Konferenční systém DCN multimedia Informujte. Zapůsobte. Inspirujte.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Konferenční systém DCN multimedia Informujte. Zapůsobte. Inspirujte."

Transkript

1 Konferenční systém DCN multimedia Informujte. Zapůsobte. Inspirujte.

2 2 Konferenční systém DCN multimedia od společnosti Bosch Informujte. Zapůsobte. Inspirujte. A přimějte lidi k činu Preferovaným výsledkem většiny jednání a konferencí je přimět lidi k činu. Nicméně dosažení toho, aby účastníci porozuměli vašemu názoru nebo návrhu, natož aby byli připraveni bojovat za vaši věc, je vždy těžký úkol. DCN multimedia je konferenční systém, který bude efektivněji poskytovat informace. Nyní můžete snadno získat přístup ke všem formám dat a přeměnit je ve vzrušující obsah, o který se budou lidé zajímat, který budou aktivněji poslouchat a kterému se budou chtít věnovat. DCN multimedia se chystá změnit způsob, jakým lidé smýšlejí o konferenčních systémech. Protože se jedná o více než pouhý nový konferenční systém...jde o zcela novou platformu navrženou tak, aby umožňovala informovat, zapůsobit a inspirovat.

3 Konferenční systém DCN multimedia od společnosti Bosch 3 Jedná se o více než pouhý nový značkový konferenční systém...jde o zcela novou platformu navrženou tak, aby umožňovala informovat, zapůsobit a inspirovat. Informujte Lidé chtějí informovat a být informováni, takže při návrhu konferenčního systému DCN multimedia jsme měli na paměti jednu věc: dát lidem a jejich obsahu klíčové postavení v koncepci systému. Účastníci budou mít všechny informace, které budou potřebovat, na dosah ruky pomocí interaktivních multimediálních konferenčních zařízení s dotykovou obrazovkou. To znamená, že budou moci vyhledávat dokumenty, sdílet prezentace a dokonce přistupovat na Internet. Účastníci se mohou také plně zapojit, a to s vysokým rozlišením. Výsledkem je skutečný průlom v efektivnosti prezentací, s rozšířenou interakcí mezi účastníky. Zapůsobte Nový systém DCN multimedia jednoduše musí zapůsobit. Nejen svým vzhledem, ale také svým výkonem. Tento inovativní systém poskytuje kvalitu zvuku, pro kterou je společnost Bosch legendární srozumitelnost řeči a reprodukce hudby jsou vynikající. Inspirujte Systém DCN multimedia bude inspirovat mnoha různými způsoby. Účastníci ocení, jak učiní proslovy a prezentace efektivnější, a tím plně zapojí publikum. Správci budov a zařízení uvítají flexibilitu systému a jednoduchost, s jakou lze instalovat a udržovat. A investoři budou nadšeni mnoha funkcemi, které šetří náklady a energii, a také skutečností, že systém může růst podle vývoje potřeb, neboť funkčnost multimediálních konferenčních zařízení lze zvýšit pouhým přidáním softwaru. Skutečný rozdíl Systém DCN multimedia představuje revoluční řešení pro konference. Všechna jednání a konference budou jeho zásluhou diametrálně odlišná. Přiměje totiž lidi k činu. Podívejte se a uvidíte, co přinese vaší organizaci. A to, že se jedná o první konferenční systém na světě využívající protokol IP, který je založen na architektuře mediálních sítí OMNEO, znamená, že bude pracovat přes plně standardizované sítě Ethernet, a tím zaručí flexibilitu a nákladově efektivní instalaci a údržbu.

4 4 Konferenční systém DCN multimedia od společnosti Bosch Prvotřídní multimediální konferenční systém profesionálních audiozařízení od společnosti Bosch bude vytvořena tak, aby podporovala tento nový standard zvuku a ovládání, a umožňovala tím šíření vysoce kvalitního digitálního zvuku přes standardní sítě Ethernet. Architektura OMNEO je kompatibilní s širokou řadou audioproduktů prostřednictvím technologie Dante. Systém DCN multimedia také podporuje kamery IP kompatibilní se standardem ONVIF, což zjednodušuje integraci automatického ovládání kamer do systému. ONVIF je přední globální standard na trhu pro videodata přenášená přes síť. Unikátní architektura systému K vytvoření otevřené platformy systému DCN multimedia bylo spojeno několik standardizovaných technologií. Tato platforma umožňuje vytvořit úplné systémové řešení pouhou integrací kompatibilních produktů. Její zásluhou je systém DCN multimedia také mimořádně přizpůsobitelný, takže se může rozvíjet s rostoucími potřebami zařízení pro jednání a konference. Konferenční systém DCN multimedia ve svém srdci používá unikátní architekturu mediálních sítí OMNEO podporující protokol IP, která byla vyvinuta společností Bosch. Architektura OMNEO je mnoha lidmi ze světa profesionálního zvuku považována za řešení, které je tou pravou volbou pro moderní (a budoucí) A/V zařízení. Umožňuje totiž dosáhnout mimořádně vysokých úrovní interoperability, flexibility a spolehlivosti. Většina Praktická interaktivita Účastníci si zamilují interaktivní schopnosti systému DCN multimedia, a to díky multimediálním konferenčním zařízením s dotykovou obrazovkou. Ta využívají důvěrně známý operační systém Android k poskytování atraktivního a podmanivého rozhraní a umožňují používat aplikace vytvořené na objednávku nebo aplikace třetích stran k dalšímu zvýšení efektivity jednání. Časově úsporná instalace Architektura OMNEO využívá standardní sítě Ethernet, takže je ideální pro budovy s předem připravenými kabelovými rozvody. Výsledkem je nákladově efektivní instalace a údržba. K vytvoření hvězdicových konfigurací lze konferenční zařízení připojit pomocí kabelů kategorie CAT5e (nebo vyšší) a přepínačů napájení přes síť Ethernet (PoE). 6 Otevřená platforma usnadňuje integraci s profesionálním zvukovým a multimediálním vybavením 8

5 Konferenční systém DCN multimedia od společnosti Bosch 5 Hvězdicové konfigurace lze také kombinovat se smyčkovou řetězcovou konfigurací pomocí přepínačů napájení Bosch a síťových kabelů systému Bosch, což ze systému DCN multimedia činí časově úsporné a flexibilní řešení. Duševní pohoda Konferenční systém DCN multimedia je vybaven záložní kabeláží, a poskytuje tak maximální zabezpečení proti ztrátě dat v případě poruchy. To znamená, že se organizátoři jednání mohou na konferenční systém plně spolehnout. Veškerá audiodata a řídicí data procházející systémem jsou bezpečně šifrována podle mezinárodně uznávaných standardů. Tím je zajištěno, že data jsou spolehlivě chráněna proti neoprávněné manipulaci a neoprávněnému přístupu k systémovým informacím, což je mimořádně důležité při jednáních s vysokým zabezpečením nebo citlivým tématem. Zelené smýšlení Systém DCN multimedia byl navržen tak, aby měl minimální dopad na životní prostředí. Například multimediální konferenční zařízení předsedajícího lze po ukončení jednání použít k dálkovému přepnutí celého systému do pohotovostního režimu. Tato funkce, pro niž byla podána žádost o přiznání patentu, vypne najednou všechna multimediální konferenční zařízení účastníků, čímž výrazně sníží spotřebu energie a zajistí její úsporu mezi jednáními. Během jednání mají navíc všichni účastníci přístup k příslušným dokumentům v elektronické podobě, čímž se šetří náklady na tisk a snižuje množství odpadního papíru. V budoucnu bude možné vzájemně propojit více míst používajících systém DCN multimedia pomocí Internetu, což umožní vytvořit jedno velké jednání. Tím se značně omezí potřeba cestování, což přinese úsporu času a snížení spotřeby paliva Multimediální konferenční zařízení 2 Přepínač napájení audiozařízení 3 Serverový počítač 4 Síťové kabely systému Bosch 5 Přepínač napájení přes síť Ethernet 6 Kabely kategorie CAT5e (nebo vyšší) 7 Směrovač sítě Internet 8 HD kamera (ONVIF) 9 Audiozařízení OMNEO nebo Dante 0 Počítač operátora 4

6 6 Konferenční systém DCN multimedia od společnosti Bosch Umocnění zážitku z jednání Informace na dosah ruky Systém DCN multimedia spojuje zvuk, obraz a dokumenty, takže veškerý obsah jednání je na dosah ruky. To usnadňuje práci účastníkům, neboť jim umožní vyhledávání dokumentů, sdílení prezentací i použití Internetu pro získání přístupu k dalším informacím z jednoho jediného, snadno ovladatelného systému. Multimediální konferenční zařízení s kapacitními dotykovými obrazovkami s vysokým rozlišením poskytují důvěrně známé uživatelské rozhraní, aby umocnila zážitek účastníků z jednání. Ti budou moci procházet informace o projednávaném tématu, nahlížet do seznamů předmětů jednání nebo agend a vyhledávat podrobné informace o řečníkovi. Kromě toho, pokud jsou do systému začleněny kamery, budou také moci spatřit hovořící osobu. Stručně řečeno, tento interaktivní systém přidává hodnotu do každého aspektu jednání, a tím poskytuje účastníkům větší zapojení a pohodlí a umožňuje snáze a efektivněji informovat publikum. Výsledkem je více stimulující, více tvůrčí a v konečném důsledku přínosnější jednání. Vynikající zvukový výkon Systém DCN multimedia pokračuje v tradici akustické dokonalosti, která se stala charakteristickým znakem produktů společnosti Bosch. Hlasy znějí naprosto přirozeně, s maximální srozumitelností řeči, a poslech hudby se rovněž stává příjemným zážitkem. Základem této akustické dokonalosti je několik technologií společnosti Bosch. Vše začíná u nenápadného zásuvného mikrofonu multimediálního konferenčního zařízení, který pořizuje extrémně čistou řeč pomocí technologie s vysokou směrovostí společnosti Bosch. Řečník tak nemusí věnovat pozornost umístění mikrofonu. Dále je používán vestavěný dvousměrný reproduktorový systém zajišťující přesnější reprodukci zvukového spektra, která má za následek vynikající srozumitelnost a mimořádně vysokou kvalitu zvuku. Výkon dovršuje patentované inteligentní potlačení akustické zpětné vazby společnosti Bosch, které se automaticky přizpůsobí akustickému prostředí, aby maximalizovalo srozumitelnost řeči při vyšších hlasitostech. Vzhledem k tomu, že každá konferenční místnost má odlišnou akustiku, je tento inteligentní systém vybaven pokročilou korekcí tónů, která optimalizuje akustiku ve všech částech místnosti a v místě jednotlivých sedadel. Každý bude zapojen do jednání a bude moci prokázat zájem o téma.

7 Konferenční systém DCN multimedia od společnosti Bosch 7 Design nastavující nový trend, který doplní jakýkoli interiér Prostor pro volitelný držák jmenovky s magnetickým uchycením pro snadnou identifikaci všech účastníků Dvousměrný reproduktorový systém pro vynikající srozumitelnost a kvalitu zvuku Nenápadný zásuvný mikrofon, který používá technologii s vysokou směrovostí. Výsledkem je mimořádně čistá řeč, aniž by řečník musel věnovat pozornost umístění mikrofonu. Kapacitní dotyková obrazovka s vysokým rozlišením a intuitivním uživatelským rozhraním pro maximální efektivitu jednání. Lze použít k vyhledávání dokumentů, přístupu na Internet a sledování obrazu a dat týkajících se jednání. Osvětlená dotyková ovládací tlačítka poskytují rychlý přístup k mikrofonu a prioritě. Zařízení lze nakonfigurovat pro použití účastníkem nebo předsedajícím.

8 8 Konferenční systém DCN multimedia od společnosti Bosch Systém pro náš dokonale propojený svět Multimediální konferenční zařízení Počítač operátora 3 HD konferenční Dome kamera 2 Každý účastník jednání má k dispozici multimediální konferenční zařízení s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením.

9 Konferenční systém DCN multimedia od společnosti Bosch 9 Doplněk každé místnosti Systém DCN multimedia je revoluční konferenční systém, který poskytuje pohodlí všem. Investorům, účastníkům, pracovníkům provádějícím instalaci a technikům. Je vhodný pro různě velké konferenční prostory, jako jsou zasedací místnosti městské, krajské nebo správní rady. Při schůzích městské rady lze například dopředu připravit témata jednání a odkazy na dokumenty. To nejenom poskytne větší pohodlí účastníkům, ale také umožní, aby byli průběžně informováni, takže diskuze a přijímání rozhodnutí budou efektivnější. Systém také podporuje automatické ovládání kamer a dokonale využívá HD konferenční kamery společnosti Bosch k pořizování naprosto ostrých obrazů, aby účastníci mohli sledovat tvář řečníka na svých místních obrazovkách. Jako volitelný doplněk je dostupný rozšiřující software, který umožňuje operátorovi řídit jednání prostřednictvím počítače. Tento software podporuje podrobné úkoly, jako jsou řízení diskuze, pokročilá nastavení zvuku, sledování procesů a mnohé další. Správná volba pro současnost i budoucnost Funkce zvyšující hodnotu, elegantní design a vynikající poměr ceny a kvality činí z konferenčního systému DCN multimedia výjimečnou volbu pro současnost i budoucnost. Kromě rozšiřitelné struktury systému jsou dostupné možnosti pro rozšíření sady funkcí prostřednictvím přidání aplikací do multimediálních konferenčních zařízení. Systém DCN multimedia tak může snadno růst s vašimi potřebami.

10 0 Konferenční systém DCN multimedia od společnosti Bosch Řešení pro konference, to je společnost Bosch Spolehlivý zdroj inovací Již více než 25 let je jméno Bosch synonymem pro inovace, kvalitu a spolehlivost. Společnost Bosch Security Systems staví na skutečně prvotřídní odbornosti a zásluhou nepřetržitého zavádění inovativních produktů jí více než 60 let patří vedoucí postavení na trhu konferenčních zařízení. Společnost Bosch poskytuje nejmodernější řešení pro všechny druhy jednání a konferenčních aplikací. Byla první společností, která představila plně digitální konferenční systém (DCN), jenž před více než 20 lety nastavil průmyslový standard. Nový konferenční systém DCN multimedia představuje nejnovější průlom ve vývoji od společnosti Bosch a je navržen tak, aby plně využil současné pokročilé multimediální nástroje. Podpora pro vaše jednání Konferenční řešení společnosti Bosch jsou používána všemi skupinami zákazníků, od malých společností po nadnárodní korporace, a také místními, oblastními a mezinárodními vládami. Společnost Bosch má celosvětovou síť dodavatelů s vyškolenými profesionály, kteří mohou poskytnout místní podporu v místním jazyce. Společnost Bosch Security Systems usiluje o celkovou spokojenost zákazníků. Zaměřujeme se na poskytování nejvyšší úrovně služeb, abychom vám usnadnili obchodování s námi.

11 Konferenční systém DCN multimedia od společnosti Bosch Získejte více informací o tom, jak vám může konferenční systém DCN multimedia pomoci informovat a inspirovat publikum a opravdu zapůsobit. Navštivte náš specializovaný web: Stáhněte si aplikaci DCN multimedia z obchodu s aplikacemi (pouze zařízení ipad).

12 Tradice kvality a inovace Již více než 25 let představuje jméno Bosch nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Bosch je dodavatel inovativních technologií s celosvětovou působností, zajišťovaných nejvyššími standardy služeb a podpory. Bosch Security Systems nabízí široký sortiment zabezpečovací techniky, komunikačních a ozvučovacích řešení, na které se spoléhají při každodenním používání po celém světě, od vládních institucí přes místa určená k shromažďování široké veřejnosti až po komerční prostory, školy a domácnosti. Bosch Security Systems Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo napište na adresu Bosch Security Systems, 203 Změny vyhrazeny Vytištěno v Nizozemsku CO-EH-cz-0_F0U560848_0

Schopné zajistit duševní pohodu Profesionální nahrávání a správa videodat

Schopné zajistit duševní pohodu Profesionální nahrávání a správa videodat Schopné zajistit duševní pohodu Profesionální nahrávání a správa videodat 2 Bosch Recording Solutions Vysoce kvalitní řešení pro každého Z naší komplexní řady řešení nahrávání si můžete zvolit to, které

Více

PANASONIC KX-NS1000 NEXTGEN FIREMNÍ IP KOMUNIKAČNÍ SERVER

PANASONIC KX-NS1000 NEXTGEN FIREMNÍ IP KOMUNIKAČNÍ SERVER PANASONIC KX-NS1000 NEXTGEN FIREMNÍ IP KOMUNIKAČNÍ SERVER KOMUNIKACE O KROK NAPŘED STRUČNÝ PŘEHLED SERVERU KX-NS1000 NEXTGEN IP a SIP síťový komunikační server Integrované jednotné zasílání zpráv s až

Více

Zaměřte svou pozornost Technologie inteligentní analýzy obrazu Bosch

Zaměřte svou pozornost Technologie inteligentní analýzy obrazu Bosch Zaměřte svou pozornost Technologie inteligentní analýzy obrazu Bosch 2 A podnikněte potřebné kroky s technologií inteligentní analýzy obrazu Bosch Nezáleží na tom, kolik kamer váš systém používá. Efektivní

Více

Konvenční ústředna EPS řady 500 Jednoduchá jako ABC

Konvenční ústředna EPS řady 500 Jednoduchá jako ABC Konvenční ústředna EPS řady 500 Jednoduchá jako ABC 2 Ústředna EPS, kterou lze snadno instalovat, konfigurovat, udržovat a používat. Obrazovka LCD s indikací stavu pro všechny detekční zóny Barevné kódování

Více

SYSTÉM KX-NCP500/1000 NA KAŽDÉM A KAŽDÉM ŽZÁLEŽÍ HOVORU HOVORU ÁLEŽÍ

SYSTÉM KX-NCP500/1000 NA KAŽDÉM A KAŽDÉM ŽZÁLEŽÍ HOVORU HOVORU ÁLEŽÍ SYSTÉM KX-NCP500/1000 NA KAŽDÉM A KAŽDÉM ŽZÁLEŽÍ Ž VO HOVORU HOVORU ORU ÁLEŽÍ SJEDNOCENÁ KOMUNIKACE LEPŠÍ A SOUČASNĚ JEDNODUŠŠÍ Síťové komunikační platformy Panasonic (KX-NCP) představují pokročilá řešení

Více

PODPORA obchodních příležitostí

PODPORA obchodních příležitostí PODPORA obchodních příležitostí imagerunner ADVANCE Kancelářská barva a černobílý rozsah you can To, jak pracujeme dnes, by před 20 lety bylo nemyslitelné. Flexibilní doba začátku, práce z domu, mobilní

Více

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti WorkCentre 5865 / 5875 / 5890 A3 Černobílé multifunkční zařízení Multifunkční zařízení Xerox řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti Dosažení vyšší úrovně produktivity

Více

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti WorkCentre 5865 / 5875 / 5890 A3 Černobílé multifunkční zařízení Multifunkční zařízení Xerox řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti Dosažení vyšší úrovně produktivity

Více

Aastra IntelliGate. Inovativní komunikační systémy

Aastra IntelliGate. Inovativní komunikační systémy Aastra IntelliGate Inovativní komunikační systémy Systémová architektura Inovace váš komunikační partner Úspěch v podnikání je závislý na efektivitě, zejména v oblasti komunikací. K úspěchu společnosti

Více

PANASONIC NS1000 FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER VŽDY VÍCE, NEŽ OČEKÁVÁTE

PANASONIC NS1000 FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER VŽDY VÍCE, NEŽ OČEKÁVÁTE VŽDY VÍCE, NEŽ OČEKÁVÁTE PANASONIC NS1000 FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER S HD KVALITOU HLASU PLNĚ TRANSPARENTNÍ SÍŤOVÉ FUNKCE ROZŠÍŘENÍ KAPACITY NA PŘÁNÍ STRUČNÝ PŘEHLED O SERVERU NS1000 SIP a IP server

Více

NABÍDKA ALCATEL-LUCENT. Alcatel-Lucent Office Communication Solutions 2007 NABÍDKA ALCATEL-LUCENT

NABÍDKA ALCATEL-LUCENT. Alcatel-Lucent Office Communication Solutions 2007 NABÍDKA ALCATEL-LUCENT NABÍDKA ALCATEL-LUCENT Alcatel-Lucent Office Communication Solutions 2007 1 Alcatel-Lucent, první skutečně globální poskytovatel komunikačních řešení...3 Office Communication Solutions - řešení splňující

Více

Stropní reproduktor s širokým vyzařovacím úhlem LC4 Nejkompaktnější provedení, nejširší dosah.

Stropní reproduktor s širokým vyzařovacím úhlem LC4 Nejkompaktnější provedení, nejširší dosah. Stropní reproduktor s širokým vyzařovacím úhlem LC4 Nejkompaktnější provedení, nejširší dosah. 2 Stropní reproduktor s širokým vyzařovacím úhlem LC4 Kompaktní, kvalitní a nepřekonatelné pokrytí Špičkový

Více

KX-NCP500/1000. Síťová komunikační platforma. Na každém hovoru záleží. KX-NCP500 a KX-NCP1000 Řešení jednotné komunikace. www.panasonic.

KX-NCP500/1000. Síťová komunikační platforma. Na každém hovoru záleží. KX-NCP500 a KX-NCP1000 Řešení jednotné komunikace. www.panasonic. KX-NCP500/1000 www.panasonic.cz Panasonic je obchodní značka firmy Panasonic Corporation Co. Ltd. Design a technické specifikace výrobků sa neustále zdokonalují a mění v zájmu vylepšení. Ačkoli byla přípravě

Více

Optimální řešení pro hotely, studentské koleje, gastronomická a rekreační zařízení. Poskytněte Vašim hostům prostě vše!

Optimální řešení pro hotely, studentské koleje, gastronomická a rekreační zařízení. Poskytněte Vašim hostům prostě vše! Optimální řešení pro hotely, studentské koleje, gastronomická a rekreační zařízení Poskytněte Vašim hostům prostě vše! Hodiny úspěchu Obsah Zajistěte si již dnes svůj zítřejší úspěch modulárními řešeními

Více

Získejte přístup do báječného světa nových vyučovacích metod

Získejte přístup do báječného světa nových vyučovacích metod Získejte přístup do báječného světa nových vyučovacích metod Powered by Powered by Vítejte ve škole 21. století Naše děti vyrůstají v digitálním věku, takže mají lepší přístup k technologiím a informacím

Více

Doba se mění. Smart Video. videokonferenční systémy

Doba se mění. Smart Video. videokonferenční systémy Doba se mění Smart videokonferenční systémy LifeSize Icon Series konference prošla zásadní změnou zážitek začíná u vás LifeSize Icon Series je nová řada videosystémů, navržených pro vás. Zrychlete komunikaci,

Více

Spolupráce na vyšší úrovni

Spolupráce na vyšší úrovni Spolupráce na vyšší úrovni E-maily a týmová spolupráce Sdílení a schvalování dokumentů Správa znalostí, aktivit a informací v týmu Instant messaging a videokonference Integrovaný editor textů, tabulek

Více

MEASUREUP ČTVRTÁ PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE. Inteligentní budoucnost: Od revoluce k objevům STRANA 8. Uživatelský komfort a vy STRANA 18

MEASUREUP ČTVRTÁ PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE. Inteligentní budoucnost: Od revoluce k objevům STRANA 8. Uživatelský komfort a vy STRANA 18 Inteligentní budoucnost: Od revoluce k objevům STRANA 8 Uživatelský komfort a vy STRANA 18 25 let softwaru PC-DMIS STRANA 30 MEASUREUP Magazín Hexagon Metrology Vydání 2/2014 WWW.HEXAGONMETROLOGY.COM ČTVRTÁ

Více

Kancelářské komunikační systémy

Kancelářské komunikační systémy Nabídka systémových ů Panasonic IP Telefony KX-NT136 IP systémový Šestiřádkový podsvícený displej 24-programovatelných tlačítek 2. Ethernetový port Technologie PoE (Power Over Ethernet) KX-NT265 Jednořádkový

Více

Technologie 4k ultra HD. Chceme vám umožnit prohlédnout si každičký detail, a to kdekoli

Technologie 4k ultra HD. Chceme vám umožnit prohlédnout si každičký detail, a to kdekoli Technologie 4k ultra HD Chceme vám umožnit prohlédnout si každičký detail, a to kdekoli 2 Technologie 4K ultra HD Uvidíte každičký detail, a to kdekoli Zabrat velkou oblast a zároveň umožnit identifikaci

Více

Axis IP dohledové kamerové systémy. Nekonečné možnosti kamerového dohledu.

Axis IP dohledové kamerové systémy. Nekonečné možnosti kamerového dohledu. Axis IP dohledové kamerové systémy. Nekonečné možnosti kamerového dohledu. Trh IP kamer neustále roste hnán veřejnými i soukromými bezpečnostními zájmy, stejně jako aktuálně probíhajícím přesunem analogové

Více

HiPath otevřená komunikace

HiPath otevřená komunikace Siemens Enterprise Communications, s.r.o., člen skupiny Siemens Průmyslová 1306/7 102 00 Praha 10 Kontaktní centrum: Tel.: +420 266 066 606 e-mail: siemens.cz@siemens.com HiPath otevřená komunikace Přehled

Více

ZJEDNODUŠENÍ pracovních postupů a zvýšení produktivity

ZJEDNODUŠENÍ pracovních postupů a zvýšení produktivity ZJEDNODUŠENÍ pracovních postupů a zvýšení produktivity imagerunner ADVANCE Kancelářská barevná a černobílá řada you can www.canon-europe.com/imagerunner_advance Rozšiřte svoji obchodní komunikaci. Dokumenty

Více

18 Svařování 24 Obloukový výboj 30 Infračervené kamery 44 Pneumatické nářadí. www.udrzbapodniku.cz

18 Svařování 24 Obloukový výboj 30 Infračervené kamery 44 Pneumatické nářadí. www.udrzbapodniku.cz 18 Svařování 24 Obloukový výboj 30 Infračervené kamery 44 Pneumatické nářadí www.udrzbapodniku.cz Automatizace jako základ úspěchu hutnictví AUTOMATIZACE V TĚŽKÉM PRŮMYSLU 2011 KONGRESOVÝ SÁL HORNICKÉHO

Více

Autodesk Inventor Series

Autodesk Inventor Series Autodesk Inventor Professional Autodesk Inventor Series Správně začít. První skončit. Získat náskok. Software firmy Autodesk je navržen tak, aby vaše výrobky byly lepší a abyste je mohli dodávat na trh

Více

Firma, která vymyslela fi rewall Snadná Barracuda Networks Přidaná hodnota Šifrování

Firma, která vymyslela fi rewall Snadná Barracuda Networks Přidaná hodnota Šifrování ČERVEN 2011 / ročník XII, č. 3 BEZPEČNOST V ICT Firma, která vymyslela firewall Rozhovor se šéfem české pobočky Check Pointu Miloslavem Lujkou Snadná a efektivní obrana Barracuda Networks nedostižná hodnota

Více

Inovujte a prosperujte v éře mobilních zařízení a cloudu. Cesta k softwarově definovanému podniku

Inovujte a prosperujte v éře mobilních zařízení a cloudu. Cesta k softwarově definovanému podniku Inovujte a prosperujte v éře mobilních zařízení a cloudu Cesta k softwarově definovanému podniku Neztraťte vítr z plachet Poskytujte nové produkty a služby rychleji. Přibližte se zákazníkům. Zajistěte

Více

Technický bulletin HARTING. Průmysl 4.0 továrna v prostředí Big Data. od vize k realitě. Integrovaný průmysl. Orchestrace služeb

Technický bulletin HARTING. Průmysl 4.0 továrna v prostředí Big Data. od vize k realitě. Integrovaný průmysl. Orchestrace služeb Technický bulletin HARTING Článek hosta: Prof. Dr. Jay Lee Průmysl 4.0 továrna v prostředí Big Data Titulní článek: Claus Hilger Orchestrace služeb Článek hosta: Prof. Dr. Dr. h.c. Detlef Zühlke Průmysl

Více

Siemens řízený z německého Erlangenu, ve kterém se sešli specialisté na návrh. a správu budov a jejich provozních systémů,

Siemens řízený z německého Erlangenu, ve kterém se sešli specialisté na návrh. a správu budov a jejich provozních systémů, 25 S objemem zpracovávaných dat roste spotřeba energie NOLOGIE Napadlo vás někdy, kolik energie je potřeba k tomu, abychom si přečetli svůj ranní e-mail, ergetika prošli oblíbené 28 29webové stránky, spustili

Více

Systém DCN multimedia

Systém DCN multimedia Systém DCN multimedia Konferenční systém cs Příručka k softwaru Systém DCN multimedia Obsah cs 3 Obsah 1 Bezpečnost 4 2 Základní informace o tomto návodu 5 2.1 Pro koho je návod určen 5 2.2 Autorská práva

Více