ADRIA LÉTO cestovní kancelář CHORVATSKO CHORVATSKO CHORVATSKO KVARNERSKÁ RIVIÉRA TROGIRSKÁ RIVIÉRA.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ADRIA LÉTO 2012. cestovní kancelář CHORVATSKO CHORVATSKO CHORVATSKO KVARNERSKÁ RIVIÉRA TROGIRSKÁ RIVIÉRA. www.adriack.eu"

Transkript

1 CHORVATSKO LÉTO 2012 CHORVATSKO ADRIA cestovní kancelář CHORVATSKO Chorvatsko má tvar velké podkovy, táhnoucí se od Istrie podél Jaderského moře až téměř k Boce Kotorské. Oficiální název je Chorvatská republika. Rozloha km, počet obyvatel 4,4 mil. Hlavní město Zagreb, měnová jednotka kuna = 100 lipa, úřední jazyk chorvatština, správní řízení 20 žup a okres hlavního města. KVARNERSKÁ RIVIÉRA Kvarner, tak se nazývá župa v okolí města Rjeka, mezi Istrijským poloostrovem a Dalmacií. Nádherně členité pobřeží s četnými ostrůvky, např. Krk, Cres, Lošinj, Rab. Kvarnerská zátoka patří mezi klimaticky mírné oblasti, neboť je před studenými severními větry chráněna vysokým pohořím Gorsky kotar a Velika Kapela. Nejznámější oblastí Kvarnerské zátoky je Crikvenicko vinodolská riviéra a zde nejznámější letoviska Crikvenica - Selce a Novi Vinodolski. Selce jsou s Crikvenicí spojeny v jedno letovisko a jezdí zde turistický vláček po pobřeží, spojující tyto dvě letoviska. Novi Vinodolski je vyhledávané letovisko s mořskými lázněmi. TROGIRSKÁ RIVIÉRA TROGIR je starobylé město a přístav, obyvatel, 27 km západně SPLIT 52 km od ŠIBENIKU. Staré původní centrum je na ostrůvku a s pevninou je spojeno kamenným mostem, s ostrovem Čiovo je přes Trogirski kanal spojeno moderním zvedacím mostem. Od roku 1997 je Trogir PRAHA zapsán do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO. V Trogiru, PLZEŇ na břehu ostrova Čiovo, je mezi mostem a mysem Čubrijan přístav pro jachty. 9 km od Trogiru v městečku Kaštela se nachází letiště SPLIT KAŠTĚLA. BIBIONE CRIKVENICA SELCE TROGIR ZÁJEZDY V TOMTO KATALOGU JSOU POJIŠTĚNY DLE ZÁKONA 159/99 Sb.

2 CHORVATSKO CHORVATSKO - SELCE hotelové pavilony SLAVEN Již 7 let let velice oblíbená destinace hlavně pro příznivé ceny, jedinečnou polohu jen kousek od moře, výborné a bohaté švédské stolů a expresní dopravu - cesta autobusem trvá jen 10 hodin. Hotel i hotelové pavilony Slaven mají báječnou polohu téměř u moře a jen 2 minuty chůze od centra krásného, lázeňského městečka Selce. K vybavení hotelu patří restaurace, aperitiv bar, kavárna, taverna, obrovská venkovní terasa, kde v letních měsících večer hraje živá hudba. Je zde veliký výběr sportovních aktivit např. let padákem, jízda na banánu, jízda na vodních lyžích, potápěčské kursy přímo na pláži pod hotelovými pavilony. Při okraji hotelu je minigolf, stolní tenis a na pláži pod hotelem je tobogán. Jsou zde rovněž tenisové kurty. Pláž je rozlehlá,oblázková i betonová mola přímo u hotelu, bezvadný přístup do moře. Je zde možný pronájem slunečníků a lehátek, všude na pláži jsou různé kiosky, plážové bary, restaurace a samozřejmě příjemná a vstřícná obsluha. Vzdálenost hotelový pavilonů od hotelu a hotelové restaurace i pláže je asi 100 metrů. Moře je nádherné, průzračně čisté, v hotelu je recepce a delegát naší cestovní kanceláře. Ubytování: jednoduše, účelně vybavené dvou, nebo třílůžkové pokoje v hotelových pavilonech, balkon, sprcha, WC. Ubytování je hotelového typu, to znamená vše jako v hotelu koupelna, WC, ručníky, úklid pokojů, není zde lednice. Všechny balkony jsou situovány směrem na moře. Letošní novinka: pokud má rodina dvě děti do 12 let, může být jedno dítě na přistýlce a druhé dítě bez lůžka (s rodiči na manželské posteli), pokud má rodina dvě děti do 18 let a požadují dva pokoje, je sleva na každé dítě 1000 Kč. Stravování: snídaně i večeře formou bufetu. Výborná chorvatská i mezinárodní kuchyně a velký výběr. Ubytování od pondělí do pondělí, výborná polopenze buffet. Odjezd autobusu v neděli večer, u termínů ZDARMA neplatíte autobus.

3 CHORVATSKO Ukázky pláže přímo pod pavilony 5ti a 8 denní pobyty s polopenzí, u termínu ZDARMA neplatíte autobus Ubytování: pondělí - pondělí, odjezd autobus v neděli večer Cena za osobu zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 7 x polopenzi, pojištění cestovní kanceláře ADRIA proti úpadku, spotřeby, úklid, ložní i koupelnové prádlo, delegát. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, ale můžete uzavřít v CK, pobytová taxa při doplatku v CK: děti do 12 let neplatí; mláděž let 150 Kč, dospělí 300 Kč, autobus za příplatek, nebo doprava vlastní.

4 CHORVATSKO STŘEDNÍ DALMÁCIE TROGIR Historie a památky: Nádherné historické centrum města je památka chráněná UNESCEM, kterou založili ve 3. století př.n.l. Řekové jako osadu Tragurion. Později obci dobyli Římané. Nový rozmach je za chorvatských a uherských králů, kteří obci přiznali autonomii. Přes mnohaletý odpor Benátčané v roce 1420 město dobyli a vládli zde celých 400 let. Benátčany vystřídali krátce Francouzi, potom na 100 let Rakušané. Od r je Trogir rukou Chorvatů. Pláže a koupání: Severní Dalmácii navštěvujeme hlavně kvůli nádhernému, teplému a průzračně čistému moři. Pláže jsou kamenité i oblázkové s výborným a pozvolným přístupem do moře a jsou v blízkosti hotelu i penzionů. Jen kousek od hotelu KAIROS se nachází několik kilometrů dlouhá pláž u hotelu MEDENA s možností pronájmu slunečníků a lehátek, lodí, šlapadel, létaní na padáku aj. Sport: trogirská riviéra má dobré podmínky pro vodní sporty jachting, windsurfing, potápění, ale i tenis, kuželky a stolní tenis. Zábava: Trogir nabízí večerní i noční pobavení na tanečních terasách, diskotékách. V průběhu sezóny se konají pro široké okolí velice oblíbené zábavní festivaly Ribarske noci i koncerty klasické hudby v historických prostorách. U kapacit KAIROS, MEDIČ, DRAGICA, BRANKO, GRGA, RESNIK platí: ubytování od soboty do soboty, polopenze, RESNIK all INCLUSIVE. Odjezd autobusu v pátek večer, u termínů ZDARMA neplatíte autobus.

5 CHORVATSKO Villa MEDIČ je krásná vilka s velkými balkony a překrásným výhledem na moře a jídelnou v přízemí. Ve druhém patře se nachází jeden 2 3 lůžkový apartmán a 4 dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky (není možná sleva pro děti) a bez klimatizace. Na chodbě je společná lednice pro čtyři pokoje a rychlovarná konvice. Velice žádané a oblíbené ubytování. Příjemní majitelé bydlí ve třetím patře. Polopenze v hotelu Kairos, nebo v Mediči. Hotel Kairos je vzdálen asi jen minutu chůze. Cena za osobu zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 7x polopenzi, pojištění cestovní kanceláře ADRIA proti úpadku, spotřeby, úklid, ložní i koupelnové prádlo, služby delegáta. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, můžete uzavřít v cestovní kanceláři; pobytová taxa při doplatku v CK: děti do 12 let neplatí; mláděž let 150 Kč, dospělí 300 Kč, autobus za příplatek, nebo doprava vlastní.

6 CHORVATSKO Hotel KAIROS*** Vybavenost a popis pokojů: nově rekonstruovaný hotel, plně klimatizovaný, 2-3 lůžkové pokoje, TV/ SAT, masážní sprchové boxy, sociální zařízení, balkony s venkovním sezením. Ze všech pokojů je boční výhled na moře. Lednice jsou na chodbách v každém patře, výjimečně i na pokoji. Hotel se na chází ve středisku Seget Donji vpravo kousek od hotelu Medena, vlevo kousek od hotelu Jadran po přímořské promenádě, kde najdete různé hospůdky, kiosky Poloha: 80 m od pláže, asi 3 km do historického centra. Vybavenost: velice oblíbený, příjemný, rodinný hotel v klidném středisku, plně klimatizovaný, recepce s halou, terasa s výhledem na moře, denní bar, restaurace (pro děti dětské židličky), parkoviště, možnost využití autobusového i lodního spojení do Trogiru, nabídka sportovního vyžití a dobrá dostupnost na velkou pláž u hotelu Medena, kde jsou různé kiosky, hospůdky, minigolf, stolní tenis, restaurace, slunečníky, lehátka. Stravování: snídaně od 7 do 10 hodin - bufet včetně nápojů, večeře od 17 do 21 hodin. V nabídce je vždy polévka a dále servírované menu o 3 chodech s možností výběru ze 3 hlavních jídel, které si vybíráte z nabídky vždy den předem, salátový bufet, nápoje za poplatek. recepce v hotelu KAIROS

7 CHORVATSKO KAIROS 8 denní pobyty s polopenzí, u termínu ZDARMA neplatíte autobus Cena za osobu zahrnuje: ubytování na 7 nocí, polopenzi, pojištění cestovní kanceláře ADRIA proti úpadku, spotřeby, úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, můžete uzavřít v CK, pobytová taxa při doplatku v CK: děti do 12 let neplatí; mláděž let 150 Kč, dospělí 300 Kč, autobus za příplatek, nebo doprava vlastní KAIROS jídelna KAIROS terasa KAIROS v noci KAIROS pláž

8 CHORVATSKO Luxusní apartmány *** DRAGICA, BRANKO, GRGA klimatizace, TV SAT, polopenze v hotelu KAIROS DRAGICA přízemí, 1. patro; BRANKO přízemí, 1. patro, GRGA přízemí. Apartmán BILO BRANKO, DRAGICA, GRGA vždy jedna dvoulůžková ložnice s možností dvou přistýlek rozkládací gauč v obývací kuchyni, balkon a vybavená kuchyňka s lednicí. TRILO - vždy dvě ložnice, kuchyňka s lednicí: DRAGICA I. a BRANKO bez možnosti přistýlky (2+2), velká terasa. GRGA, DRAGICA P. s možností až dvou přistýlek (2+2+2), velká terasa, přízemí. Poloha: do 100 m od moře a maximálně 200 m od hotelu KAIROS, kde je zajištěna výborná polopenze. Je to velice oblíbený, příjemný, rodinný hotel v klidném středisku, recepce s halou, terasa s výhledem na moře, parkoviště, možnost využití autobusového i lodního spojení do Trogiru, široká nabídka sportovního vyžití a dobrá dostupnost na velkou a několik kilometrů dlouhou pláž u hotelu Medena. Na pláži kiosky restaurace, slunečníky, lehátka. Stravování: snídaně formou bufetu včetně nápojů, večeře formou servírovaného menu o 3 chodech s možností výběru ze 3 hlavních jídel, nápoje za poplatek. 8 denní pobyty s polopenzí, u termínu ZDARMA neplatíte autobus Cena za osobu zahrnuje: ubytování za osobu na 7 nocí, polopenzi, pojištění cestovní kanceláře ADRIA proti úpadku, spotřeby, úklid, ložní a koupelnové prádlo, delegát. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, můžete uzavřít v cestovní kanceláři; pobytová taxa při doplatku v CK děti do 12 let neplatí; mláděž let 150 Kč, dospělí 300 Kč, autobus za příplatek, nebo doprava vlastní.

9 CHORVATSKO VILA BRANKO pouze bilo / 1. patro BRANKO POHLED Z BALKONU VILA GRGA bilo, trilo / přízemí GRGA POHLED Z TERASY VILA DRAGICA bilo, trilo 1. patro DRAGICA POHLED Z BALKONU

10 CHORVATSKO Apartmány s vybavenou kuchyní a lednicí, bez polopenze Pobyty od soboty do soboty: vlastní doprava, nebo autobus za příplatek. Apartmány: dvou osmilůžkové, standardně vybavené apartmány do 200 m od moře v městečku Donji Seget, nebo Vranova. Apartmány jsou vždy s balkonem či terasou, kuchyňkou a koupelnou, klimatizace za příplatek 250 Kč / den. Cena za apartmán. MONO = garsoniéra, BILO =1 ložnice, TRILO = 2 ložnice, QUADRILO = 4 ložnice. Cena za apartmán zahrnuje: ubytování na 7 nocí, všechny spotřeby, závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, ale můžete uzavřít v CK, pobytová taxa při doplatku v CK: děti do 12 let neplatí; mládež let 150 Kč, dospělí 300 Kč, autobus za příplatek, jako u hotelu KAIROS, nebo doprava vlastní.

11 CHORVATSKO Bungalovy Resnik ALL INCLUSIVE Jediná kapacita v nabídce ALL INCLUSIVE - uzavřený hotelový komplex a bungalovy v lesoparku. Pláž: 50m od moře, oblázková, místy písčitá, na pláži sprchy s pozvolným vstupem do moře. Restaurace, kiosky, bary vše přímo na pláži. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, kousek od Trogiru, kousek od Splitu. Stravování: snídaně, oběd, večeře mezinárodní bufet včetně nápojů; od do točené pivo, víno, nealko nápoje; hodin je zmrzlinový bufet pro děti. Sportovní aktivity: badminton, aerobic, fotbal, košíková, stolní tenis, dětský klub hlídání dětí ve věku od 4 12 let se zábavným programem. Poloha: hotelový komplex uprostřed parku se středomořskou vegetací, 7 km od historického centra TROGIRU. Středisko je vhodné pro rodiny s dětmi a klienty, kteří dávají přednost jednoduchému ubytování a dobrému jídlu. Vybavení: v centrální budově je recepce, restaurace s terasou s výhledem na moře, TV místnost, aperitiv bar, stánek s denním tiskem a suvenýry, parkoviště. Pobyty sobota - sobota. Ubytování: bungalovy dvou - čtyřlůžkové, koupelna,wc, terasa. Děti do 6 let ZDARMA. Cena zahrnuje: cena za osobu za 7 nocí, stravování all inclusive, všechny spotřeby, úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, ale můžete uzavřít v CK, pobytová taxa v CK: děti do 12 let neplatí; mládež let 150,-, dospělí 300,-, autobus za příplatek, jako u hotelu KAIROS, nebo doprava vlastní. BUNGALOVY RESNIK ČÁST KRÁSNÉ PLÁŽE

12 LÉTO 2012 ITÁLIE ADRIA cestovní kancelář Cestovní kancelář ADRIA pro Vás již po dvaadvacáté připravila letní katalog. Zařadili jsme opět Střední Dalmácii historické město TROGIR a okolí. Máme zde zajímavou nabídku hotelů, apartmánů s klimatizací i bez klimatizace. Bungalowy RESNIK jediná kapacita all inclusive. V katalogu LÉTO 2012 samozřejmě najdete oblíbené apartmány a hotely v BIBIONE. Najdete zde rovněž velice oblíbenou Kvarnerskou rivieru CRIKVENICE/SELCE, kde cenově zajímavé hotelové pavilony SLAVEN mají v nabídce pro rok 2012 snídani i večeři formou bufetu. SLAVEN je výjímečný svou fantastickou polohou přímo u nádherného jadranského moře, hlavně si všichni velice pochvalují výbornou chorvatskou kuchyni a bohaté švédské stoly. Každoročně nabízíme podzimní a předvánoční zájezdy: Neuschwanstein zámek (jaro, podzim) Weiden, Amberg, Waldmunchen aquaparky Morava - sklípek, Morava - sklípek - Vídeň, Vídeň - adventní, Polsko - předvánoční nákupy. SLEVA za včasný nákup zájezdu je 1000 Kč za osobu (netýká se dětských cen) při zaplacení zálohy do Týká se pouze autobusových zájezdů: BIBIONE, SELCE a TROGIR (kromě pobytů a busu ZDARMA). Přijďte, těšíme se na Vás Cestovní kancelář ADRIA Pojištění ČSOB Pojišťovna Léčebné výlohy do zahraničí 20,- Kč/os./den ošetření, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem - léčebné výlohy, plnění do 1,5 mil. Kč ošetření při úrazu, akutní ošetření zubů, pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví, na majetku pojištění zavazadel, storno zájezdu z důvodu nemoci, maximální plnění do 80 % z ceny zájezdu. pojistku můžete uzavřít v naší cestovní kanceláři Autobusovou dopravu pro Vás zajišťujeme zahraničními autobusy, které jsou vybaveny klimatizací, chladicím boxem, kávovarem, TV, DVD a WC. Nedílnou součástí tohoto katalogu jsou všeobecné podmínky cestovní kanceláře ADRIA Hana Pojerová

13 ITÁLIE BIBIONE AUTOBUSEM UBYTOVÁNÍ: v parku proti cestovní kanceláři máme apartmánový dům OASI v klidné části Bibione. Pláž 500 m. Třípatrová budova s výtahem, kde se nachází prostorné apartmány se dvěma ložnicemi (TRILO), s velkými balkony. MAURO se nachází v rušné části, na hlavní třídě v centru. Pětipatrová budova s výtahem, u každého pokoje balkon. Máme zde prostorné apartmány BILO 4/5, nebo TRILO 8. Pláž 150 m SAN SIRO / TIVOLI / MICHELANGELO MONO 2/3/4 garsoniéra s jedním nebo dvěma rozkládacími gauči, BILO 4/5 s jednou ložnicí. Domečky s venkovním krbem, předzahrádkou a bazénem se nachází blízko CK. Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout s lednicí, koupelnu a WC. Apartmány uvedené na této straně, jsou určené pro dopravu autobusem, takže uvedený termín je den odjezdu. Pro vlastní dopravu jsou apartmány OASI uvedené v tabulce uprostřed katalogu. U termínů ZDARMA při nižším počtu osob než je uvedeno v daném apartmánu je třeba doplatit 1000,-Kč za každé volné lůžko. Příklad: pokud je 6ti-lůžkový apartmán obsazen 5 lidmi, doplácí každý 200 Kč. U termínů, kdy je ubytování ZDARMA není možné garantovat konkrétní apartmán. PS = týdenní pronájem plážového servisu: 1 slunečník se stolečkem, 1 lehátko a 1 polohovatelné křeslo.uvedená cena je za apartmán vždy od soboty do soboty, delegátské služby, spotřeby energií. Jedna večeře v italské restauraci DOLCE VITA 260 Kč. Výběr z deseti hlavních chodů, salát, 0,5 l vody, či 0,25 l jiného nealko nápoje, nebo stolní víno. Povlečení: 200 Kč. Přistýlka pokud je možná 1000 Kč. Autobus za příplatek Kč, jízdenky možno zaplatit v cestovní kanceláři. Odjezdová místa dle pokynů v CK, ale obvykle Rokycany, Plzeň, Stod, Horšovský Týn, Domažlice, Folmava, SRN, Rakousko, Itálie. Autobusovou dopravu zajišťujeme kvalitními autobusy, DVD, klima, WC, občerstvení. Pokud je odjezd z ČR v pátek večer (z Plzně ve 22 hodin), pak je příjezd do ČR za týden v neděli ráno, pokud je odjezd z ČR v neděli večer (z Plzně ve 22 hodin), pak je příjezd do ČR za týden v úterý ráno.

14 ITÁLIE ODJEZDY AUTOBUSU V PÁTEK VEČER, NÁVRAT V NEDĚLI RÁNO ZÁŘÍ ODJEZDY AUTOBUSU V NEDĚLI VEČER, NÁVRAT V ÚTERÝ RÁNO NEKONKRÉTNÍ APARTMÁNY V CENTRÁLNÍ ČÁSTI BIBIONE ALTAN BRIONETA ATTOLO

15 ITÁLIE ATHÉNA / LAGUNA GRANDE AURORA SMERALDA JET VILLAGGIO LIDO DEL SOLE

16 BIBIONE ITÁLIE Je jedno z nejoblíbenějších italských letovisek. Nachází se na pobřeží Jaderského moře mezi Terstem a Benátkami a je ideálním místem k odpočinku nejen pro jednotlivce a rodiny,ale i pro kolektivy a skupiny. Lidé, kteří sem jedou, dobří ví proč - pozvolný vstup do moře a řada vodních i pozemních atrakcí přitahuje především rodiny s dětmi, mladí ocení řadu restaurací a noční život. Návštěvníci jsou především ze samotné Itálie, Německa, Rakouska, Čech a Slovenska. Na východním konci Bibione se tyčí maják známý z mnoha pohlednic a dále na východ je pak už jen ústí řeky Tagliamento oddělené vodním kanálem a za ním začínají pláže Lignana. Toto místo je oblíbenou atrakcí a častým cílem výletů. Caorle se nachází několik kilometrů západně od Bibione Pineda. Celý region spadá do provincie Veneto, jejímž hlavním městem jsou Benátky. Bibione je poměrně rozsáhlé letovisko podél osmikilometrové pláže. Od západu k východu ho tvoří čtyři navazující části - Pineda, Lido del Sole, Spiaggia a Lido del Pini. Nejrušnější a hlavní částí letoviska je Spiaggia, kde se odehrává také většina nočních dění. Centrem města i této čtvrti je náměstí Piazza Fontana s osvícenou fontánou, v okolí je řada restaurací a obchodů, barů a heren. Nachází se tu také lázeňský komplex Bibione Therme. V Pinedě je malý přístav, odkud vyráží výletní lodě. Něco málo z historie Bibione oslavilo v roce výročí vzniku a neustále se rozvíjí, což odpovídá původnímu záměru. Je rozmístněno v přirozeném, klidném prostředí, kde převládá zeleň a disponuje všemi výhodami pro klidnou dovolenou. Najdete zde různé bytové komplexy, přes obchodů, mnoho sportovních zařízení, příležitostí pro zábavu i kulturní a společenské akce i výlety do okolí. Možnosti pro aktivní odpočinek se neustále zvyšují.

17 ITÁLIE Pláž v Bibione Tak jako v celé severní Itálii, je i v Bibione pláž písčitá. Osm kilometrů dlouhá písčitá pláž se zde jen pozvolna svažuje do moře, jehož voda má pro svůj vysoký obsah jodu a soli léčivé účinky. Čistotu vody zajišťuje především řeka Tagliamento, která pramení v Dolomitech a právě zde ústí do moře. V sezóně je větší část plážového prostoru obsazena lehátky a slunečníky, které buď patří k přilehlým hotelům, nebo je možné si zaplatit jejich užití. Je jich tu přes dvacet tisíc. Zadarmo se můžete vždy lehnout na volné místo mezi mořem a sektorem s lehátky. Přístup do moře je hodně pozvolný, pokud si chcete zaplavat, musíte dojít až několik desítek metrů. Zdejší plážová služba je velmi pozorná k nepořádku a pláž se snaží každý den maximálně uklidit, zasloužila si tak už řadu ocenění za čisté prostředí. V roce 2003 bylo Bibione jediným letoviskem v Benátském kraji, které obdrželo ocenění Modrá vlajka a jediným italským letoviskem certifikovaným EMAS, 24. listopadu 2004 byla přidána i certifikace dle ISO Pobřeží je pozvolna klesá do moře, což je ideální pro rodiny s dětmi a vodní hry. Průměrná šířka pláže je 300m, jsou zde hřiště na volejbal, nohejbal, kopanou, dětské hřiště. Můžete zde, ale najít i menší pláže, které poskytují více soukromí. Na plážích je k dispozici první pomoc, sprchy, toalety, bufety, střediska vodních sportů. Přestože je zde mnoho turistů, nabízí Bibione každému místo pro odpočinek dle jeho potřeb. Cesta do Bibione Nemalá část krajanů volí pro cestu do Bibione vlastní dopravou. Optimální trasa z České republiky vede přes České Budějovice do rakouského Linze, nebo přes SRN vždy do Salzburgu, Villachu, dále italského Tarvisia, Udine a z Latisany přímo do Bibione. Je dlouhá něci přes 600 kilometrů a pokud se někde nezaseknete, dá se ujet zhruba za sedm hodin. Za poplatky během této cesty zaplatíte: v Rakousku desetidenní dálniční známka 7,70 EUR, průjezd Tauerntunnelem 9,50 EUR a mýto v Itálii dohromady 8,10 EUR. Problematická je dálnice A10 mezi Salzburgem a Villachem, která o prázdninových víkendech nestíhá pojmout tisíce aut mířících do Chorvatska a Itálie a tvoří se tu dlouhé kolony. Volný čas Pro volný čas nabízí Bibione svým hostům velký výběr možností. Pro příznivce sportu: tenis, plovárny, minigolf, plážové hry, nohejbal, plážový volejbal,

18 ITÁLIE kanoe, sportovní rybaření, windsurfing, plachtění, trasy pro cyklisty, projížďky na koních, vodní lyže, let padákem za motorovým člunem. K nejznámějším sportovním střediskům patří BEVERLY HILL. Toto středisko se nachází v Lido dei Pini a je otevřeno od dubna do října od 7.00 do Nabízí otevřený bazén, tenisové kurty s antukou i umělým povrchem, hřiště na malou kopanou s umělým povrchem, hříště na soft tenis, trampolíny, dětské hřiště, restauraci. Největší tenisový areál CENTRO TENNISTICO COMUNALE - má 4 kurty s umělým osvětlením, 3 kurty s umělým povrchem, 2 zastřešené kurty. Po aktivně prožitém dni nabízí Bibione mnoho míst na příjemné posezení. Pro mladší návštěvníky jsou zde otevřeny dvě velké diskotéky. Každé úterý se konají oblíbené trhy od 8.00 do na parkovišti před lunaparkem.procházka kolem obchodů, které jsou otevřeny až do 24.00, příjemná večeře v typických restauracích nebo porce pizzy na lavičce. Žádný večer v Bibione není nudný. Diskotéky, taneční večery, bary, pivnice, výstavy, lunapark, koncerty, promítání filmů, různé slavnosti. Přes den, když nebude počasí na koupání anebo si budete chtít od slunce odpočinout Vám nabízíme výlety do okolí (Benátky, Terst, apod.) Klienti, kteří přijedou v září mohou navštívit oblíbený SEPTEMBERFEST. Lázně Bibione je významným termálním centrem adriatického pobřeží. Od roku 1996 disponuje kompletně vybaveným lázeňským centrem. Lázeňské středisko se řídí vysokými kritérii, která umožňují uspokojit nejnáročnější požadavky návštěvníků a je umístněno v rozsáhlém parku se stromovým hájem, květinami, u velké pláže a nedaleko centra, tedy na ideálním místě. Díky účinkům termálních vod je možné zvolit to, co prospěje právě Vašemu zdraví. Vzhledem k tomu, že lázně jsou v provozu po celý rok, může každý návštěvník naplánovat osobně svoji dovolenou na zotavení. V lázních si můžete zaplatit tyto léčebné procedury: bahenní lázeň a sprcha, terapeutická lázeň, aerosol s inhalací, masáže, reaktivace, sauna, počítačově sestavená dieta, kosmetická masáž, masáž proti celulitidě. Lázně disponují krytým a otevřeným bazénem.

19 ITÁLIE - BIBIONE 1 HOTEL GERMANIA *** Bibione - centrum, pláž m vybavenost: recepce, bazén 15 8 m, dětský bazén, lehátka, slunečníky, venkovní vířivka pro 3 osoby (1 vstup v ceně, další za poplatek) restaurace, vnitřní, venkovní bar, televizní místnost, 15 jízdních kol (zdarma k dispozici), výtah, parkoviště stravování: snídaně - mezinárodní bufet včetně nápojů * večeře - servírované menu s výběrem ze 4 předkrmů, 4 hlavních jídla a 4 deserty, zeleninový bufet, nápoje za poplatek popis pokojů: klimatizace, TV sat., telefon, fén, trezor, malá lednička pokoj 1/2 - pokoj s dvoupostelí či 2 samostatnými lůžky, soc. zař. se sprchou, balkon * pokoj 1/3 a 1/4 pokoj s dvoupostelí či 2 samostatnými lůžky, skříňové lůžko, či palanda, soc. zař.se sprchou, balkon, k dispozici jsou též pokoje pro vozíčkáře výhody: poloha v samém centru, 150 metrů od pláže, dobré ceny, sluneční terasa s bazénem, výborná benátská kuchyně, zrekonstruované pokoje. 2 REZIDENCE ITACA *** Bibione - centrum, pláž - 0 m, vybavenost: bazén atypického tvaru, dětský bazének, 1 parkovací stání popis: mono 4-20 m 2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma rozkládacími gauči, max. 4 osoby * bilo 6-35 m 2-1 ložnice s manželskou postelí a palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, sociální zařízení se sprchou, balkon; vybavenost: klimatizace, TV, trezor výhody: ojedinělá kapacita blízko moře + bazén, moderně zařízené apartmány. 3 VILLAGGIO AI GIRASOLI **** Bibione -centrum, pláž m, vybavenost: klimatizace, TV sat., fén, trezor, elektrický kávovar, bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, dětské hřiště, 1 garážové stání popis: bilo 5-30 až 35 m 2 přízemí: obývací pokoj, s kuchyň. kout a rozkládací gauč pro 2 osoby, předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s dvoupostelí a 1 lůžkem, sociální zařízení se sprchou, balkon * trilo 6-45 m 2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, WC, umyvadlo, předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s dvoupostelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, balkon výhody a nevýhody: v dané lokalitě jeden z absolutně nejluxusnějších, nadstandardní vybavenost celého areálu, pro danou kategorii malá vzdálenost od pláže i centra, vyšší cenová náročnost = kvalita

20 ITÁLIE - BIBIONE 4 VILLAGGIO LEOPARDI *** Bibione - centrum, pláž m, vybavenost: TV sat., klimatizace, trezor, venkovní krb, bazén s velkou vířivkou, dětský bazének, 1 parkovací stání popis: bilo 5-35 m 2-1 ložnice s manželskou postelí, 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj, kuchyňský kout, rozkládací gauč pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon či předzahrádka; některá apartmá jsou dvoupodlažní. Alternativa ke komplexu AI GIRASOLI. 5 VILLAGGIO LIDO DEL SOLE **** Bibione - Lido del Sole, pláž m, vybavenost: bazén s vířivkou, lehátka, slunečníky, dětský bazén a hřiště, animační programy, rozlehlá zahrada, barbecue, u residencí výtah, 1 venkovní či garážové stání popis: bilo 5-45 m 2-1 ložnice s dvoupostelí a 1 lůžkem, obývací pokoj s kuchyň. koutem, rozkládacím gaučem, soc. zař. se sprchou, balkon či předzahrádka * bilo V5-45 m 2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyň. koutem a rozkládacím gaučem, předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s dvoupostelí a 1 lůžkem, soc. zařízení se sprchou, balkon * trilo 7-60 m 2-1 ložnice s dvoupostelí + 1 lůžko, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s kuchyň. koutem a rozkládacím gaučem, soc. zařízení se sprchou, balkon či předzahrádka * vybavenost: klimatizace, TV sat., trezor výhody: moderní rekreační komplex s množstvím zeleně, poloha v klidné části a přesto jen 500 od pláže, bazény a široké zázemí, nadstandardně prostorné a kvalitně vybavené apartmány. 6,7 VILLAGGIO TIVOLI / MICHELANGELO / SAN SIRO *** Bibione - centrum, pláž až 600 m, vybavenost: TV, ne vždy venkovní krb, několik různě velkých bazénů a dětských hřišť bazénků, 1 parkovací stání * mono 4-25 m 2 obývací pokoj, kuchyňský kout a 2 rozkládací gauče, soc. zař. se sprchou, předzahrádka * bilo 4/5-36 m 2 1 ložnice dvoupostel + palanda obývací pokoj s kuchyň. koutem a rozkládacím gaučem, soc. zařízení se sprchou, balkon či předzahrádka; některé apartmány jsou v 1. patře * trilo 5/6/7-45 až 55 m 2-1 ložnice dvoupostel, 1 ložnice se 2 lůžky či 1 lůžkem a palandou délky 180 cm, obývací pokoj, kuchyň. kout a rozkládací gauč, soc. zař. se sprchou, balkon či předzahrádka; většinou dvoupodlažní ap.: pak jsou v 1. patře obě ložnice a sociální zařízení výhody: příjemné, velmi oblíbené a nejžádanější konkrétní ubytování, dostatek soukromí, klidu i zeleně, ideální poloha vzhledem k centru, o něco vyšší, ale zcela adekvátní cena.

21 ITÁLIE - BIBIONE Bibione - Lido del Sole, pláž 250 m, vybavenost: bazén, dětský bazén, v budově výtah, 1 parkovací stání popis: bilo 4-30 až 40 m 2 * apartmány se nacházejí výhradně v centrální budově * 1 ložnice dvoupostel, obývací pokoj, kuchyň. kout, rozkládací gauč pro 2 osoby, balkon, soc. zař. se sprchou trilo 6-45 až 55 m 2 1 ložnice dvoupostel, 2. se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj kuchyň. kout, rozkládací gauč pro 2 osoby, soc. zařízení se sprchou, balkon; apartmány ve vilkách mají předzahrádku, jsou dvoupodlažní, v 1. patře jsou obě ložnice a sociální zařízení * výhody a nevýhody: velmi žádaná kapacita, 2 bazény, ideální pro rodiny, v klidné části Bibione, blízko moře, větší vzdálenost do centra a do CK. KOMPLEX RIALTO *** 8 Bibione - Lido del Sole, pláž - 30 m, vybavenost: výtah, 1 parkovací stání, popis: mono 4-30 m 2 obývací pokoj, kuchyň. kout, 2 rozkládací gauče, soc. zař. se sprchou, balkon výhody: ideální poloha a těsné sousedství pláže v jedné z nejklidnějších částí Bibione, výhodné cenové podmínky pro rodiny. Blízko k moři, větší vzdálenost do centra a do cestovky. APARTMÁNOVÝ DŮM JET *** 9 ATOLLO /BILOBA/ LANDORA /CARINA *** 10 Bibione - Lido dei Pini, pláž - 50 m, vybavenost: výtah, 1 parkovací stání; popis: mono 3/4 25 m 2 - obývací pokoj, kuchyň. kout, rozkládací gauč pro 2 osoby a další gauč pro 1 či 2 osoby nebo palanda, soc. zař. se sprchou, balkon, bilo 3/4/5-38 m 2, 1 ložnice dvoupostel, případně 1 lůžkem, obývací pokoj, kuchyň. kout a rozkládací gauč pro 1 či 2 osoby, soc. zař. se sprchou, balkon; trilo 6-50 m 2 1 ložnice dvoupostel, 1 ložnice se 2 lůžky či palanda, obývací pokoj, gauč pro 2 osoby, kuchyň. kout, soc. zařízení se sprchou, balkon. výhody: poloha blízko moře. DIANA/AURORA/SMERALDA/MONTE CARLO/ATHENA *** 11, 12, 13, 14 Bibione centrum - pláž 50 m, vybavenost a služby: výtah, 1 parkovací stání, zpravidla TV, popis: bilo 4-30 m 2 1ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky a případně palandou, obývací pokoj s kuchyň. koutem a případně rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon, trilo 5/6-45 m 2 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon, quadrilo 6/7/ m 2 jako trilo + 1 menší ložnice navíc výhodná poloha pláž, centrum, termální lázně.

22 ITÁLIE - BIBIONE 15 APARTMÁNOVÝ DŮM ALTAN ** Bibione - Lido dei Pini, pláž m, vybavenost: TV, 1 parkovací stání popis: bilo 4/5-30 m 2-1 ložnice dvoupostel, případně 1 samostatné lůžko, obývací pokoj, kuchyň. kout, gauč pro 2 osoby, soc. zař. se sprchou, balkon * trilo 6/7-50 m 2-1 ložnice dvoupostel, případně 1 lůžko, 1 ložnice se 2 samost. lůžky, obývací pokoj, kuchyň. kout gauč pro2 osoby, soc. zař. se sprchou, balkon výhody: vzhledem ke vzdálenosti od pláže vyhodná cena. 16 APARTMÁNOVÉ DOMY PIAZZA PO ** Bibione - centrum, pláž až 550 m, vybavenost: výtah, 1 parkovací stání popis: mono 2/3-20 až 25 m 2 - obývací pokoj, kuchyň. kout, rozkládací gauč pro 2 osoby či palanda, případně 1 lůžko, soc. zař. se sprchou, balkon * mono 4-25 až 30 m 2 - obýv. pokoj, kuchyň. kout, 2 rozkládací gauče případně 1 palanda, soc. zař. se sprchou, balkon * bilo 3/4/5-35 m 2-1 ložnice dvoupostel, případně 1 lůžko, obývací pokoj, kuchyň. kout a rozkládací gauč pro 1 či 2 osoby, soc. zař. se sprchou, balkon * trilo 5/6/7-40 až 50 m 2-1 ložnice dvoulůžko a případně 1 přistýlka, 1 ložnice se 2 lůžky či palanda, obývací pokoj, gauč pro 1 či 2 osoby a případně 1 přistýlka, kuchyň. kout., soc. zař. se sprchou, balkon výhody: oblíbené a finančně výhodné, řada nákupních možností, klidné místo, cestovka a večeře v italské restauraci DOLCE VITA do 50 m. 17 KOMPLEXY S BAZÉNEM ***/** vilky nebo apartmánové domy vzdálenost od pláže: kategorie VM: 0 až 600 m * kategorie VO: 600 až 950 m. 18 VILKY A PRIVÁTNÍ APARTMÁNY vzdálenost od pláže: kategorie M: do 250 m * vilky m * kategorie O: do 950m popis: mono 2/3/4-20 až 30 m 2, obývací pokoj, kuchyň. kout, 1-2 rozkládací gauče pro 1-2 osoby a případně palanda, soc. zař. se sprchou, zpravidla balkon či předzahrádka; bilo 4/5-25 až 40 m 2, 1 ložnice dvoupostel a případně 1 lůžko, obývací pokoj kuchyň. kout a gauč pro 1-2 osoby soc. zař. se sprchou, balkon či předzahrádka, některé dvoupodlažní; trilo 4/5/6/7-40 až 60 m 2, 1 ložnice dvoupostel, 1 ložnice se 2 lůžky či palanda, obývací pokoj, případně rozkládací gauč pro 1-2 osoby, kuchyň. kout, soc. zař. se sprchou, balkon či předzahrádka, některé dvoupodlažní * quadrilo 6/7/8-55 až 70 m 2, totéž jako trilo, ale celkem 3 ložnice výhody a nevýhody: nejběžnější a finančně nejvýhodnější ubytování v dané oblasti, pestrý výběr typologií a nabídka několika polohově, bazénově a cenově odlišných typologií, nekonkrétnost polohy i skladby.

ADRIA LÉTO 2016 ITÁLIE. c e s t ov n í k a n c e l á ř

ADRIA LÉTO 2016 ITÁLIE. c e s t ov n í k a n c e l á ř LÉTO 2016 ADRIA c e s t ov n í k a n c e l á ř Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859, 775 864 844 www.adriack.eu, e-mail: info@adriack.eu BENÁTSKÁ RIVIÉRA Benátská riviéra, oficiálně Costa veneziana

Více

ADRIA LÉTO 2013 CHORVATSKO. cestovní kancelář CHORVATSKO. Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859 775 864 844

ADRIA LÉTO 2013 CHORVATSKO. cestovní kancelář CHORVATSKO. Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859 775 864 844 ADRIA cestovní kancelář LÉTO 2013 CHORVATSKO Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859 775 864 844 KVARNERSKÁ RIVIÉRA Kvarner, tak se nazývá župa v okolí města Rjeka, mezi Istrijským poloostrovem a Dalmacií.

Více

ADRIA LÉTO 2014 CHORVATSKO. cestovní kancelář CHORVATSKO. Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859 775 864 844

ADRIA LÉTO 2014 CHORVATSKO. cestovní kancelář CHORVATSKO. Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859 775 864 844 ADRIA cestovní kancelář LÉTO 2014 CHORVATSKO Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859 775 864 844 KVARNERSKÁ RIVIÉRA Kvarner, tak se nazývá župa v okolí města Rjeka, mezi Istrijským poloostrovem a Dalmacií.

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky ( základní

Více

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. Glikorisa Beach*** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Samos / Pythagorion www.cdtravel.cz Řecko Samos Poloha:oblíbený hotel ve velice klidném až osamoceném

Více

Cestovní kancelář ADRIA pro Vás již po pětadvacáté připravila letní katalog Léto 2015.

Cestovní kancelář ADRIA pro Vás již po pětadvacáté připravila letní katalog Léto 2015. ADRIA cestovní kancelář LÉTO 2015 ITÁLIE Cestovní kancelář ADRIA pro Vás již po pětadvacáté připravila letní katalog Léto 2015. Zařadili jsme opět Střední Dalmácii historické město TROGIR a okolí se zajímavou

Více

Holiday Resort*** www.cdtravel.cz Chorvatsko. CHORVATSKO / Zaton. Kontakt: Ing. Henrieta Fagulová, tel.: 606 226 673, email: fagulova@cdtravel.

Holiday Resort*** www.cdtravel.cz Chorvatsko. CHORVATSKO / Zaton. Kontakt: Ing. Henrieta Fagulová, tel.: 606 226 673, email: fagulova@cdtravel. Holiday Resort*** CHORVATSKO / Zaton www.cdtravel.cz Chorvatsko až Poloha: Resort leží v borovicovém háji v dlouhé zátoce chráněné od větru a vln cca 16 km od Zadaru Ubytování: apartmány jsou umístěny

Více

CROATIA TOUR 2016 CROATIA TOUR 2016 2.7. 9.7. 2016

CROATIA TOUR 2016 CROATIA TOUR 2016 2.7. 9.7. 2016 - CROATIA TOUR 2016 Dovolená v oblasti Zelená Laguna (Poreč) s I.S.C. Sports a CK IDEAL TOUR PRAHA Pokračujeme v krásné tradici oblíbené dovolené pro všechny spojené se sportovním vyžitím pod názvem CROATIA

Více

Chorvatsko. Apartmány Adria Haus. Apartmány Nemira CHORVATSKO / Nemira. www.cdtravel.cz Chorvatsko. CHORVATSKO / Posedarje / / / / / / / / /

Chorvatsko. Apartmány Adria Haus. Apartmány Nemira CHORVATSKO / Nemira. www.cdtravel.cz Chorvatsko. CHORVATSKO / Posedarje / / / / / / / / / Apartmány Adria Haus CHORVATSKO / Posedarje Apartmány Nemira CHORVATSKO / Nemira www.cdtravel.cz 20 / / / / Poloha: apartmánový dům se nachází na kraji osady Posedarje asi 80 m od moře Ubytování: 2 lůžkové

Více

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. www.cdtravel.cz Řecko Peloponés Hotel Ritsa** Novinka! Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Peloponés / Tolo / / / / / Poloha: malé, romantické městečko Tolo leží

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ CHORVATSKO CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ Známé a velmi oblíbené turistické centrum Crikvenica je 37 km vzdálené od Rijeky a je již více než sto let považováno za mimořádně vhodné lázeňské

Více

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti Hotel Green Bay*** Kontakt: Henrieta Fagulová, tel. 606 226 673, email: fagulova@cdtravel.cz Novinka! ŘECKO Thassos / Trypiti www.cdtravel.cz / / Poloha: menší rodinný hotel s přátelským přístupem majitelů

Více

Apartmánový dům Billis

Apartmánový dům Billis Apartmánový dům Billis ŘECKO / Leptokarie 52 Poloha: apartmánový dům s menší zahradou a zahram krbem, kde si můžete příjemně posedět s přáteli, se nachází v klidné části nedaleko hlavní turistické třídy

Více

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes Hotel Montreal**+ Novinka! Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Zakynthos / Alykes www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos / / / Poloha: jednoduchý rodinný hotel se

Více

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky.

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky. Olimp*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz BULHARSKO / Pomorie www.cdtravel.cz Bulharsko Poloha: nový pětipatrový hotel se nachází ve staré

Více

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi Achillion hotelové apartmány*** ŘECKO Zakynthos / Amoudi / / Poloha: apartmánový hotel Achillion se nachází v malé vesničce Amoudi cca 6 km od centra Alikanas a Alikes. Achillion leží v klidné části, v

Více

Itálie - Palmová riviéra

Itálie - Palmová riviéra Itálie - Palmová riviéra Léto 2015 Itálie San Benedetto del Tronto Východní pobřeží střední Itálie má příznivé klimatické podmínky, které umožňují příjemné prožití dovolené od května do konce září. Palmovou

Více

Apartmánový dům Billis

Apartmánový dům Billis Apartmánový dům Billis Kontakt: Gojná Tereza, tel 737 275 077, email: Tereza.Gojna@osz.org ŘECKO / Leptokarie www.cdtravel.cz Řecko Leptokarie / / Poloha: apartmánový dům s menší zahradou a zahradním krbem,

Více

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. www.cdtravel.cz Řecko Lefkada Achilleas studia *** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Lefkada / Nidri Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska

Více

Sweet Park*** www.cdtravel.cz Turecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel. 972 243 055, mob: 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel.

Sweet Park*** www.cdtravel.cz Turecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel. 972 243 055, mob: 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel. Sweet Park*** TURECKO / Side 120 / / / / / Nově postavený hotel Sweet Park se nachází 2 km od historického městečka Side a 300 m od krásné pláže. Jedná se dva komplexy, jeden nově postavený a druhý rekonstruovaný

Více

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri Achilleas studia *** 42 Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s přístavem a mnoha tavernami je vzdálený asi 1 kilometr.

Více

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013 APHRODITE NNNN CZE TIP42934A 4/6 Poloha: vzdálenost od široké pláže cca 200 m. V okolí řada obchodů, barů, restaurací a diskoték. Vybavení: 180 pokojů na 7 patrech, výtahy k dispozici. Dále v hotelu naleznete

Více

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** 110 / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou atmosférou, kvalitními službami a s velice dobrým umístěním v atraktivní čtvrti Carihuela, a pouze 50 m od pláže a promenády, na

Více

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou

Více

Řecko Korfu. www.cdtravel.cz Řecko Korfu

Řecko Korfu. www.cdtravel.cz Řecko Korfu Tel.: 972 243 066 Řecký ostrov Korfu (Corfu) je jeden z nejkrásnějších ostrovů Řecka a ve středomoří vůbec. Leží na severu naproti Albánské pevnině. Díky rozmanité floře je nazývaný věčně zeleným ostrovem.

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel. Hotel Vivas*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz ALBÁNIE / Durres (Drač) www.cdtravel.cz Albánie / / / Poloha: hotel se nachází přímo na pláži a zároveň

Více

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie Central Plaza*** BULHARSKO / Pomorie 2 / / / / Poloha: nový, moderní hotel dostavěný v roce 2012 se nachází na okraji staré části lázeňského městečka Pomorie. Do centra města, kde naleznete malé obchůdky,

Více

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok GREECE TOUR 2012 Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok Po úspěších v minulých letech pokračujeme v pořádání oblíbené dovolené spojené se sportovním vyžitím.

Více

Egypt. Sea Gull**** www.cdtravel.cz. EGYPT / Hurghada. Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz / /

Egypt. Sea Gull**** www.cdtravel.cz. EGYPT / Hurghada. Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz / / Sea Gull**** Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz EGYPT / Hurghada www.cdtravel.cz / / Poloha: pěkný a velký hotelový komplex se nachází přímo u pláže a v centru Hurghady,

Více

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Amaraigua 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Malgrat de Mar Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní all inclusive vlastní hotel 11

Více

PODHÁJSKA - BUNGALOVY ENERGY I., TERMÁLNÍ BAZÉN ZDARMA, PRODEJ 2016

PODHÁJSKA - BUNGALOVY ENERGY I., TERMÁLNÍ BAZÉN ZDARMA, PRODEJ 2016 PODHÁJSKA - BUNGALOVY ENERGY I., TERMÁLNÍ BAZÉN ZDARMA, PRODEJ 2016 7 - denní zájezd Bungalovy v areálu Energy I. Jen pár kroků od krytého termálního bazénu a venkovního bazénu Energy I. - volný vstup

Více

Tenis program 2008. Cestovní kancelář Victoria a Senior Tenis Club a. s. pro Vás připravili tenisové pobyty v Chorvatsku s možností:

Tenis program 2008. Cestovní kancelář Victoria a Senior Tenis Club a. s. pro Vás připravili tenisové pobyty v Chorvatsku s možností: Tenis program 2008 Cestovní kancelář Victoria a Senior Tenis Club a. s. pro Vás připravili tenisové pobyty v Chorvatsku s možností: TENIS CUP 1 : tenisový turnaj v kategoriích dvouhra muži, dvouhra ženy,

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

BAR - HOTEL PRINCESS ****

BAR - HOTEL PRINCESS **** BAR - HOTEL PRINCESS ****, - denní zájezd severozápa část barského pobřeží je co do příroch krás srovnatelná s pobřežím v okolí Budvy. Krásné, rozlehlé pláže, výborné podnebí, příro a kulturní zajímavosti,

Více

Lefteris studia. www.cdtravel.cz Řecko Santorini. ŘECKO Santorini / Kamari. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Lefteris studia. www.cdtravel.cz Řecko Santorini. ŘECKO Santorini / Kamari. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. Lefteris studia Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Santorini / Kamari www.cdtravel.cz Řecko Santorini / / / / / Popis ostrova: Santorini je ostrov určený spíše

Více

Hotel Caprici 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 12 320 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Caprici 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 12 320 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Caprici 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Santa Susanna Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní polopenze vlastní hotel 9 150 Kč

Více

JADRAN 2013. Nabídka pro skupiny. Chorvatsko a Černá Hora. Zajistěte si místa na Jadranu včas! www.ckvt.cz

JADRAN 2013. Nabídka pro skupiny. Chorvatsko a Černá Hora. Zajistěte si místa na Jadranu včas! www.ckvt.cz Chorvatsko a Černá Hora Nabídka pro skupiny Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS pro Vás připravila nabídku cenově zvýhodněných pobytových zájezdů pro skupiny 20 a více do nejžádanějších míst a ubytovacích

Více

LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI

LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI 3,4,5 - denní zájezd Moderní lázeňský areál s komfortním hotelovým wellness blízko Balatonu a Hévízu. Vnitřní a venkovní

Více

Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, 60200 Brno Tel. 542 219 200, tel/fax: 542 219 201

Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, 60200 Brno Tel. 542 219 200, tel/fax: 542 219 201 CHALKIDIKI - letovisko NEA VRASNA 2015 letecké zájezdy ODLETY BRNO,OSTRAVA vily VASILIS, VOULA,CHRISTOS II., APOLLON kód zájezdu termín počet dní/nocí 1. a 2. os. STUDIO 1. až 3. os. APARTMÁN 3. a 4. os.

Více

PRIMORSKO - HOTEL BELVEDERE ALEXANDRIA CLUB ***+

PRIMORSKO - HOTEL BELVEDERE ALEXANDRIA CLUB ***+ PRIMORSKO - HOTEL BELVEDERE ALEXANDRIA CLUB ***+ 8,11,12,15 - denní zájezd Poloha: Hotel se nachází v severní části letoviska a je vzdálen 100 m od centra, cca 300 m od jižní a cca 150 m od severní pláže.

Více

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7%

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7% BOMBASTICKÁ NABÍDKA PRO SKUPINY I JEDNOTLIVCE pobyt u moře BULHARSKO Letovisko - Primorsko Hotel ANCORA BEACH ***+ 2.6. 11.6.2015 Za cenu : 6. 315,- Kč po slevě 7% Možné uplatnit do 31.3.2015, Autobusová

Více

Hotel Rosa Nautica 3*

Hotel Rosa Nautica 3* Hotel Rosa Nautica 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Datum 10.08.13-17.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní polopenze vlastní hotel 7 800 Kč Ceník Dvoulůžkový

Více

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI*****

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** EGYPT HURGHADA : Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** Poloha: Luxusní hotel se nachází v oblasti Makadi Bay v části patřící národnímu parku, přímo u široké písečné pláže s korálovým podložím v zálivu Sharm

Více

OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA

OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA Malý penzion rodinného typu, skládající se z několika budov. Leží v malém centru Succhivo na jihu ostrova, které je oblíbené díky umístění

Více

www.cdtravel.cz Chorvatsko Záhřeb Posedarje Sukošan Tribunj Zadar Omiš Nemira Split Drvenik

www.cdtravel.cz Chorvatsko Záhřeb Posedarje Sukošan Tribunj Zadar Omiš Nemira Split Drvenik Chorvatsko Tel.: 972 243 052 Záhřeb www.cdtravel.cz Chorvatsko Je již dlouhou dobu oblíbeným cílem našich turistů, kteří se sem rádi vracejí. Nádherná příroda, na jedné straně pohoří v Velebit a Biokovo,

Více

DJERBA - SENTIDO DJERBA BEACH ****+

DJERBA - SENTIDO DJERBA BEACH ****+ DJERBA - SENTIDO DJERBA BEACH ****+ 8,, - denní zájezd Poloha: moderní komplex, který se nachází přímo u krásné, dlouhé a písčité pláže Sidi Mahrez v centru turistické zóny. Město Houmpt Souk je vzdáleno

Více

Anaxos Garden studia. www.cdtravel.cz Řecko Lesvos. ŘECKO Lesvos / Anaxos. Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz.

Anaxos Garden studia. www.cdtravel.cz Řecko Lesvos. ŘECKO Lesvos / Anaxos. Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz. Anaxos Garden studia Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz.org ŘECKO Lesvos / Anaxos www.cdtravel.cz Řecko Lesvos / / Poloha: příjemná studia tvoří 4 budovy, které jsou umístěny

Více

Nidri - Hotel Gregory s ***

Nidri - Hotel Gregory s *** CK TURISTA Nidri - Hotel Gregory s *** 11 - denní zájezd Poloha: Menší rodinný hotel sestávající ze dvou dvoupatrových budov má ideální polohu přímo u pláže. Centrální ulice, tvořící jedno z center střediska,

Více

Slunečné pobřeží. Nesebr

Slunečné pobřeží. Nesebr Bulharsko Mnoho lidí kdysi v Bulharsku bylo, jako v jedné z mála zemí, kam se vůbec dalo cestovat. Co se tak vrátit na známá místa, podívat se, jestli je ještě najdeme a poznáme? Zjistit, co se změnilo?

Více

2015 ITÁLIE PALMOVÁ RIVIÉRA SAN BENEDETTO DEL TRONTO

2015 ITÁLIE PALMOVÁ RIVIÉRA SAN BENEDETTO DEL TRONTO ITÁLIE PALMOVÁ RIVIÉRA SAN BENEDETTO DEL TRONTO apartmány 700-900 m od železniční zastávky San Benedetto del Tronto se nachází ve střední části Jaderského moře na poloviční vzdálenosti mezi městy ANCONA

Více

Týdenní zábavná dovolená v Riccione

Týdenní zábavná dovolená v Riccione Týdenní zábavná dovolená v Riccione Termín cesty: 28.8 4.9 2015 Počet osob: nabídka od 8 osob Doprava: letecky Highlights: 7-denní pobyt ve vyhlášeném letovisku - Riccione Gay pláž Osobní gay průvodce

Více

CHORVATSKO země krásných pláží a dobré gastronomie

CHORVATSKO země krásných pláží a dobré gastronomie CHORVATSKO země krásných pláží a dobré gastronomie Nejširší nabídka ubytování v Chorvatsku V katalogu AUTEM EVROPOU 2014 str. 228 286 V katalogu Prázdninové domy a Kempy 2014 str. 20-23 111 pečlivě vybraných

Více

Apartmány Budin Blata 94 Vodice

Apartmány Budin Blata 94 Vodice Apartmány Budin Blata 94 Vodice Vodice leží na pobřeží Jaderského moře, při Jadranské magistrále,11 km severozápadně od Šibeniku první zmínka o městě ze 14.století, název Vodice vznikl od četných vodních

Více

KARAVAN EXTRA LUX LORD

KARAVAN EXTRA LUX LORD - KEMP SUTIKLA KARAVAN EXTRA LUX LORD V letovisku najdete také půjčovnu aut, motorek a kol, vodní sporty, směnárnu, tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště, minigolf a možnost řady fakultativních

Více

Bohem tour, s. r. o. OA, Pionýrská 23, 662 05 Brno. www.bohemtour.webnode.cz. bohemtour@gmail.com. cestovní kancelář. BOHEM TOUR-p

Bohem tour, s. r. o. OA, Pionýrská 23, 662 05 Brno. www.bohemtour.webnode.cz. bohemtour@gmail.com. cestovní kancelář. BOHEM TOUR-p Bohem tour, s. r. o. OA, Pionýrská 23, 662 05 Brno www.bohemtour.webnode.cz bohemtour@gmail.com cestovní kancelář BOHEM TOUR-p NABÍDKA ZÁJEZDŮ Egypt Tunisko Bulharsko Řecko Turecko Chorvatsko Itálie Exotika

Více

Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246

Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246 CK TURISTA Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246 4,5,6,7 - denní zájezd Slovinské termální lázně Moravské Toplice se již staly mezi golfisty pojmem. Skvělé

Více

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+ ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari Oblíbené letovisko Marmari, vybudované v 80. letech 20. století, leží na severozápadním pobřeží ostrova cca 15 km od hlavního města Kos. Na rozdíl od toho Marmari poskytuje

Více

ITÁLIE CHORVATSKO. Joštova 4, 602 00 Brno tel.: 515 915 290 fax: 515 915 291 mobil: 603 189 147 e mail: tour@forline.cz www.forline.

ITÁLIE CHORVATSKO. Joštova 4, 602 00 Brno tel.: 515 915 290 fax: 515 915 291 mobil: 603 189 147 e mail: tour@forline.cz www.forline. Cestovní kancelář Joštova 4, 602 00 Brno tel.: 515 915 290 fax: 515 915 291 mobil: 603 189 147 e mail: tour@forline.cz www.forline.cz Od roku 1992. Již 22. sezóna ITÁLIE CHORVATSKO Vážení klienti, začínáme

Více

ITÁLIE KALÁBRIE 2015 Praia a Mare 4* REZIDENCE SPORTING CLUB

ITÁLIE KALÁBRIE 2015 Praia a Mare 4* REZIDENCE SPORTING CLUB ITÁLIE KALÁBRIE Praia a Mare * REZIDENCE SPORTING CLUB Zcela nove postavené a luxusne zařízené prázdninové středisko nacházející se v severní části Kalábrie. Celý komplex je umíste n na panoramatickém

Více

PRIMORSKO - HOTEL ŽERAVI ALEXANDRIA CLUB ****

PRIMORSKO - HOTEL ŽERAVI ALEXANDRIA CLUB **** PRIMORSKO - HOTEL ŽERAVI ALEXANDRIA CLUB **** 8,,, - denní zájezd Poloha: Nachází se v severní části Primorska, v bezprostře blízkosti severní pláže (cca 80 m). Je vzdálen cca 200 m od centra letoviska.

Více

ITÁLIE ADRIATICKÁ RIVIÉRA - LIDO DI JESOLO

ITÁLIE ADRIATICKÁ RIVIÉRA - LIDO DI JESOLO ADRIATICKÁ RIVIÉRA - LIDO DI JESOLO ITÁLIE dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře možnost zajištění prostoru pro cvičení aerobiku, hřiště na plážový volejbal, pronájmu fotbalového hřiště možnost

Více

Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie. Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 602 397 359, email: stechova@cdtravel.

Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie. Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 602 397 359, email: stechova@cdtravel. Central Plaza*** BULHARSKO / Pomorie www.cdtravel.cz Bulharsko / / / / Poloha: nový, moderní hotel dostavěný v roce 2012 se nachází na okraji staré části lázeňského městečka Pomorie. Do centra města, kde

Více

CHORVATSKO - Tučepi HOTEL NEPTUN**** Depandance Maslinik. Až 3 děti do 14 let ZDARMA!!! 21.6. 5.7. Období typ ubytování LAST MINUTE CENA původní cena

CHORVATSKO - Tučepi HOTEL NEPTUN**** Depandance Maslinik. Až 3 děti do 14 let ZDARMA!!! 21.6. 5.7. Období typ ubytování LAST MINUTE CENA původní cena LAST MINUTE CHORVATSKO - Tučepi HOTEL NEPTUN**** Depandance Maslinik Až 3 děti do 14 let ZDARMA!!! 21.6. 5.7. Období typ ubytování LAST MINUTE CENA původní cena All inclusive 1/2+1 SWC BP KL 15 946 Kč

Více

Korutany s all inclusive - hotel Samerhof ****, turistická karta zdarma / č.7223

Korutany s all inclusive - hotel Samerhof ****, turistická karta zdarma / č.7223 CK TURISTA Korutany s all inclusive - hotel Samerhof ****, turistická karta zdarma / č.7223 4 - denní zájezd Úžasná turistická dovolená a rekreace v Jižních Alpách, přímo v pohádkovém okolí proslulého

Více

Ve spolupráci s Milenou Berkmanovou pořádá

Ve spolupráci s Milenou Berkmanovou pořádá Costa bary, restauracemi, obchůdky a diskotékami, cca 5 min. od vlakové zastávky velmi dobré spojení do 100-100 s trezory, ' " stolní! dle - &$" # $ %nutno z Prahy do Gerony,! () $*+!, ' včetně pod, pevnou

Více

Protaras - Hotel Mimosa ***

Protaras - Hotel Mimosa *** CK TURISTA Protaras - Hotel Mimosa *** 8 - denní zájezd Poloha: Příjemný hotel s rodinnou atmosférou sestávající z několika dvoupatrových budov je vystavěn na okraji střediska Protaras cca 4 km od jeho

Více

JADRAN. pro kolektivy 2010. do 15.12.09-10% do 15.02.10-8% do 15.03.10-5% do 15.12.09-8% do 15.02.10-6% do 15.03.10-3%

JADRAN. pro kolektivy 2010. do 15.12.09-10% do 15.02.10-8% do 15.03.10-5% do 15.12.09-8% do 15.02.10-6% do 15.03.10-3% JADRAN pro kolektivy 2010 Tel.: +420 542 321 322, Fax: +420 542 211 628 (po-pá 8.00-19.00 hod., sobota 9.00-13.00 hod.) e-mail: kolektiv@adrialand.com www.adrialand.com Chorvatsko - Pula - Fažana - vilky

Více

Bulharsko. Primorsko. Kiten

Bulharsko. Primorsko. Kiten Bulharsko www.cdtravel.cz Bulharsko 4 SOFIJA Bulharsko se v posledních letech opět stalo vyhledávaným cílem našich turistů. Místní letoviska zaznamenávají velký turistický rozmach. Svou nabídkou služeb

Více

PSALIDI - SUNCONNECT KIPRIOTIS AQUALAND ****

PSALIDI - SUNCONNECT KIPRIOTIS AQUALAND **** PSALIDI - SUNCONNECT KIPRIOTIS AQUALAND **** 5,8,11,12,15 - denní zájezd EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Ideální pro ty, kteří chtějí být online během dovolené. Aqualand pro dětské vodní hry. Poloha: hotel

Více

Chorvatsko. www.cdtravel.cz Chorvatsko

Chorvatsko. www.cdtravel.cz Chorvatsko Chorvatsko Tel.: 972 243 071 2 www.cdtravel.cz Chorvatsko Posedarje Sukošan Tribunj Split Šolta Hvar Záhřeb Omiš Drvenik Je již dlouhou dobu oblíbeným cílem našich turistů, kteří se sem rádi vracejí. Nádherná

Více

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos Tel.: 972 243 066 Řecký ostrov Zakynthos je třetím největším ostrovem Jónských ostrovů, který leží 250 km západně od Athén u poloostrova Peloponés. Díky přírodním krásám je také nazýván Ostrovem vůní či

Více

CHORVATSKO DALMÁCIE. Hotel

CHORVATSKO DALMÁCIE. Hotel Hotel CHORVATSKO DALMÁCIE Vítejte v jedné z nejkrásnějších částí chorvatského pobřeží, v srdci Dalmácie na Makarské riviéře, perle Jadranu. Na úpatí horského masivu Biokovo se nacházejí vyhlášená letoviska

Více

katalog zájezdû Itálie Chorvatsko Španělsko

katalog zájezdû Itálie Chorvatsko Španělsko Léto 2005 katalog zájezdû Itálie Chorvatsko Španělsko Itálie Palmová riviéra San Benedetto del Tronto Východní pobřeží střední Itálie má příznivé klimatické podmínky, které umožňují příjemné prožití dovolené

Více

Skala - Rachoni - Hotel Rachoni Bay ***+

Skala - Rachoni - Hotel Rachoni Bay ***+ CK TURISTA Skala - Rachoni - Hotel Rachoni Bay ***+ 12 - denní zájezd Poloha: Pěkný dvoupatrový hotel, který se nachází ve středisku Rachoni, přímo u písčité pláže vedle hotelu Rachoni Beach ve vzdálenosti

Více

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz Cestovní kancelář Votrok 2014 Kompletní ceny Cestovní kancelář Votrok, Chelčického 967, 500 02 Hradec Králové Telefon 495 534 066 Mobil 725 848 429 E-mail: votrok@votrok.cz www.votrok.cz Při zakoupení

Více

DJERBA - EL MOURADI DJERBA MENZEL ****

DJERBA - EL MOURADI DJERBA MENZEL **** DJERBA - EL MOURADI DJERBA MENZEL **** 8,, - denní zájezd Poloha: hotelový areál El Mouradi Djerba Menzel je situován přímo u pláže, asi 6 km od centra městečka Midoun, 4 km od obchoho centra a krokodýlí

Více

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 CK TURISTA Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 4,5,6,8 - denní zájezd Lyžování ve Slovinsku, v nádherných Julských Alpách. Ubytování v luxusním hotelu****

Více

MAĎARSKO 2013. BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok

MAĎARSKO 2013. BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok MAĎARSKO 2013 BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok Zamárdi HOTEL WELLAMARIN**** Nově postavený hotel se nachází přímo na jižním břehu jezera Balaton v malebném prostředí, s krásným výhledem na severní břeh

Více

KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA *****

KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA ***** KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA ***** 8,11,12,15 - denní zájezd Resortem protéká 650 m dlouhá řeka. Mnoho zábavy pro děti v Mitsis Wonderland. K dispozici 10 tematických restaurací. Poloha:

Více

Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl ****, sauna v ceně / č.2351

Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl ****, sauna v ceně / č.2351 CK TURISTA Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl ****, sauna v ceně / č.2351 4,6,8 - denní zájezd Lyžování v jižních Alpách. Nejjižnější lyžování v Rakousku nabízí Korutanské Alpy, které hraničí

Více

Severní dalmácie. chorvatsko. severní dalmácie

Severní dalmácie. chorvatsko. severní dalmácie Severní dalmácie UMAG RIJEKA POREČ RABAC ZAGREB NÁRODNÍ PARK KORNATI 40 km ZADAR BIOGRAD NA MORU VODICE SPLIT MAKARSKA DUBROVNIK doporučené trasy z čr ZADAR 60 km NÁRODNÍ PARK PAKLENICA 105 km BIH HR VODICE

Více

Kemer - Hotel Valeri Beach ***+

Kemer - Hotel Valeri Beach ***+ CK TURISTA Kemer - Hotel Valeri Beach ***+ 10 - denní zájezd Poloha: Oblíbený hotel je umístěn přímo u pláže, v blízkosti obchodního a zábavního centra střediska Kemer a ve vzdálenosti cca 55 km od letiště

Více

LeoRia s.r.o. cestovní kancelář. C eský restaurant LeoRia CHORVATSKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE

LeoRia s.r.o. cestovní kancelář. C eský restaurant LeoRia CHORVATSKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE LeoRia s.r.o. cestovní kancelář Mírové nám. 208/35 400 01 Ústí nad Labem Tel.: 608 42 42 00, 608 42 42 07 776 46 88 11, 608 42 42 03 email: info@leoria.eu www.leoria.eu www.facebook.com /cestovnikancelar.leoria

Více

Polopenze 6. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4

Polopenze 6. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4 CHORVATSKO Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 14. 07. - 21. 07. ZDARMA doprava pro dítě do 14 let/3. os./htl.sirena! Ubytování Stravování 1/2 3-12let/*14 let

Více

Itálie. Apartmány No name. www.cdtravel.cz Itálie. ITÁLIE / Silvi Marina. Kontakt: Jan Zamykal, tel.: 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.

Itálie. Apartmány No name. www.cdtravel.cz Itálie. ITÁLIE / Silvi Marina. Kontakt: Jan Zamykal, tel.: 602 319 875, email: zamykal@cdtravel. Apartmány No name 1. Pinetina www.cdtravel.cz 142 pobyt so so MONO 2/3 BILO 4 TRILO 6 2.5. 9.5. 5 600 Kč 6 600 Kč 7 600 Kč 9.5. 16.5. 5 600 Kč 6 600 Kč 7 600 Kč 16.5. 23.5. 5 600 Kč 6 600 Kč 7 600 Kč 23.5.

Více

DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ

DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ 5,6,8 - denní zájezd Dovolená v Alpách 2015 Zell am See Kaprun hotel 4* SLEVOVÁ karta Zell am See Kaprun

Více

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011 MěDK Elektra, příspěvková organizace Městské a turistické informační centrum Luhainfo Masarykova 950, 763 26 Luhačovice Tel.: 577 133 980 www.luhacovice.cz E-mail: luhainfo2@mdkelektra.cz NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

Více

Nádherná země s překrásným pobřežím.

Nádherná země s překrásným pobřežím. Chorvatsko Nádherná země s překrásným pobřežím. Chorvatské pobřeží Jaderského moře patří vedle řeckého a norského k nejčlenitějším evropským pobřežím. S ostrovy a ostrůvky, jejichž počet překračuje tisíc,

Více

Řecko Zakynthos. Amoudi Romantická vesnička Amoudi leží na severovýchodě. Tsilivi Letovisko Tsilivi je známé a oblíbené letovisko,

Řecko Zakynthos. Amoudi Romantická vesnička Amoudi leží na severovýchodě. Tsilivi Letovisko Tsilivi je známé a oblíbené letovisko, Řecko Zakynthos Tel.: 972 243 066 www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos Řecký ostrov Zakynthos je třetím největším os- trovem Jónských ostrovů, který leží 250 km západně od Athén u poloostrova Peloponés. Díky

Více

KYPR, TURECKO a EGYPT

KYPR, TURECKO a EGYPT ROZŠÍŘENÁ NABÍDKA PRO ZAMĚSTNANCE (a rodinné příslušníky) SŽDC, ČD A ČD CARGO. KYPR, TURECKO a EGYPT VÍCE INFORMACÍ O VOLNÝCH TERMÍNECH A CENÁCH na tel. 97 22 43 055 (Turecko, Egypt) a 97 22 43 052 (Kypr)

Více

Pracovní doba: 05. 07.- 07. 07.: 08,00 12, 00 nebo telefon: 602 876 877

Pracovní doba: 05. 07.- 07. 07.: 08,00 12, 00 nebo telefon: 602 876 877 Pracovní doba: 05. 07.- 07. 07.: 08,00 12, 00 nebo telefon: 602 876 877 LAST MINUTE!!! Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 07. 07. - 14. 07. ZDARMA doprava pro

Více

TUNISKO - EL MOURADI CAP MAHDIA ***

TUNISKO - EL MOURADI CAP MAHDIA *** TUNISKO - EL MOURADI CAP MAHDIA *** 8,, - denní zájezd Poloha: Mahdia je považována za ideální dovolenkové místo, s krásnou písčitou pláží, s malebným městečkem a svou medínou. Hotel Cap Mahdia se nachází

Více

Albena - Hotel Flamingo Grand *****

Albena - Hotel Flamingo Grand ***** CK TURISTA Albena - Hotel Flamingo Grand ***** 8 - denní zájezd Poloha: Luxusní hotel e nachází přímo v centru střediska Albena a v blízkosti pláže. Pláž: Krásná písečná dlouhá pláž s pozvolným vstupem

Více

STRAVOVÁNÍ: polopenze formou bufetu.

STRAVOVÁNÍ: polopenze formou bufetu. HOTEL TIA MARIA ***+ 450 m k písečné pláži recepce, hala poolbar, lobby - bar ve večerních hodinách restaurace, bary, venkovní bazén a brouzdaliště pro děti slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži

Více

ITÁLIE KALÁBRIE 2016 Praia a Mare 4* REZIDENCE SPORTING CLUB

ITÁLIE KALÁBRIE 2016 Praia a Mare 4* REZIDENCE SPORTING CLUB ITÁLIE KALÁBRIE Praia a Mare 4* REZIDENCE SPORTING CLUB Zcela nove postavené a luxusne zařízené prázdninové středisko nacházející se v severní části Kalábrie. Celý komplex je umíste n na panoramatickém

Více

Olimp*** Novinka! www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie. Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 602 397 359, email: stechova@cdtravel.

Olimp*** Novinka! www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie. Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 602 397 359, email: stechova@cdtravel. Olimp*** Novinka! BULHARSKO / Pomorie www.cdtravel.cz Bulharsko Poloha:nový pětipatrový hotel se nachází ve staré části Pomorie u přístavu hned vedle příjemného venkovního posezení s výhledem na moře a

Více

STŘEDNÍ DALMÁCIE CHORVATSKO STŘEDNÍ DALMÁCIE MOŘE A PLÁŽE

STŘEDNÍ DALMÁCIE CHORVATSKO STŘEDNÍ DALMÁCIE MOŘE A PLÁŽE CHORVATSKO UMAG POREČ SPLIT MIRA 28 km 25 km OMIŠ BAŠKA VODA 50 km ZAGREB BAŠKO POLJE 52 km RIJEKA BRAČ ŽIVOGOŠČE 80 km RABAC MAKARSKÁ DRVENIK 90 km 60 km BIH HVAR PELJEŠAC HR ZADAR KORČULA 215 km BIOGRAD

Více

ITÁLIE / BENÁTSKO / LIGNANO

ITÁLIE / BENÁTSKO / LIGNANO Itálie ITÁLIE / BENÁTSKO / LIGNANO Lignano leží v benátském regionu. Je nazýváno perlou italského Jadranu, řadí mezi jedno z nejvyhledávanějších prázdninových středisek severní Itálie. Celé město se nachází

Více