Prima Zlatá pecka 2014

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Prima Zlatá pecka 2014"

Transkript

1 Prima Zlatá pecka 2014 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 20. ROČNÍKU SOUTĚŽE KREATIVITY V REKLAMĚ Pořadatel: Generální partner: Pod záštitou: Partneři:

2

3 Prima Zlatá pecka 2014 Závěrečná zpráva 20. ročníku soutěže kreativity v reklamě Prima Zlatá pecka 2014 PŘEHLED VÍTĚZNÝCH EXPONÁTŮ kategorie přihlašovatel / agentura název exponátu zadavatel / klient TV spot VCCP s.r.o Buď si král, nebo ne Heineken/Krušovice Product placement Omnicom Media Group, s.r.o. Jameson v Show Jana Krause Rozhlasový spot SCHOLZ & FRIENDS, s.r.o. Helppes v hlavní roli Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s. Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené, o.p.s. Multimediální a internetová prezentace Passion Communications s.r.o. Pražský Hrad na prodej Czech Point 101 anti-korupčný promo materiál Wiktor Leo Burnett, s.r.o. Transparency International Slovensko - Nie každý úplatok je iba bonboniéra Transparency International Slovensko Plakát Havas Worldwide Prague Neuveřitelná setkání Muzeum Grévin TV spot Havas Worldwide Prague Inspirace je všude Česká filharmonie TV spot Rozhlasový spot Lion Communications s.r.o. divize Saatchi & Saatchi Prague V naší třídě je nejlíp Voda T-Mobile Czech Republic a.s. Lion Communications s.r.o. divize Saatchi & Saatchi Prague Originální díly Toyota Emil Frey Toyota Motor Czech s.r.o. Product placement Česká televize Hlava rodiny Komerční banka TV spot GUIDELINE s.r.o. Mobilcup Asekol Tisková inzerce DDB, a.s. Slunečnice Profimedia Videoprezentace pro světový veletrh Fensterbau/Frontale, Norimberk 2014 ADVERTISING WAY s.r.o. "BEING SAFE AT HOME. Since 1925." ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. Special innovative technique Lion Communications s.r.o., divize Leo Burnett Zmizelé portréty POST BELLUM, o.p.s. Plakát Loosers, s.r.o. Loosers Farm Loosers, s.r.o. internetové reklamní formáty / firemní prezentace Insidea s.r.o. Webová prezentace Ottova tiskárna Ottova tiskárna s.r.o. Internetové reklamní formáty Respect APP Ak by som bol/bola lesba/gej? Zmení sa niečo? Brani Grohling firemní prezentace Wunderman s.r.o. Sweet Dreams Wunderman TV spot MADE BY VACULIK, s.r.o. Radi striedame postavy Vysoká Škola muzických umení v Bratislave- Istropolitana Projekt 2014 multimediální a internetová prezentace DARK SIDE a.s. Unesli jsme kávovar Nestlé Česko s.r.o.

4 Přehled mediálních a zvláštních cen: zvláštní ceny: kategorie / název exponátu přihlašovatel / agentura zadavatel / klient PRODUCT PLACEMENT AWARD Rada pro rozhlasové a televizní vysílání product placement Patroni vína COMTECH Group, spol. s r.o. Vinařský fond MEDIÁLNÍ CENA Media Marketing Services a.s. rozhlasový spot Originální díly Toyota Emil Frey Lion Communications - divize Saatchi & Saatchi Prague Toyota Motor Czech s.r.o. DIGITÁLNÍ A INTERNETOVÁ CENA Internetové a reklamní formáty Prvý online diktát MADE BY VACULIK, s.r.o. /Slovenská republika Tesco Stores SR, a.s. MEDIÁLNÍ CENA MMS - zvláštní cena v hodnotě Kč na rozhlasovou spotovou kampaň získala společnost: Lion Communications - divize Saatchi & Saatchi Prague za rozhlasový spot Originální díly Toyota Emil Frey pro klienta Toyota Motor Czech s.r.o.

5 Cenu PRODUCT PLACEMENT AWARD převzali zástupci společnosti COMTECH Group, spol. s r.o. Stejně jako loňská, tak i letošní DIGITÁLNÍ A INTERNETOVÁ CENA míří na Slovensko, tentokrát do společnosti MADE BY VACULIK, s.r.o. Cenu předal Tomáš Jindříšek (předseda digitální poroty)

6 ČESTNÝ PŘEDSEDA POROTY: Robert Vano SLOŽENÍ POROTY SOUTĚŽE: Zleva: Václav Marhoul /režisér/, Robert Geisler /scénárista/, Radim Hladík jr. /zvukař/, Pavel Hrdlička /střihač/, Tomáš Jindříšek /předseda digitální poroty/, Ondřej Soukup /hudební skladatel/, Robert Vano /čestný předseda poroty/ a maskot celé soutěže Jack Russell teriér Majla

7 SLAVNOSTNÍ VEČER PŘEDÁVÁNÍ CEN Letošní slavnostní večer vyhlašování vítězů jubilejního 20. ročníku soutěže kreativity v reklamě Prima Zlatá pecka otevřel opět exkluzivně nominovaný člen národního hokejového týmu moderátor Jakub Kohák. Po zahajovacím bully se úvodního slova ujal za pořadatele soutěže AČRA MK její prezident Pavel Brabec a pak už došlo na rozdávání Zlatých pecek do rukou těm nejlepším.

8 Jakub Kohák královsky bavil zaplněný klub Lávka. Jednu z dvaceti Zlatých pecek získala GUIDELINE s.r.o. členská agentura AČRA MK. Předávajícím byl David Horáček (pořadatel celosvětové show Noc reklamožroutů ).

9 Hosté se derou do předních řad, aby lépe viděli na čerstvé držitele Zlatých pecek. Odpovědím na záludné otázky Jakuba Koháka nejen z oblasti hokeje se nevyhnul ani provozní ředitel FTV Prima Vladimír Pořízek, který byl jedním z předávajících.

10 Pozor! Vyletí ptáááček! 20. ročník Prima Zlaté pecky je už minulostí a těšíme se na další ročník. PODĚKOVÁNÍ PARTNERŮM

11 Po rozdání Zlatých pecek pokračoval večer neformálním setkáním na rautu a u skleničky. Zleva: místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Milan Bouška, ředitel Odboru techniky Karel Zýka a obchodní a marketingový ředitel Tomáš Kollarczyk (oba z Českého rozhlasu) a Pavel Brabec, prezident AČRA MK.

12 VEŘEJNÁ HLASOVACÍ SOUTĚŽ NEJOBLÍBENĚJŠÍ HEREC / HEREČKA V REKLAMĚ Veřejnou hlasovací soutěž na iprima.cz podpořili ve vysílání FTV Prima v rozhovoru pro VIP zprávy i Jan Kraus, Roman Šebrle a Petr Vágner a další.

13 VÝSLEDEK VEŘEJNÉHO HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI NEJOBLÍBENĚJŠÍ HEREC / HEREČKA V REKLAMĚ Čestný předseda poroty Robert Vano a prezident Herecké asociace Jiří Hromada vyhlásili vítěze veřejné hlasovací soutěže Nejoblíbenější herec/herečka v reklamě a Jakub Kohák z toho má těžkou hlavu, neboť byl až za herci Ondřejem Brzobohatým, Ivanem Trojanem a vítězem Jiřím Vyorálkem za spot Hraní na youtubu k seriálu Vinaři (Vodafone).

14 Prima Zlatá pecka 2014 (Monitoring mediálních výstupů) Sledované období: Prima Zlatá pecka 2014 Ve sledovaném období od bylo celkem publikováno 78 příspěvků týkajících se soutěže Prima Zlatá pecka 2014, což oproti loňskému roku představuje nárůst o 25 článků. Uvedený graf zobrazuje absolutní a relativní počty příspěvků zmiňující Prima Zlatou pecku během monitorovaného období.

15 Níže uvedený graf znázorňuje zastoupení příspěvků publikovaných o Prima Zlatá pecka 2014 v jednotlivých oblastech. Porovnání publicity reklamních soutěží Následující graf porovnává publicitu soutěží Prima Zlatá pecka, EFFIE, ADC Creative Adwards (dříve Louskáček) a PIAF v porovnání s předchozím obdobím.

16 Přehled článků v médiích Následující tabulka obsahuje přehled článků, které se v českých médiích ve sledovaném období zmiňovaly o soutěži Prima Zlatá pecka Prima Zlatá pecka 2014 Titulek Zdroj Datum vydání ZNAČKA STÁLE ZABÍRÁ, ALE PŘEDNOST MÁ VÝSLEDEK Strategie AČRA MK: Marketingový trh se mění a my s ním Marketing & Media Zlatá pecka již podvacáté a nově s televizí PRIMA parlamentnilisty.cz Zlatá pecka ocení kreativitu v reklamě už podvacáté, nově s televizí mam.cz Prima Zlatá pecka borovan.cz Mluvící lednice lákala na čerstvost. Marks & Spencer s ní zvedli prodej mam.cz PRIMA Zlatá pecka 2014 zná již členy poroty parlamentnilisty.cz Porotě Zlaté pecky předsedá Vano mediar.cz PRIMA Zlatá pecka 2014 zná již členy poroty zlatapecka.cz Zlaté pecky rozdají tři odborné poroty Marketing & Media O Zlatou pecku soutěží přes 140 prací, porota se sejde ve čtvrtek Marketing & Media Odborné poroty PRIMA Zlaté pecky zasedají a AČRA MK přijala nového acra-mk.cz člena Prima Zlatá pecka 2014 zná své nominace parlamentnilisty.cz Shortlist Zlaté pecky borovan.cz Ve finále XX. Ročníku Zlaté pecky soutěží 40 prací mediaguru.cz Prima Zlatá pecka 2014 zná své nominace zlatapecka.cz Čtyřicet prací ve finále jubilejní, dvacáté Zlaté pecky Marketing & Media REKLAMA 2014: KONČÍ LEAGAS I TBWA Marketing & Media společnost Marketing & Media TELEGRAFICKY Strategie Burácení českénoviny.cz Burácení míchá thriller a road movie Českobudějovický deník Film Burácení míchá thriller a road movie ceskobudejovicky.denik.cz Film Burácení míchá thriller a road movie denik.cz Nejlepší herec v reklamě? Rozhodne Zlatá pecka mediaguru.cz Prima přišla s videoplatformou You.bo mediar.cz Televize Prima hledá nejpopulárnější reklamní herce mam.cz Je reklama umění? Může být! iprima.cz Herci v reklamách: Dejte hlas tomu nejlepšímu iprima.cz Hledá se nejlepší reklamní herec e15.cz Noc reklamožroutů ukáže 27. února i české spoty Marketing & Media Trojan a Kohák bodují v hlasování o nejoblíbenějšího herce v reklamě borovan.cz Herci ze spotů pro Vodafone a T-Mobile zatím vedou mediaguru.cz Tlačenice nejlepších reklamních herců eskaluje e15.cz V top desítce nejoblíbenějších reklamních herců figurují jen muži mam.cz Déšť při Burácení neustal ani na přání štábu Českobudějovický deník Bodují spíš herci než herečky Marketing & Media

17 Třináct herců propaguje spojení RWE se soutěží Český lev Marketing & Media nej českých reklam. Podívejte se echo24.cz TELEGRAFICKY Strategie Trojan? Polívka? Brzobohatý? Donutil? Koho mají čeští diváci v iprima.cz reklamě nejraději? Vyhlášení Zlatá pecky už příští středu. Letos bojují agentury i herci mam.cz Prima Zlatá pecka rozdá ve středu podvacáté ceny Marketing & Media Ceny za product placement mají Jameson, KB a Vinařský fond mediaguru.cz Jelínek v čele Media Clubu končí mediar.cz Nejoblíbenějším hercem v reklamě je Jiří Vyorálek mediaguru.cz Nejoblíbenějším hercem v reklamě zvolen Jiří Vyorálek borovan.cz Nejvíce ocenění Zlatá pecka mají agentury Saatchi&Saatchi a Havas ČTK Prima Zlatá pecka ocenila Saatchi, Havas, product placement a Vyorálka mam.cz Antonín Dvořák a ping pong. Jak to jde dohromady? Podívejte se operaplus.cz Antonín Kratochvíl se spotem pro Českou filharmonii získal PRIMA novinky.cz Zlatou pecku 2014 Fotograf Kratochvíl zvítězil v soutěži kreativity. Za spot pro Českou lidovky.cz filharmonii Na reklamních Oscarech porazil Trojana Vyorálek e15.cz Souhrn ekonomických zpráv ČTK 26. února 04:00 ČTK Soutěž reklamní kreativity PRIMA Zlatá pecka oceňuje ty nejlepší již 20 zlatapecka.cz let Soutěž kreativity v reklamě Prima Zlatá pecka oceňuje ty nejlepší již 20 parlamentnilisty.cz let! Prima Zlatá pecka 2014 odhalila vítěze! Zlaté pecky rozdány! acra-mk.cz Prima Zlatá pecka 2014 odhalila vítěze! Zlaté pecky rozdány! iprima.cz Česká televize získala po třetí v řadě Zlatou pecku parlamentnilisty.cz Česká televize získala po třetí v řadě Zlatou pecku satcentrum.cz A vítězem je: Jiří Vyorálek! Kdo? Marketing & Media Dvacet pecek ke dvacátému výročí Marketing & Media GALERIE Marketing & Media NEWS MARKETING SALES MEDIA Týden s hudbou (96) operaplus.cz Vyhlášení výsledků 20. ročníku soutěže Prima Zlatá pecka Marketing & Media Prima Zlatá pecka 2014 pohledem objektivů kamer a fotoaparátů acra-mk.cz Lék na tendry? Nechodit tam Marketing & Media Zlatá pecka i pro studentku zlínské univerzity Zlínský deník Globálnímu webu dali podobu Češi Marketing & Media Úspěšný product placement nemá obecné pravidlo mediaguru.cz Podle STEMu je nejpopulárnějším reklamním hercem Ivan Trojan mam.cz Trojan je nejpopulárnější Marketing & Media Agentura Loosers nabízí pomoc O2: Okopírovali jste nás, ale špatně marketingsales.cz KOHÁKOVA HOKEJOVÁ SHOW NA ZLATÉ PECCE Strategie NA REKLAMNÍCH OSCARECH PORAZIL TROJANA VYORÁLEK Strategie Talentum v kabátě ze sekáče Marketing & Media Náborová kampaň O2 se patrně inspirovala u agentury Loosers mam.cz

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

24 DMA AWARDS 2009 (dokončení) Devět lahůdkových kampaní z Londýna a okolí s komentářem Karla Duchka, Managing Directora Wundermanu.

24 DMA AWARDS 2009 (dokončení) Devět lahůdkových kampaní z Londýna a okolí s komentářem Karla Duchka, Managing Directora Wundermanu. EDITORIAL 3 Vážené čtenářky, vážení čtenáři, v tomto čísle si určitě nenechte ujít kalendárium, kde najdete řadu úspěšných vloni realizovaných kampaní, často i s ilustracemi. Můžete si připomenout úspěchy

Více

18 T-Mobile: Integrovaná kampaň Pink Případová studie

18 T-Mobile: Integrovaná kampaň Pink Případová studie EDITORIAL 3 OBSAH Vážené čtenářky, vážení čtenáři, tyto dny se v Direktu nesou ve znamení spuštění Tesco Clubcard. Věnujeme tomuto tématu a obecně loyalty programům 8 stran nového vydání. Dále se naše

Více

Guerilla pro. Vavi. textilní zna ku. Již 1. 12. 2010. Program uvnitř. Den idirektu aneb P ipravte se na digitální marketing v roce 2011!

Guerilla pro. Vavi. textilní zna ku. Již 1. 12. 2010. Program uvnitř. Den idirektu aneb P ipravte se na digitální marketing v roce 2011! ČASOPIS PRO DIRECT MARKETING CENA 59 KČ LISTOPAD 2010 ČÍSLO 9 Jirka Vávra, Vavi Viktor Mastník, Ex-McCann Marek Mičkal, Tipsport Guerilla pro textilní zna ku Vavi Den idirektu aneb P ipravte se na digitální

Více

2010 POČÍTÁ ME S VÁ MI V ČESKÉ

2010 POČÍTÁ ME S VÁ MI V ČESKÉ 2010 POČÍTÁ ME S VÁ MI V ČESKÉ TELE V I Z I ČESKÁ TELEVIZE 2010 Milé divačky, milí diváci, s velkým potěšením vám představuji tradiční propagační brožuru České televize. V roce 2010 klademe důraz na vysílání

Více

AGENDA: 1) charakteristika projektu. 2) cílová skupina, předpokládaná návštěvnost. 3) místa konání

AGENDA: 1) charakteristika projektu. 2) cílová skupina, předpokládaná návštěvnost. 3) místa konání NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU AGENDA: 1) charakteristika projektu 2) cílová skupina, předpokládaná návštěvnost 3) místa konání 4) mediální podpora (ukázky mediální kampaně v deníku) 5) nabídka partnerství

Více

Podpořte OSA. Chcete ohlásit svoje díla elektronicky? Kontaktujte náš tým pro aktivaci účtu: Ochranný svaz autorský - OSA.

Podpořte OSA. Chcete ohlásit svoje díla elektronicky? Kontaktujte náš tým pro aktivaci účtu: Ochranný svaz autorský - OSA. 01 Chcete ohlásit svoje díla elektronicky? Kontaktujte náš tým pro aktivaci účtu: Podpořte OSA na Facebooku a dejte tak najevo Váš zájem o ochranu autorského práva a duševního vlastnictví. Pomozte nám

Více

Direkt 27.2.2015 Rubrika: TECHNOLOGIE PRO DIRECT MARKETING / KDO JE KDO Strana: 12 Téma: Agentury

Direkt 27.2.2015 Rubrika: TECHNOLOGIE PRO DIRECT MARKETING / KDO JE KDO Strana: 12 Téma: Agentury Agentury Stavební spořitelna varuje před kutilstvím E15 3.3.2015 Rubrika: Strategie Strana: 18 autor: >pjn Téma: Agentury Praha Raiffeisen stavební spořitelna startuje začátkem března novou kampaň, kterou

Více

SPIKESASIA 09. www.idirekt.cz OZVĚNY KONFERENCE UVNITŘ PŘÍLOHA. NOVÝ server pro direct a digital marketing. Robert Haas, Symbio

SPIKESASIA 09. www.idirekt.cz OZVĚNY KONFERENCE UVNITŘ PŘÍLOHA. NOVÝ server pro direct a digital marketing. Robert Haas, Symbio ČASOPIS PRO DIRECT MARKETING NEPRODEJNÝ VÝTISK ŘÍJEN 2009 ČÍSLO 8 Robert Haas, Symbio UVNITŘ PŘÍLOHA Rory Sutherland, Ogilvy Milan Rumler, Ahold SPIKESASIA 09 McCann Erickson pro GMP Ogilvy & Mather pro

Více

výroční zpráva 2013 Světluška Nadační fond Českého rozhlasu

výroční zpráva 2013 Světluška Nadační fond Českého rozhlasu výroční zpráva 2013 Světluška Nadační fond Českého rozhlasu obsah úvodní slovo ředitele 5 Světluška 6 benefiční akce v roce 2013 8 Noční běh pro Světlušku Kavárna POTMĚ Kavárna POTMĚ na cestě V září světlušky

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2012

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2012 VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2012 5 31 7640 20 48 871 712 960 1723 1800 102 131 tolik dobrovolníků vede nadační fond tolik dobrovolníků, odborníků ve svém oboru, pravidelně pomáhá na našich akcích nebo při našich

Více

Výroční zpráva 2009 ISBN 978-80-86423-19-7. Neziskovky.cz, o. p. s. Malé náměstí 12 110 00 Praha 1. www.neziskovky.cz tel.

Výroční zpráva 2009 ISBN 978-80-86423-19-7. Neziskovky.cz, o. p. s. Malé náměstí 12 110 00 Praha 1. www.neziskovky.cz tel. Výroční zpráva ISBN 978-80-86423-19-7 Neziskovky.cz, o. p. s. Malé náměstí 12 110 00 Praha 1 www. tel.: +420 224 239 876 bankovní spojení: 204 207 265 / 0300 (v případě, že Neziskovky.cz chcete finančně

Více

Zhodnocení konference

Zhodnocení konference 1 Obsah Obsah 2 Zhodnocení konference 3 Profil a cíle akce 9 Pořadatelé a partneři 10 Účast oficiální statistiky 12 Hodnocení konference účastníky 15 Řekli na konferenci 17 ISSS/LORIS/V4DIS 2014 20 Nejvíce

Více

SYMBOL ÚSPĚCHU. Aleš Hušák. Zábava, vzrušení, zajímavé výhry. Jak se žije. v českých městech JAN ŽŮREK. Špičkové poradenské služby klientům

SYMBOL ÚSPĚCHU. Aleš Hušák. Zábava, vzrušení, zajímavé výhry. Jak se žije. v českých městech JAN ŽŮREK. Špičkové poradenské služby klientům Zima 2010/2011 SYMBOL ÚSPĚCHU Aleš Hušák Zábava, vzrušení, zajímavé výhry Jak se žije v českých městech JAN ŽŮREK Špičkové poradenské služby klientům FORMULE 2010/11 jubilejní 10. vydání kniha o závodech

Více

Měsíčník pro kulturní život v místech a regionech

Měsíčník pro kulturní život v místech a regionech Měsíčník pro kulturní život v místech a regionech 12 2005 Potřebujeme Českou televizi? Svazek obcí Mikroregion Litomyšlsko Město ze seznamu UNESCO Deset let České inspirace Dvě výročí hvězdárny Kouzlo

Více

Členové Komise pro média a komunikaci ČGF

Členové Komise pro média a komunikaci ČGF Členové Komise pro média a komunikaci ČGF Ing. Michal Zahradníček, MBA Člen Výboru ČGF a předseda Komise pro média a komunikaci. Absolvoval sportovní atletickou základní školu. V letech 1974-1986 se vrcholově

Více

MARKETINGSALESMEDIA 03

MARKETINGSALESMEDIA 03 MARKETINGSALESMEDIA 03 důležité čtení pro lidi z marketingu, obchodu a médií 13. 5. 2013 cena 65 Kč www.marketingsales.cz 9 771805 860007 20 Dnes už si z celebrit žádná firma na zadek nesedne. David Trávníček,

Více

MARKETINGSALESMEDIA 04

MARKETINGSALESMEDIA 04 MARKETINGSALESMEDIA 04 důležité čtení pro lidi z marketingu, obchodu a médií 20. 5. 2013 cena 65 Kč www.marketingsales.cz Našli jsme deset slov s magickou mocí zvýšit prodeje s. 18 9 771805 860007 21 HANA

Více

FÓRUM. Trendy hotelového designu. Charitativní akce hotelů PRO SI N EC 2013 Z P R AVO DA J A S O C I AC E H OT E L Ů A R E S TA U R AC Í Č R

FÓRUM. Trendy hotelového designu. Charitativní akce hotelů PRO SI N EC 2013 Z P R AVO DA J A S O C I AC E H OT E L Ů A R E S TA U R AC Í Č R OB1213_AHRzpravodaj:Sestava 1 15.12.2013 21:40 Stránka 1 FÓRUM PRO SI N EC 2013 Z P R AVO DA J A S O C I AC E H OT E L Ů A R E S TA U R AC Í Č R Trendy hotelového designu Charitativní akce hotelů Výroční

Více

Marketingové komunikace Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Linda Ondrušková

Marketingové komunikace Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Linda Ondrušková Marketingové komunikace Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary Linda Ondrušková Bakalářská práce 2010 ABSTRAKT Práce se věnuje popisu a hodnocení marketingových komunikací Mezinárodního filmového

Více

VÍTEJTE NA KONFERENCI

VÍTEJTE NA KONFERENCI 7. 8. dubna 2014 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové VÍTEJTE NA KONFERENCI www.isss.cz Obsah Úvodní slovo... 5 Milan Chovanec, ministr vnitra Úvodní slovo... 6 MUDr. Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina

Více

Úvod. Hospodářský výsledek. Obsah:

Úvod. Hospodářský výsledek. Obsah: 1 Obsah: 1. Úvod 2. Hospodářský výsledek, tabulky, komentář 3. Hlavní činnost kina, divadla, koncerty, výstavy, ostatní akce, Klášterní areál, Stará radnice, Dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana

Více

Výroční zpráva 2013 Otevřené společnosti, o. p. s.

Výroční zpráva 2013 Otevřené společnosti, o. p. s. Výroční zpráva 2013 Otevřené společnosti, o. p. s. Výroční zpráva 2013 Obsah Kdo jsme.................................................................................... 4 Naše mise...................................................................................

Více

Olomouc a Olšany. Věž. nová cyklos-učiteltezka. kostela. strana 7 strana 3. produkty. převzali ceny. na Šantovce. Ročník 14. Číslo 4 Duben 2015

Olomouc a Olšany. Věž. nová cyklos-učiteltezka. kostela. strana 7 strana 3. produkty. převzali ceny. na Šantovce. Ročník 14. Číslo 4 Duben 2015 Číslo 4 Duben 2015 Ročník 14 měsíčník občanů Olomouckého kraje Náklad 256.000 výtisků do schránek zdarma Ceny kultury Olomouckého kraje předány strana 8 Věž děkanského Regionální produkty kostela na Šantovce

Více

Zpráva o činnosti Českého filmového centra a Czech Film Commission 2011. pro Ministerstvo kultury České republiky

Zpráva o činnosti Českého filmového centra a Czech Film Commission 2011. pro Ministerstvo kultury České republiky Zpráva o činnosti Českého filmového centra a Czech Film Commission 2011 pro Ministerstvo kultury České republiky www.filmcenter.cz www.filmcommission.cz předkládá: Česká filmová komora, o.p.s. Národní

Více

Nadace Naše dítě Výroční zpráva 2014. Nejlepší ochranou dítěte je fungující rodina

Nadace Naše dítě Výroční zpráva 2014. Nejlepší ochranou dítěte je fungující rodina Nadace Naše dítě Výroční zpráva 2014 Nejlepší ochranou dítěte je fungující rodina Každý den vracíme úsměv ohroženým dětem. Pomáháme jim překonávat obtížné životní situace, naplno rozvíjet jejich osobnost

Více

MarketingSalesMedia 02

MarketingSalesMedia 02 MarketingSalesMedia 02 důležité čtení pro lidi z marketingu, obchodu a médií 6. 5. 2013 cena 65 Kč www.marketingsales.cz 9 771805 860007 19 Zákazníci potřebují pocit, že dostávají něco navíc. Marc Groenewoud.

Více

Výroční zpráva 2011. Nadace Naše dítě

Výroční zpráva 2011. Nadace Naše dítě Výroční zpráva 2011 Nadace Naše dítě 1 18let pro dětský úsměv Nadace Naše dítě vstoupila do své plnoletosti. Jejím cílem a posláním je pomoc týraným, zneužívaným, handicapovaným a opuštěným dětem. Opakovaně

Více

ČESKÉHO POHOSTINSTVÍ

ČESKÉHO POHOSTINSTVÍ ROČNÍK 3 ÚNOR 2009 Generální partner AHR ČR ČESKÉHO POHOSTINSTVÍ Exkluzivní partner AHR ČR Autorské odměny No ending story (str. 6) Brusel jednání HOTREC (str. 10) Prechod na EURO dopadol na výbornú (str.

Více

Drahomír Josef Růžička

Drahomír Josef Růžička Výroční zpráva 2004 Skupina PPF se stala za 14 let své existence největším českým finančním investorem, který prostřednictvím svých specializovaných společností efektivně a úspěšně spravuje majetek v hodnotě

Více

PRAHA, 23. září 3. listopadu 2012 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

PRAHA, 23. září 3. listopadu 2012 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA PRAHA, 23. září 3. listopadu 2012 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA Les sanglots longs des violons de l automne... Když podzimem pláč strun jak sen tiše zní... Paul Verlaine Festival se nebojí občas zariskovat a díky dobré

Více