PRODUKTIVITY, KREATIVITY A INOVACE.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PRODUKTIVITY, KREATIVITY A INOVACE."

Transkript

1 POSUŇTE HRANICE PRODUKTIVITY, KREATIVITY A INOVACE. Vyšší kapacita. Vyšší spolehlivost. Vyšší výkon. ThinkStation S30 až s procesorem Intel Xeon E5

2 SPOLEHLIVOST PRO TY, KTEŘÍ POSOUVAJÍ TECHNOLOGII I SEBE ZA HRANICE MOŽNOSTÍ. Architekti, produktoví a softwaroví návrháři, finanční makléři, profesionálové v oblasti lékařství a inženýři ti všichni vyžadují spolehlivost, vysokou kapacitu a výkon, které jim umožní dokázat vše, co potřebují. Právě pracovní stanice Lenovo ThinkStation jim v tom mohou pomoci. Pracovní stanice ThinkStation nabízí tiché, spolehlivé a výkonné řešení díky efektivnímu systému chlazení zařízení a jeho klíčových komponent s jedinečným plástvovým designem HexPerf a víceokruhovým chlazením. Své projekty dokončíte rychleji díky nejnovější generaci vysoce výkonných procesorů Intel Xeon s bezkonkurenčním výpočetním výkonem podpořeným efektivní prací více jader. Společnost Lenovo je jediným předním výrobcem pracovních stanic, který nabízí excelentní výpočetní výkon dvou- i jednoprocesorových stanic v kompaktním designu. Pracovní stanice ThinkStation jsou testované, aby splnily náročné požadavky zákazníků na pracovní prostředí i naše přísné standardy kvality a výkonu. Nejnovější generace vícejádrových procesorů Intel Xeon Rychlost operační paměti MHz Výkonné grafické karty od společnosti NVIDIA* Víceokruhové chlazení 100 % platforem splňuje certifikaci 80 Plus Gold* Více než 90% energetická účinnost Až 65 % recyklovatelného materiálu *80 Plus Platinum for E32 ThinkStation S30 až s procesorem Intel Xeon E5 100 % platforem s certifikací E32 Pracovní stanice s ISV certifikací Pracovní stanice ThinkStation jsou o více než 24 % spolehlivější než zařízení našich konkurentů. (Dle studie 2012 TBR Workstation Repair Rate Study)

3 ThinkStation E32 E32 v provedení Small Form Factor nabízí výkon pracovní stanice za cenu desktopu v kompaktním balení. ThinkStation E32 až s procesorem Intel Xeon E3 MNOHO ZÁBAVY ZA MÁLO PENĚZ. Hledáte nízkou cenu, ale nechcete obětovat výkon? Jste na správném místě. Pracovní stanice E32 společnosti Lenovo poskytují spolehlivý výkon, vysokou úsporu energie a solidní produktivitu. Nové pracovní stanice Lenovo ThinkStation E32 v provedení Tower a SFF (Small Form Factor) nabízejí profesionálům ve výrobě a dalším, kteří vyžadují vysoce výkonnou výpočetní techniku, novou generaci procesorů Intel Core nebo Xeon. Vzhledem k tomu, že profesionální výsledky vyžadují výkonné grafické karty, pracovní stanice E32 podporují jak integrované grafické karty od společnosti Intel, tak diskrétní grafické karty až Quadro K4000* od společnosti NVIDIA (Quadro K600 v provedení SFF). Obě provedení pracovní stanice E32 jsou šetrná k životnímu prostředí, nabízejí až 92% energetickou účinnost a certifikaci 80 Plus Platinum. Až 92% energetická účinnost Kontaktujte svého autorizovaného prodejce Lenovo nebo navštivte Nejnovější procesory z rodiny Intel Xeon E V3 Podpora integrovaných grafických karet Intel HD P4600 Podpora diskrétních grafických karet nvidia až K4000* (SFF podporuje až K600) a AMD 4900 (SFF 3900) Vedoucí pozice na trhu s 92% energetickou účinností a certifikaci 80 Plus Platinum Provedení SFF (Small Form Factor) šetří místo (12,9 litru) *Speciální nabídky PŘÍSLUŠENSTVÍ Nvidia Quadro K600 (OB47394) Maximalizujte produktivitu a šetřete energii s grafickou kartou poskytující nejvíce výkonu na jeden Watt ve své třídě. Průlomová NVIDIA Fermi architektura urychluje profesionální pracovní postupy a integruje pokročilé vizualizace a výpočetní funkce. 30 ThinkVision LT3053p (60A4-RAR1) Monitor ThinkVision LT3053p nabízí širokou nabídku vstupních konektorů VGA, DVI-D a DisplayPort. 99% barevný gamut s vyšším rozlišením a kontrastním poměrem vám poskytne největší plochu obrazovky a ostrost potřebnou k zajištění produktivity.

4 ThinkStation S30 VÍCE ČINNOSTÍ NAJEDNOU V NOVÉM. Jednoduše řečeno pracovní stanice ThinkStation řady S je neuvěřitelně rychlá. Ryan Neff, Marketing and Engine Control Systems Director, Colorado State University ThinkStation S30 až s procesorem Intel Xeon E5 ThinkStation S30 představuje ideální pracovní stanici s výkonem střední třídy, vysokou rychlostí a spolehlivostí. Přidejte výkon, grafickou kartu, rozšiřte kapacitu a paměť a získáte v S30 nejvyšší produktivitu. Průkopnický design S30 zvyšuje množství souběžných výpočtů, čímž umožňuje provádět několik pracovních úkonů najednou. Produktoví návrháři, architekti a další uživatelé CAD a EDA aplikací střední třídy a tvůrci digitálního obsahu ocení grafické karty NVIDIA a robustní 610W napájecí zdroj (s 90% účinností). Kromě toho S30 podporuje také technologii NVIDIA Maximus s kartami Quadro a Tesla pro co nejrychlejší zpracování výpočetně a graficky náročných úkolů. Pokud pracovní stanici S30 doplníte o grafickou kartu Quadro K2000, získáte ideální řešení pro lékařské snímání a výzkum. Design zaměřený na uživatele je zároveň šetrný k životnímu prostředí a umožňuje údržbu bez použití nástrojů. Pracovní stanice Lenovo ThinkStation jsou plně certifikovány a testovány pro nejvyšší výkon ve špičkových ISV aplikacích. Čtyřnásobná kapacita operační paměti oproti konkurenci. Až 65 % recyklovaných plastů Kontaktujte svého autorizovaného prodejce Lenovo nebo navštivte Jeden procesor z rodiny Intel Xeon E v2 a 2600 v2 Podpora až dvou grafických karet NVIDIA Quadro Operační paměť až 256 GB 610W napájecí zdroj (90% účinnost) 10krát rychlejší přenos dat s USB 3.0 PŘÍSLUŠENSTVÍ NVIDIA Quadro K2000 GPU (0B47392) Quadro K2000 představuje cenově dostupnou, vysoce výkonnou grafickou kartu, která vyjde vstříc profesionálům v oboru výroby, návrhu, animace nebo lékařského snímání. 30 ThinkVision LT3053p (60A4-RAR1) Monitor ThinkVision LT3053p je tou pravou volbou pro každého, kdo vyžaduje špičkovou obrazovku ke zvýšení produktivity a jednodušší práci.

5 ThinkStation C30 Pracovní stanice Lenovo ThinkStation C30 by měla být jednou z prvních voleb, pokud hledáte pracovní stanici s Windows 7 a ISV certifikacemi rychlost a snadná údržba z ní dělají skvělou volbu. PCMag.com V MALÉM TĚLE VELKÝ DUCH. Od základů navržena pro zajištění co nejvyššího výkonu v co nejmenším provedení Lenovo ThinkStation C30 je nejmenší dvouprocesorovou pracovní stanicí na světě. To z ní dělá špičkový nástroj pro stísněné pracovní prostory ve finančním a obchodním sektoru. Tím to ale nekončí. Pracovní stanice C30 má dostatek výpočetního a grafického výkonu a kapacity paměti pro profesionály CAD a digitálního obsahu. Tato mašina má také tříokruhové chlazení, které udržuje její komponenty při práci na nízkých teplotách pro zvýšení spolehlivosti. Navíc může být osazena špičkovou konfigurací NVIDIA Maximus díky kombinaci karet Quadro a Tesla pro výkonnostně náročnou tvorbu či editaci videa a 3D aplikace. Díky několika ekologickým certifikacím zvyšuje C30 také úspory, aniž by ohrozila životní prostředí. Nainstalujte až 14 pracovních stanic ThinkStation C30 do 42U racku nebo 4 pod stůl ve finanční instituci. ThinkStation C30 až s procesorem Intel Xeon E5 Nejmenší dvouprocesorová pracovní stanice na světě. C30 je přibližně o 30 % menší než nejmenší dvouprocesorové pracovní stanice konkurence. Kontaktujte svého autorizovaného prodejce Lenovo nebo navštivte Jeden procesor z rodiny E v2 nebo dva z rodiny E v2 Podpora až dvou grafických karet K5000 Operační paměť až 256 GB Tříokruhové chlazení 800W napájecí zdroj (90% účinnost) 10krát rychlejší přenos dat s USB 3.0 * Displej musí podporovat DisplayPort 1.2 PŘÍSLUŠENSTVÍ NVIDIA Quadro NVS 520 (0B47077) Díky podpoře až 16 obrazovek* poskytuje grafická karta Quadro NVS 510 stabilní hardwarové a softwarové prostředí navržené tak, aby vyhovovalo potřebám dnešních nejnáročnějších firemních uživatelů. 30 ThinkVision LT3053p (60A4-RAR1) Monitor ThinkVision LT3053p nabízí širokou nabídku vstupních konektorů VGA, DVI-D a DisplayPort. 99% barevný gamut s vyšším rozlišením a kontrastním poměrem vám poskytne největší plochu obrazovky a ostrost potřebnou k zajištění produktivity.

6 ThinkStation D30 Člověk by si myslel, že dvouprocesorová stanice bude hlučná kvůli většímu množství ventilátorů, ale během většiny pracovních činností byla tichá jako průměrný pracovní stolní počítač. PCMag.com ThinkStation D30 až s procesorem Intel Xeon E5 HRÁČ SE ŠPIČKOVÝM VÝKONEM. S pracovní stanicí ThinkStation D30 dokážete více. Pracovní stanice D30 je vybavena nejnovější generací vícejádrových procesorů Intel, podporuje grafické technologie NVIDIA (včetně technologie Maximus s kartami Quadro a Tesla ), a tak zvládne i ty největší výzvy, jako je software CAD, CAM, DCC, aplikace pro média a zábavu, lékařské snímání, výzkum a vývoj v oblasti přírodních věd nebo energetiky. Díky našemu unikátnímu dvouokruhovému systému chlazení, který udržuje komponenty chladné, ovšem zařízení tiché, je tato pracovní stanice výhodou pro každého, kdo hledá klidné pracovní prostředí. Díky většímu úložnému prostoru pěti interních a jednoho externího pevného disku, 512GB operační paměti s bleskurychlými 1 600MHz DIMM sloty uchová a zpracuje D30 data mnohem rychleji. Podpora USB 3.0 a čtečky karet 29v1 dále rozšiřuje schopnosti přenosu dat. Spolehlivý provoz, výjimečná rozšiřitelnost, nekompromisní podpora grafických karet a flexibilita v konfiguraci umožňuje D30 vykonat každý den více práce. Šetrný k životnímu prostředí díky 90% energetické účinnosti a certifikaci ENERGY STAR 5.2. Kontaktujte svého autorizovaného prodejce Lenovo nebo navštivte Jeden procesor z rodiny E v2 nebo dva z rodiny E v2 Operační paměť až 512 GB Podpora až dvou grafických karet Quadro W napájecí zdroj (90% účinnost) 10krát rychlejší přenos dat s USB 3.0 PŘÍSLUŠENSTVÍ NVIDIA Quadro K4000 GPU (OB47393) Pětkrát vyšší výkon díky grafické kartě Quadro 4000, která dokáže zpracovat až 890 milionů trojúhelníků za sekundu, díky čemuž umožňuje profesionálům navrhovat, upravovat a dodat kvalitnější výsledky v kratším čase. 30 ThinkVision LT3053p (60A4-RAR1) Monitor ThinkVision LT3053p je tou pravou volbou pro každého, kdo vyžaduje špičkovou obrazovku ke zvýšení produktivity a jednodušší práci.

7 ThinkPad W540 MĚJTE VÝKON STÁLE PO RUCE. Potřebujete výkon pracovní stanice v notebooku? Zkuste nový ThinkPad W540. Je navržen tak, aby zajistil produktivitu, ať už jste kdekoliv. Tento notebook vám poskytne výkon a výdrž baterie, které potřebujete pro dokončení všech graficky náročných úkolů, pro které jinak potřebujete pracovní stanici. Zachovává přitom mobilitu na cestách. Díky exkluzivní technologii Lenovo Enhanced Experience 3 pro Windows 7 Professional a Windows 8 Pro RDVD startuje operační systém o 40 % rychleji oproti zařízením bez ní a internetové připojení zajistí u vybraných modelů integrovaný 3G modem. V nabídce nechybí ani numerická klávesnice a robustní bezpečnostní funkce jako samošifrovací disky, přihlašování pomocí otisku prstů a uzamčení portů v nastavení BIOS. ThinkPad W540 až s procesorem Intel Core i7 Mobilní pracovní stanice W540 má ty pravé vlastnosti, které potřebujete pro tvorbu návrhů a grafiky, a to i na cestách. Podporuje 2GB grafickou kartu NVIDIA Quadro K1100M nebo K2100M a technologii NVIDIA Optimus pro zajištění dlouhé výdrže na baterii. Pro tento model je navíc poskytnuta standardní záruka 3 roky on site. Certifikace ISV pro provoz dnešních Procesory Intel Core čtvrté generace nejnáročnějších aplikací. Širokoúhlý displej až K IPS EDP (2880X1620) Integrovaná kalibrační sonda X-Rite Pantone 2 GB grafické karty NVIDIA Quadro K1100M nebo K2100M s technologií Optimus Podpora DisplayPort 1.2 Kontaktujte svého autorizovaného prodejce Lenovo nebo navštivte

8 SROVNÁNÍ PRODUKTŮ ThinkStation E32 (tower a SFF) ThinkStation S30 ThinkStation C30 ThinkStation D30 ThinkPad W540 Podporované procesory Procesor Intel Xeon E v3 Procesor Intel Core i3, i5, i7 Procesor Intel Pentium, Celeron Procesor Intel Xeon E V2 Procesor Intel Xeon E V2 Procesor Intel Xeon E V2 Procesor Intel Xeon E V2 Procesor Intel Xeon E V2 Procesor Intel Xeon E V2 Procesor Intel Core i7-4800mq Procesor Intel Core i7-4900mq Procesor Intel Core i7-4930mx Operační systém Windows 8 Windows 8 Windows 8 Windows 8 Windows 8 Určení Základní CAD Základní DCC Autodesk AutoCAD Adobe Photoshop Adobe Illustrator Front Office Automatizace strojního návrhu CAD střední náročnosti DCC střední náročnosti SolidWorks Autodesk Inventor Lékařské snímání: radiologické / kardiologické systémy pro archivaci snímků a komunikaci Finanční makléřství CAD/CAM/CAE vysoké náročnosti 3D DCC Dassault Systemes Catia Siemens NX Monte Carlo Analysis Black Scholes Modeling Průzkum ropy a plynu CAD/CAM/CAE vysoké náročnosti Autodesk Maya PTC Pro E Landmark GeoProbe Mobilní pracovní stanice CAD střední náročnosti DSS střední náročnosti SolidWorks Autodesk AutoCAD Max. počet procesorů , mobilní Čipová sada C226 C602 C602 C602 Intel HM77 Max. operační paměť 32 GB 256 GB 256 GB 512 GB 32 GB Podpora ECC paměti Ano Ano Ano Ano Ne Podporované typy optických mechanik DVD-RW Vypalovačka Blu-ray Disc DVD-RW Vypalovačka Blu-ray Disc DVD-RW Vypalovačka Blu-ray Disc DVD-RW Vypalovačka Blu-ray Disc DVD-Recordable Max. velikost 7200RPM HDD 9 TB (tower) / 7 TB (SFF) 16 TB 16 TB 24 TB 500 GB Max. velikost 10 tis. RPM HDD 4 TB (tower) / 2 TB (SFF) 4 TB 3 TB 5 TB Není k dispozici Max. velikost 15 tis. RPM HDD Není k dispozici 2.4 TB 1.8 TB 3 TB Není k dispozici Max. velikost SSD 768 GB (tower) / 512 GB 1 TB 768 GB 1280 GB 512 GB Max. velikost hybridního SATA Není k dispozici 8 TB 8 TB 12 TB Není k dispozici Napájecí zdroj 450W 92% účinnost 280W 85% účinnost 240W 85% a 92% účinnost (pouze SFF) 610W 90% účinnost 800W 90% účinnost 1120W 90% účinnost 170 W Podporované grafické karty Integrovaná Intel HD NVIDIA Quadro NVS 300 NVIDIA Quadro NVS 310 NVIDIA Quadro NVS 315 NVIDIA Quadro NVS 450* NVIDIA Quadro NVS 510 NVIDIA Quadro 400 NVIDIA Quadro 410 NVIDIA Quadro K600 NVIDIA Quadro K2000* NVIDIA Quadro K4000* *Pouze provedení Tower NVIDIA Quadro NVS 300 NVIDIA Quadro NVS 310 NVIDIA Quadro NVS 315 NVIDIA Quadro NVS 450 NVIDIA Quadro NVS 510 NVIDIA Quadro 400 NVIDIA Quadro 410 NVIDIA Quadro K600 NVIDIA Quadro K2000 NVIDIA Quadro K2000D NVIDIA Quadro K4000 NVIDIA Quadro K5000 NVIDIA Tesla K20 NVIDIA Quadro NVS 300 NVIDIA Quadro NVS 310 NVIDIA Quadro NVS 315 NVIDIA Quadro NVS 450 NVIDIA Quadro NVS 510 NVIDIA Quadro 400 NVIDIA Quadro 410 NVIDIA Quadro K600 NVIDIA Quadro K2000 NVIDIA Quadro K2000D NVIDIA Quadro K4000 NVIDIA Quadro 5000 NVIDIA Quadro K5000 NVIDIA Quadro 6000 NVIDIA Tesla K20 NVIDIA Quadro NVS 300 NVIDIA Quadro NVS 310 NVIDIA Quadro NVS 315 NVIDIA Quadro NVS 450 NVIDIA Quadro NVS 510 NVIDIA Quadro 400 NVIDIA Quadro 410 NVIDIA Quadro K600 NVIDIA Quadro K2000 NVIDIA Quadro K2000D NVIDIA Quadro K4000 NVIDIA Quadro 5000 NVIDIA Quadro K5000 NVIDIA Quadro 6000 NVIDIA Tesla K20 NVIDIA Quadro K1100M 2 GB NVIDIA Quadro K2100M 2 GB Max. množství podporovaných monitorů Certifikace ISV Ano Ano Ano Ano Ano Instalace do racku Není k dispozici Není k dispozici Pomocí rail kitu Pomocí rail kitu Není k dispozici Kontaktujte svého autorizovaného prodejce Lenovo nebo navštivte

9 PROČ LENOVO? Základním odlišujícím prvkem řady produktů Think je spolehlivost. Stejně jako naše notebooky Lenovo ThinkPad a stolní počítače ThinkCentre mají všechny pracovní stanice ThinkStation kvalitu v krvi. Pracovní stanice ThinkStation jsou o 24 % spolehlivější než naši největší konkurenti*. Spolehlivost začíná kvalitním chlazením komponent i celého zařízení. Pracovní stanice ThinkStation jsou navrženy tak, aby co největší množství vzduchu proudilo přes klíčové komponenty. Pracovní stanice ThinkStation jsou inspirovány přírodou, proto mají design HexPerf. Tento plástvový tvar umožňuje snazší proudění vzduchu a zároveň poskytuje vynikající odolnost šasi. Kromě kvalitního chlazení jsou naše zařízení také vysoce odolná. Pracovní stanice ThinkStation jsou důkladně testovány, díky čemuž splňují i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Završují tak výjimečnost spojenou se jménem ThinkStation. Spolehlivosti si všimli také naši zákazníci. Po přechodu od jednoho z našich konkurentů k pracovním stanicím ThinkStation projevila společnost Whirlpool svou spokojenost: Nesetkáváme se s naprosto žádnými selháními systému. Don Wilson, Whirlpool Senior Product Design Engineer *Podle nedávné studie TBRv Technologie Maximus díky použití karet NVIDIA Quadro spolu s NVIDIA Tesla. Najděte tu pravou pracovní stanici Lenovo ThinkStation na ThinkStation D30 až s procesorem Intel Xeon E5 Lenovo Copyright Nabídka může být modifikována nebo stažena bez předchozího upozornění. Uvedené informace nemají smluvní závaznost. Lenovo, Lenovo logo, For Those Who Do, ThinkPad, ThinkPlus, TrackPoint, ThinkVantage and Active Protection System jsou ochranné známky společnosti Lenovo. Intel, Intel Logo, Intel Inside, Intel Core and Core Inside jsou ochranné známky společnosti Intel Corporation v USA a dalších zemích. Microsoft a Windows jsou registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation.

Lenovo Selection. Pro malé a střední podnikatele VYKON, KTERY VASE NAPADY POSUNE O KROK DAL. THINKAPAD X300 S VYDRZI NA BATERIE AZ 10.5 HODINY.

Lenovo Selection. Pro malé a střední podnikatele VYKON, KTERY VASE NAPADY POSUNE O KROK DAL. THINKAPAD X300 S VYDRZI NA BATERIE AZ 10.5 HODINY. Červen - Červenec 2008 Lenovo Selection Pro malé a střední podnikatele VYKON, KTERY VASE NAPADY POSUNE O KROK DAL. THINKAPAD X300 S VYDRZI NA BATERIE AZ 10.5 HODINY. LENOVO THINKPAD X300 Mobilita bez kompromisů

Více

Škálovatelný server v provedení tower optimalizovaný pro pro rozrůstající se firmy a prostředí kde je potřeba vysoký výkon.

Škálovatelný server v provedení tower optimalizovaný pro pro rozrůstající se firmy a prostředí kde je potřeba vysoký výkon. 1 PROCESOROVÁ PATICE PROCESOROVÉ PATICE 4 PROCESOROVÉ PATICE 4 + PROCESOROVÝCH PATIC TOWER x300 M3 x3400 M3 x3500 M3 RACK x350 M3 x3550 M3 x3650 M3 x3690 X5 x3755 x3850 X5 x3950 X5 IBM System x IBM System

Více

Jen u COMFORu získáte za 99 Kč 3. rok záruky!

Jen u COMFORu získáte za 99 Kč 3. rok záruky! 12 / PLATNOST 22. 11. - 10. 1. 2015 2018 NE, NESPLETLI JSME SE! Až do roku 2018 si nemusíte dělat žádné starosti s vaším novým notebookem nebo tabletem. Jen u COMFORu získáte za 99 Kč 3. rok záruky! Silný

Více

11/2014. Novinky, zajímavosti, akční nabídky. Nové vlastnosti HP 3PAR. Nepřetržitá dostupnost s novou sadou Veeam v8

11/2014. Novinky, zajímavosti, akční nabídky. Nové vlastnosti HP 3PAR. Nepřetržitá dostupnost s novou sadou Veeam v8 elektronický katalog IT produktů Novinky, zajímavosti, akční nabídky Dell PowerEdge FX2 Rack&Blade v jednom Nové vlastnosti HP 3PAR Nepřetržitá dostupnost s novou sadou Veeam v8 Podnikové aplikace pro

Více

Kvalitní počítače a služby

Kvalitní počítače a služby Kvalitní počítače a služby Platnost od 15. 8. 2015 Proč Triline PRODEJNY TRILINE - SLUŽBY Profesionální přístup, poradenství, služby Hustá servisní síť po celé ČR Vysoký standard záručního i pozáručního

Více

7x TO NEJLEPŠÍ PRO KAŽDÉHO

7x TO NEJLEPŠÍ PRO KAŽDÉHO 08/2012 PLATNOST OD 18. SRPNA 7x TO NEJLEPŠÍ PRO KAŽDÉHO S NÁMI SE BUDETE TĚŠIT :-) DO ŠKOLY I DO PRÁCE AKČNÍ NOTEBOOKY 7x TRHÁK TABLETY OD A DO Z CHYTRÉ MOBILY SLUŽBY NABÍZÍME JEN OSVĚDČENÉ ZBOŽÍ A VŽDY

Více

7 TRHÁK NEJLEPŠÍ NA TRHU NA VÁNOCE ZDARMA ZDARMA PERFEKTNÍ DÁRKY DVD SE 2 LCD DO AUTA ULTRABOOKŮM. K TABLETŮM ipad O 2 MOBILNÍ INTERNET NA 6 MĚSÍCŮ

7 TRHÁK NEJLEPŠÍ NA TRHU NA VÁNOCE ZDARMA ZDARMA PERFEKTNÍ DÁRKY DVD SE 2 LCD DO AUTA ULTRABOOKŮM. K TABLETŮM ipad O 2 MOBILNÍ INTERNET NA 6 MĚSÍCŮ 12/2012 PLATNOST OD 1. PROSINCE PERFEKTNÍ DÁRKY NA VÁNOCE NEJVÝHODNĚJŠÍ: K VYBRANÝM ULTRABOOKŮM 7 TRHÁK x NEJLEPŠÍ NA TRHU DVD SE 2 LCD DO AUTA ZDARMA SLEDUJTE IKONU STRANA 2-3 K TABLETŮM ipad O 2 MOBILNÍ

Více

SEZÓNA ZAČÍNÁ. 7x TO NEJLEPŠÍ PRO KAŽDÉHO ZBOŽÍ STAROSTÍ BUDETE BEZ

SEZÓNA ZAČÍNÁ. 7x TO NEJLEPŠÍ PRO KAŽDÉHO ZBOŽÍ STAROSTÍ BUDETE BEZ 09/2012 PLATNOST OD 8. ZÁŘÍ SEZÓNA 7x TO NEJLEPŠÍ PRO KAŽDÉHO S NÁMI BUDETE BEZ STAROSTÍ JSME TU PRO VÁS OD PRVOTNÍHO NASTAVENÍ VAŠEHO NTB ČI PC, POJIŠTĚNÍ ČI PRODLOUŽENÍ ZÁRUKY AŽ PO VZDÁLENOU SPRÁVU

Více

Datasheet Fujitsu ESPRIMO P705 E85+ Stolní počítač

Datasheet Fujitsu ESPRIMO P705 E85+ Stolní počítač Datasheet Fujitsu ESPRIMO P705 E85+ Stolní počítač Rozšiřitelný výkonný počítač pro podniky Počítač Fujitsu ESPRIMO P705 E85+ je vybaven nejnovější technologií AMD a nabízí výjimečný výkon. S výkonným

Více

Autodesk Inventor Series

Autodesk Inventor Series Autodesk Inventor Professional Autodesk Inventor Series Správně začít. První skončit. Získat náskok. Software firmy Autodesk je navržen tak, aby vaše výrobky byly lepší a abyste je mohli dodávat na trh

Více

NEJLEVNĚJŠÍ NOTEBOOK! TRHÁK PODLEHNĚTE! 280 CZ + SK PRODEJEN NABÍZÍME JEN KVALITNÍ ZBOŽÍ. Kč s DPH A VŽDY JAKO PRVNÍ

NEJLEVNĚJŠÍ NOTEBOOK! TRHÁK PODLEHNĚTE! 280 CZ + SK PRODEJEN NABÍZÍME JEN KVALITNÍ ZBOŽÍ. Kč s DPH A VŽDY JAKO PRVNÍ 02/2013 PLATNOST OD 2. ÚNORA PODLEHNĚTE! 8x TRHÁK NEJLEVNĚJŠÍ NOTEBOOK! Paměť 4GB RAM! Dvoujádrový procesor Intel B820 HDMI výstup na televizi Asus A54C-SX610V + 2GB paměti navíc Spolehlivý notebook ASUS

Více

LIMITOVANÉ EDICE HERNÍ SESTAVY ALL IN ONE MINI PC DOMÁCNOST A KANCELÁŘ KATALOG

LIMITOVANÉ EDICE HERNÍ SESTAVY ALL IN ONE MINI PC DOMÁCNOST A KANCELÁŘ KATALOG MINI PC ALL IN ONE HERNÍ SESTAVY LIMITOVANÉ EDICE KATALOG 2015 Zima 2014 / 2015 DOMÁCNOST A KANCELÁŘ NABÍDKA SOFTWAROVÉHO BALÍKU ZDARMA HRY + SOFTWARY Při nákupu procesoru 4. generace s odemčeným násobičem

Více

Katalog řešení. Inovace jsou dostupné 2012/2013. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Webináře. 35 000 materiálů ZDARMA. Moderní výukové prostředí

Katalog řešení. Inovace jsou dostupné 2012/2013. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Webináře. 35 000 materiálů ZDARMA. Moderní výukové prostředí 2012/2013 Katalog řešení DUMy.cz 35 000 materiálů ZDARMA Trida.DUMy.cz Moderní výukové prostředí ZDARMA Office 365 Prostředí s office aplikacemi ZDARMA Inovace jsou dostupné Webináře Série on-line vzdělávání

Více

Katalog řešení. Inovace jsou dostupné 2012/2013. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Webináře. 35 000 materiálů ZDARMA. Moderní výukové prostředí

Katalog řešení. Inovace jsou dostupné 2012/2013. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Webináře. 35 000 materiálů ZDARMA. Moderní výukové prostředí 2012/2013 Katalog DUMy.cz 35 000 materiálů Trida.DUMy.cz Moderní výukové prostředí Office 365 Prostředí s office aplikacemi Inovace jsou dostupné Webináře Série on-line vzdělávání PROFIL SPOLEČNOSTI BOXED

Více

Katalog 02/13. Obsah. Další

Katalog 02/13. Obsah. Další Katalog 02/13 Události a zajímavé projekty Témata měsíce Produktové tipy a ceníky AutoCont Nevím jak vy, ale já zbožňuji ten pocit, že nějaká komplikovaná věc, s níž bych si jinak musel lámat hlavu, se

Více

COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR

COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR 06 / PLATNOST 31. 5. - 8. 8. 2014 NOTEBOOKY A TABLETY SE ZÁRUKOU 3 ROKY? U NÁS ANO! Navštivte nás v prodejně COMFOR COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR = 200x V ČR A 100x NA SK AKČNÍ NOTEBOOKY Lumia 520

Více

TOUŽÍTE PO TABLETU? U NÁS JIŽ ZA AKČNÍ CENU. 2 489 Kč s DPH. Navštivte nás v prodejně COMFOR

TOUŽÍTE PO TABLETU? U NÁS JIŽ ZA AKČNÍ CENU. 2 489 Kč s DPH. Navštivte nás v prodejně COMFOR 08 / PLATNOST 9. 8. - 29. 8. 2014 TOUŽÍTE PO TABLETU? U NÁS JIŽ ZA AKČNÍ CENU 2 489 Kč s DPH Navštivte nás v prodejně COMFOR COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR = 200x V ČR A 100x NA SK AKČNÍ NOTEBOOKY Dárek

Více

20% sleva na většinu produktů Autodesk platí jen do 18. 10. 2002!! NOVÝ AUTODESK INVENTOR SERIES 6 NOVÉ CAD APLIKACE

20% sleva na většinu produktů Autodesk platí jen do 18. 10. 2002!! NOVÝ AUTODESK INVENTOR SERIES 6 NOVÉ CAD APLIKACE NOVÉ PRODUKTY A SLUŽBY V NABÍDCE CAD STUDIA Vážení zákazníci, dovolte, abychom vás informovali o zajímavých novinkách a mimořádných nabídkách, které jsme pro vás připravili. NOVÝ AUTODESK INVENTOR SERIES

Více

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK P702 Notebook

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK P702 Notebook Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK P702 Notebook Ultramobilní výkon na cesty Potřebujete-li všestranný a lehký notebook pro každodenní použití v práci, měl by být Fujitsu LIFEBOOK P702 vaší první volbou. Malé

Více

6/2015. Novinky, zajímavosti, akční nabídky. Virtualizace, zálohování a bezpečnost. AutoCont certifikace, obchodní síť. Nová řada serverů HP Cloudline

6/2015. Novinky, zajímavosti, akční nabídky. Virtualizace, zálohování a bezpečnost. AutoCont certifikace, obchodní síť. Nová řada serverů HP Cloudline elektronický katalog IT produktů Novinky, zajímavosti, akční nabídky Nová řada serverů HP Cloudline Virtualizace, zálohování a bezpečnost AutoCont certifikace, obchodní síť Lenovo Smartphone Vibe X2 Gold

Více

Lenovo busines notebooky, tablet a PC Novinky Podzim 2011

Lenovo busines notebooky, tablet a PC Novinky Podzim 2011 Lenovo busines notebooky, tablet a PC Novinky Podzim 2011 Lenovo = Legend + novo (novus) 1981 první osobní počítač IBM 1984 První přenosný počítač IBM Založena společnost Legend 2000 Legend se umísťuje

Více

7x TO NEJLEPŠÍ PRO KAŽDÉHO

7x TO NEJLEPŠÍ PRO KAŽDÉHO 06/2012 PLATNOST OD 9. ČERVNA 7x TO NEJLEPŠÍ PRO KAŽDÉHO S NÁMI BUDETE BEZ NABÍZÍME JEN OSVĚDČENÉ ZBOŽÍ A VŽDY JAKO PRVNÍ STAROSTÍ JSME TU PRO VÁS OD PRVOTNÍHO NASTAVENÍ VAŠEHO NTB ČI PC, POJIŠTĚNÍ ČI

Více

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK S792 Notebook

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK S792 Notebook Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK S792 Notebook Spolehlivost a mobilita na cestách Pokud požadujete spolehlivý, lehký a plně vybavený notebook pro práci v kanceláři i na cestách, vyberte si Fujitsu LIFEBOOK

Více

Jen Vy a VAIO. Podzim 2010

Jen Vy a VAIO. Podzim 2010 Jen Vy a VAIO Podzim 2010 2 3 Pět důvodu, proč si vybrat VAIO. Znáte je? Se systémem Windows 7 Zjednodušuje každodenní práci Systém Windows 7 usnadňuje a zrychluje práci, kterou děláte každý den. Pracuje

Více

Datasheet Server FUJITSU PRIMERGY TX120 S3p Server v provedení tower

Datasheet Server FUJITSU PRIMERGY TX120 S3p Server v provedení tower Datasheet Server FUJITSU PRIMERGY TX120 S3p Server v provedení tower Pro malá prostředí s vysokými nároky Systémy serverů FUJITSU PRIMERGY poskytují nejvýkonnější a flexibilní řešení datových center pro

Více

1. Všestranné notebooky

1. Všestranné notebooky Úvod Společnost Notebook Star je novou společností. Jejím cílem je vytvořit brožuru a internetovou stránku, která bude pomáhat při výběru notebooků. Produkt je určen především laikům a lidem, kteří nemají

Více

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK A532 Notebook

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK A532 Notebook Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK A532 Notebook Váš nepostradatelný společník Pokud hledáte solidní a spolehlivý všestranný notebook, je Fujitsu LIFEBOOK AH532 tím správným řešením. Antireflexní displej LCD

Více

Reseller Magazine. Dell kupuje společnost Wyse. Vydělejte na Windows XP a Office 2003. www.reselleronline.cz

Reseller Magazine. Dell kupuje společnost Wyse. Vydělejte na Windows XP a Office 2003. www.reselleronline.cz www.reselleronline.cz Reseller Magazine První časopis na trhu soustředěný výhradně na prodejní kanál ICT Dell kupuje společnost Wyse Číslo 5, ročník 10, vyšlo 2. května 2012 DENNĚ AKTUÁLNÍ ZPRÁVY Z IT

Více

Katalog řešení. Dotkněte se inovace. Jaro 2014. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Vzděláváme pro budoucnost. 120 000 materiálů ZDARMA

Katalog řešení. Dotkněte se inovace. Jaro 2014. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Vzděláváme pro budoucnost. 120 000 materiálů ZDARMA Jaro 2014 Katalog DUMy.cz 120 000 materiálů Trida.DUMy.cz Moderní výukové prostředí Office 365 Dotkněte se inovace Prostředí s aplikacemi Office Web App Vzděláváme pro budoucnost Výuka 1:1 s Windows 8

Více

280 CZ + SK prodejen 08/ PLATNOST 15.8. - 4.9.2015. s proškolenými prodejci a techniky. WINDOWS 10 jsou tady! Škola bude letos FAJN.

280 CZ + SK prodejen 08/ PLATNOST 15.8. - 4.9.2015. s proškolenými prodejci a techniky. WINDOWS 10 jsou tady! Škola bude letos FAJN. 08/ PLATNOST 15.8. - 4.9.2015 280 CZ + SK prodejen s proškolenými prodejci a techniky Škola bude letos FAJN díky COMFORU WINDOWS 10 jsou tady! DOTYKOVÉ NOTEBOOKY! Podsvícená klávesnice Otočný displej Dell

Více