driving Performance. Mercedes-AMG. Driving Performance. Mercedes-AMG. 2 Obsah Obsah 3 Každé AMG má výkon v krvi. Obsah. Jsou rychlá jako blesk, mají skvělé jízdní vlastnosti a nenapodobitelný zvuk. Přesto

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 1.4 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 279 900 Kč 286 900 Kč \ Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Zapalovač a popelník

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Caddy

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Caddy Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nový Spotřeba paliva, emise CO 2 skříňový vůz/skříňový vůz BlueMotion novaný provoz (l/100 km) novaný provoz (g/ km) 1,2 l TSI BMT 5stupňová manuální 62 (84)

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Multivan

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Multivan Technická data Platná pro modelový rok 13 Užitkové vozy Multivan Informace o spotřebě paliva, emisích CO 2 a energetických třídách najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru,

Více

Kdy obměnit vozy ve firmě?

Kdy obměnit vozy ve firmě? Kdy obměnit vozy ve firmě? Co děláme? 1. Pomáháme firmám zajistit mobilitu svých pracovníků efektivně 2. Pomáháme dodavatelům na automobilové trhu prodávat produkty a služby s co nejvyšší přidanou hodnotou

Více

TOYOTA HILUX. Prodej a servis vozů

TOYOTA HILUX. Prodej a servis vozů TOYOTA CENÍK TOYOTA který si tato značka zaslouží. Double Cab 5 místná verze motor výkon (kw) převodovka Terra Luna Sol 2,5 l D-4D 120 88 kw 5 A/T 719 950 Kč 1 950 000 Kč 3,0 l D-4D 170 126 kw 5 A/T 856

Více

TISKOVÁ DOKUMENTACE CITROËN DS3 CABRIO: RADOST V KAŽDÉM OKAMŽIKU. Paříž 31. srpna 2012

TISKOVÁ DOKUMENTACE CITROËN DS3 CABRIO: RADOST V KAŽDÉM OKAMŽIKU. Paříž 31. srpna 2012 TISKOVÁ DOKUMENTACE Paříž 31. srpna 2012 CITROËN DS3 CABRIO: RADOST V KAŽDÉM OKAMŽIKU Citroën několik dní před pařížským autosalonem píše další kapitolu historie řady DS a představuje nový model: DS3 Cabrio.

Více

Zcela nový Subaru Outback (specifikace pro evropské trhy, MY15)

Zcela nový Subaru Outback (specifikace pro evropské trhy, MY15) Zcela nový Subaru Outback (specifikace pro evropské trhy, MY15) Nejprostornější a nejschopnější Outback charakterizuje smělejší a výraznější design Převodovka Lineartronic CVT v kombinaci s motorem Boxer

Více

Terénní užitkové vozidlo

Terénní užitkové vozidlo Terénní užitkové vozidlo Společník pro práci a volný čas Mechron Je jedno, zda chcete pracovat na farmě nebo v lese, Kioti Mechron 4 4 se hodí pro všechny práce. Se čtyřmi nezávisle zavěšenými koly zadní

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

Prohlédněte si video na téma personalizace vozu 208

Prohlédněte si video na téma personalizace vozu 208 PŘÍSLUŠENSTVÍ 208 OSOBITOST Vybrali jste si vůz Peugeot 208 a uskutečnili jste tak opravdový generační skok. Je to moderní a technologicky dokonalý vůz a jeho přirozená intuice vás nepřestává příjemně

Více

LACETTI. Get Real. www.chevrolet.cz

LACETTI. Get Real. www.chevrolet.cz VÝHODY PRO MAJITELE VOZU CHEVROLET: Na každý vůz značky Chevrolet je poskytována komplexní záruka. Natolik věříme v kvalitu technologií a výbav našich vozů, že na každý vůz Chevrolet poskytujeme záruku

Více

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Příloha č. 1 zadávací dokumentace Technické podmínky pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Automobily musí splňovat následující

Více

Kit Corporate 2008 2

Kit Corporate 2008 2 Kit Corporate 2008 2 Kit Corporate 2008 3 Kit Corporate 2008 4 Kit Corporate 2008 5 1 2 3 4 5 Kit Corporate 2008 7 Kit Corporate 2008 8 Model Délka Rozměry v mm Šířka (bez zpětných zrcátek) Výška Objem

Více

VAŠE TOYOTA HILUX. 2.5l D-4D 145 DPF STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY. Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) ZÁKLADNÍ CENA (vč.

VAŠE TOYOTA HILUX. 2.5l D-4D 145 DPF STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY. Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) ZÁKLADNÍ CENA (vč. VAŠE TOYOTA HILUX ZÁKLADNÍ ÚDAJE KAROSERIE MOTOR PŘEVODOVKA STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY Double Cab 2.5l D-4D 145 DPF 5 M/T Luna BARVY EXTERIÉR INTERIÉR Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) CENA

Více

1/9 Číslo protokolu: csob cr 749

1/9 Číslo protokolu: csob cr 749 1/9 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum

Více

CCS FLEET MANAGEMENT. Nabídka pro zákazníky CCS. Věnujte se svému podnikání a starosti s vozovým parkem nechte na nás! CCS FLEET MANAGEMENT

CCS FLEET MANAGEMENT. Nabídka pro zákazníky CCS. Věnujte se svému podnikání a starosti s vozovým parkem nechte na nás! CCS FLEET MANAGEMENT Nabídka pro zákazníky CCS Věnujte se svému podnikání a starosti s vozovým parkem nechte na nás! Není univerzální řešení pro kaţdý vozový park. Pozvěte si odborníky, kteří Vám toto řešení pro právě Váš

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Transporter

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Transporter Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nový Transporter Motory splňující emisní normu Euro 5 plus Motor 2,0 l TDI 62 kw (84 k) Motor 2,0 l TDI 75 kw (102 k) Motor / Počet ventilů na válec 4válcový

Více

VÁŠ XE R-SPORT JAGUAR 2.0 L I4 TURBODIESEL 180 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 199 473 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava:

VÁŠ XE R-SPORT JAGUAR 2.0 L I4 TURBODIESEL 180 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 199 473 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava: VÁŠ XE R-SPORT JAGUAR 2.0 L I4 TURBODIESEL 180 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 199 473 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava: 239 014 Kč¹ Konečná cena 1 438 487 Kč¹ * Cena je orientační a může

Více

BOXER POLOCOMBI / COMBI / MINIBUS (5-9 MÍST) AKČNÍ PAKET

BOXER POLOCOMBI / COMBI / MINIBUS (5-9 MÍST) AKČNÍ PAKET BOXER POLOCOMBI / COMBI / MINIBUS (5-9 MÍST) CENÍK KE KAŽDÉ VERZI KOMPLETNÍ SERVIS OPTIWAY NA 2 ROKY NEBO 90.000 KM ZDARMA EURO6 Typ Motor POLOCOMBI (poloprosklené) 5-6 míst COMBI (prosklené) 5-6 / 8-9

Více

Požadované údaje. Stránka 3 z 10

Požadované údaje. Stránka 3 z 10 Technické podmínky Každé vozidlo musí být jiné tovární značky! Uchazeč musí použít technické podmínky zadavatele a bude specifikovat údaje podle předem připravené barevné legendy: konkrétní údaj obchodní

Více

Hybridní revoluce pokračuje...

Hybridní revoluce pokračuje... Hybridní revoluce pokračuje... Doubská 424, Liberec, tel.: 488 577 377, e-mail: toyota@federalcars.cz www.toyotaliberec.cz Využijte výhodného financování a pojištění od společnosti Toyota Financial Services

Více

tisková zpráva Novinky v CONSTRUCTU Nové produkty řady Vario

tisková zpráva Novinky v CONSTRUCTU Nové produkty řady Vario Novinky v CONSTRUCTU Nové vedení společnosti Nové produkty řady Vario Aktualita NOVÉ VEDENÍ SPOLEČNOSTI Společnost CONSTRUCT, působící na českém trhu více než 20 let, prošla zásadní personální změnou.

Více

Příloha č. 3 - TECHNICKÝ POPIS Mikrobus komerční Karoserie: Mikrobus komerční; Vozidlo - parametry: - Celková délka maximálně 5300 mm (bez tažného

Příloha č. 3 - TECHNICKÝ POPIS Mikrobus komerční Karoserie: Mikrobus komerční; Vozidlo - parametry: - Celková délka maximálně 5300 mm (bez tažného Příloha č. 3 - TECHNICKÝ POPIS Mikrobus komerční Karoserie: Mikrobus komerční; Vozidlo - parametry: - Celková délka maximálně 5300 mm (bez tažného zařízení); - Celková šířka (bez sklopných vnějších zpětných

Více

KOMPAKTNÍ TRAKTORY. Modelová řada GK 16-20 k

KOMPAKTNÍ TRAKTORY. Modelová řada GK 16-20 k KOMPAKTNÍ TRAKTORY Modelová řada GK 16-20 k NEJNOVĚJŠÍ GENERACE MALÝCH VÝKONNÝCH TRAKTORŮ PRO VŠESTRANNÉ POUŽITÍ YANMAR novou modelovou řadu, která předčí Vaše očekávání. Přesvědčte se sami o japonské

Více

CENÍK FORD KUGA. Titanium. Trend. Feel the difference. Trend. Titanium. Trend. Titanium. Náš tip

CENÍK FORD KUGA. Titanium. Trend. Feel the difference. Trend. Titanium. Trend. Titanium. Náš tip CENÍK FORD KUGA Základní ceny Motor Výkon Převodovka Pohon Cena včetně DPH 2.0 Duratorq TDCi 103 kw / 140 k 6st. manuální 4x2 587 990 2.0 Duratorq TDCi 103 kw / 140 k 6st. manuální 4x4 679 990 2.0 Duratorq

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč.

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč. Nový Auris - ceník Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč. Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena Zvýhodnění Zaváděcí cena Power

Více

I střední a malé firmy mohou mít kvalitní fleet management! Radim Kozel

I střední a malé firmy mohou mít kvalitní fleet management! Radim Kozel I střední a malé firmy mohou mít kvalitní fleet management! Radim Kozel Obsah 1. Co je fleet management? 2. Potřebujeme fleet management? 3. Aktuální situace v ČR 4. Interně nebo externě? 5. Závěr 2 Co

Více

EPICA. Get Real. www.chevrolet.cz

EPICA. Get Real. www.chevrolet.cz VÝHODY PRO MAJITELE VOZU CHEVROLET: Na každý vůz značky Chevrolet je poskytována komplexní záruka. Natolik věříme v kvalitu technologií a výbav 3 našich vozů, že na každý vůz Chevrolet poskytujeme záruku

Více

VÝBAVA MOTOR CENA AKČNÍ NABÍDKA AKČNÍ CENA

VÝBAVA MOTOR CENA AKČNÍ NABÍDKA AKČNÍ CENA PEUGEOT 3008 již od 489 000 Kč CENÍK VÝBAVA MOTOR CENA AKČNÍ NABÍDKA AKČNÍ CENA ACCESS 1.2 PureTech 130k S&S MAN6 524 000 Kč 35 000 Kč 489 000 Kč 1.6 BlueHDi 120k S&S FAP MAN6 590 000 Kč 50 000 Kč 540

Více

Efektivita a výkon. MAN TGX s novými motory D38. MAN kann.

Efektivita a výkon. MAN TGX s novými motory D38. MAN kann. Efektivita a výkon. MAN TGX s novými motory D38. MAN kann. NOVÁ DIMENZE VÝKONU. V tomto materiálu jsou zčásti vyobrazeny také prvky výbavy, které nejsou součástí sériového vybavení. 2. Fahrerhaus Fahrerhaus.

Více

Bezpečnost. na prvním místě. Přezujte na Kumho. ZIMNÍ PNEUMATIKY 2012/2013. včetně označování pneumatik dle EU

Bezpečnost. na prvním místě. Přezujte na Kumho. ZIMNÍ PNEUMATIKY 2012/2013. včetně označování pneumatik dle EU Bezpečnost na prvním místě. Přezujte na Kumho. včetně označování pneumatik dle EU ZIMNÍ PNEUMATIKY 2012/2013 Kompletní program pro osobní automobily, SUV/4x4 a lehká nákladní vozidla česká republika KUMHO

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA. Bezpečnost a zabezpečení

STANDARDNÍ VÝBAVA. Bezpečnost a zabezpečení CENÍK LEXUS IS 1 STANDARDNÍ VÝBAVA Bezpečnost a zabezpečení Vybavení exteriéru ABS (protiblokovací brzdový systém) s EBD (elektronická distribuce brzdné síly) TRC (systém řízení trakční síly) VSC (řízení

Více

12E1 CITROËN C8 1 CZ 1 CZ

12E1 CITROËN C8 1 CZ 1 CZ 12E1 CITROËN C8 1 CZ 1 CZ 12E5 04B34 07E7 DÉTAIL1 13E1 12C35 12C36 PROJEĎTE SE! Model Citroën C8 zve Vás a celou Vaši rodinu na jedinečnou vyjížďku. Elegantní linie vozu a jeho dynamický styl jsou zvýrazněné

Více

CENÍK 2015. Ceny. EXECUTIVE 2,0 D-4S Boxer 147 kw 6 M/T 814 900 Kč. 2,0 D-4S Boxer 147 kw 6 A/T 854 900 Kč VÝBAVA MOTOR VÝKON PŘEVODOVKA CENA

CENÍK 2015. Ceny. EXECUTIVE 2,0 D-4S Boxer 147 kw 6 M/T 814 900 Kč. 2,0 D-4S Boxer 147 kw 6 A/T 854 900 Kč VÝBAVA MOTOR VÝKON PŘEVODOVKA CENA CENÍK 2015 Ceny VÝBAVA MOTOR VÝKON PŘEVODOVKA CENA 2,0 D-4S Boxer 147 kw 6 M/T 814 900 Kč 2,0 D-4S Boxer 147 kw 6 A/T 854 900 Kč 1 Pakety PAKET OBSAH CENA LEATHER Čalounění sedadel v kombinaci přírodní

Více

ASPEKTA Trading s.r.o. Rokycanská třída 62 312 00 Plzeň Tel: +420 377 260 122 Fax: +420 377 260 134 www.aspekta.cz

ASPEKTA Trading s.r.o. Rokycanská třída 62 312 00 Plzeň Tel: +420 377 260 122 Fax: +420 377 260 134 www.aspekta.cz ASPEKTA Trading s.r.o. ASPEKTA Trading s.r.o. Rokycanská třída 62 312 00 Plzeň Tel: +420 377 260 122 Fax: +420 377 260 134 www.aspekta.cz MAZDA. ODVážně jiná. zoom-zoom představujeme novou mazdu6 Ve verzi

Více

LEON. Aerodynamická sada ENJOYNEERING

LEON. Aerodynamická sada ENJOYNEERING LEON Aerodynamická sada ENJOYNEERING AERODYNAMIKA, KTERÁ MĚNÍ SÍLU ODPORU NA PODPORU LEON AERODYNAMICKÁ SADA Výkon a elegance na pozadí aerodynamiky Aerodynamická sada SEAT je určena pro skvělý zážitek

Více

Nový crossover 3008 je robustní a spolehlivý vůz, s kterým zažijete neopakovatelné okamžiky.

Nový crossover 3008 je robustní a spolehlivý vůz, s kterým zažijete neopakovatelné okamžiky. NOVÝ PEUGEOT 3008 VAŠE PO CITY Nový Peugeot 3008 si zachovává všechny své původní silné stránky a s elegancí sobě vlastní modernizuje svůj vzhled. Výrazným prvkem této přeměny jsou nové přední světlomety,

Více

1/11 Číslo protokolu: csob banka 80

1/11 Číslo protokolu: csob banka 80 1/11 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

1/11 Číslo protokolu: csob cr 818

1/11 Číslo protokolu: csob cr 818 1/11 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum

Více

NOVÉ AUDI A6: ČTVRTÁ GENERACE V POROVNÁNÍ S BMW ŘADY 5.

NOVÉ AUDI A6: ČTVRTÁ GENERACE V POROVNÁNÍ S BMW ŘADY 5. NOVÉ AUDI A6: ČTVRTÁ GENERACE V POROVNÁNÍ S BMW ŘADY 5. V prémiovém segmentu vozů vyšší střední třídy měly automobilky napilno: Mercedes-Benz přišel se svým novým modelem třídy E na jaře roku 2009; o rok

Více

1/21 Číslo Expertízy: csobl crg 584

1/21 Číslo Expertízy: csobl crg 584 1/21 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 ZÁKLADNÍ INFORMACE Datum

Více

PEUGEOT 308 BUSINESS LINE PEUGEOT 308

PEUGEOT 308 BUSINESS LINE PEUGEOT 308 PEUGEOT 308 BUSINESS LINE PEUGEOT 308 KONCEPT BUSINESS LINE PEUGEOT 308 BUSINESS LINE je součástí evropského programu značky Peugeot, který nabízí vozy výhradně určené pro provozování do vozových parků

Více

Audi A4 limuzína A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 limuzína S4 Avant Audi Náskok díky technice

Audi A4 limuzína A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 limuzína S4 Avant Audi Náskok díky technice A4 Audi A4 limuzína A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 limuzína S4 Avant Audi Náskok díky technice 108 Technická data Audi A4 limuzína / A4 Avant Model A4 1.8 TFSI (88 kw) A4 1.8 TFSI (125 kw) A4 1.8

Více

Za 12 045 Kč Úrok 0 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena

Za 12 045 Kč Úrok 0 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena Nový RAV4 Ceník Za 12 045 Kč = Úrok 0 % + měsíčně + Garance budoucí hodnoty vozu Kombinace paketů se zvýhodněním až 50 000 Kč! Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena Power 2,0 Valvematic 111 kw 6 M/T

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B

PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B KDYŽ VÁS PŘEDSTAVIVOST PŘENESE KAMKOLIV. Silnice. Skutečně jen obyčejná cesta. A přece znamená mnohem více. Možná skutečným důvodem, proč jsou silnice něčím zvláštní, je, že

Více

LEXUS GS 200t/300h/450h

LEXUS GS 200t/300h/450h LEXUS GS 200t/300h/450h CENÍK Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let / 160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů LEXUS ProTect 5letá ochrana laku karoserie (pomocí křemíkové

Více

NOVÝ PEUGEOT 2008 GT LINE

NOVÝ PEUGEOT 2008 GT LINE GT LINE < BEZPEČNOST + JÍZDNÍ VYBAVENÍ Airbag řidiče a spolujezdce Boční airbagy + indikace nezapnutých bezpečnostních pásů vpředu Hlavové airbagy NF04 Bezpečnostní pásy vpředu výškově nastavitelné s pyrotechnickými

Více

LEXUS RC 200t/300h. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let / 160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů

LEXUS RC 200t/300h. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let / 160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů LEXUS RC 200t/300h CENÍK Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let / 160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů LEXUS ProTect 5letá ochrana laku karoserie (pomocí křemíkové vrstvy)

Více

QUADRO4 - světová novinka na 4 kolech!

QUADRO4 - světová novinka na 4 kolech! QUADRO4 JÍZDA NA MOTORCE S ŘIDIČÁKEM NA AUTO! QUADRO 350S QUADRO4 - světová novinka na 4 kolech! SVĚTOVÁ NOVINKA NA 4 KOLECH! VÍCE TRAKCE - VÍCE ZÁBAVY - VÍCE BEZPEČNOSTI! Více stability, více bezpečnosti,

Více

automobily Jméno: Datum: 8.2 2013

automobily Jméno: Datum: 8.2 2013 automobily Jméno: Tomáš Smejkal Datum: 8.2 2013 Bugatti Veyron je nejvýkonnější sériově vyráběný osobní automobil na světě. Je pojmenován podle automobilového závodníka Pierra Veyrona, který v roce 1939

Více

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR NISSAN NV200 VAN Fleetová sleva již při nákupu 1 vozu 275 500 Již od 275 500 Kč 5 let bez starostí! 5 let záruka výrobce 1 + 5* servisní smlouva MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 byl

Více

RŮST JE COOL. PĚTISTOVKA VYROSTLA A ZRODILA SE 500L.

RŮST JE COOL. PĚTISTOVKA VYROSTLA A ZRODILA SE 500L. RŮST JE COOL. PĚTISTOVKA VYROSTLA A ZRODILA SE 500L. VYRŮST. PRO NĚKOHO TO ZNAMENÁ DOSPĚT, PRO JINÉ ROZVINOUT SVÉ MLÁDÍ, SVOJI OSOBNOST, ROZŠÍŘIT SVÉ MOŽNOSTI. PRO TY JE ZDE 500L. 2 3 MÁME DĚTI. VŠECHNO

Více

Nové RCZ: síla čistých emocí

Nové RCZ: síla čistých emocí TISKOVÁ ZPRÁVA 12. září 2012 Nové RCZ: síla čistých emocí Peugeot zvyšuje svůdnost a exkluzivitu svého sportovního kupé RCZ. Ze smyslného a ušlechtilého a současně sportovního a elegantního nového stylu

Více

PEUGEOT PROFESSIONAL PRODUKTY A SLUŽBY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

PEUGEOT PROFESSIONAL PRODUKTY A SLUŽBY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY PEUGEOT PROFESSIONAL PRODUKTY A SLUŽBY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY ZNAČKA PEUGEOT: 200 LET PRŮMYSLOVÉ HISTORIE 1810 : Jean-Pierre a Jean-Frédéric Peugeot zakládají továrnu zaměřenou na drobnou ocelářskou výrobu.

Více

Objektivní nástroj pro volbu parametrů vozového parku lehkých užitkových automobilů

Objektivní nástroj pro volbu parametrů vozového parku lehkých užitkových automobilů Objektivní nástroj pro volbu parametrů vozového parku lehkých užitkových automobilů O společnosti Fleet Partners Založena 2008 Team: 70 let zkušeností: Automobilový trh Operativní leasing Marketingové

Více

PŘIZPŮSOBÍ SE KAŽDÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU

PŘIZPŮSOBÍ SE KAŽDÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU Sleva 17% 1.5 dci od 484 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu VŠESTRANNOST BEZ OMEZENÍ Chcete si udělat výlet k jezeru? Nebo pomoct příteli se stěhováním? Dovézt si na zahrádku spoustu mladých

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia Scout

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia Scout SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia Scout Připravena na každou cestu odolná ŠKODA Octavia Scout. Vnější zrcátka s automatickým sklápěním se po přidržení tlačítka uzamčení na dálkovém ovládání samočinně sklopí.

Více

C224p05_CZ_2008.qxp:C224p05_CZ_2008 14/05/08 15:21 Page 2 08H2 C2 05.2008 24p CZ page 2 C2 05.2008 24p CZ page 3

C224p05_CZ_2008.qxp:C224p05_CZ_2008 14/05/08 15:21 Page 2 08H2 C2 05.2008 24p CZ page 2 C2 05.2008 24p CZ page 3 08H2 08H3 08H4 08H5 Citroën C2 Usaďte se pohodlně za volant Vašeho Citroënu C2, prohlédněte si důkladně interiér, seznamte se s technologií SensoDrive a oddejte se plně jízdě ve voze, který má styl! 05F34

Více

Verze Ambiance verze AMBIANCE = ACCESS + Verze Access HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

Verze Ambiance verze AMBIANCE = ACCESS + Verze Access HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY Dacia Dokker Van Verze Access HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY Ocelová kola 14 Posilovač řízení Airbag řidiče Elektronický stabilizační systém ESC Režim Eco a ukazatel optimálního rychlostního stupně Posuvné dveře

Více

MASTER combi/bus VÝBAVA ROZMĚRY Celková hmotnost MOTORIZACE CENA VČ. DPH. 3 000 kg. 3 300 kg

MASTER combi/bus VÝBAVA ROZMĚRY Celková hmotnost MOTORIZACE CENA VČ. DPH. 3 000 kg. 3 300 kg Renault MASTER MASTER combi/bus VÝBAVA ROZMĚRY Celková hmotnost MOTORIZACE CENA VČ. DPH COMBI - 9 MÍST L1H1 3 000 kg Energy dci 140 814 900 Energy dci 170 854 900 3 300 kg Energy dci 140 834 900 Energy

Více

NOVÝ MEgaNE COUPÉ. od 279 900 Kč*

NOVÝ MEgaNE COUPÉ. od 279 900 Kč* NOVÝ MEgaNE COUPÉ od 279 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

Technická specifikace automobilů pro část E

Technická specifikace automobilů pro část E Technická specifikace automobilů pro část E Kategorie E1.BA.0 Centrální zadavatel poptává dodání 7 ks (slovy: sedm kusů) nových pětimístných osobních automobilů s celoprosklenou karosérií sedan 1, kategorie

Více

Opakovaně o věcech přemýšlet je výrazem inteligence a kreativity, jejichž zosobněním je právě Citroën DS4. Svou odvážnou koncepcí nechává prostor pro

Opakovaně o věcech přemýšlet je výrazem inteligence a kreativity, jejichž zosobněním je právě Citroën DS4. Svou odvážnou koncepcí nechává prostor pro Opakovaně o věcech přemýšlet je výrazem inteligence a kreativity, jejichž zosobněním je právě Citroën DS4. Svou odvážnou koncepcí nechává prostor pro nové myšlenky a kreativní řešení. Důmyslná architektura

Více

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort a inteligentní technologie Dotykový multimediální systém Media Nav 2.0*. Tempomat s omezovačem rychlosti*. Zadní parkovací senzor. * Dostupný v závislosti na verzi. Nevídaný

Více

Energy TCe 115 369 900 389 900 TCe 130 EDC 429 900 Energy dci 110 409 900 439 900 dci 110 EDC 459 900 Energy dci 130 474 900. ZÍSKEJTE BONUS 15 000 Kč

Energy TCe 115 369 900 389 900 TCe 130 EDC 429 900 Energy dci 110 409 900 439 900 dci 110 EDC 459 900 Energy dci 130 474 900. ZÍSKEJTE BONUS 15 000 Kč Renault MÉGANE COUPÉ CENÍK Motor Life Limited Energy TCe 115 369 900 389 900 TCe 130 EDC 429 900 Energy dci 110 409 900 439 900 dci 110 EDC 459 900 Energy dci 130 474 900 Nyní získáte zimní pneumatiky*

Více

Informace, statistiky a zajímavosti z oblasti prodeje ojetých vozidel

Informace, statistiky a zajímavosti z oblasti prodeje ojetých vozidel Informace, statistiky a zajímavosti z oblasti prodeje ojetých vozidel Společnost Cebia Vám opět přináší čtvrtletní meziroční srovnání vývoje trhu ojetých vozidel. Naše společnost se v oboru profiluje 24.

Více

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 ÚDAJE O PROHLÍDCE Dokumenty od

Více

Mimořádná nabídka pro žáky a zaměstnance Autoškoly Student

Mimořádná nabídka pro žáky a zaměstnance Autoškoly Student Mimořádná nabídka pro žáky a zaměstnance Autoškoly Student Dodatečná sleva 2% na nákup nového vozu pro žáky a zaměstnance Autoškoly Student. Pro získání slevy je nutné se prokázat poukazem Autoškoly Student.

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669 1/12 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

Nový Arocs Loader. Nový Arocs Grounder.

Nový Arocs Loader. Nový Arocs Grounder. Nový Arocs Loader. Nový Arocs Grounder. Arocs Loader a Arocs Grounder. Pro zvláště vysokou užitečnou hmotnost a pro extrémní zatížení. S vozidly Arocs Loader a Arocs Grounder od nás získáváte stavební

Více

Barometr CVO 2009 Česká Republika

Barometr CVO 2009 Česká Republika Barometr CVO 2009 Česká Republika 29. dubna 2009 FLEET MANAGEMENT 2009 Jan Tejnor, Sales Manager ARVAL CZ s.r.o. Obsah Představení CVO Trendy ve správě vozových parků Metody financování Dopad hospodářské

Více

VÁŠ XF R-SPORT JAGUAR 2.0 L TURBODIESEL 300 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 374 923 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava:

VÁŠ XF R-SPORT JAGUAR 2.0 L TURBODIESEL 300 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 374 923 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava: VÁŠ XF R-SPORT JAGUAR 2.0 L TURBODIESEL 300 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 374 923 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava: 443 189 Kč¹ Konečná cena 1 818 112 Kč¹ * Cena je orientační a může zahrnovat

Více

VÁŠ XF R-SPORT JAGUAR 3.0 L TURBODIESEL 300 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 745 062 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava:

VÁŠ XF R-SPORT JAGUAR 3.0 L TURBODIESEL 300 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 745 062 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava: VÁŠ XF R-SPORT JAGUAR 3.0 L TURBODIESEL 300 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 745 062 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava: 505 38¹ Konečná cena 2 250 442 Kč¹ * Cena je orientační a může zahrnovat

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA Akční ceník Octavia Edition OCTAVIA OCTAVIA COMBI PRIMA EDITION CZ 1,2 TSI/77 kw 334 900 Kč 39 000 Kč 364 900 Kč 49 000 Kč 1,4 TSI/90 kw 374 900 Kč nově

Více

Dacia. Dacia Duster. Vůz 4x4 za takovou cenu... Žertujete? Think big, pay little

Dacia. Dacia Duster. Vůz 4x4 za takovou cenu... Žertujete? Think big, pay little Dacia Dacia Duster Vůz 4x4 za takovou cenu... Žertujete? VŮBEC NE. U značky Dacia jsme přesvědčeni, že i levný vůz může být atraktivní, spolehlivý a kvalitní. Spolehlivost a odolnost našich vozů si již

Více

Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012

Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012 Mobilita dnes a zítra ŠKODA AUTO a.s., Bc. Martin Feller, Vedoucí prodeje ČR 26. dubna 2012 Historické milníky 1895 založení továrny Laurin&Klement (výroba jízdních kol) 1905 výroba prvního automobilu

Více

Prodej a servis vozů G S 4 6 0. Vybudovali jsme pro Vás 5ti hvězdičkový servis, který si tato značka zaslouží.

Prodej a servis vozů G S 4 6 0. Vybudovali jsme pro Vás 5ti hvězdičkový servis, který si tato značka zaslouží. CENÍK Lexus G S 4 6 0 který si tato značka zaslouží. Standardní výbava AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA ABS (protiblokovací brzdový systém) AVS (adaptivní odpružení s režimy normal/sport) BAS (brzdový

Více

jarní novinky značky PEUGEOT

jarní novinky značky PEUGEOT 3 editorial jarní novinky značky PEUGEOT Vážení obchodní přátelé, jistě si říkáte, že vám něco chybí. Máte pravdu, jaro bez Peugeot Fleet Bulletinu by nebylo úplné. Připravili jsme pro vás v pořadí již

Více

1/17 Číslo protokolu: csob cr 2031

1/17 Číslo protokolu: csob cr 2031 1/17 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

TECHNICKÉ PODMÍNKY ZADÁVACÍ DOKUMENTACE PRO VEŘEJNOU ZAKÁZKU. s názvem DODÁVKA AUTOMOBILŮ PRO RESORT MINISTERSTVA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ - OPAKOVÁNÍ

TECHNICKÉ PODMÍNKY ZADÁVACÍ DOKUMENTACE PRO VEŘEJNOU ZAKÁZKU. s názvem DODÁVKA AUTOMOBILŮ PRO RESORT MINISTERSTVA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ - OPAKOVÁNÍ Příloha č. 1 zadávací dokumentace TECHNICKÉ PODMÍNKY ZADÁVACÍ DOKUMENTACE PRO VEŘEJNOU ZAKÁZKU s názvem DODÁVKA AUTOMOBILŮ PRO RESORT MINISTERSTVA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ - OPAKOVÁNÍ Automobily musí splňovat

Více