BEKSA. magazín V ŘÍJNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "BEKSA. magazín V ŘÍJNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE"

Transkript

1 10 / 2012 BEKSA magazín V ŘÍJNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Echo úvodu sezony Dotazník Dušana B. Pel-mel Travise N. Přes překážky Sama F. Mládež: junioři v Kaunasu Komerční prezentace: SIKO KOUPELNY

2 aktuálně Echo úvodu sezony BK JIP PARDUBICE Beksa-tým, verze 2012/13 Evaldas Žabas Rozehrávač Přezdívka: Ev Číslo dresu: 13 Narozen: Výška: 188 cm Michal Čarnecký Rozehrávač Přezdívka: Čarda Číslo dresu: 10 Narozen: Výška: 184 cm Jiří Šoula Rozehrávač Přezdívka: Šoulič Číslo dresu: 11 Narozen: Výška: 185 cm Lukáš Kotas Křídlo Přezdívka: Koty Číslo dresu: 5 Narozen: Výška: 193 cm Ondřej Peterka Křídlo Přezdívka: Mičego Číslo dresu: 8 Narozen: Výška: 200 cm Corey Muirhead Křídlo Přezdívka: Corey Číslo dresu: 15 Narozen: Výška: 198 cm Josef Příhonský Křídlo Přezdívka: Pepan Číslo dresu: 55 Narozen: Výška: 189 cm Samuel Faifr Křídlo Přezdívka: Sam Číslo dresu: 6 Narozen: Výška: 203 cm Zbyněk Pospíšil (kapitán) Pivot Přezdívka: Zí Číslo dresu: 12 Narozen: Výška: 206 cm Petr Bohačík Pivot Přezdívka: Bohy Číslo dresu: 7 Narozen: Výška: 205 cm

3 aktuálně Echo úvodu sezony Travis Nelson Pivot Přezdívka: Big-T Číslo dresu: 14 Narozen: Výška: 205 cm Martin Peterka Pivot Přezdívka: Mičego Číslo dresu: 4 Narozen: Výška: 202 cm Tomáš Šoukal Pivot Přezdívka: Šouky Číslo dresu: 9 Narozen: Výška: 202 cm Martin Šorf Vedoucí týmu Narozen: Jan Slowiak Hlavní trenér Narozen: Dušan Bohunický Asistent trenéra Narozen: Martin Skřivánek Kondiční trenér Narozen: Jaromír Kopecký Fyzioterapeut Narozen:

4 aktuálně Echo úvodu sezony BK JIP PARDUBICE Trápí nás nevyváženost Vypadalo to na snový vstup do sezony. Perně vydřená (a šťastná) první výhra v Ústí n. L., pak ještě cennější triumf v Levicích a následné suverénní skolení Opavy. Jenže po třízápasové vítězné sérii přišla dvě zakopnutí. Nejprve ve Svitavách a o čtyři dny později v ČEZ Aréně s Prostějovem. Z prvních pěti kol tak Beksa vytěžila 8 bodů. O vstupu do sezony jsme si povídali s trenérem Janem Slowiakem. Jak jste spokojen s bilancí 3/2? Upřímně řeknu, že jsem trošku zklamaný. Myslím si, že v posledních dvou zápasech jsme měli dokázat zvítězit. Přál bych si minimálně o jedno vítězství víc. Asi je potřeba počítat s nějakými výpadky, ale třeba náš výkon ve Svitavách byl skutečně slabý, tam jsme rozhodně nepředvedli to, čím se chceme v této sezoně prezentovat. Po tomto utkání jsem byl nejvíc zklamaný. A co se týče herních výkonů? Zatím je to trošku nevyvážené. Solidní výkony jsme předvedli v Levicích a doma s Opavou, jenže jsme je nepotvrdili v Ústí - i když jsem tam dokázali vyhrát a ani ve Svitavách. V utkání s Prostějovem jsme ukázali velmi slušnou útočnou fázi, ale bohužel jsme ji nepotvrdili dobrou obranou. Inkasujeme výrazně více bodů než v předešlých sezonách. Čím je to způsobeno? Z loňské sezony si neseme nějaké limity, co se týče zdravotního stavu hráčů a jejich fyzické připravenosti, což je, bohužel, problém, se kterým se hůře vyrovnáváme. Jsme zatím nedostatečně odolní v situacích 1 na 1. Druhá věc je, že došlo ke změnám v týmu a ne všichni se už zvládli adaptovat na obranný systém a na pravidla, která máme. Hráči někdy na hřišti víc přemýšlejí než konají, což se, věřím, bude časem zlepšovat. Ostatně i v první sezoně, po tehdejší velké obměně týmu, jsme také neměli úvod Mattoni NBL úplně bez zaváhání, ale v průběhu sezony si tým sedal a výkony se zlepšovaly. Třetí věc je, že nahradit důraz a agresivitu Marcuse Arnolda na doskoku není tak úplně lehké. Samozřejmě se to musí rozložit mezi více hráčů, ale zatím s tím máme problémy v podstatě v každém zápase. Kdybyste měl říci jednu věc, s kterou jsme maximálně spokojen, co byste uvedl? S naším úsilím v tréninku. Tým chce pracovat, myslím si, že nás společná práce baví. Také myslím, že se daří zapracovávat mladé hráče, a to nemluvím jen o jejich výkonech v Mattonce, ale i v 1. lize za Hradec Králové, kde se stali lídry týmu a dokáží ho dovést k vítězstvím. To je pro nás pozitivní informace pro jejich další vývoj. Poslední otázka se týká vašeho nového asistenta Dušana Bohunického: jak se vám vzájemně spolupracuje? Pro mě to není nová věc. Věděl jsem, co můžu do Dušana očekávat. Určitě přinesl spoustu energie do tréninku, přinesl spoustu nových myšlenek, pozitivum je i to, že mi vytváří opozici a díky tomu jsme schopni nacházet optimálnější řešení některých situací, na které potřebujeme tým připravit.

5 zpověď Bleskový dotazník S asistentem trenéra Dušanem Bohunickým POSLOUCHÁM TICHO Nejméně doceněným hráčem v lize je Každý mladý hráč. Je potřeba jim dát šanci a potom můžeme hodnotit jejich úspěch, anebo neúspěch. Při výjezdech většinou trávím čas tak, že Čtu si knížky, nebo s (vedoucím týmu) Martinem Šorfem, také trenérem dětí v Litomyšli, připravujeme útočné kombinace pro jeho minižáky. (vedle sedící Martin Šorf nesouhlasně kýval hlavou: To není pravda. To já ti říkam, co a jak, já ti sděluju moje know-how ). Před zápasem nejradši poslouchám Ticho. Dokážu se při něm maximálně koncentrovat. Rád bych si na jeden den vyměnil místo s Mojí manželkou, abych byl častěji s našimi dětmi. Můj druhý nejoblíbenější sport po basketbalu je Cykloturistika singl trek. Je to jízda přírodou jedním směrem. Jezdí se ve speciálně upravených dráhách v lese, po vrstevnicích. Nabereš rychlost a nemusíš se bát, že se s někým srazíš, protože jsou to jednosměrky. Sportovec z jiného odvětví, kterého rád sleduji, se jmenuje Roger Federer. Imponuje mi, mimo jiné, jeho poker face na kurtu. Nejbouřlivější prostředí v lize je v hale USK Praha. Proč? Protože jediné bouřlivé prostředí v této hale vytvářejí pokyny trenérů.

6 zpověď Bleskový dotazník Hala s nejhorší šatnou pro hostující tým je v Ostravě. Ale na druhou stranu to můžou vykompenzovat Stodolní. Kdybych nebyl basketbalistou a trenérem, stal bych se pravděpodobně Pracovníkem při charitativních misích. Kdybych mohl změnit jedno pravidlo v basketu, bylo by to Zavedení čtvrtého rozhodčího. Ti tři dělají pořád chyby. Největším velikánem v historii lidstva byl/a Ženy. Je s nimi spojená láska, cit, něha, mateřství, na druhou stranu i nepokoje, války, intriky Kdo z nás tohle dokáže??? Největším padouchem v historii lidstva byl Adolf. Jsou činy, které se nedají odpouštět. Nejlegračnější slovo, které jsem kdy slyšel, zní Vôkoľ, v češtině znamená okolo. Nejslavnější člověk, kterého osobně znám, se jmenuje J.T.P. nenapadlo, tak jsem dal J.T.P. Ještě Teprve Přijde. Kdo to je? Mě nic Když se mě někdo zeptá: Jak se máš?, má standardní odpověď je Nikdy jsem se neměl líp! Ale zatím jsem pořád lhal. Jedno nebo druhé Vejce natvrdo nebo naměkko? Smaženice. Seznam nebo google? Google. Letní nebo zimní čas? V létě letní a v zimě zimní. Ranní ptáče nebo noční sova? Něco dřív než ranní ptáče. Luxování nebo mytí nádobí? Miluju oboje, spolu s žehlením!!

7 dotazník Pel-mel Travis Nelson o sobě Tanečník č. 211 Kdy jsi naposledy dělal jiný sport než basketbal? Když jsem byl malý, hrál jsem baseball. Nebyl jsem v tom ale příliš dobrý, takže mi to moc dlouho nevydrželo. To je jediný sport, který jsem hrál mimo basketbalu. Kdy a čím tě v poslední době rozesmála žena/přítelkyně? Vždycky, když s mým synem Jadenem doma tancujou. A kdy naposledy? Pořád. Jak si nejlépe pořádně odpočineš? Nejlepší relax je pro mě meditace. V klidu si přemýšlet o celém dnu, o tom, co můžu nebo co jsem mohl udělat lépe. Kterou knihu jsi naposledy dočetl do konce? Celou? Byla to knížka Got fight od Forresta Griffina. Je to zábavná knížka o tom, jak se stát bojovníkem. Jaký jsi tanečník a jak často tancuješ? Jsem nejlepší vysoký tanečník, jakého jsi kdy viděl (Travis měří 211 cm pozn. aut.) Mám svůj styl, třeba mám rád hip-hop. A jak často tancuju? Poslední dobou moc často ne, kvůli basketbalu, ale když mám čas zajít někam na zábavu, kde se dá zatancovat, tak toho rád využiju. Na co bys chtěl točit reklamu a na co bys ji nikdy netočil? Asi bych rád dělal reklamu pro firmu, která nabízí sportovní oblečení nebo vybavení. Mívají dost často velmi zajímavé a propracované reklamy. Myslím si, že by mě to bavilo. Netočil bych reklamu na cigarety nebo obecně na tabákový průmysl, protože to nemá nic společného se zdravým životních stylem. To bych nechtěl propagovat.

8 dotazník Pel-mel Kdy naposledy sis koupil něco jen tak pro radost? Poslední dobou jsem si pro sebe nic nekoupil, protože všechno kupuji pro syna. A co sis kupoval sám pro sebe, než se syn narodil? To jsem zase kupoval všechny věci pro svojí manželku. A co ještě před tím? Ty mě prostě chceš donutit něco říct. Mám rád filmy, takže určitě nějaký pěkný film. Hlavně miluju horory, takže něco z toho. Vyjmenuj pět věcí, o kterých si troufneš říci, že ti jdou opravdu dobře? Jako první bych řekl basketbal, a s tím souvisí videohry. Taky si myslím, že jsem dobrým manželem a otcem. A jako poslední po zkušenosti z Pardubice bych řekl, že jsem dobrý v řízení auta s manuální převodovkou. I když ne každý v tomhle městě, kdo mě vidí řídit, by s tím asi souhlasil. Existuje něco, co neumíš a toužíš se to naučit? Asi vaření. Je super, když umíš uvařit nějaké skvělé jídlo pro svoji rodinu nebo pro své spoluhráče. Takže bych chtěl umět dobře vařit. Označil bys sám sebe spíš za anděla nebo za ďábla? Označil bych se určitě za anděla. Věřím, že jsem dobrý člověk. Dělám věci správně, jak se má. Travis v Mattoni NBL 2012/2013 Počet odehraných zápasů: 5 Průměr odehraných minut: 20,4 Průměr nastřílených bodů: 9,0 Průměr doskočených míčů: 4,6 Nejvíce nastřílených bodů: 14 (Opavě)

9 můj svět Přes překážky Samuel Faifr o sobě Na dně jsem ještě nebyl Ze života Čeho všeho jsem se bál jako malý kluk Asi jako skoro každé malé dítě jsem se bál spousty věcí. Neměl jsem vůbec rád tmu, ani jsem nebyl rád sám. Čeho se bojím dnes Teď už asi ničeho. Všechny ty strachy, co jsem míval jako malý kluk, už zmizely. Kdy jsem naposledy překonal strach Když jsem šel na půdu to byla fuška! Co bych nikdy nedokázal Já si myslím, že nikdy neříkej nikdy. Takže asi jen těžko říct, co by to bylo. Kdy jsem si naposledy sáhl na dno Myslím, že na dně jsem ještě nebyl. To by vypadalo jinak. Z basketbalu Co mě nejvíc bolí na basketbalu Porážka. Když se usilovně trénuje, hraje, a pak přijde prohra. Proti komu z našeho týmu hraji nejméně rád 1 na 1 Není nikdo takový, proti kterému bych hrál nerad. Prostě hraju a je jedno s kým. Když se při utkání naštvu, na co myslím, abych se znovu uklidnil a koncentroval Občas je dobře, když se při zápase naštvu, dokáže mě to vyhecovat. Ale když přijde nějaká situace, která mě rozhodí, vždy se na chvilku zastavím, zklidním se a hraju dál. Sam v Mattoni NBL 2012/2013 Počet odehraných zápasů: 5 Průměr odehraných minut: 12,8 Průměr nastřílených bodů: 6,2 Průměr doskočených míčů: 2,8 Nejvíce nastřílených bodů: 15 (Opavě) V jaké doprovodné soutěži bych mohl vyhrát na All-Star Game: tříbodová střelba, smeče, skills challenge Asi trojky, s tím už mam i nějaké zkušenosti. Na turnajích ve Španělsku jsem byl před dvěma lety jednou první a jednou druhý. Co bych dělal radši: střílel potenciální vítěznou trojku v poslední vteřině sedmého zápasu série play-off, nebo měl pobavit o přestávce 2000 diváků v ČEZ Aréně vyprávěním vtipu To je příliš těžká otázka Jasně že bych střílel, snad jako každý hráč.

10 aktuálně Pardubická mládež Sabonis cup 2012: Byli jsme vidět! Pardubičtí junioři změřili své síly se špičkovými litevskými týmy. Díky významné podpoře Ing. Jany Pernicové a Pardubického kraje se mohli naši junioři do 19 let zúčastnit prestižního turnaje v Kaunasu, kde se postupně utkali s týmy Sabonis BC I, Marciulionis BA, Sabonis BC III. a na závěr s mistrem Estonska Tartu University. Junioři BK Pardubice nakonec obsadili páté místo mezi osmi účastníky turnaje s vyrovnanou bilancí dvou výher a dvou proher. Bohužel naše skupina byla jasně silnější než druhá, protože všechny týmy naší skupiny své následné boje vyhrály. Celkovým vítězem turnaje se stali domácí hráči BC Sabonis I. Hráčům a realizačnímu týmu děkujeme za skvělou reprezentaci klubu BK Pardubice. Sabonis BC I. BK Pardubice 79:72 (19:16, 37:37, 57:62) Body: Peterka 21, Šoula 16, Škranc 10, Šoukal 8, Půlpán 5, Kudrna 4, Jurka 3, Hanuš a Rovenský po 2, Vlček 1 Utkání jsme hráli velmi dobře a po poločasové remíze jsme po třetí čtvrtině dokonce vedli o 5 bodů. Poslední desetiminutovku však domácí výrazně přitvrdili a s tím jsme se jen velmi těžko vyrovnávali. Přesto jsme mohli dlouho pomýšlet na vítězství. To se sice nezdařilo, ale konečná prohra o pouhých 7 bodů a předvedený výkon nám nedávaly důvod ke smutku. V závěru jsme se, jak se říká, lekli vítězství. Méně zkušení hráči trochu přestali hrát a čekali co udělají jiní. To se silným týmům nemá stávat a proto se klub snaží právě takovéhle turnaje pro své hráče zajistit. BK Pardubice Marciulionis BA 89:93 (31:15, 50:40, 71:69) Body: Peterka 20, Šoula 17, Škranc a Rovenský 12, Vlček a Šoukal 9, Půlpán 8 a Kudrna 2 V odpoledním duelu na nás čekal velký konkurent Sabonis BC tým Marciulionis BA. Tento tým byl podstatně vyšší než domácí, ale nechyběla mu rozhodně atletičnost a silovost. S tou nejen pardubické, ale všechny české týmy bojují a snaží se ji dostat na tu evropskou úroveň. Utkání jsme zahájili, stejně jako dopoledne, velmi dobře a Litevci nevěděli co s námi mají dělat. První desetiminutovku jsme vyhráli velkým rozdílem 16 bodů. To samozřejmě nebyl stav odpovídající kvalitě týmů. Ve druhé čtvrtině se už domácí začali trochu prosazovat, ale stále jsme měli utkání ve svých rukách. I když jsme bodově pomaličku ztráceli, ještě 2 minuty před koncem jsme vedli. V závěru nám trochu došly síly a chybělo opravdu maličko. Je těžké si opět říkat jak jsme dobře hráli a neudělali ostudu, když samozřejmě se hraje pro vítězství. Nicméně ostuda to rozhodně není. Prohrát těsně v koncovce utkání s litevskou špičkou je možná i úspěch. Vždyť v Litvě je basketbal národním sportem. A věřte, že je to tady na každém kroku vidět.

11 aktuálně Pardubická mládež Sabonis BC III. BK Pardbice 56:74 (14:15, 28:39, 47:61) Body: Peterka 24, Šoula 17, Škranc 16, Půlpán 6, Vlček 4, Rovenský 3, Hanuš a Kudrna po 2 V sobotu nás čekal mimořádně silný tým kadetů Sabonis BC. Ten víc než potrápil oba favority. Jak domácí Sabonis BC tak Mrciulionis BA s tímto týmem vyhrál až v koncovce zápasu a vůbec nebylo vidět, že tento tým je složený z mladších hráčů. My jsme utkání zvládli bezvadně a po celou dobu jsme ho měli pod kontrolou. O 5. MÍSTO BK Pardubice Tartu University 79:38 (19:11, 30:16, 55:26) Body: Škranc a Peterka po 17, Šoukal 13, Rovenský 12, Hanuš 9, Šoula 5, Půlpán a Kudrna 3 Posledním zápasem na turnaji Sabonis Cup 2012 bylo měření sil s týmem estonského mistra Tartu University. To jsme zvládli s naprostým přehledem a potvrdili tak výkony z předchozích utkání. Pardubičtí hráči dominovali hned od úvodních minut a jen ve druhé čtvrtině dovolili estonskému soupeři pomýšlet na případný úspěch. A to bylo především chvilkovým výpadkem v úspěšnosti střelby. Nicméně Tartu stejně nijak výrazněji nedokázalo výsledek korigovat, ani když pardubičtí nastříleli ve druhé desetiminutovce pouhých 11 bodíků. Estonci pouhých 5 bodů za deset minut. Poločasové vedení tak bylo ještě pro soupeře milostivé. Po velké přestávce přišel rozhodující úder. Třetí čtvrtina 25:10 definitivně rozhodla o 5. místě na turnaji. A velmi podobná 4. 24:12 už jen podtrhla naši převahu. CELKOVÁ TABULKA 1. Sabonis BC I (Lithuania) 2. S. Marciulionis BA I (Lithuania) 3. V. Knasius BS (Lithuania) 4. Sabonis BC II (Lithuania) 5. BK Pardubice (Czech Republic) 6. Tartu University (Estonia) 7. Sabonis BC III (Lithuania) 8. Povazska Bistrica (Slovakia)

12 Protože inspirace je nesmírně důležitým prvkem, spustili jsme na adrese unikátní elektronickou fotogalerie. Pod názvem Galerie tisíce inspirací se skrývá největší online galerie návrhů koupelen, vytvořených exkluzivně v grafickém centru firmy. Se svými stovkami a tisíci grafických návrhů je tak nejen plná inspirace, ale představuje i zdroj ných tipů či užiteč- podnětů. partner Komerční prezentace Společnost SIKO KOUPELNY vznikla v roce 1991 jako ryze česká soukromá firma, zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem kompletního koupelnového vybavení. Na samém počátku byla malá, skromná prodejna, kterou v jihočeských Čimelicích založila současná generální ředitelka společnosti. Zalistujte si v tomto velkém příběhu. Na se podívejte jak to vše začalo. Letos SIKO KOUPELNY slaví 21 let existence na trhu - se svými 37 pobočkami po celé České republice a více než 500 zaměstnanci právem tvoříme největší tuzemskou specializovanou síť prodejen ve svém oboru. V roce 2010 společnost úspěšně expandovala na slovenský trh otevřením prodejny v Bratislavské čtvrti Lamač, loni v březnu otevřela v Bratislavě největší prodejnu koupelnového vybavení v Česko Slovensku a pokračuje otevíráním dalších poboček - Trenčíně, Košicích a Popradu. Všechny naše prodejny jsou vybudovány tak, aby u nás zákazníci získali maximální komfort při výběru a nákupu zboží a současně, aby zde mohli načerpat potřebnou inspiraci. K tomu slouží především vystavené vzorové koupelny. Díky svému širokému sortimentu, komfortním vzorovým prodejnám, zákaznickému servisu a službám platí slogan: Péče, kterou si zasloužíte. Těšíme se na vaši návštěvu. SIKO KOUPELNY

13 Basketbalový klub BK PARDUBICE sezóna 2011/2012 U19 JUNIOŘI 5. MÍSTO V ČR U17 KADETI MISTR ČR U15 STARŠÍ ŽÁCI MISTR ČR U14 MLADŠÍ ŽÁCI MISTR ČR U13 STARŠÍ MINIŽÁCI MISTR ČR U12 MLADŠÍ MINIŽÁCI 4. MÍSTO V ČR U11 NEJMLADŠÍ MINIŽÁCI 3. MÍSTO V ČR NÁBOR NOVÝCH HRÁČŮ ročník 2000 v pátek hod. hala na Dukle ročník 2001 a 2002 v pondělí hod. hala na Dukle BASKETBALOVÉ PŘÍPRAVKY PRO ROČNÍK 2003 A MLADŠÍ Úterý hod. hala Sportovního gymnázia Středa hod. tělocvična ZŠ Polabiny III. Čtvrtek hod. tělocvična ZŠ Resslova kontaktní informace BK Pardubice: web tel.:

14 generální partner hlavní partneři mediální partneři partneři

BEKSA. magazín V LISTOPADOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

BEKSA. magazín V LISTOPADOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE 11 / 2012 BEKSA magazín V LISTOPADOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE S GM M-M o sezoně Čardův dotazník Přes překážky s Pepou-P. Ev Muž s tančícím mozkem Mládež: Kapitánská zpověď aktuálně BK JIP PARDUBICE

Více

magazín V LEDNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE

magazín V LEDNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE 1 / 2013 magazín V LEDNOVÉM VYDÁNÍ BEKSA MAGAZÍNU NALEZNETE Krátké ohlédnutí za základní částí Mattoni NBL Bleskový dotazník Martina Peterky Přes překážky Ondřeje Peterky Pel-mel s Coreym Muirheadem Mládež:

Více

HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA

HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA HOKEJOVÉ KLUBY HC LEDEČ N.S. A HC SVĚTLÁ N.S. pořádají 1. ročník dvoudenního hokejového turnaje mladších a starších žáků HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA Získal Stanley Cup, vyhrál mistrovství světa dospělých

Více

TISKOVÁ ZPRÁVA 18.-20.3.2010 FINAL EIGHT ČESKÉHO POHÁRU 2009-2010. Účastníci finále ČP:

TISKOVÁ ZPRÁVA 18.-20.3.2010 FINAL EIGHT ČESKÉHO POHÁRU 2009-2010. Účastníci finále ČP: Klatovy a Strakonice budou mít o třetím březnovém víkendu jedinečnou šanci shlédnout to nejlepší z českého mužského basketbalu v rámci finálového turnaje TIPSPORT CUP FINAL EIGHT Českého poháru mužů v

Více

Daniela Zábojníková a Patrik Bída

Daniela Zábojníková a Patrik Bída Staronový král a nová královna V loňském roce se ve spolupráci Šachového oddílu Kunovice a obou kunovických škol uskutečnil první ročník turnaje nazvaného O šachového krále a královnu Kunovických škol.

Více

MLADÝ FENOMÉN ZNAČKA ŠVEC

MLADÝ FENOMÉN ZNAČKA ŠVEC MLADÝ FENOMÉN ZNAČKA ŠVEC Když jsem zjistil, že se do naší školy hlásí loňský vítěz Silového čtyřboje ZŠ Pavel ŠVEC ze Základní školy v Židlochovicích, který před rokem v naší tělocvičně dokázal udělat

Více

HC BULDOCI NERATOVICE

HC BULDOCI NERATOVICE HC BULDOCI NERATOVICE LEDNÍ HOKEJ Krajská soutěž mužů HC Buldoci Neratovice vs TJ Spartak Příbram 31.10.2015 18:30 Partneři hokejového týmu: KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽŮ Vážení příznivci neratovického ledního hokeje,

Více

ME U 16 skupiny B v Tallinu

ME U 16 skupiny B v Tallinu ME U 16 skupiny B v Tallinu Turnaj Mistrovství Evropy kadetů (divize B) se konal ve dnech 9. - 20. srpna 2006 v Estonsku (Tallinn). Skupina A: Švédsko, Rakousko, Gruzie, Estonsko, Norsko Skupina B: Finsko,

Více

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a NIKE Premier Cup 2013 Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a Generální partner: NIKE Organizátoři: NIKE, FAČR, Slovenský fotbalový svaz, SPORT INVEST Marketing,

Více

Ohio cup mladší žáci a elévové 21.12.2014

Ohio cup mladší žáci a elévové 21.12.2014 Ohio cup mladší žáci a elévové 21.12.2014 Místo konání: JABLOTRON Aréna, Jiráskova 29, Herní systém: 3+1 Rozměry hřiště: obě kategorie 20x10 metrů, branky snížené o 15cm (elévové 30 cm?) Hrací čas: 2x7

Více

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory http://www.fineprint.cz

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory http://www.fineprint.cz TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ MUŽI OP-II HODNOCENÍ SEZÓNY 2002/2003 HODNOCENÍ Příprava Sezóna 2002/2003 začala podobně jako v loňském roce. Hráči se sešli v tělocvičně až v září. Mužstvo se letos nezúčastnilo

Více

PROČ PRÁVĚ MY? Ústí nad Labem. Most Letohrad. Praha Karviná. Jihlava. Hradec Králové. Pardubice

PROČ PRÁVĚ MY? Ústí nad Labem. Most Letohrad. Praha Karviná. Jihlava. Hradec Králové. Pardubice PROČ PRÁVĚ MY? Největší klub ve východních Čechách Perspektivita dlouhodobého vývoje Obsazeny všechny nejvyšší soutěže Výchova mladých hráčů reprezentující klub i Českou republiku na Mistrovství světa

Více

PIRATSKÝ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ CHOMUTOV 2015

PIRATSKÝ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ CHOMUTOV 2015 hokejový klub PIRÁTI CHOMUTOV pořádá: HOKEJOVÝ TURNAJ pro děti ročníku 2006 a mladší PIRATSKÝ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ CHOMUTOV 2015 V Chomutově od pátku 18. neděle 20.12.2015 Obě ledové plochy Pracovní propozice

Více

BK Děčín s.r.o. NABÍDKA PARTNERŮM

BK Děčín s.r.o. NABÍDKA PARTNERŮM BK Děčín s.r.o. NABÍDKA PARTNERŮM Basketbalový Klub Děčín: profesionální klub, který se účastní nejvyšší basketbalové soutěže v ČR Mattoni NBL (působí v ní nepřetržitě od roku 1993) založen v roce 1945

Více

koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz

koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz připraveno 2. ledna 2009 základní informace Motto Fotbal každý den Koncept stanice 1. LIGA je nová televizní

Více

Krajský přebor družstev mladších žáků 2015

Krajský přebor družstev mladších žáků 2015 Krajský přebor družstev mladších žáků 2015 Po delší časové odmlce náš klub v sobotu 21.3.2015 obsadil jedním svým družstvem letošní Krajský přebor družstev mladších žáků. Soutěže šestičlenných týmů dětí

Více

Informační brožura 09/2013. MVIL Ostrava, o.s. Florbalový oddíl

Informační brožura 09/2013. MVIL Ostrava, o.s. Florbalový oddíl Informační brožura 09/2013 MVIL Ostrava, o.s. Florbalový oddíl Úvodní slovo Vážení sportovní přátelé, do rukou se Vám dostává informační brožura florbalového klubu s názvem 1. MVIL Ostrava. Na následujících

Více

Výsluňský. plátek LISTOPAD. Připravily: Anička, Jarka a Katka

Výsluňský. plátek LISTOPAD. Připravily: Anička, Jarka a Katka Výsluňský plátek LISTOPAD Připravily: Anička, Jarka a Katka Z obsahu: Fotbalový turnaj osmiček Zamířeno do: 7.C- rozhovor s Martinem Gebellem I učitelé jsou jen lidé - rozhovor s panem ředitelem Jiřím

Více

Soutěžní řád PBS 2014. (Listopad 2013)

Soutěžní řád PBS 2014. (Listopad 2013) Soutěžní řád PBS 2014 (Listopad 2013) Termíny 31.1.2014 termín pro odevzdání přihlášek do soutěží PBS 2014 31.3.2014 termín pro zaplacení startovného za účast týmů v soutěžích PBS 2014 31.3.2014 termín

Více

Zpráva o účasti družstva Akce FIBA

Zpráva o účasti družstva Akce FIBA Zpráva o účasti družstva Akce FIBA ME Turecko Reprezentační družstvo žen ČR BASKETBAL 2005 Bobrovský Jan Zpráva o účasti družstva žen ČR ME 2005 finále Finálový turnaj Mistrovství Evropy 2005 se uskutečnil

Více

TJ SOKOL STODŮLKY HISTORIE

TJ SOKOL STODŮLKY HISTORIE T J S O K O L S T O D Ů L K Y w w w. s o k o l s t o d u l k y. c z Stojíci: Černý, Vojta, Vydra st., Ferenc Futurista, Burian, Hašler, Vrbský, Dostál, Vydra ml. Sedící: Štěpánek, Veverka, Vošahlík a Kovařík

Více

O pohár starosty města Modřice

O pohár starosty města Modřice Pozvánka na XIV. ročník mezinárodního turnaje mladších žáků (roč. 2002) O pohár starosty města Modřice srpna 2014 na hřišti v Modřicích www.turnaj-modrice.cz POZVÁNKA Organizační výbor zve všechny hráče,

Více

OLMA NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ

OLMA NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ OLMA NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ ÚSTÍ NAD LABEM 6.-8.5.2012 Pořadatel Basketbalový klub Ústí nad Labem Jateční 1026/18 IČ: 14866714, DIČ: CZ14866714 Kontakt: Mgr. Zdeněk Rytíř tel.: +420 731 481 668

Více

ETIKA V LEDNÍM HOKEJI. Požadavky trenérů ČSLH

ETIKA V LEDNÍM HOKEJI. Požadavky trenérů ČSLH ETIKA V LEDNÍM HOKEJI Požadavky trenérů ČSLH CÍLE Rozvoj a růst mladých hráčů Zvýšení účasti, nábor nov Rozvoj dovedností Bezpečné a pozitivní prostředí Zábava a radost ze hry Vzájemný respekt NA TRIBUNĚ

Více

O POHÁR RADY KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE 2015

O POHÁR RADY KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE 2015 O POHÁR RADY KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE 2015 SOBOTA - 14.11.2015 Začátek 900 hod. Hrací ča 1 x 020 min Přestávka 0200 min I. Základní skupiny Skupina A - Třebeš - dopoledne Skupina B - Třebeš - odpoledne

Více

Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002)

Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002) Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002) Mladší žáci nedokázali na jaře vylepšit své postavení z podzimu tabulky a zůstali na jedenáctém místě tabulky, když jaro mělo skoro stejný průběh jako podzim, dokážeme

Více

: TJ Rožnov p. R. - oddíl házené ve spolupráci s městem Rožnov p.r. a ZŠ Pod Skalkou

: TJ Rožnov p. R. - oddíl házené ve spolupráci s městem Rožnov p.r. a ZŠ Pod Skalkou Pořadatel : TJ Rožnov p. R. - oddíl házené ve spolupráci s městem Rožnov p.r. a ZŠ Pod Skalkou Termín : Pátek- neděle 28.11.2014 30.11.2014 Věk hráčů Místo Organizace Počet družstev Ubytování Stravování

Více

Bedřich Ščerban 27. 7. 2015

Bedřich Ščerban 27. 7. 2015 Bedřich Ščerban 27. 7. 2015 Prezentace HC Dukla Jihlava,s.r.o. Historie Od roku 1956, kdy vzniklo hokejové mužstvo HC DUKLA JIHLAVA, uběhlo mnoho let. Převážnou část z této doby patřilo naše mužstvo mezi

Více

: TJ Rožnov p. R. - oddíl házené ve spolupráci s městem Rožnov p.r. a ZŠ Pod Skalkou

: TJ Rožnov p. R. - oddíl házené ve spolupráci s městem Rožnov p.r. a ZŠ Pod Skalkou Pořadatel : TJ Rožnov p. R. - oddíl házené ve spolupráci s městem Rožnov p.r. a ZŠ Pod Skalkou Termín : Pátek- neděle 29.11.2013 1.12.2013 Věk hráčů Místo Organizace Počet družstev Ubytování Stravování

Více

XXI. ročníku mezinárodního turnaje. JUNIOR NORTH CUP a VI. ročníku Memoriálu Josefa Kubína

XXI. ročníku mezinárodního turnaje. JUNIOR NORTH CUP a VI. ročníku Memoriálu Josefa Kubína Vážení sportovní přátelé, dovolte, abychom Vás jménem FK Jablonec, z.s. přivítali XXI. ročníku mezinárodního turnaje JUNIOR NORTH CUP a VI. ročníku Memoriálu Josefa Kubína Tento turnaj se v České republice

Více

OLMA NÁRODNÍ FINÁLE NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKŮ ročník 2002 a mladší

OLMA NÁRODNÍ FINÁLE NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKŮ ročník 2002 a mladší OLMA NÁRODNÍ FINÁLE NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKŮ ročník 2002 a mladší Pořadatel: Basketbalový klub Pelhřimov Hodějovická 448 393 01 Pelhřimov IČ: 63893631 Kontakt: Mgr. Ivo Rizák tel.: +420 608143908 e-mail: bksojky@seznam.cz

Více

DAMBEACH TEAM. Michal Palinek trenér. MUDr. Jiří Demel lékař. Babeta Linhartová výživová poradkyně. Lenka Háječková trenérka

DAMBEACH TEAM. Michal Palinek trenér. MUDr. Jiří Demel lékař. Babeta Linhartová výživová poradkyně. Lenka Háječková trenérka DAMBEACH 2015 w w w.didi-mar t y.com w w w.dambeach.c z DAMBEACH TEAM Michal Palinek trenér MUDr. Jiří Demel lékař Lenka Háječková trenérka Babeta Linhartová výživová poradkyně Didi a Marty Na současném

Více

Vážení sportovní přátelé,

Vážení sportovní přátelé, Vážení sportovní přátelé, rád bych Vás přivítal u nás v Hradci Králové, již na 7. ročníku mezinárodního turnaje starších a mladších žáků v kopané O pohár primátora města Hradce Králové, který se koná každoročně

Více

CHRUDIM CITY CUP 2015

CHRUDIM CITY CUP 2015 II. ROČNÍK HOKEJOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA CHRUDIM CHRUDIM CITY CUP 2015 kategorie mladší žáci 21.3. - 22.3. 2015 Zimní stadión Chrudim Termín: 21. - 22. března 2015 (sobota - neděle) Začátek

Více

neděle 4.11.2007 od 8:30 hodin

neděle 4.11.2007 od 8:30 hodin Sportovní klub vozíčkářů Praha pořádá 4. Benefiční florbalový turnaj firem 2007 ROZPIS UTKÁNÍ Kdy: neděle 4.11.2007 od 8:30 hodin Kde: hala Sokol Královské Vinohrady - Polská 1, Praha 2 Kontaktní osoba:

Více

HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK

HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK 17.6.2015 Na Mistrovství Evropy žen v sedmičkovém ragby bylo nominováno 12 reprezentantek: Barbora Bendová (RC JIMI Vyškov) Pavlína Čuprová (RC JIMI Vyškov) Klára

Více

ZPRÁVA DELEGÁTA Z TURNAJE FINAL FOUR ČR U19

ZPRÁVA DELEGÁTA Z TURNAJE FINAL FOUR ČR U19 ZPRÁVA DELEGÁTA Z TURNAJE FINAL FOUR ČR U19 3. -4. 5. 2014, SH Dukla, V Ráji 311, Pardubice Představení družstev: Synthesia Pardubice GBA Sparta Praha JBC MMCITÉ Brno BCM Moravská Ostrava hlavní trenér:

Více

MISTROVSTVÍ ČR VE SQUASHI 2013 MUŽI ŽENY - MASTERS Ostrava / 7.-9. března 2013

MISTROVSTVÍ ČR VE SQUASHI 2013 MUŽI ŽENY - MASTERS Ostrava / 7.-9. března 2013 MISTROVSTVÍ ČR VE SQUASHI 2013 MUŽI ŽENY - MASTERS Ostrava / 7.-9. března 2013 ČESKÁ ASOCIACE SQUASHE info@cz-squash.net www.cz-squash.net 1 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SQUASHI 2013 Jménem České Asociace

Více

FAČR PODPORUJE FOTBAL VE ŠKOLÁCH

FAČR PODPORUJE FOTBAL VE ŠKOLÁCH FAČR PODPORUJE FOTBAL VE ŠKOLÁCH Současný svět nabízí dětem mnoho možností, jak trávit svůj volný čas. Bohužel už je pryč doba, kdy jsme na každém hřišti viděli několik spontánně hrajících si dětí, pro

Více

FOLIMAGAZÍN. internetový magazín ZVVZ USK Praha a VŠ Praha

FOLIMAGAZÍN. internetový magazín ZVVZ USK Praha a VŠ Praha FOLIMAGAZÍN leden 2014 internetový magazín ZVVZ USK Praha a VŠ Praha Natálie Hejková: Chceme být co nejvýš Můj život: Michaela Stejskalová, Tereza Vorlová Mládež: Nikola Feštrová, Žaneta Míšková aktuálně

Více

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna X. ročník středa 17.9.2014 TCM FC Zbrojovka Brno v Brněnských Ivanovicích Milí sportovci a příznivci fotbalu zvlášť, vítám vás v moravské metropoli, kam

Více

Majetek společnosti - Víceúčelová hala

Majetek společnosti - Víceúčelová hala Výroční zpráva za rok 2014 Majetek společnosti - Víceúčelová hala Základní kámen víceúčelové haly byl položen 4. července 2002. Hala byla postavena v rekordním čase, její kolaudace proběhla 26. září 2003.

Více

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna XI. ročník středa 30.9.2014 TCM FC Zbrojovka Brno v Brněnských Ivanovicích Milí sportovci a příznivci fotbalu zvlášť, vítám vás v moravské metropoli, kam

Více

Michal Malátný z Chinaski: Jsem chodící reklama na rodičovství a manželství Neděle, 17 Květen 2015 00:33

Michal Malátný z Chinaski: Jsem chodící reklama na rodičovství a manželství Neděle, 17 Květen 2015 00:33 V poslední době se vám velmi daří. Vydali jste novou desku, sbíráte jedno ocenění za druhým a jste uprostřed vyprodaného turné. Co plánujete po jeho zakončení? 1 / 6 Turné se sice blíží ke svému závěru,

Více

SK JEREVAN Slavičín SMR futsal plus Zlín

SK JEREVAN Slavičín SMR futsal plus Zlín CELOSTÁTNÍ LIGA V SÁLOVÉM FOTBALU - FUTSALU 1. utkání čtvrtfinále play off Sobota 9. února 2013 Sportovní centrum Radostova v Luhačovicích SK JEREVAN Slavičín SMR futsal plus Zlín Rozhodčí : Uhlár Ivo

Více

PŘEDSEZÓNNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ

PŘEDSEZÓNNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ hokejový klub PIRÁTI CHOMUTOV pořádá: PŘÍPRAVNÝ PŘEDSEZÓNNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ CHOMUTOV 2014 pro děti ročníku 2006 a mladší V Chomutově v sobotu dne 23.8. 2014 Obě ledové plochy Pracovní propozice turnaje

Více

DVOUDENNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ ELÉVŮ O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA CHRUDIMI

DVOUDENNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ ELÉVŮ O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA CHRUDIMI DVOUDENNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ ELÉVŮ O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA CHRUDIMI Termín: 15. - 16. března 2014 (sobota - neděle) Začátek turnaje: v sobotu 15. 3. v 08:00 hod., konec turnaje: v neděli 16. 3. v cca

Více

PRESS KIT Sezona2012/2013 30. kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

PRESS KIT Sezona2012/2013 30. kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha PRESS KIT Sezona2012/2013 30. kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha 30. kolo Gambrinus ligy FC Vysočina Jihlava SK Slavia Praha 1.6. 2013, Stadion Jihlava 17:00 Rozhodčí: Jan Kalenda - Tomáš Kovařík,

Více

NOVÝ ROK NOVÁ TVÁŘ TC-MJ TENIS. Pro sezónu 2012 jsem pro členy TC-MJ TENIS a hráče tenisové školy připravil následující podmínky.

NOVÝ ROK NOVÁ TVÁŘ TC-MJ TENIS. Pro sezónu 2012 jsem pro členy TC-MJ TENIS a hráče tenisové školy připravil následující podmínky. NOVÝ ROK NOVÁ TVÁŘ TC-MJ TENIS Pro sezónu 2012 jsem pro členy TC-MJ TENIS a hráče tenisové školy připravil následující podmínky. MINITENISOVÁ ŠKOLIČKA V našem tenisovém oddíle již šestým rokem funguje

Více

METODIKA PRO ZAVEDENÍ TURNAJE DO OFICIÁLNÍHO ŽEBŘÍČKU

METODIKA PRO ZAVEDENÍ TURNAJE DO OFICIÁLNÍHO ŽEBŘÍČKU METODIKA PRO ZAVEDENÍ TURNAJE DO OFICIÁLNÍHO ŽEBŘÍČKU ČESKÉHO SNOOKERU OBSAH Podmínky pro zavedení turnaje do žebříčku... 2 Postup pro zavedení turnaje do žebříčku... 2 Propozice turnaje... 2 Povinné odstavce...

Více

HC KOMETA BRNO nabídka reklamní spolupráce 2007 2008

HC KOMETA BRNO nabídka reklamní spolupráce 2007 2008 HC KOMETA BRNO nabídka reklamní spolupráce 2007 2008 Vážení sportovní přátelé, obchodní partneři, dovolujeme si Vám v krátkosti představit 2. nejúspěšnější klub tuzemské hokejové historie, 11násobného

Více

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013 pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013 Tréninkové centrum mládeže FC Zbrojovka Brněnské Ivanovice - hala s umělou trávou PROPOZICE 1. Termín konání: sobota 2. 2. 2013 2. Věková

Více

HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA

HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA HOKEJOVÉ KLUBY HC LEDEČ N.S. A HC SVĚTLÁ N.S. pořádají 3. ročník dvoudenního hokejového turnaje mladších a starších žáků HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA Získal Stanley Cup, vyhrál mistrovství světa dospělých

Více

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek) USK Slavie Ústí n/l FBC Liberec 5:4 (2:3, 1:1, 2:0) Tento zápas ukázal, jak se dá prohrát vítězný zápas. Drtivý nástup, 23s 1:0, po té ústí otočilo na 1:2, aby naši hráči přes velký nápor otočili na 3:2.

Více

Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích

Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích Místo: Městská hala BK Pardubice, V Ráji 311 Termín: 5. 8. 5. 2011 Účastníci: BK Synthesia Pardubice trenér: Tomáš Bartošek, asistent: Jan Procházka

Více

Bertil stál u okna a díval se ven. Začalo se smrákat. Venku byla mlha, zima a ošklivo. Bertil čekal na maminku a na tatínka, až se vrátí domů.

Bertil stál u okna a díval se ven. Začalo se smrákat. Venku byla mlha, zima a ošklivo. Bertil čekal na maminku a na tatínka, až se vrátí domů. Bertil stál u okna a díval se ven. Začalo se smrákat. Venku byla mlha, zima a ošklivo. Bertil čekal na maminku a na tatínka, až se vrátí domů. Čekal tak toužebně, že by nebylo divu, kdyby se objevili ve

Více

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - 20. KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA 2.6.2012 OD 13.30 Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - 20. KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA 2.6.2012 OD 13.30 Hlavní rozhodčí: Jandus Milan Vstupné 25,- Kč, tento program platí zároveň jako vstupenka na fotbalové utkání. MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ I.B TŘÍDA SKUPINA A - 24. KOLO SOKOL LOCHKOV FC ZLIČÍN B SOBOTA 2.6.2012 OD 10.30 Hlavní rozhodčí:

Více

www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota 10. 11. 2012 Výkop: 10:15h

www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota 10. 11. 2012 Výkop: 10:15h www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE - FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota 10. 11. 2012 Výkop: 10:15h Sezóna: 2012/2013 Soutěž: divize B Kolo: 14 Rozhodčí: Šmakal, Kubr, Teuber Delegát:

Více

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno Pozvánka na halový turnaj Pořadatel: Kategorie: Místo konání: r. 2000 (U-14) Hráči narozeni po 1.1.2000 a mladší Sportovní hala Křenovice, Bratří Mrázků 635 (u Slavkova u Brna) Termín: neděle 8.12.2013

Více

VYHODNOCENÍ ČINNOSTI

VYHODNOCENÍ ČINNOSTI VYHODNOCENÍ ČINNOSTI Jarní části SR - 2012 2013 mladší přípravka A - ročník 2004 Realizační tým: - vedoucí mužstva Šmehlík Lubomír - trenér Steinbrecher Aleš - asistenti - Szentesi Jan - Duda Radek - Hadač

Více

Motto: SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život

Motto: SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE Leden 2014 Motto: Učíme se pro život Obsah : Výstava v knihovně......1 Má nejoblíbenější květina...2 Beseda v knihovně........3

Více

Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice JÁ A FOTBAL

Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice JÁ A FOTBAL Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice JÁ A FOTBAL Jméno a příjmení: Matěj Malý Třída: 5. A Školní rok: 2014/2015 Garant / konzultant: Mgr. Jana Červenková Datum odevzdání: 23. 3. 2015

Více

OLMA Národní finále mladších minižákyň

OLMA Národní finále mladších minižákyň INFORMAČNÍ BULLETIN OLMA Národní finále mladších minižákyň pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Bc. Lubomíra France Úvodní slovo Vážení hosté, účastníci, diváci, dovolte mi tímto Vás přivítat

Více

: TJ Rožnov p. R. - oddíl házené ve spolupráci s městem Rožnov p.r. a ZŠ Pod Skalkou

: TJ Rožnov p. R. - oddíl házené ve spolupráci s městem Rožnov p.r. a ZŠ Pod Skalkou Pořadatel : TJ Rožnov p. R. - oddíl házené ve spolupráci s městem Rožnov p.r. a ZŠ Pod Skalkou Termín : Pátek - neděle 5. 7. 12. 2014 Věk hráčů Místo Organizace Počet družstev Ubytování Stravování Ceny

Více

ROZPIS SOUTĚŽE MINIBASKETBALU PRO SEZÓNU 2015/16

ROZPIS SOUTĚŽE MINIBASKETBALU PRO SEZÓNU 2015/16 ROZPIS SOUTĚŽE MINIBASKETBALU PRO SEZÓNU 2015/16 Starší minižáci U13 ročník narození 2003 a mladší 1. Jižní Supi 2. TJ Sokol Pražský 3. USK Praha 4. BA Sparta Praha 5. TJ Sokol Vyšehrad 6. BŠ Praha 7.

Více

Zpráva z finálového turnaje M ČR starších dorostenců

Zpráva z finálového turnaje M ČR starších dorostenců Zpráva z finálového turnaje M ČR starších dorostenců 1. Místo, konání a termín Praha, hala USK Folimanka 29.4. 1.5. 2005 2. Účastníci Hráči jednotlivých družstev: Viz přílohy Trenéři: USK Praha Petr Jachan,

Více

Tento turnaj je realizován za finanční spoluúčasti Statutárního města Přerova, Olomouckého kraje a společností

Tento turnaj je realizován za finanční spoluúčasti Statutárního města Přerova, Olomouckého kraje a společností Přerovský volejbalový klub pořádá ve spolupráci se Statutárním městem Přerov a Olomouckým krajem 24. ROČNÍK VELKÉ CENY PŘEROVA JUNIOREK PARTNEŘI TURNAJE: Teplo Přerov a.s., Technické služby města Přerova

Více

OHLEDNUTÍ ZA AKCÍ 10 DNÍ FLORBALU 2014 Zimní stadion, Č. Třebová

OHLEDNUTÍ ZA AKCÍ 10 DNÍ FLORBALU 2014 Zimní stadion, Č. Třebová OHLEDNUTÍ ZA AKCÍ 10 DNÍ FLORBALU 2014 Zimní stadion, Č. Třebová Již 7. ročníkem 10 dní florbalu v České Třebové se mohli pyšnit organizátoři z florbalového klubu FbK Orlicko Třebovsko. Během celého týdne

Více

Výroční zpráva 2013. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Výroční zpráva 2013. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů Výroční zpráva 2013 Štěpánkovická fotbalová liga - spolek amatérských hráčů Úvodní slovo Vážení přátelé, předkládáme Vám výroční zprávu o činnosti amatérských hráčů za uplynulý rok 2013. Štěpánkovické

Více

Město Jihlava Město Pelhřimov Město Žďár nad Sázavou. Ve spolupráci s KVV ČSLH Kraje Vysočina

Město Jihlava Město Pelhřimov Město Žďár nad Sázavou. Ve spolupráci s KVV ČSLH Kraje Vysočina VI. ROČNÍK TRADIČNÍHO TURNAJE O POHÁR HEJTMANA KRAJE VYSOČINA Město Jihlava Město Pelhřimov Město Žďár nad Sázavou Ve spolupráci s KVV ČSLH Kraje Vysočina VI. ROČNÍK TRADIČNÍHO TURNAJE O POHÁR HEJTMANA

Více

ČERVEN Pátek Pro mě jsou letní prázdniny v podstatě tři měsíce výčitek svědomí.

ČERVEN Pátek Pro mě jsou letní prázdniny v podstatě tři měsíce výčitek svědomí. ČERVEN Pátek Pro mě jsou letní prázdniny v podstatě tři měsíce výčitek svědomí. Jenom proto, že je hezky, každý čeká, že budete venku a skotačitˮ nebo tak něco. A když venku netrávíte každou vteřinu, hned

Více

Sezona 2012/2013 18. kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec

Sezona 2012/2013 18. kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec PRESS KIT Sezona 2012/2013 18. kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec 18. kolo Gambrinus ligy FC Vysočina Jihlava FC Slovan Liberec 1. 3. 2013, Stadion Jihlava 18:00 Rozhodčí: Libor Kovařík - Patrik

Více

Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012. Vážení fotbaloví přátelé,

Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012. Vážení fotbaloví přátelé, Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012 Vážení fotbaloví přátelé, dovolte mi vás jménem fotbalového klubu FK Ústí nad Labem a.s. pozvat na další setkání série turnajů Partners Cup, kde hlavní cenou bude opět

Více

Příbramský pohár 2014 U12

Příbramský pohár 2014 U12 Fotbalový turnaj mladších žáků Příbramský pohár 2014 U12 TERMÍN TURNAJE: Čtvrtek 8.5.2014 Časový rozpis: 8.00-8:30 hod. prezence (u později zahajovaných zápasů stačí být ½ hod před prvním zápasem), 9:00

Více

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu 13.12.2014. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2004 a mladší

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu 13.12.2014. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2004 a mladší Jablonec, z.s. pořádal v sobotu 13.12.2014 halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2004 a mladší Účastníci turnaje: BAUMIT Jablonec A,B,C, Gryf Swidnica, FC Slovan Liberec, Admira Praha, Arsenal

Více

BAREVNÝ SPORTOVNÍ TÝDEN

BAREVNÝ SPORTOVNÍ TÝDEN NESTŮJ! POJĎ SE PŘIDAT, MÁŠ PRÁVO MÍT KAMARÁDY! Základní školy v Děčíně: ZŠ Školní, ZŠ Dr. Miroslava Tyrše a ZŠ Vojanova spolu s Domem dětí a mládeže Teplická, Děčín IV Okresní radou AŠSK Děčín, BK Děčín

Více

www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota 25. 8. 2012 Výkop: 10:15h

www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota 25. 8. 2012 Výkop: 10:15h www.fklovosice.cz LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE - FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota 25. 8. 2012 Výkop: 10:15h Sezóna: 2012/2013 Soutěž: divize B Kolo: 3 Rozhodčí: Duchoň, Štefan, Hasíková Delegát: Wencl

Více

Chance 3x3 Tour 2014

Chance 3x3 Tour 2014 PROGRAM UVNITŘ PROGRAMU Kalendář Chance 3x3 Tour Co je basketbal 3x3 Časový harmonogram České Budějovice Pravidla Výsledky Fotogalerie SÁZEJTE ONLINE! TŘEBA NA BASKET www.chance.cz/registrace KALEnDÁř

Více

ČESKÁ ASOCIACE SQUASHE PRAVIDLA ČASQ PRO ÚČAST JUNIORŮ NA TURNAJÍCH ESF

ČESKÁ ASOCIACE SQUASHE PRAVIDLA ČASQ PRO ÚČAST JUNIORŮ NA TURNAJÍCH ESF ČESKÁ ASOCIACE SQUASHE PRAVIDLA ČASQ PRO ÚČAST JUNIORŮ NA TURNAJÍCH ESF 01.09.2012 Stránka 1 z 4 PRAVIDLA ČASQ PRO ÚČAST JUNIORŮ NA TURNAJÍCH ESF I. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ turnaje ESF Junior Circuit Čl.1

Více

X I. B R N O C U P 2 0 1 2

X I. B R N O C U P 2 0 1 2 I N T E R N A T I O N A L P O L I C E A S S O C I A T I O N S E K C E Č E S K É R E P U B L I K Y ÚZEMNÍ SKUPINA 201 BRNO X I. B R N O C U P 2 0 1 2 v s á l o v é k o p a n é B R N O, Č E S K Á R E P U

Více

Vše, co se dá měřit, se dářídit! Ovšem to, co je pro maximální výkon nezbytné, je jen těžko měřitelné. HRANICE maximálního výkonu

Vše, co se dá měřit, se dářídit! Ovšem to, co je pro maximální výkon nezbytné, je jen těžko měřitelné. HRANICE maximálního výkonu Vše, co se dá měřit, se dářídit! Ovšem to, co je pro maximální výkon nezbytné, je jen těžko měřitelné. HRANICE maximálního výkonu Co jsme si připravili Hranice maximálního výkonu Výsledky, úspěch a životní

Více

R O Z H O V O R Y S U K R A J I N S K Ý M I D Ě T M I M U K A Č E V S K É H O I N T E R N Á T U

R O Z H O V O R Y S U K R A J I N S K Ý M I D Ě T M I M U K A Č E V S K É H O I N T E R N Á T U R O Z H O V O R Y S U K R A J I N S K Ý M I D Ě T M I Z M U K A Č E V S K É H O I N T E R N Á T U Pro časopis ZÁMEČEK foto, text: František Miker, Lukáš Pěkný, Aleš Dvořák Mukačevo Ukrajina, dne 2. 7.

Více

Hledáte si i během trvání rekvalifikace práci?

Hledáte si i během trvání rekvalifikace práci? Účastnice A: No asi nic moc, protože jsem neměla práci a nikde jsem ji nemohla najít. No doufám, že mi pomůže? Myslíte jako najít práci nebo obecně? No hlavně tu práci, no a pak se budu mít jako celkově

Více

Yauwais Cup 2013. Tisková zpráva k vícebojařskému turnaji v kolektivních sportech. Obsah: Část A obecné informace. Část B představení týmů a los

Yauwais Cup 2013. Tisková zpráva k vícebojařskému turnaji v kolektivních sportech. Obsah: Část A obecné informace. Část B představení týmů a los Tisková zpráva k vícebojařskému turnaji v kolektivních sportech Yauwais Cup 2013 Obsah: Část A obecné informace Část B představení týmů a los Část C rozpis a časový harmonogram Část A - obecné informace:

Více

SLAVOJ BASKETBALOVÝ KLUB LITOMĚŘICE OLMA NÁRODNÍ FINÁLE NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKŮ V MINIBASKETBALU LITOMĚŘICE 6. 8. KVĚTNA 2011

SLAVOJ BASKETBALOVÝ KLUB LITOMĚŘICE OLMA NÁRODNÍ FINÁLE NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKŮ V MINIBASKETBALU LITOMĚŘICE 6. 8. KVĚTNA 2011 SLAVOJ BASKETBALOVÝ KLUB LITOMĚŘICE OLMA NÁRODNÍ FINÁLE NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKŮ V MINIBASKETBALU LITOMĚŘICE 6. 8. KVĚTNA 2011 ÚČASTNÍCI : OLMA NÁRODNÍ FINÁLE NEJMLADŠÍ MINIŽÁCI 6. 5. 2011 8. 5. 2011 BK PARDUBICE

Více

TJ SOKOL VELKÉ PŘÍLEPY

TJ SOKOL VELKÉ PŘÍLEPY TJ SOKOL VELKÉ PŘÍLEPY KDY SOBOTA 31. května TENTO PROGRAM JE SLOSOVATELNÝ SOUPEŘ SK KAZÍN 4. TÝM SOUTĚŽE Okres Praha západ - III. třída skupina B Novinky z našeho klub najdete na HTTP://TJSOKOLVELKEPRILEPY.SKLUB.CZ

Více

Brejk Peru (název země ze které je klub) Liga Mezinárodní poháry

Brejk Peru (název země ze které je klub) Liga Mezinárodní poháry BREJK Zamyslel jsem se jak by šel vylešit levý sloupec, proto ať se zlepší viditelnost reprezentace a mezinárodních pohárů. Pokud si všimnete, tak hlavní změnou je přidání do levého sloupečku centrála

Více

FORMÁT SOUTĚŽÍ MUŽŮ OD SEZÓNY 2011-12

FORMÁT SOUTĚŽÍ MUŽŮ OD SEZÓNY 2011-12 FORMÁT SOUTĚŽÍ MUŽŮ OD SEZÓNY 2011-12 Sportovní úsek ČSRU OBSAH 1. ÚVOD 3 2. LIGA V SEZÓNĚ 2011-12.4 2.1. Extraliga v 8 4 2.2. 1. liga v 6..5 2.3. Oblastní přebor 6 3. LIGA OD SEZÓNY 2012-13.7 3.1. Extraliga

Více

Zpráva z Mistrovství Evropy U16 B 5. 15.8. 2010 Tallinn, Estonsko. Obsah:

Zpráva z Mistrovství Evropy U16 B 5. 15.8. 2010 Tallinn, Estonsko. Obsah: Zpráva z Mistrovství Evropy U16 B 5. 15.8. 2010 Tallinn, Estonsko Obsah: 1. Přehled výsledků ČR, konečné pořadí 2. Statistické ukazatele reprezentačního družstva České republiky a jednotlivých hráčů 3.

Více

VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKU

VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKU VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKU 1. Dotazník vyhotovilo přesně 21 žen, konkrétně: Báří Máří Skippy Madla Hudla Dvořka Ryba Lucka Jana Terka Efka PetraP Míša Lenka Majka Markéta Věra Romča Mirka Barka Evža 2. otázka:

Více

Partnerství Mistrovství Evropy v baseballu 2014

Partnerství Mistrovství Evropy v baseballu 2014 Partnerství Mistrovství Evropy v baseballu 2014 Proč spolupracovat s ČBA Baseball má v České republice dlouholetou tradici. Tento sport se na našem území hraje téměř 100 let. V roce 2013 slaví společně

Více

Dotazníky pro rodiče vyhodnocení Žlutá třída - Motýlci

Dotazníky pro rodiče vyhodnocení Žlutá třída - Motýlci 1. Chodí Vaše dítě do MŠ: a) velmi rádo 7x b) rádo 7x c) nerado 1x d) nevím Dotazníky pro rodiče vyhodnocení Žlutá třída - Motýlci 2. O dění v MŠ s Vámi dítě hovoří: a) každý den 10x b) občas 5x 3. MŠ

Více

ŠKOLTÝN. Školní časopis Základní školy v Týnci nad Labem 15. ročník Číslo 3

ŠKOLTÝN. Školní časopis Základní školy v Týnci nad Labem 15. ročník Číslo 3 ŠKOLTÝN Školní časopis Základní školy v Týnci nad Labem 15. ročník Číslo 3 Obsah 1. Lyžařský výcvikový kurz 2. Tři králové, zápis do 1. třídy 3. Zimní škola v přírodě 4. Vánoční laťka, florbal starší dívky

Více

NÁVOD JAK NA TO. autor: Josef Cvrček. www.vydelavej-focenim.cz

NÁVOD JAK NA TO. autor: Josef Cvrček. www.vydelavej-focenim.cz NÁVOD JAK NA TO autor: Josef Cvrček www.vydelavej-focenim.cz Důležité upozornění Pokud chcete z tohoto návodu dostat, co nejvíce, doporučuji se NEJPRVE podívat na video, které tento návod doprovází. Ve

Více

23. ročník ZENTIVA CUP U15 MEZINÁRODNÍHO TURNAJE MLÁDEŽE. 6.-8.6.2008 Český Krumlov

23. ročník ZENTIVA CUP U15 MEZINÁRODNÍHO TURNAJE MLÁDEŽE. 6.-8.6.2008 Český Krumlov 23. ročník MEZINÁRODNÍHO TURNAJE MLÁDEŽE ZENTIVA CUP U15 6.-8.6.2008 Český Krumlov Vážení účastníci, Červen se stal již po třiadvacáté měsícem mezinárodního turnaje družstev žáků, který v posledních letech

Více

Smolík Roman 66, Valoušek Matouš 71, Krejz Jan 36, Klusáček Jakub 41, Janíček Martin 70, Pytlík Michal 13

Smolík Roman 66, Valoušek Matouš 71, Krejz Jan 36, Klusáček Jakub 41, Janíček Martin 70, Pytlík Michal 13 Stupava 29-31.5.2009 Ve dnech 29-31.5.2009 odehráli miniţáci největší turnaj v sezóně 2008-2009 s názvem PLAYMINIHANBALL. Konal se na Slovensku ve Stupavě a byl to uţ druhý ročník tohoto turnaje. V minulém

Více

Hokejový turnaj. Praha Neděle 14.9.2014. Turnaj pro děti narozené r. 2006 a mladší

Hokejový turnaj. Praha Neděle 14.9.2014. Turnaj pro děti narozené r. 2006 a mladší Hokejový turnaj Praha Neděle 14.9.2014 Propozice turnaje Turnaj pro děti narozené r. 2006 a mladší Turnaje se účastní celkem 8 družstev: 1. HC Kobra Praha 2. SC Kolín 3. HC Sparta Praha A 4. HC Sparta

Více