ADRIA LÉTO cestovní kancelář CHORVATSKO CHORVATSKO CHORVATSKO KVARNERSKÁ RIVIÉRA TROGIRSKÁ RIVIÉRA.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ADRIA LÉTO 2012. cestovní kancelář CHORVATSKO CHORVATSKO CHORVATSKO KVARNERSKÁ RIVIÉRA TROGIRSKÁ RIVIÉRA. www.adriack.eu"

Transkript

1 CHORVATSKO LÉTO 2012 CHORVATSKO ADRIA cestovní kancelář CHORVATSKO Chorvatsko má tvar velké podkovy, táhnoucí se od Istrie podél Jaderského moře až téměř k Boce Kotorské. Oficiální název je Chorvatská republika. Rozloha km, počet obyvatel 4,4 mil. Hlavní město Zagreb, měnová jednotka kuna = 100 lipa, úřední jazyk chorvatština, správní řízení 20 žup a okres hlavního města. KVARNERSKÁ RIVIÉRA Kvarner, tak se nazývá župa v okolí města Rjeka, mezi Istrijským poloostrovem a Dalmacií. Nádherně členité pobřeží s četnými ostrůvky, např. Krk, Cres, Lošinj, Rab. Kvarnerská zátoka patří mezi klimaticky mírné oblasti, neboť je před studenými severními větry chráněna vysokým pohořím Gorsky kotar a Velika Kapela. Nejznámější oblastí Kvarnerské zátoky je Crikvenicko vinodolská riviéra a zde nejznámější letoviska Crikvenica - Selce a Novi Vinodolski. Selce jsou s Crikvenicí spojeny v jedno letovisko a jezdí zde turistický vláček po pobřeží, spojující tyto dvě letoviska. Novi Vinodolski je vyhledávané letovisko s mořskými lázněmi. TROGIRSKÁ RIVIÉRA TROGIR je starobylé město a přístav, obyvatel, 27 km západně SPLIT 52 km od ŠIBENIKU. Staré původní centrum je na ostrůvku a s pevninou je spojeno kamenným mostem, s ostrovem Čiovo je přes Trogirski kanal spojeno moderním zvedacím mostem. Od roku 1997 je Trogir PRAHA zapsán do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO. V Trogiru, PLZEŇ na břehu ostrova Čiovo, je mezi mostem a mysem Čubrijan přístav pro jachty. 9 km od Trogiru v městečku Kaštela se nachází letiště SPLIT KAŠTĚLA. BIBIONE CRIKVENICA SELCE TROGIR ZÁJEZDY V TOMTO KATALOGU JSOU POJIŠTĚNY DLE ZÁKONA 159/99 Sb.

2 CHORVATSKO CHORVATSKO - SELCE hotelové pavilony SLAVEN Již 7 let let velice oblíbená destinace hlavně pro příznivé ceny, jedinečnou polohu jen kousek od moře, výborné a bohaté švédské stolů a expresní dopravu - cesta autobusem trvá jen 10 hodin. Hotel i hotelové pavilony Slaven mají báječnou polohu téměř u moře a jen 2 minuty chůze od centra krásného, lázeňského městečka Selce. K vybavení hotelu patří restaurace, aperitiv bar, kavárna, taverna, obrovská venkovní terasa, kde v letních měsících večer hraje živá hudba. Je zde veliký výběr sportovních aktivit např. let padákem, jízda na banánu, jízda na vodních lyžích, potápěčské kursy přímo na pláži pod hotelovými pavilony. Při okraji hotelu je minigolf, stolní tenis a na pláži pod hotelem je tobogán. Jsou zde rovněž tenisové kurty. Pláž je rozlehlá,oblázková i betonová mola přímo u hotelu, bezvadný přístup do moře. Je zde možný pronájem slunečníků a lehátek, všude na pláži jsou různé kiosky, plážové bary, restaurace a samozřejmě příjemná a vstřícná obsluha. Vzdálenost hotelový pavilonů od hotelu a hotelové restaurace i pláže je asi 100 metrů. Moře je nádherné, průzračně čisté, v hotelu je recepce a delegát naší cestovní kanceláře. Ubytování: jednoduše, účelně vybavené dvou, nebo třílůžkové pokoje v hotelových pavilonech, balkon, sprcha, WC. Ubytování je hotelového typu, to znamená vše jako v hotelu koupelna, WC, ručníky, úklid pokojů, není zde lednice. Všechny balkony jsou situovány směrem na moře. Letošní novinka: pokud má rodina dvě děti do 12 let, může být jedno dítě na přistýlce a druhé dítě bez lůžka (s rodiči na manželské posteli), pokud má rodina dvě děti do 18 let a požadují dva pokoje, je sleva na každé dítě 1000 Kč. Stravování: snídaně i večeře formou bufetu. Výborná chorvatská i mezinárodní kuchyně a velký výběr. Ubytování od pondělí do pondělí, výborná polopenze buffet. Odjezd autobusu v neděli večer, u termínů ZDARMA neplatíte autobus.

3 CHORVATSKO Ukázky pláže přímo pod pavilony 5ti a 8 denní pobyty s polopenzí, u termínu ZDARMA neplatíte autobus Ubytování: pondělí - pondělí, odjezd autobus v neděli večer Cena za osobu zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 7 x polopenzi, pojištění cestovní kanceláře ADRIA proti úpadku, spotřeby, úklid, ložní i koupelnové prádlo, delegát. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, ale můžete uzavřít v CK, pobytová taxa při doplatku v CK: děti do 12 let neplatí; mláděž let 150 Kč, dospělí 300 Kč, autobus za příplatek, nebo doprava vlastní.

4 CHORVATSKO STŘEDNÍ DALMÁCIE TROGIR Historie a památky: Nádherné historické centrum města je památka chráněná UNESCEM, kterou založili ve 3. století př.n.l. Řekové jako osadu Tragurion. Později obci dobyli Římané. Nový rozmach je za chorvatských a uherských králů, kteří obci přiznali autonomii. Přes mnohaletý odpor Benátčané v roce 1420 město dobyli a vládli zde celých 400 let. Benátčany vystřídali krátce Francouzi, potom na 100 let Rakušané. Od r je Trogir rukou Chorvatů. Pláže a koupání: Severní Dalmácii navštěvujeme hlavně kvůli nádhernému, teplému a průzračně čistému moři. Pláže jsou kamenité i oblázkové s výborným a pozvolným přístupem do moře a jsou v blízkosti hotelu i penzionů. Jen kousek od hotelu KAIROS se nachází několik kilometrů dlouhá pláž u hotelu MEDENA s možností pronájmu slunečníků a lehátek, lodí, šlapadel, létaní na padáku aj. Sport: trogirská riviéra má dobré podmínky pro vodní sporty jachting, windsurfing, potápění, ale i tenis, kuželky a stolní tenis. Zábava: Trogir nabízí večerní i noční pobavení na tanečních terasách, diskotékách. V průběhu sezóny se konají pro široké okolí velice oblíbené zábavní festivaly Ribarske noci i koncerty klasické hudby v historických prostorách. U kapacit KAIROS, MEDIČ, DRAGICA, BRANKO, GRGA, RESNIK platí: ubytování od soboty do soboty, polopenze, RESNIK all INCLUSIVE. Odjezd autobusu v pátek večer, u termínů ZDARMA neplatíte autobus.

5 CHORVATSKO Villa MEDIČ je krásná vilka s velkými balkony a překrásným výhledem na moře a jídelnou v přízemí. Ve druhém patře se nachází jeden 2 3 lůžkový apartmán a 4 dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky (není možná sleva pro děti) a bez klimatizace. Na chodbě je společná lednice pro čtyři pokoje a rychlovarná konvice. Velice žádané a oblíbené ubytování. Příjemní majitelé bydlí ve třetím patře. Polopenze v hotelu Kairos, nebo v Mediči. Hotel Kairos je vzdálen asi jen minutu chůze. Cena za osobu zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 7x polopenzi, pojištění cestovní kanceláře ADRIA proti úpadku, spotřeby, úklid, ložní i koupelnové prádlo, služby delegáta. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, můžete uzavřít v cestovní kanceláři; pobytová taxa při doplatku v CK: děti do 12 let neplatí; mláděž let 150 Kč, dospělí 300 Kč, autobus za příplatek, nebo doprava vlastní.

6 CHORVATSKO Hotel KAIROS*** Vybavenost a popis pokojů: nově rekonstruovaný hotel, plně klimatizovaný, 2-3 lůžkové pokoje, TV/ SAT, masážní sprchové boxy, sociální zařízení, balkony s venkovním sezením. Ze všech pokojů je boční výhled na moře. Lednice jsou na chodbách v každém patře, výjimečně i na pokoji. Hotel se na chází ve středisku Seget Donji vpravo kousek od hotelu Medena, vlevo kousek od hotelu Jadran po přímořské promenádě, kde najdete různé hospůdky, kiosky Poloha: 80 m od pláže, asi 3 km do historického centra. Vybavenost: velice oblíbený, příjemný, rodinný hotel v klidném středisku, plně klimatizovaný, recepce s halou, terasa s výhledem na moře, denní bar, restaurace (pro děti dětské židličky), parkoviště, možnost využití autobusového i lodního spojení do Trogiru, nabídka sportovního vyžití a dobrá dostupnost na velkou pláž u hotelu Medena, kde jsou různé kiosky, hospůdky, minigolf, stolní tenis, restaurace, slunečníky, lehátka. Stravování: snídaně od 7 do 10 hodin - bufet včetně nápojů, večeře od 17 do 21 hodin. V nabídce je vždy polévka a dále servírované menu o 3 chodech s možností výběru ze 3 hlavních jídel, které si vybíráte z nabídky vždy den předem, salátový bufet, nápoje za poplatek. recepce v hotelu KAIROS

7 CHORVATSKO KAIROS 8 denní pobyty s polopenzí, u termínu ZDARMA neplatíte autobus Cena za osobu zahrnuje: ubytování na 7 nocí, polopenzi, pojištění cestovní kanceláře ADRIA proti úpadku, spotřeby, úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, můžete uzavřít v CK, pobytová taxa při doplatku v CK: děti do 12 let neplatí; mláděž let 150 Kč, dospělí 300 Kč, autobus za příplatek, nebo doprava vlastní KAIROS jídelna KAIROS terasa KAIROS v noci KAIROS pláž

8 CHORVATSKO Luxusní apartmány *** DRAGICA, BRANKO, GRGA klimatizace, TV SAT, polopenze v hotelu KAIROS DRAGICA přízemí, 1. patro; BRANKO přízemí, 1. patro, GRGA přízemí. Apartmán BILO BRANKO, DRAGICA, GRGA vždy jedna dvoulůžková ložnice s možností dvou přistýlek rozkládací gauč v obývací kuchyni, balkon a vybavená kuchyňka s lednicí. TRILO - vždy dvě ložnice, kuchyňka s lednicí: DRAGICA I. a BRANKO bez možnosti přistýlky (2+2), velká terasa. GRGA, DRAGICA P. s možností až dvou přistýlek (2+2+2), velká terasa, přízemí. Poloha: do 100 m od moře a maximálně 200 m od hotelu KAIROS, kde je zajištěna výborná polopenze. Je to velice oblíbený, příjemný, rodinný hotel v klidném středisku, recepce s halou, terasa s výhledem na moře, parkoviště, možnost využití autobusového i lodního spojení do Trogiru, široká nabídka sportovního vyžití a dobrá dostupnost na velkou a několik kilometrů dlouhou pláž u hotelu Medena. Na pláži kiosky restaurace, slunečníky, lehátka. Stravování: snídaně formou bufetu včetně nápojů, večeře formou servírovaného menu o 3 chodech s možností výběru ze 3 hlavních jídel, nápoje za poplatek. 8 denní pobyty s polopenzí, u termínu ZDARMA neplatíte autobus Cena za osobu zahrnuje: ubytování za osobu na 7 nocí, polopenzi, pojištění cestovní kanceláře ADRIA proti úpadku, spotřeby, úklid, ložní a koupelnové prádlo, delegát. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, můžete uzavřít v cestovní kanceláři; pobytová taxa při doplatku v CK děti do 12 let neplatí; mláděž let 150 Kč, dospělí 300 Kč, autobus za příplatek, nebo doprava vlastní.

9 CHORVATSKO VILA BRANKO pouze bilo / 1. patro BRANKO POHLED Z BALKONU VILA GRGA bilo, trilo / přízemí GRGA POHLED Z TERASY VILA DRAGICA bilo, trilo 1. patro DRAGICA POHLED Z BALKONU

10 CHORVATSKO Apartmány s vybavenou kuchyní a lednicí, bez polopenze Pobyty od soboty do soboty: vlastní doprava, nebo autobus za příplatek. Apartmány: dvou osmilůžkové, standardně vybavené apartmány do 200 m od moře v městečku Donji Seget, nebo Vranova. Apartmány jsou vždy s balkonem či terasou, kuchyňkou a koupelnou, klimatizace za příplatek 250 Kč / den. Cena za apartmán. MONO = garsoniéra, BILO =1 ložnice, TRILO = 2 ložnice, QUADRILO = 4 ložnice. Cena za apartmán zahrnuje: ubytování na 7 nocí, všechny spotřeby, závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, ale můžete uzavřít v CK, pobytová taxa při doplatku v CK: děti do 12 let neplatí; mládež let 150 Kč, dospělí 300 Kč, autobus za příplatek, jako u hotelu KAIROS, nebo doprava vlastní.

11 CHORVATSKO Bungalovy Resnik ALL INCLUSIVE Jediná kapacita v nabídce ALL INCLUSIVE - uzavřený hotelový komplex a bungalovy v lesoparku. Pláž: 50m od moře, oblázková, místy písčitá, na pláži sprchy s pozvolným vstupem do moře. Restaurace, kiosky, bary vše přímo na pláži. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, kousek od Trogiru, kousek od Splitu. Stravování: snídaně, oběd, večeře mezinárodní bufet včetně nápojů; od do točené pivo, víno, nealko nápoje; hodin je zmrzlinový bufet pro děti. Sportovní aktivity: badminton, aerobic, fotbal, košíková, stolní tenis, dětský klub hlídání dětí ve věku od 4 12 let se zábavným programem. Poloha: hotelový komplex uprostřed parku se středomořskou vegetací, 7 km od historického centra TROGIRU. Středisko je vhodné pro rodiny s dětmi a klienty, kteří dávají přednost jednoduchému ubytování a dobrému jídlu. Vybavení: v centrální budově je recepce, restaurace s terasou s výhledem na moře, TV místnost, aperitiv bar, stánek s denním tiskem a suvenýry, parkoviště. Pobyty sobota - sobota. Ubytování: bungalovy dvou - čtyřlůžkové, koupelna,wc, terasa. Děti do 6 let ZDARMA. Cena zahrnuje: cena za osobu za 7 nocí, stravování all inclusive, všechny spotřeby, úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, ale můžete uzavřít v CK, pobytová taxa v CK: děti do 12 let neplatí; mládež let 150,-, dospělí 300,-, autobus za příplatek, jako u hotelu KAIROS, nebo doprava vlastní. BUNGALOVY RESNIK ČÁST KRÁSNÉ PLÁŽE

12 LÉTO 2012 ITÁLIE ADRIA cestovní kancelář Cestovní kancelář ADRIA pro Vás již po dvaadvacáté připravila letní katalog. Zařadili jsme opět Střední Dalmácii historické město TROGIR a okolí. Máme zde zajímavou nabídku hotelů, apartmánů s klimatizací i bez klimatizace. Bungalowy RESNIK jediná kapacita all inclusive. V katalogu LÉTO 2012 samozřejmě najdete oblíbené apartmány a hotely v BIBIONE. Najdete zde rovněž velice oblíbenou Kvarnerskou rivieru CRIKVENICE/SELCE, kde cenově zajímavé hotelové pavilony SLAVEN mají v nabídce pro rok 2012 snídani i večeři formou bufetu. SLAVEN je výjímečný svou fantastickou polohou přímo u nádherného jadranského moře, hlavně si všichni velice pochvalují výbornou chorvatskou kuchyni a bohaté švédské stoly. Každoročně nabízíme podzimní a předvánoční zájezdy: Neuschwanstein zámek (jaro, podzim) Weiden, Amberg, Waldmunchen aquaparky Morava - sklípek, Morava - sklípek - Vídeň, Vídeň - adventní, Polsko - předvánoční nákupy. SLEVA za včasný nákup zájezdu je 1000 Kč za osobu (netýká se dětských cen) při zaplacení zálohy do Týká se pouze autobusových zájezdů: BIBIONE, SELCE a TROGIR (kromě pobytů a busu ZDARMA). Přijďte, těšíme se na Vás Cestovní kancelář ADRIA Pojištění ČSOB Pojišťovna Léčebné výlohy do zahraničí 20,- Kč/os./den ošetření, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem - léčebné výlohy, plnění do 1,5 mil. Kč ošetření při úrazu, akutní ošetření zubů, pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví, na majetku pojištění zavazadel, storno zájezdu z důvodu nemoci, maximální plnění do 80 % z ceny zájezdu. pojistku můžete uzavřít v naší cestovní kanceláři Autobusovou dopravu pro Vás zajišťujeme zahraničními autobusy, které jsou vybaveny klimatizací, chladicím boxem, kávovarem, TV, DVD a WC. Nedílnou součástí tohoto katalogu jsou všeobecné podmínky cestovní kanceláře ADRIA Hana Pojerová

13 ITÁLIE BIBIONE AUTOBUSEM UBYTOVÁNÍ: v parku proti cestovní kanceláři máme apartmánový dům OASI v klidné části Bibione. Pláž 500 m. Třípatrová budova s výtahem, kde se nachází prostorné apartmány se dvěma ložnicemi (TRILO), s velkými balkony. MAURO se nachází v rušné části, na hlavní třídě v centru. Pětipatrová budova s výtahem, u každého pokoje balkon. Máme zde prostorné apartmány BILO 4/5, nebo TRILO 8. Pláž 150 m SAN SIRO / TIVOLI / MICHELANGELO MONO 2/3/4 garsoniéra s jedním nebo dvěma rozkládacími gauči, BILO 4/5 s jednou ložnicí. Domečky s venkovním krbem, předzahrádkou a bazénem se nachází blízko CK. Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout s lednicí, koupelnu a WC. Apartmány uvedené na této straně, jsou určené pro dopravu autobusem, takže uvedený termín je den odjezdu. Pro vlastní dopravu jsou apartmány OASI uvedené v tabulce uprostřed katalogu. U termínů ZDARMA při nižším počtu osob než je uvedeno v daném apartmánu je třeba doplatit 1000,-Kč za každé volné lůžko. Příklad: pokud je 6ti-lůžkový apartmán obsazen 5 lidmi, doplácí každý 200 Kč. U termínů, kdy je ubytování ZDARMA není možné garantovat konkrétní apartmán. PS = týdenní pronájem plážového servisu: 1 slunečník se stolečkem, 1 lehátko a 1 polohovatelné křeslo.uvedená cena je za apartmán vždy od soboty do soboty, delegátské služby, spotřeby energií. Jedna večeře v italské restauraci DOLCE VITA 260 Kč. Výběr z deseti hlavních chodů, salát, 0,5 l vody, či 0,25 l jiného nealko nápoje, nebo stolní víno. Povlečení: 200 Kč. Přistýlka pokud je možná 1000 Kč. Autobus za příplatek Kč, jízdenky možno zaplatit v cestovní kanceláři. Odjezdová místa dle pokynů v CK, ale obvykle Rokycany, Plzeň, Stod, Horšovský Týn, Domažlice, Folmava, SRN, Rakousko, Itálie. Autobusovou dopravu zajišťujeme kvalitními autobusy, DVD, klima, WC, občerstvení. Pokud je odjezd z ČR v pátek večer (z Plzně ve 22 hodin), pak je příjezd do ČR za týden v neděli ráno, pokud je odjezd z ČR v neděli večer (z Plzně ve 22 hodin), pak je příjezd do ČR za týden v úterý ráno.

14 ITÁLIE ODJEZDY AUTOBUSU V PÁTEK VEČER, NÁVRAT V NEDĚLI RÁNO ZÁŘÍ ODJEZDY AUTOBUSU V NEDĚLI VEČER, NÁVRAT V ÚTERÝ RÁNO NEKONKRÉTNÍ APARTMÁNY V CENTRÁLNÍ ČÁSTI BIBIONE ALTAN BRIONETA ATTOLO

15 ITÁLIE ATHÉNA / LAGUNA GRANDE AURORA SMERALDA JET VILLAGGIO LIDO DEL SOLE

16 BIBIONE ITÁLIE Je jedno z nejoblíbenějších italských letovisek. Nachází se na pobřeží Jaderského moře mezi Terstem a Benátkami a je ideálním místem k odpočinku nejen pro jednotlivce a rodiny,ale i pro kolektivy a skupiny. Lidé, kteří sem jedou, dobří ví proč - pozvolný vstup do moře a řada vodních i pozemních atrakcí přitahuje především rodiny s dětmi, mladí ocení řadu restaurací a noční život. Návštěvníci jsou především ze samotné Itálie, Německa, Rakouska, Čech a Slovenska. Na východním konci Bibione se tyčí maják známý z mnoha pohlednic a dále na východ je pak už jen ústí řeky Tagliamento oddělené vodním kanálem a za ním začínají pláže Lignana. Toto místo je oblíbenou atrakcí a častým cílem výletů. Caorle se nachází několik kilometrů západně od Bibione Pineda. Celý region spadá do provincie Veneto, jejímž hlavním městem jsou Benátky. Bibione je poměrně rozsáhlé letovisko podél osmikilometrové pláže. Od západu k východu ho tvoří čtyři navazující části - Pineda, Lido del Sole, Spiaggia a Lido del Pini. Nejrušnější a hlavní částí letoviska je Spiaggia, kde se odehrává také většina nočních dění. Centrem města i této čtvrti je náměstí Piazza Fontana s osvícenou fontánou, v okolí je řada restaurací a obchodů, barů a heren. Nachází se tu také lázeňský komplex Bibione Therme. V Pinedě je malý přístav, odkud vyráží výletní lodě. Něco málo z historie Bibione oslavilo v roce výročí vzniku a neustále se rozvíjí, což odpovídá původnímu záměru. Je rozmístněno v přirozeném, klidném prostředí, kde převládá zeleň a disponuje všemi výhodami pro klidnou dovolenou. Najdete zde různé bytové komplexy, přes obchodů, mnoho sportovních zařízení, příležitostí pro zábavu i kulturní a společenské akce i výlety do okolí. Možnosti pro aktivní odpočinek se neustále zvyšují.

17 ITÁLIE Pláž v Bibione Tak jako v celé severní Itálii, je i v Bibione pláž písčitá. Osm kilometrů dlouhá písčitá pláž se zde jen pozvolna svažuje do moře, jehož voda má pro svůj vysoký obsah jodu a soli léčivé účinky. Čistotu vody zajišťuje především řeka Tagliamento, která pramení v Dolomitech a právě zde ústí do moře. V sezóně je větší část plážového prostoru obsazena lehátky a slunečníky, které buď patří k přilehlým hotelům, nebo je možné si zaplatit jejich užití. Je jich tu přes dvacet tisíc. Zadarmo se můžete vždy lehnout na volné místo mezi mořem a sektorem s lehátky. Přístup do moře je hodně pozvolný, pokud si chcete zaplavat, musíte dojít až několik desítek metrů. Zdejší plážová služba je velmi pozorná k nepořádku a pláž se snaží každý den maximálně uklidit, zasloužila si tak už řadu ocenění za čisté prostředí. V roce 2003 bylo Bibione jediným letoviskem v Benátském kraji, které obdrželo ocenění Modrá vlajka a jediným italským letoviskem certifikovaným EMAS, 24. listopadu 2004 byla přidána i certifikace dle ISO Pobřeží je pozvolna klesá do moře, což je ideální pro rodiny s dětmi a vodní hry. Průměrná šířka pláže je 300m, jsou zde hřiště na volejbal, nohejbal, kopanou, dětské hřiště. Můžete zde, ale najít i menší pláže, které poskytují více soukromí. Na plážích je k dispozici první pomoc, sprchy, toalety, bufety, střediska vodních sportů. Přestože je zde mnoho turistů, nabízí Bibione každému místo pro odpočinek dle jeho potřeb. Cesta do Bibione Nemalá část krajanů volí pro cestu do Bibione vlastní dopravou. Optimální trasa z České republiky vede přes České Budějovice do rakouského Linze, nebo přes SRN vždy do Salzburgu, Villachu, dále italského Tarvisia, Udine a z Latisany přímo do Bibione. Je dlouhá něci přes 600 kilometrů a pokud se někde nezaseknete, dá se ujet zhruba za sedm hodin. Za poplatky během této cesty zaplatíte: v Rakousku desetidenní dálniční známka 7,70 EUR, průjezd Tauerntunnelem 9,50 EUR a mýto v Itálii dohromady 8,10 EUR. Problematická je dálnice A10 mezi Salzburgem a Villachem, která o prázdninových víkendech nestíhá pojmout tisíce aut mířících do Chorvatska a Itálie a tvoří se tu dlouhé kolony. Volný čas Pro volný čas nabízí Bibione svým hostům velký výběr možností. Pro příznivce sportu: tenis, plovárny, minigolf, plážové hry, nohejbal, plážový volejbal,

18 ITÁLIE kanoe, sportovní rybaření, windsurfing, plachtění, trasy pro cyklisty, projížďky na koních, vodní lyže, let padákem za motorovým člunem. K nejznámějším sportovním střediskům patří BEVERLY HILL. Toto středisko se nachází v Lido dei Pini a je otevřeno od dubna do října od 7.00 do Nabízí otevřený bazén, tenisové kurty s antukou i umělým povrchem, hřiště na malou kopanou s umělým povrchem, hříště na soft tenis, trampolíny, dětské hřiště, restauraci. Největší tenisový areál CENTRO TENNISTICO COMUNALE - má 4 kurty s umělým osvětlením, 3 kurty s umělým povrchem, 2 zastřešené kurty. Po aktivně prožitém dni nabízí Bibione mnoho míst na příjemné posezení. Pro mladší návštěvníky jsou zde otevřeny dvě velké diskotéky. Každé úterý se konají oblíbené trhy od 8.00 do na parkovišti před lunaparkem.procházka kolem obchodů, které jsou otevřeny až do 24.00, příjemná večeře v typických restauracích nebo porce pizzy na lavičce. Žádný večer v Bibione není nudný. Diskotéky, taneční večery, bary, pivnice, výstavy, lunapark, koncerty, promítání filmů, různé slavnosti. Přes den, když nebude počasí na koupání anebo si budete chtít od slunce odpočinout Vám nabízíme výlety do okolí (Benátky, Terst, apod.) Klienti, kteří přijedou v září mohou navštívit oblíbený SEPTEMBERFEST. Lázně Bibione je významným termálním centrem adriatického pobřeží. Od roku 1996 disponuje kompletně vybaveným lázeňským centrem. Lázeňské středisko se řídí vysokými kritérii, která umožňují uspokojit nejnáročnější požadavky návštěvníků a je umístněno v rozsáhlém parku se stromovým hájem, květinami, u velké pláže a nedaleko centra, tedy na ideálním místě. Díky účinkům termálních vod je možné zvolit to, co prospěje právě Vašemu zdraví. Vzhledem k tomu, že lázně jsou v provozu po celý rok, může každý návštěvník naplánovat osobně svoji dovolenou na zotavení. V lázních si můžete zaplatit tyto léčebné procedury: bahenní lázeň a sprcha, terapeutická lázeň, aerosol s inhalací, masáže, reaktivace, sauna, počítačově sestavená dieta, kosmetická masáž, masáž proti celulitidě. Lázně disponují krytým a otevřeným bazénem.

19 ITÁLIE - BIBIONE 1 HOTEL GERMANIA *** Bibione - centrum, pláž m vybavenost: recepce, bazén 15 8 m, dětský bazén, lehátka, slunečníky, venkovní vířivka pro 3 osoby (1 vstup v ceně, další za poplatek) restaurace, vnitřní, venkovní bar, televizní místnost, 15 jízdních kol (zdarma k dispozici), výtah, parkoviště stravování: snídaně - mezinárodní bufet včetně nápojů * večeře - servírované menu s výběrem ze 4 předkrmů, 4 hlavních jídla a 4 deserty, zeleninový bufet, nápoje za poplatek popis pokojů: klimatizace, TV sat., telefon, fén, trezor, malá lednička pokoj 1/2 - pokoj s dvoupostelí či 2 samostatnými lůžky, soc. zař. se sprchou, balkon * pokoj 1/3 a 1/4 pokoj s dvoupostelí či 2 samostatnými lůžky, skříňové lůžko, či palanda, soc. zař.se sprchou, balkon, k dispozici jsou též pokoje pro vozíčkáře výhody: poloha v samém centru, 150 metrů od pláže, dobré ceny, sluneční terasa s bazénem, výborná benátská kuchyně, zrekonstruované pokoje. 2 REZIDENCE ITACA *** Bibione - centrum, pláž - 0 m, vybavenost: bazén atypického tvaru, dětský bazének, 1 parkovací stání popis: mono 4-20 m 2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma rozkládacími gauči, max. 4 osoby * bilo 6-35 m 2-1 ložnice s manželskou postelí a palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, sociální zařízení se sprchou, balkon; vybavenost: klimatizace, TV, trezor výhody: ojedinělá kapacita blízko moře + bazén, moderně zařízené apartmány. 3 VILLAGGIO AI GIRASOLI **** Bibione -centrum, pláž m, vybavenost: klimatizace, TV sat., fén, trezor, elektrický kávovar, bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, dětské hřiště, 1 garážové stání popis: bilo 5-30 až 35 m 2 přízemí: obývací pokoj, s kuchyň. kout a rozkládací gauč pro 2 osoby, předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s dvoupostelí a 1 lůžkem, sociální zařízení se sprchou, balkon * trilo 6-45 m 2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, WC, umyvadlo, předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s dvoupostelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, balkon výhody a nevýhody: v dané lokalitě jeden z absolutně nejluxusnějších, nadstandardní vybavenost celého areálu, pro danou kategorii malá vzdálenost od pláže i centra, vyšší cenová náročnost = kvalita

20 ITÁLIE - BIBIONE 4 VILLAGGIO LEOPARDI *** Bibione - centrum, pláž m, vybavenost: TV sat., klimatizace, trezor, venkovní krb, bazén s velkou vířivkou, dětský bazének, 1 parkovací stání popis: bilo 5-35 m 2-1 ložnice s manželskou postelí, 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj, kuchyňský kout, rozkládací gauč pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon či předzahrádka; některá apartmá jsou dvoupodlažní. Alternativa ke komplexu AI GIRASOLI. 5 VILLAGGIO LIDO DEL SOLE **** Bibione - Lido del Sole, pláž m, vybavenost: bazén s vířivkou, lehátka, slunečníky, dětský bazén a hřiště, animační programy, rozlehlá zahrada, barbecue, u residencí výtah, 1 venkovní či garážové stání popis: bilo 5-45 m 2-1 ložnice s dvoupostelí a 1 lůžkem, obývací pokoj s kuchyň. koutem, rozkládacím gaučem, soc. zař. se sprchou, balkon či předzahrádka * bilo V5-45 m 2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyň. koutem a rozkládacím gaučem, předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s dvoupostelí a 1 lůžkem, soc. zařízení se sprchou, balkon * trilo 7-60 m 2-1 ložnice s dvoupostelí + 1 lůžko, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s kuchyň. koutem a rozkládacím gaučem, soc. zařízení se sprchou, balkon či předzahrádka * vybavenost: klimatizace, TV sat., trezor výhody: moderní rekreační komplex s množstvím zeleně, poloha v klidné části a přesto jen 500 od pláže, bazény a široké zázemí, nadstandardně prostorné a kvalitně vybavené apartmány. 6,7 VILLAGGIO TIVOLI / MICHELANGELO / SAN SIRO *** Bibione - centrum, pláž až 600 m, vybavenost: TV, ne vždy venkovní krb, několik různě velkých bazénů a dětských hřišť bazénků, 1 parkovací stání * mono 4-25 m 2 obývací pokoj, kuchyňský kout a 2 rozkládací gauče, soc. zař. se sprchou, předzahrádka * bilo 4/5-36 m 2 1 ložnice dvoupostel + palanda obývací pokoj s kuchyň. koutem a rozkládacím gaučem, soc. zařízení se sprchou, balkon či předzahrádka; některé apartmány jsou v 1. patře * trilo 5/6/7-45 až 55 m 2-1 ložnice dvoupostel, 1 ložnice se 2 lůžky či 1 lůžkem a palandou délky 180 cm, obývací pokoj, kuchyň. kout a rozkládací gauč, soc. zař. se sprchou, balkon či předzahrádka; většinou dvoupodlažní ap.: pak jsou v 1. patře obě ložnice a sociální zařízení výhody: příjemné, velmi oblíbené a nejžádanější konkrétní ubytování, dostatek soukromí, klidu i zeleně, ideální poloha vzhledem k centru, o něco vyšší, ale zcela adekvátní cena.

21 ITÁLIE - BIBIONE Bibione - Lido del Sole, pláž 250 m, vybavenost: bazén, dětský bazén, v budově výtah, 1 parkovací stání popis: bilo 4-30 až 40 m 2 * apartmány se nacházejí výhradně v centrální budově * 1 ložnice dvoupostel, obývací pokoj, kuchyň. kout, rozkládací gauč pro 2 osoby, balkon, soc. zař. se sprchou trilo 6-45 až 55 m 2 1 ložnice dvoupostel, 2. se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj kuchyň. kout, rozkládací gauč pro 2 osoby, soc. zařízení se sprchou, balkon; apartmány ve vilkách mají předzahrádku, jsou dvoupodlažní, v 1. patře jsou obě ložnice a sociální zařízení * výhody a nevýhody: velmi žádaná kapacita, 2 bazény, ideální pro rodiny, v klidné části Bibione, blízko moře, větší vzdálenost do centra a do CK. KOMPLEX RIALTO *** 8 Bibione - Lido del Sole, pláž - 30 m, vybavenost: výtah, 1 parkovací stání, popis: mono 4-30 m 2 obývací pokoj, kuchyň. kout, 2 rozkládací gauče, soc. zař. se sprchou, balkon výhody: ideální poloha a těsné sousedství pláže v jedné z nejklidnějších částí Bibione, výhodné cenové podmínky pro rodiny. Blízko k moři, větší vzdálenost do centra a do cestovky. APARTMÁNOVÝ DŮM JET *** 9 ATOLLO /BILOBA/ LANDORA /CARINA *** 10 Bibione - Lido dei Pini, pláž - 50 m, vybavenost: výtah, 1 parkovací stání; popis: mono 3/4 25 m 2 - obývací pokoj, kuchyň. kout, rozkládací gauč pro 2 osoby a další gauč pro 1 či 2 osoby nebo palanda, soc. zař. se sprchou, balkon, bilo 3/4/5-38 m 2, 1 ložnice dvoupostel, případně 1 lůžkem, obývací pokoj, kuchyň. kout a rozkládací gauč pro 1 či 2 osoby, soc. zař. se sprchou, balkon; trilo 6-50 m 2 1 ložnice dvoupostel, 1 ložnice se 2 lůžky či palanda, obývací pokoj, gauč pro 2 osoby, kuchyň. kout, soc. zařízení se sprchou, balkon. výhody: poloha blízko moře. DIANA/AURORA/SMERALDA/MONTE CARLO/ATHENA *** 11, 12, 13, 14 Bibione centrum - pláž 50 m, vybavenost a služby: výtah, 1 parkovací stání, zpravidla TV, popis: bilo 4-30 m 2 1ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky a případně palandou, obývací pokoj s kuchyň. koutem a případně rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon, trilo 5/6-45 m 2 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon, quadrilo 6/7/ m 2 jako trilo + 1 menší ložnice navíc výhodná poloha pláž, centrum, termální lázně.

22 ITÁLIE - BIBIONE 15 APARTMÁNOVÝ DŮM ALTAN ** Bibione - Lido dei Pini, pláž m, vybavenost: TV, 1 parkovací stání popis: bilo 4/5-30 m 2-1 ložnice dvoupostel, případně 1 samostatné lůžko, obývací pokoj, kuchyň. kout, gauč pro 2 osoby, soc. zař. se sprchou, balkon * trilo 6/7-50 m 2-1 ložnice dvoupostel, případně 1 lůžko, 1 ložnice se 2 samost. lůžky, obývací pokoj, kuchyň. kout gauč pro2 osoby, soc. zař. se sprchou, balkon výhody: vzhledem ke vzdálenosti od pláže vyhodná cena. 16 APARTMÁNOVÉ DOMY PIAZZA PO ** Bibione - centrum, pláž až 550 m, vybavenost: výtah, 1 parkovací stání popis: mono 2/3-20 až 25 m 2 - obývací pokoj, kuchyň. kout, rozkládací gauč pro 2 osoby či palanda, případně 1 lůžko, soc. zař. se sprchou, balkon * mono 4-25 až 30 m 2 - obýv. pokoj, kuchyň. kout, 2 rozkládací gauče případně 1 palanda, soc. zař. se sprchou, balkon * bilo 3/4/5-35 m 2-1 ložnice dvoupostel, případně 1 lůžko, obývací pokoj, kuchyň. kout a rozkládací gauč pro 1 či 2 osoby, soc. zař. se sprchou, balkon * trilo 5/6/7-40 až 50 m 2-1 ložnice dvoulůžko a případně 1 přistýlka, 1 ložnice se 2 lůžky či palanda, obývací pokoj, gauč pro 1 či 2 osoby a případně 1 přistýlka, kuchyň. kout., soc. zař. se sprchou, balkon výhody: oblíbené a finančně výhodné, řada nákupních možností, klidné místo, cestovka a večeře v italské restauraci DOLCE VITA do 50 m. 17 KOMPLEXY S BAZÉNEM ***/** vilky nebo apartmánové domy vzdálenost od pláže: kategorie VM: 0 až 600 m * kategorie VO: 600 až 950 m. 18 VILKY A PRIVÁTNÍ APARTMÁNY vzdálenost od pláže: kategorie M: do 250 m * vilky m * kategorie O: do 950m popis: mono 2/3/4-20 až 30 m 2, obývací pokoj, kuchyň. kout, 1-2 rozkládací gauče pro 1-2 osoby a případně palanda, soc. zař. se sprchou, zpravidla balkon či předzahrádka; bilo 4/5-25 až 40 m 2, 1 ložnice dvoupostel a případně 1 lůžko, obývací pokoj kuchyň. kout a gauč pro 1-2 osoby soc. zař. se sprchou, balkon či předzahrádka, některé dvoupodlažní; trilo 4/5/6/7-40 až 60 m 2, 1 ložnice dvoupostel, 1 ložnice se 2 lůžky či palanda, obývací pokoj, případně rozkládací gauč pro 1-2 osoby, kuchyň. kout, soc. zař. se sprchou, balkon či předzahrádka, některé dvoupodlažní * quadrilo 6/7/8-55 až 70 m 2, totéž jako trilo, ale celkem 3 ložnice výhody a nevýhody: nejběžnější a finančně nejvýhodnější ubytování v dané oblasti, pestrý výběr typologií a nabídka několika polohově, bazénově a cenově odlišných typologií, nekonkrétnost polohy i skladby.

ADRIA LÉTO 2013 CHORVATSKO. cestovní kancelář CHORVATSKO. Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859 775 864 844

ADRIA LÉTO 2013 CHORVATSKO. cestovní kancelář CHORVATSKO. Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859 775 864 844 ADRIA cestovní kancelář LÉTO 2013 CHORVATSKO Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859 775 864 844 KVARNERSKÁ RIVIÉRA Kvarner, tak se nazývá župa v okolí města Rjeka, mezi Istrijským poloostrovem a Dalmacií.

Více

POJIŠTĚNÍ BASIC L3 CENA 15 KČ/OS./DEN

POJIŠTĚNÍ BASIC L3 CENA 15 KČ/OS./DEN předloňská novinka s překvapivě vysokou návratností a n e b T a r v i s i o, R a v a s c l e t t o a Piancavallo se právem zařadily mezi lyžařská střediska, která nezůstávají nespravedlivě opomíjena! pro

Více

Katalog zájezdů 2010

Katalog zájezdů 2010 Katalog zájezdů 2010 Vážení klienti, rádi Vás seznámíme s naší nabídkou na rok 2010, kdy začínáme naši již 21. sezónu. Těší nás zájem zákazníků stálých, ale i nových, kteří se poprvé seznamují s naším

Více

Zájezdy. pobytové poznávací relaxační turistické lyžařské. www.irra.cz

Zájezdy. pobytové poznávací relaxační turistické lyžařské. www.irra.cz Zájezdy pobytové poznávací relaxační turistické lyžařské www.irra.cz 2015 Vážení klienti, již 24 let máte možnost vybrat z tištěného, ale i elektronického katalogu zájezdy do různých destinací na světě.

Více

Katalog zájezdů 2014

Katalog zájezdů 2014 Katalog zájezdů 2014 POBYTOVÉ ZÁJEZDY - Chorvatsko / Rab Vážení klienti, dostává se Vám do ruky náš katalog na rok 2014, v němž otevíráme jubilejní 25. sezónu. Těší nás zájem zákazníků stálých, ale i nových,

Více

Konečně sami a daleko od lidí.

Konečně sami a daleko od lidí. Konečně sami a daleko od lidí. Cestovní pojištění UNIQA 20 1 2 jištění čky po í l a b é y n Výhod ní služb č n e t s i as Bohaté hé sjednání uc ce Jednod asisten á t i ž r t e Nepř z o P á Cestovní kancelář

Více

Cestovní kancelář PET-TOUR ITÁLIE CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO ZÁJEZDY ZA POZNÁNÍM JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

Cestovní kancelář PET-TOUR ITÁLIE CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO ZÁJEZDY ZA POZNÁNÍM JEDNODENNÍ ZÁJEZDY Cestovní kancelář PET-TOUR ITÁLIE CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO ZÁJEZDY ZA POZNÁNÍM JEDNODENNÍ ZÁJEZDY Cestovní kancelář PET-TOUR BENEŠOV - Masarykovo nám. 6, tel./fax: +420 317 724 335 TÁBOR - Kožešnická

Více

dovolená u moře 2014

dovolená u moře 2014 dovolená u moře 2014 tě 1000 Kč 2000 Kč 1000 Kč 5000 Kč 2 ChorVATSKO PAG... 3 CRIKVENICA, SELCE, NOVI VINODOLSKI. 4 BIOGRAD NA MORU... 5 SV. FILIP I JAKOV, PIROVAC... 6 VODICE... 7 PRIMOŠTEN, OMIŠ... 8

Více

Pondělí 8.00 9.00 směny za střed. Všechny směny bez poplatku. Možnost devizového poradenství.

Pondělí 8.00 9.00 směny za střed. Všechny směny bez poplatku. Možnost devizového poradenství. CESTOVNÍ KANCELÁŘ w w w. zlintour trips.cz 1 S M Ě N Á R N A Pondělí 8.00 9.00 směny za střed. Všechny směny bez poplatku. Možnost devizového poradenství. Při směnách nad 50.000 CZK individuální kurzy,

Více

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost prolíná s přítomností. Historická města ukrytá mezi kopci po pár kilometrech plynule přecházejí v turistická centra s mnoha obchody

Více

DÍTĚ DO 15 LET ZDARMA SLEVY AŽ 15 % RODINNÉ BALÍČKY

DÍTĚ DO 15 LET ZDARMA SLEVY AŽ 15 % RODINNÉ BALÍČKY DÍTĚ DO 15 LET ZDARMA SLEVY AŽ 15 % Léto 2015 RODINNÉ BALÍČKY Chorvatsko Maďarsko Poznávací zájezdy 2 Vážení přátelé, děkujeme Vám všem, kteří s námi již jednadvacet let navštěvujete krásná pobytová místa

Více

kontakt sleva 10% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 8% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 6% při zakoupení zájezdu do 15.12.

kontakt sleva 10% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 8% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 6% při zakoupení zájezdu do 15.12. JADRAN pro kolektivy 2010 Chorvatsko Pula Fažana Medulin Rabac Pag Povljana Biograd na Moru Vodice Baška Voda Promajna Gradac Itálie Lignano Sabbiadoro Bibione Caorle Rimini Riccione Cupra Marittima Martinsicuro

Více

chorvatsko & itálie francie & Španělsko 2015

chorvatsko & itálie francie & Španělsko 2015 25. sezóna chorvatsko & itálie francie & Španělsko 2015 POBYTOVÉ ZÁJEZDY JADERSKÉ A STŘEDOZEMNÍ MOŘE POZNÁVACÍ A SPORTOVNÍ ZÁJEZDY ZALOŽENO 1990 Spolehlivý průvodce na Vašich cestách www.campana.cz POJIŠTĚNÍ

Více

40.000 plus. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat. Milí klienti,

40.000 plus. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat. Milí klienti, CHORVATSKO 2015 40.000 plus Milí klienti, díky vám všem cestovní kancelář Za sluncem s.r.o. v roce 2014 prodala přes 40.000 nocí pobytů v hotelích a penziónech po celém světě. To nás staví mezi nejprodávanější

Více

benfica.cz 20. sezóna

benfica.cz 20. sezóna benfica.cz 2011 20. sezóna Chcete na dovolené překonávat limity? My jsme začali u Vašeho pojištění. Cestovní pojištění KOLUMBUS Máte rádi aktivní dovolenou? Přibalte si kromě jisticích lan a termoprádla

Více

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii ITÁLIE 2015 CHORVATSKO Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden Děti zdarma Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře Nový kemp ve střední Itálii Obsah 1 Všeobecné informace o zájezdech 2 4 Itálie Lignano (stany

Více

19. sezóna CHORVATSKO ČERNÁ HORA ŘECKO ITÁLIE POLSKO MAĎARSKO SLOVENSKO

19. sezóna CHORVATSKO ČERNÁ HORA ŘECKO ITÁLIE POLSKO MAĎARSKO SLOVENSKO 2010 19. sezóna CHORVATSKO ČERNÁ HORA ŘECKO ITÁLIE POLSKO MAĎARSKO SLOVENSKO Chcete na dovolené překonávat limity? My jsme začali u Vašeho pojištění. Cestovní pojištění KOLUMBUS Máte rádi aktivní dovolenou?

Více

Itálie. Itálie Popis. Severní Jadran str. 40. Emilia Romagna str. 48. Palmová riviéra str. 53. Apulie str. 60. Kampánie, Kalábrie str. 66.

Itálie. Itálie Popis. Severní Jadran str. 40. Emilia Romagna str. 48. Palmová riviéra str. 53. Apulie str. 60. Kampánie, Kalábrie str. 66. Itálie Itálie Popis Sladká, božská, veselá, nespoutaná Země mnoha tváří, která stále přitahuje návštěvníky svými nekonečnými plážemi, jedinečnými historickými památkami a proslulou kuchyní. Severní Jadran

Více

Pobytové zájezdy poznávací zájezdy letecké eurovíkendy expo 2015 Milano. Katalog zájezdů 2015. 26. sezóna s Vámi

Pobytové zájezdy poznávací zájezdy letecké eurovíkendy expo 2015 Milano. Katalog zájezdů 2015. 26. sezóna s Vámi Pobytové zájezdy poznávací zájezdy letecké eurovíkendy expo 2015 Milano Katalog zájezdů 2015 26. sezóna s Vámi Vážení klienti, je nám potěšením letos s Vámi oslavit 25. narozeniny CK Quicktour a v podobě

Více

ITÁLIE CHORVATSKO. www.ancora.cz

ITÁLIE CHORVATSKO. www.ancora.cz 2009 ITÁLIE CHORVATSKO Vážení zákazníci, milí přátelé, dovolte nám, abychom poděkovali za Vaši dosavadní přízeň i za to, že při výběru své letní dovolené 2009 zvažujete využít nabídky cestovní kanceláře

Více

Andante - expres Autobusová doprava z celé ČR Chorvatsko, BiH, Itálie

Andante - expres Autobusová doprava z celé ČR Chorvatsko, BiH, Itálie Andante - expres Autobusová doprava z celé ČR Chorvatsko, BiH, Itálie A1 Umag Poreč Rovinj A8 A7 E65 Rijeka Crikvenica Krk Šilo A1 A3 Zagreb A3 Chorvatsko A3 Pula Baška Rab A1 Pag Bosna a Hercegovina Biograd

Více

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost prolíná s přítomností. Historická města ukrytá mezi kopci po pár kilometrech plynule přecházejí v turistická centra s mnoha obchody

Více

SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU

SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU Našim stálým klientům nabízíme věrnostní slevy. Ti z vás, kteří vycestovali s naší CK 3 a vícekrát, mají možnost získat slevu na

Více

nová generace depigmentačních přípravků Pro spolehlivé a bezpečné odstranění pigmentových skvrn

nová generace depigmentačních přípravků Pro spolehlivé a bezpečné odstranění pigmentových skvrn iklen - odstranění pigmentových skvrn Dva kroky v komplexní péči o pokožku postiženou pigmentovými skvrnami: První krok Intenzivní péče Iklen sérum Aktivně odstraňuje pigmentové skvrny Účinek viditelný

Více

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy 2015 Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy www.ck-karavan.cz 2 Úvod Vážení a milí zákazníci, představujeme Vám novou nabídku našich pobytových a poznávacích zájezdů na rok 2015. Především

Více

Chorvatsko > Itálie. 2012 Léto. Léto. Itálie Chorvatsko

Chorvatsko > Itálie. 2012 Léto. Léto. Itálie Chorvatsko > Itálie Léto 2012 Léto 2015 Itálie Úvodem «Úvodem... 2 KATALOG LÉTO 2015 ITÁLIE CHORVATSKO Kde KATALOG nás najdete? LÉTO 2012 Dámy a pánové, vážení zákazníci, děkujeme Vám za Vaši důvěru v naši cestovní

Více

DOPRAVA AUTOBUSEM VLASTNÍ DOPRAVA

DOPRAVA AUTOBUSEM VLASTNÍ DOPRAVA LÉTO 2014 Všeobecné informace POJIŠTěNÍ 1. V souladu se zákonem 159/1999 Sb. je cestovní kancelář Atlantika, spol. s r.o. pojištěna proti úpadku. Klienti jsou pojištěni proti krachu cestovní kanceláře.

Více

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY l é t o 12 založeno 199 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY OBSAH ÚVOD 2 Informace - platby, pojištění, ubytování, doprava 3 FESTIVAL, soustředění,

Více

40.000 plus. Domyšlené. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat

40.000 plus. Domyšlené. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat CHORVATSKO 2014 40.000 plus Domyšlené cestovní pojištění od odborníka na cestovní pojištění tel.: 844 11 12 11 (při volání z ČR, cena místního hovoru) 00 421 2 2081 1811 (při volání ze zahraničí) www.unionpojistovna.cz

Více

KOLEKTIVY. 1.960, Kč/os. ŠKOLNÍ SPORTOVNÍ ZÁJMOVÉ VZDĚLÁVACÍ. Nabídka 27 středisek stany, karavany, chatky, mobilhomy, apartmány a hotely

KOLEKTIVY. 1.960, Kč/os. ŠKOLNÍ SPORTOVNÍ ZÁJMOVÉ VZDĚLÁVACÍ. Nabídka 27 středisek stany, karavany, chatky, mobilhomy, apartmány a hotely AKCE 10 % při objednání do 31. 12. 2013 21 let zkušeností jnižší možné ceny Odměny pro organizátory Až 8 poukazů ZDARMA Nabídka 27 středisek stany, karavany, chatky, mobilhomy, apartmány a hotely Týden

Více