BEKSA. magazín V ŘÍJNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "BEKSA. magazín V ŘÍJNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE"

Transkript

1 10 / 2012 BEKSA magazín V ŘÍJNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Echo úvodu sezony Dotazník Dušana B. Pel-mel Travise N. Přes překážky Sama F. Mládež: junioři v Kaunasu Komerční prezentace: SIKO KOUPELNY

2 aktuálně Echo úvodu sezony BK JIP PARDUBICE Beksa-tým, verze 2012/13 Evaldas Žabas Rozehrávač Přezdívka: Ev Číslo dresu: 13 Narozen: Výška: 188 cm Michal Čarnecký Rozehrávač Přezdívka: Čarda Číslo dresu: 10 Narozen: Výška: 184 cm Jiří Šoula Rozehrávač Přezdívka: Šoulič Číslo dresu: 11 Narozen: Výška: 185 cm Lukáš Kotas Křídlo Přezdívka: Koty Číslo dresu: 5 Narozen: Výška: 193 cm Ondřej Peterka Křídlo Přezdívka: Mičego Číslo dresu: 8 Narozen: Výška: 200 cm Corey Muirhead Křídlo Přezdívka: Corey Číslo dresu: 15 Narozen: Výška: 198 cm Josef Příhonský Křídlo Přezdívka: Pepan Číslo dresu: 55 Narozen: Výška: 189 cm Samuel Faifr Křídlo Přezdívka: Sam Číslo dresu: 6 Narozen: Výška: 203 cm Zbyněk Pospíšil (kapitán) Pivot Přezdívka: Zí Číslo dresu: 12 Narozen: Výška: 206 cm Petr Bohačík Pivot Přezdívka: Bohy Číslo dresu: 7 Narozen: Výška: 205 cm

3 aktuálně Echo úvodu sezony Travis Nelson Pivot Přezdívka: Big-T Číslo dresu: 14 Narozen: Výška: 205 cm Martin Peterka Pivot Přezdívka: Mičego Číslo dresu: 4 Narozen: Výška: 202 cm Tomáš Šoukal Pivot Přezdívka: Šouky Číslo dresu: 9 Narozen: Výška: 202 cm Martin Šorf Vedoucí týmu Narozen: Jan Slowiak Hlavní trenér Narozen: Dušan Bohunický Asistent trenéra Narozen: Martin Skřivánek Kondiční trenér Narozen: Jaromír Kopecký Fyzioterapeut Narozen:

4 aktuálně Echo úvodu sezony BK JIP PARDUBICE Trápí nás nevyváženost Vypadalo to na snový vstup do sezony. Perně vydřená (a šťastná) první výhra v Ústí n. L., pak ještě cennější triumf v Levicích a následné suverénní skolení Opavy. Jenže po třízápasové vítězné sérii přišla dvě zakopnutí. Nejprve ve Svitavách a o čtyři dny později v ČEZ Aréně s Prostějovem. Z prvních pěti kol tak Beksa vytěžila 8 bodů. O vstupu do sezony jsme si povídali s trenérem Janem Slowiakem. Jak jste spokojen s bilancí 3/2? Upřímně řeknu, že jsem trošku zklamaný. Myslím si, že v posledních dvou zápasech jsme měli dokázat zvítězit. Přál bych si minimálně o jedno vítězství víc. Asi je potřeba počítat s nějakými výpadky, ale třeba náš výkon ve Svitavách byl skutečně slabý, tam jsme rozhodně nepředvedli to, čím se chceme v této sezoně prezentovat. Po tomto utkání jsem byl nejvíc zklamaný. A co se týče herních výkonů? Zatím je to trošku nevyvážené. Solidní výkony jsme předvedli v Levicích a doma s Opavou, jenže jsme je nepotvrdili v Ústí - i když jsem tam dokázali vyhrát a ani ve Svitavách. V utkání s Prostějovem jsme ukázali velmi slušnou útočnou fázi, ale bohužel jsme ji nepotvrdili dobrou obranou. Inkasujeme výrazně více bodů než v předešlých sezonách. Čím je to způsobeno? Z loňské sezony si neseme nějaké limity, co se týče zdravotního stavu hráčů a jejich fyzické připravenosti, což je, bohužel, problém, se kterým se hůře vyrovnáváme. Jsme zatím nedostatečně odolní v situacích 1 na 1. Druhá věc je, že došlo ke změnám v týmu a ne všichni se už zvládli adaptovat na obranný systém a na pravidla, která máme. Hráči někdy na hřišti víc přemýšlejí než konají, což se, věřím, bude časem zlepšovat. Ostatně i v první sezoně, po tehdejší velké obměně týmu, jsme také neměli úvod Mattoni NBL úplně bez zaváhání, ale v průběhu sezony si tým sedal a výkony se zlepšovaly. Třetí věc je, že nahradit důraz a agresivitu Marcuse Arnolda na doskoku není tak úplně lehké. Samozřejmě se to musí rozložit mezi více hráčů, ale zatím s tím máme problémy v podstatě v každém zápase. Kdybyste měl říci jednu věc, s kterou jsme maximálně spokojen, co byste uvedl? S naším úsilím v tréninku. Tým chce pracovat, myslím si, že nás společná práce baví. Také myslím, že se daří zapracovávat mladé hráče, a to nemluvím jen o jejich výkonech v Mattonce, ale i v 1. lize za Hradec Králové, kde se stali lídry týmu a dokáží ho dovést k vítězstvím. To je pro nás pozitivní informace pro jejich další vývoj. Poslední otázka se týká vašeho nového asistenta Dušana Bohunického: jak se vám vzájemně spolupracuje? Pro mě to není nová věc. Věděl jsem, co můžu do Dušana očekávat. Určitě přinesl spoustu energie do tréninku, přinesl spoustu nových myšlenek, pozitivum je i to, že mi vytváří opozici a díky tomu jsme schopni nacházet optimálnější řešení některých situací, na které potřebujeme tým připravit.

5 zpověď Bleskový dotazník S asistentem trenéra Dušanem Bohunickým POSLOUCHÁM TICHO Nejméně doceněným hráčem v lize je Každý mladý hráč. Je potřeba jim dát šanci a potom můžeme hodnotit jejich úspěch, anebo neúspěch. Při výjezdech většinou trávím čas tak, že Čtu si knížky, nebo s (vedoucím týmu) Martinem Šorfem, také trenérem dětí v Litomyšli, připravujeme útočné kombinace pro jeho minižáky. (vedle sedící Martin Šorf nesouhlasně kýval hlavou: To není pravda. To já ti říkam, co a jak, já ti sděluju moje know-how ). Před zápasem nejradši poslouchám Ticho. Dokážu se při něm maximálně koncentrovat. Rád bych si na jeden den vyměnil místo s Mojí manželkou, abych byl častěji s našimi dětmi. Můj druhý nejoblíbenější sport po basketbalu je Cykloturistika singl trek. Je to jízda přírodou jedním směrem. Jezdí se ve speciálně upravených dráhách v lese, po vrstevnicích. Nabereš rychlost a nemusíš se bát, že se s někým srazíš, protože jsou to jednosměrky. Sportovec z jiného odvětví, kterého rád sleduji, se jmenuje Roger Federer. Imponuje mi, mimo jiné, jeho poker face na kurtu. Nejbouřlivější prostředí v lize je v hale USK Praha. Proč? Protože jediné bouřlivé prostředí v této hale vytvářejí pokyny trenérů.

6 zpověď Bleskový dotazník Hala s nejhorší šatnou pro hostující tým je v Ostravě. Ale na druhou stranu to můžou vykompenzovat Stodolní. Kdybych nebyl basketbalistou a trenérem, stal bych se pravděpodobně Pracovníkem při charitativních misích. Kdybych mohl změnit jedno pravidlo v basketu, bylo by to Zavedení čtvrtého rozhodčího. Ti tři dělají pořád chyby. Největším velikánem v historii lidstva byl/a Ženy. Je s nimi spojená láska, cit, něha, mateřství, na druhou stranu i nepokoje, války, intriky Kdo z nás tohle dokáže??? Největším padouchem v historii lidstva byl Adolf. Jsou činy, které se nedají odpouštět. Nejlegračnější slovo, které jsem kdy slyšel, zní Vôkoľ, v češtině znamená okolo. Nejslavnější člověk, kterého osobně znám, se jmenuje J.T.P. nenapadlo, tak jsem dal J.T.P. Ještě Teprve Přijde. Kdo to je? Mě nic Když se mě někdo zeptá: Jak se máš?, má standardní odpověď je Nikdy jsem se neměl líp! Ale zatím jsem pořád lhal. Jedno nebo druhé Vejce natvrdo nebo naměkko? Smaženice. Seznam nebo google? Google. Letní nebo zimní čas? V létě letní a v zimě zimní. Ranní ptáče nebo noční sova? Něco dřív než ranní ptáče. Luxování nebo mytí nádobí? Miluju oboje, spolu s žehlením!!

7 dotazník Pel-mel Travis Nelson o sobě Tanečník č. 211 Kdy jsi naposledy dělal jiný sport než basketbal? Když jsem byl malý, hrál jsem baseball. Nebyl jsem v tom ale příliš dobrý, takže mi to moc dlouho nevydrželo. To je jediný sport, který jsem hrál mimo basketbalu. Kdy a čím tě v poslední době rozesmála žena/přítelkyně? Vždycky, když s mým synem Jadenem doma tancujou. A kdy naposledy? Pořád. Jak si nejlépe pořádně odpočineš? Nejlepší relax je pro mě meditace. V klidu si přemýšlet o celém dnu, o tom, co můžu nebo co jsem mohl udělat lépe. Kterou knihu jsi naposledy dočetl do konce? Celou? Byla to knížka Got fight od Forresta Griffina. Je to zábavná knížka o tom, jak se stát bojovníkem. Jaký jsi tanečník a jak často tancuješ? Jsem nejlepší vysoký tanečník, jakého jsi kdy viděl (Travis měří 211 cm pozn. aut.) Mám svůj styl, třeba mám rád hip-hop. A jak často tancuju? Poslední dobou moc často ne, kvůli basketbalu, ale když mám čas zajít někam na zábavu, kde se dá zatancovat, tak toho rád využiju. Na co bys chtěl točit reklamu a na co bys ji nikdy netočil? Asi bych rád dělal reklamu pro firmu, která nabízí sportovní oblečení nebo vybavení. Mívají dost často velmi zajímavé a propracované reklamy. Myslím si, že by mě to bavilo. Netočil bych reklamu na cigarety nebo obecně na tabákový průmysl, protože to nemá nic společného se zdravým životních stylem. To bych nechtěl propagovat.

8 dotazník Pel-mel Kdy naposledy sis koupil něco jen tak pro radost? Poslední dobou jsem si pro sebe nic nekoupil, protože všechno kupuji pro syna. A co sis kupoval sám pro sebe, než se syn narodil? To jsem zase kupoval všechny věci pro svojí manželku. A co ještě před tím? Ty mě prostě chceš donutit něco říct. Mám rád filmy, takže určitě nějaký pěkný film. Hlavně miluju horory, takže něco z toho. Vyjmenuj pět věcí, o kterých si troufneš říci, že ti jdou opravdu dobře? Jako první bych řekl basketbal, a s tím souvisí videohry. Taky si myslím, že jsem dobrým manželem a otcem. A jako poslední po zkušenosti z Pardubice bych řekl, že jsem dobrý v řízení auta s manuální převodovkou. I když ne každý v tomhle městě, kdo mě vidí řídit, by s tím asi souhlasil. Existuje něco, co neumíš a toužíš se to naučit? Asi vaření. Je super, když umíš uvařit nějaké skvělé jídlo pro svoji rodinu nebo pro své spoluhráče. Takže bych chtěl umět dobře vařit. Označil bys sám sebe spíš za anděla nebo za ďábla? Označil bych se určitě za anděla. Věřím, že jsem dobrý člověk. Dělám věci správně, jak se má. Travis v Mattoni NBL 2012/2013 Počet odehraných zápasů: 5 Průměr odehraných minut: 20,4 Průměr nastřílených bodů: 9,0 Průměr doskočených míčů: 4,6 Nejvíce nastřílených bodů: 14 (Opavě)

9 můj svět Přes překážky Samuel Faifr o sobě Na dně jsem ještě nebyl Ze života Čeho všeho jsem se bál jako malý kluk Asi jako skoro každé malé dítě jsem se bál spousty věcí. Neměl jsem vůbec rád tmu, ani jsem nebyl rád sám. Čeho se bojím dnes Teď už asi ničeho. Všechny ty strachy, co jsem míval jako malý kluk, už zmizely. Kdy jsem naposledy překonal strach Když jsem šel na půdu to byla fuška! Co bych nikdy nedokázal Já si myslím, že nikdy neříkej nikdy. Takže asi jen těžko říct, co by to bylo. Kdy jsem si naposledy sáhl na dno Myslím, že na dně jsem ještě nebyl. To by vypadalo jinak. Z basketbalu Co mě nejvíc bolí na basketbalu Porážka. Když se usilovně trénuje, hraje, a pak přijde prohra. Proti komu z našeho týmu hraji nejméně rád 1 na 1 Není nikdo takový, proti kterému bych hrál nerad. Prostě hraju a je jedno s kým. Když se při utkání naštvu, na co myslím, abych se znovu uklidnil a koncentroval Občas je dobře, když se při zápase naštvu, dokáže mě to vyhecovat. Ale když přijde nějaká situace, která mě rozhodí, vždy se na chvilku zastavím, zklidním se a hraju dál. Sam v Mattoni NBL 2012/2013 Počet odehraných zápasů: 5 Průměr odehraných minut: 12,8 Průměr nastřílených bodů: 6,2 Průměr doskočených míčů: 2,8 Nejvíce nastřílených bodů: 15 (Opavě) V jaké doprovodné soutěži bych mohl vyhrát na All-Star Game: tříbodová střelba, smeče, skills challenge Asi trojky, s tím už mam i nějaké zkušenosti. Na turnajích ve Španělsku jsem byl před dvěma lety jednou první a jednou druhý. Co bych dělal radši: střílel potenciální vítěznou trojku v poslední vteřině sedmého zápasu série play-off, nebo měl pobavit o přestávce 2000 diváků v ČEZ Aréně vyprávěním vtipu To je příliš těžká otázka Jasně že bych střílel, snad jako každý hráč.

10 aktuálně Pardubická mládež Sabonis cup 2012: Byli jsme vidět! Pardubičtí junioři změřili své síly se špičkovými litevskými týmy. Díky významné podpoře Ing. Jany Pernicové a Pardubického kraje se mohli naši junioři do 19 let zúčastnit prestižního turnaje v Kaunasu, kde se postupně utkali s týmy Sabonis BC I, Marciulionis BA, Sabonis BC III. a na závěr s mistrem Estonska Tartu University. Junioři BK Pardubice nakonec obsadili páté místo mezi osmi účastníky turnaje s vyrovnanou bilancí dvou výher a dvou proher. Bohužel naše skupina byla jasně silnější než druhá, protože všechny týmy naší skupiny své následné boje vyhrály. Celkovým vítězem turnaje se stali domácí hráči BC Sabonis I. Hráčům a realizačnímu týmu děkujeme za skvělou reprezentaci klubu BK Pardubice. Sabonis BC I. BK Pardubice 79:72 (19:16, 37:37, 57:62) Body: Peterka 21, Šoula 16, Škranc 10, Šoukal 8, Půlpán 5, Kudrna 4, Jurka 3, Hanuš a Rovenský po 2, Vlček 1 Utkání jsme hráli velmi dobře a po poločasové remíze jsme po třetí čtvrtině dokonce vedli o 5 bodů. Poslední desetiminutovku však domácí výrazně přitvrdili a s tím jsme se jen velmi těžko vyrovnávali. Přesto jsme mohli dlouho pomýšlet na vítězství. To se sice nezdařilo, ale konečná prohra o pouhých 7 bodů a předvedený výkon nám nedávaly důvod ke smutku. V závěru jsme se, jak se říká, lekli vítězství. Méně zkušení hráči trochu přestali hrát a čekali co udělají jiní. To se silným týmům nemá stávat a proto se klub snaží právě takovéhle turnaje pro své hráče zajistit. BK Pardubice Marciulionis BA 89:93 (31:15, 50:40, 71:69) Body: Peterka 20, Šoula 17, Škranc a Rovenský 12, Vlček a Šoukal 9, Půlpán 8 a Kudrna 2 V odpoledním duelu na nás čekal velký konkurent Sabonis BC tým Marciulionis BA. Tento tým byl podstatně vyšší než domácí, ale nechyběla mu rozhodně atletičnost a silovost. S tou nejen pardubické, ale všechny české týmy bojují a snaží se ji dostat na tu evropskou úroveň. Utkání jsme zahájili, stejně jako dopoledne, velmi dobře a Litevci nevěděli co s námi mají dělat. První desetiminutovku jsme vyhráli velkým rozdílem 16 bodů. To samozřejmě nebyl stav odpovídající kvalitě týmů. Ve druhé čtvrtině se už domácí začali trochu prosazovat, ale stále jsme měli utkání ve svých rukách. I když jsme bodově pomaličku ztráceli, ještě 2 minuty před koncem jsme vedli. V závěru nám trochu došly síly a chybělo opravdu maličko. Je těžké si opět říkat jak jsme dobře hráli a neudělali ostudu, když samozřejmě se hraje pro vítězství. Nicméně ostuda to rozhodně není. Prohrát těsně v koncovce utkání s litevskou špičkou je možná i úspěch. Vždyť v Litvě je basketbal národním sportem. A věřte, že je to tady na každém kroku vidět.

11 aktuálně Pardubická mládež Sabonis BC III. BK Pardbice 56:74 (14:15, 28:39, 47:61) Body: Peterka 24, Šoula 17, Škranc 16, Půlpán 6, Vlček 4, Rovenský 3, Hanuš a Kudrna po 2 V sobotu nás čekal mimořádně silný tým kadetů Sabonis BC. Ten víc než potrápil oba favority. Jak domácí Sabonis BC tak Mrciulionis BA s tímto týmem vyhrál až v koncovce zápasu a vůbec nebylo vidět, že tento tým je složený z mladších hráčů. My jsme utkání zvládli bezvadně a po celou dobu jsme ho měli pod kontrolou. O 5. MÍSTO BK Pardubice Tartu University 79:38 (19:11, 30:16, 55:26) Body: Škranc a Peterka po 17, Šoukal 13, Rovenský 12, Hanuš 9, Šoula 5, Půlpán a Kudrna 3 Posledním zápasem na turnaji Sabonis Cup 2012 bylo měření sil s týmem estonského mistra Tartu University. To jsme zvládli s naprostým přehledem a potvrdili tak výkony z předchozích utkání. Pardubičtí hráči dominovali hned od úvodních minut a jen ve druhé čtvrtině dovolili estonskému soupeři pomýšlet na případný úspěch. A to bylo především chvilkovým výpadkem v úspěšnosti střelby. Nicméně Tartu stejně nijak výrazněji nedokázalo výsledek korigovat, ani když pardubičtí nastříleli ve druhé desetiminutovce pouhých 11 bodíků. Estonci pouhých 5 bodů za deset minut. Poločasové vedení tak bylo ještě pro soupeře milostivé. Po velké přestávce přišel rozhodující úder. Třetí čtvrtina 25:10 definitivně rozhodla o 5. místě na turnaji. A velmi podobná 4. 24:12 už jen podtrhla naši převahu. CELKOVÁ TABULKA 1. Sabonis BC I (Lithuania) 2. S. Marciulionis BA I (Lithuania) 3. V. Knasius BS (Lithuania) 4. Sabonis BC II (Lithuania) 5. BK Pardubice (Czech Republic) 6. Tartu University (Estonia) 7. Sabonis BC III (Lithuania) 8. Povazska Bistrica (Slovakia)

12 Protože inspirace je nesmírně důležitým prvkem, spustili jsme na adrese unikátní elektronickou fotogalerie. Pod názvem Galerie tisíce inspirací se skrývá největší online galerie návrhů koupelen, vytvořených exkluzivně v grafickém centru firmy. Se svými stovkami a tisíci grafických návrhů je tak nejen plná inspirace, ale představuje i zdroj ných tipů či užiteč- podnětů. partner Komerční prezentace Společnost SIKO KOUPELNY vznikla v roce 1991 jako ryze česká soukromá firma, zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem kompletního koupelnového vybavení. Na samém počátku byla malá, skromná prodejna, kterou v jihočeských Čimelicích založila současná generální ředitelka společnosti. Zalistujte si v tomto velkém příběhu. Na se podívejte jak to vše začalo. Letos SIKO KOUPELNY slaví 21 let existence na trhu - se svými 37 pobočkami po celé České republice a více než 500 zaměstnanci právem tvoříme největší tuzemskou specializovanou síť prodejen ve svém oboru. V roce 2010 společnost úspěšně expandovala na slovenský trh otevřením prodejny v Bratislavské čtvrti Lamač, loni v březnu otevřela v Bratislavě největší prodejnu koupelnového vybavení v Česko Slovensku a pokračuje otevíráním dalších poboček - Trenčíně, Košicích a Popradu. Všechny naše prodejny jsou vybudovány tak, aby u nás zákazníci získali maximální komfort při výběru a nákupu zboží a současně, aby zde mohli načerpat potřebnou inspiraci. K tomu slouží především vystavené vzorové koupelny. Díky svému širokému sortimentu, komfortním vzorovým prodejnám, zákaznickému servisu a službám platí slogan: Péče, kterou si zasloužíte. Těšíme se na vaši návštěvu. SIKO KOUPELNY

13 Basketbalový klub BK PARDUBICE sezóna 2011/2012 U19 JUNIOŘI 5. MÍSTO V ČR U17 KADETI MISTR ČR U15 STARŠÍ ŽÁCI MISTR ČR U14 MLADŠÍ ŽÁCI MISTR ČR U13 STARŠÍ MINIŽÁCI MISTR ČR U12 MLADŠÍ MINIŽÁCI 4. MÍSTO V ČR U11 NEJMLADŠÍ MINIŽÁCI 3. MÍSTO V ČR NÁBOR NOVÝCH HRÁČŮ ročník 2000 v pátek hod. hala na Dukle ročník 2001 a 2002 v pondělí hod. hala na Dukle BASKETBALOVÉ PŘÍPRAVKY PRO ROČNÍK 2003 A MLADŠÍ Úterý hod. hala Sportovního gymnázia Středa hod. tělocvična ZŠ Polabiny III. Čtvrtek hod. tělocvična ZŠ Resslova kontaktní informace BK Pardubice: web tel.:

14 generální partner hlavní partneři mediální partneři partneři

BEKSA. magazín V LISTOPADOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

BEKSA. magazín V LISTOPADOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE 11 / 2012 BEKSA magazín V LISTOPADOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE S GM M-M o sezoně Čardův dotazník Přes překážky s Pepou-P. Ev Muž s tančícím mozkem Mládež: Kapitánská zpověď aktuálně BK JIP PARDUBICE

Více

magazín V LEDNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

magazín V LEDNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE 1 / 2013 magazín V LEDNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Krátké ohlédnutí za základní částí Mattoni NBL Bleskový dotazník Martina Peterky Přes překážky Ondřeje Peterky Pel-mel s Coreym Muirheadem Mládež:

Více

magazín V sedmém čísle: BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Stalo se v klubu... PF 2010 Zpověď Tomáše Macely Vánoční přání pardubických nadějí 7 / 2009

magazín V sedmém čísle: BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Stalo se v klubu... PF 2010 Zpověď Tomáše Macely Vánoční přání pardubických nadějí 7 / 2009 7 / 2009 magazín V sedmém čísle: BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Stalo se v klubu... PF 2010 Zpověď Tomáše Macely Vánoční přání pardubických nadějí aktuálně Stalo se v klubu... Dvě vydřená, leč velice cenná a

Více

Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích

Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích Místo: Městská hala BK Pardubice, V Ráji 311 Termín: 5. 8. 5. 2011 Účastníci: BK Synthesia Pardubice trenér: Tomáš Bartošek, asistent: Jan Procházka

Více

Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích

Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích Místo: Městská hala BK Pardubice, V Ráji 311 Termín: 19. 22. 4. 2012 Účastníci: BK Synthesia Pardubice trenér: Tomáš Bartošek, asistent: Predrag Petric

Více

HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK

HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK 17.6.2015 Na Mistrovství Evropy žen v sedmičkovém ragby bylo nominováno 12 reprezentantek: Barbora Bendová (RC JIMI Vyškov) Pavlína Čuprová (RC JIMI Vyškov) Klára

Více

koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz

koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz připraveno 2. ledna 2009 základní informace Motto Fotbal každý den Koncept stanice 1. LIGA je nová televizní

Více

Výsluňský. plátek LISTOPAD. Připravily: Anička, Jarka a Katka

Výsluňský. plátek LISTOPAD. Připravily: Anička, Jarka a Katka Výsluňský plátek LISTOPAD Připravily: Anička, Jarka a Katka Z obsahu: Fotbalový turnaj osmiček Zamířeno do: 7.C- rozhovor s Martinem Gebellem I učitelé jsou jen lidé - rozhovor s panem ředitelem Jiřím

Více

NOVÝ ROK NOVÁ TVÁŘ TC-MJ TENIS. Pro sezónu 2012 jsem pro členy TC-MJ TENIS a hráče tenisové školy připravil následující podmínky.

NOVÝ ROK NOVÁ TVÁŘ TC-MJ TENIS. Pro sezónu 2012 jsem pro členy TC-MJ TENIS a hráče tenisové školy připravil následující podmínky. NOVÝ ROK NOVÁ TVÁŘ TC-MJ TENIS Pro sezónu 2012 jsem pro členy TC-MJ TENIS a hráče tenisové školy připravil následující podmínky. MINITENISOVÁ ŠKOLIČKA V našem tenisovém oddíle již šestým rokem funguje

Více

Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002)

Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002) Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002) Mladší žáci nedokázali na jaře vylepšit své postavení z podzimu tabulky a zůstali na jedenáctém místě tabulky, když jaro mělo skoro stejný průběh jako podzim, dokážeme

Více

magazín BEKSA MAGAZÍNU VE 13. ČÍSLE NALEZNETE

magazín BEKSA MAGAZÍNU VE 13. ČÍSLE NALEZNETE 13 / 2011 magazín BEKSA MAGAZÍNU VE 13. ČÍSLE NALEZNETE IM Cheer Pardubice: Kdo je kdo? Derek Wright: Vadí mi války Martin Marek: S ženou na stejné palubě Východočeský basketbal: Opět zlatí kadeti Mládež:

Více

Majetek společnosti - Víceúčelová hala

Majetek společnosti - Víceúčelová hala Výroční zpráva za rok 2014 Majetek společnosti - Víceúčelová hala Základní kámen víceúčelové haly byl položen 4. července 2002. Hala byla postavena v rekordním čase, její kolaudace proběhla 26. září 2003.

Více

Výroční zpráva 2013. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Výroční zpráva 2013. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů Výroční zpráva 2013 Štěpánkovická fotbalová liga - spolek amatérských hráčů Úvodní slovo Vážení přátelé, předkládáme Vám výroční zprávu o činnosti amatérských hráčů za uplynulý rok 2013. Štěpánkovické

Více

OLMA NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ

OLMA NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ OLMA NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ ÚSTÍ NAD LABEM 6.-8.5.2012 Pořadatel Basketbalový klub Ústí nad Labem Jateční 1026/18 IČ: 14866714, DIČ: CZ14866714 Kontakt: Mgr. Zdeněk Rytíř tel.: +420 731 481 668

Více

TJ SOKOL STODŮLKY HISTORIE

TJ SOKOL STODŮLKY HISTORIE T J S O K O L S T O D Ů L K Y w w w. s o k o l s t o d u l k y. c z Stojíci: Černý, Vojta, Vydra st., Ferenc Futurista, Burian, Hašler, Vrbský, Dostál, Vydra ml. Sedící: Štěpánek, Veverka, Vošahlík a Kovařík

Více

Bedřich Ščerban 27. 7. 2015

Bedřich Ščerban 27. 7. 2015 Bedřich Ščerban 27. 7. 2015 Prezentace HC Dukla Jihlava,s.r.o. Historie Od roku 1956, kdy vzniklo hokejové mužstvo HC DUKLA JIHLAVA, uběhlo mnoho let. Převážnou část z této doby patřilo naše mužstvo mezi

Více

OLMA Národní finále mladších minižákyň

OLMA Národní finále mladších minižákyň INFORMAČNÍ BULLETIN OLMA Národní finále mladších minižákyň pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Bc. Lubomíra France Úvodní slovo Vážení hosté, účastníci, diváci, dovolte mi tímto Vás přivítat

Více

ETIKA V LEDNÍM HOKEJI. Požadavky trenérů ČSLH

ETIKA V LEDNÍM HOKEJI. Požadavky trenérů ČSLH ETIKA V LEDNÍM HOKEJI Požadavky trenérů ČSLH CÍLE Rozvoj a růst mladých hráčů Zvýšení účasti, nábor nov Rozvoj dovedností Bezpečné a pozitivní prostředí Zábava a radost ze hry Vzájemný respekt NA TRIBUNĚ

Více

FloorballGames 2013 PROPOZICE AKCE

FloorballGames 2013 PROPOZICE AKCE FloorballGames 2013 PROPOZICE AKCE ZÁKLADNÍ INFO Pro pravidelné účastníky nemusíme představovat - jedná se o tradiční florbalové posezónní setkání florbalistů v České Lípě s řadou doprovodných akcí a jedinečnou

Více

Fotbalový klub SK FS Junior Teplice. pořádá. I. ročník fotbalového turnaje přípravek. pro hráče věkové kategorie U 10

Fotbalový klub SK FS Junior Teplice. pořádá. I. ročník fotbalového turnaje přípravek. pro hráče věkové kategorie U 10 Fotbalový klub SK FS Junior Teplice pořádá UMBRO CUP 2010 I. ročník fotbalového turnaje přípravek pro hráče věkové kategorie U 10 generálním sponzorem turnaje je firma UMBRO CZ, s.r.o. zastoupená firmou

Více

HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA

HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA HOKEJOVÉ KLUBY HC LEDEČ N.S. A HC SVĚTLÁ N.S. pořádají 3. ročník dvoudenního hokejového turnaje mladších a starších žáků HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA Získal Stanley Cup, vyhrál mistrovství světa dospělých

Více

neděle 4.11.2007 od 8:30 hodin

neděle 4.11.2007 od 8:30 hodin Sportovní klub vozíčkářů Praha pořádá 4. Benefiční florbalový turnaj firem 2007 ROZPIS UTKÁNÍ Kdy: neděle 4.11.2007 od 8:30 hodin Kde: hala Sokol Královské Vinohrady - Polská 1, Praha 2 Kontaktní osoba:

Více

HC KOMETA BRNO nabídka reklamní spolupráce 2007 2008

HC KOMETA BRNO nabídka reklamní spolupráce 2007 2008 HC KOMETA BRNO nabídka reklamní spolupráce 2007 2008 Vážení sportovní přátelé, obchodní partneři, dovolujeme si Vám v krátkosti představit 2. nejúspěšnější klub tuzemské hokejové historie, 11násobného

Více

Festival starší minižáci - BK Jihlava

Festival starší minižáci - BK Jihlava Festival starší minižáci - BK Jihlava Místo konání: Hala SMJ Jihlava a Gymnázium Jihlava Termín: 8. 10. května 2015 Účastníci: skupina A: Slavia Kroměříž trenér Ladislav Kusala BC Vysočina Jihlava trenér

Více

BEKSA. magazín V ŘÍJNOVÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

BEKSA. magazín V ŘÍJNOVÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE 10 / 2011 BEKSA magazín V ŘÍJNOVÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Slovo k sezoně Dotazník Michala Čarneckého Štafeta: Petr Bohačík se ptá Zbyňka Pospíšila Můj svět: Martin Marek Rozhovory s trenéry mládeže

Více

O pohár starosty města Modřice

O pohár starosty města Modřice Pozvánka na XIV. ročník mezinárodního turnaje mladších žáků (roč. 2002) O pohár starosty města Modřice srpna 2014 na hřišti v Modřicích www.turnaj-modrice.cz POZVÁNKA Organizační výbor zve všechny hráče,

Více

Coca-Cola Školský pohár VŠEOBECNÉ INFORMACE

Coca-Cola Školský pohár VŠEOBECNÉ INFORMACE Coca-Cola Školský pohár VŠEOBECNÉ INFORMACE Název soutěže: Coca-Cola Školský pohár Vyhlašovatel a organizátor: Coca-Cola Services n.v. Partneři soutěže: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České

Více

Fotbal Atletika Vybíjená Přehazovaná Streetball In-line biatlon

Fotbal Atletika Vybíjená Přehazovaná Streetball In-line biatlon 20.000 dětí 10.000 sportovců 70 základních škol 6 sportovních disciplín 80 rozhodčích 5 sportovních týdnů Slavnostní losování států 8 kvalifikačních dnů 1 velký finálový DEN Mediální podpora projektu Fotbal

Více

magazín V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

magazín V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE 12 / 2010 BEKSA magazín V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Rozhovor s Martinem Markem Otázky a odpovědi před play-off Reportáž z paintballu Sondu do děčínského týmu Portrét Lukáše Rovenského aktuálně

Více

Coca-Cola Cup 2015/2016. Partneři soutěže: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, Fotbalová asociace České republiky

Coca-Cola Cup 2015/2016. Partneři soutěže: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, Fotbalová asociace České republiky Coca-Cola Cup 2015/2016 VŠEOBECNÉ INFORMACE Název soutěže: Coca-Cola Cup Vyhlašovatel a organizátor: Coca-Cola Services, n.v. Partneři soutěže: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky,

Více

Účast na první kole 1. Goalballové ligy dospělých v sezóně 2013 2014. Po prvním kole náš tým se dvěma výhrami a dvěma porážkami drží druhou příčku.

Účast na první kole 1. Goalballové ligy dospělých v sezóně 2013 2014. Po prvním kole náš tým se dvěma výhrami a dvěma porážkami drží druhou příčku. GOALBALL 1. Období leden až červen 2013 pravidelné tréninky každé úterý od 18 do 19 hodin na Základní škole genpor. Františka Peřiny v Praze na tento pronájem nám přispěla Nadace Českého rozhlasu účast

Více

HC DUKLA JIHLAVA. propozice turnaje v ledním hokeji. MEMORIÁL JAROSLAVA PITNERA VI. ročník. Ročníky nar. 2000 / 2001

HC DUKLA JIHLAVA. propozice turnaje v ledním hokeji. MEMORIÁL JAROSLAVA PITNERA VI. ročník. Ročníky nar. 2000 / 2001 HC DUKLA JIHLAVA propozice turnaje v ledním hokeji MEMORIÁL JAROSLAVA PITNERA VI. ročník Ročníky nar. 2000 / 2001 Turnaj pořádán ve spolupráci s Krajským svazem ČSLH Legendární trenér Jaroslav Pitner Legendární

Více

Projekt: Dotazník o sportu a volném čase. Šetření na základních školách a gymnáziích v Teplicích a okolí.

Projekt: Dotazník o sportu a volném čase. Šetření na základních školách a gymnáziích v Teplicích a okolí. Projekt: Dotazník o sportu a volném čase Šetření na základních školách a gymnáziích v Teplicích a okolí. Brno 2011 Obsah: 1. Zadání.. 3 2. Dotazník.. 4 3. Výsledky šetření.. 5 4. Demografická struktura

Více

magazín V DVANÁCTÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

magazín V DVANÁCTÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE 12 / 2011 magazín V DVANÁCTÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Aktuálně o dění v klubu Desetkrát s Pavlem Starou S Lukášem Krausem o ženách Fanoušci se ptali Tomáše Tótha Mládež: Marek Hulva + extra porce

Více

Otvírací turnaj Starobrno Univerzitní ligy Jarní část 2015

Otvírací turnaj Starobrno Univerzitní ligy Jarní část 2015 Otvírací turnaj Starobrno Univerzitní ligy Jarní část 2015,,Ukaž svou sílu. Propozice turnaje TERMÍN: 28.2.2015 MÍSTO: Venkovní hřiště TJ Sokol Brno 1, Kounicova 20, 602 00, Brno, Česká Republika HARMONOGRAM

Více

Výroční zpráva 2014. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Výroční zpráva 2014. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů Výroční zpráva 2014 Štěpánkovická fotbalová liga - spolek amatérských hráčů Úvodní slovo Vážení přátelé, předkládáme Vám výroční zprávu o činnosti amatérských hráčů za uplynulý rok 2014. Štěpánkovické

Více

Bertil stál u okna a díval se ven. Začalo se smrákat. Venku byla mlha, zima a ošklivo. Bertil čekal na maminku a na tatínka, až se vrátí domů.

Bertil stál u okna a díval se ven. Začalo se smrákat. Venku byla mlha, zima a ošklivo. Bertil čekal na maminku a na tatínka, až se vrátí domů. Bertil stál u okna a díval se ven. Začalo se smrákat. Venku byla mlha, zima a ošklivo. Bertil čekal na maminku a na tatínka, až se vrátí domů. Čekal tak toužebně, že by nebylo divu, kdyby se objevili ve

Více

AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR,

AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR, AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR, McDonald s ČR 18.ročník McDonald s Cup 2014/15 PROPOZICE krajského finále Královéhradeckého kraje Jičín 21.květen 2015 PROPOZICE krajského finále18.ročníku McDonald scup Pořadatel:

Více

HERNÍ ŘÁD MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V CURLINGU MUŽŮ A ŽEN (Schváleno VH 31. 5. 2014)

HERNÍ ŘÁD MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V CURLINGU MUŽŮ A ŽEN (Schváleno VH 31. 5. 2014) HERNÍ ŘÁD MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V CURLINGU MUŽŮ A ŽEN (Schváleno VH 31. 5. 2014) 1. Systém soutěže Mistrovství České republiky mužů a žen (dále jen MČR) je dlouhodobou soutěží, v níž jsou týmy rozděleny

Více

NABÍDKA REKLAMNÍ SPOLUPRÁCE

NABÍDKA REKLAMNÍ SPOLUPRÁCE NABÍDKA REKLAMNÍ SPOLUPRÁCE Česká pojišťovna Play off 2009 Představení HC Energie Karlovy Vary s.r.o. HC Energie Karlovy Vary se postupnými kroky zařadila mezi elitu extraligových klubů v českém hokeji.

Více

Partnerství Mistrovství Evropy v baseballu 2014

Partnerství Mistrovství Evropy v baseballu 2014 Partnerství Mistrovství Evropy v baseballu 2014 Proč spolupracovat s ČBA Baseball má v České republice dlouholetou tradici. Tento sport se na našem území hraje téměř 100 let. V roce 2013 slaví společně

Více

Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012. Vážení fotbaloví přátelé,

Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012. Vážení fotbaloví přátelé, Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012 Vážení fotbaloví přátelé, dovolte mi vás jménem fotbalového klubu FK Ústí nad Labem a.s. pozvat na další setkání série turnajů Partners Cup, kde hlavní cenou bude opět

Více

Sezona 2012/2013 18. kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec

Sezona 2012/2013 18. kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec PRESS KIT Sezona 2012/2013 18. kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec 18. kolo Gambrinus ligy FC Vysočina Jihlava FC Slovan Liberec 1. 3. 2013, Stadion Jihlava 18:00 Rozhodčí: Libor Kovařík - Patrik

Více

Tento turnaj je realizován za finanční spoluúčasti Statutárního města Přerova, Olomouckého kraje a společností

Tento turnaj je realizován za finanční spoluúčasti Statutárního města Přerova, Olomouckého kraje a společností Přerovský volejbalový klub pořádá ve spolupráci se Statutárním městem Přerov a Olomouckým krajem 24. ROČNÍK VELKÉ CENY PŘEROVA JUNIOREK PARTNEŘI TURNAJE: Teplo Přerov a.s., Technické služby města Přerova

Více

UNIVERSIÁDA 2005 IZMIR TURECKO

UNIVERSIÁDA 2005 IZMIR TURECKO UNIVERSIÁDA 2005 IZMIR TURECKO Reprezentační družstvo ženy České republiky I. Sestavení družstva : Po rozhodnutí výboru ČBF přidělit mě a panu RNDr. Svatopluku Horákovi funkce trenérů na letní Universiádu

Více

Reorganizace mládežnických soutěží od sezony 2009/2010

Reorganizace mládežnických soutěží od sezony 2009/2010 Reorganizace mládežnických soutěží od sezony 2009/2010 Výkonný výbor ČSLH Komise mládeže ČSLH Trenérsko-metodická komise ČSLH Reprezentační komise ČSLH Zpracovali: Milan Vacke a ing. Jaromír Jindřich Analýza

Více

BEKSA. magazín V LEDNOVÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

BEKSA. magazín V LEDNOVÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE 1 / 2012 BEKSA magazín V LEDNOVÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Aktuálně: Beksa za dětmi Můj svět: Jiří Černošek Stříbrný běžec Jaromír Kopecký Štafeta: Koty se ptá Tomáše T. Mládež: Vyhlídky před play-off

Více

INFORMAČNÍ BULLETIN duben 2012

INFORMAČNÍ BULLETIN duben 2012 Vážení čtenáři, rodiče, podporovatelé školy NOE, INFORMAČNÍ BULLETIN duben 2012 v minulém čísle infobulletinu jste se mohli dočíst o vzniku křesťanské mateřské školy, která zahájí svou činnost v září 2012.

Více

Příbramský pohár 2014 U12

Příbramský pohár 2014 U12 Fotbalový turnaj mladších žáků Příbramský pohár 2014 U12 TERMÍN TURNAJE: Čtvrtek 8.5.2014 Časový rozpis: 8.00-8:30 hod. prezence (u později zahajovaných zápasů stačí být ½ hod před prvním zápasem), 9:00

Více

ČTENÍ NEJMENŠÍM V pondělí 26. 3. 2012 navštívili žáci třídy 5.A s paní učitelkou Hanou Houškovou MŠ v Mechové ulici, kde v rámci Měsíce knihy zábavnou formou seznámili budoucí prvňáčky se známými i méně

Více

X I. B R N O C U P 2 0 1 2

X I. B R N O C U P 2 0 1 2 I N T E R N A T I O N A L P O L I C E A S S O C I A T I O N S E K C E Č E S K É R E P U B L I K Y ÚZEMNÍ SKUPINA 201 BRNO X I. B R N O C U P 2 0 1 2 v s á l o v é k o p a n é B R N O, Č E S K Á R E P U

Více

R O Z H O V O R Y S U K R A J I N S K Ý M I D Ě T M I M U K A Č E V S K É H O I N T E R N Á T U

R O Z H O V O R Y S U K R A J I N S K Ý M I D Ě T M I M U K A Č E V S K É H O I N T E R N Á T U R O Z H O V O R Y S U K R A J I N S K Ý M I D Ě T M I Z M U K A Č E V S K É H O I N T E R N Á T U Pro časopis ZÁMEČEK foto, text: František Miker, Lukáš Pěkný, Aleš Dvořák Mukačevo Ukrajina, dne 2. 7.

Více

ČESKÁ ASOCIACE SQUASHE PRAVIDLA ČASQ PRO ÚČAST JUNIORŮ NA TURNAJÍCH ESF

ČESKÁ ASOCIACE SQUASHE PRAVIDLA ČASQ PRO ÚČAST JUNIORŮ NA TURNAJÍCH ESF ČESKÁ ASOCIACE SQUASHE PRAVIDLA ČASQ PRO ÚČAST JUNIORŮ NA TURNAJÍCH ESF 01.09.2012 Stránka 1 z 4 PRAVIDLA ČASQ PRO ÚČAST JUNIORŮ NA TURNAJÍCH ESF I. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ turnaje ESF Junior Circuit Čl.1

Více

VÍTÁME VÁS NA VALNÉ HROMADĚ

VÍTÁME VÁS NA VALNÉ HROMADĚ VÍTÁME VÁS NA VALNÉ HROMADĚ 23. března 2012, Na Rychtě - Choceň Josef Tomáš PROGRAM VALNÉ HROMADY 1. Zahájení valné hromady 2. Zpráva o činnosti za r. 2011 členská základna ekonomika hospodaření brigády

Více

Florbalový turnaj. Malý projekt. Rybák Luděk. Rok 2009/10. Fakulta textilní Technická univerzita v Liberci Stránka 1

Florbalový turnaj. Malý projekt. Rybák Luděk. Rok 2009/10. Fakulta textilní Technická univerzita v Liberci Stránka 1 Florbalový turnaj Malý projekt Rybák Luděk Rok 2009/10 Fakulta textilní Technická univerzita v Liberci Stránka 1 Obsah Úvod...3 Popis projektu...3 Cíle projektu...3 Strom cílů...4 Časový harmonogram...5

Více

Sportovní výkon aneb jak se připravují nejlepší

Sportovní výkon aneb jak se připravují nejlepší Zveme Vás na seminář pro trenéry, rodiče a stolně tenisové nadšence na téma Sportovní výkon aneb jak se připravují nejlepší Prezentuje: Pavel Bugaj osobní trenér a výživový poradce Kondiční trenér reprezentace

Více

8. Od posledního okamžiku, kdy míček leží nehybně před vyhozením do výšky, až do okamžiku, kdy je udeřen

8. Od posledního okamžiku, kdy míček leží nehybně před vyhozením do výšky, až do okamžiku, kdy je udeřen 1. K hrací ploše patří 2. "Síťka" se skládá 3. Strana pálky, používaná k udeření míčku 4. Strana pálky, která se nepoužívá ke hře 5. Hráč je povinen poskytnout pálku, s níž chce hrát k přezkoumání 6. Pálku

Více

Město Jihlava Město Pelhřimov Město Žďár nad Sázavou. Ve spolupráci s KVV ČSLH Kraje Vysočina

Město Jihlava Město Pelhřimov Město Žďár nad Sázavou. Ve spolupráci s KVV ČSLH Kraje Vysočina V. ROČNÍK TRADIČNÍHO TURNAJE O POHÁR HEJTMANA KRAJE VYSOČINA Město Jihlava Město Pelhřimov Město Žďár nad Sázavou Ve spolupráci s KVV ČSLH Kraje Vysočina V. ROČNÍK TRADIČNÍHO TURNAJE O POHÁR HEJTMANA KRAJE

Více

Zkušenost ze zahraničí

Zkušenost ze zahraničí Zkušenost ze zahraničí Vánoční turnaj v chorvatské Poreči O vánočních prázdninách se starší minižáci (U13) Sokola Pražského vydali na vánoční turnaj do chorvatské Poreče. Jednalo se už o 11. ročník tohoto

Více

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu 8.12.2012

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu 8.12.2012 Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu 8.12.2012 Mikulášský halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2003 a mladší Účastníci turnaje: BAUMIT Jablonec A,B,C, FC Slovan Liberec,,

Více

b) Rozbruslení družstev je 10 min. před začátkem utkání bez následné úpravy ledu.

b) Rozbruslení družstev je 10 min. před začátkem utkání bez následné úpravy ledu. ELIOD LIGA MD SKUPINA ZÁPAD 2014/15 Řídící orgán: VV KSLH Karlovarského kraje, ZS Sokolov, Boženy Němcové 1780, 356 01 Sokolov Liga mladšího dorostu Věková kategorie: hráči narození 1.1. do 31.12. r. 1999

Více

Rozpis krajského přeboru v minivolejbale pro soutěžní období 2015 2016

Rozpis krajského přeboru v minivolejbale pro soutěžní období 2015 2016 Středočeský krajský volejbalový svaz http://stc.cvf.cz e-mail: stc-vol@seznam.cz Rozpis krajského přeboru v minivolejbale pro soutěžní období 2015 2016 modrý, červený a žlutý volejbal chlapců, dívek a

Více

Squash aréna LIBEREC LIGA jednotlivců 2. ročník - r. 2011 pro hráče amatéry i pokročilé pravidla

Squash aréna LIBEREC LIGA jednotlivců 2. ročník - r. 2011 pro hráče amatéry i pokročilé pravidla Squash aréna LIBEREC LIGA jednotlivců 2. ročník - r. 2011 pro hráče amatéry i pokročilé pravidla Všeobecné informace: 1. SQ Liga (dále jen SQL ) je klubová soutěž jednotlivců, kterou hrají muži a ženy

Více

Brejk Peru (název země ze které je klub) Liga Mezinárodní poháry

Brejk Peru (název země ze které je klub) Liga Mezinárodní poháry BREJK Zamyslel jsem se jak by šel vylešit levý sloupec, proto ať se zlepší viditelnost reprezentace a mezinárodních pohárů. Pokud si všimnete, tak hlavní změnou je přidání do levého sloupečku centrála

Více

Sportovní a marketingová agentura All Stars Team ve spolupráci s SK Slavia Praha pořádá ve dnech 19.-20.6. 2010 ALL STARS CUP

Sportovní a marketingová agentura All Stars Team ve spolupráci s SK Slavia Praha pořádá ve dnech 19.-20.6. 2010 ALL STARS CUP Sportovní a marketingová agentura All Stars Team ve spolupráci s SK Slavia Praha pořádá ve dnech 19.-20.6. 2010 ALL STARS CUP www.allstarsteam.cz/cup 2. ročník mezinárodního fotbalového turnaje mladších

Více

Stejně jako v minulých letech i pro sezónu 2014 vyhlásil Český střelecký svaz pro střelce z předovek Českou střeleckou ligu ve sportovní střelbě z

Stejně jako v minulých letech i pro sezónu 2014 vyhlásil Český střelecký svaz pro střelce z předovek Českou střeleckou ligu ve sportovní střelbě z Stejně jako v minulých letech i pro sezónu 2014 vyhlásil Český střelecký svaz pro střelce z předovek Českou střeleckou ligu ve sportovní střelbě z perkusních revolverů, perkusních, křesadlových a doutnákových

Více

OHLEDNUTÍ ZA AKCÍ 10 DNÍ FLORBALU 2014 Zimní stadion, Č. Třebová

OHLEDNUTÍ ZA AKCÍ 10 DNÍ FLORBALU 2014 Zimní stadion, Č. Třebová OHLEDNUTÍ ZA AKCÍ 10 DNÍ FLORBALU 2014 Zimní stadion, Č. Třebová Již 7. ročníkem 10 dní florbalu v České Třebové se mohli pyšnit organizátoři z florbalového klubu FbK Orlicko Třebovsko. Během celého týdne

Více

FAČR PODPORUJE FOTBAL VE ŠKOLÁCH

FAČR PODPORUJE FOTBAL VE ŠKOLÁCH FAČR PODPORUJE FOTBAL VE ŠKOLÁCH Vážení sportovní přátelé, V Praze dne 1. 9. 2014 současný svět nabízí dětem mnoho možností, jak trávit svůj volný čas. Bohužel už je pryč doba, kdy jsme na každém hřišti

Více

Soutěžní ročník 2014/2015

Soutěžní ročník 2014/2015 Ročník 10. číslo 24. OKRESNÍ PŘEBOR FA ČR Při OFS BRUNTÁL Soutěžní ročník 2014/2015 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL www.tjsvetlahora.cz Delegace rozhodčích na toto utkání mužů: Hlavní rozhodčí:

Více

CZECH OPEN 15. ČESKÁ ŠIPKOVÁ ORGANIZACE. Vítězové soutěží jednotlivců budou pozváni na Winmau World Masters 2009.

CZECH OPEN 15. ČESKÁ ŠIPKOVÁ ORGANIZACE. Vítězové soutěží jednotlivců budou pozváni na Winmau World Masters 2009. ČESKÁ ŠIPKOVÁ ORGANIZACE ŘÁDNÝ ČLEN WORLD DARTS FEDERATION (WDF) WORLD WORLD DARTS FEDERATION 15. CZECH Mezinárodní šipkový turnaj OPEN WDF kategorie 3, BDO kategorie B, Zuiderduin Masters Pátek 6. listopadu

Více

Propozice 10. ročníku turnaje ve futsale JISKRA CUP

Propozice 10. ročníku turnaje ve futsale JISKRA CUP Propozice 10. ročníku turnaje ve futsale JISKRA CUP I. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ Pořadatel: TJ JISKRA Otrokovice, oddíl sálové kopané Termín: sobota 8.března 2014 Místo konání: Sportovní hala v Otrokovicích

Více

SLOVANOVINY. žákovské práce. ze Slovanu 2013/2014

SLOVANOVINY. žákovské práce. ze Slovanu 2013/2014 SLOVANOVINY žákovské práce ZŠ SLOVAN slaví 40. výročí ze Slovanu 2013/2014 Třetí číslo k oslavám ZŠ Slovan Pár řádků k zamyšlení..od patnáctileté žákyně naší školy Dětství a dospělost. Co bylo ve škole,

Více

Časový rozpis. 31.května 2010 - pondělí

Časový rozpis. 31.května 2010 - pondělí AŠSK ČR, ČMFS, MŠMT ČR, McDonald s ČR PROPOZICE Svátek fotbalu McDonald s Cup 2009 / 2010 Jablonec nad Nisou 31.5. 1.6.2010 Časový rozpis 31.května 2010 - pondělí 12:00 13:00 prezence týmů, rozdání balíčků

Více

Chance 3x3 Tour 2014

Chance 3x3 Tour 2014 PROGRAM Uvnitř programu Kalendář Chance 3x3 Tour Co je basketbal 3x3 a proč ne streetball? Časový harmonogram Praha Pravidla Výsledky Fotogalerie SÁZEJTE ONLINE! TŘEBA NA BASKET www.chance.cz/registrace

Více

BEKSA. magazín V KVĚTNOVÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

BEKSA. magazín V KVĚTNOVÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE 6 / 2012 BEKSA magazín V KVĚTNOVÉM ČÍSLE BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE FotoEcho play-off 2012 Štafeta: Martin S. zpovídá Jursu Desetkrát s Marcusem Arnoldem Svět Martina Šorfa Nikdy nepřestávej věřit Východočeský

Více

linka pomoci Čekáte nečekaně dítě? Poradna (nejen) pro ženy v tísni Celostátní linka pomoci: 800 108 000 www.linkapomoci.cz

linka pomoci Čekáte nečekaně dítě? Poradna (nejen) pro ženy v tísni Celostátní linka pomoci: 800 108 000 www.linkapomoci.cz Bylo mi teprve 17, když jsem zjistila, že jsem těhotná. Hlavou mi svištělo, že chci studovat, užívat si života, a že mě naši zabijou. Ti nám ale nakonec pomohli ze všech nejvíc. S prckem to dnes už skvěle

Více

TJ OSS LOMNICE Oddíl kopané Pravidla činnosti oddílu kopané TJ OSS Lomnice

TJ OSS LOMNICE Oddíl kopané Pravidla činnosti oddílu kopané TJ OSS Lomnice TJ OSS LOMNICE Oddíl kopané Pravidla činnosti oddílu kopané TJ OSS Lomnice Zpracoval: VV oddílu kopané Obsah: 1. Úvod...3 2. Organizační struktura...4 2.1 Výkonný výbor oddílu kopané...4 2.2 Družstva oddílu

Více

Dotazníky pro rodiče vyhodnocení Žlutá třída - Motýlci

Dotazníky pro rodiče vyhodnocení Žlutá třída - Motýlci 1. Chodí Vaše dítě do MŠ: a) velmi rádo 7x b) rádo 7x c) nerado 1x d) nevím Dotazníky pro rodiče vyhodnocení Žlutá třída - Motýlci 2. O dění v MŠ s Vámi dítě hovoří: a) každý den 10x b) občas 5x 3. MŠ

Více

Předpřípravka : Vyhodnocení podzimní části roku 2012.

Předpřípravka : Vyhodnocení podzimní části roku 2012. Podzimní část sezóny je za name, a tak přinášíme krátké zhodnocení uplynulého období Předpřípravka : Vyhodnocení podzimní části roku 2012. Podzimní část sezóny je za námi, a tak přinášíme krátké zhodnocení

Více

Litomyšl Streetball 2013

Litomyšl Streetball 2013 1 Litomyšl Streetball 2013 Informace o streetballovém turnaji: 1. O turnaji 2. Připravovaný ročník 2013 3. Nabídka spolupráce 4. Shrnutí 5. Kontakt 2 1. O turnaji Turnaj byl založen 9.9.2006 v Litomyšli.

Více

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2006. pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2006. pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2006 pořádaného OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice 5. ročník: BYŠKOVICE CUP 06.06.2015 Pořadatel : Termín : 6. června 2015 Čas : 09:00 14:15

Více

V desátém čísle BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

V desátém čísle BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE 10 / 2010 magazín V desátém čísle BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Po stopách želvy Beksičky Téma: Boj o druhé šance Zpověď Martina Kříže Východočeský basketbal: Josefov Mládežnický portrét Martina Peterky aktuálně

Více

Kategorie I. - podpora činnosti organizací vykazujících v členské základně sportovce do 18 let: schváleného příspěvku

Kategorie I. - podpora činnosti organizací vykazujících v členské základně sportovce do 18 let: schváleného příspěvku Sportovní granty 4. etapa Příloha a) Kategorie I. - podpora činnosti organizací vykazujících v členské základně sportovce do 18 let: Žadatel, sídlo Výše schváleného 993.26,- Lokomotiva Česká, o.s. Mánesova

Více

Změny pravidel volejbalu schválené kongresem FIVB 2014. (nový text je vyznačen červeně)

Změny pravidel volejbalu schválené kongresem FIVB 2014. (nový text je vyznačen červeně) Změny pravidel volejbalu schválené kongresem FIVB 2014 (nový text je vyznačen červeně) Ruletext 2013-16 Ruletext 2015-16 1. HRACÍ PLOCHA 1.1 Rozměry Hřiště je obdélník o rozměrech 18x9 m obklopený volnou

Více

Support Cup 2012. Přejděte z hlediště zahrát si na hřiště a reprezentujte svůj klub v konkurenci ostatních ligových fanklubů.

Support Cup 2012. Přejděte z hlediště zahrát si na hřiště a reprezentujte svůj klub v konkurenci ostatních ligových fanklubů. Support Cup 2012 Přejděte z hlediště zahrát si na hřiště a reprezentujte svůj klub v konkurenci ostatních ligových fanklubů. Popis: Turnaj Support Cup, je první turnaj svého druhu v České republice. Pozvánku

Více

Staňte se partnerem. Sport bez předsudků Sportovně sociální projekt prevence kriminality

Staňte se partnerem. Sport bez předsudků Sportovně sociální projekt prevence kriminality Staňte se partnerem Sport bez předsudků Sportovně sociální projekt prevence kriminality Sport bez předsudků Hlavní cíle projektu popularizace a prezentace sportu jako možnosti využití volného času dětí:

Více

I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN

I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE MĚSTO PARDUBICE I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN SK DFO PARDUBICE o.s. vs. AC SPARTA PRAHA Sobota 17. 10. 2009 v 10:30 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:00 Vážení

Více

Golden Tour Pardubice 2014

Golden Tour Pardubice 2014 2014 spojte příjemné s užitečným udělejte něco pro své zaměstnance zviditelněte svou společnost dejte vzniknout novým obchodním kontaktům zapojte se do nejvýznamnějšího projektu svého druhu ve střední

Více

www.milionoveimperium.cz

www.milionoveimperium.cz www.milionoveimperium.cz David Kirš, autor Miliónového impéria a EmailAcademy uvádí ebook WEB MILIONÁŘE A KRUH BOHATSTVÍ Tento ebook (dokument) můžete šířit a přeposílat dále, ale pouze jako celek. Není

Více

Roveňský poločas se zeptal za Vás Tomáše Madáka (nar.1987)

Roveňský poločas se zeptal za Vás Tomáše Madáka (nar.1987) Roveňský poločas se zeptal za Vás Tomáše Madáka (nar.1987) Při zvažování,s kým by mohl Roveňský poločas zahájit letošní povídání, padla volba na Tomáše Madáka. Důvod? Tomáš je ve svém věku již jedním z

Více

S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů)

S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů) S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů) Propozice Sportovní klub Benešov ve spolupráci s S trio Benešov a S centrum Benešov pořádají mládežnické turnaje v minikopané přípravek na UMT 4. generace Benešov S centrum

Více

Malá knížka o Amálce

Malá knížka o Amálce Malá knížka o Amálce Ahoj, jmenuji se Amalthea, ale říkají mi Amálka. Jsem bájná koza, první pěstounka, která se starala o malého Dia, když se o něj nemohla postarat jeho vlastní maminka. Proto podle mne

Více

SOUTĚŽE MLÁDEŽE DO 12 let sezóna 2013/14

SOUTĚŽE MLÁDEŽE DO 12 let sezóna 2013/14 SOUTĚŽE MLÁDEŽE DO 12 let sezóna 2013/14 1. Věkové hranice U6 mini 1.7. 2007 a mladší U8 benjamínci 1.7. 2005 a mladší U10 přípravka 1.7. 2003 a mladší U12 mladší žactvo 1.7.2001 a mladší Od podzimu 2014

Více

Okresní nohejbalový svaz Praha západ. Okresní soutěž a přebor mužů v nohejbale Praha - západ 2015 ROZPIS

Okresní nohejbalový svaz Praha západ. Okresní soutěž a přebor mužů v nohejbale Praha - západ 2015 ROZPIS Okresní nohejbalový svaz Praha západ Okresní soutěž a přebor mužů v nohejbale Praha - západ 2015 ROZPIS 1. Předpis Hraje se dle platných Pravidel nohejbalu, Soutěžního řádu, tohoto rozpisu a jeho případných

Více

turnaj 4 ZEMÍ ŽEn & u-19 Ostrava 7. 9. prosince 2014

turnaj 4 ZEMÍ ŽEn & u-19 Ostrava 7. 9. prosince 2014 turnaj 4 ZEMÍ ŽEN & U-19 Ostrava 7. 9. prosince 2014 Vážení futsaloví příznivci! Jsem rád, že se po roce koná opět v Ostravě akce vrcholového futsalu. Po loňském Joma Cupu zde přivítáme Turnaj 4 zemí.

Více

SKP Slovan Moravská Třebová

SKP Slovan Moravská Třebová SKP Slovan Moravská Třebová pořádá 08. 02. 2014 turnaj starší přípravky ročníku 2004 a mladších Pořadatel: SKP Slovan Moravská Třebová Termín: 08. 02. 2014 Startovné: Místo: Hrací plocha: 1.500,- Kč (na

Více

Zápis do prvních tříd Zápis do 1. tříd pro školní rok 2014/2015 se v naší škole konal 15. a 16. ledna. Zápisem

Zápis do prvních tříd Zápis do 1. tříd pro školní rok 2014/2015 se v naší škole konal 15. a 16. ledna. Zápisem Zápis do prvních tříd Zápis do 1. tříd pro školní rok 2014/2015 se v naší škole konal 15. a 16. ledna. Zápisem provázeli budoucí prvňáčky žáci 5. tříd, kteří si připravili pro děti pohádkové úkoly. Letos

Více

ZPRÁVA Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ

ZPRÁVA Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ ZPRÁVA Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Spartak Třebíč Hosté Sestava družstva Červinka Martin Kašpar Lukáš ( C ) Němec Tomáš Žídek Martin Konečný David Kučera Petr SK Bělá :0 Široký, Máca Červinka, Žídek 2:0

Více